Demaskator Artur H. ujawnia szczegóły stosowania nielegalnej broni psychotronicznej na Polakach przez polski wymiar sprawiedliwości wspólnie z policją niemiecką!

Chcieliście konkretów odnośnie stosowania nielegalnej broni psychotronicznej na Polakach? No to macie!
Artur H. w rozmowie telefonicznej ujawnił, że był współpracownikiem CBS i Bundes Criminal Police jako agent w strukturach przestępczych, w tym wśród dilerów narkotyków.
Tacy agenci uzyskują potem status świadka koronnego i są wypuszczani, bądź dostają bardzo małe kary. Sprawa wykorzystywania świadków koronnych jest oczywiście dyskusyjna, ale nie to jest istotą problemu. Otóż współpracę pana Artura uzyskano stosując broń psychotroniczną – niszcząc jego psychikę, wdzierając się w jego emocje włącznie z ich destrukcją, co spowodowało katastrofę osobistą.

Pan Artur ujawnia, że tego typu broń jest stosowana powszechnie przez organy wymiaru sprawiedliwości i w tej kryminalnej działalności uczestniczą także lekarze oraz politycy. Na listy wysyłane do rządu nie ma odpowiedzi już od kilku miesięcy.
Pan Artur podaje, że istnieje współpraca międzynarodowa w nękaniu obywateli Polski – uczestniczy w tym m.in. policja niemiecka. Na obywatelach używane są uzbrojone samochody, a nawet satelity.

Broń jest wykorzystywana na opozycji politycznej i niezależnej prasie, m.in. na mnie – sprawę opisałem dokładnie w artykule z 2010 roku: „Emitery infradźwięków, tajna broń masonów”, nie znając jeszcze dokładnie sposobów jej działania! Osoby nękane w ten sposób, z którymi miałem od tamtego czasu kontakt to m.in. psychologowie, bioenergoterapeuci, policjanci, sędzia, a nawet posiadacze dużych nieruchomości, którzy doprowadzani są do szału i w takim stanie umysłowym przegrywają zakładane im sprawy tracąc majątek.
Ta działalność ma więc charakter LUDOBÓJCZY i uważam, że jak najszybciej powinna być powołana Sejmowa Komicja Śledcza z nadzorem obywatelskim w tej sprawie.

Szczegóły sprawy są w posiadaniu m.in. Stowarzyszenia STOPZET, której prezesem jest Zofia Filipiak, tak więc Demaskator Artur H ujawnia szczegóły stosowania nielegalnej broni psychotronicznej na Polakach-_1zamieszczone w nagraniu informacje nie są anonimowe.

A to mój artykuł z 2010 roku, który prawdopodobnie uratował mi życie: https://monitorpolski.wordpress.com/2010/07/24/emitety-infradzwiekow-tajna-bron-masonow

120 komentarzy Demaskator Artur H. ujawnia szczegóły stosowania nielegalnej broni psychotronicznej na Polakach przez polski wymiar sprawiedliwości wspólnie z policją niemiecką!