Dzisiaj w nocy próbowano mnie zamordować.

Niepotrzebne mi było nanowahadełko by wiedzieć, że nastąpił mocny atak mikrofalowy. Atak nastąpił o godzinie 3 w nocy, natężenie promieniowania przekraczało 50-krotnie dopuszczalną dawkę. Ataku dokonano maserem (mikrofalowy laser) z satelity wiązką o szerokości 4 metrów – ucierpiało 7 osób w klatce bloku gdzie mieszkam. Na szczęście, z tego co widzę nanowahadełkiem skończyło się na bezsenności, gdyż jesteśmy pod dobrą opieką i nastąpiła jakaś blokada wiązki w krytycznym momencie. Bez blokady natężenie przekroczyło by wartość 500-krotną bezpiecznego. W takim przypadku śmierć następuje w 8 minut.

Widzę, że za atakiem stoi 7 osób – wszystkie z Izraela – 4 wykonawców i 3 rabinów, izraelskich sędziów. Widzę, że od 80 minut żaden z nich nie żyje. Zamordowano ich 8 wiązkami maserów dokładnie takimi jakie oni zastosowali wobec mnie, mojej rodziny i sąsiadów. Dokonali tego pracownicy CIA lojalni dla Donalda Trumpa. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Widzę też, że Prezydent Donald Trump był na bieżąco informowany o tej akcji co godzinę, ostatnio półtorej godziny temu. Widzę też, że treści moich wpisów są mu regularnie tłumaczone, wraz z komentarzami tutaj i na moim profilu na Facebooku.

Także Prezydent Rosji Władimir Putin, co godzinę dostaje relację i tłumaczenie tego co piszemy – ostatnia była o godzinie 4:30 rano. Sytuacja jest na tyle poważna, że prezydent Rosji nadal jeszcze nie poszedł spać.
Nie sądzę by nanowahadełko kłamało, mam w tej chwili bardzo wysokie wibracje i witalność i po prostu samo mi chodzi.

Sprawdziłem też ile osób nie żyje spośród konspiratorów, którzy chcieli wypuścić bombę wodorową o mocy 20 megaton na Kraków (tak mi wychodzi nanowahadełkiem). Jeśli by do tego doszło, to 18% powierzchni kraju było by zupełnie zniszczone, 20 milionów ofiar i ponad 70 milionów ciężko chorych.
Żaden z nich nie żyje, ogółem 38 osób, wszyscy żydzi – 80% z Izraela, pozostali z innych 7 krajów. Wśród nich jest 4 z rodziny Roszyldów, 6 przedstawicieli Watykanu, 2 osoby z USA.
Widzę, że bomba została wystrzelona z terenów Izraela o godz 2:59 w nocy naszego czasu. Została jednak spalona przez laser amerykański. Rozkaz wydał Prezydent Donald Trump.
Nikt z Polaków, ani nawet z żydów mieszkających w Polsce nie był w to zamieszany.

Skończyły się też podsłuchy moich telefonów po tym jak zmarło 30 osób odpowiedzialnych za nie w 2 żydowskich agencjach podsłuchowych – w USA i Rosji.

Ogółem nie żyje 869 konspiratorów przeciwko ludzkości, 98% z nich to żydzi (80% to satanistyczni rabini). 26% z nich zostało zabitych metodami konwencjonalnymi, pozostali na skutek nagłych chorób.

42 komentarze Dzisiaj w nocy próbowano mnie zamordować.

 • Smith

  Szanowny Panie Marku!
  A co się dzieje z P. K. Tarasiewiczem? Dawno z/o Nim nie było artykułu / wywiadu. No i jak się zakończyła (czy to dobre słowo?) sprawa P. K. Winiarczyka?

  Pozdrawiam!

 • Wojtek.

  Witam Panie Marku.
  Widzę że już się mocno pogubiłem i nie wiem co o tym wszystkim myśleć.
  Pozdrawiam i dużo zdrowia.

 • widziałem

  Acha jeszcze jedno; Pozdrawiam tego pana prawdopodobnie z mossadu co spieprzał ów feralnej nocy z mojego bloku i panów też na bank z agencjii z bloku z naprzeciwka co mnie smażyli których widziałem ze sprzętem i dostac sie do nich nie mogłem… Jak czytają to pamiętają o jaką sytacje chodzi…

 • widziałem

  Co do ataków mikrofalowych chciałbym powiedzieć że wiem o czym mowa dlatego że przeżyłem to na własnej skórze prawie tracąc życie. Wróciłem z zagranicy do domu rodziców po 2 latach nieobecności w kraju a było to w roku 2014. Rodzice mieszkają na gęstym osiedlu prawie same blokowiska. Pewnej nocy wróciłem do domu, byłem wcięty po spotkaniu z kolegą którego dawno nie widziałem. Położyłem się w jednym z trzech pokoi i poszedłem spać (było to ok 1 w nocy). po chyba z pół godz. przebudziłem się z dziwnym dzwiekiem odgłosu koparki tak jakby z daleka i czułem bolesne nasilające się mrowienie całego ciała. Pomyślałem że jestem pijany i że przesadziłem bagatelizuąc to. Ale niestety nieszło spac i nagle patrze po ciemku przedmioty zmeniały kształty wokół mnie (napewno nie po alkoholu) rozciągając sie na całej dlugości wokół mnie wszystko się we mnie dosłownie gotowało można by było tak powiedzieć. wytrzymałem może tak z pol godziny doznałem w kilka minut strasznie silnego migrenowego bólu głowy i ucieklem do innego pokoju gdzie usnalem bez problmu. Na drugi dzien opowiedzialem to matce gdzie kolejnej nocy chciala to sprawdzic spiąc w tym pokoju. przezyla podobnie to co ja. Wiec powiem krótko zagłebiając sie potem w temat. Najbardziej narażone są gęste osiedla gdzie ataki mikrofalowe są najwiecej przeprowadzane w celu wysiedlenia nas Polaków z tego kraju, a na nasze miejsce jest dluga lista przybyszy z israela, gdzie tam kolejki sie ustawiaja jak za komuny po wize do nas za nas… A od tak sobie prawdziwa historia z zycia… po krótku skrocona wersja bo jaj bylo duzo wiecej pozdrawiam.

 • Zwierzak

  No dobrze, to w wolnym czasie jak by Pan mógł poświęcić na to 2 min bo to dla mnie bardzo ważne, jeśli chcę przekonać niedowiarków, a pisał Pan tak ostre rzeczy że bez jakiegoś konkretnego dowodu wyjdę na idiotę..

 • Zwierzak

  Panie Marku, widziałem filmik jak pan testował wahadełko i aż trudno uwierzyć, bo moja dziewczyna też bawiła się wahadełkiem ( zwykłym ) i efekty były mizerne. Czy mógłby Pan coś powiedzieć o mnie i mojej dziewczynie? Jeśli mam to pokazać dalej i nie wyjść na głupka to chciałbym mieć pewność ,że to mówi prawdę. Proszę mi wybaczyć sceptycyzm, ale za dużo jest w internecie osób, które się zajmują podobnymi rzeczami. Do Ciebie zaglądam od dość dawna i pewnie będę zaglądał mimo to, ale fajnie jak by się udało potwierdzić zdolności wahadełka czarno na białym.

  np. nasze imiona, moją datę urodzenia, wiek, cokolwiek co można zweryfikować.

  Pozdrawiam serdecznie.

 • kanzas

  To ja też poproszę coś o mnie.

 • KONEKTOR

  Panie Marku proszę sprawdzić moją aurę i ilość wcieleń. Będę wdzięczny.

  • Admin

   Stara dusza, 5 mln lat, fioletowa aura, nawet biała. Ponad 8 tys wcieleń na Ziemi, i ponad 30 tys gdzie indziej. 2 karmy do odrobienia przez nieco więcej niż rok.

   • KONEKTOR

    Dziękuję. Wiele mi to wyjaśnia z tego czego doświadczyłem w życiu. Nie wiem do końca jakie z tego wyciągnąć korzyści. Muszę się nad tym zastanowić. Pozdrawiam i życzę siły

 • donald tusk

  Pan Marek to kompletny idiota, wystarczy mu przesłać jakieś brednie na email a on wszystko łyka i publikuje na tej stronie. Sprawdzałem to wiele razy. Może znów mu coś podeślę z fikcyjnego adresu o ufo 🙂 Jakoś nanowahadełko nie może trafić liczb w lotto-kurwa dziwne 🙂

  • Admin

   Tomasz Rzitko z Wyszkowa? Sprawdź OB, masz na 40%. Obudź się chłopie, bo tamci odejdą, a wy żydzi będziecie za nich rozliczani. Za 5 dni już nie wstaniesz z łóżka, widzę 7 chorób z brodawicą na całym ciele i rakiem prostaty. I tak jesteś szczęściarzem, bo potrwa to tylko 3 miesiące.

 • margo020

  Człowieku, ręce opadają jak się to czyta. Po co Ci to wszystko było ?

 • Magdalena

  Panie Marku
  Jestem oslabiona po dzisiejszej nocy (od trzeciej w nocy biegunka i mdlosci. Dziecko to chore spalo bardzo niespokojnie. Drugie przez cala noc powracajacy koszmar. Tylko maz spal bardzo dobrze.

  • Admin

   Miałaś atak mikrofalowy, dawka przekroczyła 6-krotnie dopuszczalną przez pół godziny. Nic wam nie będzie, ale regeneracja potrwa 3 dni. Nie powinno być więcej ataków, gdyż ci ludzie są już ciężko chorzy (razem 8 osób), zostało im ok miesiąc życia, chyba że publicznie was przeproszą i wpłacą pół miliona odszkodowania. Atak był z samochodu, nie chce mi się już szukać powodów. W każdym razie jest ponad 90% szans, że się spróbują zrehabilitować. Inaczej ciężkie męki i śmierć.

 • Kto prowadzi aktualnie tą stronę i parę innych ?

  • Admin

   Ja prowadzę z grupą informatyków.

  • Panie Marku, prosiłbym w ramach relaksu od poważnych tematów o wskazanie przy pomocy nanowahadełka mojej lokalizacji. Przeczytałem Pana artykuły o możliwościach wahadełka i trochę mnie to zainteresowało. Jeżeli dziś jest Pan zmęczony chętnie zaczekam dzień, dwa.
   PS1. Nie jestem agentem, nikt mi nie proponował (za wyjątkiem ZMS w szkole ale to było dawno), PS2. proszę się nie sugerować netowymi wyszukiwarkami po ip bo sieć w której siedzę stosuje podwójny nat i rutuje w 4 strony świata.
   A jeżeli znajdzie Pan chwilę coś o zdrowiu bo dolega a nie mam za bardzo ochoty na wizytę u lekarza (wskazany specjalista).
   Podziękuję.

   • Admin

    Jesteś agentem, pokazuje mi Mossad. Wejdź na mój profil Facebooka, tam mnie już testowano. Tu chcesz wprowadzić dezinformację, że nie potrafię zgadnąć twojej lokalizacji agencie Wyran Ryz. Za ok 8 godzin spójrz w lustro.

 • art

  Panie Marku o 3 w nocy zaczynaja sie wlasnie ataki demoniczne. Chcę powiedziec ze atak mikrofalowy mogl byc wytworzony sztucznie w umyśle przez demona ktory dokonuje nawiedzenia w tej godzinie.

  • Admin

   Sam masz 18 demonów.

   • atos

    podły gamoniu, masz milion trylion demonów szamanów duchów wampirów bovisów srysów penisów w swoim pustym deklu. wiem głąbie że robisz z siebie jeszcze większego debila specjalnie, bo takie masz zadanie w swoim jałowym życiu. jak to jest gamoniu? smutne życie, bo nie swoje. jesteś marionetką i taki sens twego żywota. jesteś nieszczęśliwy. ubezwłasnowolniony umysł.

    pól neta ma niesłychaną bekę z ciebie. cyrk pierwsza klasa!!!! gratulacje. książkowy przykład jak być idiotą.

 • Mira

  To są na prawdę wspaniałe wiadomości! Nareszcie „oni” są bezsilni! 🙂 Może to też kres „polskich”” terrorystów szczepionkowych? Już nie mogę się doczekać!

 • ninanonimowa

  ———————-przepiękny art. o kobiecych włosach . SIŁA tkwiąca we włosach.

  https://treborok.wordpress.com/tajemnice-ruskiego-warkocza/?preview=true

 • ninanonimowa

  ————–da się zdjąć tą satelitę ? aby więcej nie szkodziła ?.

 • adi

  Panie Marku , pisał pan że wszystkie wyrzutnie zostały zablokowane a jednak
  udało im się wystrzelić pocisk . Czyli coś nie zadziałało ?

  • Admin

   Nie wiem, może działa kilka sił. Jakby Amerykanie nie byli gotowi to zadziałała by blokada? Tak mi pokazuje nanowahadełko. Że jest siła, która czuwa, ale tylko w ostateczności ingeruje.

 • lustereczko

  agenci, agenci wszędzie agenci, co za bałazenada!!!! tylko ja marek, nanomarek jest agentem najprawdziwszym!!!
  hahahahaha!!!!
  ja pierdolę, co za syf we łbie!!! nowotwór, nannotwór u wszystkich, tylko nie u mnie bo jestem nanoagentem!!!!

  • Admin

   Zostało ci jeszcze 4 dni pisania. Dzisiaj jeszcze fikasz, ale chciałbym zobaczyć twoją minę jak ci brodawy zaczną wyrastać. Pokazuje mi, że masz je mieć na 100% powierzchni ciała. Do tego stopnia, że ci penis sam odpadnie. Wiem, to nie jest śmieszne, ale tak to wygląda.

   • atos

    adminie, słowo zwierciadłem duszy. wszystko wróci. do ciebie. na twój rozkaz.
    zamień myśl słowo a słowo zamieni się w czyn. takie oto życie! lustereczko adminie.

    jak czytam te twoje wypociny, to aż włos się jerzy z jaką mocą jebną w ciebie te wsyztskie choroby, które życzysz innym. masakara

 • kanzas

  To znaczy , żę barrrdzooooooo nas israel nie kocha……

 • Cezary

  Witam Panie Marku.
  Cieszę się że nic się Panu nie stało.
  Pozdrawiam Serdecznie i dużo zdrówka życzę.

  Cezary

 • Agata

  Ooooo. Brak komentarzy? Hmmm. Pozdrawiam.

 • Precz z GMO

  Marek, oby tak dalej. Weź się za politykierów israelskich i sprzedajnych marionetek w polskim parlamencie, którzy działają przeciwko Polsce, wprowadzają GMO, szczepionki i uwalają polskie firmy itd. Brawo, Brawo, Brawo!

 • Spoko

  Daj już sobie spokój, jeszcze trochę to ludzkość przestanie istnieć i i zostanie tylko Marek.
  Odlot całkowity! Tu już lekarz nie pomoże.

  • Admin

   Jeden z nielicznych co go choróbska jeszcze nie położyły? Widzę, że działasz pro-bono dla Izraela (sayanin). No, ale tu też te same siły działają i cię położą na długi czas do łóżka. Widzę pół roku niezłej męczarni. Może cię to nauczy, że należy służyć ludzkości, a nie psychopatom.

 • kanzas

  A co ze zdrajcami z POlski? Ktoś z kręgów naszej władzy też był w to zamieszany? Skąd ta bomba miała na nas spaść?

  • Admin

   Widzę, że bomba została wystrzelona z terenów Izraela o godz 2:59 w nocy naszego czasu. Została jednak spalona przez laser amerykański. Rozkaz wydał Prezydent Donald Trump.
   Nikt z Polaków, ani nawet z żydów mieszkających w Polsce nie był w to zamieszany.