Efekt Mandeli idzie dalej. Zmiany w Biblii?

bibliaTo zaczyna sięgać obłędu. Czy pamiętacie by w Biblii myła mowa o jakichkolwiek „bankach”?
Otwórzcie więc ją na Ewangelii wg św. Łukasza, „Przypowieść o minach”, tu jest taki fragment: „23 Czemu więc nie dałeś moich pieniędzy do banku? A ja po powrocie byłbym je z zyskiem odebrał„.
W czasie gdyż żył Jezus nie było wszak banków! Owszem, byli spekulanci finansowi – żydzi. Mówi o tym Bill Still w swoim znakomitym filmie Money Masters: https://www.youtube.com/watch?v=NAh22s8LW-w

Jest nawet gorzej. W tejże samej Ewangelii Jezus każe swoich przeciwników pościnać!

27 Tych zaś przeciwników moich, którzy nie chcieli, żebym panował nad nimi, przyprowadźcie tu i pościnajcie w moich oczach„.

Czy pamiętacie by Jezus kiedykolwiek namawiał do ścinania ludzi?!

Te i inne zmiany zauważył autor filmiku na YouTube „CERN? All Bibles Have Been Altered’ (CERN? Wszystkie Biblie zostały pozmieniane):

lion-and-the-lamb_34077W filmiku znajdują się zrzuty ekranowe z forum dyskusyjnego, na którym omawia się zmiany rzeczywistości właśnie na przykładzie Biblii. Jeden z badaczy pisze, że zmiany w Biblii dokonywały się na jego oczach, w trakcie czytania Biblii, jak ten fragment ze Starego Testamentu (Księga Izajasza):

6 Wtedy wilk zamieszka wraz z barankiem, pantera z koźlęciem razem leżeć będą…

W wersji, którą pamiętamy było „lew zamieszka wraz z barankiem”. Dowodem na to są zdjęcia z tym cytatem z Biblii, teraz zmienionym. Dlaczego na tych zdjęciach jest lew z barankiem, a nie wilk? Zob. np.: http://podzielonajablonia.blogspot.com/2012/07/zwierzeta-w-raju.html

Możecie sami sprawdzić –  zmienione zostały wszystkie Biblie, wszystkie tłumaczenia, nawet w wersji drukowanej!

Niedawno pisałem o tym, że myśli kształtują przyszłość. Czy można wykluczyć, że także mogą zmieniać przeszłość?
A może ktoś wykorzystuje możliwość podróży w czasie?

Mehran Keshe niedawno wyjaśniał proces podróży w czasie. Jestem pewien, że jego seminaria są dokładnie analizowane także przez tych, którzy chcą utrzymać panowanie nad światem – mają środki i czas by szybko wprowadzać w życie tę ujawnioną technologię. Sądzę, że to jest ich sprawka i że zmiany w Biblii są dopiero początkiem tego co nas czeka.

Kto to robi i jaką rzeczywistość nam kreuje?

Fakt, że Jezus obecnie namawia do ścinania niewiernych może wywołać falę egzekucji przez chrześcijan na „niewiernych” – wszak sam Jezus na to zezwala!

Wrócę jeszcze do zabójstwa prezydenta Johan Kennedy’ego. O ile pamiętam, a potwierdzają to doświadczeni badacze tego wydarzenia, był tylko jeden film z zabójstwa – Abrahama Zaprudera.  A teraz okazuje się, że tych filmów jest co najmniej 11!

Niektóre zostały już usunięte, polecam więc ściągnąć te, które są jeszcze dostępne.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLDAE29067581A9473

Nie pamiętam aby ktokolwiek wspominał o innych filmach, nagranie Zaprudera było jedynym tego typu dowodem w śledztwie. Sprawa nie jest banalna, bo niedługo być może dowiemy się, że Hitler wygrał wojnę i żyjemy w totalitarnej ogólnoświatowej III Rzeszy!

Uaktualnienie 1. W wersji angielskojęzycznej tzw. King James Bible, 5 razy pojawia się słowo „matrix”. Ciekawe, nieprawdaż?:
https://www.biblegateway.com/quicksearch/?quicksearch=matrix&qs_version=KJV

Tu jest dyskusja na ten temat: https://www.reddit.com/r/MandelaEffect/comments/4mqnnb/matrix_now_in_the_king_james_version_of_the_bible/

Uaktualnienie 2: Jim Stone uspokaja. Uważa, że wszystkie tłumaczenia nie są bezpośrednie, stąd pojawiają się określenia przybliżone.

Mandela effect with the Bible? I doubt it!
There is a meme going on right now with the mandela effect changing the Bible. But if the exact translation and edition is not stated as changed, it is all meaningless, because there are many bible translations. 

The gold standard is the King James Version. The easy reading standard is the NIV. If you are looking for the mandela effect and not sticking to those, you are going to be lost because none of the translations are direct, they are all approximations and though they will (mostly) all be close to the original in meaning, the wordings can all be very different.

Since I have not yet seen anyone discuss the Mandela effect with the bible while being this specific, I have to call BUNK because apples to apples, or you have nothing.

http://82.221.129.208/ifyouareinamericayouprobablycantseethisac5.html

239 komentarzy Efekt Mandeli idzie dalej. Zmiany w Biblii?

 • Świętowit

  Obrzezanie Jezusa – jakoś nie kojarzę. Mogę się mylić.
  Obrzezanie
  21 Gdy nadszedł dzień ósmy i należało obrzezać Dziecię5, nadano Mu imię Jezus, którym Je nazwał anioł, zanim się poczęło w łonie [Matki].
  http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=317

 • Vismaya

  … ye …
  łatwiej wołać do konia: wiśta, wio …
  gorzej samemu wóz ciągnąć …

  miłej dyskusji życzę i pomysłu, jak zbawić świat?

 • APA

  Droga PUBLIKO obojetniej jakiej narodowosci !

  Czy potraficie na pare minut zatrzymac sie i pomyslec nad swym wlasnym zyciem i stwierdzic samodzielnie DOKAD ZMIERZACIE i PO CO ???

  Bogaci ,czy wam ciagle malo,kiedy z pazernosci pekniecie ,zdajecie sobie z tego sprawe ?

  Moznowladcy – za fotel, nawet prezydencki chcecie zlu sluzyc (?) ,pomniejsi na wladczych stanowiskach w imie czego dzialacie i komu sluzycie LOTROM i MORDERCOM , a dlaczego nie dobru ?

  Umundurowani i uzbrojeni dla kogo ta sluzba ,zastanawiasz sie KIM ONI SA,ktorym czynisz sluzbe ,myslisz podczas sluzby, uswiadamiasz sobie CO CZYNIA ci nad toba az po prezydenta ?

  Wy prawnicy az po najwyzsze sady i trybunaly ,jakiego to prawa trzymacie sie ,sluzacemu dobru czy zlu ???

  Wy religijni przewodnicy i misjonarze czy aby nie diablom kadzicie, a ludzi na pozarcie wilkow prowadzicie ?

  Wy medycy i uzdrowiciele ratujecie czy szkodzicie i zabijacie ?

  Wreszcie wy prosci PRACUJACY ,owoc waszej pracy jest dla kogo ?

  oraz
  NIEDORAJDEY ZYCIOWE,co zaprowadzilo was w biede znajdziecie chocby na smietniku sile i madry pomyslunek , by przestac byc biednym i nie byc nedzarzem i razem z innymi MADRYMI LUDZMI ZMIENIC TEN SWIAT NA LEPSZY ???

  Zas WY BANK-STERZY ZDAJECIE SOBIE SPRAWE ZE LICHWA WAS POGRZEBIE ???

  Wiec po zatrzymaniu sie w pedzie tego zwariowanego swiata odpowiedzcie sobie na powyzsze pytania

  i

  ZACZNIJCIE BYC LUDZMI – WSZYSCY BEZ WYJATKU obojetnie na narodowosc i urodzenie !

  Inaczej WSZYSTKIM taki swiat jak obecnie ZAWALI SIE !!!

  • ppp738

   Cóż za piękny lament, proponuje żeby każdy zaczął zmianę na lepsze od siebie APA.

   • APA

    A co ty wiesz o APA ?
    Znasz nas POLSKICH ZOLNIERZY SLOWIANSKIEGO POCHODZENIA ???
    Moze nasi czlonkowie juz dawno zmienili sie i czynia DOBRO,a ty im proponujesz zmiane na slugi diabla ,z plemion zmijowych,ktorzy ida i glosuja we wszelkich wyborach na MIESZANCOW , a nawet na czystej krwi Zydow i Niemcow ,wczesniej tez bolszewikow,GODZA SIE by wrogowie nasi nami rzadzili i nas zniewalali,malo tego ZABIJALI na rozne sposoby .

    Jak myslisz , ten czlowiek dobry ,ktory z diablem pod reke idzie przez zycie .
    A moze ty wiesz,ze Zydzi i Niemcy sie zmienia i beda naszymi przyjaciolmi ???
    ZAPOMNIJ to WROGIE NAM PLEMIONA od zarania wiekow !

    MY POLACY SLOWIANSKIEGO POCHODZENIA z dziada pradziada roznimy sie od MIESZANCOW czyli Slowian pomieszanych z obca krwia i genami ,roznimy sie od nich i to bardzo,nie tylko w calosci ale nade wszystko ROZUMEM.
    Spojrzyj choc na historie – tak Zydow jak i Niemcow zadna wojna swiatowa,czy rewolucja NIE NAUCZYLA ROZUMU !

    Masz jeszcze jakies pytania ?
    Chetnie wyjasniamy,by umiec odroznic POLAKA od obywatela polskiego .
    Rozpoznanie to pierwszy sukces w walce z wrogiem ,pierwsze przykazanie zolnierskie.

  • Poganka

   A może tak atak chemiczny … kwasem masłowym na różne biura i urzędy okupanta ? Smród straszny i napewno gorszy od przysłowiowej siarki z piekieł ! A jakie jaja, bo w sumie nie tak dawno w pobliskim mieście rozlał ktoś tą perfumę w klatce schodowej pewnego urzędu rabunkowego zwanego też podatkowym, no i się działo, bo i ci skubani bezprawnie z kasy i ich biurowi oprawcy zwiewali aż się kurzyło. Przyjechali też niebiescy (prawo morskie) z prywatnej firmy zwanej POLICJA i straż pożarna, chociaż się nic nie paliło, no i tą jaskinię zbójów zamknęli na parę dni.Zapewne powiadam wam, weźcie się na taki „pokojowy” sposób, bo to i taniej i weselej,paraliżować rabunek i papierowy terror wszelkim prywatnym geszeftom okupanta. Dobrze by było uderzyć od „góry” czyli od sejmu, gdzie w czasie „obrad” wpadło by nieco tego smrodziku do wentylatora. A co pomarzyć mi nie wolno, no bo jak ta szarańcza rozkrada wszystko, niszczy i marnuje, no to w końcu trzeba by było ją rozgonić, co nie ?

 • Poganka

  Jaskinia Platona czyli wypisz, wymaluj pasująca do współczesnych jaskiń wyposażonych w pudła TV dla współczesnych niewolników :

  https://www.youtube.com/watch?v=SeHq_M2-YQc

 • APA

  DYDYMUS-y i INNI Z ZAKRYTYMI TWARZAMI !

  Czy w imie DOBRA WSZYSTKICH LUDZI, PRAWDY i ZYCIA W POKOJU
  potraficie zdjac FARYZEJSJIE MASKI ze swych twarzy i pojsc z innymi mADRYMI LUDZMI DROGA POKOJU NA TYM SWIECIE ???

  Dlaczego skrywacie sie we wszelkim przebraniu az po religijne/koscielne,partyjne i zrzeszeniowe NIE CZYNIAC NIC po za stwierdzeniami jak te wyzej ?

  Dlaczego PRZEBIEGLI CHYTRUSI i MIGLANCE ze swym DIABELSKIM SPRYTEM NIE POTRAFICIE ZNISZCZYC WSZELKIEGO ZLA NA ZIEMI ???

  Co stoi wam na przeszkodzie – STRACH i TCHORZOSTWO,BRAK SIL czy cos innego ?

  Jak dlugo trzeba jeszcze tylko STWIERDZAC i nic po za tym ,
  NIE PRZECIWDZIALAC ZLU,KLAMSTWU i ZNIEWALANIU BIEDNYCH PRZEZ BOGATYCH ?

  STOP i KONIEC wszelkiemu BAJDURZENIU ,MEDRKOWANIU ,EWANGIELIZACJI i PIER…NIU z SYZYFOWA PRACA WLACZNIE !!!

  DO OBRONY ZE SKUTKIEM NATYCHMIASTOWYM – MARSZ !!!

  • Vismaya

   cyt. „Dlaczego PRZEBIEGLI CHYTRUSI i MIGLANCE ze swym DIABELSKIM SPRYTEM NIE POTRAFICIE ZNISZCZYC WSZELKIEGO ZLA NA ZIEMI ???”

   he, he, he ….
   musieli by zniszczyć samych siebie ……….

   • APA

    Oni juz to zaczeli dokonywac,niszcza sie wzajemnie i beda to czynic do ostatniego diabla w ludzkiej postaci, gdy sie nie opamietaja.

    • Vismaya

     ano właśnie …
     to opamiętanie …..
     to większy cud niż przekształcanie zła w dobro …

     bo to przekształcanie, a nie zabijanie, jest większym cudem …
     zabijanie tylko wzmaga zło ….

     nie sztuka ubić śmiertelnie chorego człowieka, sztuka go uzdrowić …
     przekształcić jego chorobę na powrót w zdrowie ……

     czy świat już do tego cudu dorósł?

  • Poganka

   APA !Co to za wojskowy czyli żydowski ton, no i dokąd ma iść ten „marsz” ? Jak nie zrozumiałeś, że czerwono-czarną bestie trzeba załatwić bezkrawo przez pięć dni i nie iść do roboty, to znaczy, że zaliczasz się do niewolników ! Dydymus odkrył twarz na swoim blogu i zajrzyj tam oraz zapoznaj z tym, jak go system usiłował zabić za to , że objawiał niewolnikom Prawdę, która niestety dla wielu takich jak ty jest jeszcze niestrawna.

   • APA

    Poganko a moze cyganko – czy wojskowy to znaczy zydowski ?

    Potrafisz odroznic ZYDA,NIEMCA,BOLSZEWIKA i ich potomnych od POAKOW SLOWIANSKIEGO POCHODZENIA ???

    Wiec jezeli NIE ,to nie wchodz w dyskusje z wojskowymi ,bowiem ZOLNIERZE SA SZKOLENI DO INNYCH CELOW niz dyskusja .
    Zrozumialas ?

    Czlowiek, dla zolnierzy POLSKI(CH SLOWIANSKIEGO POCHODZENIA z zaslonieta twarza ,to nie czlowiek to MASKARADA !
    Potrzebujesz wiecej wyjasnien o „syzyfach” ?

  • Admin

   A może byś się i TY APA pokazał, bo na razie tylko to zdjęcie znalazłem:
   https://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2015/10/Old-Hitler.jpg

   • APA

    Przyjdzie i ten czas,ze nie tylko nasze zdjecia zobaczycie ale i nas samych .
    Jak narazie glupcy afiszuja sie chocby u szmula na pejsbuku ,by sie szmulowska wazelina okazac.

    Ten na zdjeciu juz dawno w piekle rzesze musztruje.

    Jeszcze tylko to zapamietaj kazdy :
    ZDJECIE TO TEZ MASKA !

    Dusza nie potrzebuje fotografii,przejawia sie w dobrych uczynkach.
    Dobra dusza to nie pokusa !
    Ani inne blazenstwo w kolorach .

 • Ania

  Kłamstwo i jego konsekwencja- oszustwo jest podstawową cechą naszego świata.
  Zakłamanie wszystkiego zlepiło ludzkie umysły i uczyniło je niemrawymi jak lepki, cuchnący brud.
  Tak ciągle jest, ale rozpoczął się proces odkłamywania naszego świata.
  Wyłażą na światło dzienne pokłady tego brudu każdego dnia: to tu, to tam.
  We mnie to aż lęk to budzi, jak my w tym wszystkim dajemy radę przetrwać.

  Mam też wrażenie, że proces ujawniania prawdziwego obrazu świata przyspiesza z miesiąca na miesiąc.

  Tak mi się dzisiaj skojarzyło, w kontekście tego samochodu Kenedy’ego……

  Każda choroba przewlekła ma swoje objawy zmienne w czasie. Jest to jakby ciąg sukcesji objawów chorobowych, kiedy wcześniejsze z czasem ustępują a pojawiają się nowe, bardziej dokuczliwe.

  Kiedy rozpocznie się dietę oczyszczającą albo i głodówkę w celu pozbycia się przewlekłej, zastarzałej choroby, to najpierw jest gorzej i straszniej. Wielu wtedy rezygnuje i wraca do aptecznych medykamentów, które szybko stłumią zaostrzone objawy.

  Ale ci, co wiedzą o tym zjawisku zaostrzenia choroby na początku diety oczyszczającej , kontynuują swoje samouzdrawianie.

  Można wtedy zauważyć ciekawe zjawisko.
  Spośród zaostrzonych objawów choroby najpierw pojawiają się i ustępują po kilku dniach te symptomy choroby, które pojawiły się najpóźniej.Potem ujawniają się i ustępują te wcześniejsze a na końcu te, od których się choroba zaczęła.
  Jakby historią choroby zaczęła się odwijać od końca, aż do jej wyleczenia.

  Wracając do samochodu ze zdjęcia: to fałszerstwo niedawne, o niewiadomym celu jego skonstruowania.
  Wyszło do wierzchu szybko.
  Niektórzy już wiedzą, że żadna ze świętych ksiąg nie jest tym, za co się je podaje. To fałszerstwo sprzed ok 1000 lat ( Tak, tak ! a nie 2 tysięcy !)

  Co dalej ?
  Odkłamanie historii ludzkości ?
  Odkłamanie historii Ziemi ?

  Nie mogę się doczekać !

  W tym sensie ujawnianie i odtruwanie kłamstw, to objawy apokalipsy ( apokalipsa znaczy: uniesienie zasłony).

  • APA

   Co dalej ?

   Po pierwsze nie wolno czekac ,ze ktos za nas bedzie stanowil obrone,tak myslec moga tylko naiwni i glupi .

   Po drugie – ludzie musza sie nauczyc rozroznaic KTO WROG a KTO PRZYJACIEL !

   Po trzecie – LACZYC SIE w GRUPY NARODOWOSCIOWE rozpoznajac sie wzajemnie ,jednoczyc mysli i przystapic do dzialan .

   Po czwarte pamietac,ze kto raz wrogiem ,zawsze bedzie waszym wrogiem,szczegolnie takie narody jak Zydzi i Niemcy o cechach msciwosci i napastliwosci !

   Po piate – do walki zbrojnej przystapic dopiero gdy zawioda wszelkie srodki i sposoby pokojowe.

 • Poganka

  „Dajcie mi 5 dni zaufania.

  Postępujcie drogą mądrości, lub pozostańcie na zawsze, niewolnikami.

  Na czym, polegać ma wasza rola.?
  Na zatrzymaniu korporacji państwa polskiego.

  Przygotujcie sobie jedzenie na tydzień i niczego nie kupujcie, nie płaćcie rachunków, rat, nie wpuszczajcie urzędników i nie przyjmujcie listów oraz rachunków, zobaczycie wtedy śmierć korporacji i jej nawoływanie do wojny i rewolucji, która miałaby przestraszy ludzi i doprowadzić, do ponownego społecznego zezwolenia na przejęcia władzy przez elitę …

  Gwarantuje wam, że jeśli nie ulegniecie prowokacji oraz sile poprzez zbiorowy dzielnicowy opór, utopia systemu i iluzja władzy, będzie musiała, na taczkach opuścić stanowiska, domy oraz państwo …

  Problem braku zrozumienia prawdy.

  Macie siłę, ale nie macie rozumu, aby zrozumieć że : władza, ustrój, religia, sądy, imię i nazwisko osoby fizycznej, akt urodzenia, pesel, dowód osobisty, formy pożyczek bankowych …, są konsekwencją waszego dobrowolnego zniewolenia i uległości, wobec rożnym formom kontroli.

  Wyzysk, jest formą dobrowolnego opodatkowania na rzecz elit. Banki, rządy, sądy, korporacje …, żyją z waszej naiwności i na bazie waszego przyzwolenia …

  Również wasza praca, jest formą dobrowolnej niewoli, ponieważ zatrudnienie, nie jest zgodne z podstawową formą wolności, jaką jest równość …

  Dajecie sobie wciskać kit i srać na głowę, a dzieje się tak, poprzez wasz zwierzęcy strach, głupotę, ciekawość i nienasycenie, prowadzące was do autodestrukcji …

  Zamiast wierzyć w idee samostanowienia i samoograniczenia, wierzycie w system kontroli społecznej.

  Pamiętajcie, że człowiek, może kontrolować tylko jedną istotę, jaką jest on sam, a tego nie potrafi prawie nikt, bowiem, nie mówimy o istotach ludzkich, tylko o zwierzętach i niewolnikach, pragnących wszystkiego co się świeci i bojących się wszystkiego, co jest większe lub sprytniejsze od nich …

  Systemy na was pasożytują, bowiem negują wasze człowieczeństwo i gotowość do przejęcia prawdziwej odpowiedzialności, równości i wolności.

  Człowiek, nie kontroluje siebie, i wierząc w moc pieniądza oraz mając moc jego tworzenia, zniszczyłby wszystko i samego siebie, dlatego władza wami steruje, reguluje waszą populacje i tworzy wojny, chemię i ludobójstwo, za pomocą kryzysów i spekulacji …

  Cyrk władzy i nierówności, jest tylko i wyłącznie waszą winą.

  Chcielibyście, aby taki człowiek jak ja, odwalił za was czarną robotę, obalił system, pozwalając wam rabować, narkotyzować się, używać broni, drukować pieniądze, gwałcić i niszczyć, byłby to, najszybszy powrót do kamienia łupanego przez strach, głupotę, ignorancje i całkowity brak odpowiedzialności …

  Otóż, wolność opiera się na samoograniczeniu i odpowiedzialności, a większość ludzi, nie powinna mieć w ogóle dzieci, prawa jazdy, komputera oraz prawa wyrażenia cudzych myśli i debilizmów ubranych w przekleństwa …

  Wolność, jest dla bardzo mądrych ludzi, wiedzących, że należy zniszczyć pieniądze, podział, nałogi, zwierzęce popędy i iść w stronę samostanowienia, empatii, lojalności, wierności i moralności …

  Głupców, jest znacznie więcej, niż ludzi mądrych, dlatego istnieje zgoda społeczna, na nierówność kastową oraz kontrolę i zniewolenie …

  Dlatego ciągle gromadzimy dookoła siebie ludzi, którym nie będzie żal, tego iluzorycznego świata fantazji …

  Nowy Porządek Świata, istnieje od 65 tysięcy lat, i niczego nie trzeba tu udoskonalać i wprowadzać, wystarczy tylko dalej was kontrolować i stymulować, karmić i truć, zabijać i uciskać, abyście ze strachu i z ciekawości, robili wszystko, czego chce system i religia.

  Żaden mesjasz, nigdy nie istniał, i nigdy za was nie walczył, bo każdy mądry człowiek wie, że głupcom nie wolno powierzyć życia, innych ludzi.

  Dlatego, ci którzy kazali wam wierzyć, że byli mesjaszami i dziećmi bogów, oszukiwali was dla własnego, jedynego celu jakim jest władza, nad głupim społeczeństwem, poszukującym kata i srogiego ojca, który będzie im wydzielała owoce, ich własnej ciężkiej pracy …

  I usiadł i zaśmiał się i zapłakał, zalewając się łzami, nad ich głupotą …

  Durniów, możesz albo hodować, albo ich zabijać, innego pożytku z nich nie masz, wolnymi, uczynić ich nie możesz, bowiem i tak pozabijają się sami, poprzez kopulacje, ponad normatywną konsumpcje i głód …

  Dydymus ”

  https://vimeo.com/ligaswiata/prawomorskie

 • APA

  Koniecznie potrzebna in wojna z Rosja ,wiec
  BEDA JA MIELI !
  To dopiero beda „igrzyska” !!!

 • greg2014

  Wojna z Putinem na całego:

  ==Co się dzieje we Francji – 15.06.2016.

  Ponad dwa miliony Francuzów demonstrowało wczoraj w Paryżu i innych miastach w kraju przeciw planowanemu wprowadzeniu nowego prawa pracy – pisze portal jungewelt.de.

  Niespokojnie jest ostatnio we Francji: bezrobocie, demonstracje, powodzie, a teraz Francja jest gospodarzem mistrzostw Europy w piłce nożnej i ma nowe problemy. Ale może po kolei.

  Piszą z satysfakcją polskojęzyczne media: „UEFA zastosowała wobec Rosji ‚zawieszoną dyskwalifikację’, co oznacza, że jeśli rosyjscy kibice będą wszczynać rozróby podczas kolejnych rozgrywek, reprezentacji grozi wykluczenie z mistrzostw. ‚Zawieszona dyskwalifikacja’ ma obowiązywać do końca turnieju.

  Rosja ma również zapłacić 150 tys. euro kary. Decyzja UEFA odnosi się wyłącznie do zachowania rosyjskich kibiców podczas meczu z Anglią, bo tylko tu sięga jurysdykcja piłkarskiej federacji. Przypomnijmy: po meczu, zakończonym wynikiem 1:1, rosyjscy kibice wdarli się do angielskiego sektora na Stade Vélodrome w Marsylii. Na szczęście szybko udało się opanować sytuację”. http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1664950,1,uefa-bezlitosna-rosja-moze-zostac-wykluczona-z-euro-2016-na-razie-zaplaci-150-tys-euro-kary.read

  Niemiecka gazeta ‚Deutsche Wirtschafts Nachricten’ przedstawia to tak: „Anglia nie jest ukarana. UEFA stosuje ‚zawieszoną dyskwalifikację’ wobec Rosji”.

  I dalej: „Rosyjska drużyna narodowa będzie musiała opuścić Euro-2016, jeśli dojdzie do ponownych wykroczeń rosyjskich kibiców. Ponadto rosyjski związek musi zapłacić karę. Przeciw Anglii oraz innym krajom, których kibice też ‚rozrabiali’ nie było podobnych sankcji. Rosja rezygnuje z odwołania”.

  Pisała pani Tiamat 12 czerwca: „No i zdarzyło się nieuniknione: Rosjanie zremisowali z Anglią i to w ostatniej chwili. Tego już było za wiele: takiej okazji żaden szanujący się kibic nie przepuści. Setki kibiców z Anglii i Rosji wzięło udział w sparringu poza boiskiem:

  https://www.youtube.com/watch?v=j8KuUQdJ1nE

  Wielka bitwa rozgorzała na dobre:

  https://www.youtube.com/watch?v=IO168NcoqNc

  Okazało się, że odebranie kibicom hokejowych kijków i innych podejrzanych narzędzi potrzebnych do bijatyki nie na wiele się zdało, bo na miejscu można było wykazać się inicjatywą i poradzić sobie z trudnościami”:

  https://www.youtube.com/watch?v=jw_YcaqaA0w

  Tego samego dnia kilka godzin później pisała pani Tiamat: „PILNE! Proszę podać dalej! – Okazało się, że te niby Rosjany, które zaatakowały Anglików, to przebrany Prawy Sektor – podała gazeta wydawana przez amerykańsko-australijskich weteranów: ‚Veterans today’.

  200 mężczyzn w czarnych podkoszulkach i czarnych kominiarkach, z wyciągniętymi nożami wysiadło w porcie w Marsylii, gdzie kibice angielscy i rosyjscy popijali razem piwo i wygrzewali się na słońcu. Atmosfera była przyjazna i nic nie wskazywało na konflikt. A tu nagle horda na czarno ubranych bandziorów wpada i zaatakowała angielskich kibiców. BBC natychmiast podało, że to rosyjscy chuligani. Oczywiście jest to jeszcze jedna chorobliwa demonizacja Rosji i wszystkiego, co rosyjskie – w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

  Ci chuligani to nie byli Rosjanie, choć mówili po rosyjsku. To wynajęci bandyci z tych samych neonazistowskich kryminalnych grup ze Lwowa, członkowie Prawego Sektora, którzy są odpowiedzialni za masakrę w Odessie. Ci bandyci przypłynęli na kutrze rybackim zarejestrowanym na Cyprze; przynajmniej dwóch członków załogi to agenci Mossadu, którzy przywieźli tę bandycką grupę do Marsylii poprzedniego wieczoru i prawdopodobnie są już w powrotnej drodze.

  To nowa forma walki – ale jest oczywiste, kto się za tym kryje: http://www.veteranstoday.com/2016/06/11/breaking-news-ukrainian-pravy-sektor-nazis-attack-england-fans-in-marseille/

  Pisze Lorenco: „Rosja ukarana została w zawieszeniu; gdy rosyjscy kibice znów będą ‚rozrabiać’ na stadionie, Rosja zostanie wykluczona z Euro. Pamiętam dokładnie z doniesień przed Euro: ‚mecz Anglia – Rosja to jeden z tych o podwyższonym ryzyku’. Zatem pytanie w związku z tym: czy umieszczenie kibiców angielskich i rosyjskich na trybunach OBOK SIEBIE było celowe, czy zwykłą głupotą organizatorów?

  Buczenie i gwizdy angielskich sąsiadów z trybun podczas hymnu Rosji było dobrze słyszane przez kibiców rosyjskich. Zatem Rosjanie wiedzieli dokładnie, kto buczy. Było też słyszeć Rosjanom wyzwiska na osobę prezydenta Rosji oraz na Marię Szarapową. Zaczepki w tym stylu były cały czas podczas meczu. Zatem już po zakończeniu meczu Rosjanie postanowili odpowiedzieć na zaczepki i obrażanie. Źle zrobili, że dali się sprowokować i ‚odwdzięczać się’ Anglikom na stadionie.

  Wydaje się, że scenariusz został napisany już wcześniej i według tego scenariusza Rosja miała być w ogóle wykluczona z Euro, a być może i z wnioskiem do FIFA o odebranie Rosji Mundialu 2018. Tak więc UEFA zawiodła scenarzystów, karząc Rosję niby ostro, dając jednak do zrozumienia, aby kibice rosyjscy uważali i nie dali się więcej prowokować.

  Bo tak ogólnie, poza stadionem, Rosjanie wykonali świetną robotę. Od dwóch dni przed rozpoczęciem Euro, Anglicy powodowali awantury w Marsylii. Szukali ISIS w każdym śniadoskórym czy czarnoskórym, na okrągło pijani wszczynali burdy, spali i rzygali na skwerach czy trawnikach miasta. Zaczepili (podjudzani przez ‚przyjaciół’ z Ukrainy) w końcu nie tych, co trzeba, czyli Rosjan i dostali nauczkę. W sumie, mieszkańcy Marsylii, jak i policja są wdzięczni Rosjanom.

  Pisze blogerka Babaraba, mieszkająca we Francji: „Od początku była nagonka na Rosjan i wybielanie Angoli. Francuzi niby nie lubią Anglików, lecz jakoś ostatnio także francuskie (rzytofskie) łże-media opanowała rusofobia. Coś w tym jednak jest, że na siłę szukano winnych Rosjan, wybielając Anglików… Podobno Rosjanie ‚zmasakrowali’ wyspiarzy i zniknęli w ‚zorganizowanym szyku’, bowiem byli świetnie wyszkoleni… To zakrawa na kpinę z odbiorców: podjudzają nas do nienawiści do Rosjan, szykanuje sportowców, wyklucza z imprez. Ussmani działają i nie popuszczają… Do czasu…”.=========
  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/132212,co-sie-dzieje-we-francji-15-06-2016

 • greg2014

  http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2016/06/13/deutsche-soldaten-nach-litauen-nato-beginnt-einkreisung-von-russland/

  „Deutsche Soldaten nach Litauen: Nato beginnt Einkreisung von Russland

  Die Nato bereitet einen veritablen Truppenaufmarsch in Osteuropa vor: Deutsche Soldaten werden in Litauen tätig, die Briten übernehmen Estland und die US-Soldaten sollen Lettland schützen. Die Kanadier sollen in Polen antreten. Auch im Mittelmeer werden die Kampfverbände verstärkt. Russland empfindet die Aktivitäten als Bedrohung, hat bisher jedoch noch keine Gegenmaßnahmen angekündigt.
  Deutsche Wirtschafts Nachrichten | 13. Juni 2016 ” (…)

  http://theduran.com/wp-content/uploads/2016/06/encirclement_0_3.jpg

  DWN, tłumaczenie:
  „Niemieccy żołnierze [jadą] na Litwę. NATO rozpoczyna okrążanie Rosji.

  NATO przygotowuje istotne przemieszczenie oddziałów do Europy Wschodniej. Niemieccy żołnierze będą aktywni na Litwie. Brytyjczycy przejmą Estonię, a żołnierze USA mają chronić Łotwę. Kanadyjczycy mają wejść do Polski.
  Także na Morzu Śródziemnym będą wzmocnione oddziały bojowe. Rosja odczuwa tę aktywność jako zagrożenie, ale nie zapowiedziała jeszcze żadnych środków zapobiegawczych”.

  — Stąd wynik: „W Rosji zaczęło się sprawdzanie w pilnym trybie gotowości armii do boju”.
  http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/06/15/co-sie-dzieje-we-francji-15-06-2016/comment-page-1/#comment-11523

  Sytuacja jest dynamiczna.

 • Rodriguez55

  Nie no miałem nie pisać ale nie da się przy takich banialukach. ZAWSZE tak było napisane w piśmie. I o bankierach i o ścinaniu, ktoś tu po prostu pisma nie zna. Czytam pismo od pfff 7 lat? jakoś tak i od początku te plus kilka innych wersów bardzo mi się wryły bo aż przekornie pokazują jak wielkim radykalizmem i separacją od syfu świata mają cechować się podążający za Jezusem. No ale jak się pisma nic nie zna to można dać się nabić w butelkę. Inna sprawa to ta cała zmiana hmmm struktur zwierzchności duchowej na świecie którą da się odczuć bo cały świat jest konkwentnie zagrabiany przez autorytet i zwierzchność czarnych. Jasno jest napisane – ‚nie walczymy z krwią i ciałem, tylko ze zwierzchnościami…’ i właśnie przez ten autorytet mają władzę przez prawo zwierzchności mieszać ludziom w głowach i właśnie tu się to dzieje. Jest jedna rzeczywistość i żadna istota czy maszyna kierowana przez człowieka bądź demona nie ma mocy by zmienić jej przeszłość. To wbrew wszelkim prawom astralnym. Mieszanie w głowach, wręcz pętanie woli, władza nad zjawiskami atmosferycznymi czy po prostu szeroko pojętą przyrodą łącznie nawet czasami ze zwierzętami – zgadzam się jak najbardziej zwłaszcza, że to postępuje i się rozszerza. No ale ingerencja w rzeczywistość w kontekście przeszłości to największa bzdura jaką do tej pory tu czytałem. No chyba że mówimy o keshe – to też ciekawe jak ktoś jak Pan Podlecki znający zawiłości struktur satanizmu NWO i ‚wielość den’ tego projektu daje się nabierać na ‚jedną rasę…’ Aż szczypie po oczach.

 • greg2014

  https://marucha.wordpress.com/2016/06/15/w-swiecie-niespokojnie-putin-w-pilnym-trybie-oglosil-natychmiastowa-gotowosc-do-wojny/

  (…)„W świecie niespokojnie” – Putin w pilnym trybie ogłosił natychmiastową gotowość do wojny

  Posted by Marucha w dniu 2016-06-15 (środa)

  W Rosji zaczęło się sprawdzanie w pilnym trybie gotowości armii do boju. Kontrolę przeprowadza się na zarządzenie Włodzimierza Putina i potrwa ona do 22 czerwca, przekazuje „Interfaks”.(..)

 • greg2014

  Chemtrails w wersji polskiej:

  Chemtrails – Teoria Spiskowa, która stała się faktem [wideo]

  Andrzej Pochylski, polityk oraz autor wideo bloga Opcja Społeczna przedstawia dowody opublikowane przez Warszawską Gazetę na stosowanie geoinżynierii przez agencje rządowe. Smugi Chemiczne rozpylane od 1995 roku nad naszymi głowami, mają szerokie zastosowanie w procesie monopolizacji rolnictwa przez koncerny takie jak np. Monsanto produkujące zmodyfikowane genetycznie nasiona ale to nie jedyne zastosowanie oprysków chemicznych pokrywających nasze niebo…

  https://youtu.be/8l3_W2Ws5vw

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/chemtrails-teoria-spiskowa-ktora-stala-sie-faktem-wideo-2016-06

  • APA

   Nie wierzacy w LUDOBOJSTWO plynace z NIEBA/CHMUR po 2 dniach spryskania niebosklonu idzcie do sadow,ogrodow na pola i pogladajcie sobie SMIERC ROSLIN .
   WY LUDZIE UMIERACIE WOLNIEJ OD ROSLIN ale tez z tego samego powodu UMIERACIE i to w roznych meczarnaich !!!
   Kiedy zdacie sobie z tego sprawe ,nawet wy przekupni przy wladzy ???
   Kiedy to zrozumiecie wszyscy DZIENNIKARZE i przestaniecie klamac ludzi ?
   KIEDY WY NAUKOWCY OPAMIETACIE SIE W SWYCH BADANIACH i POCZYNANIACH ,jak dlugo bedziecie SLUZYC PSYCHOPATOM ZA KASE ???
   Kiedy TY DUSZPASTERZU otworzysz na to oczy ?
   Jeden taki sie znalazl w Czestowchowie na Jasnej Gorze i jak potraktowaliscie go ???

   LUDZIE BIJCIE NA ALARM !!!!!!!!!!!!

   Wlasnie wrocilsmy z ogrodu po opadach sztucznego CHEMICZNEGO DESZCZU ,ogladalismy SMIERC NASZYCH PLODOW ROSLINNYCH warzyw i owocow .

   HANBA !
   NA GLOBALISTOW MARSZ KTO ZYWY !!!

   • greg2014

    W tym roku jest najgorzej, pestycydy i te posypywanki.
    Nie było chrabąszczy, bardzo mało motyli, trzmieli,
    osy, gdzie zazwyczaj nad jeziorem, gdzie jeżdżę z rodziną
    było ich mnóstwo, ani jednej.
    Powoli wszystko zamiera.

 • jeszcze nie sklerotyk

  Czy dobrze pamiętam, że zamiast „Czemu więc nie dałeś moich pieniędzy do banku?” – nie było czasem „Czemu nie puściłeś ich w obrót? A ja po powrocie bym je z zyskiem odebrał”

 • greg2014

  ==Orlando fałszywa flaga?

  Czy na atak w Orlando w klubie nocnym Pulse dla gejów, w którym rzekomo zginęło ponad 50 osób, patrzymy jak na atak fałszywej flagi [AFF]? AFFy mają miejsce w USA z przewidywalną pewnością. Upłynęło trochę czasu od ostatniego AFF na amerykańskiej ziemi (San Bernardino), przepleciony jednym w Europie (Bruksela). W ostatnich latach manipulatorzy z NWO organizują te AFFy często, i z licznych powodów.

  Pierwszy – zapewnienie by społeczeństwo nie zapomniało o strachu w ich miastach, że może zostać zaatakowane o każdej porze. Drugi – zapewnienie by społeczeństwo nie zapomniało się bać bogeyman du jour (straszydło dnia, w tym przypadku ISIS albo islamski terroryzm, lepiej znanego jako syjo-islamski terroryzm w odróżnieniu od stojącej za nim prawdziwej siły [syjonizm]). Trzeci – namierzać różne miejsca (szkoły, teatry, kluby nocne itd. ) i różne sektory (geje, nauczyciele itd. ), żeby każdy zaczął czuć się osobiście zagrożony widokiem masowej strzelaniny albo bomb, bo one utożsamiane sa z więcej niż tym typem miejsca czy sektora. Czwarty – kontrola broni: stały program, bardzo przyspieszony za Obamy, żeby unieważnić II Poprawkę, zakazać posiadania broni i wprowadzić Amerykę do „harmonii” z tymi pod wpływem Rockefellera ONZ. Piąty – odwracanie uwagi: społeczni inżynierowie NWO wyznaczają termin tych wydarzeń by ukrywać przed opinią publiczną inne ważne tematy (np. trwające nikczemne wysiłki przyjęcia TPP, TTIP, TISA, CETA i innych ogromnych porozumień o „wolnym handlu” by dalej zniewalać przeciętnego obywatela). Są jeszcze inne powody, ale to jest krótkie podsumowanie.

  Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się niektórym z cech masowej strzelaniny w Orlando. Poniżej niektóre z najważniejszych punktów świadczących o tym, że strzelanina w Orlando może być AFF:

  Podpowiedź #1: rzekomy zabójca pracował dla G4S

  Notoryczna G4S to brytyjska międzynarodowa prywatna firma ochroniarska, największa na świecie pod względem dochodów. Już została zdemaskowana jako powiązana z Izraelem, i osią ochrona-wywiad US-UK-syjoniści (CIA, MI6, Mossad). Na przykład G4S pomagała Izraelowi wcześniej w jego więzieniach przed ostatnim wycofaniem się z powodu niekorzystnego rozgłosu (dzięki ruchowi BDS). Dlatego raczej intrygujące jest to, że podejrzany masowy zabójca/snajper (albo pionek) Omar Mateen, 29-letni muzułmanin od 2007 był pracownikiem G4S. Poniżej oficjalne oświadczenie G4S:

  „Omar Mateen był zatrudniony przez G4S we wspólnocie mieszkańców na płd Florydzie i w czasie incydentu nie wykonywał swoich obowiązków. Mateen był poddany szczegółowemu sprawdzeniu kiedy został zatrudniony w 2007”.

  G4S jest powiązana z 11 IX jak i Guantanamo, co potwierdza ten artykuł na Washington’s Blog:

  „Wcześniej nazywana Securicor, G4S zapewniała ochronę na wszystkich 3 lotniskach związanych z atakami 11 IX.

  Securicor/G4S zakupiła bought Argenbright Security – firmę ochraniającą lotnisko 11 IX – 9 miesięcy przed atakami. Później ta sama firma zapewniała bezpieczeństwo w Guantanamo Bay.”

  Podpowiedź #2: rzekomy zabójca już znany FBI

  Dzięki tak wielu tym wydarzeniom fałszywej flagi, zabójcy lub pionki są już znani FBI albo innych agencjom wywiadowczym. FBI znała Mateena, oszacowała jego terrorystyczny potencjał prowadząc z nim wywiad przynajmniej dwa razy. Możesz przypomnieć sobie, że FBI ostatnio zdobyła sławę za „operację żądło”, gdzie świadomie i dobrowolnie zorganizowała fałszywy atak terrorystyczny by rzekomo dać nam poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie włączać naiwnych ludzi do gry by uzasadnić swoje istnienie.

  Podpowiedź #3: rzekomy zabójca został zastrzelony zanim mógł mówić albo stanąć przed sądem

  Martwi nie opowiadają bajek. Omar Mateen został zastrzelony, więc nigdy nie poznamy jego wersji historii. To na pewno nie stało się pierwszy raz.

  Podpowiedź #4: rzekomo ślubował wierność ISIS

  ISIS to ulubiony frankenstein NWO, więc można oczekiwać granie kartą ISIS w AFF by dalej utrwalać (fałszywie) w ludzkich umysłach ideę, że ISIS jest prawdziwym i immanentnym za-grożeniem dla Ameryki. Dla wielu teraz jest oczywiste że ISIS-ISIL-Daesh jest tworem amerykańsko-izraelskim. Tak jak islamscy terroryści rzekomo krzyczą „Allah Akbar” zawsze za-nim zaczynają zabijać, to ślubowanie wierności ISIS stało się standardowym elementem w ostatnim scenariuszu zachodniej fałszywej flagi.

  Podpowiedź #5: ćwiczenia miały miejsce 3 miesiące przed Orlando

  Znasz rutynę. Ten sam czas, to samo miejsce, to samo wydarzenie. Przed tą strzelaniną w Orlando odbyły się ćwiczenia, mimo że nie ma dużo informacji o ich charakterze [MCI (Mass Casualty Incident) drill that occurred 3 months ago].

  Podpowiedź #6: numerologia 666

  Jak w przypadku większości AFF, jest w nim znak numerologiczny. Atak miał miejsce wczoraj 12 czerwca 2016, data pisana po amerykańsku to 6/12/2016. Jest 6, potem 5 środkowych liczb (1 + 2 + 2 + 0 + 1) = 6, potem końcowa 6, co razem daje 666. Okultystyczna symbolika tej liczby jest namalowana na wszystkich wydarzeniach iluminatów i innych tajnych organizacji. Zbieg okoliczności? Ty decyduj.

  Podpowiedź #7: ponad 50 zabitych

  Kolejnym powodem podejrzeń wobec oficjalnej narracji o strzelaninie jest rzekoma liczba zabitych. Ponad 50? Największa liczba ofiar w Ameryce od 11 IX? Więc jak ochroniarz może mieć szkolenie i odwagę by zabić tak wielu ludzi w tak krótkim czasie? Trafiamy na taką samą lukę w oficjalnej wersji Sandy Hook, kiedy chudy Adam Lanza rzekomo zastrzelił 26 osób w rekordowym czasie. Jak napisał Kevin Barrett:

  „Ponad 50 zabitych? Tylko jeden snajper? I facet nie był nawet ekspertem z sił specjalnych, a ochroniarzem?! (Któremu przytrafiło się znaleźć na radarach NSA, tak jak wielu innym, którzy teraz okazali się być pionkami.) Sorry, masmedia, to nie przejdzie testu, nawet zapachu.

  Zabawne, że prawie wszyscy „muzułmańscy terroryści” są albo śmiesznie ultra kompetentni i zdolni zawalić wieżowce i wysadzić Pentagon stosując kilka otwieraczy do paczek jako jedyną broń, zabić absurdalnie dużą liczbę ludzi w masowych strzelaninach bez przeszkolenia wojskowego, albo w inny sposób dokonać niesamowitych wyczynów masowej rzezi … albo są oni na świecie najmniej kompetentnymi niszczycielami, rozbrajaczami którzy nie mogą zapalić zapałki by spróbować wysadzić własne buty, albo kto pakuje w ich bieliznę paliwo kempingowe sterno i bez żadnego detonatora, i jakoś oczekują wybuchu ich krocza”.

  Podsumowanie: kwestionuj wszystko dotyczące strzelaniny w Orlando

  Jak zwykle, musisz kwestionować wszystko o tych atakach. Jeśli chcesz prawdy, dowiesz się więcej odwracając wszystko co mówią masmedia, i wykorzystując to jako punkt startowy śledztwa, a nie odwrotnie. Obserwuj nas, z rozwojem sytuacji będzie więcej dowodów.

  Z: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/orlando-falszywa-flaga-2016-06

  • nowecant

   Już wiadomo że ten facet z ISIS miał tyle wspólnego, że jest muzułmaninem i nic poza tym. Widocznie wariant Donald Trump (Orange Clown) jest akurat im potrzebny w tym momencie, więc grają kartą islamskiego terroryzmu.

  • Graża

   świat zwariował, rywalizacja sportowa, sport wymaga zniszczenia zdrowia, wielkich pieniędzy, jednostek specjalnych militarnych i ćwiczenia społeczeństwa na wypadek działań wojennych pojawiających się w związku z imprezą sportową, świat zwariował! http://wp.tv/i,francja-przygotowuje-sie-na-atak-w-trakcie-euro,mid,1941094,cid,4051,klip.html?ticaid=51730b
   niedługo wyjście do sklepu po chleb czy odprowadzenie dziecka do szkoły będzie się odbywało kanałami lub pod lufami ,,ochraniarzy”.

  • Narodowiec

   Firma ochroniarska G4S będzie strzegła pustego skarbca złota w Londynie.

   Z połączenia dwóch poniższych informacji klaruje się możliwy scenariusz. Wysadzenie pustego skarbca Londynu, przynajmniej brudną bombą atomową i poinformowanie opinii publicznej o wyparowaniu złota. Dwie wieże wyparowały to i złoto może, w koncu jedno i drugie dobrze chronione a ataki terrorystyczne się zdarzają.

   Brytyjskie wojsko zostało usunięte od pracy ochraniania Mint Royal (gdzie złoto jest zgromadzone i przechowywane w Anglii) i zastąpione prywatną firmą ochroniarską G4S. To jest skandal, bo firma boryka się z nieudanym bezpieczeństwem dla Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Jest to również w przypadku tzw shooter – strzelec w Orlando pracował. Biorąc pod uwagę zamknięcie biur Rothschild w Anglii, Japonii i innych krajach, jest to dobre przypuszczenie ich ucieczki do Szwajcarii z rezerwami złota Anglii. Jeśli tak jest, oznacza to, że po raz pierwszy od kiedy Rothschild zrobił fortunę z insider trading ( wykorzystywanie poufnych informacji ) po bitwie pod Waterloo, Rothschildowie nie kontrolują Banku Anglii.

   Za Benjamin Fulford – 14.06.2016 – Cotygodniowe wiadomości i analizy geopolityczne
   http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/06/benjamin-fulford-14062016-cotygodniowe.html

   Skarbce Londynu świecą pustkami

   Niezależni eksperci, zajmujący się rynkiem metali szlachetnych, od wielu lat twierdzą, że więcej złota wypływa z Wielkiej Brytanii, niż do niej przypływa. Na wyspie nie ma kopalni złota, a jedyne miejsce z którego może ono pochodzić, to zdeponowane w Londynie rezerwy państw z całego świata. Mało tego, wg danych uzyskanych m.in. przez Koosa Jansena, sprzedaż kruszcu przekracza zbiorcze saldo rachunków klientów LBMA. Sprzedaje się zatem złoto bez oficjalnego potwierdzenia operacji w bilansach rezerw państw je deponujących.
   Na świecie brakuje złota, które byłoby dostępne do sprzedaży. Popyt, dwukrotnie, przekracza podaż, ponieważ dostępne do tej pory zapasy kruszcu są już w rękach Chin. Nic więc dziwnego, że Chiński bank ICBC przymierza się do kupna jednego z największych skarbców w Europie – z siedzibą w Londynie – i wchodzącym w skład giełdy metali szlachetnych LBMA. Jego pojemność sięga 2000 ton. Wg różnych doniesień, Barclays kończy swój udział w handlu metalami szlachetnymi, po tym jak Deutsche Bank przyznał się do manipulacji nimi i zgodził się udostępnić dowody pogrążające m.in. właśnie brytyjski bank Barclays.
   LBMA, „trudni się” nie tylko wymianą metalem fizycznym, oprócz tego, jest to również giełda zajmująca się odgórnym ustalaniem cen złota i srebra, przez tzw. fixing. Proces ten polega na telekonferencji (2 razy w ciągu dnia) pomiędzy kilkoma przedstawicielami największych banków na świecie, w czasie której, arbitralnie, ustalają oni cenę złota. Fixing cen srebra przeszedł ostatnio proces odświeżenia, a „naprawa” odbyła się automatycznie. Wiąże się to z (potwierdzonymi przez grupę GATA) manipulacjami cen metali szlachetnych, a sam proces odbywa się za pośrednictwem kontraktów future. Jak duża liczba kontraktów na złoto – rozliczanych wyłącznie w dolarach – jest każdego roku przekazywana z rąk do rąk, widać na poniższej infografice.

   Za Independent Trader News – maj / czerwiec 2016 – cz. 2
   http://independenttrader.pl/independent-trader-news-maj-czerwiec-2016-cz-2.html

 • Smith

  Panie Marku!
  We wspomnianej przypowieści słowa o ścinaniu wypowiada ‚surowy pan szlachetnego urodzenia, który udał się na wyprawę by zostać królem’. Jezus jedynie przedstawia przypowieść, w której te słowa padają (wypowiedziane przez w/w pana z przypowieści). To nie Jezus namawia do ścinania.

  Poz tą drobnostką – robi Pan kawał dobrej roboty. Z niecierpliwością czekam na następne wywiady z p. K.Tarasiewiczem.

  Serdecznie pozdrawiam.

 • ahz

  „Księga Duchów” Allana Kardeca ma swoją siłę. Dotychczas traktowana była przeze mnie jak przysłowiowa Biblia. Ma ktoś swoje zdanie na temat książki ?

  • I am the way and the truth and the life

   ma! otóż odkąd ją wywaliłem z domu i spaliłem w piecu przestałem mieć problemy z nocnymi zmorami i stojącymi obok łóżka w nocy stworami o wyglądzie jak z horroru – polecam i tobie zrobić to samo. Zaznaczam iż mój wpis nie jest drwiną a opisane akcje miały faktycznie miejsce!

   • ahz

    Mnie to nie trapi choć nie wykluczam , że takie kłopoty rzeczywiście gdzieś mogą być.
    Współczuję i życzę spokoju ducha.

   • Ciekawyyy

    Używałeś jakiś zaklęć podczas uroczystego spalenia tej książeczki ?

    • I am the way and the truth and the life

     Okultyzm, magia i czary akurat mnie nie interesują, ale widzę że ty się w tym specjalizujesz chyba, no to powodzenia życzę bo po pewnym czasie takich praktyk kaftan bezpieczeństwa będzie podstawową opcją ubioru dla ciebie:)))

   • Roma

    spalenie to właściwa metoda

    wszystko co niesie zło należy spalić

    • Boru

     Spal komputer 😉

    • Vismaya

     Watykan nieco odsłonił ile zła na swoich stosach spalił …
     http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/historia/1501047,1,inkwizycja-mniej-straszna.read

     drugim dobrym czyścicielem był Hitler …..
     spalił „zła” co niemiara, a czego mu się nie udało wdeptał w ziemię …. 🙁

     https://www.youtube.com/watch?v=yp_u69AFybk

     who next …
     nasza stara znajoma, Roma?

    • Ciekawyyy

     Trochę szkoda sprzętu, pani Roma nie miała by czym ostrzegać internautów przed złem i w ogóle nauczać.
     Właśnie pani Romo a egzorcyzmowała pani już swoją jednostkę komputerową ?
     Wydaje mi się że wystarczy stosunkowo mały przecież dysk twardy HDD wymontować i zanieść do księdza egzorcysty on z pewnością wypędzi elektromagnetycznego Szatana z wnętrza zaś samą większą tym nieporęczną obudowę potraktować pokropkiem ewentualnie namazać ochronne krzyżyki – katolickie ma się rozumieć pani Romo.
     Tylko co począć z monitorkiem ?
     Tu radził bym każdy róg przyozdobić obrazkami świętymi, tak po przekątnej, z prawej do lewej Mame Bozi a z lewej do prawej samego Bozię zaś centralnie na środku ekranu czarnym foliopisem mały krzyżyk – oczywiście zrozumiałym że katolicki.
     Pozostała jeszcze klawiaturka element chyba najbardziej wrażliwy na moce szatańskie ponieważ Diabeł posiada pazury i właśnie nimi potrafi wystukać treści ze wszech miar niepożądane.
     Chyba napisze do Kurii Metropolitarnej z oficjalnym zapytaniem o procedurę.
     Obiecuje że treść odpowiedzi udostępnię do wglądu bo z Szatanem żartów nie ma.

    • APA

     Jak ze zlem,ktory niesie na swiat Kociol Romano-Katolic ?
     Dostrzegacie to zlo ???

 • 6h057

  Ja myślę, że rozwiązaniem problemu jest częste i uważne czytanie Pisma Świętego, zamiast chwytać się słabo znanej biblii i próbować podeprzeć swoje racje.
  Jezus nikogo nie namawia do ścinania, co to w ogóle ma być za manipulacja? To jest przypowieść i operuje się tam pewnymi obrazami, trafiającymi do ludzi. Ścięcie ma symbolizować wieczne odłączenie od Boga, po sądzie.
  Przypuszczam, że ten wpis prędzej spowoduje, że ludzie nie znający dobrze biblii, zaczną ścinać innych, ale będzie to wynikało tylko i wyłącznie z tego, że zamiast czytać uważnie Słowo Boże, oni zaufają kilku niesprawdzonym zdaniom z tego wpisu.
  Zatem szanowny Panie Adminie, proszę uważać na swoje życie wieczne, gdyż „Z każdego bezużytecznego słowa, które wypowiedzą ludzie, zdadzą sprawę w dzień sądu.” Mt 12:36

  • Admin

   Zmian w rożnych tekstach jest dużo więcej. Nie mam dzisiaj czasu tego dokładniej badać, bo jestem na wyjeździe, ale radzę wam się dokładniej przyjrzeć rzeczom, które są wam znane – czy są dokładnie takie same jakie pamiętacie.