Dr Rodriguez z Fundacji Keshe potwierdza 100% leczenie raka piersi gansami wapnia

Ten obrazek załatwia cały przemysł faramceutyczny

Ten obrazek załatwia cały przemysł faramceutyczny

Jestem jeszcze zszokowany informacjami, które zostały przekazane we wtorek przez Fundację Keshe w specjalnym seminarium poświęconym „leczeniu” raka: „Cancer Solution In Exchange For Peace April 18, 2017”.
Tłumaczenie całości powinno być niedługo udostępnione w języku polskim, ale na pewno szeroko będzie mowa o skuteczności metody w leczeniu raka podczas rozpoczynającej się jutro I Konferencji Technologii Keshe w Skaryszewie.
Z tego co wiem, w hotelu Villa Cyganeria są jeszcze tylko pojedyncze miejsca, ale można jeszcze rezerwować we współpracujących hotelach. Informacje można otrzymać mailem pisząc na kfssiedupl@gmail.com lub kontaktując się z Villa Cyganeria, choć nie jestem pewien czy organizatorzy będą mieć jeszcze czas by się tym zajmować.

Zainteresowanie Konferencją było bardzo duże, informacje jednak były blokowane, np. mam dowody na manipulacje licznikiem przez YouTube w reklamie Konferencji – usunięto np. w statystykach nagłe skoki po 1000 wejść na godzinę na tę reklamę! Mam zrzuty ekranowe, przesłałem je zresztą organizatorom. Komuś wyraźnie bardzo zależy na tym byśmy nie rozpowszechnili metody leczenia raka, metody którą każdy w domu może sam przygotować!

Jak wszystko co robi Fundacja Keshe, metoda jest udostępniona publicznie, bez żadnych ograniczeń patentowych – dla dobra ludzkości. Rak niedługo stanie się tak samo groźny jak katar.

Meksykański lekarz dr Rodriguez opisał w szczegółach przypadek pacjentki z bardzo zaawansowanym rakiem piersi.

vlcsnap-2017-04-20-12h00m22s190

Na skutek działania bardzo prostej metody plazmowej komórki rakowe uległy zniszczeniu w ciągu kilku dni.

Meotda polega na przykładaniu plastikowych torebek z gansem wapnia, po jednej stronie torebka z np. 1 ml wody z gansu, a po drugiej z kilkukrotnie większą ilością. Następuje przepływa plazmy, który powoduje, że komórki rakowe giną bądź stają się normalne. W ciągu kilku dni!
Proces leczenia można przyspieszyć tzw. kabiną balansującą, która powoduje też, że bardzo szybko ustępują wszelkie bóle. Pacjentka, która od kilku miesięcy nie mogła spać, po raz pierwszy po stosunkowo krótkim pobycie w takiej kabinie mogła spokojnie zasnąć. Dodam, że 2 takie kabiny będą zaprezentowane podczas Konferencji w Skaryszewie.

Nie będę się tu rozpisywał dokładnie nad przedstawioną metodą, nadmienię, że gans wapnia można zrobić w domu z pociętych na małe części kości kurczaka, gotując je 5-krotnie w occie winnym, następnie po odcedzeniu kości umieścić w słoiku i zasypać sodą kaustyczną (np. tzw. Kret). Zalać to gotującą się wodą i zostawić w zamkniętym słoju na 6 dni. Następnie papkę, która zostanie na dnie należy opłukać 10-krotnie wodą destylowaną, ostatnie płukanie wodą z gansu CO2.
Przepis na wykonanie gansu CO2 znajdziecie na stronie Fundacji Keshe, są też filmiki na YouTube po polsku. Powstała substancja jest gansem wapnia, czyli wapniem w stanie nano. Wodę CO2, którą się zalewa ten gans stosuje się w małych ilościach w tzw. „patchach” czyli w torebkach plastikowych z namoczoną nią bibułą. Po jednej stronie piersi 1 ml takiej wody, po drugiej np. 5 ml.

Leczenie raka w stanie zaawansowanym powinno być nadzorowane przez lekarza, gdyż może dojść do obfitego krwawienia na skutek rozpuszczania się guzów nowotworowych.
Wg. dr Rodrigueza podobną metodę można zastosować w leczeniu innych guzów nowotworowych, przy czym im wcześniejsze stadium tym szybsze i łatwiejsze leczenie. Przedstawiony przypadek był ekstremalny – pacjentka była już przez lekarzy skazana na śmierć. Ważne jedne, że nie poddała się żadnej chemioterapii czy też (gorzej) radioterapii.

Uwaga: ten artykuł nie jest procedurą leczenia raka, jest tylko recenzją fragmentu materiału filmowego zamieszczonego na profilu Fundacji Keshe, link: https://www.youtube.com/watch?v=vbRZli-XM48

270 komentarzy Dr Rodriguez z Fundacji Keshe potwierdza 100% leczenie raka piersi gansami wapnia

 • RealityMicha

  Witaj greg, co z Twoim telefonem, nie mogę się dodzwonić
  „abonent chwilowo niedostępny”
  Daj głuchego proszę na niemiecki numer
  Pozdrawiam
  🙂

 • Bon Ton

  SZOK ROPOWY! Jeśli to prawda to nie wiem co się stanie jak Polacy się o tym teraz dowiedzą….
  „Arabia Saudyjska posiada tylko 200 mld baryłek ropy a Polska posiada 4000 mld baryłek ropy. Gdzie jest polski rząd?!!! Dlaczego tego surowca się jeszcze nie wydobywa??? Wygląda na to że polski rząd nie wie jak bogate surowce naturalne posiada Polska!!! Bo gdyby wiedział to czy nie byłoby to w interesie Polski tę ropę i gaz wydobywać??? Posiadamy jedne z największych na świecie złóż ropy i gazu a jesteśmy jednym z najbardziej wykorzystywanych i najbiedniejszych krajów świata!!! Już kilkadziesiąt lat temu gdzieś na Pomorzu wytrysła ropa, powstała ponoć nawet piosenka „za ropy strugi spłacimy długi”. Potem nastąpiła…… cisza! Kiedy w końcu staniemy się drugą Norwegią gdzie poprzez dobre zarządzanie tymi dobrami wspólnymi narodu wprowadzi się i u nas tzw.dochód gwarantowany (dywidendę narodową) dla każdego obywatela??! Kiedy w końcu POLACY zaczną wydobywać i wykorzystywać z korzyścią dla własnego narodu najbogatsze surowce naturalne?

  Zamiast prowadzić między sobą wyniszczające wojny na słowa, walczmy o WSPÓLNY dobrobyt dla WSZYSTKICH Polaków! Dla nas, dla naszych dzieci i wnuków! Zmuśmy rząd do tego abyśmy wydobywali naszą polską ropę i gaz! Rozsyłajcie!

  SKANDAL nr1!!! POLSKA ropą stoi a naród bieduje!!! Co to za polityka rządu!!! (…)
  SKANDAL nr2!!! Amerykanie wiedzą że Polska ma ogromne zasoby ropy, a polski rząd tego nie wie???! 6 minuta” więcej: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/04/23/ropowy-skandal-polska-potentatem-zasobow-ropy-i-gazu-dlaczego-sie-tego-nie-wydobywa/

  • nieustraszona

   Ludzie ! Jaki wy widzicie „polski rząd”, który miałby spełniać wasze zachcianki ?

   Według kodeksu prawa kanonicznego ludzie są uznawani jako siedmioletnie dzieci bez prawa głosu i pozbawieni są prawa do czynności prawnych czyli są NIEWOLNIKAMI iluzji „państwa” .

   Federal Republik of Polen to jedna z niewolniczych kolonii zarejestrowanej na Wall Street 14 w NY, gdzie wcześniej przy tej ścianie dla czarnych niewolników handluje się współcześnie białymi z papierem wartościowym o nazwie akt urodzenia i zasobami ich dziedzicznych obszarów czyli mamy neokolonializm w perfidnej postaci, gdzie biali niewolnicy wierzą w to, że są wolni i żyją w demokracji oraz w pokoju !!!

   Poniżej strona do wyszukiwania wszelkich spółek na świecie zarejestrowanych w Washington D.C. – gniazda handlarzy i podżegaczy wojennych,bo to dla nich jest najlepszy biznes !!!

   https://www.sec.gov./

   „Nowy Porządek barbarzyńców”, który już został dawno zaplanowany wypełnia się tu i teraz,ale dla większości ślepych i głuchych korporacyjnych szczurów-niewolników jest jeszcze niezauważalny, bo są zbyt zajęci sobą w pogoni za przyjemnościami, nędzną rozrywką i konsumcją trujących produktów globalistów :

   https://rgrunholz.wordpress.com/2014/03/13/nowy-porzadek-barbarzyncow/

   • Pilot - Hasbara

    Przeczytalem to tlumaczenie tego Pana Zielonego Drzewa-Grünholza i nic dodac nic ujac wg mnie.

    Wszystko to potwierdza sie z moimi wieloletnimi oberwacjami i osobistymi „studiami” na ten temat.
    Bylo to wszystko dawno zaplanowane ( chocby tzw. Szkola Frankfurtska i inne) i jest konsekwetnie realizowane przez „wybieranych” przez „suwerena” ( w swojej zdecydowanej wiekszosci TV-Kukulek zaprogramowanych i „stworzonych” na „obraz i podobienstwo Panskie” – koniec ironii- ) tzw. „elit politycznych”.

    Smutne to i przygnebiajace, ze „przebudzonych” jest garstka .Trzeba dzialac a pierwszym krokiem wg mnie w tym „oporze” to zawsze jest WYRZUCENIE TELEWIZORA NA SMIETNIK. Fizycznie. Raus . Po prostu raus.

 • nieustraszona

  Za skuteczne leczenie sodą oczyszczoną „raka” czyli wewnętrznej pleśniawki wywołanej grzybem Candida albicans tego włoskiego lekarza – onkologa zamknięto na parą lat w wiezieniu :

  http://www.curenaturalicancro.com/en/international/

 • zdzich

  2 TERRORISTAS ENGENDRANDO. (VIOLANDO A 2 MULAS)
  https://www.youtube.com/watch?v=kBrIXtLkqII

 • Bolesław W.

  Opadł kurz po urządzeniach darmowej energii A czy ktoś używa i jest mi w stanie pokazać działające takie urządzenie stworzone przez pana Keshe?
  Z góry zastrzegam że linki z YT mnie nie interesują.
  ….. Dlatego podobny stosunek mam do w/w artykułu.

  • Majestic

   w książkach technicznych w szkołach i uczelniach tego oficjalnie nie znają , na Keshe jeszcze za wcześnie .Osobiście uważam że urządzenia Keshe trzeba umieścić w względnej próżni aby generowały prąd , przyszedł mi ostatnio taki pomysł ? aby plazma na powłokach mogla się uaktywnić moze ktoś spróbuje to zrobić ? jak wiemy „długopisy zdrowia ” potrafią generować zbierać nieco plazmy a to jest świadectwem ,znikoma produkcja energii w obecnych generatorach jest celowo niedopowiedziana , bo inaczej cały temat by już dawno znikł , wiemy o hucznych prezentacjach urządzeń faktycznych które zniknęły z powierzchni https://wolnemedia.net/odkryli-sekret-wytwarzania-darmowej-energii/ Problemu z energia niema , każdy kto chce produkuje sobie sam i MILCZY i będzie milczał , „Z góry zastrzegam że linki z YT mnie nie interesują.
   ….. Dlatego podobny stosunek mam do w/w artykułu. ” no to pozamiatane .

 • ninanonimowa

  —–

  ŻYDZI Julian Tuwim

  Czarni, chytrzy, brodaci,
  Z obłąkanymi oczyma,
  W których jest wieczny lęk,
  W których jest wieków spuścizna,
  Ludzie,
  Którzy nie wiedzą, co znaczy ojczyzna,
  Bo żyją wszędy,
  Tragiczni, nerwowi ludzie,
  Przybłędy.

  Szwargocą, wiecznie szwargocą
  Wymachując długimi rękoma,
  Opowiadają sobie jakieś trwożne rzeczy
  I uśmiechają się chytrze,
  Tajnie posiedli najskrytsze
  Z miliarda czarnych, pokracznych literek
  Ci chorzy obłąkańcy,
  Wybrany Ród człowieczy!
  Pomazańcy!

  Pogładzą mokre brody
  I znowu radzą, radzą…
  – Tego na bok odprowadzą,
  Tego wołają na stronę,
  Trzęsą się… oczy strwożone
  Rzucą szybko przed siebie,
  Czy ktoś nie słyszy…

  Wieki wyryły im na twarzach
  Bolesny grymas cierpienia,
  Bo noszą w duszy wspomnienia
  O murach Jerozolimy,
  O jakimś czarnym pogrzebie,
  O rykach na cmentarzach…

  …Jakaś szatańska Msza,
  Jakieś ukryte zbrodnie
  (…pod oknami… w piątki… przechodnie…
  Goje… zajrzą do okien… Sza! Sza-a-a!)

  • Majestic

   Pokolenie HD
   treborok
   treborok „Ten film nie jest o straconym pokoleniu, jak wydawać się może na początku. Nie o degeneracji współczesnej młodzieży i ich pustym życiu. Nie o chamskim stosunku młodych do osób starszych i weteranów. Nie o fałszywości płytkich uciech i sprawiedliwości i prawdziwych wartościach. Nie o bezsensownym obecnym świecie konsumpcji i ostrym poczuciu sensu wtedy, na wojnie. Nie o starciu teraźniejszości i fałszywego, miłości i pożądania, piękna i przypudrowanej ułomności. Ten film nie jest o wstydzie za naszą obecną teraźniejszość i dumę z wielkiej przeszłości. Dokładniej, nie tylko o tym. Wszystko to jest bardzo ważne, ale w tym nie ma rozwiązania, nadziei, światła. A film jest. To film o przezwyciężeniu. O tym, że zło można pokonać, i że trzeba je koniecznie pokonać! Nie jutro, nie w nowym pokoleniu, nie kiedyś. Tu i teraz każdy z nas może pokonać swoją bezmyślność i nikczemność, to zło, które wydaje się pospolite i nieuchronne. Film jest o tym, że fałszywe i sprawiedliwe chodzi obok na tej samej ulicy – i w twojej mocy jest aby wybrać jedno lub drugie. Pójść następnym razem nachlać się jak prosię z dziwkami lub urodzić i wychować dziecko, które będzie czynić dobro i podaruje nadzieję zrozpaczonemu weteranowi. ” https://www.youtube.com/watch?v=ecMSGKzVakc

   • ninanonimowa

    —————–oglądałam ten film kilkanaście razy. Dokładnie zrozumiałam przesłanie ,jednak czegoś brakowało mi w nim, czułam brak dookreślenia roli przyszłego pokolenia / empatyczna dziewczynka(pokolenie) to za mało /.

    Dzisiaj zrozumiałam co drażniło mnie w tym filmie , czego mi w nim zabrakło.

    Człowiek lokowany jest w przeszłości( dziadek) w przyszłości( dziewczynka) wciąż jako OFIARA.

    Wojny, śmierć, bohaterstwo, etos itd są oczywiste, tak bardzo oczywiste, że -przyszłe pokolenia zaprogramowane jest już na PIĘKNE DUMNE ,BOHATERSKIE – UMIERANIE.

    W filmie NIE MA ! BUNTU ! przeciwko ZŁU tego świata , nie ma ODWAGI dla przejęcia władzy. Ja chciałabym widzieć dziewczynkę nie tylko jak podaje laskę, ale przede wszystkim JAKO DOROSŁĄ OSOBĘ ,która sięga po WŁADZĘ !!.

    Zostać TYM !! który POWIE właścicielom świata -DOŚĆ ! NIKT JUŻ NIE BĘDZIE dla was PIĘKNIE UMIERAĆ !!.

    ——————– i który mówi swojemu pokoleniu !-PRZEJMUJEMY RZĄDY !! dla dobra ludzi i ziemi.

    Ps. 25 lat wystarczy aby wychować pokolenie DOBRYCH LUDZI,aby jednak tego dokonać trzeba mieć WŁADZĘ. Media, szkolnictwo załatwi resztę.

    KTO!jednak nauczy Słowian ODWAGI !do SIĘGANIA po WŁADZĘ ! Kto ? nakręci film ! jak to się PIĘKNIE ROBI ??. Jak na razie widzę tylko przesłania : TY PUCHU MARNY-jesteś NIEGODZIEN………………..

    • Majestic

     Nina „JAKO DOROSŁĄ OSOBĘ” myślę że taki jest przekaz aby wykształcić u normalnych zachowanie na przyszlosc ,poświecenie Dziadka dla Ojczyzny pokazuje niejako zniweczone wartości w panującej rzeczywistosci , aby takich Dziewczynek było więcej , że jest światło w tunelu gdy naród stoi na krawędzi przepaści .

 • czaro

  Szczepionki albo życie.

  Mimo że ludzi nieszczepionych jest już tylko parę %, to lobby szczepionkowe chce szczepionek dla wszystkich ludzi. Dlaczego to takie złe?

  Oni tłumaczą, że ich niepowodzenia w postaci nawracających epidemii chorób mają przyczynę w osobach niezaszczepionych które pozostają nośnikami wirusów, czy bakterii chorobotwórczych.

  Z tego by wynikało, że gdyby tak zaszczepili wszystkich, to choroba by już znikła.

  Jednak gdyby tak było to i oni by już byli niepotrzebni i ich naprodukowane szczepionki oraz leki na skutki uboczne też.

  Ponieważ w to, że nagle z diabłów szczepionkowcy stali się aniołami zdolnymi do swojego samounicestwienia w imię dobra wspólnego wspólnoty ludzkiej, oaz powszechnego, a bezinteresownego braterstwa ludzi, to nikt normalny nie uwierzy, więc zostaje nam szukać, jakaż to przewrotna interesowność nad nimi zapanowała, bo oczywistym jest iż prawda jest inna.

  http://miarka.neon24pl.neon24.pl/post/138126,szczepionki-albo-zycie

  • Okto

   Dziękuję Panu za zaangażowanie się w sprawy tak ważne jak zdrowie naszych dzieci. Przy okazji dziękuję fundacji STOP NOP. Sam mam trójkę dzieci i nigdy ich nie szczepiłem – nie dlatego, że jestem przeciwny idei szczepienia, ale dlatego, że wiem co zawiera określona szczepionka, ile w niej zawartej jest trucizny. Uczciwi lekarze i naukowcy też wiedzą, jakie zawiera szkodliwe składniki określona szczepionka. Mogę tu z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że moje dzieci ani razu nie były zarażone chorobami przed jakimi pozornie mają chronić nasze dzieci szczepionki, mimo że miały kontakt z osobami zarażonymi, np. na pneumokoki. Wiem, że dla niektórych rodziców strach przed nagonką na antyszczepionkowców może spowodować, że ulegają presji ze strony SANEPID -u i szczepią dzieci, ale nie wiedzą jak wielki błąd popełniają. Z przykrością muszę stwierdzić, że ludzie się tym nie interesują, tak jak nie interesują się kwestią żywności i GMO – myślą, że elity, rząd ich chroni, ale to nie jest prawda…..
   Dodam, że zarówno prawdziwe źródła religijne jak i świeckie ostrzegają nas przed elitami – satanistów, którzy chcą na na tym świecie zgotować piekło…

 • ninanonimowa

  ———————–Polaku ! LECHITO !! – masz obowiązek wiedzieć !!!!

  Polaku, poznaj Żyda!

  Richard Lukas, autor „Zapomnianego Holocaustu” o losach Polaków pod niemiecką okupacją. Żydzi twierdzą, że to „propolskie herezje”.

  Richard Lukas, amerykański historyk, autor książki „Zapomniany Holocaust” opowiada, jakie problemy go spotkały po publikacji jego książki. – Według Żydów książka to „propolska herezja i skandal” co skutkowało odebraniem prestiżowej nagrody literackiej – !

  Richard Lukas podkreślił, że napisał „Zapomniany Holocaust”, gdyż Zachód milczy o losach Polaków pod okupacją niemiecką, lub przedstawia nieprawdziwe informacje.
  – Cała historia Polski XX w. jest na Zachodzie pisana z perspektywy cierpienia Żydów !!!

  – powiedział uczony. Dodał, że jego książka jest pierwszą na temat cierpień Polaków podczas okupacji.

  Amerykanin przyznał, że po opublikowaniu swej książki odbierał telefony i dostawał listy z pogróżkami oraz „potwornymi obelgami”. – Od momentu wydania książki przestałem otrzymywać zaproszenia na konferencje naukowe i wykłady. Historycy Holokaustu – głównie żydowskiego pochodzenia – uznali moją publikację za herezję, a użycie słowa „Holokaust” za skandal (…). Żydzi uważają, że mają patent na to słowo. A próba zestawienia ich tragedii z jakąkolwiek inną to nic innego jak tylko zbrodnia. Moja książka została określona jako „zbyt propolska” – przyznaje Lukas.

  Według Lukasa historyk, który chce byś „sławny i bogaty” musi był hołubiony przez gazety typu The New York Times (własność żydowska, jak zresztą wszystkie media na Zachodzie – D.Kosiur) – a żeby tak było, warto by pisał o rzekomych zbrodniach Polaków, a nie o ich cierpieniach.

  Uczonemu odebrano także Nagrodę im. Janusza Korczaka przyznawaną przez Ligę przeciwko Zniesławieniom, gdy Żydzi zorientowali się, że Richard Lukas jest autorem jak to mówią „propolskiej herezji”.

  za: https://parezja.pl/napisal-holokauscie-polakow-zydzi-uwazaja-ksiazke-za-propolska-herezje/

  ____________________________

  Polacy ponieśli w II w. światowej największe straty ludnościowe – 222 osoby na 1000 mieszkańców, następna w kolejności Jugosławia straciła 108 osób na 1000 mieszkańców, Żydzi są na szarym końcu tej tragicznej listy – „Rachunki do zapłacenia” – dr Ludwik Staszyński, s.10

  Nigdy nie istniał plan zagłady Żydów. Istniał natomiast i był realizowany plan zagłady Słowian (Generalplan Ost) opracowany przez żydowskie kierownictwo III Rzeszy.

  Procent grup narodowych przeznaczonych do eliminacji oraz wysiedleń na terenach okupowanych, przeznaczonych przez III Rzeszę na niemiecką kolonizację

  Grupa narodowa Procent przeznaczony do eliminacji/wysiedlenia
  Polacy 80-85%
  Rosjanie 50-60% przeznaczonych do eliminacji oraz 15% do wysłania na zachodnią Syberię.

  Białorusini 75%
  Ukraińcy 65%
  Litwini 85%
  Łotysze 50%
  Estończycy 50%
  Czesi 50%
  Łatgalowie 100%

  Żydowskie przedsiębiorstwo holokaustu wyłudziło od Niemców ponad 100 mld $USA odszkodowań, ale nawet promil tej kwoty nie dotarł do tych Żydów, którzy przeżyli obozy koncentracyjne i dzisiaj mieszkają w Izraelu.
  Żydowskie przedsiębiorstwo holokaustu, w ramach „odszkodowań” chce wyłudzić od Polaków, od ofiar II wojny światowej, 65 mld $USA. Wspomagają ten haniebny proceder żydowskie władze III żydo-RP (jednym z pomocników żydowskich złodziei był prezydent L.Kaczynski).

  za: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/02/23/dosc-klamstw-holokaustu-potrzebny-film-o-ludobojstwie-zydow-na-polakach/

  D.Kosiur

 • grypka świńska

  Przepraszam, ze konkretnie nie na powyzszy temat leczenia raka gansami ale… tez chodzi o nasze zdrowie 🙂

  Mega Mocne wystąpienie Jerzego Zięby w Sejmie (21.04.2017)

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=TpFKFZAKynI

  • Pilot - Hasbara

   Bardzo rzeczowe i madre wystapienie tego Pana z Australii. Niestety ale to glos wolajacego na puszczy .
   Ta swolocz w sejmie w przewazajacej wiekszosci sprzedajna i bezposrednio lub posrednio skorumpowana ( wyjatki potwierdzaja to twierdzenie) zrobi to za co „jurgielt” juz dawno wzieli. No i „konsultacje spoleczne” jak ironicznie Pan Zieba zauwaza z 26 organizacjami-beneficjentami przeciez przeprowadzili ;-(

   A gdzie jest powiedziane , ze nadwislanskim „Palestynczykom” ma byc lepiej i bardziej zdrowo niz tym Oryginalnym ?
   Smutne to wszystko bardzo jest.

   • ninanonimowa

    —-szkodzisz człowieku swoim PESYMISTYCZNYM WPISEM !. To nie jest głos wołającego na puszczy -TEN GŁOS JUŻ -GRZMI !!.

    • Pilot - Hasbara

     Daj Bog abym sie mylil a Pani-Czlowiek miala racje. I nawet wtedy i „szkodnikiem” moge zostac.

   • Pilot - Hasbara

    Film stary rosyjski pt” Czekista”. Opowiada o terrorze za tzw. poznego Lenina tj. przed 1924 r.
    Znam dosc doglebnie ten temat ale ten mroczny i ponury film jeszcze raz mi unaocznil masakre jaka na narodzie Rosyjskim popelniono w imie marxizmu-leninizmu. Nawet jak ktos nie zna rosyjskiego to moze przynajmniej „posmakowac” tego piekla na ziemi tylko ogladajac pierwsze 30 min.

    Jest tam taka scena kiedy czekista prowadzi dialog z drugim czekista i ten mu tlumaczy, ze w czasie rew. francuskiej zrobiono blad publicznie gilotynujac wrogow rewolucji. Ma natomiast, mowi on, robimy to w piwnicach po kryjomu a i ciala chowamy tak by ich nigdy nikt nie znalazl. Po 1945 w Polsce ci „Rosjanie” robili to samo z polskimi „wrogami” wladzy ludowej. Pan Kukiz kiedys spiewal piosenke o mordzie i egzekucjach w Katyniu . Jak ten film ogladalem to tekst tej piosenki mi sie przypomnial.

    https://www.youtube.com/watch?v=FOaIHCcHEa4

    • Pilot - Hasbara

     Dzisiaj 23.04.2017 jest prawoslawne swieto „Radonica” ( cos jak Zduszki-Swieto Zmarlych u nas).

     I postanowilem dzis zrobic forumowiczom MP maly prezent w postaci pieknego chrzescijanskiego filmu
     pt. „Ostrov” ( tj. Wyspa) nakreconego stosunkowo niedawno bo w 2006 r. w rezyserii Pawla Lungina.

     Dzieki temu pieknemu filmowi wielu sie nawrocilo a upadajacy sie podnosili. W Rosji ten film zna kazdy a kilkadziesiat milionow Rosjan go ogladnelo. Znalazlem ten film po polsku (link podaje nizej).

     P.S. prosze sie nie zrazac poczatkowym ok. 10 minutowym watkiem z II WS. Pozniej mozna sie tylko delektowac pieknem prawoslawnej mistyki . Uczta dla oczu i duszy.

     Zapraszam…

     https://www.youtube.com/watch?v=71-_ibgX1Lg

    • greg2014

     Oba filmy znakomite!
     Prostuj historię, bo IPN pod kontrolą gudłajską
     niczego nam nie wyjaśni.

    • Pilot - Hasbara

     odp: do Greg 2014

     Niemcy w 1990 r. tez taki IPN utworzyli (Birthler byla szefowa a pozniej Pastor Gauck).

     No wiec ich Dekomunizacja definiowala sie jednym zdaniem: „.. Jezeli ktos byl etatowym pracownikiem STASI lub tajnym wspolpracownikiem, wzglednie czlonkiem SED – tj. takiego PZPR od sekretarza POP wlacznie w gore to mial dozywotni zakaz pracy w sferze publicznej czyli w tzw. budzetowce. I jeszcze Ustawa nie przewidywala zadnego odwolywania sie od decyzji ichniejszego IPN. Zreszta do dzis ta ustawa obowiazuje mimo ze z problemem uporali sie w 2-3 lata.

     Ostatnio w Senacie Berlinskim jeden z Senatorow okazal sie tajnym wspolpracownikiem STASI i natychmiast go usuneli zgodnie z ustawa, mimo ze Senat tam to „rot-rot-grün” czyli lewactwo „pierwogo sorta 🙂 ”

     I ani deeemookracja nie byla tam zaaaagrozona, jak mawia Oooojcieeec AAAdaam ani Belg tlustowlosy z „niemieckim” ksiegarzem tudziez Komisja Wenecka z „nasza” Suchocka watykanska nie interweniowala.

     Rola tego nieszczesnego IPN polskiego polega wg mojego skromnego zdania glownie na prowokowaniu Wielkiego Narodu Rosyjskiego, obrazaniu Go i nieustajacym klangorze antyrosyjskim we wiadomym celu .

     Przyjaciel moj, nota bene, Aktywista Ruchu Kesche – podrzuca mi czesto rozne Polskie linki . Ogladalem wiec ostatnio chyba z 21.04.17 rozmowe – wywiad z niejakim Kowalskim i Pastorem Chojeckim. W calym wywiadzie mowiac o Wielkim Narodzie Rosyjskim uzywali okreslenia „KACAPY” . I ten pierwszy ma ambicje bycia POLITYKIEM a ten drugi chrzescijanskim DUCHOWNYM.

    • puk puk

     (((21.04.17 rozmowe – wywiad z niejakim Kowalskim i Pastorem Chojeckim. W calym wywiadzie mowiac o Wielkim Narodzie Rosyjskim uzywali okreslenia „KACAPY” . I ten pierwszy ma ambicje bycia POLITYKIEM a ten drugi chrzescijanskim DUCHOWNYM)))

     Jaki wywiad i jakim chrześcijańskim?

     „Ten pierwszy” do głupi mięśniak, który dał się owinąć temu drugiemu wokół palca, a „ten drugi” to…;
     zobacz sobie jego „cudownie słowiańskiej urody” córeczkę, a będziesz miał jasność kogo reprezentuje;
     i to nie żaden wywiad, tylko codzienne propagandowe ględzenie;

     widocznie chcą ” odzyskać ideę równości. Inaczej przyjdzie to „coś” i będziemy wisieć na latarniach – mówi Marcin Król”

    • greg2014

     ”I ten pierwszy ma ambicje bycia POLITYKIEM a ten drugi chrzescijanskim DUCHOWNYM.”

     Dwa durne pajace:
     palant i jego ”uświecony” kierownik.
     Niech charcują durnie.

   • puk puk

    Szkodzisz pilocie – hasbary – i choć Nina nie anonimowa nie uzasadniła tego, to ma całkowitą rację.

    Przede wszystkim wielce szanowny Jerzy Zięba, nie jest z Australii, a jedynie dość długo tam przebywał; dzięki czemu jak tuszę, uchował się przed judeosatanistami.

    Po drugie: „ta swołocz w sejmie”
    http://porozmawiajmy.tv/obecny-rozklad-wladzy-w-polsce-i-jego-konsekwencje-jan-zbigniew-hrabia-potocki/
    to w 85% chamski syjonistyczny żydowin :

    „Czarni, chytrzy, brodaci,
    Z obłąkanymi oczyma,
    W których jest wieczny lęk,
    W których jest wieków spuścizna,
    Ludzie,
    Którzy nie wiedzą, co znaczy ojczyzna,
    Bo żyją wszędy,
    Tragiczni, nerwowi ludzie,
    Przybłędy.

    Szwargocą, wiecznie szwargocą
    Wymachując długimi rękoma,
    Opowiadają sobie jakieś trwożne rzeczy
    I uśmiechają się chytrze,
    Tajnie posiedli najskrytsze
    Z miliarda czarnych, pokracznych literek
    Ci chorzy obłąkańcy,
    Wybrany Ród człowieczy!
    Pomazańcy!

    Pogładzą mokre brody
    I znowu radzą, radzą…
    – Tego na bok odprowadzą,
    Tego wołają na stronę,
    Trzęsą się… oczy strwożone
    Rzucą szybko przed siebie,
    Czy ktoś nie słyszy…

    Wieki wyryły im na twarzach
    Bolesny grymas cierpienia,
    Bo noszą w duszy wspomnienia
    O murach Jerozolimy,
    O jakimś czarnym pogrzebie,
    O rykach na cmentarzach…

    …Jakaś szatańska Msza,
    Jakieś ukryte zbrodnie
    (…pod oknami… w piątki… przechodnie…
    Goje… zajrzą do okien… Sza! Sza-a-a!)”

    któremu wielce szanowny Jerzy Zięba wskazał, oficjalnie w sejmie, gdzie ich miejsce: „władza mówi”, a wy ” jesteście tylko posłami” mającymi wykonywać polecenia i rozkazy suwerena!

    PAMIĘTAJMY, że w tzw. knesejmie „85% to żydzi pochodzenia niemieckiego” jak oficjalnie potwierdza jedyny legalny Prezydent Polski Jan Zbigniew hrabia Potocki,

    czyli pedofilscy nazistowscy syjoniści, co zarejestrowały kamery:

    BÓJKA W SEJMIE – szalony pisowiec Krzysztof
    https://www.youtube.com/watch?v=XdBxaP1uvAo

    BÓJKA W SEJMIE #2 – O co poszło
    https://www.youtube.com/watch?v=VNirbGW186g&feature=youtu.be

    SKANDAL! Celebryta zatakował PAWŁA BEDNARZ (pisownia oryginalna)
    https://www.youtube.com/watch?v=PwdEzAs9RDg

    To oczywiście nie żaden „szalony pisowiec” ani „celebryta” ale zwyczajni BANDYCI, którzy nie są w stanie znieść,że ktoś rusza ich pedofilskie zbrodnicze zboczenia! przy całkowitym poparciu i zadowoleniu wielkiego garbonosego pseudo marszałka.

    Pamiętajmy, że konstytucja Stolzmana:

    http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=stolzman-izaak-zdzislaw-kwasniewski
    Po wkroczeniu wojsk sowieckich do Polski, Stolzman dowodzący oddziałem NKWD w latach 1945-1947 – dopuszcza się zbrodni ludobójstwa na: jeńcach …

    http://3obieg.pl/wstrzasajacy-zyciorys-ojca-aleksandra-kwasniewskiego
    9 wrz 2013 – Izaak Stolzman oskarżony jest o mordowanie patriotycznej ludności polskiej na Kresach Wschodnich oraz grabież i popełnianie zbrodni na …

    http://www.fronda.pl/blogi/prawda-o-nobliscie/wstrzasajacy-zyciorys-ojca-aleksandra-kwasniewskiego,39622.html
    Izaak Stolzman oskarżony jest o mordowanie patriotycznej ludności polskiej na Kresach Wschodnich oraz grabież i popełnianie zbrodni na Żydach w gettach w …

    http://aleksanderszumanski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1899&Itemid=2
    15 lis 2016 – Izaak Stolzman oskarżony jest o mordowanie patriotycznej ludności polskiej na Kresach Wschodnich oraz grabież i popełnianie zbrodni na …

    jest całkowicie nielegalną,
    http://porozmawiajmy.tv/konstytucja-1997-jest-nielegalna-jan-zbigniew-hrabia-potocki/
    a więc wszystkie niższe akty prawne, urzędy, sejmy, sądy również, są nielegalne;

    w szczególności akces do nazistowskiej zbrodniczej niewybieralnej „komisji europejskiej” z jej „dyrektywami” działającej pod płaszczykiem tzw. UE.

    O skali zbrodniczej okupacji Polski, z jaką mamy do czynienia w knesejmie świadczy np. ten art:

    http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=993

    „Szokujące wyznanie: Izraelska gazeta donosi, jak Żydzi mordowali Polaków | Drukuj |
    Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry.
    Wydra powiedział izraelskiej gazecie „Maariv” jak trzech sowiecko-żydowskich oficerów, którzy też byli świadkami zabójstw, powiedziało mu o mordowaniu. Zaznaczył, że dochowa tajemnicy przez cały czas, ale teraz chce ją wyjawić, nim umrze.
    Nazwał swojego informatora sowieckim majorem Joshua Sorokin, który przyznał się, że brał udział w masowych egzekucjach na początku wojny. Gazeta przytoczyła wypowiedź Vidry: „Żydowski major w tajnej sowieckiej służbie i inni oficerowie przyznali mi się, że okrutnie zamordowali 12 tys. polskich oficerów w lesie katyńskim po wybuchu II wojny światowej”.
    W drugim obozie pracy dwa lata później dwóch innych oficerów powiedziało, że brali udział w mordach. Wydra powiedział, że wierzyli w niego, ponieważ był Żydem.
    Jeden z oficerów, utożsamiany jako porucznik Aleksander Susłow, powiedział mu: „Chcę ci opowiedzieć historię mojego życia”. Tichonow (drugi oficer) i ja jesteśmy dwoma najbardziej nieszczęśliwymi ludźmi na całym świecie. Mordowałem »polaczków« moimi własnymi rękami. Zastrzeliłem ich.”
    dr Ed Fields

    Stalin wybrał Żydów do mordowania Polaków w Katyniu
    Zgodnie z paktem Ribbentrop-Mołotow, w 1939 r. Sowietom przypadła wschodnia część Polski, a Niemcom zachodnia. Tajna policja Stalina NKWD (dziś KGB) systematycznie ujarzmiała miasta pod jego kontrolę. Mieli rozkaz zgarniać wszystkich, którzy mogliby stanowić w przyszłości potencjalne zagrożenie dla komunizmu. Aresztowano więc około 15 tys. Polaków. 10 tys. stanowili oficerowie Wojska Polskiego, 5 tys. to cywile, wśród nich lekarze, prawnicy, dziennikarze, pisarze, przemysłowcy, biznesmeni, profesorowie uniwersytetów i nauczyciele szkół średnich. Wszyscy byli odtransportowani do trzech obozów koncentracyjnych w Rosji. My wiemy tylko o losie więźniów z obozu Kozielsk, ponieważ ich ciała zostały odkryte w Katyniu przez Niemców w 1943 r. Sowieci po 46 latach (wreszcie) przyznali się do odpowiedzialności za zbrodnię, którą zrzucili na Niemców. Stalin wierzył, że wykształceni polscy dowódcy mogą któregoś dnia unicestwić jego plany skomunizowania okupowanego kraju. Oni byli utalentowaną elitą narodu. To automatycznie czyniło ich niebezpiecznymi wobec planu Stalina podboju drugich narodów.
    Kto mógł mordować Polaków?
    Zamordować 15 tys. niewinnych to potworne zadanie, nawet dla najbardziej zatwardziałych oprawców. Stalin zwrócił się do szefa Sowieckiej Tajnej Policji, Żyda Ławrientija Berii. Oni dyskutowali o masowym mordzie i zdecydowali, że to zadanie wykona dominująca grupa żydowskiego aparatu bezpieczeństwa. Dawna nienawiść do Polaków katolików była notorycznie wiadoma.
    Polakom w Kozielsku powiedziano, że jako wolni ludzie wrócą do domów. Pozwolono im uroczyście świętować noc przed załadowaniem na pociągi. Uściski i okrzyki „do zobaczenia w Warszawie!” wypełniały powietrze. Uciecha i radość wkrótce wygasły, kiedy odkryli, że pociągi jechały nie na zachód, ale na wschód, i były obstawione podwójną strażą.
    Gdy pociąg wjechał i zatrzymał się na stacji Gniezdowo w pobliżu lasu katyńskiego, polskich jeńców ogarnęło przerażenie. Zaczęło się wyładowanie, bagaże rzucano na ciężarówkę, a jeńców zamykano w zakratowanych przyczepach ciężarówek. Stąd byli zawożeni do baraków robotników leśnych. Skazańców brano po trzech do baraków. Tam ograbiono ich z reszty posiadanych rzeczy, takich jak zegarki, pierścionki itp. Wreszcie zagnano ich nad ogromne doły i to, co zobaczyli, było horrorem nad horrory: na dnie tych dołów zobaczyli ciała swoich kolegów, którzy odjechali pociągiem przed nimi. Ciała były ułożone jedno na drugim, jak sardynki – wspak. Układała je grupa Żydów brodzących w głębokich kałużach krwi, czekając na nowe porcje zwłok walących się w głęboką otchłań dołów, które miały spocząć na innych ciałach, żeby było miejsce na ściśnięcie więcej i więcej. Rzędy były wysokie na 12 ciał.
    Niektórzy jeńcy stawiali opór Żydom wiążącym im ręce z tyłu. Wówczas ci zarzucali im płaszcze na głowy i wiązali ręce z przodu. Niektórym jeńcom pchano w usta trociny, co NKWD uznało za właściwy środek na uspokojenie. Obawiali się, że krzyki mogą wywołać opór czekających na swoją kolej w więźniarkach. Wielu było zabitych jednym strzałem w tył głowy i szyję, wielu kilkoma strzałami, wielu było przebitych bagnetem w plecy, piersi, co oznaczało, że jeńcy stawiali opór. 4253 było pochowanych w Katyniu. Dziś Polacy domagają się poinformowania, gdzie pochowane są ciała pozostałych 10 tysięcy jeńców. Ostatni rozdział tego straszliwego epizodu jeszcze będzie opowiedziany.
    Żydzi, którzy mordowali Polaków w Katyniu
    Dziennik Izraela „Maariv” ogłosił światu imiona sowieckich oficerów NKWD uczestniczących w mordzie katyńskim. Polski Żyd Abraham Vidro (Wydra), który mieszka teraz w Tel Awiwie, 21 lipca 1971 r. poprosił pismo o wywiad, bo chciałby, zanim umrze, wyjawić sekret o Katyniu. On opisał spotkanie z trzema Żydami, oficerami NKWD, w wojskowym obozie wypoczynkowym Rosji. Oni powiedzieli mu, jak uczestniczyli w mordzie Polaków w Katyniu.
    Byli to: sowiecki mjr Joshua Sorokin, por. Aleksander Susłow, por. Samyun Tichonow. Susłow zażądał od Vidro zapewnienia, że nie wyjawi tego sekretu do 30 lat po jego śmierci, ale Vidro obawiając się, że tak długo nie pożyje, zdecydował się wyjawić go wcześniej. Mjr Sorokin, ufając Vidro, powiedział: „świat nie uwierzy czego ja byłem świadkiem”. Vidro mówił dziennikowi „Maariv”:
    Żydowski mjr w sowieckiej tajnej służbie (NKWD) i dwóch innych oficerów bezpieczeństwa przyznali mi się, jak okrutnie mordowali tysiące polskich oficerów w lesie katyńskim. Susłow mówi do Vidro: „Chcę ci opowiedzieć o moim życiu. Tylko tobie, ponieważ jesteś Żydem, czy możemy mówić o wszystkim? To nie robi żadnej różnicy dla nas… Mordowałem polaczków własnymi rękami! I do nich sam strzelałem.”
    Część tych opowieści jest reprodukowana na tej samej stronie wraz ze zdjęciem Vidro. Jest również interesujące, że w Katyniu było również mordowanych trochę Żydów. NKWD była ostrożna, selektywnie wybierała kogo „aresztować” spośród 15 tysięcy ofiar. Dziś wiadomo, że 80% polskich Żydów popierało żydowski Bund, który stał się komunistyczną partią Polski. 20% tych, którzy nie popierali Bundu, było traktowanych jak reszta Polaków. Polityką Stalina było: „śmierć wszystkim, którzy mogliby sprzeciwiać się komunizmowi”.
    Stalin mianował Żydów komendantami gułagów
    Aleksander Sołżenicyn, światowej sławy rosyjski autor 712-stronicowej książki „Archipelag Gułag”, na 79 stronie zamieścił 6 zdjęć ludzi, którzy zarządzali najbardziej morderczymi obozami więziennymi w Rosji. Wszyscy byli Żydami: Aron Solts, Naftaly Frenkel, Yakow Rappoport, Matvei Berman, Lazar Kogan i Genrikh Yagoda.
    Sołżenicyn opisuje jak Frenkel najbardziej pasował do wszystkich profesjonalnych mordów: „Frenkel ma oczy badacza i prześladowcy, z wargami sceptyka… człowiek z niezwykłą miłością władzy, nieograniczonej władzy, pragnący, by się go bano!” Jest to opis Khazara żydowskiej rasy, który dziś jest komendantem (zarządcą obozów koncentracyjnych, w których trzyma się tysiące Palestyńczyków). Módlmy się za te biedne ofiary.

    Więcej szokujących wieści
    Katyńska masakra w Trzebusce
    Została odkryta nowa, nieznana masakra Polaków przez Sowietów. Organizacja „Wiejska Solidarność” doniosła, że sowiecka tajna policja zamordowała 600 Polaków między 24 sierpnia a listopadem 1944 roku w lesie w Trzebusce, w pobliżu miasta Rzeszów. Zamordowani byli znów członkami inteligencji polskiej, włącznie z oficerami AK, przywódcami organizacji i księżmi. Wszystkie ofiary miały podcięte gardła od ucha do ucha. Ich groby odkryto w 1980 r., ale rząd komunistyczny PRL zdławił wiadomość o tym „Drugim Katyniu”. W 1945 r. polski oficer napisał raport o powyższej masakrze, ale został aresztowany przez bezpiekę i ślad po nim zaginął.
    Polski tygodnik wychodzący w Londynie donosił, że masową masakrę zarządził dowódca I Armii marszałek Iwan Koniew. Tygodnik londyński miał naocznego świadka, który zeznał, że więźniowie byli trzymani w sowieckich obozach koncentracyjnych w brutalnych i nieludzkich warunkach zanim zostali zamordowani.
    Ta sprawa jest szczególnie bolesna, ponieważ mordu dokonali ci, którzy głosili (w tym czasie), że są „wyzwolicielami Polski”.
    Tłumaczył W.N.
    Wreszcie Prawda
    Czasopismo USA „The truth at last” nr 336/1989″

    Wobec powyższego, przypominane przez Kękusia:
    https://www.youtube.com/watch?v=utTDwUoBoZI ok.38:30

    „Musimy się ruszyć, odzyskać ideę równości. Inaczej przyjdzie to „coś” i będziemy wisieć na latarniach – mówi Marcin Król”

    jest jak najbardziej na miejscu;
    pomimo, że sam prześladowany Kękuś, dystansuje się do roli obserwatora, (widocznie te wszystkie wydarzenia które opisuje i dokumentuje, nie za bardzo mu dopiekły); i teraz rad by tylko „obserwować” „branie przez Polaków sprawiedliwości w swoje ręce”, a łaskawca raczy nie przeszkadzać!

 • ciekawe

  UKRAINIEC CO DZIESIATYM MIESZKAŃCEM WROCŁAWIA.
  Dane zgromadzone w raporcie „Diagnoza Wrocławia” mówią o obecności od 51 do 64 tysięcy Ukraińców we Wrocławiu, a więc co dziesiąty mieszkaniec stolicy Dolnego Śląska jest Ukraińcem. Autorzy dokumentu widzą w imigracji pozytywne zjawisko, dlatego uważają, iż miejskie władze powinny wspierać ukraińską kulturę we Wrocławiu i kontynuować kampanię przeciwko polskiemu nacjonalizmowi.
  https://wolnemedia.net/ukrainiec-co-dziesiatym-mieszkancem-wroclawia/

 • ninanonimowa

  ————–KORZENIE ! nasze słowiańskie korzenie -odcięto nas od nich i dlatego STALIŚMY SIĘ BOAZERIĄ.!.

  Jak na powrót stać się SŁOWIANINEM . https://www.youtube.com/watch?v=eMR18VninSQ

 • MajaWalia27

  Dalsze ruchy Trumpa. Pamietam jak w kampani wyborczej powiedzial’ ” I LOVE Wilkilekaks”. Zobaczcie co sie teraz zaczyna dziac:

  Narasta fala pogróżek ze strony administracji Donalda Trumpa pod adresem Juliana Assange oraz Wilkileaks. I nie zapowiada to niczego dobrego. Najpierw głos w sprawie zabrał obecny przywódca CIA Mike Pompeo. Podczas swojej wypowiedzi dla Center for Strategic and International Studies [ Centrum Strategicznych Międzynarodowych Analiz] stwierdził, że zarówno Julian Assange jak i Edward Snowden są winni rozpowszechnianiu tajnych informacji w dodatku po to, by medialnie zyskać poklask („make a name for themselves”). No i ogłosił początek krucjaty wobec Wikileaks:

  „It’s time to call out WikiLeaks for what it really is: a non-state hostile intelligence service often abetted by state actors, like Russia.”
  [Czas nazwać Wikileaks tym, czym jest naprawdę: jest pozapaństwową (czyli nie reprezentującą żadnego rządu) agencją wywiadowczą często podżeganą przez niektóre państwa, jak na przykład Rosja]

  W sprawie Edwarda Snowdena pan Pompeo już się wypowiedział w 2016 roku, iż jego zdaniem Snowden zasługuje na karę śmierci. Pan Pompeo stwierdził też:

  „These are not reporters doing good work,” Pompeo said. „These are people who are actively recruiting agents.”
  [Oni nie są żadnymi reporterami, którzy robią dobrą robotę. Oni aktywnie rekrutują agentów]

  Nazwał Assange oraz jego popleczników DEMONAMI. No to już wiemy w jakiej wersji świata pan Pompeo ma zanurzoną świadomość…

  Prokurator Generalny USA Jeff Sessions dołączył do retoryki swojego kolegi Pompeo. Zapowiedział możliwość oskarżenia Juliana Assange o przestępstwa kryminalne, co by zamknęło temat ewentualnej ekstradycji Juliana via Szwecja (taki był prawdopodobnie dotychczasowy scenariusz, stąd Szwecja się kompromituje od 5. lat nie stawiając Assange żadnych zarzutów; gdyby je postawiła doszło by najprawdopodobniej do jego uniewinnienia przed sądem i Szwecja straciła by jakąkolwiek jurysdykcję nad przypadkiem Assange). Jeżeli USA postawią Assange zarzuty, to będzie on ścigany przez Interpol tudzież podporządkowane rządy Europy i straci jakąkolwiek perspektywę na opuszczenie ambasady Ekwadoru jako wolny człowiek.

  Pan Donald Establishment Trump powiedział, że „nie ma nic przeciwko temu, by Jeff Sessions postawił zarzuty Assange”. Jak gdyby właśnie się dowiedział, że taka opcja jest na stole. Pan Donald jeszczenieEstablishment Trump w czasie swojej kampanii wyborczej miał zupełnie coś innego do powiedzenia o Wikileaks..

  http://www.cheops4.org.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=23&p=67841#p67841

 • ciekawe

  Alarm – Stop GMO – Jerzy Zięba w Sejmie – Poruszające i mocne wystąpienie https://www.youtube.com/watch?v=og8nC4bIp9w

  • Graża

   warto wiedzieć ze coś takiego jest: http://www.sejm.gov.pl/prawo/lobbing/lobbing.htm a więc można lobbować przeciw GMO!

  • Graża

   nie mogę przebrnąć przez pierwsze zdanie Szyszki – sąd wydał wyrok i musimy się jemu podporządkować! Dewianci ustalają prawo, wyroki – bardzo chętnie tylko nas zmuszają do tego by się im bezwzględnie podporządkować, od nich zaczynają budować chore a tym razem śmiercionośne następne ,,prawo” – trzeba dojść do zera i zacząć od początku – prawo ma służyc społeczeństwu nie złodziejom czy psychopatom w rękawiczkach lub bez.

 • Irol

  Szybkie info. W Anglii twoja strona została wyłączona. Na razie udaje mi się wchodzić przez internet irlandzki.

  • MajaWalia27

   Hej Irol. W Walii nadal dziala, choc wczesniej zdarzaly sie dziwne bledy typu ”404” tudizez inne. Ostatnio nie bylo problemow ( a mieszkam w malym miasteczku).

 • Peter

  Boru Ty piszesz takie bzdury, że lepiej się nie wypowiadaj, piszesz nie na temat i zmieniasz temat Jak czytam Twoje wpisy to widać że jesteś trolem

  • Boru

   Oczywiście takie wpisy jak ten nie są cechą charakterystyczną trolla.

   • MajaWalia27

    Hej Boru. Jakolwiek szanuje Twoje zdanie to pozwole sobie miec odmienny punkt widzenia. Dla mnie Osoba Jezusa i duza czesc tego co nauczal jest pozytywna…przykazanie milosci. Nawet to,ze uzywal mowil o Sobie; ” Jestem ktory Jestem” to jest dla mnie odiciem ” Jam Jest” – i wydaje mi sie byc prawda. Pisze ”wydaje mi sie” bo moge wyrazac swoje subiketywne odczucia duchowe. To,ze jakis ”system religiny” powypaczal bardzo duzo rzeczy to nie jest wina tej Istoty, ktora miala zupelnie inne intencje. Dla mnie manipulacja jest na przyklad ”nadstawianie drugiego policzka” i to uwazam pochodzi od ”ciemnej strony mocy”. Co do Kobry uwazam,ze jest On pracownikiem – wojownikiem Swiatla. Poprzez wartwe informacyjna i bardzo ciekawe polaczenie roznych plaszczyzn wiedzy. To jest oczywiscie alternatywny punkt widzenia Tego czlowieka, czy tej Istoty. Ja tam znajduje pozytywna wiedze, szczegolnie w warstwie informacyjnej. Z agenda kosmicznych ”zbawicieli” sie nie utozsamiam. Z drugiej strony jesli ziemia jest objeta kwarantanna tych negatywnych ras i one monitiruja kontakty ET….jedno co mnie zastanawia. Juz wielokrotnie o tym pisalam – dla mnie logiczne jest,ze musi istniec przeciwaga dla negatywnych ras. W innym przypadku wszechswiat bylby calkowicie pod kontrola sil zla. A nie sadze,ze tak jest, bo na ziemii mielibysmy totalny oboz koncentracyjny.Jakby nie patrzec na ziemie to ciagle mamy opcje wyboru, i w jakims stopniu wolna wole.

    Ja sie osobicie dolaczam do wielu medytacji. Takze tych,ktore organizuje Pan Andrzej Nikodemowicz, ktorego przedstawil nam Pan Marek. On podobnie jak Kobra mowi o wplywie medytacji w procesie kreacji. I mowi tu o wplywie pozytywnym. Czy i w tym przypadku uwzacie,ze energia ludzi zostaje przejeta przez ”ciemnych”?

    • Majestic

     Maju, trwaj przy swojej opcji bo jest prawidłowa , miałem dar i jeszcze coś zostało widzenia innej rzeczywistosci styku rzeczywistosci i Cie zapewniam że obcy tutaj są , jest ich „rojno ” jest ich tak dużo że spotkanie identycznego wehikułu jest bardzo nikle , i gdy ktoś Ci mówi że tam są statki matki mierzone w dużych kilometrach to to jest prawda , bo doslownie tutaj nad głowami latają miniaturki o rozpietosci polowy kilometra .

    • ki

     Około chyba już 7 mld. ludzi wytwarzających jedzenie i zawierających materiał genetyczny przyciąga głodnych i zainteresowanych 🙂
     W świecie ezo bujd przyjęło się, że Ziemia jest „perłą kosmosu”, że jest „wyjątkowa” 🙂 No pewnie, że jest, bo głównie chodzi tu o energetyczne menu. Ziemia, jako resteuracja kosmiczna to rodzynek, z pewnością ma w rankingu google universum wormhole view same pozytywne opinie wśród głodnych gości 🙂

    • Majestic

     wszystko co żyje na ziemi jest zlepkiem kosmosu chyba nikt nie wierzy w teorie ewolucji Darwina ? i nie dziwi że wszyscy tu przylatują ” Pochodzi pan… od małpy!” https://www.youtube.com/watch?v=gvoxhvdWWws

    • Boru

     Wiem, że masz dobre intencje, ale jeśli chodzi o Jezusa, to czytając ewangelię takimi jakimi są, to postać tam opisana jest po prostu takim samym rasistowskim sk, synem jak i inny starotestamentowi prorocy. Są jakieś przepłyski, ale one tylko pokazują jaka jest reguła. „Jeśli nie uwierzycie, że jestem, pomrzecie w grzechasz waszych”. Dobrze to rozumiem. Znam te interpretacje. Jeśli nie rozpoznacie swojej prawdziwej natury, wasze fałśzywa natura was pochłonie. Problem w tym, że cała opowieść o Jezusie jest pewną naiwną, hipnotyczną opowieścią, która tak samo jak i cała biblia, ma sprowadzić cię na kolana. Problem w tym, że mając te wizję boskiego mistrza, nigdy nie odrzucisz boskich mistrzów by rozpoznać owo „Ja Jestem”. Wszystkie te ewangelie i święte książki są po to, żeby człowiek nie uznał swojego „Ja Jestem”, ale żeby myślał „on to jest mistrzem”.

     Być może chodził taki Jezus op Ziemi. Był on znienawidzony przez faryzeuszy i poprzez ich agenta znanego jako Apostoł Paweł stworzono fałszywy jego obraz. Niestety to jedyne opowieści jakie znamy o Jezusie. Nie ma innych. Jakakolwiek sympatia do postaci Jezusa jest sympatią do postaci, którą stworzyli jego wrogowie – bo przecież z faryzeuszami walczył.

     Jeśli był to jakiś buntownik, to pi…my Jezusa, bo chyba on sam, jako relana postać, chciałby tego, prawda? Ale nie, bo są święte książki. Nasza „spuścizna kulturowa”. Ciężko ją ruszyć.

    • Onore

     @ Boru
     Nie obrażaj Jezusa, bo na teraz to mamy wiedzy jak małe dzieci, a jak przyjdzie odpw. czas poznamy wszystko i będziemy Jemu podobni 🙂

     A znasz ten fragment PS. J.14(12)?

     „12 Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto we Mnie wierzy, będzie także dokonywał tych dzieł, których Ja dokonuję, a nawet większe od tych uczyni, bo Ja idę do Ojca.”

 • janusz

  Tu raczej nie chodzi o plazmę. Ogólnie chodzi o wysoki stopień rozdrobnienia uzyskiwany chemicznie.
  Słyszałem od znajomego chemika o pewnej sytuacji: Laboratorium, proszki metali o wysokim rozdrobnieniu. Stosowany był proszek, który miał tendencję do utleniania. Ten metal można spokojnie brać w rękę, skrobać, pocierać, nic się nie stanie. W każdym razie laborant umieszczał ten proszek w metalowym naczyniu. Poszła iskra i proszek znalazł się wszędzie tylko nie w naczyniu, z obsługującym włącznie. Oczywiście faceta w stanie „panda” wsadzili w pełnym rynsztunku pod prysznic. Potem badania lekarskie – okazało się, że kilkanaście sekund bezpośredniego kontaktu z materiałem o wysokim rozdrobnieniu spowodował podniesienie się poziomu tego pierwiastka we krwi. Tutaj woreczki są dla tak rozdrobnionego materiału jak firanka dla powietrza. Efekt to prawdopodobnie „wrzut” do organizmu odpowiednich związków w odpowiednie miejsca. Warto przebadać to naukowo np. na próbkach mięsnych, bo może się to zakończyć metodą podawania lekarstw umożliwiającą znaczne zmniejszenie dawek.

  • Admin

   Nie wiesz o czym piszesz. Przyjedź na konferencję, będzie jeszcze przez 2 dni, sobota i niedziela, porozmawiasz z ludźmi, którzy bardzo szybko wyszli z ciężkich chorób z rakiem włącznie i poczujesz na własnej skórze działanie plazmy.

  • Majestic

   uważam że właśnie użyteczna plazma moze się zakotwiczyć na najmniejszych drobinach mając metalowy blok powierzchnia użyteczna i to w nikłym stopniu są ściany zewnętrzne tego bloku bryły itp jeżeli zaś zrobimy drobiny „nano ” wykorzystamy z potężnym potencjałem niemal wszystkie atomy z bloku zrobimy miejsce na zakotwiczenie się plazmy taka panierka z plazmy jest pełna i autentyczna ,

 • MajaWalia27

  Z konerencji Kobry w Tajpei w dniach 11-12 marca odnosnie plazmy….bardzo ZBIEZNE slowa i zalozenia jakie ma Pan Keshe….

  Trzy formy materii to: forma stała płynna i gazowa. Kiedy gaz jest podgrzewany do skrajnych temperatur staje się gazem jonowym utrzymującym ogromne ilości energii – to jest plazma. Niewiarygodna obfitość kosmicznych włókien plazmowych w naszej galaktyce posiada klucze do swobodnej energii. Plazma staje się widzialna w naszym świecie w formie błyskawic i zorzy polarnej. Plazma eteryczna utrzymuje również ogromne ilości informacji. Reakcje i emocje wzrastają w osoczu w naszych czakrach szyszynki i przysadki mózgowej i są przenoszone na płaszczyznę fizyczną i stają się „naszą” rzeczywistością. (Ja myślę, że to jest powód dlaczego uczucia i emocje odgrywają dużą rolę w procesie manifestacji – i w tym jak tworzymy naszą rzeczywistość) Kabał umieścił skalarną sieć plazmową w naszym mózgu (podobne do oprogramowania komputerowego) aby zablokować nasz dostęp do wyższej świadomości. 95% naszych chorób jest wynikiem negatywnej sieci plazmowej. Napęd plazmowy antygrawitacyjny może być mostem lub portalem między światem fizycznym a nie fizycznym, a zatem nie ma „szybkości, ciężaru, ani rzeczywistej masy”.
  Ta sama metafizyka jest wykorzystywana w fali stojącej plazmy, która przenosi elektrony w przestrzeni kosmicznej, co Tesla odkrył i stworzył urządzenia, które mogłyby transmitować elektrony (elektryczność) bez użycia przewodu. On i jego wynalazki zostały przejęte przez Kabała.

  • Boru

   Zakochałaś się w Kobrze? Księgi Rodzaju nie czytałaś? Dobrze wiemy czym to grozi.

   • MajaWalia27

    Przyjacielu Wirtualny nie moge sie zakochac w Kims kogo nie znam i nie widzialam na oczy. Imponuje mi wiedza tej Osoby, bo jest dotyka dziedzin, o ktorych nie mialam pojecia. I zaczynam zauwazac,ze czesc tej wiedzy pokrywa sie z informacjami fundacji Keshe ( na temat plazmy ). Igor Witkowski ( pisarz, historyk) powiedzial kiedys,ze bez inormacji i wiedzy rozwoj nie jest mozliwy. A zobacz Boru jaka my mamy wiedze, nauke, informacje. Co my tak NAPRAWDE wiemy o naturze swiata, plazmie, itd…..

    Poza tym lubie meski swiat i energie mezczyzn, ale to chyba normalne ( mam nadzieje ) i wynika to z tego,ze fascynuje mnie Wasza odmiennosc. Swiat kobiecy i kobiety jako Istoty takze lubie-:) ( jest to mi blizsze i bardziej ”znane”).

  • ki

   Nie no tutaj, to co pisze MajaWalia27 i „Cobra” to ma jako tako sens. Ale to i tak są zakulisowe przepychanki i walki o pozyskiwanie energii od populacji, gdy nastąpi ta ich „Złota Era”. Jeśli jacyś „Galaksjanie, Plejadanie, niebieskie ptactwo” chcą tutaj „wyzwalać”, aresztować kabalistów i być kosmiczną Matką Teresą, to mają w tym interes – jedzenie 🙂 Nie ma w Kosmosie takich masowych wyzwoleń bezinteresownie, szczególnie na taką planetarną skalę 🙂
   Wyzwolenie to sprawa indywidualna z osobna każdego, kto tego chce, bez głodnych miłości pośredników z Kosmosu 🙂

   • Przypomina mi to wyzwolenie przez Amerykanów np. Iraku ale może się mylę.

   • MajaWalia27

    ”Ki” zgadzam sie w DUZEJ mierze z Toba. Zupelnie ”nie kupuje” wyzwolenia od jakis kosmicznych ”zbawicieli” i takze uwazam,ze to wszystko ma ”drugie dno”.
    Jednak informacja moze nam pomoc. To co mnie zainteresowalo to fakt,ze pewne aspekty wiedzy po plazmie zaczynaja sie ”zazebiac” jesli chodzi o zrodla informacji. Z tego co Pan Marek opublikowal wynika,ze wiedza o plazmie moze miec dla nas znaczenie przelomowe, jesli chodzi o zdrowie- i to jest bardzo cenne, gdyz ludzie przez cala mase rzeczy takich jak opryski chemiczne, szczepionki, trucizny w zywnosci chcoruja masowo na raka. Nie wiem czy wiecie,ale ostatnio w Walii w telewozji, ktorej nie ogladam wyemitowano reklame, gdzie haslo brzmialo mniej wiecej tak,ze za 20 lat POLOWA populacji bedzie chorowala na raka, ”oni” to probuja juz zaszczepic ludziom do podswiadomosci.

    To o czym napisal Kobra i o czym powiedzial Keshe,ze 95% chorb jest zwiazanych z naszymi uczuciami , emocjami w powiazaniu z tymi informacjami o dzialaniu plazmy i gansow jest dla mnie ”swiatelkiem w tunelu”. Gdyby udalo mi sie wrocic do Polski jak planuje to postaram sie byc z mezem na nastepnej konferencji fundacji Keshe, bo ten artykul Pana Marka przekonal mnie,ze ma to sens.

    • ki

     @MajaWalia27
     Cobra” to asortyment z kosmicznej Biedronki, ponieważ jego łopatologiczny przekaz jest tanią tandetą z zakresu zaprogramowanej odgórnie „duchowości” i zawiera dużo ukrytych dodatków 🙂 Uważaj na „światełko w tunelu”, ono w postaci artykułów z „Cobrowej” Bierdonki przyciąga tandetnymi opakowaniami 🙂 Zjadacie te produkty, którymi Was „Cobra” karmi, a to co zwracacie, konsumuje głodne źródło, gdy medytujecie.
     Bierdonka „Cobry” nie jest niszowa, jest masowa, to ją dyskwalifikuje, jeśli spojrzeć na tę cyrkulację energii przy zdrowym rozsądku 🙂
     Mnie ciekawi ewentualna świadomość Keshe odnośnie implantów. Jeśli ktoś chce używać plazmy do uzdrawiania, powinien mieć odpowiednie rozeznanie w prawdziwej przyczynie ludzkich niedomagań.

    • ki

     MajaWalia27, zanim stąd myknę – nie ważne jest, abyś się ze mną zgadzała, a z własnym duchem postaraj się zgadzać, bo on cierpliwie czeka, aż się ockniesz 🙂
     Trzymajcie się 🙂

    • Majestic

     „To o czym napisal Kobra i o czym powiedzial Keshe,ze 95% chorb jest zwiazanych z naszymi uczuciami ” a uczucia to rezonans energetyczny , tak jak placebo tysiace ludzi operuje tym pojęciem nie mając pojęcia o mechanizmach sterujących tym efektem ,dlatego naród jest karmiony, trauma ,martyrologia , nie sięga się do prawdziwej świetności np (Imperium Lechitów ) gdzie w genach jest świetność zapisana , bo powrót spowoduje wzniesienie , dobija się powstaniami wojnami , im zależy aby naród był pogrążony w wiecznym smutku upadku , podobnie religia zabija ducha , sieje strach , aby zatrącać boskie aspekty , wszystko stworzył stwórca ludzkie mozliwosci a jednak jest to swiadomie zabijane , i to w umie niby boga !!? Pozdrawiam Cie MajaWalia27

    • Boru

     „Zupelnie ”nie kupuje” wyzwolenia od jakis kosmicznych ”zbawicieli” i takze uwazam,ze to wszystko ma ”drugie dno”.
     Jednak informacja moze nam pomoc.”

     Właśnie nie do końca rozumiem idei. Kobra to człowiek, który daje pewien pakiet informacyjny, on reprezentuje sobą idee o jakiś zbawicielach kosmicznych. Nie da się oddzielić wartościowej informacji od tego, bo nawet jak mu się zdarzy powiedzieć coś dobrego, to jest to przesiąknięte całym tym ptasim kosmiczny smrodkiem.

     Dokładnie tak samo ma się rzecz z biblią i biblijnym Jezusem. Każdy mówi, żeby wziąć przesłanie miłości, oddzielić to od negatywnych wkrętów, ale gdy myślisz „Jezus” i widzisz jego cytat, to masz przed sobą całość tego obrazu sportretowanego masom, z wszystkimi tymi historiami że „nie dobrze jest zabierać chleb dzieciom i rzucać psom (poganom)”.

    • Majestic

     „””„Zupelnie ”nie kupuje” wyzwolenia od jakis kosmicznych ”zbawicieli” „”” a panujące obecnie zniewolenie przez kosmicznych kupujesz ? też bym tak chcial to bardzo wygodne .

    • Majestic

     (pomijam kwestie religijne ) „Nasienie Węża i ufo zwodzenie czasów ostatecznych ” https://www.youtube.com/watch?v=_EYQf_jqMu8

    • Boru

     „a panujące obecnie zniewolenie przez kosmicznych kupujesz ? też bym tak chcial to bardzo wygodne .”

     Obecnie panujące zniewolenie też przyszło jako „zbawienie z niebios”. Dlatego nie chcę kolejny raz tego samego.

  • Majestic

   „Trzy formy materii to: forma stała płynna i gazowa.” te formy zależą od srodowiska w konsekwencji to stan energii ,widzimy to na przykładzie bomby wodorowej gdzie wywołane środowisko ingeruje w czyste struktury energetyczne .

   • MajaWalia27

    Hej Majestic Dziekuje CI za prodrowienia i takze CIE z Walii serdecznie pozdrawiam ( i nie nie zakochalam sie, ale Ciebie LUBIE ). A props tego co napisales- ja tez zauwazylam, ze wszelkie systemy ”operacyjne” matrixa,ze sie tak wyraze koncentruja sie na NEGATYWACH- poczawszy od prasy i mediow a skonczywszy na systemach religijnych, ktore w dodatku poza WMAWIANIEM nam ze jestesmy grzesznikami, straszeniu pielklem i trzymaniu nas w pozycji ”na kolanach” koncentruja sie ciagle na TRAUMACH. Zobaczcie gdy na ziemii RODZI sie ZYCIE i sloneczna wiosna religie przezywaja ukrzyzowanie i drogi krzyrzowe…
    Ja kiedys mialam przyjaciela, ktory widzial aure i mial dar jasnowiedzenia. A poza tym uwazal,ze BARDZO WAZNE jest to by sie w zyciu DOBRZE CZUC i odczuwac RADOSC, bawic sie , tanczyc i smiac jak najczesciej. Wtedy nie do konca to rozumialam,ale dzis przyznaje mu sporo racji. Gdybysmy sie wiecej cieszyli, bawili, byli w stanie lekkosci to DUZO TRUDNIEJ byloby kontrolerom matrixa generowac poprzez nas to co generuja…

    • Ananda

     Bardzo się cieszę z prowadzonych tu dyskusji, podczytując bloga od 2010 r. zauważam,że wreszcie robi tu się lekko i radośnie 🙂 Można normalnie … wejść i nie pobudzić sobie butów 😉 Bardzo dobrze, że zostali odcięci toksyczni osobnicy- taki komplement dla admina :-)!

   • ciekawe

    Wrzuciłeś parę słów temu coś o Kobrze po wyżej dziś jest coś takiego
    Północny Tajwan jest największym podziemnym projektem (Galaktycznych i lądowych sił – 60 km x 100 km), który może pomieścić 1 miliard Plejadian i rozwija się, aby móc pomieścić 3 miliardy. Posiada on urządzenia do teleportacji i 100 ton złota.
    https://krystal28.wordpress.com/2017/04/22/notatki-z-konferencji-wzniesienia-w-tajpej-11-12-marca-2017/
    Artykuł długi ale co on jest tak naprawdę warty ? już od wielu lat czekamy na przełom ,którego nie ma a idą gorsze czasy.

  • Witek

   Kobra pisze dokładnie to samo od lat, odkąd pojawił się jego blog. Lata mijają, czas przejrzeć na oczy. Zastanawia mnie tylko jaki jest sens jego manipulacyjnego rażenia, wszak zasięg ma mocno ograniczony względem MSM.

   • ki

    @Witek
    Sensem jego aktywności jest zdobywanie jedzenia dla tych, którzy nim sterują 🙂 W Kosmosie żyją różne byty. Takie, które żywią się negatywem i cierpieniem oraz takie, które żywią się oddaniem i miłością. To jest dualny talerz pysznych dla nich dań, które mogą im dostarczać ci, którzy nie widzą, co się dzieje w szerszej perspektywie.
    Można ominąć ten dualny talerz dań i nie uczestniczyć w trawiennych procesach cyrkulacji energii 🙂

    • anna

     ki, jak to uczynic?

    • ki

     @anna
     Wg mnie poprzez osiągnięcie całkowitego spokoju wewnętrznego. Nie karmić dwóch stron dualizmu.
     Tylko własny duch jest prawdziwym przyjacielem. On nie jest dualny. Nie potrzeba żadnych pośredników w „oświecaniu”, czy „wyzwalaniu”.
     Wtedy przychodzi prawdziwe wyzwolenie 🙂 Żyć po swojemu w radości, a nie według przepisów innych.

 • Majestic

  Robert A. Gajdziński i „dyktowanie” Dyktowania – Dlaczego zostałem zamordowany? – John Kennedy – 20.04.2017 https://www.youtube.com/watch?v=Vwt2pJdlyGY Dyktowania – Nie popełnłlam samobójstwa – Marilyn Monroe – 20.04.2017 https://www.youtube.com/watch?v=TloSnaKN3XE ‚Transkommunikation’ – „SPIEGEL TV” (VOX – 2011) https://www.youtube.com/watch?v=wn6mMJOsjsM Transkommunikation – Interview mit Prof. Dr. Ernst Senkowski ( Dr po swojej smierci nawiązał kontakt metoda którą sam badał ) https://www.youtube.com/watch?v=pTw3TnsnRB0 ITK – Dr. Ernst Senkowski † – TBS – 11.05.2015 – Daniel Zschocke – Gesa Dröge https://www.youtube.com/watch?v=4UrUZCc386U Die Geisterakten – S01E02 „Das Fort Großfürst Konstantin” https://www.youtube.com/watch?v=1BfR41o9G8o Technika do kontaktu istnieje już w 6o latach , w postaci zdjęć , przekazu poprzez TV radio , magnetofony itp . ” w 1970 roku Watykan utworzył komórkę do spraw badań zjawisk i fenomenów … ” http://www.eioba.pl/a/1ibl/komunikacja-z-zaswiatami-i-zmarlymi http://wiadomosci.onet.pl/tablica/transkomunikacja-jedna-z-najbardziej-sensacyjnych-,1666,270154,41043321,watek.html badania miały na celu wyłowienie przechwycenie najlepszych ludzi , odpowiednio konfigurowanego sprzętu , itd a w odpowiednim momencie ukrycie badan przed opinią społeczną ( wiernymi ) oraz zanegowanie i przeklęcie zjawiska aby trzymać tajemnice zdała od baranów , na badania wydano miliony grube , z podatków ściąganych z wiernych . Obecna technika się nie nadaje na takie eksperymenty , jedynie do analizy , można to porównać do różnicy miedzy tranzystorem a poczciwą lampą , ówczesna elektronika bazowała na naturalnych zawijaskach .

 • revi

  Mega Mocne wystąpienie Jerzego Zięby w Sejmie (21.04.2017)
  https://www.youtube.com/watch?v=TpFKFZAKynI&feature=youtu.be

  • Arni

   Jerzy Zięba w sejmie mówi prawdę na temat GMO oraz o tym, kto jest prawdziwą władzą w Polsce: https://www.youtube.com/watch?v=og8nC4bIp9w

  • puk puk

   Potwierdzam, super mega holistycznie MOCNE!!!

   (link Arniego https://www.youtube.com/watch?v=og8nC4bIp9w%EF%BB%BF ma lepsze ujęcie)

   Wielce szanowny Jerzy Zięba w znakomitym wystąpieniu potraktował służących (z łaciny ministrów) bardzo holistycznie, a więc usadził przewodniczącego słowami:

   Władza mówi!

   Zauważył, że jest zakaz eksperymentów z GMO na ludziach, a komisja, minister i w konsekwencji sejm chcą dopuścić takie eksperymenty medyczne na Polakach!
   Stwierdził, że to jest kryminał, to jest więzienie; i tu pozwolę sobie nie zgodzić się z wielce szanownym Jerzym Ziębą – GMO i szczepionki są ludobójstwem i to jest kara śmierci, bez przedawnienia; niezależnie od wielkości korzyści jakie przyjęli głosujący czy zmuszający (sorry lobbujący) głosujących.

   „Eksperymenty medyczne na ludziach są zakazane ze względów etycznych, a na Polakach MOŻNA!”

   Ja jako suweren, jako władza, rozkazujemy wam teraz wprowadzić całkowity zakaz GMO, jest to nakaz suwerena, nakaz dla posłów; i minister ma jak najszybciej zameldować wykonanie zadania, nie czekając do końca kadencji!”

   Ps.

   Kara śmierci jest nadal aktualna zgodnie z jedyną legalną Konstytucją 1935r.

   http://porozmawiajmy.tv/obecny-rozklad-wladzy-w-polsce-i-jego-konsekwencje-jan-zbigniew-hrabia-potocki/

 • denuo

  Jan Potocki – Legalny Prezydent II RP
  https://www.youtube.com/watch?v=P_2StxLfIRc

 • Ania

  We Włoszech właśnie wybuch skandal szczepionkowy. Media podały, że w miasteczku Treviso aresztowano pielęgniarkę, która przez pół roku udawała, że szczepi dzieci. Kobieta fałszowała dokumentację medyczną, a zawartość fiolek ze szczepionką wylewała. Sprawa wyszła na jaw dzięki czujności pozostałych pracowników szpitala. Zaniepokoił ich fakt, że żadne dziecko nie zapłakało w trakcie szczepienia.

  Pielęgniarka została zwolniona i toczy się przeciwko niej podstępowanie dyscyplinarne. Najprawdopodobniej stanie też przed sądem. W wyniku jej postępowania ponad 500 dzieci nie otrzymało podstawowych szczepień. Lekarze rozpoczęli poszukiwania dzieci, których życie jest zagrożone, żeby je właściwie zaszczepić.

  http://www.pudelek.pl/artykul/109164/wloska_pielegniarka_przez_pol_roku_udawala_ze_szczepi_niemowleta/

  • Franek

   „Lekarze rozpoczęli poszukiwania dzieci, których życie jest zagrożone, żeby je właściwie zaszczepić.”
   A może tak powinnaś napisać: „Lekarze rozpoczęli poszukiwania dzieci, których życie zostało uratowane, żeby je jak najszybciej podtruć.” 🙂

  • greg2014

   ”Lekarze rozpoczęli poszukiwania dzieci, których życie jest zagrożone, żeby je właściwie zaszczepić.”

   Faktycznie pudelek 🙂

 • denuo

  Musisz to wiedzieć! (209) „Franciscus Cornelis Gerardus Maria Timmermans”-zdradził wredny plan UE!
  https://www.youtube.com/watch?v=C4BhJ1sfvCs

 • denuo

  Polska imigrant z Syrii popełnił 3 przestępstwa polski sąd wypuścił go
  https://www.youtube.com/watch?v=WTz4U11EYgE

 • Boru

  Może nie w temacie głównego wątku, ale i tak każdy pisze o wszystkim.

  Rzecz o płaskiej Ziemi, na czym polega ta operacja psychologiczna. Problem z dyskutowaniem z płaskoziemcami jest taki, że oni specjalizują się w wynajdowaniu takich róznych „sprawdzajek”, na ile ktoś będzie w stanie wytłumaczyć dane zjawisko. Wiedzą, że ludzie, którzy wierzą w ziemię kulistą nie żyją tym tematem i nie jest to całe ich zainteresowanie. Wielu nie wie jak działa perspektywa, nie wie, że nasza atmosfera oddziałując ze światłem robi rózne rzeczy. Wielu też wierzy w ziemię kulistą tak, jak kiedyś wierzono w płaską, czyli po prostu taka jest wersja oficjalna. I tacy są celem tej operacji psy-op. Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę, że okłamuje się nas zewsząd. Łatwo jest więc wątpiących w cały ten system „kulistych” wciągnąć w ziemię płaską, żonglując tymi „dowodami” dodając, że to NASA nas robi w konia. Chwytliwa rzecz dla ludzi słabo odpornych na kontrolę umysłu.

  Nie wciągam się w dyskusje gdzie omawia się te wszystkie „dowody”, bo jest to tylko woda na młyn dla ludzi, którzy specjalizują się w wynajdowaniu kolejnych bredni. Płaska ziemia to taki śmierdzący, martwy kot rzucony w środowiska alternatywne, by ludzie skupiali się na głupotach i byli podzieleni, kiedy nad wszystkimi wisi katowski miecz globalizmu z szzepionkami, GMO, chemtrailsami i innymi atrakcjami.

  Istnieje w sieci sporo opracowań demaskujących te brednie. Link do obszernego opracowania po Polsku podałem w innym wątku:

  https://opolczykpl.wordpress.com/2017/01/11/plaska-ziemia-czyli-rzecz-o-plaskomozgowcach/

  Jeszcze choćby taki filmik na youtubie:

  https://www.youtube.com/watch?v=YdfNuwMhMg4

  Jest dużo ludzi, którzy bawią się w takie intelektualne masakry, nie ma więc sensu żeby pod każdym postem osoby wspominającej o płaskiej Ziemi, była kolejna bitwa na argumenty.

  Mam parę osobistych spostrzeżeń odnośnie płaskiej Ziemi. Cała ta płaska Ziemia jest pewną sztywną konstrukcją umysłową, jest to zafiksowanie się na przekazach z tzw. „świętych ksiąg”, jest to tryb umysłu dotkniętego religijną hipnozą. Nie ma ani jednej osoby wierzącej w to, która nie łączyła by tego z wierzeniami w biblię lub jakieś inne formy hipnozy, gdzie klęka się przed Zusem czy innym jahwe-podobnym bytem. Płaska Ziemia jest wszędzie tam, gdzie jest niewolnicza cywilizacja, gdzie niewolnicy czczą jakieś męskie bóstwo. Nie ma potrzeby, żeby był jakiś nieskończony kosmos, jeśli celem człowieka jest służenie konkretnemu bogu.

  Jeśli ktoś czytał moje wcześniejsze posty, to zauważył, że często używam zwrotu „podnieść głowę w górę ku Słońcu i wstać z kolan”. Ten niewolniczy tryb umysłu, ten paraliż mózgu, który zmienia człowieka w zombie, widać najbardziej w tym, jak traktuje on Słońce. W teorii płąskiej Ziemi Słońce jest jakąś niewielką kulą wiszącą na łańcuszku, przymocowaną do sklepienia niebieskiego (pomijam już kwestię tego, co wprawia w ruch owo słoneczko, z czego jest zrobiony sznurek, czy został wytworzony w jakiejś odlewni w żydowskim niebie, jak to jest że sznurek się nie topi skoro nie ma nic co by nie stopniało w temperaturze 6000 stopni, a jeśli jest tylko płaskim reflektorem, to jak plamy słoneczne wędrują po całej jego tarczy, ginąć z tyłu i wychodząc z drugiej strony). Odnoszę się tutaj tylko do uczuć. Niektórzy potraktują to jako „demagogie”, ale człowiek ma uczucia po to, żeby i na ich podstawie potrafił rozpoznać, kiedy robi się go w balona. Z czym od wieków kojarzone było Słońce? Z wolnością. Zawsze mówiono „Słońce wolności”, „Słońce niezwyciężone”, ale nigdy „Słońce na sznurku”. Coś co wisi na sznurku jest ujarzmione, jest niewolnikiem. Kiedy Spartakus chciał wolności, nie spojrzał na Słońce na sznurku. Wystarczy spojrzeć na Słońce, odstawić choćby na chwilę biblie i wtedy staje się jasne, że Słońce jest wolnością i nie ma możliwości, żeby odczuwając to połączyć to z jakimś łańcuszkiem.

  Wszystko co postrzegamy jest odbiciem nas samych. W przypadku „słońce na sznurku” jesto nie tyle słońce na sznurku, co człowiek na sznurku, który zamiast spojrzeć na Słońce, patrzy w biblie. Nie ma w nim wolności, więc tam gdzie powinien dostrzec wolność widzi sznurek.

  Poza tym, jak to jest, żę człowiek jako istota rzekomo ograniczona, która wobec boskiej nieograniczonej mądrości jest taka malutka, jest w stanie wymyślić coś o wiele ciekawszego niż jakieś „terrarium” ogrzewane przez Słońce na sznurku? Nieskończony kosmos, kuliste planety krążące wokół gwiazd, które z kolei tworzą galaktyki i super galaktyki, jest ideą ciekawszą, głębszą, a przecież to wymyślił tylko człowiek. Jak to jest możliwe, że istota o nieograniczonej wyobraźni, która jest wszechmocna, wpadła jedynie na pomysł, na który wpaść mógł np. wredny dzieciak stawiający szklany klosz na mrowisko by patrzeć jak się mróweczki męczą.

  • Boru

   Poza tym, stawiając obok siebie słowa „słońce” i „łancuszek”, to zastanawiam się, czy komuś coś się nie pomyliło, gdy czytając przekaz jakiejś innej cywilizacji, nie załapał, że „łańcuszek” to nasze DNA, które jest z kolei połączone ze Słońcem.

   Zakończę to w taki sposób, żeby nie było, że nie piszę w temacie wątku.

   Nasze ciała funkcjonują dzięki światłu. Światło jest informacją, dzięki której ciało wie jak ma poprawnie działać. Nasze ciała kompletnie rozstraja się poprzez odwracanie dnia i nocy. W dzień człowiek jest zamknięty w pomieszczeniach, biurach, a w nocy kiedy powinien odpoczywać w ciemnościach, świecą nam latarniami na ulicach, siedzi się przed telewizorem i komputerem. Od tego się nie ucieknie, trudno, przyszło nam tutaj żyć.

   Jeśli światło dostarcza ciału informacji jak ma działać, jeśli dzięki światłu ciało wie, co się dzieje w jego otoczeniu, to przyjrzyjmy się takiej tabelce.

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Luks_(fotometria)

   Bardzo pochmurny dzień ma 100 lux, jednostek natężenia światła. Światło w pokoju dziennym na 50 lux. Jeśli na zewnątrz jest Słońce, to człowiek poprzez sztuczne światło dostarcza swojemu ciało informacji, że Słońca dziś nie ma i jest totalnie zachmurzony dzień. Często to widać, że wychodzą ludzie z roboty i pomimo pięknej pogody, oni snują się jak zombie, jakby oderwani od tego co jest nad nimi. Dla nich nigdy Słońce nie wychodzi.

   Życie w takim nieustannie „zachmurzonym” środowisku powoduje stres. Żeby choroba się pojawiła, jakiś rak, czy coś innego, ciało musi być „nasiąknięte” stresem. Tu nawet nie chodzi o „zakwaszenie organizmu”, że to jedzenie mięsa powoduje raka, czy coś takiego. To nie jedzenie mięsa powoduje raka, ale to, że mięso jest nasiąknięte stresem tego zwierzęcia, które tak jak i człowiek w tym chorym systemie, nigdy nie widziało Słońca.

  • Boru

   W linku do youtube, który dałem wyżej widać, że płaska Ziemia już spełniła swoje zadanie ośmieszania pozostałych rzeczy jak GMO, chemtrailsy itp. To o czym pisałem wczoraj. Będziemy gadać o płaskiej Ziemi i ludzie ciekawi innej wizji świata zobaczą o czym się gada i już w nic nie uwierzą.

   • Majestic

    Boru masz racje jest jakaś prowadzona gra moze więcej od podwójnej ? „”” Będziemy gadać o płaskiej Ziemi i ludzie ciekawi innej wizji świata zobaczą o czym się gada i już w nic nie uwierzą.””” na tym to polega takiego efektu ktoś chce , to dlatego przestaniesz mówić o ewidencyjnych faktach ? co będzie gorsze w ostatecznym rozrachunku ? dokladnie w podobny sposób osiągnięto sukces z obcymi- ufo itp ,wprowadzono tyle zamieszania ośmieszania, codzienności w postaci fabuły kina , że gdy nawet ktoś coś zobaczy to skorzysta z wszystkich lansowanych opcji , Konopia Roślina Boska w podobny sposób zniknęła, 99,9 % rzeczywistosci jest totalnym oszustwem i kłamstwem . terminologie możemy zmienić zmieniać ale faktów nie zabijajmy , świat został zbudowany ten obecny na fałszu , mieszkańcy ziemi zostaną wydziedziczeni z wszystkiego , niedlugo zapewne wprowadza podatki od pojemności płuc za zużycie tlenu . pamiętam batalie trolli , racjonalistów , „naukowców ” odnosnie w ich mniemaniu smug kondensacyjnych , parchy teraz cicho siedzą , bo sami zobaczyli jakie mleko zawiesina i wieczne zachmurzenie się robi a to tylko wizualne efekty fakty , podobnie jak Antarktyda debile jeszcze teraz myślą że tysiace ludzi na Antarktydzie mierzy temperaturę i się turla na śniegu z pingwinami . „Kto rządzi światem? Watykan wraz z syjonizmem!” https://www.youtube.com/watch?v=FoU_jjWFy-s

    • nieustraszona

     A teraz o płaskiej ziemi w wersji Meksykanina dla myślących oczywiście :

     https://www.youtube.com/watch?v=I0WMI0F_rh8

    • Boru

     Co do jednego z linków odsyłającego do filmiku pt. „światem rządzi Watykan i syjonizm”.

     Kościół katolicki kiedyś aspirował do stworzenia globalistycznego systemu. Nie wyszło mu, zaczął się sypać, przeobrażać, mutować, protestantyzm zaczął „wracać do korzeni chrześcijaństwa” – czyli judaizmu. Tak jak zaplanował to sobie Saul z Tarsu, że najpierw mamy ewangelizowanie pogan i wmawianie im, że są duchowym Izraelem, a na końcu Bozia przyjmie z powrotem swój naród i zapanuje nad tymi wszystkimi zewangelizowanymi poganami. Protestantyzm to pewien etap na drodze „powrotu do korzeni”, czyli przygotowania ludzi do przyjęcia władzy „narodu wybranego” nad sobą.

     Ten filmik obejrzałem już dawno temu, nie mogę się przemóc by znów to obejrzeć. O ile pamiętam to było powiązane ze stroną zbawienie com, czyli taki „biblijno korzenny” klęcznik, coś jakby zielonoświątkowcy, a przynajmniej o podobnej konstrukcji umysłowej. To jest w ramach tej walki protestantów z katolikami, już to przerabiałem kiedyś. Dla baptystów czy zielonych, kościół katolicki to Wielka Nierządnica, a oni czyste baranki boże.

     Obecnie kościół katolicki jest atakowany nie ze względu na kościół sam w sobie, że to jakaś ostoja prawdziwej wiary, lecz chodzi o to, że prawie cały katolicyzm to jest skradzione pogaństwo. Atakuje się kościół ze względu na to, że jego częścią są dawni poganie.

     To dlatego tak wielu ludzi czuje taką sympatię do kościoła, bo są elementy dawnych wierzeń. W takim USA jest ateizm bo „wracając do korzeni chrześcijańśtwa” sprawia się, że zostawia się poganom czysty judaizm i jest to dla nich obce.

     „Nierządnicą” zwali nazywać judaiści każdą „bezbożną” kobietę, tak więc podejrzewam, że chodzi tu o niepokornych pogan i ich adorowanie Matki Ziemi. Kościół katolicki nijak ma się do adorowania Matki Ziemi, sam ją niszczył, ale mówienie o katolikach jako „wielkiej nierządnicy” służy temu, by atakować te pogańskie elementy katolicyzmu, samych dawnych pogan, ku ich zniszczeniu.

     Watykan nie jest żadnym centrum kontroli. Nie ma tak naprawdę żadnego konkretnego centrum kontroli, żadnego szczególnego kultu. Jest nim każdy fałszywy kult, którzy uniemożliwia wyjście poza religijne pudło. Jest nim i syjonizm, a jeśli potraktować syjonizm jako kult Izraela, to jest nim też i chrześcijaństwo, bo ziemią świętą każdego chrześcijanina jest Izrael. Każdy odłam chrześcijaństwa jest syjonizmem. Jest to tylko jedna z wielu odnóg. Inni wierzą w Adidasa i Reeboka albo w Manchester United.

    • Majestic

     nieustraszona , oczywiscie na skróty przez Emiraty !!!,a co tam ! nikt idiotom nie będzie do końca tłumaczył że są idiotami .

    • Franek

     Metoda wprowadzania wielu wątków jest najczęściej stosowanym chwytem dezinformacyjnym. Lepiej działa niż klasyczne odwracanie uwagi społeczeństwa przez np. „fałszywą flagę”. Chociaż często stosowane są techniki mieszane i wtedy woda z mózgu jak na zawołanie. I oczywiście jak w telewizorni nie powiedzieli to problem nie istnieje. Jednak mam wrażenie, że ludzie powolutku może nie „mądrzeją”, ale „trzeźwieją”. Zaczynają zauważać co niektórzy, że są wkręcani, że z rządu na rząd nic się nie zmienia. Nadal goni się „króliczka”, byle go tylko nie złapać.

    • puk puk

     @nieustraszona – fajny filmik – jak agent BORu śmieje się z ciołków próbujących z nim dyskutować!

   • Majestic

    „zafiksowanie się na przekazach z tzw. „świętych ksiąg”, ” trzeba plewy odsiać ,inaczej uśmiercisz mity i legendy w kturych są fakty historyczne zobacz to na czas nie zniszczono tego jedynie zdołali to odsunac http://www.mbkm.pl/pismo/33kezechiela.htm , gdyby ktoś Ci mówił uwierzyłbyś ? mając kilka lat w szkole na lekcji historii nic więcej nie wiedząc ? rozebrali po części przykryli moherowym beretem i cisza 14 tys lat zagrzebane https://www.youtube.com/watch?v=0AXwuGjMPLs tutaj podobnie a w szkole nauka opowiada farmazony dla idiotów o kulturze Majów Aztekow itp https://www.youtube.com/watch?v=pkqmH7yTzow Legendy to nie bajki https://www.youtube.com/watch?v=EW0TGD2ptQs

    • ninanonimowa

     —-wysłuchaj wszystkich wykładów Franca Zalewskiego / odkryłam go dopiero co/ a ZROZUMIESZ wszystko !.

     https://www.youtube.com/watch?v=y3JUlOVoP4o

    • Majestic

     Dzięki Nina w sumie znam , muszę to jedynie głęboko przerobić Franc chodził jeszcze do normalnych Szkól i Profesorów , te wszystkie uczelnie powinny być zamknięte sfora pasozytow Niech będą przeklęci Sobą tyle razy ile jest ofiar ich Szatańskiej Nauki i Złodziejstwa

   • Boru

    Mity i legendy to w większości personifikacje tego co obserwujemy na niebie. To wędrówka Słońca, zmiany pór roku, gwiazdy i planety. To siły natury jak np. Thor jest uosobieniem grawitacji (młot, którego nie można podnieść, który rzucony wraca do właściciela – czyli do Thora – grawitacja ściąga przedmioty w dół). Później te personifikacje zaczynają odrywać się od tego na co miały wskazywać i żyją osobnym życiem. Pod to podczepiają się pasożyty i robię się pośrednikami pomiędzy bogiem/bogami, a nami. Później pojawiają się turbo-ezoterycy channelingowi lub turbo-słowianie i tworzą bajki o byciu stworzonym przez bogów.

    Ja nie zostałem stworzony przez żadnego boga lub bogów. Cała moja istota, moja forma, to czym tutaj jestem, zostało ukształtowane przez siły planety i naszej gwiazdy – Słońca, dzięki ich promieniowaniu, sile grawitacji, powietrzu.

    Mój światopogląd nie jest materialistyczny. Dla mnie wszystko jest przejawem świadomości. Gwiazdy i planety są żywymi organizmami, jednak ich świadomość nijak ma się do jakiś bogów czy bogiń. Słońce jest żywą energią, jest świadomością, jest ekspresją zarówno wolności i mądrości. Chcąc skupić się na aspekcie mądrości można przedstawić je symbolicznie jako starca z brodą. Z kolei skupiając się na wolności można przedstawić je jako np. Apolla czy innego Baldura. Żadna z gwiazd nie żąda czci, Słońcu nic nie da, że ktoś uklęknie przed nim. Rozdają nam swoją nieograniczoną energię za darmo i dzięki ich energii każda istota może rozwijać się po swojemu, jak tylko chce, nie musząc przyjmować żadnego konkretnego systemu, czy wierząc w świętą książkę. Każdy kto chce kierować się złymi intencjami, ograniczając wolność innym to wystawiony na ich wolną energię będzie odczuwać dyskomfort. Prosta wizja, prosta sprawa, wystarczy przestać karmić się fantastycznymi historiami, bogami, UFO, wstać z kolan, podnieść głowę wysoko i nie pozwolić nikomu mówić sobie co mamy robić i myśleć.

    • Majestic

     „Mity i legendy to w większości personifikacje tego co obserwujemy na niebie.” Boru, to strzały w dwa kolana ? Boru „Mój światopogląd nie jest materialistyczny. Dla mnie wszystko jest przejawem świadomości.” Boru Wszystko jest wszystko jest świadomością ,materia to umowne pojecie zależne od obserwatora od jego percepcji i kompatybilności z otoczeniem , kamień w ducha nie wejdzie ale duch w kamień tak .

    • Wojox

     Zobacz sobie kolego jak wygląda symulacja ruchu słońca po horyzoncie kiedy staniesz teoretycznie na biegunie północnym. Obracaj globus wokół osi o jeden obrót. Słońce jest nieuchome. Bo niby ziemia wiruje. Po takiej symulacji wyjdzie ze przez cały dzień i noc słońce będzie tkwiło w na tej samej wysokości.
     A potem zobacz jaka jest rzeczywistość. Filmów jest mnóstwo.
     A jak zaczniesz myśleć to dopiero potem pisz te bzdury o grawitacji i innych okultystycznych siłach tej prawdy która ci wprasowano w szkole….

    • Boru

     „A jak zaczniesz myśleć to dopiero potem pisz te bzdury o grawitacji i innych okultystycznych siłach”

     🙂

    • Majestic

     Księga Henocha wyraźnie mówi o Firmamencie https://www.youtube.com/watch?v=UCajaGghN5Y , kiedyś nie było firmamentu gwiazd panował półmrok Credo Mutwa nawet o tym mówił ,Henoch mówi o jaśniejszym niebie -firmamencie, ja zaś widziałem potężne wyrwy w hologramie z których było bardzo jaskrawe światło było to rok dwa lata temu ? tutaj Henoch opisuje energetyczne struktury które widział sterujące ziemskim padołem https://www.youtube.com/watch?v=asyjXk80fOg w pozostałych częściach opisuje cześć historii ziemi jak i sfery duchowe dozorujące ziemie . są jeszcze przekazy odnosnie Saturna gdy był słońcem w starej galaktyce ” Kult Saturna ” z tego okresu zostały jedynie rośliny koloru kolorów fiolet -czerwień , bo przez dziesiątki tys lat nie byli pełnego widma światła z gaszącego się Saturna . a teraz plamy na słońcu , te plamy są oryginałem tak wyglądało dawno to słonce było czarne i jest obecnie za warstwa plazmy jest zimne w wnętrzu , tutaj w 15 minucie jest prawdziwa plama słoneczna kadry z filmu „Sunshine ” soundtrack https://www.youtube.com/watch?v=5kRKo_IGAbE

    • Boru

     a mi ktoś odpowie z czego jest zrobiony ten łańcuszek na którym Słońce wisi? I co sprawia, że ono się porusza? Bo ja będę się wysilał żeby odpowiadać na każdą bzdurę, a mi nikt nic nie powie.

     A dzień polarny na Antarktydzie to jak wyjaśnisz?

    • Boru

     Nie potrafię na wszystko odpowiedzieć z marszu. To jest właśnie siła tych płaskoziemców, bo ja nie idę przez życie zastanawiając się jak powinien wyglądać dzień polarny na biegunie północnym. Wy siedziecie przed tymi monitorkami i kombinujecie cały czas. Dla wielu z was płaska ziemia jest jedynym zainteresowaniem. Podobnie z ziemią wklęsłą. Zarówno płaskoziemiec jak i wklęsłziemiec, dobrze przygotowany, gdyby się mnie zapytał o coś szczególnego na ulicy, to by mnie pewnie zatkało. Bo ja nie siedzę w temacie kulistości ziemi non stop jak wy w płaskiej. Mieszkam w tej Polsce 28 lat i cieszę się Słońcem jakie tutaj mam. Musiałbym posiedzieć w temacie, poszukać informacji, przestawić perspektywę. I teraz jestem postawiony w takiej pozycji, że mnie ktoś „zagiął”. Tymczasem moje pytania dotyczące tego z czego składa się łańcuszek na którym wisi Słońce, albo co nadaje mu ruch wirowy jest przemilczane, bo „się nabijam”. To nie jest nabijanie się, bo taki model Słońca macie w swojej teorii.

     Powiedzcie mi też jakim cudem w ogóle mamy wschody i zachody. Przecież na płaskiej ziemi Słońce nie wyłoni się spod horyzontu, ani za nim nie zniknie, lecz oddalając się jedynie przygaśnie. Widziałem wiele wschodów i zachodów. Widziałem też na youtubie żenujące filmiki edytowane photoshopem pokazujące gasnące Słońce na niebie. To pokazuje agenturę dezinformacyjną płaskoziemców. To jest jakiś alternatywny świat na youtubie.

     Widziałem też znikające statki nad morzem za horyzontem. Filmiki, które pokazujecie, gdzie statki niby powinne zniknąć, a są widoczne, są pewnymi wyjątkami. Jak to się mówi, wyjątek potwierdza regułę. Nie możecie pokazać wyjątkowej sytuacji i powiedzieć „o tak właśnie jest, książki kłamią”. Atmosfera płata różne figle i można poprzez załamanie światła dojrzeć coś co jest realnie za horyzontem. W większości przypadków widzisz jednak statek znikający za horyzontem. Z prostego powodu – bo ziemia jest okrągła.

     I to by tak naprawdę wystarczyło. Na inne „zagwozdki” poszukam odpowiedzi.

    • Majestic

     „A dzień polarny na Antarktydzie to jak wyjaśnisz?” identycznie jak noc na północy albo południu , łańcuch ? Twoje implanty są w wiekszosci niematerialne tu na ziemi ale z drugiej strony widziane to solidne stopy metali .

    • Boru

     O czym ty mówisz? No dobrze, powiedzmy, że są implanty niematerialne. No to oddziałują fizycznie poprzez wpływ na ciało energetyczne, z którym to połączone jest ciało fizyczne. Żeby jednak utrzymać Słońce dosłownie, fizycznie na niebie, no to potrzebny jest chyba konkretny, materialny łańcuszek.

     Poza tym .. Księga Henocha? Saturn dawnym słońcem Ziemi?

    • Boru

     @Majestic co do filmiku „Watykan i syjonizm rzadzą światem” to mój post poszedł do moderacji, więc daje link do swojego bloga gdzie napisałem coś o tym:

     https://www.minds.com/newsfeed/702223631442255887

    • Boru

     @Majestic Saturn nie był żadnym „pierwotnym słońcem”. Kult Saturna jest kultem „elit”, które wpędzają człowieka w stan będący odwróceniem całego naszego naturalnego świata. Znam całą tą otoczkę, tą ckliwą historyjkę o purpurowym słońcu, która ma wzbudzić tęsknotę za czymś czego nie było. Samo stwierdzenie, że Saturn był jakimś pierwotnym słońcem Ziemi, zawiera w sobie ziarno jego kultu, jako coś bardziej starożytnego, mistycznego, a te obecne Słoneczko takie jasne i takie gorące, że chce się wrócić do tych „złotych czasów”. Słońce jest od początku powstania tego układu. Jeśli by przełożyć to na relacje ludzkie, to Słońce to ojciec lub matka, a planety to dzieci. Nie przyszło z zewnątrz, „skazując na banicję” biednego Saturna.

    • Majestic

     Boru musisz przeskoczyć horyzont zdarzeń? bo nigdy nie zrozumiesz istoty budowy świata , to Ty budujesz swoja fizyczność- materie ,fala nośna o konkretnej długości amplitudzie moze być odebrana gdy odbiornik ma te same parametry , inne fale nigdy nie zaistnieją , materii niema jest jedynie zróżnicowanie gestosci energetycznej , każdy poziom jest materialny sam dla siebie bo to kwestia rzeczywistości , parametrów które się na nią składają , z innego poziomu będziesz dla mnie energia np piorun kulisty który umieszczę w albo przykleję metalowy transformator który nigdy nie zobaczysz w swojej gestosci fizycznie odbierzesz to jedynie jako energie zaś na mojej stronie będzie odwrotnie i będę czerpał Twoja energie sterował tobą itd . Poczytaj o walnej bitwie nad Norymberga w średniowieczu na Firmamencie moze to lepiej zrozumiesz ?

    • Boru

     Dobrze, odpowiadam więc na ten filmik „potwierdzający”, że Ziemia jest płaska. Aż mi wstyd, że odpowiadam na to na drugi dzień. Dałem się wkręcić w początek twojego posta, gdzie mówisz o symulacji jak wygląda sytuacja na biegunie północnym gdy Ziemia się obraca. Że Słońce ma być nieruchomo. I tak czytałem i myślę sobie „aha, no tak”. I tak patrzyłem na filmik i myślę, „zaraz, zaraz, niech ja to sobie wyobrażę”.

     Próbujesz porównać sytuację przebywania na biegunie północnym do czegoś takiego, że zawieszasz sobie fotel w próżni kosmicznej i masz przed sobą Słońce cały czas. Przecież nawet jak stoisz na biegunie północnym, czyli jakby „czubku kuli”, to chociaż jest to osobliwe miejsce, to nie jest to jakiś oderwany „punkt zero”. Filmik, który dałeś jest normalną sytuacją na sferycznej Ziemi. Czego się spodziewałeś? Słońca, które waha się jedynie w pionie? Popatrz, stoisz twarzą do Słońca, glob pod tobą się obraca, a ty razem z nim, więc to co widzisz, to Słońce lecące wokół ciebie. Nie wiem jak to rozebrać bardziej na czynniki pierwsze. To tak jakby próbować wytłumaczyć, że jak masz 2 banany i 2 banany to razem są 4 banany.

     Jeśli Antarktyda jest pierścieniem z lodu wokół płaskiej Ziemi, to nigdy nie będzie tam dnia polarnego. Nie znajdziesz tam obszaru, który byłby non stop oświetlony. Trzeba więc wymyślać, że dni polarne na Antarktydzie to kłamstwo Iluminatów.

    • Boru

     Kiedy piszę o płaskiej Ziemi to zawsze próbuje odnieść się do duszy, do czego doprowadza wiara w płaską Ziemię, jak to się ma do naszej wolności, za kogo uważamy „Boga” i jaka jest nasza rola w tym wszystkim. Bo w płaskiej Ziemi rola człowieka to bycie myszą w terrarium. Bozia wybierając swój „naród wybrany” wpakowała nam tam jeszcze do środka węże. I tak patrzy z góry jak się myszki męczą.

     Sama idea jest po prostu koszmarna i przygnębiająca. Człowiek jako istota rzekomo nieskończenie bardziej ograniczona od wszechmocnego boga, jest w stanie wymyślić ciekawszy model, niż on. Czy to nie jest argument? Chyba jest. Może to nie kwestia pomiarów, ale zwyczajnie serca.

     To są argumenty i pytania tak naprawdę o wiele ważniejsze, niż pomiary geologiczne, niż obliczenia geometryczne. Nigdy nie byłem w tym dobry. Nie mam natury analitycznej, mam duszę artysty, więc z dobrze przygotowanym płaskoziemcą, którego umysł jest skoncentrowany tylko na tym, mógłbym przegrać, powiedzieć coś głupiego, on by to wykorzystał i ogłosił się zwycięzcą.

     Kwestia odczuwania jest równie ważna. Fakt, że każdy jeden płaskoziemca jest osobą, która jest zahipnotyzowana religią, że nie ma z tymi ludźmi żadnej normalnej rozmowy, tylko fanatyczna próba wciskania swojej teorii wszędzie, że nie ma w nich żadnego pragnienia, by nie być niewolnikiem jakiegoś biblijnego boga, mówi równie dużo jak po prostu logiczne luki w teorii.

     Ja płaską ziemię odrzuciłem na podstawie tego, jacy są głosiciele tej teorii. Jeśli to się trzyma tylko ludzi zwichrowanych, to teoria jest zwichrowana.

    • Boru

     „Boru musisz przeskoczyć horyzont zdarzeń? bo nigdy nie zrozumiesz istoty budowy świata”

     Nassim Haramein? Podpieranie się biblią, JHWH jako tetra-grawitacja, jakieś pułapki sześcianowe. Ktoś tu chce żebym był aktorem w The Cube, w kosmicznym Hollywood.

     Najpierw Szydłowski, który mówi, ze Polacy to biblijny Izrael, później zbawienie com, dalej Saturn jako doskonałe, pierwotne słońce Ziemi, teraz Haramein ze swoją jahwe-grawitacją.

    • Majestic

     Boru rób i myśl jak chcesz ? wyraźnie powiedziałem o Szydłowskim że cytuje i interpretuje z w sumie zakazanych niechcianych ukrywanych źródeł , dlatego mam go definitywnie odrzucić ? takim tokiem myślenia wszystko i wszystkich można oczernić masz taki zamiar ? gdzie jest prawda oczywista objawiona kto ma końcowa receptę Ty Ja ? działasz jak religie monopolistyczne jedno zdanie jeden wyraz nie pasujący do obowiązującego panującego dogmaty i etykietka sekta pozamiatane ! ostatnio pokalem maszynę elektrostatyczna wytwarzającą prąd , ktoś mi odpisali że chodził do szkoły !! a tam powiedzieli że to padu nie wytwarza w sensie generatora energii mocy, i POZAMIATANE :

    • Boru

     Posłuchaj, naprawdę nie trzeba jakiegoś genialnego objawienia z nieba, żeby zrozumieć że jacyś Szydłowscy czy inne Harameiny czy inne rewelacje dotyczące Saturna jako „piertownego słońca ziemi” to jakieś kpiny. Odtrącam wszystkie rzeczy, które mają mnie sprowadzić na kolana przed jakimś obcym bogiem, a ty biadolisz, że odrzucam wszystko uważając siebie samego za „prawdę objawioną”. Typowa manipulacja mająca zniechęcić do kogoś. Nie jestem żadną prawdą objawioną, po prostu przestańcie czytać te idiotyzmy. Tak bardzo jesteście nastawieni na prawdy objawione, że widząc kogoś kto je wszystkie po kolei odrzuca, uwzacie tę osobę za kogoś kto ma siebie za „prawdę objawioną”. Nic tylko cholerna prawda objawiona i prawda objawiona. Poza nią nic nie wizicie i jesteście ślepi. Idźcie od razu na pielgrzymkę do Izraela bo prędzej czy póxniej tak skończycie. Polska jest Izraelem biblijnym. Saturn naszym prawdziwym Słońćem. W to wierzcie, określcie siebie samych jako żydów, zapuście odpowiednie fryzury i przestańcie udawać jakiś słowian czy kogoś innego.

    • Wojox

     Chyba boru stać cię na zrobienie eksperymentu. Nie tylko od razu odpisujesz bez pomyślenia. Połóż latarkę na stole (to słońce nieruchome). Na piłkę naklej dookoła kartkę papieru (dookoła równika, to będzie sztuczny horyzont, możesz tam narysować pagorki, drzewa itp). Następnie weź ta piłkę za bieguny do ręki, nachyl o 23,4 stopnia w kierunku latarki. I niech ktoś zakręci piłka powoli. Między twoim palcem a latarka będzie ciągle ta sama linia która na kartce teoretycznie narysuje linie dookoła podczas obrotu piłki. To pokazuje że będąc na biegunie północnym podczas dnia polarnego słońce będzie przez cały dzień tkwiło na tej samej wysokości co mija się z prawdą.

     I po co zaklinac rzeczywistość jak wystarczy włączyć myślenie. Trzeba tylko podczas eksperymentu mieć umysł czysty od nabytych kłamstw że szkoly ….

    • Boru

     No ale to ja jestem tym palcem nabiegunie, to dlaczego ktoś ma mną kręcić w oderwaniu ode mnie, skoro kręcę się razem z ziemią.

    • Boru

     Powiedzmy że moja twarz to paznokieć palca, obrazam się z kulą i widzę, ze Słońce obraca się wokół mnie.

     Może ja nie rozumiem tego wybitnego eksperymentu i trudno mi się przestawić na biblijny tryb myślenia.

    • Boru

     Nie możesz powiedzieć „niech ktoś obraca”. Jeśli to ja stoje na biegunie, bo ja muszę obracać dłonią, a paznokieć jest odpowiednikiem mojej twarzy. Odwracam się od źródła światła więc ono zmienia swoje położenie z mojego punktu widzenia.

     O co tu chodzi? Czy ja śnię, czy w kim ja mam do czynienia?

     Serio nie wiem do końca o co chodzi, więc może niech ktoś mi to wytłumaczy.

    • Majestic

     „słońce będzie przez cały dzień tkwiło na tej samej wysokości co mija się z prawdą.” O ile pamiętam jest to udowodnione na „biegunie” południowym ? kamera przy stacji „badawczej” następna rzecz ziemia to „piłka ” stojący przy biguine północnym względem stojącego przy południowym widzi powinien widzieć odwrucony obraz zgadza się ? widok księżyca slonca powinien być odwrucony mamy taki efekt w kamerach telefonów , ale tak nie jest mimo że stoimy na głowie mamy ten sam obraz i o czym to świadczy ? skoro tak jest jedynie względna płaszczyzna da jednolity obraz ale nie kula . i jeszcze jedno pytanie ,czy w strefie równikowej dzień i noc maja rownowage czasu znaczy w granicach 12 godzin ?

    • Majestic

     Boru chodzi o martwy punkt który praktycznie choć minimalnie powinien wystąpić przy biegunie , chodzi o pozycje slonca z doświadczenia wynika że nie powinieneś go z oka stracić .

    • Majestic

     „„niech ktoś obraca” po to abyś nie stracił relacji pomiędzy latarka a tym paznokciem taka pomoc w eksperymencie .

    • Boru

     Tak szukając potwiedzenia obecności swojego mózgu zagadałem do kumpla, który widziałem kiedyś że badał płaską ziemię:

     „czyli według jego wizji chodzi o to
     stajesz na biegunie północnym, nie ruszasz się cały dzień
     masz przed sobą słońce i ono stoi przed tobą non stop
     a nie że sobie lata wokół
     k…a jeszcze inaczej
     bo on pisze, że w ziemi kulistej to właśnie powinno tak stać nieruchomo
     a że jest płaska to sobie tak krąży
     o to chodzi

     odpowiedź: znaczy na biegunie słońce będzie wirowało cały czas na tej samej wysokości, ale kwestia jest taka, że to nagranie nie zostało zrobione na biegunie, tylko nad kołem podbiegunowym, a to jest różnica. Jeżeli jesteś nad kołem podbiegunowym, ale nie na samym biegunie to słońce będzie zmieniało wysokość nad horyzontem podczas doby
     natomiast na samym biegunie słońce podczas doby nie zmienia swojej wysokości
     zmienia ją tylko podczas roku, a nie podczas doby

     no ale będzie wirowało, nawet nie chodzi o zmianę wysokości, tylko czy w ogóle stojąc sobie niruchomo cały dzień z twarza w jednym kierunku to ono będzie latało wokół

     o to mi chodziło
     bo koleś mówi że jak ziemia okrągła to słońce sobie tam stoi i stoi i już
     ja niby o tym wiem ale tak szukałem potwiedzenia że nie jestem całkiem bez mózgu

     spoko”

    • Majestic

     „natomiast na samym biegunie słońce podczas doby nie zmienia swojej wysokości
     zmienia ją tylko podczas roku, a nie podczas doby” NO a widziałeś takie nagranie ? zobacz nawet przy tym kole podbiegunowym w czasie lata jest bardzo nisko nad horyzontem widać to na kamerze przy tej stacji , nie dziwi Cie że jest zaledwie kilka zdjęć globu i każde inne i retuszowane mało retuszowane, sztuczne z foto -klamstwa ,nie dziwi Cie że mimo „podboju” kosmosu , ludzkości nie stać wynieść na orbitę kamery Live aby zobaczyli swój dom ? cala reszta jest nieistotna bo poco ? zakaz latania nad biegunami oraz strefy militarne ,tu nie chodzi ju o kształt bo jedna i druga teoria moze być totalnym oszustwem , wierzysz w agencje kosmiczne ? lądowanie na księżycu ? pospieszyli się z tymi kłamstwami promieniowanie jest tak silne że pancerz musiałby mieć polowe metra z ołowiu , a te studyjne ładowania to raczej dla dzieci na dobranoc , podobnie jak ten łazik na marsie któremu śruba odpadła niby , a za jakiś moment zniknęła bez saldu . kosmonauci podwieszeni na sznurkach .

    • Boru

     Dobrze, więc Ziemia jest płaska. Po śmierci spytam się bozi jak to się stało że taki żałosny świat stworzyła niczym terrarium stworzone przez sadystę. Ja mmam taki problem z takimi dyskusjami, że nie mam takiego analitycznego umysłu w kwestii geografii, geometrii, matematyki. Coś powiem głupiego i ogłosicie się zwycięzcami.

     Poza tym ja nawet w takich kwestiach analitycznych pokazałem o wiele więcej, zadałem więcej pytań bez uzyskania odpowiedzi. O tym dlaczego Słońce wschodzi i zachodzi, o plamach słonecznych … o sznurku na którym Słońce rekomo wisi. Zero reakcji. Tylko uczepienie się tematu bieguna północnego, coś, przy czym można kombinować laikowi, który tam nigdy nie był, który nie wie jak to do końca funkcjonuje, wepchnąć go w takie pole dyskusji, że powie coś głupiego i cała reszta, wszystkie moje pytania, gdzieś znikna.

     Chcecie pisać to płaskiej Ziemi dalej to oczekuje odpowiedzi na temat wschodów i zachodów Słońca. Chcę odpowiedzi na temat tego sznurka. Chcę odpowiedzi na temat plam słonecznych, których zdjęcia nie preparuje nasa bo widać je czasami nawet i gołym okiem. Chcę odpowiedzi na temat statków znikających za horyzontem. Nie filmiki pokazujące wyjątki, przy słabej pogodzie.

     Wracam do swojej wcześniejszej wypowiedzi:

     https://www.monitor-polski.pl/dr-rodriguez-z-fundacji-keshe-potwierdza-100-leczenie-raka-piersi-gansami-wapnia/comment-page-1/#comment-277305

     Co do @Majestic to tak właśnie myślałem, że za tymi różnymi dziwnymi linkami w końcu będzie płaska Ziemia. Napisałem w tym wątku o wiele więcej, co powinno w jakiś sposób zarezonować u „wolnościowca”, że dałby mi wsparcie.

    • Majestic

     odpowiedzi definitywnych niema , bo Cie zabija na biegunach jak się tam pojawisz strefy zdemilitaryzowane ale militarny status !? co do sznurka wyjdź z ciała wiekszosc ma sznurek tak wygląda srebrzyście ja akurat nie mam , popatrz na bitwę nad Norymberga jak obca materia się dematerializowała na ziemskiej rzeczywistosci ale u nich prawie niezniszczalna , zaburzenia czasu i przestrzeni do dzisiaj tam istnieją , tutaj masz w tym filmie masonów którzy dostali zadanie otumanienia ludzkości w celu ukrywania prawdy oraz wiele innych atrakcji , moja teoria głosi że żyjemy na kuli ale na wycinku kuli za walem antrakty są dziesiątki, setki kontynentów , a cały obecny świat na którym żyjemy to oaza hodowla rezerwat ? pod kloszem energetycznym , wszystko jest sztuczne nawet firmament to projekcja jak w obserwatorium nawet Credo Mutwa z swoich afrykańskich przekazów mówi że gdy panował w rezerwacie wylacznie mrok Obcy -bogowie – hodowcy obiecali firmament i tak zrobili ale nie za darmo https://www.youtube.com/watch?v=aXoIDdVJlG4

    • Boru

     Czyli tutaj chodzi cały czas o to, że Wojox mówiąc o „nieruchomym Słońcu” na biegunie północnym, ma na myśli Słońce wirujące na jednym poziomie, a ja słysząc, że jest „nieruchome” myślałem cały czas, że chodzi dosłownie o nieruchome? Jak to usłyszałem, to mnie zamurowało, bo czasami jak coś się usłyszy dziwnego, to aż trudno się pozbierać. Ignorowałem cały czas, że filmik, który podał pokazuje sytuację na kole podbiegunowym a nie na samym biegunie, bo tu chodziło o „nieruchomość” Słońca, czyli brak jego wirowania. Skupiałem się tylko na jednej głupocie. W tym momencie już w ogóle nie mam pojęcia, na czym polega „argument” płaskoziemców, co jest nie tak z tym filmikiem.

     Pomijając już to. Wybieracie sobie jakiś aspekt zagadnienia np. biegun północny i ignorujecie zupełnie to, że płaska Ziemia została obalona na wiele sposobów. Czemu ja nie mogę sobie wybrać zagadnienia w którym czuje się lepszy, bo nie ogarniam wszystkiego związanego z dniami i nocami polarnymi? Sam zadałem parę swoich pytań i nie ma żadnej odpowiedzi.

     Czemu nie pogadamy o tym:
     -po co są w ogóle latarnie morskie
     -jak to jest z plamami słonecznymi – jeśli Słońce jest płaskim reflektorem to jak plamy słoneczne znikają z tyłu i wychodzą z drugiej strony?
     -rozbłyski słoneczne, wyrzuty masy koronalnej itp. jak jest to możliwe na miniaturowym słoneczku? Jak to jest, że po rozbłysku strumień cząsteczek wędruje przez przestrzeń ileś tam minut, z taką prędkością, że można obliczyć, że źródło tego rozbłysku jest bardzo bardzo daleko?
     -wschody i zachody. Dlaczego Słońce nie przygasa tylko znika tak jakby chowało się po drugiej stronie kuli? Słońce wirując nad płaską ziemią nie ma prawa zniknąć za horyzontem. Chyba, że to iluzja optyczna, tylko że ta iluzja jest zawsze i wszędzie i nikt nidy nie widział przygasającego Słońca.

    • Majestic

     Boru popracuj nad perspektywa , ludzkie oko to rybie oko taki efekt ,a obiektywy są zrobione kompatybilnie , to wzrok ogranicza wszystko teleobiektyw pokaże Ci prawdę , a ona pokazuje że podstawione wzory na kulistość załamanie są fałszywe nikle korekty są załamanie światła refleksy itp ale to zero w praktyce , no i widzisz przez tele 400 metrów poniżej poziomu z tej samej pozycji , to tak doslownie jakbyś widział za budynkiem piętrowym sąsiada pijącego gorzałkę , poco mieszać w kupie gnoju sprawdź jedn definitywny fakt , a resztę sam sobie dopiszesz w logiczny sposób .

    • Boru

     „co do sznurka, to wyjdź z ciała, masz sznurek”

     Problem w tym, że aby Słońce fizycznie utrzymało się na niebie, to musi być fizyczna siła je utrzymująca. W przypadku 3d jest to jego masa, wielkość, tak że planety krążą wokół niego i widzisz Słońce zawieszone na niebie i podróżujące poprzez nie.

     Nie powiesisz mnie fizycznie na wieszaku wieszając mnie za astralny sznurek. Czy ja naprawdę muszę to tłumaczyć?

     Bez tej absurdalnej historii o sznurku nie masz niczego co by sprawiało, że Słońce sobie nad tą ziemią krąży.

     Poza tym … no dobra, mamy ten astralny sznurek. Kto go tam zawiesił? To pytanie kluczowe. Bo tu wszystko sprowadza się do bozi Jahwe.

    • Majestic

     „Słońce wirując nad płaską ziemią nie ma prawa zniknąć za horyzontem.” a jadąc droga, ciężarówka jadąca przed tobą kilka km, nie jest wielkości zabawki a światła reflektorów ledwo widoczne ?

    • Boru

     Doskonale rozumiem to, że materia to energia, podobnie jak i inne jej stany jak eteryczny, astralny itd. Tylko problem jest taki, że świat tzw. fizyczny jest odbiciem tego energetycznego. Mamy oryginał w postaci ducha i jego odbicie w świecie tzw. fizycznym. Problem w twoim wytłumaczeniu jest taki, że u ciebie ten sznurek nijak ma się do świata widzialnego. Tutejsze prawa fizyki nie są w jakimś oderwaniu od świata energii. Jeśli tam mamy „sznurek”, to tutaj też powinniśmy mieć sznurek, a nie że krąży sobie jakby bez związku z żadną siłą, jakby nie potrzebowało praw fizyki świata 3d. Naprawdę muszę to tłumaczyć osobie tak rzekomo „obeznanej”?

    • Majestic

     Boru gdy spojrzysz na ducha w mentalnej powłoce które jest stoi przed Toba , emituje energie na Ciebie , to są Jemu potrzebne łańcuchy sznurki ? Ok idę na spacer Nara

    • Boru

     „a jadąc droga, ciężarówka jadąca przed tobą kilka km, nie jest wielkości zabawki a światła reflektorów ledwo widoczne ?”

     Jak to się ma do tego o co spytałem? Kompletnie nie rozumiem.

     Pytam w jaki sposób Słońce wirując nad płaską ziemią, zatapia się za horyzont i wyłania się spod niego, zamiast po prostu przygasać w oddali.

     Widzę, że mam do czynienia z ludźmi upośledzonymi. Czytajcie wiecej biblii, oglądajcie Szydłowskich, to przyśpieszycie degenerację swoich mózgów.

     Mam dość tematu płaskiej Ziemi. Czuje, że jestem trollowany.

    • Majestic

     „Jak to się ma do tego o co spytałem? Kompletnie nie rozumiem.” stojąc w punkcie obserwacji słońce oddale się od ciebie jak ciężarówka która Cie wyprzedziła , a horyzont jest jedynie wada wzroku , mając lunetę przedłużasz sobie wzrok , i mijasz horyzont a luneta tworzy następny sztuczny horyzont bo soczewki tracą zasięg proste .

    • Majestic

     „Widzę, że mam do czynienia z ludźmi upośledzonymi. Czytajcie wiecej biblii, oglądajcie Szydłowskich, to przyśpieszycie degenerację swoich mózgów.” Wydałeś werdykt ani jednego faktu nie zauważyłeś ? i mówisz o upośledzeniu ? ja wiem że to ja jestem trollowany , ale mi to nie przeszkadza moze ktoś postronny zauważy choć jeden fakt ? a to jest właśnie ratowanie przed degeneracja mózgu i umyslu , Wystarczy jeden jedyny fakt pokazać aby cale kłamstwo się zawaliło , bo to piramida” Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.”

     Gandhi „

    • Boru

     „horyzont jest jedynie wada wzroku”

     Płaskoziemstwo jest obrzezaniem móżgu.

     „stojąc w punkcie obserwacji słońce oddale się od ciebie jak ciężarówka która Cie wyprzedziła”

     Nie. Ciężarówka sobie jedzie, ma światełko, oddala się, światełko przestaje widzieć bo jest zbyt słabe. Albo znika za horyzontem tak jak statki.

     Słońce wędruje przez niebo, ciężarówki nie latają, i Słońce zatapia się za horyzontem i nie gaśnie powoli, lecz jest zasłaniane przez Ziemie. Wychodzi z drugiej strony bo w tym czasie było po drugiej stronie, Ziemia się kręci i znów wychodzi Słońce spod horyzontu.

     „Wystarczy jeden jedyny fakt pokazać aby cale kłamstwo się zawaliło”.

     Latarnie morskie. Statki znikajace za horyzontem. Wyjątki, które potwierdzają regułę, że jednak znikają.

     Dziękuje, do widzenia, nie będę o tym wiecej rozmawiał.

     „Szydłowski cytuje z zakazanych źródeł”.

     Jakich? Z biblii? Biblia była zakazana przez wieki, dlaczego? Czyżby dlatego, że ludzie poznaliby wielką mądrość? A może dlatego, że gdyby biblia była powszechna w średniowiecziu, to ludzie zobaczyli by te wszystkie świństwa i rzucili by się, paląc kościoły i wyganiając biskupów?

    • Boru

     Pokażcie mi, że nie ma gwawitacji, wyskoczcie przez okno. To będzie idealny sposób na zakończenie tej żałosnej dyskusji.

     Być może to płaskoziemstwo zabiło słynnego rapera Magika, że wyskoczył przez okno. Chciał sprawdzić empirycznie.

     https://www.youtube.com/watch?v=4htCnGZLPvw

    • ki

     @Boru @Majesctic
     Dajcie sobie spokój z tą płaską Ziemią, bo tylko obaj karmicie inicjatorów całej tej jezuickiej kaczki. Niedługo będzie moda na płaski Kosmos, w ogóle wszystko będzie płaskie i wisiorki na sznurkach, złote i białe smoki, replikatory, plejadiańskie blondynki, Jezus z Wenus i powrót dinozaurów 🙂
     Jest dużo ważniejszych problemów z tym światem.

    • Boru

     Nie dziwie się wielu ludziom, że nie wierzą w „spiski”. To nie jest kwestia bezbożności, że ludzie bez poznania biblii czy innej świętej książki niezdolni są do odparcia planów szatana. To jest właśnie kwestia pobożności. Ludzie widzą jawne idiotyzmy, płaskie ziemie, wymieszane z prawdziwymi tematami jak GMO, szczepionki, chemtrails itd. Gdyby tematami syjonizmu nie zajmowali się chrześcijanie, to wielu ludzi w swoim bezbożnym podejściu doszłoby do tego, że jacyś „wybrani” ich kontrolują. Nie idą jednak teraz za tym, bo widzą że na Żydów Rydzyk nadaje, albo turbo-słowianie od Imperium Lechitów. Widząc właśnie jacy ludzie zajmują się takim np. syjonizmem, to ludzie na przekór właśnie będą czuć sympatię do „wybranych”. Właśnie z powodu tych wszystkich oszołomów katolickich co przez wieki udawali wrogów „wybranych”, a sami byli nośnikami ich ideologii.

    • Boru

     Jestem pewien, że jeśli świat pogrąży się w totalnej niewoli w tak zwanym NWO to głównym narzędziem, który to zbudował będzie można nazwać tak zwanych anty-spiskowców, którzy skutecznie zniechęcali ludzi do spojrzenia na to co się z nimi robi, bo pokazywali, że wolność od systemu to jedynie ta przygnębiająca pobożność. Znamy to już w miniaturowej wersji w historii o Trzeciej Rzeszy i powstaniu Izraela, do którego doprowadził hitleryzm.

    • ki

     @Boru
     (Jak możesz, staraj się nie stosować epitetów wobec tych, którzy nie wiedzą, że są ofiarami pasożytów, bo to ma negatywny ładunek, szkodzi Ci energetycznie i się rozłazi, jak paskuda, a o to chodzi pasożytom.)
     Wg badań modliszki i gady łakną ludzkich modlitw, jakie by one nie były, kierowanych często do hologramów. W ogóle modliszki specjalizują się w traumatyzowaniu ludzi, zaburzaniu ich seksualności i propagowaniu kultywowania „świętości”.
     Gady działają bardziej w obszarach agresywnego nacjonalizmu, wojskowości, szlachty i arystokracji, potęgując zwłaszcza wśród mężczyzn tendencje bojowe w imię obrony czegoś takiego, jak narodowość. W rezultacie utrzymują one umysły ludzkie w plemiennym poczuciu przynależności, niczym stad, które rywalizują ze sobą. To wszystko jest bardzo głęboko zakorzenione, a implanty tych pasożytów cały czas popychają ludzi do absurdalnych działań – wszystko, byle by tylko pasożyty miały zapewnione jedzenie, które się wydziela, gdy ludzie walczą fizycznie, psychotronicznie i mentalnie pomiędzy sobą. Na podstawie tych badań widać, jakiego rodzaju energie konsumują różne pasożyty.

    • Majestic

     Boru wszystko przekręcasz ” Latarnie morskie. Statki znikajace za horyzontem.” przecież Ci napisałem że niema horyzontu to twoje oczy robią ten horyzont „rybie ludzkie oko – soczewka ” zastanowiłeś się dlaczego przez lunetę widzisz kilka razy dalej ??? i widzisz tam że zgodnie z nauka i wzorami na wyliczenie kulistości jest to powiedzmy średnio 300-400 poniżej Twojego horyzontu zwanego punktem zaniku bo kula idzie poniżej swoim promieniem , na samym poczatku Ci napisałem abyś się zapoznał z zasadami PERSPEKTYWY bo zadałeś jakieś tam pytanie ? ki ma racje aby skoczyć , a Biblia to kopalnia wiedzy mimo wszystko dlatego była pisana Lacina , niedostępna a puzniej zakazana dla motłochu , jeżeli coś wyciągniesz z kontekstu , a inni tego nie znają to możesz manipulować , ale teraz obecnie każdy posiada i moze sam studiować .Dlaczego Szydłowskiego krytykujesz ? przecież 95 % informacji jakie przekazuje to są kroniki z całego świata .

  • Xellos

   „oni specjalizują się w wynajdowaniu takich róznych „sprawdzajek”, na ile ktoś będzie w stanie wytłumaczyć dane zjawisko.”

   — a potem te obalające „płaskość” rzeczy (dowody) „przypadkiem znikają z neta by nic dłużej nie przeszkadzało wybrańcom „płaskości” głosić swoich „objawień”….

   To stary trick na „prowadzenie dyskusji”, hasbara była pionierem w nim…. zwłaszcza w usuwaniu z neta dowodów na „zbrodnie hitlerowców” przeczących oficjalnej filo narracji…. zwanej „holomęczeństwem”…

   Ostatnio w ten sposób (na przykład) została odchudzona bardzo „polska” wiki bo jakiś poseł się OŚMIELIŁ zarzucić fracuzom ZAPÓŹNIENIE CYWILIZACYJNE w swojej PUBLICZNEJ wypowiedzi….. ŻE TO POLACY (polka ożeniona z ich królem) DAŁA IM JEJ PODSTAWY (sedes, sztućce itp) więc by nie miał on czy mu podobni w przyszłości NA CO SIĘ POWOŁYWAĆ wiedze anty filo….. WYRŻNIĘTO ze stronic tej, mającej być w założeniu, podręcznej encyklopedii. I teraz tam, króluje PROPAGANDA….. jako „wiedza”…. gównowiedza….

 • Ania

  „Trzecia wojna światowa rozpocznie się 13 maja w 100 rocznicę Objawień Fatimskich i potrwa do 13 października w dniu kiedy Matka Boża po raz ostatni pokazała się dzieciom z Fatimy.

  Tak twierdzi znany jasnowidz Horacio Villegas, który trafnie przepowiedział wybór Donalda Trumpa na prezydenta USA.

  Villegas przepowiada, że w ciągu tych 5 miesięcy będzie „mnóstwo zniszczeń, szoku i śmierci”. Ostateczną zapowiedzią ma być obalenie prezydenta Syrii Baszira al-Assada.

  – Syria już wciągnęła Rosję do wojny, tak jak tego chcieli syjoniści, a Chiny zostaną wciągnięte do wojny przez Koreę Północną – cytuje wizjonera londyński dziennik bulwarowy Daily Star.

  Według jasnowidza wojnę rozpocznie w maju „król oświeconych” – Donald Trump.”

  (rav)

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/11312-jasnowidz-ktory-przewidzial-zwyciestwo-trumpa-
  jest-pewny-trzecia-wojna-swiatowa-rozpocznie-sie-13-maja
  http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/138095,jasnowidz-ktory-przewidzial-zwyciestwo-trumpa-jest-pewny

  • Majestic

   Korea Północna to strefa wplywow Chin i nikt tego nie zmieni , wcale bym się nie zdziwił gdyby Chiny dokonały aneksji tego terytorium , gdy południowa cześć będzie podskakiwać z (Trupem ). Przynajmniej będą mieli rekompensatę za Tajwan i Morze Chińskie , „Ding Dong ” nie będzie miał wyboru odda Korę Chińczykom albo (Trup) go zakatrupi jak Kadafiego i Innych , zjednoczenie Korei nie wchodzi w grę to mrzonki .

  • kk7qq

   Ktory to juz raz ?! ta 3 wojna swiatowa ma sie rozpoczac ? po za tym w pewnym sensie trwa ale nikt jej niedostrzega

 • ciekawe

  ŚWIADKOWIE JEHOWY ZAKAZANI I ZDELEGALIZOWANI W ROSJI
  Rosyjski Sąd Najwyższy zdelegalizował w czwartek wspólnotę wyznaniową świadków Jehowy i uznał tę organizację za ekstremistyczną. Decyzja sądu otwiera drogę do konfiskaty majątku wspólnoty na rzecz państwa – podają rosyjskie media.
  http://fakty.interia.pl/religia/news-afp-swiadkowie-jehowy-zakazani-w-rosji,nId,2384887

  • Antymaca

   Czy to może być część walki z mafią pedofilską? Putin jest blisko Trumpa więc może to pod jego wpływem w końcu się za to wzieli? Jak wiadomo Jehowi byli blisko powiązani z pizzagate.

  • ninanonimowa

   —i bardzo dobrze !. To jest syjonistyczny ruch NWO. Z ulotek jakie przynoszą mi do domu,zorientowałam się ,że ŚJ są agendą NWO tak jak i WATYKAŃCZYCY ( oczywiście ani jedni ani drudzy nie są tego świadomi).

  • Wojox

   pizzagate i pedofilstwo to siedzi w waszych mózgach.
   Byłem w kilkunastu zborach i wychowałem w swojej rodzinie 3 synów.
   Nigdy i nigdzie nie zauważyłem aby nasze nauki były pedofilskie. Wręcz przeciwnie.
   Ale musi się to uwidocznić co się dzieje aby Bóg mógł rozróżnić prawego od nieprawego.

   Takie jakie tu się obrabia „newsy” to mozna dostać niezłego bzika.
   Porównanie nas do ekstremistów i zamachowców jest wyjątkowo niestosowne.
   Ale widzę w tym oczywiście ruch „palca bożego”. Skoro świat posówa się od złego ku gorszemu taki ruch był do przewidzenia. Co do NWO to wy go tworzycie na codzień. Wy macie znamie bestii. Wszystko co ma związek z tym światem od którego stronimy objawia się popieraniem tego świata.
   Tylko my nie chodzimy do wyborów, do wojska itp/itd, nie angażujemy się w Wasze sprawy. Tylko głosimy biblijną nadzieję na Królestwo Boże które nie jest częścią tego świata o czym wspominał zawsze Jezus.

   Bóg bez problemu rozpozna swój lud. A częścią dobrej nowiny jest usunięcie wrzoda jakim jest obecne krnąbrne społeczeństwo. Jak napisano w Psalmie: „Spojżysz na niegodziwca, spojżysz na miejsce jego i już go nie będzie” Allelujach (Co znaczy Hwalcie Jah, gdyby ktoś nie wiedział). JHWH znaczy „On powoduje że się staje” a co się stanie nie odwlecze. Jego słowo nie wraca do niego nie wykonawszy jego woli. A wolą jego od początku było to: „Ziemia stanie się rajem”, a nie jest teraz, więc to przed nami.

   Jeszcze „kamienie” zaczną mówić i to nie bawem. Pozdrawiam wszystkich sympatyków dobrej nowiny…

 • gość

  ■■ KACI ŻYJĄ DOSTATNIEJ NIŻ ICH OFIARY! ■■

  Odpowiedzialna sympatia polityczna nie może być ślepa i dlatego dzisiaj mówimy: koniec ustępstw wobec kluczenia i pustych obietnic polityków.

  https://odyssynlaertesa.files.wordpress.com/2015/10/popis-biednie-czy-ubogo.jpg

  5 kwietnia br. odbyło się posiedzenie sejmowej podkomisji nadzwyczajnej do spraw nowelizacji dotyczącej nas ustawy z marca 2015 r. I ku ogólnemu zdziwieniu, przedstawiciel Urzędu Rady Ministrów przedstawił stanowisko Rządu – niechętne temu, co przyjął już Senat RP we wrześniu 2016 r. A jeszcze 16 marca br. Szef Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych na konferencji z weteranami opozycji antykomunistycznej zapewniał, że Sejm jest na drodze do przyjęcia nowelizacji Senatu, gdyż Rząd podjął pozytywną decyzję wobec wynikających z nowelizacji świadczeń dla osób uprawnionych. Dokumentem z 12 kwietnia Rząd zmienione stanowisko niestety podtrzymuje. Nie rozumiemy takiej wolty w postawie rządu i jesteśmy nią zbulwersowani. Politycy dobrej zmiany – nie róbcie złej zmiany ludziom, którym również wy wszystko zawdzięczacie!

  https://wzzw.wordpress.com/2017/04/20/%e2%96%a0%e2%96%a0-kaci-zyja-dostatniej-niz-ich-ofiary-%e2%96%a0%e2%96%a0/

 • gość

  Jutro w Sejmie głosowanie ws. rządowej ustawy wprowadzającej GMO [WIDEO]

  21 kwietnia odbędzie się w Sejmie drugie już czytanie proponowanej przez PiS ustawy wprowadzającej na teren Polski uprawy GMO. Co prawda, ma się to dziać tylko w tzw. „strefach wyznaczonych”, ale to oznacza, że uprawy GMO będą wcześniej czy później w całej Polsce. Nikt nie będzie kontrolował wiatru roznoszącego pyłki z tych roślin.
  Co ciekawe, politycy PiS będąc w opozycji opowiadali się przeciwko uprawom GMO. Teraz jednak uchylają furtkę międzynarodowym korporacjom. Celem ustawy jest wdrożenie do polskiego prawa postanowień dyrektywy Parlamentu Europejskiego, „regulującej kwestie zamierzonego uwolnienia organizmów genetycznie zmodyfikowanych (GMO) do środowiska, wprowadzania do obrotu produktów GMO oraz ich stosowania w uprawach” – podano w uzasadnieniu.

  http://www.dzienniknarodowy.pl/6303/jutro-w-sejmie-glosowanie-ws-rzadowej-ustawy-wprow/

  • ninanonimowa

   ————–GMO w Sejmie -dzisiaj 21-04-2017r

   Kukiz krytycznie o rządowym projekcie ws. GMO
   PAP – Biznes
   21 Kwi 2017, 11:05

   21.04.2017, Warszawa (PAP) – GMO to duże niebezpieczeństwo; niczego nie wiemy o jego skutkach, w związku z tym trudno jest przejść do porządku dziennego z czymś, co zostało wprowadzone bez gruntownych badań – powiedział lider Kukiz’15 Paweł Kukiz.

   Kukiz na konferencji prasowej w Sejmie odniósł się do rządowego projektu ustawy

   o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych. Jego celem jest wdrożenie do polskiego prawa postanowień dyrektywy Parlamentu Europejskiego, „regulującej kwestie zamierzonego uwolnienia organizmów genetycznie zmodyfikowanych (GMO) do środowiska, wprowadzania do obrotu produktów GMO oraz ich stosowania w uprawach”.

   Kukiz ocenił, że „GMO jest dużym niebezpieczeństwem”. „Niczego nie wiemy o GMO i jego skutkach, w związku z tym trudno jest przejść do porządku dziennego nad czymś co zostało wprowadzone bez gruntownych badań i określenia ewentualnych skutków” – podkreślił polityk.

   Na pytanie, co budzi największy sprzeciw w projekcie Kukiz odparł: „Przede wszystkim niewiadoma”. Jak podkreślił „bylibyśmy pierwszym pokoleniem w roli królików doświadczalnych”.

   Dodał, że jest zwolennikiem oznakowania każdej żywności, która zawiera choćby 0,01 proc. GMO. „Jestem za obowiązkiem takiego znakowania, żeby człowiek mógł po prostu dokonać wyboru: ryzykować i kupować te tańsze produkty z zawartością GMO, albo kupować produkty prosto od polskiego rolnika bez zawartości „tego czegoś” o czym niewiele wiemy” – zaznaczył.

   Przewodniczący komisji rolnictwa i rozwoju wsi Jarosław Sachajko (Kukiz’15) powiedział, że „przez parę ładnych lat PiS mówiło o zakazie GMO”. „A w tej chwili ich postawa się nagle radykalnie zmieniła – w drugą stronę” – zauważył. Jak ocenił „w tej ustawie jest dualizm: na początku mówi się, że Polska jest krajem wolnym od GMO, ale w następnym akapicie jest napisane, że dopuszcza się strefy upraw GMO”. „Na to nie ma zgody” – oświadczył.

   Projektowana nowela reguluje też m.in. kwestie w zakresie powiadamiania właściwych polskich władz (Ministerstwa Środowiska) o uprawach GMO i zgłaszania ich lokalizacji oraz sposób, w jaki do wiadomości publicznej zostaną podane informacje o lokalizacji upraw GMO.

   Projekt przewiduje sankcje karne. Prowadzenie uprawy GMO bez wymaganego zezwolenia lub niezgodnie z warunkami i sposobami określonymi w zezwoleniu na utworzenie strefy uprawy GMO będzie podlegało karze pieniężnej w wysokości od 10 tys. do 30 tys. zł za każdy rozpoczęty hektar uprawy.

   Projekt nowelizacji został skierowany do dalszych prac w sejmowej Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa oraz do Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Połączone komisje zajmą się projektem w piątek.(PAP)

   kka/ par/

 • Zez

  PRZEPRASZAM tutaj najwazniejsza polska strona jak te lekcje przeanalizujesz bedziesz wiedziec prawie wszystko

  http://kfssi.edu.pl/index.php/szkola-kfssi/nauki-z-plazmachatu

 • Zez

  https://2013rainbowroundtable.ning.com/profiles/blogs/tokyo-university-trials-plasma-should-replace-chemo

  Nowotwory leczy woda z gansow CO2 i woda z gansu cynk oxide (pic bardzo malo) nie uuzywac i nie pic wody z gansu CH3 jak masz nowotwor Dlugopis zdrowia nie powinna uzywac kobieta w ciazy i nie uzywac dlugopisu zdrowia w obrebie glowy i szyij. To co mowia niektore madre glowy nie zawsze jest prawda

  Wszystko o leczeniu, prawidlowym robieniu i uzywaniu gansow i plazmie masz tutaj

  http://www.plasmaproduction.org/

  http://en.kfwiki.org/index.php/KF_Wiki

 • ninanonimowa

  ————–UWAGA !!!!! UWAGA !!! Polski GENIUSZ i jego odkrycia.

  PRZEPRASZAM , nie mogłam wytrzymać :)) z zapodaniem POLSKIEGO INDIANA JONES. Czekałam aż się domknie temat gansów. Ania zapodała temat Antarktydy pomyślałam ,że MATKA WSZYSTKICH BOMB musi wystąpić z OJCEM WSZYSTKICH BOMB . JAK RODZINA to rodzina :)).

  Ze wzruszeniem wysłuchałam wykładów Franca Zalewskiego. Moje marzenie się spełniło. Pojawił się oto, ZNOWU GENIALNY ,UPARTY Polak i zaorał OSZUSTÓW W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH.

  ———————— DO INTERNETOWYCH MÓZGÓW !! należy chronić Frana Zalewskiego -metodą ATAKU -ZALAĆ INTERNET jego wiedzą ! uzupełniając wiedzą Pana Jerzego Ziemby TAK ! aby powstała MATKA i OJCIEC wszystkich naukowych BOMB.

  https://www.youtube.com/watch?v=EW0TGD2ptQs

  https://www.youtube.com/watch?v=sUcybWAy0J4

  Ps. wykładów jest już więcej.

 • Ania

  No to raka mamy z głowy.
  A dalej plan jest taki….
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2017/04/przysze-projekcje-2017-i-dalej-czwartek.html

  Oby nam się…

  • MajaWalia27

   ”To mamy odpowiedź, dlaczego nas ciągle straszą.
   I dlaczego nas wpędzają w biedę, bo ona rodzi permanentny strach o przyszłość.”- podoba mi sie ANiu Twoj pinkt widzenia i sie z nim utozsamiam w 100% – takze uwazam,ze media CELOWO koncentruja uwage ludzi na negatywach i strachu.

   A co do tej wizji to fajnie sie to czyta, choc wyglada to na czysta utopie-:) Jednak mam takie dziwne przeczucie,ze ponowne wybory w USA moga sie wydarzyc…., co do innych rzeczy-fajna by byla taka ”kosmiczna” wycieczka-:)

   • Ania

    Nie wiem, czy w USA wybory nowe mogą się wydarzyć, za to czuję, że dojdzie tam do jakiegoś kataklizmu.
    Jak jest zawierucha z powodu kataklizmu, to biorą się do roboty ci, co lubią łowić ryby w mętnej wodzie.

    Czyli : jak będzie stan wyjątkowy, to po jego zniesieniu USA mogą być już zupełnie innym państwem.

  • ki

   Statek kosmiczny z Wenus o nazwie „Nowa Jerozolima” 🙂 🙂 🙂 Wystarczy 🙂

 • ciekawe

  SKANDALICZNY ARESZT ADAMA SŁOMKI
  Od 10 kwietnia lider KPN Niezłomni-Adam Słomka po raz kolejny przebywa w areszcie w Mysłowicach. Sąd Rejonowy w Katowicach zadecydował o wykonaniu kary pozbawienia wolności skazując go za wiezienie pasażerów autem bez zapiętych pasów bezpieczeństwa oraz odmowy zdjęcia podczas rozprawy sądowej czapki-maciejówki.
  http://niezalezna.pl/97141-zadaja-uwolnienia-adama-slomki-z-aresztu
  Ciekawe co o tym by powiedział Zbigniew Kękuś?

   • ciekawe

    Dobre Gabriel Janowski , Każimierz Świtoń narodowość żydowska
    a Kopernik jest na pewno kobietą . Władysław Frasyniuk narodowość żydowska ,przecież to Ukrainiec nie wiem skąd jest ta lista ? nie jest wiarygodna .Na początku lat 90 tych Leszek Bubel w swojej gazecie opublikował listę żydów na podstawie zbioru z archiwum MSW PRL i ona była najbardziej wiarygodną.

    • Pilot - Hasbara

     Gabriel Janowski to Wielki Polak. Kiedy ostrzegal przed niemieckim planem przejecia polskich cukrowni w celu uzyskania tzw. Unijnych Kwot Cukrzanych i nastepnego zamkniecia onych ( fachowa prasa niemiecka ktora wtedy sledzilem dokladnie o tym i mowila) to Grupa OOOjca AAAdama zorganizowala „ustawke” w celu medialnego mordu p. Janowskiego.
     A „suweren” rechotal jak wieprze nad przepascia,
     Tak tez i sie stalo jak on mowil .

     I tak mial szczescie, za na tamtym etapie rozwoju „rewolucjnego” nie skonczyl tak jak Wielki Polak sp. Andrzej Lepper.
     Kiedy on mowil o tym w Knesejmie ze poza Parlamentem na terytorium Polski przetrzymywano torturowano obywateli innych panstw (tzw. Klewki) to znow OOOjciec AAAdam zorganizowal hucpe a „suweren” znow rechotal jak wieprze nad przepascia.

     A kiedy „amerykanie” ujawnili ze Prezydent Polski „Stolzmann” z Premierem „Millerem” wzieli od 007 walizke z 3milionami dolarow w gotowce i sie nawet przyznali to „suweren ” byl tolerancyjny .

     Czasy rozbiorow nastaly i wg mnie tak bedzie lepiej nawet dla TV-kukulek-suwerenow bo zaborca nie bedzie tak kradl jak „NASI” a i poziom zycia bedzie wyzszy.

 • Ela

  Czyli kłania sie medycyna dr Hamera i totalna biologia

  • Admin

   Z tym, że tu mamy piękny podkład teoretyczny – czym są emocje i że to one kształtują ciało fizyczne, a nie odwrotnie.

   • kk7qq

    Jednak znajac podstawy Nowej Germanskiej Medycyny rak i inne choroby nie beda straszne .

    Dokladna analiza samego siebie = higiena psychiczna – harmonia zycia – stanowi samoistna BLOKADE

   • Ania

    To mamy odpowiedź, dlaczego nas ciągle straszą.
    I dlaczego nas wpędzają w biedę, bo ona rodzi permanentny strach o przyszłość.

 • refleksyjna

  Oglądałam prezentację i robiłam notatki.To nie jest tak że gansy wapnia leczą raka piersi.W przypadku tej kobiety tak było.
  Protokół leczenia plazmowego jest taki:
  1.Zanalizuj emocje, które spowodowały raka.
  2.Zrób badania krwi lub włosów, aby określić jaki metal/pierwiastek ma we krwi najwyższy poziom-ten jest „nasieniem” raka.
  3.Zastosuj gansy z metalu/pierwiastka, który wyszedł z badań.
  4.Zrób kompresy(„patches”) aby zadziałać na chory obszar.
  Leczenie trwa 60-90 dni

  Keshe twierdził, że w 95% emocje (smutku, odrzucenia) są przyczyną raka. Lewa pierś to emocje związane z matką lub dzieckiem, prawa-emocje związane z partnerem.Np rak prostaty wynika z konfliktu z ojcem i należy rozwiązać przyczynę problemu.98% chorób jest psychosomatycznych-wynikają ze stresu, emocji.
  Co ciekawe Keshe twierdzi, że jeśli chodzi o odżywianie ciała to:
  80% pochodzi z przyswajania przez skórę i oddychania, przy czym ze słońca przyswajamy plazmę różnych pierwiastków, czyli gansy. Potrzebujemy słońca aby przeżyć!
  20% odżywiania ciała pochodzi z pożywienia.

  Keshe stwierdził, że możemy odnowić jakąkolwiek część tkanki mózgowej!
  Mówił, że dusza jest w centrum mózgu i jest źródłem energii.Na pole duszy mogą wpływać emocje i zaburzają to pole.Emocje później manifestują się w fizyczności w postaci guzów (w przypadku omawianego tu raka).

  • Admin

   Przepływ plazmy może zharmonizować emocje. Wszystkie osoby, które znam, a które robią gansy są bardzo spokojne i rzeczowe, do tego zawsze mają dobry nastrój. Jeśli chodzi o leczenie raka, była też mowa o tym, że dokładnie tak samo można postąpić w przypadku mniejszych guzów, z tym, że jeden patch umieścić na plecach, a drugi na klatce piersiowej.

   • Znawca

    Te osoby przed stosowaniem gansów też było spokojne, rzeczowe i miały dobry nastrój. Niech leczą wiecznych stresorów, z nerwicą wegetatywną i w stanach depresyjnych gdzie są myśli samobójcze to pogadamy.

    A i osteoporozę też bym chciał leczyć, bo wapno!

  • puk puk

   Dzięki @refleksyjna – przy twoim wpisie wszystkie inne wyglądają jakby miały zaszkodzić a nie pomóc.

 • Janek

  Admin jak lecza nadciśnienie ? słyszę to już któryś raz ,przeszukałem materiał i nic nie znalazłem .Będę wdzięczny jak podasz źródło lub info jakie gansy w jakich proporcjach pić czy inaczej spożywać .

  • Admin

   Mówił o tym dr Keshe w jednym z wykładów. W ciągu kilku dni wszyscy chorzy w rządzie Ghany się wyleczyli, dlatego tak chętnie dali Fundacji piękną działkę w centrum Akkry

   • Janek

    Dziękuję za odpowiedz ,to widziałem jak dr.Keshe o tym powiedział lecz nie powiedział jakich gansów użyć. Mnie interesuje jak to zrobić a nie czy można to zrobić.

 • ciekawe

  Gdzie jest znajduje się prawidłowa petycja do podpisania przeciw GMO w Polsce . Bo dziwnym trafem znajduje różne petycje ale nie mogę się doszukać tej polskiej jest ich dużo i nie wiadoma gdzie jest ta właściwa

 • Renata

  Uwaga do mojego poprzedniego posta, żebyście nie musieli mnie poprawiać.
  Powinnam napisać bardzo silny wodorotlenek , bo , jeśli chodzi o słowo stężenie to raczej byłoby bardziej celowe , gdy mówimy o roztworze wodorotlenku.

 • Renata

  Dlaczego ktoś chce używać Kreta? To jest środek do czyszczenia rur , czyli silnie stężony wodorotlenek i zapewne zanieczyszczony. W tym kraju mamy jeszcze, jak dotąd, wodorotlenek sodu w sklepach z odczynnikami i taki do celów analitycznych powinien być chemicznie czysty.

  • Admin

   NAOH tworzy odpowiednie środowisko, podobnie jak kwas solny w żołądku. Może być albo silna zasada albo silny gaz, chodzi o stworzenie nanopowłoki. Może być też palnik propanowy.

 • ninanonimowa

  ——————SAMORZĄDY- czytaj lokalne MAFIE !!.

  JESTEM za !! ograniczeniem kadencyjności Samorządów. PIS w tym miejscu ma racją. Jestem naocznym świadkiem MECHANIZMU rodzenia się gminnej MAFII.

  Wybory – rzekomo wybór nowego Prezydenta, Burmistrza, Wójta, Sołtysa WYGLĄDAJĄ TAK :

  WYBÓR WÓJTA- stary Wójt tuż przed wyborami organizuje, festyny, zawody w obiektach Straży Pożarnej / kiełbaski ,losy do wygrania , nagrody/. W kościołach gminnych bierze udział w mszach z INTENCJĄ , Seniorom sponsoruje np. darmowe badania, wycieczki , Szkołom zabawy, wycieczki itp.

  W tym samym czasie osoby startujące w wyborach na Wójta -dowiadują się/ PLOTKI/ ,że : są PIJAKAMI o wątpliwej reputacji w domyśle przekrętacze, cwaniacy, niedouki itd. Osoby pochodzące i zatrudnione w Gminie niedwuznacznie ostrzegane są o ew. utracie pracy z powodów ?? KIJ SIĘ ZNALAZŁ.

  Rozpuszczana jest plotka że na Urząd Wójta startuje np 15 osób, wszyscy z wyższym wykształceniem a nawet z najwyższym :). Plotka ma ew. obudzić wątpliwość kandydata gdy dowie się z kim ma bić się o fotel. Głucha prowincja a tu ! doc.dr wystawia się naprzeciw skromnemu inżynierowi, przeciwko obecnemu Wójtowi z którym to ostatecznie STARY WÓJT wygrywa -taki jest dobry :).

  Swój Wójt potrafi skutecznie ZAORAĆ Gminę! ba! co tam zaorać, WYMIENIĆ Polaków co do jednego !! na przedstawicieli MNIEJSZOŚCI NIEMIECKIEJ.

  Los Ślimaka z Placówki POWTÓRZYŁ się! stał się masowym udziałem !! MNIEJSZOŚCI POLSKIEJ na opolskiej ziemi.

  ————– i znikąd pomocy ….ZASZCZUCI ludzie cierpią w samotności,pogardzani przez katolicki ogół.

  GMINNA MAFIA przejęła administracyjne struktury poziome, zagniezdziła się w administracyjnych strukturach pionowych. KWESTĄ CZASU pozostaje JUŻ TYLKO !! wymiana BIAŁEGO ORŁA na czerwonym tle, NA złowrogiego CZARNEGO.

  PO z Schetyną bić się będą JAK WŁAŚNIE ZAPOWIEDZIELI o demokrację lokalną.

  ———————————-PERUNIE !! Ojcze Słowian ! Pomóż swojemu LUDOWI.

  • ninanonimowa

   ——————TUSK w Stolicy —

   Myślałam ,że już NIE WYJDZIE z tej Prokuratury ,że szczeznie za kratami, ale NIE ! robi za // bohatera //. Jak to jest możliwe ??. Człowiekowi ,który doprowadził Polskę do całkowitego ekonomicznego rozbioru NIE POSTAWIONO ZARZUTÓW ! porusza się tak kanalia bezkarnie po polskiej ziemi!!.

   Obejrzałam kilka filmów z jego przyjazdu, z przywitania. W oczy rzuca się jedno! PODZIAŁ NARODU.
   KLERYKALIZM / ANTYKLERYKALIZM niestety jest pierwszym punktem podziału Polaków.Polacy boją się,że przez takie SOBECKIE , RYDZYKI , CHAZANY i insze nawiedzone katolstwo , zostaną całkowicie ubezwłasnowolnieni, dlatego popierają PO. Oczywiście ta część na peronie to opłacone marionetki,z którymi niestety utożsamia się antyklerykalna część Polski.

   Druga część PISoska, mająca rację co do szumowiny tuska, ciągnie z sobą święty kościół czyli płachtę na byka dla tej pierwszej grupy Polaków.Ewentualni Patrioci zostają zepchnięci na margines, nie znajdując miejsca ani głosu w żadnej z walczących z sobą partyjnych grup.

   Na zarzut,że tusek to złodziej , odpowiadano ! a ile dajecie na Rydzyka ?. Smoleńsk z kolei kojarzony jest z mszą,księżmi,co to na wariata polecieli aby w Smoleńsku odprawić mszę.

   W tym koglu/moglu polska narodowa sprawa -NIE MA SZANS wyartykułować się -DZIEL i RZĄDZ zachowuje status quo.

   ————GINIEMY na własne ? innych życzenie ?.

   https://www.youtube.com/watch?v=n2yZ1qxpYrA

  • Majestic

   PERUNIE !! Ojcze Słowian ! Pomóż swojemu LUDOWI. Pokolenie HD https://www.youtube.com/watch?v=ecMSGKzVakc PERUN Wróci noc Swaroda kończy się, nastaje świt, Nina „Nim wstanie świt” https://www.youtube.com/watch?v=5Nng_ozK7BA

 • Remiporter

  Cos takiego przydało by sie na cukrzyce typu 1.A moze mozna to w jakiś sposób wykorzystać?

 • ...

  nawet gdyby znaleziono lekarstwo na każdą odmianę raka, to człowiek i tak będzie prochem i śmiertelnikiem. Jesteśmy tu tylko na chwilkę … ” postanowione jest ludziom raz umrzeć, a potem sąd ” – list apostoła Pawła do Hebrajczyków 9

  , ” Cóż więc? Przewyższamy ich? Wcale nie! Albowiem już przedtem obwiniliśmy Żydów i Greków o to, że wszyscy są pod wpływem grzechu, (10) jak napisano: Nie ma ani jednego sprawiedliwego ” – List apostoła Pawła do Rzymian 3:9-10 ………. wszyscy zgrzeszyliśmy np kłamstwem, złamaniem dwóch przykazań miłości – więc kto będzie odrzucał Chrystusa jako swojego Zbawiciela i Pana ten stanie przed Chrystusem ale Sędzią ….. dobra nowina jest taka, że do zbawienia nie potrzeba ludzi – a więc żadnych księży, pastorów i ich kościołów – tylko Zmartwychwstały Pan Wszechrzeczy, który wziął na siebie grzechy świata w tym nasze i poniósł je na krzyż – http://mieczducha888.blogspot.com/2017/01/mam-juz-dzisiaj-zycie-wieczne-i-to-bez.html

  , Wybranie góra 70-80 lat życia dla grzeszenia, fałszywego korzystania z życia i złudnego zbierania wspomnień, które przeminą, a odrzucanie wspaniałej wieczności to tak jakby bezcenny, nieskończony skarb (życie wiecznie – nie 1000 lat, nie miliard lat, ale życie bez końca w nowych, niezniszczalnych ciałach z kochającym Bogiem wśród niewysłowionych wspaniałości) sprzedać za 70-80 złotych (70-80 lat życia)…… Marna to transakcja, ale m.in bunt i niewiara spowodowana umiłowaniem grzeszenia, pieniędzy i bezbożnego świata sprawia, że większość nienawidzi Jezusa Chrystusa lub gardzi Nim nie żyjąc z Nim w żywej, codziennej relacji, nie chcą być uczniami : „(świat) mnie nienawidzi, bo ja świadczę o nim, że jego uczynki są złe” – Ewangelia Jana 7:7 – Uwspółcześniona Biblia Gdańska ____ „…światłość[JEZUS] przyszła na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność, bo ich uczynki były złe. (20) Każdy bowiem, kto źle czyni, nienawidzi światłości i nie zbliża się do światłości…”- Ewangelia Jana 3:19-20 Biblia Warszawska – http://mieczducha888.blogspot.com/2014/09/sprzedaja-nieskonczony-skarb-za-80.html

  ,

 • czaro

  1.

  Zapraszam na spotkanie w Poznaniu 🙂

  https://ukryteterapie.pl/strona/spotkania

  To jest OSTATNIE takie moje spotkanie. Więcej takich spotkań już nie będzie 🙁
  To co zrobiłem do tej pory odniosło oczekiwany skutek, czyli zainteresowanie
  środowiska medycznego i sporo ludzi, którzy odzyskali zdrowie. Teraz maja
  to robić lekarze, ale.. o tem potem…

  2.

  Prof. Leszek Woźniak o GMO

  https://www.youtube.com/watch?v=gyuUrDdS27A

  3.

  Prof. Wiąckowski o GMO i o… :-))))

  https://www.dropbox.com/s/5691e05589evp3w/prof%20Wiackowski%20o%20GMO.mp3?dl=0

  4.

  Prof. Jan Narkiewicz – Jodko

  https://www.youtube.com/watch?v=T0nDwVf1Yg0

  5.

  Polska Akademia Nauk o GMO

  https://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_apel_polskiej_akademii_nauki_w_sprawie_szkodliwosci_gmo.html

  Dla naszych „wybrańców” to wszystko jednak NIC nie znaczy… ciekawe dlaczego ?

  6.

  Ha.. ha… : przemysł GMO w natarciu :-)))

  Kiedy na samym początku obserwowałem wyniki wyglądało to tak :

  Na 1000 odpowiedzi ZA WPROWADZENIEM GMO było ok.6%
  2000 – 6,4%
  3000 – 5%
  5000 – 4%
  10 000 – 3,6%
  11 000 – 3,6%
  12 000 – 3,5%
  stale utrzymujący się trend

  Następnie włączyłem możliwość WIELOKROTNEGO głosowania z tego samego komputera
  i.. nagle .. niby z księżyca
  16 000 – 22,2 % :-))))))))))

  Tak więc … siedzi sobie człowieczek, który może głos ZA wprowadzeniem GMO do Polski
  wysłać np. 500 razy. Teraz to już wyłączyłem, ale … eksperyment był ciekawy.
  Nie wiem, kto o zdrowych zmysłach, wiedząc to, co już wiadomo o GMO, miałby
  czelność wprowadzać to do Polski. No chyba, że jest polskim politykiem.

  Ci którzy chcieliby być na spotkaniu w Sejmie mogą się zapisać tutaj :

  http://jadwiga@icppc.pl

  7.

  A teraz coś na „lżejszą” nutę :

  Od polskiej lekarki (praktykującej daaaaleko na Bliskim Wschodzie…)
  +++++
  Drogi Panie Jerzy, życzę z całego serca WESOŁYCH ŚWIĄT.
  Jest Pan bardzo odważny .Życzę powodzenia w dalszej walce o nasze zdrowie.

  1-Jak działają ” Pana”terapie.Cudownie.Pani 36 lat z osteoporoza , po 3 tygodniach terapii vit K2 i vit D mogła tańczyć.
  2-Mężczyzna 56 lat,wysportowany ,SM o bardzo ostrym przebiegu . Początek choroby rok temu:paraliż kończyn dolnych,slepota obuoczna, brak kontroli pęcherza i odbytnicy. Oczywiście kortyzon, immunoterapia itd. Bez rezultatu .
  Dostał :K2,D 3,kw alfa liponowy, koenzym Q ,vit C. Dzisiaj chodzi i widzi,wrócił do pracy na pół etatu i ….odrosly mu włosy! !!!

  3 – Dzieciom z autyzmem zawsze podawalam metylkobalamine i powoli się poprawiały ale jak im dodałam K2 , vit D3 ,sylimaron , rodzice zaczęli mnie informować ,ze dzieci szybciej się poprawiają, dłużej się koncentrują itd.

  4- Dzieci z zespołem Downa, zwłaszcza te, które dodatkowo cierpią na niedoczynność tarczycy są bardziej dynamiczne, jeśli dodatkowo dostaną Vit K2, D , jod , metylkobalamine i extract z zielonej herbaty. Po takiej terapii zupełnie nieźle idzie im nauka szkolna. Mam już kilkoro , które doszły albo sa blisko matury. Dziewczynka 10 letnia, której terapie rozpoczęliśmy w wieku 17 dni dzisiaj biegle mówi 2 językami i jest super wysportowana.
  To narazie wystarczy. Trudno znaleźć odpowiednich słów , aby wyrazić wdzięczność za PANA trud wiedzę jaka nam PAN przekazał!!!!
  DZIĘKUJĘ.
  Życzę Wesołych Świąt. Pozdrowienia […]

  ++++++++

  Jadę „pod Sejm” :-))

  Pozdrawiam,
  Jerzy Zięba