Futurenet zamiast Facebooka?

fotbef8

Sanepid u Jana Taratajcio

Ściągajcie proszę zawartość tej strony, bo coś mi się zdaje, że atak na Jana Taratajcio nie jest przypadkowy. Szczegóły na ten temat, które wychodzą nie dają powodów do optymizmu.Więcej informacji zostanie przekazane niedługo w rozmowie z Janem Taratajcio. Kilka filmików nt. suplementów usunąłem z konta (dotyczyły MMS i boraksu) gdyż dostałem informację, że szykowane są przeciwko mnie szykany karne. Usunięcie filmików, które kogoś bardzo zabolały, choć zawierały tylko i wyłącznie subiektywne opinie nt. powszechnie używanych substancji. Zobaczymy, bo coś mi się zdaje, że cały mój kanał monitorpolski na YouTube jest na celowniku.

Wiemy już, że mafia pedofilsko – satanistyczna szykuje się do totalnego przejęcia Polski, a wolność słowa jest dla nich zabójcza. Widzą co się dzieje w USA jeśli chodzi o Pizzagate, uważam że nie będą chcieli dopuścić do rozprzestrzenienia tej informacji w Polsce, bowiem i tu rządy mafii odbywają się za pomocą szantażu. Nie zdziwiłbym się gdyby duża część polityków była ponagrywana w bardzo niezręcznych sytuacjach. Tak więc starania mafii będą zmierzać w kierunku spacyfikowania takich ludzi jak ja, dr Zbigniew Kękuś, Wojciech Olszański, Rafał Mossakowski, Rafał Gawroński i wielu innych –  popularnych głosów w przestrzeni alternatywnej, które nie są jeszcze kontrolowane. Uważam, a nie jest to tylko moja opinia, że 80-90% mediów alternatywnych to agentura wszelkiej maści.

Jednak jest jeszcze wielka ilość mniej znanych osób – polskich patriotów, które mają swoje konta na Facebooku i wykorzystują tę platformę dla nagłaśniania problemów jakie napotykają. Ich przyszłość też nie wygląda różowo, gdyż po to m.in. jest Facebook by zmonopolizować przekaz informacji, a także z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI) sklasyfikować zagrożenie ze strony systemu dla przeciętnych obywateli.
Nie zachęcam do natychmiastowego likwidowania swoich profilów, nie, ale równolegle powinniście zakładać blogi na WordPressie czy podobne profile jak na FB na Futurenet. Z celem całkowitego zlikwidowania konta na FB, bo kto chce być 24/24h podglądany i podsłuchiwany przez Mossad?

Co można zyskać przenosząc się na Futurenet? Przede wszystkim spokój. Po założeniu konta, wysyłamy swój reflink do swoich fanów na yt i fb i informację o zmianie miejsca kontaktu. Przenosząc w ten sposób swoją widownię, znikają z oczu treści, które fb i yt śledzi i analizuje.
Dodatkowo platforma ta daje możliwość zarabiania z kilku źródeł, co w Waszym przypadku myślę, że ma znaczenie (informacja techniczna od obsługi portalu Futurenet).

Link do rejestracji: https://lavorq.futurenet.club

256 komentarzy Futurenet zamiast Facebooka?

 • „Ktoś inny spośród uczniów rzekł do Niego: „Panie, pozwól mi najpierw pójść i pogrzebać

  mojego ojca!”. Lecz Jezus mu odpowiedział: „Pójdź za Mną, a zostaw umarłym grzebanie ich

  umarłych!”
  Mt 8, 21-22
  oto slowa naszego jezusa chrystusa o „milosci”:) do…..rodziny i tradycji :):)

  No i są jeszcze te jego pełne miłości i dobroci nauki:
  .
  Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką,synową z teściową; i będą

  nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy.”
  Mt 10, 35-36
  .
  „Jeśli kto przychodzi do Mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i

  sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem.”
  Łk 14, 26.

 • bm

  widzę ze już strona „Nie dla islamizacji Europy” https://ndie.pl/ działa 🙂

 • stone

  odnosnie serwisu ndie.pl otrzymalem takowa informacje ”Serwis chwilowo niedostępny. Przepraszamy za niedogodności.
  Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku od zespółu ndie.pl!”

  Odnosnie linuksa sam osobiscie smigam na kilku wersjach pingwina ale wiekszosc osob nie bedzie uczyc sie nawet podstaww zeby przegladac net wiadomosci i czytac artykuly. wedlug mnie lepszym rozwiazaniem sa serwery offshore i domeny tegoz samego rodzaju plus lustrzane odbicie w sieci Tor..

  Dosiego roku 🙂

 • VIXEN

  Mam propozycje odnosnie blokowania monitora , sprobujcie przez linuksa KODACHI , odpalanego z pendrajwa , proponuje odlaczyc wszyskie dyski w tym czasie , szczegolnie systemowy z pojebanym windowsem i ….milej zabawy

 • bm

  Czy działa Wam adres „Nie dla islamizacji Europy” https://ndie.pl/ ? Moja przeglądarka w ogóle na niego nie reaguje, nawet komunikatem w stylu ” nie odnaleziono serwera”

 • stone

  Tak chyba rowniez jest w Szwajcarii

 • stone

  ponad rok temu mowilem znajomym dokladnie o drugiej walucie na przykladzie w/w a do tego kolejnym duzym plusem bylaby brak ingerencji obcych bankow w nasza walute poniewaz bylaby niewymienialna!!!!! moze cos pokroju POLCOIN 🙂

 • Bon Ton

  Są ludzie którzy się nie boją…. to np. pani Iza Litwin… promuje walutę równoległą… trzeba ją wspierać.
  ze strony:
  https://fidespolska.wordpress.com/2016/12/30/waluta-rownolegla-rozmowa-z-izabela-litwin/

  „W dniu wczorajszym tj. 29 grudnia 2016 roku, zaszczyciła nas swoją obecnością, Pani Izabela Litwin z fundacji „Jesteśmy zmianą”. Bardzo dziękujemy za to wartościowe spotkanie. Pani Izabela opowiadała nam o idei wprowadzenia w Polsce bezodsetkowej waluty równoległej. Mówiła też o konieczności propagowania tej idei oraz o konieczności stworzenia „burzy mózgów” wśród obywateli, celem wyłapania ewentualnych błędów oraz wskazania zastrzeżeń, czy też zaproponowania konkretnych rozwiązań. Wszelkie pomysły, uwagi i zastrzeżenia w odniesieniu do tego projektu, są mile widziane również drogą mailową: kontakt (at) jestesmyzmiana.pl Ważne aby jak najwięcej osób zapoznało się z tą ideą.

  Pani Izabela Litwin, jest jednym z najtęższych mózgów na świecie jeśli chodzi o ekonomię i finanse. Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu, determinacji i dociekliwości, jest jedną z tych osób które „rozszyfrowały” jak działa obecny system ekonomiczny i finansowy i nie boi się o tym mówić! To nie koniec!

  Pani Izabela Litwin wskazała konkretne rozwiązania jakie należy zastosować, abyśmy wyszli chociaż częściowo z banksterskiej niewoli, odzyskali ekonomiczną wolność i spowodowali rozwój naszej gospodarki. Zaletą proponowanych przez Panią Izabelę Litwin rozwiązań jest to że nie trzeba niczego burzyć, wystarczy stworzyć coś nowego, co działałoby obok istniejącego obecnie systemu. Chodzi o bezodsetkową walutę równoległą. W planach, waluta ta w pierwszej kolejności byłaby zainstalowana na pewnym obszarze Polski jako waluta lokalna, w celach doświadczalnych. Byłby to projekt pilotażowy. Docelowo, równoległa waluta bezodsetkowa byłaby zainstalowana w całym kraju.

  Główną korzyścią zastosowania waluty równoległej byłoby wypełnienie luki braku pieniędzy na rynku potrzebnych do wewnętrznego obrotu w kraju, spowodowanej odpływem naszych pieniędzy za granicę i na rynki finansowe. Oprócz tego efektem wprowadzenia bezodsetkowej waluty równoległej byłby rozwój polskiej gospodarki, bo za walutę równoległą, kupowalibyśmy produkty polskie, gdyż waluta równoległa byłaby środkiem płatniczym tylko wewnątrz naszego kraju. Waluta równoległa byłaby niewymienialna! Niewymienialna również na złoty! Używanie waluty równoległej byłoby dobrowolne!

  Z rozmowy z Panią Izabelą Litwin wynika, iż technicznie jest to wszystko możliwe do zrealizowania, ale brakuje woli politycznej. Dlatego szanowni Państwo jeśli chcecie kasy to działajcie w celu wprowadzenia waluty równoległej do obiegu!!!

  Żądajcie tego od polityków, kandydatów na posłów, żądajcie aby w programy partii politycznych które popieracie wpisano wprowadzenie waluty równoległej jako priorytet!!

  We wczorajszym spotkaniu brała również udział Iza Rostworowska, która bardzo rzeczowo włączała się w rozmowę. Polecam wysłuchać wszystkie 2 części filmiku „Waluta równoległa, Iza Litwin i Iza Rostworowska!” linki do filmów na YT tu:
  https://fidespolska.wordpress.com/2016/12/30/waluta-rownolegla-rozmowa-z-izabela-litwin/

 • sprawdzam

  https://www.youtube.com/watch?v=tNPd2GsZR2Q
  Musisz to wiedzieć!(177) Ukraińcy stanowią już 10% ludności Wrocławia…o co chodzi? wyświetlenia
  CW24tv
  Opublikowany 27 gru 2016

  • greg2014

   A jak mówiłem kiedyś że wraz z przyjaciółmi utworzą korytarz z banderlandem to ktoś to wyśmiał.
   I o Krakowie mówili, a to jakby po drodze do Przemyśla i ”okolic”.

   • sprawdzam

    Już raz po tym jak stwierdzili, że ich jest więcej i im się takie ziemie należą – przerabialiśmy straszną rzezią.
    Na co teraz czekamy?

    • greg2014

     Na powtórkę z historii..

     „Kto nie pamięta historii skazany jest na jej ponowne przeżycie” – George Santayana – takie hasło widnieje na jednej z pierwszych tablic w dawnym obozie Auschwitz I. „Kiedy uczniowie zapytali, czy pojedziemy z nimi do Oświęcimia, nie wiedziałyśmy co odpowiedzieć.=============

    • greg2014

     Paczszsz.. Jak te skurwysyny się kochają.. !!

 • sprawdzam

  https://www.youtube.com/watch?v=yoan1xBt1k4
  Musisz to wiedzieć!(160) Śmiertelne szczepionki? Szokująca analiza polskiego lekarza
  CW24tv
  CW24tv
  20 139
  11 971 wyświetleń
  Opublikowany 29 paź 2016

 • stone

  masz racje nic nie dzieje sie przez przypadek, trzeba bedzie przechodzic na ciemna strone mocy cos mi sie wydaje

 • poprawczak

  Nie bądźcie naiwni. Problem z dostępem to nie przypadek. Strona najprawdopodobniej została w międzyczasie przeniesiona i ma już inny zarząd…

  • poprawczak

   Przy kolejnych filmikach zamieszczonych na stronie trzeba bardzo dobrze przyglądać się autorowi. Klona lub cyborga da się rozponzać ale łatwe to nie jest.

 • stone

  u mnie nie dalo sie dodac wyjatku jedyne co moglem zrobic to wyslac zgloszenie do google:) a dzisiaj jak reka odjal znowu dziala.. dziwne– chyba testuja logarytmy poki co

 • lincz

  Szanowny Panie redaktorze, drodzy czytelnicy MonitorPolski…
  Z uwagi na rosnące niebezpieczeństwo zablokowania tej strony, głoszącej prawdę i nieskrępowane Polaków rozmowy a także w przypadkach awaryjnych ośmieliłem się utworzyć konto na chomiku o nazwie „MonitorPolski”. Mam nadzieję, że Pan Marek Podlecki nie będzie miał za złe, co więcej skorzysta z nowego, rezerwowego miejsca jako właściciel. Wszystkie dane przesyłam na adres mail. Chomik umożliwia rozmowy pisane i wymianę komunikatów.

 • kk7qq

  Rowniez mialam zablokowane wejscie na mp od wczoraj do teraz .

 • P

  A ja nie mogłem wejść na m-p od wczoraj wieczorem, aż do tej pory. Miałem komunikat, że certyfikat SSL wygasł wczoraj około 20.00 i nie mogłem wejść. Ani przez FF ani IE.

  • P

   W takiej sytuacji, kiedy jest komunikat „Połączenie niezaufane” zawsze można dodać wyjątek i wejść, a tutaj takiej opcji nie było…

 • stone

  Czekam na informacje od mojego bardzo dobrego kumpla ktory pracuje w google,zobaczymy

 • Radek

  witam

  Panie Marku czytam Was od dawna, może trochę za szybko wysnuwacie wnioski, proszę sprawdzić ważność certyfikatu, np. https://certyfikatyssl.pl/ssl-tools/check-ssl-certificate.html
  Okres ważności: od 01-10-2016 do 30-12-2016

  pozdrawiam

 • Lubię_wiedzieć

  Witam.
  Problem z wejściem na stronę Monitory polskiego wynika z faktu, że 30.12.2016 o godz 20:49 skończyła się ważność certyfikatu.
  Po zaakceptowaniu ostrzeżenia, można stronę odwiedzic.

 • ed

  Połączenie nie jest bezpieczne

  Właściciel witryny http://www.monitor-polski.pl niepoprawnie ją skonfigurował. Program Firefox nie połączył się z nią, aby chronić użytkownika przed kradzieżą informacji.

  Ta strona określa poprzez HSTS (HTTP Strict Transport Security), że program Firefox ma się z nią łączyć jedynie w sposób bezpieczny. W związku z tym, dodanie wyjątku dla tego certyfikatu jest niemożliwe.

  Panie Marku, powyższy komunikat od wczoraj pojawia się po wpisaniu adresu P
  ana strony.

  • Ves

   Przed chwilą przywitał mnie ten sam komunikat. Spróbuj pobawić się datą systemową – ja np. zmieniłam strefę czasową na uniwersalną i ustawiłam zegar na kilka godzin do przodu. Zadziałało po odświeżeniu strony.

 • stone

  Witam, czy wy tez tak macie ze wyszukiwarki takie jak chromium i google chrome niepoprawnie indeksuja monitor polski? ”Your connection is not private

  Attackers might be trying to steal your information from http://www.monitor-polski.pl (for example, passwords, messages, or credit cards). NET::ERR_CERT_DATE_INVALID” a wczoraj wszystko smigalo jeszcze poprawnie

  Z tego co wiem to google zmienilo logarytmy odnosnie wszystkiego co tyczy sie zydow lacznie z holocaustem.Wlasnie sprawdzilem wyniki wyszukiwania no i sie potwierdza. Teraz pierwsze laduja informacje o muzeach i wikipedia. Masakra… Polecam na dni wolne serial ” Incorporated” Pozdrawiam

  • nicniewiem

   Firefox od dzisiaj zaczęła blokować monitor, szemrając coś o nieprawidłowej konfiguracji.
   Wystarczyło jednak obejść i zaznaczyć „wyjątek” i działa narazie. Zobaczymy co dalej.

   • adamu79

    potwierdzam, ja łączę się przez proxy
    możesz napisać jak Ci się udało dodać wyjątek? ja grzebałem w opcjach i nadal mi blokuje ff 48.0.1

    • nicniewiem

     Wybacz, ale nie pamiętam 🙁 jak zwykle: coś nie działa, to rozkręcam, potem skręcam i wszystko gra.
     Potem błyska myśl: „trzeba było zapisać kroki”, ale już po ptokach.
     Będę wiedzieć, jeśli znów zablokują.
     W każdym razie życzę nam wszystkim, abyśmy się tu mogli spotykać uśmiechnięci bez przeszkód w 2017 :):):)

   • BEBE

    U MNIE PODOBNIE………..TRZEBA RĘCZNIE ODZNACZYĆ ŻEBY „PRZEBIĆ SIĘ PRZEZ ZAPORĘ”

   • greg2014

    Nie mogłem wejść przez 1,5 doby… 😉

  • Bon Ton

   profil „biuletyn inspiracyjny” też został wykasowany z fejsa….. historia przyspiesza kroku…

 • sprawdzam

  No to się dobrali 🙂
  Kto im te języki (polskie) tak powiązał. Niepolskie.
  https://www.youtube.com/watch?v=ElX4TT5cGRU

 • kk7qq

  Ale absolutny BURDEL ogarnia cala zasrana EU

  ——-

  Luxemburg -wydala swoich obywateli juz calkiem oficjalnie

  Biedacy maja mieszkac za granica .

  Teraz robi sie naprawde gorzko .Kto nie moze sobie pozwolic na mieszkanie w Luxemburgu musi zaczac zyc po za granica.
  To jest parodia. Oraz deklaracja bankructwa polityki mieszkaniowej Luksemburga.
  Wielu biednych Luxemburczykow mieszka za granica jako „nietypowy pracownik przygraniczny” ktory dojezdza do swojej codziennej pracy .
  Luksemburczycy klasy sredniej juz nie moga sobie pozwolic na zycie we wlasnym kraju.

  Ich liczba wciaz rosnie ! bardzo szybko !

  https://www.luxprivat.lu/news/detail/luxemburg-verjagt-seine-eigenen-einwohner-jetzt-ganz-offiziell.html

 • kk7qq

  sprawdzam @ to jakis niekonczacy sie koszmar ! 🙁 Kto ich rozliczy ? nie moga pozostac bezkarni !

  • sprawdzam

   Już kilka lat temu gdzieś wyczytałam, że górale ze wzgórz upodobali sobie lubelskie. I to się teraz jak najbardziej sprawdza. Coraz więcej historii wychodzi na jaw.

 • sprawdzam

  https://www.youtube.com/watch?v=n8nncFdjuWg
  Pilne! PO i PSL Afera Art B FAKTY wyszły na jaw! Wycieczka do Izraela to kradzież!
  Erik Tucker
  https://www.youtube.com/channel/UCtVPVu6W4Jv8qydLMgGuvgw
  5
  62 wyświetlenia
  Opublikowany 26 gru 2016

  • VIXEN

   Przeczytaj o systemie INDECT w realizacji którego niechlubny udział ma AGH , jest tego w Polsce w huj , tylko nie wszyscy maja swiadonosc co nas obserwuje i gdzie , a do do tego jeszcze system ISKIP i mamy kurwa taki NWO jak stąd ma karaiby .Wszystkiego najlepszego zycze wszystkim w Nowym Roku 2017 a agentom i ue H-W-D
   Pozdrowienia dla Marka i Janka

 • sowizdrzał

  O jakich informacjach tu mowa?! O zwykłych, niegodziwych wrzutkach medialnych w stylu: „Jak nie wyląduję, to mnie zabije”?

  https://gloria.tv/article/VYqASEsQxTH66HGnxQGqLezRA