Eksplozja SPACEX dowodem na wojnę elit z udziałem obcych?

Space-X-Main-706639Seria stopklatek nagrania wideo przed eksplozją, która miała miejsce 1 września w Cape Canaveral, wykazuje dwa niezidentyfikowane obiekty w okolicy wieży gdzie stała rakieta Falcon 9. Corey Goode, demaskator tajnych projektów kosmicznych uważa, że eksplozja jest dziełem konkurencyjnej grupy osób, która sama prowadzi swój program kosmiczny z użyciem obiektów latających zwanych UFO.

Rakieta miała być odpalona w sobotę 3 września, 1 września dokonywano ostatecznych testów. Na jej pokładzie był satelita komunikacyjny Facebooka o wartości 150 milionów dolarów. Szef Facebooka, Mark Zuckerberg, który obecnie przebywa w Afryce, wyraził żal, że opóźniony zostanie program Aquilla, który miał pomóc w „połączeniu wszystkich na świecie”. Wg. Jima Stone’a, byłego agenta NSA, a obecnie dziennikarza niezależnego ukrywającego się w Meksyku, uważa że zniszczenia rakiety dokonały albo obce cywilizacji sympatyzujące z ludzkością, albo też tajne służby amerykańskie, które wiedziały o diabolicznym zagrożeniu jakie niesie satelita Facebooka. Stone zauważył, że eksplozja rozpoczęła się na szczycie rakiety, tam gdzie były UFO. Wszystkie dotychczasowe eksplozje tego typu rozpoczynały się w dolnej części, gdzie jest zbiornik paliwa. Na filmie widać, że zaraz przed eksplozją obiekty wystrzeliły coś z prawej strony w lewą w kierunku rakiety i szybko odleciały.

Zob. nagranie: https://www.youtube.com/watch?v=ceC-7dWHaPM

Stone uważa, że istnieje tajna wojna pomiędzy rywalizującymi grupami elit i że to wydarzenie w pełni ją potwierdziło. Corey Goode potwierdza, że nastąpiła intensyfikacja konfliktu. Potwierdzała by to raport prezydenta Obamy do Kongresu z 26 maja b.r., w którym proponuje „zintegrowaną politykę w celu odparcia wrogów z przestrzeni kosmicznej”. Wg. Obamy Stany Zjednoczone i ich sprzymierzeńcy mają zagrożone prawa w dostępie do i wolności użycia przestrzeni kosmicznej. Integracja wg. Goode ma dotyczyć agencji: USAF/NRO/DIA – USAF Space Command, National Reconnaissance Office (NRO) oraz Defense Intelligence Agency (DIA). W lutym tego roku Goode był ponoć porwany przez agentów z tego tajnego programu, którzy wypytywali go o źródło informacji, które posiada. Ujawnił m.in. pochodzenie niezidentyfikowanych obiektów oraz detale działania, oraz fakt że zaangażowane są obce cywilizacje .

Astrofizyk Duncan H. Forgan w publikacji na stronie naukowej arXive.org wyraził niedawno opinię, że dochodzi do starć „klik obcych”, które nie mają tego samego zdania co do rodzaju kontaktu z taką prymitywną cywilizacją jaka jest na Ziemi. Konflikt może być spowodowany tym, że Ziemia znajduje się w obszarze Galaktyki kontrolowanym przez cywilizacje „konserwatywne”, które zabraniają kontaktu bezpośredniego z niskimi cywilizacjami.

132 komentarze Eksplozja SPACEX dowodem na wojnę elit z udziałem obcych?

 • RealityMicha

  Zabity, ukrzyżowany został, mesjasz Jezus
  Ale Bóg go wskrzesił, dając mu władzę nad wszystkim.
  Ktoś kto ogłasza się mesjaszem to próbuje imitować Boga.
  Śmierdzi mi to
  Bez odp proszę.
  Dziękuję

 • RealityMicha

  Po jakiej śmierci???
  Przecież ogłosił się mesjaszem!
  A Ci nie umierają!

 • Altumsecessum

  Kesze mówi co zamierza zrobić z prawami do swojej technologii po jego śmierci: https://youtu.be/zXSEEuhYJPQ?t=1h38m39s
  tj: połowa idzie dla ONZ a druga połowa dla Universal House of Justice in Israel

  https://en.wikipedia.org/wiki/Universal_House_of_Justice

  Wnioski wyciągnijcie sami…

  • Admin

   Co ty pier.. lisz. Technologia została przekazana całej ludzkości. Nikt nie ma żadnych „praw”. Patenty zostały wykupione przez Keshe i udostępnione publicznie za darmo. Jak się podaje jakieś fakty, to się dokładnie podaje.
   Przyznaj się, jesteś kolejnym agentem mafii pedofilskiej, która szerzy dezinformację nt. Keshe? 70 tysięcy pedofilów już Interpol ujawnił, ciekawe czy jest tam też twoje nazwisko.

   • Altumsecessum

    skąd te nerwy? ja nie podaję zmyślonych faktów tylko to co sam Kesze mówił w swoim wywiadzie! Może wystarczyłoby przesłuchać! A co do oskarżeń o pedofilstwo to już gruba przesada! Zastanów się człowieku co ty tu wypisujesz! Kto wie może rzucając oskarżeniami na lewo i prawo sam masz problemy emocjonalno-moralne?

    • greg2014

     On to faktycznie mówi.
     O jednej religii światowej.. ??

    • Altumsecessum

     otóż to greg2014! tak sam Kesze o tym mówi! Mówi o jednej uniwersalnej religii światowej! no chyba że to nie jest Kesze tylko jego sobowtór podstawiony przez mafię pedofilską albo tzw. „Efekt Mandeli” tak dzielnie prezentowany przez autora tego bloga.

    • greg2014

     -” Po mojej śmierci fundacja WRACA (…?!) do dwóch ”organizacji”:
     ONZ-u i ”wszechświata sprawiedliwości” w Izraelu.. 🙂

     On to mówi do kamery..

    • Admin

     On to mówił, nie mówi greg2014. Od czasu zrobienia tego nagrania wiele się zmieniło. Keshe to wszystko tłumaczył. Omijanie tego jest czystą manipulacją pedofilską (bo to właśnie lobby jest głównym przeciwnikiem Keshe). Keshe oświadczył, że Fundacja przejmuje rolę ONZ i będzie działać na zupełnie innych warunkach – bezwzględnego udostępnienie technologii całej ludzkości. Fundacja, jako ogólnoplanetarna organizacja ma m.in. za zadanie wdrażać tę technologię i dbać o bezpieczeństwo ludzi, którzy to robią.
     W ostateczności każdy człowiek na tej planecie będzie wolny, zmieni się też mentalność. Nikt nie będzie chciał wojen, gdyż zmienione zostaną parametry dusz.

    • greg2014

     Minęły 4 lata od tamtego nagrania.
     Zobaczymy co się wydarzy.

 • sprawdzam

  Weź udział w konsultacjach na temat znakowania żywności pod kątem obecności/braku GMO!

  Każdy z nas ma prawo wiedzieć, w jaki sposób i z jakich składników powstaje żywność, którą codziennie kupujemy. Mamy prawo do pełnego i rzetelnego oznakowania produktów spożywczych.

  Czy w Polsce należy wprowadzić system znakowania żywności, który będzie informował o braku/obecności genetycznie modyfikowanych organizmów w całym łańcuchu produkcji?

  Serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskich konsultacjach społecznych i wyrażenie opinii na ten temat.

  Państwa decyzje będą przedstawione podczas panelu obywatelskiego w dniach 1-2 października 2016 roku w Warszawie, a następnie w formie rekomendacji trafią do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

  Zdecyduj, co trafi na Twój talerz! Każdy głos ma znaczenie. Na Twoje opinie czekamy do dnia 23 września br.

  Nie zwlekaj! Wypełnij kwestionariusz już dziś!
  http://mail.send-email-campaign.de/c/c5tn6jq9x7/slqvt72is5/

  Dziękujemy za Twoje zaangażowanie!

  Wspólnie zmieńmy system znakowania żywności w Polsce. Wesprzyj naszą kampanię.

  Z obywatelskimi pozdrowieniami!

  Rafał Górski
  Prezes Instytutu Spraw Obywatelskich (INSPRO)

  Przemysław Stańczak
  Koordynator kampanii
  „Wolne od GMO? Chcę wiedzieć!”
  przemyslaw.stanczak@inspro.org.pl

 • santa

  Ktoś się jednak bawi miałam czerwony znaczek!!!

  Wścieklizny, grypy, itp bzdur też nie ma!!! ad. „pseudoWirusow”

 • Peryskop

  LIST OTWARTY

  List otwarty posłów Janusza Sanockiego i Jerzego Jachnika do nadzwyczajnego Kongresu Sędziów Polskich – Warszawa 3.09.2016 r.

  Sędziowie, Uczestnicy Kongresu!

  Zwracamy się do Was z okazji Kongresu jaki zwołaliście w Warszawie, nie tylko jako posłowie Sejmu RP.

  Zwracamy się również jako wieloletni działacze stowarzyszeń walczących z bezprawiem w polskim wymiarze sprawiedliwości – w sądach czy w prokuraturze.

  Od wielu lat doświadczamy sami fatalnego funkcjonowania polskich sądów. Jesteśmy także świadkami fatalnego stanu polskiego wymiaru sprawiedliwości – broniąc wielu osób, które przez lata zmagają się z sądowa patologią – stronniczymi wyrokami, koszmarną, nieznaną w innych państwach przewlekłością postępowań, nieumiejętnością sędziów rozstrzygania prostych spraw.

  Problemy te przedstawiało dwukrotnie w Sejmie ponad tysiąc osób poszkodowanych przez wymiar sprawiedliwości, które przyjechały z całej Polski na dwie konferencje (16 stycznia i 25 czerwca 2016) zorganizowane przez Poselski Zespół na rzecz Nowej Konstytucji, którego jesteśmy członkami.
  Uczestnicy Konferencji – obywatele – przedstawiali przykłady arogancji z jaką zostali potraktowani przez sędziów, przypadki wydawania jawnie niesprawiedliwych i jakże często bezprawnych wyroków.

  Nagminne są przypadki łamania przez sędziów podstawowych praw człowieka – stąd Polska jest w konsekwencji uznawana w Europejskim Trybunale Praw Człowieka w Strasburgu za państwo naruszające Europejską Konwencję o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności.

  W konsekwencji państwo polskie wypłaca poszkodowanym duże odszkodowania, a sędziowie, którzy wydali bezprawne wyroki pozostają bezkarni.

  Bezkarni pozostają sędziowie przyłapani na zachowaniach świadczących o jawnej stronniczości czy wręcz korupcji.

  Przypadki te są ogólnie znane podobnie jak skandaliczny wręcz stan polskiego wymiaru sprawiedliwości i sądownictwa.

  Obraz polskiego sądownictwa jest porażający. Dzisiaj sędziowie w Polsce są w stanie bezkarnie uzasadnić każdą największą prawną fikcję. I to trzeba koniecznie zmienić.

  W ostatnich latach narasta lawina wyroków niesprawiedliwych. Wystarczy popatrzeć na orzeczenia sądów w sprawie reprywatyzacji– która dotyczy całej Polski, a którą sankcjonują prawomocne wyroki sądowe. Kolejna kompromitacja to wyrok na Zygmunta Miernika.

  To nic innego jak odwet polityczny. Tymczasem samopoczucie sędziów RP jest świetne.

  Chcemy mieć nadzieję, że uczestnicy Kongresu Sędziów właśnie tymi problemami zajmą się i w imię dobra wspólnego, porzucając korporacyjny egoizm przystąpią do naprawy sądownictwa i oczyszczenia własnego środowiska.

  Zwracamy się zatem z apelem do uczestników Kongresu sędziów – by środowisko sędziowskie – wspólnie z obywatelami, działaczami społecznymi stowarzyszeń i innymi środowiskami zainteresowanymi stanem polskiego państwa – przystąpiło do sporządzenia diagnozy stanu polskiego wymiaru sprawiedliwości, a także opracowania niezbędnych reform ustrojowych, które pomogłyby wady obecnego stanu usunąć.

  Naszym zdaniem – podstawową przyczyną obecnego, patologicznego stanu polskiego wymiaru sprawiedliwości, jest całkowity brak społecznego (zewnętrznego) nadzoru nad działaniem sądownictwa.

  Obecna ustawa o ustroju sądów oddaje w ręce samej korporacji sędziowskiej wybór nowych sędziów, a także wszelkie funkcje kontrolne, wykluczając jakąkolwiek kontrolę obiektywną. Sytuacja taka prowadzi do stałego obniżania kryteriów oceny, nie daje żadnych bodźców wzrostu efektywności i rzetelności działania.

  Ale – co najważniejsze sytuacja, w której sędziowie wybierają się sami we własnym środowisku zawodowym – stanowi naruszenie fundamentalnej zasady konstytucyjnej – zawartej w art. 4 polskiej Konstytucji – zasady suwerenności Narodu. Funkcja sędziego to nie jest bowiem tylko „zawód”, to przede wszystkim funkcja publiczna, a sędzia powinien reprezentować władzę Narodu i być przez Naród – albo Narodu przedstawicieli – wybierany i kontrolowany.

  Zgodnie bowiem z przytoczonym artykułem 4 Konstytucji władza zwierzchnia w Rzeczpospolitej należy bowiem do Narodu, który sprawuje władzę albo przez swoich przedstawicieli, albo bezpośrednio.
  I tak władza ustawodawcza (Sejm i Senat) jest wybierana przez Naród bezpośrednio. Prezydent jako część władzy wykonawczej również pochodzi z wyborów bezpośrednich, zaś rząd zostaje powołany przez Sejm czyli przez przedstawicieli Narodu.

  Tymczasem sędziowie wybierają się sami – co jest oczywistym naruszeniem konstytucyjnej zasady zwierzchnictwa Narodu i każe zastanawiać się nad legalnością ich umocowania.

  Ten stan rzeczy polegający na naruszeniu Konstytucji musi jak najszybciej zostać zmieniony.

  Uważamy, że jest najwyższy czas na dokonanie radykalnej reformy wymiaru sprawiedliwości.

  Oprócz wprowadzenia wybieralności sędziów – zgodnie z art. 4 Konstytucji – koniecznym jest także- naszym
  zdaniem -wprowadzenie:

  – Wydłużenia do 25 lat okresu przedawnienia dla wszystkich funkcjonariuszy publicznych w tym sędziów i prokuratorów

  – obligatoryjnego nagrywania, przesłuchań w prokuraturach, posiedzeń i rozpraw jeśli życzy sobie tego któraś ze stron;

  – okresowych badań psychologiczno – psychiatrycznych wszystkich funkcjonariuszy publicznych w tym sędziów;

  – uspołecznienia wybieralności sędziów poprzez dokonywanie wyboru przez przedstawicieli społeczeństwa (Narodu) a także ujawnianie nazwisk kandydatów na stronach internetowych sądów i KRS wraz z przyjmowaniem opinii społeczeństwa w zakresie wydawanych orzeczeń ;

  – zmiany w organizacji Sądu Najwyższego w tym rozpoznawania kasacji cywilnych i karnych;

  – wprowadzenie w praktyce zawiadamianie sędziów do prokuratur o składaniu fałszywych zeznań przez świadków, który znaczna część trudni się zeznaniami na zamówienie;

  Apelujemy zatem do Państwa – uczestników Kongresu Sędziów w Warszawie o przystąpienie do prac nad przystąpieniem do rzetelnej dyskusji – w imię dobra wspólnego – i rozpoczęcie uzdrawiania sytuacji w polskim sądownictwie.

  Janusz Sanocki – poseł na Sejm RP
  Jerzy Jachnik – poseł na Sejm RP

 • maniek - Drugi

  cyt…
  Pomimo utrzymania w tradycyjnie dla Ren TV sensacyjnym stylu, film pokazuje wiele bardzo ważnych informacji, na przykład: jak po II Wojnie Światowej przybyli do USA członkowie Trzeciej Rzeszy, jak powstają podziemne bazy i całe miasta w USA (jest ich już około 1500), o wybuchach w podziemnych bazach w latach 2011-2012, o tym jak spowodowano tsunami u brzegów Japonii, o tym dlaczego bankierzy wypadają z okien… Te informacje dają do myślenia, a przemyślenia i wnioski każdy powinien wyciągnąć sam…

  https://treborok.wordpress.com/2015/02/12/wojna-swiatow-wladcy-podziemnego-swiata/

  http://technolgia.tumblr.com/

  …wprawdzie umieszczenie logo Stonehenge – powinno alarmowac – budowla z neolitu i brązu – zbudowana w…1953/8 roku

  http://www.liveinternet.ru/users/4489288/post241213509/

  https://www.google.co.uk/search?q=klamstwo+Stonehenge&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=L3bNV6HfKLGN8QfK_IDgAg

  …ale …

  http://ligaswiata.blogspot.co.uk/2016/02/oficjalnie-te-technologie-nie-istnieja.html

  cyt…Oficjalnie te technologie nie istnieją : Talos, Vril i TR 3B

  Rządy ani dowództwa sił powietrznych oficjalnie zaprzeczają, że technologia anty-grawitacja jest od lat wykorzystywana w przemyśle zbrojeniowym. Zaprzeczeniem tych słów są liczne obserwacje niezidentyfikowanych obiektów latających na terenie całego świata.

  https://vimeo.com/112911855

  ” Ta technologia oficjalnie nie istnieje i nie, może istnieć przy obecnym stanie wiedzy naukowej i inżynieryjnej ” … Używanie rtęci oraz energii jądrowej do wytworzenia plazmy tworzącej pole antygrawitacyjnego wokół statku, oraz konwencjonalnych silników pozwalają na wykonywanie wszelkiego rodzaju szybkich manewrów wzdłuż wszystkich trzech osi.

  TR6 „TELOS” jest przeznaczony do anonimowego transportu na terenie całego świata i lotów kosmicznych. Ten transportowiec pozostaje niewidzialny dla konwencjonalnych radarów i systemów wczesnego ostrzegania.

  TR6 wykorzystuje pięć generatorów elektrograwitacyjnych do napędu i jest uważany za obiekt typu „VTOL” (statek nie potrzebuje pasa startowego). Obecnie istnieje tylko kilka hangarów na świecie, które mogą przechować TR6, większość z nich znajduje się na terenie USA.

  TALOS służył Rockeffelerom do przejęcia Malezyjskiego lotu MH 370.

  http://ligaswiata.hvs.pl/lot-mh-370-gra-jutro/

  o Kapustinnom Jarze – nie wspomne…

  http://www.cda.pl/video/229878a

 • greg2014

  Media: kontenery na śmieci pomogą policji w USA śledzić obywateli © Sputnik. Valeriy Melnikov

  ŚWIAT 08:35 05.09.2016(zaktualizowano 09:05 05.09.2016) Krótki link 4268012 Departament policji Florydy zainteresował się systemem tajnego monitorowania, który montuje się w kontenerach na śmieci, pisze wydanie The Intercept. Technikę opracowała brytyjska kompania Cobham. © FOTOLIA/ EUGENE FEYGIN W Los Angeles zatrzymano bezdomnego, który przeniknął do samolotu klasy biznes Inżynierowie zaproponowali strażnikom porządku kamery, które prowadzą nagrania z rozdzielczością 1280 na 1024 pikseli przez długi okres. Urządzenia są zdolne do prowadzenia nagrań nocą i wyposażone w różne typy obiektywów. Pracownik departamentu policji Molly Bast potwierdziła fakt nabycia sprzętu, jednak nie sprecyzowała, jak będzie wykorzystane.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20160905/3818942/smieci-kamery.html

 • RealityMicha

  Do, greg2014 i inni zainteresowani
  ————————————-
  Gluten szkodzi wszystkim, nie tylko „bezglutenowcom”
  http://bezglutenowamama.pl/w-bezglutenowej-kuchni-nie-uzywam-maki-ziemniaczanej/

  Ja robię chleb sam.
  http://www.olgasmile.com/chleb-smile.html

  Używajmy więcej ziaren, nie mielmy na mąkę

  • greg2014

   Nie gluten a GLIFOSAT!
   Gluten był zawsze:
   (…)
   Przypomnę, że taki glutaminian zawarty w jednym batoniku, jest w stanie zlikwidować do 50% dobrych bakterii w naszym przewodzie pokarmowym. Systematyczne likwidowanie tych bakterii, czyli częste jedzenie takich batoników, doprowadza do zapaleń przewodu pokarmowego, co niedouczeni lekarze nazywają zespołem jelita nadwrażliwego.

   Podobnie nadwrażliwość na gluten jest niczym innym, tylko wynikiem przewlekłego zatrucia glifosatem, zawartym w pszenicy. Jak wiadomo, sanepid nie przeprowadza badań zawartości pestycydów w pszenicy. Po co? W jakim celu? Przecież najwyżej będzie więcej chorych, a lekarstwa produkują te same koncerny. (….)
   Randap, czyli glifosat, najpowszechniejszy herbicyd na świecie. Oficjalnie WHO zaliczyła go do grupy prawdopodobnie rakotwórczej dla człowieka. Pierwsze pytanie, jak przebiegały badania dopuszczające ten produkt do stosowania, skoro po 20 dopiero latach publikuje się wyniki negatywne dla niego? Gdzie był Główny Inspektor Sanitarny?

   Wszystkie produkty, takie jak soja GMO, kukurydza GMO, rzepak GMO, bawełna GMO, są skażone glifosatem. Praktycznie cała soja i kukurydza na rynku polskim jest GMO. Randapem jest również skażona pszenica, którą nieodpowiedzialni rolnicy spryskują na 10 dni przed żniwami w celu równomiernego wysuszenia ziarna. Uszkodzenia nerek są wśród rolników stosujących glifosat bardzo częste. Udowodniły to badania Argentyny, czy Cejlonu. W krajach europejskich takich, jak np. Holandia, jest zakazany. Żadna kontrola przy skupie zboża nie sprawdza skażenia pszenicy glifostem. Czyżby same nieuki tam siedziały? ==

   http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18682&Itemid=119

   • P1

    <>.

    Nie tylko pszenica. Opryskiwanie Roundupem (albo innym środkiem z glifosatem) stosuje się na wszystkie zboża (żyto, owies, jęczmień), a także kasze (gryka), słonecznik, rzepak…

    Co gorsza czynią to nie tylko ci „nieodpowiedzialni rolnicy”, ale praktycznie wszyscy. Producent tego świństwa, Monstanto, oficjalnie w swoich ulotkach zaleca (!!!) stosowanie roundoupu do tzw. desykacji zbóż. Czyli ziarno nie schnie w stodole, ale wysusza się je za pomocą Roundupu unicestwiając roślinę glifosatem….
    Na Ukrainie glifosat leją na pola bezpośrednio z samolotów rolniczych….
    W Niemczech badania wykazały obecność glifosatu w piwie, produkowanym przecież z jęczmienia, albo pszenicy.

   • Ania

    Ten gluten we współczesnych zbożach też jest inny,bo one też są inne ( poliploidy) więc może szkodzić.
    Ale zgadzam się co do glifosatu.
    Chociaż pewnie i jedno i drugie wspólnie szkodzą.

    Warto tez zwrócić uwagę na inne składniki kupowanego chleba i na mąkę ze sklepu.
    http://www.moja-piekarnia.pl/2011/09/10/co-znajdziesz-w-chlebie-z-piekarni/

    Tak wiec należałoby kupować mąkę z młyna…

  • greg2014

   ==Używajmy więcej ziaren, nie mielmy na mąkę==

   jak są z glifosatem, jeden pies, mielone czy nie.

   • RealityMicha

    Kupuje ziarna tylko z certyfikatem

    • greg2014

     Twój komentarz czeka na moderację
     5 września 2016 at 12:17 · Odpowiedz
     Nie gluten a GLIFOSAT!
     Gluten był zawsze:
     (…)
     Przypomnę, że taki glutaminian zawarty w jednym batoniku, jest w stanie zlikwidować do 50% dobrych bakterii w naszym przewodzie pokarmowym. Systematyczne likwidowanie tych bakterii, czyli częste jedzenie takich batoników, doprowadza do zapaleń przewodu pokarmowego, co niedouczeni lekarze nazywają zespołem jelita nadwrażliwego.

     Podobnie nadwrażliwość na gluten jest niczym innym, tylko wynikiem przewlekłego zatrucia glifosatem, zawartym w pszenicy. Jak wiadomo, sanepid nie przeprowadza badań zawartości pestycydów w pszenicy. Po co? W jakim celu? Przecież najwyżej będzie więcej chorych, a lekarstwa produkują te same koncerny. (….)
     Randap, czyli glifosat, najpowszechniejszy herbicyd na świecie. Oficjalnie WHO zaliczyła go do grupy prawdopodobnie rakotwórczej dla człowieka. Pierwsze pytanie, jak przebiegały badania dopuszczające ten produkt do stosowania, skoro po 20 dopiero latach publikuje się wyniki negatywne dla niego? Gdzie był Główny Inspektor Sanitarny?

     Wszystkie produkty, takie jak soja GMO, kukurydza GMO, rzepak GMO, bawełna GMO, są skażone glifosatem. Praktycznie cała soja i kukurydza na rynku polskim jest GMO. Randapem jest również skażona pszenica, którą nieodpowiedzialni rolnicy spryskują na 10 dni przed żniwami w celu równomiernego wysuszenia ziarna. Uszkodzenia nerek są wśród rolników stosujących glifosat bardzo częste. Udowodniły to badania Argentyny, czy Cejlonu. W krajach europejskich takich, jak np. Holandia, jest zakazany. Żadna kontrola przy skupie zboża nie sprawdza skażenia pszenicy glifostem. Czyżby same nieuki tam siedziały? ==

     http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18682&Itemid=119

    • greg2014

     mam moderację

    • santa

     Zabójcze szczepionki, leki też mają certyfikat* 😀

  • waryjat

   Kobieta zawsze coś prostego musi komplikować 🙂 Po co tam cukier i różne dodatki?

   Prosty przepis na dobry chleb.

   http://www.eksperymentalnie.com/2014/03/chleb-bezglutenowy-prosty-przepis.html

   Potrzebny tylko blender i dobra kasza gryczana bio (ale to wiadomo, że jest ryzyko glifosatu, bo słyszałem że oprócz rzepaku ludobójcy zwani rolnikami lubią grykę dosuszać roundapem)

   Ja nawet z tego przepisu pomijam płatki gryczane i wychodzi dobry, trzeba nauczyć się tylko by miał odpowiednią konsystencję i ja rano przed wypiekiem włączam na chwilę piekarnik na 100 stopni, wyłączam i czekam kilka godzin aż mocniej wyrośnie. Później bez wyciągania z pieca leci odpowiednia temperatura. Na początku kasz a później zmiksowany chlebek cały czas w piekarniku, bez konieczności robienia i trzymania zakwasu. Uprościłem jeszcze ten przepis bo wkładam do foremek silikonowych i chleb fajnie wychodzi. Z papieru nie posmarowanego tłuszczem nie chciał odłazić. Pestki oczywiście można dodać dowolnie swoje, ja nie dodaje lnu, bo są różne opinie. Niektórzy mówią, by lnu nie przegrzewać.

   • waryjat

    Aha zawsze robię z podwójnej porcji czyli z kg kasza, później chleb mrożę w dużej ilości i mam na ponad miesiąc, bo jadam tylko na wieczór.

   • greg2014

    == Niektórzy mówią, by lnu nie przegrzewać.==

    Nie ma obaw:

    ==Piekarnik temperatury 300F (150C) – nawet w ciągu kilku godzin od czasu pieczenia – nie wydają się znacznie zmniejszyć ilość ALA w produktach pieczonych. Wynik ten został przedstawiony w celu pieczywa, babeczki i ciasteczka. Nawet wtedy, gdy są mielone siemię lniane przed incorporatation do pieczywa i makaronów, te metody przygotowania – z udziałem szlifowania przed ogrzewaniem – pojawiają się tylko do obniżenia poziomu ALA o około 4-8%. Co ciekawe, chleba wzbogaconego mieloną lnu. Wykazano także, aby mieć większą zdolność przeciwutleniającą i znacznie niższą wartość indeksu glikemicznego (około 51) niż sam chleb bez dodawania ziemi lniany. Te wyniki badań są wspaniała wiadomość dla każdego, kto chce to flaxseeds w daniach pieczonych w obu całości lub w postaci gruntu.==

    http://www.whfoods.com/genpage.php?tname=foodspice&dbid=81

    • Ania

     Rozumiem, że to po goglowemu.
     Chyba tak jest, bo w piecyku jest 150 oC ale we wnętrzu chleba to mniej niż 100 oC .
     Więc ALA ( albo GLA) się nie utleni.

  • Witek

   Zgadzam się z Panem, Panie Micha. Po latach testowania na sobie różnych opcji przygotowywania posiłków, dopiero po wyeliminowaniu glutenu (nawet orkiszu), roślin strączkowych i najbardziej pryskanych owoców (jabłka, pomarańcze, mandarynki)poczułem stabilizację w dobrym samopoczuciu. Jem cały czas to samo, a jednak w różnych konfiguracjach i jest ok.

   Bezglutenowe nasiona (przede wszystkim Amarantus dający powera, Quinoa, kasza jaglana, ryże pełnoziarniste, Gryka) gotowane z warzywami, dodać do tego podsmażone na oleju kokosowym warzywka z cebulą, czosnkiem, imbirem, cokolwiek sobie wymyślimy komponując taki zestaw z przeróżnymi przyprawami i to nie może nie smakować. Taka mieszanka ziaren i warzyw tworząca gęstą papkę może nie wygląda jak obiad od Pani Gessler czy innego Okrasy, ale zapewnia nam to, czego ciało potrzebuje, jest odpowiednio obfite objętościowo, dzięki czemu pasażowanie jest takie jak być powinno, nie chce się po tym pić, jak po suchym kartoflu i kotlecie. Brzmi dziwnie, ale papka Power is real 😉

 • greg2014

  Chińczycy poniżyli Obamę przed szczytem G20. „Nic dla nas nie znaczysz”

  http://pikio.pl/chinczycy-ponizyli-obame-na-szczycie-g20-to-byla-specjalna-pomylka/