Eksplozja SPACEX dowodem na wojnę elit z udziałem obcych?

Space-X-Main-706639Seria stopklatek nagrania wideo przed eksplozją, która miała miejsce 1 września w Cape Canaveral, wykazuje dwa niezidentyfikowane obiekty w okolicy wieży gdzie stała rakieta Falcon 9. Corey Goode, demaskator tajnych projektów kosmicznych uważa, że eksplozja jest dziełem konkurencyjnej grupy osób, która sama prowadzi swój program kosmiczny z użyciem obiektów latających zwanych UFO.

Rakieta miała być odpalona w sobotę 3 września, 1 września dokonywano ostatecznych testów. Na jej pokładzie był satelita komunikacyjny Facebooka o wartości 150 milionów dolarów. Szef Facebooka, Mark Zuckerberg, który obecnie przebywa w Afryce, wyraził żal, że opóźniony zostanie program Aquilla, który miał pomóc w „połączeniu wszystkich na świecie”. Wg. Jima Stone’a, byłego agenta NSA, a obecnie dziennikarza niezależnego ukrywającego się w Meksyku, uważa że zniszczenia rakiety dokonały albo obce cywilizacji sympatyzujące z ludzkością, albo też tajne służby amerykańskie, które wiedziały o diabolicznym zagrożeniu jakie niesie satelita Facebooka. Stone zauważył, że eksplozja rozpoczęła się na szczycie rakiety, tam gdzie były UFO. Wszystkie dotychczasowe eksplozje tego typu rozpoczynały się w dolnej części, gdzie jest zbiornik paliwa. Na filmie widać, że zaraz przed eksplozją obiekty wystrzeliły coś z prawej strony w lewą w kierunku rakiety i szybko odleciały.

Zob. nagranie: https://www.youtube.com/watch?v=ceC-7dWHaPM

Stone uważa, że istnieje tajna wojna pomiędzy rywalizującymi grupami elit i że to wydarzenie w pełni ją potwierdziło. Corey Goode potwierdza, że nastąpiła intensyfikacja konfliktu. Potwierdzała by to raport prezydenta Obamy do Kongresu z 26 maja b.r., w którym proponuje „zintegrowaną politykę w celu odparcia wrogów z przestrzeni kosmicznej”. Wg. Obamy Stany Zjednoczone i ich sprzymierzeńcy mają zagrożone prawa w dostępie do i wolności użycia przestrzeni kosmicznej. Integracja wg. Goode ma dotyczyć agencji: USAF/NRO/DIA – USAF Space Command, National Reconnaissance Office (NRO) oraz Defense Intelligence Agency (DIA). W lutym tego roku Goode był ponoć porwany przez agentów z tego tajnego programu, którzy wypytywali go o źródło informacji, które posiada. Ujawnił m.in. pochodzenie niezidentyfikowanych obiektów oraz detale działania, oraz fakt że zaangażowane są obce cywilizacje .

Astrofizyk Duncan H. Forgan w publikacji na stronie naukowej arXive.org wyraził niedawno opinię, że dochodzi do starć „klik obcych”, które nie mają tego samego zdania co do rodzaju kontaktu z taką prymitywną cywilizacją jaka jest na Ziemi. Konflikt może być spowodowany tym, że Ziemia znajduje się w obszarze Galaktyki kontrolowanym przez cywilizacje „konserwatywne”, które zabraniają kontaktu bezpośredniego z niskimi cywilizacjami.

132 komentarze Eksplozja SPACEX dowodem na wojnę elit z udziałem obcych?

 • RealityMicha

  Zabity, ukrzyżowany został, mesjasz Jezus
  Ale Bóg go wskrzesił, dając mu władzę nad wszystkim.
  Ktoś kto ogłasza się mesjaszem to próbuje imitować Boga.
  Śmierdzi mi to
  Bez odp proszę.
  Dziękuję

 • RealityMicha

  Po jakiej śmierci???
  Przecież ogłosił się mesjaszem!
  A Ci nie umierają!

 • Altumsecessum

  Kesze mówi co zamierza zrobić z prawami do swojej technologii po jego śmierci: https://youtu.be/zXSEEuhYJPQ?t=1h38m39s
  tj: połowa idzie dla ONZ a druga połowa dla Universal House of Justice in Israel

  https://en.wikipedia.org/wiki/Universal_House_of_Justice

  Wnioski wyciągnijcie sami…

  • Admin

   Co ty pier.. lisz. Technologia została przekazana całej ludzkości. Nikt nie ma żadnych „praw”. Patenty zostały wykupione przez Keshe i udostępnione publicznie za darmo. Jak się podaje jakieś fakty, to się dokładnie podaje.
   Przyznaj się, jesteś kolejnym agentem mafii pedofilskiej, która szerzy dezinformację nt. Keshe? 70 tysięcy pedofilów już Interpol ujawnił, ciekawe czy jest tam też twoje nazwisko.

   • Altumsecessum

    skąd te nerwy? ja nie podaję zmyślonych faktów tylko to co sam Kesze mówił w swoim wywiadzie! Może wystarczyłoby przesłuchać! A co do oskarżeń o pedofilstwo to już gruba przesada! Zastanów się człowieku co ty tu wypisujesz! Kto wie może rzucając oskarżeniami na lewo i prawo sam masz problemy emocjonalno-moralne?

    • greg2014

     On to faktycznie mówi.
     O jednej religii światowej.. ??

    • Altumsecessum

     otóż to greg2014! tak sam Kesze o tym mówi! Mówi o jednej uniwersalnej religii światowej! no chyba że to nie jest Kesze tylko jego sobowtór podstawiony przez mafię pedofilską albo tzw. „Efekt Mandeli” tak dzielnie prezentowany przez autora tego bloga.

    • greg2014

     -” Po mojej śmierci fundacja WRACA (…?!) do dwóch ”organizacji”:
     ONZ-u i ”wszechświata sprawiedliwości” w Izraelu.. 🙂

     On to mówi do kamery..

    • Admin

     On to mówił, nie mówi greg2014. Od czasu zrobienia tego nagrania wiele się zmieniło. Keshe to wszystko tłumaczył. Omijanie tego jest czystą manipulacją pedofilską (bo to właśnie lobby jest głównym przeciwnikiem Keshe). Keshe oświadczył, że Fundacja przejmuje rolę ONZ i będzie działać na zupełnie innych warunkach – bezwzględnego udostępnienie technologii całej ludzkości. Fundacja, jako ogólnoplanetarna organizacja ma m.in. za zadanie wdrażać tę technologię i dbać o bezpieczeństwo ludzi, którzy to robią.
     W ostateczności każdy człowiek na tej planecie będzie wolny, zmieni się też mentalność. Nikt nie będzie chciał wojen, gdyż zmienione zostaną parametry dusz.

    • greg2014

     Minęły 4 lata od tamtego nagrania.
     Zobaczymy co się wydarzy.

 • sprawdzam

  Weź udział w konsultacjach na temat znakowania żywności pod kątem obecności/braku GMO!

  Każdy z nas ma prawo wiedzieć, w jaki sposób i z jakich składników powstaje żywność, którą codziennie kupujemy. Mamy prawo do pełnego i rzetelnego oznakowania produktów spożywczych.

  Czy w Polsce należy wprowadzić system znakowania żywności, który będzie informował o braku/obecności genetycznie modyfikowanych organizmów w całym łańcuchu produkcji?

  Serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskich konsultacjach społecznych i wyrażenie opinii na ten temat.

  Państwa decyzje będą przedstawione podczas panelu obywatelskiego w dniach 1-2 października 2016 roku w Warszawie, a następnie w formie rekomendacji trafią do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

  Zdecyduj, co trafi na Twój talerz! Każdy głos ma znaczenie. Na Twoje opinie czekamy do dnia 23 września br.

  Nie zwlekaj! Wypełnij kwestionariusz już dziś!
  http://mail.send-email-campaign.de/c/c5tn6jq9x7/slqvt72is5/

  Dziękujemy za Twoje zaangażowanie!

  Wspólnie zmieńmy system znakowania żywności w Polsce. Wesprzyj naszą kampanię.

  Z obywatelskimi pozdrowieniami!

  Rafał Górski
  Prezes Instytutu Spraw Obywatelskich (INSPRO)

  Przemysław Stańczak
  Koordynator kampanii
  „Wolne od GMO? Chcę wiedzieć!”
  przemyslaw.stanczak@inspro.org.pl

 • santa

  Ktoś się jednak bawi miałam czerwony znaczek!!!

  Wścieklizny, grypy, itp bzdur też nie ma!!! ad. „pseudoWirusow”

 • Peryskop

  LIST OTWARTY

  List otwarty posłów Janusza Sanockiego i Jerzego Jachnika do nadzwyczajnego Kongresu Sędziów Polskich – Warszawa 3.09.2016 r.

  Sędziowie, Uczestnicy Kongresu!

  Zwracamy się do Was z okazji Kongresu jaki zwołaliście w Warszawie, nie tylko jako posłowie Sejmu RP.

  Zwracamy się również jako wieloletni działacze stowarzyszeń walczących z bezprawiem w polskim wymiarze sprawiedliwości – w sądach czy w prokuraturze.

  Od wielu lat doświadczamy sami fatalnego funkcjonowania polskich sądów. Jesteśmy także świadkami fatalnego stanu polskiego wymiaru sprawiedliwości – broniąc wielu osób, które przez lata zmagają się z sądowa patologią – stronniczymi wyrokami, koszmarną, nieznaną w innych państwach przewlekłością postępowań, nieumiejętnością sędziów rozstrzygania prostych spraw.

  Problemy te przedstawiało dwukrotnie w Sejmie ponad tysiąc osób poszkodowanych przez wymiar sprawiedliwości, które przyjechały z całej Polski na dwie konferencje (16 stycznia i 25 czerwca 2016) zorganizowane przez Poselski Zespół na rzecz Nowej Konstytucji, którego jesteśmy członkami.
  Uczestnicy Konferencji – obywatele – przedstawiali przykłady arogancji z jaką zostali potraktowani przez sędziów, przypadki wydawania jawnie niesprawiedliwych i jakże często bezprawnych wyroków.

  Nagminne są przypadki łamania przez sędziów podstawowych praw człowieka – stąd Polska jest w konsekwencji uznawana w Europejskim Trybunale Praw Człowieka w Strasburgu za państwo naruszające Europejską Konwencję o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności.

  W konsekwencji państwo polskie wypłaca poszkodowanym duże odszkodowania, a sędziowie, którzy wydali bezprawne wyroki pozostają bezkarni.

  Bezkarni pozostają sędziowie przyłapani na zachowaniach świadczących o jawnej stronniczości czy wręcz korupcji.

  Przypadki te są ogólnie znane podobnie jak skandaliczny wręcz stan polskiego wymiaru sprawiedliwości i sądownictwa.

  Obraz polskiego sądownictwa jest porażający. Dzisiaj sędziowie w Polsce są w stanie bezkarnie uzasadnić każdą największą prawną fikcję. I to trzeba koniecznie zmienić.

  W ostatnich latach narasta lawina wyroków niesprawiedliwych. Wystarczy popatrzeć na orzeczenia sądów w sprawie reprywatyzacji– która dotyczy całej Polski, a którą sankcjonują prawomocne wyroki sądowe. Kolejna kompromitacja to wyrok na Zygmunta Miernika.

  To nic innego jak odwet polityczny. Tymczasem samopoczucie sędziów RP jest świetne.

  Chcemy mieć nadzieję, że uczestnicy Kongresu Sędziów właśnie tymi problemami zajmą się i w imię dobra wspólnego, porzucając korporacyjny egoizm przystąpią do naprawy sądownictwa i oczyszczenia własnego środowiska.

  Zwracamy się zatem z apelem do uczestników Kongresu sędziów – by środowisko sędziowskie – wspólnie z obywatelami, działaczami społecznymi stowarzyszeń i innymi środowiskami zainteresowanymi stanem polskiego państwa – przystąpiło do sporządzenia diagnozy stanu polskiego wymiaru sprawiedliwości, a także opracowania niezbędnych reform ustrojowych, które pomogłyby wady obecnego stanu usunąć.

  Naszym zdaniem – podstawową przyczyną obecnego, patologicznego stanu polskiego wymiaru sprawiedliwości, jest całkowity brak społecznego (zewnętrznego) nadzoru nad działaniem sądownictwa.

  Obecna ustawa o ustroju sądów oddaje w ręce samej korporacji sędziowskiej wybór nowych sędziów, a także wszelkie funkcje kontrolne, wykluczając jakąkolwiek kontrolę obiektywną. Sytuacja taka prowadzi do stałego obniżania kryteriów oceny, nie daje żadnych bodźców wzrostu efektywności i rzetelności działania.

  Ale – co najważniejsze sytuacja, w której sędziowie wybierają się sami we własnym środowisku zawodowym – stanowi naruszenie fundamentalnej zasady konstytucyjnej – zawartej w art. 4 polskiej Konstytucji – zasady suwerenności Narodu. Funkcja sędziego to nie jest bowiem tylko „zawód”, to przede wszystkim funkcja publiczna, a sędzia powinien reprezentować władzę Narodu i być przez Naród – albo Narodu przedstawicieli – wybierany i kontrolowany.

  Zgodnie bowiem z przytoczonym artykułem 4 Konstytucji władza zwierzchnia w Rzeczpospolitej należy bowiem do Narodu, który sprawuje władzę albo przez swoich przedstawicieli, albo bezpośrednio.
  I tak władza ustawodawcza (Sejm i Senat) jest wybierana przez Naród bezpośrednio. Prezydent jako część władzy wykonawczej również pochodzi z wyborów bezpośrednich, zaś rząd zostaje powołany przez Sejm czyli przez przedstawicieli Narodu.

  Tymczasem sędziowie wybierają się sami – co jest oczywistym naruszeniem konstytucyjnej zasady zwierzchnictwa Narodu i każe zastanawiać się nad legalnością ich umocowania.

  Ten stan rzeczy polegający na naruszeniu Konstytucji musi jak najszybciej zostać zmieniony.

  Uważamy, że jest najwyższy czas na dokonanie radykalnej reformy wymiaru sprawiedliwości.

  Oprócz wprowadzenia wybieralności sędziów – zgodnie z art. 4 Konstytucji – koniecznym jest także- naszym
  zdaniem -wprowadzenie:

  – Wydłużenia do 25 lat okresu przedawnienia dla wszystkich funkcjonariuszy publicznych w tym sędziów i prokuratorów

  – obligatoryjnego nagrywania, przesłuchań w prokuraturach, posiedzeń i rozpraw jeśli życzy sobie tego któraś ze stron;

  – okresowych badań psychologiczno – psychiatrycznych wszystkich funkcjonariuszy publicznych w tym sędziów;

  – uspołecznienia wybieralności sędziów poprzez dokonywanie wyboru przez przedstawicieli społeczeństwa (Narodu) a także ujawnianie nazwisk kandydatów na stronach internetowych sądów i KRS wraz z przyjmowaniem opinii społeczeństwa w zakresie wydawanych orzeczeń ;

  – zmiany w organizacji Sądu Najwyższego w tym rozpoznawania kasacji cywilnych i karnych;

  – wprowadzenie w praktyce zawiadamianie sędziów do prokuratur o składaniu fałszywych zeznań przez świadków, który znaczna część trudni się zeznaniami na zamówienie;

  Apelujemy zatem do Państwa – uczestników Kongresu Sędziów w Warszawie o przystąpienie do prac nad przystąpieniem do rzetelnej dyskusji – w imię dobra wspólnego – i rozpoczęcie uzdrawiania sytuacji w polskim sądownictwie.

  Janusz Sanocki – poseł na Sejm RP
  Jerzy Jachnik – poseł na Sejm RP

 • maniek - Drugi

  cyt…
  Pomimo utrzymania w tradycyjnie dla Ren TV sensacyjnym stylu, film pokazuje wiele bardzo ważnych informacji, na przykład: jak po II Wojnie Światowej przybyli do USA członkowie Trzeciej Rzeszy, jak powstają podziemne bazy i całe miasta w USA (jest ich już około 1500), o wybuchach w podziemnych bazach w latach 2011-2012, o tym jak spowodowano tsunami u brzegów Japonii, o tym dlaczego bankierzy wypadają z okien… Te informacje dają do myślenia, a przemyślenia i wnioski każdy powinien wyciągnąć sam…

  https://treborok.wordpress.com/2015/02/12/wojna-swiatow-wladcy-podziemnego-swiata/

  http://technolgia.tumblr.com/

  …wprawdzie umieszczenie logo Stonehenge – powinno alarmowac – budowla z neolitu i brązu – zbudowana w…1953/8 roku

  http://www.liveinternet.ru/users/4489288/post241213509/

  https://www.google.co.uk/search?q=klamstwo+Stonehenge&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=L3bNV6HfKLGN8QfK_IDgAg

  …ale …

  http://ligaswiata.blogspot.co.uk/2016/02/oficjalnie-te-technologie-nie-istnieja.html

  cyt…Oficjalnie te technologie nie istnieją : Talos, Vril i TR 3B

  Rządy ani dowództwa sił powietrznych oficjalnie zaprzeczają, że technologia anty-grawitacja jest od lat wykorzystywana w przemyśle zbrojeniowym. Zaprzeczeniem tych słów są liczne obserwacje niezidentyfikowanych obiektów latających na terenie całego świata.

  https://vimeo.com/112911855

  ” Ta technologia oficjalnie nie istnieje i nie, może istnieć przy obecnym stanie wiedzy naukowej i inżynieryjnej ” … Używanie rtęci oraz energii jądrowej do wytworzenia plazmy tworzącej pole antygrawitacyjnego wokół statku, oraz konwencjonalnych silników pozwalają na wykonywanie wszelkiego rodzaju szybkich manewrów wzdłuż wszystkich trzech osi.

  TR6 „TELOS” jest przeznaczony do anonimowego transportu na terenie całego świata i lotów kosmicznych. Ten transportowiec pozostaje niewidzialny dla konwencjonalnych radarów i systemów wczesnego ostrzegania.

  TR6 wykorzystuje pięć generatorów elektrograwitacyjnych do napędu i jest uważany za obiekt typu „VTOL” (statek nie potrzebuje pasa startowego). Obecnie istnieje tylko kilka hangarów na świecie, które mogą przechować TR6, większość z nich znajduje się na terenie USA.

  TALOS służył Rockeffelerom do przejęcia Malezyjskiego lotu MH 370.

  http://ligaswiata.hvs.pl/lot-mh-370-gra-jutro/

  o Kapustinnom Jarze – nie wspomne…

  http://www.cda.pl/video/229878a

 • greg2014

  Media: kontenery na śmieci pomogą policji w USA śledzić obywateli © Sputnik. Valeriy Melnikov

  ŚWIAT 08:35 05.09.2016(zaktualizowano 09:05 05.09.2016) Krótki link 4268012 Departament policji Florydy zainteresował się systemem tajnego monitorowania, który montuje się w kontenerach na śmieci, pisze wydanie The Intercept. Technikę opracowała brytyjska kompania Cobham. © FOTOLIA/ EUGENE FEYGIN W Los Angeles zatrzymano bezdomnego, który przeniknął do samolotu klasy biznes Inżynierowie zaproponowali strażnikom porządku kamery, które prowadzą nagrania z rozdzielczością 1280 na 1024 pikseli przez długi okres. Urządzenia są zdolne do prowadzenia nagrań nocą i wyposażone w różne typy obiektywów. Pracownik departamentu policji Molly Bast potwierdziła fakt nabycia sprzętu, jednak nie sprecyzowała, jak będzie wykorzystane.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20160905/3818942/smieci-kamery.html

 • RealityMicha

  Do, greg2014 i inni zainteresowani
  ————————————-
  Gluten szkodzi wszystkim, nie tylko „bezglutenowcom”
  http://bezglutenowamama.pl/w-bezglutenowej-kuchni-nie-uzywam-maki-ziemniaczanej/

  Ja robię chleb sam.
  http://www.olgasmile.com/chleb-smile.html

  Używajmy więcej ziaren, nie mielmy na mąkę

  • greg2014

   Nie gluten a GLIFOSAT!
   Gluten był zawsze:
   (…)
   Przypomnę, że taki glutaminian zawarty w jednym batoniku, jest w stanie zlikwidować do 50% dobrych bakterii w naszym przewodzie pokarmowym. Systematyczne likwidowanie tych bakterii, czyli częste jedzenie takich batoników, doprowadza do zapaleń przewodu pokarmowego, co niedouczeni lekarze nazywają zespołem jelita nadwrażliwego.

   Podobnie nadwrażliwość na gluten jest niczym innym, tylko wynikiem przewlekłego zatrucia glifosatem, zawartym w pszenicy. Jak wiadomo, sanepid nie przeprowadza badań zawartości pestycydów w pszenicy. Po co? W jakim celu? Przecież najwyżej będzie więcej chorych, a lekarstwa produkują te same koncerny. (….)
   Randap, czyli glifosat, najpowszechniejszy herbicyd na świecie. Oficjalnie WHO zaliczyła go do grupy prawdopodobnie rakotwórczej dla człowieka. Pierwsze pytanie, jak przebiegały badania dopuszczające ten produkt do stosowania, skoro po 20 dopiero latach publikuje się wyniki negatywne dla niego? Gdzie był Główny Inspektor Sanitarny?

   Wszystkie produkty, takie jak soja GMO, kukurydza GMO, rzepak GMO, bawełna GMO, są skażone glifosatem. Praktycznie cała soja i kukurydza na rynku polskim jest GMO. Randapem jest również skażona pszenica, którą nieodpowiedzialni rolnicy spryskują na 10 dni przed żniwami w celu równomiernego wysuszenia ziarna. Uszkodzenia nerek są wśród rolników stosujących glifosat bardzo częste. Udowodniły to badania Argentyny, czy Cejlonu. W krajach europejskich takich, jak np. Holandia, jest zakazany. Żadna kontrola przy skupie zboża nie sprawdza skażenia pszenicy glifostem. Czyżby same nieuki tam siedziały? ==

   http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18682&Itemid=119

   • P1

    <>.

    Nie tylko pszenica. Opryskiwanie Roundupem (albo innym środkiem z glifosatem) stosuje się na wszystkie zboża (żyto, owies, jęczmień), a także kasze (gryka), słonecznik, rzepak…

    Co gorsza czynią to nie tylko ci „nieodpowiedzialni rolnicy”, ale praktycznie wszyscy. Producent tego świństwa, Monstanto, oficjalnie w swoich ulotkach zaleca (!!!) stosowanie roundoupu do tzw. desykacji zbóż. Czyli ziarno nie schnie w stodole, ale wysusza się je za pomocą Roundupu unicestwiając roślinę glifosatem….
    Na Ukrainie glifosat leją na pola bezpośrednio z samolotów rolniczych….
    W Niemczech badania wykazały obecność glifosatu w piwie, produkowanym przecież z jęczmienia, albo pszenicy.

   • Ania

    Ten gluten we współczesnych zbożach też jest inny,bo one też są inne ( poliploidy) więc może szkodzić.
    Ale zgadzam się co do glifosatu.
    Chociaż pewnie i jedno i drugie wspólnie szkodzą.

    Warto tez zwrócić uwagę na inne składniki kupowanego chleba i na mąkę ze sklepu.
    http://www.moja-piekarnia.pl/2011/09/10/co-znajdziesz-w-chlebie-z-piekarni/

    Tak wiec należałoby kupować mąkę z młyna…

  • greg2014

   ==Używajmy więcej ziaren, nie mielmy na mąkę==

   jak są z glifosatem, jeden pies, mielone czy nie.

   • RealityMicha

    Kupuje ziarna tylko z certyfikatem

    • greg2014

     Twój komentarz czeka na moderację
     5 września 2016 at 12:17 · Odpowiedz
     Nie gluten a GLIFOSAT!
     Gluten był zawsze:
     (…)
     Przypomnę, że taki glutaminian zawarty w jednym batoniku, jest w stanie zlikwidować do 50% dobrych bakterii w naszym przewodzie pokarmowym. Systematyczne likwidowanie tych bakterii, czyli częste jedzenie takich batoników, doprowadza do zapaleń przewodu pokarmowego, co niedouczeni lekarze nazywają zespołem jelita nadwrażliwego.

     Podobnie nadwrażliwość na gluten jest niczym innym, tylko wynikiem przewlekłego zatrucia glifosatem, zawartym w pszenicy. Jak wiadomo, sanepid nie przeprowadza badań zawartości pestycydów w pszenicy. Po co? W jakim celu? Przecież najwyżej będzie więcej chorych, a lekarstwa produkują te same koncerny. (….)
     Randap, czyli glifosat, najpowszechniejszy herbicyd na świecie. Oficjalnie WHO zaliczyła go do grupy prawdopodobnie rakotwórczej dla człowieka. Pierwsze pytanie, jak przebiegały badania dopuszczające ten produkt do stosowania, skoro po 20 dopiero latach publikuje się wyniki negatywne dla niego? Gdzie był Główny Inspektor Sanitarny?

     Wszystkie produkty, takie jak soja GMO, kukurydza GMO, rzepak GMO, bawełna GMO, są skażone glifosatem. Praktycznie cała soja i kukurydza na rynku polskim jest GMO. Randapem jest również skażona pszenica, którą nieodpowiedzialni rolnicy spryskują na 10 dni przed żniwami w celu równomiernego wysuszenia ziarna. Uszkodzenia nerek są wśród rolników stosujących glifosat bardzo częste. Udowodniły to badania Argentyny, czy Cejlonu. W krajach europejskich takich, jak np. Holandia, jest zakazany. Żadna kontrola przy skupie zboża nie sprawdza skażenia pszenicy glifostem. Czyżby same nieuki tam siedziały? ==

     http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18682&Itemid=119

    • greg2014

     mam moderację

    • santa

     Zabójcze szczepionki, leki też mają certyfikat* 😀

  • waryjat

   Kobieta zawsze coś prostego musi komplikować 🙂 Po co tam cukier i różne dodatki?

   Prosty przepis na dobry chleb.

   http://www.eksperymentalnie.com/2014/03/chleb-bezglutenowy-prosty-przepis.html

   Potrzebny tylko blender i dobra kasza gryczana bio (ale to wiadomo, że jest ryzyko glifosatu, bo słyszałem że oprócz rzepaku ludobójcy zwani rolnikami lubią grykę dosuszać roundapem)

   Ja nawet z tego przepisu pomijam płatki gryczane i wychodzi dobry, trzeba nauczyć się tylko by miał odpowiednią konsystencję i ja rano przed wypiekiem włączam na chwilę piekarnik na 100 stopni, wyłączam i czekam kilka godzin aż mocniej wyrośnie. Później bez wyciągania z pieca leci odpowiednia temperatura. Na początku kasz a później zmiksowany chlebek cały czas w piekarniku, bez konieczności robienia i trzymania zakwasu. Uprościłem jeszcze ten przepis bo wkładam do foremek silikonowych i chleb fajnie wychodzi. Z papieru nie posmarowanego tłuszczem nie chciał odłazić. Pestki oczywiście można dodać dowolnie swoje, ja nie dodaje lnu, bo są różne opinie. Niektórzy mówią, by lnu nie przegrzewać.

   • waryjat

    Aha zawsze robię z podwójnej porcji czyli z kg kasza, później chleb mrożę w dużej ilości i mam na ponad miesiąc, bo jadam tylko na wieczór.

   • greg2014

    == Niektórzy mówią, by lnu nie przegrzewać.==

    Nie ma obaw:

    ==Piekarnik temperatury 300F (150C) – nawet w ciągu kilku godzin od czasu pieczenia – nie wydają się znacznie zmniejszyć ilość ALA w produktach pieczonych. Wynik ten został przedstawiony w celu pieczywa, babeczki i ciasteczka. Nawet wtedy, gdy są mielone siemię lniane przed incorporatation do pieczywa i makaronów, te metody przygotowania – z udziałem szlifowania przed ogrzewaniem – pojawiają się tylko do obniżenia poziomu ALA o około 4-8%. Co ciekawe, chleba wzbogaconego mieloną lnu. Wykazano także, aby mieć większą zdolność przeciwutleniającą i znacznie niższą wartość indeksu glikemicznego (około 51) niż sam chleb bez dodawania ziemi lniany. Te wyniki badań są wspaniała wiadomość dla każdego, kto chce to flaxseeds w daniach pieczonych w obu całości lub w postaci gruntu.==

    http://www.whfoods.com/genpage.php?tname=foodspice&dbid=81

    • Ania

     Rozumiem, że to po goglowemu.
     Chyba tak jest, bo w piecyku jest 150 oC ale we wnętrzu chleba to mniej niż 100 oC .
     Więc ALA ( albo GLA) się nie utleni.

  • Witek

   Zgadzam się z Panem, Panie Micha. Po latach testowania na sobie różnych opcji przygotowywania posiłków, dopiero po wyeliminowaniu glutenu (nawet orkiszu), roślin strączkowych i najbardziej pryskanych owoców (jabłka, pomarańcze, mandarynki)poczułem stabilizację w dobrym samopoczuciu. Jem cały czas to samo, a jednak w różnych konfiguracjach i jest ok.

   Bezglutenowe nasiona (przede wszystkim Amarantus dający powera, Quinoa, kasza jaglana, ryże pełnoziarniste, Gryka) gotowane z warzywami, dodać do tego podsmażone na oleju kokosowym warzywka z cebulą, czosnkiem, imbirem, cokolwiek sobie wymyślimy komponując taki zestaw z przeróżnymi przyprawami i to nie może nie smakować. Taka mieszanka ziaren i warzyw tworząca gęstą papkę może nie wygląda jak obiad od Pani Gessler czy innego Okrasy, ale zapewnia nam to, czego ciało potrzebuje, jest odpowiednio obfite objętościowo, dzięki czemu pasażowanie jest takie jak być powinno, nie chce się po tym pić, jak po suchym kartoflu i kotlecie. Brzmi dziwnie, ale papka Power is real 😉

 • greg2014

  Chińczycy poniżyli Obamę przed szczytem G20. „Nic dla nas nie znaczysz”

  http://pikio.pl/chinczycy-ponizyli-obame-na-szczycie-g20-to-byla-specjalna-pomylka/

 • bm

  Prof Jan pająk już wcześniej twierdził że atak na WTC to działanie obcych,można poczytać na jego stronach internetowych, ale pająk jest dziwnie pomijany ….

  • Majestic

   obcy nieobcy ? to dodaje jedynie pikanterii do dezinformacji , strażacy w WTC w pierwszej akcji mówili o setkach wybuchów detonacji na pietrach ktoś musiał poprzyklejać ten termit przylepić do dźwigarów , na tej kupie złomu wszystkie kawałki wyglądały jak pocięte palnikiem z wyjątkiem elementów fasady wiec raczej to nie „krasnale ” tym bardziej że kilka tyg przed”terrorystami” intensywnie tam przeprowadzano inspekcje i inne prace „zabezpieczające ” https://www.youtube.com/watch?v=eem7d58gjno

 • Piotr

  Dostałem Pena – długopis zdrowia . Niestety na mnie nie działa , może ktos wie jak go uruchomić ? Dzięki

  • Majestic

   jakjest rozbieralny to zrób jakimś kablem drutem zwarcie aby się rozładował na końcówkach tych cewek spirali.po zmontowaniu odczekać 2 dni, najlepiej zostawić w jakimś drewnianym pudelku gdzieś na ogrodzie w cieniu , i jeszcze jedno organizm solidnie uziemnic przed następnym użyciem boso pochodzić pol godzinki po ogrodzie , albo teraz to spróbować przed rozładowaniem może zadziała ?

  • Majestic

   wiekszosc ludzi żyje w klatkach faradaja ,elektro smog , cala paleta fal i czestotliwosci fałszywe rezonansy , obuwie plastikowe , fundamenty domów odizolowane pietra tapety wykładziny itd ,plazma to inteligentna materia identycznie jak orgon bo to to samo ,jest negatywny i pozytywny .o ile pamiętam Pan Zięba powiedzial że można by uratować wielu chorych w szpitalach podłączając ich do uziemienia po to aby odprowadzić negatywnie działające ładunki elektryczne na organizm czlowieka jednocześnie pobudzając przepływ i cyrkulacje energii , niestety ale to prawda .

  • Xellos

   Najbardziej niewygodnym faktem dotyczącym 2 WŚ jest to iż

   już 3 września jak jeszcze „polski” rzad pakował walizki by spieprzyć do swojej nazicentrali w Londynie

   żydzi domagali się od swojego krajana w wierze Adolfa Hitlera

   spełnienia OBIETNICY UTWORZENIA JUDEOPOLONII

   To był ich „wkład” w obronę „ojczyzny” jaki się przełożył na znane z historycznych książek „przypadkowo” niedostępnych w polin „budowanie bram triumfalnych i witanie hitlerowców, przez rabinów, chlebem i sola jako „WYZWOLICIELI SPOD POLSKIEGO JARZMA (okupacji)” „, wydawanie polskich oficerów czy przedstawicieli administracji gestapo, robienie tumultów na drogach by zdezorganizować przemieszczanie polskiego wojska, strzelanie do niego, etc…..

   Więcej takich „niewygodnych faktów” czyli PRZYKŁADÓW NIEUSTANNEJ ZDRADY ŻYDOSTWA do znalezienia w książce „Spotwarzona Przeszłość” – R. Kafla. Historyka w przeciwieństwie do gównoryków jak gross….

 • Kuna

  Cos z ziemskich historii.

  „Drugim celem, na który najchętniej oszczędzamy, jest edukacja dzieci. Co ciekawe, istotnie wzrosło zainteresowanie gromadzeniem kapitału z myślą o emeryturze. Wszystko wskazuje na to, że świadomość, jak niskie będą świadczenia wypłacane za kilkadziesiąt lat, wzrasta. Coraz częściej zdajemy sobie też sprawę, że zadbanie o swoją emerytalną przyszłość we własnym zakresie, staje się niezbędne – wynika z najnowszego badania opinii, przeprowadzonego przez Deutsche Bank.”

  Czytaj więcej na http://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/rosnie-finansowy-optymizm-polakow,2382760,4141?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Wygląda na to, że Polacy juz się pogodzili z bandyckimi opłatami ZUS-u, z którego dostaną grosze na starość.
  ZUS to jeden z wielu ZOL – zidentyfikowany obiekt latający między nami .
  A Wy tu o pierdołach dyskutujecie

 • Powtórka z historii , teraz chazarska elita złoży w ofierze szatanowi panią Merkel. Przed pierwszą wojną był to Franz Ferdynand. Abramsy już ustawione do ataku na Rosję .Robić zapasy woda itp..Tak podaje Simon Parkes, taki angielski Jackowski ,ja osobiście bym dołożył jeszcze SPD, CDU i dwie polskie ex małżonki .pozdrawiam z Bawarii.

  • Majestic

   tak Janku, tradycyjnie widzimy tych sepów na plakatach wyborczych puzniej znikają liczyć kasę i nakładać nowe podatki , i tak jest a patriotyczni idioci będą mięsem armatnim .

  • dd

   oj Janku jak survival bedziesz opieral na zapasach wody to juz wspolczuje,prawdziwy survivalowiec potrzebuje tylko baterii slonecznej na usb reszte daje matka ziemia

 • Fengu

  Rakieta wiozła ponoć satelitę telekomunikacyjnego dla Afryki za 80mln baksów niejakiego Pana CukierBerga. Wiecie co to oznacza dla Europy biedna Afryka dostała darmowy internet i smartfony. Rzeczywiście tsunami ludzi idących na północ.

 • Majestic

  „..ech ” Obcy tu zawsze byli są i raczej będą ,Oni hodują nasze obudowy ostatnia walna bitwa była kilkaset lat temu nad Norymberga i raczej doświadczymy jeszcze podobnych scen https://www.youtube.com/watch?v=HIsvih1NsOY

 • Majestic

  Keshe plazma i rośliny ukierunkowanie plazmy na DNA pamietamy https://www.youtube.com/watch?v=xm2T12i_J_o pamietamy przekaz Anastazji o sposobie wytwarzania kompatybilnych z czlowiekiem roślin ich powrotu do naturalnego stanu http://www.goldenline.pl/grupy/Zainteresowania/anastazja/nasionko-lekarz,118442/ a teraz w praktyce aktywacja DNA nawet przed milionów laty pole plazmy wygenerowane z wysokiego napięcia przywraca do życia „obumarłe” DNA patent metoda została utajniona i zapomniana oczywiscie https://www.youtube.com/watch?v=gPOFyYvjWU8 metody te niestety potrzebują nieco nakładów i funduszy bo są tworzone metodami prób i błędów, metoda to niema nic wspulnego z inwazyjnym GMO i każdy może eksperymentować https://www.youtube.com/watch?v=q8wX0Sn1JbU

 • ...ech

  Rozumiem wojnę elit, no tak, ale przy udziale obcych ??? Nie wiem dokąd zmierza ten dotąd bardzo patriotyczny blog. greg2014 – bez Ciebie i Twoich wpisów na pewno byłby ten blog dużo uboższy…

 • Majestic

  Keshe plazma i zdrowie jednym z pierwszych był Rychnowski (elektroid) nastepnie Reich (orgon) http://bialczynski.pl/wielcy-polacy/franciszek-rychnowski-1850-1929-jego-elektroid-i-eteroid-orgon-chiphipsi-ist/ plazma to „magia ” Cela -reaktor -akumulator https://www.youtube.com/watch?v=IXWnLsx0d4Q te urządzenia zbierają cząsteczki plazmy następnie imitują udają oktany benzyny , „spalanie” jest identycznie tylko teatrem a całość manifestuje się na planie fizycznym , motor ma jedynie temperaturę otoczenia oraz tarcia podzespołów „spaliny” są zimne i maja skład niemal identyczny jak przy zassaniu powietrza do kolektora , ogniwo to celowo wymieszano z generatorami wodoru, Cela w akcji https://www.youtube.com/watch?v=A-q6HGmN07o

 • Świętowit

  Drony google, mówi Ci to coś?
  https://www.google.pl/search?q=drone+google&biw=1680&bih=913&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwje7o_76PXOAhXBjywKHeShCmIQsAQIIg#imgrc=_
  Zdjęcia Ziemi wykonywane są z dronów google, więc po co jakieś satelity fruwające rzekomo na wysokości 20 000 km z prędkością ponaddźwiękową i trzaskające zdjęcia przez chmury, haha.Skoro istnieją satelity wykonujące zdjęcia Ziemi(przez chmury) to po co wypuszcza się drony, które wykonują identyczne zdjęcia, oczywiście poniżej poziomu chmur. Na programie google earth nie znajdziesz żadnej chmury ani samolotu w locie powyżej 6 km.Sprawdź sobie w programie flightradar jaki jest ruch lotniczy na niebie, a tu na zdjęciach z satelit zero samolotów.
  Na koniec zdjęcia Ziemi z dronów do tworzenia map 3d.
  https://www.youtube.com/watch?v=Fs2C_wXQ_lM
  https://www.youtube.com/watch?v=q3wXggCqY_8
  Wkrótce każdy będzie mógł tworzyć tzw. mapy satelitarne przy pomocy dronów eBee.
  https://www.google.pl/search?q=drone+ebee&biw=1680&bih=913&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwj8xIKq7PXOAhXPKiwKHQUoCrYQ_AUIBigB

 • Majestic

  Keshe nie jest głupcem ! zobaczmy pozostałych całkiem niedawno Kapanadze cala okolica to widziała ,cala wieś pracowała dlatego było niezręcznie usunąć kogoś kto zrozumiał idee Tesli https://www.youtube.com/watch?v=Goq76CQapyI niestety ślad zaginął z czasem !? tutaj nieco wiedzy teoretycznej i faktów https://soundcloud.com/porozmawiajmytv/wyklad-o-wolnej-energii-na-spotkaniu-lubelskiego-klubu-milosnikow-ntv tutaj jest generator o mocy 100 Kw https://www.youtube.com/watch?v=wV560xfYSJ0 a teraz Linden Szwajcaria https://www.youtube.com/watch?v=zwhxcEBGZ7I Testatika ta maszyna już 40 lat produkuje prąd , oczywiscie naukowcy przebadali te maszynę ale tradycyjnie wzory i dogmaty naukowe nie pasowały do tych zjawisk no i utrata stołków bo najpierw trzeba by było wrócić do eteru , a to odsłoniłoby szereg celowo zapomnianych pojęć chodziarzy ocean energii Tesli itd .

 • provincjal

  A nie dziwi cię kolego to, że właśnie inni niezależni od nasa konstruktorzy rakiet są „bojkotowani z „nieznanych’ powodów ?

 • Greg

  Gdzie są tutaj ,,teoretycy” płaskiej ziemi?
  Twierdzą że satelity to ściema.
  To po co ich wynoszą na orbitę? Może ten start to też ,,fotomontaż” NASA

  • Wojox

   Ja nie neguje żadnej teorii. Bo mainstream jest do cna zaklamany. A co za różnica czy satki wirują po okręgach czy w około kuli. Nie umiesz sobie tego wyobrazić.

  • Majestic

   a 11 września pamiętnego roku nie daje do myślenia ? że mainstream jest w pełni zakłamany ,jestem ciekaw ile zapłaci ubezpieczalnia ? i nie zdziwi mnie że w krótkim czasie właściwy satelita zostanie wyniesiony , bo tutaj była zapewne atrapa wypchana drutami i złomem ,”11 ” podobnie konstrukcja nr 7 rozpadła się okazyjnie na stalowe kawałki pocięte niemal palnikiem .

 • dex

  Rakieta ma 3 człony. Pierwszy i drugi zawierają paliwo, trzeci satelitę z niewielką ilością paliwa, która umożliwi mu dostanie się z orbity parkingowej na orbitę docelową. SpaceX miało niedawno problemy z separacją pierwszego i drugiego członu, co opóźniło prace nad Falcon Heavy i programem załogowym. SpaceX jest bardzo niewygodnym konkurentem dla ULA i niedługo także dla NASA. Chodzi o to że szacunkowy koszt wystrzelenia Falcon Heavy będzie oscylował w granicach 90-100 mln USD przy udźwigu 54,5 t na LEO. Dla porównania budowana przez NASA rodzina rakiet SLS której najcięższa wersja ma wynieść ludzi na Marsa ma być zbudowana w 3 wersjach: SLS 1 – 70 t, SLS 1B – 105 t i SLS 2 – 130 t. Problem w tym że wyniesienie 1 kg ładunku na orbitę w przypadku SLS to koszt $8000 – $40000 (informacja sprzed miesiąca). Zakładając że NASA uda się jednak zmieścić w $8000/kg to koszt wyniesienia 54,5 t wyniesie ponad 400 mln USD, a Falcon Heavy zrobi to samo 4 razy taniej. Jeden lot najpotężniejszej wersji SLS która zawiezie człowieka na Księżyc, planetoidy i Marsa to około 1 mld USD przy 300 mln Falcona. Oczywiście wynosząc pojazd przy pomocy rakiet SpaceX będzie on musiał być modułowy ale zaoszczędzenie do 700 mln na jednej misji sprawia że dużo osób będzie chciało podłożyć firmie konkurencję, włączając w to Rosję która straci pozycję jedynego państwa z załogowymi pojazdami, czy Europę z budowaną dopiero Ariane 6.

 • Stanisław

  Główny tekst bez donośników – przeczytany do pliku mp3 – dla osób mających kłopoty ze wzrokiem

  https://zachowajto.pl/!QgNwJSrkr/eksplozja-spacex-dowodem-na-wojne-elit-z-udzialem-obcych-mp3

 • anr

  Co do Keshe to slyszalem ze w przyszlym tygodniu mozna spodziewac sie kontaktu z Rada Kosmosu czy Galaktyki, nie wiem czy bezposredniego czy jak . Pozyjemy uslyszymy.

 • sprawdzam

  Tutaj wyraźniejszy film. Czy spreparowany? Nie wiem.
  https://www.youtube.com/watch?v=Ye0EOENUw0c

 • Lori

  Greg2014 i Sprawdzam to jakieś czterojajeczne trolle, administratorze wszetecznym LGTB daj szlaban

 • "Człowiek-Legenda"

  Miło gdy bogacz dostaje tam gdzie go najbardziej boli – po kieszeni. Ktokolwiek to zrobił – SZACUN 🙂

 • greg2014

  Woda utleniona (nadtlenek wodoru)
  ===========================
  Jest nawet lepsza od podawania dożylnego.
  Stężenie 0.25-0.5%, czyli 10 ml H202 3% w 100 ml wody (0.25%)
  https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=search&rurl=translate.google.pl&sl=en&u=http://healyourselfathome.com/HOW/THERAPIES/SODIUM%2520BICARBONATE/sodium_bicarbonate_nebulizing.aspx&usg=ALkJrhhU0xuPvM4IYdXEG9lae02UDufhag

  (…) Zabiegi są proste. Wystarczy dołączyć maskę dostawy do wyjścia nebulizatora. Następnie dodać 3CC mieszaniny nadtlenku wodoru do rozpylacza, umieścić maskę na usta i nos, i oddychać. To takie proste. Można dosłownie to zrobić tak często, jak czujesz, że trzeba, ale w większości przypadków, że pacjenci polecam zrobić to, co godzinę w pierwszym dniu, a następnie 4-6 razy dziennie aż do zakażenia jest całkowicie rozwiązany. W większości przypadków, jeśli rozpocząć leczenie wystarczająco wcześnie, zanim to ma zdobyć twierdzę, będzie to w ciągu 2-4 dni. Zabieg ten może być również stosowany u dzieci i niemowląt w każdym wieku.

  Szczerze wierzę, że posiadanie nebulizator i leczenie nadtlenku wodoru w domu byłby koniec swojej rodzinie kiedykolwiek przegapić pracę lub szkołę z powodu choroby wirusowej.

  Frank Shallenberger, MD ==

  http://weeksmd.com/2009/11/anti-viral-h2o2-nebulizer-kit/

  • dd

   no jak wy sie tu bawicie w inhalacje to moze lepiej wodke sobie kupic?kiedys czytalem klient pisal ze po inhalacjach supla mozg sobie zlasowal nie umial sie skupic, jodyna np toksyczna

   • greg2014

    Mózg sobie zlasował, potem napisał, a dd mu uwierzył 🙂

    Masz linki, czytaj, ze zrozumieniem.

    • dd

     W zasadzie to wodę utleniona można inhalowac tak pisze i na pubmed, mms dziala najlepiej z grupy utleniaczy a jak przestrzega sam nieumywakin woda utleniona przyspiesza proces starzenia

    • dd

     no a Jim Humble od mms’a ma się swietnie nawet kosciol zalozyl;-)

    • greg2014

     Założył kościół , bo jest kuty na cztery nogi:

     Otóż Jim postanowił założyć Kościół, który nazwał „Genesis II” i sam mianował siebie arcybiskupem tego Kościoła. Moje przypuszczenia graniczą z pewnością, że była to podpowiedź dobrego prawnika. Jak wiadomo Big Pharma toczy wojnę z Jim’em od zawsze.
     W USA, ale także w wielu innych krajach, związki wyznaniowe mają praktycznie całkowitą swobodę w zakresie sposobu ochrony zdrowia swoich członków, np. nie można ich zmuszać do „obowiązkowych” szczepień, jeśli takie są ich zasady religii. I Jim to wykorzystuje.
     Można się zapisać do tego (absolutnie materialnego) Kościoła, dostać certyfikat przynależności. Jim mianował też już sporo swoich biskupów, a nawet ustanowił „sakramenty”, którymi są protokoły, czyli sposoby przyjmowania MMS – wszystko dla pozorów działalności religijnej.
     Piszę to, aby czytelnicy nie byli zaskoczeni, gdy zostaną przekierowani na strony tego „Kościoła”.
     Dziś Jim ma ponad 85 lat, a zachowuje się praktycznie jak nastolatek. Jest pierwszym, choć nie jedynym przykładem, że długotrwałe, czy profilaktyczne stosowanie MMS nie ma skutków ubocznych – wprost przeciwnie ma pozytywne skutki w wielu obszarach zdrowia, ale o tym kiedy indziej.==

     Nie umniejsza to terapeutycznego działania MMS. 😉

    • greg2014

     ==a jak przestrzega sam nieumywakin woda utleniona przyspiesza proces starzenia ==

     Nie on a Ogułow.

     Nieumywakin 90 l.
     Humble 89 l.
     Fajnie się starzeją.

    • dd

     Jim ma 84 lata i sie super trzyma bedzie trzeba pomyleslec nad kosciolem w polsce 😉

    • waryjat

     Warto by było zrobić taką długą listę ludzi leczących się w taki alternatywny sposób i podawać wiek do jakiego dożyli, aktualne zajęcia jakie wykonują, jak wyglądają.

     Charlote Gerson córka Maxa skończyła w tym roku 94 lata, chyba dalej czyta bez okularów. Ciekawe czy jeszcze prowadzi auto. Na ostatnich fotkach na urodzinach widziałem że już siedzi, ale to nie żaden dowód, że ma jakieś kłopoty, bo o takich nie wiem.

     99 lat miał dr Norman Walker ten co wykonał prasę do wyciskania soku Norwalk Juicer stosowana w terapii Gersona, ale on jeszcze żył w nieco czystszych warunkach.Zmarł ponad 30 lat temu.

    • dd

     wie ktos gdzie mozna kupic chloryn sodu w tabletkach? bo jak ta wojna ma byc to chloryn bedzie drozszy od zlota

    • Admin

     Gans CO2 jest znacznie lepszy i bardzo prosty w uzyskaniu w warunkach domowych. Nie ma też przykrego smaku chloru.
     Usuwa bardzo szybko raka, HIV i wszelkie inne choroby, neutralizuje radioaktywność, co więcej dodaje wigoru. Próbuję od tygodnia, coś niesamowitego. Wystarczy łyżeczka dziennie wody z gansu, więcej nie zaszkodzi.

    • dd

     interesujące z tymi gansami,ktos to może jeszcze potwierdzić?
     Ja uważam Kesze za zwodziciela,choc swego czasu z entuzjazmem podchodziłem do jego oswiadczen

    • Admin

     A może powiesz mi dlaczego uważasz go za zwodziciela?
     Ile godzin jego seminariów masz na swoim koncie? Założę się, że niewiele.
     Bo jakbyś choć jedno obejrzał ze zrozumieniem, to byś nie pierdolił głupot.

    • dd

     Marku a wlosy Ci od tego odrosły? bo takie sa Twoje zmarwienia przecież,kup sobie szampon revita z odzywka i będziesz mowil na huj mi ten gans 😉

    • Admin

     Nie wiem czy włosy odrosną, ale co robię to chelatację, bo wszyscy mamy w sobie za dużo metali ciężkich. To zresztą wyszło mi i na Quantecu i Vega Test.
     Chlorella + kolendra. Zobaczymy jakie będą rezultaty.

    • Majestic

     Rychnowski pracując w elektrowni w przedwojennym Lwowie czasy 1 wojny itp , przy jednym komutatorze odkrył na dzisiejszy dzień gansy całość była na tyle interesująca że plazma była nieodłączna od tego proszku i świeciła życiem , na tej podstawie skonstruował urządzenie uzdrawiające i przedłużający życie , to nie Reich był odkrywca orgonu jak nazwał to po swojemu .Keshe jeszcze dlugo nie będzie zrozumiany przynajmniej w teoriach które prezentuje .

    • dd

     DTH odpowiedzialny u facetow za łysinki(zakladajac ze jest zdrowy) cuda wianki ziolowe a na końcu powiesz chyba jednak wrócę do gansu-ale obserwuj swoje zachowanie bo sam kesze przestrzega przed tym, abys psychoz się nie nabawil

    • Admin

     Nie słyszałem by gdzieś ostrzegał. Pijąc tylko wodę z gansu CO2, 2 litry dziennie, ludzie szybko usuwają wirus HIV. Potem trzeba zastosować inne gansy, ale generalnie jest to metoda na każdą chorobę pasożytniczą.

    • greg2014

     Wypadanie włosów:

     Skażenie miedź / ołów: zastosowanie cynku, witamina B 6 , siarki (MSM), selen, biotyna

     I inne proste metody, Walter Last:
     http://www.health-science-spirit.com/deficiency.html

    • dd

     to się sprawdza u kobiet

    • santa

     MP– „Nie słyszałem by gdzieś ostrzegał. Pijąc tylko wodę z gansu CO2, 2 litry dziennie, ludzie szybko usuwają wirus HIV. Potem trzeba zastosować inne gansy, ale generalnie jest to metoda na każdą chorobę pasożytniczą.”

     Wirusy Nie Istnieją! Nikt nie wyizolował wirusa HIV!!! dr.Stefan Lanka, dr.Hamer sie kłaniają!!!!

    • Admin

     Posłuchaj Keshe co to są wirusy. Zupełnie co innego niż nas uczono. Fakt, nie ma takich wirusów o jakich nam się mówiło, ale są fluktuacje magnetyczno grawitacyjne, które się przyczepiają do np. komórek i to są wirusy. Sam zresztą tego jeszcze tak dokładnie nie rozpracowałem. Wirusy to główny problem dla życia w przestrzeni kosmicznej.

    • Peryskop

     Karl G. Jung: Największym zagrożeniem człowieka jest on sam !

     Keszeamdin: Wirusy magneto-grawitacyjne to główny problem dla życia w przestrzeni kosmicznej.

     Peryskop: Największym zagrożeniem prawdy jest nieprawda !

    • santa

     Pe-rys-kop. Jasne, jak już odkryje się 1 kłamstwo to trza zaraz zarzucić następna ściemkę… dla baranków!

 • greg2014

  Jod
  ===
  Nie wolno użyć SSKI i innych nasyconych roztworów jodku potasu!
  Sircus zaleca tylko Nascent iodine (jod atomowy), choć są zwolennicy stosowania Lugola (linki poniżej)
  Zaczynamy od 3-5 kropli na 100 ml, obserwujemy reakcję, zwiększając do 10 i więcej kropli.
  Inhalacje jodem przynoszą lepsze rezultaty niż inhalacje nadtlenkiem wodoru.
  https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=2&hl=pl&prev=search&rurl=translate.google.com&sl=en&u=http://healyourselfathome.com/HOW/NEWSTARTS/1_NUTRITION/MINERALS/IODINE/HOW_TO_SUPPLEMENT/nebulizing_iodine.aspx&usg=ALkJrhj_f2i_-fxThqKrMfMrNcrGF9ywXw

 • greg2014

  Tanio i skutecznie:

  INHALACJE nebulizatorem:

  informacje z:
  http://www.nieprzeczytane.pl/Leczenie-m … 60997.html

  -”W niektórych krajach nebulizatory sprzedawane sa tylko na receptę, a to z tego względu, że inhalowana mgiełka dociera bezpośrednio do układu krwionośnego, wiec jest to przestroga, z jak poważną strategią mamy do czynienia.
  Przy pomocy nebulizatora osiągamy prawie taki sam rezultat co w przypadku INIEKCJI, gdyż substancje lecznicze przenikają bezpośrednio do układu krwionośnego.
  Zatem urządzenie, które pozwala zmienić lek w aerozolową mgiełkę, ma w sobie potencjał, by ratować ludzkie życie.. (…) ”

  Magnez
  ======:
  7.5 g chlorku Mg na 100 ml wody.
  https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=search&rurl=translate.google.pl&sl=en&u=http://healyourselfathome.com/HOW/NEWSTARTS/1_NUTRITION/MINERALS/MAGNESIUM/MAGNESIUM_SUPPLEMENTATION/nebulizing_mg_chloride.aspx&usg=ALkJrhjcwaSEexEDOiRnT6hM0zhfMDW-bw

 • lukas

  Jest nagranie zwolnione o 1000 razy na którym idzie wyłapać ruch skrzydeł tego ptaka.

 • komentator

  Ci ludzie coś piszą, wiedzą, że gdzieś dzwoni, ale nie wiedzą w którym kościele.
  Weźmy np. „Stone zauważył, że eksplozja rozpoczęła się na szczycie rakiety, tam gdzie były UFO. Wszystkie dotychczasowe eksplozje tego typu rozpoczynały się w dolnej części, gdzie jest zbiornik paliwa.”

  We wszystkich współczesnych rakietach zbiorniki z paliwem znajdują się we wszystkich członach rakiety poza ostatnim najwyższym (w którym są już tylko niewielkie silniki z małą ilością paliwa do korekcji orbity), w którym znajduje się satelita (czyli tej pogrubionej części na samej górze).
  Rakieta składa się z członów i każdy posiada swoje zbiorniki z paliwem i silniki. Po wypaleniu paliwa w najniższym członie jest on odrzucany, żeby nie tachać do góry tego całego złomu, który nie jest już potrzebny ale za to dużo waży. Potem odpala się kolejny człon itd.
  Na orbitę dolatuje już tylko ten ostatni człon, w którym znajduje się satelita.

 • dd

  to ten sam statek co zniszczyl meteoryt w czelabinsku, i nie obca cywilizacja tylko ludzie co zyja wewnątrz ziemi lub pod nia zależy od koncepcji;-)
  czuwajcie !!!!!rzesien lub październik będzie goracy !!!!