Futurenet zamiast Facebooka?

fotbef8

Sanepid u Jana Taratajcio

Ściągajcie proszę zawartość tej strony, bo coś mi się zdaje, że atak na Jana Taratajcio nie jest przypadkowy. Szczegóły na ten temat, które wychodzą nie dają powodów do optymizmu.Więcej informacji zostanie przekazane niedługo w rozmowie z Janem Taratajcio. Kilka filmików nt. suplementów usunąłem z konta (dotyczyły MMS i boraksu) gdyż dostałem informację, że szykowane są przeciwko mnie szykany karne. Usunięcie filmików, które kogoś bardzo zabolały, choć zawierały tylko i wyłącznie subiektywne opinie nt. powszechnie używanych substancji. Zobaczymy, bo coś mi się zdaje, że cały mój kanał monitorpolski na YouTube jest na celowniku.

Wiemy już, że mafia pedofilsko – satanistyczna szykuje się do totalnego przejęcia Polski, a wolność słowa jest dla nich zabójcza. Widzą co się dzieje w USA jeśli chodzi o Pizzagate, uważam że nie będą chcieli dopuścić do rozprzestrzenienia tej informacji w Polsce, bowiem i tu rządy mafii odbywają się za pomocą szantażu. Nie zdziwiłbym się gdyby duża część polityków była ponagrywana w bardzo niezręcznych sytuacjach. Tak więc starania mafii będą zmierzać w kierunku spacyfikowania takich ludzi jak ja, dr Zbigniew Kękuś, Wojciech Olszański, Rafał Mossakowski, Rafał Gawroński i wielu innych –  popularnych głosów w przestrzeni alternatywnej, które nie są jeszcze kontrolowane. Uważam, a nie jest to tylko moja opinia, że 80-90% mediów alternatywnych to agentura wszelkiej maści.

Jednak jest jeszcze wielka ilość mniej znanych osób – polskich patriotów, które mają swoje konta na Facebooku i wykorzystują tę platformę dla nagłaśniania problemów jakie napotykają. Ich przyszłość też nie wygląda różowo, gdyż po to m.in. jest Facebook by zmonopolizować przekaz informacji, a także z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI) sklasyfikować zagrożenie ze strony systemu dla przeciętnych obywateli.
Nie zachęcam do natychmiastowego likwidowania swoich profilów, nie, ale równolegle powinniście zakładać blogi na WordPressie czy podobne profile jak na FB na Futurenet. Z celem całkowitego zlikwidowania konta na FB, bo kto chce być 24/24h podglądany i podsłuchiwany przez Mossad?

Co można zyskać przenosząc się na Futurenet? Przede wszystkim spokój. Po założeniu konta, wysyłamy swój reflink do swoich fanów na yt i fb i informację o zmianie miejsca kontaktu. Przenosząc w ten sposób swoją widownię, znikają z oczu treści, które fb i yt śledzi i analizuje.
Dodatkowo platforma ta daje możliwość zarabiania z kilku źródeł, co w Waszym przypadku myślę, że ma znaczenie (informacja techniczna od obsługi portalu Futurenet).

Link do rejestracji: https://lavorq.futurenet.club

256 komentarzy Futurenet zamiast Facebooka?

 • Ania

  Cuda , cuda, chociaż już po Wigilii.

  „Prezydent Andrzej Duda podpisał tzw. ustawę dezubekizacyjną obniżającą emerytury i renty byłych funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa PRL oraz ich rodzin. Świadczenia dla nich nie będą mogły być wyższe niż średnie emerytury i renty wypłacane przez ZUS. O podpisaniu w czwartek przez Andrzeja Dudę ustawy poinformowano w piątek na stronie internetowej prezydenta. Przegląd prasy: wdowy po Kiszczaku i Jaruzelskim nie stracą wysokich emerytur Maria Kiszczak i… czytaj dalej » Co w nowelizacji? Ustawa obniża emerytury i renty „za służbę na rzecz totalitarnego państwa” od 22 lipca 1944 r. do 31 lipca 1990 r. (w połowie 1990 r. powstał UOP). Od 1 października 2017 r. maksymalna emerytura dla tych osób nie będzie mogła być wyższa niż średnie świadczenie w ZUS (emerytura – ok. 2 tys. zł, renta – ok. 1,5 tys. zł, renta rodzinna – ok. 1,7 tys. zł). Według szacunków MSWiA obniżonych zostanie ponad 18 tys. emerytur policyjnych, ponad 4 tys. policyjnych rent inwalidzkich i ponad 9 tys. rent rodzinnych. Informacje o przebiegu służby funkcjonariuszy będzie sprawdzać IPN, który informował, że dotyczy to ponad 240 tys. osób. Od decyzji obniżającej świadczenia będzie przysługiwało odwołanie do sądu. Szef MSWiA będzie mógł wyłączyć z przepisów ustawy „w szczególnie uzasadnionych przypadkach” osoby pełniące służbę na rzecz totalitarnego państwa, ze względu na „krótkotrwałą służbę przed 31 lipca 1990 r. oraz rzetelnie wykonywanie zadań i obowiązków po 12 września 1989 r., w szczególności z narażeniem życia”. (http://www.tvn24.pl)

  Tyle że diabeł jest w tych odwołaniach….

 • Ania

  No i jeszcze to:http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/12/kosmiczne-ujawnienie-najnowsze_24.html

  Tak już na granicy s-f, ale jednak coś w tym jest !

 • Ania

  Rewelacje od Fulforda.

  „Kariera Donalda Trump będzie przerwana, gdy będzie próbował uniemożliwić aresztowanie zbrodniarza wojennego BeniaminaNetanjahu

  Donald Trump, prezydent elekt obszaru USA, zostaną ograniczone jego możliwości rządzenia dość głęboko, jeżeli on spróbuje zapobiec w ostatecznym takedown( rzut na matę ) Khazarian mafii, w tym zbrodniarza wojennego Beniamina Netanjahu, Pentagon i źródła agencji mówią.

  Takedown( obława na Mafię Kchazarian) wchodzi obecnie w fazę porządkową, źródła Pentagonu mówią. „Ostatnia ogromna forteca Cabal, podziemna baza na lotnisku w Denver, została rozgromiona przez kontyngent USA, Rosji i innych formacji oddziałów wojsk, zamiatanie po obławie trwa”, źródła mówią. W innej operacji „100.000 dzieci i niewolnicy seksualni zostali wyzwoleni z podziemnych baz Getty Center w Los Angeles”, oni dodają.”
  dalej tu: http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/12/benjamin-fulford-26122016-peny-raport.html

 • Przem

  Jaka wielką robotę robi Calogero Grifasi jeśli choć jest to kropla w morzy potrzeb. Czy on realnie nie ucina pasożytniczych bytów ? Odcina ich od ludzkiej energii. Ciekawe jak zmienia się życie takich ludzi po takim wyzwoleniu. Czy gdyby przerobił miliony zaistnieją zmiany w rzeczywistości? Ciekawi mnie czy dusza po wyzwoleniu mocno wpływa i zmienia życie. Macie jakieś wiadomości na ten temat ?

  • szofer

   Mojego znajomego wyzwolili od pasożyta. Nadal pracuje w Auschan.

  • Majestic

   samo uwolnienie nic nie da , totalna zmiana swiadomosci , zdanie się wylacznie na siebie , inaczej następne zwiedzenie i znowu pułapka reinkarnacyjna , relacja świadka o kulisach hodowli ziemskiej ten tekst pochodzi z Etiopii https://www.youtube.com/watch?v=I1kP5sWsl0Y

   • Przem

    Trzeba zauwazyc, zeudzie zglaszajacy sie do niego sa swiqdome bardziej niz zwyki ludzie. Do tego ich dusza ma mocne rozeznanie w tym co sie dzieje. Mimo wszystko ma to duzy wymiar naprawczy ktory na pewno przelozy sie na zycie. Ciekawym jest ze wielu poddanych temu zabiegowi przypomina sobie inne wcielenia. Weryfikacja rzeczywistksci czy ocena tego co sie dzieje przez przywolanie bytow ciekawie potwierdza pewne tropy o ktorych juz mozna od dawna przeczytac. Oczywiscie jak do wszystkiego trzeba miec dystans.
    W jednym z seansow pomaga jakiej istocie rzekomo z innej planety o calkowicie innym systemie cywilizacyjnycm ktora pojawila sie na Ziemi by doswiadczac i zbierac informacje. Zyjemy na wyjatkowej planecie gdzie pole do rozwoju jest duzo wieksze.

    Czy jestesmy hodowla? Ingeruja w nas zmieniaja geny ale nawet z seansow wynika ze tego nie kontroluja a wyniki czasem przekraczaja nawet ich poziom. Pewnie podobnie bedzie z Gmo po pewnym czasie przeksztalca sie w cos czego nikt sie nie spodziewal. Moze nawet stana sie sprzymierznecami o przetrwanie w zdrowiu.

 • Ania

  I Bogu choinkę i diabłu świeczkę !
  Taka to polska symbioza……..
  http://img.wiocha.pl/images/c/3/c3385fb8fe2030674385e58ecf62ddda.jpg

 • P

  Interia zamieściła newsa o epidemii grypy w wielu miastach Hiszpanii. Najlepsze jest jedno zdanie:

  „Z ich [tj. inspektoratów sanitarnych] informacji wynika, że grypa najczęściej atakuje osoby po 60. roku życia, z których większość została zaszczepiona.”

  Zrobić sobie print screen i zachować!
  http://fakty.interia.pl/swiat/news-epidemia-grypy-w-hiszpanii,nId,2330115

  • greg2014

   z których większość została zaszczepiona.”==

   🙂

   • Chudy

    Pewien koncern z końcem października rozdawał darmowe szczepionki na grypę swoim pracownikom, mało ludzi skorzystało , ale moi znajomi poddali się szczepieniu i zaraz zachorowali na grypę , byli miesiąc chorzy i na zwolnieniu.

 • Ania

  Dziwna informacja.

  Królowa Elżbieta po Bożonarodzeniowym orędziu w „areszcie domowym”

  Królowa Elżbieta została umieszczona w “areszcie domowym”, po jej próbie zdemaskowania globalnej sieci “sił ciemności” w czasie nagrywania jej orędzia Noworocznego. Nie może pojawiać się publicznie, jak twierdzi źródło z BBC.

  W orędziu tym Królowa wymienia imiona znanych postaci, które są winne „najstraszniejszych zbrodni przeciwko naszemu narodowi i naszym dzieciom.” Królowa prosiła o wybaczenie za to, że ukrywała te fakty i nie opowiedziała o nich wcześniej, prosiła swoich poddanych о zrozumienie i wybaczenie, ponieważ ukrywała to aby zapewnić własne bezpieczeństwo.

  Prezenter personelu produkcyjnego BBC i doradcy pałacowi przerwali nagranie orędzia po tym jak Królowa powiedziała, że 2017 ma być “rokiem uboju, podobnym do tego, który widzieliśmy w czasie drugiej wojny światowej“, ponieważ siły zła globalnej elity już wszystko przygotowały aby osiągnąć swoje cele.

  Pracownicy BBC byli w szoku

  Bożonarodzeniowe przesłanie zostało przerwane po czym szef grupy kręcącej materiał w BBC natychmiast skontaktował się z dyrektorem. Jak podaje Insider, dyrektor w rozmowie z kierownikami BBC powiedział, że Królowa “ostatnio za często otwiera usta”, i że “powinniśmy zapomnieć wszyscy, to co przed chwilą usłyszeliśmy, i zakończyć to.”

  Dalej tu: https://treborok.wordpress.com/2016/12/30/krolowa-elzbieta-po-bozonarodzeniowym-oredziu-w-areszcie-domowym/

  • P

   Rzeczywiście dziwna. Ale biorąc pod uwagę, że ostatnio prawie non stop jesteśmy zalewani różnymi tego typu „szokujacymi” rewelacjami i przepowiedniami, więc może nie trzeba od razu aż tak bardzo się stresować :).

   Dobry jest tutaj komentarz autora #treborok:

   „Być może to fejk, ale gdyby się okazało, że prawda… Wiadomo, że podobnych informacji już było sporo. Nie znam serwisu, z którego pochodzi link (anglojęzyczny) tak więc proponuję z dystansem odnieść się do tej informacji. W każdym razie pożyjemy zobaczymy.”

   • Przem

    Od osoby uwikłanej w handel dziećmi ( rzekomy związek z Benedyktem XVI) nie człowieka jak wielu podejrzewa – hologram, nagle dowiadujemy się szokującej prawdy… nie wierze. Czy aż tak chcą wpłynąć abyśmy uwierzyli w ubój? Czy wśród nich są podziały ( np elekcja Trumpa) komu ile się należy? Kiedy diabeł zamyka drzwi Bóg otwiera okno.

    • P

     Jestem w stanie uwierzyć w wiele złych informacji – w ubój albo w inny kataklizm. A także w to, że 2017 może być rokiem niewyobrażalnie gorszym niż 2016. I w to też, że królowa E II jest na bieżąco zorientowana w ewentualnych nadchodzących wydarzeniach…

     Ale trudno mi uwierzyć w tę historyjkę z orędziem w BBC. Choćby dlatego, że mało prawdopodobne jest, aby polityk (władca?) tego kalibru mógł powiedzieć wprost i otwarcie tego typu rzeczy. Gdyby królowa chciała nas ostrzec, zrobiłaby to bardziej dyskretnie, między wierszami. I ten nagrany przekaz trafiłby do mas. A tak, nie ma nic. Żadnych nagrań, żadnych relacji, tylko opisana historyjka….

     No chyba, że E II traci kontrolę nad tym co mówi…

    • greg2014

     Data i miejsce urodzenia: 21 kwietnia 1926 (90 lat), Mayfair, Londyn, Wielka Brytania

     Może się cos zajaczkować, zwane Alzheimerem..

  • Bartek Modny

   A królowa to jest wielka jasność ? Przedstawicielka tzw. ciemnej szlachty. Żondzo od wieków tera gówno zaczyna pękać, czy jak ?

  • Bartek Modny

   Niech oddadzo majątek cały swój plebsowi, pokażo dobro wolę.

   • greg2014

    Niczego nie oddadzo 😉
    Może starą resztki sumienia ruszyły przed odejściem
    na Abrahama ”łono”.

 • P

  Na Neonie24 ukazał się artykuł „Jerzy Jaśkowski – Rycerz (kawaler) Maltański – czyli Mason” pod którym podpisała się niejaka „Krystyna Trzcińska – projektant/programista komputerów „.

  Autorka doszła do takiego wniosku na podstawie jednego slajdu, na którym został umieszczony symbol Rycerzy Maltańskich… Nie ukrywam, że trochę mnie to zdziwiło, a dr. Jaśkowski, którego bardzo cenię, byłby chyba ostatnią osobą, którą mógłbym posądzać o bycie masonem… Co więcej Rycerze Maltańscy są uważani za zbrojny III filar Iluminatów…

  Spotkanie było zorganizowane nie przez p. Jaśkowskiego, ale przez posłankę Iwonę Arent, a dotyczyło kwestii szczepień dzieci. Dr Jerzy Jaśkowski był jednym z prelegentów i reprezentował stronę przeciwną obowiązkowi szczepień…

  Nie wiem czemu na tym tytułowym slajdzie znalazł się symbol Zakonu, ale po dokładniejszemu przyjrzeniu się zawartość jest następująca:

  „Jak łatwo manipulować społeczeństwem
  brain watch pranie mózgów
  Jerzy Jaśkowski
  http://www.deportacje.eu
  http://www.[nieczytelny].pl

  Nie sądzę, aby dr Jaśkowski był opłacany przez Zakon, jak autorka sugeruje. Moim zdaniem umieszczenie tam tego loga ma raczej jakiś podtekst związany z tytułem prezentacji i jakimiś fałszywymi działaniami zakonu.
  Sam nie wiem za wiele, ale mam nadzieję, że może ktoś ma pełniejszą wiedzę i chciałby się podzielić.

  Link do wykładu:
  https://www.youtube.com/watch?v=5-dLJM4q7u4
  Link do artykułu:
  http://trzcinska.neon24.pl/post/136032,jerzy-jaskowski-rycerz-kawaler-maltanski-czyli-mason

 • Alex

  donieście na Piotra Dudę do Hejtstopu i nagłośnijscie to. Ich narzędziami trzeba działać.

 • janusz

  Teksty na temat tej platformy nie mają technicznych konkretów. Dotyczą głównie dystrybucji spamu zakazanego na FB, a żeby na FB dostać bana za spam to trzeba truć ostro na prawo i lewo. Licencja nieznana. Władza nieznana. Kontroluje i może wirusa wszczepić nie wiadomo kto.
  Ze środowisk otwartych mamy np. Diasporę* a także możemy postawić własną stronę i sprzedawać dostęp za smsy.

 • greg2014

  Zioła i rośliny wobec podstawowych chorób – Łukasz Lubicki – 28.12.2016

  https://youtu.be/nfeAN-gQXa4

 • Stop NWO

  Jeśli ktoś chce eksperymentować z MMS, radzę poczytać:
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/12/czy-mms-nas-leczy-czy-kaleczy.html

  • Admin

   No i czego ma to dowodzić? Zgłoś się do amerykańskiego odpowiednika Sanepidu i zapytaj dlaczego codziennie tysiące ton mięsa się skrapla właśnie chlorynem sodu?. Dlaczego do milionów litrów wody dolewa się chlorynu sodu?
   Jak by to była trucizna, to nikt by tego nie robił, tak czy nie?
   Dajcie już spokój, niedługo puszczę materiał na ten temat, co zamknie gęby każdemu. Ludzie wychodzą z wielu chorób, nawet tych „nieuleczalnych” jak cukrzyca. Żle się czują tylko ci, którzy zastosowali dawkę „piorunującą” tj. np. 15 kropel bez „zaprawy”. Oczywiście, że to ich zatruje, bo wybiją tyle pasożytów naraz, że pojawi się reakcja Herxheimera. I muszą się czuć źle. Ale nikt od tego nie umarł, poza tym szybko można zniwelować MMS np witaminą C.

   • Vismaya

    To dlaczego nie popierasz tego skraplania mięsa chlorynem sodu tylko to krytykujesz, jeśli to samo zdrowie …
    podobnie z wodą, niech nam chlorują, samo zdrowie …
    niech nas w niej kapią … samo zdrowie …

    i po cholerę jeszcze dodatkowo się nim szpikować
    kiedy i tak mamy go wszędzie w nadmiarze?
    W Polsce dają za mało kropelek?

    A ja rzeczywiście z Marsa… a raczej z Plejad …
    nie jadam mięsa, wodę też pije zdrową, specjalnie przywozimy ze źródeł, … na krany mam pozakładane filtry … kosztują parę groszy …
    nie piję, nie palę …
    i nie martwię się o zgorzel gazową, o amputacje nogi, ręki, o malarię, … i z przyziębieniami jakoś też sobie radzę, traktuje czarnym bzem, nawet kotkę nim wyleczyłam ….
    i abym w życiu miała tylko takie zmartwienia.

    • rav148

     Twojego bloga to napewno nikt nie zamknie 🙂

    • busia

     a skoro nie bierzesz suplementow a miesa nie jadasz to jak uzupelniasz niedobor witaminy B12? w pewnym wieku suplementowanie jest konieczne bo mozna sie przewrocic idac jak sie ma jej niedobor.

   • Stop NWO

    „No i czego ma to dowodzić?”
    Niczego. To tylko inne spojrzenie, ja nic nie sugeruję.
    „Zgłoś się do amerykańskiego odpowiednika Sanepidu i zapytaj dlaczego codziennie tysiące ton mięsa się skrapla właśnie chlorynem sodu?. Dlaczego do milionów litrów wody dolewa się chlorynu sodu?”
    Zapytam, przy okazji o chlor i fluor, OK? Może o związki rtęci w szczepionkach dopytam? I jaka będzie odpowiedź? (Admin ma poczucie humoru) 🙂
    Nie zamierzałem niczego obalać, ani potwierdzać.
    Nigdy nie atakuję nikogo tylko dla tego, że ma inne poglądy.
    Z mojej strony nie było zamierzeniem dyskredytowanie czegokolwiek, ale ktoś po przeczytaniu tego, zamiast wypić pół litra naraz, może pomyśli? Pozwolę sobie przytoczyć stary dowcip:
    Przychodzi staruszka do lekarza, jak to staruszka, tam boli, tu boli… Po wywiadzie, badaniu lekarz wystawia receptę, 1 tabletka dziennie, na czczo. Na pożegnanie sympatycznie pociesza staruszką słowami: Babciu, jak babcia zużyje całe opakowanie, będzie zdrowa, jak ryba! Babcia idzie do apteki, kupuje tabletki i zjada wszystkie jeszcze w aptece. Przerażona aptekarka pyta: Co pani zrobiła? Przecież to może panią zabić! Babcia odpowiada: Ale doktór powiedział, że jak zjem całe opakowanie, to będę zdrowa…
    Pozdrawiam.

    • Admin

     Co wy pierdzielicie, chloryn sodu jest używany od stuleci, tylko z pożytkiem dla ludzkości, podobnie jak sól kuchenna. Sól sobie żarło ziołami Vismaya, ja wolę posolone solą kuchenną, tak samo jak wolę sobie walnąć kilka razy dziennie po 5 kropel MMS-a i pieprzyć faszerowanie się czosnkiem, goździkami i innymi pierdułami, które mi wcale nie pomagały na grypę. Proste i skuteczne rozwiązanie, ziołami też nie wyleczysz malarii, a MMS-em w 4 godziny.

     Nie dajcie się zbajerować dezinformacji co do MMS-a. Jest to najgroźniejszy suplement dla mafii farmaceutycznej, dlatego idzie taki na niego atak. Jakby się ludzie przekonali co do MMS-a, to mafia starciła by praktycznie wszystkie swoje zyski, a szpitale były by puste. I o to się rozbija.

     „it has been used as a disinfectant for a hundred years and in the US meat industry for about 50 years.” http://www.health-science-spirit.com/MMS.html

    • Vismaya

     „Sól sobie żarło ziołami Vismaya” ….
     proszę o tłumacza, bo moja głowa tego nie tłumaczy …. widocznie te moje chlamydia już mój mózg przeżarły …. 😉

     i ty sobie swoją d… możesz zapelniać czym chcesz … póki co to i tak wyjdą z tego gó…a … co więcej okaże przyszłość.

     Ale nie podważaj autorytetu czosnku, goździków, i innych ziół, które uleczyły miliony ludzi …. bo wychodzisz na strasznego głupca.
     I nic na to nie poradzę, że twoja natura woli chemię… zombi mają swoje prawa.

    • Ciekawyyy

     Jak na niechorującą Marsjankę wegetariankę koneserkę ziół czosnku etc słabo u pani Vismayu ze zrozumieniem sensu treści, dlatego posłużę za tłumacza, mianowicie w zdaniu –
     „Sól sobie żarło ziołami Vismaya” ….
     idzie o to aby ziołami niczym solą solić/posypywać sobie żarło/pokarm.
     Dla pani dobra apeluje powrócić jednak na Ziemię.

    • Vismaya

     Panie Ciekawyyy, jak już pan wyleczysz malarię i majaki po niej, to może jeszcze kiedyś pogadamy,
     wszystko zależy od tego,
     czy pański umysł będzie jeszcze do tego zdolny.

    • Ciekawyyy

     Z uważnością również problemy 🙁 przecież pisałem iż nie ja cierpiałem z powodu malari lecz mój brat globtroter zawodowy marynarz.https://www.monitor-polski.pl/rewizja-sanepidu-u-jana-taratajcio-powodem-m-in-sprzedaz-mms-i-boraksu/comment-page-1/#comment-267257
     jak by nie było na malarię jak na razie najlepszy jest MMS
     gdy parę lat temu o tym wspomniałem na infantylnej witrynce dla słabych intelektualnie gdzie userzy powszechnie używają polskiej łaciny sfora.pl dostałem natychmiast bana by za parę minut już z innego IP wyzwać kanalie Gatesa (o nim był art jak to bambusków będzie szczepił przeciw malari) od skurwysyna lecz nie pisząc już o MMS i nikomu to jednak nie przeszkadzało a przecież wulgarnie bluzgałem bohatera/humanistę z ich artykułu.

    • Vismaya

     Ciek-yyy… i kropelkuj sobie dalej,
     będzie na świecie jednego głupca mniej …

     http://blogs.plos.org/speakeasyscience/2010/09/19/bleached-to-death-again/

    • Ciekawyyy

     Piszę za pomocą przeglądarki Opera ponieważ Moozilla wyświetliła komunikat takiej treści:
     ((( Połączenie nie jest bezpieczne

     Właściciel witryny http://www.monitor-polski.pl niepoprawnie ją skonfigurował. Program Firefox nie połączył się z nią, aby chronić użytkownika przed kradzieżą informacji. ))))

     Zaś wcześniej wyświtliło iż certyfikat tej witryny utracił ważność dnia dzisiejszego czyli 30 grudnia i bardzo to dziwne
     ponieważ jeszcze nie mineła godzina 24.

     Tak, teraz już moge mieć pewność iż MMS jest przyczyną połowicznej blokady stron Monitora Polskiego (wiele osób używa włąśnie Mozilli) to międzyinnymi dzięki takim mądrym niewaistom jak pani Marsjańka Vismayu.

    • Ciekawyyy

     Zanzaczyłem wyjątek w ustawieniach Mozilli i stronka za jej pomocą już się odpala tak że wredny zabieg cenzorków z Google na szczęście można ominąć.

     Czy potrafi pani Vismayu czytać choć dostatecznie artykuły w j.angielskim ?
     Pytam ponieważ ja nie znam lecz wrzuciłem na translator treść tego paszkwilu kontr MMSowego jaki raczyła pani podać i wynika z niego iż w USA na ponad 300 milinów mieszkańców miały miejsce zaledwie kilkunastokrotnie próby włącznie z udanymi otrucia osób trzecich za pomocą chlorynu sodu oczywiście nie pada interwał czasowy tak że nawet nie sposób tak tendencyjnego bełkotu traktować jako choćby statystyki.

     Nawet mało sprawny intelektualnie po za mądrą inaczej panią Vismayą natychmiast pojmie iż na 300 milionów mieszkańców samych tylko wypadków rowerowych ze skutkiem śmiertelnym jest TYSIĄCE razy więcej aniżeli swoistych kretynów/morderców używających do zbrodni śmierdzącego na metry chlorynu sodu, zamiast wybrać tysiące innych środków nie dając ofierze żadnych szans rozeznania się co do faktycznej treści napoju.

     Po tych ,,licznych” i jakże sugestywnych trupach z rąk morderców no i oczywiście siły niebezpieczniejszego wręcz od cyjanku potasu czy innego arszeniku pada objaśnienie iż legendą jest jakoby MMS leczył malarię.

     Zadam pytanie pani Vismayu nie oczekując odpowiedzi- ten filmik dokumentalny ze wstępniaka https://www.youtube.com/watch?v=Gw0j35ISyqQ podaje nieprawdę jest specyficznym fotomontażem i praktycznie żaden z bambusków nie został faktycznie uleczony czy też pani jest kretynką (oby klasyczną nie intencjonalną) podając tak tendencyjny bełkot w którego ostatnim akapicie jak byk stoi kłamstwo jakoby MMS nie leczył malarii ?

    • Vismaya

     Oczywiście teraz wszystkie nieszczęścia związane z Panem Janem i Panem Markiem będą miały jedną przyczynę – Vismaya … nawet wpadki na serwrerze …

     owszem, Vismaya gwizdnęła sobie na dwóch palcach i strona MP stanęła na jej zamówienie! 😉
     Szczyt głupoty!

    • Vismaya

     cyt, „Nawet mało sprawny intelektualnie po za mądrą inaczej panią Vismayą natychmiast pojmie iż na 300 milionów mieszkańców samych tylko wypadków rowerowych ze skutkiem śmiertelnym jest TYSIĄCE razy więcej aniżeli swoistych kretynów/morderców używających do zbrodni śmierdzącego na metry chlorynu sodu, zamiast wybrać tysiące innych środków nie dając ofierze żadnych szans rozeznania się co do faktycznej treści napoju.”

     no rzeczywiście jesteś inwalidą umysłowym, skoro do tych śmierdzących metrów chlorynu sodu, które masowo dziś trują ludzi dolewasz sobie jeszcze w kropelkach … ale jak chlor podawany przez kroplomierz nie szkodzi … to naprzód… droga wolna … kropelkuj sobie dalej ….ale nie igraj sobie z życiem innych ludzi.

    • Narodowiec

     MMS-a stosowalem na sobie. Przy wadze ponad 90 kg 6-7 kropel nie dawało żadnego efektu. Dopiero 12-13 kropel zadzialalo, ale uwaga zazylem w sobotę a pasożyty uciekały dopiero we wtorek tak intensywnie że nie dałem rady iść do pracy. Natomiast już po oczyszczeniu, dawki odnawiajace 12-13 kropel, po kilku tygodniach, bez żadnego efektu. Jak organizm jest zdrowy i tego nie potrzebuje to tak jakbyś się zwykłej wody napił.

    • Vismaya

     Narodowiec,
     a niby skąd wiesz jak dawkować MMS kiedy sam Marek napisał, że nigdzie nie podają, że to służy do celów wewnętrznych … i można ich pocałować w d…
     ludzie wraz z MMS dostają telepatyczną instrukcje, czy jak to się odbywa …?
     Jak widzisz, niektóre są strasznie tempe jak np ja … i w żaden sposób sobie nie radzę z braniem leków bez instrukcji … muszę też mieć na ulotce dokładny skład chemiczny …

     trza mieć wzgląd i na takich tumanów aby ich nie pozabijać … znaczy same się pozabijają…. bo nikt im tego na siłę do buzi nie wtyka.

     To już bardziej miłosierna jest mafia farmakologiczna, na ich ulotkach znajdziesz wszystko, co dany specyfik robi na plus, co na minus, co w sobie zawiera, jak to używać, w razie draki jak się ratować, podają dokładnie jakie wystąpią symptomy uboczne … i zanim ci podadzą taką chemioterapię każą ci taki papier na dole podpisać … a jak go podpiszesz, a ta terapia uszkodzi cię na zdrowiu czy odbierze życie … sic!,
     to i owszem możesz ty ich pocałować w d…. przegrasz z nimi proces nawet w najlepszym sądzie! Podpisałeś i wiedziałeś na co się piszesz!
     I kto tu kogo przecwanił …. ten co dał rzetelna ulotkę czy ten kto ją zakłamał? Kto ma czystą d…. ?

    • Narodowiec

     Do Vismaya
     Komantarz do postu: https://www.monitor-polski.pl/futurenet-zamiast-facebooka/comment-page-2/#comment-267494
     poszukałem w internecie, porównałem z ulotką jaką dostałem przy zakupie. Tam też było napisane, że to trucizna. Ulotka odwoływała się do pradawnych ludów afrykańskich, że podobno oni to tak stosowali.
     Zresztą dochodziłem sam jaka ilość na mnie działa, zaczynając od najmniejszych dawek, zwiększając o 2 krople za każdym razem gdy nie bylo efektu.

   • Wojox

    To co ja przeżyłem to wiedza współpracownicy z roboty, dzieci i lekarka pogotowia w UK. Nie umarłem od MMSa, używam z głową od chyba 3 lat. Reakcje Herxa przezylem jeszcze po boraxie 3 lata temu. Borax i MMS mądrze używane uwolnią organizm od grzybicy, candydozy, pasożytów i wielu chorób. Choć moje przedawkowanie MMS em, zapaliło mi diodę aby uważać z dawkowaniem. Po tamtym zdarzeniu już 2 raz przechodziłem grypę. Tak mnie odszlamilo że aż się dziwilem ile smarkow człowiek może się pozbyć. Na razie staje na nogi po „przedawkowaniu” MMSem. I wszystkie ostrzeżenia traktuje poważnie. Co do psucia biznesu, to absurd. Kupiłem 2 małe buteleczki i przez 3 lata może 1/10 zuzylem. Ale mam zapas nawet na ciężkie czasy czy epidemie…

  • Ciekawyyy

   Masło maślane o niczym konkretnym napisała pani Vismaya kobieta z
   nieskażonej drobnoustrojami atmosfery Marsa która na nic nie choruje, oczywiście jedynie w oświadczeniach blogowych.
   https://www.monitor-polski.pl/rewizja-sanepidu-u-jana-taratajcio-powodem-m-in-sprzedaz-mms-i-boraksu/comment-page-1/#comment-267257

 • Chudy

  W zwiazku z nagonka na dr Kekusia, nie wiemy jak wyglada aktualnie sprawa procesu Dr Kekus versus Bank Slaski

  • Admin

   Zbyszek wyłączył cały sąd, gdyż sędzia nic nie zrobiła przez 5 lat. Sprawa musi więc trafić wyżej.

   • Chudy

    Ziobro tez robi porządek w Sadach w ostatnich dniach …

    • Admin

     Ja mam o nim dobre zdanie. Poznałem go osobiście, kilka razy robiłem wywiad, odbyłem kilkugodzinne rozmowy, byłem u niego w domu. Patrycję też znam – fajna, normalna babka. Życzę mu jak najlepiej, wiem że nie będzie łatwo.

   • Chudy

    Wiem , ze z tym bankiem i z szefem nie będzie dr Kekusiowi latwo , prosze obejrzec serial polski „Wataha” i to dzieje sie na WSI

 • VIXEN

  Witam , przeczytałem bardzo dokladnie regulamin Futurenet , mnie szczególnie
  zainteresował § 12 NAKAZY I ZAKAZY . Co o tym sądzicie ? Pozdrawiam

 • kk7qq

  Yves Chandelon -Szef NATO (byl glownym rewidentem)
  zostal znaleziony martwy w Belgii po tym jak odkryl alarmujace dowody ze ISIS bylo finansowane przez rzad Stanow Zjednoczonych.
  Zostal znaleziony martwy z pistoletem w prawej dloni ,w domniemanym „samobojstwie”w miescie Andenne w belgijskim Ardeny .
  Czlonkowie rodziny donosza ze Chandelon otrzymywal telefony z pogrozkami przed smiercia a takze podkreslaja ze byl LEWORECZNY ,co powinno wykluczyc pozorna probe samobojcza .
  Wedlug kolejnych raportow policyjnych uzyty pistolet byl niezarejestrowa bronia palna pomimo faktu iz posiadal w domu trzy karabiny zarejestrowane na jego imie .

  Chandelon mial w szczegolnosci do czynienia ze sprawami dotyczacymi zwalczania finansowania terroryzmu. Wedlug mediow, mowil niedawno o dziwnych rozmowach telefonicznych, ktore otrzymywal .Sledztwo jest kontynuowane.

  Jak donosi Pravda.Ru budżety NATO ostatnio wzrosly . Ostatni wzrost był z 26 bln dolarów do 918 bln dolarów. A media USA zastanawia się na co NATO az tyle potrzebuje??!!

  http://www.neonnettle.com/news/1784-nato-auditor-found-dead-after-discovering-the-us-funds-isis

 • Admin

  Przepraszam wszystkich, których komentarzy nie ukazały się – nie było mnie dzisiaj cały dzień przy komputerze.

 • revi

  09. Vito – „Z bratem brat” feat. Stahoo & Karol Chachurski (prod. Shandy)(OFFICIAL VIDEO)
  https://www.youtube.com/watch?v=gSbDQR0SczE

 • denuo

  Znów Szkalują Polskiego Kierowcę? – Jego Bohaterstwo Szkodzi Merkel
  https://www.youtube.com/watch?v=5pbIUFMy_Q4

 • denuo

  Chińska gra geopolityką. Jedwabny Szlak tylko na papierze. Kowalski & Chojecki na żywo 29.12.2016
  https://www.youtube.com/watch?v=PmdI5iWSMlU

  • Stop NWO

   Masz szanowny @denuo zdrowie, żeby słuchać wywody agenta i głupola.
   Kto jest kim w tym tandemie? Jak stawiacie?

 • denuo

  Wojciech Sumliński i śmierć Andrzeja Leppera. Andrzej Lepper został zamordowany
  https://www.youtube.com/watch?v=aUoIqNOL3f8

 • sprawdzam

  http://prawy.pl/43389-szczepionkowy-skansen-w-polsce-zobacz-kto-decyduje-za-ciebie/
  Szczepionkowy skansen w Polsce! Zobacz, kto decyduje za Ciebie!
  Justyna Socha
  Opublikowano 27 grudnia 2016
  Komentarze

  Rodzice dzieci urodzonych od 1 stycznia 2017 r. nie będą mogli odmówić szczepienia przeciw pneumokokom. Dlaczego w Polsce ciągle jest obowiązek chociaż 18 państw Europy daje wybór? Kto i jak decyduje o wyborze szczepionki za rodziców? Dlaczego obowiązkowe szczepienia przeciw pneumokokom są tylko w czterech krajach? Dlaczego wybrano szczepionkę, która zawiera więcej aluminium i nie ma polskiej ulotki?
  Parlamentarny Zespół ds. Bezpieczeństwa Programu Szczepień Ochronnych Dzieci i Dorosłych – 15.12.2016 r.

  Justyna Socha

 • nina

  —-OPOZYCJA w USA–https://www.youtube.com/watch?v=L1vJ3GRz5Jg

 • greg2014

  Groźba wojny NATO przeniesiona 300 000 ludzi na rosyjskiej granicy (?!)
  Tytuł w oryginale:
  „Kriegsgefahr NATO verlegt 300 000 Mann an russische Grenze”

  https://www.youtube.com/watch?v=EwifaYNMe0E&t=0s

  Coś kombinują.

 • kk7qq

  Kazdy SZPEG -KSIECIEM : ISIS = „Israeli Secret Intelligence Service”?

  „Jeder Spion ist ein Prinz: ISIS = „Israeli Secret Intelligence Service”? ”

  https://www.youtube.com/watch?v=dWXx_QX_2Bs

  autorzy Dav Yossi Melman Raviv w wywiadzie z Hostii Brian Lamb.

  Tytul ich ksiazki brzmi ” „Every Spy a Prince ” – jest to pelna historia sluzb wywiadu izraelskiego .
  Ksiazka koncentruje sie na pieciu oddzialach izraelskich sluzb specjalnych i roli poszczegolnych oddzialow .

  • łajza

   @Tor, @Ciekawyyy – przecież nie będę „wywoływał do tablicy” Sowiźrzała – postać złośliwego błazna-psotnika i figlarza, będącego uosobieniem „mądrości ludowej” oraz plebejskiego – często rubasznego – humoru, wywodząca się z folkloru północnych Niemiec, który linkuje do syjoniemieckiej sondażowni!

   „jest nieprawda, gówno prawda i statystyka”, potem długo,długo nic i sondaże

   • sowizdrzał

    Nie wystarczy tylko czytać, trzeba myśleć co się czyta i dlaczego jest ten mój wpis.

  • greg2014

   — tłumaczy Marcin Duma z IBRiS.

   Nasuwa się w tym miejscu pytanie: czy sondaż był przeprowadzany wśród uczestników protestu organizowanego przez KOD? To by wiele wyjaśniało… Trudno bowiem poważnie podchodzić do wyników badań, które stoją w całkowitej sprzeczności z sondażami wyborczymi.==

   🙂

  • P

   Cóż, dzisiaj wp.pl Petru na drugim miejscu…
   „23 proc. ankietowanych uznało, że najlepszym polskim politykiem w 2016 roku był Andrzej Duda. Na drugim miejscu w tym zestawieniu znalazł się Ryszard Petru – oddało na niego głos 16 proc. ankietowanych. Trzecia jest Beata Szydło – 15 proc., czwarty – Paweł Kukiz – 13 proc.”
   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Najnowszy-sondaz-najlepszy-polityk-to-Andrzej-Duda-najgorszy-Jaroslaw-Kaczynski,wid,18656193,wiadomosc.html?ticaid=118595&_ticrsn=5

   Wczoraj zaś ukazał się mocno krytyczny artykuł na temat Petru:
   http://wiadomosci.wp.pl/kat,142834,title,Nie-ma-szans-na-wczesniejsze-wybory-Czy-teraz-PiS-pokaze-ze-Ryszard-Petru-jest-nagi,wid,18655514,wiadomosc.html
   cyt. fragmenty:
   „Sam Petru w jednym z wywiadów – odpierając zarzut, że chce wykreować nagiego króla (PiS) mówiąc, że jest on nagi – bronił się: „Trzeba wyprzedzać fakty i kreować rzeczywistość do przodu”. Zatem kreuje. Kłopot w tym, że z czasem projektowana przyszłość może się zderzyć z rzeczywistością, a Nowoczesna nie będzie miała zasobów, aby tej rzeczywistości stawić czoła.

   Ani nie ma pieniędzy na szeroko zakrojoną działalność, bo utraciła dotacje z budżetu państwa (to ponad 20 mln zł w ciągu najbliższych lat), a wciąż do spłaty ma kredyt zaciągnięty na kampanię 2015 r. Ani nie ma też rzeszy sympatyków, który gotowi byliby licznie wychodzić na ulice. Partia Petru bez dotacji sobie oczywiście poradzi, ale skala jej rzeczywistej działalności będzie ograniczona, z kolei walka o obecność w mediach będzie się musiała zaostrzyć.

   Petru już w tym momencie ukręcił realny bat na samego siebie, a na pewno sprowokował odpowiedz obozu rządzącego na swoje słowne szarże. W Prawie i Sprawiedliwości zapadła bowiem decyzja o tym, aby na początku nowego roku ulicami Warszawy – a dzięki „Solidarności” być może także w innych dużych miastach – zademonstrować społeczne poparcie dla obozu władzy.

 • aniaa

  http://petronews.pl/czytelnik-wios-usuwa-wysoki-wynik-stezenia-benzenu/

  fragment artykułu
  Oznacza to, że WIOŚ usuwa pomiary wówczas, gdy wynik określonej substancji:

  znacząco odbiega od pomiarów wcześniejszych i późniejszych (czyli dotyczy np. tylko jednej godziny),
  nie znajduje potwierdzenia w pozostałych parametrach mierzonych na danej stacji (np. nie nastąpił równoległy wzrost lub spadek stężeń innych badanych substancji lub parametrów meteorologicznych),
  nie potwierdzają tego panujące warunki meteorologiczne,
  nie został potwierdzony na innych stacjach pomiarowych.

  Adam Ludwikowski, mazowiecki wojewódzki inspektor ochrony środowiska podkreśla, że do tych zasad nawiązuje komunikat, który możemy przeczytać na stronie głównej Systemu Oceny Jakości Powietrza w województwie mazowieckim (www.sojp.wios.warszawa.pl), zgodnie z którym: „Prezentowane dane przekazywane są bezpośrednio ze stacji pomiarowych i nie są zweryfikowane przez pracowników WIOŚ. Weryfikacja danych pomiarowych przebiega w dwóch etapach: weryfikacja techniczna prowadzona na bieżąco i weryfikacja merytoryczna przeprowadzana po zakończeniu roku pomiarowego”.

  – Biorąc powyższe pod uwagę, chwilowe odczyty mierników wskazujące na gwałtowny wzrost określonej substancji w powietrzu, tak jak np. sytuacja z 13 grudnia 2016 r. związana z wystąpieniem wysokiego stężenia jednogodzinnego benzenu w Płocku, nie mogą być uwzględniane w rocznej ocenie jakości powietrza, zaś taki wynik, zgodnie z przytoczonymi zasadami, należy uznać za błędny – wyjaśnia mazowiecki wojewódzki inspektor ochrony środowiska.

  13 grudnia o godz. 17 wysokie wskazania (usunięte później) miały również inne węglowodory: toluen, o-ksylen, m,p-ksylen i etylobenzen.

  Ciekawe w ilu miastach trują nas na potege a potem bezczelnie usuwają dane uznając je za błedne

 • stone

  MIlego dnia zycze

  Proponowalbym zaczac korzystac z vpn-a i zapoznac sie blizej z mozliwosciami sieci TOR 🙂

  • Polak Słowianin

   Zostanie nam TOR, bo większość VPN-ów (moim zdaniem „prawie” wszystkie) są pod kontrolą krasnludków z pejsami. To, że dostawcy serwerów VPN mówią, że nie robią logów, etc. – skąd możemy wiedzieć jak jest naprawdę, w tej zakłamanej mariksowej rzeczywistości?

 • Stanisław

  Panie Marku , jeżeli coś stanie się z Pana kanałem na YT i materiały zostaną zablokowane przez USRAELSKĄ mafię , może warto by było ( zanim to nastąpi ) pogrupować tematycznie nagrania jako obrazy iso ( płyt dvd lub cd ) po czym wrzucić je na serwery do wymiany plików , tak aby były dostępne w razie ataku na niezależne media , media jakich Pan jest też ważnym przedstawicielem.

 • stone

  Witam
  zrobic kopie i wrzucic na server offshore, zawsze mozna zrobic zrzutke na oplacenie serwera.Pozdrawiam

 • Domi

  Jesli chodzi o efekt mandeli, to mialam taka sytuacje kilka miesiecy temu, ze bylam pewna ze w biedronce mozna placic bonami sodexo. Co sie okazalo,bony wprowadzili na poczatku grudnia, a ja pamietam ze juz w lecie obok kasy widzialam naklejki, ze mozna placic bonami.

 • nina

  —-BANKI w Rosji –https://treborok.wordpress.com/tajemnicze-ruchy-banku-centralnego-fr-i-oczekiwanie-na-katastrofe/?preview=true

 • MajaWalia27

  Czytalam dzis wywiad z Kobra, i zgadzam sie z nim,ze NIC nie da tworzenie ‚fake nwes’ a wrecz przeciwnie duza czesc ludzi z ciekawosci i przekornej ludzkiej natury podazy za informacjiami,ktore maja byc ‚blokowane’….co TYLKO WZMOCNI dzialanie wszystkich niezaleznych portali informacyjnych- takich jak TEN. Po drugie zgadzam sie takze z tym,ze ta afera pedofilii pod tytulem :’pizzagate’ jest dopiero POCZATKIEM, to nie zostanie zatrzymane, a wrecz przciwnie w pewnym momencie dojdzie do MASOWYCH ARESZTOWAN tych ZBRODNAIRZY. Przestana byc BEZKARNI. JUZ PRZESTAJA- poczytajcie o aferze w Wielkiej Brytanii- w klubach sportowych i aresztowaniach, jest podejrzanych 500 osob, bardzo WPLYWOWYCH. To nie JEDYNE sledztwo w sprawie pedofilii. Bardzo ciekawa osoba i moim zdaniem WIARYGODNA, o ktorym wspominal i pasal Pan Marek jest Steve Pieczenik- moim zdaniem za nim stoi duza grupa zaangazowanych czynnie ludzi z pozytywnej frakcji wojskowej i wywiadowczej w USA. Co do Pana Trumpa- powiem,ze WSZYSTKO jest mozliwe. On ma wolna wole jak kazdy z nas. CZAS pokaze, czy bedzie drugim Snowdenem czy marionetka poslugujaca sie pustoslowiem….wspolpraca ze zbrodniarzem Kissingerem bardzo mi sie nie podoba:(.

  • Admin

   Wytłuściłem, bo niemal w 100% się zgadzam.

   • Okto

    Też uważam, że czas pokaże kim tak naprawdę jest Donald Trump…. Tak mi przyszło, do głowy, że pomysł, pod sztandarowym hasłem brzmiącym „Uczyńmy Amerykę znowu wielką” głoszonym przez niego w kampanii wyborczej może okazać się dalszym krokiem do utworzenia NWO. Tak sobie myślę: „Uczyńmy Amerykę znowu wielką,[aby nasz rząd był Jednym Światowym Rządem]”. Ale z drugiej strony, biorąc pod uwagę sprzeciw głównych mediów wobec jego kandydatury… Dlatego czas pokaże na czym polegał tak naprawdę wybór w USA

    • MajaWalia27

     Wstawiam ponizej fragment z wywiadu z Kobra. Mozna go sterscic w kilku slowach w ten sposb,ze wazne jest to, ‚kto’ stoi za Trumpem. Kobra mowi,ze to nie slowa a czyny sa swiadectwem prawdy. ( ‚po czynach ich poznacie’). I generalnie,ze nastepne miesiace pozakza KIM tak naprawde jest Prezydent Trump. Jest tutaj jeszcze mowa o tym, by nie zasilac paliwem spekulacyjnym tego wszytkiego,a jedynie patrzec i sie uczyc. Podsumowujac akurat Kobra nie jest zbyt optymistycznie nastawiony do pana Trumpa. Oby sie mylil.

     Lynn – Donald Trump was confirmed as the 45th President of the United States after a vote of the Electoral College on December 19th. President Trump says and claims to be “anti-establishment” but yet he is choosing and appointing transitional CEO’s and Zionists to his cabinet. Do you have any comment on this Cobra?

     COBRA – OK. I think I have already answered this question about Trump, who is behind Trump and I would say that actions speak louder than words and few months from now you’ll see how his presidency is. And I would not give fuel to any speculation. Just watch and learn.

     Lynn – Do you think he is at all working for the Light? Is there an inclination there?

     COBRA – There is a certain potential within him for the light. I would not be overly optimistic.

     I totally agree … Trumps actions are speaking far louder than his words. And I’m not overly optimistic in his potential to work within the light.

    • Vismaya

     Kim jest Trump?
     Tego do końca nie da się jeszcze dzisiaj powiedzieć …
     ale z poczty pantoflowej krążącej na tym terenie wiem, że w ostatnich dniach podobno był na niego planowany zamach … w jego rezydencji,
     podobno go udaremniono …
     czy to prawda? Na 100% nie mogę tego stwierdzić.
     Jeśli tak, to ten Trump komuś mocno nie pasuje …
     teraz tylko pytanie: KOMU?

   • MajaWalia27

    Dziekuje za to wyroznienie. Ja czasem mam potrzebe napisania czegos co ‚doda nam wyszystkim odwagi’-ze swojej strony chce Ci rowniez podziekowac za Twoj blog, dla mnie osobicie jeden z najcenniejszych w Polsce. Piszesz o waznych sprawach jak afera ‚pizzagate’. Przytaczasz zdania takich osob jak Steve Piechenik czy Jullian Assange. Dla mnie sa to bohaterowie i prawdziwi ‚Wojownicy Swiatla’ w tych ekstremalnie trudnych czasach. Takie Osoby mamy takze w Polsce, jak chocby Pan Jan Taratajcio czy Pan Zieba. I WIELU innych Wspanialych Ludzi( Pani Justyna Socha) Ciesze sie,ze moge na Twoim blogu dotrzec do informacji od wiarygodnych informatorow, ktore ‚rezonuja’ z ta potrzeba szukania prawdy jaka ma chyba kazda Ludzka Istota.

  • maniek-Drugi

   …MajaWalia27

   …40-stego_maja…

   http://www.rojakpot.com/organ-farm-malaysian-thai-border/

   …czy_ktos_za-to_siedzi-albo_prowadzi_sie-jakies-sledztwo?…takich-farm_lub_tzw_”wysp”jest_setki!!…policja-o_nich_wie!…po-ryju-dostają_tylko_ci-którzy_to_próbują_nagłosnic!…byłas_kiedys_na_pedo-stronach?…wejdz_i-zobacz…zwątpisz!…jest-tego_DZIESIATKI_TYSIĘCY-I-CIA~GLE-PRZYBYWA….a_nagłasnianie_tego_tematu/tzw-„okno_owertona/tylko_temu_słuzy!…robi_sie-raban-publika_sie_burzy…i_jutro-kiepsy_znowu-w-akcji!…Monitorku_dlaczego_nie-ruszyłeś_tego_tematu_tylko_tego_”bidnego”_Polańskiego…:D…jego_panienka_ma_juz_pewnie_z_50_lat…a_do_”akcji”…popchneła_ją-mamuska!…to_tez_okno_owertona!…poza_tym_jakby_mi-zachlastali_swieżą_zone_w_ciąży…to_chyba-tez-nie-pytałbym_panienki_o-dowód…
   Niedługo_Franek_uzna-pedofilie_jak_coś_”normalnego”…i_parafjanie_przejdą_nad-tym-do-porządku_dziennego!

   https://www.youtube.com/watch?v=hSTp6ltT9LY

   https://www.youtube.com/results?search_query=Pope+Francis+Declares+Lucifer+As+God+-napisy-pl

  • Adrian

   Czy możesz podać nam link do tego wywiadu?

   • MajaWalia27

    Wywiad z Kobra jest po angielsku. Ja czytajac go w wiekszosci rozumiem jego sens ( jestem w trakcie nauki angielskiego- ale do perfekcji mi daleko,ze hej).Natomiast z tego co slyszalam jak masz przegladarke ‚chrome’ to mozna automatycznie przetlumaczyc ten tekst wcikajac chyba prawy przycisk myszki- wyswietli sie wtedy okienko z opcja ‚translate’-:) Mam nadzieje,ze nic nie ‚namotalam’- technika nie jest moja mocna strona;P.

    http://prepareforchange.net/2016/12/27/cobra-prepare-for-change-december-interview/

   • MajaWalia27

    Super, dzieki Adrian. Ja osobiscie uwazam za cenny blog Kobry. Uwazam,ze wiele alternatywnych zrodel informacyjnych zaczyna sie ciekawie ‚zazebiac’ w tych czasach. Staram sie nie patrzec na roznice a szukac tego co jest wspolnym , szerszym spojrzeniem na sytuacje jaka mamy obecnie na ziemii. Zauwazylam,ze takie osoby jak Corey Goody, Simon Parkes, Kobra , czasem Ben Fulford i Pan Marek autor tego bloga mowia w jakims aspekcie o podobnych rzeczach, wydarzeniach. Mam wrazenie,ze wszyscy oni znaja jakas czesc prawdy i jak z puzzli probuja ulozyc to w calosc. My zapewne robimy podobnie? Mozna kierowac sie intuicja i jakims naszym wewnetrznym przewodnictwem. Ze mna Kobra ‚rezeonuje’ choc nie wszystko co On pisze rozumiem, nie we wszystko wierze, niektore rzeczy kwestionuje ( nie ufam zbawiennej misji Peljadian czy jakiejs innej rasy ET). Jesli uznasz Jego informacje za wartosciowe – mozesz zapoznac sie z Jego blogiem na stronie Krystal:

    https://krystal28.wordpress.com/category/kobra/

    https://krystal28.wordpress.com/category/kobra/

    • Adrian

     Dziękuję za linki Maja. Oczywiście temat jest mi bardzo dobrze znany, gdyż codziennie śledzę wpisy tych osób. To co mówi Corey jest bliskie memu sercu, jednak nie wykluczam możliwości, że i on (razem z Wilcockiem) mogli zostać zmanipulowani w kierunku przekazywania nieprawdziwych informacji. Na dzień dzisiejszy jednakże głęboko wierzę w to co oni mówią – to do mnie przemawia. Ja proponowałbym zachować czujność, przeglądać też inne informacje i co najważniejsze otwierać się na inne informacje.
     Zdecydowanie polecam:
     https://kosmiczne-ujawnienie.blogspot.co.at/p/spis-odcinkow.html

    • Adrian

     Tłumaczenie już jest. Dzięki Krystal:)

    • greg2014

     Tłumaczenie już jest. Dzięki Krystal:)

     Gdzie jest?

 • kk7qq

  z plotek – Wojna w Hollywood: George Michael w ofierze? Kanye West vs. De Niro i DiCaprio

  https://www.youtube.com/watch?v=AVwfKTq_s8s

  ——–

  Georg Michael pozostawil po sobie piekny dorobek …

  https://www.youtube.com/watch?v=ulhoKujT2G8

 • Tomisław

  Tymczasem niemieckie media informują o 300000 armi nato na granicy z Rosją
  https://youtu.be/EwifaYNMe0E

 • Jan

  Pierdu, pierdu po co tu wydziwiasz..? A może to ciężarowka to statek UFO… puknij sie w głpwe.

  • poprawczak

   Nie.

  • greg2014

   Może i nie, ale jak ciężarówka z naczepą wjechała 60 km/h
   w ten wąski pas i zaraz skręciła?
   http://www.gazetawarszawska.com/images/800f72.jpg

   Są wątpliwości, nie patrząc na pozostałe argumenty w artykule.

   • poprawczak

    Domyślam się, że kierowca dodając gazu rozpędził ją do 60km/h a potem przekręcając kierownicę pod odpowiedni kąt wykonał skręt. Jakbyś umiał obsługiwać samochód to byś wiedział.

    • greg2014

     Domyślam się, że kierowca dodając gazu rozpędził ją do 60km/h a potem przekręcając kierownicę pod odpowiedni kąt wykonał skręt. Jakbyś umiał obsługiwać samochód to byś wiedział.

     Obejrzyj jeszcze raz zdjęcie i pomyśl.
     nie mozna takim wozem z naczepą wjechac na tej prędkosci
     pomiedzy słup w zakret nie tratując (nie naruszonych..)
     Budek handlowych.
     Nie trzeba byc Kubicą, żeby to zauwazyć..

 • czaro

  Pobudka dla fanów Trumpa: „Henry Kissinger doradcą Trumpa ds. polityki zagranicznej”.

  http://detektywprawdy.pl/2016/12/27/pobudka-dla-fanow-trumpa-henry-kissinger-doradca-trumpa-ds-polityki-zagranicznej/

  • nina

   —– a gdyby napisać do Trampa, przedstawić opinię Polaków o Kissingerze?. Może on NIE WIE ?!. Całkiem możliwe ,że zwyczajnie NIE WIE !.

   • greg2014

    Czego nie wie?
    Dostał controllera, czas pokaże jak to sie potoczy.

    • poprawczak

     Powiedziałbym, że czas już pokazuje. Kissinger doradzcą… na jakie jeszcze znaki czekasz? Pewnie jak Trump złoży dziecko w ofierze w TV na żywo to też powiesz ‚dostał controllera, czas pokaże’.

    • greg2014

     Czas pokaże, widać że prerogatywy waszyngtońskie się zmieniły,
     ale łudzenie się że ”kissingery” odpuszczą jest naiwnością.
     Jeżeli mają plan, będą go usilnie realizować.

    • greg2014

     Na pewno zrobienie Heńka doradcą jest kubłem wody dla wierzących, że Trump jest objawieniem jasności.
     Wizyty Henia w Moskwie i ”radość” po jego wyborze w Rosji
     o czymś świadczy.
     Nie wiemy wszystkiego, panie sceptyku.

    • dogreg

     naturopathopinion.com

     Greg na marginesie, czytales może ksiązki Grzebyka?

    • greg2014

     Nie miałem okazji, ale jest we właściwej drużynie:

     SZEPTEM, ODC. 5

     https://vod.tvp.pl/27587890/odc-1
     Tu widać, że właśnie ten odcinek z J.Sochą i R. Grzebykiem
     został ‚zniknięty’ na wniosek przedstawiciela urzędnika
     ministerstwa ”zdrowia”.

    • sprawdzam

     Prócz braku 5 odcinka, nie ma jeszcze tylko ósmego. Ciekawe o czym był.

 • adam

  A nunczako będzie jeszcze można kupić ???

 • Kurdupel

  Polecam Panu zrobić backup bazy danych po każdym nowym wpisie, dopóki jeszcze ta strona działa. W razie zablokowania tej strony może ją Pan reanimować w 15 minut przenosząc ją na inny serwer wraz ze wszystkimi komentarzami itd. Polecam także zgrać cały folder z grafiką dodawaną do wpisów oraz szablon strony.

 • VIXEN

  pl.monitor-polski na Freenet/FMS

  • komentator

   Dokładnie, stronę przenieść na freenet,
   Natomiast blogi i konta FB na diasporę, która jest wolnym systemem rozproszonym, nie powiązanym z żadnymi korporacjami.

 • kk7qq

  Gumowe dzieci dla pedofilów [ZDJĘCIA]

  Ta ‚sex-zabawka’ ma zapobiegać gwałtom?

  http://www.supermamy.pl/styl-zycia/sekslalki-dla-pedofilow,8466,1

  Imitują dziewczynki i chłopców i na pierwszy rzut oka wyglądają jak prawdziwe dzieci. Odbiorców nie brakuje. Na tak szalony pomysł wpadła japońska firma, podobny pomysł zrealizowano w Chinach, podobna firma powstała w USA. Chętnych nie brakuje, w Australli ilość sprowadzanych nielegalnie lalek tego typu z Japonii jest poważnym problemem. Twórcy twierdzą jednogłośnie, że takie seks-lalki o powierzchowności dzieci są doskonałym narzędziem do walki z wykorzystywaniem seksualnym prawdziwych dzieci. Shin Takagi, założyciel japońskiej firmy Trottla mówi, że takie seks-zabawki pozwalają rozładować seksualne napięcie w bezpieczny sposób….

  • Vismaya

   … aha … albo powodują większy apetyt na żywe ciało ….
   to tak jakby głodnego nakarmił sztuczną marchewką. 😉

   • kk7qq

    tak Vismaya@ to wszytsko jest chore 🙁

    Chcialabym zeby natychmist moc uratowac te wszytskie biedne dzieciaczki z lap oprawcow .

    To sie dzieje caly czas a oni bezkarni bo siedza zbyt wysoko by mogla siegnac ich kara ale to sie musi

    rychlo skonczyc i musi spotkac ich sroga kara !

 • kk7qq

  Jakiez to przeogromne kreatury zamieszkuje Belgie -Bruksele ?!

  W przypadku afery MARC DUTROUX zaangazowany byl caly belgijski rzad 🙁
  tak jak zeznaje ta kobieta z najwyzszych szczebli – ministrowie , urzednicy panstwowi, sedziowie etc. – sa sprawcami !
  W przypadku Marc Dutroux 27 swiadkow zmarlo zanim mogli
  zeznawac w sadzie, a jeden z prokuratorow, koryotry moglby odkryc ujawnic wydarzenie rowniei zostal znaleziony martwy ….. jaki dziwny zbieg okolicznosci

 • kk7qq

  Anne Lucas dorastala i wychowywala sie w Belgii .
  W swoje 6 urodziny zostala sprzedana przez wlasnych rodzicow morderczej siatce pedofilskiej gdzie byla przez 5.5 roku wykorzystywana ,setki , tysiace razy gwalcona .
  Czesc mezczyzn ktora uczesczala do pewnego eksluzywnego klubu,bywala tam z roznych powodow ,byly tam olbrzymie ilosci alkoholu i narkotykow ale dzieci byly tam absolutnie najdrozszym towarem , byly uzywane przedewszytskim do sexu .
  Klub byl odwiedzany rowniez przez paru arystokratow ktorzy lubili te dzieci zabijac i w koncu przyszedl jej czas gdy majac 11 lat miala zostac zamordowana ,byla torturowana ,naprawde przerazliwie okrutnie , przywiazana do rzezniczego stolu ,oprawca byl az czarny od dzieciecej krwi ktore byly przed nia …byla tam przez pare godzin…cale cialo w bliznach przypomina o kazdej chwili tam spedzonej ,myslala ze juz ja zabija tak jak inne dzieci ale zostala zapomniana …nie byla gotowa zginac .
  Ktos z wewnatrz tej siatki pokochal ja tak mocno by ja uratowac ,trzymal ja z dala od narkotykow i prostytucji,wywiozl ja z Belgii …

  -Opfer von rituellem Missbrauch: „Ich wurde als Kind hunderte Stunden lang vergewaltigt.”

  https://www.youtube.com/watch?v=hWIkneS9vQQ

  • Stanisław

   Dziękuję za link, poszło na jeden z portali, niech ludzie się z tym zapoznają z tym co te USRAELSKIE urwysyny wyrabiają.

  • P

   To jest nawet na wirtualnej polsce:
   http://kobieta.wp.pl/miala-6-lat-gdy-matka-ja-sprzedala-w-klubach-dzieci-traktowano-jak-przedmioty-6074096312164993a

   cyt:
   „Miała 6 lat, gdy matka ją sprzedała. „W klubach dzieci traktowano jak przedmioty”
   – Mam na imię Anneke Lucas. Jestem mamą i bizneswoman. Jestem też ofiarą handlu dziećmi – zaczyna swoją opowieść Belgijka. Tuż po 6. urodzinach została sprzedana siatce pedofilii. Wśród oprawców były elity, członkowie belgijskiego rządu. Tylko jeden człowiek został skazany.”

  • greg2014

   W swoje 6 urodziny zostala sprzedana przez wlasnych rodzicow==

   Nie znam rodziców, którzy ‚sprzedają’ swoje dzieci siatkom pedofilskim!
   Pomijając SYSTEM ADOPCYJNY, w który zamieszany jest bohobojny kler i sądownictwo polskojęzyczne z ”rodzinami zastępczymi” ..
   Sam fakt, jeżeli zaistniał takowy jest zwyrodnialstwem antyludzkim!

   Nie było już informacji o sprzedaży chłopca do Belgii sprzed kilku miesięcy?
   Jeżeli Fulford i Pieczenik mają rację szlag ich trafi po kolei.

 • Wojox

  Prosze o wtyczke do zapisu zawartosci strony w jakims sensownym formacie.
  Bylo kiedys, zapisz strone do pdf…

 • Radek

  To jak działa facebook doskonale opisuje ten artykuł, dodatkowo wchodzą w grę przeróżne osoby, które mogą śledzić nas w sieci – jeżeli ktoś potrzebuje więcej informacji to wystarczy obejrzeć ten krótki filmik http://www.blasty.pl/15170/facebook-wrozbita niestety w języku angielskim ale pięknie obrazuje jak działa machina i w jaki sposób możemy być inwigilowani.

 • Wojox

  Nic juz ich nie uratuje.
  2 ostatnie czasze gniewu bozego po kolei sa wylewane.
  1. Na tron Besti (tu rozpaczliwe rechotanie sie zaczyna, co pan Marek zauwaa od dawna)
  2. Na powietrze (to cale zaklamane media, tym czym oddycha symboliczny swiat)

  Na prawde dzieja sie wspaniale rzeczy, nic nie uratuje satanistow…

 • Bon Ton

  Jeśli chodzi o FUTURNET, to coś mi to śmierdzi UNILEVER… Pamiętacie swego czasu piramidy finansowe… ale mogę się mylić.. kto ma możliowści niech sprawdzi żebyśmy się nie pakowali w jakieś niesprawdzone dobrze sieci..

  • Jerzy Suchaniak

   Dobry wieczór. Futurenet jest platformą społecznościową, a nie biznesem typu inwestycyjnego. Jego działanie jest podobne do fb, ale różni się w wielu aspektach. Piszę, bo jestem już ponad rok związany z tą platformą i dobrze mi z tym, że żaden syjonista nie analizuje tego co piszę.

   • Peryskop

    Skąd ta pewność, że nikt nie analizuje ?

    • greg2014

     Właśnie, wszystko analizują, a tego akurat nie.. 😉

    • poprawczak

     Wow, ‚sceptyczny greg’. Jesteś tutaj nowy, prawda? Pisał tu kiedyś inny greg ale on wierzył we wszystko co przeczytał.

    • greg2014

     Tak, jestem nowy.

    • Jerzy Suchaniak

     Futurenet jest polskim projektem. Romana Ziemiana znam i jest to facet z jajami. Wiadomo, że nigdy nie mówi sie nigdy, ale prawdopodobieństwo, że platforma jest inwigilowana, na chwile obecną jest nikłe. Zarejestruj się, rozejrzyj. Zobacz co ludzie piszą. Jakie są grupy mówiące o tematach niewygodnych. Jak nie zobaczysz, to sie nie dowiesz. Jak się zapoznasz z platformą, to wtedy ujrzysz poważną różnicę w stosunku do fb. Tam rudy syjonista zgarnia całą kasę dla siebie, Futurenet płaci ludziom za aktywność. Jak oswoisz się ze wszystkimi tajnikami, to pokażę program revshare’owy, z którym spięty jest Futurenet. Możesz tam zarabiać ale nie musisz. Jedno jest pewne Future nie gryzie. Link do rejestracji we wpisie.

 • takie tam...

  Jak to jest możliwe, że NIEPORÓWNYWALNA WIĘKSZOŚĆ społeczeństwa jest zastraszana przez NIEPORÓWNYWALNĄ MNIEJSZOŚĆ społeczeństwa – przez człekokształtne, cywilizacyjne odpady ?! Co daje tym szczurom taką PSYCHOLOGICZNĄ przewagę ?! Czy to jest NORMALNA relacja społeczna ?!

  • Bon Ton

   Ludzie nie mają odpowiedniej wiedzy aby rozeznać się w rzeczywistości…

   „Nie na darmo nasi niewidzialni oprawcy, usunęli prawie ze wszystkich polskich szkół i uczelni, takie obowiązkowe wcześniej przedmioty jak łacina, logika wg Arystotelesa, prawdziwa historia, oraz filozofia oparta na naszej cywilizacji łacińskiej.

   Zrobiono to po to, abyśmy stali się ludźmi niezdolnymi do twórczego abstrakcyjnego myślenia i do naukowego odkrywania prawdy obiektywnej o otaczającej nas rzeczywistości i do odkrywania rządzących tą rzeczywistością praw. Uczyniono nas narodem biernym, bezwolnie akceptującym, nielogiczne często decyzje rządu czy też każde niesprawiedliwe i niesłuszne lecz przyjęte przez sejm prawo.” więcej: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/12/22/ekonomisci-do-lamusa-matematycy-filozofowie-logicy-informatycy-do-dziela/

  • tak to możliwe, że żadnemu jeszcze łep nie spadł karku. Nie ma strachu i oporu jest przyzwolenie

 • Vialacta

  Panie Admini, mam poważne pytanie. Ile osób odwiedza tą stronę? Chodzi mi o liczbę stałych czytelników. Czytając komentarze wygląda to jakby było tu aktywnych może 10 osób z czego tylko greg wypowiada się na poważnie, pozostali albo robią sobie jaja albo są agentami. Nie wierzę, że tak mało osób zna prawdę na temat systemu i śledzi te wiadomości więc pewnie większość po prostu nie komentuje.

  • Admin

   ok 20-22,000 dziennie.

  • takie tam...

   POWAŻNE to jest TYLKO TO, co dotyczy realizacji INTERESU NAJWYŻSZEGO, a cała reszta – czyli to wszystko co realizowane jest jako interesy PODRZĘDNE w ramach interesu NAJWYŻSZEGO – jest wprawdzie do pewnego stopnia istotne, ale NIEPOWAŻANE, z punktu widzenia interesu najwyższego.

   Wyobraź /my sobie firmę, która ma ZARZĄD i ten zarząd ma swoje OKREŚLONE INTERESY do realizacji i są to INTERESY ZARZĄDU, czy interesy NAJWYŻSZEGO RZĘDU, czyli INTERESY NAJWAŻNIEJSZE.

   Jednak aby te NAJWAŻNIEJSZE interesy ZARZĄDU mogły być realizowane, trzeba mieć do tego LUDZI i dać tym ludziom zarobić, aby motywować ich do realizacji interesów ZARZĄDU. Wówczas można powiedzieć, że „narzędzia wykonawcze”, którymi posługuje się ZARZĄD w celu realizowania swoich NAJWAŻNIEJSZYCH INTERESÓW, realizują – w ramach tego najważniejszego/najwyższego interesu – także swoje własne interesy, które są interesami „niższego rzędu”.

   i teraz ludzkość MUSI UŚWIADOMIĆ SOBIE, że – aby ostatecznie UDUPIĆ WSZYSTKIE istniejące „ziemskie” INTERESY – trzeba ZACZĄĆ od UDUPIENIA INTERESU NAJWYŻSZEGO, czyli INTERESU ZARZĄDU, bo wtedy wszystkie PODRZĘDNE INTERESY, same się PO-sypią w PiS-du! 🙂

   W ZWIĄZKU Z TYM, czy WIESZ JAKI JEST INTERES NAJWYŻSZY REALIZOWANY NA TEJ PLANECIE?

   TEN INTERES to – mówiąc ziemskim językiem biznesowym – WALKA o UDZIAŁY w RYNKU, tylko, że w przypadku realizacji INTERESU NAJWYŻSZEGO, chodzi o udziały w rynku, jakim jest WSZECH-ŚWIAT 🙂
   Prościej mówiąc – trwa walka o POZYSKANE TERYTORIUM, jakim jest CAŁA planeta, na której zamieszkuje CAŁA ziemska CYWILIZACJA i WŁĄCZENIE tego terytorium do kosmicznego „planu zagospodarowania terenu-ów”, na których realizowane są INTERESY ŚWIATŁA.

   INTERES NAJWYŻSZEGO RZĘDU, to walka ŚWIATŁA i CIEMNOŚCI o UDZIAŁY w kosmicznym RYNKU, a w związku z tym…

   CAŁA RESZTA jest REALIZOWANA w RAMACH tego INTERESU NAJWYŻSZEGO, więc wszystkie te „ziemskie problemy”, którymi ludzie zawracają sobie doopy, są interesami PODRZĘDNYMI realizowanymi w RAMACH interesu NAJWYŻSZEGO, czyli są to sprawy – tak naprawdę – BEZ ZNACZENIA, ponieważ ostateczne UDUPIENIE interesu NAJWYŻSZEGO dotychczasowemu „zarządowi” tej planety, jakim jest CIEMNOŚĆ, powoduje NATYCHMIASTOWE ZNISZCZENIE WSZYSTKICH INTERESÓW PODRZĘDNYCH, które społeczeństwo, w swej naiwności, uważa za najistotniejsze…

   A to, co jest NAJTRUDNIEJSZE w tej wojnie o UDZIAŁY w kosmicznym RYNKU, co jest najtrudniejsze w tym ostatecznym UDUPIENIU interesu NAJWYŻSZEGO, to spowodowanie takiej ZMIANY ŚWIADOMOŚCI ZBIOROWEJ, aby ludzie ZACZĘLI PATRZEĆ wreszcie TAM, gdzie powinni, a nie tam, gdzie ZAPROGRAMOWANO ich, aby patrzyli, na rzeczy pozbawione znaczenia, by w ten sposób ODWRACAĆ naszą UWAGĘ od tego, co jest NAPRAWDĘ WAŻNE…

   Posłuchajcie tego: https://www.youtube.com/watch?v=gwa23hXzz_A – „śpiący bogowie – ludzkość” gdzie w 8:40 słyszymy:

   „… a jeśli w JEDNYM DNIU WSZYSCY LUDZIE na świecie, PRZESTALIBY się INTERESOWAĆ tym, co MÓWIĄ politycy, co WYMYŚLIŁY różne instytucje dla zmiany ludzkiego życia, i te dobre i te złe, to myślicie, że jeszcze PRZEZ MOMENT przetrwałyby te SYSTEMY z ich PROJEKTAMI i cokolwiek miałoby szansę realizować się na PLANIE MATERIALNYM? NIE” – taki jest właśnie INTERES NAJWYŻSZY, aby PRZESTAĆ INTERESOWAĆ SIĘ tym WSZYSTKIM, co nam MÓWIĄ i WYMYŚLAJĄ bo TYLKO TAK ODZYSKUJEMY PEŁNĄ WŁADZĘ NAD NASZYM ŻYCIEM, kiedy ODRZUCAMY to WSZYSTKO, czym jesteśmy ZARZUCANI !:)

   dlatego teraz wyobrażasz /my sobie NOWĄ świadomość zbiorową i TYLKO taki stan świadomości zbiorowej jest teraz programowany, w którym:

   WSZYSCY LUDZIE w POLSCE już PRZESTALI INTERESOWAĆ się tym co MÓWIĄ NAM marionetki uchodzące za polityków
   WSZYSCY przestaliśmy INTERESOWAĆ SIĘ tym WSZYSTKIM co dotąd WYMYŚLAŁY nam te marionetki oraz wszystkie instytucje narzucające nam prawa by nas CORAZ BARDZIEJ OGRANICZAĆ tymi prawami

   więc teraz:
   WIDZISZ JAK TO WSZYSTKO CO POWYMYŚLALI i po-NARZUCALI NAM DO TEJ PORY BEZWZGLĘDNIE UPADA i ZNIKA z NASZEGO ŻYCIA na ZAWSZE

   równocześnie:
   WIDZISZ JAK POLSKA ODRADZA SIĘ NA FUNDAMENCIE KTÓRYM JEST ŚWIADOMA WSPÓŁPRACA KAŻDEJ ISTOTY z DYNAMIKĄ INTELIGENTNEJ SAMOORGANIZACJI ZWANEJ BOGIEM oraz POPRZEZ tę DYNAMIKĘ INTELIGENTNEJ SAMOORGANIZACJI

   KAŻDA ISTOTA w POLSCE OPIERA SWOJE ŻYCIE oraz CAŁY ROZWÓJ SPOŁECZNY NA DYNAMICE INTELIGENTNEJ SAMOORGANIZACJI
   ŚWIADOMOŚĆ ZBIOROWA która KREUJE TERYTORIUM POLSKI BEZWZGLĘDNIE WYKLUCZA ISTNIENIE NA TERYTORIUM POLSKI ISTOT OPIERAJĄCYCH SWOJE ŻYCIE NA DOTYCHCZASOWYCH ZASADACH

   KAŻDA ISTOTA ŻYJĄCA NA TERYTORIUM POLSKI DZIAŁA W INTERESIE NAJWYŻSZYM – W INTERESIE ŚWIATŁA
   KAŻDA ISTOTA OPIERAJĄCA SIĘ TEJ ZMIANIE ŚWIADOMOŚCI i DZIAŁAJĄCA WBREW INTERESOWI ŚWIATŁA TRACI WSZYSTKIE SWOJE NARZĘDZIA JAKIMI POSŁUGIWAŁA SIĘ w SWOIM DZIAŁANIU i STAJE SIĘ BEZUŻYTECZNA w DALSZYM DZIAŁANIU

 • eligiusz

  ciekawa dyskusja warto posłuchać https://www.youtube.com/watch?v=hqUXKdCvNuY

  • Vismaya

   Jeśli filmiki really zawierają prawdę, żadna siła by mnie nie zmusiła do ich zdjęcia z netu, chyba, że zostały by odgórnie zablokowane ręką drugiej osoby.
   Takich filmików zakazanych mamy na stronie całą masę,
   które głoszą niewygodną prawdę i nikt się ich nie czepia….
   bo nie ma podstaw prawnych.

   • sprawdzam

    Polecam dyskusję poleconą przez ~eligiusza.
    Trzeba sobie zarezerwować sporo czasu, ale warto, wysłuchać i przekazywać dalej.

   • Bartek Modny

    Mam takie pytanie do Ciebie niezwiązane z postem głównym. Brałaś kiedyś MMS ?

    • Bartek Modny

     P.S. Vismaya

    • Vismaya

     Bartek Modry…
     nie, nie brałam …
     ponieważ ja w ogóle nie zażywam suplementów,
     pierwsze nie mam takiej potrzeby …
     drugie, jest dziesiątki innych zamienników,
     które od wieków są sprawdzone i nie wywołują kontrowersji …
     i aby wzmocnić ukł. immunologiczny można je pić w postaci herbat albo jeść w postaci sałatek:
     prosty przykład: pokrzywa, mlecz, skrzyp, róża, głóg, piołun, dziurawiec …. jest tego pod dostatkiem i lista duga …. w dodatku za darmo. Trza tylko wyjść na pole.
     Nawet zwierzęta leczę w ten sposób.

    • Bartek Modny

     A brzuszek Cię bolał kiedyś, jakieś silne zatrucie, ostre bóle, bardzo nieprzyjemne ? 5 lub 6 lub 7 lub 8 lub 9 kropel MMS aktywowanych sokiem z cytryny, stosunku 5:1 (5-kropel cytryna, 1 -kropla MMS), pół godziny i po bólu. Oczywiście żadnej witaminy C w tym czasie, bo po prostu zobojętnia reakcję. Wyleczenie 100% skuteczne bez nawrotów żadnych, polecam.

    • Vismaya

     Bolał i mnie brzuszek i moje dziecko i wielu innych moich znajomych ….
     dam ci na to wspaniałą receptę, przegoni każde nawet wielkie zatrucie pokarmowe.
     1 łyżeczkę majeranku, 1 łyżeczkę kminku, zmieszaj razem… weź pół łyżeczki tej mieszanki i włóż do ust,
     do tego potężny łyk wody czy innego płynu (sok, herbata) i przełknij, za 15 minut powtórz kurację ….
     gwarantuję, że za godzinę brzuszek będzie czuł się dobrze…
     a jak nie to powtórz kurację ….

     A majeranek i kminek są w kuchni każdej dobrej gospodyni i nie trzeba ich daleko szukać.
     Ale ty się lecz jak chcesz … możesz pić i zajzajer …

    • Bartek Modny

     😀 Bardzo dziękuję za receptę, jak mi się MMS, skończy i w razie bólu brzucha, spróbuję wykorzystać.

    • Vismaya

     BM,
     Dziękuję, że ci się na coś przydałam.

    • Bartek Modny

     :)))

   • Bartek Modny

    P.S. Oczywiście takie dawkowanie w leczeniu wymienionych wyżej dolegliwości musi być poprzedzone wcześniejszym braniem MMS w celu oczyszczenia organizmu, zaczyna się od jednej kropli i stopniowo dzień po dniu lub dłuższy interwał czasowy, nawet do 15 kropel.
    Potem można już po dłuższym czasie bez wcześniejszego oczyszczania serwować od 5 do 9 kropel, np, na ból brzucha.

    • greg2014

     Na wszelkie bóle, również nowotworowe:

     Dr H. Clark

     BÓL

     Bóle to stan zapalny z nieodłącznym udziałem bakterii Streptococcus pneumoniae:
     (paciorkowiec, chowa się w wątrobie i atakuje przy stanie zapalnym przy udziale chromu)

     Jedyną bakterią odpowiedzialna za niemal każdy rodzaj bólu jest Streptococcus pneumoniae,
     podstawowym jego pożywieniem jest chrom.

     A więc :
     garnki, ozdoby, sztućce, biżuteria, zegarek, metal w zębach, bransoletki,
     metal w stanikach, paskach, czapkach…
     (…)

     Czasem wystarczy już jedna dawka każdego elementu.
     Możesz uwolnić się od uzależniających środków przeciwbólowych i na nowo ożywić nadzieję!
     Jest to ”warte więcej niż całe złoto tego świata”.
     Z tego powodu naprawdę warto jest nie ustawać przy pozyskiwaniu poniższych ziół:

     Środki zapobiegawcze ziołowe:
     szczaw polny 1X2 + każdorazowo wit. B6
     kora brzozowa 1/4 filiżanki herbaty x3
     kocimietka 1×4
     kardamon 1×6
     imbir 1×6
     liść oliwny 1×6
     korzeń prawoślazu 1×6
     liść miłorzębu 1×6
     goździki 1×3
     gałka muszkatołowa 1×6
     owoce róży 2×6
     oman 1×6
     ostropest plamisty nasiona 1×6
     dzika sałata 1×6

     oraz:
     EDTA 500 mg, 1×2
     notobramycyna ( wkroplach),
     noampicylina (w kroplach)
     bromelaina 1×6
     trioktan 1×5
     wit. E 1×6

     To najbardziej nieustępliwa ze wszystkich bakterii.
     Jest zawsze obecna w wątrobie, nie powodując bólu, gotowa ”rzucić” się
     na najmniejsza dostępną kropelkę krwi. Wydaje się żywic krwią.

     W naszym organizmie stale pojawiają sie małe krwawienia.
     Płytki krwi to nasi łatacze krążący od krwawienia do krwawienia i naprawiający wszystko dokoła.
     Jeśli jednak nie zadziałają wystarczająco szybko, czyhające za kulisami bakterie posila się
     i zaczną rosnąć.
     Są to Strep pneumoniae.

     Małe bóle i duże bóle, złamane kości, skręcone kostki, bóle stawów, bóle mięśni i chroniczne
     bóle nieznanego pochodzenia- każdy z nich zaczyna się tak samo.

     Nie zbadałam jednak wszystkich rodzajów bólu, takich jak bóle głowy, ból palców przytrzaśniętych drzwiami, ból jelit związany z gazami czy ból porodowy.

     Bóle nowotworowe i bóle chorób przewlekłych zawsze wywoływane są przez Strep pneumoniae.==

   • MajaWalia27

    ja tez Ci dziiekuje za kuracje majerankowo-kminkowa. Zapisalam sobie i na pewno skorzystam. Takie rady sa bezcenne.

    • Vismaya

     … tym bardziej bezcenne, że nie parzysz, nie ważysz,
     nie liczysz kropli … i nie przedawkujesz …

    • greg2014

     Pamiętam, w latach 80-tych ta mieszanka Vismai w polskim
     radiu była podawana jako przykład cofnięcia guza nowotworowego w USA.
     Nie pamiętam szczegółów dokładnie.
     Czy wierzyli czy się śmiali też nie..
     Teraz mi się skojarzyło.
     Tylko pacjent gryzł i mielił to na papkę ponoć przed połknięciem.
     Musi mieć moc. 😉

    • greg2014

     Dobrze zmielić w młynku do kawy paczuszkę goździków
     i gorczycy, smak przyjemny.
     30 min. przed jedzeniem łyżeczkę popić wodą.

     Na helicobakter mieszanka H. Clark BWT-
     (goździki, piołun i nalewka z orzecha):
     http://www.drclark.net/testimonials/other-illnesses/798-3607-lyme-disease-and-h-pylori-and-intestinal-worms

    • Vismaya

     Owszem ma ….
     jeszcze większą oregano, nawet samo pomoże …
     i uważam, że każdy mądry człowiek, który szanuje swoje zdrowie powinien mieć olejek oregano u siebie w apteczce …. wystarczy 2 kropelki pod język i nie trzeba bać się raka i wielu innych chorób.
     Z suchym zielem jest problem z łykaniem, ale da się przełknąć, trzbaa tylko opracować technikę łykania, a da się to ogarnąć w 1 dzień …
     ja oregano hoduję sama i jeszcze ludziom rozdaje … i tak mam jeszcze 2 litrowe słoiki tego ziela z tego rocznych zbiorów, tak samo tymianek, mięta, bazylia, szałwia, rozmaryn … wiosną zbieram mlecz, skrzyp, pokrzywę, kwiat czarnego bzu – każdy go powinien mieć w domu, przeważnie ludzie z chorymi oskrzelami, astmatycy, wspaniały na grypy, przyziębienia, szczególnie wzmocniony imbirem, imbir da się hodować w Polsce. Nabądźcie korzeń, są już w marketach i wsadźcie do ziemi … z czarnego bzu wszystko da się wykorzystać: kwiaty, owoce, liście, korę … trzeba tylko trochę się doszkolić, ta wiedza jest za darmo, tylko deko chęci i nikt już jej nie odbierze … a nie łapać pierwsze lepsze recepty na necie …
     może jestem inna bo wyrosłam w domu wiedźm: babcia, mama, ciotki, dziadek, który słynął w okolicy jako uzdrowiciel …
     ale tą wiedzę da się nabyć.

    • Vismaya

     Vismaya
     Twój komentarz czeka na moderację
     29 grudnia 2016 at 19:23
     Owszem ma ….
     jeszcze większą oregano, nawet samo pomoże …
     i uważam, że każdy mądry człowiek, który szanuje swoje zdrowie powinien mieć olejek oregano u siebie w apteczce …

    • Vismaya

     Wczoraj oglądałam film o Szwajcarii … ci potulni Szwajcarzy pędzą po kryjomu bimber z piołunu, nie tylko mężczyźni, nawet destylują kobiety … i łykają po troszeczku, pomimo że ta nalewka w Szwajcarii jest zakazana i mocno karana … trzymają w ukryciach, nawet w lesie … bo ludzie traktują to jako lek i strzegą swoich rodzinnych receptur od stuleci …

     dzisiaj mało kto używa tego ziela.