Dlaczego dziennikarze TVP ignorują zgłoszenie o możliwym użyciu w Katowicach mikrofalowej broni masowego rażenia?

tvpWe wczorajszym (3 stycznia) programie „W tyle wizji” zadzwonił telewidz, który jest „parzony” mikrofalami. Posłuchajcie sami, w 19 min 45 sek:
http://www.tvp.info/28214384/03012017-2230

Zauważcie jak była reakcja dziennikarzy! Należy się zastanowić czy zrobili z tego satyrę celowo, czy też nic nie wiedzą o tym, że pewnym ludziom mikrofale czy też ogólnie fale elektromagnetyczne mogą szkodzić? Może jakieś przeszkolenie by im się przydało, gdyż w krajach zachodnich takich ludzi się szanuje, a nie z nich kpi.

Ale jest jeszcze inna opcja, pan Mieczysław jest targetem – obiektem eksperymentalnym dla broni mikrofalowej – dlatego też nagłaśniam tę sprawę, tym bardziej, że dzwoniący podał swój adres: Katowice ul. Graniczna 49A.

Niezwykle ciekawa jest informacja, że „te mikrofale można zakłócić pilotem”. Czyżby podczerwień interferowała z mikrofalami i niwelowała ich szkodliwe działanie? Ciekawe jakiego typu pilot jest w posiadaniu tego pana. Chyba się udam do pana Mieczysława z kamerą by zrobić nagranie.

Acha, dla tych panów z telawizji, którzy chcieli by to usunąć informacja – jest to już nagrane i ukaże się na YouTube.

Dziękuję pani I. za przesłanie linku.

Zauważcie, że właśnie na Śląsku były ataki mikrofalowe na Tomasza Tomickiego i inne osoby, zaangażowane w akcje informacyjne na temat oprysków chemicznych, tzw. „chemtrailsów”. Tomek do tej pory chroni się przed atakami specjalnie zrobionymi barierami ochronnymi ze szkła i wody.

Komentowanie jest zakończone