Efekt Mandeli idzie dalej. Zmiany w Biblii?

bibliaTo zaczyna sięgać obłędu. Czy pamiętacie by w Biblii myła mowa o jakichkolwiek „bankach”?
Otwórzcie więc ją na Ewangelii wg św. Łukasza, „Przypowieść o minach”, tu jest taki fragment: „23 Czemu więc nie dałeś moich pieniędzy do banku? A ja po powrocie byłbym je z zyskiem odebrał„.
W czasie gdyż żył Jezus nie było wszak banków! Owszem, byli spekulanci finansowi – żydzi. Mówi o tym Bill Still w swoim znakomitym filmie Money Masters: https://www.youtube.com/watch?v=NAh22s8LW-w

Jest nawet gorzej. W tejże samej Ewangelii Jezus każe swoich przeciwników pościnać!

27 Tych zaś przeciwników moich, którzy nie chcieli, żebym panował nad nimi, przyprowadźcie tu i pościnajcie w moich oczach„.

Czy pamiętacie by Jezus kiedykolwiek namawiał do ścinania ludzi?!

Te i inne zmiany zauważył autor filmiku na YouTube „CERN? All Bibles Have Been Altered’ (CERN? Wszystkie Biblie zostały pozmieniane):

lion-and-the-lamb_34077W filmiku znajdują się zrzuty ekranowe z forum dyskusyjnego, na którym omawia się zmiany rzeczywistości właśnie na przykładzie Biblii. Jeden z badaczy pisze, że zmiany w Biblii dokonywały się na jego oczach, w trakcie czytania Biblii, jak ten fragment ze Starego Testamentu (Księga Izajasza):

6 Wtedy wilk zamieszka wraz z barankiem, pantera z koźlęciem razem leżeć będą…

W wersji, którą pamiętamy było „lew zamieszka wraz z barankiem”. Dowodem na to są zdjęcia z tym cytatem z Biblii, teraz zmienionym. Dlaczego na tych zdjęciach jest lew z barankiem, a nie wilk? Zob. np.: http://podzielonajablonia.blogspot.com/2012/07/zwierzeta-w-raju.html

Możecie sami sprawdzić –  zmienione zostały wszystkie Biblie, wszystkie tłumaczenia, nawet w wersji drukowanej!

Niedawno pisałem o tym, że myśli kształtują przyszłość. Czy można wykluczyć, że także mogą zmieniać przeszłość?
A może ktoś wykorzystuje możliwość podróży w czasie?

Mehran Keshe niedawno wyjaśniał proces podróży w czasie. Jestem pewien, że jego seminaria są dokładnie analizowane także przez tych, którzy chcą utrzymać panowanie nad światem – mają środki i czas by szybko wprowadzać w życie tę ujawnioną technologię. Sądzę, że to jest ich sprawka i że zmiany w Biblii są dopiero początkiem tego co nas czeka.

Kto to robi i jaką rzeczywistość nam kreuje?

Fakt, że Jezus obecnie namawia do ścinania niewiernych może wywołać falę egzekucji przez chrześcijan na „niewiernych” – wszak sam Jezus na to zezwala!

Wrócę jeszcze do zabójstwa prezydenta Johan Kennedy’ego. O ile pamiętam, a potwierdzają to doświadczeni badacze tego wydarzenia, był tylko jeden film z zabójstwa – Abrahama Zaprudera.  A teraz okazuje się, że tych filmów jest co najmniej 11!

Niektóre zostały już usunięte, polecam więc ściągnąć te, które są jeszcze dostępne.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLDAE29067581A9473

Nie pamiętam aby ktokolwiek wspominał o innych filmach, nagranie Zaprudera było jedynym tego typu dowodem w śledztwie. Sprawa nie jest banalna, bo niedługo być może dowiemy się, że Hitler wygrał wojnę i żyjemy w totalitarnej ogólnoświatowej III Rzeszy!

Uaktualnienie 1. W wersji angielskojęzycznej tzw. King James Bible, 5 razy pojawia się słowo „matrix”. Ciekawe, nieprawdaż?:
https://www.biblegateway.com/quicksearch/?quicksearch=matrix&qs_version=KJV

Tu jest dyskusja na ten temat: https://www.reddit.com/r/MandelaEffect/comments/4mqnnb/matrix_now_in_the_king_james_version_of_the_bible/

Uaktualnienie 2: Jim Stone uspokaja. Uważa, że wszystkie tłumaczenia nie są bezpośrednie, stąd pojawiają się określenia przybliżone.

Mandela effect with the Bible? I doubt it!
There is a meme going on right now with the mandela effect changing the Bible. But if the exact translation and edition is not stated as changed, it is all meaningless, because there are many bible translations. 

The gold standard is the King James Version. The easy reading standard is the NIV. If you are looking for the mandela effect and not sticking to those, you are going to be lost because none of the translations are direct, they are all approximations and though they will (mostly) all be close to the original in meaning, the wordings can all be very different.

Since I have not yet seen anyone discuss the Mandela effect with the bible while being this specific, I have to call BUNK because apples to apples, or you have nothing.

http://82.221.129.208/ifyouareinamericayouprobablycantseethisac5.html

239 komentarzy Efekt Mandeli idzie dalej. Zmiany w Biblii?

 • Świętowit

  Obrzezanie Jezusa – jakoś nie kojarzę. Mogę się mylić.
  Obrzezanie
  21 Gdy nadszedł dzień ósmy i należało obrzezać Dziecię5, nadano Mu imię Jezus, którym Je nazwał anioł, zanim się poczęło w łonie [Matki].
  http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=317

 • Vismaya

  … ye …
  łatwiej wołać do konia: wiśta, wio …
  gorzej samemu wóz ciągnąć …

  miłej dyskusji życzę i pomysłu, jak zbawić świat?

 • APA

  Droga PUBLIKO obojetniej jakiej narodowosci !

  Czy potraficie na pare minut zatrzymac sie i pomyslec nad swym wlasnym zyciem i stwierdzic samodzielnie DOKAD ZMIERZACIE i PO CO ???

  Bogaci ,czy wam ciagle malo,kiedy z pazernosci pekniecie ,zdajecie sobie z tego sprawe ?

  Moznowladcy – za fotel, nawet prezydencki chcecie zlu sluzyc (?) ,pomniejsi na wladczych stanowiskach w imie czego dzialacie i komu sluzycie LOTROM i MORDERCOM , a dlaczego nie dobru ?

  Umundurowani i uzbrojeni dla kogo ta sluzba ,zastanawiasz sie KIM ONI SA,ktorym czynisz sluzbe ,myslisz podczas sluzby, uswiadamiasz sobie CO CZYNIA ci nad toba az po prezydenta ?

  Wy prawnicy az po najwyzsze sady i trybunaly ,jakiego to prawa trzymacie sie ,sluzacemu dobru czy zlu ???

  Wy religijni przewodnicy i misjonarze czy aby nie diablom kadzicie, a ludzi na pozarcie wilkow prowadzicie ?

  Wy medycy i uzdrowiciele ratujecie czy szkodzicie i zabijacie ?

  Wreszcie wy prosci PRACUJACY ,owoc waszej pracy jest dla kogo ?

  oraz
  NIEDORAJDEY ZYCIOWE,co zaprowadzilo was w biede znajdziecie chocby na smietniku sile i madry pomyslunek , by przestac byc biednym i nie byc nedzarzem i razem z innymi MADRYMI LUDZMI ZMIENIC TEN SWIAT NA LEPSZY ???

  Zas WY BANK-STERZY ZDAJECIE SOBIE SPRAWE ZE LICHWA WAS POGRZEBIE ???

  Wiec po zatrzymaniu sie w pedzie tego zwariowanego swiata odpowiedzcie sobie na powyzsze pytania

  i

  ZACZNIJCIE BYC LUDZMI – WSZYSCY BEZ WYJATKU obojetnie na narodowosc i urodzenie !

  Inaczej WSZYSTKIM taki swiat jak obecnie ZAWALI SIE !!!

  • ppp738

   Cóż za piękny lament, proponuje żeby każdy zaczął zmianę na lepsze od siebie APA.

   • APA

    A co ty wiesz o APA ?
    Znasz nas POLSKICH ZOLNIERZY SLOWIANSKIEGO POCHODZENIA ???
    Moze nasi czlonkowie juz dawno zmienili sie i czynia DOBRO,a ty im proponujesz zmiane na slugi diabla ,z plemion zmijowych,ktorzy ida i glosuja we wszelkich wyborach na MIESZANCOW , a nawet na czystej krwi Zydow i Niemcow ,wczesniej tez bolszewikow,GODZA SIE by wrogowie nasi nami rzadzili i nas zniewalali,malo tego ZABIJALI na rozne sposoby .

    Jak myslisz , ten czlowiek dobry ,ktory z diablem pod reke idzie przez zycie .
    A moze ty wiesz,ze Zydzi i Niemcy sie zmienia i beda naszymi przyjaciolmi ???
    ZAPOMNIJ to WROGIE NAM PLEMIONA od zarania wiekow !

    MY POLACY SLOWIANSKIEGO POCHODZENIA z dziada pradziada roznimy sie od MIESZANCOW czyli Slowian pomieszanych z obca krwia i genami ,roznimy sie od nich i to bardzo,nie tylko w calosci ale nade wszystko ROZUMEM.
    Spojrzyj choc na historie – tak Zydow jak i Niemcow zadna wojna swiatowa,czy rewolucja NIE NAUCZYLA ROZUMU !

    Masz jeszcze jakies pytania ?
    Chetnie wyjasniamy,by umiec odroznic POLAKA od obywatela polskiego .
    Rozpoznanie to pierwszy sukces w walce z wrogiem ,pierwsze przykazanie zolnierskie.

  • Poganka

   A może tak atak chemiczny … kwasem masłowym na różne biura i urzędy okupanta ? Smród straszny i napewno gorszy od przysłowiowej siarki z piekieł ! A jakie jaja, bo w sumie nie tak dawno w pobliskim mieście rozlał ktoś tą perfumę w klatce schodowej pewnego urzędu rabunkowego zwanego też podatkowym, no i się działo, bo i ci skubani bezprawnie z kasy i ich biurowi oprawcy zwiewali aż się kurzyło. Przyjechali też niebiescy (prawo morskie) z prywatnej firmy zwanej POLICJA i straż pożarna, chociaż się nic nie paliło, no i tą jaskinię zbójów zamknęli na parę dni.Zapewne powiadam wam, weźcie się na taki „pokojowy” sposób, bo to i taniej i weselej,paraliżować rabunek i papierowy terror wszelkim prywatnym geszeftom okupanta. Dobrze by było uderzyć od „góry” czyli od sejmu, gdzie w czasie „obrad” wpadło by nieco tego smrodziku do wentylatora. A co pomarzyć mi nie wolno, no bo jak ta szarańcza rozkrada wszystko, niszczy i marnuje, no to w końcu trzeba by było ją rozgonić, co nie ?

 • Poganka

  Jaskinia Platona czyli wypisz, wymaluj pasująca do współczesnych jaskiń wyposażonych w pudła TV dla współczesnych niewolników :

  https://www.youtube.com/watch?v=SeHq_M2-YQc

 • APA

  DYDYMUS-y i INNI Z ZAKRYTYMI TWARZAMI !

  Czy w imie DOBRA WSZYSTKICH LUDZI, PRAWDY i ZYCIA W POKOJU
  potraficie zdjac FARYZEJSJIE MASKI ze swych twarzy i pojsc z innymi mADRYMI LUDZMI DROGA POKOJU NA TYM SWIECIE ???

  Dlaczego skrywacie sie we wszelkim przebraniu az po religijne/koscielne,partyjne i zrzeszeniowe NIE CZYNIAC NIC po za stwierdzeniami jak te wyzej ?

  Dlaczego PRZEBIEGLI CHYTRUSI i MIGLANCE ze swym DIABELSKIM SPRYTEM NIE POTRAFICIE ZNISZCZYC WSZELKIEGO ZLA NA ZIEMI ???

  Co stoi wam na przeszkodzie – STRACH i TCHORZOSTWO,BRAK SIL czy cos innego ?

  Jak dlugo trzeba jeszcze tylko STWIERDZAC i nic po za tym ,
  NIE PRZECIWDZIALAC ZLU,KLAMSTWU i ZNIEWALANIU BIEDNYCH PRZEZ BOGATYCH ?

  STOP i KONIEC wszelkiemu BAJDURZENIU ,MEDRKOWANIU ,EWANGIELIZACJI i PIER…NIU z SYZYFOWA PRACA WLACZNIE !!!

  DO OBRONY ZE SKUTKIEM NATYCHMIASTOWYM – MARSZ !!!

  • Vismaya

   cyt. „Dlaczego PRZEBIEGLI CHYTRUSI i MIGLANCE ze swym DIABELSKIM SPRYTEM NIE POTRAFICIE ZNISZCZYC WSZELKIEGO ZLA NA ZIEMI ???”

   he, he, he ….
   musieli by zniszczyć samych siebie ……….

   • APA

    Oni juz to zaczeli dokonywac,niszcza sie wzajemnie i beda to czynic do ostatniego diabla w ludzkiej postaci, gdy sie nie opamietaja.

    • Vismaya

     ano właśnie …
     to opamiętanie …..
     to większy cud niż przekształcanie zła w dobro …

     bo to przekształcanie, a nie zabijanie, jest większym cudem …
     zabijanie tylko wzmaga zło ….

     nie sztuka ubić śmiertelnie chorego człowieka, sztuka go uzdrowić …
     przekształcić jego chorobę na powrót w zdrowie ……

     czy świat już do tego cudu dorósł?

  • Poganka

   APA !Co to za wojskowy czyli żydowski ton, no i dokąd ma iść ten „marsz” ? Jak nie zrozumiałeś, że czerwono-czarną bestie trzeba załatwić bezkrawo przez pięć dni i nie iść do roboty, to znaczy, że zaliczasz się do niewolników ! Dydymus odkrył twarz na swoim blogu i zajrzyj tam oraz zapoznaj z tym, jak go system usiłował zabić za to , że objawiał niewolnikom Prawdę, która niestety dla wielu takich jak ty jest jeszcze niestrawna.

   • APA

    Poganko a moze cyganko – czy wojskowy to znaczy zydowski ?

    Potrafisz odroznic ZYDA,NIEMCA,BOLSZEWIKA i ich potomnych od POAKOW SLOWIANSKIEGO POCHODZENIA ???

    Wiec jezeli NIE ,to nie wchodz w dyskusje z wojskowymi ,bowiem ZOLNIERZE SA SZKOLENI DO INNYCH CELOW niz dyskusja .
    Zrozumialas ?

    Czlowiek, dla zolnierzy POLSKI(CH SLOWIANSKIEGO POCHODZENIA z zaslonieta twarza ,to nie czlowiek to MASKARADA !
    Potrzebujesz wiecej wyjasnien o „syzyfach” ?

  • Admin

   A może byś się i TY APA pokazał, bo na razie tylko to zdjęcie znalazłem:
   https://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2015/10/Old-Hitler.jpg

   • APA

    Przyjdzie i ten czas,ze nie tylko nasze zdjecia zobaczycie ale i nas samych .
    Jak narazie glupcy afiszuja sie chocby u szmula na pejsbuku ,by sie szmulowska wazelina okazac.

    Ten na zdjeciu juz dawno w piekle rzesze musztruje.

    Jeszcze tylko to zapamietaj kazdy :
    ZDJECIE TO TEZ MASKA !

    Dusza nie potrzebuje fotografii,przejawia sie w dobrych uczynkach.
    Dobra dusza to nie pokusa !
    Ani inne blazenstwo w kolorach .

 • Ania

  Kłamstwo i jego konsekwencja- oszustwo jest podstawową cechą naszego świata.
  Zakłamanie wszystkiego zlepiło ludzkie umysły i uczyniło je niemrawymi jak lepki, cuchnący brud.
  Tak ciągle jest, ale rozpoczął się proces odkłamywania naszego świata.
  Wyłażą na światło dzienne pokłady tego brudu każdego dnia: to tu, to tam.
  We mnie to aż lęk to budzi, jak my w tym wszystkim dajemy radę przetrwać.

  Mam też wrażenie, że proces ujawniania prawdziwego obrazu świata przyspiesza z miesiąca na miesiąc.

  Tak mi się dzisiaj skojarzyło, w kontekście tego samochodu Kenedy’ego……

  Każda choroba przewlekła ma swoje objawy zmienne w czasie. Jest to jakby ciąg sukcesji objawów chorobowych, kiedy wcześniejsze z czasem ustępują a pojawiają się nowe, bardziej dokuczliwe.

  Kiedy rozpocznie się dietę oczyszczającą albo i głodówkę w celu pozbycia się przewlekłej, zastarzałej choroby, to najpierw jest gorzej i straszniej. Wielu wtedy rezygnuje i wraca do aptecznych medykamentów, które szybko stłumią zaostrzone objawy.

  Ale ci, co wiedzą o tym zjawisku zaostrzenia choroby na początku diety oczyszczającej , kontynuują swoje samouzdrawianie.

  Można wtedy zauważyć ciekawe zjawisko.
  Spośród zaostrzonych objawów choroby najpierw pojawiają się i ustępują po kilku dniach te symptomy choroby, które pojawiły się najpóźniej.Potem ujawniają się i ustępują te wcześniejsze a na końcu te, od których się choroba zaczęła.
  Jakby historią choroby zaczęła się odwijać od końca, aż do jej wyleczenia.

  Wracając do samochodu ze zdjęcia: to fałszerstwo niedawne, o niewiadomym celu jego skonstruowania.
  Wyszło do wierzchu szybko.
  Niektórzy już wiedzą, że żadna ze świętych ksiąg nie jest tym, za co się je podaje. To fałszerstwo sprzed ok 1000 lat ( Tak, tak ! a nie 2 tysięcy !)

  Co dalej ?
  Odkłamanie historii ludzkości ?
  Odkłamanie historii Ziemi ?

  Nie mogę się doczekać !

  W tym sensie ujawnianie i odtruwanie kłamstw, to objawy apokalipsy ( apokalipsa znaczy: uniesienie zasłony).

  • APA

   Co dalej ?

   Po pierwsze nie wolno czekac ,ze ktos za nas bedzie stanowil obrone,tak myslec moga tylko naiwni i glupi .

   Po drugie – ludzie musza sie nauczyc rozroznaic KTO WROG a KTO PRZYJACIEL !

   Po trzecie – LACZYC SIE w GRUPY NARODOWOSCIOWE rozpoznajac sie wzajemnie ,jednoczyc mysli i przystapic do dzialan .

   Po czwarte pamietac,ze kto raz wrogiem ,zawsze bedzie waszym wrogiem,szczegolnie takie narody jak Zydzi i Niemcy o cechach msciwosci i napastliwosci !

   Po piate – do walki zbrojnej przystapic dopiero gdy zawioda wszelkie srodki i sposoby pokojowe.

 • Poganka

  „Dajcie mi 5 dni zaufania.

  Postępujcie drogą mądrości, lub pozostańcie na zawsze, niewolnikami.

  Na czym, polegać ma wasza rola.?
  Na zatrzymaniu korporacji państwa polskiego.

  Przygotujcie sobie jedzenie na tydzień i niczego nie kupujcie, nie płaćcie rachunków, rat, nie wpuszczajcie urzędników i nie przyjmujcie listów oraz rachunków, zobaczycie wtedy śmierć korporacji i jej nawoływanie do wojny i rewolucji, która miałaby przestraszy ludzi i doprowadzić, do ponownego społecznego zezwolenia na przejęcia władzy przez elitę …

  Gwarantuje wam, że jeśli nie ulegniecie prowokacji oraz sile poprzez zbiorowy dzielnicowy opór, utopia systemu i iluzja władzy, będzie musiała, na taczkach opuścić stanowiska, domy oraz państwo …

  Problem braku zrozumienia prawdy.

  Macie siłę, ale nie macie rozumu, aby zrozumieć że : władza, ustrój, religia, sądy, imię i nazwisko osoby fizycznej, akt urodzenia, pesel, dowód osobisty, formy pożyczek bankowych …, są konsekwencją waszego dobrowolnego zniewolenia i uległości, wobec rożnym formom kontroli.

  Wyzysk, jest formą dobrowolnego opodatkowania na rzecz elit. Banki, rządy, sądy, korporacje …, żyją z waszej naiwności i na bazie waszego przyzwolenia …

  Również wasza praca, jest formą dobrowolnej niewoli, ponieważ zatrudnienie, nie jest zgodne z podstawową formą wolności, jaką jest równość …

  Dajecie sobie wciskać kit i srać na głowę, a dzieje się tak, poprzez wasz zwierzęcy strach, głupotę, ciekawość i nienasycenie, prowadzące was do autodestrukcji …

  Zamiast wierzyć w idee samostanowienia i samoograniczenia, wierzycie w system kontroli społecznej.

  Pamiętajcie, że człowiek, może kontrolować tylko jedną istotę, jaką jest on sam, a tego nie potrafi prawie nikt, bowiem, nie mówimy o istotach ludzkich, tylko o zwierzętach i niewolnikach, pragnących wszystkiego co się świeci i bojących się wszystkiego, co jest większe lub sprytniejsze od nich …

  Systemy na was pasożytują, bowiem negują wasze człowieczeństwo i gotowość do przejęcia prawdziwej odpowiedzialności, równości i wolności.

  Człowiek, nie kontroluje siebie, i wierząc w moc pieniądza oraz mając moc jego tworzenia, zniszczyłby wszystko i samego siebie, dlatego władza wami steruje, reguluje waszą populacje i tworzy wojny, chemię i ludobójstwo, za pomocą kryzysów i spekulacji …

  Cyrk władzy i nierówności, jest tylko i wyłącznie waszą winą.

  Chcielibyście, aby taki człowiek jak ja, odwalił za was czarną robotę, obalił system, pozwalając wam rabować, narkotyzować się, używać broni, drukować pieniądze, gwałcić i niszczyć, byłby to, najszybszy powrót do kamienia łupanego przez strach, głupotę, ignorancje i całkowity brak odpowiedzialności …

  Otóż, wolność opiera się na samoograniczeniu i odpowiedzialności, a większość ludzi, nie powinna mieć w ogóle dzieci, prawa jazdy, komputera oraz prawa wyrażenia cudzych myśli i debilizmów ubranych w przekleństwa …

  Wolność, jest dla bardzo mądrych ludzi, wiedzących, że należy zniszczyć pieniądze, podział, nałogi, zwierzęce popędy i iść w stronę samostanowienia, empatii, lojalności, wierności i moralności …

  Głupców, jest znacznie więcej, niż ludzi mądrych, dlatego istnieje zgoda społeczna, na nierówność kastową oraz kontrolę i zniewolenie …

  Dlatego ciągle gromadzimy dookoła siebie ludzi, którym nie będzie żal, tego iluzorycznego świata fantazji …

  Nowy Porządek Świata, istnieje od 65 tysięcy lat, i niczego nie trzeba tu udoskonalać i wprowadzać, wystarczy tylko dalej was kontrolować i stymulować, karmić i truć, zabijać i uciskać, abyście ze strachu i z ciekawości, robili wszystko, czego chce system i religia.

  Żaden mesjasz, nigdy nie istniał, i nigdy za was nie walczył, bo każdy mądry człowiek wie, że głupcom nie wolno powierzyć życia, innych ludzi.

  Dlatego, ci którzy kazali wam wierzyć, że byli mesjaszami i dziećmi bogów, oszukiwali was dla własnego, jedynego celu jakim jest władza, nad głupim społeczeństwem, poszukującym kata i srogiego ojca, który będzie im wydzielała owoce, ich własnej ciężkiej pracy …

  I usiadł i zaśmiał się i zapłakał, zalewając się łzami, nad ich głupotą …

  Durniów, możesz albo hodować, albo ich zabijać, innego pożytku z nich nie masz, wolnymi, uczynić ich nie możesz, bowiem i tak pozabijają się sami, poprzez kopulacje, ponad normatywną konsumpcje i głód …

  Dydymus ”

  https://vimeo.com/ligaswiata/prawomorskie

 • APA

  Koniecznie potrzebna in wojna z Rosja ,wiec
  BEDA JA MIELI !
  To dopiero beda „igrzyska” !!!

 • greg2014

  Wojna z Putinem na całego:

  ==Co się dzieje we Francji – 15.06.2016.

  Ponad dwa miliony Francuzów demonstrowało wczoraj w Paryżu i innych miastach w kraju przeciw planowanemu wprowadzeniu nowego prawa pracy – pisze portal jungewelt.de.

  Niespokojnie jest ostatnio we Francji: bezrobocie, demonstracje, powodzie, a teraz Francja jest gospodarzem mistrzostw Europy w piłce nożnej i ma nowe problemy. Ale może po kolei.

  Piszą z satysfakcją polskojęzyczne media: „UEFA zastosowała wobec Rosji ‚zawieszoną dyskwalifikację’, co oznacza, że jeśli rosyjscy kibice będą wszczynać rozróby podczas kolejnych rozgrywek, reprezentacji grozi wykluczenie z mistrzostw. ‚Zawieszona dyskwalifikacja’ ma obowiązywać do końca turnieju.

  Rosja ma również zapłacić 150 tys. euro kary. Decyzja UEFA odnosi się wyłącznie do zachowania rosyjskich kibiców podczas meczu z Anglią, bo tylko tu sięga jurysdykcja piłkarskiej federacji. Przypomnijmy: po meczu, zakończonym wynikiem 1:1, rosyjscy kibice wdarli się do angielskiego sektora na Stade Vélodrome w Marsylii. Na szczęście szybko udało się opanować sytuację”. http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1664950,1,uefa-bezlitosna-rosja-moze-zostac-wykluczona-z-euro-2016-na-razie-zaplaci-150-tys-euro-kary.read

  Niemiecka gazeta ‚Deutsche Wirtschafts Nachricten’ przedstawia to tak: „Anglia nie jest ukarana. UEFA stosuje ‚zawieszoną dyskwalifikację’ wobec Rosji”.

  I dalej: „Rosyjska drużyna narodowa będzie musiała opuścić Euro-2016, jeśli dojdzie do ponownych wykroczeń rosyjskich kibiców. Ponadto rosyjski związek musi zapłacić karę. Przeciw Anglii oraz innym krajom, których kibice też ‚rozrabiali’ nie było podobnych sankcji. Rosja rezygnuje z odwołania”.

  Pisała pani Tiamat 12 czerwca: „No i zdarzyło się nieuniknione: Rosjanie zremisowali z Anglią i to w ostatniej chwili. Tego już było za wiele: takiej okazji żaden szanujący się kibic nie przepuści. Setki kibiców z Anglii i Rosji wzięło udział w sparringu poza boiskiem:

  https://www.youtube.com/watch?v=j8KuUQdJ1nE

  Wielka bitwa rozgorzała na dobre:

  https://www.youtube.com/watch?v=IO168NcoqNc

  Okazało się, że odebranie kibicom hokejowych kijków i innych podejrzanych narzędzi potrzebnych do bijatyki nie na wiele się zdało, bo na miejscu można było wykazać się inicjatywą i poradzić sobie z trudnościami”:

  https://www.youtube.com/watch?v=jw_YcaqaA0w

  Tego samego dnia kilka godzin później pisała pani Tiamat: „PILNE! Proszę podać dalej! – Okazało się, że te niby Rosjany, które zaatakowały Anglików, to przebrany Prawy Sektor – podała gazeta wydawana przez amerykańsko-australijskich weteranów: ‚Veterans today’.

  200 mężczyzn w czarnych podkoszulkach i czarnych kominiarkach, z wyciągniętymi nożami wysiadło w porcie w Marsylii, gdzie kibice angielscy i rosyjscy popijali razem piwo i wygrzewali się na słońcu. Atmosfera była przyjazna i nic nie wskazywało na konflikt. A tu nagle horda na czarno ubranych bandziorów wpada i zaatakowała angielskich kibiców. BBC natychmiast podało, że to rosyjscy chuligani. Oczywiście jest to jeszcze jedna chorobliwa demonizacja Rosji i wszystkiego, co rosyjskie – w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

  Ci chuligani to nie byli Rosjanie, choć mówili po rosyjsku. To wynajęci bandyci z tych samych neonazistowskich kryminalnych grup ze Lwowa, członkowie Prawego Sektora, którzy są odpowiedzialni za masakrę w Odessie. Ci bandyci przypłynęli na kutrze rybackim zarejestrowanym na Cyprze; przynajmniej dwóch członków załogi to agenci Mossadu, którzy przywieźli tę bandycką grupę do Marsylii poprzedniego wieczoru i prawdopodobnie są już w powrotnej drodze.

  To nowa forma walki – ale jest oczywiste, kto się za tym kryje: http://www.veteranstoday.com/2016/06/11/breaking-news-ukrainian-pravy-sektor-nazis-attack-england-fans-in-marseille/

  Pisze Lorenco: „Rosja ukarana została w zawieszeniu; gdy rosyjscy kibice znów będą ‚rozrabiać’ na stadionie, Rosja zostanie wykluczona z Euro. Pamiętam dokładnie z doniesień przed Euro: ‚mecz Anglia – Rosja to jeden z tych o podwyższonym ryzyku’. Zatem pytanie w związku z tym: czy umieszczenie kibiców angielskich i rosyjskich na trybunach OBOK SIEBIE było celowe, czy zwykłą głupotą organizatorów?

  Buczenie i gwizdy angielskich sąsiadów z trybun podczas hymnu Rosji było dobrze słyszane przez kibiców rosyjskich. Zatem Rosjanie wiedzieli dokładnie, kto buczy. Było też słyszeć Rosjanom wyzwiska na osobę prezydenta Rosji oraz na Marię Szarapową. Zaczepki w tym stylu były cały czas podczas meczu. Zatem już po zakończeniu meczu Rosjanie postanowili odpowiedzieć na zaczepki i obrażanie. Źle zrobili, że dali się sprowokować i ‚odwdzięczać się’ Anglikom na stadionie.

  Wydaje się, że scenariusz został napisany już wcześniej i według tego scenariusza Rosja miała być w ogóle wykluczona z Euro, a być może i z wnioskiem do FIFA o odebranie Rosji Mundialu 2018. Tak więc UEFA zawiodła scenarzystów, karząc Rosję niby ostro, dając jednak do zrozumienia, aby kibice rosyjscy uważali i nie dali się więcej prowokować.

  Bo tak ogólnie, poza stadionem, Rosjanie wykonali świetną robotę. Od dwóch dni przed rozpoczęciem Euro, Anglicy powodowali awantury w Marsylii. Szukali ISIS w każdym śniadoskórym czy czarnoskórym, na okrągło pijani wszczynali burdy, spali i rzygali na skwerach czy trawnikach miasta. Zaczepili (podjudzani przez ‚przyjaciół’ z Ukrainy) w końcu nie tych, co trzeba, czyli Rosjan i dostali nauczkę. W sumie, mieszkańcy Marsylii, jak i policja są wdzięczni Rosjanom.

  Pisze blogerka Babaraba, mieszkająca we Francji: „Od początku była nagonka na Rosjan i wybielanie Angoli. Francuzi niby nie lubią Anglików, lecz jakoś ostatnio także francuskie (rzytofskie) łże-media opanowała rusofobia. Coś w tym jednak jest, że na siłę szukano winnych Rosjan, wybielając Anglików… Podobno Rosjanie ‚zmasakrowali’ wyspiarzy i zniknęli w ‚zorganizowanym szyku’, bowiem byli świetnie wyszkoleni… To zakrawa na kpinę z odbiorców: podjudzają nas do nienawiści do Rosjan, szykanuje sportowców, wyklucza z imprez. Ussmani działają i nie popuszczają… Do czasu…”.=========
  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/132212,co-sie-dzieje-we-francji-15-06-2016

 • greg2014

  http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2016/06/13/deutsche-soldaten-nach-litauen-nato-beginnt-einkreisung-von-russland/

  „Deutsche Soldaten nach Litauen: Nato beginnt Einkreisung von Russland

  Die Nato bereitet einen veritablen Truppenaufmarsch in Osteuropa vor: Deutsche Soldaten werden in Litauen tätig, die Briten übernehmen Estland und die US-Soldaten sollen Lettland schützen. Die Kanadier sollen in Polen antreten. Auch im Mittelmeer werden die Kampfverbände verstärkt. Russland empfindet die Aktivitäten als Bedrohung, hat bisher jedoch noch keine Gegenmaßnahmen angekündigt.
  Deutsche Wirtschafts Nachrichten | 13. Juni 2016 ” (…)

  http://theduran.com/wp-content/uploads/2016/06/encirclement_0_3.jpg

  DWN, tłumaczenie:
  „Niemieccy żołnierze [jadą] na Litwę. NATO rozpoczyna okrążanie Rosji.

  NATO przygotowuje istotne przemieszczenie oddziałów do Europy Wschodniej. Niemieccy żołnierze będą aktywni na Litwie. Brytyjczycy przejmą Estonię, a żołnierze USA mają chronić Łotwę. Kanadyjczycy mają wejść do Polski.
  Także na Morzu Śródziemnym będą wzmocnione oddziały bojowe. Rosja odczuwa tę aktywność jako zagrożenie, ale nie zapowiedziała jeszcze żadnych środków zapobiegawczych”.

  — Stąd wynik: „W Rosji zaczęło się sprawdzanie w pilnym trybie gotowości armii do boju”.
  http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/06/15/co-sie-dzieje-we-francji-15-06-2016/comment-page-1/#comment-11523

  Sytuacja jest dynamiczna.

 • Rodriguez55

  Nie no miałem nie pisać ale nie da się przy takich banialukach. ZAWSZE tak było napisane w piśmie. I o bankierach i o ścinaniu, ktoś tu po prostu pisma nie zna. Czytam pismo od pfff 7 lat? jakoś tak i od początku te plus kilka innych wersów bardzo mi się wryły bo aż przekornie pokazują jak wielkim radykalizmem i separacją od syfu świata mają cechować się podążający za Jezusem. No ale jak się pisma nic nie zna to można dać się nabić w butelkę. Inna sprawa to ta cała zmiana hmmm struktur zwierzchności duchowej na świecie którą da się odczuć bo cały świat jest konkwentnie zagrabiany przez autorytet i zwierzchność czarnych. Jasno jest napisane – ‚nie walczymy z krwią i ciałem, tylko ze zwierzchnościami…’ i właśnie przez ten autorytet mają władzę przez prawo zwierzchności mieszać ludziom w głowach i właśnie tu się to dzieje. Jest jedna rzeczywistość i żadna istota czy maszyna kierowana przez człowieka bądź demona nie ma mocy by zmienić jej przeszłość. To wbrew wszelkim prawom astralnym. Mieszanie w głowach, wręcz pętanie woli, władza nad zjawiskami atmosferycznymi czy po prostu szeroko pojętą przyrodą łącznie nawet czasami ze zwierzętami – zgadzam się jak najbardziej zwłaszcza, że to postępuje i się rozszerza. No ale ingerencja w rzeczywistość w kontekście przeszłości to największa bzdura jaką do tej pory tu czytałem. No chyba że mówimy o keshe – to też ciekawe jak ktoś jak Pan Podlecki znający zawiłości struktur satanizmu NWO i ‚wielość den’ tego projektu daje się nabierać na ‚jedną rasę…’ Aż szczypie po oczach.

 • greg2014

  https://marucha.wordpress.com/2016/06/15/w-swiecie-niespokojnie-putin-w-pilnym-trybie-oglosil-natychmiastowa-gotowosc-do-wojny/

  (…)„W świecie niespokojnie” – Putin w pilnym trybie ogłosił natychmiastową gotowość do wojny

  Posted by Marucha w dniu 2016-06-15 (środa)

  W Rosji zaczęło się sprawdzanie w pilnym trybie gotowości armii do boju. Kontrolę przeprowadza się na zarządzenie Włodzimierza Putina i potrwa ona do 22 czerwca, przekazuje „Interfaks”.(..)

 • greg2014

  Chemtrails w wersji polskiej:

  Chemtrails – Teoria Spiskowa, która stała się faktem [wideo]

  Andrzej Pochylski, polityk oraz autor wideo bloga Opcja Społeczna przedstawia dowody opublikowane przez Warszawską Gazetę na stosowanie geoinżynierii przez agencje rządowe. Smugi Chemiczne rozpylane od 1995 roku nad naszymi głowami, mają szerokie zastosowanie w procesie monopolizacji rolnictwa przez koncerny takie jak np. Monsanto produkujące zmodyfikowane genetycznie nasiona ale to nie jedyne zastosowanie oprysków chemicznych pokrywających nasze niebo…

  https://youtu.be/8l3_W2Ws5vw

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/chemtrails-teoria-spiskowa-ktora-stala-sie-faktem-wideo-2016-06

  • APA

   Nie wierzacy w LUDOBOJSTWO plynace z NIEBA/CHMUR po 2 dniach spryskania niebosklonu idzcie do sadow,ogrodow na pola i pogladajcie sobie SMIERC ROSLIN .
   WY LUDZIE UMIERACIE WOLNIEJ OD ROSLIN ale tez z tego samego powodu UMIERACIE i to w roznych meczarnaich !!!
   Kiedy zdacie sobie z tego sprawe ,nawet wy przekupni przy wladzy ???
   Kiedy to zrozumiecie wszyscy DZIENNIKARZE i przestaniecie klamac ludzi ?
   KIEDY WY NAUKOWCY OPAMIETACIE SIE W SWYCH BADANIACH i POCZYNANIACH ,jak dlugo bedziecie SLUZYC PSYCHOPATOM ZA KASE ???
   Kiedy TY DUSZPASTERZU otworzysz na to oczy ?
   Jeden taki sie znalazl w Czestowchowie na Jasnej Gorze i jak potraktowaliscie go ???

   LUDZIE BIJCIE NA ALARM !!!!!!!!!!!!

   Wlasnie wrocilsmy z ogrodu po opadach sztucznego CHEMICZNEGO DESZCZU ,ogladalismy SMIERC NASZYCH PLODOW ROSLINNYCH warzyw i owocow .

   HANBA !
   NA GLOBALISTOW MARSZ KTO ZYWY !!!

   • greg2014

    W tym roku jest najgorzej, pestycydy i te posypywanki.
    Nie było chrabąszczy, bardzo mało motyli, trzmieli,
    osy, gdzie zazwyczaj nad jeziorem, gdzie jeżdżę z rodziną
    było ich mnóstwo, ani jednej.
    Powoli wszystko zamiera.

 • jeszcze nie sklerotyk

  Czy dobrze pamiętam, że zamiast „Czemu więc nie dałeś moich pieniędzy do banku?” – nie było czasem „Czemu nie puściłeś ich w obrót? A ja po powrocie bym je z zyskiem odebrał”

 • greg2014

  ==Orlando fałszywa flaga?

  Czy na atak w Orlando w klubie nocnym Pulse dla gejów, w którym rzekomo zginęło ponad 50 osób, patrzymy jak na atak fałszywej flagi [AFF]? AFFy mają miejsce w USA z przewidywalną pewnością. Upłynęło trochę czasu od ostatniego AFF na amerykańskiej ziemi (San Bernardino), przepleciony jednym w Europie (Bruksela). W ostatnich latach manipulatorzy z NWO organizują te AFFy często, i z licznych powodów.

  Pierwszy – zapewnienie by społeczeństwo nie zapomniało o strachu w ich miastach, że może zostać zaatakowane o każdej porze. Drugi – zapewnienie by społeczeństwo nie zapomniało się bać bogeyman du jour (straszydło dnia, w tym przypadku ISIS albo islamski terroryzm, lepiej znanego jako syjo-islamski terroryzm w odróżnieniu od stojącej za nim prawdziwej siły [syjonizm]). Trzeci – namierzać różne miejsca (szkoły, teatry, kluby nocne itd. ) i różne sektory (geje, nauczyciele itd. ), żeby każdy zaczął czuć się osobiście zagrożony widokiem masowej strzelaniny albo bomb, bo one utożsamiane sa z więcej niż tym typem miejsca czy sektora. Czwarty – kontrola broni: stały program, bardzo przyspieszony za Obamy, żeby unieważnić II Poprawkę, zakazać posiadania broni i wprowadzić Amerykę do „harmonii” z tymi pod wpływem Rockefellera ONZ. Piąty – odwracanie uwagi: społeczni inżynierowie NWO wyznaczają termin tych wydarzeń by ukrywać przed opinią publiczną inne ważne tematy (np. trwające nikczemne wysiłki przyjęcia TPP, TTIP, TISA, CETA i innych ogromnych porozumień o „wolnym handlu” by dalej zniewalać przeciętnego obywatela). Są jeszcze inne powody, ale to jest krótkie podsumowanie.

  Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się niektórym z cech masowej strzelaniny w Orlando. Poniżej niektóre z najważniejszych punktów świadczących o tym, że strzelanina w Orlando może być AFF:

  Podpowiedź #1: rzekomy zabójca pracował dla G4S

  Notoryczna G4S to brytyjska międzynarodowa prywatna firma ochroniarska, największa na świecie pod względem dochodów. Już została zdemaskowana jako powiązana z Izraelem, i osią ochrona-wywiad US-UK-syjoniści (CIA, MI6, Mossad). Na przykład G4S pomagała Izraelowi wcześniej w jego więzieniach przed ostatnim wycofaniem się z powodu niekorzystnego rozgłosu (dzięki ruchowi BDS). Dlatego raczej intrygujące jest to, że podejrzany masowy zabójca/snajper (albo pionek) Omar Mateen, 29-letni muzułmanin od 2007 był pracownikiem G4S. Poniżej oficjalne oświadczenie G4S:

  „Omar Mateen był zatrudniony przez G4S we wspólnocie mieszkańców na płd Florydzie i w czasie incydentu nie wykonywał swoich obowiązków. Mateen był poddany szczegółowemu sprawdzeniu kiedy został zatrudniony w 2007”.

  G4S jest powiązana z 11 IX jak i Guantanamo, co potwierdza ten artykuł na Washington’s Blog:

  „Wcześniej nazywana Securicor, G4S zapewniała ochronę na wszystkich 3 lotniskach związanych z atakami 11 IX.

  Securicor/G4S zakupiła bought Argenbright Security – firmę ochraniającą lotnisko 11 IX – 9 miesięcy przed atakami. Później ta sama firma zapewniała bezpieczeństwo w Guantanamo Bay.”

  Podpowiedź #2: rzekomy zabójca już znany FBI

  Dzięki tak wielu tym wydarzeniom fałszywej flagi, zabójcy lub pionki są już znani FBI albo innych agencjom wywiadowczym. FBI znała Mateena, oszacowała jego terrorystyczny potencjał prowadząc z nim wywiad przynajmniej dwa razy. Możesz przypomnieć sobie, że FBI ostatnio zdobyła sławę za „operację żądło”, gdzie świadomie i dobrowolnie zorganizowała fałszywy atak terrorystyczny by rzekomo dać nam poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie włączać naiwnych ludzi do gry by uzasadnić swoje istnienie.

  Podpowiedź #3: rzekomy zabójca został zastrzelony zanim mógł mówić albo stanąć przed sądem

  Martwi nie opowiadają bajek. Omar Mateen został zastrzelony, więc nigdy nie poznamy jego wersji historii. To na pewno nie stało się pierwszy raz.

  Podpowiedź #4: rzekomo ślubował wierność ISIS

  ISIS to ulubiony frankenstein NWO, więc można oczekiwać granie kartą ISIS w AFF by dalej utrwalać (fałszywie) w ludzkich umysłach ideę, że ISIS jest prawdziwym i immanentnym za-grożeniem dla Ameryki. Dla wielu teraz jest oczywiste że ISIS-ISIL-Daesh jest tworem amerykańsko-izraelskim. Tak jak islamscy terroryści rzekomo krzyczą „Allah Akbar” zawsze za-nim zaczynają zabijać, to ślubowanie wierności ISIS stało się standardowym elementem w ostatnim scenariuszu zachodniej fałszywej flagi.

  Podpowiedź #5: ćwiczenia miały miejsce 3 miesiące przed Orlando

  Znasz rutynę. Ten sam czas, to samo miejsce, to samo wydarzenie. Przed tą strzelaniną w Orlando odbyły się ćwiczenia, mimo że nie ma dużo informacji o ich charakterze [MCI (Mass Casualty Incident) drill that occurred 3 months ago].

  Podpowiedź #6: numerologia 666

  Jak w przypadku większości AFF, jest w nim znak numerologiczny. Atak miał miejsce wczoraj 12 czerwca 2016, data pisana po amerykańsku to 6/12/2016. Jest 6, potem 5 środkowych liczb (1 + 2 + 2 + 0 + 1) = 6, potem końcowa 6, co razem daje 666. Okultystyczna symbolika tej liczby jest namalowana na wszystkich wydarzeniach iluminatów i innych tajnych organizacji. Zbieg okoliczności? Ty decyduj.

  Podpowiedź #7: ponad 50 zabitych

  Kolejnym powodem podejrzeń wobec oficjalnej narracji o strzelaninie jest rzekoma liczba zabitych. Ponad 50? Największa liczba ofiar w Ameryce od 11 IX? Więc jak ochroniarz może mieć szkolenie i odwagę by zabić tak wielu ludzi w tak krótkim czasie? Trafiamy na taką samą lukę w oficjalnej wersji Sandy Hook, kiedy chudy Adam Lanza rzekomo zastrzelił 26 osób w rekordowym czasie. Jak napisał Kevin Barrett:

  „Ponad 50 zabitych? Tylko jeden snajper? I facet nie był nawet ekspertem z sił specjalnych, a ochroniarzem?! (Któremu przytrafiło się znaleźć na radarach NSA, tak jak wielu innym, którzy teraz okazali się być pionkami.) Sorry, masmedia, to nie przejdzie testu, nawet zapachu.

  Zabawne, że prawie wszyscy „muzułmańscy terroryści” są albo śmiesznie ultra kompetentni i zdolni zawalić wieżowce i wysadzić Pentagon stosując kilka otwieraczy do paczek jako jedyną broń, zabić absurdalnie dużą liczbę ludzi w masowych strzelaninach bez przeszkolenia wojskowego, albo w inny sposób dokonać niesamowitych wyczynów masowej rzezi … albo są oni na świecie najmniej kompetentnymi niszczycielami, rozbrajaczami którzy nie mogą zapalić zapałki by spróbować wysadzić własne buty, albo kto pakuje w ich bieliznę paliwo kempingowe sterno i bez żadnego detonatora, i jakoś oczekują wybuchu ich krocza”.

  Podsumowanie: kwestionuj wszystko dotyczące strzelaniny w Orlando

  Jak zwykle, musisz kwestionować wszystko o tych atakach. Jeśli chcesz prawdy, dowiesz się więcej odwracając wszystko co mówią masmedia, i wykorzystując to jako punkt startowy śledztwa, a nie odwrotnie. Obserwuj nas, z rozwojem sytuacji będzie więcej dowodów.

  Z: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/orlando-falszywa-flaga-2016-06

  • nowecant

   Już wiadomo że ten facet z ISIS miał tyle wspólnego, że jest muzułmaninem i nic poza tym. Widocznie wariant Donald Trump (Orange Clown) jest akurat im potrzebny w tym momencie, więc grają kartą islamskiego terroryzmu.

  • Graża

   świat zwariował, rywalizacja sportowa, sport wymaga zniszczenia zdrowia, wielkich pieniędzy, jednostek specjalnych militarnych i ćwiczenia społeczeństwa na wypadek działań wojennych pojawiających się w związku z imprezą sportową, świat zwariował! http://wp.tv/i,francja-przygotowuje-sie-na-atak-w-trakcie-euro,mid,1941094,cid,4051,klip.html?ticaid=51730b
   niedługo wyjście do sklepu po chleb czy odprowadzenie dziecka do szkoły będzie się odbywało kanałami lub pod lufami ,,ochraniarzy”.

  • Narodowiec

   Firma ochroniarska G4S będzie strzegła pustego skarbca złota w Londynie.

   Z połączenia dwóch poniższych informacji klaruje się możliwy scenariusz. Wysadzenie pustego skarbca Londynu, przynajmniej brudną bombą atomową i poinformowanie opinii publicznej o wyparowaniu złota. Dwie wieże wyparowały to i złoto może, w koncu jedno i drugie dobrze chronione a ataki terrorystyczne się zdarzają.

   Brytyjskie wojsko zostało usunięte od pracy ochraniania Mint Royal (gdzie złoto jest zgromadzone i przechowywane w Anglii) i zastąpione prywatną firmą ochroniarską G4S. To jest skandal, bo firma boryka się z nieudanym bezpieczeństwem dla Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Jest to również w przypadku tzw shooter – strzelec w Orlando pracował. Biorąc pod uwagę zamknięcie biur Rothschild w Anglii, Japonii i innych krajach, jest to dobre przypuszczenie ich ucieczki do Szwajcarii z rezerwami złota Anglii. Jeśli tak jest, oznacza to, że po raz pierwszy od kiedy Rothschild zrobił fortunę z insider trading ( wykorzystywanie poufnych informacji ) po bitwie pod Waterloo, Rothschildowie nie kontrolują Banku Anglii.

   Za Benjamin Fulford – 14.06.2016 – Cotygodniowe wiadomości i analizy geopolityczne
   http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/06/benjamin-fulford-14062016-cotygodniowe.html

   Skarbce Londynu świecą pustkami

   Niezależni eksperci, zajmujący się rynkiem metali szlachetnych, od wielu lat twierdzą, że więcej złota wypływa z Wielkiej Brytanii, niż do niej przypływa. Na wyspie nie ma kopalni złota, a jedyne miejsce z którego może ono pochodzić, to zdeponowane w Londynie rezerwy państw z całego świata. Mało tego, wg danych uzyskanych m.in. przez Koosa Jansena, sprzedaż kruszcu przekracza zbiorcze saldo rachunków klientów LBMA. Sprzedaje się zatem złoto bez oficjalnego potwierdzenia operacji w bilansach rezerw państw je deponujących.
   Na świecie brakuje złota, które byłoby dostępne do sprzedaży. Popyt, dwukrotnie, przekracza podaż, ponieważ dostępne do tej pory zapasy kruszcu są już w rękach Chin. Nic więc dziwnego, że Chiński bank ICBC przymierza się do kupna jednego z największych skarbców w Europie – z siedzibą w Londynie – i wchodzącym w skład giełdy metali szlachetnych LBMA. Jego pojemność sięga 2000 ton. Wg różnych doniesień, Barclays kończy swój udział w handlu metalami szlachetnymi, po tym jak Deutsche Bank przyznał się do manipulacji nimi i zgodził się udostępnić dowody pogrążające m.in. właśnie brytyjski bank Barclays.
   LBMA, „trudni się” nie tylko wymianą metalem fizycznym, oprócz tego, jest to również giełda zajmująca się odgórnym ustalaniem cen złota i srebra, przez tzw. fixing. Proces ten polega na telekonferencji (2 razy w ciągu dnia) pomiędzy kilkoma przedstawicielami największych banków na świecie, w czasie której, arbitralnie, ustalają oni cenę złota. Fixing cen srebra przeszedł ostatnio proces odświeżenia, a „naprawa” odbyła się automatycznie. Wiąże się to z (potwierdzonymi przez grupę GATA) manipulacjami cen metali szlachetnych, a sam proces odbywa się za pośrednictwem kontraktów future. Jak duża liczba kontraktów na złoto – rozliczanych wyłącznie w dolarach – jest każdego roku przekazywana z rąk do rąk, widać na poniższej infografice.

   Za Independent Trader News – maj / czerwiec 2016 – cz. 2
   http://independenttrader.pl/independent-trader-news-maj-czerwiec-2016-cz-2.html

 • Smith

  Panie Marku!
  We wspomnianej przypowieści słowa o ścinaniu wypowiada ‚surowy pan szlachetnego urodzenia, który udał się na wyprawę by zostać królem’. Jezus jedynie przedstawia przypowieść, w której te słowa padają (wypowiedziane przez w/w pana z przypowieści). To nie Jezus namawia do ścinania.

  Poz tą drobnostką – robi Pan kawał dobrej roboty. Z niecierpliwością czekam na następne wywiady z p. K.Tarasiewiczem.

  Serdecznie pozdrawiam.

 • ahz

  „Księga Duchów” Allana Kardeca ma swoją siłę. Dotychczas traktowana była przeze mnie jak przysłowiowa Biblia. Ma ktoś swoje zdanie na temat książki ?

  • I am the way and the truth and the life

   ma! otóż odkąd ją wywaliłem z domu i spaliłem w piecu przestałem mieć problemy z nocnymi zmorami i stojącymi obok łóżka w nocy stworami o wyglądzie jak z horroru – polecam i tobie zrobić to samo. Zaznaczam iż mój wpis nie jest drwiną a opisane akcje miały faktycznie miejsce!

   • ahz

    Mnie to nie trapi choć nie wykluczam , że takie kłopoty rzeczywiście gdzieś mogą być.
    Współczuję i życzę spokoju ducha.

   • Ciekawyyy

    Używałeś jakiś zaklęć podczas uroczystego spalenia tej książeczki ?

    • I am the way and the truth and the life

     Okultyzm, magia i czary akurat mnie nie interesują, ale widzę że ty się w tym specjalizujesz chyba, no to powodzenia życzę bo po pewnym czasie takich praktyk kaftan bezpieczeństwa będzie podstawową opcją ubioru dla ciebie:)))

   • Roma

    spalenie to właściwa metoda

    wszystko co niesie zło należy spalić

    • Boru

     Spal komputer 😉

    • Vismaya

     Watykan nieco odsłonił ile zła na swoich stosach spalił …
     http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/historia/1501047,1,inkwizycja-mniej-straszna.read

     drugim dobrym czyścicielem był Hitler …..
     spalił „zła” co niemiara, a czego mu się nie udało wdeptał w ziemię …. 🙁

     https://www.youtube.com/watch?v=yp_u69AFybk

     who next …
     nasza stara znajoma, Roma?

    • Ciekawyyy

     Trochę szkoda sprzętu, pani Roma nie miała by czym ostrzegać internautów przed złem i w ogóle nauczać.
     Właśnie pani Romo a egzorcyzmowała pani już swoją jednostkę komputerową ?
     Wydaje mi się że wystarczy stosunkowo mały przecież dysk twardy HDD wymontować i zanieść do księdza egzorcysty on z pewnością wypędzi elektromagnetycznego Szatana z wnętrza zaś samą większą tym nieporęczną obudowę potraktować pokropkiem ewentualnie namazać ochronne krzyżyki – katolickie ma się rozumieć pani Romo.
     Tylko co począć z monitorkiem ?
     Tu radził bym każdy róg przyozdobić obrazkami świętymi, tak po przekątnej, z prawej do lewej Mame Bozi a z lewej do prawej samego Bozię zaś centralnie na środku ekranu czarnym foliopisem mały krzyżyk – oczywiście zrozumiałym że katolicki.
     Pozostała jeszcze klawiaturka element chyba najbardziej wrażliwy na moce szatańskie ponieważ Diabeł posiada pazury i właśnie nimi potrafi wystukać treści ze wszech miar niepożądane.
     Chyba napisze do Kurii Metropolitarnej z oficjalnym zapytaniem o procedurę.
     Obiecuje że treść odpowiedzi udostępnię do wglądu bo z Szatanem żartów nie ma.

    • APA

     Jak ze zlem,ktory niesie na swiat Kociol Romano-Katolic ?
     Dostrzegacie to zlo ???

 • 6h057

  Ja myślę, że rozwiązaniem problemu jest częste i uważne czytanie Pisma Świętego, zamiast chwytać się słabo znanej biblii i próbować podeprzeć swoje racje.
  Jezus nikogo nie namawia do ścinania, co to w ogóle ma być za manipulacja? To jest przypowieść i operuje się tam pewnymi obrazami, trafiającymi do ludzi. Ścięcie ma symbolizować wieczne odłączenie od Boga, po sądzie.
  Przypuszczam, że ten wpis prędzej spowoduje, że ludzie nie znający dobrze biblii, zaczną ścinać innych, ale będzie to wynikało tylko i wyłącznie z tego, że zamiast czytać uważnie Słowo Boże, oni zaufają kilku niesprawdzonym zdaniom z tego wpisu.
  Zatem szanowny Panie Adminie, proszę uważać na swoje życie wieczne, gdyż „Z każdego bezużytecznego słowa, które wypowiedzą ludzie, zdadzą sprawę w dzień sądu.” Mt 12:36

  • Admin

   Zmian w rożnych tekstach jest dużo więcej. Nie mam dzisiaj czasu tego dokładniej badać, bo jestem na wyjeździe, ale radzę wam się dokładniej przyjrzeć rzeczom, które są wam znane – czy są dokładnie takie same jakie pamiętacie.

 • lawa

  W najdalszych czeluściach faceboka natrafiliśmy na pewną grupę dyskusyjną pod nazwą „przebudzeni”. Oczywiście dyskusje z tymi ludźmi nie przyniosły żadnych rezultatów ale swoje zrobiliśmy ostrzegając owe osoby. Jednak natrafiliśmy na pewnego nieciekawego osobnika który równo wszystkich objechał, a głównie ludzi zajmujących się ezoteryków nazywając ich debilami. Osoba ta mocno mnie zaciekawiła ponieważ wypowiedziała ciekawe zdanie.

  Osoba ta została przeze mnie zaczepiona i dołączona do znajomych w celu dalszej konwersacji, chciałem koniecznie ustalić kim jest owy „ESUS” który ma nadejść.
  Rozmowa którą przeprowadziłem szybko uzmysłowiła mi że ten człowiek jest najprawdopodobniej opętany , to w najlepszym wypadku. albo jest hybrydą!.
  Sposób jego pisania, oraz problemy z formowaniem prostych zdań wskazuje na to że ma problemy psychofizyczne, co jest bardzo podejrzane i może wskazywać na bardzo patologiczne opętanie. Same jego wypowiedzi oraz to co pisał wydaje się wskazywać że przeprowadziłem rozmowę nie z człowiekiem ale z demonem.

  Przytoczę wam tutaj wstawki zrzutów ekranu byście dokładnie zobaczyli jak on pisał i co pisał:

  [img][/img]

  [img][/img]

  Dlaczego ta rozmowa z wariatem jak to nazwałem jest tak interesująca? ponieważ demon który przez tego gościa mówił potwierdza wiele z tego co tu piszemy.
  Pierwsza rzecz:
  Gość napisał :

  wiec !!! zapomnij o bogach
  a ze to są schematy kątroli
  planety dna ukladu calego

  Gość tutaj być może pod wpływem upadłego pisze by zapomnieć o bogach, nie chodzi mu o Boga stworzyciela, którego istnienia w rozmowie nie zaprzeczył!. On tu wyraża się o pogańskich bozkach, dalej jest mało zrozumiałe prawdopodobnie dezinformacja.

  dna to drzewo zycia
  mitologia bogowie to ukryte
  nauki o biofizyce
  sterowaniu gojami ich biofizyką
  polem biofizycznym
  ktore jest polączone z planetą
  tak sie kreci

  Powiedział że DNA to słynne w okultyzmie „drzewo życia”, tu ma gość wiele racji, jak wiemy wszystkie cywilizacje opierają się na tej nauce głównie sumeryjska. Gość twierdzi wszystkie religie pogańskie i bogowie w jakiś sposób wpływają na biofizykę ludzi, w jego rozumieniu hamują rozwój DNA. Zastanawiam czy nie jest w tym trochę prawdy. Bóg zakazał bałwochwalstwa twierdząc że to zanieczyszcza ludzi.

  i

  slamizacja to esus
  w europie dna zaczelo budzic
  wiec was podmienią
  watykan rządy iluminati
  kątrolują dna byscie nie
  mogli obudzic
  za kazdym razem gdy to dzieje
  cywilizacja znika
  niszczą ją

  Tutaj gość nawija typowo jak przekazy channelingów od obcych, jednak pojawia się znowu ten ESUS, według niego jest to jakiś proces który ma za zadanie hamowania świadomości Słowian by nie mogli się przebudzić, według niego rozwijać swojego DNA. Oczywiście dodał stare kłamstwo że jak cywilizacja osiąga szczyt i może się obudzić to oni robią kataklizm czy tam niszczą ją. Jest to rozwinięcie gnostyckich wierzeń o Atlantydzie. Jednak my wiemy czym była owa „Atlantyda”.
  Co ciekawe sprawdziłem czy występuje takie bóstwo jak „Esus” i zobaczcie co odnalazłem:

  wiki napisał:
  Esus – bóstwo galijskie. Ze względu na podobieństwo etymologiczne (ie. esu – dobry, geniusz, pan ?), łączy się Esusa z Ahura Mazdą i z germańskim rodem bogów – Azami. Był przedstawiany jako postawny mężczyzna ścinający drzewo – takie przedstawienie znaleziono na ołtarzu z czasów rzymskich odkrytym[1] podczas wykopalisk pod katedrą Notre Dame w Paryżu. Takie przedstawienie może być związane, z tym że Esusowi składano ofiarę poprzez wieszanie ofiar na drzewach. Najprawdopodobniej jeden z najważniejszych bogów, łączony w triadę z Taranisem
  Esus był przedstawiany jako rosły chłop ścinający drzewo, co ciekawe nawiązuje to do jego wersji gdzie ESUS ( komórka iluminati ) odpowiedzialna za niszczenie /hamowanie rozwoju DNA , inaczej drzewa życia. Co ciekawe w Babilonie tak przedstawiano Tamuza jako drzewo ścięte a z pniaka wyrastające nowe małe. Czyżby symbol odrodzenia świata przedpotopowego?. Co jeszcze ciekawe ESUS i ISIS, bardzo podobnie brzmią, czyżby ISIS to właśnie próba Watykanu powstrzymać owe odblokowanie DNA Słowian?

  okultyzm nie istnieje !!! to zwykla wiedza
  oni zwyczajnie pilnują
  by dna nieobudzilo
  tylko oto chodzi
  antychryst to system antyrozwoju

  Kolejne kłamstwo, okultyzm jako normalna wiedza, zwróćcie uwagę że ten gość identyfikuje wiedzę jako wedy słowiańkie. Kolejne ciekawe stwierdzenie, atychryst to system antyrozwoju!. Zobaczcie tutaj ciekawa rzecz, jeśli ten gość jest kierowany złym duchem to dlaczego odwodzi ludzi od NEWAGE, EZOTERYZMU, dlaczego widzi w Watykanie konkretne zło?, lucyferianizm to polityka nierządnicy my to wiemy , on też mimo że mówi przez niego upadły, dlaczego uważam że upadły zobaczycie dalej!.

  new ege to iluminati
  jedyny rozwoj to wedy
  ukryta wiedza

  Znowu mówi rzeczowo o NEW AGE, jednak zobaczcie wskazuje znowu Wedy Słowiańskie, co z nimi jest nie tak ?

  czesc tej wiedzy jest przerobiona na biblie koran talmud
  i odwrocona do gory nogami
  antyrozwoju
  I mamy odpowiedz, gość wskazuje że Biblia i koran posiada część tej wiedzy, czyli mamy połączenie od samego „upadłego źródła”. Oczywiście że jest na odwrót ponieważ to Wedy słowiańskie mają korzenie w Torze. Jak zwykle na końcu gnostyckie odwrócenie. Po tym zapytałem go czy nie jest gnostykiem i gość ujawnił kto przez niego mówi zobaczcie!:

  tak a iluminati walczą z bogiem

  ( przerwa i odpowiada )

  nie . jestem horus wiedza
  mam pamiec przodkow
  zwyczajnie

  Facet przedstawił się jako horus, to ślad który prowadzi do jakiegoś upadłego, lub silnego demona współpracującego z upadłymi. Pamiętacie jak pisałem o możliwości wojen przedpotopowych potomsta nefilim z swoimi rodzicami o władzę?, to do tego nawiązuje. Podałem tam za przykład historię o zabójstwie ozyrysa przez spisek Seta wraz z 72 ziemskimi „sędziami” inaczej rozumując nadzorcami prowincji. Być może Set ( zły bóg egiptu ) to Sem, wtedy najstarszy człowiek na ziemi, który postanowił przywrócić porządek likwidując w spisku Nimroda?. Z tego wszystkiego pamiętamy narodził się Horus wielki odrodzony. Babilończycy uważali go za reinkarnację Ozyrysa. Dlatego powstało bóstwo Syno-Ojciec, Ozyryso-Horus,Nibrod-Tamuz a dzisiaj mamy Ojciec- zarazem syn. Czyli Syn jest ojcem, ojciec synem, przecież to główna doktryna dzisiejszego chrześcijaństwa skażonego przez Pawła fałszywego apostoła!.

  Idziemy dalej, padło moje pytanie: co wiesz o Słowianach?

  to byli straznicy wiedzy
  wrzystko co znasz
  jest
  zostalo im skradzione
  biblia opisuje upadlych jako slowian lechitow
  zydzi przerobili prawde
  i pod szyli pod dzieci boga

  Tutaj gość przekierowuje mnie nazywając Słowian strażnikami wiedzy, prawdopodobnie tego bełkotu zawartego w Wedach! Następnie zarzuca żydom że zamienili nazwy podszyli się pod dzieci Boga, co by się zgadzało, dodając że upadli są pozytywni i oni byli Lechitami, strażnikami wiedzy!
  Tu mamy marker świadczący że ta informacja prawdopodobnie pochodzi od jakiegoś upadłego. Tutaj znowu mamy do czynienia z inwersją gnostyckim trickiem.

  Teraz najciekawsze to kontynuacja tego co pisał wyżej :

  czyli slowian wy jestescie wybrani na kroli ziemi strzec jej
  smok pradawny to wy
  straznicy ziemi
  jej
  wedy wiedzy

  Zobaczcie czy możliwe że zły duch się wygadał?, skąd ten gość wie że Słowianie to Izrael?, zaraz po tym zasłonił to skrzętnie kłamstwem, oczywiście demony i upadli to mistrzowie manipulacji!. Wpakował w to wszystko smoka pradawnego z Izajasza, który jasno wskazywał szatana. Uwierzcie ten gość nie miał żadnej wiedzy biblijnej, a jednak ktoś przez niego mówił i to za dużo chyba chlapnął.

  Następnie wyjaśniłem mu co wiem o powiązaniach Izraela i Słowian zobaczcie co pisał:

  nie !!! izrael to plemiona slowianskie
  wiedza ich skradziona
  a upadli to izrael zydzi podmienili to i sklamali
  by wymordowac dna gen wolnosci
  GEN WOLNOSCI IZRAELA
  CZYLI upadlych
  by wprowadzic nwo

  Kolejny raz potwierdza tożsamość Słowian oraz sprzedaje kłamstwo że upadli to prawdziwy Izrael czyli Słowianie. Typowe dla opętanego czasem owładnięty człowiek nie potrafi precyzyjnie przekazać myśli swojego „pana”, mamy tu typowy przykład!.

  upadli to nazwa prawdziwego izraela a zydzi podszyli i nazwali
  upadlymi wlasnie izrael prawdziwy
  i trwa niszczenie genow
  jazydow slowian
  jazydzi to bracia nasi
  kochają ziemie jak slowianie
  dlatego są exterminowani
  znajc na mojej tablicy post o jazydach zrozumierz
  hitler udawal aryjan a tak naprawde wymordowal ich
  slowian roznego wyznania
  isis robi czystki tam udają wiosne
  arabską chodzi o holokaust
  nastepny

  Kiedy wlazłem szukać co ma na profilu znalazłem to :

  Ten tydzień który spędzamy wraz z innymi braćmi i siostrami na FB stał się bardzo obfity w doświadczenie, zdaliśmy sobie sprawę że w Polsce oraz zapewne w innych krajach słowiańskich powstaje bardzo niepokojąca tendencja do reaktywowania neopogaństwa. To postępuje w tak szybkim stopniu że jest niemal pewne wystąpienia wylania się tej informacji wprost z internetu na ulice. Ogromna ilość młodych ludzi pozbawiona złudzeń że ten świat idzie w dobrym kierunku, poznając prawdę o elitach świata, mordowaniu Słowian przestępczym Watykanie, zostaje w bardzo precyzyjny i moim zdaniem zaplanowany sposób przekierowana na takie hasła jak:
  -Wielka Lechia
  -Starowiara
  Młodzi kupują i sprzedają figurki jakich chcecie bałwanów swarogów, swarożyców, światowidów i innych bożków. Rysuje na m się dokładny obraz opisywany przez Izajasza, Ezechiela i innych proroków, o stanie Izraela w czasach ostatecznych. Bałwan na bałwanie bożek obok bożka. Spotykają się na strych pogańskich świętach i robią wszystko to co robili Izraelicie w Samarii i Judei.

  Wnioski!

  Oczywiście wnioski zawsze jakieś mam, trafne lub mniej, ale powiem wam wizja tego zwiedzenia które przepowiedział Isus oraz potwierdził anioł w Apokalipsie, może mieć dokładnie ten charakter. Istnieje możliwość że niebawem Rosja jako wielki porządkowy , okrzyknięty strażnikiem Słowian może po prostu zniszczyć nierządnicę i tak jak pisał nieraz Henryk i inni posłuży mu do tego nie tylko wojsko ale i ujawnienie prawdy o Babilonie i Watykanie, razem działającej przeciwko Słowianom itp. Możliwe że wtedy pojawi się ten fałszywy prorok który ma zwieźć głównie Słowian takimi właśnie nowinkami jak ten upadły z którym być może rozmawiałem, miód na uszy wielu polaków i Rosjan. Dodatkowo zastanawiają mnie te demoniczne historie o „iskrze” rozpalającej cały świat wychodzącej z Polski!. Wiązało by się to z ustanowieniem jakiejś starej religii którą wyniesiono by na Synaj i tam ustawiono by jakiś bałwan , który mocą upadłych dawał by znaki.Oczywiście dwóch świadków dawało by świadectwo prawdzie, jednak to coś co wyjdzie z otchłani jako wsparcie dla zbuntowanego zwierzęcia zatrzyma świadków, resztę znamy.

  Tak jeszcze na marginesie dodam, ten gość powiedział że Chrystus to jest zły ponieważ przybył by zablokować DNA ludzi za pomocą jego filozofii jako hamulca dla rozwoju. To ciekawe on to powtarzał kilkakrotnie. Jednak jak to odwrócimy to wychodzi nam potwierdzenie tego kim był Chrystus i głoszona jego ewangelia, ona dokładnie otworzyła prawdopodobnie i otwiera nadal owe DNA by mogła obudzić się w odpowiednim momencie u Słowian, być może my jesteśmy tego żywym przykładem..
  Bushi
  Liczba postów : 262
  Join date : 21/03/2015

  http://arkabushiego.blox.pl/html

  Powrót do góry Go down

  .

  Re: Śladem Zwiedzenia
  Pisanie by Jacek86 on 10th Czerwiec 2016, 03:23

  .

  Kiedy miała miejsce ta rozmowa? Obecnie google wyszukuje artykuły tego gościa, ale konto jest zablokowane. Czyżby powiedział za dużo? Wink
  .
  Jacek86
  Liczba postów : 108
  Join date : 31/08/2015
  Age : 29
  Skąd : Bydgoszcz

  Powrót do góry Go down

  .

  Re: Śladem Zwiedzenia
  Pisanie by Bushi on 10th Czerwiec 2016, 08:39

  .

  Jacek -wczoraj rozmawialiśmy z nm ale nie oczekuj obszernych artykułów, facet ma konto na faceboku w którym zamieszcza bardzo krótkie i nieudolnie sformowane zdania. Co ciekawe bardzo celnie określa wiele aspektów związanych z spiskami oraz jest wyznawcą czegoś co nazywa się nazywa Ragnarok cały czas wszystkich odsyła do tego mitu skandynawskiego:

  http://pl.mitologia.wikia.com/wiki/Ragnar%C3%B6k

  Twierdzi że zmierzch bogów nadchodzi, zauważcie czym jest ten zmierzch.:

  ” W wyobrażeniach mitologicznych ma on być wielką walką pomiędzy bogami a olbrzymami pod wodzą Lokiego, w wyniku której świat i Asgard, siedzibę bogów, strawi ogień, wszystkie gwiazdy zgasną, a Ziemię zaleje wielkie morze. Ostatecznie z tej toni wyłoni się nowy świat i nastąpi era szczęśliwości bez przemocy i wojen. ”

  Być może to jego wersja apokalipsy!
  .
  Bushi
  Liczba postów : 262
  Join date : 21/03/2015

  http://arkabushiego.blox.pl/html

  Powrót do góry Go down

  .

  Re: Śladem Zwiedzenia
  Pisanie by Lotion on 10th Czerwiec 2016, 12:15

  .

  BARDZO CIEKAWA LEKTURA TEGO SAMEGO AUTORA!

  wklejam zdobyte od kuchni materiały w necie, niektóre były mocno schowane Smile . Ciekawa lektura, ale i miejscami drastyczna:

  Arsuroh Suroh

  to
  zmianynaziemi.pl
  9 hrs ·

  merkel !!! burza ci podoba ? to przez twoją morde
  wiem czemu zwisa
  bo twoj usmiech falszywy jest
  prawda na twej twarzy
  wyrysowala
  mordujesz dzieci
  nieuciekniesz nigdzie
  spotkamy
  zaplacisz lzami
  wraz z kolegami
  ocean stworze
  tak
  —————————-
  to koniec idzie ragnarok dlatego wojska roztawiają obudzccie
  3 czerwca o 11:56
  —————————–
  Arsuroh Suroh

  to
  zmianynaziemi.pl
  38 mins ·
  plan elit to ubermani czyli bioroboty wierne
  do ochrony
  i goje czyli narody
  do sluzenia na wzor
  jedna rasa jedna masa
  jeden pan .
  apap ibuprom
  leki przeciw grypie
  plus nadajniki
  satelitarne i naziemne
  uspily was
  kazdy tylko marzy
  o chwili spokoju !!!
  to wlasnie dzialanie
  kątroli umyslu
  ———————————-
  Arsuroh Suroh

  to
  Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP
  June 1 at 8:27am ·
  firmy reklamowe na początku nowego systemu tworzeniu nowej polski
  to byly ciche placowki
  CIA a reklamy zasloną
  do projektu MONARCH
  wten sposob cia
  wprowadzalo obrazy
  symbole do kątroli umyslu
  firma POLSAT
  jej wlasciciel byl
  agentem na calym
  swiecie to robią
  PROJEKT MONARCH
  czyli
  wprowadzanie demokracji
  wrzyscy jestescie
  zaprogramowani
  SATELITY SLUZĄ DO NADAWANIA
  SYGNALU
  ten sygnal zakloca mozg
  itd
  kazdy smartwon
  ma NFC rfid
  czyli jest waszym aniolem strozem
  to wrzystko
  do kątroli wibracji mozgu
  pobudzania was
  utrzymywania kurtyny
  czyli BYSCIE CALY DZIEN
  PRZEBIEGLI I SLI SPAC
  I TO WASZE ZYCIE
  CZYLI
  NA WZOR MROWISKA
  projekt monarch to nie agenci
  to cale narody
  osobowosci narodowe
  ROBIĄ WAM TO ELITY
  TE SAME CO STWORZYLY HITLERA
  UPA ISIS
  TO NARZEDZIA PROJEKTU
  NATO ONZ I WRZYSTKIE INSTYTUCJE
  TO TRZYNASCIE RODZIN
  DO NADZORU GOJI
  WASZEGO DNA
  BYSCIE NIEROZWINELI
  WIRUS ZIKA
  JEST SZTUCZNY
  ELITY JUZ SCHRONY
  MAJĄ I ANTYDOTUM
  ITD ITD
  SZCZEPIĄ WAM WIRUSY
  A SAMI UZYWAJĄ KOSZERNYCH SZCZEPIONEK
  TO SIE DZIEJE NA CALYM
  SWIECIE
  ROZMONTOWALI ARMIE W KAZDYM KRAJU
  BY MIEC SWOJĄ PRYWATNĄ
  A WY BYSCIE BYLI BEZBRONNI !!!
  ZACZYNA SIE RAGNAROK
  OBUDZCCIE
  ——————————————–
  Arsuroh Suroh

  to
  zmianynaziemi.pl
  10 hrs ·

  monarch np polska skala globalna
  wojna gwalt mord
  etap
  potem wyniszczenie osobowosci slowiankiej sklocenie
  potem programowanie
  od nowa czyli
  projekt monarch
  polska
  podmienili tozsamosc
  kroniki filmy akademia pana kleksa
  to byly programy
  monarch
  robią to w kazdym panstwie
  mord gwalt
  zniszczenie osobowosci narodowej
  programowanie
  i huj
  ——————————————-
  Arsuroh Suroh

  to
  zmianynaziemi.pl
  8 hrs ·

  atlas trzyma niebo czyli wewnetrzną kule
  siedzibe bogow
  atlas i jezus to symbol
  goji czyli ludzi
  adam i ewa czyli goje
  energia
  czyli gojom
  wmowiono ze kobiety
  są gorsze od mezczyzn
  czyli ewa z zebra
  wten sposob zanizyli wibracje biopole
  ewie energia zenska
  adam energia meska
  PRZECIWIENSTWA
  SIE PRZYCIĄGAJĄ !!!
  przesuneli
  jing jang kolo poluwki
  są przesuniete
  niema rownowagi
  rownouprawnienie
  dlatego islamizują europe
  niepodoba im ze
  ewa i adam są rowni
  biopole grawitacja !!!
  ————————————–
  co ja kurwy rozkazalem merkel kurwa ma umrzec i papiez zdechnoc jak swinie
  prowokowac mnie chcecie
  naucze was jak psa wykonywac polecenia
  —————————————————-
  armia uni europejskiej to ubermani odcieci od spoleczenstwa do wykonywania tylko rozkazow elit .
  dlatego zniszczyli armie narodowe . watykan rządy monsanto to jeden byt !!
  —————————————————
  a wy milczycie europo
  zaplaczecie wrzyscy
  np polak produkowal sprawa
  zniszczyli go
  choc kazdy podobny robil to co on
  w tych czasach
  i kazdy adwokat sedzia
  wiedzial o tym ze to normalne
  to jego zniszczyli
  powod
  microsoft czyli systemy nadzoru matrixa
  bil gates nalezy do iluminati to morderca i pedofil
  wykupili nokie
  androida
  razem z google
  facebookiem
  stworzyli system do;troli
  calych narodow
  przy uzyciu nadajnikow i odbiornikow
  fal mozgowych
  biopola
  ——————————————————-
  Arsuroh Suroh film PIEKNY UMYSL to projekt iluminati zrobili go by was oklamac ze gdy obudzicie
  zaczniecie widziec matriksa ze wrzystko ze wrzystkim lączy to !!! byscie mysleli ze to horoba nierozumieli znakow !!!
  tak wlasnie zaczyna oswiecenie dlatego was podpieli chipy ultradzwieki by zakazdym razem gdy wejdziecie na
  wyzszą wibracje zagluszyc was
  dowcip o zmiennokrztaltnych wiecie czemu jahwe ma zeza ? bo jest zazdrosny bardzo ! i jak ktos ma wiekszego kutasa od niego
  bo wogle jahwe ma malego to ten kozi syn zmienia krztalt jak dowie ze ktos ma wiekrzego niz on zchodzi na ziemie w postaci
  pieknej zezowatej kobiety i fortelem jak lis zakrada i rozkochuje w sobie meza co fiut ma wiekrzy niz jahwe tak wiec gdy pora
  przyjdzie obciąga jahwe fiuta i odgryza zeza nabawil od tego ssania paly Z ZAZDROSCI … AJ
  21 godz.

  Arsuroh Suroh pigulki gwaltu na rynek wprowadzają cia oni to produkują i tego uzywają zaden normalny diler by tego nierobil wiec skoro
  to jest a kibole faszysci nacjonalisci i inni ktorzy nienawidzą pedofili i gwalcicieli nie terroryzują dilerow z pigulkami gwaltu to znaczy ze
  robi to cia sluzby i są nietykalne
  Wczoraj o 16:02

  Arsuroh Suroh
  iluminati big brother to bylo przygotowanie was nauczenie fundament po facebooka wiec sluchac debile iluminaci uzywają
  algorytmow na bazie schematow psychoaktywnosci mozgu pies pawlowa akcja reakcja uczucie hemia reakcja big brather byl
  przygotowaniem waszej swiadomosci nauczeniem was ze podglądanie jest fajne wesole podniecające i na koniec normalne kazdy chce
  byc gwiazdą !!! potem kamery w koomputerach laptopach smartwonach kolejny etap facebook czyli bigbrather juz pulfizyczny wkąponowany
  kazdemu do domu 24 na godzine rejestrują was wifi bluthacz czy inne fale mają odbiur rownierz waszych fal biofizyka itd rejestrują wasz
  stan emocjonalny itd do tego oczy krztalt glowy twarzy wystarczy by przypisac was do baz danych dna algorytmow itd harakter osobowosc
  itd podpieli was szprzet jesli odbierze zmiany wibracji pola waszego biopola automatycznie zareaguje zmieni je poprzez fale radiowe
  ultradzwieki i oprocz tego uczy was facebook wysylania obrazkow pierdolenia czyli umysl koko eurospoko po to to powstalo film raport
  mniejszosci mowi o tym . wiec debile jesli kogos obrazilem mam to w dupie !!! jestescie debilami juz . biomasą to sie stalo odcieli was
  czemu wprowadza belgia eutanazje dla dzieci ? bo gdy jakies dziecko urodzi z dna silnym wibracją czyli oswiecone automatycznie bedzie
  cierpiec psychicznie bo szkolnictwo dla goji jest tak zrobione ze tylko debil lubi szkole kazdy dobry normalny czlowiek dostaje swira !!!
  oprocz tego takie dziecko z wyzszą inteligencją nieznajdzie zycia dla siebie bedzie przesladowane bo niebedzie umialo isc z tlumem
  baranow wiec tlum baranow je odzuci i zniszczy i tak inkwizycja automatycznie bedzie pozbywac kazdego kto moze zagrozic matrixowi
  juz was podlączyli

  Arsuroh Suroh
  iluminati big brother to bylo przygotowanie was nauczenie fundament po facebooka wiec sluchac debile iluminaci uzywają
  algorytmow na bazie schematow psychoaktywnosci mozgu pies pawlowa akcja reakcja uczucie hemia reakcja big brather byl przygotowaniem
  waszej swiadomosci nauczeniem was ze podglądanie jest fajne wesole podniecające i na koniec normalne kazdy chce byc gwiazdą !!! potem
  kamery w koomputerach laptopach smartwonach kolejny etap facebook czyli bigbrather juz pulfizyczny wkąponowany kazdemu do domu 24
  na godzine rejestrują was wifi bluthacz czy inne fale mają odbiur rownierz waszych fal biofizyka itd rejestrują wasz stan emocjonalny itd do
  tego oczy krztalt glowy twarzy wystarczy by przypisac was do baz danych dna algorytmow itd harakter osobowosc itd podpieli was szprzet
  jesli odbierze zmiany wibracji pola waszego biopola automatycznie zareaguje zmieni je poprzez fale radiowe ultradzwieki i oprocz tego
  uczy was facebook wysylania obrazkow pierdolenia czyli umysl koko eurospoko po to to powstalo film raport mniejszosci mowi o tym . wiec
  debile jesli kogos obrazilem mam to w dupie !!! jestescie debilami juz . biomasą to sie stalo odcieli was navi javi prawi czemu wprowadza
  belgia eutanazje dla dzieci ? bo gdy jakies dziecko urodzi z dna silnym wibracją czyli oswiecone automatycznie bedzie cierpiec psychicznie
  bo szkolnictwo dla goji jest tak zrobione ze tylko debil lubi szkole kazdy dobry normalny czlowiek dostaje swira !!! oprocz tego takie dziecko
  z wyzszą inteligencją nieznajdzie zycia dla siebie bedzie przesladowane bo niebedzie umialo isc z tlumem baranow wiec tlum baranow je
  odzuci i zniszczy i tak inkwizycja automatycznie bedzie pozbywac kazdego kto moze zagrozic matrixowi czemu wprowadza belgia eutanazje
  dla dzieci ? bo gdy jakies dziecko urodzi z dna silnym wibracją czyli oswiecone automatycznie bedzie cierpiec psychicznie bo szkolnictwo dla
  goji jest tak zrobione ze tylko debil lubi szkole kazdy dobry normalny czlowiek dostaje swira !!! oprocz tego takie dziecko z wyzszą inteligencją
  nieznajdzie zycia dla siebie bedzie przesladowane bo niebedzie umialo isc z tlumem baranow wiec tlum baranow je odzuci i zniszczy i tak
  inkwizycja automatycznie bedzie pozbywac kazdego kto moze zagrozic matrixowi juz was podlączyli

  ———————————————————–
  Arsuroh Suroh
  Arsuroh Suroh EUROPA !!! Wlasnie europejskie anunaki wymieniają na model pustynny zlota wydobywac niechceta do kosciola biegac
  zmądrzeliscie wiec elity wymieniają anunaki europejskie czyli idziecie na rzes zbyt mądrzy jestescie samer opisuje was wymiana spoleczenstwa
  Wczoraj o 10:36
  Arsuroh Suroh
  Arsuroh Suroh unia jest tylko poto by waznych znanych politykow wyciągac od narodu dac im pesje i by zamkneli ryj . a trzecia rzesza masoni
  iluminati robią co chcą a unijni politycy uczą tam na styl amerykanski usmiechac !!! czyli nic niewidze nic nieslysze nic niemowie kazdy z nich
  pozwala na emigracje czyli wymieszanie dna czyli esus zniszczenie drzewa zycia kazdego narodu jego ducha
  ———————————————————
  Arsuroh Suroh na calym swiecie masoni niszczą nature a monsanto podmienia ją !!! czemu ??? bo natura budzi wam dna dlatego !!!
  to sluzby masoni rozbijają tankowce i wywolują wypadki elektrowni niszczą rzeki moza . zeus tyfon pocią go i rozrzucil po ziemi ukryj jego
  kawalki czyli !! ?? DNA MONSANTO PODMIENIA WRZYSTKO BO NATURA BUDZI LUDZIE BUDZĄ ZMARTWYSTANIE DLATEGO NISZCZĄ
  WRZYSTKO CO NATURALNE ODCINAJĄ WAS OD PLANETY rtec jest wrzedzie robią to celowo by zatrzymac oswiecenie DNA natura zyje
  budzi was navi pravi javi dlatego to niszczą i was dzielą dzieci osobno to oni dorosli osobno to oni starcy osobno to oni i tak jedno
  spoleczenstwo a trzy byty !!! i sie nieznacie to system iluminati tak jak szkolnictwo i bieganie po klasach dzwonek i zmiana klasy pokoju
  jak mkutra caly czas goji tak szkolą narodowosc jak zaczniecie myslec uczyc jeb dzwonek zmiana klasy emigracja itd itd projekt monarch
  rozbicie tozsamosci narodu slowianskiego
  ————————————————————
  Arsuroh Suroh unia jest tylko poto by waznych znanych politykow wyciągac od narodu dac im pesje i by zamkneli ryj . a trzecia rzesza
  masoni iluminati robią co chcą a unijni politycy uczą tam na styl amerykanski usmiechac !!! czyli nic niewidze nic nieslysze nic niemowie
  kazdy z nich pozwala na emigracje czyli wymieszanie dna czyli esus zniszczenie drzewa zycia kazdego narodu jego ducha . wymieniają
  anunaki europejskie bo zbuntowaly niechcą pracowac
  Wczoraj o 10:30
  —————————————————————
  Arsuroh Suroh euro station to zwykly kult ! nie wazne co robi a co mysli gladiatorzy kiedys zabijali a czym rozni pilka obie druzyny sie
  nienawidzą walczą zawodnicy są oplacani by robic krzywde czolowym graczą jest tam nienawisc i skurwysynstwo !!! a stadion to kielich
  do napelniania energi gniewu gwaltu sexu . wojna
  —————————————————————-
  Arsuroh Suroh cia stazi mosad to inkwizycja zmienili nazwy kątrolują ludzi oswiecenie i nauke . to oni tworzą zamachy czy kurwa zaden z
  was nie zauwarzyl ze ksieza politycy nie giną ??? myslicie ze terrorysta jest debilem ?? i idzie dzieci wysadzac a nie politykow elity ksiezy ???
  to nie terrorysci to sluzby a zamachy robią goją by was pobudzac . redakcja we francji zrobili to zawodowi zolnierze obejrzyjcie film to byly
  sluzby na spokojnie zaplanowane . zamach w sklepie to nacpany wyprany z mozgu arap dla atrapy i oslony sluzb . TERRORYSCI MAJĄ W
  DUPIE LUDZI CHCĄ ELIT WIEDZĄ O NWO a ci co goji zabijają to nie terrorysci !!! to sluzby rządowe wam to robią
  —————————————————————-
  Arsuroh Suroh http://wolnemedia.net/kim-sa-jazydzi-i -dlaczego-isil-na-nich-poluje/ to nie isis isis – to zbiur bandytow z calego regionu na
  wzor upa i ss dowodzi nimi cia mają niszczyc dna patronuje nad tym arabia saudyjska i watykan tak jak slowian exterminowano dna hitler
  tak teraz isis jazydow
  ————————————————————–
  Arsuroh Suroh mkultra i projekt monarch przeprowadzili na narodach rozczepiając ducha narodu . przygody pana kleksa to program
  z dziecinstwa ktory uruchomi teraz !!! dynastia serial ??? to byl program monarch na terenach rozczepionych po wojnie czyli zolta sciezka
  podązajcie za demokracją itd
  —————————————————————
  .
  Lotion
  Liczba postów : 94
  Join date : 16/12/2015
  Skąd : Warszawa

  Powrót do góry Go down

  .

  Re: Śladem Zwiedzenia
  Pisanie by Obserwator on 10th Czerwiec 2016, 17:17

  .

  Jedna z czytelniczek zasugerowała, by spróbować czytać to od tyłu…

  • Boru

   Czyli Polacy to Izrael? 😉

   Jeśli jest coś prawdziwego co kryje się pod nazwą Izrael to:

   Izyda + Ra + El

   Izyda – planeta Ziemia
   Ra – Słońce

   Trzecim elementem jest człowiek co kompletuje „Trójcę”.

   Zestaw Planeta-Gwiazda-Człowiek to naturalny bieg życia, naturalny „matrix”, czy też „Logos” jak kto chce to nazwać.
   Energia planety biegnie od dołu ku górze, a energia gwiazdy od góry w dół, oba strumienie łączą się w centrum w Sercu, gdzie jest ukryta esencja człowieka.

   W tym sensie „Izraelem” jest po prostu każdy człowiek, który żyje w zgodzie z naturalnym strumieniem życia. Polak, Hundus czy Eskimos.
   Nie jest to kwestia rasy, ale jest to kwestia naszego ciała. Zostaliśmy pochwyceni w siatkę, staliśmy się celem zewnętrznej ingerencji demonicznej, by tak zmodyfikować nasze ciała, by nie były w stanie w pełni przepuścić strumienia naturalnego biegu życia. Ten obcy „matrix”, ten Anty-Logos, TECHNO-LOGOS czy Anty-Chrystus próbuje zmodyfikować bieg naszej ewolucji byśmy stali się w pełni zależni, w pełni „kompatybilni” z obcą świadomością demoniczną znaną pod imionami Jahwe czy Allach.

   Powrócenie do naturalnego stanu jest procesem. Powszechnie mówi się o procesie „wzniesienia”. Można powiedzieć, że jest to proces powstawania z martwych.

  • Boru

   Robić negatywną kampanię modzie na rodzimowierstwo na podstawie bełkotu jakiegoś ćpuna? Czemu nie? Rodzimowierstwo jest często powierzchowne i podpina się pod to wielu idiotów, ale bierze się to z chęci wyrwania się z tego całego bagna judeo-chrześcijańsko-islamskiego. Pobudki są dobre ale zawsze jak coś dobrego się pojawia, to próbuje się to zatruć i ukierunkować w stronę gdzie łatwo będzie można naiwnych kontrolować.

   Jestem za tym, jestem za pogaństwem, za tym by iść w tym kierunku, ale ja sam nie oddaję czci żadnemu Światowidowi, nie składam ofiar.

   Religijnie wypranym mózgom trudno jest pojąć, że „bogowie” to nie muszą być istoty od składania im czci. Religijni ludzie potrafią tylko czcić, dlatego nie rozumieją tego, że Światowid jest po prostu nazwą dla Słońca, który nie jest jakimś „naczelnym bogiem”, tylko uniwersalną świadomością dzięki której następuje ewolucja wszystkich istot w naszym układzie słonecznym. Wyżej w ewolucji są istoty o bardziej rozwiniętej świadomości i one też się rozwijają, tak jak my. Nie chodzi więc o relację stwórca-kreatura, tylko starsze rodzeństwo-młodsze rodzeństwo.

   Jeśli rodzimowiercy czczą to przenoszą po prostu nawyki katolickie czy jakieś inne prawosławne z Maryi na jakąś boginię, z Jezusa na Peruna itd.

   • Boru

    Tak samo katolicy nie rozumieją, że Budda to nie jest Bóg buddystów. Jesteśmy „zamarynowani” w naszych kulturach i nie rozumiemy choćby czegoś aktualnego z dalekiego wschodu, a co dopiero stan świadomości Słowian sprzed tysięcy lat.

    • APA

     Przestancie BOR-owiki macic na tym portalu !

    • andy

     oczywiscie jeden oswiecony niejaki boru ,reszta ciemniaki od stuleci.A nie pomyslales ze sa od ciebie tysiace duzo madrzejszych ludzi ktorzy juz dawno to przerobili i sie teraz moga smiac z twoich wypocin.?

    • Boru

     Poznasz głupiego po śmiechu jego.

    • Vismaya

     … ten boru nie jest taki głupi, a że jeszcze bardzo młody to i błądzi … i ma wątpliwości … ale chociaż szuka … i ma nie tuzinkową wiedzę ….

     najbardziej nie lubię tych wszystkowiedzących i nie mających żadnych wątpliwości ….
     człowiek bez wątpliwości i własnych błędów to taka nafaszerowana kaczka,
     która leży gotowa na talerzu …. w celu faszerowania innych ………

  • APA

   Coz to takiego ta „katrol” ?
   Demony ,uczcie sie jezykow i piszcie poprawnie .

  • Poganka

   Całkiem niezła ta dyskusja i przywala „religiom” wskazując na rzeczywiste niebezpieczeństwa techniki plus szaleństwa ludzkości i co by się zgadzało z tymi przepowiedniami z 1958 napisanymi przez Eduard A. Meyer z wymownym tytułem „Ostrzeżenie dla wszystkich rządów Europy „.

   Przewidziano w nich m.in. szpiegowanie przez „telefony kieszonkowe”, klonowanie ludzi, zwierząt i roślin, zatrucie i niszczenie środowiska, wymieranie gatunków, pedofilstwo z mordowaniem dzieci i kobiet, ogólne rozpasanie seksualne porównywalne do sodomy i Gomory,rozbicie rodzin i wspólnot ludzkich,zaniedbanie dzieci z rozbitych rodzin, zanik uczuć wyższych,barbarzyństwo, kolejne wojny, rozwój bogów, bożków i sekciarstwa,napływ azylantów, mieszanie ras,coraz wyższe podatki, anomalie pogodowe, narkotyki i „leki”, samobójstwa,bieda,bezrobocie, bezdomność, itd. i co się niestety sprawdziło i sprawdza, bo ciemnota, chciwość i zło w ludziach narosło ! Polecam włączyć tłumacza, bo warto :

   http://brd-schwindel.org/billy-meiers-warnung-an-alle-regierungen-europas/

   • Peryskop

    Poganka OTON

    Uwaga : ajentka Vaterlandu pod uwiarygodkowymi przykryfkami promująca tu płaskoziem, a teraz rabina-ufomana z Freie Interessengemeinschaft für Grenz- und Geisteswissenschaften und Ufologiestudien (Free Community of Interests for the Border and Spiritual Sciences and Ufological Studies) (FIGU)

    FIGU 🙂

    Eduard Albert Meier (born February 3, 1937) is a Swiss citizen who is the source of many controversial photographs of alleged UFOs, which he presents in support of his claim that he is in contact with extraterrestrial beings. In addition, he has also presented other controversial material during the 1970s such as metal samples, sound recordings and film-footage. Meier reports regular contacts with extraterrestrials he calls the Plejaren. Meier claims that the Plejaren look similar in appearance to humans, that the Plejaren homeworld is called Erra, and that is located in a dimension which is a fraction of a second shifted from our own dimension, about 80 light years beyond the Pleiades, an open star cluster. The Plejaren were given the name Pleiadians by Meier up to 1995…

    OTO i sam ten Plejad Poganki z Alternews NTV Freeman & Co :

    https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/72/Billy_meier.jpg

    • Boru

     Niedawno byłem na rynku na koncercie Daab. Siedziałem sobie sam na murku i przysiadł się do mnie taki facet. Zaczął mi mówić, że ten rynek to już w rękach Żydów jest i że to złodzieje. Rozwinąłem temat i opowiedziałem co wiem na temat tych wszystkich roszczeń żydowskich, że buduje się nam tutaj Judeopolonie. Chwilę po tym poszedł sobie ode mnie. Opowiedziałem o tym ojcu, a on na to, żebym sprawdził czy mam pieniądze w kieszeni bo ten facet to złodziej o nazwisku Meier 😉

   • łajza

    Szanowna @Poganko – przypadek „Billy Meiera”, to typowa tzw.robota służb. Jego „przepowiednie” to prognozy robione na podstawie planów i wiedzy operacyjnej, ani na jotę nie wychylają się poza tę wiedzę. Zdjęcia latających spodków, to najprawdopodobniej zdjęcia prototypów tajnych projektów.

    Nie wiem tylko, dlaczego zaangażowano tak duże środki w wylansowanie takiej postaci. Częściowo można to tłumaczyć koniecznością informowania ludzi o planach i postępach. Podobno zamierzeniem było wylansowanie Bill-ego na jakiegoś proroka niuejdżu, ale jak widać, nie wyszło.

    • łajza

     Ps.
     Tak bywa gdy, ktoś programowo coś neguje np. bycie w stadzie, podporządkowanie, niewolnictwo itp., łapie się na wszystko co wygląda inaczej.
     Przyciągamy to czego się boimy, przed czym uciekamy, z czym walczymy.

    • Poganka

     A choćby nawet tak jest, jak piszecie, no to jaki wysnuwacie z tego wniosek ? Jeśli już ciemna strona mocy tak wyraźnie ostrzega i ujawnia tak szczegółowo swoje plany, no to co wy robicie inteligenciki od siedmiu boleści ? Uczyć się trzeba nawet od diabła ! Nie wiecie jeszcze o tym ? Przecież on zawsze wcześniej ostrzega i mówi głośno o swoich zamiarach tak jak ten diabeł na wózku o „ratowaniu banków” w Niemczech i co ? I nic, bo przecież znowu igrzyska piłki nożnej dla niewolników z NAZWISKIEM KORPORACYJNYM, dla bydła roboczego kopanego w dupę za pomocą pirackiego „prawa morskiego” i to tylko (aż) dlatego, że wyrazili na to dobrowolną (!) zgodę swoim podpisem na dowodzie osobistym ! Ale to przecież taka dla was drobnostka, bo płacicie przecież grzecznie podatki8 bezprawne), żeby „państwo” się wami „opiekowało” i zapewniało „bezpieczeństwo”, więc doskonale was kontroluje i zapewnia jarmarczną rozrywkę,żeby nikt z was durniów nie zaczął samodzielnie myśleć i broń cię panie boże nie wyciągnął logicznych wniosków, że te całe iluzje „państw” to obozy pracy dla gojów i że są one etapem przejściowym do ustanowienia totalitarnej władzy nad całym światem, a co się sami prosicie goniąc bezmyślnie za nowym samochodem, nowym smartfonem, emocjonując się facetami goniącymi za jakąś tam piłką czy podniecając się kolejnym pornosem. Tak was „władza” pięknie trzyma za jaja,że nawet o tym nie wiecie, bo nie chcecie wiedzieć, a myślenie boli i nie ma to jak wygoda, a dla spokoju ducha „tradycyjne” studiowanie biblii, kiedy to satanistyczne elity chcą splądrować wszelkie konta, zatrzymać wypłaty rent i zasiłków, wywłaszczyć ze wszystkich nieruchomości i z ziemi, bo to według biblii jest ich ziemia obiecana, gdzie nadmiar głupich gojów już od dawna redukują w „czasach pokojowych” inkwizycją chemiczną szyderczo zwaną oficjalną medycyną i psychiatrią ! Smarujcie więc sobie o różnych pierdołach ile wlezie,bo i tak jesteście na liście z wyrokiem śmierci dla głupich frajerów ! Wasza „agentka” – ahoj !

    • Peryskop

     Wracaj do Zagórskiego i tam łapcie się wszyscy za ajenturalne jaja !

    • łajza

     Z Kartezjuszem było tak jak z @Poganką, zwątpił w indoktrynację religijną i załapał się na pierwszą myśl jaka została mu wysłana do głowy, że istnienie/bycie jest zależne od myśli.

     Czyż nie jest to osią współczesnej propagandy.

     Wszystkim którym wydaje się, że mają jakieś „podróże poza ciałem” , wizje innych światów np. równoległych itd. nie udało się nawet na jotę opuścić własnego umysłu; i jeżeli jakąkolwiek zasługę można przypisać owemu Buhlmanowi to właśnie potwierdzenie tego faktu:

     „Okazuje się, że wszystko co się manifestuje w naszym świecie ma swój początek w naszym wnętrzu, jest formą myślową (tzw. myślokształtem). ”

     „To co tam widzimy jest bardzo subtelną projekcją naszych myśli.”

     „w wyższych, bardziej wewnętrznych sferach wszechświata”

     „Jedną z najważniejszych rzeczy, które można zobaczyć przez wychodzenie z ciała, to jest właśnie ta przestrzeń energii myślowych. ”

     Tymczasem prawdziwy świat i prawdziwy Człowiek jest poza myślą, poza opisem.
     Człowiek odzyskuje wolność tylko wtedy, kiedy uda mu się uwolnić od nieustannego potoku myśli, gadania do siebie….

    • Peryskop

     Nie porównuj Kartezjusza do ajentki Poganki, pls.

     Bo on nie tylko był, i myślał, ale sprawy zaczynał od kontestacji !

     Nie załapałeś, że Twoja argumentacja z Lukasem POległa w gruzach, bowiem pełna wersja myśli genialnego Kartezjusza brzmi tak :

     Dubito, ergo cogito, ergo sum.

     Wątpię, więc myślę, więc jestem.

     Szkoda, że dał się młodo otruć na szwedzkim dworze…

     Powtórzę, że właśnie na tym polega teraz tresura lemingów, żeby oduczyli się wątpić wierząc małoPolskim ajentom info₪dezinfo, a z klasyków żeby drwili, mając ich za skończonych idiotów, co to niby już z samego myślenia wnioskowali, że są.

     A „myślenie” bez SAMODZIELNEJ analizy wątpliwości, jest przecież jałowym, pseudointelektualnym zawracaniem głowy – sobie i innym !

     Nie dawaj się Łajza, bo masz potencjał 🙂

    • Boru

     Ja bym powiedział:

     Wątpie, że myślę, więc jestem.

     Wątpię, że myśli, które prezentują się jako „moje” są rzeczywiście moje. Czy aby nie są one częścią jakiejś zbiorowej sieci, którą można by nazwać sztuczną inteligencją. Według mojego rozeznania myśli nie są takie osobiste. Najczęściej to są jak te wirusowe internetowe wyskakujące okienka, które pojawiają się niechciane.

     Łajza zwrócił uwagę, że nawet mówiąc o wyższych światach, światach „pozazmysłowych”, ciągle podkreśla się wartość myśli. „Myśli kształtują rzeczywistość”, „pozytywne myślenie”, myślenie, myślenie i jeszcze raz myślenie. Wiem, że myśli kształtują rzeczywistość. Potrafią ją niesamowicie zniekształcać. Jednak prawdziwe „Ja” każdej istoty jest poza sferą myśli. Człowiek potrzebuje dotrzeć do tej fundamentalnej prawdy, a nie przenosić iluzje z życia codziennego, na iluzje wyższego poziomu.
     Trzeba za punkt odniesienia mieć swoje rdzenne „Ja”, by z tego poziomu używać myśli, a nie szukać swojego „Ja” w myślach.

 • Peryskop

  Te dorobione naciski na przebaczanie winowajcom – z szantażem – to element polityki zacierania NATURALNEGO prawa do samoobrony.

  Zauważyłem również krytyczne opinie i komentarze w obiegu medialnym, piętnujące zemstę – jako coś prymitywnego, ohydnego, i niemoralnego.

  Kampania tego typu jak sądzę ma na celu tresowanie ofiar przez oprawców, aby zachowywały się jak bezradne, zagubione owce wobec wilków, które je bezkarnie poniżają, okradają i rozszarpują.

  Bo czymże jest mechanizm zemsty, jeśli nie realizacją odłożoną w czasie prawa do samoobrony i z obiektywnych przyczyn scedowanego na osoby najbliższe ofiary ?

  Mam nadzieję, że w marcowej dyskusji choć trochę przekonałem czytelników Maruszej gojówki do tej zasady, ograniczającej eskalację bezprawia, a wyrażonej dawno dawno temu przez Herodota.

  https://marucha.wordpress.com/2016/03/19/cmokierzy-wladzy-leza-na-lopatkach/#comment-564943

  Warto też pamiętać, że w talmudycznych sferach wciąż funkcjonuje zasada starego prawa noachickiego, która w obronie własnego osobistego bezpieczeństwa pozwala na łamanie wszelkich innych zakazów i nakazów.

  Bo nasze zdrowie i życie jest najważniejsze.

  • APA

   Przebaczac nalezy ludziom dobrym,ktorzy z roznych przyczyn zbladzili ale nie wyrachowanym lotrom dzialajacym z prenedytacja i ciagle na szkode innych .
   Ty przebaczysz Zydowi ale czy on przebaczy tobie ?
   Dajcie przyklady.
   Taki np.Gieremek on do konca nienawidzil Polski i Polakow,wyrazal to publicznie ,wreszcie Bog sie nim zajal.

  • Tak zacny znawca GNM jak Ty Peryskop, a nie bierzesz pod uwagę konieczności przebaczenia, jako ważnego elementu przywracania i utrzymywania własnej równowagi psychicznej, a co za tym idzie zdrowia fizycznego i psychicznego?

   • Peryskop

    APA nie wytłumaczył ?

    Aby mógł nastąpić akt przebaczenia, oprócz skruchy i przeprosin, wymagane jest zadośćuczynienie, tj naprawienie wyrządzonej szkody.

    Psychopaci nie są do tego zdolni, bo są psychopatami.

    A wiedza GNM/GH – choć w wielu sytuacjach może być pomocna – to nie stanowi panaceum na wszystkie zwyrodnienia podłych człowieków.

    https://www.monitor-polski.pl/william-buhlman-ujawnia-tajemnice-tworzenia-rzeczywistosci/comment-page-2/#comment-249139

    • To oczywiście prawda. Wybaczenie z zadośćuczynieniem, lub chociaż przyznaniem się do winy lub tylko żalem za grzech jest pełne, dopełnione.

     Jednak mamy do dyspozycji jeden dar w postaci pamięci. Można wybaczyć ale nie zapominać. Wybaczyć czyniącemu zło jeszcze zanim się nie skruszy, pozostawiając w swej pamięci i świadomości zło nam uczynione, w celu bycia czujnym i ostrożnym na przyszłość. A uzależniając zapomnienie (jak ktoś potrafi) właśnie od dopełnionego aktu skruchy.

     To uwalnia nasze wewnętrzne ja od niepotrzebnych napięć i zgrzytów (nienawiści, złości, gniewu) czyniąc cały świat lepszym.
     – Dla nas, bo mamy jednocześnie przywróconą wewnętrzną harmonię, utrzymując mądrość, w postaci wiedzy o złym postępowaniu innych. Tu kłania się promowany przez Ciebie GNM.
     – Dla tego źle czyniącego, bo uświadamiając mu że wciąż pamiętamy, ale nie utrzymujemy złych emocji, wylewamy na jego głowę węgle żarzące (tak uczył Mesjasz o ile dobrze sobie przypominam). To może spowodować w nim chęć poprawy, i szukania wybaczenia.
     – Dla całego otoczenia, bo nie buduje się wrogich i pełnych nienawiści barier międzyludzkich, a utrzymuje zły uczynek przy jednostkach go czyniących, bez zbiorowego podejścia i odpowiedzialności zbiorowej.

    • łajza

     To jest klasyczna takija! kłamstwo w islamie

     https://www.youtube.com/watch?v=3tJdzZq2CEA

     obowiązkowy film dla szybko wymierającej rasy

    • Peryskop

     masak nie zamulaj jakoby „Wybaczenie z zadośćuczynieniem, lub chociaż przyznaniem się do winy lub tylko żalem za grzech jest pełne, dopełnione.”

     Bo nie jest wtedy dopełnione.

     A przecież wiesz, że w islamie obowiązuje diyah.

     Natomiast od praczasów we wszystkich kulturach funkcjonuje ZEMSTA.

     Jej sens uzasadniłem w kilku postach, aż Marucha się zamknął :

     https://marucha.wordpress.com/2016/03/19/cmokierzy-wladzy-leza-na-lopatkach/#comment-564943

    • Zapewne chodzi ci o to, że w twoim przypadku wybaczenie nie jest dopełnione, dokąd nie zostaną spełnione wszystkie postawione przez ciebie warunki, i kiedy wspaniałomyślnie, jeszcze po jakimś czasie wygasania gniewu, łaskawie odpuścisz. Masz do tego prawo. To od nas indywidualnie zależy, jak dysponujemy własnym miłosierdziem.

     Są jednak tacy, którzy potrafią rozdzielić wewnętrzne przeżywanie od tego, co okazują na zewnątrz. I są w stanie przebaczać, mimo że dalej domagają się sprawiedliwości. Bo jedno drugiego nie wyklucza.

     Powołując się na Dija- czyli zadośćuczynienie – poruszasz tę właśnie kwestię. Koran utrzymuje w działaniu prawo oko na oko – wskazując jednocześnie, że przebaczenie jest lepsze.

     „Przepisaliśmy im w niej: „Życie za życie, oko za oko, nos za nos, ucho za ucho, ząb za ząb; a za rany obowiązuje prawo talionu. Ale kto z ceny krwi uczyni jałmużnę, otrzyma przebaczenie.”

     Tak spotyka się Koran z Ewangelią
     „Jeśli bowiem przebaczycie ludziom ich przewinienia, i wam przebaczy Ojciec wasz niebieski.
     15 Lecz jeśli nie przebaczycie ludziom, i Ojciec wasz nie przebaczy wam waszych przewinień. ”

     Wynika z tego, że winnych przestępstw należy pociągać do odpowiedzialności, wymagać od nich zadośćuczynienia i naprawy krzywdy, czasem nawet poprowadzić do kata. Ale jest też zawsze opcja miłosierdzia, wybaczenia i odstąpienia od kary lub jej części. Jedno nie wyklucza drugiego. A miłosierdzie dane bliźniemu pozwala oczekiwać i mieć nadzieję na miłosierdzie Najwyższego.

     Wybór jak zawsze należy do nas.

    • Vismaya

     Cyt „Koran utrzymuje w działaniu prawo oko na oko – wskazując jednocześnie, że przebaczenie jest lepsze.”

     To i tak, że zdaje sobie sprawę z tego co lepsze ….
     ale nie zmienia to faktu, że tnie po kołnierzyku co nie pasuje do jego światopoglądu … i nie ma zmiłuj się ……..

     i dlatego mamy to co mamy, religie wojują ogniem i mieczem ….
     co złe rżnąć i palić …. dwie opinie: wyznawcy Islamu i Chrześcijaństwa …
     czy z tego zasłynie XXI wiek?

     Jest się czego bać!

    • Sprowadzasz to do poziomu wojen religijnych, a nie temu to ma służyć, a raczej skutecznemu działaniu Prawa, które ma za zadanie nieść sprawiedliwość i odstraszać chcących bruździć.

     Prawo oko za oko z możliwością wybaczenia jest najlepsza, bo jest sprawiedliwe i odstrasza, ale daje też nadzieję i na poprawę winnego i wspiera go w tym, bo on wie, że ma szansę się zmienić. Prawo to dopuszcza. Wystarczy szczera skrucha i pierwsze czyny ku pojednaniu.

    • Vismaya

     … oko za oko zawsze doprowadza do wojen… i nie ważne kto bierze miecz do reki, kto ci podpala dom … żołnierz czy duchowny …
     obaj tarzają się w ludzkiej krwi …….

    • Vismaya

     Masz Hidaya, z dedykacja dla ciebie i wszystkim z podobnym miłosierdziem …

     i please, nie wojujcie już ogniem i mieczem w Imię Boga………..

     MIŁOSIERDZIE ….

     to duchowy dar,
     prezent od Boga …
     czyli Bóg zaczyna kształtować w człowieku
     swoje słowa i czyny …

     słowa i czyny, które są godne Boga
     a nie ludzi kontrolujących urzędy i kościoły …
     nie ci, którzy zamiast Bogu służą panom tego świata
     i ważniejsze są dla nich ich prawa …

     i nie ma tu nic do rzeczy: religia, kultura, rasa, kolor skóry …
     miłosierdzie to wspólne cechy całego rodu ludzkiego …
     nawet w grupie zwyrodnialców znajdziesz miłosiernego …

     osoby posiadające tą łaskę wyczuwają cierpienie drugiego człowieka
     i potrafią zareagować na niego z miłością i zrozumieniem …

     i to nie religia uczy miłosierdzia,
     tylko jest to dar płynący prosto z serca
     już bardzo dojrzałego człowieka
     z wyrobionym poczuciem moralności ….

     miłosierni bez względu na religię, kulturę, temperament
     pomagają osobą chorym, niepełnosprawnym, starym
     i wszystkim rannym na duchu …
     nie eliminują ich ze społeczeństwa,
     nie okazują obojętności …
     bo mają świadomość własnych słabości ….

     miłosierdzie to także nie chwilowy wyrzut emocji i współczucia
     a często tylko litości ….
     to nieustanny proces w sercu człowieka …
     to wyższa świadomość ducha,
     która jest tak samo silna jak potrzeba jedzenia i picia ….

     miłosierdzie to nie praca ratownika …
     kończy godziny pracy, idzie do domu
     i nie musi ratować ….
     a w dodatku dostaje sutą zapłatę …

     niedojrzałe miłosierdzie jest szorstkie,
     bardziej potępia niż pomaga,
     biczuje i ocenia słabszych
     czyniąc z nich często większych grzeszników niż ci są …

     łatwo jest potępiać słabszego człowieka,
     łatwo się tarzać w jego przeszłości,
     rozpamiętywać przeszłe błędy,
     karmić go gorzką żółcią …
     to ci miłosierni oprawcy winni są wielu nieszczęść świata,
     to oni doprowadzają do gniewu i rozpaczy
     tych napiętnowanych przez siebie …

     i mamy konfrontacje – ogniem i mieczem
     … i mamy nowych wrogów …
     i w ten sposób „miłosierni” wpadają we własne pułapki,
     które są wynikiem ich własnej awarii …

     dopóki nie znajdziesz Boga w sercu drugiego człowieka
     nie ma w tobie miłosierdzia…
     i wiedzą o tym dojrzałe dusze
     i to właśnie one potrafią wybaczyć wszystko …

     namaste

    • Ciekawyyy

     Niby oko za oko ale za kradzież publicznie dłonie obcinają no bo co ukraść złodziejowi ?
     Bracie Masakalambura bronisz absurdalnego prymitywu w zasadzie zwykłego terroru społecznego uzasadnionego teologicznie.
     Nawet obecne kodeksy karne nie regulują prawa idealnie sprawiedliwie a są bardziej opasłe treścią od Biblii i Koranu razem wziętych a przecież tylko drobne części tych dzieł mówią o kretyńsko prostackim prawodawstwach Allaha i Jahve.
     Zmieńcie epoki razem z waszymi Boziami i ich Szariatami czy Dakalogami.

    • Kretyńsko prostackie jest wymagać od prostych niedouczonych ludków znajomości i przestrzegania opasłych tomiszczy prawnych, lawirowania pomiędzy paragrafami i opłacania prawników przy najdrobniejszych, najmniej istotnych sprawach.

     To w prostocie tkwi geniusz. W bojaźni bożej mądrość. A w miłosierdziu dobro.
     Chwalmy Boga bo jest Wielki.

 • Rambo

  Pamiętacie incydent na Placu Tienanmen kiedy czołg rozjechał Chińczyka trzymającego w ręku białą flagę? No to sobie obejrzyjcie nową wersję „Tienenmen Massacre” na jutube. Panie Podlecki, nie tylko Pan zwariował. Ja również.

  • Admin

   https://www.youtube.com/watch?v=YeFzeNAHEhU
   Czyli czołgi go nie rozjechały. Ale jaja.

   Wikipedia: „Zdarzenie to miało miejsce na Cháng’ān Jiē, około kilometr od Placu Niebiańskiego Spokoju[1]. Nieznany mężczyzna, trzymający w rękach siatki na zakupy, samotnie zastąpił drogę wycofującej się kolumnie czołgów. Kiedy czołgista próbował go ominąć, zastępował mu drogę, nie cofnął się także, gdy czołg jechał wprost na niego. Gdy pojazd się zatrzymał, mężczyzna wszedł na niego i krzyczał coś do znajdujących się w środku żołnierzy. Ostatecznie do mężczyzny podbiegło pięć innych osób, które odciągnęły go na bok. Do tej pory nie wiadomo, czy byli to życzliwi przechodnie pragnący ocalić Nieznanego Buntownika czy też aresztujący go funkcjonariusze chińskiej służby bezpieczeństwa.”

   Peryskop, co ty na to?

   • Boru

    Nie wiem co z wami jest. Pamiętam, że zdarzenie odbyło się tak jak w powyższym opisie. Jestem z rocznika 89 i jak byłem mały i pokazywali to zdarzenie w następnych latach, to nawet się bałem, że go rozjadą, ale to się nie stało. Nie wiem, czy robicie to specjalnie by zrobić z ludzi idiotów, czy jesteście ofiarami jakiejś operacji psychologicznej.

    Peryskop akurat w tym temacie jestem z tobą 😛

    Tylko uważam, że źle robisz negując wszystkie „ponadnaturalne” zjawiska typu „black goo” przykładowo. Po części to rozumiem, bo dużo jest oszołomstwa w świecie omawiaczy tych zjawisk. Są na świecie rzeczy co się fizjologom nie śniły, ale dużo tego co się mówi jest po to, by ośmieszyć takie tematy jak choćby UFO. Lubię ten blog bo szuka „trzeciej drogi” poza religią i porusza tematy wielowymiarowej natury człowieka i manipulacji, które stosuje się na człowieku. Tylko jak widzę takie tematy jak ten z „podmianą” biblii, to uważam to za strzał w stopę. Jest to zejście do międlenia tych samych tekstów religijnych, próba jakiegoś dziwnego uwiarygadniania „świętej księgi” (bo przecież jest celem ataku, to musi być święta) i tym samym ośmiesza ludzi o innym podejściu niż te religijne.

   • Boru

    Pamiętam, że zawsze komentując tę scenę z czołgami mówiło się o zwycięstwie człowieka nad tyranią, że pomimo oczywistej przewagi kierowcy czołgu nie odważył się on rozjechać tego odważnego fateca. Dlatego ten film w ogóle pokazywano.

   • Wojtek

    Też pamiętam o rozjechaniu przez czołg tego studenta.
    Kolejna rzecz, najpierw napiszcie sobie jak pamiętacie na kartce a później sprawdźcie logo samochodu marki Ford, ja osobiście byłem zaskoczony.

 • Admin

  Czy tak było zawsze?
  Ojcze nasz, który jesteś w niebie,

  [Vt-3,64] niech się święci imię Twoje!

  10 [Vt-3,64] Niech przyjdzie królestwo Twoje;

  [Vt-3,64] niech Twoja wola spełnia się na ziemi, tak jak i w niebie.

  11 [Vt-3,64] Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj;

  12 [Vt-3,64] i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili;

  13 [Vt-3,64] i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego!

  14 [Vt-3,33] Jeśli bowiem przebaczycie ludziom ich przewinienia, i wam przebaczy Ojciec wasz niebieski.

  15 [Vt-3,64] Lecz jeśli nie przebaczycie ludziom, i Ojciec wasz nie przebaczy wam waszych przewinień.

  Przecież Bóg jest miłosierny i nie pamiętam by była mowa o nie przebaczaniu!!!

  • sprawdzam

   „Jeśli bowiem przebaczycie ludziom ich przewinienia, i wam przebaczy Ojciec wasz niebieski.”

   Przecież to nic innego, jak zachęcanie do czynienia zła.

   • APA

    Zydom nalezy przebaczac ale oni nie musza – tak sobie to wymyslili i na tym jada ile to juz wiekow i lat,chyba tyle co ich kalendarz liczy.

    Zydzi mowia,pisza,ze Polacy to tacy a tacy ale niech Polak sprobuje cos na Zyda powiedziec zlego i to winnego to nawet w niebie slychac.
    Podobnie jest z narodowoscia podobna do Zydow czyli Niemcami,ci odrazu pra na Wschod.
    Pozniej jedni i drudzy jak otrzymaja za swoje grzechy lanie ,to odnowa pokoleniowo czynia to samo.

    Moze by tak swiat tym dwom narodom oddal jeden z kontynentow i niech tam sobie zyja razem w symbiozie koszernej,nie mieszajac sie z innymi narodami,nie czyniac klotni,majdanow,rewolucji i wojen ?
    Ej Zydzi i Niemcy ,bierzecie to pod uwage ,ze juz wszedzie maja was dosc ???
    Zastanowcie sie nad tym niczym juz rokrecicie kolejna wojne swiatowa czy rewolucje.
    Takze ci co w Polsce bat na siebie kreca i jakies KOD-y majstruja.

  • Boru

   Tak było. Pogrubione fragmenty są już dalszą częścią kazania. Modlitwa „Ojcze Nasz” jest wpleciona w dłuższe kazanie. Fragment może wydać się dziwny przez to, że klepiemy to całe życie do „ale nas zbaw od złego”. Dalej są już słowa Jezusa skierowane do zgromadzonych i to nie jest już modlitwa.

   • Admin

    Jeśli znasz angielski, to posłuchaj tego: https://www.youtube.com/watch?v=j_Z9ejD-yto

    • Peryskop

     To fakt – jest „magic mirror”, a było „mirror mirror” …

     Ale kto jak nie Admin i jego szemrane grono lansuje tu nieprzytomnie rozmaite cymesy z dziedziny „magii” ?

     Choćby „rewelacje” jasnowickie, czy telefony do nieboszczyków ?

   • Boru

    @Admin dla mnie o wiele dziwniejszą rzeczą jest to, że można być katolikiem, szczerym patriotą, że można demaskować żydowskie manipulacje, wskazywać na żydowski rasizm i jednocześnie za świętą księgę mieć podręcznik do walki z nie-żydami, kłaniać się przed „Bogiem”, który wybrał sobie inny naród i nie zauważyć, że cała ta wiara chrześcijańska to jak ziarno samozagłady dla tych wiernych. Chrześcijanie oddają pokłony komuś, kto wybrał sobie naród, który uważa się ponad wszystkie. Sam z resztą im to zaszczepił w umysłach, to nie jest taki samodzielny żydowski pomysł. „Bóg” tego chciał i chrześcijanin temu „Bogu” się kłania. To jest dopiero cud. I to cud większy niż te lwy i baranki.

    Afera z „podmianką” to coś co wpuszczono w środowisko religijnych ludzi, by paradoksalnie „uwiarygodnić” biblię, sugerując, że naruszona została „nasza świętość” i na każdy idiotyzm biblijny można teraz powiedzieć, że to przez CERN. To odwrócenie uwagi od wyzwalania się świadomości ludzi z religijnych dogmatów i pozostawienia ich na poziomie międlenia ciągle tych samych religijnych tekstów.

  • Boru

   Nie rozumiem o co wam chodzi. Nie piszę tego jako obrońca biblii, nie jest to moja święta księga, tylko piszę jako osoba czytająca ze zrozumieniem.

   Ten fragment jest pokrewny do słów Jezusa w innym miejscu: „bądźcie doskonali jak doskonały jest wasz Ojciec Niebieski”.

   Czyli „jeśli wy nie przebaczycie ludziom, to Bóg nie przebaczy wam, bo nie jesteście podobni do Ojca w niebie”.

   To jest jakieś echo i cień zasady, że zjawiska w skali większej mają swoje odpowiedniki w skali mniejszej, czyli zasada fraktalności wszechświata. Tym właśnie jest „jako w niebie tak i na ziemi”.

   • Reality

    Skoro twierdzisz że rozumiesz Biblię to dlaczego nie jest Ona dla Ciebie święta? Po co te uniki??? Nie rozumiesz jej, ale życzę Ci abyś zrozumiał w pełni.

    • Boru

     No po prostu szok! Ktoś czytał biblię, rozumie ją i nie wierzy w jej świętość! Jak to możliwe? Może dlatego, że jest to podręcznik do walki z nie-żydami? Ja wiem jak wy to rozumujecie, że Stary Testament jakby się wypełnił w osobie Jezusa, że stare prawo nie obowiązuje, że teraz „Izraelem” to mogą być poganie .. chociaż tylko takim drugorzędnym, bo „Bóg nie odrzucił przecież swojego narodu”, że obietnice (panowania nad gojami) są wieczne. Problem jest w tym, że kiedykolwiek i dla kogokolwiek Bogiem mógł być taki krwiożerczy rasista i psychopata. Nie chodzi o to, że już jest nieaktualne prawo Mojżesza, lecz o to, że kiedykolwiek mogło być. Chodzi o to, że nigdy dobrym nie mogło być wybijanie kobiet i dzieci za sam fakt bycia nie-wybranym przez „Stwórcę”.

     Chrystus przyszedł do „pogubionych owiec z domu Izraela”, na północ i do pogan kazał nie chodzić. Przyszedł oczyścić cały ten bajzel i gniazdo żmij z całego tego zła. Jednak oni zamiast zająć się samym sobą, to postanowili, że będą nawracać pogan, że oto „dano niewiernym szansę” poprzez ofiarę Chrystusa. Nie zrozumieli, że to z nimi jest problem, a nie z poganami. Weźmy osobę Saula z Tarsu, czyli potocznie mówiąc Apostoła Pawła. Nie chcę uznawać za pewnik, że Chrystus mu się objawił, ale z tego co pamiętam to jedyne co Chrystus mu powiedział to „dlaczego mnie prześladujesz?”. Nie było tam nakazu pójścia do pogan i nawracania ich. Sam sobie dorobił ideę swojego posłannictwa. Idee mesjanistycznej, rasistowskiej i apokaliptycznej sekty przeobraził na coś bardziej ogólnodostępnego, dla wszystkich. Miał krótkie „olśnienie” co do swojego zła, jednak religijny fanatyzm to coś, co siedzi w człowieku głęboko i nie tak łatwo go wykorzenić.

    • Boru

     Znasz takie sformuowanie jak „wieczność w ich sercach”? Gdzie to było? Odrzucam „świętą księgę” ze względu na moje serce, które nigdy nie pozwoliło mi dać się pochłonąć przez te ideologie „biblijnych chrześcijan”. Znałem kilku takich „hardcorowych” znawców biblii. Skończyli jako życiowe trupy, bez miłości i empatii, żrący się sami ze sobą w obrębie swoich malutkich grupek o to, czy jest Trójca czy jej nie ma, czy Jezus to Bóg czy anioł. Znam też takich, którzy widząc obłęd tego wszystkiego, że sami siebie uważają chyba za jedynych zbawionych, odrzucili to wszystko i zaczęli szukać trzeciej drogi.

   • APA

    Ty,Boru , a jak to sie maja te nauki co powielasz do takiego narodu jak Zydzi ?
    Boisz sie o nich pisac czy mowic ,z ich rodow pochodzisz ?
    Nie widzisz jak Zydzi urzadzaja ten swiat ,co dla gojow a co dla siebie,sprawiedliwe to jest i „po bozemu” ???
    Jezus sie tez wsrod nich urodzil i nauczal ich,karcil,przestrzegal i co z nim zrobili ?
    Tak samo i dzis krzyzuja juz prawie wszystkich tylko w innym wydaniu i na rozne sposoby !

    • Boru

     Weź się naucz czytać ze zrozumieniem, przestań brać to co bierzesz albo bierz mniej. Pisze eleboraty na temat tego, dlaczego odrzucam biblię, mówiąc, że jest to podręcznik do walki z gojami, a ty chodzisz za mną po forum i bełkoczesz, że sieje żydowską propagandę. Piszesz jakbyś miał/-a dziury w mózgu.

  • ahz

   Oto prawidłowa modlitwa…
   Ojcze nasz, który jesteś. Niech będzie uwielbione imię Twoje. Przyjdź królowanie Twoje. Bądź wola Twoja. Chleba naszego, powszedniego daj nam dzisiaj.Przebacz nam nasze winy bo i my przebaczyliśmy naszym winowajcom. Chroń nas od pokuszenia i wybaw ode złego.
   Amen.

   • Ciekawyyy

    Wiele lat czasu temu dokładnie w takiej składni http://pacierz.pl/ojcze-nasz.php uczono mnie paciorka.
    Nie wiem jak po domniemanych rekombinacjach czasu przez CERNU obecnie miałby brzmieć ten paciorek modlitwa czy jak się to obecnie nazywa.

   • APA

    I co ,tylko taka modlitwajest Bogu mila,ktora ci ktos narzuca ?
    Nie,prochu marny !
    Modlitwa to indywidualna rozmowa z Bogiem i to sam na sam , w zaciszu i spokoju ,szczera a nie klepana jako paciorek .
    Taka lacznsoc z Bogiem daje czlowiekowi dopiero PRAWDZIWA WIARE w BOGA bez POSREDNIKOW ,ktorzy i na tym chca zarabiac.
    A feee !

  • APA

   Faktycznie kombinuja na calego ,jak chociazby zamiast krolestwa przyszlo qrestwo.

  • Bank

   Co Ty szerzysz za konofesje? Bóg zawszem ówił by przebaczać,
   a samo się przez sie rozumie, że jak nie przebaczysz, to nie będzie Tobie.
   Masz byc czystego serca. A że inni nie są? Nie Twoja sprawa.

  • adam

   1.Nie zawsze
   2.Tak jest od 2000 lat
   3.Bog jest:CIERPLIWY(to dlatego jeszcze zyjemy) LASKAWY (tak zwane szczescie zyciowe,fart) MILOSIERNY(przebaczenie)
   ale jak sie nie nawrocisz:Bedzie w stosunku do Ciebie ZAZDROSNY(np:za czakry czyli hinduizm) OKRUTNY(zalezy ile zdolasz nabroic).

 • Bank

  http://zapytaj.wiara.pl/pytanie/pokaz/83c92

  Tu nie chodzi o kasę, bo to przypowieść. Chodzi o talenty i rozdawanie dobra, mnożenie dobra. Brak lenistwa

 • Tomasz

  W Stanach jest zwyczaj, że na stoliku hotelowym
  obok łóżka leży Biblia. Ludzie lubią przed snem przeczytać kilka wierszy. Gdy pracowałem w motelu co jakiś czas podjeżdżało auto i zastawiali paczkę Biblii. Nikt tego nie sprawdzał tylko wykładano na stoliki.Każdy może wydrukować co chce…i tak trafiają różne podróby.

 • zdzich

  Zatrudniajcie Ukrainców, bo tanio…
  Jest to komentarz jednego z czytelników gajówki na temat ukraińskich pracowników.
  Admin.
  https://marucha.wordpress.com/2016/06/13/zatrudniajcie-ukraincow-bo-tanio/

 • zerrkos

  Jest taki film jak wiecie „Powrót do przyszłości”
  Tam jest to fajnie pokazane, jak zmienia się rzeczywistość w gazecie po ingerencji w przyszłość.
  Ale to tylko film!
  Sugerujecie, że CERN jest po to, aby wpływać na Nasz świat?

 • lukas

  Sorry, ale Marek odjechał i żyje w świecie bajek, uwierzy we wszystko co mu się powie 😀

  • Reality

   Wielu z was dostało szpadelkiem w piaskownicy…po głowie i to jest „efekt piaskownicy” lub ” efekt pod górkę do szkoły” 🙂 Do domu! wracać natychmiast! zabierać szmatki i laleczki!

  • APA

   Eeee tam !
   Pan Marek odkryl w sobie SLOWIANSKIE GENY i razem z innymi Slowianami zaczyna dobra robote.

   My tak bez wazeliny to piszemy ,bo w Marku milosc
   do Polski i Polakow czujemy,zapewne i do Polek.

   Wiec po slowiansku miod spijamy
   i tez w tany ruszamy !

   Nie dajcie w kraju nad Wisla wytruc wszystkich PSZCZOL !
   Za korporacje MONSANTO sie brac.
   qrwa ich mac !

 • rav148

  Pytałem 100% angoli o przeliterowanie forest gump i dla nich oczywistoscia jest że jest tam podwójne r
  także szukajmy czegoś mocniejszego może polska była mistrzem świata w piłkę nożna?

 • Vismaya

  Dzisiejszy świat to taka wieża Babel …
  zmiksowane kultury, narody, języki i wiedza …
  i spróbuj tu człowieku porządnie oddzielić ziarno od plewy …
  czasami jest to tak niemożliwe jak oddzielić jajo od upieczonego placka ….

  czasami siedzimy z DS długimi godzinami i oglądamy jakiś materiał na youtube … i wszystko wygląda fajnie i mądrze … a tu nagle w jednym zdaniu – buch – torpeda … i skutecznie zatapia statek ….
  i trzeba naprawdę mieć mądrość i wiedzę nie od parady aby temu wszystkiemu sprostać ….
  i trudno się dziwić, że ludzie błądzą, nie jesteśmy nieomylni ….przecie obstawili nas autorytetami i mamy ich słuchać jak wyroczni … jak nie ksiądz to inny wybitny naukowiec, autorytety nie podważenia i wciskują nam w głowy, że 2+2 = 5, że ziemia jest kwadratowa, że Szczecin graniczy z Vancuverem ….

  i pytam się ile osób się na to nabiera …. ?
  tłumy !!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Reality

   „i pytam się ile osób się na to nabiera …. ?
   tłumy !!!!!!!!!!!!!!!!!” heheh bardzo dobre
   Ludzie! pora już obudzić się!

  • APA

   Tak z tymi tlumami to nie przesadzajcie ,bo wam w koncu wyjdzie,ze w Polsce mieszkaja juz sami Zydzi i Niemcy a Polakow „zostalo na omaste”.

   Faktem jest,ze wszystkim ostatnio (nie Polakom) Polska sie bardzo spodobala i wszyscy garna sie do Polski .
   Na forach przycichlo ile to dziennie nadaje sie polskiego obywatelstwa/paszportow/dokumentow tozsamosci,czy sa na to obywatelstwo polskie jakies egzaminy ,czy tylko wystarcza same checi byc „polakiem” ???
   Natomiast do USA pewnie i do Izraela nadal dla Polakow obowiazuja wizy wjazdowe i nawet obecnie panujaca partia PiS na ten temat milczy i nic nie obiecuje ,a przeciez powinna zgodnie z ich nawykami obietnic .
   Jak to w koncu z tymi przyjazniami obecnie jest ,kto kogo kocha i szanuje ,kto kim gardzi a nawet wyszydza i jurga ,jak chocby ci co sie KOD-em nazwali i na ulicac ukazali ?

   Polacy juz do wszystkiego przywykli,zapewnie tez przywkna i do tancow w kosciele czy przed kosciolami ,tak sobie po afrykansku czy amerykansku wszystko z postepem czasu i nowoczesnoscia urzadzaja w Polsce ,pewnie i synagog oraz meczetow przybywa .
   POLSKA KWITNIE ,POLSKA ZYWA !

   Zobaczymy chrzescijanska jednosc w Swiatowe Dni Mlodziezy pod koniec lipca br. w Polsce ,moze i Papiez Franciszek „pojdzie w tany ewangieliczne”,a jak wina braknie to jakis szmul cud z wody uczyni,bo przeciez juz w Polsce wodociagi posiedli jak wyzej relacjonujecie.

   Milujcie sie bracia i siostry ,
   zobaczcie jak „polakom” brody obrosly !

   SLOWIANIE,gdzie wy jestescie ,NO GDZIE ???
   Zgodzicie sie na lanie ???

  • APA

   Warto czytac i ogladac dziela dr.inz.Jana Pajaka,polskiego naukowca wedrujcego drogami swiatowymi „po proszonym chlebie”.

   Dlaczego o jego wynalazkach tak cicho,takze i na tym portalu ?
   Dlatego ze jest Polakiem a nie semita ?

   Wie cos o nim wspolczesne mlode pokolenie ?
   Przeciez ten polski naukowiec laczy nauke z wiedza o Bogu i wszechswiecie !
   Adminie prosimy o tematy o polskich naukowcach i ich dorobku,to trzeba naglasniac niczym szmule przejma caly dorobek polski i beda sie chwalic noblami.

  • Wojtek

   A ja wierzę, że Ziemia jest kwadratowa, a Szczecin leży obok Vancouver. I co mi zrobisz?

   • Vismaya

    Wojtek,
    a skąd ten pomysł, że ci coś zrobię ….
    mnie twoje poglądy nie bolą …
    już spotkałam w moim życiu niejednego człowieka, który np wierzył w chemioterapię jako najskuteczniejszy lek na swoją chorobę ….
    i już go dawno nie ma, dzięki własnej głupocie ….

    ale dopóki cię jeszcze twoja głupota nie zabija, nie jest jeszcze straszna …
    i pośmiać się można ….. i kto mądry na pewno tego towaru nie kupi …. choćbyś zdarł gardło na reklamie.

    • Wojtek

     Śmiej się z głupiego, śmiej. Ile tylko masz pary w gardle. Daje mi to olbrzymią siłę. Znam wielu, których wyśmiewano, a okazali się wielkimi przewodnikami.

    • Vismaya

     WOJTEK,
     ja ci mogę oddać całą moją siłę i dorzucę jeszcze wiedzę jako promocję…. tylko czy ty będziesz w stanie to udźwignąć …. 😉

    • Wojtek

     Człowiek mądry się nie przechwala.

    • Vismaya

     długoś wojtuś nad tym myślał … a to stara prawda ….

     że w ten sposób głupota zawsze próbuje zamknąć usta mądrości ….

     jeden głupi potrafi wykluczyć z dyskusji 1000 mędrców …
     ale 1 mędrzec potrafi wznieść na swój poziom 1000 głupków ….

 • Reality

  No nieźle wam mieszają w głowach hehehe 🙂 To co się dzieje to jest wojna ( III ? ) o Ciebie, o Was, o mnie. Czuje to ktoś?

 • greg2014

  No tak na płn. wschód od Australii, faktycznie dziwne.
  Pływa jak lotniskowiec.. 🙂

 • Wojtek

  Jesteśmy w innej rzeczywistości. Nowa Zelandia w mojej pamięci była położona pomiędzy Australią a Azją. Teraz przeniosła się na południowy wschód od Australii! Sprawdźcie na google https://www.google.pl/maps/place/Nowa+Zelandia/@-13.8595756,111.0542953,3z/data=!4m5!3m4!1s0x6d2c200e17779687:0xb1d618e2756a4733!8m2!3d-40.900557!4d174.885971

 • APA

  To, ze bardzo duzo Chinczykow osiadlo w USA to juz wiemy ,bo tu zyjemy ale teraz gdy dojdzie „ruszenie flotyli chinsko-ruskiej” na obydwie Ameryki ,to nic tylko u Indian sie schowac i to w wysokich gorach.
  Co o tym myslicie ,tu juz chyba „bajbo” nie pomoze nawet w chinskiej jadlodajni.
  Bedzie „ratuj sie przed zolta rasa”,bo zacznie sie od lapania psow na chinskie przysmaki.
  A potem ……. i chyba nastapi cisza jak makiem sial.

 • APA

  Chlopaki ( to do naszych) .
  Oni z tymi pismami „swietymi” obecnie wpadli w taka pulapke ,ze grozi to nawet unicestwieniem Watykanu .
  A to bardzo dawno temu ujeto nawet w KOD-zie Watykanu.
  Ciekawe jak i kiedy rezydenci Watykanu beda sie ratowac ucieczka ,kiedy juz bedzie nastepowac wprowadzanie jednej swiatowej religii ???
  Zyjemy w bardzo ciekawych czasach .
  No i to kolejne zburzenie Jerozolimy,prawdopodobnie „przy pomocy grzyba”.

 • APA

  A jaki to powod tym razem ,ze komentarz nasz czeka na moderacje ?
  Co sie moznym tego swiata w nim nie podoba ?
  Raczcie chocby na to pytanie odpowiedziec – jestem za a nawet przeciw ,jak mawial noblista Walesa , a dzis ten proletariusz skarzy sie,ze szwaby pomijaja go w zaslugach,a szmule nie daja wsparcia i „nie ma figury woskowej w muzeum” ani tez pomnikow nie skladaja „zasluzonemu” za zycia.
  Wszyscy dobrze wiemy,ze PRAWDA W OCZY KOLE !
  Szczegolnie WINOWAJCOM !!!

 • Poganka

  Toż ta „biblia” to hit wydawniczy wszechczasów, a co ciekawe to najważniejszą gałęzią przemysłu w Izraelu jest przemysł poligraficzny i co by się zgadzało przy ciągłych dodrukach tych „świętości”, bo gdzie by się nie ruszyć, to „biblia” w każdym pokoju hotelowym albo w filmach o „sądach” ze świadkami przysięgającymi na „biblię”.

  Przed wejściami do sklepów stoją „bibliści” albo po domach łażą świadkowie jehowy z „biblią” czy też poszukujący w kielichu ukojenia ludzie idą do anonimowych alkoholików, żeby znowu natknąć się na „biblię”.

  Ciekawe tylko, że jak Adolf nakazał palić wszelką obłąkaną i pornograficzną „literaturę” handlarzy śmierci, to solidni Niemcy nie bez powodu przynosili też i „biblie”!

  Mam przypadkiem jedno wydanie „Biblii tysiąclecia” z dedykacją i podpisem niejakiego aktora Wojtyły występującego pod pseudonimem artystycznym JP II ! Na końcu jest mapka z napisem : Wschód starożytny. Teatr wydarzeń biblijnych (!), bo to jest rzeczywiście teatr dla głupich.

  Merkel czyli też szefowa CDU – chrześcijańskiej partii Niemiec jest satanistyczną żydówką i na zlecenie tej „partii” wydano niewolniczy dowód osobisty z ryciną dwupłciowego Baphometa, którego „czczą” ci wszyscy „politycy” i „duchowni” epatujący „biblią” :

  https://www.youtube.com/watch?v=gyK2DuMr60I

  A idźcie wy mi wszyscy „biblijni” do swoich wszystkich diabłów baphometów czy do towarzystw wzajemnej adoracji i zostawcie wolnych ludzi w spokoju, bo was czas kłamstw się skończył !

  Prawo rzymskie przewidywało więzienie dla straszących diabłami i na was też już przyszedł czas !

  Adam – jako trol używający imienia „biblijnego” pierwszego „człowieka” nie zamulaj niesprecyzowanymi „wartościami” i ogrągłymi milionami i lepiej tych „chrześcijan” w Chinach policz,bo mnie wychodzi ich 9999999 !

  • adam

   1.BIBLIA TYSIACLECIA jest sfalszowana.
   2.BIBLIA GDANSKA to BIBLIA.
   3.Adam to moje prawdziwe imie,chrzescijanie nie klamia

   • APA

    Adasiu zlituj sie ,przeciez my wiemy,ze maslo winno byc maslem a nie tluszczem roslinym ze smakiem masla co nam nie tylko usiluja wmowic ale jeszcze do tego sprzedaja.

    Nie pisz ,ze biblia to biblia obojetnie gdzie i kiedy spisana i po wielokroc poprawiana,dawana tez za darmoche,bo to przeciez twor ludzki z rodu wiadomego slynacego miedzy innymi z klamstwa i handlu.
    My nawet nie wiemy czy Bog umie czytac i pisac i to w we wielu jezykach,no bo kto GO tego nauczyl !?

  • APA

   Nie dziwcie sie ,bo na „bajbo” jest najwiekszy ynteres,a kto handluje ten zyje !
   Obecnie do ciemnogrodu doszla jeszcze ciemnowiocha i szafa gra .

  • APA

   Adam pisze nam „do widzenia” – gdzie i kiedy ,w obiecanym niebie,polskim czy zydowskim ???
   Przeciez ZYDZI MAJA NIEBO NA ZIEMI,zas GOJE PO SMIERCI i to obiecane za …… i w krzyzu cierpienie.
   Adamie chrzecijaninie – OBUDZ SIE !

   • adam

    1. Patrz temat: Efekt Mandeli idzie dalej. Zmiany w Biblii?
    2.Na tematach o ktorych Ty piszesz nie znam sie.
    3. Do widzenia.

  • Wojox

   Ja jestem Świadkiem Jehowy, „łażę” z Biblią po domach, by jaśnie wielmożnych oczytanych wybudziś z letargu.
   Mam na tyle odwagi że się nie chowam i nie wstydzę swoich poglądów. Choć jestem świadom że zaraz zostanę tu obrzucony wszelkim internetowym ścierwem.
   Jezus także łaził po domach. I ja się na nim wzoruję. Ale wykorzystywał także wszystkie możliwości do ujawniania ludziom wiedzy.
   W wiele rzeczy o których pisze pan Marek Podlecki wierzę, bo każdy z nas z osobna ma własny rozum.

   W Bibli jest mnóstwo dowodów na to iż otaczajacą nas rzeczywistość można zmieniać w „locie”. Chodzenie po wodzie, natychmiastowa zmiana pogody, klonowanie żywności, uzdrawianie itd. To wszystko to zmiana rzeczywistości. Tylko nasze umysły jakby chaotycznie to robią, dlatego ci co wiedzą próbują sterować masami. Wbijają im do głowy pewne rzeczy o których społeczeństwo ciągle myśli tworząc pewnego rodzaju więzienie w jakim żyjemy.

   Co do Biblii, choćby ktoś miał wszystkie najprawdziwsze przekłady, na nic to się zda kiedy dalej jest kłótliwym nieskorym do ugody człowiekiem. Co ja będę pisał, każdy rozumie o co chodzi.
   Warto przypomnieć sobie przypowieść Jezusa o mądrych i głupich pannach które nie zabrały zapasu oliwy do lamp. Dziś też widać jak na dłoni że niektórzy chodzą już po omacku, a wielki ucisk dopiero przed nami…

   • Vismaya

    A może pozwolisz jaśnie wielmożnym rządzić po swojemu we własnym domu?

    Bo inaczej w czym ty się różnisz od tych światowych zbawicieli ….
    bez względu na to, w którym kościele się modlą ….?

    Ja tam Świadkom Jehowy nie zakłócam spokoju w ich własnych domach ….
    od ich progów i ich nawracania trzymam się z daleka …..
    i tego samego życzę sobie z ich strony ….

    WOLNOĆ TOMKU W SWOIM DOMKU ….
    moja wolność jest nietykalna, a kto ją chce zakłócić jest moim najeźdźcą …
    i sorry… dopóki mi sił wystarcza nie pozwolę nikomu na jego okupację w moim własnym domu.

   • Ciekawyyy

    Wojox 13 czerwca 2016 at 20:52
    ((( Co do Biblii, choćby ktoś miał wszystkie najprawdziwsze przekłady, na nic to się zda kiedy dalej jest kłótliwym nieskorym do ugody człowiekiem )))
    Bardzo trafnie podsumowałeś to masowe zjawisko.
    No i to wyznanie jawna deklaracja swego światopoglądu,
    jestem pod wrażeniem Wojox 🙂

    • Vismaya

     … no przykro mi ale ja na ugodę ze świadkami jehowy nie pójdę ….
     ani z żadną religią czy inną sektą …..

     Vismaya nie daje się resocjalizować ….
     zbyt mocno ceni sobie własną wolność.

    • Ciekawyyy

     W Canadzie to wręcz grosze kamerka+domofon i w czym problem ?
     We wnętrzu pani Vismayu.

    • Vismaya

     W Caandzie SJ po domach nie chodzą, zabronione ….. jeno mogą wystawać po ulicach i to grzecznie, bez zaczepianki … wieszają swoje materiałki na sobie i stoją pokornie i czekają na boskie zmiłowanie… a nuź trafi się jakiś łepek …..
     tak, tak …w ty kanadzie nie jest tak wcale lekko …. 😉

    • Ciekawyyy

     Skoro w Canadzie po domkach Swiadki Bozi niechodza to tym bardziej chyba nie ma problemu więc na cóż ten ,,zgodny” post https://www.monitor-polski.pl/efekt-mandeli-idzie-dalej-zmiany-w-biblii/#comment-249229
     chyba nie mieszka pani Vismayu na Monitorze Polskim a Wojox nie stuka tu nachalnie naruszając mir domowy.

    • Vismaya

     Jak widać ciekawyyy to tobie zależy bardziej na uświadmianiu mnie bardziej niż Wojaxowi ….
     bo ten się nie odezwal ani słowem a ty już -enty raz chociaż do tablicy nie byłeś wywoływany …… i za wszelką cenę chcesz mnie pouczać …
     a ja tylko wyraźnie postawiłam własne granice .. i raczej jest to pakt o nie agresji … ja nie najeżdżam twoich ziem a ty trzymaj się z daleka od moich …
     ale ty ciekawyyy nie pojmujesz… naruszasz ziemie canady i probujesz ustawiać Vismaye ….
     obawiam się, że na twoje nie przejdę … i możesz sobie dziobać na swojej klawiaturze ile chcesz …….

    • Ciekawyyy

     Dziub… dziub…dziub… 😀

   • andy

    cale to towarzystwo Swiadkow jehowy zalozyli zydzi w nowym Yorku w celu rozbicia chrzescijanstwa.postudiuj doglebniej historie a jak znasz angielski to wszystko jest na internecie ,nie ma sie czym chwalic naprawde ze sie nalezy do obludy.

    • Peryskop

     Andy, jest o tle gorzej, że ta nowsza sekta, antagonistyczna tylko z pozoru, bo w interpretacjach szczegółów – została utworzona dla wsparcia starego „świentego” hoaxa, obiecującego „życie wietrzne” ludziom naiwnym a strachliwym.

    • Ciekawyyy

     Większość interpretatorów Biblii to przecież chrześcijanie tym bardziej Świadkowie Jehovy żeby było śmieszniej to chrześcijaństwo
     jest spuścizną pożydowską ponieważ takiej narodowości był jej Mesjasz dodany to wcześniejszych starożydowskich pism.
     Swego czasu Wojox bronił tezy iz założyciel Swiadków Jehovy żydem jednak nie był, oficjalnie wynika że niby nie a jak było faktycznie to dalej bym się spierał.

  • Boru

   Największą „podmianką” jaką dokonano jest to, że ludzie zamienili bezpośredni kontakt z czymś nieskończonym, na czytanie „świętych ksiąg”. Kiedyś mocno studiowałem biblię, co prawda nie byłem członkiem żadnej organizacji religijnej (poza KK z „automatu”) ale studiowałem ją a to przez pryzmat baptystów, a to zielonoświątkowców, a to przez pryzmat antytrinitarzy (nie wierzących w trójcę) itd. Krótko mówiąc wkręciłem się w ten temat. Dlatego mogę powiedzieć, że te fragmenty są takie jakie były. Przynajmniej w mojej rzeczywistości. Ta afera z „podmianką” to coś co wpuszczono w środowisko religijnych ludzi, by paradoksalnie „uwiarygodnić” biblię, sugerując, że naruszona została „nasza świętość” i na każdy idiotyzm biblijny można teraz powiedzieć, że to przez CERN. To odwrócenie uwagi od wyzwalania się świadomości ludzi z religijnych dogmatów i pozostawienia ich na poziomie międlenia ciągle tych samych religijnych tekstów.

 • Poganka

  Już ktoś stwierdził, że „żydzi” to naród książki i co by się zgadzało, bo chodzi tu napewno o jedną „książkę” czyli z greckiego biblos, po spolszczeniu „biblia”.

  Nie do zaprzeczenia jest pewna zdumiewająca zależność związana z tą jedną książką, bo gdziekolwiek by się ona nie pojawiła w „zbożnych celach”, to wszędzie dochodziło do niszczenia całych społeczeństw, całych kultur i do bezlitosnego wyrzynania różnych tubylczych ludów opornych na „zbawienie wieczne” !

  Czyli najpierw biblia, a póżniej rewolucja ! Z Chinami było najtrudniej i dlatego też pewien biblijny misjonarz Richard Wilhelm, który wyjechał do Chin jako misjonarz po jakimś czasie wrócił z nich z powrotem, ale jako ich znawca i tłumacz, któremu świat zawdzięcza powstanie Instytutu Chińskiego we Frankfurcie.

  https://de.wikipedia.org/wiki/China-Institut_der_Universit%C3%A4t_Frankfurt

  Handlowy „naród” jednej książki wgryzł się jednak wcześniej drogą portową do Chin i tu sprowokował „wojny opiumiowe” oraz wprowadził glutaminian sodu do kuchni chińskiej !

  Co było dalej, to niektórzy wiedzą albo niech się dowiedzą. W każdym bądź razie przeskoczono „biblię” czyli etap chrystianizacji od razu do rewolucji czerwonej zarazy !
  Historia druku (wynalazek chiński) w Europie też zaczęła się od tej krwawej księgi wraz z cenzurą ! Marcin Luter przetłumaczył tą jedną „książkę” na niemiecki, ale kolejni bibliści zdążyli już w niej poprzekręcać to i owo, żeby nie wyglądała aż tak krwawo i niszczycielsko. To, że znowu w tej „świetej” księdze lichwiarze i demony pustynne dalej kombinują wcale mnie nie dziwi, bo ta „jedna książka” zawsze przynosiła kolosalne zyski jej „wydawcom” dzięki krzyżackim „krzewicielom” cywilizacji rzymskiego niewolnictwa, a równolegle swoją „boską” moralnością jakoby usprawiedliwiała niezmierzone cierpienia, wymieranie ludów czyli niszczenie całych kultur i cywilizacji według „biblijnego” planu mającego doprowadzić do przejęcia całej ziemi na własność „drukarzy” tej jedynej „świętej” księgi czyli do komunizmu na całym świecie, do totalitarnej kontroli z niewielką ilością zaczipowanego „bydła roboczego” z ludzką twarzą !!!

  • adam

   1. BIBLIA jest za darmo do sciagniecia z internetu lub przegladania.
   2. W Chinach zyje 10000000 BIBLIJNYCH chrzescijan.
   3. BIBLIA to wartosci republikanskie.
   4. Przecztaj.

   • APA

    Mozesz nam Adamie lub ty Janie czy inni wyjasnic kogo nalezy uwazac za PRAWDZIWEGO CHRZESCIJANINA ?

    O muzulmanach wiemy ,ze np.potrafia podrzynac gardla a co potrafia chrzescijanie ,obojetnie z jakich sie wywodza narodow i panstw ?

    Jak to jest z tym odpuszczaniem grzechow – „ktorym grzechy odpuscicie sa im odpuszczone,a ktorym zatrzymacie sa im zatrzymane” – kto dal takie przyzwolenie ,w imie czego i kogo ???
    Moze w tym jest jakis „blad boga”,no bo jak mozna w nieskonczonosc grzechy komus odpuszczac a ten dalej grzeszy i jeszcze sie przy tym panoszy – prawda ?

    • adam

     1. Chrzescijanin to nasladowca JEZUSA CHRYSTUSA (narodowosc, kolor skory, nie ma znaczenia).
     2.Odpuszczamy grzechy naszym winowajcom nieskonczona ilosc razy
     3.Do widzenia.

  • łajza

   Droga Poganko – wydaje się, że bezwiednie uległaś propagandzie;

   z greckiego βιβλίον, biblion – zwój papirusu, księga,
   l.m. βιβλία, biblia – księgi

   Biblia jest zbiorem wielu książeczek, a tzw. kanon powstał dopiero w czwartym wieku n.e..

   Nie ma więc mowy o jednej książce
   https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Texts_of_the_OT.svg

   Jak widać z powyższego prostego schematu
   1. nie ma oryginałów
   2. przeróżne tłumaczenia mają, że tak powiem znacząco różny skład (zawartość), pierwszy kanon powstał dopiero w 4w. Do IV wieku n.e. nie było powszechnie przyjmowanego kanonu Biblii. Lokalne kościoły, jak i poszczególne regiony, miały do niego własne podejście. Na Wschodzie odrzucano Apokalipsę, na Zachodzie – List do Hebrajczyków, a do pism kanonicznych zaliczano np. List Barnaby[1]. Kościół Syryjski początkowo uznawał 22 księgi. W innych wspólnotach czytano Diatessaron, Pasterz Hermasa, Apokalipsę Piotra i inne pisma uznawane przez innych za apokryficzne.
   3. ktoś naliczył 70 000 różnic między poszczególnymi tłumaczeniami.

   Żydki lubią nazywać się hebrajczykami, ale najstarszy teks hebrajski to Zwój 2 – zwój Sefer Tora zapisany pismem hebrajskim, pochodzący prawdopodobnie z lat 1155–1255 n.e. (czyli o wiele później niż Koran, który tak samo recytuje się i zawodzi, a stosuje się wiele „ksiąg objaśniających”)
   Tora (Pięcioksiąg) jest spisana ręcznie na białym, wykonanym z jagnięcej skóry zwoju (pergaminu) zwiniętym na dwóch wałkach. Wałki zwane ejc chaim wykonane są często z cennego drewna, a ich części wystające poza pergamin zdobione rzeźbą i inkrustacją. Przechowywana jest bardzo uroczyście, zwinięta i ubrana w tzw. sukienkę (pokrowiec z jedwabiu lub aksamitu), związana bogato haftowaną wstęgą, ukoronowana. Składana jest w Aron ha-kodesz, specjalnej, zasłoniętej szafie w synagodze; taką szopkę robi się na pokaz, a bezwzględnie stosuje się pozostający w cieniu Talmud.
   O jakim więc ludzie księgi mówisz, czy tym z 12 wieku, czy tym satanistycznym, posługującym się babilońską tradycją ustną, spisaną i znaną jako Talmud Babiloński?
   Czy mówisz o wyznawcach Mojżesza, Judy, Jakuba zwanego Iz-ra-el em czy Noego?
   i o wyznawcach którego zbioru książeczek zwanego Talmudem, Koranem, Biblią Katech-izmem?

   Owszem, prawdopodobnie wyznawcy religii mojżeszowej posługiwali się Torah, ale kapłani głównie Talmudem, który też jest wieloksięgą;
   a Talmud do Tory ma się mniej więcej jak
   Katechizm do Biblii i tak jak Katech-izm jest anty Biblijny tak Talmud zdecydowanie stawia się ponad Torą. itd.

 • APA

  KLAMSTWA,KLAMSTWA,KLAMSTWA – KLAMSTWAMI POGANIANE i ROZTRZASANE !!!
  Przestancie je w koncu czytac a bedziecie zdrowsi i wrocicie do normalnego zycia .
  W jezyku angielskim BIBLIA (slowo) wypowiadane jest „bajbo” i tym bajbem, mowiac jezykiem polskim potocznym juz zostanie ,
  bo to
  przeciez ZYDOWSKIE od wiekow BAJANIE !!!
  wiec
  przestancie nie tylko te bzdury czytac,ogladac i w nie wierzyc ale
  ODRZUCIE OD SIEBIE !!!

  WROCIE DO SPOSOBU ZYCIA SLOWIAN a NIE ZYDOWSKICH WZORCOW i POUCZEN,WIERZEN ,ICH SZABLONOW i WSZELKIEGO ZLA WPAJANEGO LUDZIOM NA WSZYSTKICH KONTYNENTACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Czy to takie trudne BYC POLAKIEM SLOWIANINEM ???

  A wy wszyscy administratorzy,moderatorzy i inni wladcy nie badzcie na uslugach plemienia zmijowego i dzieci diabla !

  Zajmijcie sie OBRONA RESZEK TEGO CO JESZCZE W POLSCE POZOSTALO
  i
  OBRONA WLASNEGO ZYCIA !!!
  dajac

  RADY JAK SIE BRONIC
  by
  OBRONIC SIE PRZED WROGAMI !!!
  SA NIMI WSROD WAS ZYDZI , NIEMCY , BOLSZEWICY i ICH SLUDZY !!!

 • adam

  Biblia Gdanska nie jest zmieniona.O tych falszerstwach: https://www.youtube.com/watch?v=ZvS0gMhF9XI&list=PL6B2CC6E75A606198

 • dyslektyk

  Ciekawe czy beda zmiany w starym testamencie

 • Admin

  Pamiętacie film Forest Gump? Zobaczcie jak to się teraz pisze.

  • wtorkowy nius

   Akurat ten tytuł jest poprawny, mam oryginalną płytę ze ścieżką dźwiękową i i jest jak wół napisane: „Forrest Gump” a nie Forest Gump. Chyba mi archonty , koszczaje czy inne chochliki nie pozamieniały czcionek na okładce płyty? Admin wyluzuj, bo zaczynasz gonić własny ogon.

   • Admin

    No właśnie. Ja pamiętam z lat 90-tych „Forest Gump”, przypomniał mi o tym ten gość: https://www.youtube.com/watch?v=Un_vtxfmDvs
    Mówi też o światłach drogowych, że zielone było kiedyś u góry. Ja to też pamiętam i kiedyś się dziwiłem, że u góry jest czerwone.
    Oczywiście, możemy się mylić, bo jak mówię – pamięć jest ulotna.

    • Vismaya

     Jaki kolor powinien być u góry a jaki na dole to trzeba znać częstotliwość danego koloru, gęstość wibracji…. wiadomo, że to co gęste i ciężkie nie wylezie na powierzchnię i nie będzie siedzieć na tym lekkim i subtelnym …

     tu nie trzeba wielkich nauk …
     wystarczy zwykła chłopska filozofia.

    • sprawdzam

     Odkąd pamiętam światło czerwone zawsze było na górze na sygnalizatorze.

    • Vismaya

     he, he … moja Bonita wygląda przy niej jak myszka …
     ale to też są ofiary naszego dzisiejszego żarła … też mają jeść na tony i nadążać za produkcją chrupek i kocich bekonów …

     tak jak wielu ludzi musi nadążać za McDonaldami …. i otwierać szeroko buzię aż robią się zajady aby zmieścić w niej kanapkę – piętrowego potwora …. no i też widać efekty …. 200kg na wadze …….

    • Vismaya

     … no to może geje mają rację, że przekręcili kolory …
     czerwony u góry a biały na dole ….

     ale natura pokazuje zupełnie coś innego
     pierwsza czakra – korzenia jest czerwona
     i na pewno nie znajduje się w okolicy mózgu …
     ale nie przeczę, zdarza się … i kto ma tam czerwony jest mocno zaburzony ……

    • sprawdzam

     Żeby była jasność, mówiłam tylko o sygnalizatorze 🙂

    • Vismaya

     Sprawdzam, spoko, zakumałam …. 🙂

    • Vismaya

     cyt … „Wtedy wilk zamieszka wraz z barankiem, „…
     no i Marek, czy nie prawią prawdy … ?

     a z kim my pod jednym dachem mieszkamy …
     kto strzeże te barany … nie wilczki …
     i niech barany tylko nie posłuchają to im wilczki dają lekcję, wprzódy wbijają zęby w rączki w ramach ostrzeżenia… a nie resocjalizowatym gardła podgryzają …
     a grzeczny baran dostaje lepszy ochłap ….
     ale niech się nie cieszy, lepiej odpasiony pójdzie na mięso albo wełnę ….

    • Peryskop

     Trzeba mieć spory mętlik w głowie, żeby pleść androny o odwróconych sygnalizatorach drogowych.

     Chociaż i nie można wykluczyć, że tu czy tam jakieś semafory zainstalowano kiedyś odwrotnie – przez głupotę, dla żartu, albo celowo – właśnie dla wywołania efektów mandeli.

     Już od pierwszych przepisywań poszczególne wersje a potem wydania Biblii różniły się, i działo się tak albo przez przypadek, albo na zamówienie dla załatwienia jakiegoś interesu. W dobie mediów elektronicznych ten proceder się nasilił. Zresztą bynajmniej nie tylko w odniesieniu do Biblii.

     Łajza ostatnio w polemice podrwił sobie nieco z Kartezjusza i jego rzekomo głupawej dewizy Cogito, ergo sum..

     Nie wiem, czy to robota Zbigniewa Herberta, który ją w Polsce rozpropagował kreując postać „Pana Cogito”, czy raczej macherów od fałszowania rzeczywistości i przykrajania klasyki do wymogu czasów, ale pełna wersja myśli genialnego Kartezjusza brzmi tak :

     Dubito, ergo cogito, ergo sum.

     Wątpię, więc myślę, więc jestem.

     No ale właśnie na tym polega tresura lemingów, żeby oduczyli się wątpić wierząc małoPolskim ajentom info₪dezinfo, a z klasyków żeby drwili, mając ich za skończonych idiotów, co to niby już z samego myślenia wnioskowali, że są.

     A „myślenie” bez SAMODZIELNEJ analizy wątpliwości, jest przecież jałowym, pseudointelektualnym zawracaniem głowy – sobie i innym !

     Pozdrawiam BEBE 🙂 🙂

    • Admin

     Tu masz całą dyskusję na temat świateł: https://www.reddit.com/r/MandelaEffect/comments/46450x/were_traffic_lights_always_like_this/
     Kiedyś się zastanawiałem czy przypadkiem przepisy się nie zmieniły, bo coś mi nie pasowało. Teraz widzę, że nie tylko mnie.

    • Peryskop

     Dzięki za wiedzę od takich jak DaliRubbish, nie skorzystam.

     Zwłaszcza, że mieszanie we łbach dotyczy Satanów Zjednoczonych
     – gdzie stan, to inny szeryf i jego lokalne prawa.

    • sprawdzam

     Marku, już w elementarzu Falskiego pokazywali, że czerwone jest na górze.

    • Irol

     Zielonym do góry to tylko ZOMO’wcy sadzili drzewa.

    • gregor_nyc

     Co do Forresta albo Foresta,to ja tez jestem przekonany do drugiej wersji,czyli napewno bylo przez jedno „r” !Masakra jakas…

    • Wojtek

     Zgadza się my tu we dwójkę też pamiętamy z pamięci zielone u góry czerwone u dołu, tak samo przy przejściu dla pieszych i światłach dla aut. Ale jak się nie jest świadomym to nawet nie przychodzi to do głowy, że nastąpiły zmiany.

   • wtorkowy nius

    choć przyznam szczerze, że mi ten Forrest nie pasuje…

 • greg2014

  Ktoś wie coś więcej na ten temat?

  -”Jak Kaczyński Żydom polską wodę przehandlował

  Żydzi ukradli Polakom wodę! Piątego maja tego roku, pod konsulatem RP w Nowym Jorku odbyła się żydowska manifestacja, podczas której Żydzi wykrzykiwali, że nie zapomną Polakom Holokaustu.

  Sprawa ma się tak samo, jak w przypadku Ukraińców, którzy wybaczają Polakom rzeź na Wołyniu.
  Ja nie rozumiem, jak Polacy mogą przyjmować takie kalumnie, które nie tylko przyprawiają nam gębę ludobójców w oczach światowej opinii publicznej, ale także są wielką niesprawiedliwością dla nas samych, dla Polaków, którzy przyjęli pod swój dach Żydów, dając im wszystko, a często oddając własne życie za ratowanie podczas II WŚ, jak się okazuje to zwykłej swołoczy.

  „3 miliony Żydów zamordowanych w Polsce”
  „Nie zapomnimy!“
  „Polska spłynęła krwią”.
  To tylko niektóre z haseł widocznych na transparentach, w które uzbroiło się żydostwo skandujące swoje psychodeliczne hasła pod polskim konsulatem.
  Dodając teraz do tego rewelacje pana Grossa, który wieści w „Deutschlandfunk”, że:
  „Polacy zabili podczas okupacji dziesiątki tysięcy Żydów. Teraz znów idziemy w kierunku autorytaryzmu”, to proszę mi powiedzieć, z czym tak w istocie mamy do czynienia?
  Jeżeli Żydzi żyją w przeświadczeniu, że Polacy ich mordowali, gotując im Holokaust, to jakim stosunkiem wyrażają się oni do polskiego narodu?
  Ktoś nie wie?
  To uczucie nazywa się nienawiść. Czysta, prawdziwa, biologiczna NIENAWIŚĆ.
  Że Żydzi nas nienawidzą, to widać we wszystkich poczynaniach tej nacji w stosunku do Polaków, a Polacy czym im się odpłacają? Tym np, że w Krakowie urządza się ich spęd, zapraszając do nas Kneset, w którego uczestniczą także posłowie z polskiego parlamentu, a w tym pan Duda, który wyróżniał się tym podczas tych obrad, że nie używał słuchawek z translatorem, co może świadczyć, że biegle włada językiem naszych … Co, mam napisać przyjaciół? Gdybym to nawet ujął w cudzysłów, to będzie dużym nadużyciem.
  To są nasi wrogowie!
  Niedawno media w Polsce puściły w obieg nius o tym, że żydowskie konsorcjum pod nazwą „Tahal“ (dobrze, że nie tasak), stanie się właścicielem polskich wodociągów.
  Nie mam zamiaru rozwodzić się nad tym, co powoduje tymi, którzy oddają w żydowskie łapy tak newralgiczny element polskiej gospodarki, jakim jest woda. Mnie przeraża zgoła coś innego.
  Wiedząc, że Żydzi nas nienawidzą, to czy nie można się spodziewać, że woda pitna w polskich kranach, będzie zabójcza dla Polaków?
  To się dopiero nazywa „wojna hybrydowa“.
  Kto będzie kontrolował skład chemiczny wody płynącej z kranów w polskich domach?
  Ktoś powie, że no dobrze, ale przecież Żydzi też będą pić tą samą wodę. Wówczas można wskazać na to, że 11 września w WTC w jakiś dziwny sposób ortodoksyjni Żydzi ulegli zbiorowej absencji i nie pojawili się tego dnia w pracy.
  Tak, ja wiem, mieli święto 🙂
  Obawiam się, że po jakimś czasie, Polacy będą zmuszeni do kopania studni na swoich podwórkach, aby nie być narażonym na spożywanie specyfików przyspieszających podróż na łono Abrahama.
  Kaczyński, nie wygłupiaj się i oddaj Polakom wodę!
  Za: http://jinks.neon24.pl.neon24.pl/post/132174,jak-kaczynski-zydom-polska-wode-przehandlowal
  Data publikacji: 12.06.2016==

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/jak-kaczynski-zydom-polska-wode-przehandlowal-2016-06

 • Boru

  Fragment „o ścinaniu” pamiętam sprzed wielu lat. Podobnie jak ten z bankami. Ten fragment wydaje się dziwny, bo ludzie mają w głowie wizerunek Jezusa jako miłego faceta. Gdy cytuje się biblię, przypowieści, to kładzie się nacisk na te całe przesłanie miłości, drzazgi w oczach, miłosiernych samarytan itd. Nie cytuje się powszechnie tego o ścinaniu, dlatego ludzie zapominają, że coś takiego było.

  Sprawa z lwem wygląda następująco:

  „Wtedy wilk zamieszka wraz z barankiem, pantera z koźlęciem razem leżeć będą, cielę i lew paść się będą społem i mały chłopiec będzie je poganiał. (7) Krowa i niedźwiedzica przestawać będą przyjaźnie, młode ich razem będą legały. Lew też jak wół będzie jadał słomę.”

  Proszę przeczytać do końca i jasne się staje, skąd ten wizerunek lwa i baranka obok siebie. To ludzie w głowach sobie pozmieniali ten fragment, że zapamiętali lwa i baranka, bo na końcu jest mowa o lwie. Na obrazku zawsze lepiej wygląda lew z barankiem, wilk jest mniej „fotogeniczny”, dlatego maluje się to w ten sposób. Tak oto utrwaliło się w głowach, że zawsze było napisane o lwie i baranku leżących obok siebie.

  • Admin

   Tłumaczysz to sobie w ten sposób, bo chcesz zachować resztki logiki. Ale tak nie jest. Gdyby w Biblii był fragment o ścinaniu, to wszyscy by to już dawno cytowali, podobnie jak o przepędzeniu z synagogi. Słowa „bank” też nie było w Biblii, to pewne.
   Oczywiście, w nowej rzeczywistości znajdziesz już odwołania do tych fragmentów, ale nie ma ich w naszej pamięci.
   Zachodzi jeszcze możliwość, że nasza pamięć została podmieniona.

   • Boru

    Ja po prostu pamiętam fragment o „zabiciu niepokornych sług”. W przeszłości czytałem tłumaczenie według Biblii Warszawskiej i tam dalej jest słowo „zabić”. W Tysiąclecia jest już „ściąć”. Tak samo jest z bankami. To wszystko są tłumaczenia, Biblia Króla Jakuba jest z początku XVII wieku i użyte jest słowo „bank”.

   • Boru

    Ja już dawno wyzbyłem się „racjonalizmu” polegającego na negowaniu wszystkiego co „ponadnaturalne”, czyli niezgodne z obecnym rozumieniem. Jednak świat teorii spiskowych jest też pełny niestworzonych historii, ludzi którzy chcą wierzyć w coś dziwnego, pełno jest mitomaństwa.
    Być może cała ta sprawa z „podmienieniem biblii” jest jakąś psychologiczną operacją, podobnie jak z płaską ziemią, by później móc obalić tę teorię i pokazać, że ludzie wierzący w to to oszołomy i „nic dziwnego się nie dzieje” – a dzieje się, bo jak to mówi klasyk „są rzeczy na świecie co się fizjologom nie śniły” 😉

    • greg2014

     ==Jednak świat teorii spiskowych jest też pełny niestworzonych historii, ludzi którzy chcą wierzyć w coś dziwnego, pełno jest mitomaństwa.==

     Mitomaństwa jest dużo, fakt..

   • Boru

    A to, że „zbawienie pochodzi od Żydów” to nie są rzekome słowa Jezusa w biblii? Pamiętam to sprzed wielu lat i wielu ludzi słyszących takie słowa teraz, kiedy świadomi są tej żydowskiej banksterki, stwierdziło by że to niemożliwe. To były słowa skierowane do samarytanki.

    Co ciekawe, gdzie indziej w biblii Jezus mówi, że „przyszedł tylko do zaginionych owiec z domu Izraela” i żeby do Samarytan nie iść. Z tego wnioskuje, że przyszedł do Żydów by ich wyzwolić z niewoli swojego własnego „Boga” i samarytanom pomoc nie potrzebna.

  • Vismaya

   Jezus był miłym facetem … tylko Go ludzie przemalowali na swoje ….
   mało tego, próbują zrobić z Niego jeszcze większego potwora ….
   ale kto zna język proroków czy ludzi oświeconych, ten rozpoznaje w Nim od razu niezwykłą jednostkę i Potężną Duszę ….

   teraz trzeba się zastanowić w czyim to jest interesie poszarpać Mu tak opinie …
   trzeba zdać sobie sprawę w jakim czasie żyjemy i dokąd zmierza ludzkość …
   i trzeba wiedzieć; czym na świat idzie większe światło tym większa czarna chmura wychodzi mu na spotkanie ………
   im więcej człowiek ma w sobie światła tym zbiera wokół siebie więcej mętów …….

 • rav148

  sa na forum jacys fachowcy od biblii ktorzy to potwierdzaja?

 • milosz

  Tu też jest o bankierach , a nie przypominam sobie tego choć czytałem biblię!!
  Mt, 25, 14-30 Odrzekł mu pan jego: „Sługo zły i gnuśny! Wiedziałeś, że chcę żąć tam, gdzie nie posiałem, i zbierać tam, gdziem nie rozsypał. 27 Powinieneś więc był oddać moje pieniądze bankierom, a ja po powrocie byłbym z zyskiem odebrał swoją własność. 28 Dlatego odbierzcie mu ten talent, a dajcie temu, który ma dziesięć talentów. 29 Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma.
  WYCHODZI NA TO ŻE TYM CO MAJĄ NALEŻY SIĘ JESZCZE WIECEJ A NAM TRZEBA ZABRAC I ZANIESĆ DO BANKU , ŻEBY MIELI JESZCZE WIĘCEJ . !

  • Napewnosiemyle

   Nie jestem fachowcem od biblii.Ale mysle ze wszystko dzis lacznie z biblia jest z falszowane.Przez obecnego opentanego czlowieka.I my POLACY powinnismy byc bardzo ostrozni .W stosunku tzw.narodu wypranego.Dla mnie to ;OSZUSCI;Hipnotyzerzy ;od swiadomosci I dusz ludzkich.WILKI W ODZIENIU OWCZYM.Po owocach ich poznacie.POWIEDZIAL JEZUS CHRYSTUS DO SWOICH UCZNI.Jesli mnie przesladowali to I was beda przesladowac .A kto? No kto?……..zydzi.

  • fafaf

   Co kurka? To że bogatym będzie dodane, a biednym zabrane to jest na odwrót niż Bóg powiedział! Nagich przyodziejcie, a nie nagich oskórujcie! Jesteśmy świadkami ostatniej części świata, kiedy to będziemy poddawani próbom! Tylko Ci którzy prawdziwie wierza i pamiętają nauki Boskie będą zbawieni! Nie Ci którzy nie wiedzą i uwierzą w zmienioną Biblie przez szatana-antychrysta!

 • Jan

  Wg https://en.wikipedia.org/wiki/Bank#History początki bankowości sięgają 2000BC.

  • Admin

   Czyli że wszystko odnośnie bankierów zostało zmienione. W czasach Jezusa nie było banków, byli tylko ludzie, którzy wymieniali pieniądze (money changers): http://www.jewishvirtuallibrary.org/jsource/judaica/ejud_0002_0014_0_14119.html
   Bill Still omawia tu historię bankierów: https://www.youtube.com/watch?v=NAh22s8LW-w

   Ale ja się pytam, czy w Biblii Jezus Chrystus kazał ścinać ludzi? Jesteś ekspertem?

   • Irol

    Nie przesadzajcie z tą wszechmocą banksterów. To, że wpisy cyfrowe w sieci pozmieniali nie znaczy, że zmienili przeszłość. Przeszłości nie da się zmienić bo każda zmiana powoduje od razu zmianę torów na których się jedzie z przeszłości w przyszłość. Czyli dla nas żyjących w tej czasoprzestrzeni wszystko jest takie samo, ale dla zmieniających wszystko się zmienia. Co do drobnych zmian w rzeczywistości to sam zauważyłem coś takiego, ale żeby zmiany były jakoś bardziej znaczące to już tego nie stwierdziłem. Co do banksterów to pojawili się dopiero w średniowieczu wraz ze wzrostem handlu zagranicznego w Italii. Wczesniej byli niepotrzebni.

    • Admin

     Zmiany są i w książkach drukowanych.
     Keshe mówi dokładnie w jaki sposób można podróżować w czasie. Ja sam w to nie wierzyłem, ale zakładając, że wszechświat jest wieloświatem (multiverse) zmiana historii jest tylko zmianą świata.

   • proszę czytać ze zrozumieniem cały tekst a nie urywek. To nie Jezus kazał ścinać ludzi tylko surowy zarządca.. Wyrwane z kontekstu.. A co do banków to faktycznie coś dziwnego

   • Vismaya

    Osobiście Biblii tysiąclecia nie zaakceptowałam …. za szybko wpadłam na fałszerstwo i to zupełnie przypadkowo, i zrobiłam się na szaro …. właśnie to zdarzenie uczyniło mnie ostrożną w czytaniu Biblii.
    Korzystam z Biblii gdańskiej, z angielskiej wersji King Jamesa i zaglądam do Biblii w j. greckim, która jest najbardziej wiarygodna …. robię porównania w 3 językach …
    język grecki jest niezwykle bogaty, dużo bogatszy niż polski i angielski … toteż liczę się z tym, że niektóre rzeczy zostały inaczej przetłumaczone, z powodu braku określeń ….
    i osobiście nie kupuję Biblii tych najmłodszych wersji … nie chodzę za Biblią do księgarni tylko do starych antykwariatów, czasami przeszukuję śmieci i ulicznych handlarzy starzyzną, gdzie można kupić niezłą książkę za 1$ ….
    z Biblią to tak jak ze starym winem, czym starsza wersja tym lepsza …….

   • fafaf

    Przeciez Bóg wiele razy kazał zabijać innych! Przynajmniej ten w Starym Testamencie. Jakoś karać. Tak mi sie przynajmniej zdaje.

   • adam

    Nie kazal.

    • Ciekawyyy

     Nie kazał a nakazywał Adasiu. http://strona0biblii.republika.pl/bezkom.html tych wersetów w treści już chyba nawet CERN machinacjami czasu nie zmieni .
     Chyba przepisze ręcznie dla bezpieczeństwa 🙂
     Do rękopisu dodam jeszcze okrutniejsze kwiatki z Koranu
     z całości wykonam dokumentację fotograficzną dla ogłupionych pokoleń.
     Strzeżonego Bozia strzeże 🙂

   • 6h057

    Jezus nikogo nie kazał ścinać. Także i dziś nie ma w biblii nawoływania Jezusa, aby ścinać innych, proszę zrozumieć czym jest przypowieść i co oznaczają rzeczy w niej zawarte.

 • Meu

  Kilka lat temu, nie pamietam dokladnie, jakieś 8, 9? pojawiła się w Polsce nowa biedronka. Taka większa. Plamki na pancerzyku wyglądały jakby były maźnięte pędzlem. I pamietam dokładnie, nawet to znajomym rozsyłałem przez maila, że na oficjalnych stronach internetu (typu onet, czy inne..), że to do europy i do Polski rozprzestrzeniły sie biedronki genetycznie zmutowane przez hamerykanów, żeby cos tam lepiej wyjadały.
  Tymczasem ta populacja wyrwała się spod kontroli i zjadała wszystko, tylko nie to, do czego była stworzona.
  Kilka lat temu nastąpiła ponowna fala tej biedronki i w newsach pisali, że to jest „chińska odmiana”.
  np http://www.zielonyogrodek.pl/biedronki-azjatyckie-czy-sa-grozne
  Sklerozy nie mam. DOskonale pamiętam, że pisali o amerykanskiej.
  Proby szukania w internecie poprzednich wpisów skończyły się na niczym..

  • BEBE

   Gdyby w obecnej chwili nastąpiło kolejne pojawienie się tego zmutowanego gatunku zostalibyśmy medialnie poinformowani że to ROSYJSKA odmiana