Futurenet zamiast Facebooka?

fotbef8

Sanepid u Jana Taratajcio

Ściągajcie proszę zawartość tej strony, bo coś mi się zdaje, że atak na Jana Taratajcio nie jest przypadkowy. Szczegóły na ten temat, które wychodzą nie dają powodów do optymizmu.Więcej informacji zostanie przekazane niedługo w rozmowie z Janem Taratajcio. Kilka filmików nt. suplementów usunąłem z konta (dotyczyły MMS i boraksu) gdyż dostałem informację, że szykowane są przeciwko mnie szykany karne. Usunięcie filmików, które kogoś bardzo zabolały, choć zawierały tylko i wyłącznie subiektywne opinie nt. powszechnie używanych substancji. Zobaczymy, bo coś mi się zdaje, że cały mój kanał monitorpolski na YouTube jest na celowniku.

Wiemy już, że mafia pedofilsko – satanistyczna szykuje się do totalnego przejęcia Polski, a wolność słowa jest dla nich zabójcza. Widzą co się dzieje w USA jeśli chodzi o Pizzagate, uważam że nie będą chcieli dopuścić do rozprzestrzenienia tej informacji w Polsce, bowiem i tu rządy mafii odbywają się za pomocą szantażu. Nie zdziwiłbym się gdyby duża część polityków była ponagrywana w bardzo niezręcznych sytuacjach. Tak więc starania mafii będą zmierzać w kierunku spacyfikowania takich ludzi jak ja, dr Zbigniew Kękuś, Wojciech Olszański, Rafał Mossakowski, Rafał Gawroński i wielu innych –  popularnych głosów w przestrzeni alternatywnej, które nie są jeszcze kontrolowane. Uważam, a nie jest to tylko moja opinia, że 80-90% mediów alternatywnych to agentura wszelkiej maści.

Jednak jest jeszcze wielka ilość mniej znanych osób – polskich patriotów, które mają swoje konta na Facebooku i wykorzystują tę platformę dla nagłaśniania problemów jakie napotykają. Ich przyszłość też nie wygląda różowo, gdyż po to m.in. jest Facebook by zmonopolizować przekaz informacji, a także z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI) sklasyfikować zagrożenie ze strony systemu dla przeciętnych obywateli.
Nie zachęcam do natychmiastowego likwidowania swoich profilów, nie, ale równolegle powinniście zakładać blogi na WordPressie czy podobne profile jak na FB na Futurenet. Z celem całkowitego zlikwidowania konta na FB, bo kto chce być 24/24h podglądany i podsłuchiwany przez Mossad?

Co można zyskać przenosząc się na Futurenet? Przede wszystkim spokój. Po założeniu konta, wysyłamy swój reflink do swoich fanów na yt i fb i informację o zmianie miejsca kontaktu. Przenosząc w ten sposób swoją widownię, znikają z oczu treści, które fb i yt śledzi i analizuje.
Dodatkowo platforma ta daje możliwość zarabiania z kilku źródeł, co w Waszym przypadku myślę, że ma znaczenie (informacja techniczna od obsługi portalu Futurenet).

Link do rejestracji: https://lavorq.futurenet.club

256 komentarzy Futurenet zamiast Facebooka?

 • Ania

  Cuda , cuda, chociaż już po Wigilii.

  „Prezydent Andrzej Duda podpisał tzw. ustawę dezubekizacyjną obniżającą emerytury i renty byłych funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa PRL oraz ich rodzin. Świadczenia dla nich nie będą mogły być wyższe niż średnie emerytury i renty wypłacane przez ZUS. O podpisaniu w czwartek przez Andrzeja Dudę ustawy poinformowano w piątek na stronie internetowej prezydenta. Przegląd prasy: wdowy po Kiszczaku i Jaruzelskim nie stracą wysokich emerytur Maria Kiszczak i… czytaj dalej » Co w nowelizacji? Ustawa obniża emerytury i renty „za służbę na rzecz totalitarnego państwa” od 22 lipca 1944 r. do 31 lipca 1990 r. (w połowie 1990 r. powstał UOP). Od 1 października 2017 r. maksymalna emerytura dla tych osób nie będzie mogła być wyższa niż średnie świadczenie w ZUS (emerytura – ok. 2 tys. zł, renta – ok. 1,5 tys. zł, renta rodzinna – ok. 1,7 tys. zł). Według szacunków MSWiA obniżonych zostanie ponad 18 tys. emerytur policyjnych, ponad 4 tys. policyjnych rent inwalidzkich i ponad 9 tys. rent rodzinnych. Informacje o przebiegu służby funkcjonariuszy będzie sprawdzać IPN, który informował, że dotyczy to ponad 240 tys. osób. Od decyzji obniżającej świadczenia będzie przysługiwało odwołanie do sądu. Szef MSWiA będzie mógł wyłączyć z przepisów ustawy „w szczególnie uzasadnionych przypadkach” osoby pełniące służbę na rzecz totalitarnego państwa, ze względu na „krótkotrwałą służbę przed 31 lipca 1990 r. oraz rzetelnie wykonywanie zadań i obowiązków po 12 września 1989 r., w szczególności z narażeniem życia”. (http://www.tvn24.pl)

  Tyle że diabeł jest w tych odwołaniach….

 • Ania

  No i jeszcze to:http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/12/kosmiczne-ujawnienie-najnowsze_24.html

  Tak już na granicy s-f, ale jednak coś w tym jest !

 • Ania

  Rewelacje od Fulforda.

  „Kariera Donalda Trump będzie przerwana, gdy będzie próbował uniemożliwić aresztowanie zbrodniarza wojennego BeniaminaNetanjahu

  Donald Trump, prezydent elekt obszaru USA, zostaną ograniczone jego możliwości rządzenia dość głęboko, jeżeli on spróbuje zapobiec w ostatecznym takedown( rzut na matę ) Khazarian mafii, w tym zbrodniarza wojennego Beniamina Netanjahu, Pentagon i źródła agencji mówią.

  Takedown( obława na Mafię Kchazarian) wchodzi obecnie w fazę porządkową, źródła Pentagonu mówią. „Ostatnia ogromna forteca Cabal, podziemna baza na lotnisku w Denver, została rozgromiona przez kontyngent USA, Rosji i innych formacji oddziałów wojsk, zamiatanie po obławie trwa”, źródła mówią. W innej operacji „100.000 dzieci i niewolnicy seksualni zostali wyzwoleni z podziemnych baz Getty Center w Los Angeles”, oni dodają.”
  dalej tu: http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/12/benjamin-fulford-26122016-peny-raport.html

 • Przem

  Jaka wielką robotę robi Calogero Grifasi jeśli choć jest to kropla w morzy potrzeb. Czy on realnie nie ucina pasożytniczych bytów ? Odcina ich od ludzkiej energii. Ciekawe jak zmienia się życie takich ludzi po takim wyzwoleniu. Czy gdyby przerobił miliony zaistnieją zmiany w rzeczywistości? Ciekawi mnie czy dusza po wyzwoleniu mocno wpływa i zmienia życie. Macie jakieś wiadomości na ten temat ?

  • szofer

   Mojego znajomego wyzwolili od pasożyta. Nadal pracuje w Auschan.

  • Majestic

   samo uwolnienie nic nie da , totalna zmiana swiadomosci , zdanie się wylacznie na siebie , inaczej następne zwiedzenie i znowu pułapka reinkarnacyjna , relacja świadka o kulisach hodowli ziemskiej ten tekst pochodzi z Etiopii https://www.youtube.com/watch?v=I1kP5sWsl0Y

   • Przem

    Trzeba zauwazyc, zeudzie zglaszajacy sie do niego sa swiqdome bardziej niz zwyki ludzie. Do tego ich dusza ma mocne rozeznanie w tym co sie dzieje. Mimo wszystko ma to duzy wymiar naprawczy ktory na pewno przelozy sie na zycie. Ciekawym jest ze wielu poddanych temu zabiegowi przypomina sobie inne wcielenia. Weryfikacja rzeczywistksci czy ocena tego co sie dzieje przez przywolanie bytow ciekawie potwierdza pewne tropy o ktorych juz mozna od dawna przeczytac. Oczywiscie jak do wszystkiego trzeba miec dystans.
    W jednym z seansow pomaga jakiej istocie rzekomo z innej planety o calkowicie innym systemie cywilizacyjnycm ktora pojawila sie na Ziemi by doswiadczac i zbierac informacje. Zyjemy na wyjatkowej planecie gdzie pole do rozwoju jest duzo wieksze.

    Czy jestesmy hodowla? Ingeruja w nas zmieniaja geny ale nawet z seansow wynika ze tego nie kontroluja a wyniki czasem przekraczaja nawet ich poziom. Pewnie podobnie bedzie z Gmo po pewnym czasie przeksztalca sie w cos czego nikt sie nie spodziewal. Moze nawet stana sie sprzymierznecami o przetrwanie w zdrowiu.

 • Ania

  I Bogu choinkę i diabłu świeczkę !
  Taka to polska symbioza……..
  http://img.wiocha.pl/images/c/3/c3385fb8fe2030674385e58ecf62ddda.jpg

 • P

  Interia zamieściła newsa o epidemii grypy w wielu miastach Hiszpanii. Najlepsze jest jedno zdanie:

  „Z ich [tj. inspektoratów sanitarnych] informacji wynika, że grypa najczęściej atakuje osoby po 60. roku życia, z których większość została zaszczepiona.”

  Zrobić sobie print screen i zachować!
  http://fakty.interia.pl/swiat/news-epidemia-grypy-w-hiszpanii,nId,2330115

  • greg2014

   z których większość została zaszczepiona.”==

   🙂

   • Chudy

    Pewien koncern z końcem października rozdawał darmowe szczepionki na grypę swoim pracownikom, mało ludzi skorzystało , ale moi znajomi poddali się szczepieniu i zaraz zachorowali na grypę , byli miesiąc chorzy i na zwolnieniu.

 • Ania

  Dziwna informacja.

  Królowa Elżbieta po Bożonarodzeniowym orędziu w „areszcie domowym”

  Królowa Elżbieta została umieszczona w “areszcie domowym”, po jej próbie zdemaskowania globalnej sieci “sił ciemności” w czasie nagrywania jej orędzia Noworocznego. Nie może pojawiać się publicznie, jak twierdzi źródło z BBC.

  W orędziu tym Królowa wymienia imiona znanych postaci, które są winne „najstraszniejszych zbrodni przeciwko naszemu narodowi i naszym dzieciom.” Królowa prosiła o wybaczenie za to, że ukrywała te fakty i nie opowiedziała o nich wcześniej, prosiła swoich poddanych о zrozumienie i wybaczenie, ponieważ ukrywała to aby zapewnić własne bezpieczeństwo.

  Prezenter personelu produkcyjnego BBC i doradcy pałacowi przerwali nagranie orędzia po tym jak Królowa powiedziała, że 2017 ma być “rokiem uboju, podobnym do tego, który widzieliśmy w czasie drugiej wojny światowej“, ponieważ siły zła globalnej elity już wszystko przygotowały aby osiągnąć swoje cele.

  Pracownicy BBC byli w szoku

  Bożonarodzeniowe przesłanie zostało przerwane po czym szef grupy kręcącej materiał w BBC natychmiast skontaktował się z dyrektorem. Jak podaje Insider, dyrektor w rozmowie z kierownikami BBC powiedział, że Królowa “ostatnio za często otwiera usta”, i że “powinniśmy zapomnieć wszyscy, to co przed chwilą usłyszeliśmy, i zakończyć to.”

  Dalej tu: https://treborok.wordpress.com/2016/12/30/krolowa-elzbieta-po-bozonarodzeniowym-oredziu-w-areszcie-domowym/

  • P

   Rzeczywiście dziwna. Ale biorąc pod uwagę, że ostatnio prawie non stop jesteśmy zalewani różnymi tego typu „szokujacymi” rewelacjami i przepowiedniami, więc może nie trzeba od razu aż tak bardzo się stresować :).

   Dobry jest tutaj komentarz autora #treborok:

   „Być może to fejk, ale gdyby się okazało, że prawda… Wiadomo, że podobnych informacji już było sporo. Nie znam serwisu, z którego pochodzi link (anglojęzyczny) tak więc proponuję z dystansem odnieść się do tej informacji. W każdym razie pożyjemy zobaczymy.”

   • Przem

    Od osoby uwikłanej w handel dziećmi ( rzekomy związek z Benedyktem XVI) nie człowieka jak wielu podejrzewa – hologram, nagle dowiadujemy się szokującej prawdy… nie wierze. Czy aż tak chcą wpłynąć abyśmy uwierzyli w ubój? Czy wśród nich są podziały ( np elekcja Trumpa) komu ile się należy? Kiedy diabeł zamyka drzwi Bóg otwiera okno.

    • P

     Jestem w stanie uwierzyć w wiele złych informacji – w ubój albo w inny kataklizm. A także w to, że 2017 może być rokiem niewyobrażalnie gorszym niż 2016. I w to też, że królowa E II jest na bieżąco zorientowana w ewentualnych nadchodzących wydarzeniach…

     Ale trudno mi uwierzyć w tę historyjkę z orędziem w BBC. Choćby dlatego, że mało prawdopodobne jest, aby polityk (władca?) tego kalibru mógł powiedzieć wprost i otwarcie tego typu rzeczy. Gdyby królowa chciała nas ostrzec, zrobiłaby to bardziej dyskretnie, między wierszami. I ten nagrany przekaz trafiłby do mas. A tak, nie ma nic. Żadnych nagrań, żadnych relacji, tylko opisana historyjka….

     No chyba, że E II traci kontrolę nad tym co mówi…

    • greg2014

     Data i miejsce urodzenia: 21 kwietnia 1926 (90 lat), Mayfair, Londyn, Wielka Brytania

     Może się cos zajaczkować, zwane Alzheimerem..

  • Bartek Modny

   A królowa to jest wielka jasność ? Przedstawicielka tzw. ciemnej szlachty. Żondzo od wieków tera gówno zaczyna pękać, czy jak ?

  • Bartek Modny

   Niech oddadzo majątek cały swój plebsowi, pokażo dobro wolę.

   • greg2014

    Niczego nie oddadzo 😉
    Może starą resztki sumienia ruszyły przed odejściem
    na Abrahama ”łono”.

 • P

  Na Neonie24 ukazał się artykuł „Jerzy Jaśkowski – Rycerz (kawaler) Maltański – czyli Mason” pod którym podpisała się niejaka „Krystyna Trzcińska – projektant/programista komputerów „.

  Autorka doszła do takiego wniosku na podstawie jednego slajdu, na którym został umieszczony symbol Rycerzy Maltańskich… Nie ukrywam, że trochę mnie to zdziwiło, a dr. Jaśkowski, którego bardzo cenię, byłby chyba ostatnią osobą, którą mógłbym posądzać o bycie masonem… Co więcej Rycerze Maltańscy są uważani za zbrojny III filar Iluminatów…

  Spotkanie było zorganizowane nie przez p. Jaśkowskiego, ale przez posłankę Iwonę Arent, a dotyczyło kwestii szczepień dzieci. Dr Jerzy Jaśkowski był jednym z prelegentów i reprezentował stronę przeciwną obowiązkowi szczepień…

  Nie wiem czemu na tym tytułowym slajdzie znalazł się symbol Zakonu, ale po dokładniejszemu przyjrzeniu się zawartość jest następująca:

  „Jak łatwo manipulować społeczeństwem
  brain watch pranie mózgów
  Jerzy Jaśkowski
  http://www.deportacje.eu
  http://www.[nieczytelny].pl

  Nie sądzę, aby dr Jaśkowski był opłacany przez Zakon, jak autorka sugeruje. Moim zdaniem umieszczenie tam tego loga ma raczej jakiś podtekst związany z tytułem prezentacji i jakimiś fałszywymi działaniami zakonu.
  Sam nie wiem za wiele, ale mam nadzieję, że może ktoś ma pełniejszą wiedzę i chciałby się podzielić.

  Link do wykładu:
  https://www.youtube.com/watch?v=5-dLJM4q7u4
  Link do artykułu:
  http://trzcinska.neon24.pl/post/136032,jerzy-jaskowski-rycerz-kawaler-maltanski-czyli-mason

 • Alex

  donieście na Piotra Dudę do Hejtstopu i nagłośnijscie to. Ich narzędziami trzeba działać.

 • janusz

  Teksty na temat tej platformy nie mają technicznych konkretów. Dotyczą głównie dystrybucji spamu zakazanego na FB, a żeby na FB dostać bana za spam to trzeba truć ostro na prawo i lewo. Licencja nieznana. Władza nieznana. Kontroluje i może wirusa wszczepić nie wiadomo kto.
  Ze środowisk otwartych mamy np. Diasporę* a także możemy postawić własną stronę i sprzedawać dostęp za smsy.

 • greg2014

  Zioła i rośliny wobec podstawowych chorób – Łukasz Lubicki – 28.12.2016

  https://youtu.be/nfeAN-gQXa4

 • Stop NWO

  Jeśli ktoś chce eksperymentować z MMS, radzę poczytać:
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/12/czy-mms-nas-leczy-czy-kaleczy.html

  • Admin

   No i czego ma to dowodzić? Zgłoś się do amerykańskiego odpowiednika Sanepidu i zapytaj dlaczego codziennie tysiące ton mięsa się skrapla właśnie chlorynem sodu?. Dlaczego do milionów litrów wody dolewa się chlorynu sodu?
   Jak by to była trucizna, to nikt by tego nie robił, tak czy nie?
   Dajcie już spokój, niedługo puszczę materiał na ten temat, co zamknie gęby każdemu. Ludzie wychodzą z wielu chorób, nawet tych „nieuleczalnych” jak cukrzyca. Żle się czują tylko ci, którzy zastosowali dawkę „piorunującą” tj. np. 15 kropel bez „zaprawy”. Oczywiście, że to ich zatruje, bo wybiją tyle pasożytów naraz, że pojawi się reakcja Herxheimera. I muszą się czuć źle. Ale nikt od tego nie umarł, poza tym szybko można zniwelować MMS np witaminą C.

   • Vismaya

    To dlaczego nie popierasz tego skraplania mięsa chlorynem sodu tylko to krytykujesz, jeśli to samo zdrowie …
    podobnie z wodą, niech nam chlorują, samo zdrowie …
    niech nas w niej kapią … samo zdrowie …

    i po cholerę jeszcze dodatkowo się nim szpikować
    kiedy i tak mamy go wszędzie w nadmiarze?
    W Polsce dają za mało kropelek?

    A ja rzeczywiście z Marsa… a raczej z Plejad …
    nie jadam mięsa, wodę też pije zdrową, specjalnie przywozimy ze źródeł, … na krany mam pozakładane filtry … kosztują parę groszy …
    nie piję, nie palę …
    i nie martwię się o zgorzel gazową, o amputacje nogi, ręki, o malarię, … i z przyziębieniami jakoś też sobie radzę, traktuje czarnym bzem, nawet kotkę nim wyleczyłam ….
    i abym w życiu miała tylko takie zmartwienia.

    • rav148

     Twojego bloga to napewno nikt nie zamknie 🙂

    • busia

     a skoro nie bierzesz suplementow a miesa nie jadasz to jak uzupelniasz niedobor witaminy B12? w pewnym wieku suplementowanie jest konieczne bo mozna sie przewrocic idac jak sie ma jej niedobor.

   • Stop NWO

    „No i czego ma to dowodzić?”
    Niczego. To tylko inne spojrzenie, ja nic nie sugeruję.
    „Zgłoś się do amerykańskiego odpowiednika Sanepidu i zapytaj dlaczego codziennie tysiące ton mięsa się skrapla właśnie chlorynem sodu?. Dlaczego do milionów litrów wody dolewa się chlorynu sodu?”
    Zapytam, przy okazji o chlor i fluor, OK? Może o związki rtęci w szczepionkach dopytam? I jaka będzie odpowiedź? (Admin ma poczucie humoru) 🙂
    Nie zamierzałem niczego obalać, ani potwierdzać.
    Nigdy nie atakuję nikogo tylko dla tego, że ma inne poglądy.
    Z mojej strony nie było zamierzeniem dyskredytowanie czegokolwiek, ale ktoś po przeczytaniu tego, zamiast wypić pół litra naraz, może pomyśli? Pozwolę sobie przytoczyć stary dowcip:
    Przychodzi staruszka do lekarza, jak to staruszka, tam boli, tu boli… Po wywiadzie, badaniu lekarz wystawia receptę, 1 tabletka dziennie, na czczo. Na pożegnanie sympatycznie pociesza staruszką słowami: Babciu, jak babcia zużyje całe opakowanie, będzie zdrowa, jak ryba! Babcia idzie do apteki, kupuje tabletki i zjada wszystkie jeszcze w aptece. Przerażona aptekarka pyta: Co pani zrobiła? Przecież to może panią zabić! Babcia odpowiada: Ale doktór powiedział, że jak zjem całe opakowanie, to będę zdrowa…
    Pozdrawiam.

    • Admin

     Co wy pierdzielicie, chloryn sodu jest używany od stuleci, tylko z pożytkiem dla ludzkości, podobnie jak sól kuchenna. Sól sobie żarło ziołami Vismaya, ja wolę posolone solą kuchenną, tak samo jak wolę sobie walnąć kilka razy dziennie po 5 kropel MMS-a i pieprzyć faszerowanie się czosnkiem, goździkami i innymi pierdułami, które mi wcale nie pomagały na grypę. Proste i skuteczne rozwiązanie, ziołami też nie wyleczysz malarii, a MMS-em w 4 godziny.

     Nie dajcie się zbajerować dezinformacji co do MMS-a. Jest to najgroźniejszy suplement dla mafii farmaceutycznej, dlatego idzie taki na niego atak. Jakby się ludzie przekonali co do MMS-a, to mafia starciła by praktycznie wszystkie swoje zyski, a szpitale były by puste. I o to się rozbija.

     „it has been used as a disinfectant for a hundred years and in the US meat industry for about 50 years.” http://www.health-science-spirit.com/MMS.html

    • Vismaya

     „Sól sobie żarło ziołami Vismaya” ….
     proszę o tłumacza, bo moja głowa tego nie tłumaczy …. widocznie te moje chlamydia już mój mózg przeżarły …. 😉

     i ty sobie swoją d… możesz zapelniać czym chcesz … póki co to i tak wyjdą z tego gó…a … co więcej okaże przyszłość.

     Ale nie podważaj autorytetu czosnku, goździków, i innych ziół, które uleczyły miliony ludzi …. bo wychodzisz na strasznego głupca.
     I nic na to nie poradzę, że twoja natura woli chemię… zombi mają swoje prawa.

    • Ciekawyyy

     Jak na niechorującą Marsjankę wegetariankę koneserkę ziół czosnku etc słabo u pani Vismayu ze zrozumieniem sensu treści, dlatego posłużę za tłumacza, mianowicie w zdaniu –
     „Sól sobie żarło ziołami Vismaya” ….
     idzie o to aby ziołami niczym solą solić/posypywać sobie żarło/pokarm.
     Dla pani dobra apeluje powrócić jednak na Ziemię.

    • Vismaya

     Panie Ciekawyyy, jak już pan wyleczysz malarię i majaki po niej, to może jeszcze kiedyś pogadamy,
     wszystko zależy od tego,
     czy pański umysł będzie jeszcze do tego zdolny.

    • Ciekawyyy

     Z uważnością również problemy 🙁 przecież pisałem iż nie ja cierpiałem z powodu malari lecz mój brat globtroter zawodowy marynarz.https://www.monitor-polski.pl/rewizja-sanepidu-u-jana-taratajcio-powodem-m-in-sprzedaz-mms-i-boraksu/comment-page-1/#comment-267257
     jak by nie było na malarię jak na razie najlepszy jest MMS
     gdy parę lat temu o tym wspomniałem na infantylnej witrynce dla słabych intelektualnie gdzie userzy powszechnie używają polskiej łaciny sfora.pl dostałem natychmiast bana by za parę minut już z innego IP wyzwać kanalie Gatesa (o nim był art jak to bambusków będzie szczepił przeciw malari) od skurwysyna lecz nie pisząc już o MMS i nikomu to jednak nie przeszkadzało a przecież wulgarnie bluzgałem bohatera/humanistę z ich artykułu.

    • Vismaya

     Ciek-yyy… i kropelkuj sobie dalej,
     będzie na świecie jednego głupca mniej …

     http://blogs.plos.org/speakeasyscience/2010/09/19/bleached-to-death-again/

    • Ciekawyyy

     Piszę za pomocą przeglądarki Opera ponieważ Moozilla wyświetliła komunikat takiej treści:
     ((( Połączenie nie jest bezpieczne

     Właściciel witryny http://www.monitor-polski.pl niepoprawnie ją skonfigurował. Program Firefox nie połączył się z nią, aby chronić użytkownika przed kradzieżą informacji. ))))

     Zaś wcześniej wyświtliło iż certyfikat tej witryny utracił ważność dnia dzisiejszego czyli 30 grudnia i bardzo to dziwne
     ponieważ jeszcze nie mineła godzina 24.

     Tak, teraz już moge mieć pewność iż MMS jest przyczyną połowicznej blokady stron Monitora Polskiego (wiele osób używa włąśnie Mozilli) to międzyinnymi dzięki takim mądrym niewaistom jak pani Marsjańka Vismayu.

    • Ciekawyyy

     Zanzaczyłem wyjątek w ustawieniach Mozilli i stronka za jej pomocą już się odpala tak że wredny zabieg cenzorków z Google na szczęście można ominąć.

     Czy potrafi pani Vismayu czytać choć dostatecznie artykuły w j.angielskim ?
     Pytam ponieważ ja nie znam lecz wrzuciłem na translator treść tego paszkwilu kontr MMSowego jaki raczyła pani podać i wynika z niego iż w USA na ponad 300 milinów mieszkańców miały miejsce zaledwie kilkunastokrotnie próby włącznie z udanymi otrucia osób trzecich za pomocą chlorynu sodu oczywiście nie pada interwał czasowy tak że nawet nie sposób tak tendencyjnego bełkotu traktować jako choćby statystyki.

     Nawet mało sprawny intelektualnie po za mądrą inaczej panią Vismayą natychmiast pojmie iż na 300 milionów mieszkańców samych tylko wypadków rowerowych ze skutkiem śmiertelnym jest TYSIĄCE razy więcej aniżeli swoistych kretynów/morderców używających do zbrodni śmierdzącego na metry chlorynu sodu, zamiast wybrać tysiące innych środków nie dając ofierze żadnych szans rozeznania się co do faktycznej treści napoju.

     Po tych ,,licznych” i jakże sugestywnych trupach z rąk morderców no i oczywiście siły niebezpieczniejszego wręcz od cyjanku potasu czy innego arszeniku pada objaśnienie iż legendą jest jakoby MMS leczył malarię.

     Zadam pytanie pani Vismayu nie oczekując odpowiedzi- ten filmik dokumentalny ze wstępniaka https://www.youtube.com/watch?v=Gw0j35ISyqQ podaje nieprawdę jest specyficznym fotomontażem i praktycznie żaden z bambusków nie został faktycznie uleczony czy też pani jest kretynką (oby klasyczną nie intencjonalną) podając tak tendencyjny bełkot w którego ostatnim akapicie jak byk stoi kłamstwo jakoby MMS nie leczył malarii ?

    • Vismaya

     Oczywiście teraz wszystkie nieszczęścia związane z Panem Janem i Panem Markiem będą miały jedną przyczynę – Vismaya … nawet wpadki na serwrerze …

     owszem, Vismaya gwizdnęła sobie na dwóch palcach i strona MP stanęła na jej zamówienie! 😉
     Szczyt głupoty!

    • Vismaya

     cyt, „Nawet mało sprawny intelektualnie po za mądrą inaczej panią Vismayą natychmiast pojmie iż na 300 milionów mieszkańców samych tylko wypadków rowerowych ze skutkiem śmiertelnym jest TYSIĄCE razy więcej aniżeli swoistych kretynów/morderców używających do zbrodni śmierdzącego na metry chlorynu sodu, zamiast wybrać tysiące innych środków nie dając ofierze żadnych szans rozeznania się co do faktycznej treści napoju.”

     no rzeczywiście jesteś inwalidą umysłowym, skoro do tych śmierdzących metrów chlorynu sodu, które masowo dziś trują ludzi dolewasz sobie jeszcze w kropelkach … ale jak chlor podawany przez kroplomierz nie szkodzi … to naprzód… droga wolna … kropelkuj sobie dalej ….ale nie igraj sobie z życiem innych ludzi.

    • Narodowiec

     MMS-a stosowalem na sobie. Przy wadze ponad 90 kg 6-7 kropel nie dawało żadnego efektu. Dopiero 12-13 kropel zadzialalo, ale uwaga zazylem w sobotę a pasożyty uciekały dopiero we wtorek tak intensywnie że nie dałem rady iść do pracy. Natomiast już po oczyszczeniu, dawki odnawiajace 12-13 kropel, po kilku tygodniach, bez żadnego efektu. Jak organizm jest zdrowy i tego nie potrzebuje to tak jakbyś się zwykłej wody napił.

    • Vismaya

     Narodowiec,
     a niby skąd wiesz jak dawkować MMS kiedy sam Marek napisał, że nigdzie nie podają, że to służy do celów wewnętrznych … i można ich pocałować w d…
     ludzie wraz z MMS dostają telepatyczną instrukcje, czy jak to się odbywa …?
     Jak widzisz, niektóre są strasznie tempe jak np ja … i w żaden sposób sobie nie radzę z braniem leków bez instrukcji … muszę też mieć na ulotce dokładny skład chemiczny …

     trza mieć wzgląd i na takich tumanów aby ich nie pozabijać … znaczy same się pozabijają…. bo nikt im tego na siłę do buzi nie wtyka.

     To już bardziej miłosierna jest mafia farmakologiczna, na ich ulotkach znajdziesz wszystko, co dany specyfik robi na plus, co na minus, co w sobie zawiera, jak to używać, w razie draki jak się ratować, podają dokładnie jakie wystąpią symptomy uboczne … i zanim ci podadzą taką chemioterapię każą ci taki papier na dole podpisać … a jak go podpiszesz, a ta terapia uszkodzi cię na zdrowiu czy odbierze życie … sic!,
     to i owszem możesz ty ich pocałować w d…. przegrasz z nimi proces nawet w najlepszym sądzie! Podpisałeś i wiedziałeś na co się piszesz!
     I kto tu kogo przecwanił …. ten co dał rzetelna ulotkę czy ten kto ją zakłamał? Kto ma czystą d…. ?

    • Narodowiec

     Do Vismaya
     Komantarz do postu: https://www.monitor-polski.pl/futurenet-zamiast-facebooka/comment-page-2/#comment-267494
     poszukałem w internecie, porównałem z ulotką jaką dostałem przy zakupie. Tam też było napisane, że to trucizna. Ulotka odwoływała się do pradawnych ludów afrykańskich, że podobno oni to tak stosowali.
     Zresztą dochodziłem sam jaka ilość na mnie działa, zaczynając od najmniejszych dawek, zwiększając o 2 krople za każdym razem gdy nie bylo efektu.

   • Wojox

    To co ja przeżyłem to wiedza współpracownicy z roboty, dzieci i lekarka pogotowia w UK. Nie umarłem od MMSa, używam z głową od chyba 3 lat. Reakcje Herxa przezylem jeszcze po boraxie 3 lata temu. Borax i MMS mądrze używane uwolnią organizm od grzybicy, candydozy, pasożytów i wielu chorób. Choć moje przedawkowanie MMS em, zapaliło mi diodę aby uważać z dawkowaniem. Po tamtym zdarzeniu już 2 raz przechodziłem grypę. Tak mnie odszlamilo że aż się dziwilem ile smarkow człowiek może się pozbyć. Na razie staje na nogi po „przedawkowaniu” MMSem. I wszystkie ostrzeżenia traktuje poważnie. Co do psucia biznesu, to absurd. Kupiłem 2 małe buteleczki i przez 3 lata może 1/10 zuzylem. Ale mam zapas nawet na ciężkie czasy czy epidemie…

  • Ciekawyyy

   Masło maślane o niczym konkretnym napisała pani Vismaya kobieta z
   nieskażonej drobnoustrojami atmosfery Marsa która na nic nie choruje, oczywiście jedynie w oświadczeniach blogowych.
   https://www.monitor-polski.pl/rewizja-sanepidu-u-jana-taratajcio-powodem-m-in-sprzedaz-mms-i-boraksu/comment-page-1/#comment-267257

 • Chudy

  W zwiazku z nagonka na dr Kekusia, nie wiemy jak wyglada aktualnie sprawa procesu Dr Kekus versus Bank Slaski

  • Admin

   Zbyszek wyłączył cały sąd, gdyż sędzia nic nie zrobiła przez 5 lat. Sprawa musi więc trafić wyżej.

   • Chudy

    Ziobro tez robi porządek w Sadach w ostatnich dniach …

    • Admin

     Ja mam o nim dobre zdanie. Poznałem go osobiście, kilka razy robiłem wywiad, odbyłem kilkugodzinne rozmowy, byłem u niego w domu. Patrycję też znam – fajna, normalna babka. Życzę mu jak najlepiej, wiem że nie będzie łatwo.

   • Chudy

    Wiem , ze z tym bankiem i z szefem nie będzie dr Kekusiowi latwo , prosze obejrzec serial polski „Wataha” i to dzieje sie na WSI

 • VIXEN

  Witam , przeczytałem bardzo dokladnie regulamin Futurenet , mnie szczególnie
  zainteresował § 12 NAKAZY I ZAKAZY . Co o tym sądzicie ? Pozdrawiam

 • kk7qq

  Yves Chandelon -Szef NATO (byl glownym rewidentem)
  zostal znaleziony martwy w Belgii po tym jak odkryl alarmujace dowody ze ISIS bylo finansowane przez rzad Stanow Zjednoczonych.
  Zostal znaleziony martwy z pistoletem w prawej dloni ,w domniemanym „samobojstwie”w miescie Andenne w belgijskim Ardeny .
  Czlonkowie rodziny donosza ze Chandelon otrzymywal telefony z pogrozkami przed smiercia a takze podkreslaja ze byl LEWORECZNY ,co powinno wykluczyc pozorna probe samobojcza .
  Wedlug kolejnych raportow policyjnych uzyty pistolet byl niezarejestrowa bronia palna pomimo faktu iz posiadal w domu trzy karabiny zarejestrowane na jego imie .

  Chandelon mial w szczegolnosci do czynienia ze sprawami dotyczacymi zwalczania finansowania terroryzmu. Wedlug mediow, mowil niedawno o dziwnych rozmowach telefonicznych, ktore otrzymywal .Sledztwo jest kontynuowane.

  Jak donosi Pravda.Ru budżety NATO ostatnio wzrosly . Ostatni wzrost był z 26 bln dolarów do 918 bln dolarów. A media USA zastanawia się na co NATO az tyle potrzebuje??!!

  http://www.neonnettle.com/news/1784-nato-auditor-found-dead-after-discovering-the-us-funds-isis

 • Admin

  Przepraszam wszystkich, których komentarzy nie ukazały się – nie było mnie dzisiaj cały dzień przy komputerze.

 • revi

  09. Vito – „Z bratem brat” feat. Stahoo & Karol Chachurski (prod. Shandy)(OFFICIAL VIDEO)
  https://www.youtube.com/watch?v=gSbDQR0SczE

 • denuo

  Znów Szkalują Polskiego Kierowcę? – Jego Bohaterstwo Szkodzi Merkel
  https://www.youtube.com/watch?v=5pbIUFMy_Q4

 • denuo

  Chińska gra geopolityką. Jedwabny Szlak tylko na papierze. Kowalski & Chojecki na żywo 29.12.2016
  https://www.youtube.com/watch?v=PmdI5iWSMlU

  • Stop NWO

   Masz szanowny @denuo zdrowie, żeby słuchać wywody agenta i głupola.
   Kto jest kim w tym tandemie? Jak stawiacie?

 • denuo

  Wojciech Sumliński i śmierć Andrzeja Leppera. Andrzej Lepper został zamordowany
  https://www.youtube.com/watch?v=aUoIqNOL3f8