Egzorcystka Irma ujawnia szokującą prawdę o zapperach Nunczako

Ci, którzy kontaktowali się z Janem Taratajcio w sprawie ciężkich chorób wiedzą, że możliwe jest przeprowadzenie dokładnej diagnozy na podstawie … starego zdjęcia danej osoby. Twórca biorezonatorów „Nunczako” w trudnych przypadkach zawsze proponuje diagnozę u Irmy, bioenergoterapeutki, która jako jedna z nielicznych w Polsce, potrafi widzieć tzw. aurę organizmów żywych, w tym człowieka oczywiście.

Mając w ręce zdjęcie danej osoby (musi to być laboratoryjna odbitka, nie wydruk ani skan), Irma jest w stanie z dużą dokładnością ocenić jakie pasożyty ją zakłócają i gdzie są umiejscowione. Podaje też sposoby na ich zniszczenie, jednak zawsze pierwszą i najlepszą deską ratunku są zappery.

Dla wielu czytających ten tekst, może to brzmieć jak bajka, jednak po kilku spotkaniach z Irmą oraz kontaktach z osobami, które dzięki niej zaczęły skutecznie leczyć swoje choroby, w tym mój ojciec, nie obawiam się publikować tych informacji. Co więcej, zaraz doleję oliwy do ognia puszczjąc parę na temat pewnego spotkania, które odbyło się ok. 2 miesiące temu.

W obecności kilku świadków doszło do rozmowy z bytami nieziemskimi. Nie powiem z kim, gdyż było by to zbyt szokujące, a poza tym nie sądzę, że to coś zmienia. Faktem jest, że iskra już wyszła z Polski. Dlatego ten atak „reptylian” na mnie, na Jana Taratajcio, na osoby z nami współpracujące – oni wiedzą, dzięki sieci podsłuchów co się wydarzyło w lipcu 2013 roku. Na spotkaniu oprócz Irmy była jeszcze jedna osoba obdarzona wyjątkowym darem kontaktu z bytami nieziemskimi, podam tylko imię, Piotr. Piotr ma stały kontakt z „aniołami”, które dały mu niezwykłą moc, nie jest to jednak moc ciągła. Występuje sporadycznie i wtedy Piotr „odchodzi”, mówi jakby ktoś mu dyktował, przekazuje nam ważne i cenne informacje o tym co się wydarzy i co mamy robić.

Marek-dlonJeśli nie wierzycie, przyjrzyjcie się zdjęciu po lewej stronie, które po raz pierwszy publikuję – jest to fragment mojej dłoni. Zrobiłem je kilka minut po tym, gdy Piotr dał mi do ręki jakiś przedmiot i zapytał co czuję. A była to reakcja na moje pytanie zadane nieziemskim bytom podczas spotkania – nurtowało mnie pytanie czy w Medjugorie odbywają się autentyczne spotkania z Matką Boską, czy też jest to mystyfikacja – o to bowiem  podejrzewałem „widzących”.  Oliwy do ognia dolała moja matka, która opowiada jak to w 1998 roku podczas pielgrzymki do Medjugorie „widzący”  Ivan ostrzegał przed nadchodzącym zamachem na WTC. Mówił, że „wielkie wieże zamienią się w pył”.

Podejrzewałem więc, że całość widzeń w Medjugorie może być stworzona przez tych samych, którzy później dokonali zamachu.
Zadałem więc pytanie „czy w Medjugorie faktycznie dochodzi do spotkań z Matką Boską„.
Piotr wówczas wstał i powiedział: „zamknij oczy, otwórz dłoń i mocno zamknij”. Umieścił tam jakiś przedmiot. Po zaciśnięciu dłoni ten przedmiot zaczął mnie parzyć w dłoń. Parzył tak mocno, że nie mogłem go utrzymać.

Piotr zapytał „jak sądzisz co ci dałem do ręki?”.
„Gorejący kawał krzaka” odpowiedziałem, mimo, że wiedziałem iż jest to niemożliwe.
Potem polecił mi zamknąć oczy i wyjął przedmiot nic nie mówiąc. Moją reakcję nagrałem przed kamerą, w razie potrzeby opublikuję. Na zdjęciu widać wyraźnie, że dłoń była czymś nadpalona. Po kilku minutach wszystko wróciło do normy.

Co było zatem tym przedmiotem, który dał mi Piotr do ręki? Plastikowy różaniec z Medjugorie.

Jeśli macie taki różaniec, polecam wam zrobić podobny eksperyment z wątpiącymi, ciekaw jestem czy będzie taki sam efekt. Podejrzewam, że wam nie wyjdzie, że coś takiego jest możliwe tylko w obecności niewidzialnych bytów, które ściągnęli Piotr i Irma. Na koniec dodam tylko, że tego samego dnia Irma usunęła mi 4 czipy, z których jeden był umieszczony w moim mózgu. Jeden z nich można łatwo zlokalizować we wgłębieniu w kości lewej piszczeli – a przecież Irma nie mogła wiedzieć, że we wskazanym przez nią miejscu było wgłębienie!

Zostawiam Was więc z tym krótkim reportażem i radzę nie wysuwać pochopnych wniosków, że jest to ściema nastawiona na zwiększenie zbytu zapperów Jana Taratajcio. Ostrzegam szczególnie tych nieprzychylnych, że wasz czas się kończy i całe zło, które czynicie ludzkości zostanie rozliczone. Wiem o tym już na pewno.

375 komentarzy Egzorcystka Irma ujawnia szokującą prawdę o zapperach Nunczako

 • Xall

  Mam jedynie rysunek, skan rysunku i dagerotyp… Nie mam laboratoryjnej odbitki. Może być dagerotyp ze skanu?

 • Trzeba Przeczytać!

  Musicie to przeczytać!!

  Pytania o zapery: czy powodują uszkoodzenie krwiinek?

  Na co zmarła drr Hulldy Cllark, która wynalazła zapery? Fakty są takie, iż zmarrła na rakaa krwii i kościi. Oczywiście sprzedawcy tych urządzeń elektrycznyych (zaperów) temu zaprzeczają.. Jednak tak samo koorporacje farrmaceutyczne sprzedające szczeepionki zaprzeczają, że mogą być one przyczyną kalectwa bądź zgonóww. Zasada taka sama: czysty zyysk!

  Fakty są też takie, iż śmierć drr Hulldy Claark, wynalazcy metody zaappowania, jest bardzo kłopotliwa dla dillerów tych urządzeń. Otóż wychodzi na jaw to, że to nieprawda, że za wszelkimi chorobami, w tym raakiem, stoją jakieś bliżej nie zidentyfikowane droobnoustroje, paasożyty i grzybyy. Czytelnicy tego blooga wiedzą, że za większość chorób odpowiada PSYYCHIKA i stan świadomościi. To organizm sam decyduje, kiedy umrzeeć i generuje odpowiednią choorobę. Ale ten proces można zatrzymać poprzez zmianę myślenia, zmianę w świadomościi. Każdy z nas słyszał o cudownych wyleczeniach z terrminalnych stadiów chooroby nnowotworowej, gdy medycyyna nie dawała żadnej nadziei na przeeżycie więcej niż np te pół roku. Pytanie: dlaczego Ci ludzie wyyzdrowieli? Tak naprawdę nie są to żadne cudaa, wszystko to opiera się na konkretnych przesłankach, obecnie niemierzalnych przez materialistyyczną, atoomistyczną naukęę, która traktuje człowieka jak zbiór substancji chemicznyych i reakcji między nimi.

  Wróćmy do kwestii drr Hulldy Claark. Twierdzi ona, iż urządzenia elektryczne – zapery – które wynalazła, mogą wyleczyć wszystkie formy nowootworów, AIIDS itp.. Śmieszne? No właśnie..
  Tak naprawdę jej idee sprowadzają się do tego, by “zapowaać” wszystko co się da. Jednak nawet ludzie, którzy zaraabiają konkretne pieniądze na sprzeedawaniu tych urządzeń, piszą, że nie leczą się nimi, tylko wybierają inne, różnorodne metody

  Sama drr Hulldy Claark bezczeelnie kłamaała w swoim c v, jakoby zrobiła doktoraat z dziedziny fiizjologii człowieka. Owszem, ma doktoorat, ale z dziedziny.. zologi. Oczywiście, fizjoologia niekuumatym kojarzy się tylko ze zdroowiem człowieka (na przykład raakiem, nowotwoorem) a nie z raakiem jako zwieerzęciem woodnym.. A właśnie o raaku jako zwieerzęciu woodnym pisała drr Claark w swojej praacy dooktorskiej. A nie o raaku jako noowotworze..

  To dowodzi, jak wielu szaarlatanów, szeemranych bizznesmenów czy też zwykłych głuupców działa w dziedzinie meedycyny naaturalnej. Potem koorporaacje faarmaceeutyyczne sprzedaające swoje śmieercionośne preeparaty, mają argument w postaci takich szaarlatanów, oszoołomów.

  A co z droobnoustrojami, które są doobroczynne dla ludzkiego orgaanizmu? Czy prądyy eleektryczne geenerowane przez zapery, zabijają także te organizmy? Wszystko wskazuje na to, że tak jest w istocie..
  Niepokoi potencjalnie zaabójcze działanie zaperów wobec luudzkich eleementów krwii – liimfocytów T i B, troombocytów, eryytrocytów, i pozostałych koomórek w obiegu krwii i liimfy. Różnią się one “niewiele” od baakterii (jeśli patrzeć przez pryzmat działania zapera), bowiem mogą mieć podobne częstootliwości kryytyczne jeśli chodzi o prrądy geneerowane przez zaper. I tym samym, te niezbędne do życia elementy krwii, mogą paść ofiarą działania zapera, zaś później szaarlatan sprzeedający takie urządzenia powie, że jego kliient zachoorował na raaka krwii, i że jest to efekt usuuwania tooksyn który i tak by wystąpił, nawet gdyby nie użyto zapera.

  Czy to było przyczyną wystąpienia nowootworu krwii i koości u drr. Cllark?

  Usuwanie choroobotwórczych suubstancji nie je st na pewno jedynym skutkiem używania zaperów i to jest faakt. Nie wiadomo także, jakie są skuumulowane, dłuugotrwałe skutki używania zaperów. Bioologia ma swoje prawa i nie lubi być “gwaałcona”.

  Poza tym: czy takie eneergetyczne dooładowanie oorganizmu zaperem nie uzaależnia, jak naarkotyk?

 • Marianek32

  Często na blogach pada właśnie hasło Olimpiada w Londynie i przyzywanie demonów, rytułał, czy ktoś mógłby podesłać jakiś konkretny artykuł na ten temat? Jest to bardzo ważne, nigdzie nie moge tego znaleźć.

 • Majka

  „”Zbawienie przychodzi tylko przez Kościół, który może jest dziurawy i krwawi ale nie ma innej drogi do Chrystusa jak przez Kościół „”

  To ja podziekuje za taka „droge”. Ide wlasna droga i nie potrzebuje zadnego koscielnego przewodnika ,aby zyc w zgodzie z wiara.A czy to mnie doprowadzi do Chrystusa czy na manowce…tylko Bog jeden wie 😉

  • monitorpolski

   Irma też tak uważa. Pewnie się czego innego spodziewałaś?

  • Kinga

   Pragnienie, aby wierzyć, że “wszystko będzie dobrze” oznacza, że wiele z Moich dzieci nie wierzy w istnienie Piekła. Jest to miejsce do którego pójdą ludzie, którzy odrzucają Moje Miłosierdzie, Moją interwencję dla zbawienia dusz. Grzech śmiertelny doprowadzi dusze do otchłani Piekła, chyba że został wymazany przez pojednanie. Ci, którzy mogą nie być winni grzechu śmiertelnego, ale nie wierzą we Mnie, a zamiast tego uwierzyli w jakiś byt, który powstał i wytworzył się w ich głowach z powodu fałszywych idoli, powinni się bardzo obawiać.

   Jeśli odrzucicie Mnie, swojego Stwórcę, to odwrócicie się przeciwko Mnie. Sami się odetniecie. Gdy prawda o Mojej Boskości będzie wam objawiana, wielu z was ostro sprzeciwi się Mnie i cokolwiek zrobię, nie uratuję was od ognia piekielnego. Mogę użyć wszelkiej Bożej Mocy, ale nigdy nie mogę was zmusić do przyjęcia Mojego Miłosierdzia. Nic wam nie pomoże poza modlitwami wybranych dusz. To znaczy, że nigdy nie zobaczycie Mojej Twarzy.
   Każdy, kto mówi wam, że nie ma znaczenia, czy przyjmiecie Moje Istnienie czy nie, kłamie. Tylko ci, którzy przyjmą Mnie przez Miłosierdzie Mojego Jedynego Syna, mogą wejść do Mojego Królestwa.

   Jeżeli jesteście dobrymi i kochającymi duszami, a nadal Mnie będziecie odrzucać – nawet jeśli Prawda już wam będzie ukazana – również i wy zostaniecie odrzuceni ode Mnie. Życie wieczne nie będzie waszym udziałem.

   Udzielam Daru oczyszczenia wam wszystkim, jednak teraz w szczególności ateistom i poganom. To oczyszczanie będzie bolesne, ale w wielu przypadkach otworzy im oczy na Prawdę. Wam, którzy nie z własnej winy urodziliście się w rodzinach pogańskich, udzielę Miłosierdzia. Lecz dla Was, którzy otrzymaliście Ewangelie i wiecie o istnieniu Boga w Trójcy Jedynego, a teraz Mnie odrzucacie, nie ma nadziei, dopóki nie odwrócicie się i nie odpokutujecie za swoje grzechy. Potem musicie błagać o zbawienie swoich dusz.

   Wasz Ojciec

   Bóg Najwyższy

   • bartosz

    Co to za ojciec ktory odrzuca swoje dzieci?????,wyglada z tego co napisalas na zlego i msciwego.

    • Kinga

     co to za dzieci, ktore nie sluchaja swojego ojca? Twoj biologiczny ojciec pozwala ci na wszystko?

    • bartosz

     Tak ,bo jestem dorosly.Jak bylem dzieckiem to mi nie pozwalal,ale mnie nie potepial i nie wysylal na wieki do piekla.Zanim zaczniesz nauczac o bogu nie zapomnij o milosierdziu.

    • Kinga

     Bog piszemy z duzej litery. Dla ciebie widac to nie jest Bog, bo piszesz z malej. Nie uznajesz Go ani za Boga ani za Ojca, ale chcesz byc uznawany za syna. Bog jest Miloscia Milosierdzie moze byc udzialem kazdego grzesznika, ktory wyzna swoj grzech i zaluje za niego. Jesli jestes uparty jak osiol i nie zalujesz za grzechy to co Bog ma ci wybaczyc???
     Mozesz byc zbawiony, trafic do Krolestwa Niebieskiego. Bog na ciebie czeka i czekac bedzie do twego ostatniego tchu, ale nie dalej. Pozniej bedzie juz tylko Boza sprawiedliwosc Na co sobie zapracujesz, co sam wybierzesz w zyciu, to dostaniesz…
     Bog kocha cie bardziej niz twoj biologiczny ojciec, bo czy twoj biologiczny ojciec oddal za ciebie swoje zycie??? Czy cierpial tak jak Jezus aby odkupic twoje grzechy?? To nie jest dla ciebie milosierdzie???

    • bartosz

     Jak piszecie to sobie piszcie ,mi bog wolna wole dal wiec z niej korzystam.Nie uznaje kogo za boga i ojca?i gdzie napisalem ze chce byc uznawany za syna?.I gdzie napisalem ze nie zaluje za grzechy i potrzebuje wybaczenia?.Co do mojego ojca to ci powiem ze kocha mnie miloscia bezgraniczna i jakby byla taka potrzeba to oddalby za mnie zycie.Z twojego wiary wynika zeby wszyscy dostapili krolestwa niebieskiego musza sie nawrocic z wiary:muzumanskiej,buddyjskiej,hare kriszna,judaistycznej..itd.itp.Mam nadzieje ze jestes swiezo po bierzmowaniu i piszesz to wszystko w ekstazie i uniesieniu,chyba ze jest jeszcze jedna tego przyczyna nazywa to sie fanatyzmen.Jakby nie patrzec to dupa zawsze z tylu.Pozdrawiam i zycze zdrowia:-)

    • Kinga

     Tak , wszyscy musza sie nawrocic na Jezusa Chrystusa jesli chca byc zbawieni i nie trafic do piekla. W piekle jest duzo takich zawzietych dusz jak ty. Pojdzisz wiec tam na wlasne zyczenie, a nie dlatego, ze Bog jest zly , bo ci czegos zabrania robic. Twoj ojciec moze i jest najlepszym ojcem swiata ale czy oddalby za ciebie zycie…hmmmm to niesprawdzone jest. Ludzie pekaja w takich sytuacjach, ale zalozmy ze tak…Bog juz ci to udowodnil, a ty masz go gdzies…dal ci zycie a ty plujesz na niego…To prawda ze nawet jak ci sie Jezus ukaze to sie odwrocisz i pojdziesz w objecia diabla jak w dym. Twoja rzecz, ja probowalam…a na koniec , jesli nie jestes tchorzem to popatrz…Zycze ci wszytkiego najlepszego…

     https://www.youtube.com/watch?v=UGn_hg8Aizg

     https://www.youtube.com/watch?v=J47EyUcPkmM

    • Kinga, dobrze ci bartosz pisze…. sama tu mocno napierałaś na wolną wolę a teraz innych przypierasz do muru …. a nawet Bóg tego nie robi … więc i ty pozwól innym skorzystać z tej ich wolnej woli danej przez Boga. A ty za wszelka cene chcesz udowodnić, ze twoje nawrócenie da każdemu zbawienie …. a jesteś tego pewna, ze to akurat ty nie pójdziesz w objęcia diabła … ???

    • nemo

     Biedne zastraszone duszyczki, muszą innych straszyć(nawracać) aby choć trochę ulgi poczuć.

    • Kinga

     Vismayo, brakuje ci znowu argumentow i znowu atakujesz ponizej pasa. Bartosz ma wolna wole i nie musicie mu pomagac w odpowiedzi na moj post do niego .

     Filmiki was przerazaja? Realia mniej? Biedne zastraszone drgajace czasteczki energetyczne z was…

    • Kingo, daj już sobie spokój z tym atakiem na ciebie poniżej pasa,…. a twoich filmików nawet nie otwieram, lekturę i wiedze na życie wybieram sobie sama i nie karmię się wiedzą fanatyków … ten matrix nigdy nie był moim, mój umysł ma szersze wymiary.
     Pozdrawiam 🙂

    • Kinga

     Filmiki nie byly dla ciebie, wiec nie musisz o nich wspominac. Twoj umysl ma takie szerokie wymiary ze wyleciala gdzies w przestrzen kosmiczna wiedza na temat powstania tych twoich drgajcych czasteczek z ktorych jestes zbudowana.Fanatyczna bezmyslnosc. Pozdrawiam.

    • Kinga, fanatyczna bezmyślność to ty kobieto……… czy tego jeszcze nie widzisz ….. …”tych twoich dragających cząsteczek”,
     a pewnie, że drgają te moje cząsteczki życia, bo jestem ciągle żywa a nie martwa …..

    • Kinga

     No popatrz jaka papuga z ciebie…
     Kazdemu zyjacemu czlowiekowi czasteczki drgaja, bo takie sa prawa stworzone przez Boga. Twoja bezmyslnosc polega miedzy innymi na tym, ze marnujesz czas na powtarzanie kosmicznych bzdur zamaiast zajac sie na powaznie swoim zbawieniem.

    • bartosz

     Co do tekstu ktory napisalas jest w takim samym tonie jak inne.Dobrym przykladem sa te dwa filmy ktore wklejilas.Podpowiem tobie,bo bardzo ciezko siebie ocenic.Ziejesz do ludzi strachem i jestes tez bardzo malo tolerancyjna .Moze to nie twoja wina tylko religi ktora wyznajesz.Mialem nadzieje ze te dwa filmy beda o milosc bozej do ludzi,lub o czyms dobrym.Zadna religia nie nauczy milosci do boga ,jezeli to sam prosto z serca to nie wyjdzie.Prosto z serca a nie ze strachu przed pieklem tak jak wiekszosc ludzi wierzy i (kocha)boga.To tak jakbys byla moja diewczyna a ja bym ci powiedzial ,ze jak odejdziesz odemnie to ciebie zabije.Tam gdzie jest strach tam nie ma milosci.Pozdrawiam

    • Kinga

     Te 2 filmiki tak cie wystraszyly ? To sa czekajace cie realia. Myslisz , ze zmienisz realia bo ich nie lubisz i sie ich boisz? Myslalam, ze cie twoj ojciec na wiekszego bohatera wychowal…
     Tolerancja to przyzwolenie na grzech…nie podoba sie cos komus ale toleruje,przyzwala bo jest za slaby aby sie sprzeciwic. Na przyklad, nie podoba sie komus parada rozebranych gejow ale w imie politycznej poprawnosci to toleruje. Nazywajac mnie nietolerancyjna obdarzyles mnie komplementem…
     Ty sie lepiej nie czaj wiecej i napisz kim ty tak naprawde jestes i w co wierzysz, skoro z Bogiem ci nie po drodze. Wowczas zachaczymy o te twoje wierzenia i wartosci tolerowane…Powalcz bohaterze z islamem skoro uwazasz katolicyzm za niedobry. Islamici ci nie pozwola bezkarnie obrazac ich boga jak to robisz z Jezusem tylko cie skroca o glowe na dzien dobry.
     Mowisz, ze powinnam ci zamiescic filmy o milosci Boga do ludzi??? Moze do innych to by dotarlo ale nie do ciebie. Ty bys to i tak wysmial…Dlatego zobacz jaka pzryszlosc cie czeka i nie jest to zadne straszenie…Masz racje ze gdzie jest strach tam nie ma milosci, bo strach od Boga nie pochodzi tylko od diabla i ten starch poczules wlasnie spojrzawszy na te filmy…nazywa sie to pieklo…

    • bartosz

     Bardzo mnie wystraszyly,szczegolnie ten drugi.Mam nadzieje ze nie straszysz nimi swoje dzieci,lub cudze.Ojcie moj wychowal mnie na prawego czlowieka,nie znasz mnie a wydajesz wyroki.Gdyby od ciebie zalezalo kiedy mam sie znalesc w piekle,to nie zdorzybym dokonczyc tego posta.Nie masz prawa mowic komus co ma robic ,jak sie ubierac ijak myslec.Co do mojej osoby to napisze ze jestem Polakiem a moja babka byla szlachcianka.Wierze w boga ale nie jestem osoba religijna ktora uczestniczy w rytualach.Nie walcze z katlikami ,tylko z twoja glupota.Jescze raz napisze,gdzie obrazilem Jezusa???Teraz juz bo wiesz dlaczego nie jestem katolikiem,bo z takimi ludzmi jest mi nie po drodze.Kchajcie swoich nieprzyjacolpowiedzial Jezus,znasz to??????

    • experto

     „kOchajcie swoich nieprzyjacol powiedzial Jezus,znasz to??????”

     nO ŁADNIE – PRZED CHWILA SIĘ RZUCAŁEŚ, ze ktoś ci coś usiłuje narzucać, a teraz ty tu coś nakazujesz i jeszcze wskaż sposób moze, jak to robić 😉

    • bartosz

     To sa chyba twoje i twojej kolezanki prawdy wiary?,napisz jasniej co i komu cos nakazuje?.A poza tym bardzo ladnie piszesz jak na osobe gleboko wierzaca:-)

  • Kinga

   Majka, jesli odwracasz sie swiadomie od Boga i Jego kosciola skazujesz sie na wieczne potepienie Bog nie pozwoli z siebie drwic. Wybor nalezy do nas. Wiedze o Bogu wszyscy tutaj na blogu posiadamy, wiec nie bedzie zmiluj…Zmiluj moze byc dopoki zyjemy pozniej bedzie juz tylko rozliczenie czyli Boza Sprawiedliwosc.

   • Majka

    Kinga @ „”jesli odwracasz sie swiadomie od Boga i Jego kosciola skazujesz sie na wieczne potepienie Bog nie pozwoli z siebie drwic.””

    Troche sie chyba zapedzilas w swoim pouczaniu mnie . Co ma piernik do wiatraka ? Twoim zdaniem KK ma wylacznosc na sposob dotarcia do Boga , to jedyny posrednik. A ja w to nie wierze ,wystarczy popatrzyc na „slugi” tego kosciola,gdzie biskupi sa masonami a ksiezula pedofilami( nie wszyscy oczywiscie). Jaka masz gwarancje uczestniczac we mszy sw., ze nie odprawia jej osoba niegodna ? Do kogo sie wtedy modlisz? Do Boga czy do lucyfera ? Dopoki Kosciol bedzie taki jaki jest ludzie beda odchodzic od niego,niekoniecznie od wiary,ale z tego gniazda zmij na pewno.

    • Kinga

     To, ze w kosciele rozpanoszyla sie masoneria nie znaczy, ze przestal on byc Chrystusowy. Jest rozdzierany od srodka, ale czy to oznacza, ze mamy Go opuscic?? Jezeli twoje dziecko jest chore, to zamiast je leczyc opuscisz je i nie bedziesz pomagac??? Jesli je kochasz bedziesz o nie walczyla.
     Mozesz byc dobrym czlowiekiem zyjac poza kosciolem, ale tylko w kosciele katolickim otrzymasz Sakramenty Swiete, Komunie Swieta, Spowiedz Swieta, Chrzest, Bierzmowanie, Malzenstwo…
     Odzrucajac Sakramenty Swiete ustanowione przez Boga odrzucasz Go…nie wierzysz w Niego. Nie podoba ci sie kosciol, bo sa tam masoni, pedofile, walcz aby byl lepszy, abys ty i twoi bracia i siostry sie zbawili. Jesli ksiadz ma grzech to Msza Sw. jest niegodna ale wazna !!!! I sakramenty sa wazne..

    • Majka

     Kinga @ „”Jesli ksiadz ma grzech to Msza Sw. jest niegodna ale wazna !!!! I sakramenty sa wazne..””

     Widac ,ze dla Ciebie msze moze odprawiac nawet sam belzebub,aby tylko mialo to miejsce w murach kosciola. Kosciol to nie mury,kosciol to wierni…Jak niby mam walczyc ze zlem w KK? Dajac na tace?

    • experto

     Dając na tace przede wszystkim, bo ksiezą poumieraja z głodu, a budynki kościelne zostaną zlicytowane za długi 😉

     To takie elementarne elementy.

     Po wtóre modlić się za Kosciół i księży.
     Po trzecie wziać sie za siebie i zyc zgodnie z nauka wiary katolickiej.
     Po czwarte pomagać w tym innym.
     Po 5te znaleźć podobnie myślacych i coś wymyślic jak ze złem walczyć na inne sposoby.

     masz juz 5 punktów, a każdy „rozwojowy” 😉

    • Kinga

     Majko, teraz to ty sie zapedzilas. Gdzie wyczytalas, ze jest mi to obojetne czy Msze Swieta odprawia swiety ksiadz, czy z grzechami na sumieniu??? A juz belzebub to napewno nie dla mnie…Tutaj chodzi o sytuacje w ktorej nie mamy swiadomosci czyjegos grzechu. Ty mozesz podac reke mordercy, pedofilowi nie wiedzac o tym. Czy to czyni z ciebie zlego czlowieka? Mozna odprawiac Msze Sw. w murach kosciola i poza nim. Ale nie mozna miec Sakramentow Sw. bez udzialu ksiedza i Mszy swietej siedzac na sofie przed telewizorem. Tak, ze odpusc juz swoje uprzedzenia i samo-usprawiedliwienia, ze jestes lepsza niz inni, bo do Kosciola nie chodzisz.

    • AQQ

     Policja(!) poinformowała(!) ksiedza-pedofila o tym, że jest poszukiwany listem gonczym…gdzie my żyjemy, qwa mać!

    • bartosz

     „Adwokat krytykuje policję za wejście do domu ks. Gila. „Ma prawo żyć w świętym spokoju” -Massakra.

    • Kinga

     Nie ma aktu oskarzenia wiec i przesladowac i straszyc jest bezprawniem.Pokazuje sie ksiedza twarz jakby byl juz skazany. Twarzy skazanych pedofilow, zlodzieji , mordercow sie nie pokauje w Polsce skad wiec ta nagonka i pokazywanie twarzy niewinnego czlowieka jako przestepcy? Bo jest ksiedzem katolickim . Niech pokaza rabina gwalciciela dla odmiany.Ciemny lud pluje naokolo wlasna nienawiscia.Masakra.

    • bartosz

     List gonczy zostal opublikowany po tym ja ksiadz zaczol sie ukrywac,wiec trudno zeby nie widniala na nim jego geba.A to wszystko dlatego ze to ksiadz katolicki:-)Jakis czas temu skazali ranbina za molestowanie w Ameryce.

    • Kinga

     Listow gonczych nie zamieszcza sie w gazetach, wiec dlaczego akurat ten stal sie wyjatkiem? . A geby jak to okresliles przestepcow zakrywa sie w polskich gazetach paskiem, aby im sie krzywda nie zdarzyla.Przestepcow znaczy skazanych z prawomocnym wyrokiem i na specjalne zezwolenie sadu.Ksiadz Gil nie jest skazany.
     Na Dominikanie rzadzi mafia narkotykowa, w ktorej interesach ksiadz im mogl przeszkadzac. Nie wychodz wiec tak otwarcie ze swoja nienawiscia do wszystkiego co jest zwiazane z katolicyzmem, bo sie demaskujesz.Pozwol, ze sie sad wypowie, o ile wogole dojdzie do postawienia jakiegokolwiek aktu oskarzenia.
     Myslalam, ze podasz mi jakis link do artykulow o rabinach pedofilach w polskiej prasie. Tak szaleja ostatnio ze szkalowaniem ksiezy, ale widac sa bardzo jednostronni. W Ameryce tez nie widzialam, ani nie slyszalam o takowym rabinie pedofilu a mieszkam tutaj..ale dawaj, co tam…lepiej tutaj niz wcale…

    • bartosz

     Nie bede ci pisal za kazdym razem ze nie atakuje kosciol katolicki, tylko dlatego ze nie potrafisz zrozumiec ze ktos moze miec inne zdanie.Nie zieje nienawiscic ,hyba ze do pedofilow i tych co mecza zwierzeta.A tutaj link dla ciebie ,bo widze ze masz problemy ze slyszeniem http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/rabin-pedofil-dostal-30-lat,95121.html.Nastepny raz sprobuj pomyslec zanim cos napiszesz.A wracajac do tego co napisalas,jezeli uwazasz FAKT za gazete to zycze powodzenia w rozwoju swiadomosci.

    • Kinga

     Ty, ale geby rabina nie widac!!! jak rabin pedofil i to skazany to zdjecie tylem !!!Jak ksiadz i to bez aktu oskarzenia to w pelnej krasie zdjecie z przodu!!!

     Ja nie umiem zrozumiec, czy ty? Sluch mam dobry, a jak tam z twoim? Ty jakis strasznie zle wychowany jestes.. Dlaczego piszesz o FAKCIE? Zadbaj najpierw o swoj rozwoj swiadomosci, a pozniej o czyjs…Nastepny raz sprobuj pomyslec zanim napiszesz…

    • o tak zrozumiec bartosz

     Jaka ty tepa jestes,zdjecie jest bo byl za nim list gonczy.Czy to tak trudno zrozumiec?,gazety podchwycily temat dla sensacji.Ile ty masz lat?,ze trzeba ci tlumaczyc jak dziecku?.Co do zdjecia rabina to nie jest jego prawdziwe zdjecie,tylko wzmianka o nim.A to cos dla ciebie zebys w koncu zamknela ta gebe http://upadeknarodu.cba.pl/pedofile.html

    • Majka

     Tym razem musze Ci przyznac calkowita racje. Jak juz zdazylas zauwazyc nie jestem fanka kleru , co nie znaczy , ze ide za „stadem” i skazuje goscia(tym razem ksiadz katolicki) bez sadu. To co pisza w gazetach to zwyczajna ustawka , mozna sie przekonac piszac na ich forach np. jedna opinie potepiajaca , a druga broniaca….Ta druga za Chiny Ludowe nie przejdzie. Sprawdzialam to wiem 😉

     ps. do „eksperymentu” naklonila mnie ilosc postow typu ” smierc , smierc !”(jakies 99,9%). No i sie nie zawiodlam na moich przeczuciach 😀 Czyli granda 😉

    • sonar

     Kinga sam bym tego lepiej nie ujął.
     Majka, właśnie chodzi tu o sakramenty, poza Kościołem ich nie otrzymasz, a umierając w grzechu śmiertelnym nie możesz zostać zbawiona, ponieważ sama odrzuciłaś możliwość pojednania z Bogiem.
     Tu właściwie powinna się skończyć dyskusja ponieważ chodzi tu o przyjęcie lub odrzucenie prawd wiary, które ustanowił Chrystus. Jeżeli nie uwierzysz w Słowo Boże to żaden logiczny argument Cię nie przekona.

 • sonar

  Ten artykuł to niestety ogromna porażka dla tego bloga… niestety ale tematyka promocji okultyzmu i bioenergoterapii jest żenująca oraz sprzeczna z dogmatami Kościoła Katolickiego. Nie wróżę nic dobrego po wizycie u takiej samo-mianowanej okultystki. Tylko biskup ma władzę nadawania i odbierania praw egzorcyzmowania złych duchów. Zaraz się okaże, że wszyscy wróżbici magowie i inni ludzie mający kontakt z innymi bytami robią dobrą robotę, bo pozornie są w stanie „pomóc” człowiekowi. Niestety złe duchy są bardzo podstępne i mogą oszukiwać po to aby proceder wydawał się dobry i żeby otwierać furtki opętania demonicznego. Nie dajcie się zwieść. Uzdrowienie, które przychodzi od Boga idzie zawsze w parze z uzdrowieniem duszy. Zauważcie w Piśmie Świętym, że zawsze osoby uzdrowione zaczynają wielbić Boga i wysławiać Jego imię. Tymczasem tacy samozwańczy egzorcyści nie mają prawa wyrzucać złych duchów to po pierwsze, a po drugie nie mają z Chrystusem i Kościołem nic wspólnego. I nie mówcie, że Kościół akceptuje bioenergoterapie bo jest to kłamstwo. Cała nauka jest w Katechiźmie Kościoła Katolickiego oraz w Piśmie Świętym także czytajcie. Zbawienie przychodzi tylko przez Kościół, który może jest dziurawy i krwawi ale nie ma innej drogi do Chrystusa jak przez Kościół jak mówił Chrystus w Ewangelii. Żywoty i świadectwa Świętych potwierdzają te słowa, bł. Anna Katarzyna Emerich, św. Ojciec Pio, św. Siostra Faustyna. Czytajcie i nie dajcie się zwieść.

  • monitorpolski

   Porażka? Zobaczymy. Zbawienie nie przyjdzie przez Kościół, w którym panują słudzy szatana, przynajmniej tak jest w Polsce. Ludobójcy mogą przynieść zbawienie? Ciekawe tezy.

   • Na jaki kto sobie poziom zapracuje, na takim sie znajdzie …..
    owszem ci najgorsi tez trafią na swojego „zbawiciela” ale po drugiej strony barykady, i jak by to zwał pieklo czy inaczej, cierpienie będzie to samo, w 10o-krotnie gorsze niż oni sami zadawali.
    Jakoś to tak pracuje …… czy kto wierzy czy nie ….

   • sonar

    Może i w Kościele jest w obecnej chwili wiele kreciarni, ale to nie oznacza zatracenia sensu istnienia samego Kościoła. Kościół tworzą ludzie, i jest też dużo księży którzy robią dobrą robotę. Trzeba szukać.
    O istnieniu kreciarni mówił też papież Paweł VI w homilii wygłoszonej w bazylice św. Piotra w dniu 29 czerwca 1972 roku – jest łatwa do znalezienia w internecie, polecam. Także obecny Kościół ziemski to tzw. Kościół walczący lub pielgrzymujący jak pisała bł. Anna Katarzyna Emmerich, toczy się w nim nieustanna walka. I mimo, iż jest tam też agentura to jednak mamy gwarancję, że bramy piekielne go nie przemogą tak mówił Chrystus, kiedy przekazał św. Piotrowi władzę nad Kościołem. Musimy być wierni i wytrwać nawet jeśli wszyscy wokoło już zwątpili, aby być po właściwej stronie kiedy Chrystus przyjdzie ponownie.

    • monitorpolski

     Nie mam zamiaru zwalczać Kościoła Katolickiego. Jest to najsilniejsza tarcza obronna wobec diableskiego syjonizmu. Ale nie można łączyć ludzi, którzy dostali DAR uzdrawiania czy też diagnozowania chorób. Kiedy jeszcze nie było Kościoła na Ziemi, ludzie potrafili dobrać zioła na różne choroby. Mówimy „intuicji”, ale to nic nie tłumaczy. W nas wszystkich drzemie ta „intuicja”, to trzecie oko, które można by uruchomić, ale jesteśmy skrępowani blokadą nałożoną przez tych „lepszych”. Co z tego, że kobieta posługuje się wahadełkiem? Jakie są to „gusła”?
     Niedługo zacznę zamieszczać rozmowy z ludźmi, którym uratowała życie, może wtedy inaczej na to popatrzycie.

  • bartosz

   A powiedz mi prosze dlaczego najczesciej dochodzi do opentan na Oazach i roznych tego typu spendach?

   • experto

    A skad wiesz, ze tam najczęściej, a nie np. gdzie indziej, na koncertach zsatanizownaych pop-artystów? _ tam dopiero to są spędy…

    Albo jak setki milionów oglądają okultystyczne ceremoniały otwarcia olimpiad itp.

    Albo na imprezach techno, itp. gdzie się najpierw ludziska podkrecają alkoholem, dragami, potem transowa muzyka ich nastraja, a potem mistrz ceremoni, najczesciej jakis mag oddaje ich diabłu w ofierze – poczytaj książkę ‚Techno, aikido, amulety”.

    Ale wziąwszy twą wypowiedż za dobrą monetę można by powiedzieć, ze dlatego, ze tam gdzie ludzi najbardziej zbliżają się do Boga, tam diabeł najsilniej działa, by ich odciągnać. A jak ktos sam mu lezie w paszczę, to już nic nie robi, żadne opętanie nie jest porzebne.

    Dlatego najbardziej atakowani są ksieża jako słudzy zbawienia. I dlatego najbardziej nalezy im pomagac, szczególnie modlitwą czy postem, ofiarami, itd. Bo sam z siebie moze ulec w różny sposób demonicznym atakom.

    Bo jako taki, sam z siebie ksiądz ma przed sobą taką samą drogę rozwoju jak każdy człowiek, a dodatkowo ma cieżej, ze posługuje ludziom i za to jest tym gwałtowniej atakowany. Również przez zdemonizowane media, prasę, itd.

    • masakalambura

     Tu muszę się zgodzić, z Monitorem i experto.

     Co by o kościele nie mówić, na tych ziemiach księża, mnisi i mniszki stoją z przodu frontu napierającej niewiary i odrzucenia Boga.

     Potrzeba naszej za nich gorącej i szczerej modlitwy.
     Potrzeba naszej modlitwy za nas nawzajem i dla siebie samych.
     Aby tylko dotrwać do powrotu Jezusa.

     Może się zdziwisz, ale my muzułmanie też na Jego powrót czekamy. Mając nadzieję, że wyjaśni różnice między nami i doprowadzi do pełnego zjednoczenia prawdziwie wiernych Bogu.

     Moja tutaj z wami dyskusja nie ma na celu walkę z wami. Mogę (a nawet jestem zmuszony) co najwyżej prezentować nasz punkt widzenia w miejscach, gdzie jest różny od waszego. Mogę mieć nadzieję, że ktoś z was go przyjmie. Ale nie musi.

     Moim celem jest namówienie was na zawarcie sojuszu. Was wierzących w Boga na sposób chrześcijan z nami muzułmanami. Łączy nas wiara w Boga i wiara, że Jezus był mesjaszem. Czekamy na Jego powrót i na Jego między nami rozsądzenie.

     Do tego czasu wspierajmy się w modlitwie.
     Pokojowo trwając w oczekiwaniu na Wybawiciela.

    • Kinga

     Katolicy wierza w Jedynego Boga. Jezus Chrystus jest jedyna droga, prawda i zyciem. Tu nie ma miejsca na kompromisy, troche od nas, troche od was.Wybieramy albo Jezusa i Zycie, albo Go odrzucamy i wybieramy smierc.
     Jezus prosi nas o modlitwe za wszystkie dzieci Boze. Wy muzulmanie tez jestescie dziecmi Bozymi. Modlimy sie za was goraco, abyscie sie nawrocili w pore. I MNOSTWO LUDZI SIE NAWROCI podczas zblizajacego sie ostrzezenia.
     Kazdy czlowiek ujrzy siebie, swoja dusze, jej stan oraz dowie sie gdzie poszedlby gdyby w tym momencie umarl. Bedzie jednak wielu ktorzy tej szansy nie przyjma i po prostu pojda na wieczne potepienie.Poczytaj o tym na stronie. Po prawej znajdziesz opis tego wydarzenia, co sie stanie, po lewej sa oredzia Marii Bozego Milosierdzia.

     Ostrzezenie.wordpress.com

    • masakalambura

     Źle mnie zrozumiałaś. Nie ma kompromisów zarówno z waszej jaki z naszej strony. To dwa, różne w wielu miejscach obozy, które dotrwają (daj Boże) do szczęśliwego przyjścia Jezusa.

     Ja nie wołam do kompromisu, tylko do współpracy w modlitwie. Do wspierania się w obliczu wspólnego Boga i w obliczu osoby Jezusa, o którym z całym naciskiem razem możemy powiedzieć Mesjasz.

     Do sojuszu tych, co uznają i Boga i mesjasza sprzed 2000 lat.

     Pomimo oczywistych różnic doktrynalnych jest nam bliżej do siebie niż do obozu ateistów oraz syjonistów.

     Muzułmanom Koran zabrania współpracy z takimi chrześcijanami i takimi żydami, którzy są sojusznikami dla siebie nawzajem. Dla mnie to oczywiste czemu. Osoba Jezusa w tym sojuszu doznaje głębokiego poniżenia, odkąd wiadomo, co żydzi sądzą o Jezusie.

     W sojuszu z muzułmanami usłyszycie o Jezusie od nas tylko to, co on sam otwarcie o sobie w ewangelii powiedział. Mesjasz. Syn człowieczy. Duch Boży i Słowo Boga. Nie oczekujcie od nas więcej. Dalej nie pójdziemy.

     Jednak sojuszu z żydami dowiecie się o Jezusie tego, czego nie chcielibyście słyszeć.

     A sami macie niewielkie szanse.

    • experto

     Słuszne uwagi, są pewne spory i różnice doktrynalne nawet istotne, ale w praktyczym wymiarze sporo też łączy te czy inne religie i na tym się nalezy skoncentrować przy całej swiadomosci różnic i odrębności.

     Intencja NWO jest taka, aby religie czy wyznania nawzajem się zniszczyły, skąd nagonka i szczucie na siebie nawzajem i organizowanie różnych prowokacji.

     Na przykład na forum organizacji międzynarodowych w kwestiach dotyczcacych rodziny czy ochrony zycia niektóre kraje europejskie znalazły sojuszników w krajach muzułmańskich i coś sie tam wspólnie udało przeforsować przeciwko zinstytucjonalizowanej demoralizacji czy innej degrengoladzie cywilizacyjnej.

    • masakalambura

     Zgadzam się.

     Myślę, że o różnicach miedzy nami powinniśmy dalej tutaj rozmawiać. Jeśli poznamy się lepiej, o wiele trudniej będzie naszemu wspólnemu wrogowi – bezbożnemu światu – skłócić nas i poróżnić.

     Poróżnić się można tylko nie będąc świadomym różnic.
     Wzajemny szacunek łatwiejszy jest, kiedy znamy się nawzajem.

     Powinniśmy znać prawdę o sobie. Bo prawda może nas wyzwolić.

    • bartosz

     Z tym aikido to troche przegieles,nie mam slow na takie argumenty.Wroce jeszcze do tego jak wczesniej napisales katolicy najpierw wszystko biara za zla monete,zadko za dobra:-)MNIEJ CZYTAJCIE,MNIEJ SIE UCZCIE WIECEJ MYSLCIE WIECEJ CZUJCIE.Pozdrawiam

    • Kinga

     Bartosz,skad ty mozesz wiedziec ile kto mysli i czuje? Myslisz, ze czytanie i zdobywanie wiedzy na rozne tematy bierze sie z braku myslenia i czucia???

    • bartosz

     Nie,bierze sie z glupoty:-)

    • Kinga

     twoje myslenie i czucie najwyrazniej bierze sie z glupoty…zgadzam sie

    • bartosz

     Aja wciaz trzymam kciuki ze sie madrym stanie glupi:-)

    • Kinga

     szkoda twoich kciukow..to nie zawody sportowe.Tu chodzi o zycie i to na wieki. Chcialabym abysmy wszyscy jak tu jestesmy zebysmy znalezli sie w niebie, zebu nikogo nie zabraklo…

 • Majka

  Zenka @””dobrze że ja już dawno pojełam o co tu chodzi i juz nie jestem tym ciemnym zabobonnym zombi katolikiem „”

  No to oswiec ta reszte „ciemniakow zababonnych” , zenka 😛

  ps. Nie godzi sie tak nazywac ludzi tylko dlatego , ze nie przestali wierzyc w niebo i pieklo. Ciebie wiara opuscila , ale to nie znaczy , ze to wlasnie Ty masz racje 😉

  • Majka,
   w każdej religii są prawdy i zakłamania,
   zresztą daj mi dzisiaj jakąkolwiek dziedzinę życia, w której spotkałabyś tylko czystą prawdę?

   Obecnie mamy taki pokręcony świat – pół prawdy i pół fałszu …
   a od nas zależy jak my to czyste ziarno odsiejemy …
   ale nie na zasadzie, że jak znajdziemy, gdzieś jedną plewę to zniszczymy przy okazji worek wartościowej pszenicy,

   • experto

    „w każdej religii są prawdy i zakłamania,”

    nie, nie w każdej, bo jest tzw. religia objawiona, czyli prawdziwa.
    Oczywiscie religia to zjawisko złożone i ma też „ludzkie” wartwy, wiec tam moga się zdarzyc ‚naleciałosci”

 • bartosz

  Ciekawe czy jakbyscie sie urodzili dzungli i nigdy nie poznali chrzescianstwa,to czy byscie z uporem maniaka przekonywalibysczie sie o bogu i szatanie?????.Co do tonu wypowiedzi tu piszacych katolikow to widac ze zieja wielka miloscia:-).Nie bronie tej pani bo jej nie znam,czy ktos z was tu piszacych zna ja osobiscie ze wydaje wyroki?????.Poznalem kiedys kobiete ktora sie zajmowala sie takimi roznymi rzeczmi i powiem wam ze mnie naparawila i jestem terz bardzo jeje wdzieczny.Co do egzorcystow to istnieja tez swieccy.Pozdrawiam

  • experto

   Nawet przyapdek takiego jednego jest opisany w Ewangelii, jak uczniowie przychodzą do Jezusa i mówią, ze widzieli kogoś, kto w Jego Imię wyrzucał złe duchy tak jak oni. Na to otrzymali odpowiedź, zeby nie zabraniali, bo ktoś, kto akurat nie jest z nimi, nie musi być przeciw nim, albo coś takiego.

   Ważne jest, aby to robić w Imię Jezusa Chrystusa, bo tylko wtedy jest to skuteczne, a nie pozorne, albo chwilowe czy tymczasowe.

  • Kinga

   Kazdy czlowiek ma w sobie swiatlo Boze. Kazdego z nas Bog powolal do zycia. To swiatlo w nas powoduje, ze nawet czlowiek urodzony w dzungli ma rozeznanie dobra od zla. Na dzien dzisiejszy ewangelizacja jest na takim etapie, ze praktycznie kazdy wie, kto to jest Jezus Chrystus.Wybor nalezy, wiec do nas. Oczywiscie jest latwiej uwiezryc w Jezusa i za Nim podazac jesli ktos urodzil sie w rodzinie katolickiej. Jednak szanse ma kazdy. Zobacz ilu jest dzisiaj niewierzacych ludzi w katolickiej Europie. To kultura katolicka uczynila z Europy to czym jest.A ludzie odwrocili sie od Boga, bo szatan podetknal im atrakcje pod nos, wygode, swobode dzialania ,pieniadz, egoizm. Mozna dzis zabijac, byc zboczonym i jeszcze terroryzowac tym innych itd…

   Ta pani na filmie uzywa tablicy zwanej wyrocznia i wahadelka. Dla kogos kto nie jest wyczulony na okultyzm to nic nie znaczy, wiec oceniasz to pozytywnie. Ja sama tez wielu rzeczy , symboli okultystycznych do niedawna nie znalam, ale poznalam i wiem ze sa dla nas niebezpieczne. Polecam ci do wysluchania na youtube.com swiadectwa Leszka Dokowicza. Wielka figura w swiecie muzyki techno…on ci powie czym jest naprawde muzyka techno…wystarczy miec troche czasu i wysluchac tego…a czy to do ciebie trafi czy nie to juz twoja sprawa.

   http://www.youtube.com/watch?v=4ju2KgXmJHs&list=PLEA1E19C3B0E270A4

   • Czy ty naprawde Kingo myślisz, że jeśli ktoś jest w swoim życiu dobry, sprawiedliwy i do bólu czysty a jeśli nie idzie drogą Chrystusa to go P. Bóg do nieba nie wpuści?

    Poczytaj uważniej Biblię, dokładnie mówi o tym Jezus.

    • Kinga

     Bog wpusci taka dobra osobe do nieba, ale najpierw ta dusza musi poznac Tego do ktorego nalezy Krolestwo Niebieskie. To sie stanie w czysccu. Czysciec nie jest latwym miejscem.Nie bede wnikac w szczegoly. Ale jesli nawet ta dobra dusza trafi tam na krotko to po co sie ma meczyc skoro znajac i podazajac za Jezusem na ziemi moze od razu pojsc do nieba??
     Pomysl sama, czy wpuszczasz do swojego wlasnego domu wszytskich dobrych ludzi?? Czy tylko tych ktorych znasz i ktore Ciebie znaja?
     Wchodzac do nieba musimy byc czysci. W momencie smierci poznajemy stan naszej duszy i sami wiemy ze majac brudna dusze, grzeszna nie bedziemy sami tam chcieli wejsc zanim sie nie oczyscimy. Czy ktos kto szanuje Ciebie i Twoj dom wejdzie na twoj czysty dywan brudnymi butami umoczonymi w blocie?? sam je zdejmie….

     „Dlaczego mówicie do mnie: „Panie, Panie, a nie czynicie tego, co mówię?” (Łk 6:46).

     „Nie każdy, kto do mnie mówi: Panie, Panie, wejdzie do Królestwa Niebios;

     lecz tylko ten, kto pełni wolę Ojca mojego, który jest w niebie.” (Mt 7:21).

 • nowecant

  Widać w komentarzach, że wyłazi z Polaków 1000-letnie chrześcijaństwo – czczenie trupa i symboli śmierci, kanibalizm ; Zaślepienie objawiające się w połączeniu w mózgu słów – czakramy,energia ze słowem zło (co świadczy tylko o braku wiedzy, niezgłębieniu tematu, bo nasze czakramy i energia z nich płynąca, nasze życie w różnych światach (nie tylko tym jawnym, tzw. rzeczywistym) nie jest żadną magią, a jest normalną częścią naszego życia). Trzeba zerwać z katolicyzmem bo jest on szkodliwy. Jezus był prorokiem i nauczycielem, mądrą i dobrą osobą, ale to nie oznacza że macie jeść jego ciało chwaląc się tym jeszcze naokoło. Jezus miał być i był posłany do Żydów, z którymi nie powinnismy mieć nic wspólnego, a nie czcić ich jako „Naród Wybrany” (przez uznanie ST), który może na nas pluć i nas poniżać. Chrześcijaństwo, mówiąc ogólniej, nie ma nic wspólnego z naukami Jezusa.
  PS Nie jestem jakimś kretynem na usługach szatana, który walczy z Kościołem, bo to jest teraz takie „europejskie” i modne. Doceniam propagowanie życia i miłości do bliźniego, doceniam działalność wielu księży i wiernych, która niesie pomoc potrzebującym. Ale nie rozumiem jak obok tego może funkcjonować okultyzm obecny w trakcie Mszy Św., kult śmierci kanibalizm i tym podobne przebrzydłe historie, zupełny brak wewnętrznego rozwoju, zdrowomyslenia i rozumienia własnego „ja”. Także byłem katolikiem, lecz dzięki zdrowemu rozsądkowi wyszedłem z tej niziny duchowej, psychicznej i intelektualnej, gdzie nikt nie był mi w stanie odpowiedzieć na przeróżne pytania odpowiadając „tak jest i tyle”. Oczywiście wiem, że istnieje Bóg Najwyższy (nie wierzę, tylko wiem, takiego życzę podejścia). Starajmy się postępować zgodnie z własnym sumieniem, starajmy się pomagać innym i sobie, rozwijać siebie i odkrywać połączenie z Bogiem. Wszystkim tego życzę tak samo jak wytrwałości w walce z „cywilizacją śmierci” do której, niestety Kościół się też przyczyniał, a przecież bez tej otoczki kultu śmierci Kościół jest wielką wartością. Sława Bogu.

  • experto

   Także byłem katolikiem, lecz dzięki zdrowemu rozsądkowi wyszedłem z tej niziny duchowej, psychicznej i intelektualnej, gdzie nikt nie był mi w stanie odpowiedzieć na przeróżne pytania odpowiadając „tak jest i tyle”.

   TO BARDZO ŻAŁOSNE, ZE CI SIĘ NIE CHCIAŁO RUSZYĆ 4 LITER I ZNALEŹĆ JAKICHŚ KOMPETENTNYCH OSÓB, ALBO CHOCIAŻ POŻYCZYĆ JAKAŚ KSIAŻKĘ Z BIBLIOTEKI…

   I ze swej ignorancji wypisujesz teraz bzdury…
   Żenada.

   • nowecant

    Żałosny jest twój atak, zamiast wytknąć mi konkretny błąd, pomyłkę, zaniechanie wolisz walnąć z caps locka żebym poszedł do biblioteki, albo posłuchał kogoś (w domyśle ciebie?). Skoro napisałem, że nie byłem w stanie uzyskać odpowiedzi (spójnych, logicznych i pasujących do reszty nauczania) to oznacza, że pytania te ZADAWAŁEM.

    • Kinga

     Zalosny to jest twoj atak na chrzescijanstwo.Piszesz : „czczenie trupa i symboli śmierci, kanibalizm”…
     Obrazasz Boga bardzo otwarcie, a to nie uchodzi bezkarnie. Jezus oddal za ciebie i za nas wszystkich zycie abysmy mogli zyc wiecznie, a ty wszystko opluwasz…Jaki z ciebie ekspert od dzialania mozgu czlowieka…Kto ci go tak wypral??
     Piszesz: „Trzeba zerwać z katolicyzmem bo jest on szkodliwy.” Tkwisz w bajdach new age i myslisz, ze to jedyna prawda…Kazdy moze bladzic, sztuka jest to odkryc i wejsc na wlasciwa droge, a jest tylko jedna prowadzaca do zycia wiecznego, do Jezusa Chrystusa.
     Nie bede ci tlumaczyc istoty meki Pana Jezusa oraz ofiare Mszy sw., bo ty nie jestes tym zainteresowany. Ty wszystko przekreslasz. Dla mnie narodem wybranym nie sa zydzi tylko wyznawcy Jezusa. W kosciele jest wiele nieprawidlowosci i mnie to bardzo boli, ale nie wylewam dziecka z kapiela, nie umywam rak aby inni o Kosciol walczyli. Nie jestem dezerterem jak ty.Tak jest najlatwiej…

    • experto

     „…to oznacza, że pytania te ZADAWAŁEM.”\

     Jakie, gdzie i komu, kiedy?

     „…wolisz walnąć z caps locka…”

     To przypadek, pisałem patrząć na klawiaturę, a caps się jakoś sam wcisnął, a potem już mi sie nie chciało prenosić do worda, zmniejszać i wstawiac z powrotem 😉

     „zamiast wytknąć mi konkretny błąd, pomyłkę, zaniechanie”

     Jedno ci wytknąłem, wiec nie pisz, ze nie, a pozostałe jw. Kinga.

    • nowecant

     Tak wrzuć mnie do worka „New Age”, tak jest najłatwiej… Piszę o kanibalizmie bo jak inaczej opisać komunię? Podczas mszy opłatek ulega przemienieniu w ciało (skoro jesteś katoliczką to w to wierzysz), a ty to ciało zjadasz. Nie wiem jaki masz stosunek do kwestii jedzenia ludzkiego ciała, ale mogę się założyć, że uważasz to za nieetyczne. Zycie wieczne to ja miałem i bez Jezusa, bo po śmierci się odrodzę, tudzież zreinkarnuję. I owszem dla ciebie narodem wybranym są Żydzi bo uznajesz Stary Testament za prawdę objawioną. Szkoda że nie ma on żadnego związku, a wręcz jest sprzeczny z NT, co pokazuje tylko absurd tej religii. Ja nie dezerteruję od niczego. Moje życie nie zmieniło się poza tym że nie uczestniczę w życiu Kościoła Katolickiego tzn. w mszy i innych obrzędach.

    • experto

     „Podczas mszy opłatek ulega przemienieniu w ciało (skoro jesteś katoliczką to w to wierzysz), a ty to ciało zjadasz. Nie wiem jaki masz stosunek do kwestii jedzenia ludzkiego ciała”

     Wszystko dobrze, tylko ze to nie jest ludzkie ciało 😉
     Więc nie ma mowy o kanibalizmie.

    • nowecant

     A Jezus to przepraszam kim był? Celowo rozmywasz to co napisałem? Skoro dla ciebie to tylko opłatek, to po co klękasz przed opłatkiem?

    • Kinga

     Jezus byl i jest Bogiem, naszym Zbawicielem. To przed Jego Majestatem klekamy.
     Myslisz , ze wszystko mozesz rozebrac rozumem? To rozbierz mi skad sie wziales? Mysle, ze ty jako osoba wierzaca….tak, tak nie pomylilam sie , bo wierzysz ze masz na przyklad mozg wyjasnisz te kwestie bez problemu. Tylko prosze bez darwinizmu i wielkiego wybuchu…

    • experto

     „Celowo rozmywasz to co napisałem?”

     Nie rozmywam, tylko uściślam twe mętne stwierdzenia, więc napisz moze, jak rozumiesz „kanibalizm”.

    • nowecant

     A i jeszcze jedno: nie obrażam Boga. Dla mnie przekręcanie do granic niemożliwości nauk Jezusa i jedzenie jego ciała jest obrazą dla Boga.

    • Kinga

     Pan Jezus w czasie Ostatniej Wiczerzy ustanowil Kaplanstwo, Sakrament Spowiedzi Sw. oraz Komunie Sw. To wielki cud moc polaczyc sie z Cialem i Krwia , Dusza i Bostwem Jezusa Chrystusa. To nie jest spozycie kotleta schabowego Bartoszu….
     Jezus nie chcial nas zostawic samych , bo wiedzial ze zaraz skakalibysmy sobie do oczu…Chcial nas Soba zjednoczyc.Bog jest Miloscia i Madroscia.
     Chrzescijanie gina dzis masowo w Iraku, Egipcie, Syrii, w Afryce…szatan szaleje..Twoja nienawisc do nas nie jest odosobniona..a Boga to juz nie mozesz gorzej obrazic, obrazajac OFIARE JEGO SYNA.

     WIARA W REINKARNACJE WYKLUCZA SENS ODKUPIENIA.Posluchaj siostry Michaeli Pawlik. Wiele lat spedzila w Indiach. Dowiesz sie czym jest reinkarnacja i na czyj uzytek ja stworzono. Powiem tylko ze usprawiedliwia mordy na biednych, brak pomocy dla nich skoro bogaty , stojacy kaste, czy dwie wyzej zabijajc cie daje ci rzekomo szanse na lepsze wcielenie….

     http://www.youtube.com/watch?v=sL1YtSJFAg0

     http://www.youtube.com/watch?v=dlO_5lSettw

    • nowecant

     Wiara w czyściec, w odpusty itp. całkowicie pozbawiana sensu odkupienie. Co do Indii to jest odwrotnie. Tam ludzie na podstawie wiary w reinkarnację poprzeinaczali to i zeszli na złą drogę. Jakkolwiek byś nie nazwała jedzenia ciała to (i tu pozwolę sobie pogrubić) SPOŻYWANIE KOMUNII ŚWIĘTEJ TO JEDZENIE CIAŁA TAKIE SAMO JAK TO TWOJE JEDZENIE KOTLETA, ponieważ sama wierzysz że fizycznie przemienia się to w ciało – i nie ulega wątpliwości, że tak jest, bo jeśli ktoś twierdzi, że to nie jest ciało, to gdzie jest sens jego całego obrzędu i czyjejś wybiórczej wiary – „wierzę, że dzięki Eucharystii coś zyskam, ale w to że zjadam ciało to już nie bardzo wierzę, bo jedzenie ciała jakoś nie bardzo mi pasuje”

    • nowecant,
     jeśli spożywając Komunie Św. wierzysz, że jesz kotleta, to jesz kotleta, i niczego więcej się nie spodziewaj …
     i dajcie już sobie spokój z tym spożywaniem ciała jako mięsa ….
     w duchowości są jeszcze inne ciała – duchowe ….
     a Komunia Św. dokładnie określa jakie ciało ty w siebie przyjmujesz – Chrystusowe ale nie to fizyczne tylko na duchowym poziomie świadomości, jeśli rozumiesz co to znaczy?

    • Kinga

     Cud w Sokolce widzialas?

    • Nie widziałam cudu w Sokółce, co jedyne to tylko o nim słyszałam …..

     Tak to się jakoś w moim życiu układa, że nie podróżuję do miejsc Objawień i cudów .. i nie dla tego, że nie chcę …..

     Kinga, kiedy przekroczysz 6 wymiar już nie musisz szukać miejsc cudów i objawień, te same wchodzą w twoje życie, bez względu na to w jakim miejscu świata mieszkasz, to nie ty podróżujesz do nich, to one podróżują do ciebie i towarzyszą ci nieustannie …. dopiero wówczas pojmiesz sens prawdziwego życia po tej i po drugiej stronie lustra.
     Dopiero wówczas pooznasz co to jest Prawda i fałsz. I będzie to bolesna lekcja, bo przewróci wszystko w co do tej pory wierzyłaś …

     Wielcy mistycy nie szukali miejsc cudów i objawień, objawienia i cuda towarzyszyły tym miejscom, w których oni przebywali. To do tych miejsc przyciągają ludzie aby wzmocnić swoją wiarę, aby rozwiać swoje wątpliwości ….
     przez skromne mieszkanie Marty Robin przeciągnęło więcej tłumów niż przez nie jeden kościół …… tak za jej życia jak i po jej śmierci … i trwa to do dzisiaj.

    • Kinga

     Vismayo, z calym szacunkiem ale ja juz te wymiary przerabialam i jest to uluda i oszustwo. Naczytalam sie i naogladalam tych Davidow Ickow i innych new age agentow…Nigdy nie wroce juz do tych klamstw, drgajacych czasteczek i energii kosmicznych…Czlowiek mysli, ze odkrywa nowy swiat, ze to co do tej pory wiedzial to tak naprawde nieprawda…ze inni sa tacy zacofani, a swiat kosmitow, drgan , kundalini itd jest taki fascynujacy i „naukowy”.. a my tacy wyroznieni i madrzejsi od innych…

     Vismayo slyszalas o Sokolce, o Marcie Robin (fascynujaca, nieprawdaz?).Jako ciekawostke podam ci namiar na cud w Lanciano.

     http://www.voxdomini.com.pl/vox_art/lanciano.html

     Skoro wspomnialas o Marcie Robin, to zostala napisana taka piekna piosenka o niej, z jej modlitwa. Dedykuje ja dla ciebie ode mnie, jako dowod sympatii i prosze nie bierz tego jako probe nawracania czy cos takiego. Po prostu jest piekna muzyka i wykonanie tez.Moja ulubiona.

     https://www.youtube.com/watch?v=UGn_hg8Aizg

    • Kingo, dziękuję za twój dowód sympatii i modlitwę, którymi nigdy nie gardzę …. a co do nawracania, to niech każdy dba o swoje wnętrze, o swoje drogi, nikogo nie nawraca i wkłada na swoje drogi, i już na tym świecie napewno będzie dużo lepiej ….

     O cudzie w Lanciano równiez słyszałam, wiele lat temu miałam taką obsesję, wyszukiwałam wszystko co na świecie odbiega od przyjętej normy, w tym cuda, objawienia i niezwykłe historie …. i ciągle mi coś z tego pozostało …. i często o tym piszę na swojej stronie.

     Wiesz, możesz sobie nie wierzyć w dragające cząsteczki kosmiczne, mój mały synek ( kiedy jeszcze takim był) tez nie wierzył, że jak spadnie z dużej wysokości na zieloną trawkę to mu się żadna krzywda nie przytrafi, miał tak silną swoja dziecięcą wiarę …..
     ale te dragające cząsteczki kosmiczne to nie paranormalne zjawiska tylko czysta fizyka…. i czy wierzysz czy nie, one istnieją, i nie ma dla kosmosu znaczenia twoja wiedza w tym temacie.
     Pozdrawiam.

    • Kinga

     Dobrze napisalas, czasteczki istnieja, uczylam sie o tym na studiach. Takimi je stworzyl Bog. A jakie jest twoje wytlumaczenie na istnienie swiata i tych czasteczek? Wielki wybuch, ingerencja malych ludzikow z kosmosu?

    • tak cię uczyli na studiach, o stworzeniu świata przez Boga? To chyba studiowalaś w nie tej epoce ….. bo mnie uczono zupełnie czegoś innego …. o tym Boskim stworzeniu dowiedzialam się z lekcji religii.

    • Kinga

     Nie odpowiedzialas mi na proste pytania Vismayo??? Za trudne dla ciebie? Skad sie wziely te twoje drgajace czasteczki z ktorych jestes zbudowana???

     Nie uzywalas na studiach wlasnego umyslu, tylko wierzylas slepo w to co ci mowia?? A wlasciwie to nic nie mowia jak powstaly te czasteczki. Mialam i fizyke i astronomie i matematyke i wiele , wiele innych scislych przedmiotow i nikt sie z wykladowcow nie silil nawet na wyjasnienia…Ale widze ze ty slepo uwierzylas w ewolucje, darwinizmy, wielkie bum bum i ludziki z antenkami??? To ty wierzaca jestes bardziej niz ja….

    • Kinga, moje wibracje i moje życie napewno wzięły sie stąd co każde jedno, w tym twoje …. 🙂
     a skąd, to tobie nie musze udowadniać, bo ja jestem prosta kobieta, bez studiów, czy naukowych tytułów, i ledwo umiem czytać i pisać …… a co dopiero głębsza wiedza z fizyki, astronomii i matematyki … te mnie nigdy nie prowadziły w życiu, tylko moja intuicja i jeszcze kilka takich maleńkich życiowych epizodów, które były tylkoo moim doświadczeniem i nadały mojemu życiu sensu.

     A ty z tymi antenkami i bum morduj się dalej …. 🙂

    • nowecant

     Rozumiem co to znaczy, jednakże jakie by to nie było ciało czy jawne czy którekolwiek z 8 innych ciał człowieka jest to nadal jedzenie czyjegoś ciała i nie miałby tu znaczenia fakt ze nie odbywa się to fizycznie.

    • Kinga

     nie mozesz zrozumiec swoim umyslem czegos co nie jest z tego swiata, musialbys uzyc serca aby to zrozumiec.
     Nie ma zadnych innych 8 cial…wiesz przyszlo mi teraz do glowy cos takiego…jak byles w lonie matki to zjadales jej cialo czy nie?

    • experto

     Kinga – dobre pytanie rozszerzające ciasnotę horyzontów 😉

     Czekamy zatem na odp.
     Tylko czy się doczekamy.

    • experto

     „Zycie wieczne to ja miałem i bez Jezusa, bo po śmierci się odrodzę, tudzież zreinkarnuję.”

     Tylko jakie życie?
     A jak zreinkarnujesz w ptaszka i zostaniesz zeżarty przez kota ? 😉

    • nowecant

     Nie mam zamiaru dłużej przekomarzać się z twoimi dziecinnymi wstawkami ani cię edukować. Mam nadzieję, że sam poszukasz wiedzy, może tym razem dalej niż w podręcznikach do podstawówki i kolorowych gazetach.

    • Kinga

     Zwolenniku reinkarnacji, posluchaj na youtube.com wywiadow z siostra Michaela Pawlik. Osoba nie tylko duchowna, ale i dobrze wyedukowana formalnie, zyjaca w Indii wiele lat, na ktoryms z tych filmow, pokazuje roznice pomiedzy katolicyzmem a reinkarnacja….Jak wspanaila jest wiara katolicka…Swoja droga Hitler ze swita tez podpierali sie reinkarnacja, ona tak swietnie tlumaczy ich zbrodnie…

    • monitorpolski

     A ty posłuchaj co mają do powiedzenia ludzie, którzy twierdzą, że pamiętają swoje poprzednie wcielenia. Trzeba zachować otwarty umysł, bo jeśli jest coś czego się nie da wytłumaczyć, to należy zrobić porządek w swojej głowie.
     Nie, ja nie pamiętam poprzedniego wcielenia, a żałuję, bo ponoć byłem boliwijskim księcem. 🙂

    • experto

     „…co mają do powiedzenia ludzie, którzy twierdzą, że pamiętają swoje poprzednie wcielenia. ”

     To jest niestety powszechny błąd i błędny pseudoargument za reinkarnacją, rzekoma pamięć rzekomych poprzednich wcieleń.

     Z faktu posiadania jakichs wspomnień czy wizji nie wynika, ze to są wspomnienia czy wizje tej osoby, tym bardziej, ze mają ew. dotyczyć rzekomych poprzednich żyć.

     Sposobów zaimplementowania różnych wspomnień czy wizji mogą być prawdopodobnie dziesiątki, jak również może to być na zasadzie telepatii, prób dojscia do czyjejś świadomosci dusz czyśćowych, wpływy demoniczne, genetyczna pamięć pokoleniowa, zwykłych oszustw, itd. itp.

     Tego rodzaju „wspomnienia” uzyskuje sie w stanach hipnotyczno transowych, wiec niewykluczona jest sugestia czy wpływy duchów, telepatia, itd. a człowiek sam nie jest własny ocenić co widzi i czy to on czy nie, itd.

     „ponoć byłem boliwijskim księcem.”

     tja, jakos wszyscy się książetami, faraonami, generałami, a brak zwykłych chłopóww, niewolników, prostytutek, itp. 😉

    • Kinga

     Mysle, ze dobrze byloby przyjrzec sie jak to sie dzieje , ze ci ludzie rzekomo pamietja te wcielenia? Czy nie odbywa sie to na zadadzie hipnozy? Ktos, badz jakis duch nieczysty, czyli nie pochodzacy od Boga moze czlowiekowi namieszac w mysleniu.
     Wiele chorob okreslanych jako psychiczne sa skutkiem opetania, badz dreczenia szatanskiego. Oczywiscie nie wszystkie choroby psychiczne sa w tej kategorii.Prawdopodobnie anoreksja, schizofrenia( w wielu przypadkach) moze byc skutkiem takiego dreczenia. Ktos moze wygladac jak szkielet i kazdy obok widzi te osobe jako szkielet, ale sam zainteresowany widzi w lustrze faktycznie obraz grubasa. Egzorcysci wspolpracuja dzis czesto z psychiatrami. Jesli ktos przyjdzie do takiego ksiedza jest poddawany pewnym sprawdzianom, czy faktycznie jest to opetanie czy tez psychoza.
     Otwarty umysl to dobra sprawa, jak dlugo czlowiek ma wzglednie poukladane w glowie. Bo jak nie bardzo to moze szybko zejsc na manowce.

    • bartosz

     Hitler byl zafascowany okultyzmem a nie reinkarnacja.Napisz lepiej co mieli napisane na pasach zolnierze niemieccy?.

    • Kinga

     Heinrich Himmler był nekromantą — niejednokrotnie przy podejmowaniu decyzji „radził się” duchów zmarłych szlachciców niemieckich. Sam uważał się za wcielenie średniowiecznego króla Henryka I (Ptasznika), który miał kierować jego postępowaniem. W swoim zamku w Wewelsburgu (Westfalia) próbował odtworzyć zamek św. Graala. Powołał krąg medytacyjny skupiony wokół okrągłego stołu, stworzył armię mnichów — wojowników oraz organizację zajmującą się tropieniem reliktów pogańskich i chrześcijańskich. Jedna z tajemnych organizacji — Ahnenerbe (Dziedzictwo Przodków) — poszukiwała takich przedmiotów, jak Święty Graal, Arka Przymierza, czy Całun Turyński. Przy umieszczonym na szczycie zamku Himmlera dębowym stole mogło zasiąść 12„rycerzy”

     Okultyzm, reinkarnacja, wszystko to miescilo sie w ich chorych umyslach.

    • experto

     „Gott mit uns” czyli „bóg jest z nami” – celowo piszę z małej litery,gdyż problem polega na tym, jakiego to „boga” mieli namyśli.

     Jasną jest sprawą, że Bóg, którego objawił Chrystus, który jest Miłością, kochajacym Ojcem nie może być z ludźmi, którzy wybierają mordowanie innych jako sposób radzenia sobie z włąsnymi problemami.

     Więc prawdopodobnie jakiegoś innego „boga” mieli na myśli, a wiadomo, jaki to „bóg” patronuje zabijaniu, niszczeniu, śmierci – ten z pewnoscią był z nimi, i to z niejednym baaardzo blisko, a nawet mozna powiedziec, ze wielu niosło go w swym wnętrzu…

    • bartosz

     experto wiec kto prowadzil wojny przez wieieki i dla ktorego Boga?kto????????.Czym byl kanal watykanski(caritas)przez ktory uciekali zbrodniarze nazistowscy???????.Kto zmienial biblie przez wieki dla wlasnych potrzeb??????.Dla nich bog byl tez bardzo wielki ,jak dla ciebie i tobie podobnych.Po owocach poznacie ich,owocow jest tu pelno miluacych jedynego Boga ,tylko sa robaczywe.Pozdrawiam

    • Kinga

     Napewno nie katolicy, tylko robaczywy Bartosz.

    • Kinga

     Tysiące koczowników usiłuje zostać Dolnoślązakami

     Info z regionalnego żydowskiego brukowca (po naszych kosmetycznych korektach), ale śmiertelnie poważne. To nie jest błaha sprawa, gdy do Polski walą drzwiami i oknami hordy bandyckich psychopatów, koczowników z izrahella. Na ubożeniu Polaków koczownicy robią biznes – tak można w skrócie naświetlić historię III RP. Z jakimi „biznesami” ma związek obecna inwazja?

     Do dolnośląskiego urzędu wojewódzkiego wpłynęło w tym roku 1800 wniosków od izrahellczyków, którzy albo po wojnie, albo w latach 60. opuścili Polskę, ale teraz chcą uzyskać potwierdzenie polskiego obywatelstwa. Z roku na rok przybywa osób, które chcą mieć paszport z orłem w koronie (masońskim herbem, gwoli ścisłości/a303).

     W powojennej Polsce mieliśmy do czynienia z dwiema falami wyjazdów do izrahella – tuż po wojnie oraz na przełomie lat 60. i 70. W PRL-u, zgodnie z wytyczną partii, tym, którzy uznawali izrahell za swoją ojczyznę, urzędnicy gotowi byli wydawać emigracyjne paszporty. Warunkiem było zrzeczenie się obywatelstwa polskiego.

     Ale zgodnie z obecnie panującym prawem, wymaganie to nie było legalne. Dlatego osoby, które wtedy wyjechały do izrahella, mogą się starać o potwierdzenie polskiego obywatelstwa – wystarczy, że złożą odpowiednie dokumenty w konsulacie. Stamtąd papiery trafiają do odpowiedniego wojewody.

     Jeśli starający się o potwierdzenie podaje jako ostatni adres zamieszkania na Dolnym Śląsku, decyzję wydaje nasz wydział spraw obywatelskich i cudzoziemców.

     Na podstawie: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/1004433,tysiace-izraelczykow-chca-zostac-dolnoslazakami,id,t.html

    • bartosz

     Jak przystalo na prawdziwego katolika ,do piekla z inowiercami!!kto nie jest z nami jest przeciwko nam.Historia lubi sie powtarzac,znow zplona stosy.A przy niedzielnym rytuale sobie grzechy odpuscimy nawzajem.NIE MA W BIBLI NIC O CELIBACIE,ZNACIE SIE CZY SIE NIE ZNACIE????

    • bartosz

     Czy jezus Chrystus byl zydoskim krolem?,jezeli tak czyz to nie wspaniala nowina ze zydowscy bracia chca zyc w kraju umilowanym przez Jezusa?

    • Kinga

     Nie masz zielonego pojecia o katolicyzmie. Jestes bardzo wrogo nastawiony do katolikow, ale ciagle ukrywasz swoje prawdziwe barwy. Pochwal sie bohaterze polykajacy antykatolicka propagande jak zywe rybki, kim jestes???? Wstydzisz sie tchorzu? Stosy to twoi zapalali… Jezus Chrystus jest Bogiem i nie ma zadnej narodowosci.Wasze klamstwa juz nie pracuja…Dlaczego wszyscy was wygnali w Europie? Jakos nikt sie nie chcial wami cieszyc, ciekawe dlaczego???
     A dlaczego to zydowscy bracia w usraelu mieszkac nie chca tylko sie pchaja do czyjegos domu bez zaproszenia?? Ty im zrobisz miejsce u siebie…

    • bartosz

     Mow za siebie.Wstydze sie za takich ludzi jak ty,tchurzem mozesz nazywac swojego meza(jezeli masz i ci na to pozwoli).Nie mieszkam w Polsce wiec nikt sie do mnie nie pcha.”Dlaczego wszyscy was wygnali w Europie? Jakos nikt sie nie chcial wami cieszyc, ciekawe dlaczego???”-Wami???????.Jak czegos nie wiesz to zapytaj.Jak nie masz argumentow to ziejesz z doopy nienawiscia.Zastanow sie dwa razy zanim kogos urazisz.

 • Foczka

  Kazdy myslacy człowiek pragnie odnależc sens zycia i panaceum na zdrowie i długie zycie .Jestem osoba sceptyczną bo wiem ze bardzo łatwo jest manipulowac innymi .To co zrobiono z nasza wiara to juz jest zakrawa o pomste do samego Najwyzszego .Wiem jedno tam gdzie zbija sie pieniadze mieszajac w to Boga tam jest chciwy człowiek niestety.

 • Kinga

  Jestem wstrzasnieta!!!! Ludzie to ZWYKLY OKULTYZM !!! Diabel moze przyniesc chwilowa poprawe, ale to nigdy nie trwa dlugo. Potem zas jestescie w jego szponach. Szok!!!!! Wahadelka, czakramy, moce, energie…Panie Marku, Panie Janie zawroccie z tej okultystycznej drogi, poki czas. Obrazacie Boga, igracie z diablem…Egzorcystka od siedmiu bolesci…to oszustka , albo gorzej satanistka…

  • mi sie wydaje ze ty jesteś kims ze słuzby zdrowia jakąs albo pigułą albo tanim doktorkiem a oni bardzo chca by ludzie byli chorzy bo ztego kase mają stop medycynie

   • Kinga

    Pudlo. Sluzba zdrowia wykonczyla mi ojca, a teraz matke. Ale wole stracic to zycie ,niz zycie wieczne postawic pod znakiem zapytania wierzac okultystom zamiast Bogu.

    • Irol

     Powtórzę: Nie wierz, sprawdzaj, a lepiej na tym wyjdziesz.

    • els

     Bardzo mądre zdanie 🙂

     co do pani wróżki, mimo, że mam kontakt z innymi bioenergoterapeutami – ona wydaje sie jakaś inna i mało przekonująca 🙂

    • experto

     Jak masz kontakt, juz możesz być zainfekowana, jak uważają egzorcyści. Uważaj na siebie…

    • od

     Experto, wybacz, że nie wypowiedziałam się w końcu nt. raka kości i krwi, ale temat tak szybko przeleciał, że może będzie jakaś następna okazja.

     Pozdrawiam 🙂

    • Kinga

     Irol@ jak sprawdzic skad sie wzielismy??? Z Bogiem nigdy nie wyjdziesz zle…

  • Extazed

   często ludzie z wahadełkami i czarkami bywają lepszymi ludźmi niż nie jeden zaszufladkowany wyznający religie ludź.

   • experto

    I odwrotnie 😉

    • Extazed

     Owszem to miecz obusieczny, ale co tylko potwierdza, że bez względu na podziały, skurwysynem może być każdy.

    • Kinga

     zadajac sie ze zlymi mocami sciagasz na siebie ich dzialanie. Ktos kto naraza swiadomie innych na takie zlo jest milym i dobrym czlowiekiem wedlug ciebie?

     ostrzezenie.wordpress.com

    • nowecant

     Chciałbym wystosować krótką odezwę czy też lekcję do ludzi, którzy piszą o sprawach, o których ich jedyne pojęcie to takie że to coś jest be i szatańskie., to jest o sprawach powszechnie (tzn. w rozumieniu bezmózgowej podręcznikowej nauki) uznawanych jako paranormalne. Mowa tu o bioenergoterapii, otwieraniu czakramów, aurze i innych pojęciach.
     Otóż: posiadanie umiejętności bioenergoterapeutycznych, otwarcie czakramów, kontrola różnego rodzaju energii przepływających przez nasze ciała, kontakt z bytami pozaziemskimi NIE SĄ równoznaczne z opętaniem, jeśli są robione rozsądnie i z odpowiednią wiedzą i ochroną przed istotami ciemnymi. Jeżeli ktoś zbudował sobie podstawy etyczno-moralne i powoli, krok po kroku rozwija siebie, odkrywa w sobie prawdziwe „ja” , nie wykorzystuje nowych zdolności na pokaz lub w złym celu, potrafi chronić się przed dostępem demonów to nie macie podstaw nazywać takiej osoby opętaną.
     Słowo opętany staje się w niektórych komentarzach odpowiednikiem „oszołoma” – jak ktoś mówi prawdę, co do której boicie się przyznać albo dysponuje wiedzą, umiejętnościami przekraczającymi waszą wiedzę czy też niewiedzę (do której przecież nikt nie chce się przyznać) to od razu w przekonaniu niektórych z automatu musi być kontrolowany przez demony. Przestrzegam przed takim myśleniem, a przede wszystkim przed realizacją tego myślenia w formie słowa pisanego bądź mówionego.

    • … i tu masz rację,
     ważne aby wszystko czynić w czystości serca …..
     a nie naginać tylko swojego rozumu i łapać w garści wszystko co nam świat proponuje.

    • monitorpolski

     Oczywiście, że nie jest to opętanie. Tylko ludzie pozbawieni zdolności analitycznego myślenia mogą tak twierdzić. Niestety, wielu jest tych, którzy przesali myśleć, a kierująsię dogmatami wżyciu. To zawodzi prędzej czy później, jak instynkt u zwierząt, którym zmieniło się warunki życia.
     Ci bioenergoterapeuci, których znam, z Irmą włacznie, są ludźmi głębokiejwiary katolickiej. Mało kto się tak żarliwie iszczerze modli jak oni. A to dlatego, że mają bardzo bliski kontakt z Bogiem. Nie róbcie z nich sług szatana, bo sami wyrządzacie sobie krzywdę.

    • Dzisiaj zwykły lekarz, w dodatku często działając zupełnie nieświdomie może na człowieka ściągnąć złe moce faszerując go chemicznymi lekami ( w dodatku za przyzwoleniem pacjenta lub jego rodziny) …… a przecież są i takie leki, które pomagają, przedłużają życie, żywotnośc ciala, przynoszą ulgę, choćby taka morfina używana dzisiaj w hektolitrach, szczegolnie na oddzialach onkologicznych, chirurgicznych ….
     tutaj trzeba się zastanowić jak ten „cudowny” specyfik przynoszący choremu ulgę wpływa na jego ducha? Sa na takim samym poziomie jak każdy przeciętny narkoman, z tak samo potłuczoną duszą.

 • roma

  Panie Marku wlasnie otrzymalam taborecik od pana Jana ….moze cos wiecej na ten temat ????pozdrawiam serdecznie z Rzymu

 • Majka

  A tu taka „nowinka” . „Agharta zyjemy wewnatrz czy na zewnatrz Ziemi” ? 😉

  http://www.youtube.com/watch?v=8fRmh6cDJuI&feature=c4-overview&list=UULZvSCTrfqhOKFTaRnkJ-QQ

 • Cieszę się Monitor, że nareszcie zrobileś odkrycie, że śmierć tak naprawdę nie jest śmiercią tylko przemieszczeniem się twojej świadomości w przestrzeni i czasie. Twoje narodziny w innym wymiarze. Może już nie będziesz tak mocno sie jej lękał, póki co widzialam w tobie tylko wielka psychozę, jak sie bronić przed śmiercią i żyć wiecznie w jednym wymiarze …. to jest już duży krok w twoim życiu …. chociaż masz ich jeszcze wiele do wykonania aby przemodelować własne życie na lepsze wartości, głębsze poznanie i zrozumienie swojego bytu i innych …. pozdrawiam :).

  • monitorpolski

   Czy ktoś kto się lęka śmierci igra z nią latami?

   • Tu nie chodzi o igraniie ze śmiercią, to się raczej nie opłaci …… i jest straszną głupotą, cały czas żyją tacy co pokazują światu swój szalony heroizm …. nawet ubrani w ładunki wybuchowe …

    tu chodzi o zrozumienie śmierci i własnego sensu życia … i nie ma co szukać tego co w człowieku prawdziwe za pomocą czarnoksiężników, jasnowidzów tylko we własnym sercu, tam jest zapisana twoja tajemnica życia, i tego kodu nikt nie potrafi złamać. Kiedy się przebudzisz do tego stanu, to będzie zarazem twoja śmierć – dotychczasowego twojego myślenia, życia, i nowe narodziny, będziesz w tym samym ciele w pełni żywy i zmartwychwstały. Od tej pory twoją drogę będzie rozjaśniać tylko światłość.

    • żurek

     ważne żeby rozumieć . Piękny tekst .

    • Kinga

     Zaden piekny tekst, to okultyzm jest. Jesli nie zwracacie sie do Boga to stajecie sie lupem diabla. Inaczej sie nie da….. Zadne przemieszczanie…tylko niebo albo pieklo…final wybor nalezy do was, a czasu juz niewiele.obudzcie sie…

    • Kinusia,
     widzisz tylko białe i czarne,
     jesteś duchowym daltonistą, to tacy najczęściej wpadaja w przepaść, bo są ślepi ………

    • Kinga

     Vismayo, nie ma potrzeby zdrabniania mojego imienia do poziomu malego dziecka.Jestem dorosla, sadze, ze ty tez, wiec tak sie traktujmy.Jestem duchowym realista a nie daltonista. Widze jasno i przejrzyscie.Nie ma potrzeby kombinowac w tej materii.A co do polcieni to moga byc odpowiednikiem czyscca.Jesli ktos zyje uczciwie , jest dobrym czlowiekiem i nie wierzy w Jezusa Chrystusa rowniez moze sie zbawic, tylko nigdy nie pojdzie bezposrednio do nieba.Trafi do czyscca gdzie bedzie poznawal Jezusa, dopiero pozniej pojdzie do nieba.Jednak nikt tej gwarancji nie ma, ze trafi do czyscca. Kazdy z nas moze pojsc do piekla. Jednak znajac prawde o Jezusie i odrzucajac Go swiadomie nie jest to wedlug mnie dobrym wyborem.Pozdrawiam.

    • experto

     Jest tragicznym wyborem, co tu dużo mówić, swiadczącym albo faktycznie o nieznajomości, albo o demonicznym zaprzedaniu się złu.

    • No to mnie Kingo mocno pocieszyłaś, wierzę w Jezusa Chrystusa, a nawet sławie Jego nauki aż do znudzenia, znaczy, mam małą gwarancja według twojego rozeznania, że nie trafię do piekła …. Bogu dzięki i za to …… pozdrawiam 🙂

    • Kinga

     Nikt z nas nie ma zadnej gwarancji, ze nie trafi do piekla. Mamy wolna wole. W zaleznosci jak ja uzyjemy, trafimy tam na co sobie zasluzymy.Pozdrawiam.

    • No wlaśnie Kingo,
     NIKT nie ma żadnej gwarancji ……
     toteż takie pouczanie na zasadzie – prowadził ślepy ślepego nic tu nie wniesie ….,

    • kk7qq

     Kinga@ pieklo mamy juz na ziemi 😉

    • Kinga

     „Dlaczego mówicie do mnie: „Panie, Panie, a nie czynicie tego, co mówię?” (Łk 6:46).

     „Nie każdy, kto do mnie mówi: Panie, Panie, wejdzie do Królestwa Niebios;

     lecz tylko ten, kto pełni wolę Ojca mojego, który jest w niebie.” (Mt 7:21).

     kk7qq@ nieprawda. Na ziemi jest ciagle swiatlo Boze, nawet najgorszy grzesznik ma ciagle dostep do milosierdzia Bozego i moze sie nawrocic. jak umieramy nie ma juz zadnego milosierdzia tylko sprawiedliwosc…a pieklo jest na zawsze , bo nie ma tam czasu jak na ziemi…no i bez porownania wieksze cierpienie niz najgorsze cierpienie na ziemi. Dusze sa tam w rekach zlego…a on nas nienawidzi..

    • Kinga

     Vismaya@ masz wolna wole. Mozesz wylaczyc komputer na przyklad albo omijac moje wypowiedzi.Posluchaj wiec moze kogos innego…

     http://www.youtube.com/watch?v=ocdhhRcGg1g

    • Kingo, to nie ja ciebie pierwsza zaczepiłam, a teraz wtykasz mi swoją wolną wolę …. a ja wg mojej zamknę komputer kiedy mnie się spodoba. 🙂

    • Don Pedro

     Kinga. O wolną wolę najlepiej zapytaj żołnierza na froncie, albo kobietę porwaną do domu publicznego. Punkt widzenia z za monitora może być fałszem.

    • Kinga

     zolnierz moze zdezerterowac, albo moze strzelac, moze strzelac w powietrze, albo w srodek czyjegos czola. Kobieta porwana do domu publicznego moze robic wszystko co jej kaza aby przezyc , albo moze zaprzestac walki o przetrwanie… Nie oceniam zadnej z tych postaw, ale wybor jest…nawet w tak ekstremalnych sytuacjach. Porwany w Iraku geolog z Krakowa, mogl przejsc na islam i ocalic zycie, albo mogl trwac w wierze katolickiej i zostac zabity…wybral to drugie…a co my bysmy zrobili w takich sytuacjach?

     Vismayo@ to jest dokladnie o co mi chodzilo, ze to ty zdecydujesz co zrobisz ze swoim zyciem, nikt inny, ale czasami warto posluchac innego punktu widzenia.

    • Kinga, coś mi sie wydaje, że juz dawno sie pogubiłaś w tych swoich argumentach ….. rozpoczęłaś tą swoją fanatyczną wojnę na zbyt wielu frontach, a jak widać z wiedzą u ciebie krucho nawet z zakresu Biblii.

    • Kinga

     Moje wypowiedzi sa spojne. Widze, ze brakuje ci argumentow merytorycznych dlatego zaczynasz atakowac ponizej pasa.Zreszta zle zaczelas od samego poczatku probujac sciagnac mnie do roli malego dziecka…Kinusiu, prawda??? Pokaz dziewczyno swoja wiedze. Wspomnialas Biblie ale jakos brakuje ci odwagi aby cokolwiek zacytowac.Dyskusje nazywasz fanatyczna wojna???? Nie zawsze chyba w zyciu wszyscy sie z toba zgadzali???

    • experto

     „Porwany w Iraku geolog z Krakowa, mogl przejsc na islam i ocalic zycie, albo mogl trwac w wierze katolickiej i zostac zabity…wybral to drugie…”

     Taki mały przyczynek dla naszego forumowego „islamisty”…

     Inna sprawa, czy to byli „prawdziwi islamiści”, ew. „użyteczni idioci” w przypadku jakiejś prowokacji szytej grubymi nićmi, by wzburzyć Polaków i skierować nienawiść w strone muzułmanów, o co teraz unym chodzi, by się wzajemnie znienawidzić.

    • Kinga

     Bardzo mozliwe. Pamietam jak nasze wladze byly opieszale aby pomoc S.P.Piotrowi Stanczakowi.Minister Spraw Zagranicznych Sikorski celowo, czy poprzez zaniedbanie przyczynil sie do Jego smierci.Pytanie kogo sluchal pan Sikorski w tej sprawie?

    • Kiniu, już się w swoim życiu nacytowałam Biblii i nie tylko …… 🙂

     a z tobą Kinga wszyscy w życiu się zgadzają ?
     Wszystkich zadowoliłaś swoją ideologią?

    • experto

     A co ty tu z jakąś ideologią wyskakujesz Wisiu?

    • Kinga

     ostrzezenie.wordpress.com

     Pragnienie, aby wierzyć, że “wszystko będzie dobrze” oznacza, że wiele z Moich dzieci nie wierzy w istnienie Piekła. Jest to miejsce do którego pójdą ludzie, którzy odrzucają Moje Miłosierdzie, Moją interwencję dla zbawienia dusz. Grzech śmiertelny doprowadzi dusze do otchłani Piekła, chyba że został wymazany przez pojednanie. Ci, którzy mogą nie być winni grzechu śmiertelnego, ale nie wierzą we Mnie, a zamiast tego uwierzyli w jakiś byt, który powstał i wytworzył się w ich głowach z powodu fałszywych idoli, powinni się bardzo obawiać.

     Jeśli odrzucicie Mnie, swojego Stwórcę, to odwrócicie się przeciwko Mnie. Sami się odetniecie. Gdy prawda o Mojej Boskości będzie wam objawiana, wielu z was ostro sprzeciwi się Mnie i cokolwiek zrobię, nie uratuję was od ognia piekielnego. Mogę użyć wszelkiej Bożej Mocy, ale nigdy nie mogę was zmusić do przyjęcia Mojego Miłosierdzia. Nic wam nie pomoże poza modlitwami wybranych dusz. To znaczy, że nigdy nie zobaczycie Mojej Twarzy. Każdy, kto mówi wam, że nie ma znaczenia, czy przyjmiecie Moje Istnienie czy nie, kłamie. Tylko ci, którzy przyjmą Mnie przez Miłosierdzie Mojego Jedynego Syna, mogą wejść do Mojego Królestwa.

     Jeżeli jesteście dobrymi i kochającymi duszami, a nadal Mnie będziecie odrzucać – nawet jeśli Prawda już wam będzie ukazana – również i wy zostaniecie odrzuceni ode Mnie. Życie wieczne nie będzie waszym udziałem.

     Udzielam Daru oczyszczenia wam wszystkim, jednak teraz w szczególności ateistom i poganom. To oczyszczanie będzie bolesne, ale w wielu przypadkach otworzy im oczy na Prawdę. Wam, którzy nie z własnej winy urodziliście się w rodzinach pogańskich, udzielę Miłosierdzia. Lecz dla Was, którzy otrzymaliście Ewangelie i wiecie o istnieniu Boga w Trójcy Jedynego, a teraz Mnie odrzucacie, nie ma nadziei, dopóki nie odwrócicie się i nie odpokutujecie za swoje grzechy. Potem musicie błagać o zbawienie swoich dusz.

     Wasz Ojciec

     Bóg Najwyższy

    • Extazed

     czyściec został stworzony przez ludzi dla ludzi, by móc zarabiać kasę na przedmiotach które rzekomo miały pomóc się zbawić. Instytucje kościelne niezależnie od kanony wiary służą zarabianiu pieniędzy na ludzkiej wierze i nie bójmy się tego użyć naiwności. Kto tego nie widzi, jest trybikiem w tej maszynie po prostu.

    • experto

     Twoje absurdalne stwierdzenie można by odnieść do innych dziedzin, weźmy np medycynę po podstawieniu mamy:

     „Medycyna(swego rodzaju nomen omen „czyściec”, a jak zwracał uwagę @peryskop, w swersji zmodyfikowanej przez „nazistów” – „pryschnitz”) została stworzona przez ludzi dla ludzi, by móc zarabiać kasę na przedmiotach które rzekomo miały pomóc się wyleczyć (zbawić od „zła”, którym jest choroba). Instytucje medyczne niezależnie od kanonów biologii służą zarabianiu pieniędzy na ludzkiej wierze i nie bójmy się tego użyć naiwności. Kto tego nie widzi, jest trybikiem w tej maszynie po prostu.”

     Prawdopodobnie równie dobrze dałoby się to odnieść do wielu innych dziedzin i jak ztego widać, zarabiać można niemal na wszystkim 😉

    • Extazed

     Owszem, i dlatego to robią, stąd przeczysz sam sobie iż moje stwierdzenie jest absurdalne. Nie jest absurdalne, to rzeczywistość, i jakbyśmy nie chcieli wyidealizować wizerunku instytucji jaką jest chociażby K K, to wszystko na nic, bo prawda jest z goła inna. Medycyna w swych założeniach ma pomagać, podobnie jak instytucje religijne, lecz jak chociażby w owej medycynie (w Polsce widać to na każdym „rogu przychodni bądź szpitala) wszystko robi się dla kasy i o kasę się tu rozchodzi, dodam iż lekarze świadomie (bądź nie) współpracują z mafią farmaceutyczną, i tu znów rozchodzi się o pieniądze. To nie ludzie rządzą pieniądzem lecz odwrotnie, a hierarchowie wcale nie są odporni na to, ba! są bardzo podatni, co można zauważyć u niespełna większości biskupów i wyżej, a i księża nie odejmują sobie z życia nic a nic, dodając afery za aferami jakie są wokół, to wszystko nie tworzy dobrego wizerunku.

     Odnosząc się do mojej poprzedniej wypowiedzi, czyściec, czy tego chcemy czy nie, został opracowany na soborze trydenckim w 1544 r. przez hierarchów kościoła.
     Żeby zrozumieć powód dla którego to się stało, należało by się zagłębić w ludzką psychikę. Nie chcę pisać wywodów na ten temat, bo zanudzę tu wszystkich, nie mniej, fakt powstania czyścica dał wielkie możliwości zarabiania pieniędzy na dawaniu pokuty, na wierze nie w Boga, a w to, iż mimo że ktoś był zły, to za parę miedziaków wykupi sobie łaskę i znajdzie się w czyśćcu, a nie w piekle. Nie zapomnijmy jakie to czasy były. Ludzie wierzyli w takie coś, więc śmiało wydawali pieniądze na chociażby odpustach na różne bzdety wierząc iż nie pójdą do piekła.
     Proste, logiczne i dające na prawdę duży dochód w strukturach kościoła.

     Niestety ale im wyżej i bliżej władzy tym większym skurwysynem jesteś, rządnym pieniędzy, i jakie by ideały nie były na początku, na końcu pozostaje czysty zysk. Nie omija to nikogo, bez względu na funkcje. Historia to potwierdza, potwierdzenie widać z resztą współcześnie w każdej dziedzinie życia.

    • Extazed

     i sorry za ortografie nie rządnym a żądnym

    • od

     No i za to brzydkie słowo 😉

     Przecież są bardziej oględne, np. łobuz, łajdak, łotr, drań… reszta w słowniku…

    • experto

     „Owszem, i dlatego to robią, stąd przeczysz sam sobie iż moje stwierdzenie jest absurdalne.”

     Nie przeczę sobie, tylko wykazuję absurdalnosć twego stwierdzenia, gdyż twierdziłeś, ze wiara tylko służy zarabianiu.

     Ja powiedziałem, ze w ten sposób by można ośmieszyć każdą działalnosć, co jest absurdem, gdyż różnego rodzaju aktywności mają swój cel własny, inaczej mówiąc wsobny albo wewnętrzny, bez którego nie istnieją i jak go nie realizują to w zasadzie ich nie ma albo stwarzają pozory.

     Stwierdził czy odkrył to już Platon, natomiast czymś osobnym jest wykorzystanie wiedzy czy sztuki do zarabiania. Dziś się dużo o tym mowi, by np. komercjalizować wyniki badań naukowych. Zatem najpierw trzeba coś odkryć, by dopiero potem tego jakoś użyć do zarobku.

     Tak samo z medycyną – jakieś efekty musi mieć i w czymś ludziom pomagać, bo inaczej by upadła, a to ze na tym zarabiaja to inna sprawa. lakarz realnie musi pomagać ludziom, bo bez tego nikt by do niego nie poszedł. Oczywiscie jest to, ze medycyna otoczyła się pozorami i wytwarza wiele złudzeń, ale przecież w wielu kwestiach potrafi pomóc.

     No i podobnie z religią – są pewne sprawy realne i ludzie ich na codzień doswiadczaja, a ze przy tym kręci się moze jakiś biznes, to inna sprawa.

     „czyściec, czy tego chcemy czy nie, został opracowany na soborze trydenckim w 1544 r. przez hierarchów kościoła.”

     No i co z tego? Zrozumienie Objawienia jest procesem rozciągniętym w czasie. Czy tego nierozumiesz jak mój poprzedni dyskutant, który czepił się tego, ze „Trójcy” nie ma w Piśmie sw. tylko „wymyślili ją” na soborze w Nicei? Kinga już gdzieś tu wyjaśniała naturę czy potrzebę czyśćca.

     To jest w zasadzie niepodważalne, gdyz kazda rozwinieta religia widzi konieczność czegoś takiego, nawet Wschod ma reinkarnację mającą służyć oczyszczeniu człowieka, z tym, ze to były domysły ludzi nie mających Objawienia Bożego, które przyniósł dopiero Chrystus.

     Zasadniczo koncentrowano się na piekle i niebie/zbawieniu i potępieniu, dopiero z czasem dostrzezono konieczność opracowania teologicznego różnych stanów przejściowych, zreszta chyba też z powodu objawiania sie dusz czysćcowych różnym swietym – nie wiem, od kiedy są znane tego rodzaju swiadectwa.

     Natomaist to, o czym piszesz wiąże się z praktykami pokutnymi, wśród których jałmużna czy ofiara zajmuje poczesne miejsce do dziś, a to, ze kiedyś z pewnymi rzeczami przesadzano, to w pewnym sensie norma, jak piszesz, bo ludzie są słabi i grzeszni, a czesto zdemoralizowani.

     I co takiego chciwca, złodzieja, czy oszusta miało nawrócić czy jakoś naprawić? Ano to, co kochał i czego pożądał, i co bałwochwalczo czcił, a kiedy błądził i jak to w końcu zrozumiał, powinien się od tego oderwać przez pozbycie się tego, ale dobrowolnie, a mógł tego nagromadzić, ze ho ho 😉

     Stąd powstawały Kościoły, zakony, inne rzeczy, jak taki jeden z drugim wielki bandzior, rabuś czy oszust się nawracali 😉

     A na ile im to pomogło, to już sam Pan Bóg wie, i na ile zmienili się wewnętrznie, bo przecież to sie liczy, a nie ilosć pieniędzy ofiarowanych.

     W Ewangelii mamy przykłąd oszusta – celnika, zawodu znienawidzonego, a jednak rozdał majętność – czy jej rozdanie go zbawiło? Nie. Ale „odpusty” czy jałmużna to tylko pomoc dla zajęcia właściwej postawy duchowej.

    • przeraża mnie to jacy ludzie sa jeszcze zabobonni i ciemni mając taką niską świadomośc, że np istnieje niebo i piekło to straszne że ludzie nie wiedzą kim są powtarzają tylko jakieś formułki nauczone na pamieć jak roboty lub zombi nauczone na lekcji religi dobrze że ja już dawno pojełam o co tu chodzi i juz nie jestem tym ciemnym zabobonnym zombi katolikiem

    • Kinga

     Oswiec mnie wiec kim jestes i skad sie tu wzielas? Pokaz jaka ty masz swiadomosc. Tylko nie mow, ze twoi rodzice wiedzieli jak skonstruowac twoje cialo.
     Piszesz, „juz nie jestem tym ciemnym zabobonnym zombi katolikiem” A kim jestes w takim ukladzie???? Traktujesz zle innych ludzi tylko dlatego, ze mysla inaczej niz ty. Tego cie rodzice nauczyli? To slabo im wyszlo…

    • experto

     Kinga daj spokój, to zazwyczaj trolle powodujace zamieszanie i odwracajace uwagę tematami religijnymi od spraw istotnych, aczkolwiek akurat tu w tym wpisie temat jest quasi religijny.

    • Extazed

     Takie luźne spostrzeżenie, ludzie do Boga się zwracają od dawna, i poza lekkimi przebłyskami, jedyne co z tego przychodzi to pogrążający się upadek człowieka. Może faktycznie trzeba spojrzeć w głąb siebie?

    • Kinga

     Dzisiaj ludzie wylacznie patrza sie w siebie, w swych idoli, a nie w Boga i mamy co mamy…

    • experto

     Dziwne te dialogi – bo Polska jest od 1000 lat schrystianizowana, prawie 2000 lat istnieje chrześcijaństwo, pewne sprawy już dawno zostały wyjaśnione, ze śmiercia na czele…

    • els

     chrześcijaństwo – masz racje 2000 lat istnieje, ale kościół ze swoimi doktrynami niekoniecznie – o to ta wojna ;] Pismo święte też, nie jest w takiej postaci jak powinno, ewangelii było więcej, niektóre nadal leżą w Watykanie i cisza. Więc jak tu wierzyć w Kościół skoro kościół robi od wieków tyle psikusów swoim wyznawcom i siłą rzeczy sam jest powodem do tego, że ludzie na własną rękę szukają niczego innego jak dobra – z dala od kościoła.

    • Kinga

     Kosciol zostal podstepnie zaatakowany przez masonerie.Kardynal Bea na przyklad , poczynil wiele szkody w Kosciele, rowniez jezeli chodzi o liturgie.Takich masonow w kosciele jest dzisiaj wielu..Ludzie szukaja wymowek dla swojej niewiary i dlatego tlumacza swoje odejscie od Kosciola takim czy innym wydarzeniem. Ale jest to nie tylko niemadre ale i zdradzieckie…Czy jak twoj bliski jest zaatakowany przez wroga to go opuszczasz i zostawiasz na pastwe losu??? Czy tez walczysz o niego i mu pomagasz? Pozbawianie siebie Sakramentow Sw. jest dowodem braku wiary.

    • experto

     „Ludzie szukaja wymowek dla swojej niewiary i dlatego tlumacza swoje odejscie od Kosciola takim czy innym wydarzeniem.”

     Dokładnie – dodać mozna, ze wydarzeniem czy stanem czy to z historii czy obecnie się dziejacym…

    • masakalambura

     Ważne byście pamiętali, że wielu z tych co z kościoła odeszli, wcale od Boga odejść nie mają zamiaru. I nigdy nie mieli. Bo to w gruncie rzeczy nie jest możliwe. Możliwe jest jedynie od Boga odwrócenie.

    • els

     ale ja nigdy nie powiedziałem, że w boga nie wierzę, ja nie wierze w czarną mafie – księży i watykan. Nie powiedziałem, że nie żyję zgodnie ze Słowem Bożym, ale mówie, że nie zgodzę sie nigdy z obecnymi doktrynami i postanowieniami watykanu a to nie ma moim zdaniem zbyt wiele wspólnego z Bogiem. Wg. mnie to oni właśnie z Boga zrobili biznes – i ja sie na to nie godzę. Mam wolną wolę, i żyję po swojemu, a to nie znaczy, że w moim życiu nie ma dla mnie boga czy wręcz odwrotnie, że mnie dla niego nie ma. To są dwie różne rzeczy – o których mowił nawet Jezus, nie wy jedyni czytaliście pismo święte.

    • experto

     „… nie zgodzę sie nigdy z obecnymi doktrynami i postanowieniami watykanu a to nie ma moim zdaniem zbyt wiele wspólnego z Bogiem. ”

     Stara heretycka śpiewka 😉
     OTO

 • Roman

  Nawet ksiądz egzorcysta mianowany przez „złego biskupa” ma rzeczywiste prawo wypędzania złych duchów mocą Jezusa Chrystusa. Tak jak np Msza Święta odprawiana przez księdza w grzechu ciężkim jest ważna ale niegodziwa. Ludzie tego nie wiedzą a mogą być w rzeczywistej potrzebie, w zagrożeniu życia.

  • monitorpolski

   Niestety, ale prawda jest przed nami ukrywana. Biblia została zmieniona, historia świata jest całkiem inna od tej, którą nam się prezentuje. Dlatego pojawiają się „nieścisłości” w postaci takich odstępstw jak kobiety – egzorcystki. Naprawdę powinieneś jej spróbować, odmieni całe twoje życie i pogląd na nie. Okaże się m.in., że śmierć nie jest śmiercią. Jan zresztą zrobi niedługo na ten temat serię wykładów. Część jego wiedzy jest zawarta w „Łańcuchu życia”. Zastanów się, dlaczego jest taki atak na Keshe i jego publikacje? Na autora filmu Thrive? Na ś.p. Reicha, Teslę i wielu innych?
   Chcesz konkrety? Oto jeden z nich: http://www.starchildproject.com/

   • Roman

    Mieszanie jednego z największych geniuszy czyli Nikoli Tesli do tej neokomunistycznej propagandy ociekającą perfidną manipulacją jaką jest film „Thrive” jest obrazą dla Tesli.
    Ja wiem że im ma się więcej lat tym trudniej przyznać się do swoich potknięć i wmanewrowań. Ciekawe rzeczy tu są o szczepionkach i prawda o ludziach nękanych przes sądy ale ten artykuł to czysty okultyzm. Dla tych którzy się z tym zetkneli dawniej bezpośrednio lub pośrednio jest to wręcz śmieszne że nie dostrzega Pan faktu zapraszania tu duchów upadłych.
    Duch Święty działa inaczej. Samodzielnie Pan prawdy w tym temacie nie napisze a napewno nie przy udziale jakichś ukazujących się tej kobiecie istot. Pomijam już fakt że charyzma i elokwencja tej kobiety zrobiła na mnie takie wrażenie jak przeciętnej pani Heni z warzywniaka.

   • Kinga

    O rany…W biblii zmienionej czy nie, nie znajdziesz wahadelek, czakramow itp.TO OKULTYZM…biblia szatanska…to nie egzorcystka tylko satanistka.. przypomina czarownice z wahadelkiem…

    • monitorpolski

     I ratuje ludziom życie?!

    • laki

     Pierwszy artykuł na blogu który mnie załamał i dał trochę do myślenia. Szczepionki, rząd światowy, masoneria,itd….. Są to tematy z którymi się zgadzam w 100%. Ale temat tej bioenergoterapeutki jest nieporozumieniem!! Jest to nic innego jak OKULTYZM….. Jest to bardzo niebezpieczna sprawa. Ciekawe co Pan Gawroński by powiedział na ten temat bo o satanizmie on troch wie… Wielu z nas nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, że takie praktyki jak spirytyzm, bioenergoterapia, wróżbiarstwo, horoskopy, karty tarota wystawiają nas na bezpośrednie działanie złych duchów. Te praktyki otwierają furtki, przez które demony trafiają do ludzkich dusz…. Więc jeszcze raz powiadam bardzo mnie rozczarował ten temat i zaniepokoił…..
     POZDRAWIAM:)

    • monitorpolski

     Zapewniam cię, że satanizm wdziera się do Kościoła, a nie do domu Irmy. Jeszcze raz się pytam, jak osobę która czyni samo dobro można podejrzewać o satanizm?! I jeszcze raz namawiam – jeśli ktoś ma wątpliwości, to może osobiście się z nią spotkać i porozmawiać. Przeżyje szok, kóry na pewno zmieni wizję świata. WSZYSTKO JEST INACZEJ NIŻ NAM SIĘ WMAWIA. Szukaj w google „starchild”

    • laki

     Nie wdziera tylko już dawno tam jest. Ale to nie zmienia faktu, że tego typu praktyki są zakazane. Czytałem jak i również oglądałem sporo o złych stronach bioenergoterapii. Zdaje sobie sprawę, że tego typu zabiegi ,mogą pomóc ale również zdarzają się Poważne komplikacje w postaci opętania człowieka. Bo tak juz napisałem wcześniej tego typu praktyki otwierają furtki, przez które demony trafiają do ludzkich dusz…

    • experto

     „WSZYSTKO JEST INACZEJ NIŻ NAM SIĘ WMAWIA. Szukaj w google „starchild””

     Pierwsza część zdania jest bardzo bliska prawdy, gdyż dzisiaj wszystko polega na tym, zeby ludżmi manipulować, czyli nie mówić im prawdy a utrzymywać w pozorach czy wirtualnej rzeczywistości, co pokazał w jaskrawy sposób film „Matrix”. W ten sposób ludzie żyją jak niewolnicy w sztucznych pętach i wyznaczonych obszarach, robiąc to co nakazane przez „włądców”.

     Zmanipulowane czy zakłamane jest bardzo wiele dziedzin życia , włacznie z tymi, które uważano za źrodła czy ostoje prawdy, jak np. nauka.

     Natomiast druga cześć wkazująca na jakieś podejrzane strony, o czym chyba kiedys wypowiadał się peryskop, o wyźwieku ufo-kosmicznym to sciema do wpuszczania ludzi w kanał.

    • Są na świecie „dzieci światła”, czy tobie i peryskopowi się podoba czy nie ……
     ważne aby ich umieć rozpoznać, a nie rzucać we wszystko czego nie rozumiecie granatami.

     To jest dopiero szczyt ignorancji.

    • experto

     Jakimi granatami i jakie dzieci swiatła??!?!

     Natomaist tzw. UFO jest tu dobrze rozpracowane: http://www.zbawienie.com/ufo.htm

    • monitorpolski

     experto, człowiek jest wynikiem bioinżynierii genetycznej. Nie podam ci teraz linku, bo jestem w pociągu i źle mi się pisze, ale podobno w genach jest widoczna wyraźna manipulacja. Podobnie, świnia jest też GMO – zawiera geny ludzkie, m.in. po to by móc wykorzystywać jej narządy do przeszczepów.

    • Roman

     Rozumiem że poczuł Pan potężną ulgę gdy dowiedział się że pochodzimy od kosmitów i na szczęście oba testamenty a także piekło to ściema. Zazdroszczę! Hahaha Muszę przyznać że wierzący w UFO są na samym szczycie uświadomienia i mogą w końcu lać na ten cały cyrk. Tematyka potencjalnych cywilizacji pozaziemskich to długi temat. Siedzę od dawna głęboko w temacie astronomii i powiem Panu szczerze że w kosmitów wierzą tylko ci którzy chcą poczuć taką ulgę jak to napisałem na początku.

    • monitorpolski

     Ja tylko wspominam o faktach, których Pan także nie potrafi wytłumaczyć. Chce Pan twardy dowód manipulacji genetycznych 900 lat temu? Proszę: Starchild i analiza DNA.
     Naprawdę, wolałbym żeby tego nie było, bo przecież mamy tak „klarowny” obraz wszystkiego co się dzieje. Wolałbym, żeby też nie było Łągiewki, który całkowicie zaburza współczesną fizykę niszcząc pojęcie bezwładności. I żeby nie było Reicha, Tesli i Taratajcia też nie. Było by nam łatwiej, bo wszystko byśmy wiedzieli. Ale niestety, tak nie jest…

    • Roman

     W skrócię napisze tak. Skoro kosmici są materialni proszę mi przedstawić empirycznie weryfikowalne dowody na ich istnienie. Najlepiej coś co można dotknąć, zobaczyć. Widział Pan? Dotykał Pan? materialne to ma być a jest pan skazany jedynie na wierzenie. Dali panu potrzymać w dłoni tą „czaszkę dziecka”? Widział pan na własne oczy statek kosmitów? Nie? To oszukuje pan sam siebie dla tej ulotnej ulgi.

    • els

     temat bioenergoterapii nie jest okultyzmem, sam leczę sie tylko u bioenergoterapeuty – zaznaczam że poza zwykłymi przeziębieniami nic mnie nie rusza – a i przeziębienia są jakieś liche i krótkotrwałe. Ale wracając do tematu, mój bioenergoterapeuta – jest osobą wierzącą, chodzi do kościoła, modli się i wierzy w boga – rozmawiamy czasem o takich sprawach, mało tego, posiada wiele certyfikatów, „pozwoleń”, uznań, podziękowań itp z nie innego miejsca niż watykan – więc przestańcie w końcu gadać głupoty, poza tym, czytałem kiedyś, że nie kto inny jak nasz papież był jednym z lepszych uzdrawiających.

    • els

     może źle to ująłem, bo definicja okultyzmu mówi sama w sobie o ezoteryce, wiedzy tajemnej i bada jej wpływ na człowieka i świat otaczający, ale to nie oznacza złych rzeczy… a dla niektórych słowo okultyzm kojarzy sie od razu z szatanem i piekłem. Dlatego prostuję swoją wcześniejsza wypowiedź, że jeśli bioenergoterapia zalicza się do wiedzy tajemnej to jest to w sumie okultyzm, ale nie w sensie złym jak co niektórzy przypuszczają.

    • Kinga

     Czlowieku, jak ty krecisz. Chcialbys miec rybki i akwarium, a tak sie nie da… Wierzacy bioenergoterapeuta??? Tylko w co on wierzy?? Czy kladac swoje lapy na tobie wzywa imienia Jezusa Chrystusa??? Jesli nie zwracasz sie do Boga els o uzdrowienie to znaczy, ze zwracasz sie do szatana…Nie ma innej opcji…Tak samo jak niektorzy mowia :jestem ateista…znaczy nie wierze w Boga i pozostaje w prozni….NIE MA PROZNI W ZYCIU…odrzucasz Boga, oddajesz sie zlemu w panowanie…a oklamywac sie nie ma sensu…
     Co to jest ta wiedza tajemna??? Kto jej dostarcza i czym sie za to placi??? odpowiem ci -wlasna dusza i zyciem wiecznym w piekle…Bioenergoterapeutka jest okultystka, bo uzywa ciemnych mocy do tego co robi…stad „jej” wiedza, jasnowidzenie, czy inne czary mary…

    • Kinia, jest próżnia …. kiedy jesteś bardzo blisko Boga …… i kiedy On wypełnia cię swoim Światłem, wÓwczas zawieszaja się wszystkie twoje zmysły ……. ale nie spodziewam się od ciebie, Że to rozumiesz, bo jeszcze jesteś na poziomie małego duchowego dziecka.

    • experto

     Sorry, ale nie zrozumiałaś wypowiedzi Kingi – tobie chodzi o pewne stany w życiu mistycznym, a Kindze o pewien barometr czy wskaźnik moralny – albo służysz Bogu albo „mamonie” – cokolwiek pod tym by się miało kryć.

    • experto

     Problem jest delikatny, bo nalezy rozróżnić miedzy uzdrawianiem, które dokonuje się w wyniku prośby człowieka skierowanej do Boga i wtedy Jego mocą, a tym, które pochodzi z jakichś nadzwyczajnych mocy człowieka.

     Pytanie tylko, kto mu ich udzielił i czy to moce ludzkie, w jakis sposób zaktualizowane czy obudzone. Nawet w Ewangelii jest, zę to Chrystus dawał apostołom moc uzdrawiania i wyrzucania duchów, niemniej to dale była moc Boża, a nie ludzka. Zresztą w religii mówi się o „darze” uzdrawiania pochodzącym od Boga i zawsze wiąże się to z prośbą do Boga, a wtedy musi ono być w planie Boga, tj. zgodne z jego wolą.

     Bo czasami plany Boże są inne, a choroba jest po coś potrzebna i często dowiaduje sie czlowiek dopiero po śmierci, jaki był sens danych zdarzen w życiu.

     A zatem pytanie jest takie, czy to człowiek moze mieć w sobie moc uzdrawiania, czy zawsze wiaże się to z jakaś „wyższą” mocąm czy to Boga czy to ducha.

     Oczywiscie uzdrowienia Boże mają zazwyczaj charakter cudów, aby nie było wątpliwości, natomiast te od duchów polegają na jakims wpływie na naturalne mechanizmy fizjologiczne, bo cudów nie mogą działac.

     Dlatego sprawy te wymagaja bliższego rozeznania.

     Faktem jest, ze egzorcyści bardzo przestrzegają przed „okultystycznym” uzdrawianiem, bo to dziś plaga, niemniej moze są jacyś uzdrawiacze albo naturalni z jakimś biopolem czy czymś takim, albo inspirowani przez dobre duchy – anioły, z których patronem i opiekunem jest Archanioł Rafał.

     Z tym, ze Aniołowie są posłańcami Boga, wiec wszystko sprowadza się do działania Bożego i Jego imię musi byc obecne. Brak wydaje się podejrzany. Ale sprawa jest zawikłana i czesto sam uzdrowiciel i jego postawa mogłaby wiele wyjaśnić.

    • BOB

     ta kobieta to satanistka, a te byty „dobre aniołki” to upadłe anioły – demony,
     igracie z ogniem, proście Boga Ojca o wybaczenie i Matkę Boga o wstawiennictwo,
     codziennie Różaniec i demony czmychną jak myszki

    • experto

     Sprawa niewątpliwe jest nieco wątpliwa i wymagałaby moze jakiegos bliższego zbadania – głosy osób przestrzegających nie mogą być zlekceważone – moze lepiej faktycznie wysłuchać tego, co ma ksiądz egzorcysta do powiedzenia:

     „Jak szatan zwodzi człowieka – magia i pozorne uzdrowienia – egzorcysta ks Andrzej Trojanowski TChr – YouTube” – http://www.youtube.com/watch?v=Hm_QGGtYiTo

    • wspołczuje ci za tak niską świadomośc czy ty wogóle wiesz co to jest czarownica? pewnie nie wez sie doucz co to jest trzecie oko i inaczej szósty zmysł i żałuj że masz je zablokowane

    • experto

     Jak mówi powiedzenie, „czego oczy nie widzą, tego sercu nie zal” – również i trzecie oczy 😉

     Wiec nie ma powodów, by żałować 😉

 • Roman

  Pan Taratajcio: „czakra koronna” 😀 I wszystko jasne z kim mamy do czynienia.

 • Roman

  Złe duchy może wypędzać tylko ksiądz katolicki wyznaczony przez miejscowego biskupa. Może też egzorcysta prawosławny a jeśli jest to osoba świecka to tylko święty za życia z mocy Ducha Świętego. Napewno nie osoba parająca się „energiami i aurami” tfu! to żaden autorytet ale dziękuję za to antyświadectwo na temat tego zappera. pozdrawiam

  • monitorpolski

   Kompletna bzdura, zważając na to, że duży procent księży i niemal wszyscy biskupi (!) to są ludzie źli, oddani szatanowi. Bóg takich ludzi nie wybiera.

   • Roman

    Błądzisz człowieku! Trochę pokory bo złe duchy to nie tylko upadłe anioły ale i dusze ludzi czyli duchy marne i te lepiej uposażone. One wszystkie są na łańcuchu Boga.
    Pooglądaj wykłady ojca Aleksandra Posackiego i siostry Michaeli Pawlik. Gorąco polecam to zrozumiesz kto tej Irmie w tym pomagał. Dla czarowników i wróżbitów jest jezioro ognia.
    Heh… ja nie zaprzeczam że to działa tylko z czyjej mocy i komu przyjdzie się zapłacić rachunek za takie odloty.

   • Roman

    Dodam że każdy katolicki ksiądz egzorcysta egzorcyzmuje ZA DARMO!
    Takie panie Irmy to my już przerabialiśmy proszę Pana.

   • Weronika

    Panie Marku , jest dzisiaj wielu zlych kaplanow, ale jest tez wielu prawych i dobrych. Nie dajmy sie robic p. Irmom w lewo.Moze sie zdarzyc zly ksiadz , ale okultysci wszyscy sa zli. .Polecam swiadectwo Leszka Dokowicza. No niech pan tylko popatrzy na te jej wahadelkowa tabliczke….co tam pisze? DOMOWA WYROCZNIA KTORA ODPOWIE NA WSZYSTKIE PYTANIA…

    • monitorpolski

     Wielu jest dobrych … Ale dlaczego nie słychać by ci dobrzy ostrzegali ludzi przed szczepieniami? Przecież to jest jawne ludobójstwo. Sądzę, że idą zalecenia z góry od masonerii w Kościele. Przykład księdza NAtanka pokazuje jak się traktuje uczciwych kapłanów. I jest to ostrzeżenie dla innych – „nie podskakuj”. Mam nadzieję, że Papież Franciszek rozpocznie walkę z tym złem w Kościele. Zgadzam się, że Kościół jest najważniejszą, o ile nie jedyną siłą, mogącą pokonać syjonizm, ale nic z tego nie będzie jeśli syjoniści będą maczali w nim swoje brudne łapy.

 • Roman

  świecka egzorcystka tak? może coś więcej na temat tej osoby? ona musiałaby być świętą, osobą bez skazy niemal by wypędzać złe duchy. Mi to już zalatuje „EzoTV” „zgoła magiczny charakter” weź idź człowieku z takimi tekstami! Raz próbujecie tłumaczyć to fizycznie raz jakimiś energiami wschodu a raz przy współpracy ze świeckimi „egzorcystkami” które pewnie biorą kase za te seanse.

  • monitorpolski

   Mgeneratorzdrowia@yahoo.com

  • monitorpolski

   Jeszcze raz ci proponuję kontakt z Janem, on cię z nią skontaktuje – obiecuję ci, przeżyjesz szok. Będziesz płakał jak dziecko, już takich widziałem.

   • Weronika

    Diabel zwodzi na rozne sposoby…byleby kogos oszukac.Jesli nie wzywacie Boga to wystawiacie sie na diabla..innej opcji nie ma. Dlaczego dwoch madrych facetow zdaje sie na okultystke i psuje efekty swojej pracy???

 • bartosz

  Nie jest moim zamiarem kogokolwiek obrazac!Czytalem przed chwila na necie oredzia w Medjugorje i moje zdanie jest takie ze to diabel wcielony.Czysta kontrola tego systemu pojmowania swiata i niewolniczy system wartosci.Komus bardzo zalezy zeby ludzie nie rozwijali sie duchowo tylko zyli w zamknietym kregu wlasnych przekonan.Duzo gadania o milosci ,a milosci jak na lekarstwo.Moze sie myle ?,a kto sie nie myli?

 • bartosz

  Ja nie o zapperach.Jak odebrales popazenie przez rozaniec?,jakie wnioski wyciagneles pozytywne czy negatywne?.Wnioski sa proste jezeli ciebie cos boli to znaczy ze dzieje sie cos niedobrego.Tak zostalismy stworzeni i nie sluchaj tych co mowia ze cierpienie zbliza cie do boga!Pozdrawiam

  • Weronika

   Cierpienie zbliza nas do Boga, bo Bog cierpial dla nas abysmy mogli zyc wiecznie. Cierpiac pomagamy Mu niesc krzyz jaki wkladamy mu poprzez nasze grzechy. Nie watpie w objawienia Boze w Medjugorje. Rozaniec pana Marka moze byc wlasnie dowodem. Pan Marek, dla ktorego mam duzo szacunku i uznania zaplatal sie w zle rewiry zlych mocy z pania Irma. Kobieta siedzi po uszy w okultyzmie i uzywa wahadelka, tablicy zwanej wyrocznia, ktora odpowiada rzekomo na kazde pytanie. W rzeczywistosci dzialaja tu zle moce. Jesli nie wzywamy Boga, to odzywa sie diabel.Rozaniec oparzyl go, bo zle moce, ktore moga uzurpowac sobie pewne prawa do p. Marka, nie lubia rzeczy swietych. W rezultacie nunczak p. Taratajko przegrywa ze zlymi mocami. Bo urzadzenie samo w sobie ale nie to bio i z czakramami, wahadelkami , tylko czysto fizyczne moze pomagac…tak to widze.

 • Arktur

  http://www.youtube.com/watch?v=Hm_QGGtYiTo – Jak szatan zwodzi człowieka – magia i pozorne uzdrowienia – egzorcysta ks Andrzej Trojanowski TChr

 • Jaga

  @navajo88 nie u Mnitora, ale w Zaperze Nunczako-jako jedynym o czym sam autor mówi. Nie czytałeś a piszesz.
  A co do powariowania, to zgadzam się.

 • mika

  Dziś trafiłam przypadkiem na taki artykuł:

  http://www.pudelek.pl/artykul/59375/kolonko_swiatowe_rzady_tworza_bombe_genetyczna_ktora_zabije_cale_rasy/

  Już na początku artykułu autor sugeruje, że są to teorie spiskowe, jednak część komentujących jest świadoma i nie daje się ogłupić.

  I jeszcze jedno: Kolonko mówi też o zbieraniu materiału genetycznego światowych przywódców.

 • navajo88

  No widzę że u Monitora siły zła i mocy nieczystych szaleją na całego , zapery i inne cuda tego świata , tylko nie wiadomo czy się bać autora tych pomysłów ,czy po prostu go zastrzelić z Colta .045 hahahahahahahaha
  Ps: Monitor już dawno tak się nie obśmiałem jak dzisiaj ,czy wy wszyscy powarjowaliście czy jak , a może naprawdę nadchodzi ten mityczny koniec świata ?????? hahahahahahahahahaha
  J.M.H

  • mi8

   ..znowu tu jestes mądralo wszechczasow!! wszedzie cie pelno a najwiecej na onecie twojej ulubionej witrynie i tyle w tym temacie

  • Don Pedro

   Navajo. „To będzie tak. Będziesz smacznie spał i wtedy ktoś wkradnie się w Twoje myśli (do twojego umysłu) i podsunie pomysł na rozwiązanie problemu. (To oczywiście będzie twoja i tylko decyzja). Wstaniesz otworzysz szafkę i sięgniesz po colta. Następnie przyłożysz do swojej skroni i pociągniesz za spust wypowiadając słowa KU CHWALE SYSTEMU.”

 • kk7qq

  Dla relaksu, z dala od egzorcyzmow wrzucam film ktory dzis mnie rozbawil 😀 😀 😀

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jdg8Sp1HUKM

 • Jaga

  Dobrze, że obejrzałam film. Sam twórca mówi o jakiś powiązaniach Zappera z nie wiem czym (duchy, demony, kosmici? ) i odeszła mi ochota go kupić.