Dziwne rzeczy się dzieją

Nie było Apokalipsy? A może była?
Nie wiemy, we wiadomościach ani śladu. Ale jeśli żyjemy w świecie wirtualnym na statkach Enki lub Logos to nie będziemy mieć autentycznych wiadomości. Są jednak pewne sygnały.
Np. w tym filmiku np w 2 min 17 sekundzie jest mapa huraganów z 14 marca, a przecież jest dopiero 13-tego:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=20&v=vTHQsaMmUdA
No i faktycznie potwierdzone są wielkie huragany na całej Ziemi.
Będę ten wpis uzupełniał w miarę zdobywania nowych informacji.

42 komentarze Dziwne rzeczy się dzieją

 • spoko

  W kontekście 6:20 min. filmu, to opowiem co mi się śniło w niedzielę w południe…

  Kolorowy obraz, widok przez drzwi balkonowe na I piętrze domku w zabudowie szeregowej na rogu rozwidlenia uliczek w jakimś miasteczku schludnym i bez samochodów. Patrzę w otwarte drzwi, ciepło, słonecznie, błękit nieba z niewielkimi chmurkami i widzę na niebie białe punkty układające się w kwadrat jak na szachownicy. Odruchowo sięgam po aparat i wychodzę na obszerny balkon, patrzę w górę i dostrzegam dwa pola jak na szachownicy, oddalone od siebie o długość pola, na tych jakby szachownicach ustawiają się białe punkty dokładnie w siatce kwadratu 10 x 10 czyli po 100 punktów na każdej platformie. Powoli, ale i precyzyjnie. Wszystko powyżej chmur.
  Przymierzam obiektywem lustrzanki, kręcę zoomem x10 i mam obraz jak na boisku piłkarskim. I wtedy zaczyna się kanonada, tam u góry – dwa pola walą nawzajem i co rusz zestrzeliwują świecące punkty. Lewy kwadrat zyskuje przewagę, krótkimi świetlistymi smugami wymazuje z mapy nieba swojego wroga. Ponosząc niewielkie straty. W tym czasie ręka domownika chwyta mnie za ramię i mówi: – Nie patrz na to, to nic takiego. Schowaj się do domu.

  Schodzę na parter i wchodzę do garażu lub małego sklepu, bo drzwi są szklane, prawe skrzydło otwarte. Wychodzę przez nie na ulice. Chodnik zlewa się z asfaltem gładziutkim i lśniącym. Rozglądam się na boki. Płynna zabudowa niskich kamieniczek, kolorowych z kwiatami w oknach, granitowe chodniki, równie gładkie jak jezdnia, krawężniki o wysokości 3-5 cm. Pusto, cicho i kilku przechodniów spacerujących w oddali na niewielkim rynku. Ani jednego auta zaparowanego, jak i jadącego.
  I w tym momencie z góry ląduje eliptyczne cygaro, długości 2-3 m, bordowe, upstrzone w niebiesko-zielone paski zdobione złotymi ornamentami. To wydłużone jajo bezszelestnie zawisa pół metra nad jezdnią, rozsuwa się wzdłużnie i wylatuje z niego świetlista biała kula wielkości piłki do piłki ręcznej. Zawisa nad pojazdem, po czym powoli zatacza łuk na wysokości 2 m i zawisa przede mną, na wysokości głowy. Lekko porusza się na boki, jakby się przyglądała i po chwili wraca do swojego pojazdu, ten zamyka się jak kabina pilota i odlatuje w górę.
  Budzę się, patrzę na zegarek: dokładnie godzina 13:00.
  I miałem wrażenie, że nie było to w Polsce, a raczej w Szwajcarii, Kanadzie czy Australii. Taki sen.

 • Wojox

  Jedynie e co dziwne w UK to zimno.
  Jestem tu 9 lat i takiego lutego i marca nie pamiętam.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>