Feministki apelują o wymordowanie białej rasy

To nie jest żaden żart, ani przenośnia. W feministycznym magazynie Meduza ukazał się artykuł o tytule „Poza pro-wyborem. Rozwiązaniem na biały suprematyzm jest aborcja białych” („Beyond Pro-Choice: The Solution to White Supremacy is White Abortion „).
Powołując się na prawa kobieta jakaś psychopatka bądź też psychopata – nawet nie wiadomo kto to napisał, twierdzi, że „białe rodziny stoją na drodze równości i sprawiedliwości”. Rzekomo to biali rodzinami zniewalali Indian, jednocześnie wzmacniając swoje więzy rodzinne. To dlatego m.in. białe rodziny powinny zostać zniszczone.
W artykule jawnie mówi się o tym, że aborcja nienarodzonych dzieci ma służyć zniszczeniu białych rodzin i ogólnie rasy białej.

Przypomnę, że ruch feministyczny został stworzony przez żydo-masonów kontrolujących kartele bankowe, już w latach 40-tych i 50-tych XX wieku, a zaimplementowany przez partię komunistyczną CPUSA w latach 80-90-tych. Pojawienie się tego typu artykułu nie jest przypadkiem, zapowiada otwartą wojnę z rasą białą, z użyciem wszelkich środków. Aborcja jest zbrodnią ludobójstwa na rasie białej, ktokolwiek ją promuje jest winny tej zbrodni.

Na podstawie:

12 komentarzy Feministki apelują o wymordowanie białej rasy