Dr Steven Greer ujawnia prawdę o UFO i czarnych projektach.

GreerWłaśnie wysłuchałem przełomowego, moim zdaniem, wystąpienia dr Stevena Greera  z 21 listopada b.r.: How the Secret Government Works. The Most Explosive Expose. Link: https://www.youtube.com/watch?v=oHxGQjirV-c .
Znających angielski zachęcam do jak najszybszego przetłumaczenia go na język polski, choć trwa prawie 4 godziny, to każda minuta zawiera informacje kluczowe, jeśli chodzi o sytuację w jakiej znalazła się ludzkość. Fakt, że doszło do tego eksposé, świadczy o tym, że ludziom wprowadzającym Nowy Porządek Świata wypowiedziano wojnę. Greer ujawnił m.in., że 2 z 8 tysięcy morderców zatrudnianych przez masonerię do usuwania niewygodnych osób zostało już zlikwidowanych. Ujawnił też, że ma pomoc ze strony pozaziemskich cywilizacji, które jak widać straciły cierpliwość i chcą by ludzkość mogła dalej się rozwijać. 

Niestety, od ponad 100 lat, a może i więcej, na całym świecie prowadzone są tajne badania, które doprowadziły do tego, że tzw. „elity” mają technologię wyprzedzającą o wiele dziesięcioleci, czy nawet stuleci, poza tą udostępnioną społeczeństwu. Mowa o wolnej energii, antygrawitacji, broni skalarnej, kontroli umysłu, zdalnym widzeniu itd. Część technologii została przejęta ze strąconych bronią skalarną pojazdów UFO (Roswell), część została stworzona za pomocą bezprawnie finansowanych czarnych projektów, których nie kontroluje żaden rząd. W okresie od zamachu na WTC w USA „wyparowało” 8,5 biliona dolarów (!).

Greer dysponuje tysiącami dokumentów, w tym tajnych, które zostały mu udostępnione przez ludzi zaangażowanych w czarnych projektach, bowiem są tam i ludzie świadomi zagrożenia, którzy ryzykują życie by ocalić ludzkość. Taką osobą był m.in. szef CIA Wiliam Colby, którego znaleziono martwego w rzece Potomac na kilka dni przed umówionym spotkaniem z Greerem.

W te projekty wglądu nie mają żadni znani politycy, stoją za nimi natomiast wpływowi ludzie, którzy nigdy nie manifestują się w pierwszym szeregu. Wśród nich oczywiście są właściciele wielkich korporacji, w tym szczególnie banków. Pociągają za sznurki kontrolując przede wszystkim służby, ale także i media oraz świat nauki, a także wpływowych polityków. Tak, większość znanych dziennikarzy i opiniotwórczy przedstawiciele świata nauki jest zbrodniarzami – wiedzą bowiem, że ich działalność ma jeden cel – zniewolenie ludzkości i jej eksterminacja. Jeśli nie idą na kompromis, to się ich niszczy – albo szantażem, albo unicestwieniem. Większość tych, których widzimy w mediach to są agenci tego antyludzkiego systemu. Dotyczy to każdego kraju na świecie, także Polski.

Dr Steven Greer, który od ponad 25 lat zajmuje się badaniem tzw. UFO i możliwością kontaktu z pozaziemskimi cywilizacjami, jest przekonany, że to nie Obcy są problemem, a opętani złem ludzie. Jedną z osób, która była świadkiem w jego projekcie o nazwie Disclosure (Ujawnienie) w 2001 roku była Carol Rosin, która w 1974 roku miała okazję przeprowadzić serię rozmów z projektantem V2, a następnie współtwórcą amerykańskiego programu kosmicznego, Wernerem Von Braunem.

Były nazista, Von Braun uważał że należy za wszelką cenę powstrzymać proces uzbrajania przestrzeni kosmicznej. Już wtedy Von Braun wiedział, że opinia publiczna będzie manipulowana w taki sposób, aby znalazły się olbrzymie środki na realizację tego projektu. Tworzone miały być fałszywe zagrożenia, takie jak ze strony ZSRR, następnie terroryzm, w dalszej kolejności wrogie kraje trzeciego świata. Potem zagrożeniem mają się stać asteroidy. Ostatnią „kartą” ma jednak być inwazja Obcych.
4 miesiące po tej konferencji doszło do zamachu na WTC, widzimy już, że kolejne sztuczne zagrożenia, o których mówił Von Braun realizują się w chwili obecnej.

Von Braun pod koniec życia zauważył ku czemu zmierza program „podboju Kosmosu”, że faktycznym celem będzie stworzenie sieci satelitów uzbrojonych w lasery, masery i wszystko co można sobie wymarzyć, po to by móc likwidować w zarodku wszelkie źródła opozycji wobec rządu światowego. Co więcej, dr Steven Greer ma twarde dowody na to, że w sposób sztuczny produkuje się „obcych”, tzn. przez odpowiednie manipulacje genetyczne tworzy się armie tzw. „szaraków” czy „reptylianów”, których wypuści się na nas w odpowiednim momencie. Duża część ruchu tzw. „badaczy” UFO jest elementem tych czarnych projektów, a ich działanie służy stworzeniu paranoi zagrożenia ze strony Obcych. I tak masakruje siępo nocach bydło, porywa ludzi i poddaje dziwnym eksperymentom z udziałem genetycznych odszczepieńców, których umysły są oczywiście zdalnie kontrolowane.

Wiele obserwacji statków „Obcych” to są ziemskie pojazdy antygrawitacyjne, które są w użyciu od II wojny światowej. Tajemnice wolnej energii są znane od czasów Tesli i celowo się przed nami to ukrywa by doprowadzić do totalnej kontroli społeczeństwa przez zwyrodnialców. Samo to jest zbrodnią, której skutkiem jest większość nieszczęść ludzkości, w tym głód i wojny.

Jak uważa dr Steven Greer, jedyną siłą mogącą się przeciwstawić temu atakowi opętanych jest konsolidacja społeczeństwa i wzrost świadomości. Mamy potężną broń w swoim zasięgu, a jest nią nasz umysł. Kilku działających wspólnie ludzi, którzy potrafią skoncentrować swoje myśli, potrafi unieszkodliwić każdą broń. Mówiła o tym m.in. zamordowana w lutym b.r. dr Rauni Kilde. Dlatego tak ważne jest dotarcie do jak największej ilości osób z tą informacją – żeby zamiast dać się kontrolować przez bandyckie media, tworzyli grupy medytacyjne z odpowiednim celem działania. Należy sprawę nagłośnić jak najbardziej by móc ułatwić działania politykom, którzy często są poza układem. I tak np. większość prezydentów USA (poza Bushami) i głównodowodzących armii nie miała wglądu w czarne projekty.
Działania te będą polegały na założeniu spraw karnych globalnym przestępcom – dowodów zbrodni nie brakuje, ale najbardziej oczywisty jest nielegalny wypływ pieniędzy z projektów rządowych. Cały rynek handlu narkotykami na świecie służy tym ludziom. Można podejrzewać, że pieniądze mafii farmaceutycznej idą w tym samym kierunku.

Strach nie jest naszym sprzymierzeńcem, jako nieśmiertelne dusze nie możemy dać się sparaliżować obawami. Należy tez wiedzieć, że jeśli będziemy mieć odpowiednie nastawienie, to dostaniemy pomoc, a będą nią prawdziwi Obcy, którym wcale nie zależy na zniszczeniu ludzkości, lecz na jej rozwoju w kierunku cywilizacji o galaktycznym zasięgu.

W projekcie Disclosure znalazły się setki godzin wypowiedzi świadków nie tylko zbrodniczych działań wszelakiego typu służb zaangażowanych w tajne projekty, ale i tych którzy przeżyli kontakty z prawdziwymi Obcymi. Wśród nich są także astronauci. Sam Steven Greer miał bliskie spotkania, które zostały zarejestrowane kamerami i aparatami fotograficznymi. Statki pojawiały się po porostu w momencie intensywnych medytacji.

Greer nie ukrywa tego, że żyje do tej pory, gdyż jest przez Nich wspierany. Jako potomek Irokezów jest bardzo rozwinięty duchowo i już za młodu miał tzw. świadome sny, gdzie widział przyszłość ludzkości – szczęśliwą i wolną od „elit”. Jest to jednak jeden ze scenariuszy, który może, ale nie musi się sprawdzić. To od nas zależy czy pójdziemy w tym kierunku. Sądzę też, że działania Mehrana T. Keshe są elementem tej samej gry – uwolnienia ludzkości spod zdominowanej przez psychopatów grupy odszczepieńców, którym wydaje się, że mogą kontrolować ten świat i żyć wiecznie żerując na energii śmierci i zła.

Zob. też:

331 myśli na temat „Dr Steven Greer ujawnia prawdę o UFO i czarnych projektach.

 1. YEEE królewiczu, ZGADZA SIĘ … ale nie chodzi tu o świat materii tylko DUCHA ……..!!! A ty póki co robisz przebudowę Polski łącznie z Watykanem …..
  i życzę powodzenia …. 🙂
  bo tego napewno nie zrobisz z mlecznymi zębami ….

  • 😀 No jak to z mlecznymi ? Przecież , to dojrzały pogląd , światu żaden Watykan jest niepotrzebny z bandą zindoktrynowanych głupców, jakby wszyscy tak myśleli, to by katabasów nie było i innych chorych popaprańców w innych religiach chcących uchodzić za kapłanów. Dom wariatów to pierwsze stadium piekła , a nie raju, raj to już świat ducha.

   • tia, dojrzały… nie bądź z siebie taki dumny 🙂
    do osiągnięcia dojrzałości to ci są potrzebne jeszcze zęby mądrości …
    a żeby głosić mądrość trzeba zjeść te zęby …

    Jezus w swojej dojrzałości nie chciał być ani królem tego świata ani nie burzył świątyń …. chociaż przepowiedział żydom, że ich świątynia w pył się rozleci …. czego Mu do dziś nie wybaczyli ….
    ale nie dlatego, że im tego życzył, tylko wiedział w swojej dojrzałości co się tam wyprawia i że to miejsce w żaden sposób nie może być domem bożym …. a co nie ma Boga w sobie samo się rozleci ….
    i masz rację, te nasze ziemskie świątynie bardziej przypominają pierwsze stadium do piekła niż raj dla ducha …
    bo rajem dla ducha jest nasze własne królestwo niebieskie …

    I Jezus Chrystus jest władcą Królestwa Niebieskiego, przeszedł wszystkie duchowe stadia aby go osiągnąć: przez życie na ziemi, cierpienie, śmieć, zmartwychwstanie i wniebowstąpienie stał się Królem Własnego Imperium.
    Ale ile ludzi chce Go z powrotem ściągnąć na Ziemię i włożyć na Jego głowę koronę ze złota i drogich kamieni…. i zrzucić Mu na kark wszystkie ludzkie kłopoty …. niech im uczyni raj na ziemi ….
    ale bez pracy nie ma kołaczy!

  • Vismaya…bardzo chciałabym zadać Ci pytanie. Czytam koentarze pod tym tekstem i Twoje wypowiedzi, nie umiem tego nazwać poprawnie,a nie chciałabym Ci w jakiś szczególny sposób kadzić,ale napiszę po prostu,że to co piszesz duchowo mnie zachwyca, i ‚rezonuje’ z moim sercem, moim wnętrzem, intuicją. I choć jestem na etapie ‚wewnętrznego’ szukania prawdy to Twoje słowa bardzo mi pomogły.Gdybym miała użyć argumentów logicznych, byłoby to trudno wytłuamaczalne. W Twoich wypowiedziach, jest dużo wolności, dajesz bardzo dużo ciekawych wskazówek, podajesz duchowo bardzo intrygujace informacje. Mam wrażenie,że bliskie prawd uniwersalnych. Nie będę nawiązywać do żadnego systemu religijnego.bo wydaje mi się,że większość z nich uległa manipulacji, choć oczywiście takie Osoby jak Chrystus i Budda przyniosły na ziemię wiedzę o miłości bezwarunkowej- bez oceniania, osądu. Mistrzostwo Ducha. Chciałabym się Ciebie zapytać – Czy słyszałaś w Kanadzie o blogu Istoty określającej się pseudonimem Kobra: http://2012portal.blogspot.co.uk/ Jeśli tak, to czy mogłabyś napisać co myślisz o tych treściach? Moje drugie pytanie do Ciebie brzmi: Czy wierzysz w fakt,że jednocząc się w medytacji tworzymy silne pole manifestacji i dzięki temu stajemy się zdolni by wykreować zupełnie inną przyszłość dla naszej planety, i nas samych. Czy słyszałaś o teorii możliwego przełomu kompresji na planecie – ” The Event”, ” Wydarzenia”- gdzie doszłoby do interwencji naszego ŹRÓDŁA-BOGA – energii czystego światła, która na 15 minut stopiłaby się z poziomem świadomości każdej Istoty Ludzkiej.Czy możliwa jest przyszłość, gdy nastąpi przejęcie mediów przez ruch oporu działający na rzecz ujawnień prawdy, masowe aresztowania na szczytach elit, reset finansowy połączony z wyłączeniem systemu bankowego na kilka dni, redystrybucja dóbr na nowo, w przyszłości wolna energia, dostęp do utajnionych technologii, metod leczenia i tzw’ pierwszy kontakt’- po kilku latach….jednym słowem ‚złota era”. Czy sądzisz ,że jeszcze dość mała świadomych trochę bardziej ‚wojowników światła” jest w stanie ‚wpisać ‚ taki scenariusz w pole morfogenetyczne i linie czasowe?

 2. Spoko Zbyszku P. z KUL. Jestes namierzon jak i twoja Jola od jaselek starozakonnych 😀

 3. Oczywiście że piana klasyczny SPAM !
  Blog jest prywatny i jeśli właściciel uzna za zasadne
  to zablokuje możliwość wpisów danemu pieniaczowi i nie pomoże powoływanie się na Konstytucje , najzwyczajniej nie posiada obowiązku z mocy ustawy tolerować na łamach swego prywatnego blogu zaburzonych oszołomów i właśnie w tym problem że oszołom tego nie potrafi zrozumieć dlatego pieni od rana.

 4. @Perryskop , nie jestem z KUL! Miałem żonę Jolantę, zmarła 2004, 42 lata- rak żołądka
  http://www.432hz.com.pl „Wyslij wiadomość” , znajdzie Pan w necie imię i nazwisko właściciela domeny.
  Nie chowam się szczur

 5. Prosze mi nie uliżac! wielokrotnie Pana ostrzegałem. Doczeka Pan się…To nie jest blef

Możliwość komentowania jest wyłączona.