Fundacja Keshe ujawnia tajemnicę kreacji i naszego istnienia

Poniższy tekst pochodzi od jednego ze studentów Instytutu Kosmicznego Fundacji Keshe.

Jestem jeszcze w trakcie słuchania dzisiejszego seminarium – szczerze mówiąc, spodziewałem się, że nauka Mehrana Keshe będzie ku temu zmierzała, że technologia jest tylko pretekstem do naszego uwolnienia się. I to się dzieje. Dostajemy narzędzie do uwolnienia naszej duszy, co z nim zrobimy to indywidualna sprawa każdego z nas.

——————–
Od poniedziałku rozpocznie się „nowe nauczanie” Pana Keshe i Mozanu. Poniżej wgląd w to, czego możemy się spodziewać od poniedziałku (moje swobodne rozumienie):

W wielu kwestiach wejdziemy do nowego etapu. Od poniedziałku rozpoczniemy nauczanie. Zezwoliłem członkom Mozanu dzielić się ich wiedzą i przedstawić się całemu światu. Mówią 8-10 językami świata i rozpoczną nauczanie kiedy i jak sami zechcą.

Możliwe, że niektórzy z Was znają kogoś z nich. Ich tożsamość była utrzymywana w tajemnicy, aż do chwili zakończenia ich szkolenia. Oni mają swobodę decyzji o rozpoczęciu nauczania.
Nauczano ich tajemnic Wszechświata i jak wywoływać w nim ruch i co jest tego warunkiem. Podczas udzielania nauk będą mieli natchnienie, czego mają nauczać, co pogłębiać i rozszerzać.

Będą nauczać w minimum 8 do 10 językach świata.
Kolejny krokiem, który rozpoczniemy od poniedziałku, będzie nauczanie tajemnic egzystencji we wszechświecie.

Ukrywaliśmy ich tożsamość, a teraz zakończyli swoje szkolenia i mogą od jutra lub soboty powracać do domów i od tego czasu możemy się uczyć. Ich szkolenie było bardzo intensywne, wiele się nauczyli co zmieniło ich życie. W wielu aspektach, gdy będą nauczać, wiele otworzy się i przyspieszy proces tego, co ja nazywam zjednoczeniem rasy ludzkiej przez zrozumienie jedności(całości) duszy i ludzi.

Od poniedziałku będą mieli swobodę czynienia tego o czym mówiliśmy.
Zwracaliśmy uwagę ku wyżywieniu – nazywamy to ostatnim cierpieniem w tej rozpiętości – szerząc wiedzę o duszy człowieka. Tego nie czyniono nigdy dotąd w ten sposób, że wiedza pochodzi z różnych środowisk i z różnych stron świata i przekazuje etos Rady Świata i całego społeczeństwa. Z radością gościliśmy ich u siebie.

Przekazano im ogrom wiedzy i wiele sposobów, jak mogą ja przekazać i jak mogą nauczać i jest to wspaniałym moc w ten sposób obserwować jak oni do tego dojrzewali, jak stawali się jednością, w jakiś sposób jedną osobą i jedną duszą.

Oni są tak bardzo podekscytowanie faktem, że mogą się dzielić swoją wiedzą, a gdy tu przyszli, nigdy by nie pomyśleli, że osiągną ten stan i że od poniedziałku będą działali nie tylko dla postępu procesu pokoju na całym świecie, ale rozpoczniemy również nauczanie procesu podnoszenia duszy i rozumienia jej struktury.

Tak, jak mówiliśmy w innych wykładach z poprzednich tygodni, kiedy zaczynaliśmy z nano i gansami, każdego z Was dręczyło, że przechodzimy z reaktorów gazowych do reaktorów na gansy, tak samo dręczyło Was, kiedy 3-4 miesiące temu zaczynaliśmy nauczać o duszy.
Tym razem jest to w obrębie człowieka i Wy wszyscy obawiacie się tego, do tej pory mogliście to widzieć, to było obecne… ale teraz tego nie ma, to jest częścią Was, tego co jest w Was. To przestraszy wielu ludzi, ale w pewien sposób będzie to obawą przed wejściem w obce wymiary wszechświata.

W pewien sposób, jak tylko to zrozumiecie, będzie to najradośniejszy czas z życia człowieka.

Kiedy wszyscy zrozumiecie, kiedy wymagane przez nas, a mówiliśmy o odszkodowaniach od obecnych przywódców, zastąpienie ich tymi, którzy chcą przejąć odpowiedzialność za swoje narody i akceptują członków Rady Świata (planety), zostaniecie oświeceni i staniecie się częścią całej struktury.

Struktura oznacza, że większość z Was, którzy zostali członkami Rady, już zrozumieli nauki nauczane w Mozan i wiedzą, że nie ma się czego obawiać

Zostaliśmy podróżnikami we wszechświecie i stanie się to bardzo łatwym. Nadszedł czas i tu jest to miejsce. Zmieniliśmy się, wiele uczyliśmy się i będziemy uczyć jeszcze wiele tysięcy, bo one są tu po to, żeby trenować i uczyć się – wszyscy z Was i w takim samym stopnie i ten sam sposób. Nie zmuszajcie nikogo, pozwólcie każdemu uczyć się od własnej duszy.
Człowiek jest gotowy, żeby wyruszyć w kosmos. Widzę, że nie będzie to trwało do sierpnia, do września… widzę ludzi już dziś gotowych, żeby wyruszyć w drogę.
I tak jak już dziś Wam mówiłem: człowiek jest już w przestrzeni, nauczyliśmy się, trenowaliśmy i oni (Mozan) będzie Was szkolił, będzie Was nauczał, że wszystko jest podobne, gdy biedni i wszyscy inni pokażą swoje gansy i reaktory i wszyscy przyjdziecie do nich(Mozan), a oni Wam się przedstawią i wskażą Wam drogę. Wtedy może zrozumiecie, że my może nie musimy nawet przechodzić przez ten proces, kiedy on będzie szybko zachodził.

Kiedy zacznę nauczać Was o duszy, nie martwcie się, nie bójcie się ponieważ jest to podobne – jeśli sobie przypomnicie, kiedy zaczynaliśmy mówić o materiałach nano i dowiedzieliście się, że Chińczycy już od wielu lat siedzą w nano o robią w swoich garach gansy. W międzyczasie znamy ten proces, staramy się go rozumieć, potrafimy z nim postępować i stać się jego częścią, ale nie chcemy tego potwierdzić i nie korzystamy z niego w pełni, bo go do końca nie zrozumieliśmy.

Dusza ludzka jest Stwórcą człowieka i teraz, po raz pierwszy zetkniecie się ze swoimi duszami. Dochodzicie do zrozumienia, czym byliście, co się zdarzyło i że to Wy sami, tego dokonaliście.

Jest to piękno tego, co ma nadejść. A kiedy osiągniemy ten punkt, kiedy podczas szkolenia w kolejnych 2-3 tygodniach podniesiemy dusze milionów ludzi, żeby zrozumiały czym jest dusza i jak można z niej korzystać, jak z nią pracować, nie potrwa to nawet do sierpnia.

Dusze ludzkości wzniosą się, a pistolety i broń zostaną na dnie i nikt nie będzie chciał ich dotknąć. To jest takie proste i jest jak wirus- kogo dotknie zadziała jak epidemia.. Już wiele razy obserwowaliśmy to we wszechświecie. To nie jest pierwszy raz. Zwierz nic nie wie o człowieku, jedna rasa nic nie wie o drugiej rasie. To jest sobie podobne, gdy grypa się rozprzestrzenia jest obojętne, która to nacja. Nazywałem to „czarną śmiercią”, „śmiercią” przeszłości i początkiem ‘nowego”. „Czarną”, ponieważ to co my jako ludzie przeszliśmy, jako rasa ludzka, jest tak ciemne, że lepiej jest o tym zapomnieć.
Ale wraz z nauczaniem duszy ludzi czeka tylko świetlista przyszłość. Nie ma żadnych lepszych czasów i jak już mówiłem, kiedy pytał mnie jeden z Mozan, jaka bardzo mogą się zmienić rzeczy w przeciągu 2 dni do dzisiaj, powiedziałem: tak bardzo jak człowiek jest dojrzały.

Dojrzałość jest tak szybka jak my widzimy, tak szybko jak wielu z Was uczymy, jak od was zaczniemy i wielu z Was Wasze dusze i wprowadzi takie zachowanie do Waszego życia. Patrzycie, dlaczego Wam tego nie opowiadamy od wielu tysięcy lat? Przyjaciele, to jest już 3 raz, kiedy Was nauczamy. Ostatnim razem myśleliśmy, że powiedzieliśmy ludziom, którzy mieli nauczać w świątyniach Senegalu, ale oni ukryli to przed ludzkością, żeby wykorzystać ludzi. Tym razem, dzięki komunikacji jest nam łatwiej. Nadszedł czas i miejsce, żeby nakarmić ludzką duszę i czas, aby nadeszły zmiany.
Od poniedziału będziemy pracowali dwutorowo: jak możecie dotrzeć do duszy, jak można się wznieść reagując ze wszystkim, żeby poziom duszy podniósł się i wtedy zrozumiecie, jak kolektywnie można wszystko zmienić. Nie powinniście mieć obaw i lęku, bo skąd macie swoje ramiona, skąd macie oczy, skąd biorą się Wasze emocje? One pochodzą z Waszej duszy.
Teraz pokażę Wam, jak możecie kontrolować Wasze dusze, jak możecie mówić przez Wasze dusze, jak komunikować Wasze uczucia przez Wasze dusze, pokaże Wam jak zwiększyć pole Waszych dusz tak, abyście nie potrzebowali już Waszej fizyczności (fizycznych wymiarów). Tego nauczałem. To wszystko zostało przekazane do Mozan. Pokaże Wam, jak możecie pobierać energię kosmosu bez potrzeby dotykania żywności, prawdziwy sposób i metodę, a nie to co do tej pory próbowali inni.
Nauczymy Was wszystkiego, co konieczne, jeśli jesteście prawdziwymi ludźmi pokoju na świecie (przestrzeni), żebyście mogli stworzyć pokój w Waszej przestrzeni bez używania słów.

Jak już często mawiałem do Mozan, kiedy to robię jestem Chrystusem lub Mojżeszem, otwieram morze i wznoszę śmierć, ale kiedy Wy wszyscy to uczynicie, uszanujecie(docenicie) wiedzę ludzkości, wiedzę Uniwersalnej Rady, Uniwersalnej Wspólnoty.

Zaczynamy w poniedziałek, rozpoczynamy proces pokoju, ale musi się to dziać ręka w rękę. Ja nie będę nauczał tak samo jak do tej pory. Będą nauczał w sposób, który da Wam zrozumienie, skąd pochodzicie, dlaczego tu jesteście, jak możecie absorbować, i jak możecie dawać bezwarunkowo każdej duszy.
Królowie będą klęczeć przed ludzkością i będą za to przepraszać, co jej uczynili. Prosto. To nie będzie dzień sądu, to będzie dzień zrozumienia, że nadszedł koniec podziałów i hierarchii.
Żyłem tym życiem, żyłem między Wami i z ludźmi, tak samo, jak robi to każdy człowiek. Nigdy się nie odgradzałem. I to musi być wzorcem w fundacji. Minuta, w której się oddzielisz, będzie końcem, dopóki będziesz żył pośród ludzi, to jest gdzie powinieneś żyć. To jest wzór, sposób i metoda postępowania, którymi będziemy operować. Nauczę Was wszystkiego, żeby Ci z Was, którzy są bliscy swoim duszom zostali oświeceni.

91 komentarzy Fundacja Keshe ujawnia tajemnicę kreacji i naszego istnienia

 • Ania

  Nie tylko Warszawka. Tak pewnie jest w całej Polsce.
  W Gdańsku się wysypało.

  „73 zarzuty wobec 14 podejrzanych, 100 pokrzywdzonych ze szkodą o łącznej wartości 16 mln zł – to efekty śledztwa z Gdańska wobec gangu wyłudzającego mieszkania w wyniku oszukańczych pożyczek, przedstawione we wtorek na briefingu prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry.

  – Są poważne podstawy, by podejrzewać, że bez zaangażowania – przynajmniej w niektórych wypadkach – notariuszy te przestępstwa na taką skalę nie mogłyby się odbywać – powiedział Ziobro.

  W końcu maja gdańska policja informowała o zatrzymaniu 14 osób podejrzewanych o oszustwa w celu przejmowania mieszkań w całej Polsce, w ramach zorganizowanej grupy przestępczej. Wprowadzając w błąd kredytobiorców bądź wykorzystując ich przymusowe położenie, udzielano im pożyczek w zamian za podpisanie umowy kupna-sprzedaży lokalu, którego właścicielami byli pożyczkobiorcy. Skutkiem było przejmowanie lokali przez sprawców – podawała policja.

  We wtorek Ziobro przedstawił szczegóły śledztwa, prowadzonego w sprawie przez Prokuraturę Okręgową w Gdańsku, która bada różne wątki tej działalności.”
  http://www.dziennikbaltycki.pl/wiadomosci/a/mafia-mieszkaniowa-w-gdansku-zbigniew-ziobro-o-szczegolach-sledztwa-wideo,12242000/

 • łajza

  Czas ŚWIADOMEGO SUWERENA – Odebrać Co Nasze

  https://www.youtube.com/watch?v=oahPQXvnO1k

 • czaro

  Szwecja rozszarpywana jest na strzępy przez muzułmańskich imigrantów i uchodźców. Policja błaga o pomoc i niedługo kraj będzie potrzebował zbrojnej interwencji z zewnątrz, żeby uniknąć humanitarnej katastrofy.

  https://euroislam.pl/szwecja-na-progu-wojny-domowej/

  • Adan

   Może Polska przyjmie szwedzkich uchodźców ?

   • greg2014

    Z Danii już przyjechał taki jeden:
    http://static.prsa.pl/images/30386a82-8c0c-44ef-8c22-a5e0543f32ea.jpg

    ”Homofobiczny atak na osoby z Razem

    Wczoraj wieczorem członkinie i członkowie Razem, wracając z odbywającego się w Krakowie kongresu partii, w trakcie rozmowy o homoseksualności zostali napadnięci przez grupę agresywnych mężczyzn. Agresorzy najpierw obrzucili rozmawiających wyzwiskami, a potem zaatakowali ich fizycznie. Pokrzywdzone osoby schroniły się w pobliskiej kawiarni, która w związku z tym została obrzucona butelkami.
    Osoby LGBT nie są więc chronione, choć organizacje równościowe od dawna podkreślają, że osoby te są szczególnie narażone na akty przemocy.

    Jako partia zrobimy wszystko, by w Polsce bezpiecznie czuł się każdy i każda – bez względu na orientację, płeć, kolor skóry, bezwyznaniowość czy wyznawaną religię. Domagamy się zmiany w przepisach w celu objęcia obywatelek i obywateli ochroną również ze względu na orientację seksualną!

    http://partiarazem.pl/

    Adrian waleczny, miłośnik lbgt.
    Rodzice wyjechali tam w 1968.

 • kk7qq

  Dr.R .Hamer nie zyje 🙁

  „Jak podali najbliżsi współpracownicy dr Hamera, zmarł on 2 lipca wieczorem na udar mózgu. Pogrzeb na życzenie Ryka Hamera odbędzie się w Niemczech.
  Stopień cenzurowania informacji o tym wielkim odkrywcy jest tak duży, że żadne agencje informacyjne do dziś dnia nie podały informacji o tym fakcie. „

 • denuo

  Pilne ONZ OGŁOSIŁO SZWECJĘ STREFĄ WOJNY !
  https://www.youtube.com/watch?v=1G4zgAPtyXw&t=0s