George Soros zamordowany?

sorosGeorge Soros zamordowany?
Przed chwilą Benjamin Fulford podał na swoim blogu, że dostał informację, że Soros nie żyje. Głośno się o tym mówi w Pentagonie. Fulford uważa, że z klanu Clintonów jedna osoba po drugiej będzie usuwana. Więcej informacji gdy Fulford otrzyma potwierdzenie.

“The word is out that Soros is dead. It is being discussed at the Pentagon as well. He was taken out. One by one the Bush/Clinton/crime syndicate is being removed. I will update you as I have more data”.

https://benjaminfulford.net/

180 myśli na temat „George Soros zamordowany?

 1. Trump zerwie porozumienie TPP. Co jeszcze zrobi pierwszego dnia prezydentury?

  Donald Trump zwrócił się do Amerykanów (fot. YouTube/ABC News)
  Prezydent elekt USA Donald Trump obiecał w poniedziałek, że już pierwszego dnia prezydentury wycofa kraj z Transpacyficznej Umowy o Wolnym Handlu (TPP), a także zacznie tworzyć miejsca pracy oraz walczyć z korupcją i biurokracją. Wszystko to powiedział w specjalnym filmie wideo, umieszczonym na YouTube.

  Nowy Jork, Chicago, San Francisco i Baltimore buntują się przeciwko Trumpowi

  W 2,5 minutowym nagraniu wideo, wyemitowanym w poniedziałek przez zespół Trumpa, przygotowujący przejęcie administracji, prezydent elekt zapowiada, co zrobi pierwszego dnia swej prezydentury, którą rozpoczyna od zaprzysiężenia 20 stycznia, by „zreformować klasę polityczną, odbudować klasę średnią i uczynić Amerykę lepszą dla wszystkich”.
  (…)

  http://www.tvp.info/27872916/trump-zerwie-porozumienie-tpp-co-jeszcze-zrobi-pierwszego-dnia-prezydentury

  Dzieje się.

Możliwość komentowania jest wyłączona.