Dlaczego Polska nie pójdzie węgierską drogą

Poniżej fragmenty przemówienia Viktora Orbána na wielkim wiecu wyborczym Fideszu .
Chcielibyśmy i my, Polacy, doczekać czasów, gdy podobne słowa mówiłby Premier czy Prezydent RP. Takich przemówień, popartych faktami, niestety nie będzie. Nadal będziemy słuchali kłamstw i bredni z ust marionetek międzynarodowej lichwiarstwa, które systematycznie niszczy kraj za krajem – gdziekolwiek nie postawi swojego brudnego buta. Węgry zostawiono na razie z boku, siły terrorystów lichwiarskich są ograniczone, postawiono na umocnienie dominacji nad USA i znaczącymi krajami UE, co jest konieczne w dalszej ekspansji na wschód. Polska jest krajem wybranym dla międzynarodowej lichwy – plany zmienienia jej w Judeopolonię istnieją od ponad 100 lat, dopiero teraz mogą być one realizowane.
Na Węgrzech zbuntowały się służby, a w Polsce nie ma polskich służb, zostały skutecznie zniszczone, dlatego też Polska nie pójdzie węgierską drogą. Posłuchajcie dobrze Stanisława Michalkiewicza, co mówi na ten temat: https://www.youtube.com/watch?v=BBvw75M4XTo

Wiem, że to brzmi pesymistycznie, ale trzeba się patrzeć na naszą sytuację w trzeźwy sposób. Zwolennicy PiS i innych partii opozycyjnych już niedługo dostaną obuchem w łeb, gdy się okaże że nawet jeśli dojdzie do zmiany warty, to , jak to mawiał Lech Kaczyński: “I mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają, jak w każdym demokratycznym państwie, to polityka wobec Izraela się nie zmieni“ (zob >link)
A polityka wobec Izraela to obecnie całość polityki Polski i waslskiego wobec Wielkiego Syjonu rządu.

Naszą beznadziejną sytuację, która prowadzi wprost do ludobójstwa Polaków na wielką skalę, znacznie więszego od ludobójstwa Palestyńczyków, to zmiana układu sił na arenie międzynarodowej. Ale to jest już inny temat…

A teraz głos odajmy Victorowi Orbánowi:

Orban(…) Bóg nas wspierał, więc mogliśmy dotrwać do dnia dzisiejszego. Za osiem dni, w przyszłą niedzielę my, naród węgierski, w wolnych i demokratycznych wyborach będziemy mogli zadecydować o naszej przyszłości. Cztery lata naszych rządów dobiegły końca. Mamy nadzieję, że to pierwsze czterolecie. Dziś zebraliśmy się tu, by powiedzieć jeden drugiemu, całemu krajowi i światu: prosimy o kolejne cztery lata! Jeszcze cztery lata!

Gdy kiedyś opiszą nie mającą precedensu historię tych czterech lat, napiszą, że Węgrzy w roku 2010 stworzyli w nowoczesnej Europie bezprzykładną jedność. Napiszą, że Węgrzy wprowadzili zrównoważony, sprawiedliwy rozdział kosztów publicznych, przenosząc je również na banki i multinacjonalne korporacje. Napiszą, że choć graniczyło to z cudem, Węgrzy zawrócili swój kraj znad krawędzi bankructwa i w ciągu czterech lat stworzyli w nim powoli, ale solidnie wzrastającą gospodarkę. Napiszą też, Szanowni Panie i Panowie, że Węgrzy podjęli się rzeczy niemożliwych, lecz w końcu wywalczyli sukces w walce z goliatami finansjery, z armią imperialnych biurokratów i z falami dunajskiej powodzi. Napiszą jeszcze, że Węgrzy obronili swoje miejsca pracy, a nawet stworzyli setki tysięcy nowych.

Napiszą, że wyzwolili się z „pomocnego” uścisku Międzynarodowego Funduszu Walutowego, oddłużyli swoje wioski i miasta, i wyrwali się z pułapki zadłużenia. I napiszą również, że z wielką odwagą, wbrew połowie świata Węgrzy stworzyli swoją własną Konstytucję, powrócili do swych chrześcijańskich korzeni i połączyli w jedno swój rozdrobniony w Basenie Karpackim i rozsiany po świecie naród. Pokazaliśmy, że i tak można pisać historię. Nie tylko bronią, przemocą i krwią, jak to zresztą było w zwyczaju w tej części świata. Można to czynić solidarnością, jednością i zgodą, gotowością do ofiar i wysiłkami, po węgierskiej myśli.

Być Węgrem oznacza, że jesteś częścią potężnego i jawnego sprzysiężenia polegającego na tym, że nie pozwolimy wypędzić węgierskiej mowy z zamieszkałych przez Węgrów wiosek i miast, ze szkół i świątyń. Jesteś częścią wielkiego i otwartego sprzysiężenia, którego celem jest, byśmy Węgry zachowali krajem węgierskim. Być Węgrem oznacza, że jednocześnie jesteś powstańczym bojownikiem o wolność i oddanym stróżem mądrego porządku.

Całość zobacz tu: http://rzeczpospolita.neon24.pl/post/107786,kto-w-polsce-tak-sie-pochwali

291 komentarzy Dlaczego Polska nie pójdzie węgierską drogą

 • LinuxGNU

  ALFA Jak to wyjasnić, gdzie w tym filmiku niżej od 42 minuty oglądaj, Chinscy naukowcy energią Czi, usuwają raka w niecałą minutę siłą ludzkiej woli? Wszystko jest kamerowane i pokazywany jednocześnie guz który się zmniejsza w kilkanaście sekund i ustępuje? https://www.youtube.com/watch?v=DnIgAAb-a00

  • Roma

   @ LinuxGNU

   a ja myślę, że to pytanie można zadać także @peryskopowi

   peryskop wściekły i z pianą na ustach tak ustawicznie atakuje Pana Jana Taratajcio
   właśnie za eksperymenty z energią tkwiącą w nas, ludziach
   z tego samego powodu atakował Admina, za informacje o energii tkwiącej w nas

   zawsze mnie zastanawiało jak złym człowiekiem trzeba być,
   żeby tak wściekle atakować i ośmieszać coś co jest dla nas wszystkich dobre
   trzeba chyba stracić rozum tj. być ofiarą prania mózgu lub jakiegoś złego demona

 • Judasz

  A cóż to za gwiazdka wielka się pojawia w lewym dolnym rogu na blogu, którą trzeba ocenić? Jakieś nowe zmiany na blogu czy jak, to chyba nie jest w niej ukryty skrypt jakiś?

  mrowka3 jak możesz się nasmiewać z nieżyjących ludzi w kostnicy, ja rozumię ich manipulację i zgorszenie młodych ludzi no ale są jakieś normy ludzkie i moralne, etyczne zachowania. Widziałaś jak w Rumuni znęcali się nad ponad 80 letnią staruszką, młodzież? Świat powoli schodzi na psy, wszyscy naśladują cholerny zachód i Amerykę, a tam cuda wianki. Żołnierz w bazie wojskowej zastrzelił wiele swoich kompanów, uczeń nożownik zadźgał kilkanaście swoich kolegów i koleżanek. Ogólnie ten dziki zachód to zdziczenie ludzkości, teraz do nas to przyszło i przychodzi ciąglę silniejsze. Zdziczenie społeczeństwa jest stopniowo zaplanowane, naśladujmy ich dalej to źle skończymy. Niech teraz ktoś mi powie że USA to nie jest współczesny Antychryst świata? Prawdopodobnie katastrofa Smoleńska to zaplanowany atak masoneri syjonistycznej, na terenie wroga Rosji. W ten sposób zaszczuli Polaków, nieprzychylną partię na Rosje. Wszyscy atakują i oskarżają tego co raczej nic z tym nie miał wspólnego, zachód to sprytni podrzygacze i manipulanci, nie zapominajcie nigdy o tym. Chcieli upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, w sumie jeżeli nikt nic nie ma do ukrycia, to całe  śledztwo niech się toczy ile tylko chcą, co to kumu przeszkadza. Pytanie kto chcę zakończyć już badanie tej sprawy, dlaczego mu na tym zależy? Przecież prawdziwa niewinna cnota, nie powinna się niczego obawiać, cóż ma do ukrycia.

  Tutaj pisze niejaki św. Zenobiusz że Antychryst wyłoni się z plemienia, rodu Dan. Do którego przecież ten sławny cudotwórca Mojżesz należy, który ponoć żył 130 lat. Odwiedzając Ziemię co jakiś czas, ponieważ w kosmosie przy większych prędkościach, czas zwalnia. Dwa lata w takiej podróży, po powrocie na ziemię mineło by już tu setki lat, to udowodniono naukowo. Różni się czas kosmonauty w kosmosie od tego ziemskiego. Ale dość już tej fantastyki. Sławny przepowiedziany Antychryst ma wywodzić się z rodu żydowskiego, ma być bardzo religijny i wierzący(a bynajmniej takiego udawać przed tłumem), będzie tworzył cuda jak Jezus i za niego się podawał(fałszywy mesjasz powróci?). Zjednoczy naród Żydowski, czyż teraz nie są porozrzucani po świecie i zagubieni na różne odłamy religijne, sekty i ateistów(naukowcy, celebryci, politycy)? Gdy wielki Monarcha umrze w 2015 ma się pojawić Antychryst. Antychryst przyjdzie jako Mesjasz z ziemi pomiędzy dwu morzami na Wschodzie. Opanuje skarby złota i srebra oraz wszystkie kosztowności. Moc cudów będzie udawana. ‚I czyni wielkie znaki, tak iż nawet każe ogniowi zstępować z nieba na ziemię na oczach ludzi’ (Dn 11), i w ten sposób wielu ‚w błąd wprowadzi. Czyżby te nowe, nowoczesne wynalazki? Czuje po kościach że w 2016 coś się wydarzy.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/antychryst-2014-04

 • ALFA

  BARDZO CIEKAWY WYWIAD

  NIEUMYWAKIN ROZMOWA O ŻYCIU NA ZIEMI
  prof.Nieumywakin rozmawia z twórcą metody samoregeneracji usuniętych organów Arkadym Pietrowem o Bogu, wpływie kosmosu na świadomość ludzi, przebudzeniu ludzkości, siłach mroku i ich obecności w naszym życiu, UFO oraz przyszłości Ziemi i jej mieszkańców

  https://www.youtube.com/watch?v=1WBmIto43QE
  https://www.youtube.com/watch?v=F-bsVxAgw0A

 • Sobecka w „Rzeczpospolitej”: Kaczyński na prezydenta
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sobecka-w-rzeczpospolitej-kaczynski-na-prezydenta/kd1vv
  ———
  Judasz w cieniu Smoleńska
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/07/31/judasz-w-cieniu-smolenska/

  „…„Anna Sobecka: Wielkie zdziwienie budzi oczekiwanie płynące z mediów na zmianę lidera PiS. Uważam, że wszystkie partie polityczne zazdroszczą nam takiego prezesa jak Jarosław Kaczyński. Prezes PiS to człowiek inteligentny, o ogromnej wiedzy, który całe swoje życie oddał sprawom publicznym opartym na prawie. Jarosław Kaczyński jest wielkim mężem stanu, który jako jedyny lider spośród wszystkich ugrupowań ma programową wizję Polski.

  Prezes PiS chce Polski solidarnej, nowoczesnej, demokratycznej, bezpiecznej i skutecznie walczącej z kryzysem. Polski zgodnej z interesem całego narodu. Kaczyński stanowi zagrożenie dla tych, którzy dobrze się urządzili kosztem reszty społeczeństwa i którzy mają na uwadze tylko swoje partykularne interesy i stad te wściekłe ataki w mediach od rana do wieczora.

  Zastanawia mnie tylko gdzie są wszyscy ci obrońcy praw człowieka, którzy pozwalają na trwanie przemysłu pogardy względem Jarosława Kaczyńskiego mimo stanowczego sprzeciwu wielu środowisk w tym wielu środowisk naukowych.”
  [zwróćmy uwagę na trwałą cechę, tj. brak dookreślania ‘narodu’ – żydowskiego czy polskiego, z tych ‘obojga narodów’]

  No i w tym miejscu należy się przypomnieć pani poseł Annie Sobeckiej, wszystkim jej poplecznikom, mediom toruńskim z Ojcem Tadeuszem Rydzykiem na czele [a i czyte*lnikom] dzień 1 kwietnia 2008 r. [a potem i 2 kwietnia 2008 r.

  W tym oto dniu 1 kwietnia 2008 r. – dwa lata i 9 dni wcześniej przed katastrofą smoleńską 10.04.2010 r., w której zginął Lech Kaczyński wraz z 95 innymi osobami – dokonano kolejnej i ostatecznej haniebnej zdrady przypieczętowując likwidację polskiej państwowości,
  którą uroczyście i z pompą zatwierdzi Lech Kaczyński w dniu 10.10.2009 r.
  http://www.youtube.com/watch?v=-ca0jQbbw70 ],

  kiedy to w ostatniej chwili [tuż przed złożeniem podpisu] przyszedł dla niego złowieszczy znak od pióra [odmówiło ono posłuszeństwa], a pomimo to innym już piórem złożył on swój podpis pod Traktatem Lizbońskim i na dowód tego ukazywał on przed kamerami ów cyrograf podpisany przez niego. …”

 • Judasz

  Zniszczyli nas Polaków, szkoda ludzi niszczą się nawet między sobą wzajemnie. Widzieliście jak media zaatakowały naszego rodaka katolika Tomasza Adamka, dla mnie to wporządku człowiek. Pan Adamek nie wie że polityka to dużo brutalniejszy sport niż boks. Powiedział bym że to wojna na śmierć i życię, gdzie wszystkie podłe chwyty są dozwolone.

 • OpenIndiana

  Czy czeka nas taka przyszłość z ocieplającym się klimatem dzięki CO², naukowcy będą chcieli to zmienić i doprowadzą do katastrofy, sprowadzając na naszą planete epoke lodowcową? Polecam ten film, taka może być przyszłość osób podzielonych na dwie grupy: elit i motłochu, gdy ktoś się ukryje w ich schronie przypadkiem. Według nich człowiek, człowiekowi nie jest równy. Dla nich nie każdy zasługuje by go uratować, jeżeli nie należy do elity wybranych iluminatów. Snowpiercer
  http://www.geekweek.pl/aktualnosci/18979/poziom-co2-najwyzszy-od-800000-lat#komentarze
  http://www.filmweb.pl/film/Snowpiercer%3A+Arka+przysz%C5%82o%C5%9Bci-2013-649608

 • mrowka3

  No to spadam stąd . Nudno ,jak cholera .

 • OpenIndiana

  Dlaczego ludzie od PiS wojowali znowu w dzień przed rocznicą katastrosy pod Ambasadą Rosyjską? Premier chce wywołać wojnę z Rosją, aż tak wierzy w pomoc UE?

 • Lepią nam Polskę Kaczyńskim.
  ———–
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/awantura-o-pomniki/kdq4g
  ———-
  Prezydent Kaczyński porównał siebie do izraelskiego premiera Ariela Szarona
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/06/prezydent-kaczynski-porownal-siebie-do-izraelskiego-premiera-ariela-szarona/

  „… “Od upadku komunizmu Polska – kraj, który Żydzi tak lubią nienawidzić – prowadzi konsekwentnie proamerykańską i proizraelską politykę” – ocenia Taube.
  .
  Prezydent Kaczyński,/b> – pisze Taube – porównał siebie do izraelskiego premiera Ariela Szarona, “prawdopodobnie jako jedyny przywódca europejski“.

  Podkreśla też, że polski ambasador w Izraelu potępił terroryzm palestyński, co – jak pisze – “wywołało wrzaski oburzenia ze strony niektórych jego europejskich kolegów”.

  Jak przypomina autor, Lech Kaczyński jeszcze jako minister sprawiedliwości w rządzie premiera Buzka (w latach 2000-2001) “przeforsował pełne ujawnienie masakry Żydów w Jedwabnem“, a później, jako burmistrz Warszawy, aktywnie poparł budowę Muzeum Historii Żydów Polskich w stolicy.

  “Żaden kraj w Europie nie jest dziś tak silnie proamerykański i zarazem proizraelski jak Polska. Rzecz jasna, Polacy zajmują takie stanowisko częściowo dlatego, że uważają, iż leży to w ich narodowym interesie. Trudno byłoby jednak znaleźć zdrowszą bazę dla przyjaznego partnerstwa” – konkluduje Tad Taube. …”
  ———–

  Naczelny Rabin Polski Michael Schudrich o Lechu Kaczyńskim
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/20/naczelny-rabin-polski-michael-schudrich-o-lechu-kaczynskim/

  „STRACILIŚMY PRZYJACIELA

  Straciliśmy przyjaciela. Jako Prezydent Polski, Lech Kaczyński z całą siłą i szczerze wspierał Izrael oraz naszą tutejszą żydowską społeczność:

  Ostatnio, bardzo mocno przeciwstawił się Raportowi Goldstone’a, przygotowanemu dla ONZ, w którym oskarża się Izrael o dokonanie przestępstw wojennych w Gazie.

  Lech Kaczyński był pierwszym prezydentem, który zapalił świecę z okazji święta Chanukah w pałacu prezydenckim. Od trzech lat mam honor kierować tą ceremonią.

  – W grudniu 2008 r. jako pierwszy polski prezydent odwiedził synagogę Nożyka, centrum życia społeczności żydowskiej w stolicy, aby zapalić pierwszą świecę Chanukah.

  – Zorganizował specjalną uroczystość, aby uhonorować Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata, nie-Żydów, którzy narażali życie, aby ratować Żydów w czasie Holocaustu.

  – Jako jeden z pierwszych popierał idee utworzenia w Warszawie Muzeum Żydowskiego, które obecnie tam się wznosi.

  Dwa lata temu, w czasie wizyty w Katyniu, obydwaj modliliśmy się przed tablica upamiętniającą rabina Barucha Sternberga, głównego rabina Wojska Polskiego, który został zamordowany w Katyniu wraz z setkami żydowskich żołnierzy. Ocenia się, że około 10% zamordowanych w Katyniu polskich żołnierzy stanowili Żydzi. …”

  • Szanowny Panie Józefie,nie wiem,czy Pan zauważył,
   ale dokumentuje Pan ,dalekowzroczność Prezydenta Kaczyńskiego,jako wybitnego polityka.
   Czyż wobec „zaszłości” polsko-żydowskich”,jedynym słusznym kierunkiem,nie jest wzmocnienie Izraela,i spowodowanie,by potomkowie tego narodu chętnie tam wracali?
   Jakie inne wyjście Pan widzi,wygnać – dokąd,
   może wyrżnąć?

   Prezydent Kaczyński kontynuował linię która przed II wojną ,kazała Rządowi RP,szkolić wojskowo,i wspierać syjonistów.

 • mrowka3

  Czy blog grypa666 już nie istnieje ?

 • Roma

  tu jest opracowanie planów NWO

  najlepsze jest na końcu (podsumowanie)

  http://rgrunholz.wordpress.com/2014/03/13/nowy-porzadek-barbarzyncow/

  • Roma

   aha, zapomniałam dodać, że ten tekst nt NWO dot. planów z roku ….. 1968

   i właśnie to jest najciekawsze w tym opracowaniu

   bo widać, że plany z roku 1968 są konsekwentnie na naszych oczach realizowane
   zatem, o ile w roku 1968 ktoś mógłby twierdzić, że to tylko tzw „teorie spiskowe”
   to z perspektywy dzisiejszej nie da się tego nazwać … teorią

   bo fakty mówią same za siebie

   i każdy z nas posiada tak mocne dowody jak własne osobiste doświadczenie

   http://rgrunholz.wordpress.com/2014/03/13/nowy-porzadek-barbarzyncow/

 • flowman

  CO do tej erupcji wulkanu jeśli faktycznie sie wydarzy to PÓŁ ŁAMERYKi nie będzie.;p

 • spoko

  Czym jest petrodolar i jego znaczenie

  Niecałe trzy tygodnie temu doszło do przeniesienia znacznego pakietu obligacji rejestrowanych w FED na konta poza kontrolą kartelu. Jest to kolejny przykład, że świat przygotowuje się na upadek petrodolara ze wszystkimi tego konsekwencjami. Jak zawsze kluczowe pozostaje pytanie ile mamy jeszcze czasu?
  http://independenttrader.pl/211,czym_jest_petrodolar_i_jego_znaczenie.html

  • ernest

   Dostałem jakiś list z zasubskrybowanej listy, że na czerwiec coś podobno jest planowane, ale z finansami Ameryki, tyle ze nie w kontekście systemu walut, ale w związku z jakimiś sprawami podatkowymi, co ma zawalić finanse Amerykanów i rządu – więc może to już pod to się przygotowują.

   Rozliczanie transakcji ropą i innymi surowcami w dolarach powoduje sztuczny popyt na nie ze strony wszystkich, ktorzy ropę czy owe inne surowce muszą importować. Coraz więcej krajów rozlicza się bez użycia dolara – na zasadzie barteru czy jakichś wzajemnych umów, być moze złota albo innych walut traktowanych jako rezerwowe.

   Dolar jest stopniowo detronizowany jako waluta wiodąca, dodatkowo Chińczycy przestali kupować obligacje USA i otrzymane z exportu $$ od razu starają się inwestować gdzieś w świecie w jakieś dobra trwałe – np. wydzierżawili ileś mln ha na Ukrainie i zawarli z nią długoletnie kontrakty na dostawę zboża.

 • ALFA

  @Roma
  „kiedyś jakiś chłopak tutaj na blogu zastanawiał się do jakiej grupy się przyłączyć,
  żeby zrobić coś dobrego dla Polski

  oto pomysł: Młodzież Wszechpolska i Ruch Narodowy = I Pielgrzymka na Jasną Górę”Roma”
  Zadna z tego ruchu.Stworzyc z zwyklych ludzi dobrze myslacych grupe jak naprawic Polske.Te wszystkie ruchy to zguba dla Polski.To sa ruchy dla prania nam mozgu .Wszystkie partie WON!!!

  • ernest

   Dokładnie – tylko że takich grup oddolnych musi być dużo i powinny zająć się najpierw sprawami lokalnymi. A potem połączyć się/dogadać i zając sprawami wyższymi. A potem na poziomie ogólnopolskim w końcu sprawami kraju.

   Oczywiście nie musi być „w końcu” czyli nie wiadomo kiedy, może być szybko pod warunkiem, że dużo grup powstanie i uzgodnią jakaś strategię.

  • dRUM

   Zgadzam się z tym w 99% ten 1% zostawiam dla tych UNYCH co już knują jak przefiltrować takie nowo powstające grupy,stowarzyszenia itp
   Tego co ośmiornica nie zdoła osaczyć i zatruć to niszczy na samym początku.

   Trzeba by zejść gleboko do podziemia..oj głeboko.

  • Sie

   Zgadza sie.OBUDZ sie NAM POLSKO.

 • Roma

  kiedyś jakiś chłopak tutaj na blogu zastanawiał się do jakiej grupy się przyłączyć,
  żeby zrobić coś dobrego dla Polski

  oto pomysł: Młodzież Wszechpolska i Ruch Narodowy = I Pielgrzymka na Jasną Górę

  oficjalny kanał na YT

  http://www.youtube.com/watch?v=gLGsJ6Mq4xw&list=UUPlMLzsJbojltA5Stx7lWjw

 • flowman

  Ludzie interesu są w z każdej nacji, więc próba zwalenia wszystkiego na żywdów jest dobrą przykrywką, poza tym widocznie w tym świecie pochodzenie żydowskie jest sobie bardzo cenione. Zawsze możemy pomyśleć moglobyć gorzej a nie jjest patrząc na realia życia, wedlug jednej z religi każdy jest tam gdzie być musi by doświadczyć to co nieuniknione dla jego ekspansji ducha, Jest kilka haczyków, jak w każdym sporcie np. tzw, sąd ostateczy mylna nazwa dlatego iż jest to obiektywna relacja życia oraz wywieranego wplywu na poszczegolne jedostki, przez które Dusza po śmierci musi przejść, jak latwiej to wytlumaczyć, Wyobraźcie sobie, że Hitler Po śmierci w bardzo szybkim bliżej nieokreślonym tempie musiał zobaczyć i dosłownie przeżyć(odczuć)doświadczenia wszystkich ludzi na których doświadczenie wpłynął. Myśle, że takiego bólu jak on nikt na raz nie chciałbym przeżyć, ale takie doświadczenie sam wybrał. Po takiej rescutytacji dusza znów wybiera scenariusz , aby znów móc doświadczyć i poszerzyć własną świadomość. Konkluzją do której chcialbym nawiązać jestesmy ograniczeni na tyle iż musimy ufać swojemu doświadczeniu każda ocena jest błedna, bądź błedna pozornie gdyż błąd może tu spelniać role wychowaczą duszy która sie uczy doświadczając. wg. tych tez próba zrozumienia głebszego za życia jest niemożliwa, więc oceny jakakolwiek by nie byla absurdalnym pomyslem gdyż tylko znając holistyczny obraz całego doświadczenia będziemy mogli sami zdecydować jaką wartość te doświadczenia maja po śmierci. To nie znaczy abysmy nie zyli jak dotychczas ale bysmy nie oceniali pozornie negatywnie jak np. życie którego nikt by nie chciał (chory, niepelnosprawny, ) ale życie ktore może mieć najwiekszą wartość(, tutaj wszyscy uczą sie na błedach, to od ciebie zależy jaka postawe przyjmiesz do nadchodzącyh eventów a szczególnie do tych pozornie negatywnych, życie jest zbyt skomplikowane by upraszczać je do złych i dobrych gdyż spełniają o wiele wiecej fukncji.

  • Judasz

   A kto wydał Jezusa na śmierć?
   Kto założył banki bez pokrycia?
   Który okupant morduje palestyńczyków ich własnym kraju?
   Któż taki się pochytrzył na złoto z Ameryki i kazał wysyłać tam ludzi i wpędzić Indian do rezerwatów?
   Jacy ludzie, tęgię głowy wymyślili śmiercionośną bron: atomową, jądrową, biologiczną, chemiczną E=mc²?
   Jakie osoby władające USA kazali zrzucić bomby na Nagasaki i Hiroshime?
   No kto włada tak naprawdę USA?
   Cóż to za ludzie wystrzelali dronami 400 cywilów kobiet i dzieci pod pozorem terrorystów?
   Czy to nie oni reżyserują takie filmy jak „Nimfomanka”, „Pornografia” i nie promują plugastwa na świecie?
   Owy rak i różne substancje sam powstał, czy go ktoś wymyślił?
   A firmy takie jak Apple, Google wyzyskuja niewolników Azjatów, którzy pracują po 15h i umierają za marny grosza?
   Teraz najlepsze. Któż taki zrujnował nasz kraj i doprowadził do zadłużenia?
   Czyżby Polacy sami wypędzali się za granice i niszczyli własną gospodarke kraju?
   Jak myślisz kto steruje wszelkimi mediami w Polsce i nie tylko siejąc fałszywą propagandę na prawice, promując lewice?
   Aha to nie oni promują Gender, wmawiając ludziom że dzieci powinno się faszerować hormonami lub zmieniać płeć w wieku 8lat?
   Któż taki promuję tolerancje, a tym samym tworzy antypolonizm, antybiałyczłowiek?
   Kto nam zapoczątkował niszczenie atmosfery, wysyłając rakiety w kosmos, które wytwarzaja setki ton Chloru do warstwy ozonowej i ją niszczą.
   Jak myślisz kto próbuje biednym Polakom, zakazać palić w piecach węglem, testy ich machin wojennych wytwarzają więcej szkodliwych substancji, niż wszystkie piece w Polsce razem wzięte.
   Tajemniczy, ludzie w swoich klanach telewizyjno, radiowych zbierają haracz i przymusową daninę od wszelkich odbiorników nadawczych. Kupujesz telewizor, którego nigdy nie możesz spłacić, ponieważ obowiązkiem jest ich utrzymywać.
   Mógłbym tak pisac w nieskończoność, ale już ostatnie pytanie panie i panowie.
   Który Naród, któż taki doprowadzi do końca świata i zagładę naszej cywilizacji. Naród Wybrany idealnie do tego zakończenia pasuje, przecież poto został wybrany. Na układ z Lucyferem, zabicie syna Bożego, nawet biblia pisze, że kiedyś żydzi zostaną ukarani przez Boga. Wierni niech się o nich modlą, żeby Bóg im te zbrodnie przebaczył. Osoby niewierzące nie zaciskają kciuki, żeby każdego zbrodniarza dosięgła sprawiedliwość i los im cudze krzywdy i prześladowanie ludzi wynagrodził z nawiązką. Nawet prawdziwi żydzi powiedzieli, że oni nie są żydami tylko się za takich będą podawać. Cóż to za żyd, który już nie jest nawet obrzezany, wyznaje ateizm, okultyzm lub zdradził religie. Do tego promuje mordowanie swoich braci i inne zboczenia. Tak to prawda żydzi i arabowie (muzułmanie) wywodzą się z tego samego rodu semitów. Wszyscy wywodzą się od Sema, więc są Semitami. Dopiero potem się podzielili na dwa podstawowe rody, jedna linia miała wywodzić się od Izmaela, syan Abrahama. Druga zaś od Quahtana, który w Starym testamencie pojawia się jako Jokatan. Bezpośrednim potomkiem Quahtana był Szaba-Saba. Może oni wszyscy są pod wpływem tego narkotyku
   Czuwaliczka?

   • Sie

    Judasz w pewnym sensie masz racje.Tylko trzeba uwzglednic nasza biernosc I tchurzostwo spoleczne.Pozwalajace im na wszystko.Juz dawno zapomnielismy o;SZABLI NOZU czy SIEKIERZE.Za to wmawiamy sobie ze jestesimy dobrymi ludzimi Wiecznie przebaczajacymi.Nam niema kto przebaczac.Jada rowno z nami.Pederasci zabieraja glos
    Genderysci chca z nas zrobic CIOTAMI.A to wszystko wymysl braci;
    FARTUSZKOWYCH tzn.(Masoneria,Swiatowa)tzn.Armia syjonistow braci;
    Rothildow Rockefelerow tzn.SPOLKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA no nie.Tak na to trzeba patrzec. POLACY DO PRACY

    • Judasz

     Obawiam się, ale nie chcę być wyrocznią, że to ostanie pokolenie Polaków które jeszcze coś rozumie i widzi co się dzieje w kraju i na świecie. Resztę młodych ludzi to zmącą internetem, grami telewizją 4K, 5K wszystko po to wymyślają aby ich utrzymać przed szklanymi ekranami jak to pisał św.Jan w Apokalipsie. Że będą klęczeli przed ruchomymi obrazami, przed urządeniami które powstały z ziemi. Cała elektronika , procesory, podzespoły, monitory z krzemu powstają czyli z ziemi. Młodych będą ciągle ogłupiać nowymi zabawkami tabletoiphono podobnymi czy innym wytworem diabła i jego świty. Sam widzisz że z roku na rok rodzi się coraz więcej takich ludźi, wróć noni się nie rodzą tacy, to otaczajace ich otoczenie i podświadoma manipulacja tak na nich działa. Zaraz sobie ludzie od nich znajdą wytłumaczenie że 95% populacji jest bi seksualna, a tylko 5% jest homoseksualna lub hetero prawdziwie. Nie wiem skąd oni biorą te obliczenia i wyniki, ale to podejrzana sprawa. Ja również kiedyś dałem się opętać na ich manipulacje, wszelkimi reklamami i kupiłem smartfon, który jak później stwierdziłem nie był mi do niczego potrzebny. To jest najnowsza socjotechnika wpływ perswazji i innych wymysłów żołnierzy psychologów, psychiatrów. Jak się dowiedziałem że Fizycy kwantowi, badają dokładnie ludzki mózg, wplyw jego myśli, starają się dowiedzieć co kto myśli. Zrozumiałem od razu i zadałem w myslach pytanie, co fizyka obchodzi ludzki mózg i manipulacja nim? Dla mnie to są wszystkie precyzyjne obliczenia i wzory, które przez komputer wprowadzają podświadome obrazy i przekazy w nich zawarte, ukryte. Widać to po kolejnych pokoleniach jak głupieją i dziczeją, siedząc przed grą, konsolą po kilka godzin. Nie chcę nikogo oceniać, ale nie podoba mi się ten świat dokąd zmierza. Już niedługo rząd nic nie będzie miał do władzy, tylko prywatne korporacje prywatne będą nim zarządzać i go sponsorować. Tak jak Rockefeller przejął w USA, plan władzy nad nowoczesnymi kosmicznymi, czy powietrznymi broniami, tak też inne prywatne firmy przejmują pozostałe rejony w państwie. Można by nawet powiedzieć , że oddziały służby zdrowia i produkcję leków przez prywatne firmy. Ponieważ tak naprawdę tylko oni wiedzą i jeden Bóg, z jakich składników chemicznych produkują te leki.

 • ernest

  http://stooq.pl/n/?f=871999
  Polska największym eksporterem jabłek na świecie

  A jednak w czymś przodujemy.

 • orlik

  TVP Polonia – Gala Konkursu Polski wynalazek 2014, sama śmietanka syjonistyczna tam zasiada wraz z prowadzącymi. Przedstawili wynalazek śledzenia ludzi w budynkach, metrach bez ingerencji ludzi, system wszystko wykrywa, potem wzywa policje odpowiednie służby(tylko czekać aż ludzi zastąpią roboty, a system bez ingerancji ludzkiej będzie każdego osądzał o zbrodnie). W tym programie przyznali otwarcie że już mają technologię szpiegowania osób w pomieszczeniach bezpośrednio z zewnątrz. Nadal wątpicie że nie mają takiej technologi inwigilowania ludzi, którą ukrywają przed innymi? Wybrana elita żydowska może robić sobie rozrywkę, że zwykłych prostych polaków, podglądac ich i szpiegować dobrowolnie. Oblechy obrzezane ateistycznego wyznania, chcą absolutnej kontroli mas. Nikt już nie ma prywatności z ich wynalazkami.
  Śniło mi się że piorun zabił stworzenia, wchodzę na jedną z moich ulubionych stron, a tam pisze że piorun zabił bardzo dużo zwierząt najnowszy artykuł dzisiejszy. Kolejne prawo rezonansu morfomonologiczne, przypadek?

 • Judasz

  Pamiętacie jak jakiś czas temu przywieziono prawie 30 ton złota do Europy? W USA Antychryst zwany USrael, może jego stratedzy już od dawna przewidzieli wybuch wulkanu z Yellowstone, oraz to że Amerykę przykryja popioły na kilka metrów. Nie bez powodów po drugiej stronie globu w Japonii wychodzą na wierzch kolejne wyspy, Niijima Niijima, Ziemia daje kolejne znaki takie jak erupcje islandzkiego wulkanu hekla oraz nietypowych trzęsień ziemi w południowej Francji. Widzieliście jakie problemy sprawił podczas lotów samolotów europejski pył wulkaniczny, więc to chyba jest oczywiste, że wulkan w yellowstone niedługo się przebudzi ze snu i zniszczy każdego w jego rejonie. Amerykanie już sprzedają mieszkania w jego okolicy. Może dlatego chcieli sprzedać nasze lasy prywatnym inwestorom, w celu kolonizacji ich przez uciekinierów z Ameryki? Jeżeli by taka katastrofa im groźiło to Europa zapewne udzielała by obywatelom USA schronienia u siebie, w końcu zachód UE to jedność. My jako biedny kraj, który mamy zdrowe tereny zalesione, nadajemy się do tego idelnie, ponieważ Francja i inne kraje mogły by nie pomieścić tyle ludzi naraz. Coś czuję że niedługo ruch samolotów na zachód USA może być unieruchomiony przez pyły unoszące się z wulkanu yellowstone, wspomnicie moje słowa, jak ktoś ma dostęp niech obserwuje zwiększoną ilość lotów ludzi z USA do Europy czy innych krajów. Ja na ich miejscu uciekał bym z tego kraju gdzie pieprz rośnie, wulkan to nie tylko lawa i ogień ale gruby pył wulkaniczny który może unosić się nad ziemią przez kilka lat gdy jest duży wybuch. Oraz przykryć i wyjałowić ziemię na kilka metrów grubości.
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/w-slad-za-bizonami-teraz-losie-uciekaja-yellowstone
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/nowa-japonska-wyspa-wulkaniczna-polaczyla-sie-inna-wyspa
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/amerykanie-zastanawiaja-sie-co-sie-dzieje-w-yellowstone
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nietypowe-trzesienie-ziemi-o-sile-52-stopni-w-poludniowej-francji
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/islandzki-wulkan-hekla-moze-rozpoczac-erupcje

  • robert

   U nas na pewno znajdzie sie miejsce dla ‚amerykanow’.

   • Judasz

    Oczywiście tych z pod znaku naukowców, polityków ,ludzi z Google, Apple, Microsoft, Generals Motors, Banków FED, NASA, PRISM. NSA, NWO, CIA, FBI, SWAT i ich rodzin wiadomo jakich, ostrzeżono by pierwszych. Jak by już wszyscy z jednej szajki bezpiecznie byli w Europie, bez zgiełku i paniki czy na innym niezagrozonym kontynencie, bez zgiełku i paniki spokojnie przylecieli by sobie. To wtedy dali by dopiero ostrzeznie publiczne reszcie ociemniałych amerykanów o zagrożeniu. Zapewne ludność ze slamsów, afroamerykanów, latynosów odsłyłali by najtanszym środkiem transportu czyli statkami wodnymi do Afryki, nie wszystkich było by stać na bilety lotnicze i czekać w kolejkach.

    • Alfikdoremi

     judaszu ty zakuty komunistyczny łbie, spośród tych instytucji które jednym ciągiem wymieniłeś jest dużo patriotów którzy zgina przy ratowaniu ludzi i państwa prędzej niz wyjada ….

    • Judasz

     A co jesteś jednym z nich, z tych syjonistycznych żydowskich agentur, że to Cię tak zabolało i musiałeś mi ubliżyć?
     Oni zginą przy ratowaniu, dobre sobie, śmiech na sali, żyją łapówkami, kto dobry idzie do agencji, oddziału antyterrorystycznego itp. Idą tam tylko osoby które lubią lać ludzi pałami i się na kimś w niby „legalny” sposób wyżywać. Tacy najemnicy XXI wieku. Te osoby co w Polsce założyły nielegalne więzienia CIA dla terrorystów wyznania muzułmanskiego, oraz ich ludzie co torturowali więźniów, były tam kobiety nawet które patrzyły na rozebranego faceta żeby go upokarzać, też są patriotami? Św. pamięci Andrzej Lepper jak mówił o tych więzieniach w okolicach Suwałek, to go wyśmiewali wszyscy, widziałeś ten filmik na YouTube co mówił trzy dni przed śmiercią „o nich”. Jak myślisz kim są „oni”? Widziałem twoje komentarze jak tu usprawiedliwiałeś swoich wiele razy, jesteś jakiś dziwny. No bo nie chce mi się wierzyć, że będą ginąć włodarze tych bogatych korporacji na walce z żywiołem wulkanu o kogoś, czy o kraj. Fajną masz fantazje, mordują ludzi, tworzą depopulację, a teraz nagle ich oświeciło i będą ginąć za bliźniego rzucać się pod płynącą lawe. Nie wiem czy Ty sobie żarty stroisz, czy może udajesz głupa?

    • Ciekawyyy

     Alfikdoremi lepiej wracał do ,,komunistycznej ” Polski
     http://www.youtube.com/results?search_query=fema+coffins
     http://www.youtube.com/results?search_query=fema+camps+pl

     Nie sposób drukować baksy niczym papier toaletowy
     w nieskończoność , gdy już oficjalnie ogłoszą plajtę
     ( patrioci z firm podanych przez Judasza ) wówczas ruszą obozy FEMA nie potrzeba wulkanu z Yellewston a jeśli nastąpi wcześniej niż plajta to ,,patrioci ” jako pierwsi dadzą nogę z terenów zagrożonych i podobnie pomogą poszkodowanym jak po przejściu huraganu Katrina.

     ((((Trzy lata po przejściu Katriny tysiące ludzi w Nowym Orleanie nadal żyło w przyczepach, gdyż ich domy nie zostały jeszcze odbudowane. W niektórych częściach miasta skutki huraganu są odczuwalne przez mieszkańców do dziś.))))

     http://forsal.pl/artykuly/728326,huragan-katrina-8-rocznica-usa-nowy-orlean.html

   • Ania

    Oni chca tylko na południową półkulę, ciekawe dlaczego ?
    Może coś nie tak będzie z całą półkulą pólnocna !?

 • to76

  bluhahhahah
  proeuropejski rząd Ukrainy nałożył embargo na mięso z Polski

 • DonPedro

  Można wszystko uprościć !
  Tyle że bezrobocie to 50 % jak nie więcej. Co zrobić z ludźmi? Którzy się tym zajmują ? Biurokracja niszczy przedsiębiorczych i żywi się na ich grzbiecie. Fakt. „Zabrać pracowitemu i dać lewakowi”. Tak to działa. Ilu ma pracę dzięki temu rozwiązaniu ? Pojawi się prawda. Ma ktoś pomysł co z nią zrobić ?

  • ernest

   (Co zrobić z ludźmi? Którzy się tym zajmują ?)

   Dać im inne zajęcie – pracy jest mnóstwo, tylko nie ma kto za nią płacić i stąd sztuczne bezrobocie.
   A pieniądze na to powinny pochodzić z NBP.

   • spoko

    ernest
    NBP nie jest instytucją charytatywną.

    • ernest

     Wiem, tylko finansową – jego zadaniem powinno być dostarczanie środków na sfinansowanie koniecznych prac, których efekty posłużą wszystkim. A wykonawcy tych prac znajdą zatrudnienie.

     Wtedy ‚pusty” na poczatku pieniądz znajdzie pokrycie w pracy i jej efektach, a wtedy wszyscy odniosą korzyść – byle finansować coś, co daje korzysci wszystkim – np. dziś, kiedy każdy ma samochód, takim zadaniem byłaby budowa sieci dróg.
     Potem np. szybkich kolei, lotnisk, gdzie jeszcze nie ma w pobliżu większych ośrodków, kanalizacji, elektrowni, zapór na Wiśle i Odrze czy Bugu, tam gdzie się to energetycznie opłaca oraz innych infrastrukturalnych projektów.

     No i w końcu tych sławetnych 3 mln mieszkań czy domów, zeby ludzie mieli gdzie mieszkać.

    • Zw

     Nabudują za puste pieniądze pod niby pokrycie w przyszłych inwestycjach, tylko że takiego pokrycia nie będzie, bo ilość ,dóbr kapitałowych , surowców i ludzi wykwalifikowanych jest ograniczona . Jeśli wykorzysta się dobra kapitałowe i surowce do innego celu , to gałęzie gospodarki, które funkcjonują od lat, zbankrutują , a te inwestycje sztucznie stworzone w sporej części również zbankrutują, bo okażą się niekomplementarne do reszty gałęzi gospodarki. Sztuczne szukanie pseudo pokrycia dla pieniędzy poprzez dmuchanie balonów, zostawi gospodarkę uboższą niż przed rozpoczęciem tego procesu.
     Ta Twoja wiedza to pewnie efekt indoktrynacji różnej maści pseudo specjalistów od kursów internetowych ekonomii Douglasa itp, ogłupiających ludzi bez wiedzy, ideą dodruku pieniędzy na wszystkie swoje potrzeby , jakie sobie tylko wymyślą , w myśl fałszywej zasady, ze pieniądz to tylko miernik wartości mający tylko pokrycie w towarach?

 • spoko

  Taki absurd z naszego podwórka.

  Wymierne skutki rządowego portalu za 50 mln złotych: kilkadziesiąt wniosków, laptopy dla urzędników i iPad dla ministra

  Na portal Emp@tia realizowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej wydano prawie 50 milionów złotych. Jednak serwis opracowany dla bezdomnych i szukających pomocy społecznej okazuje się mało przydatny.

  http://wpolityce.pl/polityka/188668-wymierne-skutki-rzadowego-portalu-za-50-mln-zlotych-kilkadziesiat-wnioskow-laptopy-dla-urzednikow-i-ipad-dla-ministra

 • spoko

  Pierdzące krowy niszczą świat

  „Pisałem już o tym, że rząd USA przekazał 600 tysięcy dolarów na badania, dlaczego małpy w ZOO rzucają gównem w zwiedzających. Ale na tym nie koniec. Teraz incjatywa ds. zmian klimatu w Białym Domu ma finansować badania nad pierdzeniem i czkaniem krów. Pisze o tym Financial Times na pierwszej stronie. O co chodzi? O potworne ilości metanu, gazu cieplarnianiego, który uwalniają krowy pierdząc i czkając. Przy okazji dowiadujemy się, 97 procent tego gazu ulatnia się w formie czkawki, a tylko 3 procent jako pierdnięcie.

  Ja tam wiem jedno. W podstawówce w naszej klasie był Mareczek. Uwalniał takie ilości metanu, że nie dało rady wytrzymać. Pani wtedy wołała – Mareczek wyjdź, i on wychodził na świeże powietrze, a myśmy się dusili tym metanem. No, ale wtedy nie było inicjatyw ds. efektu cieplarnianego, bo jeszcze nie nauczyli się przewalać publicznych pieniędzy w ten sposób. I Mareczka nikt nie badał.

  U nas z kolei wydają dziesiątki milionów złotych na strony www, do których zaprojektowania wystarczą kwoty rzędu kilkuset tysięcy i dwa hakatony. Chyba rządy mają za dużo pieniędzy skoro tak szastają.”

  http://www.rybinski.eu/2014/04/pierdzace-krowy-niszcza-swiat/#comments

  • mrowka3

   Świetny materiał , spoko . Musisz go koniecznie dać na nową platformę Monitora . Będzie od razu start z wysokiego poziomu .

  • dRUM

   Krowy strasznie pierdzą bo zamiast zielonej trawy jak to bywało wcinają modyfikowaną kukurydzę i soję i to świństwo gnije im tam w żołądkach. Stwierdzono nawet obecność nowych bakterii.

   Cows are classified as a ruminant and ruminants are not accustomed to eating high-starch foods like corn, which upsets their digestive system. Cattle create a lot of gas, which they usually expel, but when their diet is high in starch and low in roughage, it forms a layer of foamy slime in their stomach called the rumen.

   A żeby temu zapobiec porcja antybiotyków

   Antibiotics are given to reduce gas and prevent liver infection. However, the overuse of antibiotics in the feed lots means bacteria become resistant to them. This can be a real problem, leading to new, disease-resistant strains called super-bugs.

   A póżniej takie nafaszerowane chemią mięsko trafia do naszych żoładków i zaczyna się kolejny problem .

   • dRUM

    Zamiast trawy bakterie E. coli

    Aby sobie uświadomić, jak bardzo oddaliliśmy się od natury, należy zwrócić uwagę na fakt, że krowy karmione są obecnie modyfikowaną genetycznie kukurydzą i soją. Kukurydza i soja nie stanowią naturalnego pożywienia krów, tak więc należy liczyć się ze skutkami ubocznymi: Escherichia coli O157:H7, czyli EHEC (enterokrwotoczny szczep E. Coli). To „uboczne zjawisko” jest dla człowieka niezwykle niebezpieczne – powodując niewydolność nerek prowadzi do powolnej i okrutnej śmierci.

    Krowie uboczne zjawisko niebezpieczne dla ludzi

    Masowy chów zwierząt jest wręcz doskonałą metodą wprowadzenia tej groźnej bakterii do naszego łańcucha pokarmowego. Krowy stoją po kolana we własnym łajnie. Jeżeli choć jedna z nich jest nosicielką tej bakterii, będą ją miały wszystkie pozostałe. W rzeźni nie da się uniknąć kontaktu skóry zwierzęcia z jego mięsem, co oznacza, że wędrują one do mięsa przeznaczonego do spożycia. A wystarczyłoby pozwolić krowom paść się przez kilka dni na łące, co zlikwidowałoby 80% zarazków.

    http://www.maya.net.pl/opinie.php?LANG=pl&sub=listy&id=369

   • spoko

    Pewnie masz rację.
    Materiał jest o absurdach badań i wyrzucanej kasy w błoto.

 • spoko

  Tresura dla bezpieczeństwa

  Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że bezpieczeństwo, zwłaszcza dodatkowe zabezpieczenia, kosztują i bardzo możliwe, że ceną naszego zwiększonego bezpieczeństwa od zimnego rosyjskiego czekisty Putina, będzie konieczność realizacji żydowskich roszczeń majątkowych, szacowanych na 60, a może nawet 65 miliardów dolarów. Już tam gwaranci naszego bezpieczeństwa potrafią od nas to wyegzekwować.
  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3073

 • Stanisław

  Dlaczego Polska nie idzie jak do tej pory drogą Węgier ? Może dlatego że ich spec służby są pro narodowe i działają na rzecz kraju , u nas jest odwrotnie nasze spec służby to sprzedajna swołocz która za nic ma Polskę i ludzi w niej mieszkających.

  Może warto by było aby jakieś niedobitki patriotyczne naszych spec służb dogadały się z Węgierskim odpowiednikiem i połączyły siły aby „naszą sprzedajną swołocz” zacząć usuwać ze świecznika ?

  • Ciekawyyy

   Polskie spec służby zdekonspirował Macierewicz z pomocą Lecha Kaczyńskiego te nowe spreparowane są niedoświadczone a ideologicznie wykształcone w zachodnich uczelniach podobnie jak Radek Sikorski czy Vincent Rostowski na szczęście były minister finansów , trudno oczekiwać po żółtodziobach obecnego wywiadu jakichkolwiek działań przeciw światowej banksterce wraz z Węgrami.

   • dRUM

    @Ciekawyyy
    trudno oczekiwać po żółtodziobach obecnego wywiadu jakichkolwiek działań przeciw światowej banksterce wraz z Węgrami.

    …światowa banksterka dziękuje Orbanowi
    http://www.monitor-polski.pl/dlaczego-polska-nie-pojdzie-wegierska-droga/comment-page-1/#comment-152174

    Naczelny (Aszkenazyjski) Rabin Izraela rządzi Budapesztem

    http://izrael.org.il/news/1398-naczelny-aszkenazyjski-rabin-rzadzi-budapesztem.html

    ten w białej kipie to Orban
    http://izrael.org.il/news/3437-wiatowy-kongres-ydow-w-budapeszcie.html

    Światowy Kongres Żydów zarzuca Węgrom brak ochrony mniejszości żydowskiej

    http://www.polskatimes.pl/artykul/886114,swiatowy-kongres-zydow-zarzuca-wegrom-brak-ochrony-mniejszosci-zydowskiej,id,t.html

    Izrael ma tu więcej swoich deputowanych niż w swoim knesecie mówi Elod Novak i dlaczego Katalin Ertsey ukrywała swoje podwójne obywatelstwo ?
    https://www.youtube.com/watch?v=o6AXZ7QSN7E

    • Betii

     Kacap z Moskwy
     Visa i Mastercard zarobili w Rosji od 2,7 do 3 mlrd dolarow za 9 miesiecy 2013 roku (dane szacunkowe, bo jeszcze za caly 2013 statystyki nie ma, bedzie tylko po kwietniu, po opracowaniu zlorzonych firmami do 1 kwietnia podatkowych deklaracji). W tej chwili Visa i Mastercard lobbuja na calego, zeby nie ograniczali ich dzialalnosc w Rosji. I martwi ich nie deklaracje ze Rosja stworzy swoj system platniczy. Bo to duzo lat trzeba zeby jego rozwic do normalnego miedzynarodowego, ile propozycja rzadu bankam na przechodzenia na China UnionPay. Przedstawicielstwo chinczykow dziala w Rosji od 2007 roku. Z 2008 karty CUP sa przyjmowane w Rosji (choc nie wszystkimi bankami, ale wieksze bez problemu z nimi pracuja). Czyli straty groza amerykanam. Juz nawet nie sa przeciwni stworzeniu centrum procesingowego dla rosyjskich kart Visa i Mastercard w samej Rosji. A nie jak dzisiaj, kiedy korzystaja z serwerow w Stanach. Ale dla biespeczestwa rzad nacziska na banki. Juz w tym tygodniu bankierzy na calego zaplonowali konsultacje z chinczykami. Nawet banki, ktorzy maja wlaszczycieli na zachodzie, jak Dojczebank czy Choumkredit, maja zaplanowane konsultacje. Do kwietnia 2015 roku banki w Rosji maja masowo zaciac emisje „chinskich” kart. A banki juz od kilku lat pracujacych z tymi kartami, jak VTB, Sberbank, Gazprombank, Uniastrum czy Bank Moskwy rozpoczna emisje juz latem tego roku Tak nieoczekiwanie sankcjami amerykanie pomogli chinczykam. Bo nie tylko w Rosji pomysleli o biespieczestwie. Ale w Kazachstanie, Azerbajdzanie, Bialorusi, Armenii, Azji Srodkowej… Tam tez zaczeli aktywnie wprowadzac China UnionPay. Ameryka Poludniowa ta mysl tak samo ma i chinczycy juz maja tam banki, co daja klijentam ich karty. teraz napewno to sie bedzie owele szybciej rozwijac. Bo faktycznie amerykanie pokazali slabosc swoich systemow. To jak straszenie zakreceniem kurka z gazem w Polsce. Tylko amerykanie zrobili to bez powodu, a Rosja ani razu. Ale biespieczestwo ma byc.

     W tej chwili chinczycy ze swoim systemem sa w 140 panstwach. I jak widac, sa bardziej wiarygodni niz amerykance. Mi sie wydaje, ze za jakis czas Visa i Mastercard straca swoje pozycje. Nie dzisiaj i nie jutro, oczywiscie. Ale straca.

     Co czekawe, naibardziej czicho siedza w Alfabank. Jednym z najwiekszych rosyjskich bankow. Ale im nic nie grozi. Fridman i koledzy maja lobby murowane wszedzie..
     http://kacap.blox.pl/html

    • dRUM

     A z drugiej strony coś takiego

     Csanad Szegedi z Jobikku okazuje się że sam jest żydem.

     „..mam na dzieje że przez szabas zostana mi odkupione te krzywdy ktore wyrzadilem ” mówi Szegedi

     https://www.youtube.com/watch?v=An3ACQikUVY
     http://www.haaretz.com/jewish-world/jewish-world-news/anti-semitic-hungarian-politician-reveals-jewish-origins-1.447865

     i badż tu człowieku mądry…chyba zostaje „historyczny revisionism” i słowa pastora Dr James David Manning „to wszystko to kłamstwa…nie ufaj nikomu…weż tylko biblię” wydają się sprawdzać.
     http://youtu.be/HuRlTQ99kiA?t=12m56s

    • monitorpolski

     „Antysemityzm” celowo błędnie jest kojarzony z „antysyjonizmem”. Przecież faszyzm wywodzi się z syjonizmu, żaden rozsądny, pamiętający historię żyd nie poprze tej ideologii. To, że wśród żydów jest takwielu syjonistów wynika z prania mózgów jakiego oni są celem.

    • spoko

     Betii

     Nic nowego, zawsze chodzi o kasę. Tak na marginesie, skąd te konflikty i wojny?
     Np w Libii
     Jak ktoś nie czytał polecam wywiad:

     Tanya Valko dla Onetu: „arabska wiosna” zrujnowała Libię
     http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/tanya-valko-dla-onetu-arabska-wiosna-zrujnowala-libie/tmpd0

    • spoko

     “Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrywa” (Frederic Joliot-Curie)

    • orlik

     monitorpolski Nie bez powodu w lożach masońskich zasiadali Niemcy Żydowskiego Pochodzenia, do których należał sam Hitler też żyd przez nich szkolony w manipulacji, gdzie w ich znakach była sfastyka jako znak bractwa masoneri. Żydzi syjonisci powymordowali w wojnę swoich rodaków ortodoksyjnych żydów, gdyż Ci nie zgadzali się na utworzenie państwa Izrael, przed przybyciem mesjasza. Dlatego rasa aryjska ma wspólny sens z narodem wybranym, nadludzi, ktorym inni powinni służyć(Talmud, ST). Do tego zegnali wszystko na naród Niemiecki, których na ogromną skalę, magowie i okultysci syjonistyczni zmanipulowali. Wiedzą o tym wszystkie media i jansowidze jak by ich zapytać, niestety siedzą cicho i dużo o tym nie gadają, ponieważ boją się o własne życie. W świecie Boga dusz jest to wszystko zapisane co się wydarzyło, nie mogę tylko zrozumieć tego czy ówcześni żydzi syjoniści mieszkający w Polsce i nie tylko, atakują tak agresywnie na słowo faszyzm, naziszm bo zostali nastawieni i zmanipulowani, prawdopodobnie przez osoby żydów. Które w przeszłości kazali wymordować ich pradziadów i prababki. Czy Ci dzisiejsi syjoniści w scierwomediach i elity celebrytów, polityków, są po prostu świadomymi pokoleniami tych syjonistów morderców z bractw masońskich. I wiedzą o wszystkim, co ich przodkowie zrobili z ortodoksyjnymi żydami, ich dawnymi rodakami. Nie bez powodu prawdziwi żydzi nazywaja tych ludzi syjonistów, osoby które często się pomieszały z innymi narodami, stąd niebieskie oczy, jasne włosy. Ortodoksyjni nie uznają ich za prawdziwych żydów, dla nich nie są ani Żydami, ani Polakami. Są bez narodowości, ich narodowość to satanistyczny syjonizm, służba złu, pieniądzom, materialnym uciechom i cielesnym zboczeniom. Wynalazki zniewolenia reszty ludzkości to ich podstawowy cel, skoro ich nie dotyczą te prześladowania to są szczęśliwi. Jeszcze beszczelnie uzywają regułek antysemityzm, ksenofobia i rasizm, a sami są odpowiedzialni za śmierć milionów ludzi. Oni nie mają honoru, posłuchajcie ich radia, tv tylko się smieja z chorych, niepełnosprawnych pokrzywdzonych przez los. Jak ich można nazwać, takich ludzi bez serca wszystko by wyśmiali dla rozrywki i pieniądza, sprzedali by dusze.

 • AQQ

  Opublikowano 29 mar 2014

  УКРАИНА 08.04.2014 ПЛАНЫ США ПО УНИЧТОЖЕНИЮ РУССКИХ, УКРАИНЦЕВ И БЕЛОРУСОВ-(ТОЛЬКО ДОКУМЕНТЫ) – ВИДЕО БОМБА. В 80-Х ГОДАХ РУССКИЕ РАЗВЕДЧИКИ ДОБЫЛИ ЭТИ СЕКРЕТНЫЕ ДОКУМЕНТЫ. ЭТО ДОЛЖНЫ ЗНАТЬ ВСЕ.

  США СНОВА (ИМИ ПОТРАЧЕНО 15млрд$) СПОНСИРУЮТ НЕОНАЦИСТОВ НА УКРАИНЕ, КАК РАНЕЕ СПОНСИРОВАЛИ ГИТЛЕРА ДЛЯ ПОХОДА НА ВОСТОК И УНИЧТОЖЕНИЯ РУССКИХ – http://youtu.be/1VxiiMimFMI
  -ТОЛЬКО ОФИЦИАЛЬНО, ПО ДАННЫМ ГОСДЕПА США, ПОТРАЧЕНО НА ИНТЕРВЕНЦИЮ 5 МЛРД.$ – http://www.youtube.com/watch?v=X-6dXO
  – ПОСОЛЬСТВО США – ЭТО ДЕ-ФАКТО ШТАБ МАЙДАНА, В КОТОРОМ ДИПЛОМАТЫ, ПОЛЬЗУЯСЬ ДИПЛОМАТИЧЕСКОЙ НЕПРИКОСНОВЕННОСТЬЮ, ОРГАНИЗУЮТ СОВЕЩАНИЯ С ЛИДЕРАМИ БОЕВИКОВ, ПРОВОДЯТ ИНСТРУКТАЖ, РАЗДАЮТ ОРУЖИЕ И ВЕРБУЮТ БОЕВИКОВ ДЛЯ СВЕРЖЕНИЯ ПРАВИТЕЛЬСТВА И ПРЕЗИДЕНТА ЯНУКОВИЧА.
  ДЛЯ ИНТЕРВЕНЦИИ, США ИСПОЛЬЗУЮТ БАНДЕРОВЦЕВ (ЗАПАДЕНЦЕВ), ИЗ ЗАПАДНЫХ ЧАСТЕЙ УКРАИНЫ, КАК КОСТЯК БАНДФОРМИРОВАНИЙ, НЕ ЯВЛЯЮЩИХСЯ УКРАИНЦАМИ, А ЯВЛЯЮЩИХСЯ ЭТНИЧЕСКИМИ ПОЛЯКАМИ.
  -СЛОЖИВШАЯСЯ СИТУАЦИЯ НА УКРАИНЕ ГОТОВИЛАСЬ СПЕЦСЛУЖБАМИ США МНОГО ЛЕТ- (смотри http://youtu.be/et3Xo6zNU0A ). -СМОТРИ МЕЖДУНАРОДНЫЙ ВИДЕО-ИНТЕРНЕТ-ТВ КАНАЛ ( МВИК-ТВ )-САМЫЕ ЛУЧШИЕ ВИДЕО – http://www.svich.ucoz.ru/
  Народно-Освободительное Движение (НОД):
  Украина – http://ukrnod.org
  Россия – http://rusnod.ru/ , ИЛИ – http://засвободу.рф ,
  СПИСОК 200 ШТАБОВ НОД РОССИИ – http://rusnod.ru/top7.html
  НОД Одесса – http://nod.im , ИЛИ https://vk.com/club62604355 , http://www.youtube.com/user/NODODESSA
  НОД ДНЕПРОПЕТРОВСК – http://vk.com/noddnepr
  НОД ЛУГАНСК – http://vk.com/nodlugansk
  НОД ДОНЕЦК – http://vk.com/nod.donetsk
  НОД ХАРЬКОВ – http://vk.com/club64061273
  НОД НИКОЛАЕВ – http://vk.com/nod_niko
  НОД ХЕРСОН – http://vk.com/club60454832
  НОД КРИВОЙ РОГ – http://vk.com/nodkrivoirog
  НОД ЗАПОРОЖЬЕ – http://vk.com/nodzp , https://www.facebook.com/nodzp
  НОД МАРИУПОЛЬ – http://vk.com/nodmariupol , https://vk.com/club64940758
  НОД КИРОВОГРАД – http://vk.com/nod_kirovoghrad
  НОД КИЕВ – http://rusnod.info/tag/kiev/ , http://vk.com/ua_nod , http://nod.im/tag/nod-kiev/
  НОД ПОЛТАВА – http://vk.com/club65545631
  НОД ЧЕРКАССЫ – http://vk.com/id244851019
  НОД КРЕМЕНЧУГ – http://vk.com/public63831123
  НОД ЧЕРНИГОВ – http://vk.com/nod_international ,
  НОД МЕЛИТОПОЛЬ – http://vk.com/nod_melitopol
  НОД КРАМАТОРСК – http://vk.com/club64408595 , http://vk.com/topic-64408595_29569751
  НОД СЕВЕРОДОНЕЦК – https://vk.com/nod_ukraine2014
  52 ШТАБА НОД НА УКРАИНЕ – http://nod1945.ru/
  ИЛИ – http://www.eafedorov.ru/ ,
  ИЛИ – http://poznavatelnoe.tv ,
  http://vk.com/nodukraine
  http://odnoklassniki.ru/nodukraine
  http://vk.com/rusnod
  САЙТЫ НАРОДНОГО ОПОЛЧЕНИЯ ДОНБАСА: http://ruspravda.info/Hronologiya-sob… ,
  И ХАРЬКОВА:
  http://oplot.info
  http://rusnod.ru/theme2791.html
  НАЦИОНАЛЬНО-ОСВОБОДИТЕЛЬНОЕ ДВИЖЕНИЕ (НОД) – КООРДИНАТОР ЕВГЕНИЙ ФЕДОРОВ- http://www.eafedorov.ru/
  -СУДЬБА И БУДУЩЕЕ РОССИИ,ОДНОГО РУССКОГО НАРОДА-СВЯТОЙ РУСИ-(РУССКОГО,УКРАИНСКОГО И БЕЛОРУССКОГО),СЕЙЧАС РЕШАЕТСЯ НА УКРАИНЕ. Е. Федоров. СМОТРИ НА: http://youtu.be/3rK_J0LIiMc , А ТАКЖЕ НА: http://youtu.be/icHWCIMTQsI
  -КЛЮЧОМ К ПОБЕДЕ РУСИ НАД АМЕРИКАНСКИМИ И ГЕРМАНСКИМИ, ЗАХВАТЧИКАМИ, ИСПОЛЬЗУЮЩИХ ЭТНИЧЕСКИХ ПОЛЯКОВ (БАНДЕРОВЦЕВ)-ЯВЛЯЕТСЯ ВСТУПЛЕНИЕ В НОД УКРАИНЫ И РОССИИ. ̆Е. Федоров 05.03.2014.СМОТРИ НА: http://youtu.be/WsOKj19o4sQ , А ТАКЖЕ НА: http://youtu.be/BzTWyQ-coBg

  https://www.youtube.com/watch?v=fDI582TFBq4

  • AQQ

   siedzę w moderce od północy. M.

  • monitorpolski

   Więszość nie czyta po rosyjsku. Oto tłumaczenie google:
   UKRAINA 08/04/2014 BOMB WIDEO: US plany zniszczenia Rosji i na Ukrainie, (tajne dokumenty)
   Ukraina 08/04/2014 USA planuje zniszczyć rosyjskie, Ukraińcy i Białorusini-(dokumenty tylko) – bomba wideo. W latach 80. rosyjscy szpiedzy ekstrakcji te tajne dokumenty. że każdy powinien wiedzieć.

   US ponownie (spędzili $ 15mlrd) sponsorowany neonazistów na Ukrainie, jak wcześniej sponsorował Hitlera do marszu na Wschód i zniszczenia rosyjskim
   -Tylko oficjalnie, według Departamentu Stanu USA spędził 5000000000 dolarów interwencji
   – Ambasada Stanów Zjednoczonych – jest de facto z siedziba w Majdanie, gdzie dyplomaci, korzystania z immunitetu dyplomatycznego, organizowania spotkań z przywódcami rebeliantów, prowadzą spotkania informacyjne, dystrybucja broni i rekrutację bojowników do obalenia rządu i prezydenta Janukowycza.
   Interwencji, US wykorzystuje Banderivtsy (zapadentsev) z zachodniej części Ukrainy, jako szkielet z belek, nie-Ukraińców i Polaków, nie-etnicznych.
   -Sytuacja na Ukrainie przygotowany przez US Special na wiele lat
   http://www.e-news.in.ua/in-ukraine/6484-ukraina-08042014-video-bomba-plany-ssha-po-unichtozheniyu-rossii-i-ukrainy-sekretnye-dokumenty.html

 • navigator

  @Lucek
  100% racji Ci przyznaje, czasami po kilkunastu pierwszych komentarzach rezygnuje z pozostalych. Po prostu denerwuja mnie posty nie na temat i tak infantylne, nielogiczne i majace Polaków za przyglupów. Dzisiaj postanowilem doczytac za wszelka cene do konca i doszedlem do wniosku, ze pierwsze durne komenty Ciekaweeego a potem Zenobiusza rozwalily jakakolwiek merytoryczna dyskusje. Monitor- tych dwóch typów od jakiegos czasu wszystko niszczy. Twoja cierpliwosc dla nich jest niezrozumiala.

  • Ciekawyyy

   Sparwiedliwy Navigatorze jednym z pierwszych postów
   http://www.monitor-polski.pl/dlaczego-polska-nie-pojdzie-wegierska-droga/comment-page-1/#comment-152116
   jakże ,,tematycznych” była agitacja Janusza Korwina Mikke.
   Niejaki Burek zgoła 20 latek w superlatywach przedstawiał demagogie JKM tak więc odpowiadałem mu krytyką wykazując
   ukryte zagrożenia programu politycznego JKM.
   Jeśli uważasz jak napisałeś moje posty ,,za infantylne, nielogiczne i majace Polaków za przyglupów.” to zaoponuj wskaż te infantylności.
   JKM publicznie bredzi w swym programie wyborczym pośrednio o nieuniknionej konieczności dokonania radykalnych zmian w Konstutucji aby mogło powstać i w ogóle funkcjonować jego państwo jak je nazwał ,,niesocjalne” on udaje idiotę ,
   bo wręcz każde państwo gwarantuje swym obywatelom pewien standard socjalny zagwarantowany Konstytucją , który ten kretyn nazywa NADsocjalnością, lejąc muł wyborcom do głów
   i ja mam udawać głuchego na takie kuriozum milcząc aby zniesmaczony Navigator mógł nie czytać infantylności Ciekaweeego ?
   Nie zgadzasz się z moją infantylną ? To opinią zaoponuj.

   • robert

    Ale navi nie chodzilo o wpisy dot. Jkm, tylko zbedne polemiki z zenobiuszem.

   • navigator

    @Ciekawyyy
    Nie jestem Korwinista, i nie bede polemizowal i ustalal w dyskusjach przyszlego ustroju Polski. Ale szlak mnie zalewa jak 25 lat po tzw. transformacji ustrojowej jeszcze nie dostrzegles zabagnienia tego ustoju. Jestem prawdopodobnie zbyt wielkim prawicowym radykalem i Katolem abym chcial naprawiac obecny system. To co sie dzieje w Polsce i szerzej w Jewropie i USA az sie prosi o zniszczenie. Dopiero na gruzach obecnej rzeczywistosci mozna bedzie cokolwiek zbudowac. I zapewniam cie, ze nie beda to panstwa socjalne i opiekuncze. Twoje dyskusje z Zenobiuszem równie dobrze mozecie toczyc na Interii lub Onecie, efekt bedzie podobny. Tutaj wole czytac wpisy na temat. Sajonara.

    • Ciekawyyy

     Navigator nie wiem czy doczytasz Modek mnie moderuje.

     ((((Nie jestem Korwinista, i nie bede polemizowal i ustalal w dyskusjach przyszlego ustroju Polski.))))

     Tym bardziej NIEkorwinisto – gdzie moja infantylność w krytyce JKM ???

     ((((Ale szlak mnie zalewa jak 25 lat po tzw. transformacji ustrojowej jeszcze nie dostrzegles zabagnienia tego ustoju. ))))

     Za to ten cwany JKM dostrzegł no i ty geniuszu 😀 oczywiście po za mną
     Nie tylko Ciebie szlag trafia nie należałem wówczas do Solidarności ani do POP PZPR czy innej tym bardziej nie słuchałem fałszywych typków jątrzących z ambon
     a ofiarą wielkich ,,przemian” zostałem również po za tym obecnie mieszkam w Polsce (nie wiem gdzie ty sobie navigujesz) i młodszy juz nie będę i czeka mnie starość ufundowana przez Korwino podobnych cwaniaczków.

     ((((Jestem prawdopodobnie zbyt wielkim prawicowym radykalem i Katolem abym chcial naprawiac obecny system.))))

     Dzięki że wyznałeś rzeczywistą przyczynę krytyki mych postów.

     ((((To co sie dzieje w Polsce i szerzej w Jewropie i USA az sie prosi o zniszczenie. Dopiero na gruzach obecnej rzeczywistosci mozna bedzie cokolwiek zbudowac.
     I zapewniam cie, ze nie beda to panstwa socjalne i opiekuncze.))))

     HA HA zupełnie jakby obecna Polska była takim państwem opiekuńczym
     Ostatnio zaczęto burzyć przy okrągłym stole również pletli o nowym lepszym odbudowanym.
     To buduj pod przewodem JKM kolesia który chce otworzyć korporacjom szerzej drogę łupienia wszystkich w nowym państwie ,,niesocjalnym” z konieczności okraszoną ze światowych standardów Konsytucji – najlepiej poczytaj ją bo nie pojmujesz jej podstawowych zapisów które ten udający idiotę JKM musiał by ZLIKWIDOWAĆ pojmujesz to NIEkorwinisto ?
     Nie widzisz że JKM stosuje prostackie populistyczne uproszczenia ?
     Co to znaczy NIEsocjalne państwo i które na świecie państwo takim jest wedle swojej Konstytucji? Każdy płaci za wszystko sam – Pytanie KOMU i skąd weźmie pieniążki ?
     Odp. KORPORACJOM bo tylko one są na rynku w zdominowanej Polsce.
     Po rewolucji JKM uczelnie , szkoły ,szpitale , i inne instytucje państwa przejmą KORPORACJE nawet ulice i chodniki i będziesz za korzystanie z nich im płacił
     Pamiętasz Balcerowicza i jego bełkot pięknej wizji świętej prywatności i prywatyzacji wszystkiego z tego wydajność i dobrobyt ? Bełkot JKM jest bardzo podobny jedynie dotyczy tego co jeszcze jest wspólne/nasze czyli Państwowe.

     ((((Twoje dyskusje z Zenobiuszem równie dobrze mozecie toczyc na Interii lub Onecie, efekt bedzie podobny. Tutaj wole czytac wpisy na temat. Sajonara.))))

     Nie pitol bo chorego Zenora już tu nie ma i nie tylko ze mną prowadził swe monologi
     a na pewno nie w tym temacie.

 • Bo Polacy najpierw muszą poznać swoją właściwą historię… Może dlatego.

 • Lucek

  Jakiś czas temu miło było wejść i dowiedzieć się ciekawych rzeczy z komentarzy. Teraz jak wchodzę to mam złudną nadzieję, że nie zobaczę wpisów SENOPIUSZA.
  Gościu, weź wypierdalaj i przestań mącić w głowach swoim spamem. Admin, swoją drogą, mógłby jakoś zareagować i zamiast pierdolić, że są ludzie którzy MĄCĄ i SIEJĄ DEZINFORMACJĘ, sprzedać kto jest kto żeby ktoś z zewnątrz, kto trafia na forum w celu uzyskania naprawdę niezależnych informacji, nie został zniechęcony na samym wejściu widząc monolog pana SENOPIUSZA.

 • spoko

  zenobiusz
  Ty czytasz, to co piszesz?
  Ogarnij się !!!

 • maniek

  Wypraszam sobie zenobiusz te manipulacje na temat mnie! Nie znasz mnie i nie próboj mnie w coś uwikłać bo nie po to śledzę wasze wypociny by wiedzieć co tutaj jest grane. I nie manipuluj! Moje szefostwo ma mnie w dupie! Zarabiam najniższą krajowa. Żyje sam. Nie stać mnie na bycie ojcem. Nie stać mnie na wzięcie ślubu. Nie stać mnie na kupno choć kawalerki. Nie stać mnie na porządne jedzenie. Nie stać mnie na nowe ubrania. Wkórwia mnie ten cały syf! więc proszę Cię zenobiusz Nie Manipuluj! Bo mnie po prostu nie znasz!

  • ” nie po to śledzę wasze wypociny by wiedzieć co tutaj jest grane.”
   Sledze je dokładnie po to by nie wiedzieć.I pisze jakbym nie śledził,tj nie wiedział.
   „Moje szefostwo ma mnie w dupie! Zarabiam najniższą krajowa. Żyje sam. Nie stać mnie na bycie ojcem. Nie stać mnie na wzięcie ślubu. Nie stać mnie na kupno choć kawalerki. Nie stać mnie na porządne jedzenie. Nie stać mnie na nowe ubrania.”
   Zmień prac,zmień szefa,i wracaj do siebie…

   • spoko

    Błysk inteligencji, długo nad tym myślałeś?

    • Pogarda, czyli zło

     Rzadko gardzimy – częściej ma się na myśli raczej lekceważenie, niechęć, czasem nawet wstręt. Pogarda to bardzo silne negatywne uczucie, nie doświadczamy go często w życiu codziennym. Czujemy ją do człowieka, który nie tylko postępuje źle, ale celowo krzywdzi i jeszcze się tym cieszy. Trudno mi sobie nawet przypomnieć, kiedy ją ostatnio przeżywałam. No tak, jest paru takich panów – pań nie widzę – na myśl o których rodzi się we mnie pogarda. Przed czwartą rocznicą katastrofy w Smoleńsku przeglądam materiały o traktowaniu prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Wysocy urzędnicy, politycy najwyższego szczebla, celebryci, sławni aktorzy, piosenkarze. Dno. Niewiarygodne, szczególnie jak zebrane razem. Nie będę cytować, po co to paskudztwo rozsiewać. Wielu tak się bawiło. Ale ten przemysł – bo wyrosło to na wielką skalę – to nie tylko zabawa złem. Pogarda była narzędziem. Narzędziem zniszczenia przeciwnika politycznego. A przy okazji postaw twórczych wobec państwa, wobec społeczeństwa. Pokazanie bezsilności – parę rozkazów i wolno sikać na znicze na oczach policji. Od zwycięstwa zła oddziela nas tylko wiara, że w ostateczności każdy, nawet diabeł, może – i chce – być zbawiony.

 • Jurij Felsztyński, dr nauk historycznych
  Boston
  21 marca 2014 r.

  Ale chcę, żeby te słowa zdążyli przeczytać Rosjanie: Putin to agresor i podżegacz wojenny. Jesteście wciągani do światowej bratobójczej rzezi. Stajecie się ofiarami (oraz wspólnikami) rządzących w państwie przestępców, którzy przyszli z samego jądra KGB i przejęli władzę w waszym kraju. Ta wojna nie niesie wam korzyści, lecz hańbę, spustoszenie i śmierć. Ukraińcy udowodnili na Majdanie, że są gotowi umrzeć za swoją wolność. Czy wy jesteście gotowi umrzeć za imperialne ambicje Putina? To jest to, co czeka was w najbliższej przyszłości. Tak się bowiem składa, że w całej historii demokratyczny świat nigdy jeszcze nie przegrał walki. Z każdej bitwy wychodził zwycięsko. Więc jeżeli chcecie żyć – zmiećcie Putina!

  • AQQ

   Co kogo obchodzi bredzenie jakiegoś mośka?
   Co mówi i co robi banan, makrela, mop, barozo o Putinie? i odwrotnie.

 • dRUM

  Putin tak przemawiał będzie to „jeden Kraj suwerenny ” ???

  Z tego co widzać na zdjęciu to wiadomo o jaki narząd chodzi

  http://postimg.org/image/ogh7glen3/

 • Judasz

  Jaki Ty jesteś naiwny co z tego że podpisane made in poland, skoro to tworzą Polacy żydowskiego pochodzenia teraz. Żyj dalej w tej fantazji, polscy z nazwy, ale powiedz przy nich coś na żyda to się będą nerwować, że obrażasz ich pochodzenie.

  • podpisane made in poland, skoro to tworzą Polacy żydowskiego pochodzenia teraz. Żyj dalej w tej fantazji,”
   Ależ ty się mylisz.
   To są rosyjskie projekty,ukradzione przez Żydów,
   i podrzucone pod polskimi nazwiskami światu,żeby wszystkich zmylić.
   W sumie w ten sposób Pan Putin ,chciał nam okazać swoja pomoc.
   Podobnie Stalin ,dla naszego bezpieczeństwa zgromadził Polaków nad Wisłą,a opornych nie musiał mordować,bo wybito ich w Katyniu,pod Jerozolimą ,dla niepoznaki ogłaszając że to koło Smoleńska.
   Syberia zaś,to kryptonim pustyni na Synaju.

   • dRUM

    Może coś więcej o tych skradzionych technologiach.

    Jakieś linki ?

    • Ależ ty masz ciężki pomyślunek
     To była kpina.
     Sprawdź w Wiki,co to takiego.

    • dRUM

     Ty tak piszesz że tylko sam siebie rozumiesz. To jest twój tok myślowy – rozumiem ale potrzeba jeszcze trochę wysiłku żeby to jakoś przelać na papier.

   • Przywrócić godność
    „Swój »sukces« Rosja zawdzięcza umiejętności budowania siły z procesów rozkładowych i ludzkiego upadku. (…) Z podźwignięciem się człowieka i społeczeństw z nędzy automatycznie nastąpi zmierzch sowieckiej Rosji” – tak o rosyjskiej strategii pisał Henryk Józewski, współpracownik Marszałka Piłsudskiego, a potem jeden z Żołnierzy Wyklętych.
    W 2010 r. zaatakowana Polska nie zdołała się podźwignąć z upadku. Zabrakło nam determinacji Ukraińców na kijowskim Majdanie. Ale liczba Polaków, którzy chcą powrotu polskiej tożsamości, rośnie. Stąd też każda próba przywrócenia nam godności niszczona jest z furią przez posługującą się nienagannym polskim rosyjską agenturę wpływu.

    • dRUM

     a to niby do kogo ?

     „…posługującą się nienagannym polskim rosyjską agenturę wpływu”

  • „Żyj dalej w tej fantazji, polscy z nazwy, ale powiedz przy nich coś na żyda to się będą nerwować, że obrażasz ich pochodzenie.”

   Znowu mam wrażenie jakbym rozmawiał z psującym się bootem.

   • Judasz

    Chyba jesteś opętany przez samego diabła jako jego sługa fanatyk. Możliwe też, że jesteś pod wpływem manipulacji zachodnich syjonistów, to by wyjaśniało dlaczego tylko atakujesz Rosje i Putina, pisząc że tylko od nich jest żydokomuna.
    Nic nie piszesz na źródło tego stanu czyli zachód UE, USA, lecz na jego najdalsze macki którymi chcą sterować. Proszę Cię zrób coś dla mnie i w imię katolika Twojego najświętszego Boga, Trójcy Świetej nie odpisuj już mi, nie pisz do mnie.
    Dla mnie jesteś sługą syjonistów zmanipulowanym lub jednym z nich.

    • Twój nick ,mówi za ciebie,a raczej za twoich szefów,pokazując rodzaj ich poczucie humoru.Cała kampania propagandowa ,której jesteście ,nieistotnymi pomyłkami przy pracy,sypie się na całym świecie.
     Kończy się papu, i „srebrników” będziecie musieli szukać gdzie indziej,a módlcie się do Boga w którego nie wierzycie,żeby waszym szefom nie przyszło do głowy,
     jednak po sobie „posprzątać”.
     Zdychająca bestia ,
     najczęściej pożera własne dzieci.

    • Judasz

     Mój nick mówi że są na tym świecie i w tym kraju wszechobecni Judasze, faryzeusze o których trzeba przypominać ciągle, bo ludzie już zapomnieli o nich , a wilk grasuje i hasa. Napisz jakiego Ty masz szefa, tego papieża co ma żydowskie pochodzenie?. Człowieko zrozum że to nie żadne Boskie duchowieństwa. To są dwie organizacje i korporacje skierowane na zarobek władzę i wyzysk ludzi. Które walczą że sobą od pokoleń, sam Jezus gdy odwiedził świątynie faryzeuszy, mawiał że oni nie służą już Bogu lecz sobie. Potem to wszystko się tylko podzieliło jedni wyznają pozornie ateizm, drudzy pozornie przypisali sobie czyny Jezusa. Zobaczymy po tamtej stronie kto miał rację, szkoda tylko ludzi których powymordowywali setki lat temu i teraz w imię wiary. Dać Ci kamień pierwszy ukamieniujesz niewierzących?

    • mrowka3

     Judasz , co za kretyńskie pytanie , ” ukamienujesz niewierzących ? ” . Z jakiego KONTEKSTU wypełzło ci takie pytanie . Żadna z osób tu broniących KK nie dała powodu do stawiania sprawy w ten sposób .

    • „szkoda tylko ludzi których powymordowywali setki lat temu i teraz w imię wiary”
     Rozumiem ,że w międzyczasie tego nie robili.
     Setki lat temu ,przestali,dając miejsce komuś innemu?
     Teraz,? Wiem że ponad 100 00 ludzi rocznie umiera za wiarę w Chrystusa.Kto wam te teksty pisze.
     Jak piszecie sami,to współczuję,to wasza wina że kampania propagandowa mająca położyć świat pod stopy Putlera ,
     „sie rypła”,no i w końcu za te miliardy wyrzucone w błoto
     i płonne nadzieje waszego szefa przyjdzie odpowiedzieć
     przed „zwierzchnościami”.
     Brrr.Nie zazdroszczę.

    • ” ukamienujesz niewierzących ? ”
     To forma kary w judaizmie i islamie,w każdym razie
     niektórych ich odłamach.Nasz ateistyczny wypierdek
     stalinowskiego systemu,niezbyt odróżnia ,
     gdzieś mu tam dzwoni kamienowali ,chrześcijaństwo.
     Nie ważne że to chrześcijan kamienowali,on jest zadowolony ,że ma oryginalny koncept jak tu „katolom” dowalić.
     Za takie właśnie bzdury,będą rozliczani.
     Ich głupota wykończyła „piękną akcję”
     Brrr …Współczuję…

    • mrowka3

     Akcja raczej trwa . Wszystkie liczące się tutaj siły , przerzucane na nową placówkę . Przecie pan Monitor zapowiadał .

    • „Akcja raczej trwa ”
     Ach no tak …bal musi trwać.
     „Nowa niezależna patriotyczna platforma medialna.”
     Sami swoi ,rejestrowani użytkownicy.
     Warto będzie czytać,by sprawdzać czy w ich knowaniach
     są jakieś nowe kierunki i trendy,bo dotychczasowe
     jak na dłoni.

    • Judasz

     Tak i prawdziwy katolik mówi na swoich „katole”. Akcje to wy macie urojoną w głowach, maskujecie ważne tematy tymi pierdołami o cudach i świętej parafialnej inkwizycji. Wszystko aby użytkowników tu piszących wyprowadzić z ważnych tematów i dyskusji na temat Polski. Chcesz nawracać wejdz na jakieś forum katolickie. Już nie można tego czytać i słuchać, powiedział bym że prędzej odstraszasz ludzi od religi Twojej.

     mrowka3 Nie wiem o jakiej akcji mówisz, ale nawijasz tak samo jak on. Robicie wszystko żeby tylko nie pisać o syjonistycznych żydach, ciągle jak nakręceni wplątujac swoje tematy o KK. Jehowcy też ciągle chodzą po mieszkaniach i nawracają i co mam ich też słuchać? Oosby skupujące złom tak samo nawiedzają ludzi każdego dnia kilka razy dziennie, ile można słuchać w koło tą samą gadkę i nawijke. Weźcie wyluzujcie trochę, osobom na tym blogu ta wasza wiara już wychodźi potem. Kto chce to się nawróci i sam pójdzie do kościółka, takimi tekstami robicie efekt odwrotny. Przecież temat jest zupełnie inny tego tematu, gdzie tam piszę ciągle o wierze i cudach. Ktoś tu z nas jest opętany, skoro ja nim nie jestem to?

     Może ktoś mi podać jakieś materiały o Rumuni która kiedyś niszczyła zydów? Doszły mnie takie słuchy, że Rumuni teraz cierpią biedę ponieważ żydzi zniszczyli ich gospodarkę i kraj, w odwecie i zemście za to, że kiedyś ich mordowali. ma ktoś więcej informacji na ten temat?

    • ” maskujecie ważne tematy tymi pierdołami o cudach i świętej parafialnej inkwizycji. Wszystko aby użytkowników tu piszących wyprowadzić z ważnych tematów i dyskusji na temat Polski.”
     Jedyne cuda o jakich ja tu pisze ,to cuda nad urna wyborcza od 2007 roku,tak w Polsce ,jak w Rosji ,tak i na Ukrainie.Te same „cudowne” serwery w Moskwie liczące głosy.
     I to jet ważne a nie brednie podsuwane jako ,wiedza dla wtajemniczonych,bardziej świadomych itd..
     „że Rumuni teraz cierpią”
     A poczytaj sobie o Cioocesku,i będziesz wiedział.
     Teraz mamy Janucesku,a niebawem Tuskocesku i Putinociesku.
     Jednym słowem kończy się cieski film.

    • Judasz

     mrowka3 może znajdź sobie prawdziwego faceta jeśli jeszcze nie masz. Zamiast dyskutować na męskie poważne tematy, od razu ostrzegam żebyś nie straszyła mnie feministkami.

     zenobiusz wreszcie coś normalnego napisałeś. A w Polsce to nie ma cudownych serwerów do liczenia i fałszowania głosów?
     Chyba wszyscy na tym blogu to już dawno wiedzą, że to dwie bandy które pokazują w swym teatrzyku zawziętą walkę między sobą, a i tak należą do jednej loży Rotschildów i masoneri.

    • mrowka3

     A ty jesteś prawdziwy ? Jako Judasz jesteś tylko nikiem , jako facet tylko face/t/cją ?

    • ” to dwie bandy które pokazują w swym teatrzyku zawziętą walkę między sobą, a i tak należą do jednej loży Rotschildów i masoneri.”
     Masz na myśli swoją grupę,i grupę Ciekliwego,jak mniemam,czy włączasz w to jeszcze vis-mających.

    • Judasz

     Ruszyło Cię to co? Taki właśnie był zamiar, szkoda że nie napisałaś nikim. Nie chce się z Tobą przekomarzać, ale co Ty tu robisz jako zatwardziała katoliczka? Powinnaś zająść się sprawami kobiecymi jak pranie, sprzątanie, gotowanie, lub pisaniem książki o wpływie kryzysu gospodarczego na wiarę w społeczeństwie. Dziewczyno czy tam kobieto, minęły już te czasy że siłą komuś wmuszano swoje widzimisie, jedyną słuszną religię. Widziałaś co w takich religijnych sektach się wyrabia? Kapłani mają po 50 żon, 3 z nich uciekło i opowiedziało o wszystkim. Harem niewolnic w XXI tego chcesz? Jeżeli osądzasz ludzi po tym kto wierzący to jest dobry, kto niewierzący to jest zły i satanista, to mogę Ci tylko współczuć. Prawdziwi ludzie dobrej woli których Jezus by szanował nie atakują innych ludzi.

    • Judasz

     zenobiusz Powierz mi swoja córkę na 7 dni, a udowodnię Ci że jestem tak samo człowiekiem potomkiem Adama i Ewy jak Ty Wtedy uwierzysz, że potrafie tworzyć cuda, oraz w tych siedmiu dniach stworzę istotę ludzką. Nie ma tu żadnych grup z mojej strony, wymysliłeś to sobie. Jestem jak samotny anioł, kowboj z Westernu. Nie idę z nikim na układy i nie sprzedaję ludzi, zwłaszcza rodaków.

    • [usunięte, dezinformator lub psychol, M.P.]

    • monitorpolski

     Myślę, że Zenobiusz powinieneś sobie teraz pokomentować na Wyborczej lub w innych ścierwomediach. Na razie masz tydzień odpoczynku na tym blogu.

    • spoko

     zenobiusz& parafianin

     Ciebie to chyba Bóg opuścił że wklejasz takie dyrdymały.

    • sprawdzam

     monitorpolski
     8 kwietnia 2014 at 22:17

     Myślę, że Zenobiusz powinieneś sobie teraz pokomentować na Wyborczej lub w innych ścierwomediach. Na razie masz tydzień odpoczynku na tym blogu.
     ________________

     Dlaczego Zenobiusz tydzień, a Peryskop bezterminowo?
     Ile dobrego na blog wniósł Zenobiusz (o ile cokolwiek wniósł), a ile Peryskop.
     To niesprawiedliwe, bardzo stronnicze i niezgodne z regułami demokracji.

    • monitorpolski

     Nie udawaj, że nie widziałaś co on pisał na mój temat. Nie życzę sobie tu gnojów, którzy w każdym komentarzu nadmieniają jakim to ja jestem agentem. Prowadząc taki blog narażam swoje i mojej rodziny życie i nikt nie będzie mi to wprowadzał mętu.

    • AQQ

     No nareszcie MP, 3/4 komentarzy zajobjusza to tematy wyższości świąt WN nad swiętami BN.

 • Pier-dzie-l

  re. Zenobiusz

  zabral bys sie czlowieku za ogrodek niz pieprzyl co slina przyniesie na jezyk a kysz !

 • Judasz

  Chociaż jeden Polski sportowiec wygarnął tym żydowskim ścierwomediom co tu się dzieje w kraju, a ukrywają i milczą na ten temat. https://www.youtube.com/watch?v=ZDGIiBSEoQc
  Prawda jest taka, że Polacy w tym opanowanym przez nich kraju mogą się wybić tylko w sporcie, dzięki własnym osiągnięciom i wysiłkowi. Jak izraelscy kibice, wyzywali nasze polki siostry Radwańskie od chrześijańskich kxxxw. Anty Polskie ścierwomedia wyciszyły sprawę i nic o tym głośno nie było słychać w tv czy radiu. To się nazywa ogólnoświatowa sprawiedliwość, aby nie napisać nic złego na żydow i Izrael. https://www.youtube.com/watch?v=WDHV0fcu5WY
  https://www.youtube.com/watch?v=yuYDFSnp5c8
  https://www.youtube.com/watch?v=L1-Pz4fxH9c
  A ja mam z jakiegoś powodu szanować tych żydów? Płaszczyć się przed nimi, gdyż mają tu prawo w naszym kraju do Polski, ponieważ są narodem wybranym? Po moim trupie, już ponad 25 tys dowodów wyrobili polskich w Izraelu, a jak ktoś od nas tam pojedzie to nie dają na oczy się pokazać i wyzywają Polaków. Boże jeżeli istniejesz dlaczego świat, nas pokarałeś tymi demonicznymi chytrymi bandytami, którzy są żądni cudzej władzy i ludzkiej krwi.

  • „Prawda jest taka, że Polacy w tym opanowanym przez nich kraju mogą się wybić tylko w sporcie, dzięki własnym osiągnięciom i wysiłkowi.”

   A słyszałeś może „moskaliku” o:
   polskim grafenie
   polskim niewidzialnym czołgu
   polskiej technologii gazyfikacji węgla w złożu.
   polskiej technologii frakkingu.
   To pewnie wszystko prezenty od Iwana,
   ale on skromny i kazał udawać że to Polacy wymyślili.
   Polscy informatycy tez nie wygrywali
   polscy studenci nie zawstydzali NASA.
   To „iwany” i „władimury” wszystko .

   • mrowka3

    Oki ale trzeba uzupełnić dla ścisłości , że to jest ” niewidzialne ” jako czołg/ broń ,a nie obiekt w ogóle .

 • dRUM

  Natknąłem się na pierwszy raz na takie video. Papież pokazuje rogi diabła. Czy to autentyk ? Czy ktoś przy tym grzebal ?

  http://youtu.be/CMNrEmoFwq4?t=47s

  • dalmat

   Wiele razy zdarzyło mi się ułożyć dłoń w ten sposób i co przekazywałem znak szatana?? trochę dystansu do tych znaków, bo wkrótce każdy ruch będzie coś oznaczał a my będziemy skrepowani by czasem nie wykonać jakiegoś gestu, który może być uznany za….

   • dRUM

    To są twoje subiektywne odczucia. A ja pytałem o film,skąd pochodzi ten fragment ?
    Tak jak podobno ta wypowiedż Jana Pawła II – „nie idzcie do Boga po rozgrzeszenie a przyjdzcie do mnie”

    czy jest prawdziwa czy nie ?

 • dRUM

  Prawica węgierska twierdzi co innego o Orbánie

  Premier Węgier Viktor Orbán, spotkał się w poniedziałek z Péterem Feldmájerem z Żydowskiego Związku Gmin Wyznaniowych na Węgrzech. Szef żydowskiej organizacji, podziękował centroprawicowemu premierowi, za ataki jego rządu na nacjonalistów z Jobbiku.

  Spotkanie miało miejsce po niedzielnym proteście w Budapeszcie, w którym prócz organizacji żydowskich, wzięli udział politycy wszystkich partii parlamentarnych, oczywiście poza narodowcami z Jobbiku. Obok siebie stanęli więc postkomuniści z Węgierskiej Partii Socjalistycznej (Magyar Szocialista Párt), a także rzekomo zwalczający ich centroprawicowcy z Fideszu. Wszyscy zgodnie potępiali Jobbik, domagający się ujawnienia listy osób zasiadających w rządzie i parlamencie, mających podwójne obywatelstwo Węgier i Izraela.

  Péter Feldmájer podziękował Viktorowi Orbánowi za krytykę Jobbiku ze strony jego rządu, oraz uczestnictwo jego partii w antynacjonalistycznej manifestacji. Zdaniem szefa węgierskich Żydów, centroprawicowy premier potwierdził tym samym swoje słowa, że będzie zawsze bronił społeczności żydowskiej na Węgrzech. Orbán powiedział w poniedziałek w parlamencie, że żądanie ujawnienia osób z podwójnym obywatelstwem było „niegodne Węgrów”.

  BBC kłamie Gábor Vona popierają Turcy i Żydzi

  Orthodox Rabbis stand for Jobbik in London

  http://www.jobbik.com/network_lies

  Ludzie mają prawo wiedzieć ilu żydów zasiada w Węgierskim parlamencie

  http://www.jobbik.com/jobbik_no_israelis_hungarian_parliament

  • dRUM

   …w czyj balonik m o n i t o r dmucha ???

  • dRUM

   List otwarty do prezydenta Rumunii Traian Basescu i premiera Victor Ponta

   Podniósł Pan kwestię zakazu mnie z terytorium Rumunii ponownie.Argumentujac to , że wydarzenia mające miejsce w Marosvasarhely podczas Dnia Szeklerów Liberty 10 marca uzasadnia panskie stanowisko.Można powiedzieć, że moje zachowanie ekstremistów uzasadnia swoje działania . Stoję całkowicie przeklęty przez oświadczenie . Co ja zrobiłem , że naruszył prawo? To, co zrobiłem było to, że cicho i uroczyście wykazano w Marosvasarhely . Jeśli mnie ban za to co zrobisz dla tysięcy osób biorących udział w wypadku ? Można zakazać uczestniczącym belgijskich , katalońskich i baskijskich przywódców z kraju , jak również? Bo to, co zrobili, było więcej niż tylko chodzenie w milczeniu , jak ja , że dostarczane wspaniałe i wzbudzając przemówień , jak również.

   Mamy tutaj dwa potencjalne wyjaśnienia . Ty były albo źle poinformowani , albo grasz pokornych i anty – węgierskiej grę polityczną . Pozwól mi pomóc jasno zobaczyć, co dokładnie wydarzyło się w Marosvasarhely .

   Tysiące ludzi , w tym ja, wzięło udział w demonstracji . Impreza była uroczysta i spokojne . Na koniec było trochę tasowanie między garstką demonstrantów i policji ,wiadomości z których następnie pokryte szeroko relacjonowane w mediach i rumuńskich . Sprawozdania twierdził, że Jobbik iGwardii Węgierskiej byli odpowiedzialni za incydent . To jest jednak łysy kłamstwo . Wszyscy członkowie Jobbik i Gwardii Węgierskiej , w tym ja, chodziliśmy na ulicy spokojnie i bez banerów partii politycznych , na wniosek organizatorów . Powyżej została potwierdzona przez Corneliu Grosu , powiatu prefekta się ( ! ) . Stwierdził , że nie miał nic wspólnego z incydentem . To wszystko, co się stało . Czy to , dlaczego chcesz zakazać mnie z kraju ? Panie Prezydencie , Panie Premierze , nie bądź śmieszny ! Rozumiem, że głosy są ważne , jestemliderem partii siebie, ale nie powinno się zatopić poniżej pewnego poziomu .

   Jeśli masz problem ze mną i moja partia konsekwentnie reprezentuje i stoi za przyczyną węgierskiej Szeklerów autonomii , to powiedzieć otwarcie. Nie staraj się ukryć swoje prawdziwe intencje w taki przejrzysty przebraniu ! Jestemprostym człowiekiem . Zrobię co w mojej mocy, aby szukać prawdy i służyć , więc nie mam nic do wstydzić. Mogę stanąć na wszystkich moich słowach i czynach , nawet moich błędów . Jeśli masz problem z agendy politycznej Jobbiku lub ze mną , być człowiekiem o tym i powiedz mi wprost : masz problem ze mną jest , że popieram autonomię Szeklerów . Będę ci chodzi , ale to dziecinna próba zakazania mnie z kraju jest pokorny i żałosne .

   Gdybyś wiedział, mój trochę porządku obrad , to wiecie, że promuje współpracę i historyczny sojusz narodów Europy Środkowo-Wschodniej . I promować to , abyśmy mogli wspólnie zakończyć kolonizację euroatlantyckiej naszego regionu . Dzielimy ten sam los : albo będziemy niewolnikami razem lub wolne razem. Jednakże , musimy szanować się nawzajem do tego doszło . Szanuję narodu rumuńskiego . Możesz zobaczyć książki ADN Mircea Eliade , Emil Cioran na mojej półce . Te rumuńskie ludzi wielki wpływ na mój sposób myślenia , ja pożerając ich pisma . Jeśli szanować narodu węgierskiego , nie musisz obawiać się autonomii Szeklerów w ogóle .

   Autonomia , ułatwi całą regionie Europy Środkowej Wschodniej , jak również Szeklers . Będzie cię upoważnić , zbyt . Uwierz mi , miałem tę samą myśl w mojej głowie , gdy szedłem w Marosvasarhely z flagą na ramieniu Szeklerów . Kochasz swoich ludzi . Ja też Dopóki moje serce bije , to będziewęgierski i będę walczyć o autonomię . Ale musisz zrozumieć, że nie jest to niezgodne z rumuńskiego narodu , ale dla Węgrów . I to jest również na wzajemnym szacunku naszych narodów i do realizacji naszego wspólnego losu .

   Życzę , aby posiadać niezbędną wielkość wzniesienia się ponad bagno stronniczości politycznej . Tak , aby nie rezygnować z naszej wspólnej przyszłości za miskę soczewicy gulasz .

   Z poważaniem ,

   Gábor Vona
   prezydent
   Jobbik Ruch na rzecz Lepszych Węgier

   tłumaczenie beznadziejne bo to Google translator

   orginał tutaj
   http://www.jobbik.com/open_letter_romanian_president_traian_basescu_and_prime_minister_victor_ponta

  • Roma

   @ dRUM

   twój wpis dowodzi, podobnie jak ten powyżej @zenobiusza

   że polityka to sztuka
   i nie jest dla każdego

   w polityce liczą się owoce dla własnego narodu długoterminowe,

   taki np. Konrad Wallenrod walczył tak jak mu pozwalały „okoliczności”

   przecież atak na żydów to oficjalna wojna z Izraelem a to by było jak samobójstwo,
   polityczne, ale może nawet biologiczne całego narodu węgierskiego
   Węgry osiągnęły sporą niezależność o finansjery międzynarodowej
   i na tym etapie nie ma co rozjuszać śpiącego … lwa

   mądry polityk robi tak, żeby było dobrze – osiąga cele długofalowe, a nie doraźne.
   (ten się śmieje, kto się śmieje ostatni)

   • dRUM

    Bzdura kompletna. Nie ma kompromisów na taka skalę. Ciągle to uchylanie łba. Tylko inni na tym zyskują.Wiadomo kto.

    Rozmiękczanie kopuły mózgowej trwa nadal.

    Orban jak do tej pory nie odpowiedział za postawione mu zarzuty w kwestii korupcji
    Vona said Prime Minister Viktor Orban had failed to dispel doubt over these contracts in his response to a question put to him in parliament on Monday. Orban rejected criticism by an MP of the opposition that “oligarchs and businesses close to Fidesz” enjoyed government favours.

   • „Konrad Wallenrod walczył”
    Czy nasza „pierwsza dama” politycznych subtelności,
    raczy nie wiedzieć że przywołuje fikcje literacką?

    „przecież atak na żydów”
    To bzdura,bo nie o to w Polsce chodzi.
    Rozmaite agentury tak chcą by to wyglądało,
    by zyskać dodatkowego sojusznika.
    Tu chodzi o wymiecenie skuteczne
    postsowieckich śmieci,i nowej
    agentury kremlowskiej.
    To wróg który
    trzyma Polskę za gardło,a jakimi marionetkami się
    posługuje,niemieckimi,żydowskimi,czy holenderskimi,nie jest istotne.

    • Roma

     @ zenobiusz

     „atak na żydów” dotyczył Węgier, nie Polski

     odnosiłam się konkretnie do Apelu JOBBIKa do ujawnienia pochodzenia (nazwisk żydowskich)
     zasiadających w parlamencie węgierskim
     uważam, że w sytuacji dzisiejszej Węgier byłoby to niepotrzebne rozjuszanie śpiącego lwa
     Węgrzy sporo już osiągnęli niezależności, oby tak dalej
     Młymi krokami w słusznym kierunku.
     Nie sądzę, aby Victor Orban – jako kumaty jegomość – zatrudniał na ważne stanowiska
     państwowe ludzi o pochodzeniu innym węgierskie( groziłoby to ew. sabotażem)
     i jego reformy państwa „pronarodowe” nie byłyby możliwe.
     Czyli mądry polityk robi to co uważa za słuszne, a niekoniecznie musi wykrzykiwać oficjalnie haseł, które groziłby samobójstwempolitycznym na arenie międzynarodowej. Zwłaszcza gdy jego pozycja nie jest tak 100 % pewna, bo nigdy nie wiadomo
     kiedy krwiożerczy lew się rozjuszy i przestanie spokojnie patrzeć na traconą zdobycz.
     W tym kontekście przywołałam przykład Wallenroda jako „modus operandi”
     i nie ma znaczenia, że to postać fikcyjna.
     Użyłam przykładu Wallenroda dokładnie do tego do czego został stworzony przez jego twórcę.

     Natomiast co do Polski … Sytuacja jest nieporównywalna.
     Nie mamy tego etapu i poziomu „niezależności” co Węgry, więc mamy mniej do stracenia
     może nawet nie mamy NIC do stracenia
     sam chętnie bym poznała faktyczne nazwiska sędziów, bo owoce ich pracy
     wskazują na obce pochodzenie, wyroki są antypolskie i sprzeczne z prawem
     Czy satanizm to nie jest właśnie odwrócenie wartości do góry nogami ?
     np. Krzyż do góry nogami w okolicach genitaliów na teledysku Lady Zgagi
     albo sędziowie, którzy zamiast karać za naruszenie prawa, oni sami rażąco łamią prawo
     i nie ma na nich kary, bo koledzy po fachu ich nie oskarżą
     Totalna patologia systemu

     niż węgierskie

    • „atak na żydów” dotyczył Węgier, nie Polski

     odnosiłam się konkretnie do Apelu JOBBIKa do ujawnienia pochodzenia (nazwisk żydowskich)”
     Ależ to ta sama taktyka ,którą stosuje się w Polsce.
     Jobbik to odpowiednik ,naszego Bubla,czy innego „prawdziwego polaka”i jego „Narodowców”.
     Putlerowska taktyka zmiękczania Europy i USA na tym właśnie polega,i na straszeniu NWO.
     Temat zastępczy ,tak tam jak tu.
     Ważne jest jakie mechanizmy polityczne władzy i ekonomi się wprowadza,nie czyimi rekami.

    • mrowka3

     …” ważne , jakie mechanizmy się wprowadza , a nie czyimi rękoma ”
     Dobre ! Przemyślał to do końca ?

 • maniek

  Trzeba iść na wybory koniecznie! I głosować na tych z poza układu z Magdalenki i Okrągłego Stołu! Głosować na Nową Prawicę JKM, Ruch Narodowy i inne małe partie by nie oddać głosu na tych bandytów! I nie ma na co czekać bo to ostatni gwizdek do zniewolenia Polski i Polaków! Jak w tych wyborach nie dostanie się choćby Nowa Prawica i Ruch Narodowy to ja wyjeżdżam z tego kraju i będę płakał z tego jak mamy tępy naród i nie będę wracał bo będzie jeszcze gorzej. A szanownego Putina to jeszcze po rękach będziecie całować za to co robi! Widać jasno, że Putin nie jest marionetką, nie jest pod hipnozą, ma naturalne odruchy podczas spotkań a nie jak np. MERKEL stoicki spokój nawet oko nie drgnie. Widać jasno kto jest pod czyim wpływem, że Putin nie jest pod wpływem hipnozy i ma naturalne odruchy. Warto przypomnieć film Ripsonara na youtube pt. Kontrola Umysłu Zbagatelizowany Fakt Współczesnego Świata cz.2 tam pod koniec filmu jest ukazane 2 prezydetow USA Clintona i Busha jak są pod wpływem Hipnozy. Obejrzyjcie i sami wyciągnijcie wnioski kto jest kim. Pozdrawiam

  • Judasz

   Już nie ma Nowej Prawicy tylko zmienili na Kongres Nowej Prawicy KNP ,tu możesz pytania zadawać. http://czat.nptv.pl/
   Natomiast Ruch Narodowy jest ok, tylko za bardzo ich podpuszczają na Rosje, wypominając poprzednie czasy. Nie można z dwoma wilkami walczyć jednocześnie, jednemu trzeba ustępić i pójść na układ żeby wygrać z drugim. Zamiast wspominać i wypominać poprzednie czasy, może powinno się pomyśleć o tych i przyszłych pokoleniach? W końcu ameryka nam nie sprzedaje tanio gazu. Krzysztof „Keanu” Bosak http://krzysztofbosak.salon24.pl/474205,zmiana-zaangazowan-czas-na-ruch-narodowy

   • „Nie można z dwoma wilkami walczyć jednocześnie, jednemu trzeba ustępić i pójść na układ żeby wygrać z drugim.”

    He he he…
    Tak się wam marzy, i ciągle rozgrywać,raz straszyć jednym raz drugim.
    Na całe stado wilków,dobra dwururka czasem starczała,a my budujemy
    broń o wielu lufach.
    Korona Litwa ,Ukraina,do tego sojusznicy:
    Węgry,Czechy Słowacja Estonia ,Łotwa ,Finlandia, Szwecja,
    Rumunia,Bułgaria ,Turcja. Norwegia,Turcja.
    Dwa wyleniałe wilczyska,grały tymi państwami 300 lat.
    Pora na zmiany.
    I Zachód będzie bezpieczny,i Rusini odzyskają Moskwę.

    • Judasz

     Nie wiedziałem że mamy taką potężna Armię Polską, która się nie obawia takich państwa jak Rosja, USA czy zachodu ONZ. Z tego co ostatnio czytałem Polska Armia znajduje się na 19 miejscu w rankingu światowym, ach no tak nie mamy żadnej broni atomowej. Czyż to właśnie nie nie groźba totalnej zagłady nie groźba totalnej zagłady odwiodła wielkie mocarstwa od rozstrzygania sporów i konfliktów przy pomocy wielkiej wojny? Żaden Rosjanin nie musi już wkraczać na ziemię amerykańską, aby zmienić USA w pustynię, a żaden Amerykanin nie musi już ginąć w Rosji, gdyż po uderzeniu atomowym cały kraj w wyniku napromieniowania i tak stanie się jałowy i nie do zamieszkania. Choć może to zabrzmieć absurdalnie, ale dopiero rakiety międzykontynentalne zapewniły nam względny pokój. Można powiedzieć że wyniki badań kosmicznych uchroniły nas przed trzecią wojną światową, dzięki takim wynalazkom. Może powinno się zainwestować w loty kosmiczne, by zakładać kolonie i poszukiwać nowych warunków do produkcji pożywienia i taniego źródła energi czy tam pierwiastków z których się ją wytwarza.

    • „Nie wiedziałem że mamy taką potężna Armię Polską, która się nie obawia takich państwa jak Rosja, USA czy zachodu ONZ.”
     Tłumaczysz w myślach z rosyjskiego,czy poprawiasz translator?
     A wyobraź sobie ,że broń nuklearna ,przenoszona ,rakietami i samolotami nie istnieje.
     Jesteś w stanie?
     To dotarło już do wielu ludzi,i wielu polityków.
     Nikt zresztą nie będzie prowadził wojny na skalę którą się nam grozi.
     Ostatni taki to był Saddam, jak skończyła jego armia wiadomo,
     putlerowcy mają podobne muzeum ,plus nieco nowych zabawek ,nie liczących się w skali konfliktu.

    • maniek

     Tak jak Izrael nie ma rakiet atomowych. Hehe już się popisałeś nie raz i dwa manipulatorze zenobiuszu!

    • Judasz

     Jak nie istnieje to wyobraź sobie pan że bomby Amerykanie podczas drugiej wojny światowej, potrafili zrzucić z samolotów. Nadal broń nuklearna przenoszona rakietami i samolotami nie istnieje? Czy żyjemy w Matrixie , a to wszystko to nas wymysł wirtualny świat?

    • Judasz

     maniek, Wiesz co może oni by chcieli gdy już nastąpi Nowy Porządek Świata, żeby państwo Izrael było stolicą wszystkich narodów, skoro nie będzie już granic, ani podziało na narodowości i flagi. Pewnie chcieli by wybrać wtedy jeden wspólny ich język i flagę najlepiej biało niebieską z gwiazdką.

    • „Tak jak Izrael nie ma rakiet atomowych. Hehe już się popisałeś nie raz i dwa manipulatorze zenobiuszu!”
     Otóż to.Nie ma ,a wszystkich trzyma w szachu.
     Opcja Samsona.
     Pisałem o tym ,i nikt nie pisnął by udowodnić że ma.
     Mordechaj Wanunu,to operacja Mosadu,mająca zastraszać Europę.
     Pod pustynia Negew nie ma rakiet z bronią atomową.
     To ty „maniak” głosisz wszechmoc Izraela,który ma ,i niebawem będzie miał coraz większe kłopoty.

  • dRUM

   nie nie JKM odradzam. Loża masońska widać gołym okiem. Newet mu już na niczym nie zależy wystarczy przyjrzeć się jego aparycji na spotkaniach z wyborcami.

 • Win

  Powstanie węgierskie 1956:

  Wydarzenia na Węgrzech spotkały się z bardzo żywiołową reakcją w Polsce. Po inwazji radzieckiej pomoc okazywana przez Polaków „Węgierskim Bratankom” przybrała olbrzymią skalę. Do 12 listopada w całym kraju zgłosiło się 11.196 honorowych krwiodawców, tak że wobec trudności z ich obsłużeniem uruchomiono dodatkowe punkty krwiodawstwa. W całym kraju powstawały komitety zajmujące się działaniem na rzecz potrzebującej ludności węgierskiej. Statystyki PCK wskazują, że samym transportem lotniczym (15 samolotów) dostarczono na Węgry 44 tony medykamentów i materiałów pierwszej potrzeby. Pomoc wysyłana przy użyciu transportu drogowego i kolejowego była znacznie większa. Polską pomoc szacuje się na wartość ok. 2 mln ówczesnych dolarów amerykańskich.

  Jako ciekawostkę można przytoczyć fakt, iż społecznie, oddolnie zorganizowana pomoc materialna przysłana z Polski była znacznie większa niż udzielona przez rząd USA.

 • Win

  Węgrzy zajmowali szczególne miejsce w opiniach Polaków. Sympatia ta opierała się na głębokim przekonaniu Polaków o podobieństwie charakterów narodowych polskiego i węgierskiego, a wyrażającym się w porzekadle „Polak, Węgier dwa bratanki …”[1]. Przysłowie mówi o specjalnym związku między dwoma europejskimi narodami i jest ewenementem niemającym podobieństw w żadnych innych relacjach, tak obecnie jak i wcześniej, względem dwóch narodów. Pierwotny tekst miał następujące brzmienie: „Węgier, Polak dwa bratanki i do konia i do szklanki. Oba zuchy, oba żwawi, niech im Pan Bóg błogosławi.[2]

  Formuła powstała prawdopodobnie po upadku Konfederacji barskiej [3] wśród przywódców powstania antyrosyjskiego (z. Jakub Ignacy Bronicki), którzy znaleźli azyl polityczny w Austrii na Spiszu lub Preszowie[4]. W czasie konfederacji barskiej Preszów stał się siedzibą Rady Generalnej – naczelnej władzy konfederackiej. Tu też 13 października 1770 uchwalono Akt detronizacji Stanisława Augusta Poniatowskiego.

  Według A. Kaczorowskiego, w powiedzeniu tym chodzi o Górne Węgry, czyli Słowację (od IX do początków XX wieku Słowacja była częścią Węgier (zob. Zeplin, Spisz, Sarysz, Maurycy Beniowski)

  Przeciwnikami idealizacji relacji węgiersko-polskich (galicyjskich) byli w XIX wieku głównie politycy upatrujący związanie sprawy polskiej najpierw z koalicją turecko-słowiańską, a następnie zjednoczeniem wszystkich Słowian pod berłem rosyjskim (panslawizm). Polityk i pisarz historyczny Michał Czajkowski vel Sadyk Pasza (początkowo w stronnictwie Adama Czartoryskiego), który w 1872 opuścił Turcję nawoływał do pojednania z Rosją oraz zjednoczenia wszystkich Słowian pod berłem cara Aleksandra II. Jednak argumenty panslawistów kierowane zarówno „do mężów stanu i do młodzieży Uniwersytetu” zostały w Galicji odrzucone – „Co tam Waćpan nam bajasz o Turkach i o Sławianach, my z Węgrami; oni z Cesarzem i my z nimi – oni przeciwko niemu i my z niemi, bo to widzisz Waćpan – Węgier, Polak dwa bratanki I do konia i do szklanki….”. Reprezentant księcia Adama Czartoryskiego w Turynie napisał, że książę „nie może wchodzić w takie stosunki z barbarzyńskimi narodami, … że to jest kraj katolicki, a tamten jeden muzułmański, w drugim schizma – że pierwej są Polacy katolikami jak Polakami”

  12 marca 2007 parlament węgierski przyjął deklarację uznającą dzień 23 marca Dniem Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, deklarację poparło 324 posłów, nikt się nie wstrzymał, nikt nie był przeciw[6].

  Analogiczną uchwałę 16 marca 2007[7] podjął przez aklamację Sejm RP.

  Dzień ten w Polsce nie jest dniem wolnym od pracy.

  • Roma

   dokładnie tak jest

   mamy wiele wspólnego z Węgrami,
   jest to jakieś nadprzyrodzone zjawisko z uwagi na trudności w ,
   a nawet niemożność komunikacji werbalnej
   = węgierski to nie jest język słowiański, ale ugrofiński, ma wiele wspólnego z fińskim

   nigdy w historii nie było konfliktów zbrojnych między Polską a Węgrami
   Węgrzy nam zawsze pomagali, nawet gdy inni tego nie robili a powinni jako „sojusznicy”

   Pamiętam, że w PIERWSZĄ rocznicę katastrofy smoleńskiej postawiono pomnik jej ofiarom
   właśnie na Węgrzech !!
   Była to pierwsza rocznica, w Polsce zero pomnika.
   Pamiętam, że poczułam się niezręcznie na wieść, że Węgrzy zaprosili na uroczyste odsłonięcie tego pomnika władze z Polski ale NIKT nie przyjechał. Polskę reprezentował ambasador.
   Dobrze, że ten się nie rozchorował. Dopiero byłby wstyd.
   Przecież nikt Węgrom tego pomnika stawiać nie kazał.
   Zobaczcie jaki mają szacunek dla Polaków, jak bardzo się naszymi losami przejmują
   i pewnie martwią.
   Droga węgierska dla Polski byłaby jak najbardziej naturalna,
   zgodna z narodową tożsamością Polaków i naszą historią.
   Szkoda, że propaganda medialna jest u nas tak ostra, że Polakom oczy pozamykała.
   Niestety, polska ziemia jest atrakcyjna i bogata w surowce i niestety akurat nasza polska ziemia spodobała się naszym okupantom a że kasy mają jak lodu,
   więc mają za co mieszać w głowach Polaków.
   Ale są jeszcze serca.
   Może duch narodu się obudzi, bo jak się obudzi, to żadne materialne zło z nim nie wygra.
   Wtedy mamy kogo naśladować – Węgry. Będzie łatwiej.
   Węgrzy na pewno nam pomogą, jak zawsze w historii a dziś tylko na to czekają.

   • Win

    Język niezrozumiały, ale dusza słowiańska u Węgrów.

    R1a1 (M17) – w genetyce haplogrupa występująca w męskim chromosomie Y. W Europie występuje najczęściej wśród ludów słowiańskich W Europie występuje najczęściej wśród ludów słowiańskich: Serbów Łużyckich (63%), Polaków (55%), Ukraińców (43%), Rosjan (46%) i Białorusinów (50%)[1] oraz Węgrów (25%).

    Na kontynencie europejskim dominuje wśród Słowian i Węgrów. Obecnie występuje z częstotliwością 40% w krajach słowiańskich z małymi odchyleniami (60% Polska, Węgry[4]). Inne badania podają 20% dla Węgrów[5]. W Europie procentowo najwięcej (63%) R1a1 jest na Łużycach, ale tylko wśród resztek słowiańskiej ludności.

    Chromosom Y dziedziczy się tylko w prostej linii od ojca, dziada, pradziada itd. Ten, u kogo po raz pierwszy wystąpiła haplogrupa R1a1, jest w 100% praojcem każdego mężczyzny, który posiada R1a1. R1a1 powstała w ewolucji ludzi tylko jeden raz u tylko jednego człowieka. Wszyscy posiadacze R1a1 to jego potomkowie w linii ojcowskiej.

    Wychodzi na to, z ePolacy i Węgrzy mają wspólnego ojca.

    • Roma

     tak tak, pełna zgoda, że Węgrzy to nasi bracia !

     nie mam teraz linka pod ręką, ale są badania DNA (notabene amerykańskie),
     z których wynika pokrewieństwo Słowian, przy czym Węgry też tam były na mapce

     co ciekawe NIE było terenu dzisiejszej Ukrainy !!
     mapka była współczesna a badania dot DNA
     wg tychże badań najbliższe pokrewieństwo DNA jest między Polakami i Litwinami
     może ta Unia Polsko Litewska tak spowodowała ?
     jak znajdę linka to wrzucę, bo ciekawe wyniki podali amerykanie
     o ile pamiętam, to Polacy mają najstarsze DNA w całej grupie słowiańskiej
     polskie DNA jest nawet u Greków, ale polskie starsze, co by oznaczało, że Polacy
     najechali Grecję albo były jakieś inne związki między narodami

 • Win

  CD.
  Premier Węgier Pál Teleki stanowczo odmówił Adolfowi Hitlerowi możliwość dokonania inwazji na Polskę z terytorium Węgier[8]. W depeszy premiera Pala Telekiego do Adolfa Hitlera z 24 lipca 1939, czytamy iż Węgry „nie mogą przedsięwziąć żadnej akcji militarnej przeciw Polsce ze względów moralnych”. List ten wywołał wściekłość kanclerza Trzeciej Rzeszy[7]. Premier Węgier w porozumieniu z regentem Miklosem Horthym nakazał zaminowanie tuneli na trasie linii
  kolejowej i ich wysadzenie w powietrze w przypadku próby sforsowania siłą przez Niemców.
  Osobny artykuł: Polscy uchodźcy na Węgrzech w latach 1939-1945.

  Po inwazji niemieckiej na Węgrzech znalazło schronienie ponad sto tysięcy polskich uchodźców, otwarto również szkoły dla polskich dzieci[9][10][11]. Mimo nacisków niemieckich rząd Horthy’ego do końca listopada 1940 zezwalał na oficjalne funkcjonowanie poselstwa polskiego w Budapeszcie i przyjmował posła polskiego Leona Orłowskiego. Z Węgier do Francji, przy czynnym udziale polskiego poselstwa i potajemnej aprobacie władz węgierskich, ewakuowano do maja 1940 około 35 tysięcy żołnierzy Wojska Polskiego, oficjalnie internowanych we wrześniu 1939 co miało istotne znaczenie w utworzeniu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie.
  Węgrzy na ogół nie kryli się ze swymi sympatiami dla walczącej Warszawy i ludność Ursynowa wysłuchała ze wzruszeniem nabożeństwa polowego, po którym orkiestra 5 węgierskiej dywizji rezerwowej odegrała polski hymn narodowy ”
  — Lesław Bartelski, Mokotów 1944, MON Warszawa 1986, ISBN 83-11-07078-4

  W czasie powstania warszawskiego węgierskie jednostki stacjonujące w Warszawie, jako część sił sprzymierzonych z Niemcami, otrzymały rozkaz zakazujący im walki po stronie polskiej, gdyż zachodziło takie prawdopodobieństwo[12] Ci Węgrzy, którzy wzięli udział w powstaniu po stronie niemieckiej, często oferowali Polakom broń i żywność. 15 sierpnia 1944 nastąpiły tajne pertraktacje pomiędzy dowództwem II węgierskiego korpusu rezerwowego gen. Beli Lengyela, byłego attaché wojskowego w Warszawie, a szefem mokotowskiego BIPu płk. Janem Stępniem „Szymonem”. Ku zdumieniu powstańców Węgrzy zaoferowali przejście ok. 20 tys. wojsk węgierskich znajdujących się na terenie okupowanej Polski na polską stronę oraz militarne wsparcie Armii Krajowej w akcji Burza. Wg planu przedstawionego przez Węgrów przedstawiciel KG AK miał polecieć samolotem do Budapesztu w przebraniu węgierskiego oficera aby na ten temat rozmawiać bezpośrednio z Horthym, który chciał wykorzystać kontakty Polaków do przejścia na stronę aliantów[13]. Podczas kolejnego spotkania między gen. Lengyelem i gen. Szabo płk. Stępień oświadczył, że AK nie może udzielić żadnych gwarancji co do powodzenia rozmów z aliantami, ponieważ równie trudna jest sytuacja Polaków. Wobec tego dowództwo węgierskie zaoferowało transport przedstawiciela AK własnym samolotem do Londynu w celu przeprowadzenia trójstronnych rozmów na ten temat z przedstawicielami aliantów. O rokowaniach dowiedział się niemiecki wywiad, który odwołał węgierskie dywizje z frontu nad Wisłą. Mimo to zanotowano jednak kilka przypadków walki Węgrów po polskiej stronie podczas powstania.

 • Win

  Podczas wojny polsko-bolszewickiej Węgry były jedynym krajem w regionie, który zaoferował atakowanej przez bolszewików Polsce pomoc militarną w postaci 30 tys. kawalerzystów. Siły te nie zasiliły jednak obrony kraju ze względu na brak zgody rządów Czechosłowacji i Rumunii na przejazd oddziałów węgierskich przez terytoria tych krajów. Czesi nie chcieli nawet przepuścić transportów broni dla polskiego wojska, które Węgrzy postanowili przekazać wojsku polskiemu do walki z komunistami. Ostatecznie dzięki zgodzie Rumunii Węgry dostarczyły do Polski własnym taborem kolejowym broń i amunicję.
  W początkach lipca 1920 rząd Węgier premiera Pála Telekiego podjął decyzję o udzieleniu pomocy Polsce, przekazując nieodpłatnie i dostarczając w krytycznym momencie wojny na własny koszt drogą przez Rumunię zaopatrzenie wojskowe: 48 mln naboi karabinowych do Mausera, 13 mln naboi do Mannlichera, amunicję artyleryjską, 30 tysięcy karabinów Mauser i kilka milionów części zapasowych, 440 kuchni polowych, 80 pieców polowych. 12 sierpnia 1920 do Skierniewic dotarł transport m.in. 22 mln naboi do Mausera z fabryki Manfréda Weissa w Czepel.

  Emocjonalny związek między narodami nie został rozbity nawet w okresie II wojny światowej. Węgry były sojusznikiem III Rzeszy, której wojska zaatakowały Polskę podczas kampanii wrześniowej. Już w kwietniu 1939 szef węgierskiej dyplomacji Istvan Csaky w liście do posła Villaniego pisał, że w czasie ewentualnej wojny przeciw Polsce Węgry nie mogą w niej wziąć udziału. „Nie jesteśmy skłonni brać udziału ani pośrednio, ani bezpośrednio w zbrojnej akcji przeciw Polsce. Przez «pośrednio» rozumiem tu, że odrzucimy każde żądanie, które prowadziłoby do umożliwienia transportu wojsk niemieckich pieszo, pojazdami mechanicznymi czy koleją przez węgierskie terytorium dla napaści przeciw Polsce. Jeżeli Niemcy zagrożą użyciem siły, oświadczę kategorycznie, że na oręż odpowiemy orężem.”[7] Csaky podkreślił również fakt, że sympatia wobec Polaków jest na Węgrzech tak duża, że jakikolwiek, pośrednie bądź bezpośrednie, wystąpienie Węgier przeciw Polsce mogłoby doprowadzić do niepokojów społecznych w jego kraju. Stwierdził, że „Jeślibyśmy zaś pozwolili Niemcom – czy to bez żadnego sprzeciwu, czy po ewentualnym proteście – na to, aby z naszego terytorium walczyli przeciw Polsce, wybuchłaby tu rewolucja i nastąpiłby taki wstrząs moralny, że stracilibyśmy wiarę w siebie”.

 • Roma

  Apel mundurowego Ukraińca do wszystkich mundurowych współobywateli Ukrainy
  trzeba włączyć tłumaczenie automatyczne, jeśli ktoś nie zna rosyjskiego

  ale da się zrozumieć słowa, że ingerencja zachodnich kapitalistów miała miejsce nie pół roku temu, ale 20 lat temu.
  że zachodni kapitaliści skłócili ze sobą wszystkich Słowian, Ukrainę z Rosją, że skłócają Polaków i Białorusinów
  aktualne władze w Kijowie nazywa nielegalnymi i dosłownie huntą wojskową

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-apel-pracownikow-milicji-mwd-sbu-jednostek-specjalnych-video-2014-04

  http://www.youtube.com/watch?v=I0R0pUWLUAs

  Za: http://3rm.info/45352-ukraina-obraschenie-ko-vsem-sotrudnikam-milicii-mvdsbu-i-specpodrazdeleniy-video.html

  • ” mundurowych współobywateli Ukrainy
   trzeba włączyć tłumaczenie automatyczne, jeśli ktoś nie zna rosyjskiego”
   Znaczy do wszystkich rosyjskojęzycznych?
   Ukraińca nie znaleźli do tej roli?

   • Roma

    Roman Dmowski (ok. 100 lat temu) pisał o Ukraińcach

    jako grupie etnicznej mówiącej narzeczem ukraińskim

    Ukraina niemal przypadkiem dostała w prezencie polskie ziemie i rosyjskie

    a dziś do głowy woda sodowa uderza ?

    Polska wskutek wojny straciła ok 30 % swojego terytorium przedwojennego (powierzchni w m2)
    jako jedyny zwycięzca poniosła straty terytorialne
    tzw Ziemie Odzyskane nie rekompensowały strat terenów na wschodzie
    a dziś Ukraina na mapie wielka jak onegdaj Polska, przed jej rozebraniem

    • Brawo,w 100 lat temu cała Afryka północna to były tereny Porty Ottomańskiej,znaczy tam nie ma teraz narodów i państw,albo należy je oddać Stambułowi.
     Wszystkie ziemie i ludy wrócić winny pod władzę Kremla,
     ( to już oficjalna ideologia Putina)zwłaszcza Polska -Kraj Priwislanskij,gdzie tubylcy mówią narzeczem polskim języka słowiańskiego.
     Takie są dalsze wnioski z tego wywodu.

    • mrowka3

     Roma , złośliwie można by zdeprecjonować i zbagatelizować również prawa Polski do noszenia wysoko głowy . Gdyby zebrać wszystkie rozbiory i wędrówki granic z prawa na lewo tudzież przemarsze ustrojowe i gospodarcze zapaści , to też ktoś zrobiłby z tego argumenty PRZECIW NASZEJ GODNOŚCI i WYDOLNOŚCI .
     ” Woda sodowa ” w ukraińskiej głowie ?! Oj nieładnie tak mówić .

    • Roma

     a mrowka3 nie widzi różnicy między agresorem a ofiarą agresora ?

     Polska była ofiarą agresji niemieckiej a potem jako państwo będące po stronie
     zwycięzców nie powinna była ponieść strat terytorialnych wobec stanu sprzed wojny

     wystarczy, że Polska poniosła straty w ludziach i dorobku materialnym,
     w tym zabytków kultury
     zostaliśmy oszukani, czyli Polska ponownie stała się ofiarą

     pytanie, czy agresja i oszukiwanie jest faktycznie powodem do dumy ?
     bo wg mrowka3 chyba tak a wg mnie absolutnie nie.
     to jest takie talmudyczne rozumienie świata, w którym cwaniactwo popłaca.
     @mrowka3 = Jaki brak godności ? Jaka nieudolność ?
     Polacy mają bardzo wiele powodów do dumy.
     Hasło Bóg Honor Ojczyzna mówi samo za siebie.

     Polska nigdy nie paliła czarownic i nie korzystała nigdy z kolonii,
     a na tym ostatnim wiele państw zbudowało swoje potęgi, czyli na grabieży innych.

     Mamy za dobre i wrażliwe serca !!
     Pytanie czy to źle ???

     ale niestety może dlatego żydzi wybrali sobie Polskę,
     bo nie potrafimy robić innym nic złego
     Polak ma sumienie i się nim kieruje
     co prawda niektórzy obcy (źli) to wykorzystują,
     ale to nie znaczy, że nie mamy powodu do dumy,
     wręcz przeciwnie, to nas zbliża do absolutu Dobra, do Boga
     dlatego z Węgrami nam po drodze

    • „pytanie, czy agresja i oszukiwanie jest faktycznie powodem do dumy ?
     bo wg mrowka3 chyba tak a wg mnie absolutnie nie.
     to jest takie talmudyczne rozumienie świata, w którym cwaniactwo popłaca.
     @mrowka3 = Jaki brak godności ? Jaka nieudolność ?
     Polacy mają bardzo wiele powodów do dumy.
     Hasło Bóg Honor Ojczyzna mówi samo za siebie.”
     Czy to też boot,bo ręce opadają co plecie.
     Najbezczelniej w świecie pomija fakt ,że miłujący pokój zestaw Narodów CCCP,pospieszył nam z bratnią pomocą już w 1939 roku,a my niewdzięczni do dziś kąsamy pańską rękę.

     „Od Stalina do Putina „put'” niedaleka,o tu nikt na niego jakoś nie czeka ,
     dziwny kraj gdzie nawet mrówka szczeka.”
     To mówiłem ja trener Jarząbek trzeciej klasy.

    • mrowka3

     …gdzie nawet mrówka szczeka ….
     Cóż , pan Jarząbek też mnie nie zrozumiał , nic nowego.

   • mrowka3

    Roma , nie zrozumiałaś mnie . Dobrze, następnym razem napiszę bardziej jednoznacznie .
    Po prostu przyznawałam Ukrainie prawo , którego ty jej odmawiasz .

  • Putler zajął odpowiednik Kłajpedy-Krym.
   Teraz pora na zagłębie Saary-zagłębie Donbasu.
   Sudety mają odpowiednik w Mołdawii.

 • Roma

  Deputowani do Donieckiej Rady Obwodowej ogłosili stworzenie Donieckiej Republiki Ludowej – podają miejscowe media.

  W siedzibie administracji obwodowej obecnie odbywa się posiedzenie rady obwodowej, w którego trakcie deputowani omawiają kwestię przeprowadzenia referendum w sprawie wejścia obwodu w skład Rosji.

  Tymoszenko twierdzi, że celem obecnych wydarzeń jest «aneksja ukraińskiego wschodu zgodnie z krymskim scenariuszem».

  Za: http://www.polish.ruvr.ru/news/2014_04_07/Doniecka-Rada-Obwodowa-oglosila-stworzenie-Donieckiej-Republiki-Narodowej-5063/

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-doniecka-rada-obwodowa-oglosila-stworzenie-donieckiej-republiki-ludowej-2014-04

  • Pełniący obowiązki prezydenta Ukrainy Ołeksandr Turczynow poinformował o konieczności przeprowadzenia operacji antyterrorystycznej przeciwko prorosyjskim separatystom „dążącym do oderwania wschodnich regionów kraju”. Natomiast ukraiński premier Arsenij Jaceniuk oskarżył Rosję o rozniecanie nastrojów separatystycznych. Do eskalacji napięć doszło gdy środowiska prorosyjskie zaczęły zajmować siedziby administracji państwowej we wschodniej Ukrainie.

   10.24
   Sekretarz generalny NATO Anders Fogh Rasmussen powiedział, że wydarzenia na wschodzie Ukrainy wywołują wielkie zaniepokojenie; zaapelował do Rosji, by wycofała żołnierzy z ukraińskiej granicy.

   „Wydarzenia na wschodniej Ukrainie to wielki problem, namawiam Rosję do odstąpienia” – oświadczył Rasmussen na konferencji natowskiej w Paryżu. Podkreślił, że wszelkie dalsze ruchy będą oznaczać poważną eskalację.

   Rosja – jak powiedział sekretarz generalny NATO – musi wycofać „dziesiątki tysięcy żołnierzy”, skoncentrowanych na ukraińskich granicach. Według danych NATO na granicy z Ukrainą Rosja rozmieściła ok. 40 tys. żołnierzy.

   8.50
   Według MSZ FR do „południowo-wschodnich rejonów Ukrainy, w tym do Doniecka, ściągane są pododdziały wojsk wewnętrznych i Gwardii Narodowej Ukrainy z udziałem bojówkarzy nielegalnej formacji zbrojnej Prawy Sektor”.

   MSZ Rosji twierdzi, że „postawiono przed nimi zadanie stłumienia przy użyciu siły protestów mieszkańców południowego wschodu kraju przeciwko polityce obecnych władz w Kijowie”.

   Rosyjskie MSZ oświadczyło, że „szczególne zaniepokojenie budzi to, że do operacji tej włączono około 150 amerykańskich specjalistów z prywatnej organizacji wojskowej Greystone, przebranych w mundury funkcjonariuszy pododdziału Sokoł”.

   MSZ FR ostrzegło, że „organizatorzy i uczestnicy tej prowokacji biorą na siebie ogromną odpowiedzialność za stworzenie zagrożenia dla praw, wolności i życia pokojowo nastawionych obywateli Ukrainy, a także dla stabilności państwa ukraińskiego”.

   „Wzywamy do natychmiastowego przerwania wszelkich przygotowań militarnych, grożących rozpętaniem wojny domowej” – oznajmiło MSZ Rosji.

   8.01
   Rosyjskie MSZ wezwało władze Ukrainy do natychmiastowego przerwania wszelkich przygotowań militarnych na południowym wschodzie kraju, które mogłyby doprowadzić do wybuchu wojny domowej.

   7:15
   Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Ukrainy informuje, że już około 70 osób zatrzymano w Charkowie, na wschodzie Ukrainy, w ramach operacji antyterrorystycznej wymierzonej w separatystów prorosyjskich, którzy zaatakowali siedzibę miejscowej administracji obwodowej.

   Akcję, która rozpoczęła się około godz. 6.30 czasu lokalnego (godz. 5.30 w Polsce), przeprowadziły siły Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Ukrainy. Szef tego resortu Arsen Awakow podkreślił, że prorosyjskich aktywistów wyparto z budynku administracji i aresztowano „bez użycia broni”.

   0:46
   Przedstawiciel pełniącego obowiązki prezydenta Ukrainy Ołeksandra Turczynowa poinformował, że ukraińskie siły specjalne odbiły z rąk prorosyjskich separatystów siedzibę Służby Bezpieczeństwa Ukrainy(SBU) w Doniecku.

   Do starć ukraińskich sił bezpieczeństwa z separatystami doszło w innych miastach: w Charkowie, gdzie m.in. podpalono siedzibę władz obwodowych, oraz w mieście Mikołajów, ważnym ośrodku portowym i przemysłowym w południowej części Ukrainy.

   W niedzielę prorosyjscy separatyści zajęli siedziby władz obwodowych w Doniecku i Charkowie, jednak ta ostatnia została w poniedziałek odbita przez milicję. W Doniecku i Ługańsku opanowano także siedziby Służby Bezpieczeństwa Ukrainy. Milicja ukraińska zablokowała drogi dojazdowe do Ługańska; siły milicyjne postawiono w stan gotowości bojowej.

   W Doniecku prorosyjscy separatyści ogłosili powstanie Donieckiej Republiki Ludowej (DRL) i przyłączenie jej do Rosji. Deklarację uchwaliło około 50 ludzi, określających się jako „rada ludowa” obwodu donieckiego. Z masztu nad siedzibą władz obwodu zdjęto flagę Ukrainy i zamiast niej powieszono czarno-niebiesko-czerwoną flagę DRL. Jak ogłoszono, 11 maja odbędzie się referendum niepodległościowe; separatyści ostrzegli władze Ukrainy przed próbami zablokowania tej inicjatywy.

   22:40
   Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow zagroził szefowi MSZ Ukrainy Andrijowi Deszczycy w rozmowie telefonicznej, że Kijowowi nie wolno użyć siły wobec prorosyjskich demonstrantów na Ukrainie południowo-wschodniej.

 • Orban o Unii Europejskiej: kto nie siedzi przy stole, ten trafi do jadłospisu

  05/04/2014 [11:42]
  Premier Węgier Viktor Orban oświadczył, że Unii Europejskiej nie trzeba kochać, ale związek Węgier z tą organizacją nie jest kwestią uczucia. „Kto nie siedzi przy stole, szybko trafi do jadłospisu” – oznajmił w dzisiejszym wywiadzie dla dziennika „…

  Dezinformacja ws. Orbána

  Dodano: 11.03.2014 [15:18]
  Dezinformacja ws. Orbána – niezalezna.pl
  foto: Gazeta Polska VOD; na zdj. Grzegorz Górny
  Ostatnio w mediach pojawiły się opinie, że premier Węgier Viktor Orbán jest sojusznikiem Władimira Putina w kwestii ukraińskiej. Wniosek taki wysnuto na podstawie stwierdzenia przez Orbána, że Węgry nie są stroną w konflikcie rosyjsko-ukraińskim.

  Zapomniano, że premier Węgier zaraz dodał, że stroną w tym konflikcie powinna być Unia Europejska, a Budapeszt powinien działać w jej ramach. Zapomniano także, że podczas szczytu unijnego w Brukseli, a także kongresu Europejskiej Partii Ludowej w Dublinie Orbán wyraził się jednoznacznie krytycznie w sprawie działań Rosji na Ukrainie. Nazwał je agresją i zażądał zniesienia wiz dla obywateli Ukrainy do wszystkich krajów unijnych. Dodał, że UE powinna podjąć działania zmierzające do energetycznego uniezależnienia się od Rosji. Postulował konkretne kroki, będące realizacją tej idei – budowę łącznika gazowego pomiędzy Czechami, Słowacją a Węgrami oraz zniesienie przez USA zakazu eksportu gazu. W tym kontekście twierdzenie, że Viktor Orbán jest sojusznikiem Władimira Putina jest zwykłą dezinformacją.

  • Roma

   @ zenobiusz

   zgodnie z zasadą „po owocach ich poznacie”

   zapoznaj się proszę z aktami dokonanymi przez Victora Orbana

   a potem wypowiadaj się nt tego czyim jest sojusznikiem

   bo zwyczajnie bredzisz

   już sama nazwa Fidesz czyli FIDES łac. WIARA wskazuje wyraźnie kierunek polityki
   we wszystkich krokach odnosi się do Boga
   jak to się ma do laickiej, skrajnie lewackiej, niszczącej chrześcijaństwo EU ???
   cele Eu są coraz bardziej wyraźne, wyłazi satanizm

   • Roma

    errata

    powyżej miało być „faktam” dokonanymi przez Victora Orbana

    ale litera „f” się nie napisała

    • Premier Węgier Viktor Orban oświadczył, że Unii Europejskiej nie trzeba kochać, ale związek Węgier z tą organizacją nie jest kwestią uczucia. „Kto nie siedzi przy stole, szybko trafi do jadłospisu”
     To jest chyba jednoznaczne.
     Podobnie sądził Lech Kaczyński,a putinowska taktyka demonizowania Unii,cóż przestaje być skuteczna w zestawieniu z rosyjskim satanizmem,wylewającym się a ich tub propagandowych,zwłaszcza w atakach na Jana Pawła II
     ,przed jego Kanonizacją.
     Przesadzili./ście.

    • Źródło satanizmu jak i źródło długofalowych skoordynowanych ataków na Jana Pawła II nie jest w Rosji.
     To źródło siedzi na terytorium USA i stamtąd idzie eksport na świat.

    • Panie Józefie,niech się Pan temu bliżej przyjrzy.
     Jednym tchem ,zniesławia się i opluwa:
     Marszałka Piłsudskiego,Kardynałów Hlonda i Wyszyńskiego,i Jana Pawła II.
     Wszystkich ,którzy podłożyli skutecznie nogę sowieckim satanistom.
     Argumentacja ,i plwociny podobne w stosunku do wszystkich,niejako pod jeden „szymel”
     Cóż takiego zrobił USA Jan Paweł II.
     Wsparł moralnie Reagana ,i współdziałał z nim?
     To, że część tych ataków,ukazuje się w USA,?
     Czyż agentura z korzeniami w Moskwie ,
     nie jest tam szczególnie silna?

    • Panie Zenobiusz
     przyjrzałem się temu aż nadto dobrze.
     Najciemniej jest pod latarnią.
     Drugim siedliskiem zarazy jest Paryż.
     A to, że wykorzystują zainfekowanych komunizmem durni to już swoją drogą.

   • Chyba wyrażam się jasno.Fidesz współpracuje ze środowiskami Gazety Polskiej i PiS,nienawidzonymi na tym blogu.Niedawno pisano i o Orbanie, ,tu właśnie że to Żyd syjonista.
    Od Putlra odciął się jednoznacznie domagając się reżimu paszportowego dla Rosjan.
    Tu próbuje się na siłę robić z niego kolejny raz sojusznika Putina,ba jego kredytobiorcę,a jako partie podobne do Fidesz ,wskazuje się agenturalne kanapy mające osłabić szansę na odsunięcie od władzy PO i innych postbolszewickich jaczejek.
    Żałosne to.

    • Roma

     @ zenobiusz

     ale krótkowzroczność !
     nie nadaje się pan na polityka absolutnie

     jakaś współpraca między krajami być musi, nawet dyplomatyczna
     zwłaszcza, że Węgry i Polska w jednej UE,
     więc nie mogą Węgry z nikim nie współpracować

     a że w Polsce nie ma z kim, bo wszystkie partie interes antypolski reprezentują
     to nie ma innego wyjścia
     wiem,że nasz Ruch Narodowy jest zapraszany na Węgry
     i jeśli wyborach do parlamentu europejskiego
     miałabym kogoś popierać, to chyba tylko Ruch Narodowy

     http://ruchnarodowy.org/

     http://ruchnarodowy.org/robert-winnicki-opisuje-skandaliczne-zachowanie-mediow-powiazanych-finansowo-z-p

     na wybory moim zdaniem lepiej pójść, bo inaczej zagłosują inni
     akcja bojkotu wyborów miałaby sens wtedy,
     gdyby faktycznie poszło z 10 %
     ale nie mamy pewności ile osób pójdzie, więc lepiej oddać głos
     wybór mniejszego zła

    • „@ zenobiusz

     ale krótkowzroczność !
     nie nadaje się pan na polityka absolutnie”
     http://ruchnarodowy.org/robert-winnicki-opisuje-skandaliczne-zachowanie-mediow-powiazanych-finansowo-z-p

     „Największym wezwanie na przyszłość jest to czy będzie możliwe stworzenie porozumienia Ruchu Narodowego Solidarnej Polski i Pisu po wyborach w 2015 roku”
     Roma@
     nie nadaje się Pani na agitczyka,kompletnie.
     Proszę czytać teksty ,a nie tylko linki które Pani wkleja.
     Tu cytat z Pani linka.Widać ,że nie rozumie Pani co tam napisano.
     Jest to dokładnie teza którą głoszę od lat,czy Pan Leszek Długosz którego ty cytuję to „wraży agent”

    • @Zenobiusz

     Z kosza pełnego zgniłych jabłek nigdy pan nie wydobędziesz zdrowych, a wrzucone w niego zdrowe jabłka bardzo szybko zgniją.
     Tezy to sobie można głosić, ale trzeba patrzeć na mechanizmy rządzące tą rzeczywistością i łatwe do przewidzenia skutki ich działania.
     Dwadzieścia parę lat negatywnej selekcji – z punktu widzenia interesu Narodu polskiego – naboru do PiS (ale nie tylko do PiS) stworzyło z niego kosz z marionetkami na usługach obcych.
     Pan przecież nie raz słyszał:
     jak wejdziesz pomiędzy wrony musisz krakać jak i one.

    • „Pan przecież nie raz słyszał:
     jak wejdziesz pomiędzy wrony musisz krakać jak i one.”
     Oj tak Panie Józefie,jest Pan tego żywym dowodem.
     Głosi się tezę,że ci porządni, patrioci, to zginęli w Smoleńsku.
     Nie bierze się wcale pod uwagę ,że mieli rodziny,które w dwójnasób włączyły się w działanie PiS.
     Manipulacje sondażami,natłok wybrzydzań,to już nic nie da.
     Wybory do PE,to taki mały sprawdzian, skuteczności taktyki
     PiS
     po doświadczeniach zdrady we własnych szeregach ,
     w ostatnich wyborach prezydenckich.
     Sprawa Ukrainy,zmusiła „moskiewskie matrioszki”
     do pokazania twarzy.
     Ludzie to widzieli,i nie zapomną.

    • A co z tragedią całego Narodu Polskiego której wielu współwinowajców zginało?
     Te tysiące polskich rodzin doprowadzonych do tragedii to co?
     To może nie rodziny?
     Ten cały zakichany PiS w 2005 r. mając wszystko mógł pójść drogą Orbana, a poszedł drogą Izraelską.

     Zasługi Lecha Kaczyńskiego – wizyta w 2006 r. w Izraelu w obrazkach.
     http://jozefbizon.wordpress.com/2012/03/30/wizyta-w-2006-r-w-izraelu-prezydenta-rp-lecha-kaczynskiego-w-obrazkach/

     I z tej drogi PiS nie zejdzie, bo to testament Lecha Kaczyńskiego, który musi być wypełniony jak to Jarosław Kaczyński zapowiedział.

     A tu dla równowagi, bo są siebie nawzajem warci

     Tusk (i PO) dla Izraela. Izrael dla Tuska (i PO) – ALBUM zdjęciowy dla naiwnych, a i na wszech czasów pamiątkę
     http://jozefbizon.wordpress.com/2013/02/01/tusk-i-po-dla-izraela-izrael-dla-tuska-i-po-album-zdjeciowy-dla-naiwnych/

    • „cały zakichany PiS w 2005 r. mając wszystko mógł”Czy Pan ma już sklerozę ,czy nie rozumie co to jest konieczność działani w ramach prawa.?
     PiS nie miał większości ,pozwalającej zmienić konstytucję,a nawet forsować większość ustaw,utracił w końcu i zwykłą większość parlamentarną,więc zgodził się na wcześniejsze wybory do Sejmu.Nawet z tego robi się zarzut,a nie ma nic gorszego dla Państwa ,niż rząd mniejszościowy ,przedłużający własną agonie.”bo może”

    • Ale to to potrafił PiS przeforsować forsować i to jeszcze w jakim stylu.

     Sędziowie, prokuratorzy, policjanci – legalnie udziałowcami w spółkach, handlowych

     – czyli krótka historyja ustawowego skorumpowania systemu sprawiedliwości w Polsce Rzeczypospolitych, czyli o dwóch takich i paru innych – co puścili Polaków w żółtych ciżemkach, a do tego co by stróżom porządku żyło się godnie, zbożnie i do tego całkiem legalnie.

     „Sędzia nie może posiadać w spółce prawa handlowego więcej niż 10% akcji lub udziały przedstawiające więcej niż 10% kapitału zakładowego” (Art. 86, §3, pkt 4 ustawy prawo o ustroju sądów powszechnych) – ale do 10% sędzia może posiadać.

     „Prokurator nie może posiadać w spółce prawa handlowego więcej niż 10% akcji lub udziały przedstawiające więcej niż 10% kapitału zakładowego” (Art. 185, pkt 9 ustawy prawo o ustroju sądów powszechnych) – ale do 10% prokurator może posiadać.
     Obejmuje to również prokuratorów wojskowych.

     Wszystko to legalnie według ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. prawo o ustroju sądów powszechnych

     http://jozefbizon.wordpress.com/2012/08/26/sedziowie-prokuratorzy-policjanci-legalnie-udzialowcami-w-spolkach-handlowych/

     Czy nie sądzi Pan, że wystarczy już tego kuglarstwa PiS?

     Skoro PiS-owi nie było po drodze z polskim nurtem narodowym to po co mu była konstytucyjna większość?
     Do czego?
     A rozwiązanie parlamentu nastąpiło po przywiezieniu przez Jarosława wskazówek z Jerozolimy.

    • Judasz

     Józef Bizoń może pan jakoś udowodnić, że włodarze PiS nie mają pochodzenia żydowskiego i nie działają dla syjonistów w celu zniewolenia Narodu Polskiego, jego gospodarki i zasobów?

    • „Józef Bizoń może pan jakoś udowodnić,”
     Judasz, to ty udowodnij ,że rozumiesz teksty po polsku.
     Pan Bizoń nic innego od lat nie udowadnia,
     ale jest w błędzie.Tobie się osoby albo blogi
     pomyliły.
     Niedawno twierdzono ,że Orban to Żyd który zniszczy Węgry.
     Udowodnij że to nieprawda.

    • Judasz

     zenobiusz
     Wygląda na to że to chyba Ty jesteś jednym z nich. Ciągle ich tak bronisz, przeorali Ci mózg tymi soborami, gdy ludzie zajmowali się pielgrzymkami, oni w tym czasie dochodzili do władzy i opanowywali rząd Polski. Jeżeli uważasz że wyczekując na cud coś zmienisz to powodzenia. Dlatego że żaden Bóg tu nie pomoże, oni doskonale zdają sobie sprawę z naiwności Polaków katolików i to bez skrupułów konsekwentnie wykorzystują. Więc jeżeli nadal się nie przebudziłeś z tego snu zwanego ZNIEWOLENIE ludzi pod każdym względem, to nie mam już co z Tobą dyskutować. Żyj dalej sobie w swoim własnym wyimaginowanym świecie. gdy oni już od 30 ponad lat niszczą nasz kraj i ludzi. Zwrócisz życie tym ludziom którzy zginęli przez ich chore władcze rządy, lub samobójstwa do których ich zmusili poprzez rozpieprzanie zakładów pracy. Pytam się czlowieku Twój cud zwróci tym ludziom życie? Jeżeli nie zamilcz już i nie gadaj dalej tych głupot.

    • „Ciągle ich tak bronisz, przeorali Ci mózg tymi soborami, gdy ludzie zajmowali się pielgrzymkami, oni w tym czasie dochodzili do władzy i opanowywali rząd Polski.”
     Typowy „duginizm nachalny”.
     Wszyscy wrogowie putleryzmu w jednym.
     Kościół i sobory to Żydzi którzy od 30 lat….
     Zwrócisz życie tym którzy…..
     Żywot wieczny nic im nie mówi,omijają na szkoleniach ,jak i fakt
     dosłownego mordownia Polaków od 300 lat.
     Dla nich historia zaczyna się od wykopsania „Wielkoego Brata ” znad Wisły ???
     Mamy klasyczną parę maniek – Judasz,do pomocy Roma@pie,
     Jest ten zespół tak czytelny,że chyba szkoda więcej czasu mu poświęcać.
     Widać czego boi się ich szefostwo,i kogo wciska na pierwszy ogień.Wiedzą że JKM ,jest „ugotowany” i bez szans.
     W rękawie mają jakiegoś „Michałka” ,ale jego wyciągną później.

    • maniek

     Wypraszam sobie zenobiusz te manipulacje na temat mnie! Nie znasz mnie i nie próboj mnie w coś uwikłać bo nie po to śledzę wasze wypociny by wiedzieć co tutaj jest grane. I nie manipuluj! Moje szefostwo ma mnie w dupie! Zarabiam najniższą krajowa. Żyje sam. Nie stać mnie na bycie ojcem. Nie stać mnie na wzięcie ślubu. Nie stać mnie na kupno choć kawalerki. Nie stać mnie na porządne jedzenie. Nie stać mnie na nowe ubrania. Wkórwia mnie ten cały syf! więc proszę Cię zenobiusz Nie Manipuluj! Bo mnie po prostu nie znasz!

   • Ciekawyyy

    Bóg Bogu nierówny bo Ten z wiary Fidesz innym być musi niż czczony w Zenorze.
    Rycerzu Zenobiuszu a Jan Paweł II publicznie nakłaniał do bzykania bez kondomów i ciemnota w Afryce tak robiła i dlatego brzydko umierali na IIDS. Też jestem ruskim satanistą ?

    • Rozwiązłość seksualna jest źródłem nieszczęść – i to nie tylko chorobowych. A guma nie chroni w żaden sposób przed wirusami z uwagi na jej zbyt dużą porowatość w stosunku do wielkości wirusów.

    • „ruskim satanistą ?”
     Sataniści nie mają narodowości.
     mają tylko „jądro ciemniści ”
     które nimi zarządza.

    • Ciekawyyy

     Tak , rozwiązłość postrzegania rzeczywistości przez Błogosławionego który uważał kondomy za grzech bo seks ma służyć prokreacji ale….. http://konflikty.wp.pl/kat,1020301,title,48-gwaltow-na-godzine-ten-kraj-to-pieklo-dla-kobiet,wid,13556518,wiadomosc.html?ticaid=112834
     J.P.II oczywiście o tym nie wiedział 😀

    • Panie Ciekawyyy
     bzdurstwa pan opowiadasz.

    • Ciekawyyyy

     (((( Panie Ciekawyyy
     bzdurstwa pan opowiadasz. ))))

     Faktycznie wypaliłem bzdurę – przepraszam .
     Bo te ponad 400 tysięcy ofiar gwałtów seksualnych rocznie dotyczy jedynie Demokratycznej Republiki Konga a to nie cała Afryka a Papcio nakłaniał do bzykania bez kondomów również w innych państwach tej Afryki.
     Odnośnie odporności kondomów na przenikanie mikro wirusów HIV to dygresja nie chcę tu mulić a wiem że kondomy jednak chronią przed HIVem , tym bardziej jak co piąta zgwałcona może być już jego nosicielką i jak tu bzykać po bożemu w takiej Afryce ?
     Aż strach tylko pomyśleć panie Józefie 😀

    • ernest

     I co, niby gwałciciele nie zakładali kondomów bo papa zakazał?

  • AQQ

   Kto zniszczył w 25lat cały dorobek PRLu?
   Od tak złodzieje samowybierający się sprzedają, niszczą wszystko co wypracowali nasi dziadkowie i ojcowie rzekomo przez 45lat pod okupacją* sowiecką! To jak nazwać dzisiejszą okupację, baa nawet Adolek zachowywał się lepiej???
   Kto zamknął i na czyje POlecenie wszystkie liczące się z nami Polakami w świeci zakłady pracy, zniszczył szkolnictwo, służbę zdrowia, stocznie, ludzi zostawił na ulicy, bez praw, bez dachu o głodzie!

   Więc kto TO wielkie kuku zrobił Polsce?- Rosja?

   Do tego szabrownictwa przyczynił się kosciół, zawsze u żłoba i ręka w ręke goli Polaków bez litości!!!
   Sciek sakiwiczów, dawidów, perejrów i innych eskimosków niezależy do Polaków i NIE ma tam NIC dla Polaków! tak więc wyszło żydło z worka zajobjusz pracuje dla eskimosków.

  • AQQ

   …………………
   Twój komentarz czeka na moderację
   8 kwietnia 2014 at 11:09 · Odpowiedz

   Kto zniszczył w 25lat cały dorobek PRLu?
   Od tak złodzieje samowybierający się sprzedają, niszczą wszystko co wypracowali nasi dziadkowie i ojcowie rzekomo przez 45lat pod okupacją* sowiecką! To jak nazwać dzisiejszą okupację, baa nawet Adolek zachowywał się lepiej???
   Kto zamknął i na czyje POlecenie wszystkie liczące się z nami Polakami w świeci zakłady pracy, zniszczył szkolnictwo, służbę zdrowia, stocznie, ludzi zostawił na ulicy, bez praw, bez dachu o głodzie!

   Więc kto TO wielkie kuku zrobił Polsce?- Rosja?

   Do tego szabrownictwa przyczynił się kosciół, zawsze u żłoba i ręka w ręke goli Polaków bez litości!!!
   Sciek sakiwiczów, dawidów, perejrów i innych eskimosków niezależy do Polaków i NIE ma tam NIC dla Polaków!
   tak więc wyszło żydło z wora -zajobjusz pracuje dla eskimosków.

   • AQQ

    Komu ta moderacja służy? od 11:09

    • monitorpolski

     Nie wiem dlaczego trafiasz do modracji, nie ma bana na twój IP. A ja byłem cały dzień na delegacji.

    • AQQ
     raczy zauważyć, że Układ Europejski z 16 grudnia 1991 r. – od którego zaczęła się grabież Polski – przepchnąli przez parlament posłowie i senatorowie, a nie Kościół.
     Układ ten został opublikowany dopiero w stycznia 1994 r. za rządów SLD.
     A czy winą Kościoła też było wepchnięcie w tarapaty Węgrów do chwili nadejścia Orbana?
     A co z innymi krajami demoludu, które wepchnięto do UE – np. takie Czechy czy Słowacja (po uprzednim rozczłonkowaniu Czechosłowacji) też winny Kościół, który był tam szczątkowy?

     Awersja do ZSRR była wszędzie powszechna, a zachód jawił się powszechnie ludziom jak zbawca i dobra ciotka rozdająca frykasy za friko – i to zostało bezwzględnie wykorzystane. Trwa to do dnia dzisiejszego – aczkolwiek mocno już osłabione i nadwyrężone.
     Trzeba patrzeć na okoliczności (zjawiska społeczne), w których coś się dzieje, a nie bezmyślnie kłapać co ślina na język przyniesie.

   • „Niepowtarzalna szansa – Polska może pójść własną drogą!
    http://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/13/niepowtarzalna-szansa-polska-moze-pojsc-wlasna-droga/

    Fragment:

    „Wyartykułowany publicznie 4 stycznia 2011 r. kurs polityczny Rosji – z podaniem Białorusi, jako przykładu – oznacza, że publicznie bardzo mocno będzie podkreślany kurs narodowy Rosji, z jednoczesnym podkreślaniem zachowania suwerenności Białorusi.
    To zaś stanie się idealną pożywką i nośnikiem do odbudowywania wpływów Rosji w byłych państwa demoludu [aż do podporządkowania ich Rosji] – w tym w Polsce – za pomocą zepchniętych do defensywy sił specjalnych Rosji operujących w Polsce – no ich polskiej razwiedki. A o których to rosyjskich siłach niektórzy gardłują i wręcz wrzeszczą [szczególnie w przestrzeni internetowej], że one w Polsce zniknęły lub jeżeli są, to są one szczątkowe – z czym trudno się zgodzić z uwagi na nie tak jeszcze dawne wielorakie ich powiązania z Polską.

    Zarazem dla realizacji tak postawionego rosyjskiego celu koniecznym jest wytworzenie się partii – czy jakiegoś społecznego ruch – która będzie się kreować na jedynie prawdziwy ruch narodowy, detronizować [lub przechwytywać] każdy inny istniejący lub powstający autentyczny ruch narodowy, prowadzić działania dezorganizacyjne uniemożliwiające powstanie autentycznego szerokiego ruchu narodowego.”
    —-
    Powyższy artykuł z 10 stycznia 2011 r.
    Dziś 08 kwietnia 2014 r. – czy to się nie sprawdza?

    • AQQ

     @ Bizon
     i ja uległam tej zach. propagandzie w 81r; Solidarności, Demokracji, Równości, Wędki zamiast ryby, matki bozi w klapie i innym cudom na kiju od propagandystów zachodnich, m.in kosciół uczestniczył też w tej propagandzie-nie zaprzeczaj, a dziadek mój ur. w 19w mówił i apelował: już nigdy nie będzie tak dobrze jak w ruskiej komunie* , doczekacie czasów jak za sanacji, 1-en na całą wieś będzie miał robotę a reszta będzie zdychać pod gołym niebem zdana na łaskę bogaczy…nikt nie pomoże bo każdy będzie głodny!

     Dziś przyszły takie czasy, gdzie ten napchany bogactwem krzyżacki kościół nie pomaga, nie uczy, nie apeluje, nie robi NIC i nie ma litości dla potrzebujących -Polaków..?
     Po co najeżdza obce kraje? Afrykę cywilizuje* po co? ja nie idę do sąsiada i nie narzucam mu co, gdzie i jak ma robić? jak można być tak nachalnym! nie jestem szatanistką ani -ydówką jak tu sugerował szatanista zajobjusz!

     Na 2ce jest film o Jugosławii i operacji dobroczynnej**** org. nato-srato…

     Gdzie ten buk* jest, na tyle zła w świecie??? ja żyję dzieki dobrym ludziom…żaden buk ino” wiara w dobre jutro pomaga…

    • @AQQ

     AQQ najwyraźniej nie wie co to jest Kościół i jaka jest Jego zadanie (posłannictwo).
     Z treści komentarza AQQ zaś wynika, że ma to już po dziadku, a więc ma to podłoże dziedziczne.
     Niestety świat AQQ jest światem statanistów – i czy się to AQQ podoba czy też nie. Tego nie da się ukryć, bo to co rusz wyłazi z AQQ.

    • Ciekawyyy

     Panie Józefie co jest nie tak
     Łosie poszły w pana ślady i uciekają z Yellewston
     http://www.youtube.com/watch?v=WT0vawDmoGk
     Chyba zatrzęsie glebą.

    • mrowka3

     Panie Józefie , niech pan odpuści bo AQQ już nad tym nie panuje . Widać eskalację wrogości wobec KK . Już tylko Bóg……….

    • Betii

     „AQQ najwyraźniej nie wie co to jest Kościół i jaka jest Jego zadanie (posłannictwo).”

     @ Jozef wie co to kosciol.Moze byl .
     “Prawdziwy kościół nie istnieje dzisiaj nigdzie, poza małymi grupkami osób, które spotykają się razem w imię Chrystusa.” -Milton William Cooper (1943-2001)
     Tu masz Jozefie dobry przyklad.
     Satanistyczne mitry
     24 kwietnia 2005 roku, „Benedykt XVI” został „ukoronowany” mitrą nie zawierającą żadnego chrześcijańskiego symbolu.
     http://www.msza.com.pl/satanistyczne-mitry
     http://p4.kciuk.pl/p4.kciuk.pl/f1afbdee519900331b62659bca60f72f.jpg

    • Betii

     “Prawdziwy kościół nie istnieje dzisiaj nigdzie, poza małymi grupkami osób, które spotykają się razem w imię Chrystusa.” –
     http://www.msza.com.pl/satanistyczne-mitry
     Juz sprzedaliscie dusze diablu.Nas w to nie wciagniecie barany.

    • Ciekawyyy

     Może doczekam wreszcie w Polsce prawdziwego Kościoła prawdziwych wyznawców prawdziwego Chrystusa dzięki odważnym
     wiernym jak p. Betii bo watykańska szopka jest największym przekrętem w znanych nam cywilizacjach tylko biedni wierni
     nie potrafią tego rozpoznać i wrzeszczą o satanistycznych wrogach.

    • mrowka3

     Bezsensowny ten materiał , Betii . Chcesz powiedzieć ,że my , spotykający się na Mszy Św. ,zastępujemy Boga – Panem i zaprzeczamy Boskości Chrystusa ? Zrób kiedyś ” badanie opinii publicznej ” w tej kwestii i zapytaj wychodzących z kościoła , kogo tam czczą .A najlepiej weź kilkakrotnie udział w Mszy Św. , bo masz argumenty tylko w postaci cudzych kompilacji .

    • Ciekawyyy

     Tę Twoją Mszę Św. organizuje organizacja na której ciążą zbrodnie przeciw ludzkości http://innagazeta.pl/strona-glowna/wiadomosci/religia/275-10-najwikszych-zbrodni-kocioa-rzymskokatolickiego
     Chrystus nie biegał z szabelką po świecie mordując w imię Pana ale zbrodnicze armie wspierane przez Watykan już tak.
     Zastanów się w co ty faktycznie wierzysz Mrówko .

    • mrowka3

     Nie ” w co ” tylko w Kogo – i komu wierzę .
     A Ciekawemuuu proponuję najnowszy hit ” religijny ” w postaci Potwora Makaronowego , Który stworzył świat . Właśnie się rejestrują po uzyskaniu zgody sądu . Jako „poszukiwacz ” prawdy , powinieneś przestudiować i tę makaronową opcję .Baaardzo konkretna .

    • Ciekawyyy

     Potwór Spagetti to wielki Bóg nie drwij bo Cię pokarze heretyczna Mrówo
     Jego czciciele szybko wykażą pragmatyczna wyższość od archaicznej enigmatycznej Trójcy Świętej spłodzonej w Watykanie.

 • bies53

  Bo Polacy są bez „jaj”,zostali w bardzo delikatny sposób wykastrowani.
  Biorą zaszczytny udział w wyścigu szczurów,po to aby tylko mieć,pokazać i to bez skrupułów i za wszelką cenę.Dorabiają tu,tam i gdzie się tylko da,oszukując siebie oraz innych.Na samym początku dostali ‚cukierki”
  i resztki cukru pozostało jeszcze co niektórym na języku.Powoli jednak przychodzą gorzkie dni i niesmak po tym wszystkim co zrobili.Jak potoczy się to wszystko dalej,zobaczymy,ale nie liczę na żaden cud,gdyż cudów nie ma.Daliśmy się sprzedać za „40 srebrników” tej tzw. pięknej „demokracji”,na którą czekaliśmy z tak wielkim utęsknieniem.

 • Roma

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,W-procesie-Brunona-Kwietnia-zeznawali-swiadkowie-z-jego-uczelni,wid,16523878,wiadomosc.html

  Byłam na rozprawie Brunona Kwietnia 07 kwietnia. Stwierdzam, że artykuł na wp jest nierzetelny i stronniczy.
  Dla przykładu treść w/w artykułu jest kłamstwem.”Według ich relacji Kwiecień zdenerwował się, gdy nowy szef katedry wprowadził dokładniejsze zasady rozliczania odczynników chemicznych. Mówił, że w takim razie zabierze odczynniki do domu, bo nikt mu ich wydzielać nie będzie.”
  A teraz prawda.
  Brunon Kwiecień zdenerwował się, ale na wieść o tym, że nowa kierownik katedry wprowadziła zasadę, że niejaki pan X będzie kontrolował Pana Brunona.
  Natomiast ten Pan X to osoba konfliktowa, z którą kilka osób wcześniej zrezygnowało ze współpracy naukowej, więc Brunon miał prawo się zdenerwować,
  że akurat takiej osobie powierza się kontrolę nad jego pracami naukowymi. Nie chodziło o kontrolę , ale konkretnie o osobę pana X. Brunon miał podstawy do obaw,
  że Pan X poprzez reglamentowanie odczynników będzie opóźniał pracę naukową Brunona, która to była w toku (habilitacja). Zwłaszcza, że poprzedni kierownik katedry zaakceptował listę odczynników a w nowej sytuacji groziło Brunonowi utrata dotychczasowych wyników pracy badawczej. Wtedy w zdenerwowaniu powiedział, że chyba zabierze odczynniki do domu (czego faktycznie nigdy nie zrobił). W artykule dokonano brzydkiej manipulacji.
  Prawdą jest, że Brunon się zdenerwował, ale powody były inne i na dodatek bardzo uzasadnione. Jako ambitny naukowiec chciał skończyć pracę,
  która notabene dotyczyła nowych rozwiązań pomocnych w medycynie do leków na nowotwory (sic). Było to na rozprawie, ale o tym media nie napiszą,
  żeby dodatkowo nie wzburzać opinii społecznej, która jest po stronie Brunona, co wynika w komentarzy pod tekstem.
  oto kilka komentarzy

  POTOSZAMBO 2014-04-07 (22:58)
  BRUNON TO GŁOS POLAKÓW
  odpowiedz
  ~POTOSZAMBO 2014-04-07 (22:58)
  BRUNON KWIECIEŃ NA PREZYDENTA ŻYDZI CHCĄ GO UDUPIĆ
  odpowiedz
  ~z 2014-04-07 (20:45)
  A co się dziwić? Jeszcze bardzo niewiele i będzie wielu takich co nie wytrzymają tego co się dzieje w tym kraju!

  • Roma

   cały artykuł na wp.pl nt rozprawy Brunona Kwietnia jest stronniczy i nierzetelny

   dodam jeszcze jedno „sprostowanie” do tego artykułu na wp.pl co do okoliczności,
   która jest fundamentalna dla aktu oskarżenia

   a mianowicie:
   to prawda, że ABW znalazło podczas kontroli niewielką ilość trotylu w pomieszczeniu laboratorium, z którego korzystał Brunon, od jakiegoś czasu pracował tam sam, gdyż – jak twierdził – inni korzystali z jego dorobku, w pracy zbiorowej ich udział był niewspółmierny do faktycznego wkładu i żeby unikać sporów, wolał pracować sam, co nie dziwi jako zjawisko częste między badaczami naukowymi.
   Wniosek z powyższego jaki jest ?
   Ano, taki, że znaleziono trotyl w pokoju Brunona K.
   I postawiono zarzut.
   A teraz jaka jest prawda.
   Pokój, w którym znaleziono trotyl (mała ilość) jest pomieszczeniem OGÓLNODOSTĘPNYM,
   1. klucz do niego leży na portierni i każdy pracownik katedry może tam wejść i korzystać do woli.
   2. Korzystanie przez Brunona z tego laboratorium miało miejsce na zasadzie tzw. umowy gentelmeńskiej, ale inni pracownicy nie mieli zakazu korzystania z niego
   i każdy z pracowników tam mógł wchodzić dowolnie.
   3.Pomieszczenie, w którym znaleziono trotyl składa się z 2 izb – jest tam dodatkowy pokój (zaciemniony), z którego czasami korzystają inni pracownicy, co logiczne, nawet jeśli n ie korzystają z lab, zgodnie z umową gentelmeńską, to z tego drugiego korzystali, a więc mieli dostęp także do tego, w którym znaleziono trotyl.
   4. Ilość trotylu była mała, akurat taka do badań naukowych, a nadto w trakcie rozprawy świadek
   (także naukowiec) potwierdził, że trotyl może być wykorzystywany do badań, które robił
   Brunon (synteza organiczna) choć akurat wg niego nie jest to najlepsze rozwiązanie,
   ale możliwe.

   Oczywiście punkt nr 4, mimo, że słyszałam na własne uszy, sędzia nie podyktowała do protokołu.
   Sędziowie zwykle dyktują do protokołu treści wygodne z punktu widzenia uzasadnienia wyroku.
   Pani sędzia ujawniła, że nie jest sędzią obiektywny w tej sprawie i ma już wyrobiony pogląd
   czyli gotowy wyrok.
   Dodam, że rozprawa miała miejsce w sali, która była wyposażona w aparaturę do rejestrowania przebiegu rozprawy. Rejestracja aż się sama prosiła o dokonanie. Padały wyrażenia naukowe
   chemiczne, sędzia nie rozumiała, w protokole będą pewnie błędy, nawet skutkujące błędnym wyrokiem. Pytanie dlaczego rozprawy w procesie tal ważnym nie są rejestrowane ?
   sąd powinien z własnej inicjatywy rejestrować przebieg rozprawy, żeby uniknąć sporów co do protokołowania.
   Po co zostały wydane PUBLICZNE środki na wyposażenie sali w aparaturę do nagrywania skoro
   rozprawa się odbywa a sprzęt stoi sobie zakurzony ????
   Środki publiczne zaangażowane bardzo duże, kilku policjantów (ok 6) plus 4 antyterroryści z psem.a na sali dodatkowo 3 policjantów, 2 obok oskarżonego i jeden obok wyjścia.
   To co widziałam, to „teatr absurdu” za pieniądze podatników.
   To nie ma nic wspólnego z sądem, to jest chora nagonka na niewygodnych władzy ludzi.
   Publiczność jest spisywana przez policję przed wejściem z dowodu os. wraz z danymi,
   mimo, że nie ma pisemnego zarządzenia sędziego. Grupa śmiałków, którzy zdecydowali się wejść
   na rozprawę będzie niebawem ścigana jako pomocnicy terrorysty ?
   Warto przypomnieć, że rozprawa jest w trybie jawnym, więc spisywanie danych osobowych publiczności i tworzenie osobnej listy w moim przekonaniu jest naruszeniem prawa.
   Wiemy na tym blogu, że rażące naruszenia prawa ze strony sędziów są powszechne,
   i że czują się oni bezkarni. Może wskutek tzw „grubej kreski” ?
   Wymiar sprawiedliwości nie został oczyszczony z dawnych SB a dziś w tym zawodzie jest większość
   pochodzenia innego niż polskie ?

 • burek

  Polska może pójść drogę węgierską a nawet znacznie dalej pod warunkiem że ludzie wyjmą głowy z dupy i zagłosują na Kongres Nowej Prawicy! Kto na świecie mówi o tym że to ludzie powinni być odpowiedzialni za swój los, że chcącemu nie dzieje się krzywda, że jak ktoś chce wejść do klatki z lwami to jego sprawa i państwo ma gówno do tego, że państwo opiekuńcze trzeba zlikwidować, zlikwidować podatek dochodowy, pit, cit, vat, kupna sprzedaży, przymus ubezpieczeń! Kto mówi o tym że rolą państwa powinna być tylko obrona obywateli przed wrogiem wewnętrznym i zewnętrznym? A no nikt bo tylko JKM mówi prawdę i o normalnych rzeczach a każdy kto tego nie rozumie to jest albo idiotą, złodziejem, rasowym niewolnikiem któremu taki stan rzeczy odpowiada albo celowym dezinformatorem i innych opcji nie ma! SYSTEM W KTÓRYM JEDNEMU ODBIERA SIĘ POD GROŹBĄ WIĘZIENIA WYPRACOWANE PRZEZ NIEGO PIENIĄDZE PO TO ŻEBY DAĆ DRUGIEMU TO JEST ZŁODZIEJSTWO I BANDYTYZM! Zrozumcie to w końcu!

  • Ciekawyyy

   Janiszu Korwin Mike głosi bardzo niebezpieczny skrót myślowy dotyczący zagadnień opieki państwa i wielu innych zagadnień bardzo istotnych zagadnień społecznych.
   Pozornie jego opinie są jasne bo ,,rormalne” a charakteryzuje je
   nadmierne upraszczanie bardzo złożonych problemów takie scedowanie w postać gotowej optymistycznej w finale wizji.
   Swego czasu ogłosił na przykład iż każdy powinien mieć w Polsce wolny dostęp do broni palnej wzorem USA wówczas bandziory by się bały Hm…. moim zdaniem – owszem z pewnością bało by się mniej bandziorów mających legalnie broń palną
   a ilość odstrzelonych i rannych przekroczyła by ilość ofiar wypadków drogowych o kosztach społecznych likwidacji skutków notorycznych strzelanin szkoda nawet wspominać lecz sama wizja
   JKM jakże działa na wyobraźnie już czujących się bezpiecznie posiadaczy własnego colta w domku do obrony własnej.
   Jak dla mnie JKM to to rezerwowy człowiek światowej banksterki.

   • burek

    Właśnie odezwał się typowy niewolnik. Opieka państwa? Zagadnienia społeczne? Wolny człowiek nie potrzebuje opiekuna, która będzie mu mówił co ma jeść co ma pić, czy się ubezpieczyć czy nie, czy ma się zapinać pasami w samochodzie czy nie, tylko niewolnikowi można narzucać takie zachowania. Wolny człowiek jest odpowiedzialny i sam decyduje w jakim wieku posłać dziecko do szkoły. Wolny i odpowiedzialny człowiek dostając broń do ręki zachowuje się odpowiedzialnie. Niewolnicy niestety mają zaprogramowane że wszyscy są nieodpowiedzialni i jakby dał im broń do ręki to by się wszyscy nawzajem pozabijali.
    „Jak dla mnie JKM to to rezerwowy człowiek światowej banksterki. ” Gorszego idiotyzmu nie słyszałem dawno. To światowej banksterce zależałoby żeby dać szaremu człowieku broń do ręki żeby mógł się przed nimi samymi bronić? Banksterce zależy na zniewoleniu ludzi a nie dawaniu im wolności. Oj biedni wy niewolnicy zaprogramowani przez patologiczny system.

    • Ciekawyyy

     Wolny człowiek jest wolnym do czasu kiedy go na przykład choroba nie skręci z innych zagadnień społecznych można by wymienić zagwarantowane z Konstytucji uposażenia społeczne .

     To czysta manipulacja co opowiada Janusz Korwin Mikke bynajmniej w kwestii opieki państwa ponieważ zależy co przez nią rozumieć a wyrażenie dotyczy całości zarówno pasów do jazdy samochodzikiem jak również szpitali szkół mieszkań zasiłków etc.
     Tak to widzę Burku jeszcze nie uwolniony przez JKM

    • Ciekawyyy

     Jeszcze w kwesti pomysłu na poziomie kretyna który uważa
     że wolność oznacza posiadanie broni z automatycznym założeniem iż wszyscy z marginalnymi wyjątkami sa odpowiedzialnymi użytkownikami tej broni palnej.

     Zawołaj tu Burku tego JKM niech zobaczyjak ludzie zażarcie się kłócą i na tysiącach innych blogów w Plsce teraz tylko rozdaj im broń palna i omów w realu 😀
     Dziki zachód wizjonera JKM.

    • Ciekawyyy

     W tym spotkaniu JKM się zdradził ze swymi intencjami
     http://www.youtube.com/watch?v=2_iYrpzRhYk

     Pierwszy koment po projekcji i jakże trafny

     (((( korwin to amerykański agent korporacyjny frajerzyny myślą ze w zostaną wlascicielami. )))

     Odnośnie broni palnej to pan JKM udaje że nie wie iż broń palną można uzyskać legalnie pod pewnymi warunkami
     http://wpa.policja.waw.pl/portal/wpa/1683/21954/Pozwolenia_na_bron_palna_dla_osob_fizycznych.html
     a JKM kawbojom z nad Wisły rozda na legitymacje szkolne co by żyło się bezpieczniej i bandziory się bały 😀

    • Judasz

     Przecież Janusz Korwin-Mikke od ponad 20 lat wypowiada się przeciw masoneri, jeszcze gdy ludność pospolita nic o nie, nie wiedziała, dopiero teraz RM i TV Trwam ich trochę uświadomiła kto to jest. Jak by był ich rezerwowym człowiekiem tajnej banksterki, to bynajmniej by wszedł do parlamentu. A może oni chcą wywołać takie wrażenie, dla mnie on ma tylko niektóre odważna poglądy i wizje, ale na to co teraz nam zrobili w tym kraju, chętnie bym zaryzykował na wywrot rządu w kraju o 180 stopni. Lepsze całkowicie nowe zmiany, niż ciągle tkwić w tej samej piaskownicy i dziwić się że babki z piasku wychodzą ciągle te same.

    • „to bynajmniej by wszedł do parlamentu.”
     Pan bardo młody ,do młodych piszesz?
     Nie pamiętasz pan Posła Korwin-Mikke?
     Tylko potem ludzie się poznali i już
     przepadł,została mu rola błazna mediów
     dla ośmieszania prawicy.

    • burek

     „Wolny człowiek jest wolnym do czasu kiedy go na przykład choroba nie skręci z innych zagadnień społecznych można by wymienić zagwarantowane z Konstytucji uposażenia społeczne .” Blablabla, wolny człowiek jak chce to się ubezpiecza żeby potem w chorobie mu pomogli gdzie chce i za ile, niewolnik taki jak ty oczekuje że państwo mu zapewni poratunek zdrowia, oczywiście jeśli dożyje i wcześniej nie umrze w kolejkach. Ale możesz się zapytać skąd człowiek może potem mieć na prywatne ubezpieczenie, odpowiedź jest prosta ale i tak nie zrozumiesz, więc nie będę ci tego tłumaczyć.

     „Zawołaj tu Burku tego JKM niech zobaczyjak ludzie zażarcie się kłócą i na tysiącach innych blogów w Plsce teraz tylko rozdaj im broń palna i omów w realu”
     Tylko bronią można zabić lub zranić? Zabić można i nożem którym se kanapki rano robisz. Jezu nie ma co dyskutować z takim rozumowaniem. Generalnie jeśli ktoś wychodzi z założenia że można pod groźbą więzienia zabrać jednemu żeby dać drugiemu to nie ma sensu jakakolwiek rozmowa. Dziękuję. Pozdrawiam.

    • Judasz

     No wiem że był u kogoś w parti. A inni przy korytku są lepsi, wymień pan chociaż kilku rzetelnych kandydatów?

    • Judasz i Korwinie -Mikke
     8 kwietnia 2014 at 13:09
     „No wiem że był u kogoś w partii.”
     No ..przypomnioło mu się .
     „A inni przy korytku są lepsi, wymień pan chociaż kilku rzetelnych kandydatów?”
     Sokołow, Zyrnowski,Szojgu,itd…

    • Ciekawyyyy

     (((( Blablabla, wolny człowiek jak chce to się ubezpiecza żeby potem w chorobie mu pomogli gdzie chce i za ile, niewolnik taki jak ty oczekuje że państwo mu zapewni poratunek zdrowia, oczywiście jeśli dożyje i wcześniej nie umrze w kolejkach. Ale możesz się zapytać skąd człowiek może potem mieć na prywatne ubezpieczenie, odpowiedź jest prosta ale i tak nie zrozumiesz, więc nie będę ci tego tłumaczyć. ))))

     Wolny człowiek to się może ubezpieczyć podobnie jak się ubezpieczał w OFE i podobnie zostanie okradziony bo zarówno OFE jak i ubezpieczyciele ,,konkurencyjni” dla złodziejskiego ZUS są własnością obcego kapitału korporacyjnego i dla niego najwyraźniej JKM plecie demagogiczne androny po za tym z jego wykładów wniosek nasuwa się posty to po co jakaś Konstytucja i jakieś państwo w ogóle istnieją ? Skoro i tak każdy w państwie zamysłu JKM za wszystko będzie sam sobie płacił nawet ci którzy są inwalidami czy obłożnie chorymi o bezdomnych czy innych poszkodowanych losowo nie wspominając.
     JKM nazbyt cwanie upraszcza bardzo złożone kwestie społeczne a demagogie tai blaskiem nowatorsko rozwiązanych już przez niego problemów.

     ((((Tylko bronią można zabić lub zranić? Zabić można i nożem którym se kanapki rano robisz.))))

     Nawet głupota rani a ta JKM dodatkowo by zabijała i nie potrzeba na nią żadnego zezwolenia używana jest powszechnie podobnie jak narzędzie noża w kuchni.

   • burek

    Pleciesz bzdury i nie masz zielonego pojęcia o temacie. Konkretne pytanie ci tylko zadam i oczekuje jasnej i konkretnej odpowiedzi: czy jesteś za tym żeby zabierać jednemu pod przymusem żeby dać drugiemu?

    • Ciekawyyyy

     Twoje (chyba JKM ) pytanie zawiera z góry narzuconą alternatywę , jest z kategorii
     ,,czy zaprzestałeś już kraść ? ” odpowiedz TAK czy NIE
     co byś nie odpowiedział wyjdzie że jestes złodziejem lub bynajmniej byłeś , podobnie jest sformułowane Twoje/JKM pytanie.
     Odpowiem na nie jemu czyli JKM – pierdol się cwaniaczku z muszka pod nosem 😀

    • Ciekawyyy

     ((((czy jesteś za tym żeby zabierać jednemu pod przymusem żeby dać drugiemu? )))

     Gdzie jest kontekst tego pytania ?
     Dopisze go – polega na założeniu pana JKM że państwo zabiera jednemu tu np. Urządem Skarbowym i daje leserowi , bo państwo o jakim mówi JKM w swym pytaniu jest chorym nadsocjalnym tworem który to on JKM zmieni a w jego wizji obdarowany leser nie jest np. obłożnie chorym inwalidą bezrobotnym bezdomnym chorym psychicznie czy w inny sposób poszkodowanym losowo etc.
     ba… w państwie JKM Konstytucjonalne zobowiązania w stosunku do obywatela tracą swą moc – tylko zapytam to co to za państwo z tak bezprecedensowo okraszoną Konstytucją ?
     W nowym państwie wizji JKM takich zbędnych społecznie pasożytów j/w nie ma ,nie istnieją .
     Mój wniosek – JKM jest intencjonalnym kretynem a wizja jego państwa bez wymienionych powyżej obywateli niezbędnie potrzebujących wsparcia zgodnie na mocy zobowiązań Konstytucji jest absurdem no chyba że ma plan ostatecznego rozwiązania kwestii ,,tych drugich” bezzasadnie obdarowywanych dobrami zabranymi pod przymusem tym pierwszym osobom z rzeczonego pytania.
     JKM = DEMAGOGIA dla słabo pojmujących nawet najmniej złożone kwestie.

     Drogi Burku nie zależy mi w żaden sposób na tym aby Cię odstręczać od głosu na JKM to Twój wybór , wkurza mnie tylko jak cwaniaki w garniturkach urabiają miliony ludzi swoim cwanym bełkotem politycznym .
     Przepraszam za tego no wiesz…. cwaniaka w muszce.

    • burek

     Jeszcze raz mówię masz zerowe pojęcie o wielu tematach przede wszystkim o tym o czym JKM mówi i jakie ma tezy. To co wyżej napisałeś to są bzdury na które nie będę odpowiadać bo nie warto, jak widać. Masz mózg przesiąknięty propagandą z idiotboxa. Se zobacz jaką konstytucję miały USA w 18 i 19 wieku i jakoś tam nie było żadnego bełkotu socjalnego i na tej podstawie USA jakoś potęgą światową się stały a ludzie nie poumierali, dziwne co? Nie myl z dzisiejszymi komunistycznymi USA.

    • Ciekawyyy

     Burku, ten facet rżnie idiotę , do czego mi znać jego inne tezy skoro na tej z bronią a pzrede wszystkim w tej z niesocjalnym państwem wyłożył się jak bałwan na grilu . Państwo o którym on bredzi jest NIEREALNE no chyba że preferujesz bez konstytucyjne bezpaństwowe wspólnoty plemienne, już dziś zakup JKM fajkę pokoju napchaj ziołem i na radzie starszych posłuchaj jego płomiennych tez politycznych , niech tylko ściągnie muszkę
     bo wiesz na haju to różnie bywa.
     Pa pa pa pozdrów Wodza JKM. Bywaj.

    • No jasne ‚burek’ – jaki ty mądry z tym pytaniem.

     Jak zabrać to tylko w jedną stronę.
     Otóż zabrano (ukradziono) majątek narodowy wypracowany przez Polaków i przekazano go w łapska obcych – zgodnie z programem Korwina

     „Kontrrewolucja 2010 w wydaniu kandydata Korwina Mikke”
     http://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/15/kontrrewolucja-2010-w-wydaniu-kandydata-korwina-mikke/

     Ten cały ich program Korwina UPR ostał się jeszcze w sieci w adekwatnym dla niego miejscu o tu
     http://666.home.pl/forum.php?act=7&idf=3&thread=76599&mesg=76612

     No i drogę do realizacji tego programu otwierał w Sejmie RP Korwin inicjując burzę lustracyjną co by pod jej osłoną przeszedł pod stołem niezauważalnie Układ Europejski z 16 grudnia 1991 r. Jak to zrobiono jest to udokumentowane na podstawie stenogramów sejmowych tu:

     Nocna zmiana – czy nocna zdrada?

     http://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/07/nocna-zmiana-%e2%80%93-czy-nocna-zdrada/

    • burek

     Zmarnowałem trochę swojego czasu i przeczytałem artykuł z pierwszego linka i pytanie, o czym to jest? Co ma na celu? Niestety nie wiem. Jakieś smęcenie i nic poza tym.

    • No to jak burek nic nie rozumie o czym to jest to znaczy, że burek słusznie jest burkiem.
     JKM i UPR oraz ich program jest dla dwunożnych burków, a nie dla rozumnych ludzi.

   • ciekawski

    W zasadzie tylko obserwuje wątki na tym forum i wyciągam wnioski, ale jak słyszę następnego „normalnego” wszyscy się wystrzelamy niech tylko dadzą nam broń to qrwa jakimi ludźmi jesteśmy sąsiad sąsiada odstrzeli bo mu zajął miejsce parkingowe pod blokiem omg. I wtedy nasuwa się inna myśl, a może propagatorzy opieki państwa, kłamcy, szubrawcy, złodzieje i cwane redaktorzy i cała inna swołocz poczuła by swąd prochu tak to by mogło być dosyć ekstremalne. Statystki na pewno poszybowały by w górę ale po 2-3 miesiącach oscylowały by w jakimś 1% , czyli użycie broni w awanturach domowych, obronie koniecznej, jakiś desperat odbierze sobie życie. Sytuacje które i tak się zdarzają tylko dojdzie kolejne narzędzie ogólnie dostępne… tak sobie myślę.

    • No proszę ,nie zmienił nicka i poczty, tak się spieszył.
     Oczywiście ,że w wolnej Polsce,będzie prawo powszechne,ba obowiązek posiadania broni ,jak i przywrócona zostanie kara śmierci.
     Pięknie pokazujecie w internecie co was najbardziej przeraża.
     JKM,jest specjalnie wystawiany by ośmieszać jedno i drugie.
     Ale czekaj tatka latka.

    • monitorpolski

     Masz rację, tam gdzie ludzie mają broń jest bezpiecznie. Kryminalista zazwyczaj ma broń, jeśli widzi, że ofiara się może skutecznie bronić to dwa razy pomyśli zanim napadnie.

    • ciekawski

     Zenku nikt nika i poczty nie zmieniał Marek zna IP więc od 3 lat to samo i dosyć rzadko się udzielam chyba że się bardzo wqr…

    • Ciekawyyy

     Najzwyklejszy wypadek komunikacyjny (nawet stłuczka) ponoszą za sobą koszta ogromne koszta społeczne i chyba nie muszę tłumaczyć oczywistości to miliardowe kwoty.
     Komunikacja musi funkcjonować i będą wypadki i ich koszta

     Teraz broń palna – niezależnie od ofiar czy jego braku
     KAŻDY incydent z bronią palną będzie musiał być wnikliwe badany kto to będzie robił kiedy i jakimi sodkami?
     Zadzwoń dziś na próbę na Policję zgłoś bójkę bandziorów z nożami i….czekaj 😀

     Każda broń będzie musiała być zbadana (ślady balistyczne)skatalogowana numerycznie dla identyfikacji zanim trafi do naiwniaków nakręconych obietnicami JKM o poczuciu bezpieczeństwa – koszta jej zakupu rosną a już dzisiaj nie jest tania

     Nie posiadamy instytutu Coronera a taki stanie się nie zbędny bo każdy zgon musi być wnikliwie zbadany koszta rosną.

     Sprawy sądowe o zabójstwa nawet nieumyślnie spowodowane bronią palną obciążą sądy bo są to bardzo trudne kosztowne i długie rozprawy bo bardzo łatwo każdemu pociągnąć za spust pukawki lecz cholernie trudno udowodnić mu później iż jednak nie zrobił tego celowo z premedytacją VIDE proces Kasi mamy Madzi z Sosnowca
     Było by w cholerę samo postrzeleń , obecnie trzeba posiadać należyte zabezpieczenie broni palnej np. sejf kasetka zamykana itp. znowu koszta rosną
     a w świecie cwanego wizjonera Korwina będę bezpiecznie spał mając colta pod poduszka a kałasza na półce z książkami bo bandziory 😀

     Tak na szybkiego tylko z wyobraźni własnej przedstawiłem bezpieczny od bandziorów świat JKM
     Przypominam że obecnie można uzyskać pozwolenie na broń
     lecz nie jest to takie proste jak w snach JKM i w sumie
     koszt zakupu pukawki amunicji kabury pozwolenia szafki zamykanej etc może sięgnąć nawet 50 tysięcy złotych więc kogo z szaraczków będzie stać po za gnojkami handlującymi białą śmiercią czy innymi obrotnymi finansowo bandziorami ?

     Dlatego zastanawiam się czy wizji JKM nie lobbuje konsorcjum producentów broni palnej z za oceanu bo w końcu to niezły rynek zbytu kowboi z nad Wisły i kilkanaście milionów sztuk broni na pierwszy strzał a to już parę miliardzików do obrotu by im wpadło a Polacy niech sobie ponoszą koszta społeczne to nie ich problem oni już by byli zarobieni.

    • Ciekawyyy

     Errata- koszt zakupu kmpl. broni palnej to koszt nawet do
     5 tysięcy złotych a nie jak omyłkowo podałem 50 tysięcy.
     Jeszcze nauka obsługi broni , kto nigdy nie strzelał nie ma pojęcia że nie takie to proste jak w westernach JKM

    • AQQ

     Nie ma NIC za darmo! Wszystko jest na sprzedaż! a myślenie nie boli.

    • AQQ

     Ciekawyyy
     Też Cię namawiam do poczytania barbarzyńskiego nwo u rgrunholz.wordpress
     Auta i prawa jazdy będą eliminowane, dlatego jak mowił Łupan kandydat na ukrainskiego prezydęta dróg nie bedzie się budowac bo uni będą latać… 😀

    • Ciekawyyy

     Dzięki AQQ już widzę że ciekaaawa stronka http://rgrunholz.wordpress.com/
     O kuriozum naszej Polskiej komunikacji również miałbym co nie co do napisania , może jutro nie chce zamulać tu nietematycznie.

 • Oce

  I jusz dzis do tego sie szykujmy.Oni nas chca poprostu ekonomicznie gospodarczo I etnicznie Totalnie zniszczyc.I wnas jest odpowiedziec na to.Czy to wszystko im sie uda?Jedno jest pewne ze oni to.Bydlece nasienia.Nic zadna prosba spoleczna do nich nie dociera.Nie licza sie z niczym I znikim.Bo sa bydlem .Wiec co trzeba zrobic z bydlem.?

  • orkenson

   Panie Oce ekonomicznie i gospodarczo to my już zniszczeni jesteśmy. Proces ten trwa już ponad ćwierć wieku, jeśli ująć w ramach czasowych działania Lecha Walesy gdy dokonywał „zamachu stanu” w Solidarności. Licząc od okrągłego stołu czyli 1989 roku mamy niemal równe 25 lat plus kilka dni – obrady trwały od 6 lutego do 5 kwietnia. Gotowi to my już jesteśmy, bo naprawdę niewiele zostało do zabrania lub sprzedania. Brakuje impulsu. Trafiłeś w dziesiątka słowami „… w nas jest odpowiedz”. Co do porównywania tej bandy do bydła. Jak na mój gust zbyt łagodne. Czas zacząć pisać dosadnie z imienia, nazwiska i pełnionej funkcji. Zdrajcy, sprzedawczyki, folksdojcze(pisownia slangowa zamierzona), kłamcy, manipulanci, mordercy, pejsaci, zbrodniarze oraz cala gama wulgaryzmów sama ciśnie się na usta. Karygodne moim zdaniem jest mówienie o nich „Pan”, mianem „Pana” określa się każdego Polaka bo my wszyscy jesteśmy wobec siebie równi. Przykładów nie brakuje np: Panowie szlachta. W Rzeczypospolitej każdy szlachcic był sobie równy dlatego nie było książąt polskich, a wszelkie tytuły były związane z pełniona funkcja i była to przyjęta reguła od której jak to bywa zdarzały się zapewne odstępstwa. Zatem jak ktoś napisze „Pan Prezydent” to popełnia błąd. Po pierwsze prezydent w naszym kraju ma się za lepszego od reszty i są spore wątpliwości co do jego pochodzenia etnicznego, do których do dnia dzisiejszego nie raczył się ustosunkować. Mamy także premiera i cala bandę ministrów otoczonych podobna mgiełką tajemnicy – czytaj kłamstwa i konspiracji.

  • Judasz

   Panie Oce może ta cała depopulacja ludzkośći jest tylko z jednego powodu. Obliczono że w roku 2050 ma być na ziemi około 9 miliardów ludzi, za niecałe 200 lat ma się urodzić i żyć na ziemi ponad 50 miliardów. Co w takim przypadku groźi przeludnieniem i głodem na masową skalę. Więc proszę się przygotować, że będzie coraz więcej drobnych wojen, zatrutych szczepionek, rakotwórczych prodkuktów, niewyjasnionych katastrof, masowa eutanazja, zakaz więcej dzieci niż jedno, kryzyse gospodarcze. Oni muszą kogoś poświęcić, no a przecież nie będą oni poświęcali swoich ludzi żydowskiego pochodzenia tylko nas, lub afrykanczyków, azjatów. Oni nadal po części wyznają wizję trzeciej rzeszy, talmudu, starego testamentu. Mojżesz obiecał im ziemię obiecaną i panowanie ich narodu na całym świecie, dlatego systematycznie powoli do tego dążą i doprowadzają. Jak się inni ludzie i narody w tym połapią i zorientują o co tak naprawdę im chodzi, może już być za późno, tworzona będzie armia cyborgów i zastraszanie atomówkami, by utrzymać względnie pokój, a robić swoje.

 • orkenson

  Nic dodać nic ująć. Prawda w oczy kole. Nie skreślał bym Polski i Polaków tak łatwo. Z historii narodu jasno wynika ze gdy nadejdzie czas jednoczymy się i osiągamy cel. Nasi oprawcy nie zdają sobie jednak sprawy ze emigracja do której zmusili miliony obserwuje jak inne mniejszości lub nacje dbają o swoje. Podziały które tak skrupulatne są wprowadzane mogą zniknąć w wyniku jednego błędu i naród się zjednoczy. Dziś Smoleńsk by nie przeszedł, a wszyscy pamiętamy jak solidarnie ludzie wtedy wyszli na ulice w wielu miastach Polski. Jest to znana powszechnie informacja mimo iż media pomijały ten fakt skrupulatnie. Prawda jest taka za naród wyraża wole i chęci by naprawić to co WIELKI SYJON zepsuł. Gdy wreszcie się nim poczuje to Polska szabla spadnie na szyje zdrajców i oprawców. Nie mam co do tego wątpliwości.