Dr Rodriguez z Fundacji Keshe potwierdza 100% leczenie raka piersi gansami wapnia

Ten obrazek załatwia cały przemysł faramceutyczny

Ten obrazek załatwia cały przemysł faramceutyczny

Jestem jeszcze zszokowany informacjami, które zostały przekazane we wtorek przez Fundację Keshe w specjalnym seminarium poświęconym „leczeniu” raka: „Cancer Solution In Exchange For Peace April 18, 2017”.
Tłumaczenie całości powinno być niedługo udostępnione w języku polskim, ale na pewno szeroko będzie mowa o skuteczności metody w leczeniu raka podczas rozpoczynającej się jutro I Konferencji Technologii Keshe w Skaryszewie.
Z tego co wiem, w hotelu Villa Cyganeria są jeszcze tylko pojedyncze miejsca, ale można jeszcze rezerwować we współpracujących hotelach. Informacje można otrzymać mailem pisząc na kfssiedupl@gmail.com lub kontaktując się z Villa Cyganeria, choć nie jestem pewien czy organizatorzy będą mieć jeszcze czas by się tym zajmować.

Zainteresowanie Konferencją było bardzo duże, informacje jednak były blokowane, np. mam dowody na manipulacje licznikiem przez YouTube w reklamie Konferencji – usunięto np. w statystykach nagłe skoki po 1000 wejść na godzinę na tę reklamę! Mam zrzuty ekranowe, przesłałem je zresztą organizatorom. Komuś wyraźnie bardzo zależy na tym byśmy nie rozpowszechnili metody leczenia raka, metody którą każdy w domu może sam przygotować!

Jak wszystko co robi Fundacja Keshe, metoda jest udostępniona publicznie, bez żadnych ograniczeń patentowych – dla dobra ludzkości. Rak niedługo stanie się tak samo groźny jak katar.

Meksykański lekarz dr Rodriguez opisał w szczegółach przypadek pacjentki z bardzo zaawansowanym rakiem piersi.

vlcsnap-2017-04-20-12h00m22s190

Na skutek działania bardzo prostej metody plazmowej komórki rakowe uległy zniszczeniu w ciągu kilku dni.

Meotda polega na przykładaniu plastikowych torebek z gansem wapnia, po jednej stronie torebka z np. 1 ml wody z gansu, a po drugiej z kilkukrotnie większą ilością. Następuje przepływa plazmy, który powoduje, że komórki rakowe giną bądź stają się normalne. W ciągu kilku dni!
Proces leczenia można przyspieszyć tzw. kabiną balansującą, która powoduje też, że bardzo szybko ustępują wszelkie bóle. Pacjentka, która od kilku miesięcy nie mogła spać, po raz pierwszy po stosunkowo krótkim pobycie w takiej kabinie mogła spokojnie zasnąć. Dodam, że 2 takie kabiny będą zaprezentowane podczas Konferencji w Skaryszewie.

Nie będę się tu rozpisywał dokładnie nad przedstawioną metodą, nadmienię, że gans wapnia można zrobić w domu z pociętych na małe części kości kurczaka, gotując je 5-krotnie w occie winnym, następnie po odcedzeniu kości umieścić w słoiku i zasypać sodą kaustyczną (np. tzw. Kret). Zalać to gotującą się wodą i zostawić w zamkniętym słoju na 6 dni. Następnie papkę, która zostanie na dnie należy opłukać 10-krotnie wodą destylowaną, ostatnie płukanie wodą z gansu CO2.
Przepis na wykonanie gansu CO2 znajdziecie na stronie Fundacji Keshe, są też filmiki na YouTube po polsku. Powstała substancja jest gansem wapnia, czyli wapniem w stanie nano. Wodę CO2, którą się zalewa ten gans stosuje się w małych ilościach w tzw. „patchach” czyli w torebkach plastikowych z namoczoną nią bibułą. Po jednej stronie piersi 1 ml takiej wody, po drugiej np. 5 ml.

Leczenie raka w stanie zaawansowanym powinno być nadzorowane przez lekarza, gdyż może dojść do obfitego krwawienia na skutek rozpuszczania się guzów nowotworowych.
Wg. dr Rodrigueza podobną metodę można zastosować w leczeniu innych guzów nowotworowych, przy czym im wcześniejsze stadium tym szybsze i łatwiejsze leczenie. Przedstawiony przypadek był ekstremalny – pacjentka była już przez lekarzy skazana na śmierć. Ważne jedne, że nie poddała się żadnej chemioterapii czy też (gorzej) radioterapii.

Uwaga: ten artykuł nie jest procedurą leczenia raka, jest tylko recenzją fragmentu materiału filmowego zamieszczonego na profilu Fundacji Keshe, link: https://www.youtube.com/watch?v=vbRZli-XM48

270 komentarzy Dr Rodriguez z Fundacji Keshe potwierdza 100% leczenie raka piersi gansami wapnia