Egzorcystka Irma ujawnia szokującą prawdę o zapperach Nunczako

Ci, którzy kontaktowali się z Janem Taratajcio w sprawie ciężkich chorób wiedzą, że możliwe jest przeprowadzenie dokładnej diagnozy na podstawie … starego zdjęcia danej osoby. Twórca biorezonatorów „Nunczako” w trudnych przypadkach zawsze proponuje diagnozę u Irmy, bioenergoterapeutki, która jako jedna z nielicznych w Polsce, potrafi widzieć tzw. aurę organizmów żywych, w tym człowieka oczywiście.

Mając w ręce zdjęcie danej osoby (musi to być laboratoryjna odbitka, nie wydruk ani skan), Irma jest w stanie z dużą dokładnością ocenić jakie pasożyty ją zakłócają i gdzie są umiejscowione. Podaje też sposoby na ich zniszczenie, jednak zawsze pierwszą i najlepszą deską ratunku są zappery.

Dla wielu czytających ten tekst, może to brzmieć jak bajka, jednak po kilku spotkaniach z Irmą oraz kontaktach z osobami, które dzięki niej zaczęły skutecznie leczyć swoje choroby, w tym mój ojciec, nie obawiam się publikować tych informacji. Co więcej, zaraz doleję oliwy do ognia puszczjąc parę na temat pewnego spotkania, które odbyło się ok. 2 miesiące temu.

W obecności kilku świadków doszło do rozmowy z bytami nieziemskimi. Nie powiem z kim, gdyż było by to zbyt szokujące, a poza tym nie sądzę, że to coś zmienia. Faktem jest, że iskra już wyszła z Polski. Dlatego ten atak „reptylian” na mnie, na Jana Taratajcio, na osoby z nami współpracujące – oni wiedzą, dzięki sieci podsłuchów co się wydarzyło w lipcu 2013 roku. Na spotkaniu oprócz Irmy była jeszcze jedna osoba obdarzona wyjątkowym darem kontaktu z bytami nieziemskimi, podam tylko imię, Piotr. Piotr ma stały kontakt z „aniołami”, które dały mu niezwykłą moc, nie jest to jednak moc ciągła. Występuje sporadycznie i wtedy Piotr „odchodzi”, mówi jakby ktoś mu dyktował, przekazuje nam ważne i cenne informacje o tym co się wydarzy i co mamy robić.

Marek-dlonJeśli nie wierzycie, przyjrzyjcie się zdjęciu po lewej stronie, które po raz pierwszy publikuję – jest to fragment mojej dłoni. Zrobiłem je kilka minut po tym, gdy Piotr dał mi do ręki jakiś przedmiot i zapytał co czuję. A była to reakcja na moje pytanie zadane nieziemskim bytom podczas spotkania – nurtowało mnie pytanie czy w Medjugorie odbywają się autentyczne spotkania z Matką Boską, czy też jest to mystyfikacja – o to bowiem  podejrzewałem „widzących”.  Oliwy do ognia dolała moja matka, która opowiada jak to w 1998 roku podczas pielgrzymki do Medjugorie „widzący”  Ivan ostrzegał przed nadchodzącym zamachem na WTC. Mówił, że „wielkie wieże zamienią się w pył”.

Podejrzewałem więc, że całość widzeń w Medjugorie może być stworzona przez tych samych, którzy później dokonali zamachu.
Zadałem więc pytanie „czy w Medjugorie faktycznie dochodzi do spotkań z Matką Boską„.
Piotr wówczas wstał i powiedział: „zamknij oczy, otwórz dłoń i mocno zamknij”. Umieścił tam jakiś przedmiot. Po zaciśnięciu dłoni ten przedmiot zaczął mnie parzyć w dłoń. Parzył tak mocno, że nie mogłem go utrzymać.

Piotr zapytał „jak sądzisz co ci dałem do ręki?”.
„Gorejący kawał krzaka” odpowiedziałem, mimo, że wiedziałem iż jest to niemożliwe.
Potem polecił mi zamknąć oczy i wyjął przedmiot nic nie mówiąc. Moją reakcję nagrałem przed kamerą, w razie potrzeby opublikuję. Na zdjęciu widać wyraźnie, że dłoń była czymś nadpalona. Po kilku minutach wszystko wróciło do normy.

Co było zatem tym przedmiotem, który dał mi Piotr do ręki? Plastikowy różaniec z Medjugorie.

Jeśli macie taki różaniec, polecam wam zrobić podobny eksperyment z wątpiącymi, ciekaw jestem czy będzie taki sam efekt. Podejrzewam, że wam nie wyjdzie, że coś takiego jest możliwe tylko w obecności niewidzialnych bytów, które ściągnęli Piotr i Irma. Na koniec dodam tylko, że tego samego dnia Irma usunęła mi 4 czipy, z których jeden był umieszczony w moim mózgu. Jeden z nich można łatwo zlokalizować we wgłębieniu w kości lewej piszczeli – a przecież Irma nie mogła wiedzieć, że we wskazanym przez nią miejscu było wgłębienie!

Zostawiam Was więc z tym krótkim reportażem i radzę nie wysuwać pochopnych wniosków, że jest to ściema nastawiona na zwiększenie zbytu zapperów Jana Taratajcio. Ostrzegam szczególnie tych nieprzychylnych, że wasz czas się kończy i całe zło, które czynicie ludzkości zostanie rozliczone. Wiem o tym już na pewno.

375 komentarzy Egzorcystka Irma ujawnia szokującą prawdę o zapperach Nunczako

 • żurek

  Filmik obejrzałem , i dowiaduję się , że to nie jest zwykły zapper , a taki , który ma dawać połączenie z drugą stroną .
  Co to za druga strona i co dzięki temu ma być dla mnie i innych pozytywnego ?
  Pan Jan cały czas naprowadza ta panią , a ta mówi to co on chce usłyszeć .
  Gdy ta pani mówi o ukazujących się jej istotach , ma skrzyżowane ręce , mowa ciała , mówi o pomocy dla nas , a jednocześnie pociera ręką nos , są to sprzeczne komunikaty . niestety .

  • monitorpolski

   żurek, ile razy ci powtarzam, że to nie jest dla ciebie ani innych „przetworów mlecznych”.

   • żurek

    Czy chcesz powiedzieć ,że nunczako nie jest dla ludzi myślących krytycznie , mimo tego ,że jestem zwolennikiem medycyny alternatywnej ?
    żurek to samo zdrowie , tak jak i chleb na zakwasie np. razowiec 🙂

 • Stolnik

  Sprostowanie

  ojciec Posacki

 • Stolnik

  Panie Podlecki,
  W pewnym momencie przekroczył Pan granicę bezpieczeństwa. To, co teraz Pan prezentuje i upowszechnia, to świat diabelski. Bioenergoterapia, wahadełko, istoty duchowe z innego świata …, to już świat demonów!!! Niech się Pana z tego wycofa, bo upowszechnia Pan zakamuflowane zło.
  Proszę się zapoznać, choćby pobieżnie, z pracami i wypowiedziami ks. A. Zwolińskiego i/lub ks. Posadzki.

  • monitorpolski

   To co ja upowszechniam to jest moja sprawa i ewentualnie sił wyższych, które mnie do tego skierowały. Prace księzy nie są dla mnnie żadnym wyróżnikiem. Wyróżnikem jest natomiast to co się dzieje ze zdrowiem ludzkim po stosowaniu zappera, MMS, wody utlenionej itd. Irma, którą poznałem, np. tak dokładnie zdiagnozowała mojego ojca, że wytłumaczyła skąd się wzięły pewne choroby jego młodości! Nie tylko to. Byłem świadkiem kilku seansów z obcymi ludźmi – wszystko co mówiła się zgadzało! A jeśli nie zgadzało, to dopiero później, po badaniach, wychodziło, że miała rację.
   Diabeł nie leczy ludzi.

   • AntyNWO

    Leczy ale szczescie bedzie trwalo krotko a potem wieczne meki po co to? Lepiej wycierpiec na tym swiecie i pojsc do nieba zamiast do p….

   • świńska grypka

    Panie Marku! Roznie bywa. Trzeba bardo uwazac, bo niestety slabi jestesmy a pewnych drog Bog nam nie udostepnia, i pewnie wie co robi. W kazdym razie im blizej Jezusa jestesmy tym bardziej jestesmy bezpieczni…..

    Prosze uwaznie obejrzec video-relacje ojca Josepha Marie Verlinde, dr fizyki nuklearnej, dzis duchownego katolickiego a niegdys wyznawce religii wschodnich (hinduizm, buddyzm)i bioenergoterapeute.

    O.Joseph Marie Verlinde – [ okultyzm a chrześcijaństwo ] – świadectwo nawrócenia

    http://www.youtube.com/watch?v=nwuxVWT3M78

    A pozniej prosze jeszcze popatrzec na te videa „Świadectwo byłego bioenergoterapeuty”.

    Wszystko to daje wiele do myslenia.
    Pozdrawiam bardzo serdecznie zarowno Pana jak i zacnego Pana Jana Taratajcio

    http://www.youtube.com/watch?v=JGfKhLtUfzQ

    http://www.youtube.com/watch?v=ylJGew0jlm4

    http://www.youtube.com/watch?v=Pc6tQoi4qkg

    • monitorpolski

     To już było. Ja jednak miałem osobisty kontakt z osobami, o któych napisałem i nie mam wątpliwości, że tam diabeł nie rządzi. Natomiast zastanawiam się dlaczego księża katoliccy nie wołają o pomstę do nieba gdy realizowane jest największe ludobójstwo w historii ludzkości? Czy to nie diabeł im blokuje usta? Ksiądz Piotr Natanek ma odwagę głosić prawdę, dlaczego tego nie robi większość księży?

    • Aśka

     Nie wołają, bo jak to gazeta warszawska podała sam Dziwisz ma wysoki stopień. A ilu ich jeszcze jest. Sądząc po działaniach, to dużo, dużo więcej.

   • Roman

    Pooglądaj wykłady ojca Aleksandra Posackiego i siostry Michaeli Pawlik. Gorąco polecam to zrozumiesz kto tej Irmie w tym pomagał. Dla czarowników i wróżbitów jest jezioro ognia.

 • Versus3

  Co się wydarzyło w lipcu 2013 roku?? Coś mnie ominęło?

 • Versus3

  Panie Marku, jest prosty test na sprawdzenie skąd pochodzi moc uzdrawiania czy przepowiadania i kontaktów z Bytami: trzeba pójść do spowiedzi i do Komunii, i w stanie łaski uświęcającej zabrać się za leczenie czy spotkania.

  Jeżeli te wszystkie opisane dziś moce faktycznie pochodzą od Boga, to w stanie łaski uświęcającej będą jeszcze potężniejsze i skuteczniejsze! Natomiast jeżeli pochodzą od demonów, to okaże się że nagle nie działają tak jak zwykle, coś przeszkadza, a wizjonerzy powiedzą, że nie mają dziś kontaktu.

  Proszę pamiętać, że zły jest mistrzem kłamstwa i podstępu. Może użyć uzdrawiania czy widzenia przyszłości tylko po to by zmylić większą liczbę ludzi, tak jak to było przy „objawieniach maryjnych” w Garabandal:
  http://kosciol.wiara.pl/doc/491344.Garabandal-Tajemnicze-wydarzenia-w-kantabryjskiej-wiosce

  Proszę być czujnym! Parzący różaniec to nie jest dobry znak.

 • Stefan

  Ty byś mógł nawet nieźle zarobić gdyby nie to, że jesteś nieprawdopodobnie głupi.

 • els

  Co do zappera 🙂 dużo pracuje w terenie, złapało mnie przeziębienie w zeszłym tygodniu, pierwszego dnia w sumie nic nie zrobiłem oprócz tego, że położyłem sie spać… następnego dnia troche mój stan sie pogorczył a wieczorem nie miałem siły nalać szklanki wody… włączyłem zapper, ustawiłem na 1, potem wstałem, zrobiłem napar z lipy i miodu, witamina C – dawka 2000, zapper 2, włączyłem gierkę posiedziałem do 2 w nocy, wstałem do łazienki – można powiedzieć, że zszokowałem się, że w sumie nic mi praktycznie nie było, położyłem sie spać, rano wstałem tylko z lekkim katarem – do dziś nic mi nie jest, zdrowy… używałem zappera raz, góra 2 razy w tyg. w tym momencie używam go co 2 dzień – zero skutków negatywnych, zwiększona witalność, samopoczucie, siła, zero zmęczenia – polecam ! zwykły czytelnik

 • GREGOR

  Ja wlasnie czekam na swojego „zappera”,ktorego zamowilem u pana J.T.Pomijajac ew. dzialanie paranormalne,zakladam,ze dziala poprawnie na plaszczyznie fizyki.Obiecuje,ze dam wam znac o jego zastosowaniu na mojej osobie.Jezeli prawda jest,ze przyczyna wszelkich chorob autoimmunologicznych i raka sa drobnoustroje ,ku czemu sklania sie obecnie coraz wiecej badaczy,wowczas walka z owymi spowoduje diametralna poprawe zdrowia,czemu mialby sluzyc miedzy inn. zapper.Dla niedowiarkow(znajacych jezyk angielski) proponuje artykuly chocby Waltera Last’a(http://www.health-science-spirit.com/).Zamiast pluc obelgi i przesmiewac sie z Marka i Jana proponuje skoncentrowac sie na sprawach dotyczacych chocby nas wszystkich i naszej Ojczyzny,gdyz niedlugo(o czym Marek wielokrotnie powtarza)mozemy obudzic sie z reka w nocniku…(http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2914)

 • dwdwdw

  dziwne ogladnijcie to do samego konca i nie moge w to uwierzyc czy to jest statek ufo? po tym oni to ocenzurowali a ktos zdazyl zrobic to zdjecie…. czyby cos planuja na przyszlosc? co sadzicie?

  http://www.youtube.com/watch?v=wNUG7WHVJq8

 • Arktur

  Być może ten zapper rzeczywiście usuwa jakieś drobnoustroje, ale nie wykluczam że skutkiem ubocznym tego może być rozpieprzenie ochronnego pola aurycznego, tym samym umożliwiając wniknięcie w dusze złych bytów… Skoro ciebie Marku parzył różaniec, to nieświadomie mogłeś wpuścić do siebie jakieś podstępne ścierwo… Nie zrozum mnie źle, nie piszę tego po złości, nie jestem jakimś agentem czy reptilianem, po prostu mam obawy co działania tego zappera…

  • monitorpolski

   Jeden znikł, pojawił się drugi na dyżurze. Widać jak wam zależy by zdyskredytować zappery i ich działanie. Ale my wiemy, ze cokolwiek byście nie robili, już wam nie wyjdzie! Zrozumcie to, że diałacie na swoją niekorzyść. Iskra już wyszła!

   • Don Pedro

    Jezus nauczał iż „wiara góry przenosić może”. Tak więc, jeśli ktoś ma wiarę to zapper na pewno mu pomoże. Jeśli ktoś jej nie posiada, to zmarnuje pieniądze, które mógłby wydać np. na nowy tablet. Proponuję najlepiej przysiąść na ławce gdzieś w centrum miasta. Wyciszyć się i poobserwować zagonionych ludzi. Słuchawki w uszach , w kolejce do banku po kolejny kredyt by kupić następną do niczego nie potrzebną bzdurę , nowy ciuch , auto by pokazać się. Tak na prawdę za kilka lat te obiekty pożądania znajdą się na śmietniku. A co za tym idzie „owoc” tego bezmyślnego pośpiechu.
    Tu najważniejsze pytanie? Czy dusza tych ludzi znajdzie się tam gdzie „owoc ich pracy”?
    Miłego odpoczynku sobotnio-niedzielnego dla już myślących i tych jeszcze zagonionych pragnących „złapać wiatr”.

    • Irol

     Don Pedro, nie Wiara tylko Wiedza. Tam został (był) wprowadzony błąd w tłumaczeniu :).
     Wiedza góry przenosić może. Zmiana nieznaczna, słowo tez na „W”.

    • pola

     Irol ,otóż mylisz się Pan Jezus jak uzdrawiał to zawsze pytał się czy wierzycie,i dopiero następowało uzdrowienie.A wiedza czym jest wiedza? oparta na rozumie ludzkim często tak ułomnym.

    • experto

     Wiara jest nam potrzebna wtedy, kiedy nasza wiedza juz nie wystarcza. Wiara jest stanem podobnym do wiedzy z tym, ze opiera się na zaufaniu komuś, podczas gdy wiedza opiera sie na własnym doświadczeniu i rozumowaniu odnosnie swego przedmiotu.

     Kto oglądał „Ostatnią krucjatę” z Indianą Jonesem 😉 To tam było swietnie pokazane – trzeba było uwierzyć, by przejsć na druga stronę przepaści, jednak tylko po to, by wejść na niewidoczny, bo szklany most. Rozum i doświadczenie tu były bezsilne, ale gdy wiara zmotywowała do wejscia, rozum i zmysły zdobyły wtedy swą pewnosć – wiedzę, ze tam coś jest, po czym można przejsć 😉

    • Kinga

     Wiedza i wszystko pochodzi od Boga. Bog jest najwiekszym naukowcem swiata, bo stworzyl wszystko. Nasze mozgi bez Niego nie istnialyby. Wszystko jest Jego…

    • experto

     Jak najbardziej, jest On źródłem wszelkiej prawdy – Bóg ma wszechwiedze.

     Ale tu chodzi o nas i o nasze stany mentalne – a zasadniczo jesli chodzi o poznanie albo mamy wiedzę, albo stany zmierzajace do wiedzy lub jakoś podobne do niej – mniemania, hipotezy przypuszczenia, albo w końcu wiarę opartą o zaufanie komuś.

   • Arktur

    Twoja paranoja sięga zenitu, skoro każdą sceptycznie nastawioną osobę wobec tego zappera, uważasz za syjonistycznego agenta lub illuminata. Życzę ci więcej otwartości i mniej fanatyzmu.

    • monitorpolski

     Arktur, vel „Widar”, vel „Przebudzony”, vel „Aurell”, vel „Alarm” – sprawdziłem twoje wpisy.
     Straszyłeś kometami (podobnie jak Myśląca Gaja), końcem świata wg. Majów (przełozony ponoć na 31 marca 2013), co się gówno sprawdziło
     http://www.monitor-polski.pl/choroby-serca-i-ukladu-krazenia-a-medycyna-komorkowa-stanislaw-k-wiackowski/comment-page-3/#comment-64614
     A 22 marca 2013 straszyłeś: UWAGA!!!!W CIĄGU 7 DNI W ZIEMIE MOZE UDERZYC 800 METROWA ASTEROIDA. BĄDŹCIE CZUJNI, co się też gówno sprawdziło.
     Tak więc zalecam ci trochę samokrytyki i otwartości na to co się wokół dzieje. Jesteś uczulony na pewne rzeczy, to dobrze, jesteś sceptykiem, to dobrze. Ale ja też dysponuję argumentami, które przedstawiłem. Poczytaj opinie osób, które używają zappera, choćby pod klipami z Janem Taratajcio.
     NIE BYŁO JESZCZE ANI JEDNEGO ZWROTU ZAPPERA NUNCZAKO! Ci co pieprzą, że nie działa powinni go zwrócić, a nie robią tego, bo po prostu chrzanią za kasę.

    • Arktur

     Nie pisz bzdur, nigdzie nie straszyłem że będzie koniec świata. Jak już to brałem pod uwagę możliwość globalnego kataklizmu lub koniec starego systemu a nie zagładę świata w sensie dosłownym. I dalej to biorę pod uwagę. Jak byś się wgłębił w temat to byś wiedział ze Majowie nigdy nie przepowiadali końca świata w sensie dosłownym. Wg Majów po prostu skończył się stary cykl i rozpoczął nowy. A co do asteroidy to po prostu brałem to pod uwagę że może walnąć, a nie z góry wykluczałem taką możliwość, w przeciwieństwie do ciebie. Nigdzie nie pisałem że na 100% walnie, po prostu brałem taką możliwość choć przesłanek na to było o wiele mniej niż ma to obecnie związek z ISON której wg Fizyka Jamesa McCanneya towarzyszy 7 dziwnych obiektów i że NASA to ukrywa. Teraz jest o wiele więcej przesłanek na to, że do końca tego roku lub na początku 2014 będzie jakiś globalny kataklizm lub 3 wojna światowa, a ignorowanie tych przesłanek świadczy o głupocie i ciasnocie umysłowej. A te przesłanki to: Ogromne dostawy i zapasy FEMA przed 1.10. Zbliżający się dziwny obiekt/obiekty(ISON). Ostrzeżenie byłego pracownika Homeland Security przed bezprecedensową klęską żywiołową. Zgromadzenie lotniskowców i okrętów wokół Syrii również wzbudza uzasadnione podejrzenia, i oczywiście ogromna ilość podziemnych schronów, miast, banków nasion, tuneli-szczególnie na terenie USA. Te przesłanki powodują u mnie niemal 100% pewność że w ciągu najbliższych 6 miesięcy dojdzie albo do globalnego kataklizmu, albo do 3 wojny światowej albo jednego i drugiego w tym samym czasie. Ten werset Nostradamusa idealnie pasuje do tego czasu:
     “Kiedy wielki cykl stuleci odnowi się, spadną krew, mleko, głód, wojna i choroby, na niebie widziany będzie ogień ciągnący się ze sobą iskrzący ogon”.
     Wg mnie:
     „wielki cykl stuleci” odnowił się wg Majów 21.12.2012
     „ogień ciągnący za sobą iskrzący ogon” – ISON
     „krew, mleko, głód, wojna, choroby” – globalny kataklizm, wojna światowa, pandemie

     Objawienie św Jana również obfituje w impakty asteroid i erupcje wulkanów(czyżby yellowstone)? Myślę że jesteśmy u progu tego czasu…

     „I pierwszy zatrąbił. A powstał grad i ogień – pomieszane z krwią, i spadły na ziemię. A spłonęła trzecia część ziemi i spłonęła trzecia część drzew, i spłonęła wszystka trawa zielona” czyżby deszcz meteorów lub erupcja yellowstone?

     ” I drugi anioł zatrąbił: i jakby wielka góra płonąca ogniem została w morze rzucona, a trzecia część morza stała się krwią i wyginęła w morzu trzecia część stworzeń – te, które mają dusze – i trzecia część okrętów uległa zniszczeniu.” – Ewidentnie to wskazuje na impakt asteroidy

     ” I trzeci anioł zatrąbił: i spadła z nieba wielka gwiazda, płonąca jak pochodnia, a spadła na trzecią część rzek i na źródła wód. A imię gwiazdy zowie się Piołun. I trzecia część wód stała się piołunem, i wielu ludzi pomarło od wód, bo stały się gorzkie.”
     Również impakt asteroidy lub komety

     ” I czwarty anioł zatrąbił: i została rażona trzecia część słońca i trzecia część księżyca, i trzecia część gwiazd, tak iż zaćmiła się trzecia ich część i dzień nie jaśniał w trzeciej swej części, i noc – podobnie.” – na skutek uderzenia asteroidy lub erupcji superwulkanów, przez jakiś czas dostęp światła słonecznego będzie mocno ograniczony

     „I piąty anioł zatrąbił: i ujrzałem gwiazdę, która z nieba spadła na ziemię, i dano jej klucz od studni Czeluści. I otworzyła studnię Czeluści, a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca, i od dymu studni zaćmiło się
     słońce i powietrze. Ludzie mdleć będą ze strachu, w oczekiwaniu wydarzeń zagrażających ziemi. Albowiem moce niebios zostaną wstrząśnięte.” – kolejny impakt asteroidy, ewidentnie powodujący erupcje superwulkanów.

     Łukasza 25: „Będą znaki na słońcu, księżycu i gwiazdach, a na ziemi trwoga narodów bezradnych wobec szumu morza i jego nawałnicy. 26 Ludzie mdleć będą ze strachu, w oczekiwaniu wydarzeń zagrażających ziemi. Albowiem moce niebios zostaną wstrząśnięte. 27 Wtedy ujrzą Syna Człowieczego nadchodzącego w obłoku z wielką mocą i chwałą. 28 A gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie”.

     „I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy biadać będą wszystkie plemiona ziemi, i ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą”. MATEUSZA 24:30

     „Oto przychodzi wśród obłoków, i ujrzy go wszelkie oko, a także ci, którzy go przebili, i będą biadały nad nim wszystkie plemiona ziemi. Tak jest! Amen”. OBJAWIENIE 1:7

     „…gdy się objawi Pan Jezus z nieba ze zwiastunami mocy swojej, w ogniu płomienistym, wymierzając karę tym, którzy nie znają Boga, oraz tym, którzy nie są posłuszni ewangelii Pana naszego Jezusa. Poniosą oni karę: zatracenie wieczne, oddalenie od oblicza Pana i od mocy chwały jego”. 2 TESALONICZAN 1:7-9″

     „A jak było za dni Noego, tak będzie i za dni Syna Człowieczego. Jedli, pili, żenili się i za mąż wychodzili aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki i nastał potop, i wytracił wszystkich. Podobnie też było za dni Lota: jedli, pili, kupowali, sprzedawali, szczepili, budowali; a w dniu kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba ogień z siarką i wytracił wszystkich. Tak też będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi”. ŁUKASZA 17:26-30

     Czyżby kometa ISON(JA SYN) oznacza nadejście JEZUSA CHRYSTUSA – SYNA CZŁOWIECZEGO??????? Czyżby to czas oczyszczenia Ziemi z wszelkiego zła, po to by Ziemia mogła wejść w nową Erę Miłości pod przewodnictwem samego Boga???

    • monitorpolski

     „Czyżby kometa ISON(JA SYN) oznacza nadejście JEZUSA CHRYSTUSA – SYNA CZŁOWIECZEGO???????”
     Jezus nie musi nadchodzić, on jest cały czas z nami. Tylko żydzi i ty czekają na swojego Mesjasza.

    • Arktur

     To prawda że Jezus jest zawsze z tymi którzy mają wobec Niego szczere otwarte serca i którzy Jemu szczerze ufają. Ale Chrześcijanie również wierzą w powtórne fizyczne przyjście Jezusa. Jedno nie wyklucza drugiego. Ja w przeciwieństwie do żydów, kocham Jezusa.

    • experto

     Powtórne przyjscie to będzie „ujawnienie sie”, bo jak słusznie powyżej zauważono – „On jest cały czas z nami”. Tylko ze my nie zawsze z nim chcemy być. I wtedy jakby Go nie było.

     „Powtórne przyjscie” będzie ostatecznym i nieodwołalnym ujawnieniem tego faktu „bycia z nami” czy tego ktos chce czy nie, bo „do Boga nalezy wszystko świat i jego mieszkańcy”.

    • Arktur

     Ale czy ty Jezusowi szczerze ufasz? Myślę że nie…

    • monitorpolski

     A ty, czy w ogóle go znasz? Chyba nie, bo stałbyś już z banerem „Precz z ludobójstwem szczepionkowym pod któryms ze szpitali”. Ja przynajmniej nie boję się mówić i pisać prawdy publicznie.

    • Jarek Kefirex Experts

     „Gdy Bóg chce kogoś pokarać, to odbiera mu rozum”
     Uważaj panie Marku na tę swoją „prawdę” (w cudzysłowiu oczywiście). Za głoszenie takiej „prawdy” może pan wiele zapłacić..

    • monitorpolski

     Zobaczcie, takie groźby karalne są domeną właśnie agentury rodzaju Kefira czy Mizi. Ci ludzie nie mają żadnych hamulców moralnych. Nie rozumieją też, że ich czas się kończy, wolna ludzkość nadchodzi, a oni i ich dusze będą się poniewierać w bardzo nieciekawym towarzystwie.

    • Aśka

     Wczoraj groził navajo88:

     http://www.monitor-polski.pl/egzorcystka-irma-ujawnia-szokujaca-prawde-o-zapperach-nunczako/comment-page-2/#comment-104295
     navajo88
     27 września 2013 at 13:17 • Odpowiedz

     No widzę że u Monitora siły zła i mocy nieczystych szaleją na całego , zapery i inne cuda tego świata , tylko nie wiadomo czy się bać autora tych pomysłów ,czy po prostu go zastrzelić z Colta .045 hahahahahahahaha
     Ps: Monitor już dawno tak się nie obśmiałem jak dzisiaj ,czy wy wszyscy powarjowaliście czy jak , a może naprawdę nadchodzi ten mityczny koniec świata ?????? hahahahahahahahahaha
     J.M.H
     Ocena komentarza
     Vote Saved. Rating: 4.5/8
     ____
     I sądząc po nocie, nawet kilku popleczników go poparło …

    • Aśka

     A nie, pomyłka, to dzisiaj napisał.

    • Arktur

     Znam go. Każdy może go poznać i On tego pragnie. Często czytam i myślę o nim… On jest Miłością, Mocą, Mądrością i Sprawiedliwością… Zawsze kiedy o Nim kontempluję i modlę się do Niego, czuję się bardzo dobrze, zawsze po takiej modlitwie czuję przypływ dodatkowej energii, radości, entuzjazmu, inspiracji…

     A po drugie też zdaję sobie sprawę ze szkodliwości szczepionek i nie boję się publicznie przytaczać o nich faktów. Jak nadarza się okazja to staram się informować o ich szkodliwości. Jak będzie jakiś protest przeciwko szczepionkom, to bez jakiejkolwiek trwogi, dołączę.

    • Arktur

     A co do zappera to jestem sceptycznie nastawiony, bo zaniepokoił mnie fakt, że ten różaniec cię poparzył, przez co wzbudza we mnie podejrzenie że zapper zaburzył twoją aure, przez co mógł wniknąć w ciebie jakiś zły byt. W ogóle nie bierzesz pod uwagę tej możliwości? a jeśli nie, to uzasadnij dlaczego?

   • Kinga

    Panie Marku…jestes pan na drodze do piekla…a ja w te pana zappery nawet uwierzylam, tylko matce sie pogorszylo po tych pradach…te biozappery to juz przegiecie…a jak zobaczylam te okultystke z wahadelkiem i czakramami to jestem na 100 % pewna ze to jest niebezpieczne…po co ja pana posluchalam…pan mozesz ludziom szkodzic…

    • monitorpolski

     I po co kłamiesz?!
     Właśnie się skontaktowałem z Janem w tej sprawie – jedyne zamówienie z Kanady (i to nie z Toronto, sprawdziłem twój IP) było kilka dni temu, nawet jeszcze nie doszło. Kłamczucho jedna! To w tobie tkwi diabeł.

    • Kinga

     Nie pisalam, ze zamawialam to urzadzenie osobiscie. Moja mama mieszka w Polsce. To zamowienie z Kanady o ktorym piszesz nie dotyczy mnie, tylko kogos innego, kogo nie znam .Nie dyskredytuje pracy pana Jana jako takiej,ale laczenie urzadzenia z okultystka…Sprawdzasz IP, upubliczniasz lokalizacje, wyzywasz od klamczuch…Nie bylo moim celem wam szkodzic. Przepraszam, za wyciaganie wnioskow ze matce moglo sie pogorszyc wlasnie od pradow.Mnie wystraszyly nie prady ale ta wasza Irma, ktora uzywa wahadelek i tej jej wyroczni.Zycze wszystkiego najlepszego.

    • experto

     Wszelkie wróżbiarstwo czy „przepowiadanie przyszłosci” – nie ulega wątpliwości – ma charakter demoniczny, potwierdzają to swiadectwa osób, które same sie czymś takim zajmowały, ale porzuciły to. Z jedną taką osobą – ex wróżką – miałem okazje kiedyś osobiście rozmawiać.

     Czym innym jest dar proroctwa w Kosciele.

     Szkoda, że wtedy nie interesowałem się zdrowiem, to bym o to zapytał, ale być może skoro sama nie wspominała, to tym sie nie zajmowała. Z kolei z jedną mam jakis tam kontakt, ta z kolei tylko albo przeważnie zajmowała się zdrowiem i uzdrawianiem, i jak sama powiedziała, raczej łatwiej by było jej powiedzieć, czego jeszcze nie próbowała z tego zakresu, bo są rozmaite techniki, niż czym się zajmowała.

     Efekt jest taki, ze aby sie wydobyć z różnych powiązań i oplątań musi od lat korzystać z pomocy egzorcysty w lokalnym sanktuarium.

    • Kinga

     Mam kolezanke,ktora zanim ja poznalam nie byla blisko Boga.Urodzila sie w rodzinie bardzo slabo wierzacej, tak to okreslmy…Poprzez swoje kolezanki zaczela korzystac z uslug dwoch tarocistek i wrozbitek.Oczywiscie uzywaly wahadelek itp…Wszystko wygladalo bardzo niewinnie, znajoma, znajomej itp….jednak kase musiala im placic calkiem przyzwoita za te seanse. Od tego czasu zaczela miec powazne problemy. Wpadla w hazard, pornografie i inne destrukcje…W domu powstalo pieklo.Nie bede opisywac szczegolow, ale maz mial duzo cierpliwosci, milosci, trwal przy niej..nie byla zainteresowana wlasnym dzieckiem, depresja, proby samobojcze…makabra…Potem rzutem na tasme pojechali do Madzjugorje…Nawrocili sie na Jezusa Chrystusa obydwoje.Teraz sa gleboko wierzacy. Ich zycie jest naprawde udane.Oczywiscie maja problemy jak kazdy, ale takie normalne….

   • Kinga

    DOMOWA WYROCZNIA ODPOWIE NA KAZDE PYTANIE. To napis na magicznej tabliczce pani Irmy jak uzywala wahadelka. MOZNA TO LATWO PRZECZYTAC NA FILMIE !!!!!Bioenergoterapeutka czerpie moc i wiedze od zlych mocy. Narazacie siebie i innych. Rozaniec cie parzyl bo mozesz byc juz nawiedzony przez zle moce. RADZE UDAC SIE DO PRAWDZIWEGO EGZORCYSTY!!! Nie jestem z nikim powiazana, kogo tam wymieniasz. WIERZE W JEZUSA CHRYSTUSA. To wszystko..uwierz lub nie.Ale uwazam ze jestes w niebezpieczenstwie utraty zycia wiecznego.

  • Irol

   Jak się boisz to, na czas zappowania, zdejmij swoje pole :).

   • Arktur

    Nie można zdjąć swojej aury.

   • Arktur

    A nawet jeśli można by było zdjąć swoją aurę, to zdejmowanie jej było by głupotą. Aura między innymi pełni funkcje naszego ochronnego pola. Podobnie jak Ziemia, też ma swoje ochronne pole elektromagnetyczne i jeśli działa optymalnie, stanowi skuteczną ochronę przed promieniowaniem kosmicznym.

    • experto

     Ciekawa uwaga – ale całkiem możliwe na zasadzie podobieństwa z polem ziemi, ze i ludzie takowe mają.

  • Kinga

   Najwiekszym wrogiem Nunczaka jest ta wasza Irma. Lek go sprobowac skoro zadajecie sie z takimi czarnymi mocami…

 • Jarson

  Przeczytałem, obejrzałem i z niecierpliwością czekam na dalsze artykuły. Mam nadzieje, że to prawda.

 • żurek

  A Jaga , bo ja jeszcze filmu nie ściągnąłem do końca . Jakie chipy ?

  to to gdzie i s kąd wyciągają ? dają znieczulenie ? Ja mam wielką traumę na zastrzyk i skalpel .

 • Jaga

  O masakra. Dawno mnie tu nie było i co zerknę, to dziwniejsze wieści. Skad wyście się urwali?
  Reptalianie, wyciąganie chipów… wygląda na dobra powieść fantastic.

  • Irol

   Cóż, WOJNA.

   Akurat trafiła Sz.Kol. Jaga na następną odsłonę Wojny My vs. Une.

   Une mają banki, urzędy, sądy, gazety, agencje informacyjne, policjantów, służby specjalne, agenturę, już niestety wojsko, szpitale, przychodnie, szczepionki, broń chemiczną, elektrownie atomowe i inne, ujęcia wody + wodociągi, grunty.

   My mamy tylko własny Łeb, Nogi i Ręce.
   Naszą bronią jest nasza ilość (jest nas dokładnie 99%).

   • Majka

    „”Naszą bronią jest nasza ilość (jest nas dokładnie 99%).””

    „Dokladnie” to nas jest garstka na tle prawie 7 mld populacji , reszta to slugusy , ignoranci , albo chodzace zombies. Gdyby wszyscy ludzie wiedzieli co sie dzieje,nigdy nie znalezlibysmy sie w takim szambie jak obecnie. Rozejrzyj sie dookola , na ulicach miast sami „zadowoleni” z zycia obywatele 😉

    • Irol

     Mam inne ździebko inne obserwacje.
     Szczególnie świadomość osób starszych wzrosła po kilku programach w TV-Trwam i RM.
     Najciekawsze jest to, że ludzie coraz chętniej gadają o tym wszystkim ( o Mossadzie, o CIA, BigPharma i morderstwach szczepionkowych, fałszywych flagach, nawet coraz odważniej kwestionują jedwabne i holokaust 🙂 ).

     Wyjdź na ulicę, stań mp. w kolejce do lekarza, a dowiesz się ciekawych rzeczy :D.

    • Majka

     A ja bym byla szczesliwsza , gdyby ta „swiadomosc” przede wszystkim byla u osob mlodych. Starsi niedlugo odejda z tego padola, a pozostana ci, o ktorych pisalam 😉 Taki prosty przyklad jak nie potrafimy kolektywnie zadzialac nawet jesli chodzi o nasza kase, wyrywana nam pod coraz to nowymi i wymyslnymi haraczami/podatkami. Ludzie na forach biadola , ze beda musieli placic abonament,przescigaja sie w pomyslach jakby sie wymigac, bo to, bo tamto , ale nikomu nie przyjdzie do glowy ,zeby tego dziadostwa w ogole nie ogladac 😉 I tak karmia ten system,choc zaglodzenie go jest dziecinnie proste. Wielu by zycie oddalo,aby moc przez chwile podefilowac przed znajomymi w ciuchach znanych swiatowych marek. Nie obchodzi ich jak to zostalo wyprodukowane,ile w tym lez i wyzysku…on poprostu musi to miec itd. itp.

    • laura

     Widze, ze ty i tobie podobni na tym blogu probuja wmowic Polakom, ze jakakolwiek walka nie ma sensu, bo sami Polacy sa nieswiadomi i ogolnie niezdolni do jakiejkowleik walki. I tutaj sie mylisz. Myslami, slowami i Nasza wiara mozemy zdzialac bardzo wiele i czynimy to caly czas.

    • Majka

     Droga Lauro. Ja czynie to co Wy wszyscy , wiec nie podpinaj mnie do jakich istot , ktore chca to powstrzymac. Nasza wiara, mysli a przede wszystkim czyny sa b. mizerne. Popatrz sama,jesli przychodzi wazny dzien dla nas Polakow, taki chocby 11 listopada, na ulicach jakies 100tysiecy idzie w marszu , a reszta rozsiada sie przed guru Tv-set i sobie patrzy zajadajac sie chipsami. Czy te 100,200tysiecy ma zrobic wszystko za te 40milionow ? Wszyscy powinnismy tam byc…nie uwazasz ? Czasem ilosc rowniez przeklada sie na jakosc 🙂

     pozdrawiam

    • experto

     Wszyscy nie, bo się nie pomieszczą albo obiektywnie nie mogą, tylko jak raz admin zasugerował, moze byc 100 czy 200 tys., ale powinno tam pozostać aż „zbrodniarze zostaną ujęci”.

     No ale jakby jakieś spektakularne 2 mln się pojawiło, to by było coś – w innych krajach czasem tak bywało.

    • Aśka

     Gdzie się nie pomieszczą?

    • grypka świnska

     Najnowsze informacje o Jedwabnym:

     JEDWABNE – ŚWIADEK HISTORII
     http://www.youtube.com/watch?v=sajQZyiGP7Y

   • Jaga

    @ Irol
    Tylko, kto to usystematyzuje? Ja mam chaos w głowie od lat. Nie wiem czy kiedyś ktoś dojdzie do prawdy za swojego życia. Na blogu P. Beina, wiele się dowiedziałam, ale sami z sobą na blogach, forach prowadzone są wojny. p. Bein, p.Podlecki, p. Kefir, Zenobiusz, Mizia, Globalna świadomość, Prawda 2, to jest ponad moje zdolności pojmowania rozumem, kto jest kim, po czyjej stronie.

    • monitorpolski

     Pan Podlecki wypowiada siętylko na swoim blogu. Czy widziałaś mój wpis na czyjś temat gdziekolwiek?
     To jest prosta identyfikacja agentury – spamowanie na obcych blogach, dyskredytujące innych.

    • Irol

     Spokojnie, nie trzeba nic systematyzować :).
     Ja tam teczek nie prowadzę :).

  • Irol

   Ciekawe, czy Apfelbaum a.k.a. Sikorski, czy Szczykunowicz a.k.a. Komorowski dalej będą podskakiwać na forum ONZ? To BYŁA demonstracja siły!

   Jeżeli USraHell zaatakuje Syrię to wtedy rządy, PO/PIS/SLD/PSL przejdą do niechlubnej historii. A my zaczniemy znowu czytać cyrylicą.

   • AQQ

    Prędzej chińskimi ptaszkami, CHiny wykupują na gwałt ziemie ukrainskie i uprawiają!

    • Irol

     Gdzie Rzym, a gdzie Krym? Czy my rozmawiamy o Ukrainie, czy o Rusi?

     Ukraina może sobie pisać szlaczkami :).
     Na razie w regionie cały czas karty rozdaje Putin, a Baćka tylko dba o Swoje Państwo.

 • AntyNWO

  Medjugorie – zmartwychwstanie Wiary u wielu.

  23.09.2013 r. koło godz. 21: 20 z figury Matki Bożej z Lourdes znajdującej się w pokoju gdzie Vicka (jedna z wizjonerek z Medjugorie) przez wiele lat miała codzienne objawienia zaczęło wypływać niezwykłe światło. W krótkim czasie tysiące ludzi przybyło przed dom, aby być świadkami tego cudownego zjawiska. Światło, które wypływa z figury rozświetla nie tylko sam posąg, ale i cały pokój, w którym się znajduje.

  A tu niedawne orędzie MBM:

  sobota, 14 września 2013, godz. 16.10

  …. Moim obowiązkiem jest zaoferować tak wielu grzesznikom, jak tylko możliwe, szansę ocalenia ich dusz. Czynię to poprzez objawienia, które są naocznie poświadczane, kiedy się ukazuję – aby rozpalić wszędzie wiarę wśród grzeszników. Obecnie uczynię to poprzez wręczenie Medalika Zbawienia. Moje dziecko, tak jak powiedziałam, Medalik ten musi stać się za twoim pośrednictwem dostępny dla całego świata, w zgodzie z wskazówkami, jakich ci udzieliłam. Wskazówki te znane są wyłącznie tobie. Medaliki te nawrócą wszystkie dusze, które są otwarte na Miłosierdzie Mojego Syna, Jezusa Chrystusa. A rezultatem tego będzie zbawienie milionów.

  Wasza Matka

  Matka Zbawienia

 • fewfwefwfwe

  http://i152.photobucket.com/albums/s199/rkw34/smolenskzdjecia.jpg

  widzieliscie to? ci skurwysyny zamordowali naszych Politykow w smolensku i zobaczcie ta dziure glowie…..

  • monitorpolski

   Pamiętaj, że zdjęcia i WSZYSTKIE wiadomości są WIRTUALNE. Dopóki nie masz tego przed nosem i nie widzisz, nie wierz niczemu! Jedynym wiarygodnym dowodem może być wysokiej jakości nagranie wideo – tego nie da się jeszcze spreparować.

 • żurek

  Dobrze , że 8 minut zaraz zciągnę i obejrzę .

 • Archie

  Kolejne FAKTY o szaleństwie monitora polskiego:

  http://wp.me/p1v8iZ-3uY

  http://wp.me/p1v8iZ-3sa

 • Archie

  CZY AUTOR TEGO BLOGA ZOSTAŁ OPĘTANY? CZY SPRZEDAŁ DUSZĘ SZATANOWI W ZAMIAN ZA WYLECZENIE OJCA?
  PRZECZYTAJ!!!

  Cytuję: ”
  Dzisiejszego południa doznałam szoku przerażenia po zapoznaniu się z nowym wstępniakiem monitora, który nosi wymowny tytuł:

  „Egzorcystka Irma ujawnia szokującą prawdę o zapperach Nunczako”

  Zapowiadany przez monitora przerażenie uświadamiając sobie, jak szybko –wręcz w tempie wykładniczym –można utracić kontakt z rzeczywistością zadając się z nieodpowiednimi ludźmi.

  monitor we wpisie z 23.09.2013 napisał: „Poczekaj, dopiero się zaczęło. Następny reportaż spowoduje dreszcze u age.ntów szat.ana.”

  To się nie zaczęło dopiero, ale kilka miesięcy temu, a teraz monitor znalazł się już na równi pochyłej swojej świadomości.
  We wstępniaku raczył dodać: „Oto najbardziej niesamowity reportaż jaki udało mi się zrealizować w moim życiu.”
  Nie wiem w czym monitor upatruje owej „niesamowitości”, ale w moim odbiorze –po zapoznani się zarówno z reportażem, jak i filmikiem o kobiecie bez twarzy zwanej „Jas.nowid.zącą Egz.orcys.tką” –jest to świadectwo niepełnosprawności umysłowej monitora
  Proszę o wybaczenie, ale pewne rzeczy należy nazywać po imieniu. Moje wnioskowanie opieram wyłącznie na werbalu pisanym przez samego monitora i każdy może sam ocenić sens i przekaz jego słów.

  Kobieta bez twarzy, która rzekomo ma zdolność przeskanowania ludzkiego organizmu od stóp po głowę w poszukiwaniu zadomowionego w człowieku robactwa poleca –jak pisze monitor -„sposoby na ich zniszczenie, jednak zawsze pierwszą i najlepszą deską ratunku są zappery.”

  Przecież to zdanie, to ewidentne KŁAMSTWO! Filmik z udziałem tej kobiety pokazuje –bez cienia wątpliwości –że kobieta po raz pierwszy trzyma w dłoniach urządzenie zwane zapperem i próbuje określić, jakie odczuwa energie, ale ani słowem nie zająknęła się, że ów zapper ma być „pierwszą i najlepszą deską ratunku”, bo niby na jakiej podstawie miałaby to stwierdzić?

  Egzorcystka Irma MIAŁA UJAWNIĆ „szokującą prawdę o zapperach Nunczako”, a powiedziała jedynie o swoich wizualizacjach (Matce Boskiej i Jezusie). Cóż w tym szokującego? Nie mam pojęcia.

  monitor pisze dalej: „Co więcej, zaraz doleję oliwy do ognia puszczając parę na temat pewnego spotkania, które odbyło się ok. 2 miesiące temu.”

  No i rzeczywiście dolał „oliwy do ognia”, a raczej mega głupoty do szarlatań.skich praktyk, jakim oddają się panowie monitor i T.a.r.a.t.a.j.c.i.o.

  „W obecności kilku świadków doszło do rozmowy z bytami nieziemskimi. Nie powiem z kim, gdyż było by to zbyt szokujące” –pisze monitor.

  Doszło do rozmowy z BYTAMI NIEZIEMSKIMI, jednakże monitor nie chce doprecyzować, jakie byty ma na myśli i trudno dziwić się, bo jedynie domniemać można, że nie są to byty o czystych intencjach –stąd ich utajnienie.

  Poniższe zdanie nie pozostawia wątpliwości, że psy.chi.ka monitora uległa totalnej destrukcji:

  „Faktem jest, że iskra już wyszła z Polski. Dlatego ten atak „rept.ylian” na mnie, na J.a.n.a T.a.r.a.t.a.j.c.i.o, na osoby z nami współpracujące – oni wiedzą, dzięki sieci podsłuchów co się wydarzyło w lipcu 2013 roku.”

  Jaka „iskra wyszła z Polski”? Wielka szkoda, że monitor tego wątku nie rozwinął. Pisze o ataku „rept.yli.an” wskazując bez ogródek kogo ma na myśli. Bez dwóch zdań załapałam się do grona owych „re.ptyli.an” 🙂

  Pozwolicie, że pozostawię to bez komentarza, bo człowiek zdrowy na umyśle posiada wrodzony wstręt do komentowania niedor,zeczności, a to że to są niedorzecz.ności potwierdza fraza „dzięki sieci podsłuchów”.

  Uroj.enia monitora widoczne są także w kolejnym zdaniu: „Jeśli macie taki róż.aniec, polecam wam zrobić podobny eksperyment z wątpiącymi, ciekaw jestem czy będzie taki sam efekt. Podejrzewam, że wam nie wyjdzie, że coś takiego jest możliwe tylko w obecności niewidzialnych bytów, które ściągnęli Pio.tr i Irma.”

  Kolejna rzecz, która jest niesprawdzalna –podobnie, jak działanie zappera, orgonowego nocnika –bo jak zaznacza sam autor te „cuda” zdarzają się wyłącznie wybrańcom. I Bogu dzięki, że wyłącznie popa.prańcom –o przepraszam, miało być „wybrańcom”. Doszło do freudowskiej pomyłki …

  Jednakże szaleń.stwo nabiera tempa i rozkręca się niczym bączek na podłodze …

  „Na koniec dodam tylko, że tego samego dnia Irma usunęła mi 4 czipy, z których jeden był umieszczony w moim mózgu. Jeden z nich można łatwo zlokalizować we wgłębieniu w kości lewej piszczeli – a przecież Irma nie mogła wiedzieć, że we wskazanym przez nią miejscu było wgłębienie!”

  Usunęła cztery czipy! A jednego nawet z … mózgu! To wyjaśniałoby szaleństwo monitora jakiemu uległ w ostatnich miesiącach. Jestem bardziej niż przekonana, że Irma usunęła monitorowi … resztki ROZUMU i z tego prostego powodu nie da się go zaprezentować na zdjęciu.

  monitor kończąc swój szaleńczy popis dodaje:

  „Zostawiam Was więc z tym krótkim reportażem i radzę nie wysuwać pochopnych wniosków, że jest to ściema nastawiona na zwiększenie zbytu zapperów J.a.n.a T.a.r.a.t.a.j.c.i.o.”

  Radzi „nie wyciągać pochopnych wniosków”. Przyznam, że nie ma potrzeby czegokolwiek wyciągać, ani pochopnie, ani wolno, bo wnioski „jawią się same”, a nawet krzyczą z tego wstępniaka.

  W ostatnim zdaniu zawarł pouczenie skierowane do tych „nieprzychylnych” –czyli bezspornie także do mnie –pisząc:

  „Ostrzegam szczególnie tych nieprzychylnych, że wasz czas się kończy i całe zło, które czynicie ludzkości zostanie rozliczone. Wiem o tym już na pewno.”

  Nie mam bladego pojęcia, czy mój czas już się kończy –tą wiedzę posiada jedynie sam Bóg –ale już wiem, że monitora Pan Bóg opuścił.

  Żal człowieka … 🙁
  Koniec cytatu

 • Archie

  my tu gadu gadu a na 11 listopada szykuje sie falszywa flaga w Polsce!

  Donald Tusk skierował do MSW projekt zarządzenia, przewidujący użycie 11 listopada żołnierzy Żandarmerii Wojskowej „do udzielenia pomocy policji”. Żołnierze mają zabezpieczać i demonstracje patriotyczne, i odbywający się w tym czasie szczyt klimatyczny.
  Projekt zarządzenia „w sprawie użycia żołnierzy Żandarmerii Wojskowej do udzielenia pomocy Policji”pochodzi z 18 września 2013 r. Pismo jest krótkie. Czytamy w nim:
  „Na podst. art. 18a ust. 1 ustawy z dnia 6 kwietnia 1990 r. o Policji zarządza się, co następuje:
  W związku z przygotowaniami do policyjnego zabezpieczenia:
  1) 19 sesji Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu […] w dniach 11-22 listopada 2013 r.
  2) ogólnopolskich uroczystości państwowych i obywatelskich mających na celu uczczenie odzyskania przez Polskę niepodległości, które odbędą się w dniu 11 listopada 2013 r. żołnierze Żandarmerii Wojskowej udzielą pomocy Policji w zakresie ochrony bezpieczeństwa i porządku publicznego […].
  Prezes Rady Ministrów”
  Art. 18a ust. 1 ustawy o Policji, na który powołuje się Tusk, przewiduje użycie wojska „w razie zagrożenia bezpieczeństwa i porządku publicznego, jeżeli siły Policji są niewystarczające do wykonania ich zadań”.
  W uzasadnieniu projektu Tusk napisał m.in.:
  „Biorąc pod uwagę fakt, że rozpoczęcie konferencji [klimatycznej] przypada na dzień 11 listopada 2013 r., kiedy na terenie kraju organizowane są „Marsze Niepodległości”, w trakcie których dochodzi do konfrontacji pomiędzy środowiskami antagonistycznymi, należy zakładać, że w tym dniu na terenie Warszawy może dojść do prób zakłócenia bezpieczeństwa i porządku publicznego. Ponadto ze względu na skalę wydarzenia oraz temat konferencji należy się spodziewać, że w czasie konferencji może nastąpić eskalacja sytuacji spowodowanej organizowaniem na terenie Warszawy manifestacji i akcji protestacyjnych, które mogą powodować wspomniane wyżej zagrożenia”.
  Szef PO dodał: „[…] wstępna kalkulacja sił i środków przewiduje, że skutecznym sposobem eliminacji potencjalnych zagrożeń na terenie RP będzie wykorzystanie do wsparcia działań Policji sił i zasobów pozostających w dyspozycji Żandarmerii Wojskowej”.
  http://niezalezna.pl/46414-ujawniamy-kulisy-prowokacji-na-11-listopada-tusk-szykuje-wojsko

  • monitorpolski

   Uważajcie na to co podaje „Niezależna”, która jest tak samo „niezależna” jak Agora, tylko udaje, że jest niezależna. Musi mieć w tym interes,by wzniecić niepokój – ciekawe kto będzie organizaował te „marsze”, to jest klucz.
   Niedługo opublikuję na YouTube jak chciano mnie zdrutować za „zakłócanie spokoju” podczas marszu tzw. Ligi Obrony Suwerenności. Jako normalnie myślący człowiek zareagowałem na to, że hasła zawierały elementy antyislamskie, tak jakby całe zło w Polsce pochodziło od Arabów. Jak krzyknąłem prawdę o sytuacji, że polska jest pod okupacją żydowską, to od razu pojawiło się 3 tajniaków i zatrzymali mnie legitymując. Moją bronią była kamera i legitymacja dziennikarska i pewnie dlatego skończyło się wylegitymowaniem tych panów przed kamerą. Nie mam do nich żalu, byli to nieświadomi Polacy będący na usługach syjonistycznych zbrodniarzy rządzących Polską. Mam nadzieję, że czytają już ten blog i się dokształcają. Mam natomiast szereg pytań co do organizatorów tego marszu, dlaczego próbują wzniecić antyislamskie nastroje, pomijajjąc prawdę o tym kto przejął kontrolę nad Polską i dlaczego nie jest suwerenna.

   • Archie

    strach zyc w tym popieprzonym kraju kazdy miesiac przynosi kolejne paranoje

    • żurek

     Ja tam tak szybko nie oceniam , najpierw chcę zobaczyć ten magiczny znak na nunaczako , i ostatnio ten herb mnie tak zaciekawił , że zanim dokonam decyzji zakupu , muszę mieć wyłożoną kawę na ławę .

 • Marcin

  Witam.

  Od Dawna interesuje się tematyką ufologiczna i ezoteryczną i z tego co mi wiadomo, to wszystkie
  „Objawienia Maryjne” są dokonywane przez negatywne istoty.
  Dlatego proszę o ostrożność jeśli chodzi o tego typu rewelacje.

  Pozdrawiam.

 • AntyNWO

  Dodam tylko tak jak niektórzy tu powiedzieli egzorcysta czy ksiądz nie może być kobietą to prowadzi to obłędu do doktryny New Age a jak jeszcze dodamy że różaniec parzy dany nam od Maryi to wchodzimy w szatańskie sprawy….nie wierzmy w to to droga do okultyzmu, orędzia MBM ostrzegają właśnie przed tymi zmianami w Kościele miejmy oczy szeroko otwarte nie dajmy się zwieść tym nowinkom które wprowadzi Fałszywy Prorok już niebawem… który powiedział że Pan Jezus jest grzechem….

 • mscibor

  Widać że poszła iskra. To musiało być niezłe przepięcie w twojej głowie Marek bo z dnia na dzień pogrążasz się co raz głębiej.

 • edmer

  w okultyzmie jest zło i wiele opentań może marek jest opentany przez demona bo go juz różaniec parzy i jeszcze sie tym chwali jakie to nie zwykle.

 • edmer

  do zapera nic nie mam i nawed myśle sobie zamówić ale monitor błądzi wchodząc wokultyzm

  • monitorpolski

   Mam do ciebie propozycję, nie zamawiaj, bo i tak na tobie nie będzie działać. Do kilku osób w ogóle nie dotarł, mimo że został wysłany.

 • dejavu

  Zobacz czy z innym różańcem będzie tak samo. Jak parzą dewocjonalia, mi to śmierdzi siarką.
  Swoje wiem i do żadnych wróżek się nie wybieram, czakry itp tematy, od okultyzmu jak najdalej.

  • monitorpolski

   Nie jast tak samo. Nie pisałbym o tym, gdyby różańce mnie parzyły w ręce. Uważam to za ewidentny znak działania niewidzialnych sił podczas spotkania, które Piotr i Irma widzieli i się z nimi komunikowali.

   • Majka

    Dlaczego mnie cenzurujesz ? Nie pisze nic zlego 🙁

   • dejavu

    Może i tak być. Słyszałem w tamtym roku od ojca franciszkanina, że Medjugorie to może być wałek ale nie mówił w szczegółach. Powiedział mi o tym bo pytałem go o różne rzeczy i pokazał mi książeczkę z modlitwami. Były tam modlitwy do aniołów, ale trafiły się też modlitwy do upadłych aniołów – demonów. To tak ku przestrodze.

  • Irol

   Powiem tylko, że Czakry i Meridiany istnieją.
   Są niezależne od wiary, lub niewiary, obaw, lub braku obaw.

   Inaczej nikt spoza Azji nie mógłby się leczyć u bioenergoterapeutów, lub nie mógłby korzystać z akupunktury. A oba sposoby działają. I to kompletnie nie ma znaczenia czy ktoś w nie wierzy, czy nie.

   Mam swoją teorię n/t zapperów.
   Zapper może działać jak taki mechaniczny bioenergoterapeuta.
   Co prawda nie jest napędzany siłą życia, ale po uzyskaniu odpowiedniej częstotliwości pole elektromagnetycznego może działać, przynajmniej w zgrubnym przybliżeniu podobnie.
   W końcu Słońce, Ziemia i Księżyc też, według naszej wiedzy nie żyją, a każdej godziny naszego życia oddziaływają na nas.

   • monitorpolski

    Sądzę, że dokładnie tak jest. Poza tym pobudza elektrycznie komórki – być może niektóre ich funkcje są zaburzone, a zapper przez pole elektryczne je „naprawia” czy wręcz budzi do życia. Drugi aspekt to podobieństwo do różdżek Horusa – tu nie ma znaczenia czy jest w nim układ elektroniczny.

    • Majka

     A ja sie wczoraj Ciebie pytalam o ta ” iskre,ktora wyszla”. Nie masz czasu , by mi odpowiedziec czy to tylko taka rzucona przez Ciebie metafora , ktora nic nie znaczy ? Jak sie powiedzialo a , to trzeba powiedziec b . Jak juz „stworzyles” taki tekst to przynajmniej miej teraz sile i checi , aby go obronic , chyba ,ze nie traktujesz powaznie swoich czytelnikow.
     No i oczywiscie czekam na opowiesci p. Jana na temat tych „bytow”, z ktorymi sie kontaktowaliscie , bo Tobie mowe chyba odjelo 😛

     pozdrawiam 🙂

    • monitorpolski

     A co sądzisz to może znaczyć? Iskra wznieca płomień. Wytęż głowę.

    • Irol

     Koleżanko Majko, są na prawdę ciekawe opowieści o naszej słowiańskiej historii.
     Wystarczy poszukać :).

     W skrócie.

     Słowianie są, podobnie jak Hindusi, podzieleni na kasty z których wzięły się późniejsze plemiona.

     Przykładowo: Strażnicy gór nazywani byli Horwatami, górnicy wydobywający z głębi ziemi m.in. srebro nazywani byli Serbami.

     Wszystkich kast nie pamiętam, a nie mam czasu tego znowu szukać na Eioba.pl. Zapamiętałem tylko genezę powstania nazwy plemiona Polan. Ogólnie większość opracowań twierdzi, że byli rolnikami od pola, ale kilkoro z rosyjskich badaczy trafiło na zupełnie inne stwierdzenie. W wedach są opisani strażnicy Pól Mocy ( w sanskrycie takie pole mocy określa się jako Mandala). Do każdego Pola mocy są przypisani inni strażnicy. A nasi „Polanie” właśnie strzegli czegoś bardzo ważnego i nieprzypadkowo znajduje się to w Polsce.

     Może chodzi właśnie o tą właśnie „iskrę”. Któż to wie?

     P.S. Najciekawsza jest mądrość naszych przodków :). Na najcenniejszy na świecie metal mówili zło-to. Wiedzieli, że sprowadza śmierć i cierpienie. I chyba dlatego w świecie Słowian pieniądzem były denary ze srebra :).

    • experto

     Ciekawe z tym złotem, do dzis w świecie są denary (dollary, dinary, drachmy, zdaje sie liry też jakos od tego, lity łaty, itd.) i złote (gu(o)ldeny, korony- też chyba od złota) – nie wiem do czego przypisać funty – ale chyba też do złota no i ruble oraz franki, ale to chyba od Francji czy frankofonii?.

    • Irol

     Funt Sterling był oparty na srebrze.
     Dokładnie jeden funt sterling to było około 454g srebra 900 :).
     ( To była wtedy kupa kasy).

    • pola

     1732. Gdy się modliłam za Polskę, usłyszałam te słowa: Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście moje.

     Fragmenty z Dzienniczka św. s. Faustyny

 • tofi

  Kobieta nie może być egzorcystą.

  • Irol

   Może. Są KOBIETY 1000 razy twardsze od najtwardszego Mężczyzny.

   Zresztą, z moich obserwacji wynika, że dzisiejsze kobiety są dopiero TWARDE SZTUKI.

   Już prawie dorównują naszym dalekim przodkiniom z czasów wielkich podbojów :).

 • Bekizator...

  Panie Marku, ma pan zdjęcia rentgenowskie tych czterech czipów w pana ciele?
  Czy wyjmowanie czipa z mózgu odbywało się pod obrazowaniem PET? (Pozytonowa Tomografia Emisyjna)
  Czy Irma jest neurochirurgiem? Nie wiedziałem!

  • monitorpolski

   Nie, ona je znieutralizowała. Tu są zdjecia innego przypadku: http://www.monitor-polski.pl/tak-wyglada-miejsce-po-usunietym-czipie/

   • Bekizator...

    Ale ja nie pytałem o zdjęcia INNEGO PRZYPADKU.
    Ja pytałem czy ty, monitor polski, zrobiłeś rentgen? Jeśli nie, to co stoi na przeszkodzie wykonania zdjęcia rentgenowskiego i wstawieniu na bloga fotografii ciebie trzymającego to zdjęcie rentgenowskie? Bo na słowo to nikt ci nie będzie wierzył, sorry.

   • Majka

    Piszesz „iskra juz wyszla z Polski „. Mozesz rozwinac temat ?Jaka iskra ? Jacy reptalianie? Mam nadzieje ,ze to nie Gaja z K.efirem? 😉
    A na powaznie. Jesli juz „dowaliles” nam czytelnikom swojego bloga z takiej armaty to idz na calosc i wyjaw wszystko jak na spowiedzi , a nie sie wykrecasz tym , ze nas zamuruje . Damy rade przeczytac ,uwierz 😉

    • mscibor

     Majka, ja juz napisalem ze ta iskr ato poszla w jego glowie i stad mamy co raz to lepsze rewelacje serwowane przez marka. Wielki katolik okazal sie okultysta.

   • psychoza

    Panie monitorze, chciałbym się spytać jak Pan sądzi kiedy mogli Panu te chipy zachipować?

    • monitorpolski

     Nie wiem. To co Jan mówi jest tak niesamowite, że nie chcę tego powtarzać. Może on sam się zgodzi na rozmowę.

 • AntyNWO

  Te byty pozaziemskie to demony szatana z calym szacunkiem ale niech Pan uwaza…..polecam oredzia Mari Bozego Miłosierdzia….

  • monitorpolski

   Tak, i leczą „nieuleczalnie” chorych?

   • ktosław

    Dokładnie. Nie widzisz sensu zwiedzenia w czynieniu cudów?

    • monitorpolski

     Nie widzę. Widzę natomiast atak na zappery Jana. Wiem z jakiej strony idzie atak i to jest dla mnie dowód, gdzie jest prawda.

   • Majka

    A jak Ona Ci tego chipa z mozgu wyjela ? Foty ,Monitor , bo nie uwierze 😉 Reke sfotografowales , a miejsca po tych paskudach nie ? A same paskudy to gdzie ?

    ps. Ja to juz w p. Janka nunczaki i fotelik z dziurka jestem sklonna uwierzyc , ale tym razem sie chyba zapedziles 😛

    ps.2 Jestes szalony , mowie Ci…. 🙂

    pozdro.

    • dalmat

     Ty nie masz wierzyć, tylko myśleć. Nie ma rzeczy które nie istnieją Ogranicza je tylko ludzka niewiedza, strach przed innym.

   • AntyNWO

    tak mogą leczyć np jak dobrze pamiętam historia ta z tymi szatańskimi zabawkami Hello Kitty jak lekarz miał chorą umierająca córkę i zawarł pakt z diabłem i ona wyzdrowiała ale sprzedał się diabłu dusze i zaczął produkować te szatańskie zabawki jest masa innych rzekomych uzdrowicieli którzy uzdrawiają ale no własnie nie maja nic wspólnego z Panem Jezusem i z KK….oni nie pochodzą od Chrystusa nie są Katolikami tylko służą ciemnej stronie uważajmy wiec żeby nie podać rękę diabłu kto ma uszy niechaj słyszy. Z Panem Bogiem

    • Bekizator...

     Pozostaje pytanie: czy Marek P. sprzedał duszę diabłu w zamian za wyleczenie ojca?! Bo wszystko na to wskazuje!!

    • monitorpolski

     Mam podać wszystkim twój IP KEFIRZE?
     PORÓWNAJCIE SAMI:

     Jarek Kefirek Experts
     1 zatwierdzony
     kefir2010.wordpress.com (…)
     89.229[resztę na razie ukrywam]

     Bekizator…
     beka@[…]
     89.229[resztę na razie ukrywam]

     bekizator to jest kefir

     Ten „reptylianin” zapomniał, że już komentował z tego IP

    • Archie

     MONITOR, NIE ODPOWIEDZIAŁEŚ NA TO PYTANIE! DLACZEGO? I CZEMU ZAREAGOWAŁEŚ TAK HISTERYCZNIE?! MASZ COŚ DO UKRYCIA W TYM WZGLĘDZIE? CZYLI W KWESTII CIEMNYCH MOCY I SPRZEDANIA WŁASNJE DUSZY?! PRZYZNAJ SIĘ!

    • Archie

     Działania monitora polskiego i J.a.n.a T.a.r.a.t.a.j.c.i.o noszą znamiona przestępstwa:

     Cyt. ”
     Działania panów Ta.r.at.ajc.io i monitora polskiego przybrały znamiona PRZESTĘPSTWA i zgodnie z definicją tak zostaną potraktowane.
     monitor nie ma prawa ujawniać czyjeś dane osobowe, tym bardziej że takowej zgody nigdy nie otrzymał, a wrecz odwrotnie został złożony stosowny sprzeciw odnośnie takowych praktyk!

     Zaznaczenia wymaga fakt, że T.ar.at.aj.ci.o sam upublicznił swoje dane osobowe w róznych wpisach i filmikach reklamujących zappery, więc twierdzenie, że posługiwanie się przeze mnie jego nazwiskiem uprawnia do takiego samego działania jest chybione.

     T.ar.at.ajc.io kłamie pisząc, że nie odebrałam drugiego zappera, aby mieć podstawy do szkalowania jego osoby.
     Nie odebrałam, bo NIE ZAMAWIAŁAM drugiego zappera, a oczekiwałam jedynie paragonu i instrukcji, o czym powiadomiłam Tar.ata.jc.io. Wielokrotnie pisałam, aby NIE WYSYŁAŁ DRUGIEGO ZAPPERA, bo go nie odbiorę, gdyż go NIE ZAMAWIAŁAM!

     Poniższy tekst, to mój mail do Tar.a.t.a.jc.io -sprzed wysłania drugiego zappera.

     “Ja.nie, nie jestem twoim wrogiem więc nie doszukuj się we mnie takowego.
     Odnoszę wrażenie, że nie rozumiemy się w podstawowej kwestii, a dotyczącej PARAMETRÓW Nunczako trzypasmowego.
     Czy nie zauważyłeś, że ja nie kwestionuje idei zappera, którą to ideę zaproponowała dr C.l.a.r.k?

     Jedno, co mnie zeźliło, to to, że ów zapper, który nabyłam, a który miał generować określone częstotliwości na określonym paśmie nie generuje takich, o których ty mówiłeś i pisałeś na stronie MP.

     Natomiast wpis “z ostatniej chwili”, którego autorem jest osoba zajmująca się zawodowo elektroniką :

     Z ostatniej chwili. Poniżej cytuję e-mail podesłany mi przez Ja.na Ta.ra.tajc.io. Jest to dowód na to, że zappery Nunczako nie są żadną ściemą, jak to nam próbują wmówić „życzliwi” Polakom.
     Odnośnie rozbieżności w częstotliwościach z tym co podaje instrukcja, czekamy na wyjaśnienie od konstruktora. Ponieważ ja sam byłem konstruktorem urządzeń radiowych i nadajników, to spodziewałem się właśnie takich wyników.

     “Szanowny P. Ja.nie, (…) przy okazji chcialbym prosic o wyjasnienie mi kwestii czestotliwosci pracy Zappera- z instrukcji wynika ze ten, ktory ja mam pracuje w trzech zakresach czestotliwosci od 70khz do 750khz.
     Nie wiem czy jest Pan osobiscie konstuktorem i wykonawca urzadzen ktore przechodza przez Pana rece, ja zawodowo zajmuje sie elektroniką zwiazaną z radiokomunikacją i pozwolilem sobie przy okazji wykonac proste pomiary, glownie ciekaw bylem wlasnie zakresow czestotliwosci, uzywam dosc precyzyjnego oscyloskopu HPackard.

     Wyniki jakie uzyskalem sa nastepujace : napiecie wyjsciowe 7Vpp ,
     na zakresie pierwszym czas przebiegu to 55 mikrosekund co daje 18khz ,
     na zakresie drugim czas 35 mikrosekund co daje 28,6khz i
     zakres trzeci czas 25 mikrosekund co daje czestotliwosc 40khz.

     Zaden z zakresow nie obejmuje wartosci podanych w instrukcji !!
     Nie mam pojecia czy to co wyszlo u mnie to przypadek czy wlasnie tak ma byc? Z opisu wynika ze wszystko to co ma byc zniszczone przez Zappera ma swoją czestotliwosc ktora wlasnie powinna byc emitowana przez urządzenie.
     Czy zatem moje wartosci sa prawidlowe?
     Uzywam Zappera dopiero od paru dni i mam wrazenie ze dziala on stymulujaco na moj organizm.
     Na blogach opisujacych Panskie urzadzenie jest sporo wypowiedzi ludzi, jest sporo tez roznych pytan, chwilami dosc szczegolowych czemu ja osobiscie sie nie dziwie.
     Z gory dziekuje za pare kolejnych słów i pozdrawiam”

     Moje wątpliwości i pytania sprowadzaja się dokładnie do tego samego, o czym pisze elektonik powyżej.
     Jednakże on w przeciwieństwie do mnie otrzymał INSTRUKCJĘ zgodna z wersją zamówionego zappera, czyli trzypasmowego. Ja takowej nie dostałam, bo załaczyłes mi instrukcje do jednopasmowego. Skoro zakres częstotliwości zamyka się w 40kHz, to nie dostrzegam różnicy między jedno, a trzypasmowym, prócz różnicy w cenie.

     Tych wątpliwości do dnia dzisiejszego nie wyjaśniłeś mi, a moje dociekania potraktowałeś, jako atak na twoja osobę. Nie atakuje ciebie, a jedynie brak woli w wyjaśnieniu tych rozbieżnosci. A kiedy starałam się je wyjaśnić zostałam zablokowana przez MP z brakiem możliwości nie tylko pisania, ale także czytania strony. Czy w tych okolicznościach nie miałbyś uzasadnionych podejrzeń, że z tym zapperem jest cos nie tak? Skoro zamyka się usta pytającemu?

     Nie wysyłaj mi następnego zappera, bo ja takowego nie odbiorę.

     Nie odbiorę, bo jeszcze nie jestem na drodze reklamowania otrzymanego, a tak jak pisałam wczesniej nie odeślę zappera, który na dzień dzisiejszy stanowi dowód w sprawie. Oczekuje paragonu i Instrukcji -opisu urządzenia (szczegółowo pisałam o tym we wcześniejszych mailach).
     Chciałabym w końcu mieć na piśmie od ciebie informację, że na zakresie pierwszym -zakres częstotliwości wynosi tyle i tyle i ta częstotliwość oddziałuje na takie, a takie drobnoustroje.”

    • monitorpolski

     No to mamy już wszystko jasne. IP tego Archie jest takie samo jak „Mocniejszego” oraz „Filmy Prawdy” – to ostatnie zresztą promowane przeze mnie na mailowe prośbę tejże osoby. „Filmy Prawdy” to są ogólnie dostępne materiały z YouTube, którą ta lub te osoby SPRZEDAJĄ na swoim blogu, a więc ŻERUJĄ na Polakach wykorzystując NIE SWOJĄ pracę!
     Czyżby, tzw. Myśląca Gaja, to była trwająca już od dłuższego czasu operacja psy-op, sądzę że syjonistyczna (oni niczego nie przegapią by zarobić na głupich gojach kasę). Zapomnieli tylko, że niektóre IP już były wykorzystane i że mogę je łatwo sprawdzić.

     Przypomnę jeden z komentarzy tych osobników:
     FILMY PRAWDY
     13 zatwierdzonych
     filmyprawdy.wordpress.com

     filmyprawdy@gmail.com
     31.172.[na razie pozostałej części IP nie ujawniam, MP]
     Wysłany 23.06.2012 o 01:57

     Działajmy i nie poddajmy się zwłaszcza w tych czasach w których przyszło nam żyć.
     WOJNA INFORMACYJNA
     Pragniemy poinformować iż ze względu wzmożenia ilości zakupowanych przez nas czystych płyt dostaliśmy rabat na tańsze materiały w tym (płyty i opakowania plastikowe do nich).
     Z tego względu zmniejszyliśmy jeszcze bardziej ceny za poszczególne płyty na najniższe jakie tylko mogliśmy uzyskać.
     Bardzo dziękujemy za wszystkich którzy wsparli tą akcję informacyjną.
     Oto nowy cennik płyt:
     ——————————————————————————————————————-
     OPŁATA ZA ZESTAW 44 FILMÓW NA 8 PŁYTACH:
     ZESTAW 44 FILMÓW NA 8 PŁYTACH – W KOPERTACH (Z NADRUKIEM ZARÓWNO NA PŁYCIE JAK I KOPERCIE):
     Cena: 28zł
     ZESTAW 44 FILMÓW NA 8 PŁYTACH W 4 DUŻYCH PLASTIKOWYCH OPAKOWANIACH (Z NADRUKIEM NA PŁYCIE I PUDEŁKU Z DUŻĄ OKŁADKĄ):
     Cena: 36zł
     Więcej informacji na stronie:
     http://filmyprawdy.wordpress.com/
     Pozdrawiamy serdecznie
     Redakcja Filmy Prawdy

    • Irol

     Osobom zarabiającym na czyjejś pracy z pogwałceniem prawa przypominam:

     Filmy udostępnione na wolnej licencji nie mogą być sprzedawane.
     Sprzedaż jest równoznaczna z pogwałceniem licencji i sprzedający naraża się na sankcje dotyczące praw autorskich. Myślę, że powyższy cennik wraz z adresami IP, oraz email’ami osób łamiących prawo autorskie powinny trafić do twórców tych filmów i osoby gwałcące prawo powinny ponieść tego konsekwencje.

     Powyższa informacja nie dotyczy przypadków, w których wykonywana jest usługa nagrania płyt dla osób nie posiadających internetu. Z dodatkową uwagą, że takowa usługa powinna wyłącznie zwrócić koszty, a nie może przynosić zysków.

    • experto

     Z dodatkową uwagą, że takowa usługa powinna wyłącznie zwrócić koszty, a nie może przynosić zysków.”

     No tu już chyba przesadzasz, jak usługa to są koszty i trzeba płacić, a nikt za darmo nie bedzie pracował.

    • Irol

     Koszty to ponieśli twórcy tych filmów, a nie pirat sprzedający na rynku nie swoje dzieło. Ich koszty to nagrywarka + kilka płytek DVD + drukarka + koperta bąbelkowa ( czyste piractwo).

     Jeżeli chce dystrybuować te filmy na zasadach komercyjnych to powinien spisać umowy z twórcami filmów i tyle. Trzeba tylko wtedy sprawdzić, czy film nie wypadł by wtedy z kategorii wolnej twórczości.

    • xx

     Dodajmy do tego fakt, że przy płatności za filmy przelewem, pieniądze wysyłane są na jakieś lewe konto. Tzn. Ani osoba będąca „właścicielem” konta nie istnieje, ani adres nie istnieje.
     Zwykły obywatel nie założy sobie w banku lewego konta. Resztę dopiszcie sobie sami.

    • monitorpolski

     O tym nie wiedziałem. Tak więc muszą być to „służby” bowiem żadna prywatna osoba nie ma takich możliwości.

  • Archie

   Ujawniamy KONKRETNE FAKTY o zapperach!

   Na co zmarła dr Hul.dy Cla.rk, która wynalazła zappery? Fakty są takie, iż zmarła na raka krwi i kości (multiple myeloma). Oczywiście sprzedawcy tych urządzeń elektrycznych (zapperów) temu zaprzeczają.. Jednak tak samo korporacje farmaceutyczne sprzedające szczepionki zaprzeczają, że mogą być one przyczyną kalectwa bądź zgonów. Zasada taka sama: czysty zysk!

   Fakty są też takie, iż śmierć dr Hul.dy Cla.rk, wynalazcy metody zappowania, jest bardzo kłopotliwa dla dilerów tych urządzeń. Otóż wychodzi na jaw to, że to nieprawda, że za wszelkimi chorobami, w tym rakiem, stoją jakieś bliżej nie zidentyfikowane drobnoustroje, pasożyty i grzyby. Czytelnicy tego bloga wiedzą, że za większość chorób odpowiada PSYCHIKA i stan świadomości. To organizm sam decyduje, kiedy umrzeć i generuje odpowiednią chorobę. Ale ten proces można zatrzymać poprzez zmianę myślenia, zmianę w świadomości. Każdy z nas słyszał o cudownych wyleczeniach z terminalnych stadiów choroby nowotworowej, gdy medycyna nie dawała żadnej nadziei na przeżycie więcej niż np te pół roku. Pytanie: dlaczego Ci ludzie wyzdrowieli? Tak naprawdę nie są to żadne cuda, wszystko to opiera się na konkretnych przesłankach, obecnie niemierzalnych przez materialistyczną, atomistyczną naukę, która traktuje człowieka jak zbiór substancji chemicznych i reakcji między nimi.

   Wróćmy do kwestii dr Hul.dy Cla.rk. Twierdzi ona, iż urządzenia elektryczne – zappery – które wynalazła, mogą wyleczyć wszystkie formy nowotworów, AIDS itp.. Śmieszne? No właśnie..
   Tak naprawdę jej idee sprowadzają się do tego, by “zappować” wszystko co się da. Jednak nawet ludzie, którzy zarabiają konkretne pieniądze na sprzedawaniu tych urządzeń, piszą, że nie leczą się nimi, tylko wybierają inne, różnorodne metody.

   Sama dr Hu.ldy Cla.rk bezczelnie kłamała w swoim CV, jakoby zrobiła doktorat z dziedziny fizjologii człowieka. Owszem, ma doktorat, ale z dziedziny.. zoologii. Oczywiście, fizjologia niekumatym kojarzy się tylko ze zdrowiem człowieka (na przykład rakiem, nowotworem) a nie z rakiem jako zwierzęciem wodnym.. A właśnie o raku jako zwierzęciu wodnym pisała dr Clark w swojej pracy doktorskiej. A nie o raku jako nowotworze..

   To dowodzi, jak wielu szarlatanów, szemranych biznesmenów czy też zwykłych głupców działa w dziedzinie medycyny naturalnej. Potem korporacje farmaceutyczne sprzedające swoje śmiercionośne preparaty, mają argument w postaci takich szarlatanów, oszołomów.

   A co z drobnoustrojami, które są dobroczynne dla ludzkiego organizmu? Czy prądy elektryczne generowane przez zappery, zabijają także te organizmy? Wszystko wskazuje na to, że tak jest w istocie..
   Niepokoi potencjalnie zabójcze działanie zapperów wobec ludzkich elementów krwi – limfocytów T i B, trombocytów, erytrocytów, i pozostałych komórek w obiegu krwi i limfy. Różnią się one “niewiele” od bakterii (jeśli patrzeć przez pryzmat działania zappera), bowiem mogą mieć podobne częstotliwości krytyczne jeśli chodzi o prądy generowane przez zapper. I tym samym, te niezbędne do życia elementy krwi, mogą paść ofiarą działania zappera, zaś później szarlatan sprzedający takie urządzenia powie, że jego klient zachorował na raka krwi, i że jest to efekt usuwania toksyn który i tak by wystąpił, nawet gdyby nie użyto zappera.

   Czy to było przyczyną wystąpienia nowotworu krwi i kości u dr. Cla.rk?

   Usuwanie chorobotwórczych substancji nie jest na pewno jedynym skutkiem używania zapperów i to jest fakt. Nie wiadomo także, jakie są skumulowane, długotrwałe skutki używania zapperów. Biologia ma swoje prawa i nie lubi być “gwałcona”.

   Poza tym: czy takie energetyczne doładowanie organizmu zapperem nie uzależnia, jak narkotyk?

   _________________________________________________________

   DUŻO WIĘCEJ PRZECZYTASZ W KOMENTARZACH – LINK:

   http://wp.me/p1v8iZ-3Cl

   • experto

    „Czy to było przyczyną wystąpienia nowotworu krwi i kości u dr. Cla.rk?”

    Germańska Nowa Medycyna zna odpowiedź, na pewno nie są to żadne mikroby…

    @od musiała by się u wypowiedzieć, zresztą już chyba kiedyś tu tym pisała.

  • Archie

   TUTAJ PRZECZYTACIE UKRYWANĄ PRAWDĘ O ZAPPERACH, KTÓREJ MONITOR CI NIE POWIE !!!!

   http://wp.me/p1v8iZ-3Cl