HAARP i GWEN – totalna kontrola populacji

GWEN. Pewnie każdy z was już coś takiego widział...

GWEN. Pewnie każdy z was już coś takiego widział…

Jeśli słyszycie czasami jakby stukot odległej koparki, szczególnie w nocy, to dowiecie się skąd on pochodzi i czemu służy. Także ci, którzy się wybudzają w nocy, przez co codziennie są niedospani (jak ja) domyślą się co jest tego przyczyną.

Poniższe informacje są niestety już częściowo przestarzałe. Z uwagi na totalne zamilczenie tematu przez media, w tym alternatywne, warto jednak je przypomnieć. O HAARP jest coraz głośniej, jednak nikt nie mówi i nie pisze o czymś nawet groźniejszym – sieci wież GWEN, utworzonej na mocy międzynarodowych porozumień zbrodniarzy, którzy się zakamuflowali w większości państw świata. Można by ich łatwo zdekonspirować, badając chociażby pochodzenie ustaw legislacyjnych w tym temacie.  Zachęcam wszystkich tych, którzy mają coś do powiedzenia na temat obecnej sytuacji tego strasznego programu kontroli umysłu do komentowania, lub też wysyłania do mnie maili na monitorpolski@yahoo.com.

Nie ma wątpliwości, że zarówno HAARP jak i wieże GWEN nie są teorią konspiracji – urządzenia te istnieją od ponad 30 lat i są rozbudowywane. Społeczeństwo nie jest jednak informowane o prawdziwym ich zastosowaniu. Tłumaczenie, że są to cywilne projekty badawcze – jak to jest w przypadku HAARP, czy że są to elementy łączności na wypadek wojny nuklearnej – jak to jest w przypadku wież GWEN, są niewątpliwie rządową dezinformacją mającą na celu ukrycie prawdziwego celu ich realizacji. Informacje jednak wychodzą na światło dzienne, a fakty zdają się je potwierdzać.

Celem HAARP i GWEN poza kontrolą pogody czy wywoływaniem trzęsień ziemi, jest totalna kontrola społeczeństwa, kontrola, której ostatecznym celem musi być eksterminacja większości ludności globu. Jest to jeden z elementów diabolicznego planu, który w efekcie ma przynieść pewny efekt – niemal całkowitą depopulację, ma nas bowiem zostać nie więcej niż 500 milionów. Manipulacja umysłami jest konieczna by zniszczyć wszelką opozycję, jaka się będzie tworzyła podczas realizacji tego ekstremalnego ludobójstwa.

Sądzę, że artykuł Nicholasa Jonesa porusza wiele nieznanych spraw i podaje szereg nowych faktów odnośnie broni elektromagnetycznej, dlatego zamieszczam jego skrótowe tłumaczenie, czy raczej omówienie jego pierwszej części.

HAARP i GWEN – totalna kontrola populacji

Jak wiadomo, Ziemia jest wielkim elektromagnesem, przez co jest chroniona przed naładowanymi cząstkami o wysokiej energii. Warstwa przewodząca zwana jest jonosferą, która jest na wysokości ok. 100 km. Burze z wyładowaniami elektrycznymi wywołują stałą pulsację elektromagnetyczną, z główną składową 7,8 Hz zwaną Rezonansem Schumanna. Okazuje się, że podobną częstotliwość wykazuje ludzki mózg w stanie czuwania, co zapewne nie jest przypadkiem – zapewnia to harmonię współistnienia człowieka z biosferą i polem magnetycznym Ziemi.
Niestety, od pewnego czasu jonosfera jest manipulowana przez wielkie macierze anten nadawczych tzw. HAARP, z główną stacją na Alasce. Fale o dużej mocy nagrzewają jej warstwy, która przez to wibruje. Te wibracje mogą służyć m.in. do manipulacji pogodą na wybranych obszarach oraz powodować zmiany nastroju ludności. Moc docelowa HAARP na Alasce to 1,7 gigawata(!).

Fale geomagnetyczne są stale emitowane przez Ziemię, wywołują je 64 minerały w niej zawarte. Te same minerały można znaleźć w krwinkach. Występuje związek pomiędzy krwią i falami geomagnetycznymi, jest to tzw. biorytm. Brak balansu pomiędzy Rezonansem Schumanna i falami geomagnetycznymi, wywołuje zaburzenia biorytmów.

Rządy wykorzystują to zastępując fale geomagnetyczne przez emisję fal o niskiej częstotliwości z tzw. wież GWEN (Ground Wave Emergency Network), każda o wysokości 100-180m, z 100 metrowymi miedzianymi drutami wkopanymi w ziemię. W USA prawdopodobnie jest obecnie 58 takich wież, w planie ma być ich 300. Są rozmieszczone co ok. 200 mil. Emitują dookólnie częstotliwości fal długich 150-175 kHZ oraz fal ultrakrótkich 225-400 MHz. Fale długie rozchodzą się przy ziemi, a także przez grunt, zatem niemożliwe jest schowanie się przed nimi. To sztuczne pole elektromagnetyczne sięga 180 metrów w górę i dzięki dużej sieci wież, obejmuje całe USA (Europę również). Poprzez jego modulację możliwe jest hipnotyzowanie i kontrolowanie zachowania się ludności.

Wieże GWEN umożliwiają kontrolę pogody, kontrolę umysłów, kierowanie zachowaniem się ludzi i ich nastrojem, wysyłanie specjalnych sygnałów telepatycznych w postaci infradźwięków, które kontrolują zachowaniem się agentów rządowych z implantami.
GWEN współpracują z HAARP i rosyjskim odpowiednikiem – „Dzięciołem” (Woodpecker). Rosjanie nawet sprzedają małą wersję Dzięcioła nazwie Elate, który umożliwia kontrolę pogody w promieniu 300 km. System taki działa np. na moskiewskim lotnisku.

Wieże GWEN wraz z HAARPEM emitują potężne moce do atmosfery już od dłuższego czasu. Na stronie www.cuttingedge.org ujawniono w jaki sposób spowodowano sztuczne powodzie w środkowo-zachodnich stanach w roku 1993.
Takie powodzie mogą być wywoływane przez przekierowywanie potężnych prądów wilgotnego powietrza (szerokości 600-800km i długości do 8,000 km), które płyną na wysokości ok. 3 km w stronę biegunów. Na każdej półkuli jest 5 takich prądów. W 1993 roku wieże GWEN na północ od Missouri były włączone non-stop przez 40dni i nocy, co prawdopodobnie spowodowało uwolnienie się wilgoci w postaci deszczu. Współpracował z tym HAARP, który tworzył rzekę prądu elektrycznego w jonosferze przez co zmieniono kierunek tych wilgotnych prądów atmosferycznych.
HAARP może wywoływać też trzęsienia ziemi wzdłuż uskoków. W USA wieże GWEN też są zlokalizowane głównie na uskokach i terenach wulkanicznych północnego zachodu.

Ciekawe są wyniki badań interferencji fal elektromagnetycznych z falami mózgowymi. W 1963 roku dr Robert Beck stwierdził np. związek pomiędzy wybuchami słonecznymi z niestabilnością psychiatryczną. Badania na ochotnikach wykazały, że można wywołać takie same efekty sztucznie generowanymi falami. Groźne może być więc też promieniowanie sieci zasilania – W USA częstotliwość prądu 60 Hz jest zgodna z wibracją ludzkiego mózgu, natomiast w Anglii, gdzie częstotliwość wynosi 50 Hz (jak w Polsce), występują zaburzenia tarczycy.

W latach 1950-tych i 60-tych do ciekawych wniosków dotarł dr Andrij Puharich, który badał m.in. osoby potrafiące leczyć dotykiem. Stwierdził, że w momencie gdy dokonywali leczenia, ich fale mózgowe miały częstotliwość 8 Hz. Dzięki temu spostrzeżeniu potrafił leczyć np. chorych na serce, ucząc ich za pomocą biofeedbacku wytworzenia tej częstotliwości.
Okazuje się, że jedna osoba emitująca tę częstotliwość, może sztucznie wpłynąć na drugą by miała taką samą. Nasze mózgi są więc niesamowicie podatne na zewnętrzne częstotliwości. Puharich stwierdził, że 7,83 Hz (naturalna częstotliwość Ziemi) powoduje, że ludzie czują się bardzo dobrze, 10,8 Hz powoduje gwałtowne zachowania (sztuczne wywoływanie rozruchów społecznych?!), a 6,6 Hz – depresję.
Pucharich stwierdził, że fale ELF (dużej długości) potrafią rozbić wiązania wodorowe w RNA i DNA, przez co można zwiększyć u człowieka częstotliwość wibracji. Próbował też fal o większej długości niż „psychiczne” 8 Hz by potwierdzić tzw. „fenomen psi”.
W książce „The Keys of Enoch” postulował np., że ultrafiolet powoduje rozbicie wiązań wodorowych.
Swoje odkrycia przedstawił dowódcom wojskowym, ale oni nie wykazali zainteresowania. Zwrócił się więc do polityków krajów zachodnich. W efekcie jego dom w Nowym Jorku został spalony, a on sam musiał uciec do Meksyku. Rosjanom udało się jednak dotrzeć do tych informacji i zaczęli napromieniowywać Ambasadę Amerykańską w Moskwie 4 lipca 1976 roku zmiennym sygnałem, głównie 10 Hz, która to częstotliwość wprowadza w stan hipnotyczny. Odtąd Rosjanie i północni Koreańczycy używają przenośnych emiterów takich fal do przesłuchiwań. Jedna z takich maszyn znalazła się nawet w pewnym kościele w USA – miała na celu wzmocnienie wiary parafian.

Rosjanie tak się zafascynowali tymi możliwościami, że w pewnym momencie Dzięcioł pod Kijowem zaczął wysyłać sygnały z 5-cioma różnym składowymi na cały świat. Fale o długiej częstotliwości (ELF) mogą być też wykorzystywane do przesyłania energii bez strat – ujawnił to już w 1901 roku Nikola Tesla.
Puharich podczas swojego pobytu w Meksyku nawiązał w końcu współpracę z CIA i obserwował fale ELF i ich harmoniczne emitowane przez rosyjskiego Dzięcioła.
Wiedza Puharicha nie wzięła się znikąd – jeszcze w latach 40-tych potrafił on usypiać psy za pomocą fal elektromagnetycznych. Później robił eksperymenty z małpami, odkrył m.in. nerw na języku, którego pobudzenie powodowało efekty słuchowe. Na podstawie tego odkrycia stworzył nawet plomby, które mogły być wykorzystywane do zdalnego wysyłania dźwięków wprost do głowy delikwenta.
Przez lata technologia tworzenia implantów poszła bardzo daleko – obecnie są wielkości mniejszej niż średnica włosa, a wszczepia się je ludziom za pomocą szczepionek – głównie na grypę. Implanty mają już miliony ludzi, nawet o tym nie wiedząc. Po cyrkulacji w krwioobiegu, trafiają w końcu do mózgu. Można przez nie przekazywać m.in. sygnały dźwiękowe wprost do głowy delikwenta (po to prawdopodobnie była potrzebna „pandemia” by nam wszystkim je wszczepić i byśmy słyszeli głos „boga” lub „obcych” w sztucznie stworzonym powrocie Mesjasza czy inwazji UFO projektu BlueBeam).
Istnieją różne rodzaje implantów, znajduje się je np. w tzw. „ofiarach interwencji obcych” (alien abduction), które są rządowymi operacjami fałszywej flagi, polegającymi na holograficznym wykreowaniu wizji pojazdu kosmicznego, z różnymi potworkami z niego wychodzącymi… Autor artykułu nie wyklucza jednak faktycznych interwencji Obcych, uważa, że te fałszywe są po to by powstrzymać poważne dochodzenie, przez ośmieszenie takich sytuacji. Ofiary tych operacji fałszywej flagi, zachowują się bowiem dziwnie, a ich opowieści są wręcz śmieszne.

162 komentarze HAARP i GWEN – totalna kontrola populacji

 • Roma

  super wyjaśnia w 10 minut

  Była muzułmanka o Jezusie i Maryi w koranie

  https://youtu.be/Ed62kx5X4QU

 • Roma

  https://youtu.be/Bv9UUCfSfaA

  Imam z Poznańskiego Meczetu wprost o wojnie, rzezi i podatkach dla niemuzełmanów

 • Roma

  PROTEST RODZICÓW PRZECIWKO PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ DZIECI
  13 czerwca 2017 21:56/w Informacje, Polska
  Radio Maryja
  Rodzice protestują przeciwko przymusowi szczepień dzieci. Problem robi się coraz bardziej poważny. Za brak szczepień rodzicom grozi odebranie praw rodzicielskich.

  Rodzicom, którzy nie godzą się na przymusowe szczepienia grozi ograniczenie władzy rodzicielskiej. Jutro taka rozprawa obędzie się w sądzie rejonowym w Inowrocławiu. Rodzice, którym sąd rodzinny chce odebrać prawa rodzicielskie, nie chcieli zaszczepić swojego dziecka mając ku temu uzasadnione obawy – podkreśla Justyna Socha z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”.

  – U ich poprzedniego dziecka nastąpiły niepożądane odczyny poszczepienne polegające na tym, że dziecko straciło przytomność, miało drgawki, bezdech. Takie ataki powtarzały się kilkukrotnie i zdarzyły się po wymuszonej przez lekarkę szczepionce, która – jak obiecywała – będzie bezpieczna – zaznacza Justyna Socha.

  Takich rodziców w Polsce jest znaczenie więcej.

  – Znaleźliśmy się w momencie, w którym Rzecznik Praw Dziecka uważa, że podanie szczepionki jest ważniejsze od tego, by dziecko pozostało w kochającej rodzinie. Jest to granica absurdu – mówi Małgorzata Dźwikowska z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”.

  Rodzice podkreślają, że zaczyna odbierać się dzieci bez żadnego udowodnienia, że brak szczepień może stanowić dla nich zagrożenie. Wielu rodziców, odmawiając podania dziecku szczepień naraża się także na kary finansowe. Taką karę otrzymał pan Marcin – ojciec sześciorga dzieci.

  – Dzisiaj mamy 6 tys. grzywny: 3 tys. moja żona (500 zł za każde dziecko) i ja również mam trzy tys., czyli „500 minus” – informuje Marcin Iżyk.

  Dlaczego nie chcą szczepić swoich dzieci? Jak mówią – robią to w trosce o ich zdrowie. Po szczepieniach u części dzieci pojawiają się bowiem powikłania.

  – To są problemy zarówno łagodne typu problemy skórne, alergie, jak i problemy ze strony układu nerwowego, np. paraliż drgawki i zapalenie mózg. Te wszystkie objawy obserwujemy u naszych dzieci – wylicza Justyna Socha.

  Pojawiają się także wątpliwości natury etycznej.

  – Uważamy, że wszyscy rodzice, szczególnie ci, dla których temat aborcji jest bardzo ważny, powinni pytać swoich lekarzy o to, czy szczepionki, które mają podać swoim dzieciom – nie powstały przy wykorzystaniu linii komórkowych pochodzących z aborcji, gdyż takie szczepionki podawane są w Polsce w ramach kalendarza obowiązkowego – zaznacza Włodzimierz Pawelec z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”.

 • denuo

  Wojciech Sumliński w Patriotycznym Centrum Kultury „Idź Pod Prąd” NA ŻYWO w IPPTV
  https://www.youtube.com/watch?v=LJ2mAg1RL6s

 • sprawdzam

  Nie śpię jeszcze, bo b. późnym wieczorem znalazłam rozjechanego jeża, a obok było maleństwo, które przygarnęłam i teraz nie za bardzo wiem, co ja mam z nim robić 🙁 więc wertuje internet, w poszukiwaniu dobrych rad.

  Natknęłam się też na aktualny temat szczepionkowy.

  Kopiuję w całości:

  https://wiadomosci.wp.pl/szczepionka-wazniejsza-niz-matka-protest-przed-sadem-6133552186857089a
  Tysiące Polaków łamią prawo. Co im grozi?

  oprac. Adam Przegaliński
  wczoraj (16:07) 14.06.2017
  „Szczepionka ważniejsza niż matka”. Protest przed sądem

  Małżeństwu, który nie zgodziło się na zaszczepienie córki, grozi ograniczenie praw rodzicielskich. Proces przyciągnął uwagę posła Kukiz’15 i grupy przeciwników obowiązku szczepień. W ciągu ostatnich czterech lat takich osób przybyło lawinowo – jest ich ponad 20 tys.

  https://v.wpimg.pl/MTY1NTgxJD12fmFiU0w1YGsIYTBJDz09NFZgJAtXfG1vCHxjXkF0eWoGemJWQX9mbB4-JggMKCctHD0uBAIoJDBUID0GVickPg==/
  Pikieta członków „Stop NOP” przed sądem w Inowrocławiu (PAP, Fot: Andrzej Damazy)

  W Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu w woj. kojawsko-pomorskim rozpoczął się proces o ograniczenie praw rodzicielskich w związku z niewyrażeniem przez rodziców zgody na obowiązkowe szczepienie córeczki zaraz po porodzie. Rozprawie towarzyszyła pikieta przeciwników obowiązkowych szczepień dzieci.

  W Polsce od 1996 r. istnieje obowiązek szczepienia dziecka w pierwszej dobie po porodzie przeciwko gruźlicy (BCG) i wirusowemu zapaleniu wątroby typu B (WZW-B).

  Przed sądem (wydział rodzinny i nieletnich) stanęli małżonkowie Iwona H.-K i Artur K. Rozprawa toczyła się przy drzwiach zamkniętych, została odroczona do 24 sierpnia. Żaden z uczestników, w tym rodzice i ich pełnomocnik ani prokurator nie chciał rozmawiać z dziennikarzami o rozprawie ze względu na ciągle toczące się postępowanie.

  Według pełnomocnika rodziców, adwokata Arkadiusza Teteli, istnieje orzecznictwo Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, iż przymusowe szczepienia są niezgodne z art. 8 Konwencji o ochronie praw człowieka. – To jest orzecznictwo, które w obecnym systemie prawnym jest niebywale istotne dla rodziców, którzy borykają się z problemami dotyczącymi powikłań poszczepiennych – powiedział.

  Mecenas pytał o sens utrzymywania przymusowych szczepień, skoro, jak mówił, takiego obowiązku nie ma w wielu krajach Unii Europejskiej czy na Ukrainie, której obywatele mogą poruszać się po Polsce.

  Poseł Kukiz’15: nie można grozić rodzicom

  Na sali rozpraw obecny był w charakterze męża zaufania poseł Paweł Skutecki (Kukiz’15). – Nie można grozić rodzicom odebraniem czy ograniczeniem praw rodzicielskich za to, że chcą jak najlepiej dla swoich dzieci. Oni powodowani tylko troską o dobro dziecka, ze świadomością tego, że ich starsze dziecko ma bardzo poważny „niepożądany odczyn poszczepienny” robią to, co uważają za najlepsze. Samo to, że ktokolwiek grozi im odebraniem czy ograniczeniem praw rodzicielskich jest dla mnie niepojęte – powiedział poseł.

  Skutecki zaznaczył, że jest wiceszefem poselskiego zespołu, który zajmuje się bezpieczeństwem programu szczepień dzieci i młodzieży. – Zespół działa od roku, spotykamy się z Głównym Inspektorem Sanitarnym, konsultantami krajowymi, ale też ze specjalistami, ekspertami. To jest płaszczyzna, gdzie strony mogą zetrzeć się na argumenty. Dla mnie wzorem są te państwa, gdzie szczepionki są refundowane, zalecane, ale nie są obowiązkowe, czyli prawie wszystkie kraje UE – dodał poseł.

  Przed i w trakcie rozprawy przed sądem pikietowała kilkudziesięcioosobowa grupa przeciwników obowiązkowych szczepień, w tym działaczki Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „Stop – NOP”. Protestujący mieli ze sobą tablice z napisami, m.in. „Szczepionka ważniejsza niż matka”, „Zemsta za NOP”. NOP to skrót terminu niepożądany odczyn poszczepienny.

  Jak powiedziała Justyna Soloch ze stowarzyszenia „Stop – NOP”, jej znanych jest 10 przypadków zajmowania się przez sądy sprawami niezaszczepienia dzieci i wszystkie sprawy kończyły się umorzeniem postępowania ze względu na niestwierdzenie działania na niekorzyść dziecka.

  Iwona H.K. w mediach mówiła, że nie zgodziła się zaraz po porodzie w szpitalu na zaszczepienie urodzonej na początku lutego córki, gdyż sama była przeziębiona, a jej starsza córka Zosia po szczepieniu miała 40 stopni gorączki i problemy z oddychaniem. Podkreślała, że gdy w szpitalu chciała się dowiedzieć o działaniu szczepionki, dostała tylko zwykłą ulotkę. Informowała, że o niezaszczepieniu przez nią dziecka sąd zawiadomił dyrektor przychodni w Gniewkowie, gdzie została przekazana dokumentacja ze szpitala. Dyrektor przez położną miał też zawiadomić ją, że w związku z tym nie zgadza się na leczenie dziecka w tej przychodni.

  5-krotny wzrost odmów szczepień – już 23 tys. Naukowcy ostrzegają przed skutkami

  W Polsce odsetek szczepionych dzieci nadal jest wysoki, ale w ostatnich latach coraz więcej osób nie zgadza się na szczepienia swoich pociech. W ciągu ostatnich 4 lat liczba ta wzrosła blisko pięciokrotnie – od ponad 5 tys. w 2012 r. do ponad 23 tys. w 2016 r. oficjalnie odnotowanych odmów szczepień.

  Gdy opiekunowie – mimo ostrzeżeń z przychodni i listu z sanepidu – uchylają się od obowiązku szczepienia, w trybie administracyjnym wszczyna się postępowanie egzekucyjne. Kara jest dotkliwa, bo wynosić może nawet 5 tysięcy zł. W praktyce, to najczęściej 400-500 zł.

  Grozi nam powrót wielu chorób

  Przed ryzykiem związanym z unikaniem szczepień od lat przestrzegają m.in. Naczelna Izba Lekarska, Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny oraz Polska Akademia Nauk. Zdaniem ekspertów unikanie szczepień może skutkować powrotem wielu groźnych chorób. „Należy z całą mocą stwierdzić, że szczepionki są najlepiej sprawdzonymi preparatami farmaceutycznymi w Europie, a rygorystyczne badania naukowe ich jakości stanowią gwarancję bezpieczeństwa przyjmowania i skuteczności działania szczepione” – oceniła PAN w wydanym przed rokiem stanowisku.

  W ostatnich latach eksperci informowali o wzroście zachorowań na choroby zakaźne w niektórych regionach Europy, wskazywano m.in. na epidemię odry w Rumunii i we Włoszech, na przypadki błonicy na południu Europy oraz wzrost zachorowań na krztusiec. W połowie maja włoski rząd przyjął dekret wprowadzający obowiązkowe szczepienia jako warunek przyjęcia dzieci do żłobka, przedszkola i szkoły – mają nim być objęte dzieci do 6 lat.

  – Podejmujący decyzję o niezaszczepieniu swego dziecka narażają je na niebezpieczeństwo, ale też inne dzieci – powiedział w Bydgoszczy minister zdrowia Konstanty Radziwiłł. Podkreślił, że wobec lekarzy i pielęgniarek odwodzących ludzi od szczepień należy wyciągać konsekwencje.

  • Ania

   „Podejmujący decyzję o niezaszczepieniu swego dziecka narażają je na niebezpieczeństwo, ale też inne dzieci – powiedział w Bydgoszczy minister zdrowia Konstanty Radziwiłł. Podkreślił, że wobec lekarzy i pielęgniarek odwodzących ludzi od szczepień należy wyciągać konsekwencje.”

   Mogłoby się wydawać, że minister zdrowia powinien mieć podstawową wiedzę z immunologii i epidemiologii…
   A jednak nie ma .

 • Ania

  uski: 90 tys. to normalna pensja (!) Stopień oderwania od rzeczywistości postępuje szybciej niż u bonzów z PO

  Pokorę, umiar i roztropność w działaniu – te cechy obiecywała Beata Szydło w trakcie wygłaszanego 1,5 roku temu expose. I choćby nie wiadomo jak się wysilać i jakich umysłowych łamańców dokonywać, to nie sposób pogodzić nominacji Małgorzaty Sadurskiej do zarządu PZU, z tym co mówiła jeszcze 3,5 roku temu jako posłanka PiS o nominacjach polityków PO do zarządów spółek Skarbu Państwa. Oliwy do ognia dolał zaś Marek Suski. Ten błyskotliwy inaczej poseł PiS stwierdził bowiem, że 90 tys. zł miesięcznie, jakie ma otrzymywać Sadurska, to „normalna pensja”… Ręce opadają.
  http://niewygodne.info.pl/artykul8/03818-PiSowi-idzie-za-dobrze-w-sondazach.htm

 • Ania

  ” Dania i Austria również nie przyjmują relokantów. Ale to wobec Polski KE wszczęła procedurę sankcyjną. Ot, taka unijna sprawiedliwość
  wpis z dnia 14/06/2017

  jak można się było tego spodziewać, Jean-Claude Juncker ogłosił wczoraj decyzję o wszczęciu przeciwko Polsce, Czechom i Węgrom procedury o naruszenie prawa UE w związku z niewypełnianiem nakazu dotyczącego relokacji uchodźców (przebywających we Włoszech i Grecji). Mało kto zdaje sobie jednak sprawę, że nie tylko wspomniane powyżej kraje nie wypełniają tego nakazu. Okazuje się bowiem, że zarówno Dania, jak i Austria do dziś nie przyjęły ani jednego relokanta z Włoch czy Grecji. Mimo tego KE nie zdecydowała się wobec tych państw na wszczęcie sankcyjnej procedury.

  Zgodnie z unijnym planem ok. 160 tys. uchodźców / migrantów / imigrantów, którzy trafili z Bliskiego Wschodu i Afryki do Włoch i Grecji miało być relokowanych do innych państw Unii Europejskiej. Początkowo rząd Ewy Kopacz zadeklarował, że przyjmie ok. 7 tys. osób. Tuż po przejęciu władzy przez PiS nowe władze w Warszawie zapowiedziały, że nie będą realizować postanowień wynegocjowanych przez ekipę PO-PSL i nie przyjmą relokantów z Włoch i Grecji.

  Podobne do Polski decyzje podjęły również władze w Pradze i Budapeszcie. W efekcie powyższego według oficjalnych statystyk do Polski i Węgier nie trafił ani jeden relokant. Czechy przyjęły ich ostatecznie tylko 12. Powyższe stało się przyczyną wszczęcia przez Komisję Europejską (KE) procedury o naruszenie prawa UE wobec Polski, Czech i Węgier w związku z niewypełnianiem przez te kraje decyzji dotyczącej relokacji uchodźców. Decyzję w tej sprawie miał ogłosić osobiście na posiedzeniu kolegium komisarzy szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker.

  W kontekście powyższego warto przytoczyć oficjalne statystyki na temat realizacji planu relokacji. Okazuje się, że na dzień 9.06.2017 r. z Grecji i Włoch relokowano do innych państw UE łącznie 20 869 osób. Najwięcej osób przyjęły Niemcy (5 658), Francja (3 478) oraz Holandia (1 907). Najmniej – Czechy (12), Węgry (0), Polska (0), ale również Dania (0) i Austria (0). Co jednak ciekawe – Komisja Europejska nie zdecydowała się wszcząć procedury przeciwko tym dwóm ostatnim państwom.”

  Wychodzi, ze z tej Europy najbardziej zależy na zniszczeniu państw Słowiańskich.
  A te się zaparły…

 • Greg

  Mieliście rację. Takie rzeczy trzeba ściągać NATYCHMIAST!
  ,,Sowa i purpurowi przyjaciele” Międlara zniknął z You Tuba.

 • Waldemar Resiak

  Witam,

  Może ktoś polecić sprawdzone strony/sklepy z kosmetykami dla mężczyzn BIO i tego typu? Na naturalnych składnikach. Chodzi mi głównie o żel do kąpieli i ewentualnie szampon. I żeby były w miarę przystępne ceny.

  Wybaczcie, że spamuje drugi raz ten sam komentarz, ale pechowo znalazł się na samym dole poprzedniej strony z komentarzami…i pewnie nikt by go nie zauważył.

  • przem

   oliwa magnezowa jako antyperspirant, mydło szare i jakieś szampony ze wschodu lub pokrzyw,rumianu nacisnąć i rozrobić z czymś. Generalnie wystarczy temat nie aż taki trudny do znalezienia, gorzej z jedzeniem (każdego dnia trzeba przygotować):)

 • sprawdzam

  Transkrypt

  Beata Szydło:
  Świętej pamięci pan prezydent Lech Kaczyński komentując losy II wojny światowej mówił, że to co stało się w Auschwitz było zorganizowane przez ówczesne państwo niemieckie – III Rzeszę i trzeba o tym pamiętać, bo nie zawsze ten, kto ma siłę ma rację. Musimy wyciągać wnioski z tego, co się wówczas stało. Nie możemy dopuścić do tego, by ludzie zaślepieni zbrodniczymi ideami odbierali innym prawo do życia. Pamiętamy i nawołujemy do przekazywania prawdy o tych wstrząsających czasach. Szanowni Państwo, wielkim zadaniem dla polityków, ale także dla wszystkich ludzi jest, aby tak straszliwe wydarzenia, które miały miejsce w Auschwitz i w innych miejscach kaźni, nigdy więcej się nie powtórzyły. Auschwitz to w dzisiejszych niespokojnych czasach wielka lekcja tego, że trzeba czynić wszystko, aby uchronić bezpieczeństwo i życie swoich obywateli.

  —  —
  Po tych słowach mainstream dostał wścieklizny. Łącznie z prezesem Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Rodzin Oświęcimskich i Sierakowskim.

 • celebryta

  Car świata

  Okazuje się, że wszystkim kieruje car Władimir Władimirowicz…

  To co w tytule nie jest moją osobistą opinią. Tak uważają i głośno o tym mówią amerykańscy Demokraci, część Republikanów, zwasalizowani, europejscy politycy, presstytutki (czyli media typu NYT, CNN i inne szmatławce w stylu naszej GW czy GaPola), CIA i FBI. Nie muszą tego powtarzać wszechmocne,jak twierdzą wyżej wymienieni, media „reżimu” kremlowskiego, pół świata robi to za nich.

  To co wynika z ich przekazu można ująć w jednym zdaniu -Putin jest tak potężny, że może wybierać Prezydenta USA. Przy okazji majstruje jeszcze przy każdych ważnych wyborach, czy to w Anglii czy we Francji i wszędzie tam, gdzie są ważne, geopolityczne interesy.

  Nasuwa się jedno ciekawe pytanie – po co Amerykanie utrzymują za ciężkie pieniądze CIA, FBI, NSA i z 15 innych agencji szpiegowskich skoro nie potrafią one uchronić amerykańskiej demokracji? Może zamiast płacić setki miliardów na utrzymanie takich nierobów i niekompetentnych agentów lepiej zapłacić Putinowi kilka miliardów dolarów łapówki, żeby odwołał swoich hakerów i innych wyjątkowo skutecznych funkcjonariuszy? Taniej by wyszło.

  USA chcą uchodzić za jedyne światowe mocarstwo, które każdego potrafi rzucić na kolana a jak ktoś nie chce uklęknąć to potrafi zabić przywódcę a kraj obrócić w perzynę. A tu taki pasztet… Okazuje się, że wszystkim kieruje car Władimir Władimirowicz…

  Można oczywiście jeszcze dalej sobie z tego pożartować ale problem jest i jest to problem poważny. Otóż nasz „wieczny sojusznik” czyli USA okazuje się być jedynie marionetką w rękach decydentów z Kremla, bo chyba jasnym jest, że Putin co prawda firmuje ruchy Rosji ale nad treściami pracuje cały sztab ludzi. I jak taki sojusznik, marionetka Kremla, może nas obronić przed złym carem Putinem? Sami przyznacie, że to nielogiczne.

  Jednak prawdziwy powód takich kompromitujących dla USA wypowiedzi jest jeden – udupić Trumpa, doprowadzić do impichmentu i usadowić w Białym Domu kogoś, kto nie będzie tak fikał jak Donald. To nic, że koszty wizerunkowe są przeogromne, prestiż USA pada na pysk – ważne jest tylko to, żeby pozbyć się Trumpa, który może nie jest prezydentem marzeń, wielokrotnie zrobił już z gęby kapcia ale z jakichś powodów uwiera Ustawiaczy Świata.

  Tak na mój, chłopski rozum, skoro Trump przeszkadza największym zbrodniarzom i psychopatom jakich kiedykolwiek wydała Matka Ziemia to może jednak jest w nim coś dobrego? No ale póki co dowiedzieliśmy się, kto naprawdę rządzi światem. Jak w tytule – car Putin 🙂

  http://spiritolibero.neon24.pl/post/138898,putin-car-swiata

 • B

  Do P 12 czerwiec
  Ktos, kto ma takie poglady jak ty na temat dobrego traktowania zwierzat, wegetarianizmu/weganizmu i szanowania przyrody i naszego srodowiska jest godny pozalowania. Ks Tischner bardzo trafnie zauwazyl, ze czlowiekiem nie wystarczy sie urodzic, czlowiekiem nalezy sie stac. A czlowiek nie wyrzadza krzywdy zadnej istocie; zadna istota nie jest nasza wlasnoscia do dysponowania jej zyciem dla naszej korzysci.
  Czas zeby ludzkosc to w koncu zrozumiala…
  Te podlosci ktore my robimy zwierzetom sa lustrzanym odbiciem tego co ONI robia nam…

 • celebryta

  “ISIS jest mocna, ponieważ finansujemy islamskich rebeliantów w Syrii. (…) Na spotkaniu w Białym Domu, ponad 2 lata temu, zespół do spraw bezpieczeństwa zasugerował uzbrajać ISIS”

  http://globalne-archiwum.pl/senator-john-mccain-przyznaje-ze-usa-wspieraja-isis/

 • czaro

  Jabłonowski banderowska polityka rządu, a banderowcy to śmierdzące tchórze !

  https://www.youtube.com/watch?v=GZmzWf0J23I

 • Waldemar Resiak

  Witam,

  Może ktoś polecić sprawdzone strony/sklepy z kosmetykami dla mężczyzn BIO i tego typu? Na naturalnych składnikach. Chodzi mi głównie o żel do kąpieli i ewentualnie szampon. I żeby były w miarę przystępne ceny.

 • czaro

  W pułapce fałszywej ideologii

  Po wejściu do Unii Europejskiej i NATO relacje Polski z Rosją uległy gwałtownemu pogorszeniu. Był to koszt naszej przyspieszonej, sterowanej z zewnątrz, integracji z Zachodem. Rzetelna analiza wszystkich plusów i minusów tej integracji wykazuje, iż ucierpiał na niej interes Polski – nie tylko w sferze politycznej, gospodarczej, społecznej, ale również kulturowo-cywilizacyjnej.

  Między innymi dlatego, iż to, co mogłoby być korzystne dla nas w partnerskich relacjach – jeśli nie są możliwe przyjacielskie – z Rosją, zostało odrzucone jako niezgodne z przyjętym przez polski establishment polityczny fundamentem ideowym III RP ideologią liberalnego globalizmu w wersji transatlantyckiej. Akceptacja tego stanu rzeczy przez polskie społeczeństwo była wynikiem narzucenia mu przez ten sam establishment i prozachodnią propagandę – obecną także w katolickich mediach – utopijnej wizji międzymorza. Została ona wręcz idealnie wkomponowana w program transatlantyckiej polityki poszerzającej strefy wpływów amerykańskich – w tym wypadku w Europie środkowej i wschodniej – kosztem państw narodowych.

  Taka jest bowiem strategia i taktyka transatlantyzmu, zarówno w wersji soft, jak i hard power. Przykładem pierwszej może być Polska, drugiej – Ukraina. Celem transatlantyzmu firmowanego przez USA jest nie tylko ogólnoświatowa transformacja polityczna w imię amerykańskiej „demokracji”, ale również ogólnoświatowa transformacja własności. Ten ostatni proces jest ukierunkowany na skupienie globalnego posiadania w ręku niewielkiej grupy ludzi i wykluczenie z niego miliardów mieszkańców globu. Jest to usankcjonowany przez organizacje światowe rasizm ekonomiczny, doświadczany także przez polskie społeczeństwo, którego miliony żyją na skraju ubóstwa, funkcjonując jako tania siła robocza dla międzynarodowych korporacji w Polsce bądź na emigracji zarobkowej.

  Głównym gwarantem globalnych procesów transatlantyckich jest NATO, ukierunkowane na permanentną wojnę, nie tylko na Bliskim Wschodzie, ale również w innych częściach świata. Z punktu widzenia cywilizacji chrześcijańskiej obydwa kierunki trójczłonowego podmiotu tej polityki: USA-UE- NATO mają wymiar antycywilizacji. Nie tylko dlatego, że skierowane są przeciwko religii chrześcijańskiej, ale także dlatego, że doprowadziły do destrukcji zbudowanej na jej wartościach cywilizacji. Świadectwem antycywilizacji transatlantyzmu jest z jednej strony ludobójstwo chrześcijan i barbarzyńskie niszczenie śladów chrześcijaństwa na Bliskim Wschodzie, z drugiej – zaplanowane zainstalowanie w europejskiej przestrzeni milionów emigrantów, narzucających jej prawowitym obywatelom cywilizację islamu.

  http://www.mysl-polska.pl/1256

  ____________________________________________________________________________

  prof. Anna Raźny
  Fot. Poświęcenie Klasztoru Sreteńskiego w Moskwie (kremlin.ru)
  Myśl Polska, nr 25-26 (18-25.06.2017)

 • Greg

  MajaWalia27.
  I inni, kto nie oglądał, musi to zaliczyć.
  Pandora kiedyś, a obecnie Tetra
  https://www.youtube.com/watch?v=xjyxmrXQ10o

 • celebryta

  Putin w wywiadzie dla amerykańskiego reżysera Olivera Stone’a podzielił się swoimi poglądami na temat walki z terroryzmem.
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201706135660979-sputnik-usa-rosja-putin-terroryzm/

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201706135660396-sputnik-rosja-usa-putin/

 • MajaWalia27

  Na ”Mojej Wyspie” pojawil sie ciekawy artykul nawiazujacy do historii masowych samobojstw mlodych ludzi w Walijskim miasteczku. I tam pojawia sie ciekawy cytat:

  ”Pojawiła się również teoria, że śmierć młodych ludzi to uboczny efekt doświadczeń prowadzonych na zlecenie brytyjskich służb specjalnych, testujących za pomocą fal radiowych sterowanie ludzkim umysłem i ludzkimi zachowaniami – jako kontynuacja amerykańskiego programu Pandora, testowanego przez CIA w latach 60. ubiegłego wieku.”

  http://www.mojawyspa.co.uk/artykuly/33469/Tajemnicze-samobojstwa-w-walijskim-miasteczku,1

 • AmmyImide

  Choose Essays Via the internet – Get A while for Relaxation and Satisfaction | Just isn’t it extraordinary any time you post all of your college or university, big college, or college papers lacking investing.

  http://gluebomb.com/post/techniques-of-writing-essays-as-well-because-the

  • kk7qq

   Wielka to tragedia 🙁

   Wczoraj najpierw uslyszalam w radiu o palacym sie wiezowcu kolo Karlsruhe ,
   Pozar na 7 pietrze pochlonal 2 osoby .

   http://www.abendzeitung-muenchen.de/inhalt.baden-wuerttemberg-zwei-tote-bei-brand-in-hochhaus.7544e70e-c694-4076-94a7-03729bebedb6.html

   Pomyslalam sobie ze na szczescie pozary w wiezowcach naleza do rzadkosci ….

   Potem przeczytalam slowa Ani @

   „…..21 Czerwca jest przesilenie letnie ( Sobótka dla Słowian).
   Ale dla czcicieli zła, to dzień składania ofiar ciałopalnych.
   Ciekawe co w Niemczech się spali w tym dniu ? ”

   i dzis czytam o tragedii w Anglii 🙁

   dziwne tragiczne przypadki ,nie chce snuc teorii ale data 13 jest rownie ulubiona

   • kk7qq

    Ciekawy urywek z

    https://wiadomosci.wp.pl/pozar-wiezowca-w-londynie-sa-ofiary-smiertelne-6133411321071233a

    „24 min temu
    Mieszkanka budynku Corinne Jones i jej partner, Jason Miller, którzy uciekli z mieszkania na 17 piętrze wraz z małymi dziećmi, wspominali w rozmowie z BBC, że kilka dni temu w budynku przeprowadzano inspekcję dotyczącą zabezpieczenia przeciwpożarowego. Strażacy dawali też mieszkańcom wskazówki, by nie opuszczać mieszkań w przypadku wybuchu pożaru. ”

    —kilka dni temu w budynku przeprowadzano inspekcję dotyczącą zabezpieczenia przeciwpożarowego— !!!!!!

    przeprowadzono inspekcje ??!! wiec jakim cudem teraz ten pozar ?!

    • Xellos

     Takim samym jak PO INSPEKCJI W WTC obie wieże się zawaliły od wybuchów

     czy po INSPEKCJI W LONDYŃSKIM METRZE WYBUCHAŁY W NIM BOMBY….

     JAKOŚ TE MATERIAŁY TRZEBA PODŁOŻYĆ a inspektorom, budowlańcom, strażakom … SIĘ NA RĘCE NIE PATRZY bo się im UFA co wykorzystują nazistowskie mendy od maryji maschiacha i torah (talmudu).

    • sprawdzam

     W kamienicy, gdzie zginęło wraz z dzieckiem dziennikarskie małżeństwo Kmiecików też jakiś machloje z instalacją były robione.

     A wcześniej Dariusz Kmiecik naraził się Piechocińskiemu, bo szperał wokół afery węglowej.
     Było nawet nagranie w sieci (sama wówczas widziałam), ale podobno już go nie ma nigdzie. Teraz jest jeszcze o tym wzmianka na stronie kef.ra/śmietany
     https://jarek-ke–r.org/2014/10/25/dariusz-kmiecik-zamordowany-prowadzil-wazne-sledztwo-mial-mafie-weglowa-na-widelcu/

     Teraz Piechociński jest prezesem Izby Przemysłowo-Handlowej POLSKA – AZJA. Zarząd jednoosobowy.

     Nazwa IZBA PRZEMYSŁOWO – HANDLOWA POLSKA – AZJA
     Rejestr Rejestr Stowarzyszeń Województwo MAZOWIECKIE
     Numer KRS 0000628291 Powiat WARSZAWA
     NIP 5252669811 Gmina WARSZAWA
     REGON 36499825500000 Miejscowość WARSZAWA
     Forma prawna ZWIĄZEK PRACODAWCÓW
     Adres UL. TADEUSZA CZACKIEGO 7/9/11
     Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców 2016-07-15
     Data wpisu do Rejestru Stowarzyszeń 2016-07-15

    • greg2014

     by nie opuszczać mieszkań w przypadku wybuchu pożaru. ”

     Niech się smażą… 🙂

 • Roma

  obywatel Izraela do więzienia w Polsce ?

  brawo Minister Ziobro
  tak trzymać !

  Dwie prowizje od 100 mln dolarów amerykańskich

  Ram S. i Jehonatan B. zwrócili się do Prezesa URSUSA S.A. z propozycją załatwienia dla spółki kontraktu w Zambii na dostawy sprzętu rolniczego i uruchomienie linii montażowej traktorów, wartego 100 milionów USD. Jeden z podejrzanych reprezentował firmę finansową z Izraela, drugi zaś był przedsiębiorcą zamieszkałym na stałe w Zambii. W czasie spotkań z prezesem URSUSA oskarżeni powoływali się na wpływy w Ministerstwie Obrony Zambii i innych urzędach i podjęli się załatwienia kontraktu dla URSUSA w zamian za dwie prowizje stanowiące 25% wartości kontraktu szacowanego na kwotę 100 milionów dolarów amerykańskich

  Po jednym ze spotkań oskarżeni zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego Delegatura w Lublinie.

  Za czyn z art. 230 par. 1 Kodeksu karnego grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Na poczet przyszłych kar prokurator zabezpieczył od każdego z nich pieniądze w kwocie 500 000 złotych.

  http://pk.gov.pl/aktualnosci-prokuratury-krajowej/korupcyjna-propozycja-w-zamian-za-prowizje-od-100-mln-dolarow.html#.WUB799SLSt8

 • Ania

  Węgierka dobitnie mówi jak jest.
  https://youtu.be/92mRFnOSE70

 • Świętowit

  Dlaczego coraz wiecej ludzi ma zawroty glowy.
  Oto odpowiedz.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ruch_obrotowy_Ziemi

  • Boru

   Rozbraja mnie to, że przypisuje się „ciemnym elitom” wymyślenie kulistości ziemi, heliocentryzmu czy ogromu kosmosu. Ciemne elity od zawsze aż do teraz wolały by ludzie wierzyli w ziemie płaską, stworzoną „ex nihilo” przez boga wybierającego sobie konkretny naród spośród ludzkości. Judaizm i syjonizm który na nim bazuje nie ma żadnego sensu gdy człowiek uswiadamia sobie ogrom kosmosu. Nie widzicie tego płaskoziemcy, bo albo macie pejsy po kostki, albo jesteście ofiarami biblijnego prania mózgu.

   To, że w świecie sztuki i nauki znajduje się żydów piszących w duchu oświeceniowym, jest to tak naprawdę POMIMO bycia żydem. Poruszanie się w ramach judaizmu i jego rasizmu, bycie jego wyznawcą albo słuchanie się rabinów i innych elit wyznających judaizm, jest tym co sprawia, że są to ludzie problematyczni i niebezpieczni. Oni jako wyznający prymitywne i prostackie ideologie by być widziani jako „postępowi” i „sprzyjajacy rozwojowi kulturalnemu” pokazują wybitnych ludzi, których wcześniej przeklinali i wyrzucali ze swoich społeczności, jako „swoich”.

   Chrześcijanie przodują w wypaczaniu tego, jaki jest problem z żydami. Nienawidzą „żydowskiego” komunizmu, chociaż Marks, nienawidzący chciwości i kultu pieniądza (którym judaizm jest) dał prosty sposób na to jak odebrać im władzę. Nienawidzą postępu, fizyki kwantowej, naukowców żydowskich i pisarzy, bo „stoją za tym żydzi”, chociaż jeśli znajduje się ich za pewnymi ideologiami, to znajduje się ich tam POMIMO tego co to znaczy być żydem. Są wyklinani przez swoich rabinów i innych rasistów i kto im w tym pomaga? Chrześcijanie, najwięksi zwolennicy Izraela, którzy uważają je za ziemię świętą, chociaż większość z nich nawet nigdy tam nie była.

   Zacytuję Izraela Szahaka, anty-syjonistę:

   „weźmy takie zamiłowanie żydów do nauki. Z wyjątkiem nauczania tekstów czysto religijnych, których poziom był naprawdę opłakany, żydzi europejscy (a w mniejszym stopniu także żydzi zamieszkujący kraje arabskie) do roku 1780 traktowali naukę, z wyłączeniem tekstów talmudycznych i żydowsko-mistycznych, z najwyższą pogardą i nienawidzili się uczyć. Ignorowano całe partie Starego Testamentu, nie czytano niereligijnej poezji hebrajskiej, tak jak w większości książek poświęconych filozofii żydowskiej, zaś wielu ich autorów obłożono klątwą. Surowo zabronione było zarówno uczenie się języków obcych, jak i studiowanie matematyki czy nauk przyrodniczych. Geografia (9), historia – nawet historia żydowska – były kompletnie zakazane. Zmysł krytycznego rozumowania, tak rzekomo typowy dla żydów, przed rokiem 1780 praktycznie
   nie istniał. Niczego się tak nie bano, niczego tak nie tępiono, jak najskromniejszych nawet innowacji czy najbardziej niewinnego krytycyzmu, które były surowo zabronione. Świat, który stworzyli sobie żydzi, popadł w najskrajniejsze przesądy, fanatyzm i ignorancję; był to świat, w którym autor przedmowy do wydanej po raz pierwszy w języku hebrajskim
   (opublikowanej w Rosji w 1803 roku) książki o geografii uskarżał się, że wielu wybitnych rabinów wciąż neguje istnienie kontynentu amerykańskiego, twierdząc, że jest to „niemożliwe”. Pomiędzy takim światem a tym, co Zachód nazywa cechami „typowo żydowskimi” – prócz zbieżności w nazwie – nie ma nic wspólnego. Mimo to wielu współczesnych żydów tęskni za tamtym światem jak za utraconym rajem, za wygodnym życiem w społeczeństwie zamkniętym, z którego trudno ich było usunąć. Przywrócenia takiego świata domaga się wielu przedstawicieli ruchu syjonistycznego – a ludzie ci mają dziś decydujący głos.”

   • Boru

    Demaskować trzeba przede wszystkim religijnych i politycznych przywódców, którzy wciskają ludziom ciemnotę, by zahamować rozwój duchowy i umysłowy człowieka.

    Fundamentaliści religijni na czele z chrześcijańskimi dokonali kompletnego odwrócenia. Spisek żydowski widzą tam, gdzie widzą żyda oderwanego od głównego nurtu judaizmu. Mentalność „tradycyjnego chrześcijanina” jest mentalnością tą samą, która powstała u żydów pod wpływem prania mózgów przez ich rabinów.

    Trzeba odróżnić takiego Netanyahu i stojącego za nim Rotszyldów czy rabinów, którzy mają wpływ na sztywne religijne i polityczne myślenie od tego, że w świecie sztuki i nauki mamy takiego Schrodingera od fizyki kwantowej czy innego Picasso malującego obrazy.

    Chrześcijanie problem z żydami mają tylko wtedy, kiedy promują oni anty-judeo-chrześcijańskie idee. Nie ma problemu z biblijnymi historiami o ludobójstwie na innych narodach. Sami robią to samo, to przecież wzór ich postępowania. Robią z żydów niszczycieli sztywnej hierarchii, chociaż syjonizm nie ma nic wspólnego z żadnym oświeceniem i wolnościowymi ideami.

    Syjonizm nie chce stworzyć „człowieka oświecenia”, który buntuje się przeciwko religijnym hierarchom. Chce on stworzyć coś na wzór tolkienowskiego Mordoru – mrocznego i strasznego miejsca, gdzie odbywa się niewolnicza praca pod ścisłym nadzorem „wszystkowidzącego oka bożego” (czytaj: kapłanów i naukowców i technologii przez nich obsługiwanej). Ktoś naprawdę wierzy w to, że chodzi o stworzenie jakiejś wylęgarni artystów i naukowców odkrywających kosmos, by ruszyć na ostoję wolności, którą jest jakieś pańśtwo religijne?

    Obawiać należy się tego, że niby-lewicowe rządy doprowadzają do tego, że tak ludziom obrzydzi się funkcjonowanie z dala od łona kościoła, że po tych wszystkich homo-paradach i innych masowych imigracjach , nastąpi takie odwrócenie o 180 stopni, że skończy się to nie tyle na „zlewaczeniu świata” lecz gwałtownym jego „sprawiczeniu”.

    Ta „wolność” w stylu UE jest tak grubymi nićmi szyta, jest tak groteskowa, że trudno mi to już inaczej traktować jak akcję sterowaną przez religijnych przywódców, rabinów i biskupów, pragnących powrotu do swoich organizacji grzecznych i posłusznych owieczek, które nauczyły się, że nie warto żyć nie po bożemu.

    • Boru

     Tak samo jest z muzyką rockową. Podawana jest ona jako przykład negatywnego wpływu na młodzież i że jest to jakaś zorganizowana akcja ciemnych elit by zatruć społeczeństwo. Wystarczy krótkie zastanowienie by dojść do wniosku, że to nie ma sensu. Elity chcą posłusznych ludzi, grzecznych, patrzących z hipnotycznym uwielbieniem na swoich przywódców. Muzyka rockowa była potrzebna jak drzazga w D w ówczesnym społeczeństwie. Po co elitom banda buntowników sprzeciwiających się wojnie w Wietnamie i ogólnie globalizmowi? To co jest obecne negatywne w muzyce rockowej, na co miały wpływ ciemne elity, to nie tyle bunt sam w sobie, bo jest on pozytywny, ale że wykorzystano jego płytkość do tego, by zatruć go narkotykami i alkoholem. Tak jak żadni rabini albo inni syjoniści i skorumpowani kapłani nie wpadliby na promowanie kulistości ziemi i heliocentryzmu, tak samo nie wpadliby na to, żeby promować muzykę rockową. To na co mogli wpaść to jak zinwigilować takie środowisko buntowników i zatruć je od środka.

    • Boru

     Żeby tak odtruć muzykę rockową z tego co zwie się „illuminati w przemyśle muzycznym”, to należałoby puszczać to w radio:

     https://www.youtube.com/watch?v=eGKlaW_IFZs

     Trzeba być naprawdę ponurym i nieszczęśliwym człowiekiem żeby usłyszeć tutaj „satanistyczny kult solarny”.

 • Świętowit

  Pogrzeb masona Brzezińskiego – 2 tygodnie po śmierci. Co oni z nim robili przez 2 tygodnie? Pobudzali elektrowstrząsami, przeszczepiali narzady,klonowali….
  https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/pogrzeb-zbigniewa-brzezinskiego,747635.html
  Ciekawe zdjęcie Ziemi 1.48. Co to za kontynenty.
  Zbigniew Brzeziński był doradcą ds. bezpieczeństwa narodowego USA (1977-1981) za czasów prezydentury Jimmiego Cartera. Jednak jego działalność trwała nadal i obrastała legendami i licznymi teoriami spiskowymi. Brzeziński był uważany za wielkiego orędownika tak zwanego NWO, a jego działalność w Komisji Trójstronnej odbierano jako próbę realizacji tego celu.
  Gdy Brzeziński odwiedził Polskę w 2012 roku,ostrzegał elity światowe przed niebezpieczeństwem zagrażającym projektowi New World Order. Jego zdaniem plan jest zagrożony z powodu globalnego ruchu sprzeciwu szerokich mas przeciwko narzuconej z zewnątrz kontroli.
  Jak stwierdził wtedy Zbigniew Brzeziński, sprzeciw społeczeństw bierze się z narastającej politycznej aktywności szerokich mas. W swoim wystąpieniu w kanadyjskim Montrealu w 2010 roku, na zebraniu Rady Stosunków Zagranicznych, Brzeziński ostrzegł swoich kolegów po fachu, że „globalne przebudzenie polityczne” razem z wewnętrznymi sprzecznościami w środowiskach globalnych elit, zagrażają urzeczywistnieniu projektu New World Order.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zmarl-zbigniew-brzezinski-amerykanski-polityk-i-wielki-zwolennik-nwo

  • eloelo520

   może po to by trumna była zamknięta. po to by się nikt nie wtajemniczony nie zorientował że go tam nie ma.

   • matka

    Kto wie czy oni wszyscy nie ewakuują się do bunkrów. Nawet umierający nagminnie celebryci. Przecież ktoś ich musi zabawiać przywódców masońskich pod ziemią. Żeby siedząc pod ziemią jak krety, nie zwariowali. Cohen, George Michel, Chris Cornell itd.itd. dla masonów anglojęzycznych. Wodecki dla polskojęzycznych. Przecież Rockefeller czy Brzeziński, nie mogą się nudzić.

   • sprawdzam

    On był na pogrzebie wystawiony jako skremowany – jak przystało na masoński obyczaj.

  • Pogromca kretynizmów

   Jakie kontynenty ? Niżej Afryka, wyżej Europa. Widziałes kiedyś globus, ciemniaku ? Pewnie nie, bo do szkoły było za daleko. No ale teraz możesz pierdół nawypisywać bazując na „wiedzy jasnowidzów” z Internetu. Lecz się może, może jeszcze nie jest za późno.

 • czaro

  Soros: Zrobimy z Europy jedno państwo, będę o to walczył do końca życia. “Trzeba pokonać PiS i Fidesz”

  http://orka1306.neon24.pl/post/138885,soros-zrobimy-z-europy-jedno-panstwo