Hiszpania krajem eksperymentalnym dla prawa knebla

capture-3Wielki Syjon zaczyna się rozpadać. Jego bastiony w USA, Izraelu i Europie jeszcze się trzymają, ale są to kolosy na glinianych nogach, kwestią czasu jest rozliczenie zbrodniarzy w Trybunałach Międzynarodowych za realizowane od lat ludobójstwo we wszelakich formach – od wprowadzania trucizn do środowiska, zabójcze szczepionki i leki po ludobójcze przepisy i zbrodnicze zmiany społeczne. 65% ludności świata nie jest już pod ich wpływem – kraje te z Rosją, Indiami, Chinami i Brazylią na czele zaczynają wprowadzać własne waluty jako formę płatniczą na platformie międzynarodowej. Bank „Światowy” i „Międzynarodowy” Fundusz Walutowy mają coraz mniejszy zasięg. Szczury powoli zaczynają być coraz bardziej osaczone. Zaczynają więc gryźć, i to bardzo.

Poniższą informację otrzymałem mailem, oto zgrubne tłumaczenie, tekst po angielsku jest na końcu.

Istotne dla zrozumienia tego co nadchodzi. Dzieje się to już w Hiszpanii. W wielu krajach europejskich jest już o krok od wprowadzenia.
Oto co zostało mi przekazane.
Przerażające.

LeyMordaza (Prawo kneblowe) zostało właśnmie zatwierdzone w Hiszpanii.

 1. Fotografowanie i filmowanie policji – kara 600 do 30.000€.
 2. Pokojowa niesubordynacja wobec władzy – kara 600 do 30.000€.
 3. Okupowanie banków jako rodzaj protestu- kara 600 do 30.000€.
 4. Protesty niesformalizowane – kara 600 do 30.000€.
 5. Zgromadzenia i spotkania w miejscach publicznych – kara 100 do 600€.
 6. Przeszkadzanie i powstrzymywanie eksmisji – kara 600 do 30.000€.
 7. Obecność w zajmowanych miejscach (nie tylko w centrrach społecznych, ale także w domach zajmowanych przez eksmitowane rodziny) – kara 100 do 600€.
 8. Zalegalizowano „czarne listy” osób protestujących, aktywistów i prasy alternatywnej.
 9. Spotkania i zgromadzenia przed parlamentem- kara 600 do 30.000€.
 10. Odwołania w.s. kar w sądach wymagają od je wnoszących opłat za koszty procesowe, zależne od wysokości zasądzonej kary.
 11. Prawo zezwala na przypadkowe sprawdzanie papierów, a także zbieranie informacji o imigrantach i mniejszościach.
 12. Policja może robić obławy na własną wolę bez konieczności nakazów.
 13. Policja może robić rewizje osobiste na własną wolę.
 14. Rząd może zabronić jakiegokolwiek protestu jeśli tylko uważa, że to naruszy „porządek”.
 15. Jakakolwiek niezdefiniowana „istotna infrastruktura” jest uważana za strefę zakazaną dla zgromadzeń publicznych, jeśli tylko mogą one zakłócić jej funkcjonowanie.
 16. Wprowadzono kary dla osób wspinających się na budynki i pomniki bez zezwolenia.

Hiszpania stała się krajem eksperymentalnym dla wprowadzania „Praw Knebla” (zakazów), podobnie jak Cypr był testem dla wsparć finansowych. Hiszpanie mają okazję by to łajno obalić !!‏
Hiszpania stała się totalitarnym korporacyjnym państwem policyjnym – czy ludzie będą w stanie doprowadzić do zmian, co do których wszyscy widzimy, że są konieczne?
Oczywiście … wszystkie te kary zależą od stopnia zniewolenia przez posiadany majątek … ci, którzy już nic nie mają są największym zagrożeniem dla Establiszmentu!

================================================

 

Vital to understand what is coming. In Spain it has arrived. In many European countries at least one foot is already in the door.
This was passed to me:
horrific…

The ‪‎LeyMordaza (Gag Law) has been approved in ‪‎Spain.

1. Photographing or recording police – 600 to 30.000€ fine.
2. Peaceful disobedience to authority – 600 to 30.000€ fine.
3. Occupying banks as means of protest – 600 to 30.000€ fine.
4. Not formalizing a protest – 600 to 30.000€ fine.
5. For carrying out assemblies or meetings in public spaces – 100 to 600€ fine.
6. For impeding or stopping an eviction – 600 to 30.000€ fine.
7. For presence at an occupied space (not only social centers but also houses occupied by evicted families) – 100 to 600€ fine.
8. Police black lists for protestors, activists and alternative press have been legalized.
9. Meeting or gathering in front of Congress – 600 to 30.000€ fine.
10. Appealing the fines in court requires the payment of judicial costs, whose amount depends on the fine.
11. It allows random identity checks, allowing for profiling of immigrants and minorities.
12. Police can now carry out raids at their discretion, without the need for „order” to have been disrupted.
13. External bodily searches are also now allowed at police discretion.
14. The government can prohibit any protest at will, if it feels „order” will be disrupted.
15. Any ill-defined „critical infrastructure” is now considered a forbidden zone for public gatherings if it might affect their functioning.
16. There are also fines for people who climb buildings and monuments without permission.‏

Spain is the ‚Experiment’ for introducing ‚Gag Laws’… just as Cyprus was the experiment for ‚Bail-ins’ … The Spanish people have perhaps just one opportunity to shut this sh*t down!!‏
Spain is now a Totalitarian Corporatist Police State’ … will the people bring about the change that we ALL know they need to see?‏
‎Of course … all of these penalties rely on people being held in the ‚Bondage of Assets’ … those who have nothing to lose are the greatest threat to the Establishment!!‏


416 komentarzy Hiszpania krajem eksperymentalnym dla prawa knebla

 • katerina404

  Ktoś na facebooku dał ciekawy wpis na temat rodziny Komorowskich:

  Po smierci Stalina wielu zydowskich zbrodniarzy w tym rodzina zony prezydenta Komorowskiego poprosila o zmiane nazwiska.

  Od tego czasu rodowód jest coraz bardziej wybielany.

  Ojciec pierwszej damy, Jan Dziadzia, po ukończeniu służby wojskowej w 1946 został członkiem Polskiej Partii Robotniczej. W 1948 ubiegał się o posadę w Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego, którą otrzymał. Złożył ślubowanie w IV Departamencie Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, w obecności Józefa Kratki, byłego członka KPP.

  Matka Anny Komorowskiej, Hana Rojer, straciła rodziców w czasie wojny. Mimo zmiany tożsamość na Józefa Deptuła, wywieziono ją do Niemiec. Wyzwoliła ją armia amerykańska. Po powrocie do Polski załatwiła sobie pracę w nadzorowanym przez NKWD Urzędzie Bezpieczeństwa Publicznego.

  Osip Szczynukowicz dziadek Komorowskiego to rezun oddelegowany przez Sowiecki Rewolucyjny Komintern do dywersji na terenach pozaborowych, odebranych Rosji Traktatem Wersalskim. W czasie wojny polsko-bolszewickiej, był czekistą w armii Tuchaczewskiego i po sromotnym laniu w bitwie nad Niemnem w 1920r. dostał się do polskiej niewoli. Zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego. W październiku 1920 dziadkowi Komorowskiego udało się zbiec i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy.

  Właściciele majątku zginęli z rąk Rosjan /znamienne/, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie ich nazwisko. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława Marii. Po wyparciu Niemców z Litwy przez Armię Czerwona pod koniec roku 1944 Zygmunt Leon Komorowski wstępuje do wojska polskiego do armii Berlinga. Służy w 12 Kołobrzeskim Pułku Piechoty i błyskawicznie awansuje na stopień oficerski.

 • katerina404

  Uśmiechnięte gęby oszustów.

  Pani Kopacz wypacykowana, pewnie się wyspała w swoim wygodnym łóżku, gdy tymczasem Polacy w Donbasie i nie tylko Polacy zresztą, pozostali bez dachu nad głową. Niektórzy przeżywają traumę z powodu poważnego uszczerbku na zdrowiu w ramach operacji fałszywej flagi.

  Ale co tam sumienie Kopacz, zmywa się po kapieli w wannie, w ciepłej wodzie, podobnie jak sumienie HITLERA.

  Ten też po dokonaniu masowych egzekucji na Bogu ducha niewinnych ludziach, zadzwonił do swojej sekretarki i powiedział, że już się dobrze czuje, bo się wykąpał. A potem komżasty udzielił mu rozgrzeszenia.
  Wziął był prysznic i rzekł to NIC.

  http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/7935-polacy-z-donbasu-oszukani-przez-rzad-ewy-kopacz-teraz-sa-bezdomni

 • katerina404

  A PROPOS ROBOTYZACJI PRACY – wizji psychopaty Billa Gatesa

  Świetny komentarz facebookowiczki:

  „U mnie w pracy już taka wiadomość podali. Po nowym roku zaczynają wprowadzać roboty, by zastąpić prace ludzka i co więcej zwiększy to produkcję. Cały nowy oddział ma nazwę „FENIX” . Ja juz po nazwie wiedziałam o co chodzi. Pozdrawiam”

  FENIX – mówi Wam to coś? Bo mnie bardzo wiele

 • santa

  z sieci:
  POLACY PRZECZYTAJCIE TO – A WYJDZIECIE NA ULICE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To dotyczy 90 proc. Polaków, którzy będą teraz przechodzić na emeryturę. Sitwa Tuska wprowadziła w 2009 zasady emerytur kapitałowych w ZUS, nie będę się rozpisywał o szczegółach podam przykłady TO PRAWO JUŻ OBOWIĄZUJE. Przy wynagrodzeniu 2 tys. zł przez 35 lat pracy, bez żadnego zwolnienia, urlopu wychowawczego czy okresu bezrobocia, zgromadzone składki nie wystarczą na najniższą emeryturę, która wynosi obecnie 831 zł brutto – wynika z wyliczeń poseł Józefy Hrynkiewicz. Jackowi D., rocznik 1954, właścicielowi warsztatu samochodowego w okolicach Warszawy. Pan Jacek ma przed sobą jeszcze ponad 5 lat pracy. Przez 40 lat miał opłacane składki emerytalne: w latach PRL płacił je zakład komunikacji miejskiej, w którym był kierowcą, w latach 90., gdy miał dobrze prosperującą firmę handlową, płacił składkę ryczałtową jak większość drobnych przedsiębiorców. Kilka lat temu wyliczono mu, że będzie miał ok. 2,2 tys. zł emerytury. Niestety, wkrótce potem zmieniono zasady ustalania świadczenia. Według nowych pan Krzysztof może liczyć najwyżej na połowę tej kwoty. WYBORCZA.BIZ
  Pani Ania sprząta i zarabia ok. 1850 zł, czyli połowę średniej krajowej. Pracuje 25 lat i idzie na emeryturę w wieku 65 lat (kobiety do 67 lat będą musiały pracować dopiero od 2040 r.). Według starych zasad otrzymałaby ok. 1470, według nowych – 510 zł emerytury. A więc prawie trzy razy mniej! Szacuje się, że jeżeli 67-latka/latek przez 25 lat nie zarabiał 2,6 tys. zł brutto, to nie wypracuje sobie emerytury minimalnej (obliczenia podajemy bez uwzględnienia inflacji i wzrostu PKB, na dzisiejsze pieniądze). Źródło WYBORCZA Pan Krzysztof, murarz z Katowic, zarabiający 2000 zł brutto i pracujący 25 lat, powinien dostawać 600 zł emerytury. Ale dostanie 844 zł, bo państwo dopłaci mu do minimalnej. Gdyby pan Krzysztof przy tych samych zarobkach chciał pracować o dziesięć lat dłużej, czyli 35 lat, to i tak nie wypracuje sobie emerytury minimalnej (wyjdzie mu 830 zł) i znów będzie musiało mu dołożyć do emerytury państwo. Niezależnie, czy będzie pracował 25 czy 35 lat, i tak będzie dostawał emeryturę minimalną. JESTEŚCIE NIEWOLNIKAMI TUSKA I KOPACZ