Dzwonienie w uszach to kontrola umysłu

Mind ControlTo naprawdę nie są żarty. Jesteśmy totalnie kontrolowani przez emisję fal mikrofalowych z wież telefonii komórkowych. Jest to zastosowanie patentu 5,159,703 z 1992 roku, dokładny opis znajduje się tutaj: http://www.usa-anti-communist.com/ard/pdf/Silent_Sound_Mind_Control_Explained.pdf
Sygnał kontroli umysłu jest tworzony poprzez naniesienie głosu hipnotyzera na wysoką częstotliwość w pobliżu granic słyszalności, np. 15,000 Hz, choć sądzę jest to niżej, nieco powyżej 10 kHz. Można zresztą to samemu sprawdzić generując odpowiedni ton tutaj: http://www.audionotch.com/app/tune/ (trzeba mieć dobre głośniki w komputerze, ale głośniczki w laptopach nieźle sobie radzą z wysokimi częstotliwościami).

Patent wykorzystuje umiejętność detekcji przez mózg fal ze zmodulowaną częstotliwością i to poza świadomością. Tak więc mózg odbiera rozkazy czy też zakazy wypowiedziane przez hipnotyzera. Zamiast głosu hipnotyzera wykorzystuje się też pewne częstotliwości na które mózg odpowiednio reaguje, tzw. FFR (Brainwave Frequency Following Response).  Nadawane jest to pulsami, tak więc trudno było by to usłyszeć za pomocą np. przestrojonego radia czy też przystawki do radia obniżającej odbieraną częstotliwość (na zasadzie interferencji z sinusoidalną mikrofalą). Można by się zresztą pokusić o zrobienie takiej przystawki, wymagało by to jednak dobrze wyposażonego laboratorium. Niezależnie od tego poniżej podam prostą metodę potwierdzającą to, że globalni zbrodniarze faktycznie stosują na nas tę metodę kontroli umysłu.

Jeśli masz „dzwonienie” w uszach, to prawdopodobnie jesteś ofiarą tej kontroli umysłu. Polecam zrobić doświadczenie, które przed chwilą sam wykonałem: owinąć folią aluminiową głowę. U mnie przestało dzwonić, co świadczy o tym, że przyczyną nie jest szum w uszach, a zewnętrzny bodziec elektromagnetyczny. Sądzę, że są to właśnie mikrofale o dość dużym natężeniu. Czy rozumiecie dlaczego wieże z „przekaźnikami” telefonii komórkowej są coraz to gęściej rozmieszczone i są coraz to większe?

Oczywiście najbezpieczniejsi są mieszkańcy regionów, gdzie telefonia komórkowa nie jest jeszcze bardzo rozwinięta – tam natężenie mikrofal jest zbyt niskie by mózg poddawał się kontroli. Najgorzej jest w dużych miastach, gdzie i ja mieszkam i dlatego też sam się mogłem przekonać, że kontrola umysłu jest faktem.

Zastanawialiśmy się dlaczego społeczeństwo jest tak zlemingowaciałe… Teraz chyba rozumiecie. Dlaczego nie wszyscy? Otóż niektórzy ludzie są mniej podatni na hipnozę, poza tym poziom wiedzy gwarantuje, że nawet hipnozą nie zmieni się światopoglądu i związanych z tym działań. Poza tym sądzę, że poziom detekcji u różnych osób występuje w różnym stopniu.

Nie wykluczam, że u mnie zastosowano wyjątkowo mocny sygnał i tylko przeznaczony dla mnie – żeby mnie wykończyć. To powoduje zakłócenia snu i stany chorobowe, być może wylew krwi do mózgu u mojego Ojca był właśnie następstwem zastosowania tego typu broni. Co gorzej, trudno zlokalizować źródło emisji bez specjalnego drogiego sprzętu, a może to być nawet satelita czy dron. Na razie pozostaje mi skonstruowanie specjalnej czapki z materiału przewodzącego bym mógł się przynajmniej dobrze wyspać…

Zob. też:

140 komentarzy Dzwonienie w uszach to kontrola umysłu

 • Mam problem z mafią, która atakuje mnie infradźwiękami oraz kierunkową fala elektromagnetyczną od ok 15 lat. Dlaczego to robią. Odpowiedź jest prosta. Jestem mądrym , zdolnym i wykształconym człowiekiem i nie chciałem pracować dla mafii. Dlatego za pomocą infradźwięków chcą mnie wykończyć nerwowo, doprowadzić do tego, abym nie mógł iść do pracy. A oni skwapliwie wsadzą mnie do psychiatryka i zagarną wszystko czego się dorobiłem. Zaczęło się ok 15 lat temu.Początkowo nie słyszałem infradźwięków, miałem wrażenie, że jakaś woda przepływa mi przed oczami ,że jestem zmęczony. Potem było coraz gorzej. Pracowałem dla korporacji państwowej związanej ze służbą zdrowia i nie chciałem chlać, ćpać i niszczyć ludzi. Mścili się coraz bardziej, zaczęły się pojawiać ślady na skórze o charakterze oparzeń laserem. Złożyłem wymówienie i od tego czasu WSI są krok w krok za mną. Dysponują technika wojskową. Mogę mniemać,że jestem posiadaczem wiedzy o przekrętach , które odzywają się w wielkich centrach medycznych i co się tam robi z ludźmi. Zmieniłem miasto, ale oni są wszędzie. Podpinają się po prąd w klatach schodowych lub sterują generatorami infradźwięków za pomocą fal radiowych. Zaczęli atakować moją matkę, która ma 80 lat. Pomóżcie mi. Nie jestem chory psyczhicznie

 • Lord Viader

  Tak sobie czytam na blogu Mikke o tym ich wolnym rynku i tak sobie myślę – jak właściwie można dzisiaj w ogóle mówić o wolnym rynku? I nie chodzi mi tylko o Polskę, ale wszędzie prawie. Jak KTOKOLWIEK może rywalizować z firmami, które zaczynały 100-200 lat temu, dzisiaj mają tysiące filii, sklepów, kolosalny kapitał.

  Ja jestem zdania, że kapitalizm z zasady MUSI się skończyć komunizmem. To co jest w Stanach dzisiaj to jest bardziej komunizm niż kapitalizm. W kapitalizmie wolnorynkowym wrze rywalizacja. Z czasem rywali jest coraz mniej, bo wielcy zjadają małych. Coraz mniej, coraz mniej, coraz mniej – to jest nieunikniony mechanizm. W końcu, czy to będzie po 50 czy 500 latach – nieważne – zostaje kilka megafirm, najprawdopodobniej z całą masą zmów cenowych – czyli w pewnym sensie jeden organizm – jedna firma – czyli totalitaryzm, skrajna centralizacja – kwintesencja komunizmu.

  To ich gadanie o wolnym rynku pomija w ogóle fakt KONSOLIDACJI KAPITAŁU wynikającej z długiej działalności wybranych podmiotów gospodarczych. Dziedziczenie do tego. W jaki sposób człowiek który otwiera dziś jeden spożywczak może rywalizować z siecią, która ma tysiąc hipermarketów. Przecież to jest absurd. Zresztą sieci teraz próbują przejąć gałąź małych sklepów też. To się tyczy każdej branży właściwie. Co gdyby ktoś chciał w Polsce produkować auta dzisiaj? Miałby powiedzmy parę milionów na start i wszystko by miał dobrze obmyślane i zoorganizowane. Poszedłby w patriotyzm – spojlery w kształcie skrzydeł husarskich w standardzie. Zainteresowanie byłoby ogromne. Czy np moloch VW by na to patrzył obojętnie?

  Chodzi mi o to, że w epoce megakorporacji, wolny rynek jest kompletnie nierealny. Jak ktoś mnie przekona, że jest to chętnie wysłucham. Póki co ta ich promocja wolnego rynku to mi wygląda na zmiękczanie opinii publicznej pod kątem wyprzedaży majątku narodowego – jak np. LASY. Żadnego innego efektu nie będzie. Dlatego widzę w Mikke agenta globalistycznego. Mądrze gada nieraz i lubię go za to, ale po prostu nie jest tym za kogo się podaje.

 • https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2015/07/30/to-nie-syria-i-nie-afganistan-to-sie-dzieje-w-warszawie/

  warszawska jerozolima ruszyła pełna parą!
  co na to zazydzony kk? co teraz nakaze nadstawiac parafialnym kretynom…?

 • karin

  czaro >>> wygląda przerażająco, ale takie są fakty. Pozdrawiam.

 • karin

  Roma >>>dziękuję za lin. Szczęść Boże 🙂

 • Roma

  to jest jedyna droga dla ratowania człowieka

  http://www.intronizacja.pl/popieram/index.php

 • monitorpolski

  Kulczyk jak to Kulczyk, kulczył …https://www.youtube.com/watch?v=lbQHwsTrdhw

 • Świętowit

  Symbolika illuminatów w przemyśle rozrywkowym i nie tylko, chyba wszystkim na tej stronie jest znana.
  Zwróćcie teraz uwagę na zdjęcie naszej Ziemi opublikowane przez NASA, podobno wysokiej rozdzielczości.Teraz spróbujcie obrócić kulę o 180 stopni i przeczytajcie napis ułożony z chmur po prawej stronie kuli.Chyba nie muszę podpowiadać, widać bardzo wyraźnie. Podobne napisy pojawiają się w kreskówkach disneya.
  http://tech.wp.pl/kat,130036,title,Pierwsze-takie-zdjecie-Ziemi-Tego-NASA-sie-nie-spodziewala,wid,17720480,wiadomosc.html?ticaid=11550d&_ticrsn=5
  Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości kto pociąga za sznurki tej agencji komicznej.

 • http://www.fakt.pl/krakow/krakow-jan-t-zostal-wybrany-dyrektorem-zikit,artykuly,562458.html

  Jan T. został 13 razy oskarżony m.in. o korupcję, mobbing, przekroczenie uprawnień.
  (tak, parchaty!)

  • sprawdzam

   http://wiadomosci.onet.pl/krakow/czy-jacek-majchrowski-moze-przestac-byc-prezydentem/7tsqj4
   dzisiaj 12:05 30.07.2015
   Czy Jacek Majchrowski może przestać być prezydentem?
   Tomasz Borejza dziennikarz i publicysta
   Obserwuj84

   To pytanie, które od wczoraj zadaje wielu z was. Jeszcze wczoraj rano wypadałoby odpowiedzieć, że nie. Dziś można śmiało mówić: nie ma powodu, żeby tak się nie stało. Jedyne pytanie dotyczy tego, czy ktoś zdecyduje się na to, by stać się inicjatorem referendum odwoławczego. Krakowskie wróble ćwierkają, że są poważni gracze, którzy o tym myślą. Głośno mówi o tym „internet”, w którym ludzie próbują się organizować.

   Jacek Majchrowski, fot. W. Majka/ UMK

   Żeby doprowadzić do referendum trzeba zebrać mniej więcej 50 tys. podpisów. Tydzień temu byłoby to bardzo dużo. Od chwili nominowania Jana T. na stanowisko szefa najważniejszej krakowskiej spółki miejskiej, nie jest.
   […]

 • katerina404

  ciag dalszy ….

  Handel dziećmi?

  Niemożliwe… a jednak w Łęczycy dostarczono siedmioro dzieci zboczeńcom seksualnym, którzy latami je gwałcili. Sprawa przypadkiem wyszła na jaw. Ta wyszła…

  7. Zrozpaczeni rodzice w Nisku, którym odebrano dzieci, mówią mi o handlu dziećmi coraz głośniej, a ja mówię – łowcy dzieci? Nie, to niemożliwe…

  A TO WSZYSTKO POD PLASZCZYKIEM, TFU, PRAWA.

  A nawet dzieci z rodzin mega patologicznych nie powinny być zabierane przez urzędników, jeżeli w danej rodzinie jest babcia, wujek, ciocia, czy starsza siostra, która przejmię nad takim dzieckiem opiekę.

  TO WSZYSTKO JEST SZATAŃSKA ROBOTA

  http://januszwojciechowski.salon24.pl/660981,lowcy-dzieci-nie-to-nieprawdopodobne-niemozliwe