Fundacja Keshe ujawnia tajemnicę kreacji i naszego istnienia

Poniższy tekst pochodzi od jednego ze studentów Instytutu Kosmicznego Fundacji Keshe.

Jestem jeszcze w trakcie słuchania dzisiejszego seminarium – szczerze mówiąc, spodziewałem się, że nauka Mehrana Keshe będzie ku temu zmierzała, że technologia jest tylko pretekstem do naszego uwolnienia się. I to się dzieje. Dostajemy narzędzie do uwolnienia naszej duszy, co z nim zrobimy to indywidualna sprawa każdego z nas.

——————–
Od poniedziałku rozpocznie się „nowe nauczanie” Pana Keshe i Mozanu. Poniżej wgląd w to, czego możemy się spodziewać od poniedziałku (moje swobodne rozumienie):

W wielu kwestiach wejdziemy do nowego etapu. Od poniedziałku rozpoczniemy nauczanie. Zezwoliłem członkom Mozanu dzielić się ich wiedzą i przedstawić się całemu światu. Mówią 8-10 językami świata i rozpoczną nauczanie kiedy i jak sami zechcą.

Możliwe, że niektórzy z Was znają kogoś z nich. Ich tożsamość była utrzymywana w tajemnicy, aż do chwili zakończenia ich szkolenia. Oni mają swobodę decyzji o rozpoczęciu nauczania.
Nauczano ich tajemnic Wszechświata i jak wywoływać w nim ruch i co jest tego warunkiem. Podczas udzielania nauk będą mieli natchnienie, czego mają nauczać, co pogłębiać i rozszerzać.

Będą nauczać w minimum 8 do 10 językach świata.
Kolejny krokiem, który rozpoczniemy od poniedziałku, będzie nauczanie tajemnic egzystencji we wszechświecie.

Ukrywaliśmy ich tożsamość, a teraz zakończyli swoje szkolenia i mogą od jutra lub soboty powracać do domów i od tego czasu możemy się uczyć. Ich szkolenie było bardzo intensywne, wiele się nauczyli co zmieniło ich życie. W wielu aspektach, gdy będą nauczać, wiele otworzy się i przyspieszy proces tego, co ja nazywam zjednoczeniem rasy ludzkiej przez zrozumienie jedności(całości) duszy i ludzi.

Od poniedziałku będą mieli swobodę czynienia tego o czym mówiliśmy.
Zwracaliśmy uwagę ku wyżywieniu – nazywamy to ostatnim cierpieniem w tej rozpiętości – szerząc wiedzę o duszy człowieka. Tego nie czyniono nigdy dotąd w ten sposób, że wiedza pochodzi z różnych środowisk i z różnych stron świata i przekazuje etos Rady Świata i całego społeczeństwa. Z radością gościliśmy ich u siebie.

Przekazano im ogrom wiedzy i wiele sposobów, jak mogą ja przekazać i jak mogą nauczać i jest to wspaniałym moc w ten sposób obserwować jak oni do tego dojrzewali, jak stawali się jednością, w jakiś sposób jedną osobą i jedną duszą.

Oni są tak bardzo podekscytowanie faktem, że mogą się dzielić swoją wiedzą, a gdy tu przyszli, nigdy by nie pomyśleli, że osiągną ten stan i że od poniedziałku będą działali nie tylko dla postępu procesu pokoju na całym świecie, ale rozpoczniemy również nauczanie procesu podnoszenia duszy i rozumienia jej struktury.

Tak, jak mówiliśmy w innych wykładach z poprzednich tygodni, kiedy zaczynaliśmy z nano i gansami, każdego z Was dręczyło, że przechodzimy z reaktorów gazowych do reaktorów na gansy, tak samo dręczyło Was, kiedy 3-4 miesiące temu zaczynaliśmy nauczać o duszy.
Tym razem jest to w obrębie człowieka i Wy wszyscy obawiacie się tego, do tej pory mogliście to widzieć, to było obecne… ale teraz tego nie ma, to jest częścią Was, tego co jest w Was. To przestraszy wielu ludzi, ale w pewien sposób będzie to obawą przed wejściem w obce wymiary wszechświata.

W pewien sposób, jak tylko to zrozumiecie, będzie to najradośniejszy czas z życia człowieka.

Kiedy wszyscy zrozumiecie, kiedy wymagane przez nas, a mówiliśmy o odszkodowaniach od obecnych przywódców, zastąpienie ich tymi, którzy chcą przejąć odpowiedzialność za swoje narody i akceptują członków Rady Świata (planety), zostaniecie oświeceni i staniecie się częścią całej struktury.

Struktura oznacza, że większość z Was, którzy zostali członkami Rady, już zrozumieli nauki nauczane w Mozan i wiedzą, że nie ma się czego obawiać

Zostaliśmy podróżnikami we wszechświecie i stanie się to bardzo łatwym. Nadszedł czas i tu jest to miejsce. Zmieniliśmy się, wiele uczyliśmy się i będziemy uczyć jeszcze wiele tysięcy, bo one są tu po to, żeby trenować i uczyć się – wszyscy z Was i w takim samym stopnie i ten sam sposób. Nie zmuszajcie nikogo, pozwólcie każdemu uczyć się od własnej duszy.
Człowiek jest gotowy, żeby wyruszyć w kosmos. Widzę, że nie będzie to trwało do sierpnia, do września… widzę ludzi już dziś gotowych, żeby wyruszyć w drogę.
I tak jak już dziś Wam mówiłem: człowiek jest już w przestrzeni, nauczyliśmy się, trenowaliśmy i oni (Mozan) będzie Was szkolił, będzie Was nauczał, że wszystko jest podobne, gdy biedni i wszyscy inni pokażą swoje gansy i reaktory i wszyscy przyjdziecie do nich(Mozan), a oni Wam się przedstawią i wskażą Wam drogę. Wtedy może zrozumiecie, że my może nie musimy nawet przechodzić przez ten proces, kiedy on będzie szybko zachodził.

Kiedy zacznę nauczać Was o duszy, nie martwcie się, nie bójcie się ponieważ jest to podobne – jeśli sobie przypomnicie, kiedy zaczynaliśmy mówić o materiałach nano i dowiedzieliście się, że Chińczycy już od wielu lat siedzą w nano o robią w swoich garach gansy. W międzyczasie znamy ten proces, staramy się go rozumieć, potrafimy z nim postępować i stać się jego częścią, ale nie chcemy tego potwierdzić i nie korzystamy z niego w pełni, bo go do końca nie zrozumieliśmy.

Dusza ludzka jest Stwórcą człowieka i teraz, po raz pierwszy zetkniecie się ze swoimi duszami. Dochodzicie do zrozumienia, czym byliście, co się zdarzyło i że to Wy sami, tego dokonaliście.

Jest to piękno tego, co ma nadejść. A kiedy osiągniemy ten punkt, kiedy podczas szkolenia w kolejnych 2-3 tygodniach podniesiemy dusze milionów ludzi, żeby zrozumiały czym jest dusza i jak można z niej korzystać, jak z nią pracować, nie potrwa to nawet do sierpnia.

Dusze ludzkości wzniosą się, a pistolety i broń zostaną na dnie i nikt nie będzie chciał ich dotknąć. To jest takie proste i jest jak wirus- kogo dotknie zadziała jak epidemia.. Już wiele razy obserwowaliśmy to we wszechświecie. To nie jest pierwszy raz. Zwierz nic nie wie o człowieku, jedna rasa nic nie wie o drugiej rasie. To jest sobie podobne, gdy grypa się rozprzestrzenia jest obojętne, która to nacja. Nazywałem to „czarną śmiercią”, „śmiercią” przeszłości i początkiem ‘nowego”. „Czarną”, ponieważ to co my jako ludzie przeszliśmy, jako rasa ludzka, jest tak ciemne, że lepiej jest o tym zapomnieć.
Ale wraz z nauczaniem duszy ludzi czeka tylko świetlista przyszłość. Nie ma żadnych lepszych czasów i jak już mówiłem, kiedy pytał mnie jeden z Mozan, jaka bardzo mogą się zmienić rzeczy w przeciągu 2 dni do dzisiaj, powiedziałem: tak bardzo jak człowiek jest dojrzały.

Dojrzałość jest tak szybka jak my widzimy, tak szybko jak wielu z Was uczymy, jak od was zaczniemy i wielu z Was Wasze dusze i wprowadzi takie zachowanie do Waszego życia. Patrzycie, dlaczego Wam tego nie opowiadamy od wielu tysięcy lat? Przyjaciele, to jest już 3 raz, kiedy Was nauczamy. Ostatnim razem myśleliśmy, że powiedzieliśmy ludziom, którzy mieli nauczać w świątyniach Senegalu, ale oni ukryli to przed ludzkością, żeby wykorzystać ludzi. Tym razem, dzięki komunikacji jest nam łatwiej. Nadszedł czas i miejsce, żeby nakarmić ludzką duszę i czas, aby nadeszły zmiany.
Od poniedziału będziemy pracowali dwutorowo: jak możecie dotrzeć do duszy, jak można się wznieść reagując ze wszystkim, żeby poziom duszy podniósł się i wtedy zrozumiecie, jak kolektywnie można wszystko zmienić. Nie powinniście mieć obaw i lęku, bo skąd macie swoje ramiona, skąd macie oczy, skąd biorą się Wasze emocje? One pochodzą z Waszej duszy.
Teraz pokażę Wam, jak możecie kontrolować Wasze dusze, jak możecie mówić przez Wasze dusze, jak komunikować Wasze uczucia przez Wasze dusze, pokaże Wam jak zwiększyć pole Waszych dusz tak, abyście nie potrzebowali już Waszej fizyczności (fizycznych wymiarów). Tego nauczałem. To wszystko zostało przekazane do Mozan. Pokaże Wam, jak możecie pobierać energię kosmosu bez potrzeby dotykania żywności, prawdziwy sposób i metodę, a nie to co do tej pory próbowali inni.
Nauczymy Was wszystkiego, co konieczne, jeśli jesteście prawdziwymi ludźmi pokoju na świecie (przestrzeni), żebyście mogli stworzyć pokój w Waszej przestrzeni bez używania słów.

Jak już często mawiałem do Mozan, kiedy to robię jestem Chrystusem lub Mojżeszem, otwieram morze i wznoszę śmierć, ale kiedy Wy wszyscy to uczynicie, uszanujecie(docenicie) wiedzę ludzkości, wiedzę Uniwersalnej Rady, Uniwersalnej Wspólnoty.

Zaczynamy w poniedziałek, rozpoczynamy proces pokoju, ale musi się to dziać ręka w rękę. Ja nie będę nauczał tak samo jak do tej pory. Będą nauczał w sposób, który da Wam zrozumienie, skąd pochodzicie, dlaczego tu jesteście, jak możecie absorbować, i jak możecie dawać bezwarunkowo każdej duszy.
Królowie będą klęczeć przed ludzkością i będą za to przepraszać, co jej uczynili. Prosto. To nie będzie dzień sądu, to będzie dzień zrozumienia, że nadszedł koniec podziałów i hierarchii.
Żyłem tym życiem, żyłem między Wami i z ludźmi, tak samo, jak robi to każdy człowiek. Nigdy się nie odgradzałem. I to musi być wzorcem w fundacji. Minuta, w której się oddzielisz, będzie końcem, dopóki będziesz żył pośród ludzi, to jest gdzie powinieneś żyć. To jest wzór, sposób i metoda postępowania, którymi będziemy operować. Nauczę Was wszystkiego, żeby Ci z Was, którzy są bliscy swoim duszom zostali oświeceni.

91 komentarzy Fundacja Keshe ujawnia tajemnicę kreacji i naszego istnienia

 • Ania

  Nie tylko Warszawka. Tak pewnie jest w całej Polsce.
  W Gdańsku się wysypało.

  „73 zarzuty wobec 14 podejrzanych, 100 pokrzywdzonych ze szkodą o łącznej wartości 16 mln zł – to efekty śledztwa z Gdańska wobec gangu wyłudzającego mieszkania w wyniku oszukańczych pożyczek, przedstawione we wtorek na briefingu prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry.

  – Są poważne podstawy, by podejrzewać, że bez zaangażowania – przynajmniej w niektórych wypadkach – notariuszy te przestępstwa na taką skalę nie mogłyby się odbywać – powiedział Ziobro.

  W końcu maja gdańska policja informowała o zatrzymaniu 14 osób podejrzewanych o oszustwa w celu przejmowania mieszkań w całej Polsce, w ramach zorganizowanej grupy przestępczej. Wprowadzając w błąd kredytobiorców bądź wykorzystując ich przymusowe położenie, udzielano im pożyczek w zamian za podpisanie umowy kupna-sprzedaży lokalu, którego właścicielami byli pożyczkobiorcy. Skutkiem było przejmowanie lokali przez sprawców – podawała policja.

  We wtorek Ziobro przedstawił szczegóły śledztwa, prowadzonego w sprawie przez Prokuraturę Okręgową w Gdańsku, która bada różne wątki tej działalności.”
  http://www.dziennikbaltycki.pl/wiadomosci/a/mafia-mieszkaniowa-w-gdansku-zbigniew-ziobro-o-szczegolach-sledztwa-wideo,12242000/

 • łajza

  Czas ŚWIADOMEGO SUWERENA – Odebrać Co Nasze

  https://www.youtube.com/watch?v=oahPQXvnO1k

 • czaro

  Szwecja rozszarpywana jest na strzępy przez muzułmańskich imigrantów i uchodźców. Policja błaga o pomoc i niedługo kraj będzie potrzebował zbrojnej interwencji z zewnątrz, żeby uniknąć humanitarnej katastrofy.

  https://euroislam.pl/szwecja-na-progu-wojny-domowej/

  • Adan

   Może Polska przyjmie szwedzkich uchodźców ?

   • greg2014

    Z Danii już przyjechał taki jeden:
    http://static.prsa.pl/images/30386a82-8c0c-44ef-8c22-a5e0543f32ea.jpg

    ”Homofobiczny atak na osoby z Razem

    Wczoraj wieczorem członkinie i członkowie Razem, wracając z odbywającego się w Krakowie kongresu partii, w trakcie rozmowy o homoseksualności zostali napadnięci przez grupę agresywnych mężczyzn. Agresorzy najpierw obrzucili rozmawiających wyzwiskami, a potem zaatakowali ich fizycznie. Pokrzywdzone osoby schroniły się w pobliskiej kawiarni, która w związku z tym została obrzucona butelkami.
    Osoby LGBT nie są więc chronione, choć organizacje równościowe od dawna podkreślają, że osoby te są szczególnie narażone na akty przemocy.

    Jako partia zrobimy wszystko, by w Polsce bezpiecznie czuł się każdy i każda – bez względu na orientację, płeć, kolor skóry, bezwyznaniowość czy wyznawaną religię. Domagamy się zmiany w przepisach w celu objęcia obywatelek i obywateli ochroną również ze względu na orientację seksualną!

    http://partiarazem.pl/

    Adrian waleczny, miłośnik lbgt.
    Rodzice wyjechali tam w 1968.

 • kk7qq

  Dr.R .Hamer nie zyje 🙁

  „Jak podali najbliżsi współpracownicy dr Hamera, zmarł on 2 lipca wieczorem na udar mózgu. Pogrzeb na życzenie Ryka Hamera odbędzie się w Niemczech.
  Stopień cenzurowania informacji o tym wielkim odkrywcy jest tak duży, że żadne agencje informacyjne do dziś dnia nie podały informacji o tym fakcie. „

 • denuo

  Pilne ONZ OGŁOSIŁO SZWECJĘ STREFĄ WOJNY !
  https://www.youtube.com/watch?v=1G4zgAPtyXw&t=0s

 • xvk

  Dziękuję za wszystkie rady. Ciekawe o tej niedźwiedzicy 🙂 Ta witamina D jest chyba tym, czym muszę się teraz zająć.

  • Majestic

   „Słowiański przekaz pt. „Sarah Mata do Polachów” – Marzena Bielińska”
   niezaleznatelewizja
   https://www.youtube.com/watch?v=rZAJCaG18N4

   • Boru

    Przesłanie od córy Jezusa i Marii Magdaleny, która zapoczątkowała ród Lachów. Przecież Słowianie na długo mieli swoją kulturę przed jakimiś clownami z judei. Bazarowa przekupka o aspiracjach do bycia jakąś członkinią chrystusowej rady 12-stu.

    „I wszechsłowiańscy marzyciele,
    Zebrani w malowniczą trupę
    Z byle mistycznym kpem na czele,
    Całujcie mnie wszyscy w dupę.”

 • Majestic

  ” 9. Nadwaga w ujęciu Germańskiej Nowej Medycyny ” https://www.youtube.com/watch?v=PbzW5RTtlcA

  • xvk

   Znam temat, znam GNM ale nie udało mi się w ostatnich 20 latach znaleźć bezpiecznej przystani. Pracuję nad tym. Póki co głodówki ratują chociaż częściowo sytuację.

   • greg2014

    Zrób badanie na grzyby, przy zagrzybieniu, odwodnieniu,
    nadmiarze rtęci (pokarm dla patogenów) i brakach wit.D
    nie ma możliwości trwałego zlikwidowania nadwagi.

    • xvk

     W tym kierunku też idę. Amalgamaty usunęłam kilka lat temu a miałam ich dużo i to od podstawówki. Pozbywałam się rtęci z organizmu przez ostatnie lata wszystkimi sposobami po kolei. Sądząc po objawach jest już dobrze. Waga też jest niżej. Nie badałam jeszcze poziomu wit.D. Przyzwyczajam się stopniowo do nawadniania wg Zięby. Wody z solą nie lubiłam ale odkąd wiem, że można sól na język i popić to zaczyna wchodzić. Zwiększam stopniowo ilość surowego jedzenia. Nie na siłę, tylko w miarę oczyszczania organizmu mam na nie większą ochotę. A stan ducha w czasie głodówki lubię, wyciszam się, jest mi dobrze 🙂

    • greg2014

     Nadwaga jest przede wszystkim skutkiem syndromu snu zimowego-
     efektu niedźwiedzia, mamy taki atawizm, przed zimą tyjemy,
     jak niedźwiedzie, ale niem idziemy spać 😉
     Niedźwiedzica potrafi wtedy przytyć 70%, obniżając
     jednocześnie drastycznie poziom wit.D ..
     polecam:
     http://www.ceneo.pl/42726140

    • greg2014

     Zwiększone zapotrzebowanie jesienią na sól to też
     ten syndrom, sól zapobiega zamarznięciu. 😉

    • greg2014

     Braki witaminy D można uzupełnić w tydzień, koszt
     kilkunastu złotych, potem podtrzymanie stężenia:

     ”Niski poziom witaminy D3 jest powiązany z następującymi schorzeniami:
     otyłość, depresja, choroby reumatyczne,
     autyzm,
     stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne,
     schizofrenia dziecięca,
     astma, sklerodermia, alergie, wszelkie niegroźne zaburzenia autoimmunologiczne,
     wiele odmian chorób nowotworowych,
     gruźlica, przeziębienie,
     cukrzyca typu 1 i 2, zespół metaboliczny,
     nadciśnienie,
     reumatoidalne zapalenie stawów,
     choroba Leśniewskiego-Crohna,
     alkoholizm,
     torbiel galaretowata, kaszak, trądzik,
     choroba wieńcowa,
     przewlekła obturacyjna choroba płuc, choroby płuc,
     toczeń rumieniowaty układowy, zwyrodnienie plamki żółtej,
     ból wzrostowy u dzieci,
     choroby nerek,
     wcześniactwo, słaby rozwój niemowląt, powikłania ciąży, poronienie,
     wrzody i zapalenie żołądka po HP,
     śmierć podczas porodu, u dzieci problemy z nauką,
     anoreksja,
     choroba maniakalno-depresyjna,
     udar mózgu, ból kości, nadmierna senność,
     ADD i ADHD,
     jaskra, migrenowe bóle głowy,
     choroba Parkinsona,
     zakażenie układu moczowego,
     zespół napięcia przedmiesiączkowego, skurcze towarzyszące menstruacji,
     dna moczanowa, zaburzenia obsesyjno-konwulsyjne,
     próchnica zębów,
     łuszczyca,
     zapalenie powięzi podeszwowej,
     osteopenia,
     lęk wysokości i migrena,
     niegojące się rany i wrzody,
     uszkodzenie stawu kolanowego,
     blisko-, dalekowzroczność, rogowacenie słoneczne, oparzenia słoneczne, osteofity, hipoglikemia.hipogonadyzm, żylaki kończyn dolnych, nietrzymanie moczu, bezpłodność”

 • Majestic

  „Aleksander Jabłonowski Zdrada! – 11 prezydentów miast sprowadza nam zarazę i zagładę ” https://www.youtube.com/watch?v=EDbV_KjBwOE

 • sprawdzam

  Z oświadczenia majątkowego

  W oświadczeniu Gersdorf wpisała 2/3 domu na działce o pow. 600 m kw. – składające się z jej mieszkania o pow. 139 m kw. oraz mieszkania we współwłasności z mężem o pow. 57 m kw. Ma też osiem działek: rekreacyjną o pow. 1635 m kw. z domkiem letniskowym o pow. 35 m kw. oraz inne działki (we współwłasności w różnych udziałach) – od 784 m kw. do 23 tys. m kw. (tę ostatnią ma we współwłasności z mężem – 2/5 udziału).

  Pierwsza prezes SN wykazała też, że ma 197 tys. zł, 2,4 mln zł w funduszach, 14 tys. dolarów oraz 14 tys. euro, papiery wartościowe na kwotę 284 tys. zł, 2920 jednostek uczestnictwa Pioneer oraz „złoto inwestycyjne 0,5 kg w przechowaniu”.

  Wpisała też samochód VW golf z 2011 r. oraz „biżuterię w przechowaniu”. Ponadto ma ona kredyt gotówkowy 94 tys. zł.

  za: http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/oswiadczenie-majatkowe-prezes-sadu,82,0,2340946.html

  bo na stronie TK nie mogę wejść
  http://www.sn.pl/informacjepraktyczne/SitePages/Oswiadczenia_majatkowe.aspx?ItemLSID=63-0bd66eba-ccc0-45e8-9a5c-6a5079241b18

  ___________

  I jak oni mają zrozumieć problemy zwykłych ludzi?!!!

  http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/802976,gersdorf-wynagrodzenia-w-sadownictwie.html
  Gersdorf: Polscy sędziowie zarabiają za mało
  autor: Małgorzata Kryszkiewicz11.06.2014

 • Tomisław

  Marek, odnośnie nowego materiału filmowego z Holandii o chemtrailsach wstawiam link do strony holenderskiej która od dawna informuje o tym problemie.
  http://www.wanttoknow.nl/?s=Chemtrails

 • Ania

  Nie wiem, czy to prawda.
  Ale w Trójmieście przed kilkoma laty też tak było.
  Radykalni chcieli wyrzucić tych mniej radykalnych.
  http://img.wiocha.pl/images/d/5/d597d5c1c58923bca2ab9a03b219059c.jpg

  • Ania

   Trwa bijatyka w warszawskim meczecie – informuje na Twitterze dziennikarz Witold Gadowski. Według niego, przy Wiertniczej 103 starły się dwie frakcje muzułmańskie. Powodem bijatyki ma być próba przejęcia meczetu przez Muzułmański Związek Religijny RP.

 • xvk

  Aniu, dziękuję. Masło klaruję sama ale dotąd na skórę nie stosowałam. Coś nowego się dowiedziałam. Żadnych kremów ze sklepu nie używam. Jestem w wieku 50+, dlatego martwi mnie tylko skóra. Nawet w młodości sprawiała mi problemy. Po ciążach rozstępy zostały na pamiątkę. Dlatego pytam jak z tą skórą u innych. Właśnie zaczynam drugą w tym roku głodówkę, jeszcze nie wiem jak długą 🙂

 • xvk

  Mam pytanie do Marka ale może i ktoś inny odpowie. Z góry dziękuję.
  Wrócę do tematu głodówki. Małachowa książki mam, czytałam, trochę praktykowałam. Głodówki i urynoterapię. To głównie moja profilaktyka zdrowotna ale i sposób na zrzucanie nadwagi.
  Na ogół głoduję do 10 dni, raz mi się zdarzyło 22 dni, w urlopie. Chciałam dłużej ale obowiązki wobec rodziny, dzieci mi przerwały.
  Co się dzieje ze skórą przy dłuższych głodówkach i tak dużym spadku wagi? Ze 137,5 do 59,9 kg, to ponad połowa masy ciała.

  • Ania

   Pewnie zależy od wieku.
   Jeśli spadek wagi jest niezbyt( u mnie po 21 dniach to jest 12,5 kg ) ale z pustym zupełnie przewodem pokarmowym.
   Wtedy jeśli bardzo dbałaś o skórę ( zimne i ciepłe prysznice, nacieranie olejem kokosowym albo lepiej klarowanym masłem. Masło sklaruj sama, ma być tego tłuszczu troszeczkę, naprawdę troszeczkę.
   Liczy się masaż skóry , pobudzający mikrokrążenie w skórze i tkance podskórnej. Może być i 2 razy dziennie, ale raz wystarczy.
   Tłuszcz jest po to, aby skóra nie schła i aby przy masowaniu był poślizg.
   Gotowych kupnych kremów do masażu w czasie głodówki nie używaj, mają zbyt ” bogaty” skład. W ogóle żadnych kosmetyków, leków i ziół. Wyjątek może dla leciutkich herbatek ziołowych uspokajających ( melisa ) albo i innych,o łagodnym działaniu, ale tak ze cztery razy rozcieńczonych.I nie za często. Ma być czysta, gotowana woda. Albo i słabo zmineralizowana z butelki, jak nie masz na mieście innej.

   Przy większym spadku wagi to nie wiem.
   Najlepiej by te spadki rozdzielić na kilka krótszych postów , przedzielonych okresami kilkumiesięcznej regeneracji.

   • Ania

    Coś mi się wątek rozsypał.
    Jeśli dobrze dbałaś o skórę, to po niezbyt długiej głodówce( 21 dni np.)to skóra będzie w stanie dużo lepszym i ładniejsza niż przed głodówką.
    Ale rzeczywisty efekt naprawczo-odmładzający głodówki widać po ok 2 tygodniach od zakończenia głodówki.
    Znajomi natychmiast zauważą !

   • MajaWalia27

    DZIEKUJE Aniu za pomysl z tym skalrowanym maslem-:) Nigdy o tym nie slyszalam ( w sensie uzycia do celow masazu, bo do celow kulinarnych jak najbardizej). Tutaj w Anglii olej kokosowy jest troche drogawy, wiec to maslo doslownie ”spadlo mi jak z nieba”-:) Super,ze piszecie o takich sprawach Dziewczyny.

 • P

  W temacie wody… Testują rozwiązania. Za kilka lat może to być powszechne. W końcu susze i niedobór wody już mamy (co z tego, że wywołane sztucznie)…

  „Hydroeksperyment”
  „Prysznic na kartę, woda na impulsy. W Płocku hydroeksperyment. Kto chce się umyć, musi użyć specjalnej karty. A nawet dwóch. Osobna jest do zimnej, osobna do ciepłej wody. Gorąca dyskusja o tym pomyśle – gwarantowana.”
  http://www.tvn24.pl/polska-i-swiat,33,m/eksperyment-w-plocku-woda-na-karte,754024.html

  • P

   Chyba jednak po akcji pt. SMOG przyszła pora na akcję WODA. Główne hasła do wtłoczenia na dziś:
   …bo nasze zasoby wodne są bardzo skromne…
   …ograniczyć jej marnowanie…

   Idea jest słuszna, ale nie chciałbym, aby był to kolejny temat ideologiczno-polityczny, za którym pójdą kolejne ustawy i uchwały (i jeszcze jak je tam zwał), które ograniczą nam dostęp do wody m.in. windując jej ceny…

   http://technowinki.onet.pl/biznes-i-finanse/polska-firma-ktora-rozwiazala-hydrozagadke-z-wizyta-w-future-processing/1thv4d

   fragm. „W komedii z 1970 roku w Warszawie, w czasie fali upałów w tajemniczych okolicznościach z kranów zniknęła woda. Scenariusz był oczywiście naszpikowany żartami, ale podobna sytuacja faktycznie może grozić Polsce i wtedy nikomu nie będzie do śmiechu. System SmartFlow gliwickiej firmy Future Processing nie sprawi, że będziemy mieli więcej wody, ale już teraz pozwala znacznie ograniczyć jej marnowanie.”

 • Franek

  „Dusza ludzka jest Stwórcą człowieka i teraz, po raz pierwszy zetkniecie się ze swoimi duszami” – Znaczy kim w tym kontekście jest Człowiek – skoro stworzyła go dusza??? I kto po raz pierwszy zetknie się ze swoimi duszami??? Bo już zgłupiałem do reszty po przeczytaniu tego zdania. Może ktoś mnie oświeci co autor chciał powiedzieć?

 • denuo

  Aleksander Jabłonowski Zdrada! – 11 prezydentów miast sprowadza nam zarazę i zagładę

  https://www.youtube.com/watch?v=EDbV_KjBwOE

 • czaro

  Lech Jęczmyk: proizraelska polityka Donalda Trumpa

  https://www.youtube.com/watch?v=obUpwojALnU

 • czaro

  Poprzedni prezydent USA okazał się handlarzem broni, obecny -gazowym. Następny będzie nam wciskać narkotyki.

  http://www.fort-russ.com/2017/07/poland-hopes-to-reduce-russian-gas.html

 • OTO JAK WYGLĄDA POMOC POKRZYWDZONYM W POLSCE

  Dno poniżej mułu

  https://www.youtube.com/watch?v=tvwFY1kv_k4&feature=youtu.be

 • michał

  Ciekawe, może już nie długo KEshe zaprosi wszystkich wiernych do przejścia do innego wymiaru przez wypicie magicznej mikstury by uwolnić wasze dusze a przedtem wystarczy tylko przepisać cały majątek na rzecz fundacji by ta mogła dalej szerzyć za to swoją wiedze na temat wszechświata i budowy kosmosu, mam nadzieję Marek, że się nie przestraszysz i nie odwrócisz się od swojego zbawiciela.

 • sowizdrzał

  – Doświadczamy pokusy zachowania roztropnego dystansu w stosunku do tych ludzi – powiedział w niedzielę przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski ks. abp Stanisław Gądecki w nawiązaniu do uchodźców.

  Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski temat uchodźców i migrantów podjął podczas odpustu Matki Bożej Ucieczki Grzeszników w Wieleniu w archidiecezji poznańskiej w niedzielę. Jego kazanie zostało uznane jako instrukcja dla wiernych, mających przyjmować uchodźców.

  W homilii ks. abp Stanisław Gądecki mówił m.in., że „ podejrzenia i uprzedzenia stają w sprzeczności z biblijnym przykazaniem, by przyjmować z szacunkiem i solidarnością przybysza będącego w potrzebie”.

  „Ruchy migracyjne nabrały dziś tak wielkich rozmiarów, że tylko systematyczna i konkretna współpraca, w którą włączyłyby się państwa i organizacje międzynarodowe, może skutecznie je uregulować i nimi pokierować. W istocie, migracje domagają się reakcji wszystkich” – zauważył abp Stanisław Gądecki. Ale jednocześnie dodał: „Migranci są naszymi braćmi i siostrami poszukującymi lepszego życia, z dala od ubóstwa, głodu, wyzysku i niesłusznego podziału zasobów naszej planety, które powinny być rozdzielone równo między wszystkich ludzi. A zresztą czyż nie jest pragnieniem każdego z nas poprawienie własnych warunków życiowych i osiągnięcie uczciwego i słusznego dobrobytu, który by mógł dzielić ze swoimi bliskimi?” – mówił przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski ks. abp Stanisław Gądecki.

  http://prawy.pl/53641-instrukcja-episkopatu-polski-w-sprawie-przyjmowania-uchodzcow-ogloszona-wiernym-dokumentacja/

 • ninanonimowa

  ——https://www.nasa.gov/

  • Ola z Podola

   abp Gądecki jest grożnym dywersantem w Kościele Katolickim. Podobnie Nycz, Pieronek,Dziwisz.

 • ninanonimowa

  ———–NASA –komunikat !

  NASA Prepares for August 21 Total Solar Eclipse

  For the first time in 99 years, a total solar eclipse will occur across the entire continental US, and NASA is preparing to share this experience of a lifetime. Viewers will be provided a wealth of images captured before, during, and after the eclipse by 11 spacecraft, at least three NASA aircraft, more than 50 high-altitude balloons, and the astronauts aboard the International Space Station.

  NASA przygotowuje do 21 sierpnia Całkowite Zaćmienie Słońca

  Po raz pierwszy od 99 lat całkowite zaćmienie Słońca nastąpi w całym kontynentalnym USA, a NASA przygotowuje się do wymiany doświadczeń w życiu. Widzowie będą dostarczać wiele zdjęć zrobionych przed, podczas i po zaćmieniu przez 11 statków kosmicznych, co najmniej trzech samolotów NASA, ponad 50 balonów wysokościowych i astronautów na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

 • MajaWalia27

  Byc moze ten Czlowiek, naukowiec ma racje. Na pewno to co brdzo mocno ”rezonuje”z moim wewnetrznym przeczuciem to fakt PODKRESLENIA JEDNOSCI. Zawsze , od dlugiego czasu mialam wrazenie,ze ”ciemni” zyskuja gdy stosuja zasade ”dziel i rzadz”. I ta zasada doskonale funkcjonuje w matrixie. Natomiast mialam pewne wskazowki, pewne sny, pewne przeczucia,ze my jestesmy JEDNOSCIA na jakiejs plaszczyznie swiadomsoci i LACZAC sie tylko ZYSKUJEMY MOC> a odzielajac sie OODAJEMY te MOC w obce rece. Tu sie zgodze z Panem Keshe. Wu=ydaje mi sie,ze Chrystus chcial nam pokazac ”czym jestesmy”.ze jestesmy czysta, boska swiadomoscia- jesli ”przetransformujemy” w sobie nasze ego i zaczniemy naturalnie postrzegac wszystko co zyje poprzez milosc bezwarunkowa. Mysle,ze Chrystus zmaterializowal po smierci fizycznej swoje ”cialo swietliste” – tak by pokazac nam te droge ”wziesienia” czy tez transformacji i zwyciestwa Ducha nad materia. Natomiast jest oczywiscie inna ”droga mocy”. Droga ”elit” syjonistycznych, lucyferycznych, ktorym sie wydaje,ze rzadza planeta….Oni maja pod soba niewolnikow pieniadza, ktorych szantazuja. Maja tez nieograniczone bogactwo. Ale czy naprawde maja wszystko? Przeplyw pieniadza na SAMYM szczycie piramidy matrixa:….Nie musze dodawac,ze na samym szczycie wladzy funkcjonuja czysci psychopaci, dla ktorych rytualy satanistyczne, pedofilia, mordowanie dzieci….to wszytko nie powoduje zadnych reakcji LUDZKICH.

  https://www.youtube.com/watch?v=LI2lSq6wheo

 • Bon Ton

  „PILNE!!!Odwołujemy prezydentów działających na szkodę Narodu Polskiego!!!! podpisz petycję!!!
  Szanowny Panie Prezydencie, Szanowna Pani Premier. My jako obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, dla których Polska i Polacy są najważniejsi, prosimy o zorganizowanie referendum w sprawie odwołania wszystkich prezydentów miast którzy wyrazili zgodę na przyjmowanie imigrantów (uchodźców). Polska jest naszym domem od pokoleń i patrząc na zaistniałą sytuację u naszych sąsiadów — czyli brakiem asymilacji imigrantów z kulturą europejską oraz ucząc się na ich błędach nie możemy doprowadzić do utraty kontroli nad własnym państwem. Prezydenci miast którzy chcą przyjmowania imigrantów działają na szkodę państwa polskiego a ich decyzję bezpośrednio mogą wpłynąć na bezpieczeństwo Polaków. Prosimy o odwołanie prezydentów miast w drodze referendum: Prezydent miasta Białystok‐T. Truskolaski . prezydent miasta Wrocław‐R. Dutkiewicz . prezydent miasta Bydgoszcz‐R. Bruski . prezydent miasta Gdańsk‐P. Adamowicz . prezydent miasta Katowice‐M. Krupa . prezydent miasta Kraków‐J. Majchrowski . prezydent miasta Lublin‐K. Żuk . prezydent miasta Łódź‐H. Zdanowska . prezydent miasta Poznań‐J. Jaśkowiak . prezydent miasta Rzeszów‐T. Ferenc . prezydent miasta Szczecin‐P. Krzystek . prezydent miasta Warszawa‐H. Gronkiewicz‐Waltz . Wszyscy ww. prezydenci miast, bez konsultacji z mieszkańcami i obywatelami RP. wykazali się arogancją i chciwością kosztem bezpieczeństwa narodowego. https://secure.avaaz.org/pl/petition/Prezydent_Polski_PAndrzej_Duda_Premier_Polski_PBeata_Szydlo_Odwolanie_prezydentow_miast/?tLoXNgb

 • łajza

  Artek – czy pod wiedzą i wiarą powszechną, masz na myśli:
  wiedzę akademicką, bo taka właśnie jest powszechna,
  i równie powszechną wiarę w niezniszczalność tego świata?

 • Artur

  Kolejny przykład na to, że jak człowiek nie ma wiary i wiedzy katolickiej, wtedy wierzy w cokolwiek i staje się głupcem i daje się wodzić za nos diabłu i jego kłamstwom!

  • greg2014

   że jak człowiek nie ma wiary i wiedzy katolickiej, wtedy wierzy w cokolwiek i staje się głupcem”

   I kto tu jest głupcem 😀

  • Wojox

   Wiedza katolicka to brak wiedzy. To KK przez całe stulecia karał ludzi stosem za czytanie biblii. A dziś mówią o wiedzy.
   Jestem Świadkiem Jehowy i uważam to za zaszczyt. Napewno wiedzę staram się z pokorą powiększać.
   A powyższy tekst pasuje do: „A kiedy będą mówić pokój i bezpieczeństwo wtedy spuszcza na nich nagła zagładę „.
   Pokoju to uczymy się na naszych zgromadzeniach. Nikt nas nie musi pilnować niezależnie od tego ilu nas jest na stadionie.
   Gadka o duszy i uwolnieniu pasuje jak ulał do tego aby upadłym aniołów zwolnić kombinezon na czas sądu.

   • Pan Kracy

    +Wojox
    „Wiedza katolicka to brak wiedzy. To KK przez całe stulecia karał ludzi stosem za czytanie biblii.”

    Ryli? Wiedza katolicka to istna kopalnia, ludzie poświęcają całe życie na jej zgłębianie. Kiedy Europa pogrążyła się w mrokach Średniowiecza, to właśnie KK przechował wiedzę. To ludzie KK tworzyli szkoły, uniwersytety – słynne i znane do dziś. Ruchy reformacyjne – generalnie: zniszczyć szkoły katolickie i wprowadzić państwowe – masońskie.

    To właśnie KK dał dzikusom w Ameryce Łac. słynne redukcje (np. w Paragwaju), które niosły cywilizację (wbrew czarnemu pijarowi, że były „be”).

    Tam jezuici rzekomo pastwili się nad Indianami, wykorzystywali ich do niewolniczej pracy, tępili itp. Redukcje nazywano nawet Republiką Jezuicką. W rzeczywistości zlikwidowano tam analfabetyzm, wprowadzono system opieki społecznej, uszanowano miejscowe tradycje i język guarani (dzięki temu to także język urzędowy w Paragwaju), ograniczono czas pracy do 6 godzin (w „cywilizowanej” Europie zwykle 12), zorganizowano wysokowydajne rolnictwo (w nieprzyjaznej dżungli), rozwinęło się przetwórstwo drewna; na rzece Parana wodowano statki większe, niż te, do których budowania były zdolne ówczesne stocznie …brytyjskie!

    Indianie rozwijali umiejętności grania na instrumentach, komponowania, śpiewu; było tkactwo, snycerstwo, garncarstwo, ludwisarstwo; rozwijali przemysł cukrowniczy, cegielnie, piekarnie, szwalnie, a nawet warsztaty zegarmistrzowskie, jubilerskie i drukarnie, w których wydawano książki w języku guarani.

    Bajki? A ruiny redukcji z pozostałościami solidnie zbudowanych i bogato zdobionych budynków (San Ignacio Mini w Argentynie i Jesus de Tavarangue w Paragwaju – oba wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO)? Gdy w 1984 r. do byłej redukcji jezuickiej w San Ignacio de Moxos, po 217 latach wrócili jezuici, okazało się, że została tam jedyna zachowana w tych okolicach świątynia. Indianie obchodzą tam od prawie 300 lat festyn ku czci św. Ignacego (Loyoli). Czyżby tak tępieni Indianie okazywali szacunek swym katom? To wszystko wyprzedzało epokę, więc powstał czarny pijar. I tyle.

    A co do palenia na stosie za czytanie Biblii – ktoś Ci głupot naopowiadał (może na tych stadionach?).

    „Tę ostatnią karę [palenie] stosowano jednak rzadko. Trybunały wymierzały głównie rozmaite kary kanoniczne, nakładały grzywny, nakazywały noszenie znaków hańby, wreszcie udział w „obrzędzie pojednania” – auto da f‚.”

    Wojox: „KK przez całe stulecia karał ludzi stosem za czytanie biblii.”

    „nie wprowadzono zakazu czytania Biblii w ogóle. Intencją kościelnych i świeckich prawodawców było przede wszystkim uchronienie wiernych przed heretyckim wykładem ksiąg świętych”

    • Pan Kracy

     Info o tagach html – nie skumałem, a nie można edytować własnego postu. Końcówka:
     A co do palenia na stosie za czytanie Biblii – ktoś Ci głupot naopowiadał (może na tych stadionach?).
     Rafał A. Ziemkiewicz – Stosy kłamstw o Inkwizycji
     http://mateusz.pl/czytelnia/rz-stosy.htm
     „Tę ostatnią karę [palenie] stosowano jednak rzadko. Trybunały wymierzały głównie rozmaite kary kanoniczne, nakładały grzywny, nakazywały noszenie znaków hańby, wreszcie udział w „obrzędzie pojednania” – auto da f‚.”

     Wojox: „KK przez całe stulecia karał ludzi stosem za czytanie biblii.”
     Ks. Rajmund Pietkiewicz – Czy Kościół katolicki zabraniał czytania Biblii?
     http://wroclaw.biblista.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=452:czy-kocio-katolicki-zabrania-czytania-biblii&catid=24:teksty
     „nie wprowadzono zakazu czytania Biblii w ogóle. Intencją kościelnych i świeckich prawodawców było przede wszystkim uchronienie wiernych przed heretyckim wykładem ksiąg świętych”

    • greg2014

     Kiedy Europa pogrążyła się w mrokach Średniowiecza, to właśnie KK przechował wiedzę.”

     Powiedz coś o tych ”mrokach”.
     Gdzie przechował wiedzę i historię tych ziem sprzed 966 r. ?
     Skoro tak ”dbał” i strzegł.

    • greg2014

     Bajki? A ruiny redukcji z pozostałościami solidnie zbudowanych i bogato zdobionych budynków (San Ignacio Mini w Argentynie i Jesus de Tavarangue w Paragwaju – oba wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO)?”

     Tak załatwiono Paragwaj razem z nochalami z fed-u:
     (..)
     W roku 1846 konsul USA w jednym z państw Ameryki Południowej tak pisał w swym raporcie do Departamentu Stanu: „Jest to najpotężniejsze państwo Nowego Świata po Stanach Zjednoczonych. Ludność jest tu najbardziej jednolita (…) Rząd jest tu najbogatszy ze wszystkich państw tego kontynentu”. Konsul pisał z Asunción, stolicy Paragwaju. W roku 1860 kraj ten był samowystarczalny żywnościowo, miał w całości piśmienną ludność i szybko budował imponujący przemysł. W 1856 roku oddano tam do użytku drugą w Ameryce Południowej linię kolejową. Państwo to stosowało rygorystyczną politykę protekcjonizmu gospodarczego w oparciu o amerykańską szkołę ekonomii politycznej Alexandra Hamiltona.
     Zazdrość sąsiadów i gniew światowej finansjery nie dały na siebie długo czekać. W latach 1865-70 Paragwaj padł ofiara połączonej agresji swoich trzech sąsiadów – Argentyny, Brazylii i Urugwaju, w czasie której wyrżnięto połowę ludności kraju, w tym ponad 80% mężczyzn. Była to niesławna Wojna Trójprzymierza, jedna z najkrwawszych i najbardziej niemoralnych wojen XIX wieku, dla której jedynym uzasadnieniem formalnym była chęć zniszczenia protekcjonizmu gospodarczego i zaprowadzenia wszędzie kolonialnej doktryny wolnego handlu.
     Paragwaj był solą w oku masonerii, która opanowała wtedy prawie całą resztę Ameryki Łacińskiej i stała u kolebki właściwie wszystkich państw powstałych po rozpadzie imperium kolonialnego katolickiej Hiszpanii.
     (…)
     http://jeznach.neon24.pl/post/46595,lekcja-paragwajska

    • greg2014

     Ryli? Wiedza katolicka to istna kopalnia, ludzie poświęcają całe życie na jej zgłębianie. Kiedy Europa pogrążyła się w mrokach Średniowiecza, to właśnie KK przechował wiedzę. ”

     Takich manipulantów jak wy wszędzie na pęczki.

    • łajza

     „Ryli?” – Tak Kracy, ryli Ci beret, aż zryli go zupełnie.

     Kracy – nie przedrzeźniam Twojego nicka, ale jak nie chcesz, żeby wychodziły takie absurdy to naucz się go pisać poprawnie.

     Jesteś podręcznikowym przykładem tego, że podobno 100% Polaków „umie” czytać i pisać, ale 90% nie wie po co.

     Tzw. Kościół rzymski, powszechny (z grecka: katolicki) jest organizacją ludobójcza i wszyscy, którzy do niego należą są odpowiedzialni za jego ludobójstwa!!!

     tu:

     http://echomatkibozejniepokalaniepoczetej.com/embnp/pages/pliki/2013/grudzien/deschner_karlheinz_kryminalna_chrzescijanstwa_t_5.pdf

     masz 1/5 „kopalni wiedzy” o

     „Kryminalnej historii chrześcijaństwa”

     „Chronologia Chrześcijaństwa – na podstawie dzieł
     Karlheinza Deschnera” (zestawienie):

     XIV w. p.n.e. – krystalizuje się pojęcie grzechu za panowania egipskiego faraona Echnatona (Amenofisa IV), które to pojęcie zostaje przejęte przez Hebrajczyków w VII w. p.n.e.
     70 r. – Zauważalne zjawisko odsuwania się od siebie społeczności wczesnochrześcijańskich i żydowskich.
     II w. – chrześcijanie w dalszym ciągu nie uważali Jezusa za współistotnego-równego Bogu. Przyznawali mu drugie miejsce po „niezmiennym i wiecznym Bogu, Stwórcy świata”.
     Ok. 180 – po raz pierwszy w kontekście chrześcijańskim pojawia się słowo „mnich” (monos – samotny) u ebonity Symmacha.
     II i III w. – Tertulian głosi, że nigdy nie jest za późno na chrzest.
     III w. – pierwsze wzmianki na temat odbywania przez księży stosunków z tzw. świętymi dziewicami (duchowa małżonka, poświęcona Bogu dziewica). Przed III w. żaden Ojciec Kościoła nic nie wiedział na temat dziewictwa Maryi. „Do IV w. nie słyszano też o jej cielesnym wniebowzięciu; zamieniona później w dogmat wiara w Niepokalane Poczęcie była zwalczana jako zabobon przez największych luminarzy i Ojców Kościoła, takich jak Bernard, Bonawentura, Albert Wielki i Tomasz z Akwinu”.
     III w. – Biskup Rzymu Hipolit w statucie kościelnym zakazuje kategorycznie wstępowania chrześcijan do wojska: „Jeśli katechumen albo człowiek ochrzczony chce być żołnierzem, to trzeba go odtrącić, sprzeniewierzył się bowiem Bogu!”.
     249 r. – salezjanie zostają wyklęci przez synod. „(…) którzy nie tylko kastrowali swych zwolenników, ale i każdego, kto miał pecha znaleźć się w ich mocy (…)”.
     Przełom II i III w. – „(…) Klemens Aleksandryjski, który jako pierwszy użył słowa asceci w stosunku do żyjących w skrajnej wstrzemięźliwości chrześcijan, zabronił stosowania szminki i noszenia ozdób, a nawet uczestnictwa w tańcach i zalecał wstrzymywanie się od spożywania mięsa i picia wina aż do starości”.
     III w. – powstają traktaty, celebrujące dziewictwo „pod niebiosa”.
     Przełom III i IV w. – powstawanie chrześcijańskiego monastycyzmu.
     IV w. – Konstytucje Apostolskie opowiadały się (nadal) za małżeństwem duchownych.
     IV w. – Kościół na synodzie w Elwirze wyznaczył karę dla małżeństw mieszanych (chrześcijańsko-żydowskich), a także zakazał duchownym i ludziom świeckim kontaktów z Żydami pod groźbą (!) pozbawienia komunii.
     IV w. – Ojciec Kościoła Bazyli ustala piętnastoletnią pokutę za małżeństwo kazirodcze.
     IV w. (II połowa) – Już wtedy pospolity lud uważał urząd biskupi za siedlisko ludzi chciwie bogacących się. Znamienne są słowa Ammianusa Marcellinusa, historyka z IV w., który uważał, że „(…) ktokolwiek zostaje biskupem Rzymu, ten łatwo dochodzi do bogactwa i może wieść żywot feudała”.
     306 r. – Synod w Elvirze „dokonał rozróżnienia między świętymi dziewicami, które spółkowały tylko raz (semel), a takimi, które czyniły to stale (libidini servierint)”. Ten sam synod zaznaczał w sprawie celibatu: „Biskupi, księża i diakoni, w ogóle wszyscy duchowni, sprawujący świętą posługę przy ołtarzu, muszą się wstrzymać od obcowania ze swymi żonami pod karą zawieszenia”. Zakaz ten obowiązywał początkowo tylko część kościoła hiszpańskiego. Na tym samym synodzie mówiło się o „rozpustnych biskupach, księżach i diakonach, „cudzołożnych żonach księży”, „katechumenach dzieciobójcach” i „deprawatorach chłopców”.
     314 r. – Synod w Arelate uchwalił ekskomunikowanie dezerterów.
     317 r. – Po tym jak chrześcijaństwo staje się oficjalną religią imperium, biskupi zaczynają towarzyszyć wojskom jako kapelani (!) i tego roku pojawia się prawdopodobnie pierwsza chorągiew z inicjałami Chrystusa.
     318 r. – Za sprawą Konstantyna jurysdykcja duchowna została zrównana z państwową (!), co ostatecznie doprowadziło do strasznych nadużyć. Odebrano zatem władzę sądowniczą biskupom (!) na Wschodzie w 398 r., na Zachodzie w 408 r.
     320 r. – w Tabennis (Egipt) powstaje klasztor założony przez byłego rzymskiego żołnierza – Pachomiusza. Stworzył on również pierwszą regułę zakonną (iście wojskową), która wpłynęła na reguły Bazylego, Kasjana i Benedykta.
     321 r. – Konstantyn zezwala wszystkim na darowizny na rzecz Kościoła.

 • łajza

  no ale, na litość boską – gdzie sa ujawnione te: „tajemnicę kreacji i naszego istnienia”

  dajcie jakiegoś linka, albo coś

  Czy ten „poniedziałek” o którym mowa to dzisiejszy, czy jakiś bliżej nieokreślony?

  Lubię „tajemnice….” i chętnie przekonam się, czy to już antychryst, czy jakiś pomniejszy „prorok”.

 • Pan Kracy

  Zaczęło się od „free energy” – oczywiście ściemnianie – mamy to, działa, damy, a raczej SPRZEDAMY za 1.200 ojro. Do tej pory ludziska czekają na jednoznaczny, WERYFIKOWALNY pokaz i dokumentację. Nic z tego – coś na stole kuchennym, w słabym oświetleniu, jakaś plątanina kabli i gratów, do tego zapewnienia, że jak najbardziej działa, a nasze gansy – sam cymes!
  I co mamy teraz? O „free energy” cisza, za to sekciarskie nauczanie o kosmicznej duszy, o „akceptowaniu członków Rady Świata (planety)” (Nazwiska proszę! Kto ich mianował?).
  „Zostaliśmy podróżnikami we wszechświecie” – aż się prosi, by powiedzieli GDZIE byli, CO widzieli i czy potrafią to UDOWODNIĆ.
  „Dusza ludzka jest Stwórcą człowieka” – słyszałem, że Człowieka stworzył ktoś inny. OK, pierwszy Człowiek stworzył drugiego. Ciekawe byłoby ich wyjaśnienie, kto stworzył tego pierwszego. OK, może bardziej metafizycznie – Człowiek tapla się w błocie, może sam się z niego wyciągnąć „za włosy”, jeśli posłucha nie Chrystusa, a jakiegoś guru, co sam o sobie mówi: „kiedy to robię jestem Chrystusem”.
  Eh…

  • Pan Kracy

   Tytułem uzupełnienia:
   „Pokaże Wam, jak możecie pobierać energię kosmosu bez potrzeby dotykania żywności, prawdziwy sposób i metodę, a nie to co do tej pory próbowali inni.”

   Skoro „prawdziwy sposób i metoda” to pewnikiem sprawdzona, inna niż np. brethanizm. Oczyma wyobraźni widzę taki wpis:
   Pobieranie kosmicznej energii działa. Nie potrzebujecie żarełka. Np. na DOWÓD tego zamknęli mnie w pokoju za pancernymi drzwiami i na moich oczach połamali klucz. Zajrzeli po miesiącu do mnie z trumną, a ja byłem rześki, zdrowy i pełen planów na przyszłość…

   Jak zobaczę podobny wpis, to uwierzę i stanę się gorącym orędownikiem nowego pomysłu Keshe.

   • Ania

    Aż nie trzeba technologii Keshe, żeby bez jedzenia przeżyć miesiąc.
    Miesiąc to 30 dni.
    Pełna głodówka lecznicza ( czyli dla osób chorych) to 42 dni.
    Wielu ją przeszło, bez pomocy Keshego i jego kosmicznych mocy.
    Wielu czyni to albo corocznie, albo raz na kilka lat.
    Zwykłe, dostępne ludzkiemu ciału moce wystarczą.

    Ja spokojnie wytrzymuję 21 dni.
    Sprawdziłam to z 10 razy.
    Myśle, że gdybym potrzebowała ze względów zdrowotnych, to te 30 dni nie byłoby dla mnie większym problemem.

    Zadne objawienia tajemnej mocy nie są mi do tego potrzebne.

    • greg2014

     Głodówka na wodzie?
     Na sokach można do 75 dni.

    • Pan Kracy

     Ja też robiłem zdrowotne głodówki – 21 dni, jak piszesz, to normalka. W tym doświadczeniu nie chodzi mi o termin, a o zasadę – powiedzmy zatem 60 dni (albo żeby rozwiać wszelkie wątale – 90 dni) na kosmicznej, bez schaboszczaka 🙂

    • Ania

     Greg: Tak.
     Pod koniec trochę cieniutkiej herbatki z miodunki dla regeneracji płucek.

    • Ania

     Pan Kracy.
     Aż 60 dni to bym się bała.
     Po 42 dniach zaczynają się procesy dystroficzne.
     Ale gdybym miała poważny problem zdrowotny do załatwienia, zrobiłabym głodówkę frakcyjną. Po 7-9 dni w ciepłych miesiącach , na 14 -20 dni jedzenia ( bez schaboszczaka, co najwyżej żółtka jaj kurzych).

    • Marek

     Zrobiłem w odstępie 1 roku 2 x głodówkę 42 dni o wodzie i uważam, że jest to niebezpieczne. Wystarczy 30-35 dni. Pod koniec głodówki miałem zawroty głowy ,CHWILOWE OMDLENIA ,smak smażonego kurczaka w ustach (bardzo nieprzyjemny) , brak akomodacji oka i „oczy w słup” Jak jeździłem samochodem, to musiałem zasłonić jedno oko bo widziałem podwójnie. No i to długie wychodzenie z głodówki jest bardziej męczące niż sama głodówka, w której po 3 dniach nie chce się w ogóle jeść.
     Fakt, że ze 137,5 kg zeszedłem do 59,9 kg , ale to jest zbyt ekstremalna ilość dni tylko o wodzie.
     Radzę poczytać książkę G.Małachowa p.t. Lecznicza Głodówka . Dostępna np. na chomiku stroiciel.
     Pozdrawiam i ostrzegam: 42 dni tylko dla desperatów !

    • Ania

     Marek: Też tak sadzę. To znaczy nie tyle dla desperatów , ile dla ludzi z poważnymi problemami ze zdrowiem.

     Też sądzę, że 42 dniowa głodówka musiałaby być poprzedzona trochę krótszymi głodówkami ( 21, 28, 35 dni)

     Od razu na 42 to ryzykowałeś.
     Ja zaczynałam od 5 dniowej, potem 9 dniowej, potem 21.
     I dłużej nie ciągnęłam, bo zaczęłam czuć głód.

     Między 6 a 21 dniem nie byłam głodna i siły miałam aż za dużo. Spałam, (ja śpioch) po 4-5 godzin na dobę i wstawałam pełna energii.
     Ale już 21 dnia osłabłam i pojawił się nękający głód.

     Podobno to drugi przełom kwasiczy i też by po 2 dniach minęło.
     Ale nie miałam powodu, aby kontynuować post.

     A co do wychodzenia z głodówki to masz rację. To istny koszmar, jest się głodnym jak pies , a jeść można po troszeczku i rzadkie.

  • ZGG

   Chrystus oznacza świadomość poszukajcie w słowniku grecko łacińskim, najlepiej u jakiegoś zaprzyjaźnionego księdza. Bo oni to mają.

  • Waldemar Resiak

   A jakie zadanie, jakie właściwości ma taka głodówka, w jakich okolicznościach się ją robi? Można prosić o więcej informacji, jakieś linki itp? Z góry dziękuję.

   • Majestic

    cześć traktuje jako proces zwykłego zrzucenia nadwagi , ale w rzeczywistosci jest to proces oczyszczania organizmu , znakomita cześć ludzi ma już krowie żołądki, strasznie to wygląda trzydzieści procent wagi to maszyna do produkcji odchodów -kału i odkładania toksyn z nic wartościowego jedzenia pożywienia ,głodówki nie muszą być wcale długie u osób bez nadwagi, ponadto codziennie można to robić głodząc się nieco , organizm znakomicie się regeneruje i oczyszcza ,kwestia wyrobienia sobie rytmu i naprawdę zdrowej diety , nie ubywa ani nie przybywa wagi , zostają kwestie wykonywanej pracy, wysiłku itp , niema jednej recepty dla wszystkich .

 • Easy Rider

  Zaczęło się to wszystko od kwestii (no, powiedzmy) naukowych, a teraz zmierza to w kierunku jakiejś ideologii sekciarskiej, nawiązującej do metod mind control. Tak czy inaczej – trzeba uważać z tym „uwalnianiem duszy”, bo może się okazać, że będzie ona miała problem z powrotem do ciała, a jeśli nawet wróci, to może być zarządzana już przez inną świadomość.

  Niech powiedzą prawdę na temat budowy najbliższego Kosmosu, pochodzenia człowieka, kto tak naprawdę rządzi światem na najwyższym poziomie – to uwierzę, że chcą oświecenia ludzkości. Nie wystarczą nawoływania do pokoju, najpierw trzeba nabyć wiedzę, kto powoduje wojny i cierpienia ludzi i czy aby ktoś tego „na górze” nie popiera? Natomiast to, co proponują, nie ma nic wspólnego z wiedzą, to taki jakby „czarodziejski flet”, który ma za zadanie oderwać ludzi od rzeczywistości, aby przestali poszukiwać prawdy i stali się podatni na manipulacje.

  • Ania

   Dokładnie tak.
   Najpierw wiedza a potem sami będziemy się uwalniać . Powoli, na ile kto chce.

   • Easy Rider

    Chciałbym zwrócić uwagę, że ta początkowa „wiedza” (piszę w cudzysłowie, bo nic konkretnego się nie dowiedziałem) miała charakter naukowo-techniczny, podczas gdy ten omawiany przekaz ma charakter religijny, jest jakby inną formą „New Age”, które stało się zbyt wyświechtanym frazesem, w związku z czym trzeba go było czymś zastąpić. A może chodzi o jakąś nową formę scjentologii – no bo skoro religia na bazie nauki?

   • ZGG

    Pamiętajcie wpierw przyjdzie fałszywy Chrystus , wiele obiecywać będzie, i głosić pokój.Przykro mi o tym pisać ale było to przepowiadane od wieków i trzeba być czujnym i ostrożnym. Nie polecam lecieć na oślep. Bo jak ćma na żarówce się spalicie.

    • DonPedro

     Co jest fałszywe ? Oto jest pytanie.
     Czy miłość bezwarunkowa potrzebuje świątyń i ofiar ?
     Potrzebuje złota i marmurów ?
     Czy stwierdzenie „nie będziesz miał Bogów cudzych przede mną” nie jest rodzajem zabezpieczenia typu „antywirus”. Przecież wszystko jest powiedziane a kto szuka grzeszy. Czyż nie tak jest ?

    • ...

     DonPedro ——>> ” Najwyższy nie mieszka w budowlach rękami uczynionych ” – Dzieje Apostolskie 7:48
     ……. ” Miłosierdzia chcę, a nie ofiary ” – Ewangelia Mateusza 9:13 … bez zmartwychwstałego, Chrystusa który umarł za nasze grzechy np kłamstwa itd człowiek jest na totalnie przegranej pozycji – https://mieczduchapulawy.wordpress.com/2017/06/03/prawdziwa-dobra-nowina-do-przebaczenia-zbawienia-potrzeba-tylko-zywego-wszechmocnego-jezusa-a-nie-ludzi-i-ich-organizacji/

     ,

    • Roma

     … ” kiedy to robię jestem Chrystusem lub Mojżeszem, otwieram morze i wznoszę śmierć, ale kiedy Wy wszyscy to uczynicie, uszanujecie(docenicie) wiedzę ludzkości, wiedzę Uniwersalnej Rady, Uniwersalnej Wspólnoty” …

     ale brednie
     to jest antychryst
     ten koleś kopiuje to co jest napisane w Biblii
     diabeł tak robi w celu zwodzenia
     serce boli widząc jak ludzie są zwodzeni