Dr Zbigniew Kękuś pojmany i umieszczony w psychiatryku. Podjął protest głodowy.

Kękuś pojmanyWłaśnie skończyłem montowanie materiału filmowego z pojmania dr Zbigniew Kękusia. Jestem też po rozmowie telefonicznej z psychiatryzowanym – oświadczył, że rozpoczyna protest głodowy bez jedzenia i bez picia. Pojmanie zostało zrealizowane w sposób podstępny, bowiem dr Kękuś dostał wezwanie na komendę policji Siemiradzkiego 24 w celu przesłuchania w.s. rzekomego znieważenia prokuratora Legutko. Na komendzie na ławce czekali już na niego ci sami policjanci, którzy już wcześniej nachodzili jego i jego matkę w jej mieszkaniu – kobieta i mężczyzna.

Gdy zobaczył, że jest to podstęp, dr Zbigniew Kękuś szybko opuścił budynek, policjanci zaczęli za nim biegnąć i bez trudu go pojmali, następnie umieścili go w samochodzie na cywilnych numerach rejestracyjnych i zawieźli, prawdopodobnie na posterunek. Z tego co wiem od jego matki, pojawił się on następnie w asyście policji pod mieszkaniem, gdzie matka przekazała mu rzeczy pierwszej potrzeby. Następnie zawieziono go do psychiatryka im. Babińskiego, gdzie przebywa w budynku 4B.

Red. Krystyna Górzyńska, która interesuje się jego sprawą otrzymała odpowiedź od rzecznika Policji, że winnym zatrzymania jest krakowska Prokuratura.
Przypomnę, że skierowano go na obserwację psychiatryczną, mimo że jego adwokat uznał, że nie ma do tego żadnych podstaw i na jego wniosek prokuratura nie zdążyła jeszcze odpowiedzieć. Niestety, dr Zbigniew Kękuś zdecydował się na dramatyczny protest głodowy, który zagraża jego życiu.

Poniżej jest lista ostatnich materiałów filmowych z dr Zbigniewem Kękusiem związanych z tematem umieszczenia go w psychiatryku. Jeśli nie rozumiesz na czym polega bezprawie wobec dr Kękusia, polecam te materiały:

242 komentarze Dr Zbigniew Kękuś pojmany i umieszczony w psychiatryku. Podjął protest głodowy.

 • Lechita

  Kochani Rodacy, apeluje o rozsadek. O ZGODE. Widze tutaj duzo inteligentnych ludzi, nawet uduchowionych ludzi. To wy jestescie oswieconymi, wyksztalconymi, rozwinietymi ludzmi, ktorzy maja dawac przyklad innym / inspirowac innych / wzmacniac ducha Narodu. Prosze was, przestancie bawic sie jak dzieci w piaskownicy – klocic sie / wyzywac i obrazac … Polacy Was potrzebuja. Budujcie, zamiast niszczyc. Ojczyzna plonie, ginie, a wy jeden na drugiego skaczecie. Ludzie, opamietajcie sie. Dla swojego DOBRA oraz innych. Dziekuje za uwage i pozdrawiam.

 • Control ( Topór )

  Witam pana „Piotr Rifu” Pozdrawiam

 • Piotr Rifu

  Witam ponownie. Cieszy bardzo poparcie panie Marku jakie towarzyszy panu Zbyszkowi. To zupełnie inaczej wygląda jak np. rok temu . To śiwadczy tylko o tym ze naród powoli się budzi( obyśmy się w porę obudzili) i zaczyna dostrzegać ta PoPisowską manipulację ,26 letni spektakl jaki serwują nam politycy wszystkich ugrupowań okupujących sejmową salę.Wczoraj Zbigniew Stonoga w ostrych słowach reprymendy skierowanej do swoich wyborców , ludzi którzy go popierają wyraził jasno swoje stanowisko i cel dalszego działania. Zakończył na jakiś czas pomoc i wszelkiego rodzaju akcje ponieważ coraz bardziej jest atakowany i pomawiany o nieuczciwe intencje w związku ze swoimi wspaniałymi akcjami. Te ohydne zarzuty skierowane w jego stronę to jak się domyślamy część akcji propagandowych mających zdyskredytowanie jego osoby w oczach społeczeństwa.
  To także dowód na to że stajemy się coraz silniejsi i prawda zwycięży. To ciężki moment przed wyborami dla niego jak i dla całego narodu. Śmiem twierdzić( zresztą setki tysięcy rodaków) że stawką jest wolność i suwerennośc naszego Państwa . To ostatni dzwonek ponieważ system jest już prawie gotowy do całkowitego zniewolenia naszego narodu jak i pozostałych.TO NAPRAWDĘ OSTSTNIA SZANSA NA WALKA O WOLNOŚĆ. A JEST O CO WALCZYĆ PONIEWAŻ POLSKA MA POITĘZNY POITENCJAŁ ZARÓWNO W NARODZIE JAK I W SAMEJ GEOPOLITYCZNEJ POZYCJI NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ.NASZE ZASOBY NATURALNE,MOŻLIWY POTENCJAŁ GOSPODARCZY JEST SOLĄ W OKU ZARÓWNO ROSJAN JAK I ZACHODU … NO I OCZYWIŚCIE SYJONISTYCZNEJ MAFII KTÓA KONTROLUJE ŚWIATOWY SYSTEM MONETARNY( NAJGORSZE ZŁO JAKIE NISZCZY TA PLANETĘ)
  JEDNOCZMY SIĘ PRZED WYBORAMI , POGNAJMY TA SITWĘ A POLSKA ROZKWITNIE BARDZO SZYBKO!!!
  Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

 • Topór

  Panie Marku, jeśli to możliwe to proszę usunąc ze strony zdjęcie dr Zbigniewa wraz z 2 -ma chorymi.Czuje Pan o co chodzi …?
  Pozdrawiam

  • Lechita

   Moze to wlasnie nie sa chorzy… Stad to zdjecie – jako slad zabezpieczajacy przed ewentualnym „niezbyt korzystynm obrotem sprawy” delikatnie mowiac… Jesli to NAPRAWDE sa chorzy, a nikt podstawiony, to warto byloby tak zrobic. Ludzie tzw. chorzy psychicznie to ludzie wrazliwi, ktorzy choruja bo nie mohga wytrzymac tej nienormalnosci, ktora ma miejsce w tzw. „normalnym swiecie”. Polecam ksiazke psychiatry, ktory stal sie antypsychiatra i odkryl ze trzeba leczyc u chorego dusze i ze cala ta psychiatria i psychologia to wielka sciema „Angypsychiatria”.

  • 105g

   Oni pewnie są bardzo dumni, że znaleźli się monitorze a ty chcesz ich usunąć. Może sami by napisali co tam się dzieje ale z rękami w kaftanie trydno się obsługuje klawiature.

 • polskie kur.sadowe nie potrafili sobie dać rady z człowiekiem to umieścili go w zakładzie psychiatrycznym, tak traktują ludzi w 21 wieku w tym komunistycznym kraju

 • I MAM NERWY NA ZLODZIE A JESZCZE WIEKSZE NA TYCH CO NIE POTRAFIA ICH ZLAPAC I WYMIERZYC IM KARY OT TO – jak do tygodnia nie wyslesz Ty zlodzieju tego cos ukradl sprzed laty to normalnie zginiesz marnie — i nie bedzie to moj udzial tylko sprawiedliwosci kapjet – mam nadzieje ze dotrze do Ciebie bucu zes jest wredny i brak okresklen cala wiazanka —- obrazliwych slow wieksza niz równik – Ty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • CHAŃBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! III STOP PRZEMOCY TERAZ—POKÓJ – WOLNOŚĆ- BRATERSTWO!!!:) —-nie zmienia to faktu ze portmonetka ma sie znalesc wraz z zawartosia – a jak nie to juz Ty zlodzieju wiesz cooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • MYSLE ZE TO DOJDZIE GDZIE TRZEBA SPRAWA SPRZED KILKU LAT A JA WCIAZ MAM CIERPIEC BO CIULOWI SIE MOJ PORTFEL Z DOKUMENTAMI SPODOBAL I Z PIENIEDZMI — PS STYPENDIUM IIIIIII MOJA KARTA NFZ I KARTA BANKOMATOWA ZNIKLO PARENASIE ZL TO PRZESTEPSTWO KTORE ZGLASZAM TERAZ ZLODZIEJU MASZ JESZCZE SZANSE OSTATNIA ———— JAK NIE TO NORMALNIE ZNAJDA CIE ZOBACZYSZ………….KARA…. JAK STAD DO PEKINU ALBO DALEJ NIE POPUSZCZE———————!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1——————–CHYBA ZE ODDASZ COS UKRADL BUCU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 • aa i pieniadze za las plus dywidenta i procent za zniewazenie i za niedotrzymanie obowiazkow plus rekompensa>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>umorzenie zl zal zal ======= Prokurator plus awdokat plus prawnik plus sad plus policja a zlodziej niewinny to moja wina ze mnie okradli na MILY BOG DO PAKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! —— I JAK SIE NIE ZNADZIE TO WAS ROZ……………..KAPJET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1——————–BO MNIE JUZ MA TA WASZA NIEMOC———–SPR MONITORING SWIADKOW CALE AGH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jAK SIE NIE ZNAJDZIE REKA NOGA MOZG I NIE WIEM CO JESZCZE NA SCIANIE OFICJALNIE DO WAS NIE NAPISALAM TO PISZE NA FORUM NIECH WIEDZA ZE JESTESCIE ZALOSNI I NIEUDACZNI —————>>>>>>>>>>>>>>>>

 • !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1iiii spadowa od dr Stonogi co ma wiecej rozumu niz Wy razem wzieci zal.pl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 • yhym gdzie sa moje dokumenty i moj portfel Patafiany – ja te potrafie wyslac sprawe umorzono = dziady !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Topór

  Nie będzie potopu.Będzie ogień.
  V zamknij się !!! jak śmiesz???!!! pisac o Bogu „głupi baran” nawet w cudzysłowie !!!
  Satanistka! idź do swoich tam i lewituj z kundalini w kroku!
  Co za debilne pokolenie !

 • no_name

  Wiecie co mnie najbardziej szokuje ? To to poddaństwo i bezmyślność tych dwójki policjantów . Na twarzach wypisane , wyrzucone sumienie , poddaństwo i konformizm , byle dotrwać do emeryturki rządowej lub może jakiś awans na wyższy stopień . Ale to w końcu będzie miało konsekwencje , zapewne zdrowotne , bo zaprzeczenie do szybka droga do choroby , a nie spokoju i zadowolenia .
  Pozostaje im to tylko napisać , może zrozumieją w czym uczestniczą i co wspierają .
  A tu przykład inny i przestroga :

  https://bylambankowymtrolem.wordpress.com/2015/05/02/bylam-bankowym-trolem/

  • Policjancii opamietajcie sie macie służyc ludziom a nie stołkowi- czy awansom czy co tam jeszcze -0—->>> oj nie bedziecie Wy dobrze spac jak tak poczyniacie —–>>> juz Was pewne sprawy predzej czy pozniej dopadna= oliwa zawsze sprawiedliwa – nie mylic z sosem vinegret ‚)

 • czaro

  Jerzy Zięba mówi jak jest w sprawie Marka Bachańskiego i jaką bezmyślną nagonkę na niego urządzono mając za nic dobro i zdrowie dzieci. Dowiadujemy się o faktach od których włos się jeży na głowie.

  https://www.youtube.com/watch?v=1-Fn26nKXQw

 • Teresa

  Informacja, z której może zechce skorzystać pan ZBIGNIEW STONOGA.
  Alternatywne sposoby leczenia z raka:
  1. Metoda dra Georga Ashkara – prosta, do przeprowadzenia w warunkach domowych. Tutaj jest jej opis:
  https://www.youtube.com/watch?v=7vPionHg0As

  Mam bliskiego znajomego J., który ponad dwa lata temu zachorował na raka jelita grubego. Niestety poddał się operacji (w Szwecji), która w zasadzie była sztuką dla sztuki i w każdym razie nie poprawiła rokowań na wyzdrowienie, wręcz odwrotnie. Z chemioterapii zrezygnował, a żona namówiła go na metodę dra Ashkara . Oczyszczanie organizmu trwało 2 miesiące, po czym ranka zagoiła się.
  Jak wspomniałam miało to miejsce 2 lata temu. Dziś J. jest zdrowy choć choć skrócone operacyjnie jelito daje znać o sobie.
  W Polsce jest wydana książka z opisem tej metody. Jest chyba do kupienia, w każdym razie w sklepie internetowym.
  Trafiłam też na informację, że George Ashkar w lipcu tego roku był w Polsce. W sieci jest bardzo dużo dokumentów o tej metodzie, zarówno pisanych jak i wideo.

  2. Jerzy Zięba w swojej książce „Ukryte terapie” podaje inne metody leczenia raka, ale te wymagają opieki lekarza, a niestety „procedury” do których lekarze w Polsce (ale w innych krajach też) muszą się stosować, nie przewidują takich terapii.
  Wiem, że są chorzy, którym jednak udaje się ominąć te przeszkody.
  Na stronie internetowej ( http://www.ukryteterapie.pl ) pod zakładką BLOG znajduje się wpis, (piątek, 17 kwietnia 2015, „Cuda medyczne ? Nie… to tylko WIEDZA !”), który warto przeczytać, może się przydać!!!
  Nie mam konta na facebooku, dlatego piszę tutaj. Mam nadzieję, że pan Stonoga i pan Kękuś wyjdą zwycięsko z nierównej walki z systemem, modlę się o to.
  Serdecznie pozdrawiam.

 • no_name

  …..Trwa wojna o rząd dusz. Premierzyca Kopacz nie ma programu więc wchodzi nam z butami w religię i wiarę. Wcześniej Sikorski donosił na Kościół, teraz na ten temat bzyczy Mucha. A Zakon Ojców Celebrytów (Sowa, Boniecki, Lemański) już przebiera nogami……
  całość —-
  http://monsieurb.neon24.pl/post/125046,ile-dywizji-ma-papiez

 • Bon Ton

  Polecam Państwu artykuł wyjaśniający działania jakie zostały podjęte na prawdziwej prawicy przez Grzegorza Brauna względem innych. wydaje się że ludzie chcą zjednoczenia… ale liderzy antysystemowi jeszcze do tego nie dorośli czy tez nie dojrzeli…

  http://suwerennosc.blogspot.com/2015/08/grzegorz-braun-ostatnia-szansa-dla.html

 • Bon Ton

  Miejmy nadzieję że akcja społeczna ruszy w sprawie Dr Kękusia. Nie można go zostawiać w rękach oprawców, nic nie wiedząc co tam się dzieje. Dobrze by było abyśmy wiedzieli kto go tam „leczy”. Oni mają przecież rodziny…. trzeba znaleźć ich adresy…. w razie czegoś… gdyby mu się nie daj Boże coś stało… ktoś za to powinien „odpowiedzieć”. Jest wielu ludzi w Polsce którzy cierpią z powodu prześladowań ze strony aparatu bezpieczeństwa i są zdolni do wszystkiego..

  polecam też informację o tym jak jesteśmy bogaci… kupujemy drożej zamiast taniej..

  ze strony; http://litera.fr/polska-to-bogaty-kraj/

  „Polska to bogaty kraj”

  „Ukraina ma tyle energii elektrycznej co Sahara wody.Kryzys goni kazdy przesył energii.Polska będzie kupować energie elektryczną z Ukrainy.Widocznie przyszedł rozkaz od brata zza oceany a takim prośbom nie wolno odmawiać.I zauwazmy ze w Polsce nie ma opozycji w parlamencie zeby zapytać, dlaczego mamy płacić Ukrainie dwa razy więcej za prąd, niz ta płaci Rosji?.Wszyscy wokół uwazają ze Polska to taki frajer środkowo-europejski i w dodatku głupi bo liczyć nie potrafi.Trzeba połozyć kres tym frajerskim metodom bo sprowadza się prąd ,za pieniądze polskiego podatnika po zawyzonej cenie ,za co płaci oczywiście kazdy Obywatel RP.Rządzący muszą wytłumaczyć własnym obywatelom dlaczego zabierają pieniądze z ich portfela.Muszą wytłumaczyć dlaczego wspierają w ten sposób krwawy rezim w Kijowie.”

  • Prawdziwa Mistyka

   „„Ukraina ma tyle energii elektrycznej co Sahara wody.Kryzys goni kazdy przesył energii.Polska będzie kupować energie elektryczną z Ukrainy”

   – e tam nie myslisz jak szmulek a chodzi o to iż pod „pozorek kupowania” Polska może zarówno oddawać żydonazistom ukraińskim swój prąd i JESZCZE ZA TO IM PŁACIĆ. Geszeft podobny temu jaki mamy na gazie jaki „rewersujemy” „biednym” „ukraińskim” „demokratom” sami opróżniając przed zimą swoje zapasy.

 • APA

  Do wrogow się nie pisze,z wrogami się walczy ze skutkiem natychmiastowym !

 • ...ech

  Jerzy Zięba apeluje !!!
  Wsparcie dla doktora Bachańskiego jest teraz OBOWIĄZKIEM KAŻDEGO POLAKA, a wsparcie środowiska medycznego ma teraz znaczenie SZCZEGÓLNIE WAŻNE !
  Dlatego, bardzo proszę o przekazywanie WSZYSTKIM ZNANYM WAM LEKARZOM do podpisu tekst poniżej.
  Drodzy LEKARZE … NIE BÓJCIE SIĘ PODPISYWANIA tego pisma ! Walczcie o swojego kolegę, którego system chce skrzywdzić.
  Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.
  Odzyskajcie swoją GODNOŚĆ, którą na tym przykładzie, system Wam odbiera.
  +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  Minister Zdrowia
  Prof. Marian Zembala
  Ministerstwo Zdrowia
  ul.Miodowa 15
  00-952 Warszawa
  Data : ……………………………….
  LIST OTWARTY ŚRODOWISKA LEKARZY
  Mając na uwadze życie i zdrowie pacjentów, zwracamy się do Pana, aby stanął Pan w obronie doktora Marka Bachańskiego z IP Centrum Zdrowia Dziecka.

  Jest Pan urzędnikiem, ale przede wszystkim lekarzem. Doskonale jest Panu znana, zawarta w Kodeksie etyki lekarskiej zasada, że najwyższym nakazem etycznym lekarza jest dobro chorego – salus aegroti suprema lex esto. Wie Pan również, że żadne naciski społeczne oraz wymagania administracyjne nie zwalniają lekarza z przestrzegania tej zasady.

  Lekarz nie powinien być karany za to, że wbrew biurokratycznym procedurom i utartym schematom niósł ulgę w cierpieniu, ratował życie chorego małego pacjenta. Rozumiemy, że wymogi formalne są istotne, ale dobro pacjenta jest wartością najwyższą, nadrzędną w stosunku do administracyjnych procedur. Jeżeli dr Marek Bachański nie dopełnił wszystkich formalności, związanych z leczeniem swoich pacjentów, to powinien zostać wezwany do ich uzupełnienia.

  Panie Ministrze, zgodnie z Kodeksem etyki lekarskiej lekarze powinni okazywać sobie wzajemny szacunek. Powinni również zachować szczególną ostrożność w formułowaniu opinii o działalności zawodowej innego lekarza, w szczególności nie powinni publicznie dyskredytować go w jakikolwiek sposób. Wszelkie uwagi o dostrzeżonych błędach w postępowaniu innego lekarza powinni przekazać przede wszystkim temu lekarzowi. Dopiero jeżeli interwencja okaże się nieskuteczna albo dostrzeżony błąd lub naruszenie zasad etyki powoduje poważną szkodę, konieczne jest poinformowanie organu izby lekarskiej.

  Rodzice wszystkich pacjentów dra Marka Bachańskiego podkreślają, że prowadzona przez dra terapia jest skuteczna, wyraźnie poprawiła stan zdrowia ich chorych dzieci. Niezrozumiałe zatem jest składanie doniesienia do prokuratury o możliwości popełnienia przez dra Marka Bachańskiego przestępstwa narażenia jego pacjentów na utratę życia lub zdrowia, gdyż nie dopełnił wszystkich formalności.

  Panie Ministrze, ludziom chorym trzeba pomagać. Nie można odmawiać leczenia, zasłaniając się procedurami. Lekarze powinni sięgać po nowatorskie sposoby leczenia bez obawy, że zostanie złożone na nich doniesienie do prokuratury. Liczymy, że wzniesie się Pan ponad administracyjne ograniczenia i stanie w obronie lekarza, dla którego dobro chorego jest najwyższym nakazem etycznym.

  Z najwyższym poważaniem,
  ……..
  =============================================================

  Pozdrawiam 🙂
  Jerzy Zięba

 • ...ech

  Zbigniew Stonoga pisze na swoim profilu facebook:
  https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne
  Zaczynają do mnie spływać dokumenty i informacje potwierdzające moją tezę o prawdziwych okolicznościach katastrofy smoleńskiej i dorozumianego w niej udziału wywiadu amerykańskiego być może działającego wespół z częścią wywiadu izraelskiego.
  Z mojej wiedzy wynika, że katastrofa smoleńska miała być użyta do wzniecenia przez amerykanów wojny w Europie.
  Zresztą dalsze zdarzenia na Ukrainie wprost temu dowodzą.
  Liżemy tyłki amerykanom, a do tego jeszcze nowy Prezydent nie dostrzega w jak poważnej sytuacji znajduje się Polska i jak poważne grozi jej ryzyko wojny ze strony Rosji.
  Oczywiście możemy liczyć na pomoc UE i NATO tak samo jak liczyli na nią Powstańcy Warszawscy.
  Mam pełną świadomość, że wchodzę na coraz cieńszy lód ale przecież to moja Ojczyzna Polska jedyna i niezastąpiona.
  Nie mogę tymczasem pokazać całości dokumentu by nie narazić się na siódme w tym miesiącu postępowanie karne.
  Czas wszystko pokaże.
  Zwracam się też do Ambasadorów USA i Federacji Rosyjskiej- nie próbujcie raz jeszcze przedstawiać mi swoich ofert.
  Nie chcę waszego azylu ani dyplomatycznych paszportów.
  Zapewniam Was Rodacy,że Smoleńsk wygląda tylko na katastrofę i nie o brzozę bynajmniej chodzi tylko o elektronikę i mikro pirotechnikę.

 • Stanisław

  Nie pozostaje nam nic innego tylko nagłaśniać tę sprawę gdzie tylko można, milczenie oznacza wyrok dla p.Kękusia.

 • ALFA

  Michał Marusik o… #12 Rosja, a kraje nadbałtyckie
  https://www.youtube.com/watch?v=L06IQxeB9DA

 • ALFA

  c.d
  Lech Kaczyński od samego początku był pod kontrolą wywiadu Izraela.

  Czy słynna „pożyczka” 100 milionów Euro dla Ukrainy, by żyło się lepiej (na Ukrainie), którą Kopacz ogłosiła radośnie w zeszłym tygodniu w Kijowie, to robota Misia?

  Tłumaczenia Misia, że zajmuje się tylko Ukrainą, brzmią bardzo naiwnie w świetle wielu faktów, m.in. nadmiernie zaktywizowanej ostatnio działalności izraelskiego wywiadu w Polsce. Oficjalna szefowa PRISM, była izraelska analityczka antyterrorystyczna Barbara Fiala, od wielu już miesięcy wykazuje dużą aktywność w naszym kraju.

  W środę, w związku z kolejną odsłoną afery taśmowej, Ewa Kopacz ogłosiła dymisję Bartosza Arłukowicza, Andrzeja Biernata, Włodzimierza Karpińskiego i wiceministrów: Rafała Baniaka, Stanisława Gawłowskiego, Tomasza Tomczykiewicza oraz swojego doradcy Jana Rostowskiego. Szefowa rządu nie podała nazwisk ich następców, co spowodowało lawinę spekulacji, również w samej PO. Zapowiedziała, że na początku przyszłego tygodnia poznamy nowych ministrów, a do obsadzenia są stanowiska w pięciu resortach: skarbu państwa (dwa), zdrowia, sportu, środowiska i gospodarki.

  W związku z tym trwa gorączkowe poszukiwanie ludzi, którzy mogliby zastąpić odwołanych ministrów. W Platformie Obywatelskiej brakuje „nowych twarzy”, dlatego też Kopacz zastanawia się nad wzięciem polityków z innych partii bądź będących formalnie poza polityką, jak np. Roman Giertych. O pomyśle „poszerzenia obu skrzydeł partii” pisze „Polska The Times”, sugerując, że do PO weszliby były poseł SLD Wojciech Olejniczak i mecenas polityków PO Roman Giertych.

  Czy już po „wyborach” polityków PO czeka następna roszada agenturalna?
  Politycy tej partii pytani przez „Codzienną” o byłego lidera Ligi Polskich Rodzin sugerują, że miałby on zostać ministrem. Za takim rozwiązaniem optować ma Michał Kamiński, który widziałby swojego kolegę na stanowisku szefa doradców premier, które dotąd zajmował Jacek Rostowski.

  Jak wynika z naszych informacji, Kopacz swoje typy trzyma w ścisłej tajemnicy, nawet przed samymi liderami partyjnymi, a wiadomo, że następcami mają zostać osoby niekojarzone z żadną frakcją, by nie wywoływać konfliktu wewnętrznego. Politycy PO, z którymi rozmawialiśmy, mówią o posłance Agnieszce Pomaskiej, która miałaby pokierować resortem sportu i Renacie Zarembie, która szykowana jest na wiceministra skarbu państwa. Jakub Rutnicki, ostatnio często reprezentujący Platformę w mediach, miał usłyszeć propozycję kierowania resortem skarbu państwa.

  – Do ministerstw zdrowia i środowiska mają przyjść ludzie spoza polityki – twierdzą informatorzy „Codziennej”. Z kolei o stanowisko wiceministra gospodarki trwa walka między koalicjantami. Wicepremier i szef MG Janusz Piechociński w zamian za poparcie dla nowego marszałka z PO (to stanowisko stracił Radosław Sikorski) chce, by jego zastępca w resorcie był politykiem PSL u. Z kolei marszałkiem z ramienia partii rządzącej chce zostać Stefan Niesiołowski. Poseł w latach 2007–2011 pełnił funkcję wicemarszałka. Wszystkie kandydatury mogą się jeszcze zmienić na żądanie izraelskiego wywiadu!

  Premier Ewa Kopacz powinna się podać natychmiast do dymisji w związku z agenturą Izraela w Polsce która kwitnie w jej Kancelarii w osobie jej doradcy Michała Kamińskiego.
  czytaj dalej:
  http://dziennik-polityczny.com/index.php/artykuly/2765-ewa-kopacz-tajnym-agentem-izraela-w-polsce

 • ALFA

  Ewa Kopacz tajnym agentem Izraela w Polsce?
  Czy nie powinno niepokoić Polaków, że jeden z dobrych znajomych premier polskiego rządu, Michał Kamiński, który określany jest również jako jeden z głównych doradców prezesa Rady Ministrów jest jednocześnie pracownikiem zagranicznej żydowskiej agencji wywiadowczej?
  Z pewnością może on przekazywać tej amerykańsko-izraelskiej firmie istotne informacje na temat działalności polskiego rządu, zwłaszcza, że jest on częstym wizytatorem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

  Michał Tomasz Kamiński (ur. 28 marca 1972 w Warszawie) – polski polityk, poseł na Sejm III i IV kadencji, deputowany do Parlamentu Europejskiego VI i VII kadencji, od 2007 do 2009 rzecznik prasowy prezydenta Lecha Kaczyńskiego, od 2015 sekretarz stanu w Kancelarii Premiera.

  „Miś” Kamiński utrzymuje, “że jego częste spotkania z premier Kopacz dotyczą głównie spraw ukraińskich”. Izraelska firma Kamińskiego zajmowała się w zeszłym roku kampanią wyborczą antypolskiej faszystki, antysemitki i banderówki Julii Tymoszenko, która jest członkiem tzw. klanu dniepropetrowskiego, do którego należy oligarcha Ihor Kołomojski.

  Michał Kamiński, były poseł do Parlamentu Europejskiego z ramienia Platformy Obywatelskiej a obecnie nieformalny doradca premier Ewy Kopacz jest pracownikiem izraelskiej firmy wywiadowczej Prism Group.
  Prywatna agencja wywiadowcza Prism Group zajmuje się głównie marketingiem politycznym i gromadzeniem informacji gospodarczych. Sam Kamiński nie widzi nic dziwnego w działalności dla obcego wywiadu. „Nie mam żadnego konfliktu interesów, bo moja firma nie ma absolutnie żadnych interesów w Polsce” – tak Kamiński odpowiedział na pytanie o jego działalność wywiadowczą gazecie “Fakt”.

  Co innego jednak można przeczytać na stronie internetowej Prism Group. Agencja ta przedstawia siebie jako firmę zajmującą się polityką oraz sprawami publicznymi, mającą swoje siedziby w Pradze, Warszawie, Brukseli, Berlinie i Waszyngtonie. Celem tej agencji jest zbieranie danych o polityce, biznesie, mediach i opinii publicznej w Europie Środkowej i Wschodniej.

 • no_name

  http://onet.tv/p/tokrecimy/krystian-broll-nie-chcial-uczestniczyc-w-oszustwie-spedzil-8-lat-w-szpitalu/m00lv

  Przeklejam tu … aby pokazać co ten $$ystem i -nietykalni- potrafią zrobić z Człowiekiem , podczas naszej bierności .

 • Topór

  Chwalcy Kriszny to chwalcy Lucyfera.

 • APA

  Które z największych miast polskich jest najbardziej zażydzone ?
  Powiadaja,ze Lodz,inni ,ze Warszawa ,jeszcze inni Krakow .
  Chyba tez Bialystok i Rzeszow – czy tak ?
  Zachodnia sciana Polski to już szwargot niemiecki,no i Slask (gorny i dolny).
  A gdzie Polakow najwięcej ?
  Podobno za granica.

 • Topór

  2 polaków a 3 zdania ( żydowskie)

  • APA

   Prosimy o rozwiniecie powyższego postu „Topora”.
   Szczególnie interesują nas te 3 zdania zydowskie.
   Zydzi to sprytny narod !

 • APA

  Ilu Polakow i Polek było wczoraj pod psychuszka i manifestowalo by uwolnić dr.Kekusia ?
  Utworzyl się jakiś komitet demonstracyjny i dziś wznawia demonstracje ???

 • APA

  Poznac PRAWDE to jeszcze nie wszystko ,tylko co potem z ta prawda zrobić ?
  Wiekszosc ludzi w Polsce PRAWDE POZNALO ale co z nia uczynilo ???
  No tak,tak jest,un-e rzadza i to ile już lat ,un-e człowieka nie-zyda maja za nic a do tego jak się panosza i pysznią !

  Czy na jakims forum POLACY SIE JEDNOCZA i DZIALAJA choćby tak jak Zydzi a może i lepiej ???
  NIE !
  Dlaczego ?
  Bo jeszcze zoladki pelne ,choćby byle jaka strawa,a i napitku nie brakuje .
  Wiec co ,czekac na glod lub powolne wymieranie ?
  Może na początek ogladnij i posłuchaj choćby tego :

  http://www.youtube.com/watch?v=1-Fn26nKXQw

 • Topór

  Poznacie Prawdę, a Prawda was wyzwoli (J 8,32)

 • APA

  Bankierom ktoś może konta wyczyscic -szczyt naiwności !
  Bankierow można z torbami puscic nie idąc do nich ze swymi pieniędzmi !!!
  Lichwe wyslac tam skad przyszla.

 • antek

  Juzzakilkadni,za dni pare

  Spokojnie cieprliwosci i usmiechu

  lalala

 • […] Dr Zbigniew Kękuś pojmany i umieszczony w psychiatryku. Podjął protest głodowy. […]

 • Roma

  OPUBLIKOWANO LIPIEC 22, 2015PRZEZ MICHALW NWO

  Jim Carrey: Mam tego dość, jestem zmęczony tymi sekretami i kłamstwami…

  cały Show-Biznes jest kontrolowany przez Illuminatów

  Jim Carrey, popularny aktor komediowy oraz anty szczepionkowy aktywista nazwał obowiązek szczepień „korporacyjnym faszyzmem”. Podczas telewizyjnego show, Jim Carrey złożył ręce w trójkąt mówiąc, że show biznes jest kontrolowany przez Illuminatów, którzy serwują ludziom ogłupiającą rozrywkę i ukrywają prawdę robiąc z ludzi konsumenckie roboty.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/jim-carrey-mam-tego-dosc-jestem-zmeczony-tymi-sekretami-i-klamstwami-caly-show-biznes-jest-kontrolowany-przez-illuminatow-2015-07

  • Lord Viader

   To ciekawe. Pewnie lada dzień się okaże, że zgwałcił 20 kobiet 30 lat temu. Tak jak zrobili z Cosbim. Albo, że jest pedofilem, tak jak zrobili z Jacksonem.

   • Gwałt jest bezkarny, ba nawet robotę można znależc w nagrodę….

    Szwecja: za gwałt na dziecku Somalijczyk dostał karę 180 godzin prac społecznych

    W listopadzie 2014 roku emigrant z Somalii brutalnie zgwałcił w szwedzkim mieście Sunvald 12-letnią dziewczynkę. Pod okresie opieszałości służb socjalnych sprawca w końcu trafił przed sąd. W czerwcu bieżącego roku szwedzki wymiar sprawiedliwości skazał gwałciciela na… 180 godzin prac społecznych.

    Muzułmanin z Afryki najpierw bił dziewczynkę, a później brutalnie ją zgwałcił. W czasie gwałtu napastnik wykrzykiwał rasistowskie hasła przeciw białym. W raporcie przesłanym do sądu napisano, że ofiara bardzo silnie krwawiła, a obecnie okropnie cierpi psychicznie i fizycznie.

    W Szwecji za gwałt grozi minimum dwa lata więzienia, ale sąd inaczej potraktował gwałciciela z Sundsvall w prowincji Medelpad. Muzułmanin został skazany na 180 godzin prac społecznych. Powodem był fakt, że ma on „kilka problemów lękowych i kłopoty ze snem”.

    Ciekawe czy Somalijczyk nie uchyli się od wykonania kary prac społecznych z powodu śniegu albo zima.

    http://www.pch24.pl/szwecja–za-gwalt-na-dziecku-somalijczyk-dostal-kare-180-godzin-prac-spolecznych,37640,i.html

    • Lord Viader

     Tylko kolorowi. Biali dalej idą do więzienia za takie rzeczy. Idea jest taka, żeby eksterminować rasę białą. Dlatego zalewa się białe kraje murzynami itp. Nim więcej gwałcą i mordują, tym lepiej. Dlatego nie chcą ich trzymać w pace, żeby nie marnowali czasu, który mogliby spożytkować na gwałceniu lub mordowaniu białych.

    • Ania

     Syryjski koń trojański w Polsce czyli wielka hucpa

     Dla kogo, oraz dla jakiego to celu – „polscy politycy” podjęli – szkodliwe dla Polski decyzje?

     Syryjczyk twierdzi „wolę umrzeć od bomb w Syrii niż z głodu w Polsce”

     Cała sprawa „uciekinierów” z Syrii – sprowadzanych do Polski, jest niczym innym, jak międzynarodowych rozmiarów przekrętem.

     Jest celowo zamierzonym oszustwem.

     Ponadto, jest historycznym błędem.

     CAŁKOWITYM OBŁĘDEM!

     Sprowadzanie arabskich „uciekinierów” do Polski, to nie tylko HUCPA – jest to coś znacznie więcej!

     Hucpa – jest dokonana przez EU z użyciem metody „konia trojańskiego” przy wydatnej „pomocy” polskich politykow.

     Celem hucpy jest – podstępne niszczenie jedności narodowej poszczególnych krajów, będących członkami sztucznego tworu EU.

     Udzielenie pomocy humanitarnej, zdecydowanie nie jest bowiem prawdziwym powodem celowego zalewania krajów chrześcijańsko/europejskich —-> ludnością obcą dla tych krajów kulturowo i religijnie!

     Ewentualni „uciekinierzy” z Syrii – powinni być kierowani jedynie do innych krajów ARABSKICH —-> podobnych im kulturowo i religijnie.

     Na tym logicznym, jednocześnie praktycznym założeniu, powinna być oparta wszelka pomoc udzielana Syryjczykom.

     Na tym samym głównym założeniu, powinna być oparta wszelka polska pomoc humanitarna.

     Jednocześnie, na tym samym założeniu, zaczynać i kończyć się powinny wszelkie, czysto humanitarne akcje rodzimych polityków.

     Wszyscy ci, którzy podjęli obłędne decyzje, o sprowadzaniu do Polski —-> Syryjczyków, zdecydowamoe nie byli powodowani dobrem Polski!

     Należy zatem, zadać przynajmniej dwa podstawowe pytania.

     Dla kogo, oraz dla jakiego to celu – „polscy politycy” podjęli – szkodliwe dla Polski decyzje?

     W jakim zespole i do której bramki ci „polscy” politycy grają?

     Wszystkich, którzy zarzucą mi posiadanie „kamiennego serca” lub zarzucą mi brak „empatii” dla cierpiących Syryjczyków, zapytam jedynie.

     Ile cierpiących osób posiadając Kartę Polaka „polscy politycy” do Polski sprowadzili?

     Ile to cierpiących rodzin (polskiego pochodzenia) z terenu Ukrainy ostatnio polscy politycy „uratowali” ?
     http://fatamorgan.neon24.pl/post/125030,syryjski-kon-trojanski-w-polsce-czyli-wielka-hucpa

    • sprawdzam

     Z tą Kartą Polaka też nie jest czysto. Poszperajcie!

 • maniek - Drugi

  …najwyższy czas serio pomysleć o broni…skurwiałe pedalstwo wszelkiej masci – MUSI wreszcie – zacząć sie bać!…przy takiej eskalacji wydarzeń – pierwszy – odstrzał jakiegokolwiek bydlaka – czy to w todze – czy w komży – czy przyciasnym bereciku – spowoduje tę oczekiwaną reakcje – gdzie MY i ONI – pokaża własciwe wyznaczone granice…monitorku – organizuj pikiete w Krakowie!…zaproś moze Piotra Moskwe z jego megafonem!…

  BROŃ BEZ POZWOLENIA

  https://www.youtube.com/watch?v=A9LgSJT-o1c

  • Vismaya

   … kto czym wojuje od tego ginie …..
   o to chodzi aby część narodu odstrzelić … tych bardziej niepokornych …
   a zostawić sobie pokornych i dalej robić swoje …..

   nie wolno narażać niczyjego życia, póki można sprawy załatwić w inny sposób ….

   • „… kto czym wojuje od tego ginie …..”

    Święte słowa.
    Zapisz sobie je Vismay nad swoim łóżkiem, z którego to lewitujesz.

    • grypka swinska

     Panie Jozefie kochany! Prosze, niech pan sie napije mocnej herbatki z melisy i idzie sie przespac. Przykro czytac panskie komentarze.
     Pozdrawiamù

    • Ja to szachista. Herbatki z z melisy nie potrzebuję.
     W rzeczy samej, że przykro czytać, gdy się wszystko wali i idzie na mat.

 • Vismaya

  Toteż czas się zjednoczyć, ….
  wystarczająco poszatkowali naród jak główkę kapusty …

  • Wokół czego się jednoczyć?
   Wokół lewitacji czy wokół kundalini?
   A o który naród visy chodzi?

   • Topór

    Proszę o modlitwę za dr Zbigniewa Kękusia

    ***
    Słowo Boże na 23 sierpnia
    Kto spożywa moje Ciało i pije moją Krew, ma życie wieczne, a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym. A spośród Jego uczniów, którzy to usłyszeli, wielu mówiło: „Trudna jest ta mowa. Któż jej może słuchać?” Jezus jednak świadom tego, że uczniowie Jego na to szemrali, rzekł do nich: „To was gorszy? A gdy ujrzycie Syna Człowieczego, jak będzie wstępował tam, gdzie był przedtem? Duch daje życie; ciało na nic się nie przyda . Słowa, które Ja wam powiedziałem, są duchem i są życiem. Lecz pośród was są tacy, którzy nie wierzą”. Jezus bowiem na początku wiedział, którzy to są , co nie wierzą, i kto miał Go wydać. Rzekł więc: „Oto dlaczego wam powiedziałem: Nikt nie może przyjść do Mnie, jeżeli mu to nie zostało dane przez Ojca”. Odtąd wielu uczniów Jego się wycofało i już z Nim nie chodziło. Rzekł więc Jezus do Dwunastu: „Czyż i wy chcecie odejść?” Odpowiedział Mu Szymon Piotr: „Panie, do kogóż pójdziemy? TY MASZ SŁOWA ŻYCIA WIECZNEGO. A myśmy uwierzyli i poznali, że Ty jesteś Świętym Boga”

 • łajza

  …przyjdzie to „coś” i będziemy wisieć na latarniach – mówi Marcin Król

  Niezwykle, aż do przesady ostrożna w dobieraniu słów Krystyna Górzyńska (Rebeliantka) nazwała to uprowadzenie dr.Z.Kękusia przestępczym działaniem organów ścigania

  Myślę, że to „coś” jest już bardzo blisko!

 • Pasozyd niszczy Polske

  Kochani Polacy! Kochani Rodacy! Przeczytajcie to w calosci, a zrozumiecie co sie dzieje w Polsce i jak sie przed tym bronic.

  Polske ( organizm zywiciela ) toczy pasozyd ( okupant ).

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2015/01/Biologiczny-Żyd-czyli-pasożyt-ludzkości1.pdf

  P.S. Chce podkreslic, ze wszyscy ludzie sa dla mnie rowni, ale niestety pewna nacja przyjmuje cechy pasozytnicze. Wy harujecie w pocie czola, a oni pija szampana i wasza krew.

  • ROZBIORY NIE TE CZASY- HISTORIA LUBI SIE POWTARZAC ALE PO CO NA CO – JA WAM DAM OKUPANT —->> SPADOWA >>>> P.50DHSG N.D.

   • Lechita

    Czyzby prawda zabolala? W tym linku jest bardzo duzo prawdy. Bog Was osadzi ( mowie do zlych zydow, bo zdarzaja sie i dobrzy zydzi ), Zydzi, za to, co zlego robiliscie i robicie ludziom. W II wojnie swiatowej wsrod niemieckkich nazistow bylo bardzo duzo zydow ( glownodowodzacych – min. Hitler, Hans Frank gubernator Krakowa ). Zli, bogaci zydzi wykonczyli swoich wlasnych braci – biednych zydow ( no bo to malo oplacalny interes placic za ratowanie swoich braci, prawda?). Przez wiele wiekow wykorzystywaliscie i zdradzaliscie ten piekny kraj – Polske, ktora przyjela was – chronila i zywila. Pamietajcie: Bog Was osadzi za to, co robicie ludziom, zaplaci wam tak jak na to zaslugujecie. Zebyscie tylko potem nie plakali, ze znowu sciagneliscie na siebie klopoty.

  • APA

   Zgadza się ale co poradzisz gdy Polki wychodzą za pasozydow i rodza im Davidkow ?
   I to z jakimi pięknymi brodami,bywa,ze i pejsy się im kreca,a oczka tak lataja ,ze tylko buzi dac !
   Jedyny mankament to odstające uszy i oprócz spioszkow trzeba niemowlaczkowi czapeczke zakladac , a i to nie pomaga, uszy osle rosna nadal.
   Inna sprawa z noskiem,bo ten czasem jest po mamusi.

   • Lechita

    Bo polki maja umysly prane przez mass media. Tam sie promuje na sile chazarska i semicka urode i dlatego Polki reaguja na to, mimo iz sa nawet brzydcy. Poza tym niektore ida na latwizne dla tzw. wygodnego zycia, no bo jak zyd spija krew z innych ( wykorzystuje ekonomicznie, nieetycznie ) to jest opasly jak kleszcz ( ma duzo kasy ). Sa po prostu programowane i dlatego nie widza prawdy. Dlatego tak sie pokazuje / promuje zydow, mitologizuje ich ( zaklamuje rzeczywistosc ) np. w tv zeby ludzie opatrzyli sie z nimi / akceptowali ich i uwazali za cos ciekawego, modnego itp. P.S. Ja sie dziwie jednemu, przeciez sa tez dobrzy, uczciwi zydzi… Dlaczego oni pozwalaja tym zlym, ohydnym pasozydom tak wykorzystywac inne nacje?

   • Lechita

    A wiesz ile Polek zostalo porwanych przez pasozydow od burdeli za granica ( Niemcy, Izrael itp. )? Mnostwo. Nawet z ulicy porywali lub na falszywa oferte pracy za granica.

 • Maria

  Pieknie ze Monitor opublikowal. Coz zaczyna dziac sie. Pilnujmy sprawy, kto blizej mieszka niech nie siedzi w domu. Dranstwo co dzieje sie. Prywatne nienawisci za nasze pieniadze.

 • Topór

  To nie s ludzie ! to są bestie ! nie boją się niczego, oprócz jednego, żeby im ktoś konta bankowego nie wyczyścił, Pozdrawiam

 • sprawdzam

  Samuel zabójcą w Kamiennej Górze.
  Uderzył siekierą w głowę, bo … był zdenerwowany!

  http://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/kamienna-gora-zabojca-10-latki-uslyszal-prokuratorskie-zarzuty/z1l2jz

 • Topór

  Dlaczego te kłótnie? Na miłość Boską ! opamiętajcie się ! Judeosataniści wiedzą że my Polacy nie umiemy razem żyć,stąd te ich „sukcesy „.Proponuję „zawieszenie broni” do czasu uwolnienia dr Zbigniewa Kękusia

 • Topór

  Wykonuję teraz przelew dla dr Zbigniewa.
  Kto jeszcze może? jest konto w zł i w euro
  Proszę pomóżcie mu, liczy się każda złotówka, każde 1 euro

  • Pimpuś

   A po co Kękusiowi pieniądze w psychiatryku ??? Teraz to Kękuś potrzebuje medialnej kampanii w internecie aby bandyci bali się zrobienia z Kękusia WARZYWA !! Trzeba oficjalnie w INTERNECIE podawać nazwiska lekarzy ,którzy OPIEKUJĄ się Kękusiem w psychiatryku. Muszą wiedzieć, że nie ujdzie im na sucho podawanie psychotropów zdrowemu człowiekowi !

   • Topór

    Zgadzam się, potrzebne są protesty w internecie, ale pieniądze tez są mu potrzebne, Pozdrawiam 🙂

   • monitorpolski

    Pieniądze są bardzo potrzebne – co chcesz całą kampanię opierać o moją kieszeń?

    • Vismaya

     Marek, czy to konto co wcześniej podawałeś jest aktualne
     czy może jest nowe … ?
     a może podasz jeszcze raz dla pewności?

 • 105g

  Timing zainteresowanie Stonogi i zatrzymanie jest zastanawiający.

 • dyslektyk

  SA miny morskie ktore generuja sygnal o odpowiedniej czestotliwosci ,ze jak saper chcialby taka rozbroic to ta fala radiowa o odpowiedniej czestotliwosci spowoduje wylaczenie jego myslenia i blad przy rozbrajaniu dlatego takich min sie nie rozbraja tylko detonuje .Takze arsenal broni jest przeogromny ,bo co maga zrobic dla pana zbigniewa do wiezienia go nie zamkna tylko zarazic czyms czy zainfekowac ,bylem w szpitalu na laryngologi to wiem jakie korwy te lekarze sa to potwory nie ludzie

  • monitorpolski

   Problem jest w tym, że na YouTube jest grubo ponad setka filmów z dr Kękusiem, gdzie widać jego elokwencję, pamięć i rozwagę. Jeśli zniszczą człowieka, to będziemy mieli świetny materiał na zaskarżenie szpitala, prokuraturę i sąd o zbrodnię.

   • Panie Marku.
    Zmiłuj się Pan, gdzie Pan zaskarżysz, do kogo?
    Pan myśli, że oni tacy głupi i nie będą mieli stosownych podkładek na obronę?
    Przecież Pan doskonale wie, że filmami nie rozgrywa się procedur karnych. To tylko w kinie (i w medycynie) – jak się ktoś ich naoglądał.

    • monitorpolski

     Pan wybaczy. Gdyby nie filmy, to dr Kękusia dawno by już nie było. I nie tylko dr Kękusia.
     Zaskarżymy, bo sytuacja w Polsce może się zmienić. Jeśli na gorszą, to trudno, będą ofiary. Widać muszą być. Jak na lepszą, to też będą ofiary, ale nie niewinne.
     A jakie pan ma rady?
     Dr Kękuś ma w tej chwili najlepszego jaki może być adwokata.

    • sprawdzam

     Józek niczym wampir wysysa z nas energię do działania.

     On się żywi naszą energią!

     Nie pozwólmy mu na to.

    • Opowiadałem Panu o nauczycielu, którego esbecja chciała wykończyć w sfingowanym procesie karnym.
     6 lat trzymali człowieka w sądach pod oskarżeniem i na końcu został uniewinniony.

     W pewnym momencie, gdy zdali sobie sprawę, że może im to nie wyjść skierowali tego nauczyciela na badania psychiatryczne.
     No i 2-ch mędrców z tytułem lekarz psychiatra wysmażyło opinię (w oparciu o szyte zeznania świadków, w tym policjanta z rodziny jego żony) pod jego skazanie równocześnie zalecając umieszczenie gościa na obserwację w psychiatryku.

     Ów nauczyciel nic nie mówiąc nikomu pojechał do Krakowa i poddał się prywatnie badaniu psychiatrycznemu (w klinice przy Collegium Medicum). Opinię stwierdzającą brak jakichkolwiek zaburzeń psychicznych (a tym bardziej chorób natury psychicznej) sporządziła mu osoba z tytułem naukowym doktora z tejże klinki.

     Zostało to wniesione do akt sprawy i z psychiatryka wyszły nici, a i nici z dowodu badania psychiatrycznego sporządzonego przez 2-ch bęcwałów z poradni z tytułem jedynie lekarz.
     Identyczne rozegranie zaproponowałem w meilu Panu Kękusiowi.
     Zignorował to. Nawet się po tym nie odezwał.

     No i zamiast fury filmików z wykazywaniem elokwencji wystarczyłoby parę filmików z pokazaniem opinii psychiatrycznej sporządzonej przez osobę z tytułem doktora psychiatrii. A już super by było, gdyby taką opinię wystawiła osoba z tytułem profesora psychiatrii.

     Wie Pan – oni mają dzieci, które też będą chcieli pchać na medycynę i wyższemu w stopniu naukowym (a tym bardziej przy Collegium Medicum w Krakowie) nie podskoczą.

     Dopiero wówczas można by było prać filmikami w to towarzystwo jak z CKM-u.
     ====
     A tak to teraz jest po frytkach.

    • Panie Marku – a ta kertynka ‚sprawdzam’ to co to? Drakula?

    • A tak kretynka/kretyn ‚sprawdzam’ z tryumfem co po moim poniższym wpisie napisała?

     „Józef Bizoń – 20 sierpnia 2015 at 14:14

     Ja Jemu radziłem co należy zrobić, ale wy wiecie przecież lepiej i Pan Kękuś wszedł do waszego słoika, a nie musiał.”

     http://www.monitor-polski.pl/dr-zbigniew-kekus-pojmany-i-umieszczony-w-psychiatryku-podjal-protest-glodowy/comment-page-1/#comment-225341

     sprawdzam – 20 sierpnia 2015 at 14:43

     I taki inteligentny Pan Kękuś ciebie nie posłuchał?
     Wyczuł ciebie widocznie.”

     Teraz niech sprawdzacz idzie i wyciągnie Pana Kękusia z psychiatryka.

     http://www.monitor-polski.pl/czy-syjonisci-skoncza-zachodnia-cywilizacje-i-siebie/comment-page-1/#comment-225346
     ====

    • sprawdzam

     Ty nienormalny jesteś z tym, preparowaniem oskarżeń i sprefabrykowanych dowodów.

    • sprawdzam

     Poprawiałam zdanie i odmiany się teraz nie zgadają. Przepraszam.

    • Vismaya

     NORMALNY, NORMALNY….
     tak wróg gnoi Polaków ……

    • spreparowany na polskość sprawdzacz wskaże chociaż jeden spreparowany przeze mnie dowód.

     A teraz jazda sprawdzaczu do psychiatryka i wyciągnij stamtąd swymi mądrościami Pana Kękusia.

    • A odnośnie tego co proponowałem Panu Kękusiowi macie coś przewielebne do powiedzenia?

     Oczywiście oprócz tego poniższego kretyństwa:

     „sprawdzam – 20 sierpnia 2015 at 14:43

     I taki inteligentny Pan Kękuś ciebie nie posłuchał?
     Wyczuł ciebie widocznie.”
     ====

   • W jego sytuacji wybrał najgłupszą metodę obrony – poprzez furę filmików. No i rzeczywiście powstał z tego problem – również dla tych co skutecznie mogliby mu pomóc.

   • no_name

    Nie możemy nawet dopuszczać myśli ,że zniszczą Człowieka , Polak mądry przed szkodą , a nie jak wmawiają nam polskojęzyczni kreatorzy od prania mózgów ,że po szkodzie to dopiero mądry .

    • Vismaya

     Jezusa Chrystusa też pojmali ….
     też był pewnie „głupi baran”, nie słuchał swoich lepszych doradców i dał się głupio złapać….

     Dokąd można kryć się i uciekać przed wściekłymi psami…. ?
     Czas aby postawić im czoła…

     i zawsze w niebezpieczeństwie stoi życie tych wszystkich ludzi, którzy mówią prawdę i żyją w prawdzie …. i zawsze będzie się na nich odbywać polowanie, oczernianie, i robienie z nich zera …..

     …. i jak dotąd to język polski mi najlepiej wychodzi …
     mimo twoich największych marzeń, że go zagubię ….
     i nawet kiedy robię błędy to jest lepszy niż wszystkie inne, po drodze nabyte ….

     i możesz sobie nie wiem jak strzępić ten swój żmijowaty język …
     ten prawdy, że jestem rdzenną Polką nie zmienisz!!!

    • no_name

     Ale czego nie zrozumiałaś szanowna z wypowiedzi mojej , Józefa Bizonia i Romy ?
     Może i jesteś rdzenną Polką , masz jakieś dowody na to , to śmiało ,wyprowadź mnie z błędu . Proste ?
     Tylko bez wykręcania niebiańskich kotów , proszę ….

    • Vismaya

     To waszej brygadzie dziękuję, że mi otworzyliście oczy na moralia waszej wiary i waszych nauczycieli …..
     i zrozumiałam b dokładnie jakich demonów szkolą….. jak to modlą się pod Chrystusa figurą i jakiego diabła mają pod skórą ….

     i dziękuję i tobie jaka taka cuś, że otworzyłaś mi oczy na wielkie prawdy, które czas najwyższy aby już wywalić na światło dzienne ….

     toteż nie miejcie do mnie pretensji, to wy mnie wykreowaliście do tej roli …. jednym słowem spapraliście robotę …

     a tego wasi mogą wam nie wybaczyć ….

    • no_name

     Ale miało być bez wykręcania niebiańskich kotów , czaisz bazę ? 🙂

    • Ona już nie czai, bo całkiem już sfiksowała.
     Czy jest na blogu psychiatra?

    • Vismaya

     józku, po co cała ta dyskusja … puszkuj w następny słoik, przecież lubisz to robić ….

  • APA

   Ty czy inny „masaka…” nigdy nie mow za Boga a tym bardziej nie podszywaj się pod Niego !
   Jestes człowiekiem/prochem i w proch się obrucisz .

 • dyslektyk

  Sa bronie elektromagnetyczne powodujace choroby raka a nawet objawy takie same jak schizofrenia paranoidalna jest na youtube fizyk ktory od lat 60 sie tym zajmuje ,przesluchiwal szpiegow itd

  • monitorpolski

   Oczywiście, że są. Mnie od dłuższego czasu atakują, wiem o czym mówisz. Są na to patenty.
   Ale można się bronić jak się wie, że coś takiego jest. Jedną z metod jest medytacja.

   • Roma

    jedyną bronią na ataki sił demonicznych

    jest MODLITWA.

    medytacja to odwrotność modlitwy.

    odwrotność na tej samej zasadzie co odwrócony krzyż do normalnego krzyża.
    Modlitwa jest świadomym aktem woli, prośbą kierowaną do Boga

    a medytacja to pozbawienie się własnej woli i panowania nad sobą,

    stan nirwany to wystawienie się na „żer” demonów
    człowiek poddaje się i zgadza się na „przejęcie” nad nim kontroli przez pobliskie demony
    to co nazywa się mind konrol na tym polega
    na zniewoleniu
    ale to człowiek musi dać na to zgodę, a że nikt świadomie by się nie zgodził na poddanie się
    pod władanie kogoś innego
    więc wciska się brednie o medytacji, wychodzeniu z ciała jako czymś atrakcyjnym

    aby skusić człowieka do „nowości”

    a potem nawet nie zauważy, że już jest przejęty

    tu zdecydowana większość piszących jest zniewolona lub opętana
    idziecie w kierunku satanizmu (okultyzm do tego prowadzi)

    coraz bardziej oddalacie się od Boga
    wydaje się wam, że zapanujecie nad wszystkim ?

    pycha to główna cecha szatana

    • Vismaya

     Modlitwa to twoja rozmowa z Bogiem, ty do Niego mówisz …

     medytacja to ty słuchasz co Bóg mówi do ciebie w twoim sercu …

     i jeśli w tym czasie przejmie mnie Bóg, będę Mu za to szalenie wdzięczna ….

     a jak jesteś w stanie nirvany koleżanko, to jesteś cały czas połączona ze Źródłem Boskim.
     I pytam: to przed kim tak naprawdę tak ludzi bronisz …
     bo wygląda, że przed Bogiem …..?

     I kiedy ty Roma zapanujesz nad swoją durnotą.

    • Z dedykacją dla obu teo-lożek.

     „Istotą medytacji w rozumieniu chrześcijańskim jest trwanie w miłości Trójcy Świętej.

     Medytacja chrześcijańska jest jakby „naśladowaniem” Osób Trójcy Świętej, które „nieustannie” wzajemnie siebie kontemplują.
     Każda z Nich stanowi oddzielną Osobę, a jednocześnie trwa w nieskończonej jedności, wspólnocie.”

     http://mateusz.pl/duchowosc/ja-mch.htm

    • Topór

     Witaj Roma, Pani V pisze o Bogu, ale o którym bogu? Lucyfer też chce zostać bogiem.

    • IRMAN z Polonisza

     O B O G U – dyskutujecie .
     Popatrzcie i posluchajcie .
     Wielki WYBUCH- sila stworcza ?
     Geniusz niewyobrazalny ,Cudowny jest WASZYM OJCEM.
     Opamietajcie sie . https://www.youtube.com/watch?v=outRT0lgJVs

    • Poganka

     Teraz jednoznaczne wyjaśnienie mojego umyślnego „błędu” ortograficznego w słowie „papierz” , bo już Marcin Luter tłumacząc grecko – hebrajską „biblię” wiedział o dalekozwrocznych zamiarach „ludu wybranego” umotywowanego „wolą” papierowego jahwe.

     Stanowisko „papieża” głównodowodzącego na papierze w krzyżackiej okupacji Ziemi i wszystkich ludów ją zamieszkujących nazwano zgodnie z prawdą „papierz” i przerobiono według jezuickiej ortografii na „papież”, żeby Słowianie nie załapali, że chodzi w tym wszystkim o „papierowego tygrysa”, który swoją „siłę” opierał wyłącznie na ślepej wierze niewolników w kawałki papieru zabazgrane bredniami mitomanów i kleptomanów, z manią „wielkości” i z poczuciem bezkarności w ich „misji” dziejowej w „nawracaniu” świata do jedynie słusznej „religii” i mających za jedyne usprawiedliwienie swoich zbrodni „wolę boską” !

     Wcześniejsze pokolenia Niemców obyte z tradycją luterańskiego zrozumienia celów powstania „biblii” przynosiły ją też do akcji spalania „książek”, powstałych w porażonych syfilisem mózgach i też nieuleczalnie chorych na umyśle, duszy i ciele obrzezanych „literatów” opętanych ideologiczną „tradycją” przejęcia świata na swoją niepodzielną „własność” !

     https://de.wikipedia.org/wiki/Pamphlet#/media/File:The_Papal_Belvedere.jpg

   • Medytacja muzułmanów polega na kontemplacji Pięknych Imion Boga, powtarzaniu i zastanawianiu nad ich znaczeniem oraz wychwalaniu Boga Jedynego.

    Sufi (przynajmniej niektórzy) rozwinęli temat i dodają do tego ćwiczenia oddechowe zbliżone do tych z nauk wschodnich, oraz skupianie się na sercu, z którego kieruje się do Boga poprzez trzecie oko i czubek głowy swoją miłość i cześć należną Bogu.

    Serce to nasza świątynia, i wyobrażając sobie że są tam w sercu z nami Adam Abraham, Mojżesz Jezus i Muhammad (pokój z nimi wszystkimi) razem z Nimi wspominamy Boga (Zikr) i pogrążamy się w Miłości do i od Niego.

    • APA

     No to dalej nas pouczaj i napisz a co zwrogiem czynic ?
     Dlaczego chrześcijanie i muzułmanie nie mogą się „dogadać w milosci” ???
     Czy nie widzisz jak się zwalczają i to jakimi metodami ?!
     Taka to milosc muzulmansko-chrzescijanska jak Zyda z Polakiem !
     Nawet tu na tym portalu i na innych także .

    • Zwalczają się owszem, zazwyczaj ci, co Boga używają do własnych ściśle określonych celów. Nie koniecznie wierząc w Niego ani tym bardziej przestrzegając Jego Prawa.

     Historia pokazuje że chrześcijanie i muzułmanie potrafili i nadal potrafią żyć sobą we wzajemnym pokoju. Stosunek czasu pokoju do czasu wojennego pomiędzy tymi światami na przestrzeni wieków wskazuje wyraźnie na pokój jako dominujący.

     Nawet Koran mówi
     Sura 5:82 (Bielawski)
     „Ty z pewnością się przekonasz, że ludzie najbardziej zawzięci w swojej wrogości wobec tych, którzy uwierzyli – to żydzi i bałwochwalcy. I z pewnością się przekonasz, że najbliżsi, przez swoją przyjaźń, tym, którzy uwierzyli, są ci, którzy mówią: „My jesteśmy chrześcijanami!” Tak jest, albowiem są wśród nich księża i mnisi i oni nie wbijają się w pychę. „

    • łajza

     Pewnie! To sprawdzona i skuteczna(?) metoda, bo tak samo, dokładnie tak samo, „medytację” opisują chwalcy Kriszny (różnią się tylko imionami boga);
     ani jedni ani drudzy jak również ci od niekończących się modlitw katolickich nie raczą wspomnieć, że ta „medytacja” to nie jest medytacja a inwokacja czyli przyzywanie określonego bóstwa, w najlepszym razie jest to kontemplacja po wymianie energii z tymiż bóstwami;
     co daje dobre samopoczucie, ale uzależnia jeszcze bardziej niż narkotyki, bo człowiek jest gotowy zabijać dla tychże bóstw jeżeli tylko ktoś lub coś im wmówi, że tego sobie życzą.

     Stąd wszystkie cywilizacje w schyłkowym okresie składały ofiary z ludzi;
     a zaczynały tak niewinnie, od kwiatków i plonów….

    • Łajza raczy wybaczyć, ale wzuwaniem określonego Boga, dokładnie Tego Boga, Jedynego jaki faktycznie Bogiem jest wierni temu Bogu w modlitwie i medytacji się zajmują. Nie ma tu żadnego ukrytego innego celu. Tylko Bóg i tylko On.

     Te imiona to Stwórca, Miłosierny, Wszechmocny, Wszystkoobejmujący, Mądry, Potężny, Ten który Jest, Ten który Zbawia i dziesiątki, setki innych.

     Być uzależnionym od miłości do i od Boga, nie ma lepszego i bardziej pożądanego grzechu. No chyba że pozostałe aktywności polegające na miłości do bliźniego zaniedbujemy. Zycie ma zawierać równowagę między tymi dwoma rodzajami czci oddawanej Bogu.

     Mamy wyrażać miłość do Boga bezpośrednio w modlitwie i medytacji bo:
     Mt6,6 „Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. ”

     oraz pośrednio miłować Boga poprzez miłość do bliźniego i spełnianie szlachetnych, dobrych czynów ku zadowoleniu Boga bo:
     Mt 6,7 „Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, 4 aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie”

     A kiedy pościsz, też rób to dla Boga bo:
     Mt 6,17 „Ty zaś, gdy pościsz, namaść sobie głowę i umyj twarz, 18 aby nie ludziom pokazać, że pościsz, ale Ojcu twemu, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. „

    • Lord Viader

     Cywilizacje, które składały ofiary z ludzi, po prostu dawały się prowadzić złym bogom. Odradzanie wszelkiej działalności duchowej jest typowe dla satanistów. W końcu największym sukcesem diabła jest wmówienie ludziom, że nie istnieje.

     Zarówno modlitwa jak i medytacja mogą być BARDZO korzystne, jeżeli wykonywane są prawidłowo, czyli szczerze, a nie na pokaz na przykład. Medytacja to nic innego jak channeling. Wyciszasz umysł i docierają do ciebie informacje z góry. Pozostaje kwestia jaką jesteś osobą i do kogo się „dodzwonisz”. Anioł nie odbierze telefonu od obłudnej dewoty. Może dlatego tak kościół odradza medytację? Oni muszą mieć okropne doświadczenia z nią haha.

    • łajza

     @mk – dalej podtrzymuję to co wcześniej, „Te imiona to Stwórca, Miłosierny, Wszechmocny, Wszystkoobejmujący, Mądry, Potężny, Ten który Jest, Ten który Zbawia i dziesiątki, setki innych.” – Dokładnie te same atrybuty jedynie słusznej boskości, podają chwalcy Kryszny, a nawet katolicy i wszystkie trzy tzw. ludy księgi, a są w ewidentnym permanentnym konflikcie, posuniętym na (razie lokalnie), aż do przelewania krwi, w imię oczywiście boga najwyższego (bo przecież w imię pomniejszych bogów nikt nie będzie się zabijał) i jedynego.

     Czyż nie po owocach ich poznamy, i czy nie ma w koranie sur mówiących o zabijaniu niewiernych?

    • A jak Łajza wzywa swego Boga w modlitwie?

    • Milczenie Łajzy więcej mówi niż tysiąc jego słów.

     Właśnie na tym polega Wielkość Boga, że nie musimy się specjalnie wysilać adresując swoją modlitwę, medytację, swą cześć, miłość czy zwykłą prośbę.

     Kiedy myślimy o Jedynym Bogu, tym Najwyższym, Tym ponad Którym nie ma już nikogo, i Któremu nikt nie jest równy – On już jest obok, już słucha i już w praktyce stosuje Swoją Wszechwiedzę i Wszechmoc.

     Kiedy dodajemy do adresu tych, których On posyłał – proroków od Adama, aż do Muhammada – nasz adres jest zdefiniowany aż nadto.

     W dodatku to On nas stworzył. Zrobił to w taki sposób, że nasze modlitwy i miłość do Niego same odnajdują drogę do Boga. Naturalnie.

     Módlmy się do Boga. On na pewno słyszy wszystko, nawet myśli skierowane nie do Niego. Tylko On jest Wszystkosłyszący, Miłosierny, Litościwy i Wszechmocny zawsze w Najwyższym, nieosiągalnym nikomu innemu Stopniu.

    • łajza

     „Módlmy się do Boga. On na pewno słyszy wszystko, nawet myśli skierowane nie do Niego. Tylko On jest Wszystkosłyszący, Miłosierny, Litościwy i Wszechmocny…”

     Oto jego Miłosierność, Litościwość, Wszechmoc

     http://www.globalpost.com/dispatch/news/regions/middle-east/140709/these-are-the-photos-gaza-too-graphic-for-some-news-media-to-show

     Czy sądzisz, że oni się nie modlili?

    • A zatem przestałeś się modlić do Boga bo zwątpiłeś w Jego dobroć?

     Napisałem Ci że to Najwyższy jest Miłosierny, Litościwy i Wszechmocny.
     O ludziach czegoś takiego nie można powiedzieć.

     Owszem bywają miłosierni, litościwi, czasem mocni, ale nie w najwyższym boskim stopniu. Właśnie stopień podobieństwa ludzi do Boga będzie kwalifikował nasze oceny w Dniu Sądu. A do Dnia Sądu śmierć ludzi i wszelkie zło ma prawo panoszyć się do Ziemi, aby nie było potem zarzutu, że nie mamy i nie mieliśmy wyboru. Wolnej przynajmniej w jakimś stopniu woli. I że nasza ocena nie jest sprawiedliwa.

     Modlitwa, wiara i zbliżanie się do Boga zmywa nasze winy, oczyszcza nasze życie, i sprawia że nawet śmierć nie jest straszna. Wielu prawdziwie z Bogiem pogodzonych i zaprzyjaźnionych na śmierć czeka z nadzieją.

    • łajza

     Znowu odwracasz kota (boga) ogonem;

     Chodziło mi o to, że ludzie żywi i okrutnie cierpiący, MODLĄ się do: „Najwyższego, który jest Miłosierny, Litościwy i Wszechmocny” i co, i nic, absolutnie nic, mimo MODLITW, mimo tych cudownych atrybutów, błagań, próśb o pomoc, nic, absolutnie nic, ma modlących gdzieś, (pod ogonem).

    • Z mojej perspektywy wygląda to zupełnie na odwrót, tzn przestałem wreszcie mówić do twojego ogona, i wreszcie mówię na właściwy temat.

     Nie chodziło ci o to, że wzywając Boga Jego imionami, atrybutami wzywamy jakiegoś nieistniejącego, fałszywego wymyślonego bożka. A raczej o to, że możemy wzywać sobie do woli kogo chcemy ile chcemy i jak chcemy, a i tak nie ma żadnej odpowiedzi, po drugiej stronie nie siedzi nikt, a nawet jeśli siedzi to ma wszystko w głębokim poważaniu.

     Swoją drogą jest to bardzo popularny pogląd.

     Wyobraź sobie, że nie mogę nie umiem i nawet nie chcę wypowiadać się o relacje innych ludzi ze Stwórcą. O to, czy Bóg w Swej dobroci odpowiada na ich wezwania i prośby, czy może w swej Surowej Sprawiedliwości pozostawia ich ich własnemu losowi.

     Ale za to mogę chcę i z radością poinformuję cie o moich własnych z Nim relacjach. Otóż On zawsze słucha, zawsze odnajduje i zawsze odpowiada na moje modlitwy. Jest zawsze blisko i nie ma lepszego Przyjaciela niż On. To prawda nie zawsze odpowiada tak jak sobie to wyobrażam, wtedy gdy bym tego najbardziej chciał i z dokładnie tymi skutkami, o jakie błagałem.

     Ale to dobrze. Bo On wszystko robi lepiej niż sami byśmy wymyślili. Trzeba pamiętać że jesteśmy tutaj po coś, o mamy pewne zadania do przeżycia, które sami sobie wyznaczyliśmy i umówiliśmy ze Stwórcą na jakimś wyższym i niedostępnym nam w tej chwili poziomie.

     Skąd to wiadomo? Przecież aby żyć, potrzebujemy Jego, Boga cząstki, duszy, która od Niego pochodzi. Ta dusza wchodząc w ciało przyszła wprost od Stwórcy a zatem miała od Niego jakieś informacje, wytyczne oraz obietnice. To, że teraz tego nie pamiętamy nie ma żadnego znaczenia. Bóg pamięta i wie i z umowy się wywiązuje.

     A że życie lekkie nie jest i że kończy się śmiercią to chyba było wiadomo od początku. Dopiero życie ostateczne jest tym, o co warto się starać. A starać się możemy właśnie teraz w tym trudnym ale całe szczęście króciutkim okresie zwanym żywotem człowieka.

     Jak Bóg mówi o sobie?
     Ap 3,19 „Ja wszystkich, których kocham, karcę i ćwiczę.
     Bądź więc gorliwy i nawróć się! „

    • Po ponownym przeczytaniu cytatu, prostuję, nie Bóg tylko Ten, co do Jana w wizji przemawia. Jezus, syn Marii. Niech będzie z Nim pokój i miłosierdzie Boga Jedynego.

    • łajza

     „Nie chodziło ci o to, że wzywając Boga Jego imionami, atrybutami wzywamy jakiegoś nieistniejącego, fałszywego wymyślonego bożka.”

     Z mojej perspektywy (punktu widokowego) wygląda to tak:

     1.90% tzw. modlitw trafia wprost do egregorów, które że tak powiem dosłownie z tego żyją i są jak zlewnie, dojarnie.
     2.Niektóre ok.9% takich nieosobistych (nie egoistycznych) trafia do grup istot, które z ludzkiej perspektywy są jak bogowie Elohim (dosł. Bogowie; hebr. אֱלֹהִים) – występujący około 2700 razy w Biblii hebrajskiej), Anu (sum. An, akad. Anu, Anum) – w mitologii mezopotamskiej „Bóg-Niebo”, „ ojciec wszystkich bogów”, „król Anunnaków”, bóg stojący formalnie na czele ..), że wymienię tylko tych ważniejszych .
     3.ok.1% działa jako czysta intencja, zamierzenie, które nie wymagają pośredników (niektórzy twierdzą, że każde zwrócenie się do boga nawet westchnieniem jest przechwytywane przez dwie pierwsze grupy).

     Do tego dochodzi jeszcze tzw. wyższe ja.

     Oczywiście wszystkie te grupy są interaktywne i w zależności od ilości i jakości wysłanej energii część z niej (mniej więcej taką jaką towarzystwa ubezpieczeniowe tj. 3-5%) zwracają wysyłającemu dając przyjemne odczucia.

     Teraz zastanów się nad największym … – w najbliższym sąsiedztwie widzialnego wszechświata mamy inne galaktyki które tworzą grupy galaktyk, które tworzą metagalaktykę, która należy do grupy metagalaktyk…… a to tylko najbliższe sąsiedztwo widzialnego nieskończonego wszechświata.

     Na którym poziomie galaktycznym umieściłbyś swojego boga, jeżeli sama Ziemia jest mniej niż pyłkiem w nieskończonym kosmosie?

     Dla mnie najlepsze określenie Boga to:

     Istnieje jedność. Ta jedność jest wszystkim co jest. Ta jedność ma potencjał i kinetykę. Potencjałem jest inteligentna nieskończoność, przejawieniem potencjału jest kinetyka.

     Inteligentna nieskończoność ma rytm lub falowanie jak olbrzymie serce…

     Podstawowe rytmy inteligentnej nieskończoności są okryte tajemnicą gdyż one same są istotą ….

    • Egregor z definicji https://astromaria.wordpress.com/2007/06/24/egregory/

     „…jest to duch określonej społeczności. Jeśli grupa ludzi robi coś wspólnie lub w coś wierzy, tworzy tym samym egregora, którego moc zależy od ilości wyznawców oraz siły ich wiary. Można go nawet porównać do inkuba, czyli istoty, która jest wytworem czyjejś wyobraźni. Są ludzie, którzy siłą swojej psychiki tworzą takie inkuby, które stają się materialne i potrafią nieźle narozrabiać, szkodząc samemu swojemu twórcy.”

     To też i masz odpowiedź, dlaczego Bóg, mimo że wszystkich modlitw jest świadomy, nie wszystkich modlących słucha. Nie bez powodu nazwał w Koranie dodawanie Jemu współtowarzyszy i równych oraz bałwochwalstwo największymi z grzechów. Nie bez powodu są to dwa pierwsze przykazania dekalogu.

     Tym bardziej dziwi tak lekkie podchodzenie niektórych chrześcijan do zafałszowania przez KK 2 przykazania i usunięcie go, przy jednoczesnym rozszczepieniu 10-tego na dwa przykazania.

    • Pytasz o zasięg Tronu mojego Boga.

     Widzisz, ja w bardzo specyficzny sposób widzę rozwój siedmiu niebios. Bóg zasiada pomad wszystkim w Siódmym Niebie.

     Pierwsze niebo to kosmos o którym piszesz. To cały widzialny i ten niewidzialny wszechświat, w którym panują znane nam oraz jeszcze niepoznane ale działające także u nas prawa fizyczne, prawa świadomości i prawa ducha.

     1 Niebo jest to cała czasoprzestrzeń poza Ziemią.
     2 Niebo to obszar, w którym nie tyko przestrzeń ale również czas jest wymiarem dostępnym dla obserwatorów.
     3 Niebo to obszar, w którym można obserwować różne alternatywy czasoprzestrzeni w zależności od innych niż pierwotnie zaistniałych wydarzeń
     4 Niebo to wszystkie możliwe wersje wydarzeń w całej czasoprzestrzeni zwanej naszym wszechświatem dostępne obserwatorowi
     5 Niebo to możliwość obserwowania wszechświatów alternatywnych w których obowiązują inne niż nasze prawa fizyczne i świadomości
     6 Niebo to obszar w którym swobodnie zmieniamy wersje wydarzeń w różnych wersjach wszechświatów
     7 Niebo to poziom z którego obserwować możemy wszystkie rodzaje wszechświatów we wszystkich wersjach wszechświatów w każdym ich punkcie czasoprzestrzennym.

     Tak rozumiem Wszechwiedzę i Wszechmoc Boga.
     Ten filmik może pomóc w zrozumieniu tego, co przed chwilą napisałem
     https://www.youtube.com/watch?v=6580BRPL6KA

    • Używając słowa Obserwator opisałem tylko Wszechwiedzę.
     Bo Wszechmoc to możliwość dokonywania dowolnych zmian w każdym punkcie opisanej przestrzeni poziomu siódmego.

     I pamiętaj, że do tego opisu automatycznie dodane są wymiary duchowe, niedostępne pięciu zmysłom.

    • łajza

     Zabawny ten filmik, kreuje schematy, które jak każde schematy, niczego nie tłumaczą a jedynie umożliwiają odtworzenie mechanizmów, w mechanicznym świecie.
     Tego typu myślenie prowadzi do „komputerowego modelu świata”.

     Od Big Bang-u wolę: wdech i wydech Brahmy, albo w ogóle wersję aborygenów australijskich mówiącą, że ten świat jest wyśniony przez Dogonów.

     Natomiast definicja kreacji jako siedmiu nieboskłonów, którą przytaczasz jest klarowna i przejrzysta.

     Do jej rozwinięcia może pomocna być (choć tylko dla początkujących) np. poniższa prezentacja:
     https://www.youtube.com/watch?v=OkAyOWILNhE

     Nie rozumiem jak możesz przypuszczać, że istota będąca ponad (tak przecież „obszernym”) siódmym niebem, może zajmować SIĘ modlitwami; owszem czyni to poprzez prawa, ale nie indywidualnie, albo inaczej mówiąc to my, jako zindywidualizowane cząstki Jedynego, wyrażamy jego zindywidualizowane „zainteresowanie”.
     Z pozycji całości, działa Prawo Jedynego (jednakowo w całości i na całość).

    • Wiesz, ja nie upieram się że to, co napisałem to ostateczny opis Wielkości Boga. Co o Bogu wiadomo od Proroków, to że wymyka się on ludzkiemu wyobrażeniu. To co napisałem to granice ludzkiego pojmowania w fizyce makro. Mamy jeszcze granice fizyki mikro i 10 dodatkowych wymiarów z Bozonem Higsa. Mamy nieskończoną ilość wymiarów na poziomach ducha przenikających stale nasz świat. W tej chwili to są granice ludzkiego pojmowania. A Bóg je przekracza.

     Wołając Allahu Akhbar! – Bóg jest Wielki! wyrażam podziw, że przy tak olbrzymim zasięgu Swej Świadomości może być jednocześnie tak Bliski. Dopiero przy świadomości, jak wielki jest Bóg, doceniamy w pełni co oznacza Miłosierny, Litościwy, Zaopatrujący w najwyższym stopniu.
     Do tego właśnie przydaje się medytacja. Ona zbliża ludzi do Boga.

     Ja nie tyle przypuszczam tylko stwierdzam fakt, który obserwuję na sobie i w swoim życiu. Bóg słucha moich próśb. Bóg pokazuje mi prostą drogę w snach. Bóg daje mi swoją miłość, którą czuję, i którą odwzajemniam. Bóg ma czas zajmować się wszystkim i wszystkimi. On nie pomija niczego. Najdoskonalsza Istota i któż jest jak On?

     Mogę bo kocham Boga. A miłość żywa odwzajemniona to coś więcej niż tylko Prawo. To obecność.

 • dyslektyk

  Zeby mu nie pierdolneli raka albo czegos innego w tym szpitalu ,niby wyjdzie za jakis czas a po jakims czasie na cos zachoruje

 • dalmat

  Jeszce raz powtórzę.
  Cały ten skorumpowany bandycki system największe umocowanie ma w skurwysynach, którzy wykonują tylko swoją pracę.
  W tych dwóch umundurowanych łbach jest pustka, poza skromnym oprogramowaniem, by służyć swemu panu.
  Teraz prokurator Legutko jest bardzo odważnym człowiekiem, ale kiedy sfora się rozpadnie a już wkrótce się rozpadnie, będziecie wyć z przerażenia.

  Jak to jest, że taka szmata może uczciwego człowieka wsadzić do psychiatryka. Jako cywilizacja dosięgnęliśmy dna.

 • Piotr Rifu

  Witam serdecznie .Właśnie rozsyłam wszędzie gdzie to możliwe informację o zatrzymaniu Pana Zbigniewa.
  Poszło do Zbyszka Stonogi, JKM i Grzegorza Brauna.
  Możliwe że zorganizujemy jakiś protest. Zjednoczmy siły w tej sprawie!
  Czy Pan Marek Podlecki może poruszyć dzisiaj wszystkie zainteresowane środowiska i zorganizować lub zainicjować protest?
  Obserwuję walkę pana Zbyszka od czasu kiedy pojawiły się pierwsze filmy na YT.
  Wczoraj pan Zbigniew Stonoga prosił o kontakt.Za późno…
  Pozdrawiam serdecznie.
  Piotr Rifu

  • łajza

   @Piotrze Rifu – skoro Obserwujesz „walkę pana Zbyszka od czasu kiedy pojawiły się pierwsze filmy na YT.” to zapewne pamiętasz, że było takie spotkanie inauguracyjne grupy, przeciw bezprawiu, czy coś takiego. Pewnie nic z tego nie wyszło, skoro ta grupa nie zadziałała?

   • monitorpolski

    Jerzy Jachnik ma rację mówiąc, że sprawa nagłośnienia protestu głodowego dr Kękusia i Teresy Kawiak pod krakowskim sądem została niewykorzystana.
    Zabrakło lidera jak Jachnik. Teraz są tego skutki.

    • Domowyhistork

     Teraz widac jakie sa mozliwosci waszej grupy, jak Stonoge aresztowali przyszlo 300 osob pod Komende, a ilu przyszlo pod psychiatryk w Krakowie, bardzo slabo upowszechniacie barbarzynskie aresztowanie pana Kekusia.O tym musi wiedzec cala Polska, trzeba uruchomic kontakty w telewizji panie Monitor, nawet w w tej nielubianej Republice.

   • Piotr Rifu

    Prawda , było takie spotkanie.I efekty tego spotkania będą widoczne na kilka dni przed wyborami…mam nadzieję.
    Jednak skupmy się na panu Zbyszku. Jak czytam poniższe komentarze i dyskusję to mam wrażenie że większość osób nie jest zainteresowana panem Kękusiem.
    Obym miał tylko błędne wrażenie.
    Co do Zbigniewa Stonogi to uważam że nie ma nikt prawa krytykować człowieka który został sponiewierany przez zdrajców z PoPisowskiej bandy . A zę facet ma kasę , środki techniczne , poparcie społeczeństwa i walczy przeciw systemowi to zawsze będzie opluwany. Jego działania będą krytykowane i poddawane manipulacji przez media i wyborców zdrajców Po,PiS,Psl,Sld Tr.
    Co nie zmienia faktu że Polacy otwierają oczy i jeśli nawet teraz jeszcze w sejmie większościa będą pasożyty to i tak t,o jest początek ich końca. Trwa walka o nowa wolną Polskę bez wpływów Moskwy, Brukseli, Berlina i Waszyngtonu którego żołnierzykami są tacy ludzie jak Kaczyński, Duda,Szydło,Kopacz, Tusk,hierarchowie kościelni dla których utrzymanie tej bandyckiej konstytucji jest gwarantem utrzymania konkordatu który zapenia im dostanie zycie na koszt zmanipulowanych katolików.

    • Rifu z urzędu ich odmanipuluje.
     A kto ma w Polsce grubą kasę?
     No i trzeba było iść na księdza, a nie do urzędu do spraw …
     Po co teraz siać zazdrość?

 • UWOLNIĆ GO.któż tak się uwziął? na niego za byle co? skandal

  http://citizengo.org/pl/utworz-petycje