Dość torturowania niedźwiedzi

Przyjrzałem się bliżej niecnej działalności Chińczyków i Wietnamczyków, którzy uwięzili 1836 niedźwiedzi na dziesiątki lat (jeden z niedźwiedzi jest przetrzymywany przez 37 lat) by pobierać z nich żółć i 2 inne składniki, które stosuje się do produkcji drogich napojów (rum), perfum i 5 innych towarów.
Nanowahadełko pokazuje dochód 230 mln dolarów rocznie, natomiast męka niedźwiedzi jest nie do opisania.
Stwierdziłem, że są trzymane w 2 krajach – w Chinach (692 niedźwiedzie) i Wietnamie (pozostała ilość).
Na pierwszym zdjęciu podałem lokalizację w Chinach jaką wykryło nanowahadełko, druga to w Wietnamie.
W Chinach jest to miejscowość Liuxuyuan, na mapie powyżej jeziora Longsai. W Wietnamie jest to miejsce nad rzeką na południowy zachód od miejscowości Dong Ha.

Nanowahadełko pokazuje 60 pracowników, którzy od momentu niniejszego ujawnienia procederu zaczną coraz bardziej odczuwać paraliż – do czasu uwolnienia niedźwiedzi.
Za ten proceder odpowiedzialnych jest 2 miliarderów – mieszkający w Chinach Bibo Gowen oraz w Malezji Nangh Tozor. Mam nadzieję, że amerykańskie służby poinformują ich dlaczego nagle dostają paraliżu i ślepoty i że jedynym dla nich wyjściem jest zrezygnowanie z bandyckich procederów i oddanie swoich majątków rządom państw, w których mieszkają.
Inne procedery, jakie finansują to m.in. prostytucja, handel narkotykami i bronią. Ogólnie stanowi to ok 30% tych procederów w Chinach, 20% w Wietnamie, podobnie w Malezji. Resztą zajmiemy się kiedy indziej.

50 komentarzy Dość torturowania niedźwiedzi

 • Vismaya

  … tylko popatrz z drugiej strony … kto cały czas powozi tym wozem …
  kto umie w biegu przeskakiwać z konia na konia …
  i dalej wista-wio ….
  a kto tego nie umie … przesiadać się w galopie,
  ten ginie pod końskimi kopytami jako zdrajca narodu ….
  i na nich skupia się całą uwagę,
  a elita galopuje dalej ….
  i patrzmy, kto następny spadnie ….
  ale czy to w czymś pomoże Polakom?

 • celebryta

  Przyjmuję do wiadomości, że są w Polsce ludzie mający inne niż ja poglądy – przeciwnicy demokracji, zwolennicy aborcji, osobnicy oddani ideom masońskim i marksizmowi, podczas gdy ja chcę katolickiej Polski, czyli demokratycznej, wolnościowej i narodowej. Akceptuję nawet to, że konkuruję z lewicowcami wedle demokratycznych reguł. Nie mogę jednak zaakceptować gdy tygodnik katolicki „Niedziela” promuje w swoim kalendarzu apostatę, luteranina, dyktatora, który oddał władzę masonerii, prześladował katolików, zalegalizował aborcję i relacje homoseksualne.

  Dla mnie jest to albo skandaliczna niewiedza katolickiego tygodnika „Niedziela” co do osoby Józefa Piłsudskiego i jego sprzecznej z katolicyzmem działalności, albo przejaw posoborowego wykorzenienia z katolicyzmu, tego, że niektórzy wybrali model post katolicyzmu, z którego wyrugowano katolicyzm, i który można zapełnić wszystkim, w tym i kultem osoby wrogiej katolickiej Polsce.

  Jeżeli w tym roku „Kalendarz Polaka 2018″ wydany przez tygodnik Niedziela zdobi portret Józefa Piłsudskiego, to w przyszłym roku redakcja może wydać tygodnik z innym sławnym ”Polakiem” takim jak wybitny tłumacz i pisarz Tadeusz Boy-Żeleński (ideowy patron dzisiejszej obyczajowej lewicy).

  Jak deklaruje tygodnik „Niedziela” „w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości oddajemy (…) kalendarz ukazujący ostatni etap trudnej drogi naszych przodków do upragnionej wolnej Ojczyzny. Kalendarz Polaka może – zdaniem redakcji tygodnika Niedziela – stanowić cenną pomoc dla nauczycieli czy animatorów kultury w kraju i na emigracji – jako podpowiedź doboru treści na akademie rocznicowe z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Treść kalendarza to autorska synteza drogi do niepodległości w 1918″.

  Zdaniem tygodnika Niedziela Józef Piłsudski ma być wzorem dla współczesnych Polaków. Wzorowanie się na Józefie Piłsudskim oznacza poparcie dla aborcji, postulatów homoseksualistów, likwidacji parlamentaryzmu i demokracji zgodnie z oczekiwaniami groteskowej opozycji, tak by o polskich losach nie decydowali Polacy katolicy a niewielka grupa masonów. Czy tygodnik Niedziela zdaje sobie sprawę, do czego zachęca Polaków?

  http://prawy.pl/63136-skandal-katolicki-tygodnik-wydal-kalendarz-promujacy-apostate-luteranina-i-dyktatora-ktory-oddal-wladze-masonerii-i-przesladowal-katolikow/

  • Majestic

   celebryta „Dla mnie jest to albo skandaliczna niewiedza ” uważasz że to jedyny temat aspekt całości ? co z tego że szczytne hasła ? właśnie tutaj „przejaw posoborowego wykorzenienia z katolicyzmu,” masz odpowiedz tylko nie zauważasz jednej logiki ten woź jedzie, jedzie z całym niemal narodem do przepaści , i chcesz w biegu wymieniać, kola , konie ? myślę że naiwność ma swoje granice i najlepiej wyskoczyć z tego wozu , „demokratycznej, wolnościowej i narodowej” dlaczego to musi być zawarte w religii ? czy wybory Sołtysa nie są pierwszą instancją pierwszym krokiem do osiągnięcia tych idei wartości na skale kraju ?

 • Roma

  Yes Poland – I salute you.

  https://youtu.be/5uunORVCVR0

 • nina

  ———————–miedzy kroplami PRAWDY -Biblia
  https://www.youtube.com/watch?v=DZBl-fjNQNU&feature=youtu.be

 • Roma

  Niechaj zstąpi Duch Twój

  Niechaj zstąpi Duch Twój i odnowi ziemię, | d
  Życiodajny spłynie deszcz na spragnione serce, | B
  Obmyj mnie i uświęć mnie, | g A
  Uwielbienia niech popłynie pieśń. | A d
  Chwała Jezusowi, który za mnie Życie dał. | B g F
  Chwała Temu, który pierwszy umiłował mnie | B g F

  Jezus, tylko Jezus Panem jest. | B A d

  https://youtu.be/6Ii1Anr8Qmc

  • Easy Rider

   Twój – to znaczy czyj? Zawsze zastanawiało mnie to słynne zawołanie „Dżejpita”, kogo miał na myśli, bo chyba nie jedną z osób tzw. Trójcy, gdyż wtedy użyłby określenia „Duch Święty”. Coś mi się wydaje, że jako masonowi, mogło mu chodzić o tzw. Wielkiego Architekta.

 • Easy Rider

  Czy można dziwić się Chinolom (w Wietnamie jest chyba podobnie) że nie czują żadnej empatii do zwierząt, skoro tam np. psy są traktowane jako zwierzęta rzeźne? To jest zresztą problem szerszy, bo nie trzeba sięgać do Dalekiego Wschodu, żeby wskazać na przykłady barbarzyńskiego stosunku do zwierząt.

  W krajach śródziemnomorskich (w tym „jewropejskich”) istnieje tradycja swego rodzaju „sportu”, polegającego na masowym strzelaniu do przelatujących sezonowo stad ptaków, których giną w ten sposób setki tysięcy. Ani rządy poszczególnych państw, ani sama Ch.jnia sie tym nie zajmują – ale za to problemem jest Puszcza Białowieska.

  • Vismaya

   Chińczycy i ludy tzw oriental pochodzą z tz rasy czwartej … ale nie wszyscy ….
   większość ludów na świecie jest już w piątej, w tym Hindusi, którzy z reguły są wegetarianami … (mięsożernych też spotykam) …. nasza kultura chociaż mamy się za takich wysoko uduchowionych też jeszcze nie dorasta wielu ludom na świecie z 5 rasy … i kto to jest nie tak ciężko znaleźć w naszym świecie….
   ci muszą jeszcze sporo popracować nad sobą…. bo cóż z tego, że bronią życia zwierząt, jak sami mają na talerzu schabowego.

   • Easy Rider

    A co sądzisz o transplantacjach – czy to nie jest coś zbliżonego do kanibalizmu? Barbarzyństwo tego procederu potęguje fakt, że tak naprawdę, to organy są pobierane od żywych „dawców” (nie lubię tego słowa), bo od zmarłych są bezużyteczne do przeszczepu.

    Ponadto, niewielu ludzi zdaje sobie sprawę, że jesteśmy potencjalnym bydłem rzeźnym dla biznesu transplantacyjnego, gdyż przyjęto zasadę „domniemanej zgody” (a powinien być domniemany brak zgody), jeżeli ktoś nie zarejestruje sprzeciwu w instytucji o nazwie Poltransplant ( http://www.poltransplant.org.pl/form_main.html ). Warto to zrobić, gdyż tak naprawdę, może to uratować życie, gdyż w razie sytuacji krytycznej, nie pozwoli na przedwczesne „uznanie za zmarłego”, w celu pozyskania organów. To jest dzisiaj częsta praktyka i może Admin – z całym szacunkiem za zajmowanie się innymi ważnymi sprawami – ale może najpierw powinien się zająć tą kwestią, a dopiero później losem niedźwiedzi na Dalekim Wschodzie?

    • Vismaya

     Jeśli to pytanie było kierowane do mnie, odpowiedz znajdziesz na mojej stronie, nie jeden raz wypowiadałam się na głos na temat przeszczepów .. i jak to się ma do naszej duszy … i do tego człowieka, który ten przeszczep otrzymał ….

 • krzych

  Szczepionkowy karabin maszynowy i badania na rtęć – 28 XII 17 r.

  https://www.youtube.com/watch?v=JEDXdScC73U&feature=youtu.be

 • Vismaya

  Co do torturowania niedźwiedzi, podobnie jak wszystkich zwierząt jestem wrogiem tych ludzi …. a szczególnie tych, którzy je niszczą dla biznesu.
  Ze zwierzętami się rozmawia, jak to czyni się w Kanadzie… tu się kocha zwierzęta i te żyją blisko ludzi.
  Ja robię zdjęcia niedźwiedziom z bardzo bliskiej odległości … jak dotąd nigdy nie miałam z ich strony kłopotów ….

  https://www.youtube.com/watch?v=6O33JRDumOM

  • Ann Tonina

   tps://www.youtube.com/watch?v=zQEV-XemfcE&index=6&list=RDEMTEG6BHWjyZwhMCxknoQ5IA
   TAKA wirtualnanamiastka kontaktu zZiemia
   Zatrzymajmy sie aby wysluchac.
   Zrobcie krotki bosy rekotesansw, przytulajcie sie do drzew z wdziecznoscia..
   Bedziecie zachwycenhi

  • Majestic

   „tu się kocha zwierzęta” teraz, bo niemal wyginęły , a i teraz obecnie odstrzał jest imponujący wiekszosc mieszkancow na północy kraju to myśliwi a mięso zwierząt to jedyne zrudlo pożywienia , https://www.wykop.pl/link/1685446/mysliwi-zastrzelili-ogromnie-rzadkiego-bialego-losia-teraz-przepraszaja/strona/5/

   • Majestic

    W momencie odkrycia Ameryki Północnej przez Europejczyków żyło prawdopodobnie 3 do 5 miliardów gołębi wędrownych Gołąb wędrowny (Ectopistes migratorius) w stosunkowo krótkim czasie w 19 wieku kilka dekad intensywnych polowań doprowadził do całkowitej zagłady , kilka ostatnich osobników trzymano w zoo gdzie dokończyło żywota bodajrze w 1900 roku ? gdy te gołębie wracały na zimowiska na ziemi przez tydzień panował niemal mrok , Pamiętajmy że Bizony praktycznie cudem przeżyły i podzieliłyby los gołębi ,

 • Bon Ton

  ze strony:
  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/12/29/czy-zdarzymy-obalic-zdradziecki-rzad-zanim-sprowadzi-do-nas-islamistow-wyscig-polakow-z-czasem-trwa-organizujmy-sie/

  „CZY ZDĄŻYMY OBALIĆ ZDRADZIECKI RZĄD ZANIM SPROWADZI DO NAS ISLAMISTÓW??? WYŚCIG POLAKÓW Z CZASEM TRWA! ORGANIZUJMY SIĘ!
  ALARM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ZDRADA! ZDRADA! ZDRADA! ZDRADA! ZDRADA! ZDRADA! ZDRADA!

  PIS zamierza jak najszybciej sprowadzić do Polski Islamistów….. Trwa wyścig z czasem: kto będzie pierwszy? Polacy w obaleniu zdradzieckiego rządu czy zdradzieckie rządy w przyjęciu do Polski Islamistów??

  Czy już wkrótce Polacy zamiast na zimowe ferie będą musieli pójść na Wiejską do Warszawy żeby zrobić porządki w rządzie i w Sejmie? Na to wygląda! Przygotujmy się! Naród musi przejąć władzę bezpośrednio!

  Musimy stworzyć alternatywny do rządu ośrodek sterujący narodem! Jednoczmy się przeciwko islamskiej inwazji i zdradzie narodowj PISowskiego rządu!!!

  Zacznijmy tworzyć Obywatelskie Komitety Patriotyczne w każdej gminie! Założyłeś już taki komitet w swojej gminie? Napisz do mnie na adres teresagarland@fidespolska.pl oraz na adres teresagarland1@gmail.com wpisując nazwę gminy, powiat, województwo, oraz oświadczenie: „My obywatele Polscy, zamieszkali w gminie (wpisać nazwę gminy) nie wyrażamy zgody na sprowadzanie do Polski żadnych uchodźców a w szczególności narzuconych nam przez unię kwot arabskich imigrantów!” Dołączyć listę popierających osób oraz do nich kontakt mailowy i telefoniczny.

  Warto przeczytać:

  „NARÓD POLSKI MUSI PRZEJĄĆ WŁADZĘ BEZPOŚREDNIO BO RZĄD I PREZYDENT SOBIE NIE RADZĄ! CZAS JEST WŁAŚCIWY! TRZEBA SIĘ SZYBKO PRZYGOTOWAĆ!’

  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/11/05/narod-polski-musi-przejac-wladze-bezposrednio-bo-rzad-i-prezydent-sobie-nie-radza-czas-jest-wlasciwy-trzeba-sie-szybko-przygotowac/

  Tu więcej na temat PISowskich planów odnośnie jak najszybszego sprowadzania do Polski imigrantów:

  http://ziut.neon24.pl/post/141694,morawiecki-te-7-tys-uchodzcow-nie-powinno-byc-problemem

  „Powinniśmy podjąć działania, które „ich” [uchodźców] przerobią na „nas”. Te 7 tysięcy na 40-milionowy kraj, nie powinno być problemem. Zaproponujmy im naszą kulturę. Powinniśmy z uchodźców [u]czynić nas. Tylko powinniśmy przybyszom postawić wymagania, zmusić ich do wysiłku, sami podjąć działania, które „ich” przerobią na „nas”. Rząd Morawieckiego powinien uruchomić korytarze humanitarne. Nie ma powodów do zwlekania

  Źródło: wPolityce.pl

  MAM OBAWĘ, ŻE MORAWIECKI … SYN, JEST BARDZO PODOBNY DO MORAWIECKIEGO TATY : /

  Wsłuchujcie się co mówią: wmawiają nam teraz, że art. 7 który uruchomiła przeciwko Polsce Unia spowodowana jest nieprzyjęciem przez Polskę uchodźców. Niekonstytucyjne ustawy sądowe, które dają Dudzie władzę zwierzchnią nad Sądami już mają. Teraz chcą mieć uchodźców ! ? !,

  …. KPIĄ SOBIE Z NASZEJ INTELIGENCJI! „

  http://antykomunista.neon24.pl/post/141715,korytarze-humanitarne-to-pomysl-zbrodniczy

  19 grudzień … ,,Była szefowa kancelarii premiera Beata Kempa otrzymała nowe zadanie: koordynacji pomocy humanitarnej i spraw uchodźców – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki.”

  Według premiera, “podniesienie tego problemu do rangi ministerialnej, czyli osoby, która w randze ministra-członka Rady Ministrów odpowiada za sprawy uchodźców i pomoc humanitarną, jest wyraźnym dowodem na to, że nie tylko tego nie lekceważymy, ale chcemy się bardzo poważnie za to zabrać”.

  https://wpolityce.pl/polityka/373854-kornel-morawiecki-te-7-tys-uchodzcow-nie-powinno-byc-problemem-tylko-trzeba-przybyszom-postawic-wymagania

  Tymczasem są już chętni do przejęcia owieczek z Rydzykowego stadka…. ???

  Jonny Daniels syndyk masy upadłościowej po ojcu Rydzyku?

  https://codziennik24.pl/2017/12/28/jonny-daniels-syndyk-masy-upadlosciowej-po-ojcu-rydzyku/

  „…a może nawet po Jarosławie Kaczyńskim.

  Skąd mi to przyszło do głowy?

  Po prostu obejrzałem kawałek wystąpienia pana Danielsa w sejmie i zacząłem się zastanawiać, jak to jest, że nikomu nieznany starszy sierżant sztabowy izraelskiej armii jest członkiem Rodziny Radia Maryja. Bo dobrze zrozumiałem, prawda?

  Pan Daniels jest tym członkiem…?

  Jeśli to prawda, jeśli on rzeczywiście należy do Rodziny Radia Maryja, jak twierdzi, a do tego pozwala sobie na opowiadanie takich anegdot, jak ta o ojcu Rydzyku obrzuconym kamieniami przez ortodoksyjnego Żyda, a przypomnę, że ta anegdota została opowiedziana jako riposta na zarzuty młodego Geberta, to znaczy, że jest tak jak napisałem w tytule.

  Pan Daniels przyjechał przejąć masę upadłościową.

  No, ale nikt nie upadł przecież – zawoła jakiś spostrzegawczy gość. Na razie nikt nie upadł, ale pan Daniels ma zapewne jakieś informacje dotyczące tego, kto upadnie w najbliższej przyszłości i wie, że nie nie można spraw pozostawić samym sobie.” Więcej:

  https://codziennik24.pl/2017/12/28/jonny-daniels-syndyk-masy-upadlosciowej-po-ojcu-rydzyku/

  oj będzie się działo…

 • Xellos

  „autor: Teresa z Torunia (2017-12-29 09:39)
  .
  na YT jest ciekawy kanał pod nazwą IPP. Codzinnie w programie o 13 dwaj panowie siedzą sobie i dywagują jak to najwspanialszym państwem świata jest „biblijna” Ameryka a drugim w kolejności wielki, wspaniały Izrael.
  .
  Pewnego pięknego i pamiętnego dnia w IPP pojawiła się mega gwiazda ruchu antykomunistycznego, niejaki pan Artur Thompson. Było długie bla, bla, bla. Całe środowisko IPP doznawało spazmów – do pewnego pamiętnego momentu. Padło pytanie – kto stoi z ISIS. Pan Thompson bez zająknięcia odpowiedział „za ISIS stoi rząd stanów zjednoczonych”. Miny członków IPP – bezcenne. Tłumacz doznał światopoglądowego szoku co widać było po jego minie oraz po oczach. W szoku raz jeszcze dopytał gościa, ten odpowiedział mu dokładnie to samo. Co zrobił pan tłumacz ?. Przetłumaczył odpowiedź p.Thompsona na „za ISIS stoi USA oraz Rosja”.
  .
  Naprawdę wszystkim zaczadzonym polecam ten odcinek jako odtrutkę dla umysłu. Jednak to jeszcze nie jest najlepsze. Najlepsze miało dopiero nastąpić. Mianowicie w necie wybuchła afera i internauci zaczęli zarzucać środowisku IPP manipulację. Głos w tej sprawie zabrał sam pastor Chojecki – cytuje: „tak ale taka jest polityka amerykanów. Oni aby walczyć z terrorystami (domyślnie Assad) tworzą innych terrorystów”. Logika powalająca z nóg. Czyli pastor Chojecki pośrednio przyznał, że za zbrodniami ISIS stoją amerykanie i to ci, biblijni amerykanie odpowiedzialni są m.in. za rzeż chrześcijan w Syrii.
  .
  P.S nie przekonuje mnie tłumaczenie, że tak, ISIS stworzyli amerykanie ale to zrobili lewacy pokroju Clintonów czy Obamy. Jeśli Trump faktycznie jest takim chrześcijańskim, światowym przywódcą to powienien po pierwsze powiedzieć prawdę, po drugie przeprosić a po trzecie wypłacić odszkodowania ale to nigdy nie stanie się ponieważ tak samo jak Rosja czy Chiny USA realizują swoją imperialistyczną politykę i będą realizować.”
  (ZnZ)
  .

  • Xellos

   „autor: Teresa z Torunia (2017-12-29 09:44)
   .
   Oczywiście to jest jeszcze pikuś. Niedawno podczas warsztatów biblijnych (nie pamiętam teraz jakich ale chodziło o decyzję Trumpa w sprawie przeniesienia ambasady do Izraela) pastor Chojecki wprost przyznał, że celem Izraela jest zniszczenie Polski i że oni tego dokonają.
   (ZnZ)
   .

 • Ann Tonina

  Przeraza mnie okrucienstwo czlowieka wobec zwierzat. Jak to jest mozliwe, ze jedna czujaca istota sprawia tyle przerazajacego cierpienia drugiej czujacej istocie. Jak temu zapobiec? Jest to w ogole mozliwe? Mam dwa wspaniale, madre, czarodziejskie koty, oba ze schroniska i po przejsciach. Daje im do picia filtrowana i energetyzowana wode. Nie szczepie ich, tak jak i nie szczepie siebie. Sa zdrowe, dorodne i mam nadzieje, ze ze mna szczesliwe. Zycze kazdemu zaznania tyle milosci i bezinteresownego oddania, jakiego ja doznaje od moich cudownych kocich istotek.

  • Leszek

   Błąd myślenia. To, że wszyscy pochodzimy z jednego źródła nie oznacza, że wszyscy jednakowo czujemy.
   Poczytaj sobie o psychopatach i socjopatach, to wszystko stanie się jasne. Niestety z takimi mamy na codzień do czynienia i przeciętnemu człowiekowi jest nie łatwo ich rozpoznać. Są to często b. mili ludzie, często przyjacielscy (socjopaci), a z tymi innymi jest jeszcze gorzej. Na gruncie towarzyskim są dla nieobeznanych nie do odróżnienia, dopiero w sytuacjach zależności np. w pracy można ich rozpoznać (socjo) po sposobie rozwiązywania różnych spraw wyłącznie na swoją korzyść. O psycho wolę już nie pisać Czy to jesteś Ty, czy niedźwiedź, to nie ma żadnego znaczenia – liczy się tylko zysk finansowy. Przerażająca jest ich ilość i fakt, iż jest im łatwo nas rozpoznać, bo my odczuwamy empatię,mamz granice moralne a oni nie. Zauważ jak się szybko rozpoznają i trzymają razem. Przykładem nie będzie kierownictwo w różnych zakładach pracy, czy też partyjniacy z najwyższych półek. Pytasz jak temu zapobiec. No właśnie to „zapobieganie” jest związane z oczyszczaniem, które się właśnie zaczęło, lecz w tej fazie jest jeszcze dla nieuświadomionych niewidoczne. A tak na marginesie, tu do Administratora, dobrze by było zrobić porządek na własnym podwórku i oczyścić Polskę z mafii zajmującej się handlem psami! Nie chodzi mi o ten blog, ale tak ogólnie, bo na ten temat jest trochę za mało informacji. Doszło już do paradoksalnej sytuacji, iż ludzie normalnie czujący tu na tzw. Zachodzie zakupują psiaki z dawnego blogu wschodniego kierując się niższą ceną, czym sami nieświadomie umacniają ten proceder.

  • Irman z Polonisza

   Zapewne , nikt z piszacych tutaj , nie uwaza siebie za czlowieka zlego ?
   Bez watpienia Ludzie ,ktorzy niepomni „wlasnej straty” opiekuja sie zwierzetami sa „cichymi bohaterami” . Bez zysku , daja schronienie i zywia istoty , ktore sa najbezbronniejsze ,calkowicie i ostatecznie skazane na watpliwe milosierdzie . Udzielacie sie tutaj linkujac ochlapy informacji i NIC z tego nie wynika. Wiec proponuje K O N K U R S oglosic , na NAJWIEKSZEGO PRZYJACIELA ZWIERZAT .
   Zglaszajcie swoje Kandydatury ………chwalac sie z radoscia DOBREM ….ktore w zyciu codziennym praktykujecie . Pochwalcie sie prosze Osiagnieciami , opisujac i dokumentujac swoich podopiecznych . Potem wspolnie wybierzemy ZWYCIEZCE na 2017 Rok ?

   P.s. Zwyciezca tego Konkursu otrzyma odemnie NAGRODE Glowna .
   Nagrada jest ” magiczna wedka” ,ktora uczyni zycie Zwyciezcy i jego zwie-
   rzecych przyjaciol – komfortowym i materialnie beztroskim .
   Zapraszam ………i pewno Roma wygra …. ?

   • Roma

    @ Irman

    mogłabym startować w konkursie, mamy psiaka !
    owczarkini belgijska
    ale też konie są na co dzień (prawie)

    • Irman z Polonisza

     Pochwal sie troche osobistymi wrazeniami z kontaktu ,pokaz pare zdjec lub filmik .
     Zachecam ………Nagroda czeka na Krola Milosierdzia.
     Zasluguje Taki ,aby ZYC po krolewsku ze swoimi przyjaciolmi !!!

  • Piotr Bein.

   Mnie przeraża jak ludzie mogą być durni żeby uwierzyć w majaczenia paranoika który pracował dla SB za PRL.

   • Ela

    wielu Polakow i to wpływowych pracowało dla SB,a nawet jeden był prezydentem i zapewne Pan im wierzył. A zatem przygadywał kocioł garnkowi

    • Luna

     Raczej, NIEPolaków … Ela ( wielu, to znaczy, że ty też ? ), a czy ktoś był wpływowy, czy nie i czy był prezydentem ( pewnie ,,swoi” na niego głosowali ) … to i tak niczego nie zmienia i nie usprawiedliwia. Czasem, taka mała, nie wpływowa gnida, robiła więcej szkody Polakom, niż ta wpływowa !

    • Vismaya

     Tia … koniec z torturowaniem niedźwiedzi …
     i wszystkich agentów z SB …

     wszyscy mamy sobie wybaczyć i kochać się jak bracia….

     tylko nie wiem, czy Roma zrozumie to przykazanie boskie?
     Tu może być duży konflikt! 😉 … bo jej diabły są rządne krwi…. a ks Glas zostanie bez pracy.

    • Vismaya

     Tia, przez taką drobna gnidę mój ojciec gnił w Dachau… a później po wojnie takie drobne gnidy go ścigały po całej Polsce ….
     a wszystko z jednego powodu – za przynależność do AK.

    • Majestic

     Vismaya widzisz jakie to naiwne w ostateczności, a gnidy się przepoczwarzą i najwiecej z tego skorzystają , dzisiaj stawiają wieńce aby skubać elektorat , maja czelność dzielić na wyklętych zaklętych ludowych itp , bylem na cmentarzach „walu pomorskiego ” i się zastanawiałem jakim prawem ci młodzi chłopcy co oddali życie w obecnych czasach są poniżani politycznie a przecież to matki Polki Ich urodziły a oni poszli po śmieć aby inni mogli żyć . jakaś hiena powiedziała że LWP to zbrodniarze , tak jakby mieli mimo woli coś do powiedzenia w tamtych czasach . podobnie jak powstanie 44 roku z góry zaplanowana rzez , „Są w ojczyźnie rachunki krzywd,
     obca dłoń ich też nie przekreśli,
     ale krwi nie odmówi nikt:
     wysączymy ją z piersi i z pieśni.
     Cóż, że nieraz smakował gorzko
     na tej ziemi więzienny chleb?
     Za tę dłoń podniesioną nad Polską –
     kula w łeb! ” DLATEGO każda hiena niech zostawi daninę krwi w spokoju a każdy powinien takiej napluć w twarz !

    • Vismaya

     Majestic…
     to jest mięso armatnie, oni tam na gorze ustawiaja sobie gierki … a młodzi najczęściej zmanipulowani …. walczą o ojczyznę, honor …. a ja jestem zdania, że nie trzeba walczyć, tylko żyć w zgodzie … szczególnie z sąsiadami …
     mój ojciec do Dachau trafił przez Polaka- kapusia, pomogli mu przeżyć Niemcy walczący z hitlerowcami…
     a później po wojnie uciekał także przed swoimi … z drugiej strony barykady … i pewnie by kulę zarobił … ale jakoś sprzyjało mu szczęście kiedy uprawiał slalom przed nimi od gór aż po Bałtyk … później nie chciał się bawić w żadną politykę …. i ochraniał przed tym mnie i mojego brata.

   • Ann Tonina

    Mnie przeraza fakt, ze niektorzy zawierzaja rzadom=korporacjom, naiwnie i bezkrytycznie poddajac sie procedurom szczepien na sobie i swoim dzieciom, w efekcie czego otrzymuja bonus pt.: ADHD lub autyzm, ze o innych atrakcjach jak narkolepsja czy nawet paraliz nie wspomne. Zeby sobie jednak te prawdy dostrzec i je sobie uswiadomic trzeba wyjsc przed swoje rozbuchane ego, ktore z automatu krytykuje wszystko i wszystkich. Wole sluchac majaczenia paranoika niz swiatlych, gadajacych glow na tvn i temu podobnym.

    • Vismaya

     Kiedy ja uczyłam się patologii jeszcze w końcówce lat 60-tych … o takiej chorobie jak autyzm nie słyszałam ….. a dzisiaj wspieram energetycznie nauczycieli, którzy prowadzą całe klasy w szkole z autystykami …. bo mentalnie nie wyrabiają.

   • gość

    A mnie bardzo dziwi dlaczego za te słowa nie masz bana?
    Myślę, że to wasza wspólna sprawa aby załagodzić wcześniejsze publikacje.
    Za durni macie nasz Polaków?

    • Admin

     To nie jest Piotr, to jest reptyliańska dusza, która go na jakiś czas przejęła. Jeszcze 2-3 dni i nasz Piotr wróci. Podobnie z drugim Piotrem – Rybakiem.

  • xvk

   Niespodziewanie znalazł się pod moją opieką 14-letni kot. Nie mam doświadczenia w karmieniu kotów. Poproszę o jakie podpowiedzi.

   • Vismaya

    Twój kotek ma już swoje przyzwyczajenia …. musisz trafić w jego kolor … obejrzeć go dobrze i stwierdzić jego zdrowotny stan … a później wybrać coś dla niego … miałam sporo kotków … a te jak ludzie, mają swoje gusta i smaki.
    14-latek potrzebuje większej troski, zadbaj szczególnie o jego nerki.

    • xvk

     Opiekuję się starszą osobą, która już od dawna nie była sama w stanie o siebie zadbać a jeszcze „dbała” o swojego kota. Kot często zwracał to co był zmuszony jeść, bo nie miał wyboru. Teraz ja to mogę zmienić, dlatego pytam. Wcześniej miałam psy i na tym się dosyć znam. Może ktoś świetnie zna się na kotach?
     Co to znaczy w praktyce – dbać o nerki?

    • Vismaya

     Kocham zwierzęta … ale nie jestem weterynarzem …
     psy i kotki to trochę inna bajka… 14 letniemu kotkowi musisz podać specjalną karmę dla seniorów, porozmawiaj z sklepie z tymi produktami … podejrzewam, że ten kotek lubi mięso, spróbuj mu je dać … one nie są wegetarianami … ale daj w czystej postaci, nie faszerowane wędliny etc … w tym wieku kotki mają największy problem z nerkami, toteż trzeba o nie zadbać … czuć po moczu, często znajdziesz tam krew, kiedy jest b. ostry, znaczy coś tam jest nie w tą stronę.
     Ja dodatkowo zasilam swoje kotki ziołami, parzę różne mieszanki w zależności od kotka …. możesz podawać czarnuszkę, najlepiej strzykawką, ok 2 mi dziennie, oczyści nerki. W razie choroby podwoić 2-3 x dziennie.
     Nie wiem czy w Polsce, ale są specjalne preparaty ziołowe dla kotków wzmacnające układ immunologiczny.
     I pamiętaj, kotek potrzebuje dobrej strawy, ciepełka i czystej kuwety. A tak kotki jak i pieski lubią być rozpieszczane.

   • Roma

    o psach mam coś do powiedzenia
    o kotach wiem tyle, że lubią RYBY, np szprotki
    no i surowe mięso, bo w naturze polują na myszy
    czyli podroby np wątróbka itp

    ja nie mogę patrzeć na takie surowe mięso
    psu gotuję, ale podobno koty powinny jeść surowe
    koty lubią się bawić czymś co się rusza jak mysz
    czyli np kłębek włóczki i będzie się fajnie bawił, co nada mu większy sens życia

    • Roma

     aha, bardzo ważne

     zero mleka ! !!!

     tylko wodę !

    • Vismaya

     Obecnie nie polecam, ani psom ani kotkom ryb, szczególnie morskich … nie są zdrowe, … podobnie podroby, szczególnie wątróbka mocno nasączona chemikaliami …
     to ona w hodowlach rzeźnych jest najbardziej trefna … przy tej ilości podawanych hormonów, antybiotyków i zgadnij czego?

     Dzisiaj to wielkie wyzwanie karmić tak człowieka jak i zwierzę ….
     te też cierpią na paskudne choroby w tym raka … i ciężko dziś spotkać pieska, kotka który długo żyje … co obserwuje po tej stronie wody … przeciętnie 13 lat …. nawet przy dobrej opiece.

    • Vismaya

     … tu mogę jeszcze dodać … do wody dobrze jest dolać parę kropel octu jabłkowego, odkwasić system.

   • Stanisław

    Moja kocica Ora ma 16 i pół roku, dostaje zróżnicowane pożywienie ( od „sklepowego” do tego jakie my jemy ) , do picia, woda i mleko.

    Jak jest ciepło chodzę z nią na spacery, a tak ma swoje legowisko z którego dogląda domu.

    Trzyma się dobrze jak na swój wiek i mam nadzieję że jeszcze długo będzie z nami.

 • nina

  ——– fakt zdziwiona jestem , coś wcześniej czytałam , ale dopiero teraz namierzyłam innych Żydów. Co oni mogą ?. https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Neturei_Karta&prev=search