Dlaczego Polska nie pójdzie węgierską drogą

Poniżej fragmenty przemówienia Viktora Orbána na wielkim wiecu wyborczym Fideszu .
Chcielibyśmy i my, Polacy, doczekać czasów, gdy podobne słowa mówiłby Premier czy Prezydent RP. Takich przemówień, popartych faktami, niestety nie będzie. Nadal będziemy słuchali kłamstw i bredni z ust marionetek międzynarodowej lichwiarstwa, które systematycznie niszczy kraj za krajem – gdziekolwiek nie postawi swojego brudnego buta. Węgry zostawiono na razie z boku, siły terrorystów lichwiarskich są ograniczone, postawiono na umocnienie dominacji nad USA i znaczącymi krajami UE, co jest konieczne w dalszej ekspansji na wschód. Polska jest krajem wybranym dla międzynarodowej lichwy – plany zmienienia jej w Judeopolonię istnieją od ponad 100 lat, dopiero teraz mogą być one realizowane.
Na Węgrzech zbuntowały się służby, a w Polsce nie ma polskich służb, zostały skutecznie zniszczone, dlatego też Polska nie pójdzie węgierską drogą. Posłuchajcie dobrze Stanisława Michalkiewicza, co mówi na ten temat: https://www.youtube.com/watch?v=BBvw75M4XTo

Wiem, że to brzmi pesymistycznie, ale trzeba się patrzeć na naszą sytuację w trzeźwy sposób. Zwolennicy PiS i innych partii opozycyjnych już niedługo dostaną obuchem w łeb, gdy się okaże że nawet jeśli dojdzie do zmiany warty, to , jak to mawiał Lech Kaczyński: “I mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają, jak w każdym demokratycznym państwie, to polityka wobec Izraela się nie zmieni“ (zob >link)
A polityka wobec Izraela to obecnie całość polityki Polski i waslskiego wobec Wielkiego Syjonu rządu.

Naszą beznadziejną sytuację, która prowadzi wprost do ludobójstwa Polaków na wielką skalę, znacznie więszego od ludobójstwa Palestyńczyków, to zmiana układu sił na arenie międzynarodowej. Ale to jest już inny temat…

A teraz głos odajmy Victorowi Orbánowi:

Orban(…) Bóg nas wspierał, więc mogliśmy dotrwać do dnia dzisiejszego. Za osiem dni, w przyszłą niedzielę my, naród węgierski, w wolnych i demokratycznych wyborach będziemy mogli zadecydować o naszej przyszłości. Cztery lata naszych rządów dobiegły końca. Mamy nadzieję, że to pierwsze czterolecie. Dziś zebraliśmy się tu, by powiedzieć jeden drugiemu, całemu krajowi i światu: prosimy o kolejne cztery lata! Jeszcze cztery lata!

Gdy kiedyś opiszą nie mającą precedensu historię tych czterech lat, napiszą, że Węgrzy w roku 2010 stworzyli w nowoczesnej Europie bezprzykładną jedność. Napiszą, że Węgrzy wprowadzili zrównoważony, sprawiedliwy rozdział kosztów publicznych, przenosząc je również na banki i multinacjonalne korporacje. Napiszą, że choć graniczyło to z cudem, Węgrzy zawrócili swój kraj znad krawędzi bankructwa i w ciągu czterech lat stworzyli w nim powoli, ale solidnie wzrastającą gospodarkę. Napiszą też, Szanowni Panie i Panowie, że Węgrzy podjęli się rzeczy niemożliwych, lecz w końcu wywalczyli sukces w walce z goliatami finansjery, z armią imperialnych biurokratów i z falami dunajskiej powodzi. Napiszą jeszcze, że Węgrzy obronili swoje miejsca pracy, a nawet stworzyli setki tysięcy nowych.

Napiszą, że wyzwolili się z „pomocnego” uścisku Międzynarodowego Funduszu Walutowego, oddłużyli swoje wioski i miasta, i wyrwali się z pułapki zadłużenia. I napiszą również, że z wielką odwagą, wbrew połowie świata Węgrzy stworzyli swoją własną Konstytucję, powrócili do swych chrześcijańskich korzeni i połączyli w jedno swój rozdrobniony w Basenie Karpackim i rozsiany po świecie naród. Pokazaliśmy, że i tak można pisać historię. Nie tylko bronią, przemocą i krwią, jak to zresztą było w zwyczaju w tej części świata. Można to czynić solidarnością, jednością i zgodą, gotowością do ofiar i wysiłkami, po węgierskiej myśli.

Być Węgrem oznacza, że jesteś częścią potężnego i jawnego sprzysiężenia polegającego na tym, że nie pozwolimy wypędzić węgierskiej mowy z zamieszkałych przez Węgrów wiosek i miast, ze szkół i świątyń. Jesteś częścią wielkiego i otwartego sprzysiężenia, którego celem jest, byśmy Węgry zachowali krajem węgierskim. Być Węgrem oznacza, że jednocześnie jesteś powstańczym bojownikiem o wolność i oddanym stróżem mądrego porządku.

Całość zobacz tu: http://rzeczpospolita.neon24.pl/post/107786,kto-w-polsce-tak-sie-pochwali

291 komentarzy Dlaczego Polska nie pójdzie węgierską drogą

 • LinuxGNU

  ALFA Jak to wyjasnić, gdzie w tym filmiku niżej od 42 minuty oglądaj, Chinscy naukowcy energią Czi, usuwają raka w niecałą minutę siłą ludzkiej woli? Wszystko jest kamerowane i pokazywany jednocześnie guz który się zmniejsza w kilkanaście sekund i ustępuje? https://www.youtube.com/watch?v=DnIgAAb-a00

  • Roma

   @ LinuxGNU

   a ja myślę, że to pytanie można zadać także @peryskopowi

   peryskop wściekły i z pianą na ustach tak ustawicznie atakuje Pana Jana Taratajcio
   właśnie za eksperymenty z energią tkwiącą w nas, ludziach
   z tego samego powodu atakował Admina, za informacje o energii tkwiącej w nas

   zawsze mnie zastanawiało jak złym człowiekiem trzeba być,
   żeby tak wściekle atakować i ośmieszać coś co jest dla nas wszystkich dobre
   trzeba chyba stracić rozum tj. być ofiarą prania mózgu lub jakiegoś złego demona

 • Judasz

  A cóż to za gwiazdka wielka się pojawia w lewym dolnym rogu na blogu, którą trzeba ocenić? Jakieś nowe zmiany na blogu czy jak, to chyba nie jest w niej ukryty skrypt jakiś?

  mrowka3 jak możesz się nasmiewać z nieżyjących ludzi w kostnicy, ja rozumię ich manipulację i zgorszenie młodych ludzi no ale są jakieś normy ludzkie i moralne, etyczne zachowania. Widziałaś jak w Rumuni znęcali się nad ponad 80 letnią staruszką, młodzież? Świat powoli schodzi na psy, wszyscy naśladują cholerny zachód i Amerykę, a tam cuda wianki. Żołnierz w bazie wojskowej zastrzelił wiele swoich kompanów, uczeń nożownik zadźgał kilkanaście swoich kolegów i koleżanek. Ogólnie ten dziki zachód to zdziczenie ludzkości, teraz do nas to przyszło i przychodzi ciąglę silniejsze. Zdziczenie społeczeństwa jest stopniowo zaplanowane, naśladujmy ich dalej to źle skończymy. Niech teraz ktoś mi powie że USA to nie jest współczesny Antychryst świata? Prawdopodobnie katastrofa Smoleńska to zaplanowany atak masoneri syjonistycznej, na terenie wroga Rosji. W ten sposób zaszczuli Polaków, nieprzychylną partię na Rosje. Wszyscy atakują i oskarżają tego co raczej nic z tym nie miał wspólnego, zachód to sprytni podrzygacze i manipulanci, nie zapominajcie nigdy o tym. Chcieli upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, w sumie jeżeli nikt nic nie ma do ukrycia, to całe  śledztwo niech się toczy ile tylko chcą, co to kumu przeszkadza. Pytanie kto chcę zakończyć już badanie tej sprawy, dlaczego mu na tym zależy? Przecież prawdziwa niewinna cnota, nie powinna się niczego obawiać, cóż ma do ukrycia.

  Tutaj pisze niejaki św. Zenobiusz że Antychryst wyłoni się z plemienia, rodu Dan. Do którego przecież ten sławny cudotwórca Mojżesz należy, który ponoć żył 130 lat. Odwiedzając Ziemię co jakiś czas, ponieważ w kosmosie przy większych prędkościach, czas zwalnia. Dwa lata w takiej podróży, po powrocie na ziemię mineło by już tu setki lat, to udowodniono naukowo. Różni się czas kosmonauty w kosmosie od tego ziemskiego. Ale dość już tej fantastyki. Sławny przepowiedziany Antychryst ma wywodzić się z rodu żydowskiego, ma być bardzo religijny i wierzący(a bynajmniej takiego udawać przed tłumem), będzie tworzył cuda jak Jezus i za niego się podawał(fałszywy mesjasz powróci?). Zjednoczy naród Żydowski, czyż teraz nie są porozrzucani po świecie i zagubieni na różne odłamy religijne, sekty i ateistów(naukowcy, celebryci, politycy)? Gdy wielki Monarcha umrze w 2015 ma się pojawić Antychryst. Antychryst przyjdzie jako Mesjasz z ziemi pomiędzy dwu morzami na Wschodzie. Opanuje skarby złota i srebra oraz wszystkie kosztowności. Moc cudów będzie udawana. ‚I czyni wielkie znaki, tak iż nawet każe ogniowi zstępować z nieba na ziemię na oczach ludzi’ (Dn 11), i w ten sposób wielu ‚w błąd wprowadzi. Czyżby te nowe, nowoczesne wynalazki? Czuje po kościach że w 2016 coś się wydarzy.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/antychryst-2014-04

 • ALFA

  BARDZO CIEKAWY WYWIAD

  NIEUMYWAKIN ROZMOWA O ŻYCIU NA ZIEMI
  prof.Nieumywakin rozmawia z twórcą metody samoregeneracji usuniętych organów Arkadym Pietrowem o Bogu, wpływie kosmosu na świadomość ludzi, przebudzeniu ludzkości, siłach mroku i ich obecności w naszym życiu, UFO oraz przyszłości Ziemi i jej mieszkańców

  https://www.youtube.com/watch?v=1WBmIto43QE
  https://www.youtube.com/watch?v=F-bsVxAgw0A

 • Sobecka w „Rzeczpospolitej”: Kaczyński na prezydenta
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sobecka-w-rzeczpospolitej-kaczynski-na-prezydenta/kd1vv
  ———
  Judasz w cieniu Smoleńska
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/07/31/judasz-w-cieniu-smolenska/

  „…„Anna Sobecka: Wielkie zdziwienie budzi oczekiwanie płynące z mediów na zmianę lidera PiS. Uważam, że wszystkie partie polityczne zazdroszczą nam takiego prezesa jak Jarosław Kaczyński. Prezes PiS to człowiek inteligentny, o ogromnej wiedzy, który całe swoje życie oddał sprawom publicznym opartym na prawie. Jarosław Kaczyński jest wielkim mężem stanu, który jako jedyny lider spośród wszystkich ugrupowań ma programową wizję Polski.

  Prezes PiS chce Polski solidarnej, nowoczesnej, demokratycznej, bezpiecznej i skutecznie walczącej z kryzysem. Polski zgodnej z interesem całego narodu. Kaczyński stanowi zagrożenie dla tych, którzy dobrze się urządzili kosztem reszty społeczeństwa i którzy mają na uwadze tylko swoje partykularne interesy i stad te wściekłe ataki w mediach od rana do wieczora.

  Zastanawia mnie tylko gdzie są wszyscy ci obrońcy praw człowieka, którzy pozwalają na trwanie przemysłu pogardy względem Jarosława Kaczyńskiego mimo stanowczego sprzeciwu wielu środowisk w tym wielu środowisk naukowych.”
  [zwróćmy uwagę na trwałą cechę, tj. brak dookreślania ‘narodu’ – żydowskiego czy polskiego, z tych ‘obojga narodów’]

  No i w tym miejscu należy się przypomnieć pani poseł Annie Sobeckiej, wszystkim jej poplecznikom, mediom toruńskim z Ojcem Tadeuszem Rydzykiem na czele [a i czyte*lnikom] dzień 1 kwietnia 2008 r. [a potem i 2 kwietnia 2008 r.

  W tym oto dniu 1 kwietnia 2008 r. – dwa lata i 9 dni wcześniej przed katastrofą smoleńską 10.04.2010 r., w której zginął Lech Kaczyński wraz z 95 innymi osobami – dokonano kolejnej i ostatecznej haniebnej zdrady przypieczętowując likwidację polskiej państwowości,
  którą uroczyście i z pompą zatwierdzi Lech Kaczyński w dniu 10.10.2009 r.
  http://www.youtube.com/watch?v=-ca0jQbbw70 ],

  kiedy to w ostatniej chwili [tuż przed złożeniem podpisu] przyszedł dla niego złowieszczy znak od pióra [odmówiło ono posłuszeństwa], a pomimo to innym już piórem złożył on swój podpis pod Traktatem Lizbońskim i na dowód tego ukazywał on przed kamerami ów cyrograf podpisany przez niego. …”

 • Judasz

  Zniszczyli nas Polaków, szkoda ludzi niszczą się nawet między sobą wzajemnie. Widzieliście jak media zaatakowały naszego rodaka katolika Tomasza Adamka, dla mnie to wporządku człowiek. Pan Adamek nie wie że polityka to dużo brutalniejszy sport niż boks. Powiedział bym że to wojna na śmierć i życię, gdzie wszystkie podłe chwyty są dozwolone.

 • OpenIndiana

  Czy czeka nas taka przyszłość z ocieplającym się klimatem dzięki CO², naukowcy będą chcieli to zmienić i doprowadzą do katastrofy, sprowadzając na naszą planete epoke lodowcową? Polecam ten film, taka może być przyszłość osób podzielonych na dwie grupy: elit i motłochu, gdy ktoś się ukryje w ich schronie przypadkiem. Według nich człowiek, człowiekowi nie jest równy. Dla nich nie każdy zasługuje by go uratować, jeżeli nie należy do elity wybranych iluminatów. Snowpiercer
  http://www.geekweek.pl/aktualnosci/18979/poziom-co2-najwyzszy-od-800000-lat#komentarze
  http://www.filmweb.pl/film/Snowpiercer%3A+Arka+przysz%C5%82o%C5%9Bci-2013-649608

 • mrowka3

  No to spadam stąd . Nudno ,jak cholera .

 • OpenIndiana

  Dlaczego ludzie od PiS wojowali znowu w dzień przed rocznicą katastrosy pod Ambasadą Rosyjską? Premier chce wywołać wojnę z Rosją, aż tak wierzy w pomoc UE?

 • Lepią nam Polskę Kaczyńskim.
  ———–
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/awantura-o-pomniki/kdq4g
  ———-
  Prezydent Kaczyński porównał siebie do izraelskiego premiera Ariela Szarona
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/06/prezydent-kaczynski-porownal-siebie-do-izraelskiego-premiera-ariela-szarona/

  „… “Od upadku komunizmu Polska – kraj, który Żydzi tak lubią nienawidzić – prowadzi konsekwentnie proamerykańską i proizraelską politykę” – ocenia Taube.
  .
  Prezydent Kaczyński,/b> – pisze Taube – porównał siebie do izraelskiego premiera Ariela Szarona, “prawdopodobnie jako jedyny przywódca europejski“.

  Podkreśla też, że polski ambasador w Izraelu potępił terroryzm palestyński, co – jak pisze – “wywołało wrzaski oburzenia ze strony niektórych jego europejskich kolegów”.

  Jak przypomina autor, Lech Kaczyński jeszcze jako minister sprawiedliwości w rządzie premiera Buzka (w latach 2000-2001) “przeforsował pełne ujawnienie masakry Żydów w Jedwabnem“, a później, jako burmistrz Warszawy, aktywnie poparł budowę Muzeum Historii Żydów Polskich w stolicy.

  “Żaden kraj w Europie nie jest dziś tak silnie proamerykański i zarazem proizraelski jak Polska. Rzecz jasna, Polacy zajmują takie stanowisko częściowo dlatego, że uważają, iż leży to w ich narodowym interesie. Trudno byłoby jednak znaleźć zdrowszą bazę dla przyjaznego partnerstwa” – konkluduje Tad Taube. …”
  ———–

  Naczelny Rabin Polski Michael Schudrich o Lechu Kaczyńskim
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/20/naczelny-rabin-polski-michael-schudrich-o-lechu-kaczynskim/

  „STRACILIŚMY PRZYJACIELA

  Straciliśmy przyjaciela. Jako Prezydent Polski, Lech Kaczyński z całą siłą i szczerze wspierał Izrael oraz naszą tutejszą żydowską społeczność:

  Ostatnio, bardzo mocno przeciwstawił się Raportowi Goldstone’a, przygotowanemu dla ONZ, w którym oskarża się Izrael o dokonanie przestępstw wojennych w Gazie.

  Lech Kaczyński był pierwszym prezydentem, który zapalił świecę z okazji święta Chanukah w pałacu prezydenckim. Od trzech lat mam honor kierować tą ceremonią.

  – W grudniu 2008 r. jako pierwszy polski prezydent odwiedził synagogę Nożyka, centrum życia społeczności żydowskiej w stolicy, aby zapalić pierwszą świecę Chanukah.

  – Zorganizował specjalną uroczystość, aby uhonorować Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata, nie-Żydów, którzy narażali życie, aby ratować Żydów w czasie Holocaustu.

  – Jako jeden z pierwszych popierał idee utworzenia w Warszawie Muzeum Żydowskiego, które obecnie tam się wznosi.

  Dwa lata temu, w czasie wizyty w Katyniu, obydwaj modliliśmy się przed tablica upamiętniającą rabina Barucha Sternberga, głównego rabina Wojska Polskiego, który został zamordowany w Katyniu wraz z setkami żydowskich żołnierzy. Ocenia się, że około 10% zamordowanych w Katyniu polskich żołnierzy stanowili Żydzi. …”

  • Szanowny Panie Józefie,nie wiem,czy Pan zauważył,
   ale dokumentuje Pan ,dalekowzroczność Prezydenta Kaczyńskiego,jako wybitnego polityka.
   Czyż wobec „zaszłości” polsko-żydowskich”,jedynym słusznym kierunkiem,nie jest wzmocnienie Izraela,i spowodowanie,by potomkowie tego narodu chętnie tam wracali?
   Jakie inne wyjście Pan widzi,wygnać – dokąd,
   może wyrżnąć?

   Prezydent Kaczyński kontynuował linię która przed II wojną ,kazała Rządowi RP,szkolić wojskowo,i wspierać syjonistów.

 • mrowka3

  Czy blog grypa666 już nie istnieje ?

 • Roma

  tu jest opracowanie planów NWO

  najlepsze jest na końcu (podsumowanie)

  http://rgrunholz.wordpress.com/2014/03/13/nowy-porzadek-barbarzyncow/

  • Roma

   aha, zapomniałam dodać, że ten tekst nt NWO dot. planów z roku ….. 1968

   i właśnie to jest najciekawsze w tym opracowaniu

   bo widać, że plany z roku 1968 są konsekwentnie na naszych oczach realizowane
   zatem, o ile w roku 1968 ktoś mógłby twierdzić, że to tylko tzw „teorie spiskowe”
   to z perspektywy dzisiejszej nie da się tego nazwać … teorią

   bo fakty mówią same za siebie

   i każdy z nas posiada tak mocne dowody jak własne osobiste doświadczenie

   http://rgrunholz.wordpress.com/2014/03/13/nowy-porzadek-barbarzyncow/

 • flowman

  CO do tej erupcji wulkanu jeśli faktycznie sie wydarzy to PÓŁ ŁAMERYKi nie będzie.;p

 • spoko

  Czym jest petrodolar i jego znaczenie

  Niecałe trzy tygodnie temu doszło do przeniesienia znacznego pakietu obligacji rejestrowanych w FED na konta poza kontrolą kartelu. Jest to kolejny przykład, że świat przygotowuje się na upadek petrodolara ze wszystkimi tego konsekwencjami. Jak zawsze kluczowe pozostaje pytanie ile mamy jeszcze czasu?
  http://independenttrader.pl/211,czym_jest_petrodolar_i_jego_znaczenie.html

  • ernest

   Dostałem jakiś list z zasubskrybowanej listy, że na czerwiec coś podobno jest planowane, ale z finansami Ameryki, tyle ze nie w kontekście systemu walut, ale w związku z jakimiś sprawami podatkowymi, co ma zawalić finanse Amerykanów i rządu – więc może to już pod to się przygotowują.

   Rozliczanie transakcji ropą i innymi surowcami w dolarach powoduje sztuczny popyt na nie ze strony wszystkich, ktorzy ropę czy owe inne surowce muszą importować. Coraz więcej krajów rozlicza się bez użycia dolara – na zasadzie barteru czy jakichś wzajemnych umów, być moze złota albo innych walut traktowanych jako rezerwowe.

   Dolar jest stopniowo detronizowany jako waluta wiodąca, dodatkowo Chińczycy przestali kupować obligacje USA i otrzymane z exportu $$ od razu starają się inwestować gdzieś w świecie w jakieś dobra trwałe – np. wydzierżawili ileś mln ha na Ukrainie i zawarli z nią długoletnie kontrakty na dostawę zboża.

 • ALFA

  @Roma
  „kiedyś jakiś chłopak tutaj na blogu zastanawiał się do jakiej grupy się przyłączyć,
  żeby zrobić coś dobrego dla Polski

  oto pomysł: Młodzież Wszechpolska i Ruch Narodowy = I Pielgrzymka na Jasną Górę”Roma”
  Zadna z tego ruchu.Stworzyc z zwyklych ludzi dobrze myslacych grupe jak naprawic Polske.Te wszystkie ruchy to zguba dla Polski.To sa ruchy dla prania nam mozgu .Wszystkie partie WON!!!

  • ernest

   Dokładnie – tylko że takich grup oddolnych musi być dużo i powinny zająć się najpierw sprawami lokalnymi. A potem połączyć się/dogadać i zając sprawami wyższymi. A potem na poziomie ogólnopolskim w końcu sprawami kraju.

   Oczywiście nie musi być „w końcu” czyli nie wiadomo kiedy, może być szybko pod warunkiem, że dużo grup powstanie i uzgodnią jakaś strategię.

  • dRUM

   Zgadzam się z tym w 99% ten 1% zostawiam dla tych UNYCH co już knują jak przefiltrować takie nowo powstające grupy,stowarzyszenia itp
   Tego co ośmiornica nie zdoła osaczyć i zatruć to niszczy na samym początku.

   Trzeba by zejść gleboko do podziemia..oj głeboko.

  • Sie

   Zgadza sie.OBUDZ sie NAM POLSKO.

 • Roma

  kiedyś jakiś chłopak tutaj na blogu zastanawiał się do jakiej grupy się przyłączyć,
  żeby zrobić coś dobrego dla Polski

  oto pomysł: Młodzież Wszechpolska i Ruch Narodowy = I Pielgrzymka na Jasną Górę

  oficjalny kanał na YT

  http://www.youtube.com/watch?v=gLGsJ6Mq4xw&list=UUPlMLzsJbojltA5Stx7lWjw

 • flowman

  Ludzie interesu są w z każdej nacji, więc próba zwalenia wszystkiego na żywdów jest dobrą przykrywką, poza tym widocznie w tym świecie pochodzenie żydowskie jest sobie bardzo cenione. Zawsze możemy pomyśleć moglobyć gorzej a nie jjest patrząc na realia życia, wedlug jednej z religi każdy jest tam gdzie być musi by doświadczyć to co nieuniknione dla jego ekspansji ducha, Jest kilka haczyków, jak w każdym sporcie np. tzw, sąd ostateczy mylna nazwa dlatego iż jest to obiektywna relacja życia oraz wywieranego wplywu na poszczegolne jedostki, przez które Dusza po śmierci musi przejść, jak latwiej to wytlumaczyć, Wyobraźcie sobie, że Hitler Po śmierci w bardzo szybkim bliżej nieokreślonym tempie musiał zobaczyć i dosłownie przeżyć(odczuć)doświadczenia wszystkich ludzi na których doświadczenie wpłynął. Myśle, że takiego bólu jak on nikt na raz nie chciałbym przeżyć, ale takie doświadczenie sam wybrał. Po takiej rescutytacji dusza znów wybiera scenariusz , aby znów móc doświadczyć i poszerzyć własną świadomość. Konkluzją do której chcialbym nawiązać jestesmy ograniczeni na tyle iż musimy ufać swojemu doświadczeniu każda ocena jest błedna, bądź błedna pozornie gdyż błąd może tu spelniać role wychowaczą duszy która sie uczy doświadczając. wg. tych tez próba zrozumienia głebszego za życia jest niemożliwa, więc oceny jakakolwiek by nie byla absurdalnym pomyslem gdyż tylko znając holistyczny obraz całego doświadczenia będziemy mogli sami zdecydować jaką wartość te doświadczenia maja po śmierci. To nie znaczy abysmy nie zyli jak dotychczas ale bysmy nie oceniali pozornie negatywnie jak np. życie którego nikt by nie chciał (chory, niepelnosprawny, ) ale życie ktore może mieć najwiekszą wartość(, tutaj wszyscy uczą sie na błedach, to od ciebie zależy jaka postawe przyjmiesz do nadchodzącyh eventów a szczególnie do tych pozornie negatywnych, życie jest zbyt skomplikowane by upraszczać je do złych i dobrych gdyż spełniają o wiele wiecej fukncji.

  • Judasz

   A kto wydał Jezusa na śmierć?
   Kto założył banki bez pokrycia?
   Który okupant morduje palestyńczyków ich własnym kraju?
   Któż taki się pochytrzył na złoto z Ameryki i kazał wysyłać tam ludzi i wpędzić Indian do rezerwatów?
   Jacy ludzie, tęgię głowy wymyślili śmiercionośną bron: atomową, jądrową, biologiczną, chemiczną E=mc²?
   Jakie osoby władające USA kazali zrzucić bomby na Nagasaki i Hiroshime?
   No kto włada tak naprawdę USA?
   Cóż to za ludzie wystrzelali dronami 400 cywilów kobiet i dzieci pod pozorem terrorystów?
   Czy to nie oni reżyserują takie filmy jak „Nimfomanka”, „Pornografia” i nie promują plugastwa na świecie?
   Owy rak i różne substancje sam powstał, czy go ktoś wymyślił?
   A firmy takie jak Apple, Google wyzyskuja niewolników Azjatów, którzy pracują po 15h i umierają za marny grosza?
   Teraz najlepsze. Któż taki zrujnował nasz kraj i doprowadził do zadłużenia?
   Czyżby Polacy sami wypędzali się za granice i niszczyli własną gospodarke kraju?
   Jak myślisz kto steruje wszelkimi mediami w Polsce i nie tylko siejąc fałszywą propagandę na prawice, promując lewice?
   Aha to nie oni promują Gender, wmawiając ludziom że dzieci powinno się faszerować hormonami lub zmieniać płeć w wieku 8lat?
   Któż taki promuję tolerancje, a tym samym tworzy antypolonizm, antybiałyczłowiek?
   Kto nam zapoczątkował niszczenie atmosfery, wysyłając rakiety w kosmos, które wytwarzaja setki ton Chloru do warstwy ozonowej i ją niszczą.
   Jak myślisz kto próbuje biednym Polakom, zakazać palić w piecach węglem, testy ich machin wojennych wytwarzają więcej szkodliwych substancji, niż wszystkie piece w Polsce razem wzięte.
   Tajemniczy, ludzie w swoich klanach telewizyjno, radiowych zbierają haracz i przymusową daninę od wszelkich odbiorników nadawczych. Kupujesz telewizor, którego nigdy nie możesz spłacić, ponieważ obowiązkiem jest ich utrzymywać.
   Mógłbym tak pisac w nieskończoność, ale już ostatnie pytanie panie i panowie.
   Który Naród, któż taki doprowadzi do końca świata i zagładę naszej cywilizacji. Naród Wybrany idealnie do tego zakończenia pasuje, przecież poto został wybrany. Na układ z Lucyferem, zabicie syna Bożego, nawet biblia pisze, że kiedyś żydzi zostaną ukarani przez Boga. Wierni niech się o nich modlą, żeby Bóg im te zbrodnie przebaczył. Osoby niewierzące nie zaciskają kciuki, żeby każdego zbrodniarza dosięgła sprawiedliwość i los im cudze krzywdy i prześladowanie ludzi wynagrodził z nawiązką. Nawet prawdziwi żydzi powiedzieli, że oni nie są żydami tylko się za takich będą podawać. Cóż to za żyd, który już nie jest nawet obrzezany, wyznaje ateizm, okultyzm lub zdradził religie. Do tego promuje mordowanie swoich braci i inne zboczenia. Tak to prawda żydzi i arabowie (muzułmanie) wywodzą się z tego samego rodu semitów. Wszyscy wywodzą się od Sema, więc są Semitami. Dopiero potem się podzielili na dwa podstawowe rody, jedna linia miała wywodzić się od Izmaela, syan Abrahama. Druga zaś od Quahtana, który w Starym testamencie pojawia się jako Jokatan. Bezpośrednim potomkiem Quahtana był Szaba-Saba. Może oni wszyscy są pod wpływem tego narkotyku
   Czuwaliczka?

   • Sie

    Judasz w pewnym sensie masz racje.Tylko trzeba uwzglednic nasza biernosc I tchurzostwo spoleczne.Pozwalajace im na wszystko.Juz dawno zapomnielismy o;SZABLI NOZU czy SIEKIERZE.Za to wmawiamy sobie ze jestesimy dobrymi ludzimi Wiecznie przebaczajacymi.Nam niema kto przebaczac.Jada rowno z nami.Pederasci zabieraja glos
    Genderysci chca z nas zrobic CIOTAMI.A to wszystko wymysl braci;
    FARTUSZKOWYCH tzn.(Masoneria,Swiatowa)tzn.Armia syjonistow braci;
    Rothildow Rockefelerow tzn.SPOLKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA no nie.Tak na to trzeba patrzec. POLACY DO PRACY

    • Judasz

     Obawiam się, ale nie chcę być wyrocznią, że to ostanie pokolenie Polaków które jeszcze coś rozumie i widzi co się dzieje w kraju i na świecie. Resztę młodych ludzi to zmącą internetem, grami telewizją 4K, 5K wszystko po to wymyślają aby ich utrzymać przed szklanymi ekranami jak to pisał św.Jan w Apokalipsie. Że będą klęczeli przed ruchomymi obrazami, przed urządeniami które powstały z ziemi. Cała elektronika , procesory, podzespoły, monitory z krzemu powstają czyli z ziemi. Młodych będą ciągle ogłupiać nowymi zabawkami tabletoiphono podobnymi czy innym wytworem diabła i jego świty. Sam widzisz że z roku na rok rodzi się coraz więcej takich ludźi, wróć noni się nie rodzą tacy, to otaczajace ich otoczenie i podświadoma manipulacja tak na nich działa. Zaraz sobie ludzie od nich znajdą wytłumaczenie że 95% populacji jest bi seksualna, a tylko 5% jest homoseksualna lub hetero prawdziwie. Nie wiem skąd oni biorą te obliczenia i wyniki, ale to podejrzana sprawa. Ja również kiedyś dałem się opętać na ich manipulacje, wszelkimi reklamami i kupiłem smartfon, który jak później stwierdziłem nie był mi do niczego potrzebny. To jest najnowsza socjotechnika wpływ perswazji i innych wymysłów żołnierzy psychologów, psychiatrów. Jak się dowiedziałem że Fizycy kwantowi, badają dokładnie ludzki mózg, wplyw jego myśli, starają się dowiedzieć co kto myśli. Zrozumiałem od razu i zadałem w myslach pytanie, co fizyka obchodzi ludzki mózg i manipulacja nim? Dla mnie to są wszystkie precyzyjne obliczenia i wzory, które przez komputer wprowadzają podświadome obrazy i przekazy w nich zawarte, ukryte. Widać to po kolejnych pokoleniach jak głupieją i dziczeją, siedząc przed grą, konsolą po kilka godzin. Nie chcę nikogo oceniać, ale nie podoba mi się ten świat dokąd zmierza. Już niedługo rząd nic nie będzie miał do władzy, tylko prywatne korporacje prywatne będą nim zarządzać i go sponsorować. Tak jak Rockefeller przejął w USA, plan władzy nad nowoczesnymi kosmicznymi, czy powietrznymi broniami, tak też inne prywatne firmy przejmują pozostałe rejony w państwie. Można by nawet powiedzieć , że oddziały służby zdrowia i produkcję leków przez prywatne firmy. Ponieważ tak naprawdę tylko oni wiedzą i jeden Bóg, z jakich składników chemicznych produkują te leki.

 • ernest

  http://stooq.pl/n/?f=871999
  Polska największym eksporterem jabłek na świecie

  A jednak w czymś przodujemy.

 • orlik

  TVP Polonia – Gala Konkursu Polski wynalazek 2014, sama śmietanka syjonistyczna tam zasiada wraz z prowadzącymi. Przedstawili wynalazek śledzenia ludzi w budynkach, metrach bez ingerencji ludzi, system wszystko wykrywa, potem wzywa policje odpowiednie służby(tylko czekać aż ludzi zastąpią roboty, a system bez ingerancji ludzkiej będzie każdego osądzał o zbrodnie). W tym programie przyznali otwarcie że już mają technologię szpiegowania osób w pomieszczeniach bezpośrednio z zewnątrz. Nadal wątpicie że nie mają takiej technologi inwigilowania ludzi, którą ukrywają przed innymi? Wybrana elita żydowska może robić sobie rozrywkę, że zwykłych prostych polaków, podglądac ich i szpiegować dobrowolnie. Oblechy obrzezane ateistycznego wyznania, chcą absolutnej kontroli mas. Nikt już nie ma prywatności z ich wynalazkami.
  Śniło mi się że piorun zabił stworzenia, wchodzę na jedną z moich ulubionych stron, a tam pisze że piorun zabił bardzo dużo zwierząt najnowszy artykuł dzisiejszy. Kolejne prawo rezonansu morfomonologiczne, przypadek?

 • Judasz

  Pamiętacie jak jakiś czas temu przywieziono prawie 30 ton złota do Europy? W USA Antychryst zwany USrael, może jego stratedzy już od dawna przewidzieli wybuch wulkanu z Yellowstone, oraz to że Amerykę przykryja popioły na kilka metrów. Nie bez powodów po drugiej stronie globu w Japonii wychodzą na wierzch kolejne wyspy, Niijima Niijima, Ziemia daje kolejne znaki takie jak erupcje islandzkiego wulkanu hekla oraz nietypowych trzęsień ziemi w południowej Francji. Widzieliście jakie problemy sprawił podczas lotów samolotów europejski pył wulkaniczny, więc to chyba jest oczywiste, że wulkan w yellowstone niedługo się przebudzi ze snu i zniszczy każdego w jego rejonie. Amerykanie już sprzedają mieszkania w jego okolicy. Może dlatego chcieli sprzedać nasze lasy prywatnym inwestorom, w celu kolonizacji ich przez uciekinierów z Ameryki? Jeżeli by taka katastrofa im groźiło to Europa zapewne udzielała by obywatelom USA schronienia u siebie, w końcu zachód UE to jedność. My jako biedny kraj, który mamy zdrowe tereny zalesione, nadajemy się do tego idelnie, ponieważ Francja i inne kraje mogły by nie pomieścić tyle ludzi naraz. Coś czuję że niedługo ruch samolotów na zachód USA może być unieruchomiony przez pyły unoszące się z wulkanu yellowstone, wspomnicie moje słowa, jak ktoś ma dostęp niech obserwuje zwiększoną ilość lotów ludzi z USA do Europy czy innych krajów. Ja na ich miejscu uciekał bym z tego kraju gdzie pieprz rośnie, wulkan to nie tylko lawa i ogień ale gruby pył wulkaniczny który może unosić się nad ziemią przez kilka lat gdy jest duży wybuch. Oraz przykryć i wyjałowić ziemię na kilka metrów grubości.
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/w-slad-za-bizonami-teraz-losie-uciekaja-yellowstone
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/nowa-japonska-wyspa-wulkaniczna-polaczyla-sie-inna-wyspa
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/amerykanie-zastanawiaja-sie-co-sie-dzieje-w-yellowstone
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nietypowe-trzesienie-ziemi-o-sile-52-stopni-w-poludniowej-francji
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/islandzki-wulkan-hekla-moze-rozpoczac-erupcje

  • robert

   U nas na pewno znajdzie sie miejsce dla ‚amerykanow’.

   • Judasz

    Oczywiście tych z pod znaku naukowców, polityków ,ludzi z Google, Apple, Microsoft, Generals Motors, Banków FED, NASA, PRISM. NSA, NWO, CIA, FBI, SWAT i ich rodzin wiadomo jakich, ostrzeżono by pierwszych. Jak by już wszyscy z jednej szajki bezpiecznie byli w Europie, bez zgiełku i paniki czy na innym niezagrozonym kontynencie, bez zgiełku i paniki spokojnie przylecieli by sobie. To wtedy dali by dopiero ostrzeznie publiczne reszcie ociemniałych amerykanów o zagrożeniu. Zapewne ludność ze slamsów, afroamerykanów, latynosów odsłyłali by najtanszym środkiem transportu czyli statkami wodnymi do Afryki, nie wszystkich było by stać na bilety lotnicze i czekać w kolejkach.

    • Alfikdoremi

     judaszu ty zakuty komunistyczny łbie, spośród tych instytucji które jednym ciągiem wymieniłeś jest dużo patriotów którzy zgina przy ratowaniu ludzi i państwa prędzej niz wyjada ….

    • Judasz

     A co jesteś jednym z nich, z tych syjonistycznych żydowskich agentur, że to Cię tak zabolało i musiałeś mi ubliżyć?
     Oni zginą przy ratowaniu, dobre sobie, śmiech na sali, żyją łapówkami, kto dobry idzie do agencji, oddziału antyterrorystycznego itp. Idą tam tylko osoby które lubią lać ludzi pałami i się na kimś w niby „legalny” sposób wyżywać. Tacy najemnicy XXI wieku. Te osoby co w Polsce założyły nielegalne więzienia CIA dla terrorystów wyznania muzułmanskiego, oraz ich ludzie co torturowali więźniów, były tam kobiety nawet które patrzyły na rozebranego faceta żeby go upokarzać, też są patriotami? Św. pamięci Andrzej Lepper jak mówił o tych więzieniach w okolicach Suwałek, to go wyśmiewali wszyscy, widziałeś ten filmik na YouTube co mówił trzy dni przed śmiercią „o nich”. Jak myślisz kim są „oni”? Widziałem twoje komentarze jak tu usprawiedliwiałeś swoich wiele razy, jesteś jakiś dziwny. No bo nie chce mi się wierzyć, że będą ginąć włodarze tych bogatych korporacji na walce z żywiołem wulkanu o kogoś, czy o kraj. Fajną masz fantazje, mordują ludzi, tworzą depopulację, a teraz nagle ich oświeciło i będą ginąć za bliźniego rzucać się pod płynącą lawe. Nie wiem czy Ty sobie żarty stroisz, czy może udajesz głupa?

    • Ciekawyyy

     Alfikdoremi lepiej wracał do ,,komunistycznej ” Polski
     http://www.youtube.com/results?search_query=fema+coffins
     http://www.youtube.com/results?search_query=fema+camps+pl

     Nie sposób drukować baksy niczym papier toaletowy
     w nieskończoność , gdy już oficjalnie ogłoszą plajtę
     ( patrioci z firm podanych przez Judasza ) wówczas ruszą obozy FEMA nie potrzeba wulkanu z Yellewston a jeśli nastąpi wcześniej niż plajta to ,,patrioci ” jako pierwsi dadzą nogę z terenów zagrożonych i podobnie pomogą poszkodowanym jak po przejściu huraganu Katrina.

     ((((Trzy lata po przejściu Katriny tysiące ludzi w Nowym Orleanie nadal żyło w przyczepach, gdyż ich domy nie zostały jeszcze odbudowane. W niektórych częściach miasta skutki huraganu są odczuwalne przez mieszkańców do dziś.))))

     http://forsal.pl/artykuly/728326,huragan-katrina-8-rocznica-usa-nowy-orlean.html

   • Ania

    Oni chca tylko na południową półkulę, ciekawe dlaczego ?
    Może coś nie tak będzie z całą półkulą pólnocna !?

 • to76

  bluhahhahah
  proeuropejski rząd Ukrainy nałożył embargo na mięso z Polski

 • DonPedro

  Można wszystko uprościć !
  Tyle że bezrobocie to 50 % jak nie więcej. Co zrobić z ludźmi? Którzy się tym zajmują ? Biurokracja niszczy przedsiębiorczych i żywi się na ich grzbiecie. Fakt. „Zabrać pracowitemu i dać lewakowi”. Tak to działa. Ilu ma pracę dzięki temu rozwiązaniu ? Pojawi się prawda. Ma ktoś pomysł co z nią zrobić ?

  • ernest

   (Co zrobić z ludźmi? Którzy się tym zajmują ?)

   Dać im inne zajęcie – pracy jest mnóstwo, tylko nie ma kto za nią płacić i stąd sztuczne bezrobocie.
   A pieniądze na to powinny pochodzić z NBP.

   • spoko

    ernest
    NBP nie jest instytucją charytatywną.

    • ernest

     Wiem, tylko finansową – jego zadaniem powinno być dostarczanie środków na sfinansowanie koniecznych prac, których efekty posłużą wszystkim. A wykonawcy tych prac znajdą zatrudnienie.

     Wtedy ‚pusty” na poczatku pieniądz znajdzie pokrycie w pracy i jej efektach, a wtedy wszyscy odniosą korzyść – byle finansować coś, co daje korzysci wszystkim – np. dziś, kiedy każdy ma samochód, takim zadaniem byłaby budowa sieci dróg.
     Potem np. szybkich kolei, lotnisk, gdzie jeszcze nie ma w pobliżu większych ośrodków, kanalizacji, elektrowni, zapór na Wiśle i Odrze czy Bugu, tam gdzie się to energetycznie opłaca oraz innych infrastrukturalnych projektów.

     No i w końcu tych sławetnych 3 mln mieszkań czy domów, zeby ludzie mieli gdzie mieszkać.

    • Zw

     Nabudują za puste pieniądze pod niby pokrycie w przyszłych inwestycjach, tylko że takiego pokrycia nie będzie, bo ilość ,dóbr kapitałowych , surowców i ludzi wykwalifikowanych jest ograniczona . Jeśli wykorzysta się dobra kapitałowe i surowce do innego celu , to gałęzie gospodarki, które funkcjonują od lat, zbankrutują , a te inwestycje sztucznie stworzone w sporej części również zbankrutują, bo okażą się niekomplementarne do reszty gałęzi gospodarki. Sztuczne szukanie pseudo pokrycia dla pieniędzy poprzez dmuchanie balonów, zostawi gospodarkę uboższą niż przed rozpoczęciem tego procesu.
     Ta Twoja wiedza to pewnie efekt indoktrynacji różnej maści pseudo specjalistów od kursów internetowych ekonomii Douglasa itp, ogłupiających ludzi bez wiedzy, ideą dodruku pieniędzy na wszystkie swoje potrzeby , jakie sobie tylko wymyślą , w myśl fałszywej zasady, ze pieniądz to tylko miernik wartości mający tylko pokrycie w towarach?

 • spoko

  Taki absurd z naszego podwórka.

  Wymierne skutki rządowego portalu za 50 mln złotych: kilkadziesiąt wniosków, laptopy dla urzędników i iPad dla ministra

  Na portal Emp@tia realizowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej wydano prawie 50 milionów złotych. Jednak serwis opracowany dla bezdomnych i szukających pomocy społecznej okazuje się mało przydatny.

  http://wpolityce.pl/polityka/188668-wymierne-skutki-rzadowego-portalu-za-50-mln-zlotych-kilkadziesiat-wnioskow-laptopy-dla-urzednikow-i-ipad-dla-ministra

 • spoko

  Pierdzące krowy niszczą świat

  „Pisałem już o tym, że rząd USA przekazał 600 tysięcy dolarów na badania, dlaczego małpy w ZOO rzucają gównem w zwiedzających. Ale na tym nie koniec. Teraz incjatywa ds. zmian klimatu w Białym Domu ma finansować badania nad pierdzeniem i czkaniem krów. Pisze o tym Financial Times na pierwszej stronie. O co chodzi? O potworne ilości metanu, gazu cieplarnianiego, który uwalniają krowy pierdząc i czkając. Przy okazji dowiadujemy się, 97 procent tego gazu ulatnia się w formie czkawki, a tylko 3 procent jako pierdnięcie.

  Ja tam wiem jedno. W podstawówce w naszej klasie był Mareczek. Uwalniał takie ilości metanu, że nie dało rady wytrzymać. Pani wtedy wołała – Mareczek wyjdź, i on wychodził na świeże powietrze, a myśmy się dusili tym metanem. No, ale wtedy nie było inicjatyw ds. efektu cieplarnianego, bo jeszcze nie nauczyli się przewalać publicznych pieniędzy w ten sposób. I Mareczka nikt nie badał.

  U nas z kolei wydają dziesiątki milionów złotych na strony www, do których zaprojektowania wystarczą kwoty rzędu kilkuset tysięcy i dwa hakatony. Chyba rządy mają za dużo pieniędzy skoro tak szastają.”

  http://www.rybinski.eu/2014/04/pierdzace-krowy-niszcza-swiat/#comments

  • mrowka3

   Świetny materiał , spoko . Musisz go koniecznie dać na nową platformę Monitora . Będzie od razu start z wysokiego poziomu .

  • dRUM

   Krowy strasznie pierdzą bo zamiast zielonej trawy jak to bywało wcinają modyfikowaną kukurydzę i soję i to świństwo gnije im tam w żołądkach. Stwierdzono nawet obecność nowych bakterii.

   Cows are classified as a ruminant and ruminants are not accustomed to eating high-starch foods like corn, which upsets their digestive system. Cattle create a lot of gas, which they usually expel, but when their diet is high in starch and low in roughage, it forms a layer of foamy slime in their stomach called the rumen.

   A żeby temu zapobiec porcja antybiotyków

   Antibiotics are given to reduce gas and prevent liver infection. However, the overuse of antibiotics in the feed lots means bacteria become resistant to them. This can be a real problem, leading to new, disease-resistant strains called super-bugs.

   A póżniej takie nafaszerowane chemią mięsko trafia do naszych żoładków i zaczyna się kolejny problem .

   • dRUM

    Zamiast trawy bakterie E. coli

    Aby sobie uświadomić, jak bardzo oddaliliśmy się od natury, należy zwrócić uwagę na fakt, że krowy karmione są obecnie modyfikowaną genetycznie kukurydzą i soją. Kukurydza i soja nie stanowią naturalnego pożywienia krów, tak więc należy liczyć się ze skutkami ubocznymi: Escherichia coli O157:H7, czyli EHEC (enterokrwotoczny szczep E. Coli). To „uboczne zjawisko” jest dla człowieka niezwykle niebezpieczne – powodując niewydolność nerek prowadzi do powolnej i okrutnej śmierci.

    Krowie uboczne zjawisko niebezpieczne dla ludzi

    Masowy chów zwierząt jest wręcz doskonałą metodą wprowadzenia tej groźnej bakterii do naszego łańcucha pokarmowego. Krowy stoją po kolana we własnym łajnie. Jeżeli choć jedna z nich jest nosicielką tej bakterii, będą ją miały wszystkie pozostałe. W rzeźni nie da się uniknąć kontaktu skóry zwierzęcia z jego mięsem, co oznacza, że wędrują one do mięsa przeznaczonego do spożycia. A wystarczyłoby pozwolić krowom paść się przez kilka dni na łące, co zlikwidowałoby 80% zarazków.

    http://www.maya.net.pl/opinie.php?LANG=pl&sub=listy&id=369

   • spoko

    Pewnie masz rację.
    Materiał jest o absurdach badań i wyrzucanej kasy w błoto.

 • spoko

  Tresura dla bezpieczeństwa

  Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że bezpieczeństwo, zwłaszcza dodatkowe zabezpieczenia, kosztują i bardzo możliwe, że ceną naszego zwiększonego bezpieczeństwa od zimnego rosyjskiego czekisty Putina, będzie konieczność realizacji żydowskich roszczeń majątkowych, szacowanych na 60, a może nawet 65 miliardów dolarów. Już tam gwaranci naszego bezpieczeństwa potrafią od nas to wyegzekwować.
  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3073

 • Stanisław

  Dlaczego Polska nie idzie jak do tej pory drogą Węgier ? Może dlatego że ich spec służby są pro narodowe i działają na rzecz kraju , u nas jest odwrotnie nasze spec służby to sprzedajna swołocz która za nic ma Polskę i ludzi w niej mieszkających.

  Może warto by było aby jakieś niedobitki patriotyczne naszych spec służb dogadały się z Węgierskim odpowiednikiem i połączyły siły aby „naszą sprzedajną swołocz” zacząć usuwać ze świecznika ?

  • Ciekawyyy

   Polskie spec służby zdekonspirował Macierewicz z pomocą Lecha Kaczyńskiego te nowe spreparowane są niedoświadczone a ideologicznie wykształcone w zachodnich uczelniach podobnie jak Radek Sikorski czy Vincent Rostowski na szczęście były minister finansów , trudno oczekiwać po żółtodziobach obecnego wywiadu jakichkolwiek działań przeciw światowej banksterce wraz z Węgrami.

   • dRUM

    @Ciekawyyy
    trudno oczekiwać po żółtodziobach obecnego wywiadu jakichkolwiek działań przeciw światowej banksterce wraz z Węgrami.

    …światowa banksterka dziękuje Orbanowi
    http://www.monitor-polski.pl/dlaczego-polska-nie-pojdzie-wegierska-droga/comment-page-1/#comment-152174

    Naczelny (Aszkenazyjski) Rabin Izraela rządzi Budapesztem

    http://izrael.org.il/news/1398-naczelny-aszkenazyjski-rabin-rzadzi-budapesztem.html

    ten w białej kipie to Orban
    http://izrael.org.il/news/3437-wiatowy-kongres-ydow-w-budapeszcie.html

    Światowy Kongres Żydów zarzuca Węgrom brak ochrony mniejszości żydowskiej

    http://www.polskatimes.pl/artykul/886114,swiatowy-kongres-zydow-zarzuca-wegrom-brak-ochrony-mniejszosci-zydowskiej,id,t.html

    Izrael ma tu więcej swoich deputowanych niż w swoim knesecie mówi Elod Novak i dlaczego Katalin Ertsey ukrywała swoje podwójne obywatelstwo ?
    https://www.youtube.com/watch?v=o6AXZ7QSN7E

    • Betii

     Kacap z Moskwy
     Visa i Mastercard zarobili w Rosji od 2,7 do 3 mlrd dolarow za 9 miesiecy 2013 roku (dane szacunkowe, bo jeszcze za caly 2013 statystyki nie ma, bedzie tylko po kwietniu, po opracowaniu zlorzonych firmami do 1 kwietnia podatkowych deklaracji). W tej chwili Visa i Mastercard lobbuja na calego, zeby nie ograniczali ich dzialalnosc w Rosji. I martwi ich nie deklaracje ze Rosja stworzy swoj system platniczy. Bo to duzo lat trzeba zeby jego rozwic do normalnego miedzynarodowego, ile propozycja rzadu bankam na przechodzenia na China UnionPay. Przedstawicielstwo chinczykow dziala w Rosji od 2007 roku. Z 2008 karty CUP sa przyjmowane w Rosji (choc nie wszystkimi bankami, ale wieksze bez problemu z nimi pracuja). Czyli straty groza amerykanam. Juz nawet nie sa przeciwni stworzeniu centrum procesingowego dla rosyjskich kart Visa i Mastercard w samej Rosji. A nie jak dzisiaj, kiedy korzystaja z serwerow w Stanach. Ale dla biespeczestwa rzad nacziska na banki. Juz w tym tygodniu bankierzy na calego zaplonowali konsultacje z chinczykami. Nawet banki, ktorzy maja wlaszczycieli na zachodzie, jak Dojczebank czy Choumkredit, maja zaplanowane konsultacje. Do kwietnia 2015 roku banki w Rosji maja masowo zaciac emisje „chinskich” kart. A banki juz od kilku lat pracujacych z tymi kartami, jak VTB, Sberbank, Gazprombank, Uniastrum czy Bank Moskwy rozpoczna emisje juz latem tego roku Tak nieoczekiwanie sankcjami amerykanie pomogli chinczykam. Bo nie tylko w Rosji pomysleli o biespieczestwie. Ale w Kazachstanie, Azerbajdzanie, Bialorusi, Armenii, Azji Srodkowej… Tam tez zaczeli aktywnie wprowadzac China UnionPay. Ameryka Poludniowa ta mysl tak samo ma i chinczycy juz maja tam banki, co daja klijentam ich karty. teraz napewno to sie bedzie owele szybciej rozwijac. Bo faktycznie amerykanie pokazali slabosc swoich systemow. To jak straszenie zakreceniem kurka z gazem w Polsce. Tylko amerykanie zrobili to bez powodu, a Rosja ani razu. Ale biespieczestwo ma byc.

     W tej chwili chinczycy ze swoim systemem sa w 140 panstwach. I jak widac, sa bardziej wiarygodni niz amerykance. Mi sie wydaje, ze za jakis czas Visa i Mastercard straca swoje pozycje. Nie dzisiaj i nie jutro, oczywiscie. Ale straca.

     Co czekawe, naibardziej czicho siedza w Alfabank. Jednym z najwiekszych rosyjskich bankow. Ale im nic nie grozi. Fridman i koledzy maja lobby murowane wszedzie..
     http://kacap.blox.pl/html

    • dRUM

     A z drugiej strony coś takiego

     Csanad Szegedi z Jobikku okazuje się że sam jest żydem.

     „..mam na dzieje że przez szabas zostana mi odkupione te krzywdy ktore wyrzadilem ” mówi Szegedi

     https://www.youtube.com/watch?v=An3ACQikUVY
     http://www.haaretz.com/jewish-world/jewish-world-news/anti-semitic-hungarian-politician-reveals-jewish-origins-1.447865

     i badż tu człowieku mądry…chyba zostaje „historyczny revisionism” i słowa pastora Dr James David Manning „to wszystko to kłamstwa…nie ufaj nikomu…weż tylko biblię” wydają się sprawdzać.
     http://youtu.be/HuRlTQ99kiA?t=12m56s

    • monitorpolski

     „Antysemityzm” celowo błędnie jest kojarzony z „antysyjonizmem”. Przecież faszyzm wywodzi się z syjonizmu, żaden rozsądny, pamiętający historię żyd nie poprze tej ideologii. To, że wśród żydów jest takwielu syjonistów wynika z prania mózgów jakiego oni są celem.

    • spoko

     Betii

     Nic nowego, zawsze chodzi o kasę. Tak na marginesie, skąd te konflikty i wojny?
     Np w Libii
     Jak ktoś nie czytał polecam wywiad:

     Tanya Valko dla Onetu: „arabska wiosna” zrujnowała Libię
     http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/tanya-valko-dla-onetu-arabska-wiosna-zrujnowala-libie/tmpd0

    • spoko

     “Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrywa” (Frederic Joliot-Curie)

    • orlik

     monitorpolski Nie bez powodu w lożach masońskich zasiadali Niemcy Żydowskiego Pochodzenia, do których należał sam Hitler też żyd przez nich szkolony w manipulacji, gdzie w ich znakach była sfastyka jako znak bractwa masoneri. Żydzi syjonisci powymordowali w wojnę swoich rodaków ortodoksyjnych żydów, gdyż Ci nie zgadzali się na utworzenie państwa Izrael, przed przybyciem mesjasza. Dlatego rasa aryjska ma wspólny sens z narodem wybranym, nadludzi, ktorym inni powinni służyć(Talmud, ST). Do tego zegnali wszystko na naród Niemiecki, których na ogromną skalę, magowie i okultysci syjonistyczni zmanipulowali. Wiedzą o tym wszystkie media i jansowidze jak by ich zapytać, niestety siedzą cicho i dużo o tym nie gadają, ponieważ boją się o własne życie. W świecie Boga dusz jest to wszystko zapisane co się wydarzyło, nie mogę tylko zrozumieć tego czy ówcześni żydzi syjoniści mieszkający w Polsce i nie tylko, atakują tak agresywnie na słowo faszyzm, naziszm bo zostali nastawieni i zmanipulowani, prawdopodobnie przez osoby żydów. Które w przeszłości kazali wymordować ich pradziadów i prababki. Czy Ci dzisiejsi syjoniści w scierwomediach i elity celebrytów, polityków, są po prostu świadomymi pokoleniami tych syjonistów morderców z bractw masońskich. I wiedzą o wszystkim, co ich przodkowie zrobili z ortodoksyjnymi żydami, ich dawnymi rodakami. Nie bez powodu prawdziwi żydzi nazywaja tych ludzi syjonistów, osoby które często się pomieszały z innymi narodami, stąd niebieskie oczy, jasne włosy. Ortodoksyjni nie uznają ich za prawdziwych żydów, dla nich nie są ani Żydami, ani Polakami. Są bez narodowości, ich narodowość to satanistyczny syjonizm, służba złu, pieniądzom, materialnym uciechom i cielesnym zboczeniom. Wynalazki zniewolenia reszty ludzkości to ich podstawowy cel, skoro ich nie dotyczą te prześladowania to są szczęśliwi. Jeszcze beszczelnie uzywają regułek antysemityzm, ksenofobia i rasizm, a sami są odpowiedzialni za śmierć milionów ludzi. Oni nie mają honoru, posłuchajcie ich radia, tv tylko się smieja z chorych, niepełnosprawnych pokrzywdzonych przez los. Jak ich można nazwać, takich ludzi bez serca wszystko by wyśmiali dla rozrywki i pieniądza, sprzedali by dusze.

 • AQQ

  Opublikowano 29 mar 2014

  УКРАИНА 08.04.2014 ПЛАНЫ США ПО УНИЧТОЖЕНИЮ РУССКИХ, УКРАИНЦЕВ И БЕЛОРУСОВ-(ТОЛЬКО ДОКУМЕНТЫ) – ВИДЕО БОМБА. В 80-Х ГОДАХ РУССКИЕ РАЗВЕДЧИКИ ДОБЫЛИ ЭТИ СЕКРЕТНЫЕ ДОКУМЕНТЫ. ЭТО ДОЛЖНЫ ЗНАТЬ ВСЕ.

  США СНОВА (ИМИ ПОТРАЧЕНО 15млрд$) СПОНСИРУЮТ НЕОНАЦИСТОВ НА УКРАИНЕ, КАК РАНЕЕ СПОНСИРОВАЛИ ГИТЛЕРА ДЛЯ ПОХОДА НА ВОСТОК И УНИЧТОЖЕНИЯ РУССКИХ – http://youtu.be/1VxiiMimFMI
  -ТОЛЬКО ОФИЦИАЛЬНО, ПО ДАННЫМ ГОСДЕПА США, ПОТРАЧЕНО НА ИНТЕРВЕНЦИЮ 5 МЛРД.$ – http://www.youtube.com/watch?v=X-6dXO
  – ПОСОЛЬСТВО США – ЭТО ДЕ-ФАКТО ШТАБ МАЙДАНА, В КОТОРОМ ДИПЛОМАТЫ, ПОЛЬЗУЯСЬ ДИПЛОМАТИЧЕСКОЙ НЕПРИКОСНОВЕННОСТЬЮ, ОРГАНИЗУЮТ СОВЕЩАНИЯ С ЛИДЕРАМИ БОЕВИКОВ, ПРОВОДЯТ ИНСТРУКТАЖ, РАЗДАЮТ ОРУЖИЕ И ВЕРБУЮТ БОЕВИКОВ ДЛЯ СВЕРЖЕНИЯ ПРАВИТЕЛЬСТВА И ПРЕЗИДЕНТА ЯНУКОВИЧА.
  ДЛЯ ИНТЕРВЕНЦИИ, США ИСПОЛЬЗУЮТ БАНДЕРОВЦЕВ (ЗАПАДЕНЦЕВ), ИЗ ЗАПАДНЫХ ЧАСТЕЙ УКРАИНЫ, КАК КОСТЯК БАНДФОРМИРОВАНИЙ, НЕ ЯВЛЯЮЩИХСЯ УКРАИНЦАМИ, А ЯВЛЯЮЩИХСЯ ЭТНИЧЕСКИМИ ПОЛЯКАМИ.
  -СЛОЖИВШАЯСЯ СИТУАЦИЯ НА УКРАИНЕ ГОТОВИЛАСЬ СПЕЦСЛУЖБАМИ США МНОГО ЛЕТ- (смотри http://youtu.be/et3Xo6zNU0A ). -СМОТРИ МЕЖДУНАРОДНЫЙ ВИДЕО-ИНТЕРНЕТ-ТВ КАНАЛ ( МВИК-ТВ )-САМЫЕ ЛУЧШИЕ ВИДЕО – http://www.svich.ucoz.ru/
  Народно-Освободительное Движение (НОД):
  Украина – http://ukrnod.org
  Россия – http://rusnod.ru/ , ИЛИ – http://засвободу.рф ,
  СПИСОК 200 ШТАБОВ НОД РОССИИ – http://rusnod.ru/top7.html
  НОД Одесса – http://nod.im , ИЛИ https://vk.com/club62604355 , http://www.youtube.com/user/NODODESSA
  НОД ДНЕПРОПЕТРОВСК – http://vk.com/noddnepr
  НОД ЛУГАНСК – http://vk.com/nodlugansk
  НОД ДОНЕЦК – http://vk.com/nod.donetsk
  НОД ХАРЬКОВ – http://vk.com/club64061273
  НОД НИКОЛАЕВ – http://vk.com/nod_niko
  НОД ХЕРСОН – http://vk.com/club60454832
  НОД КРИВОЙ РОГ – http://vk.com/nodkrivoirog
  НОД ЗАПОРОЖЬЕ – http://vk.com/nodzp , https://www.facebook.com/nodzp
  НОД МАРИУПОЛЬ – http://vk.com/nodmariupol , https://vk.com/club64940758
  НОД КИРОВОГРАД – http://vk.com/nod_kirovoghrad
  НОД КИЕВ – http://rusnod.info/tag/kiev/ , http://vk.com/ua_nod , http://nod.im/tag/nod-kiev/
  НОД ПОЛТАВА – http://vk.com/club65545631
  НОД ЧЕРКАССЫ – http://vk.com/id244851019
  НОД КРЕМЕНЧУГ – http://vk.com/public63831123
  НОД ЧЕРНИГОВ – http://vk.com/nod_international ,
  НОД МЕЛИТОПОЛЬ – http://vk.com/nod_melitopol
  НОД КРАМАТОРСК – http://vk.com/club64408595 , http://vk.com/topic-64408595_29569751
  НОД СЕВЕРОДОНЕЦК – https://vk.com/nod_ukraine2014
  52 ШТАБА НОД НА УКРАИНЕ – http://nod1945.ru/
  ИЛИ – http://www.eafedorov.ru/ ,
  ИЛИ – http://poznavatelnoe.tv ,
  http://vk.com/nodukraine
  http://odnoklassniki.ru/nodukraine
  http://vk.com/rusnod
  САЙТЫ НАРОДНОГО ОПОЛЧЕНИЯ ДОНБАСА: http://ruspravda.info/Hronologiya-sob… ,
  И ХАРЬКОВА:
  http://oplot.info
  http://rusnod.ru/theme2791.html
  НАЦИОНАЛЬНО-ОСВОБОДИТЕЛЬНОЕ ДВИЖЕНИЕ (НОД) – КООРДИНАТОР ЕВГЕНИЙ ФЕДОРОВ- http://www.eafedorov.ru/
  -СУДЬБА И БУДУЩЕЕ РОССИИ,ОДНОГО РУССКОГО НАРОДА-СВЯТОЙ РУСИ-(РУССКОГО,УКРАИНСКОГО И БЕЛОРУССКОГО),СЕЙЧАС РЕШАЕТСЯ НА УКРАИНЕ. Е. Федоров. СМОТРИ НА: http://youtu.be/3rK_J0LIiMc , А ТАКЖЕ НА: http://youtu.be/icHWCIMTQsI
  -КЛЮЧОМ К ПОБЕДЕ РУСИ НАД АМЕРИКАНСКИМИ И ГЕРМАНСКИМИ, ЗАХВАТЧИКАМИ, ИСПОЛЬЗУЮЩИХ ЭТНИЧЕСКИХ ПОЛЯКОВ (БАНДЕРОВЦЕВ)-ЯВЛЯЕТСЯ ВСТУПЛЕНИЕ В НОД УКРАИНЫ И РОССИИ. ̆Е. Федоров 05.03.2014.СМОТРИ НА: http://youtu.be/WsOKj19o4sQ , А ТАКЖЕ НА: http://youtu.be/BzTWyQ-coBg

  https://www.youtube.com/watch?v=fDI582TFBq4

  • AQQ

   siedzę w moderce od północy. M.

  • monitorpolski

   Więszość nie czyta po rosyjsku. Oto tłumaczenie google:
   UKRAINA 08/04/2014 BOMB WIDEO: US plany zniszczenia Rosji i na Ukrainie, (tajne dokumenty)
   Ukraina 08/04/2014 USA planuje zniszczyć rosyjskie, Ukraińcy i Białorusini-(dokumenty tylko) – bomba wideo. W latach 80. rosyjscy szpiedzy ekstrakcji te tajne dokumenty. że każdy powinien wiedzieć.

   US ponownie (spędzili $ 15mlrd) sponsorowany neonazistów na Ukrainie, jak wcześniej sponsorował Hitlera do marszu na Wschód i zniszczenia rosyjskim
   -Tylko oficjalnie, według Departamentu Stanu USA spędził 5000000000 dolarów interwencji
   – Ambasada Stanów Zjednoczonych – jest de facto z siedziba w Majdanie, gdzie dyplomaci, korzystania z immunitetu dyplomatycznego, organizowania spotkań z przywódcami rebeliantów, prowadzą spotkania informacyjne, dystrybucja broni i rekrutację bojowników do obalenia rządu i prezydenta Janukowycza.
   Interwencji, US wykorzystuje Banderivtsy (zapadentsev) z zachodniej części Ukrainy, jako szkielet z belek, nie-Ukraińców i Polaków, nie-etnicznych.
   -Sytuacja na Ukrainie przygotowany przez US Special na wiele lat
   http://www.e-news.in.ua/in-ukraine/6484-ukraina-08042014-video-bomba-plany-ssha-po-unichtozheniyu-rossii-i-ukrainy-sekretnye-dokumenty.html