Fundacja Keshe apeluje o podpisanie przez wszystkie głowy państw świata Międzynarodowego Traktatu Pokojowego w Hajfie 2-3 sierpnia 2017

Rozsyłajcie to gdzie się da. Pod apelem są instrukcje w jaki sposób można ściągnąć pdf i się pod tym podpisywać. Należy zainstalować bezpłatną wersję Adobe Readera. Oczywiście wskazane jest wysyłanie tego w postaci wydruku z podpisem pocztą na adres Kancelarii Prezydenta i ambasad. Im więcej z was to zrobi tym większa szansa uratowania Ziemi. Wszelkich trolli i idiotów usuwam i blokuję.
===========================================

Ref: UC-19-1-717                                                              20 lipca 2017
Kancelaria Prezydenta RP
ul. Wiejska 10
00-902 Warszawa
e-mail: listy@prezydent.pl
fax. (22) 695-22-38

Szanowny Panie Prezydencie

My członkowie reprezentujący Radę Ziemi, Uniwersalną Radę i Zespół Rdzenia Fundacji Instytutu Kosmicznego Keshe (KFSSI), przez ostatnich 12 lat poprzez nauczanie nowej technologii i tworzenie nowych możliwości dla pokoju, stworzyliśmy nową sposobność dla podążania przez ludzkość ścieżką pokoju.

Naszym celem jest pokój na świecie, którego nagła potrzeba jest oczywista, zwłaszcza w obecnych czasach. Prosimy wszystkich liderów światowych miłujących pokój, którzy reprezentują pokojowe nacje, aby do nas dołączyli w procesie tworzenia pokoju na świecie.

Z tej okazji, serdecznie zapraszamy Pana Prezydenta i wszystkich światowych przywódców do zebrania się w Mount Carmel, Hajfa, w Powszechnym Domu Sprawiedliwości (The Seat of The Universal House Of Justice), który to został wzniesiony na taką okoliczność poprzez kolektywny wysiłek obywateli wszystkich nacji tej planety.

Daty wyznaczone dla podpisania traktatu pokojowego przez przywódców światowych to 2 i 3 sierpnia 2017.

Duża część ludzkości ewoluowała ponad prymitywne i brutalne zachowanie i nadszedł czas na liderów, takich jak Pan, aby podjąć inicjatywę na rzecz pokoju.

Jako że jesteśmy narodem nastawionym pokojowo, czy istnieje potrzeba wydawania olbrzymich ilości pieniędzy na siły zbrojne?

Wszystkie wydatki na wojsko są w zasadzie stratą pieniędzy podatników. Rzeczpospolita Polska nie ma potrzeby bycia agresywnym krajem.

My, obywatele Polski, jesteśmy pokojowi i z natury radośni. Nadszedł czas na zmianę z wojny na pokój. Jest to teraz potrzebne i konieczne. Jeśli takie jest Pana życzenie, jest to także naszym życzeniem.

W związku z tym zapraszamy Pana oraz innych przywódców narodów i dygnitarzy do Mount Carmel, Hajfa, w dniach 2 i 3 sierpnia 2017. W imieniu narodu Polskiego będzie Pan mógł podpisać Międzynarodowy Traktat Pokojowy i zobowiązać naród Polski do rozbrojenia i stworzenia atmosfery pokoju, na tej planecie (kopia tego traktatu, przygotowana na Pana podpis, jest dołączona do tego listu).

Istnieją teraz lepsze alternatywy ekonomiczne dla szybkiego rozwoju poprzez zastosowanie nowych technologii. Te technologie zapewniają nowe możliwości inwestycyjne i możliwości zatrudnienia, które w swej prostocie i przy niewielkim nakładzie finansowym, znacznie przewyższają istniejące dotychczas rozwiązania. W oparciu o technologię plazmy, przed ludzkością otwiera się zupełnie nowa era pokoju i dobrobytu.

Wiemy, że ma Pan dobrą i życzliwą duszę, wplątaną w przestarzały i wadliwy Status Quo. Przed Panem otwiera się bezprecedensowa możliwość.

Może Pan być jednym z pierwszych światowych liderów, którzy skorzystają z tej możliwości. Imię Pana Prezydenta będzie widniało w annałach historii, jako Ambasadora Pokoju, Lidera naszego kraju, o których czytać będą nasze dzieci i wnuki.

Proszę rozważyć tę prośbę, napisaną piórem naszej duszy i skierowanej do Pana duszy, i odpowiedzieć pozytywnie.

Z wyrazami szacunku,
Rada Ziemi,
Uniwersalna Rada,
Zespół Rdzenia KFSSI,

P.S. Proszę odpowiedzieć na to zaproszenie do dnia 27 lipca 2017 mailowo na peace@theearthcouncil.org, czy Pan osobiście lub wyznaczony przedstawiciel będzie honorował to zaproszenie.

Linki:
http://www.keshefoundation.org
http://www.kfssi.org
https://www.spaceshipinstitute.org

Międzynarodowy Traktat Pokojowy

„Ja, jako …………………………………………………………. od tego momentu wyrażam zgodę, aby Naród Polski, który reprezentuję, porzucił wszelkie narzędzia agresji i wojny. Mój Naród przysięga, że nigdy nie będzie działał i myślał o tym aby angażować się, podżegać do wojny, opracowywać lub używać narzędzi wojennych na terytorium naszego kraju lub jakimkolwiek innym terytorium na Ziemi lub w kosmosie.”

Imię:  ……………………………………………
Podpis:   ………………………………………..
Data:   …………………………………………..
Pozycja:   ……………………………………….

W imieniu III Rzeczypospolitej Polskiej

Poświadczający
Imię:   …………………………………………..
Podpis:   ……………………………………….
Data:   …………………………………………..
Pozycja:   ………………………………………

Po podpisaniu tego Traktatu, z dumą proszę prezentować ten certyfikat w każdej sytuacji, którą uważa Pan za ważną dla swojego narodu, aby każdy mógł zobaczyć i poznać Pana etos w stosunku do bliźnich, całej ludzkości i innych pięknych istot naszego Stwórcy.

=========================================================

BleprintInstrukcje jak wysłać list do prezydenta

1. Ściągamy list w wersji polskiej z jednego ze źródeł:
https://jumpshare.com/v/aHd99PHU0Di4b3CzbLTw
https://kfssi.org/peace-letter (polskie tłumaczenie)

2. Podpisujemy list elektronicznie (Darmowa wersja Adobe Acrobat Reader wspiera funkcje wklejania podpisów i dodawanie pól tekstowych).

3. Wchodzimy na swoje konto mailowe
3a) Adresujemy maila do listy@prezydent.pl
3b) Wpisujemy tytuł maila np. Zaproszenie na wydarzenie pokojowe – Powszechny Dom Sprawiedliwości 2,3 sierpnia 2017
3c) Wpisujemy treść maila np.

Szanowny Panie Prezydencie,
pragnę serdecznie zaprosić Pana do udziału w wydarzeniu które odbędzie się w dniach 2, 3 sierpnia 2017 roku w Hajfie w Powszechnym Domu Sprawiedliwości. Wydarzenie to ma na celu podpisanie przez wszystkich światowych liderów miłujących pokój Międzynarodowego Traktatu Pokojowego który zobowiązuje narody do stworzenia atmosfery pokoju na tej planecie. 

Szczegóły wydarzenia zawarte są w załączniku. 

Z poważaniem,

3d) Dołączamy podpisana wersje pliku PDF
3e) Upewniamy się że w mailu jest nasze imię, nazwisko i pełny adres korespondencyjny (warunek konieczny żeby mail/list był rozważony)
3f) Naciskamy ‚Wyślij’ i w odpowiedzi dostajemy maila zwrotnego że mail został otrzymany.

4. Wchodzimy na stronę Fundacji KFSSI https://kfssi.org/contact/
4a) Wpisujemy imię (Name), Email i treść wiadomości (Message). W treści możemy wpisać np.

Hi there,

today (20/07/2017) I have sent the peace letter to the president of Poland.

All the best

4b) W ostatnim polu tekstowym wpisujemy wynik prostej zagadki matematycznej (jest to weryfikacja że jesteśmy człowiekiem a nie programem komputerowymi)

Alternatywnie wysyłamy list drogą pocztową na adres zamieszczony w treści listu, czyli:

Kancelaria Prezydenta RP
ul. Wiejska 10
00-902 Warszawa

100 myśli na temat „Fundacja Keshe apeluje o podpisanie przez wszystkie głowy państw świata Międzynarodowego Traktatu Pokojowego w Hajfie 2-3 sierpnia 2017

  • Orban oświadczył, że w Brukseli powstał „sojusz brukselskich biurokratów i ich elit” działający wbrew opinii Europejczyków oraz „system, który można nazwać imperium (finansisty George’a) Sorosa”. Sorosowi rząd Węgier zarzuca m.in. zachęcanie do nielegalnej imigracji do Europy oraz próby wpływania na sytuację na Węgrzech za pośrednictwem finansowanych przez niego organizacji pozarządowych.
   „Jak to zwykle bywa, gdy przywódcy, wielka elita polityczna, zwracają się przeciwko własnemu narodowi, potrzebni są inkwizytorzy, wszczynający postępowanie przeciwko tym, którzy wyrażają głos narodu.(…) Teraz główny inkwizytor nazywa się Timmermans” – oznajmił Orban.

   Jego przemówienie transmitowała na żywo węgierska telewizja.

   http://fakty.interia.pl/swiat/news-orban-kampania-przeciw-polsce-nie-powiedzie-sie-bo-wegry-sa-,nId,2420273#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

   • Dobrze, że jest chociaż jeden w całej Europie, który nazywa rzeczy po imieniu.
    Jest to jakaś nadzieja dla tych ludzi w całej Europie, którzy jeszcze nie zwariowali i myślą normalnie.
    Jest to też nadzieja, ze powstanie jakiś międzynarodowy europejski ruch obronny przeciw zborsuczonym „elitom” i ich zbrodniczym pomysłom.

  • Soros jest tylko powiernikiem, ZASTĘPCZA TWARZĄ gangsterskiego kapitału. W jednej z części Ojca Chrzestnego było to dokładnie pokazane. Ten myk pt ZASTĘPCZY INWESTOR pomnażający zyski ukrytych za nim w cieniu bonzów.

  • poziom dyskusji idealnie pasuje do tych co to słuchają i się angażują w te debilizmy

 1. Adam Andruszkiewicz;

  „Dziś pojawiła się informacja, że pewna wpływowa Fundacja powiązana z Sorosem przygotowuje plany organizacji „polskiego majdanu” czyli w skrócie masowych protestów ulicznych, które z pomocą zagranicy obalą polski rząd. W związku z powyższym, po weekendzie złożę interpelację do odpowiednich ministerstw i służb. Będę domagał się szczegółowych kontroli tej fundacji, a jeśli plany wywołania zamieszek w Polsce okażą się prawdziwe, także konsekwencji karnych.

  Nie możemy za wszelką cenę dopuścić, aby Soros, Juncker, TVNy i inne tego typu media, doprowadziły do rozlewu polskiej krwi. Jednak polski rząd nie może się też biernie przyglądać takim planom. Każdy, kto publicznie wzywa do „majdanu” w Polsce (czyli rozlewu krwi) musi zacząć ponosić konsekwencje. Nieważne czy robi to Tomasz Lis, czy jakiś ważny polityk – powinni być ścigani karnie. Bo jeśli nie będziemy teraz reagować, to w pewnym momencie będzie za późno. Poleje się krew, organizacje międzynarodowe zażądają ustąpienia rządu i nowych wyborów, a Tusk i Soros zrobią wszystko, by przejąć naszą kochaną Polskę. Nie pozwólmy na to!!! Bądźmy mądrzy przed szkodą!!! Działamy.”

  • ZAPAD się zbliża a wraz z nim Zielone Ludziki putina jakie będą pilnować „przestrzegania demokracji” w polin. KODowcy chcą zdążyć przed tym terminem…. terminem uzgodnionej TARGOWICY.

  • Tak. To już zabrnęło za daleko. Cały zachód wraz z Katarem (a to wbrew pozorom, jest bardzo ważne państwo na politycznej mapie świata) zaangażowane są w organizowanie przewrotu w Polsce.

   • http://prawy.pl/54641-fundacja-otwarty-dialog-publikuje-instrukcje-obalenia-rzadu-w-polsce/
    Fundacja Otwarty Dialog publikuje instrukcje obalenia rządu w Polsce!
    […]

    Fundacja Otwarty Dialog od 2010 r. definiuje się jako organizacja pozarządowa. Oficjalnie zajmuje się obroną praw człowieka, rządów prawa i demokracji w krajach postsowieckich. W latach 2014-2016 prowadziła w Warszawie centrum pomocy obywatelom Ukrainy w Polsce “Ukraiński Świat”. Tajemnicą poliszynela są jej powiązania z ukraińskim wywiadem. Może się zatem okazać, że rację mają niektórzy komentatorzy ostrzegający, iż Ukraińcy w Polsce – tak chętnie przyjmowani przez PiS – mogą posłużyć do obalenia legalnie wybranych rządów polityków z tego właśnie ugrupowania. Jedno jest pewne – sprawą w trybie przyspieszonym powinna zająć się ABW.

    […]

 2. ———-SOROS – kiedy żydzi oskarżą innych żydów ??. Jak to możliwe aby psychopata funkcjonował w przestrzeni publicznej świata??. Czy PIS ZDELEGALIZUJE fundacje Batorego ?.

  GESZEFT ! nieustający psychopatyczny geszeft na ziemi polskiej trwa !. ŻYDOSKA SCHIZOFRENIA osiągnęła apogeum, Kaczyński zachowuje się jakby był szantażowany , bo czym tłumaczyć jego ewidentną bezsilność, uzależnienie ? od SOROSOWEGO PRODUKTU jakim jest fundacja Batorego i jej bękarty TYPU : PO, KOD,NOWOCZESNA.

  https://www.youtube.com/watch?v=k9CuVvpGOfI

  —————–psychopata, degenerat o sobie

  https://www.youtube.com/watch?v=0TswGyyaagc

  • Delegalizacja organizacji oraz partii politycznych wzywających do obalenia władzy okupacyjnej jest zabroniona z powodu małej ilości zaplecza okupacyjnego.

 3. Ambasador Polski w Londynie odpowiada na paszkwil Kate Melby ( ” The Guardian”), ktora oskarzyla Polakow o probe ociepenia wizerunku , do ktorej to miala sie przyczynic wizyta pary ksiazecej w Polsce:

  ”Szanuję prawo każdego do wypowiadania własnych opinii politycznych, ale nie mogę zaakceptować kiedy ktoś posługuje się historycznymi przeinaczeniami i dowolnie interpretuje fakty, aby udowodnić tezy, które nie są prawdziwe. Mogę zapewnić, że do oskarżeń o „sponsorowanie przez Państwo Polskie negowania Holokaustu” odniosą się właściwe instytucje w Polsce, podejmując stosowne kroki prawne – pisze ambasador RP Arkady Rzegocki w liście do redakcji Guardiana.

  Komentatorka związana z dziennikiem mocno skrytykowała parę książęcą za wizytę nad Wisłą. – Nasza książęca para przyjechała do Polski podlizywać się niezbyt sympatycznemu rządowi. Po co? Bo możemy potrzebować sojusznika podczas Brexitu. Kate i William powinni się wstydzić – napisała związana z konserwatywno-liberalnym think-tankiem „Bright Blue” Kate Melby
  Melby opisała krytycznie ostatnie zmiany w ustawie o Sądzie Najwyższym oraz program wizyty książęcej rodziny
  Ambasador Rzegocki zwraca uwagę, że program wizyty był przygotowany przede wszystkim przez stronę brytyjską
  „Brytyjskie ministerstwo spraw zagranicznych, wysyłając do Polski naszych fotogenicznych Kate i Williama razem z ich przemiłymi dzieciakami, przyczyniło się do ocieplenia wizerunku przerażającego rządu” – ocenia Maltby.

  Autorka komentarza nie ograniczyła się tylko do wyjaśnienia czytelnikom sytuacji w polskim parlamencie i zmian w sądownictwie. Analizowała też program wizyty. „Kate i William zostali zaangażowani w rewizyjną politykę historyczną polskiego rządu. Odwiedzili były obóz koncentracyjny w Stutthoff, który powstał głównie z myślą o polskiej inteligencji, a nie znany powszechnie na świecie jako miejsce zagłady przede wszystkim Żydów Auschwitz-Birkenau. Będąc w Trójmieście, nie zobaczyli nowego Muzeum II Wojny Światowej, bo nowy rząd nie zdążył jeszcze zmienić ekspozycji na taką, która bardziej skupiłaby się na heroizmie Polaków niż na skutkach przedwojennego nacjonalizmu i antysemityzmu w Europie Środkowo-Wschodniej” – pisze współpracowniczka „Guardiana”.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ambasador-polski-w-londynie-stanowczo-odpowiada-na-artykul-guardiana/y201b53

  • „Guardian Media Group wydaje też międzynarodowy tygodnik The Guardian Weekly, zawierający wybrane artykuły z pism The Guardian i The Observer, a także amerykańskiego The Washington Post i francuskiego Le Monde.’
   za wiki

   A czyje interesy promują te gazety, to wiadomo.

 4. https://www.change.org/p/european-parliament-european-commission-council-of-the-european-union-respect-promote-and-protect-freedom-of-informed-vaccination-consent-throughout-europe/u/20875747?utm_medium=email&utm_source=106382&utm_campaign=petition_update&sfmc_tk=nRhweVS7pYv7lZx39apXNEcNaRy1vkx6sIdcWch8oYiM3ZoamWfqfCGTL7WQ%2fppm&j=106382&sfmc_sub=244302670&l=32_HTML&u=21124004&mid=7259882&jb=29
  Petition update
  Protests against mandatory vaccination in Italy, France, Germany
  Secretary European Forum for Vaccine Vigilance (EFVV)
  London, United Kingdom

  Jul 22, 2017 — Over the last month, there have been large demonstrations against mandatory vaccination all over Italy, one almost every day. Dates below. For more information on some of these protests, see http://www.comilva.org/eventi.

  • 11th July: Torino
  • 12th July: Trasta (GE), Cuneo
  • 13th July: Genova, Firenze
  • 14th July: Matera, Cesenatico, Pescara, Varese
  • 15th July: Assisi, Pordenone, Novara
  • 16th July: Lecco, Salerno, Intra
  • 17th July: Borgnano di Cormons, Follonica, Brescia, Cicagna
  • 18th July: Roma, Ravenna, Empoli
  • 19th July: Modena, Saluzzo, Florence
  • 2oth July: Marina di Massa, Lucca
  • 21st July: Vicenza
  • 22nd July: Milano, Rome
  • 23rd July: Como
  • 24th July: Roma
  • 25th July: Prato
  • 26th July: Castano Primo (MI), Lavagna
  • 27th July: Florence
  • 28th July: Pavia, Bolzano
  • 29th July: Trieste

  […]

 5. /kontra-i-to-od-zaraz/

  Czy dzisiaj powinniśmy, jak co roku, czekać do 10 listopada, by zademonstrować naszą prawdziwą jedność i siłę we wspólnym marszu?

  Moment jest specjalny. Opozycja zawłaszcza nasze symbole. Powołują się na Solidarność. Śpiewają “Mury” Jacka Kaczmarskiego. Kłamliwie określają siebie reprezentantami narodu. I taki przekaz idzie w świat! Dla Niemca, Szweda, Francuza, Amerykanina to demonstrują polscy obywatele.
  A my siedzimy cicho i czekamy, Bóg wie na co.

  Panie przewodniczący Solidarności Piotrze Duda! To wasze demonstracje zawsze wskazywały prawdziwie czego chce naród.
  Powiedział pan pewnego razu: – “Gdy my wyjdziemy na ulice, to przykryjemy ich czapkami!”. Mając na myśli ubecję, fircyków z KOD-u i pseudo obywateli.
  Czy właśnie dzisiaj nie jest właściwy moment, by to przykrywanie czapkami zrealizować? I proszę zauważyć, co powiedzą w CNN, BBC, czy ARD, jak pokażą tłumy Solidarności popierające rząd.
  I nie tylko związkowcy pójdą z wami. Tysiące Polaków czeka z niecierpliwością, by znowu ktoś ich poprowadził. I to już nie Wałęsa, nie Frasyniuk, czy Kijowski. I na pewno nie Schetyna, czy Petru.

  Można by się zastanowić, czy 15 sierpnia, w święto państwowe i kościelne, dzień Wniebowzięcia Maryi Panny i Święto Wojska Polskiego, Polacy nie powinni pójść razem we wielkiej demonstracji popierającej działania władzy, by ponownie zaznaczyć prawidłowość swojej wyborczej decyzji.

  By po dwóch latach od wyborów, potwierdzić, że nadal uważają, że ich decyzja była słuszna, że władza realizuje to, do czego się zobowiązała, a my nadal popieramy nasz wybór.

  http://www.wyszperane.info/2017/07/25/kontra-i-to-od-zaraz/

  • Nie ma znaczenia czy My Polacy jesteśmy okradani przez niemieckich, żydowskich, ukraińskich władców.
   Wciąż jesteśmy niewolnikami we własnym kraju.

   Na dodatek Nasz Naród jest tak durny, że ciągle głosuje źle.
   To musi ruszyć edukacja oddolna, żeby coś się zmieniło.

Możliwość komentowania jest wyłączona.