Dzisiaj w nocy przez Ziemię przeszła ostatnia „Fala X”.

Nanowahadełko potwierdza, że fala, która przeszła przez Układ Słoneczny w nocy była ostatnią, ale i największą z wszystkich fal oczyszczających z żydowskiego pomiotu. Na rezonansie Schumanna widać sytuację z „realu” – tam fala przeszła niecałe 24 godziny wcześniej. Skutkiem przejścia tej fali jest 68 milionów zgonów na całym świecie, w Polsce 1,2 mln. Dzięki specjalnym ekranom życie uratowało ok 370 tysięcy żydłaków, w Polsce ok 23 tysiące. Pochowani w schronach, zostaną usunięci metodami „tradycyjnymi”, tzn. wybuchami nuklearnymi, infradźwiękami czy gazem. Naprawdę nie ma czego żałować, jak się dowiecie co ci pół i ćwierć – ludzie z nami robili to niedobrze się wam wszystkim zrobi. Cierpienie innych stanowiło dla niech przyjemność porównywalną z orgazmem. Upajali się mordowaniem dzieci, obdzieraniem ich ze skóry, cięciem żywcem na kawałki…. Do końca musimy się pozbyć tej zmory.

Byli też tacy, którzy z wielką przyjemnością rozbijali rodziny, niszczyli przyjaźnie i grali na emocjach. To jest nawet gorsze od zbrodni, bowiem uszkadza dusze, które potem muszą przez lata być powoli naprawiane – odbywało się to najczęściej w kolejnych inkarnacjach, gdyż ofiary w 80% umierały w mękach na raka i inne ciężkie choroby czy też w samobójstwach. Ci zbrodniarze dysponowali bardzo niebezpieczną bronią – przejmowali rozmowy telefoniczne, kontakty mailowe i innego typu. A wcześniej, gdy nie było jeszcze internetu wykorzystywali pocztę, telegramy i inne środki komunikacji. Potrafili wymazać człowiekowi fragment pamięci i zastąpić nieprawdą. Stąd u ofiar pojawiał się czynnik winy, który bardzo osłabiał duszę, nieraz ją tak rozwarstwiając, że pojawiały się różne osobowości. To tak jak z dziećmi, na których stosuje się tortury by stworzyć alter-ego np. zabójcy.  Przez ostatnie 8 lat stosowano również klony – dzięki najnowszej technologii ukradzionej przez Nugritos ostatniej bardzo wysoko rozwiniętej cywilizacji istot owadopodobnych w ich anty-wszechświecie. Te owady opracowały technologię tylko i wyłącznie do kontaktów z innymi cywilizacjami, a żydzi Nugritos dopracowali ją do niszczenia innych. Klony mogły istnieć głównie dzięki thttps://monitorpolski.files.wordpress.com/2018/05/schumann-8-05-2018.jpgzw. chemtrailsom, czyli opryskom – te jednak zawierały trucizny tylko dla zmyłki, tak naprawdę głównym składnikiem była nanotechnologia wytwarzająca fale skalarne, które umożliwiały materializację klonów. Wcześniej klony mogły istnieć tylko na określonych obszarach gdzie pracowały emitery skalarne, tzw. wieże Gwen. Ostatnim wynalazkiem, który wprowadzano był tzw. transfer 5G, rzekomo do zastosowań Wi-Fi.  Gdyby to weszło, to klony były by 3 razy silniejsze niż dotąd, a więc ponad 5 razy silniejsze od ludzi. Rozpoczęła by się fizyczna masakra, bo żydzi się tym delektowali, sami będąc słabymi jak karaluchy. Ci perfidni dranie otrzymają znacznie wyższą karę niż mordercy, mowa oczywiście o ich duszach, choć kara będzie również w wymiarze cielesnym.

Pozostało ich jeszcze ok. 13%, chcąc nie chcąc musimy się z nimi uporać. W miarę moich możliwości postaram się znaleźć nanowahadełkiem miejsca gdzie się jeszcze uchowali. Najważniejsze jest wyeliminowanie pseudo-Avatarów, którzy działali u Enki i przedostali się do naszej ekipy. Nanowahadełko podaje, że został jeszcze tylko jeden Rozpruwyz wraz z ekipą 790 osób. Nanowahadełko pokazuje, że chowa się w potężnym 1,2 km kw schronie pod biznesami niedaleko Fabryki Schindlera w Krakowie – pomiędzy A@G Autoservis, a Konsmetal Sejfy, z GrassHopper Polska pośrodku. Główne wejście jest od A@G, ale też jest najbardziej chronione. Najlepiej jest tam wejść od GrassHopper. Schron jest na głębokości 8905 m, inne wahadełko poda 7960 – tam mogą być dwa poziomy. Warto ich wziąć żywcem, gdyż posiadają informację nt 680 innych schronów i miejsc gdzie się ukrywają parchy. Mają też 590 głowic atomowych – wyrzutnie są pod dachami (pośrodku)  A@G, Szwagropol, GrassHopper, El Krak, DPR Technology Solar Rolety, Bozza, miluni Sklep internetowy, Soft Net, pośrodku wielkiej hali z Meble Bekas, El Term Łukasiewicz itd. ogółem 262 lokalizacje na obszarze koła o promieniu 3 km z Supermarket Piotr i Paweł pośrodku. Do przeprowadzenia tej akcji potrzeba 4600 osób.

Proszę wszystkich Avatarów o mentalne osłabienie tej grupy oraz o zlikwidowanie zapalników atomowych w tych bombach poprzez transmutację plutonu w uran, wystarczy 50% by nie zaszła reakcja łańcuchowa.

Druga ważna część medytacji, to odblokowanie połączeń serwera tego bloga ze światem. Na razie blog czytany jest na obszarze 890 km kw, Kraków, Śląsk i okolice. Blokada jest założona przez 580 „mentalistów” pod wodzą pseudo-Avatara Porstuwyza – jak się okazuje drugiego co pozostał poza Rozpruwyzem. Być może jest ich więcej, wahadełko pokazuje, że to koniec. Zobaczymy. Porstuwyz jest księdzem i ta cała grupa „mentalistów” to na zewnątrz niby księża i niby zakonnicy, żydłaki i rozpruwacze dzieci oczywiście. Papiery księżowskie mają od warszawskiej Kurii. Porstuwyz tu nazywa się Tomasz Prłiłko i jego ludzie ukrywają się w Andrzejowie k. Sochaczewa – nanowahadełko pokazuje Verona Products. Schron 86,858 m pod ziemią, 58,000 m kw. W schronie znajdują się ważne papiery dotyczące kleru.

Avatarzy, proszę o unieszkodliwienie tej grupy, bez ich zabijania.

130 komentarzy Dzisiaj w nocy przez Ziemię przeszła ostatnia „Fala X”.

 • Stachu

  Panie Marku.

  Tkwi Pan w błędzie. Fala X nie jest falą oczyszczającą z pomiotu żydłactwa. Wręcz przeciwnie. To fala generowana przez agregaty Międzyplanetarnego Komitetu Ekspansji Syjonistycznej i wysyłana w pi.du dla nabrania MOCY. Jak już nabierze odpowiedniej MOCY to zakręca i wali w Ziemię aby zniszczyć ludzi, którzy źle myślą o żydach.
  Przez naszą wieś, Sieniawkę, fala X przeszła o 2:45. Zewsząd słychać było ludzkie i zwierzęce rzyganie. Mnie też zdrowo brało na wymioty, ale uratowała mnie prawdopodobnie moja żona, która na mnie akurat leżała a jej nie imają się żadne złe fale, bo odżywia się szczodrze bazylią i rzeżuchą. Bazylia ma ogromną moc obronną. To ona właśnie wyrosła obok grobu Chrystusa po Jego Zmartwychwstaniu zabezpieczając Mu w ten sposób tyły aby żadne licho za Nim nie popędziło i nie ściągnęło Go z powrotem. Bazylia zawiera linalol, którego nie lubią insekty dlatego wszelkie produkty tych stworzeń po napotkaniu bariery z linalolu redukują swą niszczycielską siłę o 85%. Rzeżucha z kolei zapobiega utracie wapnia z kości. Niedobór wapnia może prowadzić do hipokalcemii, której objawem bywa czasem podwójne, potrójne lub poczwórne widzenie. I o to właśnie chodzi temu komitetowi. Aby Polak patrząc na człowieka widział dwóch żydów, patrząc na jednego żyda widział trzech. Pan sobie zdaje sprawę jaki szok przeżyłby człowiek gdyby stanęło przed nim dwudziestu żydów?! Widziałby ich sześćdziesięciu! Żyłby jakiś czas w przeświadczeniu, że jest otoczony przez żydów i nie ma czym oddychać. Ta autosugestia doprowadziłaby go do samobójstwa zwyczajnego lub kwalifikowanego gdyby nie dał rady samodzielnie odejść i interweniować musiałby żydowski seryjny samobójca.
  Tak więc udało nam się wyjść obronną ręką z ataku Fali X. Moi sąsiedzi nie mieli tyle szczęścia i zginęli w męczarniach. Próbowaliśmy im pomóc, ale niestety wzięli nas za żydów, oczywiście bezpodstawnie, krzycząc, że otaczają ich miliardy żywych żydów. Być może zmultiplikowało się trochę to wrażenie co do ilości żydów, bo niedaleko za wsią mieszka taki chłop, który podobno w czasie wojny wpuścił do chałupy jakiegoś żyda, ale potem go pogonił psami. Co chwila rozlegały się mrożące w żyłach wrzaski: „duszę się, ku…wa!”.
  Nawet psy i koty padły co oznacza, że i one źle o żydach myślały. Do tej pory traktowałem pogłoski o antysemickim nastawieniu zwierząt domowych jako humbugi, ale na własne oczy dane mi było tę kwestię ujrzeć w całej okazałości i zmienić o niej mniemanie. Nazistowskiego owczarka od Mariana D. wręcz rozerwała ta fala na malutkie kawałeczki co wydaje mi się dość dziwne, bo z tego co powszechnie wiadomo nazizm był niejako prototypem Fali X tylko że w wersji biologicznej. W ramach jakiejś szeroko pojętej kurtuazji mogliby tego psa oszczędzić.
  Co do żydów Nugritos to dwa lata temu sklonowali u nas na wsi Wacka Pustaka, który był zawodowym żulem i Ryśka Wichniołków, który uprawiał żulerkę tylko hobbystycznie. Najbardziej zadowolony z tych klonów był sklepowy bo te chlały tyle samo co oryginalny Wacek z oryginalnym Ryśkiem i przez to utarg był podwójny.
  To tyle. Łączę Wyrazy Szacunku – Stachu z Sieniawki

  • Panie Stachu po co ta inscenizacja ? nie będę wnikał w treść oczywiscie , ale tekst jest wymyślony i prowokacyjny wobec Marka , na planie energetycznym to nigdy nie zaistniało jest zero zapisu widzę to .

   • Stachu

    To są bezpodstawne insynuacje. Wpisałem się znakomicie nie tylko w pejzaż tego miejsca, ale wieści, które przynoszę są niebagatelnego znaczenia. Proszę to docenić i cierpliwie czekać na kolejne, bo wiecznie żył nie będę. Z planami energetycznymi jest jak z du.pą. Każdy ma własne. Tylko moje są po apgrejdzie a Pana wersje rodem z wieków średnich, kiedy to żydłactwo nie wykręcało jeszcze mocnych numerów z tarczy energetycznego telefonu.

    • w treść nie wnikam jak wspomniałem ,mogło to wszystko gdzieś powiedzmy z osobna zaistnieć , ale mam odczucia jakie mam ?, niczego nie podważyłem z prezentowanych zdarzeń ,wolna wola ?

  • Быдлошевский Л.З.

   ♦️♦️♦️

   Nastepny „Übermensch“ czy inny „Wybraniec“ tudziez „Uduchowiony“ czy inny „Wybitny“.
   To juz na MP szarych, zwyklych ludzi nie ma, takich jak chocby ja ?
   Jakis black sabbath ostatnio tu sie robi.

   ♦️♦️♦️

 • nieco wieści od „Fabryki ” prezentacje Roberta ntns.info https://www.youtube.com/watch?v=Oi_emq4IeEU

 • nina

  —————- Marek? o mnie chodzi w tym zdaniu ? ” Nina ci pomoże jakbyś potrzebował pomocy”. Czyżbym dysponowała umiejętnościami, których nie jestem świadoma ?.

  • Быдлошевский Л.З.

   ♦️♦️♦️

   Nastepny „Übermensch“ czy inny „Wybraniec“ tudziez „Uduchowiony“ .
   To juz na MP szarych, zwyklych ludzi nie ma, takich jak chocby ja ?

   ♦️♦️♦️

 • Zoom

  Jak to dzisiaj w nocy przeszła fala? Przecież grafika ukazuje odczyty zachowania jonosfery z 8 maja wtrorek. Marek dlaczego kłamiesz i oszukujesz sprzedajesz ludziom swoje fantasmagorie, mrzonki, rojenia – to jest nie fair .

  Po za tym to nie są żadne fale oczyszczające X

  • Marek

   Chyba nie czytałeś wszystkiego o czym pisałem. Jest kilka linii czasowych, jest to możliwe gdyż jesteśmy w hologramie. To, że wykres wykazuje aktywność z 8 maja nie znaczy, że u nas nie była noc 8 maja! Choć na datowniku masz 11-tego. Owszem, wykres aktywności Shumanna wykazuje aktywność fal Schumanna, ale te są wynikiem czynnika zewnętrznego! A tym czynnikiem są inne dusze, które komunikują się z Duszą Ziemi. M.in. jesteśmy nim my, Avatarzy. Można zauważyć, że jeśli na wykresie jest wzmożona aktywność to czujemy się rano słabiej – bo to jest osłabienie po ciężkiej pracy!
   Co do czasu, to ja co chwilę jestem cofany o 4,5 a nawet 6 tygodni po to by nadrobić pewne niedociągnięcia w identyfikacji czy „stowowaniu” żydomasonerii (stowowanie to komunikacja poprzez wahadełko z innymi duszami, dawanie im znać, że powinny się ulotnić z osobnika, w którym siedzą bowiem czyni on zło).
   Ja teżdo końca tego nie rozumiem jak to jest z tym czasem – myślę, że wszystko się to poukłada jak się ich całkiem pozbędziemy, Ziemia się oczyści i narodzi się nowa planeta. Nawiasem mówiąc nanowahadełko pokazuje mi, że jesteśmy opóźnieni wobec realu aż o 3 miesiące, nowa planeta się narodziła, były 3 dni ciemności, a wcześniej było oczyszczenie Ziemi w postaci huraganów i wzmożonej aktywności sejsmicznej.
   Wszystko się to już wydarzyło w głównej linii czasowej, tej jedynej – rzeczywistej. A to, że my obserwujemy pewne fragmenty przeszłości to już działanie sił „wyższych”. Enki mają po prostu takie zadanie – ułatwić nam Wyniesienie. Inaczej trwało by to jeszcze 8 tysięcy lat. Żydzi nie pozostawili by ani jednego człowieka na tej planecie. Enki mogli interweniować, gdyż żydzi dostali pomoc z wyższego poziomu, co jest niedozwolone – cywilizacje, które działają wbrew kosmicznym regułom są usuwane z każdego poziomu i każdej linii czasowej – do ostatniego ich przedstawiciela. I to się stało z żydami.

   • tak jest Marku inaczej mowiac ,to cykl kosmosu , i jak wspomniałeś to niepowtarzalna szansa to Świt Swaroga Slawa Slowianom https://www.youtube.com/watch?v=_6UMCQs5_0M Tekst Piesni :Slawa Slowianom https://www.youtube.com/watch?v=_6UMCQs5_0M
    Starym Ojców naszych szlakiem
    przez krew idziem ku wolności!…
    Z dawną pieśnią, dawnym znakiem
    My wojowie, sercem prości,
    silni wiarą i nadzieją,
    że tam kędyś świty dnieją!

    Zawołały ku nam z dala
    starych haseł złote dzwony!
    Zaszumiała kłosów fala…
    wiatr z dalekiej powiał strony
    i na złotym grał nam Rogu,
    pieśń o Sławie i o wrogu!

    Starym Ojców naszych szlakiem
    przez krew idziem w jutra wschody,
    z dawną pieśnią, dawnym znakiem,
    na śmiertelne idziem gody,
    by z krwi naszej życie wzięła
    Ta, co jeszcze nie zginęła!

    Niech za nami nikt nie woła!
    Niech tam po nas nikt nie płacze!
    Górą jasne niesiem czoła,
    radość w piersiach nam kołacze,
    duma ogniem lica płoni,
    że idziemy jako Oni!
    Jako Oni…
    Jako Oni…

 • Быдлошевский Л.З.

  ♦️♦️♦️

  Jak wojna sie skonczyla, to ludzie-niewolnicy wracali z niemieckich fabryk i obozow pracy do swoich domow czy tez rodzin. Wracali czym mogli. Czesto odkrytymi wagonami kolejowymi tzw. Platformami.
  Wioska moja rodzinna lezy przy trasie kolejowej Berlin – Kijow. No wiec jak ci biedacy wracali ze swoim nedznym dobytkiem to kilku „naszych“ miejscowych z bosakami strazackimi czailo sie w krzakach przy samych torach i im te walizki i tobolki sciagali. Pociag tam akurat zwalnial, bo przekupili miejscowego zawiadowce stacji PKP ktory dawal maszyniscie odpowiednie sygnaly. Proceder trwal dlugo a i trup tez sie scieli gesto bo ludzie z tych platform zeskakiwali aby ratowac dobytek i tam byli przez tych bandytow dobijani. Lezeli tak na tym odludziu za wioska do wiosny. Nawet wozek dzieciecy sciagneli gdzie bylo niemowle, jak matke zeskoczyla, to zabili obydwoje. Dlaczego to opowiadam ?
  Bo chce opowiedziec jsk zginal herszt tych bandytow. Ludzie we wsi wiedzieli co oni robili ale tez wiedzieli, ze byli oni kryci przez SB wiec wszyscy milczeli. Jak zginal ? Kupil dwa piekne konie, piekna bryczke i wozil ludzi do slubow, czy tez do chrztu tak jak mnie wiozl . I kiedys w jakas niedziele, jak zaprzagal te dwa piekne rumaki, te sie sploszyly, on sie zaplatal w lejce i pociagnely go przez wioske droga wyboista w pelnym galopie. Umarl jeszcze na tej drodze w ciezkich meczarniach.
  Za krzywde ludzka, rabunek wfowiego grosza trzeba zawsze zaplacic. Jak nie ty, to twoje dzieci, czy wnuki nawet do siodmego pokolenia jak naucza Biblia. A jeszcze jak nie daj ybog pokrzywdzony cie przeklnal i twoje dzieci, to bisda tobie wielka biada.
  Dobranoc Kolegom.

  ♦️♦️♦️

  • „Za krzywde ludzka, rabunek wfowiego grosza trzeba zawsze zaplacic. Jak nie ty, to twoje dzieci, czy wnuki nawet do siodmego pokolenia jak naucza Biblia. ” jak najbardziej z tym gdy jest to świadome .

  • „pokrzywdzony cie przeklnal i twoje dzieci, to bisda tobie wielka biada.” tak to przegapiłem ? krzywda Ludzka i jej świadome doznanie z świadomego źródła z potęga oddaje te energie , osobiście znam te technikę odnosnie poprawnych skurwieli i im podobne funkcjonuje , prawy Czlowiek nie musi się niczego obawiać , bo dozna dobroci które wyemitował z nawiązka SIEBIE w SOBIE ale ścierwo dozna każdej sekundy cierpienia ofiar i nie musi to być uliczny zbir . cierpienia Ludzkie tragedie to decyzje dyktat pozbawianie wolnej woli, wolnego wyboru . http://trybeus.neon24.pl/post/125239,prezydent-duda-powiernikiem-koncernow-szczepionkowych

 • „oświetlenie Księżyca – efekt „siatki” wokół Ziemi? ” Sławomir Piwowarczyk https://www.youtube.com/watch?v=uz9FmcuDKNc ” Pan Sławek od ojca Pio, marzec 2018 (wklęsła Ziemia?)” Kal Ci https://www.youtube.com/watch?v=kCTSXb0iwVM

  • Marek

   Klon pieprzony, spójrzcie na jego oczy. Nawet takiego człowieka nie było. Kto za tym stoi?
   Gen. Ropnicki i Niwiński – żydłaki z BBN (Młmnopstruwyz oraz Roprstruwyz) i cała ich bezpieczniacka żydoferajna w liczbie 689 osób dzisiaj w nocy idą w niepamięć. Ponad 5700 trupów na sumieniach. Avatarzy, nasze dusze mówią im „A TERAZ CZARNA DZIURA WAS ROZLICZY. WON Z NASZEJ ZIEMI ŻYDOWSKIE POMIOTY!”.
   Żadna ochrona nie działa tam gdzie dusze mają swoje porachunki.

   • Быдлошевский Л.З.

    ♦️♦️♦️

    Znam prawie wszystkie wypowiedzi tak w niemieckim tlumaczeniu jak i w polskim Ojca Pio.
    Przeczytalem prawie o nim wszystkie mozliwe pozycje. Nie poczulem ducha Ojca Pio w tym niby jego liscie w szufladzie zony znalezionym ktory ten „uduchowiony“ osobnik przytacza.

    Nie wiem dlaczego, ale skojarzyla mi sie Kolezanka V. kiedy tego osobnika flejtuchowatego sluchalem i ogladalem

    ♦️♦️♦️

    • zgadzam się z Wami , chce wyłapać jedynie ziarna prawdy na których jest zbudowana ta szarlataneria , jedyny sposób aby wyłożyć ich oblicza, Brawo ! co jeszcze zauważyłem ,klony mają spontaniczne talenty i sami się „dziwią ” skąd to !? a to przecież wgrane programy np jak gra na pianinie w tym przypadku . bardzo trafnie Marku !

  • hodowca kur zielononóżek

   Sławcio to lepszy kłamczuszek bajkopisarz. Jezuicki pachołek spłacający swe długi wobec mocodawców poprzez sianie dezinformacji w necie. Nietrudno zgadnąć, że za promocję bucików w holyłudach został mu wystawiony rachunek do zapłacenia.
   Uważałbym na tego jegomościa – jego pocieszna gęba i psie oczy mają wzbudzać zaufanie i sprawiać że będzie odbierany jako głupiutki poczciwina, a w gruncie rzeczy to lepszy cwaniaczek z koneksjami i pieniędzmi mający „zagospodarować” rzesze naiwniaków łykających bajeczki na tematy wszelkie. Za samo to, jak Sławcio sobie gębę Pio na wszystkie strony powycierał, powinien udławić się karmą. Teraz przeszedł gładko od wciskania bajek o nieżyjących zakonnikach, do reklamowania oszusta „hrabiego” Potockiego.

   Myśleć ludzie, myśleć i obchodzić szerokim łukiem wpisy Majesticka, bo to kolejny półidiota, pół-hochsztapler, uzależniony od łykania i siania bzdur, co to wyniucha każde gówno z neta i rzuci je na panamarkowy wentylator, po czym ukontentowany obserwuje czy ładnie bryzgnęło…

   • tak jest , ale zawsze radze odczekać aż w całości wypłynie . i tak się stało .

   • tu nie chodzi o wymiatanie gówna , to właśnie idioci przyczyniają się do tego że sterta tego gnoju rośnie , czego jest świadectwem to co przedstawiłem zamiatanie pod dywan aby sobie rosło do potęgi zaprzeczysz ?! zobacz ile tego jest , nic nie rozumiesz dlatego tak piszesz albo celowo to skomponowałeś ale to bez znaczenia ktoś kto atakuje osobę odstępując od tematu jest niewiarygodny dodaj jeszcze gramatykę i wrzuć słowo sekta to będziesz w całości .

   • Быдлошевский Л.З.

    ♦️♦️♦️

    Kolega w Domu Dziecka „kindersztube“ zdobywal, czy rodzice „piec martenowski“ budowali ?
    Kto lub co upowaznilo Kolege do inwektyw w stosunku do „majestica“ ktory byl i jest podpora Monitora Polskiego ? Tez nie wszystko co on wrzuca na forum czytam, ale i wiele cennych „rodzynkow“ mozna u niego tez znalesc. Specjalistow – Psychiatrow z wylewna bardzo miloscia blizniego swego jak siebie samego na MP dobra rzymska centuria jest, wiec Kolega troche taki zbedny jest w obliczu powyzszego.

    ♦️♦️♦️

    • hodowca kur zielononóżek

     Pomyliłeś rodzynki z resztkami kału przyczepionego do włosów na rzyci Majesticka, tym nie mniej smacznego.
     Co do tego filara, to pełna zgoda, nikt tak jak Majestick, tysiącami bzdurnych wpisów, od co najmniej kilku lat, nie wzmacnia paranoi Marka…

    • „tysiącami bzdurnych wpisów, od co najmniej kilku lat,” twoje wpisy gdzie są ? u ojca i dyrektora ? wpisy nazywasz bzdurnymi ? ale ani jednego nie zdołałeś jeszcze podważyć dodajesz sobie wulgaryzmem i chamstwem wigoru ? no chwal się ?!! akurat u Marka możesz sobie pseudonimy zmieniać bo jeszcze toleruje trollowanie i obelgi , ale tu nie chodzi o mnie czy kogoś innego to jest celowe wyrabianie negatywnej opinii Blogu . Na moderowanych blogach forach nie masz szans zapewniam .

    • hodowca kur zielononóżek

     Co mam podważać? Filmiki z YT, których dziennie powstaje niezliczona ilość, a które Ty z uporem maniaka wklejasz tutaj? Zycia by mi nie starczyło.
     Ja na tym blogu napisałem 0,001% komentarzy, które Ty tu zamieściłeś. I to ja obniżam wartość tego bloga?
     Widzę, uwierzyłeś w swoją misję kserokopiarki, sam Podlecki nazwał Cię sztuczną inteligencją i jestem mu skłonny przyznać w tym rację. Zachowujesz się jak bot i ja czuję się pisząc do Ciebie, jakbym z tym botem konwersował…

    • „Co mam podważać? Filmiki z YT,” a jaka to różnica ? filmik mówi dokladnie to sam osobiście rozważam ,forma przekazu jest idealna dociera do każdego w idealny sposób . w filmikach są zawarte informacje , fakty ,szczegóły naprowadzające na istotny temat , jak pokazuje te maszynę to otwieram cały temat wolnej energii , bo jest to zamiatane pod dywan , a Ty uważasz że tego nie warto pokazywać dyskutować ? pokaz gdzie zainspirowałeś dyskusje komu dałeś do myślenia że świat jest inny ? https://www.youtube.com/watch?v=2hkD36XLr8k , widziałeś obcych ? i ich potężne okręty ? wychodzisz „duchem” z ciała ? umiesz ponad czasem się poruszać wchodzić w linie czasowe ? gdybym próbował choć jeden aspekt Ci wytłumaczysz to zabrakło by ci tych twoich ulubionych rodzynek o których tak gorliwie wspominasz . faktem jest że pisze nieco inaczej bo odbieram rzeczywistość spoza 5 wymiaru a jest ona filtrowana poprzez siatkę Matrixa ziemskiego , już tu kiedyś pisałem że odbieram energetycznie i podobnie to odsyłam . Czy chcesz się o czymś przekonać ? zapytuje ?!! Czekam na odpowiedz, to Ty do mnie przyszedłeś co mnie cieszy nawet .

 • Marek

  Zaczynam blokować osoby, które wprowadzają infantylizm w dyskusji. Ich dusze muszą się poleczyć. Jedną z kolejnych medytacji im poświęcimy.

  • nadchodzą nadchodzą

   Marek, a nie myslales w ogole zlikwidowac bloga, a z Avatarami kontaktować się telepatycznie?
   Przeciez taki blog to prymitywna ziemska technologia, dostep do niego „uziemi” byle awaria zasilania, a nieliczni mają agregat prądotworczy. Bateria w laptopie czy UPS tez nie beda dzialac wiecznie.
   Albo wylacz mozliwosc komentowania, rozwiazesz problem trolli, także infantylne wypowiedzi i nie tylko.

   • Marek

    Chyba wykrakałeś sobie Porstruwyz, nadchodzą, nadchodzą.
    Coś mi telepatycznie powiedziało: Kielce ul Leszczyńska / Dalecka pierwszy dom powyżej Leszczyńskiej po prawej od skrzyżowania. No i Inter Cars S.A. 785907 m pod ziemią. 470 żydłaków się tam jeszcze ukrywa.
    AVATARZY – NASZE DUSZE INFORMUJĄ POZOSTAŁYCH 6 PSEUDO-AVATARÓW, ŻE CZAS JUŻ ODEJŚĆ DO CZARNEJ DZIURY. Łączność przez wyżej wymienionego.

  • Luna

   Marek,
   Nie blokuj, niech prawda płynie … słowa dobre lub złe mają swoją naukę dla innych … trzeba pić wodę z różnych źródeł, by nauczyć się rozróżniać jej smak …

   • Stachu

    Racja. Gdyby Pan Marek zaczął blokować czym różniłby się od żydłaków? Nie można narażać duszy na wieczne potępienie poprzez odmowę ludzkim istotom prawa swobodnej wypowiedzi. To żydłaki są od blokowania a nie my, ludzie. U nas, na wsi, był taki jeden co nieustannie blokował swojej starej swobodę wyrażania myśli. Narzędzia stosował różne. Żelazko, grabie, skórzany pas, pręt czternastka. Babina już myślała odwoływać się do sądów, ale ktoś, cucąc ją po takim blokowaniu, wspomniał, że wszystkie sądy obsiadły żydłaki i co prawda mogą wsadzić jej starego do paki, ale nie można im dać tej satysfakcji, że wsadziły Polaka. Babina więc bohatersko dalej walczyła o wolną Polskę. Ale na próżno, bo później okazało się, że pra pra pra babka tego gościa puściła się była raz z żydowskim wędrownym handlarzem używanymi szmatami. A więc typ był w jakimś tam stopniu żydłakiem. Rok temu zdechł a jak zapewniał proboszcz dusza tego bandziora nawet pięciu minut w Purgatorium nie zabawiła i wywalili ją na zbity pysk do Piekła razem z duszami trzech żydów z MBP, co to brali polskie piniondze a zdychali w Telavivie, a jeden to podobno nawet udławił się końską muchą.

 • Elżbieta

  Panie Marku, jakie będą liczby w lotto, co wahadełko mówi?

  • Mira

   Ten dowcip już był….

   • Mira zapewniam Cie że to nie dowcip , bylem tam osobiście .

    • Mira

     To było do Elżbiety, z domyślnym cudzysłowem 🙂
     Tu się dzieją najważniejsze rzeczy w historii, a ludzie wprowadzają takie tematy…..zresztą Marek już dał już info o blokadzie.
     A Ty gdzie byłeś? – Chyba nie zrozumiałam co masz na mysli 🙂

    • po liczby „jakie będą liczby w lotto”

    • Elżbieta

     No dobra, skoro z lotto się nie da, to może wahadełko wskaże, gdzie są zakopane żydowskie kosztownosci, złoto szczególnie?
     Panie Marku gdzie są żydowskie pieniądze ???????

    • Marek

     A pójdziesz po nie pierwsza?Na razie nie wiem kto to czyta. Wiem gdzie jest skarb Mieszka I, już o tym pisałem. I kilka innych skarbów, sprawdzałem u innej osoby b. dobrej w wahadełku – potwierdziła.

    • Mira sporo lat już minęło ale jakbym był tam wczoraj .

    • Elżbieta gdybyś znalazła nawet to szczęścia by to nie przyniosło straszna energia w nich wkomponowana , był czas gdy znachodzilem złoto to co ludzie gubili , nie będę tego opisywał i nie chodzilo o energie ale wszystko co jakiś czas wyrzucałem do śmietnika .

  • Marek

   Jakbyś tu była od początku to byś widziała dyskusję na ten temat. Nie można przewidzieć numerów Lotto, można zwiększyć tylko prawdopodobieństwo jakiejś wygranej. Jeśli masz starą duszę (a masz wg. ziemskich kryteriów bardzo starą) i nanowahadełko to możesz mieć 16:1 jeśli chodzi o wkład pieniężny i wygraną. Czyli wkładasz np. 100 zł, to możesz wygrać 1600. To jest oczywiście statystycznie, więc nie musi tak być co tydzień. Problem w tym, że takie dobieranie liczb pochłania bardzo dużo energii duszy, bo musi ona znaleźć i wypytać się o numery tych, którzy te numery układają, a więc żydomasonów. W tej chwili żadna loteria nie jest uczciwa.
   Tu jest jak to wyszło w Serbii: https://www.youtube.com/watch?v=Ls6zq9ibHpY

   • „W tej chwili żadna loteria nie jest uczciwa.” tak zaraza opanowała i te dziedzinę kraj po kraju , w dobie cyfrowej można wszystko zrobić . zwlaszcza w mafijnych krajach gdzie hazard to świadome okradanie i pranie pieniądza .

    • Stachu

     Fakt. W „naszym” loto są szczyle co to jeżdżą po kraju i kupują ustawione losy żeby zachęcić lokalny lud.

 • celebryta

  Kaczyński, kiedy zażądasz odszkodowania od Niemiec ?

  https://www.youtube.com /watch?v=oR2rppLd7nQ

 • celebryta

  Kaczyński, kiedy zażądasz odszkodowania od Niemiec ?

  https://www.youtube.com/watch?v=oR2rppLd7nQ

  • Marek

   „Pojedziecie towarzyszu Siwak do Baden – Baden z cyklem wykladów na temat ruchu robotniczego w Polsce . Przy okazji wypoczniecie i ..” Na co ten oburzony przerywa .. „Niech mnie towarzysz nie obraża, znam języki , mnie dwa razy nie trzeba powtarzać ..”

 • Adrian

  Super. Dziękuję wszystkim za rady odnoście alergii. U lekarza z pewnością bym ich nie otrzymał. Może jakoś poradzę sobie z tym dziadostwem;)Pozdrawiam wszystkich.

  • Ela

   https://www.youtube.com/watch?v=vOJSSPvWwn8 moze tu znajdziesz wytłumaczenie swojej przypadłości, która może miec podłoże emocjonalne

  • Małgorzata

   Pozbyłam się alergii na pyłki będąc jakieś 2 lata na diecie 5 przemian.Tylko to jest dopiero początek.Potem konieczne jest oczyszczanie organizmu z wirusów i bakterii.Najlepiej dobry Zapper z możliwością zrobienia testu DIRP.Używanie antybiotyków powoduje ich głębszy zapis w komórkach organizmu.http://centrumanna.pl/
   Tutaj kupiłam książki.

 • nina

  ———————-” ZRODZONY a nie STWORZONY jak oznajmia pismo”
  Pamiętacie to z kościoła ??. Zawsze zastanawiało mnie to zdanie. Czyżbyśmy już mieli wyjaśnienie?.
  https://treborok.wordpress.com/embriony-dla-przyszlych-ludzkich-klonow/?preview=true

  • Ela

   Nina , myślę, ze to już się dzieje

  • Marek

   Obudźcie się, to są totalne bzdury. Żaden organizm nie będzie się rozwijał bez Duszy. Już trzeci podział komórek musi być nadzorowany przez duszę.

 • Malena

  Witam wszystkich! Czy pomoze mi ktos odszukac strone blogera niegdys piszacego pod nickiem „The Saker” ? Dawny adres nie odpowiada.

 • MK1

  Marku, czy możesz sprawdzić co się dzieje zemna i w moim najbliższym otoczeniu? Dziwnie jest… jeśli możesz pomóż proszę.

  • Marek

   Ataki psychotroniczne, owiń się jak najszybciej mentalnie 100 milionami warstw folii aluminiowej, 120 milionami papieru i 9 milionami warstw zwykłej folii. To są procedury, nie bierz tego dosłownie, tylko wyobraź to sobie. Zanurz się też pod 3 km warstwą rtęci. Możesz to zrobić z całym mieszkaniem – wtedy każdy będzie chroniony.
   Ta informacja idzie do sztucznej inteligencji Enki, która założy ci faktyczną ochronę.

   A my Avatarzy tymczasem usuwamy tę ekipę bandytów, jest to 580 osób (żydowskie ABW i służby wojskowe Ukrainy) pod kierownictwem gen. Stanisława Prilodieńko* (kolejny pseudo-avatar Utwostywyz, kiedy to się skończy). Każdy z nas wysyła tam po 580 milionów hologramów własnej duszy, po skończeniu te hologramy wracają do nas. Wtedy nie będziemy tak zmęczeni.
   * Margines błędu wahadełka ok 10%

 • Быдлошевский Л.З.

  ♦️♦️♦️

  Cesarzowa Europy rozmawiala dzisiaj telefonicznie z morderca malych, srednich, duzych i bardzo duzych dzieci i pedofilem zatwardzialym czyli z „ruska smierdzaca onuca“ – Putinem, a na polinskich mediach „jakosciowych“ ani slowa o tym. Kompletna cisza. Za to masa cennych informacji o tym, co powiedzial „petru“, „schmidt“, „szojring“ i malutki tlusty spocony chlopczyk chinski – „lubnauer“.
  Rzeczywiscie, istnieja chyba dwie rownolegle RZECZYWISTOSCI .

  ♦️♦️♦️

 • Turkus

  Dziwne zjawisko atmosferyczne nad USA. Chmury dosłownie skakały na niebie.
  https://youtu.be/2S9anC1znoQ

  • Marek

   To są raczej hologramy chmur, a pod nimi ukrywają się statki Enki i 3 innych cywilizacji, które przysłonią niebo podczas rozbłysku.

  • to nie chmury ,Marek ma racje, to energia wehikułów , inny wymiar czasowy ,chmury jak widać nie reagują ,są jedynie w tle podświetlane ,podobnie można ich zobaczyć podczas wylądowań atmosferycznych ale wtedy Oni są tłem , po rozmiarach widać że przynajmniej pól kilometra duży jest obiekt .ta wielkosc to standard atmosferycznych statków „matek ” napędy są plazmowe , jednoimienna plazma o różnicy potencjałów względem pola siłowego ziemi powoduje że obiekty takie niemal się ślizgają dlatego są bezszelestne , wiekszosc takich transportowców porusza się na liniach północ południe i Vice Versa to oszczędza energie i czas , widywałem takie miedzy innymi w pełni zmaterializowane . to nagranie ma już kilka miesięcy .

 • Turkus

  Co niektórym marzy się III wojna światowa… Nie zapominajmy, że od czasu II wojny światowej, nie było spokoju na naszym globie. Ciągle gdzieś toczyła się wojna. Nie z winy obywateli danego kraju, ale z zachłanności i chciwości „karaluchów”.
  Właśnie teraz, toczy się najważniejsza bitwa w dziejach – bitwa o Ziemię i nasze człowieczeństwo.

 • ki

  Nad Rosją olbrzymie smugi chemiczne! (16:34)
  Lecą z północnego wschodu, szary kolor (sic!)
  https://pl.sat24.com/HD/pl/ru

 • Mira

  Marku, jeśli to Ty wstrzymałeś – z pewnych względów – mój komentarz, to OK, ale jeśli manipulatorzy z ciemnej strony, to chciałabym o tym wiedzieć – czy to możliwe?

 • robert

  Ciekawe kiedy rozpocznie sie iii wojna swiatowa

  • Luccilla

   jutro po obiedzie

  • Jan

   Cały czas są różne wojny i wojenki. Terroryzm i straszenie III wojną ma za zadanie wywołać lęki i psychozy, zastraszenie łatwiej draniom kraść, manipulować itd

   • Marek

    Jasne, nie będzie żadnej wojny, bo nie ma na to naszego przyzwolenia. Od nas ludzi teraz WSZYSTKO ZALEŻY.

 • nina

  —————————–MY !!!! SŁAWIANIE !!! idziemy po NASZE PRAWA !
  https://www.youtube.com/watch?v=Xlr3GuqGYgA

 • Mira

  „Klony mogły istnieć głównie dzięki https://monitorpolski.files.wordpress.com/2018/05/schumann-8-05-2018.jpg zw. chemtrailsom, czyli opryskom – te jednak zawierały trucizny tylko dla zmyłki, tak naprawdę głównym składnikiem była nanotechnologia wytwarzająca fale skalarne, które umożliwiały materializację klonów.”
  Spójrz na niebo, Marku – może jakiś filtr wokół ziemi, z odprowadzeniem tego ich wzmacniacza do czarnej dziury?

  • Marek

   Bez obaw, jeśli gdzieś jeszcze są, to jest końcówka. Zbieram siły do podziałania na mapie by znaleźć ewentualne lądowiska.

 • Rafal

  Ostre przemówienie Jacka Międlara na proteście rolników:

  https://www.youtube.com/watch?v=KAIQhp3H5oI

  • nina

   ——RAFAŁ ! niestety ale Mędlar to ŚLEPA DROGA. Albo przyłączy się do grupy SŁAWIAN albo skończy jak Popiełuszko.Cel zabójstwa zawsze ten sam! WYWOŁANIE ROZRUCHÓW i wojny bratobójczej !.KK wraz z watykańską synagogą szatana właśnie się KOŃCZY.

   • Marek

    Z tego co wiem, a znam Jacka osobiście, to on nie jest za żadnym KK. Dla niego liczy się Jezus i jego nauki, nie widzę w tym nic złego. Ale faktycznie niepotrzebne nam są teraz żadne konflikty.

  • Rafal to spektakl , tutaj był nieobecny https://kochanezdrowie.blogspot.de/2018/03/stop-gmo-akcja-ostatniej-szansy-pikieta.html GMO jest zagrożeniem już nawet nie jako żywność ale jako totalny monopol korporacyjny ten monopol sprawi że nie będą potrzebne jakieś dopłaty itd , gdyby podobni wcześniej nie szczekali na Rosję nie byłoby dzisiaj problemów z rolnictwem , Pan Jacek to Pan Jacek taki sam po prostu nie może używać swojego służbowego uniformu to wszystko . Fałszywi krzykacze doskonale wiedzący że sprawa jest przegrana że nic nie można już ugrać dlatego to robią a wlasciwie to nic nie robią wichrzycielstwo i jazda na nastrojach , jasnowidz miał racje https://www.youtube.com/watch?v=JRsbzoZn_Mw

 • Wahadło

  Marku brawo robisz postępy „Avatarzy, proszę o unieszkodliwienie tej grupy, bez ich zabijania.”… może jakbyś już nie pisał tej fantazji to będzie ok

 • Marek, bardzo dobrze że nas informujesz, bardzo dobrze, już zbieramy dzieci

 • Donald J. Trump

  Mark, everything goes according to plan, good job!
  Please remember: We also have special accounts to rise funds and support our brave troops. Donations are not mandatory but are welcome. Fellow troops need support !

  Code yellow: Whiskey Lima Delta Delta Four Eight Nine Seven
  EOT

  • Marek

   Uwaga, to nie jest żaden Donald Trump, ten komentarz pojawił się z masońskiego hologramu, który niedługo do końca usuniemy. Stoją za nim 4682 osoby, a dla zaczepienia podaję jedno nazwisko: Płoprtwyz – pseudo Avatar, który kręci się przy Donaldzie Trumpie i jako jedna z 3 osób ma dostęp do jego komputera. Nanowahadełko pokazuje, że jest to kobieta.

 • Adrian

  Marku, bądź ktokolwiek kto czyta to forum. Czy znacie jakiś skuteczny sposób na walkę z alergią? Zaczynają teraz pylić trawy, a dla mnie to jest po prostu masakra. Jak mam skupić się przykładowo na medytacji kiedy kicham co parę sekund i mam zawalony nos. Od tych wstrętnych leków już mi tylko krew leci bez przerwy z nosa. Bardzo proszę o porady i pozdrawiam.

  • Brawo, pytaj w necie ludzi którzy gówno wiedzą zamiast iść do lekarza.

   • bolo

    w dzisiejszych czasach to lekarze gowno wiedza,nauczeni sa tylko wypisywac lekarstwa firm farmaceutycznych ,glownie takie co ci napewno nie pomoga ale napewno zaszkodza przy okazji .Vismaya tez gowno wie ,gdzies byla i slyszala ze w jakims kosciele dzwoni

    • japko

     Na pewno „napewno”?

    • bolo

     japko ! a co to jest pewno ? bo ja znam pewnie tak ,pewnie nie .za moich czasow uczono w szkole napewno.

    • japko

     Pewno – prasłowiańska forma przymiotnika rodzaju nijakiego. Do szkoły chodziłem 40 lat temu i uczono mnie na pewno w polskiej szkole. Ty pewno do jakiejś zagranicznej uczęszczałeś…

    • bolo

     my tu o polskim a nie praslowianskim ,o ile pamietam to Mickiewicz tez pisal napewno.Poza tym jezyk polski sie rozmywa celowo ,juz teraz nie mamy projektantow tylko dizajnerow,czego starsi nie znajacy angielskiego nie rozumieja.Noz sie w kieszeni otwiera.oprocz tego jezyk jest zmieniany i to i owo bo przeciez wyksztalciuchy musza o czyms te prace magisterskie i doktorskie pisac,wiec najlepiej krytykowac stare.po 3cie do szkoly chodzilem 50 lat temu w Polsce i to do dobrej szkoly.Po 4- te, tu nie o jezyk chodzi na tym blogu ,wiec sie nie ma co czepiac i udowadniac swoje racje ,dyskutowalismy o czym innym.

    • japko

     Aha. Rozmycie dotyczy również tego, że kiedyś pisało się trzcionka, a dzisiaj czcionka?
     To nie Ty, hipokryto, wjechałeś ostatnio na jednego z dyskutantów, że jest garkotłukiem nie znającym ortografii, czy może to był Twój awatar?
     Cytuję: „nie ma co z toba dyskutowac ,jestes zwykly garkotluk sadzac po bledach ortograficznych ktore sadzasz,osoba wyksztalcona ich nie robi .ja nie mam polskiej trzcionki ale to nie ortografy .gdybys mial jakakolwiek wiedze to bys garkotluku nie pisal ze ja pisze bzdury gdyz jestem na biezaco z ostatnimi osiagnieciami naukowymi ,ty gowno wiesz ,w dupie byles i tam go widziales”.
     Jeśli Twoja wiedza trzyma poziom Twojej ortografii, to żadna dyskusja z Tobą nie ma sensu, w zamian wolę poprawiać Twoje błędy, będzie to z pożytkiem dla Ciebie i pozostałych czytających tego bloga. Póki co od Ciebie dowiedziałem się, że schizofrenia to choroba jelit.

     A Mickiewicza to najwidoczniej rękopisy czytałeś, bo w druku korekta pozmieniała wszystkie „napewno” na „na pewno”.
     Chociaż nie, to na pewno wina efektu Mandeli…

  • MM

   Skoro „leki” nie leczą a nawet nie tłumią objawów i Ci szkodzą to poszukaj naturalnych metod. Może znajdziesz coś na stronce Vismayi albo innych.
   Są też lekarze holistyczni, medycyny chińskiej.
   Poszukaj w necie

  • Mira

   Płatki owsiane (nie gotowane!) pomagają usunąć toksyny z organizmu. Znajdź zioła oczyszczające wątrobę i nerki, wit. C bardzo pomaga doprowadzić organizm do równowagi (nie ta z apteki!), uzupełnij poziom siarki (chodzi o grzyby w organizmie). Jest w necie sporo info nt oczyszczania organizmu 🙂 Wszystkim nam brakuje minerałów i witamin, a bez nich organizm jest rozregulowany. Tylko nie do lekarza!!! I nie te otumaniające środki „na alergię” !
   Już można zrywać na łąkach wrotycz – jest niezwykły w działaniu. https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/08/15/zbierajmy-zakazany-w-ue-wrotycz-tanacetum-vulgare-skutecznie-zwalcza-wszelkie-pasozyty-odstrasza-muchy-komary-i-kleszcze/
   http://www.igya.pl/srodki-lecznicze/rosliny-lecznicze/283-wrotycz-tanacetum-vulgare.html

  • martini

   Adrian, andrographis i czarnuszka bardzo dobre sa na alergie, Z czarnuszki najlepiej olej bo nasiona nie zawsze dzialaja (producenci je przesuszaja traca przez to wszelkie wlasciwosci. Bierz regularnie i w 2 razy wiekszych dawkach niz podaje producent a w ciagu tygodnia odczujesz roznice.

  • ad

   Nie uzywaj wyrazu „masakra” – to działa jak zaklęcie. Destrukcyjnie.

  • stankus

   Adrian alergia to nic innego jak bakterie i wirusy w organizmie chociaz medycyna ukrywa te fakty zeby niby leki lecza a to bzdura bo nie lecza tylko oni zarabiaja na najwnych.po pierwsze zanim przyjdzie wiosna musisz zrobic detox organizmu jest wiele sposobow np głodowka lub sumplementy ktore pomagaja pozbyc sie toksyn i metali ciezkich.w alergi pomaga konopia czyli trawka,mozna ja palic lub pic olej z niej albo zrobic sobie ciasta z niej,w polsce jest fajna roslina a nazywa sie glistnik czyli jaskułcze ziele tez pomaga ale nie wolno duzo tego uzywac bo z jednej strony jesl lekiem bo juz z tej rosliny robia leki na nowotwory ale w duzych dawkach jest tokszyczna.na alergie astme i choroby pluc o oskrzeli polecam antropine jest zajebista a wystepuje w pokrzyku czyli wilczej jagodzie,wiec zamiast chodzic do apteki i faserowac sie chemia ktora nie pomaga,wez ta chemie z natury i zyj poprostu zyj i ciesz sie zyciem:)pozdrawiam przebudzonych.

  • Adrian

   Przykro mi, ze nawiązała się z tego trochę niezdrowa dyskusja. Na pewno nie było to moim celem. W każdym razie dziękuję za zainteresowanie tematem.

  • Marek

   Usuń 5 hologramów w którym żydomasoni ci pylą roztoczami. Po prostu wyobraź sobie jakby szare kopie swojego domu i okolicy w promieniu ok 60 m i to mentalnie spal miotaczem płomieni – jak w „Czasie Apokalipsy”. Nina ci pomoże jakbyś potrzebował pomocy.
   I niech ten popiół woda zmyje do jakiegoś dołu w ziemi. Możesz potem mentalnie oświetlić swoją okolicę niebieskim światłem, to trudno im będzie to odbudować. Jak zobaczysz jakieś postaci w tych hologramach (zamknij oczy i sobie to wyobraź) to się nie przejmuj – wal w nich pierwszych ogniem, to ci co paskudzą. Oni to robią od lat, nie tylko tobie. Alergie to oszustwo.

  • mops

   Kojarzę z YT doktora Huberta Czerniaka – chyba mówił o tym w swoich filmach