Detektyw prawdy: De Niro i Kennedy oferuje 100 000 dolarów dla tego, kto wykaże ze rtęć w szczepionkach jest dla organizmu zasadna i pomocna.

Kennedy-DeNiroPrzypominam, ze Kennedy jest powołany przez D.J. Trumpa do zbadania kwestii szczepionek. Robert De Niro dołączył do Roberta F. Kennedy Jr. w Waszyngtonie 15 lutego na konferencji prasowej na temat bezpieczeństwa szczepionek. Para szuka dowodu na to, że szczepionki są bezpieczne i połączyli oni siły, aby zaoferować 100,000 dolarów dla każdego, kto może udzielić takich informacji.

Aktor uczestniczył w panelu wokół szczepień, które powodują, że wysoki poziom rtęci w szczepieniach może sprawić że dzieci chorują na autyzm i inne groźne choroby.

Z jednej strony, rząd mówi kobietom w ciąży, które jedzą rtęć w rybach, aby unikały takich ryb, że to zaszkodzi ich płodom, a z drugiej strony, CDC* obsługuje wstrzykiwanie szczepionek zawierających rtęć dla kobiet w ciąży, niemowląt i dzieci” Kennedy powiedział na wspólnej konferencji prasowej w środę. „To przeczy wszelkiej logice i zdrowemu rozsądkowi.

Kennedy, syn zmarłego Prokuratora Generalnego USA i senator, podkreślił, że dziennikarze i rząd są w zmowie aby zatuszować prawdę o bezpieczeństwie szczepionek oraz że „strzały szczepionek spowodowały epidemię autyzmu.”

De Niro, którego syn ma autyzm i Kennedy zawołał użycie tiomersal, który jest środkiem konserwującym na bazie rtęci.

źródło: http://globalnews.ca/news/3253840/robert-de-niro-robert-f-kennedy-jr-offer-100g-to-anyone-who-can-provide-proof-vaccines-are-safe/

Przeczytałem tego newsa i jeszcze bardziej utwierdzam się w sensie modlitwy za ludzi tego świata. Módlmy się za tzw gwiazdy tego świata, które może niekoniecznie nawrócą się, ale poznają prawdę o kłamstwach tego świata przyczyniając się do złagodzenia ucisku na ziemi, a w przypadku szczepionek wielu ofiar.

Za: http://detektywprawdy.pl/2017/02/19/de-niro-i-kennedy-ofreuje-100-000-dolarow-dla-tego-kto-wykaze-ze-rtec-w-szczepionkach-jest-dla-organizmu-zasadna-i-pomocna/

Zob. też nagranie wideo z konferencji: https://www.youtube.com/watch?v=DslGxV2YTMU&feature=youtu.be

Komentarz: Czekamy na powołanie Międzynarodowego Trybunału d.s. Zbrodni Ludobójstwa Szczepionkowego. Znajdą się tam także i nasi „specjaliści” od zbrodni szczepionkowych.

*CDC – Centers for Disease Control and Prevention, taki amerykański Sanepid

151 komentarzy Detektyw prawdy: De Niro i Kennedy oferuje 100 000 dolarów dla tego, kto wykaże ze rtęć w szczepionkach jest dla organizmu zasadna i pomocna.

 • sprawdzam

  Przymiarki do zamknięcia następnej kopalni.

  http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/czy-kopalnia-sosnica-zostanie-zamknieta-decyzja-w-2018-roku/zw6wwm

  dzisiaj 09:52 17.03.2017
  Co z kopalnią Sośnica? Decyzja w drugim półroczu 2018 r.

  […]

  kopalnia pracuje normalnie oraz ma opracowany harmonogram rozpoznawania złóż i robót przygotowawczych, czyli działań udostępniających do wydobycia kolejne pokłady węgla.

  Zgodnie z danymi przedstawionymi przez Sierpień 80, według stanu na 15 marca br. kopalnia Sośnica jako jedyna w PGG „wykonała nałożone na nią zadania, wydobywając więcej niż założone zostało w planie techniczno-ekonomicznym”,
  […]

 • greg2014

  Przymusowe szczepionkowe eksperymenty medyczne w Polsce !!

  Lubimy myśleć, że jesteśmy mądrzejsi od poprzednich pokoleń, ale trudno być mądrzejszym jeśli nie zdobywamy cennych informacji o przeszłości, które pozwalają wspiąć się na wyższy poziom. Przez to popełniamy te same błędy, mając do dyspozycji bardziej wyrafinowane zabawki.

  Przeglądając książki do historii niezmiennie można spotkać się z przewidywalnym zestawem konkretów – co, kto, gdzie i oczywiście kiedy. Niemal zawsze brakuje kontekstu, czyli dlaczego i jak. Uczymy się pewnych faktów, na przykład, że w przeszłości były wojny, kto rządził, kto dowodził, że znęcano się i torturowano ludzi, że było to złe, ale nie uczymy się wiedzy pozwalającej rozpoznawać mechanizmy, które do tego doprowadziły.

  W książce Auschwitz. Medycyna III Rzeszy i jej ofiary, jej autor Ernsts Klee, podaje wiele przykładów eksperymentów jakie były prowadzone przez najwyższej klasy niemieckich specjalistów. Ich podstawą był brak poszanowania wolnej woli. Bez względu na to jak okropne były te eksperymenty medyczne to cechowało je to, że zleceniodawcy wiedzieli po co je robią.

  http://szczepienia.wybudzeni.com/2017/03/17/przymusowe-szczepionkowe-eksperymenty-medyczne/

  Bardzo ciekawe.