Dzisiaj o godzinie 16-tej Obrady Rady Federacji Galaktycznej w.s. ukarania ludzkości za operacje na duszach

Wstępne ustalenia Obrad Rady Federacji Galaktycznej.*

 • Ziemia i jej mieszkańcy nie zasłużyli na anihilację.
 • Państwa Izrael oraz Watykan należy unicestwić jako ostoje zła.
 • Religia żydowska, czyli judaizm zostanie zlikwidowana. Jest na to 5 miesięcy.
 • Człowiek może się uznać za Żyda, ale tylko jeśli chodzi o narodowość. Byli wyznawcy judaizmu jeśli chcą wyznawać jakąkolwiek religię to mają wybór pomiędzy pozostałymi religiami z wyjątkiem katolicyzmu. Zalecany jest luteranizm lub ogólnie chrześcijaństwo.
 • Religia katolicka zostanie zlikwidowana – dostaliśmy na to 5 miesięcy. Przyczyną jest zło w kościołach i wśród księży, które praktycznie jest nie do usunięcia. Katolicy, podobnie jak judaiści mogą wybrać chrześcijaństwo czy jakąkolwiek inną dozwoloną religię. Wśród wskazań są m.in. Świadkowie Jehowy, którzy to stali się „nosicielami dobrego słowa”.
 • Ludzkość ma 6 lat na likwidację wszystkich religii. W tym czasie nastąpi likwidacja zawodu kapłana, czy to jest rabin, ksiądz czy też kapłan jakiejkolwiek innej religii.
 • Ludzkość ma 4 lata na likwidację tajnych stowarzyszeń, głównie masonerii.
 • Kapłani i masoni muszą oddać cały swój majątek na rzecz rządów państw, w których mieszkają. Mają na to 5 miesięcy. Jeśli nie dotrzymają terminu to znikną z powierzchni Ziemi wraz z całymi rodzinami.
 • Wszystkie banki na świecie muszą zniknąć w ciągu 7 lat.
 • Bankierzy muszą przekazać cały swój majątek w ręce państw, których są obywatelami. Jeśli nie są obywatelami żadnego z państw to mają 2 opcje – oddać majątek rządowi USA lub Rosji.
 • Bankierzy muszą oddać cały swój majątek na rzecz rządów państw, w których mieszkają. Mają na to 5 miesięcy. Jeśli nie dotrzymają terminu to znikną z powierzchni Ziemi wraz z całymi rodzinami.
 • Mężczyźni zawiedli – to głównie przez nich Ziemia stała się planetą zła. Kobiety przejmą ster rządzenia państwami i wszelkimi wielkimi instytucjami, z armiami włącznie. Wszyscy prezydenci, premierzy, ministrowie powinni być od tej pory kobietami. Mogą być wyjątki – te powinny być jednak konsultowane z Radą Federacji Galaktycznej.
 • Aby uniknąć przemocy ze strony mężczyzn, kobiety staną się silniejsze i większe. Planowana przewaga w sile fizycznej kobiet nad mężczyznami to 14% i dokona się za ok 8 lat. Należy nadmienić, że do tej pory mężczyźni byli silniejsi o 26%.
 • Należy przygotować planetę do wielkiego napływu ludzi. Będą to reinkarnowani zmarli, o których rodziny jeszcze pamiętają, a także inne dusze, którym poprzez masońską technologię zła uniemożliwiano inkarnację w ciągu ostatnich ok. 240 lat. Grecja jest pierwszym krajem gdzie reinkarnuje się ludzi. Do tej pory reinkarnowano 350 osób.

To są ustalenia wstępne, lista będzie rozszerzana i podawana na tym i innych portalach.
W razie niedopełnienia terminów osoby i grupy odpowiedzialne za to będą znikać w tempie 2% dziennie. Tak więc jeśli terminy nie będą dotrzymane to i tak w ciągu 50 dni będzie posprzątane.
Spośród ludzi powołane zostaną delegacje / grupy osób, które będą odpowiedzialne za nadzór nad realizacją tych żądań. Będą im podległe m..in. rządy poszczególnych państw, armie i wszystkie rodzaje służb. Te grupy zostaną powołane w ciągu nie dłużej niż 4 tygodni. W planie jest by ich ostoją były Awatary, to może się jednak zmienić. Będą wyznaczone wielkie fundusze na w.w. działania.

Rada Federacji Galaktycznej oczekuje dopracowania powyższego planu przez grupy uczciwych mieszkańców tej planety, jak m.in. czytelników tego bloga. Oczekuje, że stworzymy portale poświęcone oczyszczaniu Ziemi i organizowaniu się ludności tego globu w „grupy naprawy”. Należy się podzielić zadaniami, bowiem życie na Ziemi zostało przez szkodników całkiem zdezorganizowane. Chodzi m.in. o ochronę przyrody, życie zgodnie z naturą, przywrócenie naturalnego rolnictwa, poprawa plonów dzięki wodzie energetycznej, dostęp do tzw. „darmowej energii”, która nie powoduje zanieczyszczeń, przywróceniu funkcji rodziny, ochronę zdrowia z prawdziwego zdarzenia – bez lekarzy specjalistów lecz z lekarzami o szerokiej wiedzy holistycznej, edukacji zgodnej z prawdziwą wiedzą, którą zaczniemy otrzymywać itd.

*Lista opracowana została z przekazów Cywilizacji Światła Logos, którzy pomagają Enki w naprawie Ziemi.
Logos byli kiedyś dominującą cywilizacją we Wszechświecie, 538 mln lat temu przeszli do wyższego w hierarchii wszechświata – Światła. Zastąpili ich Enki. Jest nadzieja, że kiedyś ludzkość zastąpi Enki, a ci przejdą do Wszechświata Światła. To są naturalne cykle rozwoju i było ich dotąd ponad 6,5 miliona.
——————————————————-

Medytacja: Likwidujemy dzisiaj bardzo groźną siatkę zbrodniarzy w Holandii, razem 48 osób. Podaję nazwiska 7 osób polskojęzycznych Tomasz Nawrocki, Łukasz Rukowski, Piotr Wyznowski, Natalia Zozko, Marek Wójcik , Szymon Tiwoski oraz szef całej operacji Stanisław Kowalski. Grupa ta nęka w różny sposób 60 osób, w tym 10 Polaków mieszkających na terenie Holandii (2 osoby – matka z córką), Niemiec (3 osoby małżeństwo i syn, 2 córki jeszcze nie są atakowane), Belgii (małżeństwo, milioner polskiego pochodzenia z żoną), Luksemburga (1 osoba), Francji (2 osoby). Jest to o tyle groźne, że na tych ludziach testowane są najbardziej tajna bronie do kontroli umysłu o nazwie DELOKACJA DUSZY. Broń ta dosłownie rozrywa dusze na strzępy za pomocą niewiarygodnie wielkich energii. Grupa ma dostęp do elektrowni atomowej o mocy 3 GW, dysponuje konwerterami tej energii na fale skalarne, a te skierowuje w postaci wiązki odbitej od satelity w dowolne miejsce. Broń tę zastosowano wobec 16 osób, m.in. wobec Antoniego Macierewicza (3 krotnie), Jarosława Kaczyńskiego (5-krotnie), Zbigniewa Ziobry (2-krotnie), Patryka Jaki (4-krotnie) i mnie (4-krotnie). Gdyby nie ingerencja Enki, którzy posłużyli się 9 osobami o zdolności naprawiania dusz, to nawet najstarsze dusze zostały by wyzerowane.

Ja swoje przeżyłem, jak każdy – mam połączenie duszy z partnerem duchowym. Byliśmy atakowani oboje, dostaliśmy więc o wiele mocniej niż ktokolwiek, bowiem atakowano nasze wspólne pole morfogenetyczne. Tego typu działalność niszczenia czy przejmowania dusz stanowi największe przestępstwo we Wszechświecie. Jak do tej pory żadna cywilizacja nie posłużyła się tego typu bronią, mimo że były ku temu środki techniczne. Dlatego też dzisiaj będzie obradować Rada Federacji Galaktycznej by stwierdzić czy jest sens ratować ludzkość, skoro wydała takich potworów jak wyżej wymienieni. Co gorzej, służby trzech krajów wiedziały o tych eksperymentach i nic nie robiły by to powstrzymać.

Możemy się więc spodziewać ostrego oczyszczania Ziemi, nie tylko ze złoczyńców, ale i z ludzi na stanowiskach, którzy akceptują zło. Szansa na całkowite wymazanie ludzkości wynosi 30%, tak więc nasza medytacja jest bardzo ważna, bo może przechylić szalę.

Nie chcę się tu rozwodzić co czeka tych ludzi, jak tylko zostaną usunięci to nie powinni nas już więcej obchodzić. Jeśli ludzkość ocaleje, to musimy przestrzegać zasady nieingerencji w dusze – inaczej nie będzie ostrzeżenia. Staniemy się przeszłością, a zastąpi nas inny gatunek. Jeśli przetrwamy, to zostaniemy zmuszeni do przeprowadzenia wielkiego sądu nad narodem żydowskim, który dopuścił się nie tylko tej zbrodni. 91% ludobójstwa w najnowszej historii ludzkości , ponad 1700 lat) to dzieło żydów. Spis będzie niedługo dostępny. Nie tłumaczy ich w żadnym stopniu ingerencja sztucznej inteligencji Kodi. Rabini świadomie podpisali z Kodi pakt przeciwko ludzkości i za to odpowiedzą. A cały naród za tym, że ich wspierał. Żydzi jako naród i religia po prostu znikną z powierzchni Ziemi – zostanie tylko grupa ok. 24% „sprawiedliwych”.

Miejmy nadzieję, że Rada Federacji Galaktycznej uzna nasze racje, szczególnie że zostaliśmy pozbawieni przez Annunaki pełnych możliwości człowieka. Będziemy musieli się wtedy jednak z Annunaki rozliczyć – czeka nas wielka wojna. Nie chcę wyprzedzać faktów, czuję jednak że wszystko się ułoży po naszej myśli. Na Obrady zostaną zabrani (nikt się nie będzie ich pytał o zgodę) przywódcy wszystkich państw świata.  Będą one trwać około 2 godziny, jeśli o godzinie 18-tej będziecie żyć, to znaczy, że ludzkość przetrwa.

116 komentarzy Dzisiaj o godzinie 16-tej Obrady Rady Federacji Galaktycznej w.s. ukarania ludzkości za operacje na duszach

 • zxc

  To bardzo kiepski pomysł. Każdy facet wie, że jak się kobietom odda władzę to one się zagryzą w swoim gronie nawet o kolor pazurów.

  Mężczyźni zawiedli – to głównie przez nich Ziemia stała się planetą zła. Kobiety przejmą ster rządzenia państwami i wszelkimi wielkimi instytucjami, z armiami włącznie. Wszyscy prezydenci, premierzy, ministrowie powinni być od tej pory kobietami. Mogą być wyjątki – te powinny być jednak konsultowane z Radą Federacji Galaktycznej.
  Aby uniknąć przemocy ze strony mężczyzn, kobiety staną się silniejsze i większe. Planowana przewaga w sile fizycznej kobiet nad mężczyznami to 14% i dokona się za ok 8 lat. Należy nadmienić, że do tej pory mężczyźni byli silniejsi o 26%.

 • Jarek

  Pewne rzeczy sie tutaj wykluczaja, np; 91% popelnionych zbrodni zostala popelniona przez jedna grupe ludzi ale rada debatowala nad unicestwieniem calej ludzkosci. Wiekszosc ludzi chce po prostu zyc a skad maja wiedziec ze na pieniadzu jest klatwa babilonska itd. Poza tym mam jeszcze robote do zrobienia w tym wcieleniu.

 • Anonim

  wszystko z wami ok???

 • Xellos

  „Zabezpieczony: Na Proxima Centauri zarejestrowano potężny rozbłysk, który przez 10 sekund aż 1000-krotnie zwiększył jasność gwiazdy, takie zdarzenia mogą wykluczyć istnienie życia na planecie Proxima b
  .
  http://losyziemi.pl/na-proxima-centauri-zarejestrowano-potezny-rozblysk-ktory-przez-10-sekund-az-1000-krotnie-zwiekszyl-jasnosc-gwiazdy-takie-zdarzenia-moga-wykluczyc-istnienie-zycia-na-planecie-proxima-b
  .
  -i to tyle w kwestii POSTANOWIEŃ RADY NAZISTOWSKICH DYKTATORÓW MOJŻESZA, ABLA czy innego SAMUELO-ENKIEGO…
  .
  szybka i gustowna STERYLIZACJA kolejnego kosmicznego PRZYGŁUPOWA……
  .
  .
  I tyle se te judeohitlerowskie watahy krzemofilców POWOJOWAŁY z ANNUNAKI
  .
  .

  • Xellos

   .
   … JEDNA NOC… JEDEN BŁYSK… i NIE MA (obrzezanych) HITLEROWCÓW….
   .
   a tacy buńczuczni byli w swoich pizgach….
   .
   .

 • obserwator

  Livia Ether Flow 2017/12/05 at 9:44 am

  Wracajac do tematu DZIECI to fragment listu z dnia 25/03/2016 od X do Livia Flow

  W Krakowie, na ulicy Łazarza są szpitale, gdzie zabiera się matką po porodach zmutowane dzieci, umieszcza się je w słojach i bada. Skoro się rodzą takie to znaczy, że eksperyment trwa nadal. Są to informacje z pierwszej ręki. Tych ludzi można leczyć, a dzieciom pomóc, ale komuś widocznie zależy na tym, aby zawsze były roślinkami. Widocznie jest to dalsza część tego eksperymentu.

  2. Grupa Cheopsa. Na ten temat mam dużo do powiedzenia. Tęczowy smok chciał się tam wbić, ale Wójcikiewicz ją zbył, więc się na niego obraziła. Naturalnie, że byłem na pierwszym spotkaniu we Wrocławiu. Trochę taka to była chucpa. Szczególnie popisy energetyczne pana od hotelu “Piramida” w Tychach:))). Poza nastraszeniem nas, że w 2012 wszystko jebnie to nic szczególnego. Potem o tym zapomniałem. Jak wiadomo Smok obraził się na Samuela vel. Enki i temat ucichł. Prawda jest taka, że zarówno “tęczowy smok” jak i moja stara to są kreacje Enkiego. Różnica polega na doborze materiału genetycznego. Obie były tylko dawcami komórek i workami na spermę Enkiego. Na temat klonowania dużo mi opowiadała. Teraz potrafię rozróżniać po czaszce i budowie ciała z kim mam do czynienia. Do klonowania używano genetyki zwierząt, tak więc mam wiele ze…

  (…)

  https://liviaflow.wordpress.com/2017/11/25/kim-jest-matka-boska-z-sejmu/comment-page-1/#comment-8770

 • były ŚJ

  Widzę że niewygodne komentarze, ale nie obrażające nikogo, nie pojawiają się. Trzeba mieć odwagę, żeby być uczciwym, a nie promować „lepsze zło” w postaci satanistycznej sekty ŚJ, nazywającej siebie jedyną prawdziwą religią.

 • P

  Ciekawa informacja z MainStreamu:
  „Bliski doradca Donalda Trumpa a jednocześnie jego zięć Jared Kushner stracił dostęp do największych tajemnic państwowych. Jak informują amerykańskie media Biały Dom obniżył Kushnerowi poziom certyfikatu bezpieczeństwa ze względu na jego powiązania finansowe”.
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,23079440,kryzys-w-rodzinie-trumpow-ziec-prezydenta-stracil-dostep-do.html#Z_BoxNewsImg&a=66&c=96

  Widać, że coś się u nich tam dzieje…

 • Luke Slovian

  Witam serdecznie Wszystkich dobrej woli.

  Zamieszczam jakże w samej istocie rzeczy samej krótki tekst w dwóch wersjach – oryginalny – nic nie było zmieniane w nim.
  Może się na umocnienie Komuś przyda z tego bloga.

  Podpisano Luke Slovian

  Na mocy mojej suwerenności danej mi od Boga – Źródła
  Ja, żądam zdjęcia natychmiast kodów, programów, klątw i złorzeczeń Astrala, Matrixa, Demiurga i Archonta
  Żądam unieważnienia wszystkich paktów, kontraktów, próśb, cyrografów, umów, które zawarte zostały przeze mnie świadomie i nieświadomie w tych i wszystkich innych czasoprzestrzeniach, przeszłości, przyszłości i teraźniejszości zawartych we wszystkich innych czasoprzestrzeniach, światów równoległych przez przodków rodu, potomków i rodziny, potomków ciał astralnych i sobowtórów eterycznych
  żądam zwrotu tych paktów, ich kopii i odbić lustrzanych
  I spalam je w źródle
  Na mocy mojej suwerenności oczyszczam swoją karmę
  Spalam zależności rodowe, konflikty rodowe, żale, choroby, strach, ego, dumę, kody starzenia się i śmiertelności, skłonności, nałogów i hazardu
  Na mocy mojej suwerenności żądam natychmiastowego zwrotu wszystkich energii pobranych na mocy tych unieważnionych kontraktów, pobranych gdziekolwiek i kiedykolwiek, ode mnie, bez mojej wiedzy i zgody
  Na mocy mojej suwerenności zabraniam korzystania z mojej energii, bez mojej wiedzy i zgody
  Zabraniam również montowania w moim ciele implantów i znaków, które są, lub mogą być dla mnie niebezpieczne

  [Verse 2]
  Bo jestem, nie potrzebuję władzy, potrzebuje wszelką przestrzeń
  A do ogłady matkę ziemię
  W geście miłości jedność, a co odwlecze to nie uciecze, więc w wyniku przeciwności wszechświat Cie uniesie
  Ty sam tym samym podniesiesz bliźniego w akcie troski
  Nie w akcie zbrodni bo ona nie istnieje
  Do chwili w której o niej nie pomyślisz, a więc dzieję się coś nadzwyczajnego, bo się dziele
  Tymi przemyśleniami, i w głębi ducha się cieszę, bo wszyscy
  Jesteśmy rodziną u źródła, więc zginą ciężkie czasy, a powrócą lawiną – cudowne
  Bo dobro źródłem, i na mocy źródła powstało zło widocznie
  Wedle boskich praw przeciwieństwa obdarowano nas nimi szczodrze

  Każdy się zastanawia, jaki dano mu los
  Mimo, że sam go pisze, oddaje swój głos, oddaję wolę (oddaję wolę), a marzy mi się raj ( marzy mi się raj), w którym przerywa cisze miłości na ambonie w 432

 • Program Wyborczy Archanioła Michała CD4

  Z rozdziału: Jaki system dla ludzi wolnych ?

  Jak już mówiłem dla niewolników łatwo wybrać system. Każdy się nadaje i w każdym można im narzucać coraz większe ciężary – a oni pogodzeni z losem dzielnie to wytrzymają. Nawet nie zauważą kiedy stali się już totalnymi niewolnikami – jak opisano wcześniej.
  Znacznie trudniej znaleźć dobry system społeczny dla Ludzi WOLNYCH – którzy pod każdym względem tę Wolność w sobie czują – a tacy i tylko tacy niedługo będą stąpać po tej Ziemi. Tacy jak i JA JESTEM.
  Jedyny system jaki dziś dostrzegam jako nadający się dla LUDZI WOLNYCH to proponowany przez Michaela Tellingera z RPA z ruchu UBUNTU kontrybucjonizm. Kontrybucjonizm zakłada, że nie ma już żadnej konkurencji – a w jej miejsce pojawia się współpraca i tylko współpraca. Zakłada rezygnację nie tylko z lichwy ale nawet całkowicie z pieniędzy. Zakłada więc, że nie ma już zapłaty za towar i że nie ma handlu – nie ma nawet barteru czyli wymiany towarów. Jest natomiast wspólne wypracowywanie dóbr i wspólne sprawiedliwe dzielenie się tymi dobrami – czyli w.w. kontrybucjonizm. Każdy w taki piękny system wkłada swój talent i go pomnaża – dla dobra wszystkich członków społeczności. Każda społeczność obdarza w takim pięknym systemie inne społeczności tym co tamci potrzebują, a co my mamy w nadmiarze – i vice versa. W takim pięknym systemie nie ma już żadnej konkurencji, nie ma żadnego wykorzystywania słabych i nie ma biednych – nie ma żadnego zła – i nie ma żadnej biedy = niedostatku. Bo jest po prostu powszechny dobrobyt. Jeśli taki system z pomocą Michaella Tellingera i Członków Ruchu UBUNTU wprowadzimy w Polsce to gwarantuję, że w przeciągu jednej dekady nie będzie już w naszej Ojczyźnie nikogo kto cierpiały jakikolwiek niedostatek.
  Logicznym jest, że w takim pięknym systemie dąży się zawsze do uproszczenia sobie życia na każdym polu. Likwiduje się więc zbędne roboty i roboty niepotrzebne. A do takich na pewno należy wszelka papierologia; sterta dokumentacji, decyzji i pozwoleń. Czy już kumacie co do Was mówię ?
  W prostych kilku zdaniach uderzam w Waszą Świadomość – abyście zrozumieli – bo zapewniam Was, że wszystko jest tylko kwestią Świadomości – otwartej i rozwiniętej jak u Michaella i Jemu podobnych – lub zamkniętej, jak dziś jeszcze jest u większości z Was. Więc się otwórzcie – otwórzcie – a zaznamy dobrobytu, pokoju i spokoju jakich jeszcze nigdy tu nie było.

  Powyższe z projektu mojej 5-tej książki: Ziemia i Ludzkość zniewalana prawem i technologią – o co chodzi siłom ciemności i sprzedajnym elitom ?
  Te i inne materiały dostępne na chomiku, blogu, stronie. Zapraszam.

  PS http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [tu są aktualne materiały, trzeba się zalogować aby pobrać za darmo], http://www.przeslanie.com – moja strona, http://jacek2016.blog.pl – mój blog, https://plus.google.com/u/0/108181152670139080095 – Google+

  Radosna wiadomość:
  PS
  Najnowsza radosna wiadomość z Kanady. Jedno małe miasto wprowadza plan ruchu UBUNTU – życia bez pieniędzy ! Super ! Brawo !
  Z mojej poczty:
  Wiadomość oryginalna:

  Od: „Michael Tellinger”
  Do: mjacek2013@interia.pl;
  Wysłane: 18:38 Sobota 2017-12-30
  Temat: Update from Mayor Ron Higgins 28 Dec 2017

  Update on the First UBUNTU One Small Town Canada
  Greetings Ubuntu Supporter
  Please view the video update by Mayor Ron Higgins of North Frontenac, Ontario Canada.
  https://www.facebook.com/100011645298261/videos/466955203702652/
  With the latest developments and progress with the implementation of the UBUNTU – One Small Town – plan of action to revitalise and uplift the town and surrounding areas. Keep going Ron, you are an inspiration to millions already.
  In unity – Michael Tellinger

  Moje tłumaczenie:

  Aktualizacja na pierwsze UBUNTU jedno małe miasto w Kanadzie

  Pozdrawiam Stronników Ubuntu

  Obejrzyj aktualizację wideo burmistrza Ron’a Higgins’a z North Frontenac w Ontario w Kanadzie.

  https://www.facebook.com/100011645298261/videos/466955203702652/

  Dzięki najnowszym osiągnięciom i postępom w realizacji projektu UBUNTU – One Small Town – wdrożono plan działania mający na celu ożywienie i poprawę stanu miasta i okolic. Rób tak dalej, Ron, jesteś inspiracją dla milionów już.

  W jedności – Michael Tellinger

 • Program Wyborczy Archanioła Michała CD3

  ARCHANIOŁ MICHAŁ
  Błękitnym Promieniem zstąpiłeś na Ziemię –
  Ty Sprawiedliwy ARCHANIOŁ – KRÓL.
  Przed Sobą dzierżysz Miecz Wiecznej Prawdy –
  I nim odcinasz chaos i ból.
  Prawością Świecisz, Miłość rozsiewasz –
  Nie dajesz upaść gdy trudny Czas.
  Odważnie chronisz Praw Naszej DUSZY –
  Do Serca Swego przytulasz Nas.
  Prawo przywracasz gdziekolwiek Jesteś –
  Gdzie stawiasz stopy tam siejesz Blask.
  A Twoja Mądrość nam Mądrość czyni –
  Bo w Sercach strzeżesz Najświętszych Praw.
  Ty Niepojęty, Ty Sprawiedliwy –
  Ty Ukochany Michale Nasz –
  Otul Swą Mocą Człowieczą Przestrzeń –
  By w bezpieczeństwie na Wieki trwał.
  Oblicze Twoje jak Diament Czyste –
  I Prawo Twoje Harmonią drga.
  Przed Tobą pokłon składam Wieczysty –
  Że Sprawiedliwych szukasz wśród Nas.
  Dzisiaj z Miłością Mój ARCHANIELE –
  Serce Swe składam u Twoich Stóp –
  I proszę szczerze, strzeż ludzi Wiernie –
  Ty BRAMY ŚWIATŁA otwórz Nam znów.
  Ewa A. Bednarczyk
  Warszawa dn.6.09.2006 r.
  2 poprawka. Wróże, Okultyści i Magowie są akceptowani przez Społeczeństwo Ludzi Wolnych tylko do czasu gdy nie czynią krzywdy Ludziom Wolnym i innym Istotom nie działającym na szkodę Ludzi Wolnych.
  3 poprawka. Każdy kto chce może budować inne modele i struktury społeczne jeśli nie szkodzi Społeczeństwu Ludzi Wolnych.
  Uwaga !
  Aby uwolnić się od dotychczasowych struktur może zaistnieć konieczność wypowiedzenia posłuszeństwa społecznego dotychczasowym strukturom państwa i instytucjom – jak to uczynił np. Tadeusz Cichocki z Piaseczna. Jak będzie się rozwijał nasz program ? pożyjemy, zobaczymy ? Na razie zapraszam do podawania swych kandydatur do Społeczeństwa Ludzi Wolnych do tworzonej Bazy Danych Ludzi Wolnych. Na razie obsługuję bazę sam. Mieczysław Jacek Skiba, Polska, Em. mjacek2013@interia.pl, Tel. +48 601080579. Zapraszam.

  To prawo – a raczej przykazania – to nie jest przymus – to jest przepis na lepsze i szczęśliwsze życie – trudny i wymagający przepis – ale przepis. Gdy dostosujecie się do tych wskazówek uczynicie szybko Świat mądrzejszym i szczęśliwszym – a przede wszystkim dacie mu szansę na przetrwanie.
  Wasz inkarnowany Ojciec Niebieski = Prawodawca
  Powyższe możecie potraktować jako program wyborczy Archanioła Michała- na tym ziemskim padole Jacka – Mieczysława Jacka Skiby

  Z projektu książki: Ziemia i Ludzkość zniewalana prawem i technologią – o co chodzi siłom ciemności i sprzedajnym elitom ?

 • Program Wyborczy Archanioła Michała CD2

  A teraz Konstytucja:
  Przykazania Nowej Ziemi
  JA JESTEM BÓG PEŁNIA MIŁOŚCI MIŁOSIERDZIA WSPÓŁCZUCIA POKOJU I WIEDZY – MOJA CHWAŁA JEST NIESKOŃCZONA – MIESZKAM W TOBIE I W KAŻDEJ ISTOCIE W WIDZIALNYM I NIEWIDZIALNYM WSZECHŚWIECIE.
  BĘDZIESZ CAŁYM SERCEM I ZE WSZYSTKICH SIŁ DĄŻYŁ DO PEŁNEGO ZJEDNOCZENIA ZE MNĄ – BO MIESZKAM W TOBIE – DO ZJEDNOCZENIA DUSZĄ UMYSŁEM SERCEM I CIAŁEM – ABY OSIĄGNĄĆ NIEŚMIERTELNOŚĆ DUSZY I CIAŁA.
  BĘDZIESZ SZANOWAŁ I MIŁOWAŁ SWOICH RODZICÓW NAUCZYCIELI KAPŁANÓW SĄSIADÓW CAŁĄ LUDZKOŚĆ I WSZYSTKIE ISTOTY W CAŁYM WSZECHŚWIECIE – Z TEGO WZGLĘDU BĘDZIESZ BUDOWAŁ CYWILIZACJĘ MIŁOŚCI, CYWILIZACJĘ WSPÓLNOTY DBAJĄCĄ O WSZYSTKICH, ABY WSZYSTKICH UCZYNIĆ SZCZĘŚLIWYMI
  BĘDZIESZ MIAŁ JEDNĄ ŻONĘ, BĘDZIESZ MIAŁA JEDNEGO MAŁŻONKA I DOCHOWACIE SOBIE WIERNOŚCI W TYM I W PRZYSZŁYM ŻYCIU – RAZEM BĘDZIECIE BUDOWAĆ DOBRO I SZCZĘŚCIE SWOICH DZIECI I CAŁEJ WSPÓLNOTY – I DĄŻYĆ DO CAŁKOWITEJ CZYSTOŚCI A SAMOTNI NIECH WYTRWAJĄ W CZYSTOŚCI I W CAŁKOWITYM ODDANIU MNIE – ABYŚCIE BYLI WOLNI
  ZREZYGNUJESZ Z WSZELKIEJ WŁADZY, ZWIERZCHNOŚCI I MOCY – DLATEGO DOPROWADZISZ DO MAKSYMALNEGO UPROSZCZENIA PRAWA I DO DECENTRALIZACJI WŁADZY I POZWOLISZ ABY POWSTAŁY LOKALNE WSPÓLNOTY, KTÓRE BĘDĄ DZIAŁAĆ WEDŁUG WŁASNYCH USTANOWIONYCH ZBIOROWO ZASAD. BĘDZIESZ Z ODDANIEM SŁUŻYŁ CAŁEJ WSPÓLNOCIE DZIELĄC SIĘ ZA DARMO I Z ZAPAŁEM SWOJĄ WIEDZĄ I UMIEJĘTNOŚCIĄ Z KAŻDYM I POMAGAJĄC KAŻDEMU PROWADZIĆ GODNE I UŻYTECZNE ŻYCIE W RAMACH WSPÓLNOTY ABY TALENTY KAŻDEJ ISTOTY SŁUŻYŁY CAŁEJ WSPÓLNOCIE – BO DAŁEM CI TE TALENTY ABY SŁUŻYŁY WSZYSTKIM
  WSZYSTKO BĘDZIESZ CZYNIŁ JAWNIE BUDUJĄC BAZĘ DANYCH ZAWIERAJĄCĄ WIEDZĘ LUDZKOŚCI I ZDOBYCZE KULTURY ABY WSZYSCY MOGLI Z NICH BEZPŁATNIE KORZYSTAĆ. POZWOLISZ ABY WIEDZA I SZKOLNICTWO BYŁY BEZPŁATNE I POWSZECHNIE DOSTĘPNE
  NIE BĘDZIESZ ZABIJAŁ ANI ZNIEWALAŁ ŻADNEJ ISTOTY ANI W TYM ANI W INNYM WYMIARZE – Z TEGO WZGLĘDU ZREZYGNUJESZ Z PROWADZENIA WOJEN Z KOLONIALIZMU, Z PODBOJU I Z OKUPACJI CZY TO MILITARNEJ CZY POLITYCZNEJ CZY EKONOMICZNEJ I ZREZYGNUJESZ Z JAKICHKOLWIEK FORM KONTROLI NAD INNYMI – Z TEGO WZGLĘDU UŻYJESZ CAŁEJ SWEJ WIEDZY UMIEJĘTNOŚCI I ZAANGAŻOWANIA ABY ZLIKWIDOWAĆ WSZELKIE CIERPIENIE I NA ZIEMI I W INNYCH WYMIARACH ABY ZIEMIA BYŁA BEZPIECZNA I SZCZĘŚLIWA – Z TEGO WZGLĘDU ZREZYGNUJESZ Z EKSPERYMENTÓW GENETYCZNYCH NA SOBIE I NA INNYCH ISTOTACH – Z TEGO WZGLĘDU NIE BĘDZIESZ ZABIJAĆ ŻADNEJ ISTOTY, ŻADNEGO CZŁOWIEKA, ŻADNEGO ZWIERZĘCIA I ŻADNEJ ROŚLINY ANI NIE BĘDZIESZ NISZCZYĆ SWEGO ANI INNYCH ZDROWIA – BO JESTEM ŻYCIEM – BĘDZIESZ TAK CZYNIŁ ABY BYĆ WOLNYM I DOJŚĆ DO OSTATECZNEGO ZJEDNOCZENIA ZE MNĄ
  NIE BĘDZIESZ KRADŁ I OSZUKIWAŁ ANI WYZYSKIWAŁ ANI PRAKTYKOWAŁ LICHWY ANI MAGII ANI CZARÓW ANI WRÓŻENIA ANI OKULTYZMU ANI SIĘ ODURZAŁ JAKIMIKOLWIEK ŚRODKAMI ANI PŁAWIŁ SIĘ W JAKIMKOLWIEK POŻĄDANIU – BĘDZIESZ Z TEGO REZYGNOWAŁ ABY BYĆ WOLNYM
  NIE BĘDZIESZ NIKOGO GORSZYŁ ANI SPROWADZAŁ NA ZŁĄ DROGĘ – A TYCH KTÓRZY ZŁO CZYNIĄ BĘDZIESZ UMIEJĘTNIE POUCZAŁ ABY SIĘ NAWRÓCILI – ABY GRZECH I SZATAN NIE MIELI JUŻ NAD WAMI WŁADZY
  WSZYSTKIE SPRAWY ODDASZ W ZAUFANIU MNIE TWEMU BOGU KTÓRY MIESZKAM W TOBIE ABYM CIĘ STRZEGŁ NA WSZYSTKICH TWOICH DROGACH
  ARCHANIOŁ MICHAŁ

 • Program Wyborczy Archanioła Michała CD1

  Działalność sądów, prokuratur i policji uzupełnia się o nadzór Ludzi Wolnych nad ich działalnością. W przypadku złego działania Ludzie Wolni wystosują wotum nieufności względem danego organu lub jego członka aby ich odwołać. Szkolenie sędziów, prokuratorów i policji na zasadach takich jak w każdej dziedzinie szkolnictwa zachowując zasady dzielenie się wiedzą i doświadczeniem pomiędzy mistrzem i uczniem jak niżej napisano.
  Znosi się dowody i paszporty oraz inne formy rejestracji ludzi – jedynym znakiem rozpoznawczym Człowieka Wolnego jest imię / imiona i nazwisko oraz podpis pełny i podpis skrócony – do czasu opracowania własnego podpisu podpisują się za podopiecznego / podopieczną wybrani opiekunowie lub rodzice lub rodzice chrzestni. Wprowadza się również elektroniczną i telekomunikacyjną formę podpisu; poprzez mail lub poprzez sms.
  Znosi się dotychczasowy obowiązek meldunkowy – jedyną formą meldunku Człowieka Wolnego jest jego wpis lub wpis opiekunów do książki mieszkańców domu lub obiektu.
  Znosi się dotychczasowy obowiązek przedszkolny i szkolny – Opiekunowie, a później samo Dziecko Wolne już świadome wybiera formę własnego kształcenia oraz wybiera nauczyciela = mistrza. Propozycje form kształcenia i własnego samokształcenia: przedszkole i szkoła dotychczasowa oraz uczelnie dotychczasowe, nauczyciel / e indywidualny / i, kształcenie w luźnych grupach dyskusyjnych oraz w innych grupach zorganizowanych np. na wzór spółdzielni lub stowarzyszeń, kształcenie przez rodziców / opiekunów i samokształcenie za pomocą dostępnej literatury i mediów oraz baz danych. W przypadkach zdobywania umiejętności zawodowych obowiązuje zasada mistrz – uczeń. Uczeń sam wybiera swego mistrza / mistrzów i ma u niego / u nich praktykować aż zdobędzie odpowiednie umiejętności potwierdzone przez mistrza. Potwierdzeniem ostatecznym zdobytej wiedzy lub umiejętności jest egzamin przed Komisją Egzaminacyjną złożoną z mistrzów i uczniów danej branży, powoływaną i odwoływaną według ustalonych zasad statutem branży.
  Znosi się przymus leczenia lub przymus szczepień – Ludzie Wolni sami decydują o tym czy i jak chcą się leczyć dopóki zachowują świadomość swych czynów. Dziecku Wolnemu daje się również takie same prawa gdy jego samoświadomość jest już ukształtowana, sprawa indywidualna potwierdzana przez opiekuna lub w sprawach spornych przez najbliższą społeczność znającą Dziecko Wolne i z miłością i z mądrością dbające o jego rozwój.
  Wolność Wyznania – wprowadza się zasady wolności wyznania i wzajemnego współdziałania wierzeń dla dobra Ojczyzny Ludzi Wolnych i dla dobra wszystkich Istot, w tym Zwierząt i Roślin. Wiary sprzeniewierzające się tej zasadzie będą eliminowane przez Ludzi Wolnych poprzez wotum nieufności.
  Żołnierze i Wojsko – Żołnierzem może być tylko Osoba uznana za zdolną do służby Ojczyźnie przez odpowiednią Komisję po zasięgnięciu opinii lekarzy / uzdrowicieli oraz kapłanów i społeczności, w której dana Osoba się wychowała lub kształciła. Zasady tworzenia i działania armii ustalą zbiorowo Ludzie Wolni w statucie armii z udziałem i przy uwzględnieniu propozycji Żołnierzy.

 • Program Wyborczy Archanioła Michała

  A oto kamień węgielny systemu Państwa i Ojczyzny Ludzi Wolnych.

  ZASADY LUDZI WOLNYCH

  Napisano rankiem w Boże Narodzenie 25 grudnia 2017 roku w ciągu 1,5 godziny.
  Konstytucją Ludzi Wolnych jest 10 przykazań na czas istnienia Nowej Ziemi podane na końcu zasad.
  Znosi się sejm, senat, ministerstwa, urzędy oraz istniejące przepisy – jedyną formą rządów dla Ludzi Wolnych jest Obsługa Baz Danych, w których gromadzona jest zdobyta wiedza oraz prosto dokumentowane wyniki badań terenowych w danej branży tzw. niezbędna informacja oraz gromadzone są proste i zrozumiałe normy dla dobra danej branży, całych społeczności i całej Ojczyzny. Obsługę Baz Danych wybiera dana społeczność w głosowaniu mailowym lub sms-owym. Każdy z Obsługi Baz Danych może zostać w każdej chwili odwołanym poprzez wotum nieufności członków danej branży lub społeczności. Szczegółowe zasady tworzenia norm, funkcjonowania i obsługi Baz Danych ustalą Ludzie Wolni w formie statutów branżowych.
  Pozostawia się Urząd Prezydenta dla reprezentowania Narodu na zewnątrz oraz rozpatrywania skarg Narodu i okazywania łaski. Zasady powoływania, odwoływania, działania i służby Urzędu Prezydenta ustali Naród Ludzi Wolnych w statucie.
  Znosi się konkurencję, banki – w tym pieniądze, korporacje, giełdy papierów i giełdy towarowe – wprowadza się zasady współpracy Ludzi Wolnych na zasadzie kontrybucjonizmu oraz buduje się spichlerze i magazyny plonów, towarów i usług również w formie baz danych j.w. Zasady kontrybucjonizmu zostaną szczegółowo opracowane i uświadomione Ludziom Wolnym przez szerzących te szczytne idee i chcących je szerzyć. Kontrybucjonizm daje Wszystkim Prawo dostępu do dóbr na zasadach równości. Likwiduje się przez to nierówności społeczne i biedę, a implantuje powszechny dobrobyt. Wprowadza się współpracę w miejsce konkurencji. Firmy i gospodarstwa drobne i małe oraz średnie będą mieć charakter firm rodzinnych, przy czym Rodziną będą i Właściciele firm i gospodarstw i wszyscy Pracownicy bez względu na Narodowość. Statut określi ochronę właściciela i pracownika w danej firmie lub gospodarstwie oraz zakres czynności. Firmy i gospodarstwa duże oraz bardzo duże będą mieć nadzór całej społeczności lub całego Narodu. Szczegóły podziałów i nadzoru ludzi nad takimi firmami i gospodarstwami ustalą Ludzie Wolni zbiorowo w statucie firm i gospodarstwa. Firmy i gospodarstwa będą współdziałać na zasadzie Spółdzielni dzieląc się mądrze i sprawiedliwie pracą, wiedzą i doświadczeniem. Inwestycję każdą prowadzi się na zasadzie wstępnego projektu bądź zgłoszenia robót umieszczanych w Bazach Danych oraz prowadzenia Dziennika Budowy, w którym specjaliści dokonują niezbędnych wpisów o wykonanych robotach i informacji o zmianach konstrukcyjnych i zmianach sposobu posadowienia oraz załączają niezbędne wyniki pomiarów i badań. Po wykonaniu inwestycji Dziennik Budowy i Załączniki wprowadza się do Baz Danych. O formie wstępnej projektowej lub formie zgłoszenia robót dla danych inwestycji zdecydują w głosowaniu Ludzie Wolni po debacie społecznej przy uwzględnieniu opinii specjalistów z danych branż.
  1 poprawka. Rozliczenia finansowe wprowadza się w wymianie międzynarodowej towarów i usług do czasu zaimplantowania zasad Kontrybucjonizmu w Narodach z nami współpracujących.
  Tworzy się system branżowy Narodu – branże i nowe branże rejestruje Urząd Prezydenta ustalając niezbędny porządek w tym względzie. W każdej branży Rada Mędrców powoływana i odwoływana przez jej członków ustanawia proste normy i zasady działania branży. Rada pracuje tylko okresowo dla dokonania zmian i poprawek oraz polepszenia jakości pracy i jej uproszczenia.
  Formy produkcji – w Państwie Ludzi Wolnych produkuje się tylko towary wysokiej i bardzo wysokiej jakości, rezygnując z produkcji bubli i rezygnując z produkcji złej i zatrutej żywności, w tym rezygnuje się z organizmów GMO. Czyni się tak dla zdrowia Ludzi Wolnych i w celu skracania czasu pracy Ludzi Wolnych.
  Formy własności – o tym co należy do danego Człowieka Wolnego, a co do całej danej Społeczności lub do całego Narodu decydować będą Ludzie Wolni w ramach danej społeczności i w ramach całego Narodu w formie poprawek do statutów lub do konstytucji ustalanych w głosowaniu po debacie prowadzonej w ramach Społeczności lub w ramach Narodu. Każdy Obcokrajowiec będący pracownikiem lub opiekunem lub współmałżonkiem jest częścią Narodu. Społeczności są to: wsie, miasta, gminy, starostwa, województwa i państwo – oraz uczelnie i szkoły oraz instytuty, grupy wyznaniowe, stowarzyszenia, a także firmy i gospodarstwa.
  Opiekunowie Ludzi wymagających opieki – tacy Opiekunowie są traktowani jak Pracownicy, tak jakby wykonywali zawód.
  Działalność sądów, prokuratur i policji uzupełnia się o nadzór Ludzi Wolnych nad ich działalnością. W przypadku złego działania Ludzie Wolni wystosują wotum nieufności względem danego organu lub jego członka aby ich odwołać. Szkolenie sędziów, prokuratorów i…

 • Spodziewam się jednak poważnego zamieszania w związku z żądaniami Rady – bo Ziemian nie da się urabiać jak plasteliny ! Dlatego ponownie powołuję mój program i propozycje RA:

 • A więc kamień może nam już spaść z serca.

  Niedługo statki i bazy Federacji, Enki, RA, Proxima … powinny pojawić się w naszym wymiarze.

  W tym wszystkim zastanawia mnie ; czyżby kościół KAT – olicki doczekał się sądu, o który tak bardzo się modli ?!

 • Szczęśliwy Powrót Galaktyczna Federacja C.D.

  Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w podróży do domu.

  Zadzwoń do nas: z miłością czekamy na twoje prośby.

  To jest wysiłek zespołowy.

  Kiedy pracujemy razem, jesteśmy Zwycięzcami !

  Dzisiaj rozmawialiśmy o wydarzeniach, które wkrótce przekształcą wasz świat.

  Pobłogosław nas wszystkich i pozwól, aby te święte wydarzenia zostały zamanifestowane !

  Czas cudu jest w zasięgu ręki!

  Wiedzcie, drodzy, że niezliczone Zaopatrzenie i niekończący się Dobrobyt Nieba są rzeczywiście Wasze !

  Niech tak będzie !

  Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirian dla Be One!)

  I Bądź w radości !

  Galaktyczna Federacja

 • Jeszcze najnowszy przekaz kompatybilny z wydarzeniami:

  Szczęśliwy Powrót Galaktyczna Federacja

  Zjednoczone Myśli Ziemian
  17 stycznia o 15:11 •
  WAŻNE…PRZECZYTAJ <3 POINFORMUJ INNYCH…
  Wracamy. Dzisiejsze wydarzenia są zachęcające i nadal zwiastują klęskę ciemnej kabały. Ważne jest, aby zrozumieć, co ta porażka naprawdę implikowałaby. Ciemność wiruje, gdy zapada się w wyniku nieuniknionej porażki.
  W związku z tym jesteśmy zachwyceni i zdajemy sobie sprawę, że jest to dopiero początek wielu satysfakcjonujących wydarzeń, które nadejdą.
  Rozumiemy, co ten proces naprawdę znaczy dla wszystkich, którzy pracują w Świetle.
  Spodziewamy się, po zainicjowaniu naszej kolejnej zagrywki, zaprezentowania ci twojego długo poszukiwanego zwycięstwa dobrobytu i wolności.
  Opracowaliśmy teraz specjalną strategię, aby zobaczyć, że tak właśnie się dzieje.
  Ciemność nie może już polegać na mocy jako głównej bazie.
  Jak dotąd ciemność jeszcze w pełni nie rozumie naszych zamiarów.
  Jesteśmy zdeterminowani, aby osiągnąć zwycięstwo, które oznacza ich porażkę. Nie jest łatwo przerobić rzeczywistość, która ma ponad 13 milionów lat.
  Prosimy, aby Lightworkers wytrwali w cierpliwości, którą do tej pory wykazaliście. Oczekuje się, że ważne wydarzenie nastąpi w nadchodzących tygodniach, więc przygotuj się.
  Ciemność zdaje sobie sprawę z tego, jak bliski jest jego upadek.
  Ciemność kontynuuje wdrażanie wszelkich strategii, które mogą opóźnić nieuniknione. Pakiety o długim opóźnieniu są przygotowywane do wydania.
  Manewry Galaktycznej Federacji i naszych ziemskich sojuszników pozwoliły nam przezwyciężyć pewne przeszkody. Kiedy wszystko już będzie gotowe, przygotuj się na nagłe przybycie GV NESARA / GESARA, w tym całą resztę obiecanego dobrobytu.
  Wiele rozbieżności w systemie bankowym jest obecnie na naszą korzyść. Używamy własnego systemu, aby je wypromować. Te „zasady bankowe” mają umożliwić rzeczywiście zapowiadaną od dawna Lightworkom.
  Jasno przewidujemy potok aktywności wyzwalającej, kiedy ta rozbieżność zostanie rozwiązana.
  Tajna wojna w systemie bankowym została naprawiona.
  Ta zmiana ma doprowadzić do końca USA, Inc. oraz sprawiedliwego i niezaprzeczalnego wzrostu Republiki w Stanach Zjednoczonych.
  Oczekujemy, że wszystko to rozwinie się w nadchodzących tygodniach. Bądźcie gotowi na świadków tych naprawdę niezwykłych wydarzeń.
  Ta perspektywa ma zmienić całą rzeczywistość twojego świata.
  Z niecierpliwością czekamy na rozwinięcie naszych planów i trochę poruszających zapowiedzi.
  Te ujawnienia rzeczywiście zmienią wszystko.
  Pozwoli to na zrealizowanie projektu NESARA dla całego świata (GESARA).
  Czas waszego wyzwolenia jest bliski.
  Kiedy wszystko jest na miejscu, oczekujemy serii audycji, aby wyjaśnić jej znaczenie każdemu mężczyźnie, kobiecie i dziecku. W ciągu miesiąca od Ogłoszeń rozpocznie się miękkie ujawnianie.
  PROSIMY O POMOC W KSZTAŁCENIU TYCH, KTÓRZY BĘDĄ SIĘ BAĆ, GDY DOWIEDZĄ SIE O NASZYM ISTNIENIU.
  Ujawnienie zmieni wszystko – od religii, przez naukę, historię i technologie.
  Żyjemy w czasach, gdy zagrożenie nuklearne może zostać dezaktywowane, a wzrost nowej świadomości eksplorowany jest w najpełniejszym możliwym zakresie.
  Nie bójcie się zagrożeń nuklearnych, bo Niebo uczyniło je przestarzałymi dziesiątkami lat temu.
  Cieszymy się, że ty i twój świat zostaliście wyzwoleni i ponownie przyjęci do wspólnoty galaktycznej.
  Pozdrowienia !
  Jesteśmy waszymi Wzniesionymi Mistrzami. Przychodzimy, wiedząc, że twój świat jest teraz w okresie przejściowym.
  Chaos, którego jesteś świadkiem, to po prostu koniec ciemności w Tobie. Przeanalizujmy wizję tego, co nas czeka w Twojej nowej rzeczywistości.
  Jesteśmy tutaj, aby wesprzeć to przejście i pokazać, co to znaczy i jak poruszać się po zmianach.
  Twoja rzeczywistość przechodzi teraz ogromną zmianę, która pozostaje niezauważona przez wielu.
  Poczuj, jak te zmiany wpływają na ciebie codziennie.
  Użyj swojego rozeznania, ponieważ szybko się rozwijają i nadal to robisz. Działają energie, które mogą zmienić twoje postrzeganie tej rzeczywistości.
  Duch czuje twoją rozwijającą się, kochającą naturę i radośnie patrzy, jak te delikatne zmiany odmieniają każdą część ciebie.
  Kreacja działa na wielu poziomach.
  Jest subtelna i łagodnia zmienia rzeczywistość, którą Ty jesteś. To na najdrobniejszych poziomach duch jest najbardziej skuteczny.
  Używając narzędzi ducha, zmieniamy twoją obecną rzeczywistość, zwiększając świadomość świata i tych, którzy szukają lepszego sposobu na nieskończoność.
  Praca pomiędzy tymi warstwami wydobywa drogę Ducha, pozwalając jej delikatnie przenieść się do przodu w nową świadomość.
  Ta nowa forma świadomości podkreśla, jak subtelnie te zmiany wpływają na wszystko.
  Projekt Ducha polega na stworzeniu piękna i cudowności w prostych rzeczach w życiu.
  Pamiętaj, jak duch działa, aby produkować radość i miłość, ponieważ to właśnie w nich możemy pracować najbardziej efektywnie.
  Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w…

 • Turkus

  Panie Marku, Już widzę, jak bankierzy i kapłani oddają swoje majątki :} Przyznam, że wstępne ustalenia brzmią sensownie, a zwłaszcza ten o powrocie do natury – nie umniejszając innym.