Feministki apelują o wymordowanie białej rasy

To nie jest żaden żart, ani przenośnia. W feministycznym magazynie Meduza ukazał się artykuł o tytule „Poza pro-wyborem. Rozwiązaniem na biały suprematyzm jest aborcja białych” („Beyond Pro-Choice: The Solution to White Supremacy is White Abortion „).
Powołując się na prawa kobieta jakaś psychopatka bądź też psychopata – nawet nie wiadomo kto to napisał, twierdzi, że „białe rodziny stoją na drodze równości i sprawiedliwości”. Rzekomo to biali rodzinami zniewalali Indian, jednocześnie wzmacniając swoje więzy rodzinne. To dlatego m.in. białe rodziny powinny zostać zniszczone.
W artykule jawnie mówi się o tym, że aborcja nienarodzonych dzieci ma służyć zniszczeniu białych rodzin i ogólnie rasy białej.

Przypomnę, że ruch feministyczny został stworzony przez żydo-masonów kontrolujących kartele bankowe, już w latach 40-tych i 50-tych XX wieku, a zaimplementowany przez partię komunistyczną CPUSA w latach 80-90-tych. Pojawienie się tego typu artykułu nie jest przypadkiem, zapowiada otwartą wojnę z rasą białą, z użyciem wszelkich środków. Aborcja jest zbrodnią ludobójstwa na rasie białej, ktokolwiek ją promuje jest winny tej zbrodni.

Na podstawie:

12 myśli na temat „Feministki apelują o wymordowanie białej rasy

 1. David Duke:
  „Niejednolitość jest żydowską supremacyjną bronią, by dzielić i podbijać inne narody (…) Wszyscy ludzie na Ziemi powinni mieć prawo do życia, do zachowania swojego dziedzictwa i charakteru oraz do bycia wolnym i niezależnym. Nie pozwól żydowskiemu globalizmowi zniszczyć życia i wolności twojego narodu. Jeśli nie dla siebie – to zrób to dla twoich dzieci, gdyż zasługują one na wolność”:
  https://www.youtube.com/watch?v=5Un7EVY4L5c
  https://www.youtube.com/watch?v=36Sa-xg2vtc

 2. Wyzbyjmy sie milosci litosci czy poblazania ;zydom wszelkiej masci Ktorzy uzurpuja sobie prawo.By stac sie wlascicielami ZIEMI POLSKIEJ.NIGDY SIE TO NIE STANIE ;;;;;;;smierdziele zydowskie

 3. Powinno się używać i propagować w mediach w stosunku do tych „kobiet” nazwę ANTYFEMINISTKI !
  Żeby je odróżnić od feministek w XIX i XX wieku walczących o prawa kobiet.

  Robią strasznie złą robotę dla normalnych kobiet.
  Trzon tej organizacji to pewnie przedstawicielki narodu wybranego.

 4. Autorką wspomnianego artykułu jest Nicole Valentine. Pisze wyraźnie pod tytułem i pod artykułem.

  Tak o sobie pisze: „Worship Leader for the Progressive Women’s Christian Ministry at my college, intersectional feminist, dedicated to Jesus and the progressive movement as a whole! Also an advocate for AAPI rights as a woman of color! Jesus, women, and progress: basically my life! White men need not contact.”

  Jest wyraźnie Azjatką, tutaj jej fotka:
  https://en.gravatar.com/niccivalentine

Możliwość komentowania jest wyłączona.