Demaskator Artur H. ujawnia szczegóły stosowania nielegalnej broni psychotronicznej na Polakach przez polski wymiar sprawiedliwości wspólnie z policją niemiecką!

Chcieliście konkretów odnośnie stosowania nielegalnej broni psychotronicznej na Polakach? No to macie!
Artur H. w rozmowie telefonicznej ujawnił, że był współpracownikiem CBS i Bundes Criminal Police jako agent w strukturach przestępczych, w tym wśród dilerów narkotyków.
Tacy agenci uzyskują potem status świadka koronnego i są wypuszczani, bądź dostają bardzo małe kary. Sprawa wykorzystywania świadków koronnych jest oczywiście dyskusyjna, ale nie to jest istotą problemu. Otóż współpracę pana Artura uzyskano stosując broń psychotroniczną – niszcząc jego psychikę, wdzierając się w jego emocje włącznie z ich destrukcją, co spowodowało katastrofę osobistą.

Pan Artur ujawnia, że tego typu broń jest stosowana powszechnie przez organy wymiaru sprawiedliwości i w tej kryminalnej działalności uczestniczą także lekarze oraz politycy. Na listy wysyłane do rządu nie ma odpowiedzi już od kilku miesięcy.
Pan Artur podaje, że istnieje współpraca międzynarodowa w nękaniu obywateli Polski – uczestniczy w tym m.in. policja niemiecka. Na obywatelach używane są uzbrojone samochody, a nawet satelity.

Broń jest wykorzystywana na opozycji politycznej i niezależnej prasie, m.in. na mnie – sprawę opisałem dokładnie w artykule z 2010 roku: „Emitery infradźwięków, tajna broń masonów”, nie znając jeszcze dokładnie sposobów jej działania! Osoby nękane w ten sposób, z którymi miałem od tamtego czasu kontakt to m.in. psychologowie, bioenergoterapeuci, policjanci, sędzia, a nawet posiadacze dużych nieruchomości, którzy doprowadzani są do szału i w takim stanie umysłowym przegrywają zakładane im sprawy tracąc majątek.
Ta działalność ma więc charakter LUDOBÓJCZY i uważam, że jak najszybciej powinna być powołana Sejmowa Komicja Śledcza z nadzorem obywatelskim w tej sprawie.

Szczegóły sprawy są w posiadaniu m.in. Stowarzyszenia STOPZET, której prezesem jest Zofia Filipiak, tak więc Demaskator Artur H ujawnia szczegóły stosowania nielegalnej broni psychotronicznej na Polakach-_1zamieszczone w nagraniu informacje nie są anonimowe.

A to mój artykuł z 2010 roku, który prawdopodobnie uratował mi życie: https://monitorpolski.wordpress.com/2010/07/24/emitety-infradzwiekow-tajna-bron-masonow

120 komentarzy Demaskator Artur H. ujawnia szczegóły stosowania nielegalnej broni psychotronicznej na Polakach przez polski wymiar sprawiedliwości wspólnie z policją niemiecką!

 • asdfas

  Djabeł nie żadna broń psyhotroniczna.

 • Smith

  Artykuł „Demaskator Artur H. …” doskonale świadczy o tym, że czas najwyższy zacząć się bronić! Szanowny Panie Marku, kiedy więc będzie kolejny wywiad z P. Krzysztofem Tarasiewiczem o sposobach obrony? Obiecany był już dawno dawno temu! Pozdrawiam!

  • Admin

   Krzysztof musiał się wyprowadzić z Krakowa, ale obiecuje, że niedługo nagramy coś nowego.

 • Zbyszek Kr.

  Przyszła wojna będzie wojną niewidziałną.
  Dopiero,gdy dany kraj zauważy,że jego plony
  uległy zniszczeniu,jego przemysł jest
  sparaliżowany,a jego siły zbrojne nizdolne
  do działania,zrozumie nagle,ŻE BRAŁ UDZIAŁ
  W WOJNIE I TĘ WOJNĘ PRZEGRYWA.

  FREDERIC JOLIOT-CURIE

  • Ania

   http://nowaatlantyda.com/2017/05/01/manipulacje-pogodowe-historia-smug-chemicznych/
   Wielu meteorologów dochodzi do zaskakującej konkluzji, że manipulacje pogodowe stały się nową meteorologiczną normalnością. Taki radykalny wniosek wynika z prostego faktu, że coraz trudniej jest przewidzieć pogodę nawet na kilka dni do przodu. Meteorologia jest dyscypliną naukową opartą na solidnej statystycznej wiedzy, obserwacji zjawisk i przewidywania ich efektów w postaci zmian pogodowych do jakich w ich wyniku powinno dojść. Posiada ona przepastne archiwum ekspertyz pogodowy, modeli komputerowych, pełne zrozumienie procesów zachodzących w klimacie i nadal nie jest w stanie przewidzieć jaka pogoda będzie za dwa dni. Obserwując prognozę pogody – zwłaszcza w sytuacji kiedy zapowiadała się gigantyczna śnieżna burza – wielokrotnie byłem świadkiem kompletnej kompromitacji telewizyjnego “zaklinacza deszczu”. Nerwowe napięcie rosło, gdy przez kilka dni budował on apokaliptyczny obraz śnieżnego armagedonu. Cały rejon przygotowywał się do odparcia tego ataku, szkoły i urzędy zamykano tego dnia nie chcąc narażać ludzi na trudy przedzierania się w trudnych warunkach i kiedy następował wyznaczony dzień… z nieba spadało najwyżej kilka płatków śniegu… Ludzie ze zdumieniem i frustracją wyglądali przez okna oczekując najgorszego, gdy tymczasem nic się nie działo. Jeśli zawodzi prognozowanie pogody, którą stara się przewidzieć sztab dobrze wyszkolonych i wykształconych ludzi posiadających dane satelitarne i najlepszy sprzęt meteorologiczny, to musiało w takim razie zajść coś jeszcze – manipulacja pogodą.

 • ninanonimowa

  ———- MORALNOŚĆ SZEROKO POJĘTA – ŻYCIE W NIEJ I Z NIĄ !!-jest jedyną drogą , drzwiami do ?- jak przejdziemy to się dowiemy ::)).

 • greg2014

  Ponad 5 milionów zdrowych darmozjadów.

 • ciekawe

  CIEKAWOSTKA Muzułmanie to wielki problem Francji
  Na sześć milionów muzułmanów oficjalnie pracuje około 800 tysięcy.
  http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-francja-2017/korespondencje/news-muzulmanie-to-wielki-problem-francji,nId,2389361
  I wyszło szydło z worka aż nie chce mi się wierzyć ,że Macron może wygrać wybory .

 • sieciarz

  Coś sie wydarzy na dniach.
  Angole już się szykują.
  Do 13.05.2017 ma być już po wszystkim

  • greg2014

   Jakieś szczegóły?

   • Podejrzany

    Jeszcze sie nabieracie na te daty w komentarzach?? Zadnych szczegolow ten typ nie poda…

    • greg2014

     Dlatego czekam, już jeden przepowiedział III WŚ w któryś dzień niedawno 😀

   • sieciarz

    Królewski personel został wezwany z całej Wielkiej Brytanii na pilne spotkanie w pałacu Buckingham.
    Trwa „szaleństwo spekulacji”.

    Kiedy zacznie się panika na giełdach?

    • sieciarz

     „… książe Filip zdecydował, że nie będzie pełnił już żadnych funkcji publicznych…”

     Przykrywka dobra na ewakuację rodziny królewskiej, wszak muszą zniknąć z mediów na pewien czas.

     Poszukajcie informacji o wizycie Papieża Franciszka w Egipcie :

     „… W Egipcie odbyło się spotkanie Papieża z prezydentem Abd al-Fattah as-Sisi. Dostojnicy obu państw uhonorowali się wzajemnie, wręczając sobie medale. Podczas uroczystości Franciszek z jakiegoś powodu powiedział, że wkrótce takie dary nie będą mu już potrzebne.

     Potem Papież udał się na konferencję do Sheikhdom Al-Azhar w Kairze, gdzie wraz z Wielkim Imamem odpowiadał na pytania dziennikarzy. Wydarzyło się wówczas coś niepokojącego. Z urywek rozmów wynika, że szef watykańskiej dyplomacji zapowiada apokalipsę, a Imam dodał, że nie możemy do tego dopuścić…”

    • greg2014

     ”Kiedy zacznie się panika na giełdach?”

     Ci co mają zarobić, są przygotowani.
     O tym wiadomo było od dawna.
     Żadna prowokacja wojenna nie wyszła pomimo wysiłków,
     to chociaż oszczędności gojom pozabierają.

  • P

   „Wiadomo już, czego dotyczyło nadzwyczajne, nocne spotkanie w Pałacu Buckingham.”

   Książę Edynburga Filip, mąż brytyjskiej królowej Elżbiety II, wycofa się jesienią z życia publicznego i reprezentowania rodziny królewskiej – poinformowano dziś przed południem.

   http://fakty.interia.pl/swiat/news-nadzwyczajne-spotkanie-w-palacu-buckingham-zmiana-roli-ksiec,nId,2389503

   ——
   Nie za bardzo wierzę w różne przepowiednie i spekulacje, które tutaj i na innych portalach non stop się pojawiają… Było ich tutaj tyle, i , na szczęście, nic się nie sprawdziło…
   Ale tym razem jest to kwestia co najmniej niepokojąca. Jeżeli w trybie pilnym, z kilku, kilkunastogodzinnym wyprzedzeniem ściąga się prawie całą świtę na 3 rano…. to chyba nie po to, by ogłosić, to co ogłoszono… Moim zdaniem powód ściągnięcia tych ludzi jest nieadekwatny do formy.
   Najbardziej prawdopodobne wydaje się rozpoczęcie wojny koreańskiej?

   „Dziś w nocy około godziny 3 nad ranem w Pałacu odbyło się nadzwyczajne spotkanie pracowników królewskich z całej Wielkiej Brytanii. (…) jeden z pracowników powiedział wczoraj w rozmowie z „The Daily Mail”, że wszyscy siedzą „jak na szpilkach”, ponieważ ostatnie zostało zwołane w nietypowy sposób, co może sugerować, że sprawa jest poważna i tylko najbliżsi współpracownicy wiedzą, o co chodzi.”

   • P

    P
    Twój komentarz czeka na moderację
    4 maja 2017 at 12:01 · Odpowiedz

    Z drugiej jednak strony, rodzina królewska mogłaby zakomunikować tę decyzję „normalnie” czyli dyskretnie, cicho, bez rozgłosu, w normalny sposób… Komuś jednak zależało, aby zrobić wielką sensację i aby trafiło to na czołówki gazet i internetu całego świata??? Jeśli tak to jaki jest cel? Czy chodzi o kolejną eskalację paniki, strachu, poczucia zagrożenia… No chyba, że chcieli tym jakoś ostrzec ludzkość, robiąc to w taki, a nie inny sposób (zakamuflowany)????

   • Najabardziej prawdopodobne jest to że coś nie tak jest z Królową i Rodzina przygotowuje się na przekazanie władzy.

  • Pilot - Hasbara

   To wyglada z mojego sodomogomorskiego Berlina tak, ze mowiac ,ze „Angole” albo „Niemcy” sie na cos „szykuja” jest to manipulacja swiadoma lub nieswiadoma sama w sobie zawsze. Dobre 90 % sa to kompletnie komercyjni osobnicy „szykujacy” sie co najwyzej do nastepnej wizyty w Swiatyni Handlu, nota bene w gazetowyborczej nowomowie dla Nadwislanskiego „nasjelenijia” „Galeria” zwana, w celu nabycia nowych, pieknych, bezcennych przedmiotow.

   Z tych 10 % jest tylko maly promil tych co sie juz dawno na taki event ekonomiczny przygotowali tj.:

   – zakupili monety lokacyjne zlote i srebrne
   – maja zapasy zywnosci dlugoterminowej i wody w domu co najmniej na mies. dla calej rodziny
   – na kontach bankowych trzymaja minimum a za reszte dokupuja albo monety albo zywnosc.
   – gotowke min. 1 mies. pensja zawsze trzymaja w domu w zelaznej rezerwie.

   Ale w pewnych zakatkach Internetu niemieckojezycznego rzeczywiscie pojawiaja sie glosy, ze do konca przyszlego tygodnia bedzie krach swiatowego systemu finansowego ( zamkniete banki) poprzedzony jednak najpierw atakiem terrorystycznym duzych rozmiarow na miare 09/11. Osobiscie oceniam prawdopodobienstwo to na jakies 30 %.

   Aspektem ktory za tym tak dodatkowo i dlugofalowo tez przemawia jest 23.09.2017 ( z chrzescijanskiego punktu widzenia ) a co najmniej wrzesien 2017 ( z zydowskiego religijnego punktu widzenia).
   W wielkim skrocie zwiazane to jest tez posrednio z obietnica Prez. Trumpa, ze jeszcze w tym roku poprze w ONZ rezolucje o przeniesieniu stolicy ” bezcennego Israela jak mowi Pan Stanislaw” z Tel-Aviv-u do Jerozolimy.
   Jest to warunek konieczny do spelnienia sie zydowskich przepowiedni odnosnie przyjscia m.in. Mesjasza.

   Jezeli chodzi o chrzescijanstwo to watkiem tym jest Apokalipsa Sw. Jana” kap. 12-1,2,3,4.
   Otoz w Biblii sa co najmniej 2 watki o wielkim znaczeniu gwiazd przez ktore Bog Ojciec daje Wybrancom znaki:

   – Genesis gdy stwarzal Swiat mowiac ze przez gwiazdy ktore stworzyl bedzie do ludu przemawial.
   – Gwiazda Betlejemska ktora dala „sygnal” 3 Krolom ze Zbawiciel sie Narodzil i pora ruszyc zlozyc mu hold.

   Ponizsze informacje zaczerpnalem z chrzescijanskich niemieckojezycznych, rosyjskojezycznych i angielskojezycznych stron internetowych.

   No wiec w gwiazdozbiorze Panny 23.09.2017 patrzac z Jerozolimy ( ta Jerozolima jako pkt. oberwacyjny jest warunkiem koniecznym ) bedzie na Niebie de facto realizowac sie ten urywek z Apokalipsy. Jest taki program darmowy w internecie stellarium chyba org. sie nazywa rowniez w jez. polskim. I tam gdzies po pol godziny treningu mozna symulowac ruchy gwiazd i cial niebieskich w przeszlosci i przyszlosci z roznych miejsc na swiecie i por dnia .
   I wlasnie za pomoca tego Stellarium jeden Szwajcar sceptyk religijny ale z otwartym umyslem zrobil 12 min filmik na ktorym to i tlumaczy bardzo dostepnie i dobrze graficznie relizowanie sie tej Apokalipsy:

   http://www.youtube.com/results?search_query=23.09.2017+Offenbarung+12

   Najbardziej interesujace jest to ze juz w styczniu 2017 ta Panna zostala brzemienna ( weszla gwiazda na jej lono )
   i dokladnie za te 9 mies. i to lono ona opusci (czyli urodzi). Aby przepowiednia sie spelnila to musi byc nad Panna chyba 9 gwiazd, gdzie zawsze jest 6 ale tego wlasnie 23.09.2017 te 3 dolacza do korony Panny.
   I smok tez tam jest widoczny i ksiezyc u stop Panny pojawi sie dopiero 23.09.2017.

   Nikt tego w calym internecie nie zauwazyl ale mnie niepokoi wlasnie 12-4 gdzie mowi sie , ze ten smok tego 23.09.2017 jednym machnieciem ogona straci na ziemie 1/3 gwiazd i planet.

   Wedlug uczonych konstelacja taka byla ostatni raz ok. 6 000 lat temu .

   Na pokrzepienie serc i ducha dodanie w tych mrocznych czasach cos pieknego ponizej:

   Потрясающая песня .Валерия Стебловская – Молитва старого монаха

   http://www.youtube.com/watch?v=cpvEVzyHyfY

   • Pilot - Hasbara

    W wtorek przyjechala do mnie do Berlina „Polskim Busem” corka (17) z Rzeszowa . Autobus mial byc w Berlinie 18:40 i przybyl z 3 (!) godzinnym opoznieniem. I co mi corka opowiedziala:

    gdzies 10 km za PL-DE granica Niemcy zatrzymali na autobahnie caly autobus na 1,5 godz. i jak za ZSRR sprawdzali nie tylko wszystkim dokumenty bardzo dokladnie ale przeszukali wszystkie bagaze szczegolowo . Autobus byl pelen bo w Breslau duzo i Niemcow wsiada.
    I co ciekawe NIKT nie zaprotestowal chocby slownie. NIKT !!! I ci bojowi Polacy i zdyscyplinowani Niemcy wszyscy jak barany dali sie terroryzowac .
    To juz za Gierka jak sie jechalo autobusem na Wegry i Czechoslowacy orgazmu dostawali przewracajac bagaze i do dupy zagladajac na tzw. osobistej rewizji to teksty szly z tlumu zawsze i to glosno.
    W tej kurwa Unii postsowieckiej jest juz gorzej niz za Gierka bo wszyscy mordy w kubel tak, wot kak „nasjelenijie” wytresowali…

    • Boru

     „Postsowiecka” zawsze sprowadza się do tego, że chodzi o „złych ruskich komuchów”. Nawet w tym ZSRR nie było promowania zboczeń, genderów i tym podobnych rzeczy. Na Białorusi przecież „lewactwo” panuje, a też nie ma tego co w Niemczech. Co ciekawe, te kraje, gdzie obecnie promuje się zboczenia, to kraje dawniej mocno chrześcijańskie. Niemcy przecież przodowały w fanatyzmie katolickim. Same budowały przecież tą „chrześcijańską Europę”. Może ze względu na to, że prawosławie nie było najwyższą formą zarazy chrześcijańskiej, nie udało się im wgrać takich ideologii Dopiero w post-katolickich krajach, w takich post-katolicko-hitlerowskich Niemczech, gdzie Hitler przygotował odpowiednio grunt, doprowadzając swój własny naród do katastrofy, teraz zbiera się tego owoce i kwitnie tak zwane „lewactwo”.

   • Pilot - Hasbara

    3 – minutowa wycieczka dla milosnikow architektury ( w tym wypadku rosyjskiej prawoslawnej w stylu bizantyjskim ).
    Pokazano ok. 50 najpiekniejszych chramow (cerkwii) od „bogatych” do bardzo „ubogich”. Ja osobiscie jestem zakochany w tych najbiedniejszych. Bylem kiedys na Bialorusi w jednej bardzo ubogiej cerkwii 50 km od Minska na Boskiej Liturgii niedzielnej. Byla to chalupka mala drewniana gdzie piecyk-koza stal w kacie a przez dach snieg miejscami padal . I stalo nas tam wiernych 30 osob jeden przy drugim. A potem Batiuszka mnie zaprosil na obiad u Parafianina bo dalem spontanicznie duza ofiare na remont tego dachu ( akurat mialem przy sobie 500 Euro) . Obiad jedlismy w bardzo ubogim domku dwuizbowym z kuchnia w ktorej to piskleta w skrzyni obok nam „przygrywaly” milo do posilku:-)
    Jak czasami mam „dola” to sobie ten moment przypominam i Anieli Panscy od razu oswietlaja ciemnosc chemtrailowa Berlinska 🙂 🙂 🙂

    http://www.youtube.com/watch?v=zMGdwfef1Og

 • sowizdrzał

  Cenzura czy troska o standardy? Facebook zatrudni 3 tys. pracowników do „monitorowania treści”

  http://www.pch24.pl/cenzura-czy-troska-o-standardy–facebook-zatrudni-3-tys–pracownikow-do-monitorowania-tresci,51266,i.html#ixzz4g3KgDbfr

 • gość

  Czy 50 km od Warszawy powstaje Judeopolonia? [- Polacy śpią spokojnie w wielkiej nieświadomości, ale wkrótce się przebudzą jako niewolnicy … “WTEDY BĘDZIE PŁACZ I ZGRZYTANIE ZĘBÓW”]

  Na budowę wjechały już pierwsze koparki. Niestety, to ani political fiction, ani głupi żart. To dzieje się naprawdę.

  http://www.wicipolskie.org/?p=24206

  • Majestic

   to będzie symbol idiotyzmu GOJ po szkodzie jeszcze głupszy https://pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Drzyma%C5%82a

  • PONADSWIETLNY

   Niech robią i budują jak najwięcej
   ___________________________________
   W ramach rekompensaty za rabowanie Polski, łamanie konstytucji i zdradę przez /Bug/sika i innych podobnych
   nierozliczonych afer w Polsce(oni myślą że gdzieś uciekną l0l i to im ujdzie)
   zabierzemy tym ścierwom wszystko, staną przed właściwym sądem lol
   __
   HaSbArA won

 • OT:
  Ktoś gdzieś napisał że pod ziemią mieszkają jakieś stwory. Dobrze się tam czują i mieszkają tam od dawna. Wyprzedzają człowieka możliwościmi technologicznymi o tysiąc lat ponieważ są rasą starszą i mądrzejszą od człowieka.
  Nie chcę nawiązywać dyskusji czy to jest prawda czy nie, jest bardzo dużo przesłań, podań, treści religijnych które o tym mówią. Uważam że nic na świecie nie dzieje się z przypadku.
  Załóżmy na chwilę że to możliwe, uważam że jest taki układ:
  Stwory nie wyjdą na powierzchnię i nie zrobią z ziemi gejzera czy wulkanu ze zmienioną atmosferą aż do czasu kiedy jest tu obecny człowiek. Być może taki został zawarty pakt i być może ktoś mocniejszy nad nim czuwa.
  No ale człowiek nie musi tu być wiecznie. Może się sam powyrzynać w kolejnych wojnach, wytruć, zniszczyć planetę albo zrobić z niej wulkan czy lodowiec po kilku wybuchach atomowych.
  Wtedy będzie można tu przyjść ze spokojnym sumieniem bo.. gospodarza już nie ma.Sam się załatwił a planeta jest pusta.
  Przepraszam za parę przemyśleń OT.

  • Majestic

   no mieszkają różni i wcale nie muszą wychodzić gdy zabraknie człeka bo to kwestia rzeczywistosci energii , materia niema nic do tego to tylko złudzenie obserwatora z takiej samej materii , materia nie istnieje . http://innemedium.pl/wiadomosc/nad-meksykanskim-wulkanem-colima-znowu-pojawilo-sie-ufo

  • P

   @reiff:
   to miałeś na myśli?:

   „NIE HUMANOIDY A DEMONY … Edward Snowden ujawnił informację o wysoko rozwiniętej cywilizacji podziemnej”
   http://wolna-polska.pl/wiadomosci/humanoidy-a-demony-edward-snowden-ujawnil-informacje-o-wysoko-rozwinietej-cywilizacji-podziemnej-2017-05

   Uwaga red. – Trudno powiedzieć, czy jest to „kaczka”, czy nie, bo Snowdena osobiście nie można zapytać, ale jeśli te świadectwa Snowdena są wiarygodne, to dla nas nie jest to żadne zaskoczenie, ponieważ my wiemy, że demony są realne i biorze się ich za humanoidów lub jak nazywa ich Snowden i Amerykanie – za ekstremofilów. I wszystkie te zjawiska paranormalne, UFO, itd. są tylko ich przejawem, manifestacją w naszym ziemskim świecie.

   Były pracownik CIA Edward Snowden (Edward Joseph Snowden) poinformował o znanych mu faktach, dotyczących równoległej cywilizacji na Ziemi i UFO. Według dokumentów, które Edward skopiował w CIA i które stały się dostępne w 2013 roku, rządowi USA już od dawna jest wiadomo, że na Ziemi równolegle z ludźmi mieszka inny rodzaj humanoidów, a UFO istnieją realnie i są sterowane one przez gatunki, bardziej zaawansowane niż ludzkość.

   To są gatunki nie z innych planet, a nasze ziemskie, tylko bardziej wysoko rozwinięte. Żyją tu od miliardów lat i daleko wyprzedzili w rozwoju ludzkość. Tak zwani „ekstremofile” są znani rządowi USA już od dawna, począwszy od lat 90-tych ubiegłego wieku, jednak informacja o nich nadal jest ukrywana pod pieczątką „Poufne”.

   —-

   więcej pod ww. linkiem.

  • Boru

   Może i są jakieś stwory pod ziemią albo nad ziemią w niebiosach. Mam taką koncepcję, że fizyczne wirusy i pasożyty (nawykowo chciałem „d” wstawić po „y”) są manifestacją większych, międzywymiarowych pasożytów, tylko że o wymiar niżej. Jeśli są większe pasożyty na ciele Ziemi w wyższych światach, to przekładając to na poziom niżej, nasze ciała są taką planetą, a wirus to jest demon, który „mieszka pod ziemią”. Tak więc nasza konfrontacja z demonami, to zupełnie materialna sprawa.

   Fałszywe kulty inspirowane przez pasożyty odwracają uwagę od ciała np. idea zawarta w chrześcijaństwie „ciało i krew nie odziedziczą królestwa bożego”, medytacje new age itd. zostawiają w ciele puste miejsce, nad którym nikt nie czuwa. System odpornościowy dostaje informacje, że nie musi się zbytnio starać. I później chodzą takie pokraki zagrzybiałe i śpiewają smętne piosenki i mantry.

   Jedyną religią zdolną wygrać z pasożytami jest religia naszej krwi. Nasza krew to nasza świętość, to nasze wewnętrzne Słońce.

   W przypadku toksoplazmozy u szczura, pasożyt wpływa tak na jego umysł że nie dostrzega w kocie zagrożenia, a wręcz lgnie do niego. Współczesny człowiek to taki szczurek z toksoplazmozą, który ufa swoim elitom, bankierom, idzie radośnie tam, gdzie go chcą zjeść.

 • ninanonimowa

  ————– zdaje się,że Tramp przysięgał na Boga, ba ! nawet publicznie modlił się ………

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/baszar-assad-nazwal-donalda-trumpa-marionetka-ukrytego-rzadu

 • Pilot - Hasbara

  вставай страна огромная хор александрова

  http://www.youtube.com/watch?v=uUHwbppl00s

  • Boru

   Z tym, że zamiast określeń jak „faszysowski” dałbym „chrześcijański”, na jedno wychodzi 😉

   https://opolczykpl.wordpress.com/2014/01/05/katolicyzm-i-hitleryzm-co-je-laczy/

   • Majestic

    Boru jeszcze gorzej, nie na jedno .

   • Boru

    @Majestic ja nie mam jakiejś sympatii do „komuny”, urodziłem się dokładnie w 89 roku, czyli wtedy kiedy „upadła straszna komuna”. Pamietam jedynie milionowe banknoty i takie inne niewinne pozostałości po PRLu, a rzecz która dobrze kojarzy mi się z „komuną” to gra na Nintento pt. Super Mario Bros:

    https://www.youtube.com/watch?v=rc62hFksKo4

    Nie podejrzewałem wtedy, że te zrywanie flagi koło królewskiego zamku i zastępowanie jej czerwoną gwiazdą to analogia przewrotu komunistycznego 😉

    Od 17 minuty jest Plac Czerwony 😉

    Z „komunizmem” jest taki problem, że obrZydzono jedyną dobrą rzecz jaka wyszła z żydowskiego umysłu Karola Makrsa, który nienawidził materializmu swoich własnych współbraci. Zerwanie z kultem fałszywego „boga”, religią, z religijną symboliką to były dobre rzeczy, ale podano je jedynie po to, by je obrZydzić, zestawiając z żydowskim terrorem, by ludzie potem z utęsknieniem spoglądali ku biblijnemu bogu. Patrzy się teraz na tę „bezbożność”, na symbole czerwonej gwiazdy jako na symbol terroru, podczas gry grozę powinny wywoływać te wszystkie lwy w koronach, które symblizują „Lwa Judy’, żydowskiego mesjasza, który ma „panować rózgą żelazną nad poganami”.

    • ninanonimowa

     ——mnie / komunizm / przypomina słowiańskie Opole-wspólnota.

    • Boru

     Tak, obrZydzono nam ideę wspólnoty, obrZydzono nam kolor czerwony, który jest kolorem naszej krwi. Nasza krew jest naszą wiarą.

     Makieta grodu w Biskupinie:

     http://3.bp.blogspot.com/-hWVLRJS03rU/Uf6NBgoBexI/AAAAAAAADg0/IRt1i3ettUA/s1600/makieta+001.jpg

     Nie ma tam wieży kościelnej, pałacu, banku centralnego. Co w tym żydowskiego? Żydzi stworzyli ideę „komunizmu” czyli wspólnoty? Po co im to? Po co im idea braku własności prywatnej, skoro sami chcą wszystko mieć na właśność.

     To kapitalizm jest systemem, gdzie 1% najbardziej chciwej, skorumpowanej populacji, jest w stanie przejąć kontrolę nad pozostałą 99% masy ludzkiej.

    • Majestic

     Komunizm był wypatrzony podstawiony zapomnieć , mi chodzi o mimowolna wspólnotę narodów ,tego nie powinny przysłaniać idiotyzmy ideologi dyktatur religii wyznań itp Słowianin to Sianowianin BRAT na zawsze i od zarania .

    • Majestic

     to Słowianin

   • Boru

    „Materializm” nie jest zły, jeśli nie chodzi o kult chciwości, gromadzenia bogactw itd. Materializm czyli odrzucanie wiary w zjawiska „nadprzyrodzone”, uznanie, że żyjemy w świecie, która mają logiczne prawa i można je poznawać zmysłami, gdzie wiedza, a nie wiara jest największą wartością … czyż nie jest piękny? Czy takiego materializmu nam nie trzeba? Dawniej ludzi czcili materialną naturę, materialne Słońce i było o dobre. Dopiero te abstrakcje w postaci obcego, pozaziemskiego boga, którego światło jest czymś innym niż swiatło słońca, a jego niebiosa czymś innym niż nasze niebo, przyniosły terror.

    Dla mnie, nasze zwykłe, materialne Słońce zawiera w sobie ducha, zdradza cechy istoty duchowej. Napisałem o tym np. tutaj:

    https://www.monitor-polski.pl/proroctwa-henocha-z-kontaktow-billyego-meiera-wolne-media-2007/comment-page-1/#comment-278117

    Nie widzę różnicy pomiędzy duchem a materią, mogę więc uznać „materializm”, ale nie mogę uznać np. chrześcijaństwa, które to oddziela i „Bóg” jest w ogóle w niepoznawalnym, innym wymiarze, który jest jedynie kwestią wiary.

    • MajaWalia27

     Bardzo trafnie to opisales. Gdy spojrzy sie na jakielkowlie systemy ideologicznie storzone przez Zydow- to czlwoiek zaczyna widziec wypaczona ideologie i ksztaltowanie postawy totalitaryzmu niewolniczego- pod plaszczykiem chwytliwych hasel. Komunizm potepial wlasnosc, propagowal by dobra materialne byly ”wspolne”. Gdy istota ludzka nie ma zadnej wlasnosci. Nie ma swojego miejsca na ziemii to moze poczuc sie calkowicie nieuziemiona, stracic poczucie bezpieczenstwa, stabilizacji. Chrzecijanstwo od ”zawsze” promowalo bycie biednym, rozdawanie majtku, zycie w ubostwie. Osoba zamozna byla jak nie pasujacy element ukladanki. W ogole ideal chrzescijanski wiazacy sie z ”niesiem swojgo krzyza” wmawia podswiadomie ludziom,ze najlepiej byc biednym, opluwanym ( jak Chrystus), ponizanym…a do tego jeszcze lepiej ”ciagle cierpiacym”- a juz w ogole idealem to byloby ”umrzec za wiare” najlepiej w torturach i smiercia meczenska- przeciez tak wyglada WZORZEC wiekszosci tzw.” swietych katolickich”- to ”zakatowane” za wiare jednostki Ludzkie- czesto umierajace w torturach. A teraz zobaczcie druga strone medalu- w jakim luksusie zyje elita kosciola.

    • Boru

     Komunizm nie tyle potępiał własność, co chciał stworzyć ideę wspólnoty w warunkach niewoli, a owa wspólnota ludzi pozbawiona wszystkiego, była własnością wąskiej elity. Tak więc ludzie żyjący w „komunie”, mieli „komunizm” jedynie jako prawo obowiązujące w ich przedsiębiorstwie, który był prywatną właśnością elity żydowskiej. Ludzie żyjący w „komunie”, byli prywatnym kapitałem w cudzych rękach. Tam gdzie wąska grupa ludzi posiada na własność jakieś zasoby ludzkie, tam jest dalej kapitalizm. Komunizm był pustym słowem, by obrzydzić jedyną rzecz, która jest w stanie pozbawić Żydów możliwości zabrania wszystkiego gojom. Zestawiono go z terrorem, takim samym jaki jest zawarty w przekazach biblijnych, by ludzie z niechęcią patrzyli na pozytywne idee.

     „Gdy istota ludzka nie ma zadnej wlasnosci. Nie ma swojego miejsca na ziemii to moze poczuc sie calkowicie nieuziemiona”

     Jeśli potraktować „własność” jako zachowanie swojej tożsamości, swojego „ja”, swojej nietykalności, to własność jest dobra.

     Jeśli jednak wyodrębniam fragment ziemi i mówię „to jest moje”, razem z drzewami, powietrzem, wodą, czyli czymś co nie jest rzeczywiście „moje”, bo natura to stworzyła żeby każdy mógł z tego korzystać, to już nie jest „uziemienie”, ale początek wynaturzania się.

     Nie miałbym problemu z tym, żeby żyć w takiej grupce najwyżej kilkuset osób, gdzie dobra materialne są wspólne, gdzie każdy dzieli się z innymi i jak komuś czegoś brakuje, to czerpie z dobra wspólnego.

     Taka wspólnota może działać jedynie wtedy, kiedy jest rzeczywista wspólnota KRWI. Kiedy wszyscy znają się nawzajem, kiedy wiadomo że w naszych żyłach płynie jednakowa krew. Kiedy zjawia się ktoś obcy z negatywnymi intencjami, to wtedy można rozpoznać, poprzez wspólnotę krwi, że ten co przyszedł to jest wirus, który ma nas zatruć.

     W tak zwanej „komunie” w wersji z ZSRR nie było dobrowolnej wspólnoty krwi, lecz przymus, który wprowadziła obca krew.

     „Chrzecijanstwo od ”zawsze” promowalo bycie biednym, rozdawanie majtku, zycie w ubostwie.”

     Chrześcijaństwo od początku promowało bycie biednym, ale jedynie wśród gojów. To idealna religia dla elit, królów i kapłanów, pragnących bogactw, bo można łatwo wmówić ludziom, że nędzne warunki w jakich żyją poskutkują większymi luksusami po śmierci w niebie. Z nędzy i fizycznych dolegliwości robi się wartość duchową. Tacy ludzie nie protestują, gdy chce się ich okraść. Dlatego chrześcijaństwo od początku było używane jako przygotowanie gruntu pod przejęcie przez Żydów. To oni stworzyli ideologię dla gojów, kiedy sami wierzą w coś zupełnie innego.

     „Osoba zamozna byla jak nie pasujacy element ukladanki. ”

     „Zamożność”, w sensie, osoba bardziej bogata w stosunku do tych niżej w hierarchii społecznej, to pasujący element chrześcijańskiej układanki. Opisałem to wyżej.

     Kiedy jest wspólnota krwi, gdzie dobro jest wspólne i nie ma sztywnej hierarchii, wszyscy są zamożni, ale nie ma „zamożnych” ludzi, których można porównać do innych biednych.

     Wiem, że gdyby ktoś chciał mnie wyśmiać, to zaraz wysunąłby argument, że „jak nie ma prywatnej własności, to wtedy ludzie zaczynają pasożytować albo każdy może przyjść z zewnątrz i okraść”.

     Dlatego mówię o wspólnocie KRWI. Łączy ludzi wspólna intencja, że każdy pracuje dla dobra ogółu. Pasożyt jest od razu rozpoznawany jako wadliwa komórka, a taka wspólnota która pracuje jak jeden organizm, ma sposoby na to żeby naprawić wadliwą komórkę lub wyrzucić ją na zewnątrz.

     Ludzie kradną dlatego, że umieszczono ich w nienaturalnym systemie, gdzie jest bieda. Kradzież to chrześcijańska rzecz. Po co ktoś miałby kraść w takiej wspólnocie? Niczego ci nie braknie, to nie kradniesz, a jak ci braknie, to właśnie dlatego wszystko jest wspólne żeby z tego korzystać. Najpierw wymyślono fałszywą ideę „własności prywatnej” i dopiero na bazie tego wyrosła kradzież.

     To jest taka prosta, pierwotna idea. Nie sprawdza się jednak gdy żyje się w pajęczynie, rozciągające się na obszary wielkich krajów, gdzie mamy wspólny system razem z ludźmi, których nie znamy osobiście. Zastępuje się szamana co mieszka chatkę dalej na kogoś kogo zna się jedynie z prasy, radia lub telewizji. Nie płynie w takich elitach jednakowa krew jak w naszych żyłach.

     Chciałbym żyć w takim normalnym świecie, ale ciągle muszę zamykać drzwi na klucz, muszę rozgraniczyć „to je moja a to je twoje”, bo inaczej hieny mnie rozszarpią.

  • Majestic

   tak trzymać Pilocie ! cala nadzieja w Słowiańskiej Rosji- Rusi https://www.youtube.com/watch?v=ecMSGKzVakc

  • Majestic

   mam podobny miernik można wyskalować każdy prąd .

  • PONADSWIETLNY

   Żydzi zazdroszczą nam wszystkiego, nadto duszy
   dlatego chcą ją posiąść poprzez pieniądze(dziwki,twarde narkotyki,zaprawione zioło,
   telawi’w’zje)itd…
   (pieniążki se drukują ile chcą, złoto,ropę i diamenty też)

   nawet nie potrafią uczciwie rządzić i oceniać,(a mieli szansę)
   to są ślepite śmiecie z pieniążkąmi w oczach co niszczą Ziemię

   wypijecie(wyssacie jak lubicie) więc swoją krew po raz ostatni w historii Ziemi
   (świat nie dla was) zgniłe ścierwa

   są Istoty o których nie macie pojęcia
   _____________________________________
   I mówię wam za jednego zniszczonego słowianina zginie was 10000
   Będą o was tylko wspominać jako o najgorszych ‚ludziach’ na przestrzeni dziejów…
   __________________________________________
   Posyłam pomiędzy żydów Śmierć i Zniszczenie.
   Nacieszcie się, bowiem cykl się zamyka.
   __________________________________________
   PS Strach to wasza domena ścierwa.

   Admin nie daj się zastraszyć ta technologia nie działa w pełni…
   Umieracie każdego dnia jak idziecie spać
   Satelity, hmm jest ich niewiele podwieszonych do balonów(raczej drony)lol
   (nie są w stanie kontrolować wszystkich)
   a ona wygląda jak kryzysowy aktor z ekipy ż..s..ciuli lol
   ___________________________________________
   Uwaga na te głosy to może być PSY-OP
   Słuchajcie głosu serca, ono wskaże wam drogę
   których głosów warto słuchać, a które odrzucać
   (tu siła,sprawdzian i mądrość wyzwolonej duszy)
   Tu działają moce o których mało kto wie…

   Jeśli dla nich pracujecie zmięcie pracę
   Jeśli strach w was jest to przytulcie się do drzewa na boso…

   PSS W naszym regionie wykańczają firmy dzięki tej broni, ja przeżyłem
   wiele ataków(włącznie z próbą wysadzenia bloku) 🙂
   ___
   Admin nie jesteś sam. Jest Nas b. wielu.

   • Majestic

    bowiem cykl się zamyka.” PERUNIE WRACAJ !!! WOŁAJCIE GŁOŚNO !

   • Majestic

    „Satelity, hmm jest ich niewiele podwieszonych do balonów(” chodzi o te w atmosferze na „orbicie „

   • Majestic

    https://www.youtube.com/watch?v=AtbNC6OsjMo Lecę chyba do Londynu, do tych Brytyjczyków synów,
    Matka Polka już nie karmi, nie mam za co żyć.
    Już trzydziestka mnie przegania a ja ciągle bez mieszkania,
    Dobrze że lodówka pełna, to rodziców gest.

    Koniec z końcem się nie widzi, bo mamoną rządzą Żydzi,
    „Nie chcem ale muszem” jechać – niech to wszystko szlag!
    Może funty zmienią kartę, może cudem, jakimś fartem,
    Życie do mnie się uśmiechnie i zawołam – hej!

    Niewolnicy nowej ery, wszyscy darmo wykształceni,
    Przed królową spodnie zdjęli i jeszcze cieszą się.
    I złożyli broń bez walki, tańczą jak w teatrze lalki,
    Lekkość życia to dewiza generacji tej.

    Ja tu jednak wolę być, no bo funt nie zmienia nic.
    Na kolanach źle się myśli, boli tylko garb.
    Ja tak nie chcę, nie potrafię, w żyłach płynie Lachów krew,
    Wszędzie trzeba żyć i walczyć, nie, nie poddam się!

    Nie poddam się, nie poddam się…

    Pamiętaj, pamiętaj – masz serce wolności,
    Pamiętaj, pamiętaj – nie kupi Cię nikt! /x2

    Już nie lecę do Londynu, do tych Brytyjczyków synów,
    Co we wrześniu nie pomogli, a tu został gruz.
    Na tych gruzach budowali, dziadek z babcią no i Stalin.
    Miasto które jak ten Feniks odrodziło się!

    Odrodziło się, odrodziło się…

    Pamiętaj, pamiętaj – masz serce wolności
    Pamiętaj, pamiętaj – nie kupi Cię nikt!

    Pamiętaj, pamiętaj – masz serce wolności,
    Pamiętaj, pamiętaj – nie kupi Cię nikt!
    Nie kupi Cię nikt, nie kupi Cię nikt, nie kupi Cię nikt! Cenzura wróciła! „Dobra zmiana” zdejmuje piosenkę Witka Muzyka … http://www.dzienniknarodowy.pl/4101/cenzura-wrocila-dobra-zmiana-zdejmuje-piosenke-witka-muzyka-ulicy/

 • ciekawe

  Debata o islamizacji Polski i Europy – Michał Marusik, prof. Jerzy Robert Nowak, Zbigniew Jarząbek https://www.youtube.com/watch?v=Es5rCXp7TAo

 • Pilot - Hasbara

  Beautiful Russian Orthodox Chant Antiphon 8th tone

  http://www.youtube.com/watch?v=y_SCa92j14k

  • Boru

   Polecam klimaty słowiańskie zamiast żydowskich:

   https://www.youtube.com/watch?v=IPuT1vPLMQc

   🙂

  • Boru

   Jest taka pieśń śpiewana w kościel pt. „kiedy ranne wstają zorze”. To idealny przykład tego, że chrześcijaństwo przejęło kult Słońca. Być może autor sympatyzował z rodzimą wiarą i w ramach dywersji podsunął żydo-chrześcijanom hymn do Swarożyca by na przekór Jahwe chwalono go w kościele 😉

   Kiedy ranne wstają zorze,
   Tobie ziemia, Tobie morze.
   Tobie śpiewa żywioł wszelki,
   Swarożycu, boże wielki!

   A człowiek, który bez miary,
   Obsypany Twymi dary,
   Coś go stworzył i ocalił,
   A czemuż by Cię nie chwalił?

   Ledwie oczy przetrzeć zdołam,
   Wnet do Swarożyca wołam,
   Do mego boga na niebie,
   I szukam Go koło siebie.

   Wielu snem śmierci upadli,
   Co się wczora spać pokładli
   My się jeszcze obudzili,
   Byśmy swego boga chwalili.

   • Boru

    Małą zmianę tylko bym wprowadził …

    Wielu snem śmerci upadli
    W Jahwe wiarę swą pokładli

    😉

   • Boru

    Nie wiedziałem, kto był autorem powyższej pieśni. Tylko zgadłem, że sympatyzował ze słowiaństwem.

    „Po ukończeniu gimnazjum studiował na uniwersytecie we Lwowie do uzyskania tytułu doktora filozofii i nauk wyzwolonych oraz bakałarza teologii. Obecny na egzaminie arcybiskup lwowski Sierakowski namawiał go bezskutecznie do stanu duchownego. Karpiński półtora roku kształcił się w Wiedniu, gdzie doskonalił znajomość języków obcych i słuchał wykładów znakomitych przyrodników. Po otrzymaniu starannego wykształcenia rozpoczął pracę nauczycielską na dworach magnackich.”

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Franciszek_Karpiński

   • Boru

    Cenił wolność 🙂 To chyba odniesienie do „bożego ogrodu Eden” 😉

    O jakież skrzydełka jego!
    Barwa błękitna z różowym,
    Na głowie coś zielonego
    A sam w pancerzu stalowym.

    Motylu, piękny motylu,
    Ja ciebie dziś złapać muszę!
    Tylko stanę przy tym dylu,
    Złapię, gałązki nie ruszę.

    Do mojej miłej Justyny
    Poniosę cię z skwapliwością.
    Mój ty, motylu jedyny,
    Z jakąż cię przyjmie radością!

    Ona ci porobi klatki,
    Majem cię w koło osłoni,
    Każe zbierać różne kwiatki,
    Jeść będziesz z jej białej dłoni.

    Żeby ci tęskno nie było,
    Ja szukać drugiego będę,
    Jeśli wam tak w parze miło,
    Jak ja z Justyną gdy siędę.

    Nie bój się śmierci z jej ręki,
    Żyj, póki zechcesz na świecie!
    Ona nie patrzy bez męki,
    Choć brzydką muchę kto gniecie.

    Oh! on poleciał w gęstwiny!
    Nie złapię… próżno się kłócę.
    Z czymże do mojej Justyny,
    Z czymże ja z pola powrócę?

   • MajaWalia27

    Boru i ”Ki” Dziekuje za odpowiedzi i przemyslenia analityczne odnoszzace sie do medytacji. To dalo mi do myslenia. I moze aktycznie sobie odpuszcze te ”akcje” i stane z boku. A Twoj pomysl Boru na medytacje z udzialem slonca jest bardzo piekny,plastyczny i przywowal we mnie wspomnienie pewnego CUDOWNEGO doswiadczenia. Kiedys (calkiem niedawno zreszta) gdy bylam studentka malarstwa pojechalismy na plener na Slowacje. I trafilismy na ”noc kupaly”. Nasi bracia Slowency przyjechali po nas wysluzonymi ladami (dosc ladne dziewczyny byly w grupie). I zabrali nas daleko poza miejscowosc, w ktorej mieszkalismy. Na wielkiej polanie zebrala sie cala SPOLECZNOSC. Rodziny z dziecmi, seniorzy, jakies chory ludowe i wspolnoty, mlodziez. Zrobili na srodku ognisko na kilka metrow, ktore sie palilo prawie cala noc- na szycie ogniska byl ”wianek” z galezi swierkowych, ktory na koncu tej nocy spadl do srodka i sie spalil. Oni cala nic spiewali, tanczyli, bawili sie i pili bimber jablkowy wlasnej produkcji…My Polacy, a raczej Polski z nimi oczywiscie. Do rana. Moze wiecej takich ”medytacji” nam potrzeba-:)

    • ki

     Jasne, że spotkania wśród prawdziwych przyjaciół, rodziny, napotkanych gdzieś spontanicznie na wyjeździe ciekawych ludzi są, jak doładowania, świeżość. Najlepiej jest właśnie przypominać sobie to, co spowodowało, że czuliśmy się na serio szczęśliwi i lekcy. Dobranoc 🙂 PS: Maja – najlepiej nie myśleć, bo myślenie zakłóca odczuwanie 🙂

    • Boru

     Świetna opowieść. Życie to ma być świętowanie, po prostu bycie prawdziwym. Odpuść sobie tę Marinę Le Pen, to są fałszywe barykady, skupiska fałszywej uwagi. Ja sam głosowałem na Mańka Kowalskiego, z czego teraz się śmieje. Dałem się wciągnąć tak powierzchownie w ten „patriotyczny” pierdzielnik, chociaż już byłem świadomy wcześniej tego czym jest religia, że to fałsz i ograniczenia. Nie siedziałem przed okresem wyborów na prezydenta w temacie Żydów, syjonizmu i tym podobnych spraw, więc nie byłem uodporniony. Z Braunem się widziałem nawet, i tak tłumaczyłem sobie to wszystko, że jestem świadkiem jakiegoś przebudzenia, że ludzie co prawda są tymi katolikami, ale no trzeba przecież tych „islamistów” powstrzymać. Myślałem, że chrześcijaństwo to taki etap pośredni do przebudzenia. To bzdura, nie ma czegoś takiego. Albo odrzuca się fałszywe ideologie, albo jest się kontrolowanym jak zidiociały android. Dałem się wciągnąć, na szczęście tylko mentalnie i powierzchownie, na te fałszywą barykadę. Musiało na nowo odżyć we mnie uczucie, że mam do czynienia z czymś obcym, co przyszło z zewnątrz i robi z nas zahipnotyzowane androidy. Tutaj pisano o mnie, że albo jestem opolczykiem, albo się pod niego podszywam, ale on jedynie rozbudził we mnie ten bunt. Razem z odrzucaniem fałszywych autorytetów, wzrosła moja inteligencja i zdolność do rozumienia co jest czym.

    • Boru

     Wspomniane przez @ki „system failure” jest właśnie wtedy, kiedy człowiek brnie w coś, czego w środku nie czuje i próbuje różne rzeczy sobie usprawiedliwiać. Moje „system failure” było już blisko, na szczęście nigdy w swoim życiu nie zainwestowałem w jakąś organizację, partię, pozycję społeczną, po prostu zawsze byłem i nadal jestem, takim sobie chłopakiem z Podkarpacia, który po swojemu, w pojedynkę, szuka, czyta i rozważa. Nie było niczego co by mnie trzymało, by nie zmienić poglądów, bo stracę klientów, czy czytelników.

 • MajaWalia27

  ”Rozeznanie i swiadomosc” nowa aktualizacja sytuacji wedlug Kobry….sami rozeznajcie,czy ma to dla Was sens.

  https://krystal28.wordpress.com/2017/05/03/rozeznanie-i-swiadomosc/

  • ki

   MajaWalia27 znów kobruje 🙂
   Ostatni wpis „Cobry” to już kombinowanie, jak koń pod górę i taki lament. Znowu na wstępie stosuje zwrot „musi”. Daje się wyczuć, że on się mota i jest zmuszany, do tego wszystkiego, co robi. Zamieszcza przy tym przestarzałe newsy np. o roli Jareda Kushnera w administracji Trumpa Apolla, o jakiej wiadomo już od dawna. Jakość energetyczna jego intela jeszcze bardziej spada gdzieś poniżej Biedronki już coś, jak Wallmart 🙂 Jest zdenerwowany, wchodzi w interakcje z innymi blogerami o odrębnych od jego linii spojrzenie na sytuację. „Woła” też o perspektywę współpracy z Goode i Wilcockiem. Finałem jest kwestia dwóch resetów – tego fałszywego w wykonaniu kabalistów (??) i tego prawdziwego (?) Wkręcił się ten człowiek tak głęboko w ezoteryczny tajfun informacyjny, że zaczyna mu to szkodzić. Pomieszanie totalne, chaos goni chaos, a naiwni ludzie oddają swoją energię gdzieś tam w eter. Odczuwam Cobrę, jako będącego coraz bardziej zdezorientowanego na skutek oddziaływań bytów, które kontrolują go całkowicie.
   Cobra popełnia jeden poważny błąd – informuje o rzeczach ludzi, którzy znajdują się w trybie czasu i nie mogą zweryfikować tego, co on przekazuje. W taki sposób to można sobie wszystko pisać w sieci, co ślina na język przynosi. W trybie bezczasowości można to zweryfikować ale Cobra nie wspomina o jakiejkolwiek osobistej weryfikacji przekazywanych przez siebie informacji, podpierając się tylko ewentualnemu poczuciu się prowadzonym przez Wyższe Ja. Podpinanie tego wszystkiego pod WJ nie ma sensu. Wg badań niezależnych WJ jest stanem niedualnym i nie podpina się pod określone linie wersji zdarzeń, a tym bardziej pod linie pełnienia jakichś misji, w których będzie swoje ziemskie odnogi wykorzystywało do zbierania energii za pośrednictwem medytowania. Wyższa Jaźń niczego nie karmi i nie jest też jedzona przez cokolwiek 🙂 Gdyby było inaczej, wolność prawdziwa nie istniałaby, nie byłoby żadnej alternatywy.

   • MajaWalia27

    Witaj ”Ki”. Faktycznie mozesz miec racje, i byc moze Kobra jest sterowany i jest pod ”kontrola” jakis bytow, czy tak to ujales zaczyna sie miotac. Mysle,ze przyszlosc to zweryfikuje. Jak wspominalam wczesniej osobiscie nie zgadzam sie z ”agenda” kosmiczna i Plejadianami w roli ”zbawcow” Ludzkosci. Co do Kobry to zostawiam Wam wolny wybor. Dla mnie ciagle warstwa informacyjna jest warta uwagi. I zebranie tego wszstkiego ”do kupy” jest cenne.

    Zastanawia mnie JEDEN FAKT. Po co w takim razie organizowac JAKIEKOLWIEK medytacje?Skoro sa one jedynie ”odebraniem ” nam energii. Pan Andrzej Nikodemowicz przymierza sie do zorganizowania medytacji w intencji wyborow we Francji- tak by wesprzec Marine Le Pen. Mialam zamiar sie do tego przylaczyc. Czy uwzacie ze KAZDA MEDYTACJA GRUPOWA jest bezcelowa?

    • Boru

     Ja bym chętnie wziął udział w „zbiorowej medytacji”, gdyby polegała ona na tym, że o wschodzie Słońca, gromadzę się z dużą grupą ludzi, wspólnie palimy ognisko w które wrzucamy symbole fałszywych świętości, następnie podnosimy ręce do góry, oraz swoje głowy, bawimy się i cieszymy … ale podejrzewam, że medytacja w intencji wyboru Marinee Le Pen nie jest medytacją tego rodzaju. Bo to przecież „front narodowy”, a Marine Le Pen to taka Marianna Kowalska i „naród” którego są frontem jest narodem żydowskim. To tylko moje podejrzenia, chociaż mogę się mylić 😉

    • ki

     @MajaWalia27
     Medytacje grupowe są grupowym karmieniem. To są spore cyrkulacje energii. W trybie czasu, w którym się znajdujemy na co dzień, nie widać naszych emocji i emocji innych ludzi, nieludzi. Nie widzimy dokąd wysyłane są poszczególne energie, jak one wyglądają, możemy je tylko czuć, a to za mało. Doskonale jednak to wszystko widzą byty, które żyją w sferze niefizycznej. Żeby być pewnym, co się w ogóle dzieje, trzeba sprawdzić te zjawiska w stanie bezczasowości tzn. przez sen świadomy lub hipnozę i poznać stosunek do tych zjawisk naszych części subtelnych-nas autentycznych, które żyją równolegle w niefizyczności.
     Drugą rzeczą jest bogactwo bytów na Ziemi w różnych państwach, wśród których nie wszystkie są ludzkie i znalazły się w różnych okolicznościach na tej planecie. Jeśli pojawia się zjawisko, które jest prośbami, nakłanianiem do masowego, energetycznego angażowania się tzn.karmienia – służy to nie nam, a czemuś-komuś podpiętemu pod inicjatora tego masowego angażowania.

    • Boru

     Medytacja, to dla mnie skupianie swojej uwagi wokół czegoś, co daje ci energię. Zagłębienie się w siebie, by połączyć się z czymś większym. Siada się w skupieniu i bezruchu, po to, by coś dostać, by naładować się. Tak jak ludzie ładują swoje telefony, tak człowiek jest taką baterią i podłącza się do źródła energii. Te grupowe medytacje mają odwrotny cel. Intencja „niech Marine Le Pen wygra” jest wspólną formą myślową dla wszystkich i jako jeden kolektyw oddają swoją energią w tej intencji. To jest to samo zjawisko co uczestniczenie w mszach gdzie ludzie wykrwawiają się energetyczne bo „są winni smierci syna bożego” i że to „ich wina, bardzo wielka wina”.

    • ki

     @Boru @MajaWalia27
     Nie ma wątpliwości, że Cobra jest więźniem. To, co wyjątkowo teraz od niego czuć, to „system failure”. To jest bardzo przykre, bo to pokazuje, co się dzieje z tymi, którzy wpakowali się głęboko w coś, czego ich Wyższe Ja nie zrobiłoby.

 • ninanonimowa

  ————————-3 MAJA —-ŚWIADOMOŚĆ STANU RZECZY !

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/05/03/narodowe-swieto-3-maja/#respond

 • Ania

  10 powodów dlaczego ludzie mają zaśmiecone umysły i po prostu nie potrafią już myśleć

  Czy zauważyłeś, jak ludzie z twego bliskiego kręgu i osoby, z którymi współdziałasz w różny sposób po prostu nie rozumieją, co się wokół nich dzieje? Jaką mają krótkowzroczną, wypaczoną perspektywę, jeśli chodzi o ogląd rzeczywistości? Zarówno ci, którzy śpią wewnątrz matriksu, jak też niestety niektórzy z naszych kolegów, głosicieli Prawdy.

  Pierwsze z dwóch podanych niżej przyczyn, to prawdopodobnie dwa główne czynniki dokonania zakłóceń w ludzkich umysłach. Są w związku symbiotycznym podczas dokonywania ataku na nasze krytyczne myślenie, logikę opartą na zdrowym rozsądku, intuicyjną mądrość i zwykły stary zdrowy chłopski rozum, bowiem one wszystkie są niezbędną formą ochrony osobistej i społecznej. Istotne jest, że międzynarodowe żydostwo tłumi te elementy, a nawet je eliminuje, aby mogło sobie zdobyć pełną kontrolę nad nami i zniszczyć ludzkość.

  1 /. Proces chemikalizowania umysłu

  Większość ludzi w dzisiejszych czasach jest w śpiączce chemicznej – przeszła zaprojektowaną chemiczną lobotomię. Żyjemy na toksycznym polu minowym. Jesteśmy ciągle spryskiwani jak robactwo chemtrails’ami, zatruwani i ogłupiani przez fluor dodawany do wody oraz żywność frankensteinów. Następnie mamy do czynienia z truciznami środowiskowymi, jakie jesteśmy zmuszeni pochłaniać z unoszących się w powietrzu odpadów przemysłowych, jak też domowych trucizn, znajdujących się w produktach i urządzeniach, których używamy. Dalej dochodzimy do dodatkowych trucizn, jakie pochłaniamy z własnego wyboru, rozrywkowe narkotyki i gorzałę. Jak można myśleć jasno, gdy ma się do czynienia z tak wielkim rozmiarem ataku chemicznego (?)
  2 /. Wielowymiarowa kontrola umysłowa

  Ona jest wielowymiarowa. Ta masowa kontrola umysłu trafia w nas na okrągło, zaczyna się już nawet na poziomie przedszkolnym. Dzieci są przygotowywane, aby nie myśleć, zanim osiągną 5 rok życia. Wszystko, czego są uczone, co mają wiedzieć, i jak mają myśleć, przez całe ich smutne życie, polega na nauczeniu ich, jak mają powtarzać po kimś. Dobre małe powtarzacze judaicznego systemu.

  Kontrola umysłowa systemu nauczania: przedszkola, szkoły, uczelnie i uniwersytety

  Kontrola umysłowa w miejscu pracy poprzez ciągłe szkolenia i kursy na temat zdrowia i bezpieczeństwa

  Kontrola umysłowa medialna – telewizja jako największa forma kontroli umysłu (obok „zorganizowanych” religii).

  Kontrola umysłowa sprawowana przez wiele „zorganizowanych” religii – lub czasami tylko poprzez dostarczanie wyrywkowych wiadomości i zawłaszczenie pierwotnego przesłania pism religijnych

  Kontrola umysłowa z użyciem gazet. To zdumiewające, że ludzie wciąż je kupują.

  Kontrola umysłowa w czasopismach i kolorowych magazynach

  Kontrola umysłowa sprawowana poprzez przemysł muzyczny

  Kontrola umysłowa poprzez branży gier

  Kontrola umysłowa poprzez propagandę internetową

  Kontrola umysłowa w radio

  Kontrola umysłowa odbywająca się w różnych kampaniach rządowych.

  W ten sposób większość stada ludzkiego tworzy własny krąg policyjny przeciw sobie wskutek tej kontroli umysłowej przez powtarzanie propagandy, dlatego wykonują robotę dla międzynarodowego żydostwa.
  3 /. Zanieczyszczenie elektromagnetyczne

  To prawdopodobnie jeden z najbardziej niedocenianych obszarów tego całego ataku energetycznego, jakiemu jesteśmy poddawani. Bo ostatecznie cała ta agenda sprowadza się do energii. Prawdopodobnie większość z nas, kiedy to czytamy, cała zalana jest „zupką” EMP. WiFi, inteligentne liczniki, promieniowanie HAARP, promieniowanie telefonu komórkowego, zwykły przepływ prądu elektrycznego oraz nieograniczona ilość zdalnie sterowanych elektrycznych gadżetów, co stało się nową normą w tym skażonym szatańskim tworze. Jak można z tego w ogóle uciec, bez całkowitego porzucenia życia wśród społeczeństwa (?). Istnieją sposoby, można próbować i zwalczać to, ale to dosłownie jest wszędzie, w każdej minucie dnia jesteśmy na to narażeni.(…)
  Niektórzy ludzie mówią również o odległych, kierowanych atakach na poszczególne jednostki korzystające z tej technologii prądu elektrycznego. Jestem pewien, że tak się dzieje.

  4 /. Dezinformacja

  Czasem określane pojęciem kontrwywiadu. Ale wystarczy spojrzeć na te brednie, jakie obecnie przedstawiane są jako wiadomości alternatywne. Wystarczy tylko spojrzeć. Trzeba pewnego stopnia zapoznania się z Prawdą, aby odrzucić te wszystkie bzdury. Bardzo trudne jest dla wszystkich nowych przybyszów rozszyfrować Prawdę i odróżnić ją od dezinformacji. Dlatego ci opowiadacze pół-prawd/strażnicy bram są tam obecni, aby działać w charakterze sieci pajęczej na każdego, który się budzi. Ich zadaniem jest utrzymywanie stanu zaciemnienia i zmętnienia. Trzymania ludzi w stanie pogoni za własnym cieniem i straty czasu. I na razie jest to skuteczne. Oni prawie rzucili jakiś zaklęcie na ludzi. To jest jak odprawianie jakiegoś kultu, a ci opowiadacze stają się dla nich guru. Icke mówi to, Icke mówi tamto. Połowa z tych ludzi nie potrafi odróżnić dupy od łokcia, gdy chodzi o Prawdę. Po prostu, jeszcze więcej powtarzaczy, lecz na innym polu. To smutny widok, tyle zmarnowanego potencjału.

  5 /. Uwikłani w kompromisy

  Kolejna smutna sytuacja, jakiej wiele widać. Ludzie w ruchu Prawdy, którzy mają wielki potencjał, ale niestety z egoistycznych powodów, pod wpływem dysonansu poznawczego, postanowili iść na kompromis z Prawdą. Zaczynają dobrze, w dobrej intencji, ale wkrótce zaczynają niuchać, gdzie są pieniądze. Wiedzą, z której strony jest posmarowany chleb masłem i podświadomie decydują wybrać bardziej wygodną wersję Prawdy – „prawdę” kompromisową. Są nadal na alternatywnej arenie, ale już na jej zewnętrznej powłoce, gdzie Prawda jest nieco strawniejsza i bardziej akceptowalna. Będą mówić w kategoriach „globalistów” lub „Illuminati”, a nawet odważą się rzucić parę przekleństw pod adresem izrahella i „rotszyldowskich” syjonistów, ale to wszystko, na co ich stać.(…)
  6 /. Strach

  Wszystkie te punkty są ze sobą połączone a strach prawdopodobnie dotyka wszystkich tych obszarów. Tyle jest dzisiaj strachu unoszącego się w powietrzu. Strach przed utratą czegoś, strach przed zmianą, strach przed czymś innym. Gdy strach zaczyna wsiąkać w ludzi, po prostu nie mogą oni trzeźwo myśleć. Działają nieprawidłowo i mówią rzeczy pozbawione racjonalnych podstaw. To jakby krew i energia w pośpiechu wypłynęły z ich mózgów w trybie ochronnym. Widzimy to wszystko wokół nas, ludzie zachowują się przedziwnie, są niemal w stanie paniki. Są dosłownie wyrwani z rzeczywistości swych własnych umysłów, zupełnie nie wiedzą, jakie podejmują codzienne decyzje. Zawsze myślenie na krótką metę wbrew konieczności myślenia przede wszystkim w perspektywie długofalowych korzyści.(…)
  7 /. Syndrom grupowego myślenia

  Większość ludzi ze stada sheople lubi myśleć i działać podobnie. Nie lubią wychodzić ze stada, gdyż bycie wewnątrz stada tworzy sztuczne poczucie bezpieczeństwa. To rzecz bezpieczniejsza, bardziej komfortowe wewnętrzne myślenie grupowe. Tak właśnie myślimy. No dobra, ale co ty o tym myślisz? Errrhh errr, panika. Większość ludzi nie lubi wyrażać opinii, które tworzą negatywny oddźwięk, gdyż wolą, aby zawsze podobać się innym i chcą bezproblemowego istnienia.

  Ale problem z myśleniem grupowym – dysonansem poznawczym polega na tym, że tworzy ono skłócenie wewnętrzne (stres). Ten wewnętrzny niepokój tworzy się narastająco i zaczyna się przejawiać w rodzaju entropii umysłowej. Ludzie w końcu stają się szaleni.(…)
  8 /. Egoizm

  To kolejny aspekt, który wpływa na wszystkie te punkty i całe to szaleństwo. Nie jestem w ogóle za promowaniem buddyzmu, ale jeśli ktoś przetrawi cały zbiór pism buddyjskich i przetrawi całe rozumowanie Buddy na temat przyczyny cierpienia na świecie, to wszystko sprowadza się do dwóch słów – egoistyczne pragnienia. Oto, gdzie dziś znajduje się większość ludzi w swej mentalności. To jest toksyczny stan umysłu i zaśmieca naszą ziemską wizję.

  Mentalność jest chorobą umysłu. Ludzie po prostu nie mogą myśleć w sposób spójny, gdy są zagrzebani w tej mentalności. Egoizm maskuje nasze prawdziwe ja, zanieczyszcza wszystkie pozytywne praktyczne cechy, jakie są nam wrodzone: współczucie, życzliwość, troska o innych, zrozumienie, altruizm, świadomość i miłość do wszystkich czujących istot.

  9 /. Przeciążenie informacyjne

  Dosłownie wariujemy od tego tsunami negatywnych informacji, jakie w nas uderzają dzień za dniem. Radykalny nawał nowości, jaki mamy pochłonąć, ma tempo stu krotnie większe teraz, niż 30 lat temu i gwałtownie wzrasta. Wystarczy jeden dzień przyjrzeć się wydarzeniom na świecie, żeby mieć tak dość wszystkiego, że najlepiej wyskoczyć z okna. To wszystko jest ciemne, szatańskie i tak bardzo okrutne. Jak udaje nam się przetrzymać to wszystko, to jest w ogóle niesamowita zagadka. Ale to proces hartowania się i dla tych z nas, którzy są uzależnieni od Prawdy, naprawdę trudno jest usunąć to na boczny tor. To czyste szaleństwo, i to szaleństwo ma z premedytacją mieć skutek wpływu na nas, jeśli nie mamy innych stabilizatorów w naszym życiu, takich jak natura, towarzystwo przyjaciół i duchowość.

  10 /. Stres życiowy

  Innym współzależnym aspektem w tym powiązanym ze sobą cyklu jest sprawa stresu. Nie tylko jesteśmy przeciążeni nawałem informacji, ale jesteśmy też nimi świadomie rozbijani w wielu kierunkach i na wiele różnych sposobów. Przetrwanie staje się coraz trudniejsze. Presja w pracy, aby być dobrym niewolnikiem, aby się podporządkować. Aby spełnić wszystkie te nowe normy dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa, zapłacić wszystkie podatki, mandaty i rachunki za media i wzrastający czynsz. To nigdy się nie kończy. Następnie presja wewnętrzna, domowa, jaka jest w nas ładowana poprzez nowoczesne rodzicielstwo i ogólne naciski społeczne. Jeszcze więcej szaleństwa. Więc znowu, jak to może na nas nie wpływać??? To problem cykliczny – szaleństwo na zewnątrz, szaleństwo wewnątrz, potem znów od początku, szaleństwo na zewnątrz, szaleństwo wewnątrz. Wyskoczyć z tej pętli jest bardzo trudno. Stąd konieczność, aby znaleźć czas i zagłębić się w swoim wnętrzu, w swym prawdziwym ja, czas samotności i czas obiektywnej kontemplacji. To jest niezbędne.

  https://www.nwo.report/nwo/10-powodow-dlaczego-ludzie-maja-zasmiecone-umysly-prostu-potrafia-juz-myslec.html

 • kk7qq

  Nowy zwariowany plan

  ZAMROZIC od nowa ARKTYKE ! – bedzie to teraz testowane w Szwajcarii

  Aby „ratowac” Arktyke naukowcy chca tam dolaczyc nowy sztuczny lod.

  https://www.galileo.tv/earth-nature/der-verrueckte-plan-die-arktis-neu-zu-vereisen-wird-jetzt-in-der-schweiz-getestet/#link_time=1493725868

  • Ania

   No i jeszcze powinni kijem Wisłę zawrócić.
   Będziemy mieli lepszy bilans wodny.

 • MajaWalia27

  To jest artykul o dzialaniach broni energetycznych. Co prawda nieudolnie przetlumaczony,ale moze Ktos znajdzie w nim pomimo tego jakis zakres informacji:

  Pilna wiadomosc dotyczaca bezpieczeństwa narodowego i międzynarodowego terroryzmu.

  Proszę o przecztanie następującego ostrożnia, gdyż wymaga ono działań z Twojej strony, gdyz może mieć konsekwencje prawne dla Ciebie i Twojego biura.

  Piszę poinformować o dużej skali naruszeń praw człowieka i systematycznych ataków fizycznych na ludności cywilnej we wszystkich krajach świata, z wykorzystaniem nowoczesnych broni elektromagnetycznych i Neuro-broni, często w połączeniu z implantami bez zgody i potajemnie podawanej nanotechnologii.

  Co sprawia, że te bronie szczególnie niebezpieczne i katastrofalne dla społeczeństwa jest to, że działają one w ukryciu. Wykorzystując fakt, że fale elektromagnetyczne propagacji bez bycia zauważonym przez ludzi i może przenikać ściany, te bronie mogą być używane do niszczenia życia ludzkiego i pozwolić sprawców ucieczki wykrywania.

  Systematyczne i tajny charakter przestępstw i ich uderzające podobieństwo całym świecie wskazują, że jest to globalny program prowadzony przez międzynarodowego kompleksu wojskowo-wywiadowczej popełniającego premedytacją okaleczenia, tortury, systematyczne ujarzmienie i ciche ludobójstwo części populacji. Sprowadza się to do zbrodni przeciwko ludzkości i globalnego programu obozu śmierci.

  Piszę formalnie zażądać pod tobą ustawowy obowiązek zbadania zbrodni przeciwko ludzkości, ochrony ludności cywilnej przed aktami terroryzmu, komunikować spraw o znaczeniu krajowym do rządów i przestrzegania praw człowieka lub w inny sposób, należy przekazać tej wiadomości na właściwy organy i sam działa w swój sposób, aby upewnić się, że wszystkie przypadki są badane ofiary i że te operacje kryminalne na dużą skalę są zamknięte w swoim kraju przez 1 czerwca 2017 roku

  akcje, które podjąć w odpowiedzi na ten komunikat będzie kontynuowane nad Najbliższe miesiące i powinny okazać się, że zdecydowali się zignorować to powiadomienie i twoje obowiązki działać, aby powstrzymać te zbrodnie i wspierania ofiar, może być pobierana z, na przykład, urzędnik wykroczenia, wykroczenia w biurze, zaniedbanie obowiązków, spisku, pomocnictwo zbrodnie przeciwko ludzkości, zdradę stanu lub odpowiednik naszego systemu prawnego takich przestępstw. Że powinny być sprawy, zostanie pociągnięty do odpowiedzialności i pociągnięty do odpowiedzialności w jednym z nadchodzących sądowym sprawach o zbrodnie przeciwko ludzkości.

  Ataki na ofiary są uruchamiane z telefonów kierowanych jednostek broni energetycznych, a także infrastruktury telekomunikacyjnej, takich jak wieże komórkowych i systemów satelitarnych. Jest to zintegrowany system broni, który został zbudowany potajemnie na całym świecie. System broń jest już w pełni sprawny na całym świecie i niszczy życie niewinnych ofiar w milionach i obalenia narody potajemnie. Poszczególne ofiary nagabywany i dręczony przez krajowe sieci nadzoru, otoczonych przez sprawców w każdym czasie i systematycznie torturowani i zniszczonych z elektromagnetycznych, a także ultradźwiękowych broni w miejscach publicznych, a także w domach.

  Te ataki wykorzystują fakt, że belki z

  bronie elektromagnetyczne są ciche, niewidoczny i może przenikać ściany budynków takich, że ofiar może być zaatakowany wszędzie bez pozostawiania śladów, które prowadzą z powrotem do sprawców . Za pomocą tych środków, ofiary są skutecznie wprowadzane w poszczególnych obozach koncentracyjnych, które są wznoszone wokół nich przez agencje wywiadowcze, uszkodzone członków organów ścigania i ich sieci agentów karnych.

  Operacja ta jest towarzyszyć ukierunkowane kampanie oszczerstwa infiltracji i obalenia każdym aspekcie życia ofiar, w tym ich kręgu społecznego, ich rodziny, ich miejsca pracy, a zwłaszcza ich opieki medycznej. Pracownik wchodzi do domu ofiar tajny, uszkodzenia mienia, sprzętu komputerowego sabotażu bezpośrednio lub zdalnie, kampanie trucizna żywności i prowadzony do molestowania psychologicznie rozpadają ofiar tak, że są one w końcu doprowadzony do samobójstwa lub morderstwa.

  Elektromagnetyczne i Neuro-bronie mają możliwości, które wykraczają poza wszystko, co świat ma doświadczenie w zakresie technologii broni w przeszłości. Ze względu na ich zdolność do ataku i manipulowania procesami biologicznymi, narządy wewnętrzne i układ nerwowy człowieka, jak również procesy neurologiczne, urządzenia te są najbardziej niebezpiecznych broni produkowane przez ludzkość do tej pory .

  Wpływ na ludzi jest katastrofalne jako broń może symulować wiele chorób, bólu i przyczyną uszkodzenia narządów, uszkodzenia mózgu, udarów mózgu, zawałów serca i śmierci. Najbardziej rozpowszechnioną formą szkodliwego poprzez użycie tej broni jest uszkodzenie DNA i powstawanie nowotworów i ostatecznie raka. Uszkodzeń DNA w jajach reprodukcyjnych kobiet zmienia mitochondrialnego DNA i tym samym uszkodzenia całych pokoleń. Działalność tych systemów broni jest więc zagrożeniem dla przyszłości samej ludzkości.

  Innym podstępny aspekt tej broni jest to, że mogą one być stosowane do osłabić, zmieniać i kontrolować funkcje organizmu człowieka, ruch, zachowanie, a nawet procesy myślowe często bez realizacji ofiary. Może to zostać wykorzystane do obalenia funkcjonowania każdego aspektu ludzkiego wysiłku ze stosunków osobistych, przedsięwzięciach biznesowych, procesów demokratycznych i krajowej infrastruktury bezpieczeństwa narodu.

  Komórka skierował broń energetyczna w najróżniejszych rozmiarach i mają różne możliwości. Są one ukryte przez sprawców w sąsiednich nieruchomości, samochodów, samolotów bezzałogowych samolotów, a nawet części infrastruktury krajowej. Agenci sieci nadzoru noszenia broni szturmowych w torbach i plecakach. To tajna broń System jest w pełni zintegrowany i sterowane centralnie. Ofiary, którzy uciekli do innych krajów odkryli, że ich protokół napaść podróżuje z nimi i jest kontynuowane przez lokalnego systemu nadzoru i egzekwowania prawa w zależności od tego kraju zamieszkania.

  Z tego, co udało się ustalić z odtajnionych dokumentów, matryca organizacyjną zespołów szturmowych następujący protokół używany dla szwadronów śmierci prowadzonych przez duże agencje wywiadowcze, na przykład, Wietnamu i krajów Ameryki Południowej. Ma to ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa narodowego, aby zatrzymać ten terroryzmu i wyłączenie finansowania i systemy, które umożliwiają jego rozprzestrzenianiu.

  Technologia ta sama broń jest w dużej mierze został sklasyfikowany na bardzo długi czas. Istnieją jednak liczne publicznie znane przypadki z całego świata, w którym broń zostały zastosowane do osoby przez wiele lat z zamiarem zastraszenia, tortury, okaleczenia i morderstwo . Z zeznań tych ofiar, z których wielu wspólnych swój los w Internecie na blogach i za pośrednictwem mediów społecznościowych, publicznie znanych patentów i dokumentów odtajnionych, wiemy od niszczącego wpływu tych rodzajów broni oraz olbrzymiej skali zbrodni popełnianych na całym świecie ,

  Prosimy o pomoc w zatrzymaniu tego globalnego cichą Holocaust.

  Z poważaniem,

 • PONADSWIETLNY

  Z kanału Jasna Strona Mocy – TVSANJAYA
  Polska ostatnim bastionem Europy STOP ISLAMIZACJI!
  ___________________________
  https://vimeo.com/215784960

  PS To dotyczy wszystkich zdrajców …

  • Polak Słowianin

   Ta tzw. islamizacja to skutek, nie przyczyna. Należy rozpierd.lić chazarskie/rzytofskie/talmudyczne ścierwo zarządzające naszym krajem, do tego odciąć od źródła finansowania ich młodszych braci w wierze spod znaku krzyża (nawołujący do miłosierdzia i przyjmowania biednych imigrantów) i nikt nam nie będzie dyktował co mamy robić. Trzeba walczyć z przyczyną, a skutek zniknie wraz z nią. Dlaczego większość mówi o islamizacji a nie o pejsatych krasnalach sterujących tym wszystkim?? Na pohybel.

   • Admin

    Problem jest w tym, że to „ścierwo” zarządza już niemal całym światem, a usunięcie go oznaczało by katastrofę nuklearną. Dlatego Trump tak się zmienił. Szantaż nuklearny. To nie jest łatwa przeprawa dla ludzkości.

    • PONADSWIETLNY

     A co jeśli broń ‚nuklearna’ nie istnieje ?
     Wolicie być truci powoli, patrząc jak wasi rodacy wariują,
     wasze firmy upadają, wasze dzieci chorują?
     ___________________
     Przecież ta wojna już trwa.Ilu już zabili?
     Te ścierwa są już przeganiane z Francji, Węgier, Czech, ‚Rosji’ itd.
     To oni się boją, lecz to dopiero początek ich końca.

     Wg mnie ta broń nie ma prawa działać!!!
     __________________________________
     http://heiwaco.tripod.com/bomb.htm
     http://blog.nuclearsecrecy.com/
     __________________________________
     Polska pod okupacją demokracji talmudycznej!!!
     https://www.youtube.com/watch?v=JIyTwkpsUUs

    • Boru

     Skomentuję tylko kwestię „demokracji talmudycznej”, co masz zawarte w swoim podpisie. „Talmud” funkcjonuje ostatnio jako zasłona dymna, jako coś co ma odwrócić uwagę, że chrześcijańska biblia zawiera w sobie to samo co owy „straszny Talmud”. Talmud jest jedynie rozwinięciem rasistowskiej myśli Tory, czyli ksiąg chrześcijańsko-żydowskiego „Starego Testamentu”. Napisałem to w cudzysłowie, bo dla mnie podział na „Stary Testament” i „Nowy Testament” to podział sztuczny. Jeśli „Talmud” jest rasizmem żydowskim, to biblia jako całość, ze swoim starym i nowy testamentem jest jednym wielkim Talmudem.

     To co zwane jest „Talmudem” to jedynie komentarz do chrześcijańsko-żydowskiej biblii, którzy ma wskazać, jak praktykować judaizm mojżeszowy w warunkach po zburzeniu świątyni w Jerozolimie. Chrześcijaństwo jest w sumie tym samym, bo naucza ono jak praktykować judaizm z dala od Izraela, bo stając się chrześcijaninem staje się duchowo „narodem wybranym”. Te dwa odłamy judaizmu, jedno odrzucające postać Joszue oraz te czyniące z niebo mesjasza, są tą samą wiarą, mającą ten sam mianownik, ale mają rózne (prze)liczniki.

     Żeby nie być gołosłownym, przedstawię cytaty ze starotestamentowej biblii, które są pokrewne z Talmudem:

     “I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzodziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.”
     Izajasza 61, 5-6

     “Tak mówi Pan Bóg: “Oto skinę ręką na pogan i między ludami podniosę mój sztandar. I odniosą twych synów na rękach, a córki twoje na barkach przyniosą. I będą królowie twymi żywicielami, a księżniczki ich twoimi mamkami. Twarzą do ziemi pokłon ci będą oddawać i lizać będą kurz z twoich nóg.“
     Izajasza 49, 22-23

     “Przyjdą do Ciebie i będą twoimi; chodzić będą za tobą w kajdanach; na twarz przed tobą będą padać i mówić do ciebie błagalnie.”
     Izajasza 45, 14

     „Skoro tylko usłyszał lud dźwięk trąb, wzniósł gromki okrzyk wojenny i mury rozpadły się na miejscu. A lud wpadł do miasta, każdy wprost przed siebie, i tak zajęli miasto. I na mocy klątwy przeznaczyli na [zabicie] ostrzem miecza wszystko, co było w mieście: mężczyzn i kobiety, młodzieńców i starców, woły, owce i osły.”
     Joz 6, 20-21

     “Synowie Izraela uczynili według tego, jak im nakazał Mojżesz, i wypożyczali od Egipcjan przedmioty srebrne i złote oraz szaty. Pan wzbudził życzliwość Egipcjan dla Izraelitów, i pożyczyli im. I w ten sposób [Izraelici] złupili Egipcjan.”

     Wj 12, 35-36

     i tak dalej i tak dalej …

     To są te same książki, które stawia sie na stole, kiedy przychodzi „ksiądz po kolędzie” by zebrać „co łaska”, czyli parę złotych pieniążków, a sam kult Jahwe jest personifikacją żądzy złota.

    • Boru

     Z określeniem „talmudyści” jest taka sama rzecz jak z określeniem tych ludzi jako „judeo-satanistów”, które słyszałem już na tym blogu wielokrotnie. Z „szatanem” i chrześcijańskim „bogiem” jest to samo co z chrześcijańsko-żydowskim starym i nowym testamentem. Nie ma judeo-satanizmu, jest po prostu jahwizm, w którym zawiera się judaizm „talmudyczny” i chrześcijaństwo „biblijne”.

    • siwy

     Tak Trump się zmienił. …dałeś się nabrać na kukielke syjonizmu , głupio się przyznać do pomyłki to bronisz tego parcha

   • Boru

    Tak, bo Trump od zawsze chciał usunięcia tej zarazy ze świata. Dlatego twierdzi o sobie, że jest najlepszą rzeczą jaka spotkała Izrael. Polityka amerykańska jest jak ten wrestling w którym Trump swego czasu brał aktywnie udział:

    https://www.youtube.com/watch?v=jkghtyxZ6rc

    Tak właśnie Trump będzie „walczył” z ISIS/Mosadem.

    „Kiedy zostanę prezydentem, przyjmę strategię która skupi się na trzech rzeczach gdy chodzi o Iran. Po pierwsze, postawimy się Irańskiej agresywnej chęci destabilizacji i dominacji w regionie.

    (aplauz)

    Iran jest bardzo dużym problemem i pozostanie nim. Ale jeśli nie zostanę wybrany prezydentem, to wiem jak sobie radzić z problemami. I wierzcie mi, właśnie dlatego zostanę wybrany na prezydenta, moi drodzy!

    (wiwaty, aplauz)

    A jesteśmy liderami w każdym sondażu. Pamiętajcie o tym, proszę.

    (wiwaty)

    Iran jest problemem w Iraku, problemem w Syrii, problemem w Libanie, problemem w Jemenie i będzie bardzo, bardzo kluczowym problemem dla Arabii Saudyjskiej. Dosłownie każdego dnia Iran zaopatruje więcej i lepszą broń by wspierać swoje kraje marionetki. ”

    (…)

    „Palestyńczycy muszą podejść do stołu wiedząc, że więź między Stanami Zjednoczonymi i Izraelem jest absolutnie, totalnie niezniszczalna.

    (aplauz)

    Muszą podejść do stołu chętni i potrafiący zatrzymać terror popełniany codziennie przeciwko Izraelowi. Muszą to zrobić.

    I muszą podejść do stołu gotowi zaakceptować, że Izrael jest państwem żydowskim i zawsze będzie istniał jako państwo żydowskie.

    (wiwaty, aplauz)

    Kocham ludzi na tej sali. Kocham Izrael. Kocham Izrael. Byłem z Izraelem tak długo w sensie, że otrzymałem jedne z moich największych odznaczeń od Izraela, jak mój ojciec wcześniej, niesamowite. Moja córka, Ivanka, spodziewa się wkrótce pięknego żydowskiego dziecka.”

    http://zaprasza.net/a.php?article_id=33658

   • Boru

    Porównując Trumpa do Putina widzę następujące różnice. Zaznaczam od razu, że nie jestem jakimś wielkim wyznawcą Putina, w ogóle nie pokładam nadziei (lub nadzieji) w polityce jako takiej (dla mnie nie ma politycznego rozwiązania dla obecnego bałaganu) ale kibicuje mu w duchu. Z Putinem jest tak, że on wydaje się zewnętrznie być przyjacielem agentury żydowskiej, ale to co robi rzeczywiście z nimi, jest wbijaniem im kija w szprychy. Jak to jest, że przyjaciel agentury żydowskiej, mówi im wprost, że są odpowiedzialni za przewrót bolszewicki?

    https://www.youtube.com/watch?v=j6p1zxKnDeM

    Czy jako przyjaciel Żydów mógłby coś takiego powiedzieć?

    Pokazuje się go w towarzystwie poszczególnych Żydów i wysuwa się daleko idące wnioski, że razem wspólnie są zaangażowani we wspólnych knowaniach.

    Z przyjemnością oglądam filmiki takie jak ten:

    https://www.youtube.com/watch?v=ZFunccG_C7E

    Kiedy jednak przychodzi do kwestii Putina i jego roli w sprawie „przejęcia” Krymu, to pojawiają się jedynie szybkie skojarzenia z Żydami. Parę zdjęć, odpowiedni komentarz i już. Putin to agent Żydów. Tak jak autor filmiku wykazał się bystrością w analizie w problemie z Krymem, tak w kwestii Putina i tego co się stało w ostatnich latach, wykazał się powierzchownością. To dopasowywanie historyjki do wspólnych zdjęć z Żydami.

    Nie porusza takiej kwestii, że bank Rosji nie należy do rodziny Rotszyldów:

    https://opolczykpl.wordpress.com/2017/02/17/prezydent-putin-a-bank-centralny-rosji-rzekomo-kontrolowany-przez-klan-rothschildow/

    Nie porusza takich kwestii, że jegomoście tacy jak Soros nie są w Rosji mile widziani.

    • siwy

     Putin to Rosję zalewa szybciej islamistami niż politykierzy na Zachodzie że nie wspomnę o coraz to nowych synekurach dla parchow oligarchow. Tysiące ruskich patriotów gnije w psychuszkach a ty go kreujesz na jakiegoś Zbawiciela co parchom kije w szprychy wsadza

   • Boru

    Podsumowując krótko. Putin zewnętrznie jest przyjacielem agentury Żydowskiej, ale wewnętrznie, za kulisami im przeszkadza. Trump z kolei jest tym co mówi. Powyższe cytaty, które wkleiłem w jego wystąpieniu w Izraelu, są tym, czym on jest. Nie ma różnicy pomiędzy jego zewnętrznym PR, a tym co robi. Miał być przyjacielem Izraela? Jest nim. Iran jego jego głównym przeciwnikiem jak sam to wyraził w przemówieniu. Iran jest sojusznikiem Rosji, przeszkadza „narodowi wybranemu” w realizowaniu jego celów na bliskim wschodzie. Przeciwnikiem jest więc Iran. To co widzimy, co słyszymy, jest tym co dostajemy, w przypadku Trumpa.

   • Boru

    Wspomniałem wyżej, że nie pokładam nadziei w rozwiązaniu politycznym. Cały ten bałagan nie upadnie dzięki politykowi i konkretnemu narodowi. Przede wszystkim, to my nie żyjemy na świecie kontrolowanym przez złych spiskowców. Jeśli mówić o „świecie” w sensie „cywilizacji”, to się zgadza. Świat jednak to coś więcej niż cywilizacja. Nikt nie kontroluje tej planety, jako planety. Kontrolowana jest cywilizacja otaczająca planetę niczym pajęczyna. Planeta oraz Słońce świecące nad nami, nie są kontrolowane. Dla mnie rozwiązanie jest tylko jedno. Rozbłysk słoneczny, następnie jakiś wulkan w Yellowstone, czy inne trzęsienie ziemi gdzieś indziej. I tak to się skończy. Pozostaje nam powrócić do „starego porządku świata” gdzie zamiast boga jest natura, przyroda i Słońce. Wtedy przetrwamy i wyjdziemy z tego jako zwycięzcy.

   • Majestic

    przecież maja podwójne nawet potrójne nazwiska ! to jacy oni młodsi inni ?

 • Kombinezonik

  Czy panstwo ktos slyszal moze o Kombucha?

  http://www.panzielonka.com/kombucha-eliksir-dlugowiecznosci.html

 • ninanonimowa

  —————AFERA !!!!!!!!!! KGHM

  https://www.youtube.com/watch?v=Uh0_FFeLNvQ

 • ninanonimowa

  —————————-SKANDAL !!!!!!!!!!!!!!!! ŚMIEĆ cenckiewicz o WOJSKU POLSKIM

  https://www.youtube.com/watch?v=YIWTa9U8xxs

  • ciekawe

   Z tym śmieciem to chyba lekka przesada. LWP brała udział w licznych akcjach przeciwko likwidacji AK i innych polskich oddziałów .Aktywny udział w zwalczaniu podziemia brała też Brygada Pancerna im. Westerplatte znana Polakom z ciągle powtarzanego w TVP serialu „Czterej pancerni i pies”.
   Radził bym zapoznać się choćby z tym artykułem zanim się zacznie pisać głupoty http://szeremietiew.blox.pl/2012/03/Najciemniejsza-karta-LWP.html
   Przypomnę też ,że dowódcami LWP byli sowieccy oficerowie i to wiele lat po wojnie min Aleksandr Winogradow ,który w latach 1953-1955 był dowódcą Marynarki Wojennej .

   • ninanonimowa

    —-jako córka Żołnierza AK a siostrzenica Żołnierza WP -spadkobierczyni genów jednego i drugiego ZAMYKAM ! podział Polaków na prawicę / lewicę. DZIEL i RZĄDZ skutecznie przysłużyła się wrogom SŁOWIAN.

    WYBACZAM i PROSZĘ o WYBACZENIE – TYMI SŁOWAMI ZAMYKAM ! podział Polaków NA ZAWSZE !.

    —- Jednoosobowo dawno temu otworzyłam nowy rozdział w historii Narodu polskiego- WSPÓLNOTĘ KRWI SŁOWIAŃSKIEJ.

    • ciekawe

     Podziały możesz zamknąć, ale nie fakty historyczne jeżeli mówisz o prawicy i lewicy to nie zapominaj ,że lewica ,która rządziła w Polsce po II WŚ nie miał mandatu społecznego i została narzucona przez okupanta ZSRR nikt jej w Polsce nie wybierał . Natomiast prawica taki mandat miała bo była legalnie wybrana i nie narzucona przed II WŚ a póżniej brutalnie niszczona przez obydwu okupantów a na jej miejsce bez legalnego wyboru posadowiono rząd lewicowy. Wniosek jest prosty lewica w Polsce po II WŚ doszła do władzy nie legalnie. I w tym cały szkopuł ,że wielu ludzi tej prostej zależności nie rozumie stawiając znak równości pomiędzy prawica a lewicą owszem taki znak równości można w Polsce postawić dopiero po 89 roku gdy odbyły się demokratyczne wybory . Dlatego warto pamiętać ,że lewica jedna ze stron systemu była i działała w Polsce w okresie 1944 – 1989 nie legalnie

   • Pilot - Hasbara

    Jak przyszla Armia Czerwona pod Lancut to potrzebowala swiezego rekruta i zobowiazano soltysa u nas we wsi aby chyba dal z wioski dwoch . Brat mojego ojca byl od urodzenia bardzo watly i chorowity i jeszcze jeden taki we wsi byl.
    Za niemieckiej okupacji jak z Arbeitsamt-u w Reishof (Rzeszow) zobowiazywali soltysow okolicznych wiosek o danie ludzi na roboty do Niemiec lub inne „atrakcje” to Soltys zawsze tych dwoch posylal bo wiedzial ze badan lekarskich nie przejda i Niemcy ich odsylali z powrotem do wioski. Soltys byl czysty i wszyscy byli zadowoleni.

    No wiec Soltys trick ten stary i zastosowal jak Armia Czerwona przyszla no tym razem on nie zafunkcjonowal .
    Stwierdzono na komisji ze te dwa „zdechlaki” sa zdrowi i nadaja sie do sluzby w LWP u boku Armii Czerwonej.
    I tak Wujek trafil do „Czterech Pancernych i psa” ;-( ;-(;-(

    Przeszedl caly szlak bojowy o doszedl do Berlina skad go na noszach przywieziono z gruzlica w stanie zaawansowanym i Matce zrozpaczonej go oddali. „Zdychal” chyba rok ale przezyl . Byl od tego czasu rencista wojennym i jakies tam gowniane grosze dostawal i dorabial jeszcze w latach 60-tych zbierajac glog po lasach, suszac to na piecu w chalupie pod strzecha i sprzedawal to gdzies w Rzeszowie do jakiejs Zielarskiej firmy. Dopiero Gierek sie nad tymi ludzmi zlitowal, utworzono Spoldzielnie inwalidow i tam mogl wreszcie jakies pieniadze zarabiac. Umarl jako stary kawaler no bo jaka takiego zdechlaka-biedaka by i na wsi chciala .

    Rozumiem wiec ze wg tego Cyckiewicza-Brata z IPN-u to moj wujek Sp. Wincenty POdlym zdrajcom byl ?

    Boze Wszechmogacy ty patrzysz na to i sluchasz „ze zrozumieniem” i nie posylasz Archaniola Twojego Michala z mieczem ognistym ???

    молитва Ангелу Хранителю (Юлия Славянская)

    http://www.youtube.com/watch?v=D6bOPUUtjjA

  • Polak Słowianin

   Co tu się dziwić, jak ta systemowa qrewka cenckiewicz „szkolył” się za kaskę z fundacji batorego, która powstała i jest finansowana wiadomo przez jaką nację …
   https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/03/06/szpiedzy-kontra-agenci-ii-czyli-zydzi-za-i-przeciw-zydom-w-iiirp/

 • ninanonimowa

  ———– rzeczy widzialne i nie widzialne- https://www.youtube.com/watch?v=qlb1FyXUF6c

 • ciekawe

  POLECAM

  Najbogatsi przygotowują się na koniec świata
  Krążą pogłoski, że pod każdą posiadłością Billa Gatesa znajduje się bunkier. Współtwórca Microsoftu nie jest wyjątkiem. Wśród najbogatszych panuje trend na przygotowywanie schronów na wypadek nadejścia apokalipsy. „Skoro się szykują, coś musi być na rzeczy!” – sugerują zwolennicy teorii spiskowych.
  http://strefatajemnic.onet.pl/apokalipsa/najbogatsi-przygotowuja-sie-na-koniec-swiata/vlyfmj
  Coś się jednak święci , pytanie co oni wiedzą czego my nie wiemy?

  • takie tam...

   Gdyby te – pożal się – „elyty”, NAPRAWDĘ WIEDZIAŁY „co jest na rzeczy”, to NIE BUDOWAŁYBY BUNKRÓW, bo wiedziałyby, że budowa bunkrów, przed tą tzw. „apokalipsą”, jest GŁUPOTĄ w NAJCZYSTSZEJ POSTACI! 🙂

   A ponieważ je budują, to znaczy, że NIE MAJĄ NAJMNIEJSZEGO POJĘCIA o TYM CO NAPRAWDĘ „JEST NA RZECZY” i to pokazuje ich PYCHĘ i GŁUPOTĘ, która ich OSTATECZNIE z-GUBI! 🙂

   Nie ma też powodu do paniki, bo wszyscy DOWIEDZĄ SIĘ WCZEŚNIEJ z czym mamy do czynienia, tzn, że CAŁA LUDZKOŚĆ zostanie OSTRZEŻONA WCZEŚNIEJ, zanim nastąpi FINALIZACJA realizacji scenariusza zaplanowanego przez inteligencję pozaziemską, która realizuje tutaj swój własny scenariusz, zmierzający do przyłączenia ludzkości do rodziny ŚWIATŁA.

   Najprościej tłumacząc głupotę „elyt”, można by ją ująć w taki sposób, że:
   Budowanie przez tych ludobójczych psycholi bunkrów, w których – rzekomo – mają przetrwać to, przez co ziemska cywilizacji MUSI przejść, można porównać do budowania bunkrów z LODU na GÓRZE LODOWEJ, aby w tych bunkrach PRZETRWAĆ OCIEPLENIE, które WYNIKA z tego, że ta góra lodowa już WPŁYNĘŁA na CIEPŁE WODY OCEANU 🙂

   Budowanie bunkrów jest GŁUPOTĄ tej całej „elyty” – GŁUPOTĄ w NAJCZYSTSZEJ POSTACI i świadczy o tym, że z INTELEKTEM to te ziemskie „elyty” nie mają NIC WSPÓLNEGO! 🙂

   Żaden bunkier w ŻADNYM WYPADKU nie zapewni nikomu przetrwania, ponieważ OCZYSZCZENIE PLANETY z negatywnych energii dokonuje się z poziomu ŹRÓDŁA, więc KAŻDY, kto dla siebie samego wybrał NEGATYWNĄ energię kreacji swojego Życia, jest – z definicji kreacji – SKAZANY na UNICESTWIENIE i ŻADEN BUNKIER komuś takiemu, nie pomoże…

 • Boru

  Nie chcę być monotematyczny, ale kontrola umysłów istnieje od wielu wieków, a to co jest opisane wyżej, to jedynie jej mechanizacja. Współpraca rządów „Polskich” oraz Niemieckich w celu doskonalenia technik kontroli umysłów jest od czasów wpuszczenia Zakonu Szpitala Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie do Polski. Obecnie żyjemy w czasach, gdzie można zrezygnować z religijnej otoczki i po prostu osiągnąć ten sam rezultat dzięki mechanicznym urządzeniom.

  • Boru

   Krzyżacy, SS, ISIS, MOSAD, to są rózne nazwy dla podobnych sobie organizacji. Teraz jest MK Ultra, a kiedyś to było .. powiedzmy, że Maryja Królowa Ultra 😉

  • Boru

   Niemcy, jako kraj, w zasadzie od początku są czymś w rodzaju państwa kościelnego, którego używa się do niszczenia Słowian i w ogóle Europejczyków i ich rodzimej wiary. Tereny tak zwanej Germanii w starożytności zajmowane były przez Słowian, zwolniło się tam miejsce i przyszli „niemi” jako przeciwieństwo „sławiących”. Później przywłaszczyli sobie „Sławie” i teraz na to samo określenie mówi się „Szwabia”. Język niemiecki powstał na bazie skandynawskich języków i praktycznie jest nierozerwalny z tym kościelnym, bezdusznym chłodem. Tak powstałe Niemcy okazały się być bardzo podatne na wchłonięcie żydowskiej idei „nowego narodu wybranego”, którą to ideę wymyślił Saul z Tarsu.

   To co mówi się o Chazarach, że „mówią o sobie, że są Żydami a nie są nimi”, to analogicznie jest z Niemcami i „Szwabami”. Mówią o sobie, że są Szwabami a nie są nimi. Język jidysz jako połączenie hebrajskiego i niemieckiego, to efekt współpracy starego i nowego, kościelnego narodu wybranego.

  • ciekawe

   Całe te dziadostwo pojawiło się w Polsce akurat w czasie gdy weszliśmy do NATO, to od tego czasu pojawiło się w Polsce zjawisko chemtrials i mind control ,te skurwysyny ,które za tym stoją w Polsce doskonale wiedzą z czym mamy do czynienia .Najgorsze jest w tym to ,że PiS ,który miał dokonać w tych tematach przełomu okazał się partią bydlaków ,dla których najważniejsze jest stawianie pomników dla Kaczyńskiego niż to ,że na żywca wykańcza się Polaków poprzez mind control i chemtrials.

   • Boru

    tak, bo dzisiaj priorytetową sprawą jest walka z wszechobecną „komuną” i „czerwoną zarazą” 😉 Kwaśniewscy, Millery i inne Bronki to przecież „ruska, czerwona agentura szkolona w Moskwie”, dlatego od 89 roku pchamy się w objęcia USA. Logika lvl hard. Ciemny lud wszystko kupi.

    • Pilot - Hasbara

     W okresie ZSRR ( 1918 – 1990 ) wedlug najnowszych danych rosyjskich badaczy ZABITO ok. 300 000 kaplanow, zakonnikow i zakonnic prawoslawnych . Dlatego tez tego Rydzyka z tymi mohairami tez zabic nalezy, mowia „Europejczycy” pod wodza tego nowego „Lenina” tj. Tuska-Prezydenta EU przy akompaniamencie medialnych tam-tamow „zydowskiej gazety dla Polakow” jak mowi bardzo szanowany przez mnie Pan Stanislaw. Ktory to Tusk nota bene jest tak samo „niezalezny”
     w swoim dzialaniu jak „Lenin” w swoim czasie .

     Na opamietanie i zadumanie sie nad tym w/w przez mnie „w wysilku umyslowym wielkim splodzonym wpisie ”
     piekny Psalm 90( wedlug schematu prawoslawnego).

     http://www.youtube.com/watch?v=ocORO8I7SBI
     http://www.youtube.com/watch?v=ocORO8I7SBI

    • Boru

     Przede wszystkim zabito miliony Rosjan. Kapłani nie są szczególnym celem. Stalin to niedoszły ksiądz, zapomniało się? Sympatia do ludobójczego żydo-chrześcijańskiego bożka Jahwe pozostała ze Stalinem już do końca.

    • Boru

     Chciałbym podać jakąś liczbę ile ludzi zginęło z inspiracji chrześcijańskich hierarchów kościelnych, ale niestety nie da się podać liczby, bo było tego zbyt wiele.

    • Pilot - Hasbara

     Video ze Zjazdu Zjednoczeniowego PO, Nowoczesanej, SLD, PSL i duzej czesci PiS, ktory odbyl sie W Danzig w 2017 r. konczace sie nowym hymnem nowoutworzonej Partii pod nazwa ” Porozumienie Bez Barier GmbH” ktorej to nowej Partii czlonkiniami honorowymi Siostry „Jola” i „Hanna” zostaly.

     http://www.youtube.com/watch?v=0O4APsjZaKo

    • Boru

     Pojawiłęś się tutaj jak zwykle z żydowskimi psalmami. Akceptuje to, nic mi do tego. Każdy ma jakiegoś bzika. Zapomniałeś odnieść się do posta, pod którym piszesz. Nie wyraziłeś swojej opinii na temat tego: jak to jest, że mówi się nam ciągle, że rządzi nami „czerwona zaraza” i „rosyjska agentura”, skoro od 89 roku jesteśmy systematycznie wchłaniani przez Zachód.

     Pojawiłeś się by dać do zrozumienia, że w ZSRR ginęło tysiące kapłanów. Nikt temu nie zaprzeczy. Czy to był jakiś główny cel ZSRR żeby powybijać chrześcijańskich kapłanów? Czy przede wszystkim chodziło o eksterminację Rosjan, jako takich?

     Czy ta eksterminacja nie jest zjawiskiem pokrewnym do tych czystek etnicznych opisanych w chrześcijańskim i żydowskim „starym testamencie”?

     Czy nie dziwne jest to, że Stalin, który miał zamiłowanie do takich czystek, miał też w młodości zamiłowanie do chrześcijaństwa?

     Oczekuję rozwinięcia jakiejś głębszej myśli. Na ten moment jedynie zdradzasz cechy hasbary, co nawet jest wprost zawarte w twoim nicku.

     Nabijasz się ciągle ze mnie, że „pisze durnoty”, a sam jesteś jakimś nadwornym pajacem tego forum. Nabijacie się ze mnie, że jestem „niemerytoryczny”, a jestem jedną z niewielu osób, która odnosi się merytorycznie (zdarzają się emocjonalne wyjątki) i piszę SWOJE WŁASNE przemyślenia.

    • Boru

     Pewnie słyszałeś o faryzeuszach i saduceuszach. Oba te stronnictwa wzajemnie się nienawidziły, ale mieli wspólny mianownik w ludobójczym, pustynnym bożku Jahwe, który jest obecnie bogiem chrześcijańskim. Obecny judaizm oraz chrześcijaństwo, to podobnie jak wyżej wymienione przypadki, wzajemnie zwalczające się stronnictwa żydowskie, które prześcigują się w tym, kto z nich jest bardziej wybrany. Jesteście w stanie temu zaprzeczyć? Postawmy kawę na ławę. Wierzysz w żydowskiego bożka opisanego w starym testamencie? Podobno wasz mesjasz powiedział, żeby odpowiadać „tak”, albo „nie”, a wszystko co ponadto od złego pochodzi.

     Jesteście niby tacy bystrzy a przy takich prostych pytaniach nagle robicie się niedorozwinięci, jakbyście nie rozumieli prostych pytań. Potraficie wypowiedzieć się na róznorakie tematy, a przy powyższym pytaniu wasz mózg zamienia się w ołowiany klocek.

    • Boru

     Poza tym, czy ci bolszewicy, to oni sobie przyszli i tak z niczego wszystko stworzyli? Oni jedynie przejęli infrastrukturę, ukształtowaną wcześniej przez Rosję owiniętą prawosławną pajęczyną. Przejęli to, ogołocili z religijnej otoczki, wzmocnili jedynie aspekt terroru, który zawarty jest w chrześcijańskim starym testamencie.

     Chrześcijaństwo zawsze służy jako przygotowanie gruntu pod żydowski terror. USA jest idealnym przykładem. Co by się stało gdyby tacy bankierzy od razu przybyli do Ameryki? O co mogliby się zaczepić? Co by tam stworzyli? Mieliby tam Indian, którzy nie znają pieniędzy, nie znają religii chrześcijańskiej.

     Indianie mają wiele wspólnego ze Słowianami. Są nam bardzo bliscy, nie tyle rasowo, co duchowo. Dzieci słowiańskie często bawią się w Indian, a mało kto bawi się w np. Wikingów. Bo są nam bliźsi duchowo. Powiedzmy więc, że pojawiają się tacy bolszewicy w słowiańskiej, niechrześcijańskiej Rosji. W sensie, na terenie obecnej Rosji, bo „Rosja” to też sztuczny twór jak i „Polska” czy inna „Ukraina”. Jaki przewrót można byłoby tam przejąć? Kogo okraść, przeciwko komu w ogóle wystapić? Przeciwko bogu? Jakiemu? Perunowi, Swarożycowi? Przecież ten przewrót był przeciwko odłamowi chrześcijaństwa wierzącemu w Jahwe, żydowskiego boga nieznanego Słowianom.

   • Bydlaki to niewłaściwe określenie.
    Ludobójcy szczepionkowi !!! to poprawne i właściwe określenie na tę trzodę talmudyczną.