HUCZNY KONIEC OPERACJI „WIZJONER”

Nanowahadełko lokalizuje oficerów – agentów Mossadu w Wojsku Polskim i lekarzy nękających mnie psychtronicznie od półtora roku.
Zastrzegam, że nie znam tych osób, decyduję si ę jednak na podanie imion i nazwisk jakie nanowahadełko mi podało oraz podanie na mapie wskazanej przezeń lokalizacji.

Są to:
Gen Mykoła Harkowski (kierował akcją, oficer WP, wojsk ukraińskich i Mossadu, nanowahadełko pokazuje, że popełnił samobójstwo w czasie aresztowania), płk Maciej Towiński, płk Tomasz Jadowski, płk Wojciech Nużewski (też popełnił samobójstwo w trakcie aresztowania), płk. Tomasz Minkiewicz. Tomasz Rykowski (kierował satelitą lokalizując mnie na mapie),
Kpt. Franciszek Sowiński, kpt. Łukasz Gwizdała, dr Stanisław Piwowski, dr Piotr Towiński, dr Roman Niemiec, dr Łukasz Towiński, por. Tomasz Ułycki, Kpt. Łukasz Gniadek, kpt. Lodi Nukowski, por. Robert Woźniak, kpt. Wojciech Jowiński, dr Antoni Nurkowski, por Franciszek Łodziński, kpt Tadeusz Rowiński, kpt. Łukasz Woźniak, kpt. Stanisław Jowiński, por. Marian Wojciechowski, kp. Ryszard Godlewski, kpt. Dobromir Juszczyk, kpt. Piotr Nowicki.
Wszyscy są żydami z obywatelstwami Polski i Izraela, niektórzy dodatkowo USA i Ukrainy.

Zlokalizowałem ich na terenie Szpitala Jana Pawła II, który jest ode mnie ok 800 metrów. Zajmowali 5 pomieszczeń w jednym z budynków (na mapie). Nanowahadełko pokazuje, że dyrekcja szpitala o tym nic nie wiedziała, gdyż całość podlegała ordynatorowi, a ten miał odpowiednie uprawnienia.

Próbowali oni przejąć moje myśli i czyny. Udało im się to w 5 procentach, w pewnym momencie doszło do 46%, było to ok 5 miesięcy temu. To z tego „ośrodka” szły dyrektywy odnośnie działań dywersyjnych wobec mojej osoby, gdyż w ok 50% mogli kontrolować moje myśli. Nie byli jednak w stanie kontrolować moich działań, gdyż jestem przez nich zwanym „trudnym przypadkiem”.

Sprawdziłem też na nanowahadełku finansistów całej operacji o nazwie „WIZJONER”. Są nimi Iluminaci Jan Kulczyk i Tomasz Nowak. Majątek pierwszego to wg. nanowahadełka ok. 3,1 bln dolarów, a drugiego 4,1 bln. Tak, Kulczyk żyje i miał się dobrze – do dzisiaj wieczorem. Ich lokalizacje podaję na mapkach.

A teraz szubrawcy spróbujcie mnie zamknąć.

403 komentarze HUCZNY KONIEC OPERACJI „WIZJONER”

  • Ciekawyyy

   Solistka ma ładny głos ale podajesz drugi raz ten odnośnik czysty megalomanie, skąd wiesz iż wieprze są nieczyste, jesteś Żydem Muzułmaninem ?
   Bo wiadomym że prawie wszyscy z którymi tu pisujesz to jak uważasz Sataniści ja dodatkowo wieprz no i Mason jak stwierdziłeś.

 • Rybak

  Ciekawy,nie każdy satanista przyzna się publicznie że jest satanistą. A masoni to też sataniści ty Wieprzu nieczysty !

 • Rybak

  Ciekawy,gruszę się po to by przeszkodzić w okłamywaniu ludzi przez takich satanistycznych masonów jak ty.

  • Ciekawyyy

   Czyli Rybko działasz w poczuci silnej misji będąc pewnym iż wredny satanistyczny Mason Ciekawyyy okłamuje ludzi – ok
   lecz mógłbym to robić wszędzie, założył bym swoją stronkę ba… cały ogromny portal z ogromną liczbą zwiedzonych/okłamywanych i banował wszelkich userów mogących zakwestionować me kłamstwa
   ale jakoś tak mi się nie chcę, zgadnij dlaczego Rybko ?
   Albo lepiej nie zgaduj zajmuj się dalej Twą niefantyczną misją

 • Jan

  https://www.youtube.com/watch?v=AQ9NTsjxEiw

  Mędrcy tego świata. Gdzie ta forsa i kto tym kręci.

 • Rybak

  Ciekawy ty sobie mów masonku od fałszywej propagandy.

  • Ciekawyyy

   Czynisz postępy ewoluujesz nam Robaczku dokonałeś rozdziału na Masonków i Satanistów tylko strzeliłeś trochę kulą w płot tą fałszywą propagandą bo skoro fałszywa to jaki by miała sens ?
   To tak jakby na przykład wyznawcy pana Szatana publicznie twierdzili że jest największą kanalią we Wszechświecie.

 • Rybak

  Ela no i cóż z tego ci przyjdzie że będziesz szperać i szukać różnych źródeł? Bo przecież nie jesteś w stanie rozpoznać czy ktoś pisze prawdę czy zajmuje się zasilaniem propagandy. Im więcej będziesz czytała tym bardziej namieszasz sobie w głowie a masonerii o to chodzi, by zasiać zamęt i by ludzie zamienili wiarę na naukowe wyjaśnienia. Po cóż szukać ,skoro od dawna wiadomo że jedynym zbawicielem jest Jezus Chrystus?

  • Ciekawyyy

   To na co się tu trudzisz bazgroląc Rybka skoro od dawna wiadomo że jedynym zbawicielem jest Jezus Chrystus?

 • Rybak

  Zresztą ostatnio pojawiło się coś co jest prawdopodobnie ostatnią częścią nieujawnione tajemnicy Fatimskiej. Treść znam i wiem dlaczego Watykan nie chciał tego ujawnić.

  • Ciekawyyy

   Rybka w Fatimie przemawiała kobieta innej nacji ze spodka,
   był to projekt jednej z ras pozaziemskich z tym że Sukienkowi zinterpretowali poświatę jako Mame Bozi cała reszta ,,przepowiedni” na bazie wydarzenia jest spreparowana a po cześci wymuszona na dzieciach w postaci ich nie do końca prawdziwych relacji.
   Wspomina o tym nawet jeden z wcielonych na Ziemi obcych, przebywa jak oświadcza/deklaruje w Polsce a były właściciel ciałka jest w ich przechowalni.
   Jak Cię interesuje to podam odnośnik.

 • Rybak

  Ela,o objawieniach z Fatimy trochę wiem dlatego też nie chce mi się pisać i wyjaśniać co jest spreparowane a co nie. Masoneria ostro się wzięła za fałszowanie i przeróbki prawdziwych objawień po to by jak najbardziej namieszać. A rozwój nauki jest im na rękę bo ludzie dzięki nauce wszystko biorą na logikę. Na wszystko potrzebują dowodów. Tylko właśnie ten cud słońca tłumaczą pokrętnie bo nie potrafią wyjaśnić tego logicznie. Wiesz Elu? Może i bym uwierzył w te naukowe banialuki tylko.. ten mój znak który widziałem powstrzymuje mnie od tego.

  • Ela

   i znowu się mylisz. Nie nalezy opierac sie na jednym żrodle. Trzeba szperac i korzystac z bardzo wielu zrodeł. Nauka tez jest w wielu sprawach zafałszowana, podobnie jak religia

 • Rybak

  Elu, bardzo ci trudno w to uwierzyć bo uległaś tej masońskiej propagandzie. Hologramy i inne bzdety ,na wszystko szukacie wyjaśnienia i wszystko mierzycie nędznym ludzkim rozumem. Ten znak który ja widziałem nie był ani hologramem ani innym bzdetem. Więc żadnym naukowym wyjaśnieniem mnie nie przekonasz. Prędzej mrówka zrozumie budowę człowieka niż wy ogarnięcie Boga swoim rozumem. Taki właśnie jest mały i nędzny człowiek wobec Boga.

  • Ela

   to poszukaj zdjęc z Fatimy z 1-go objawienia. Sa dokumentyi uwaznie sie im przyjrzyj, zwlaszcza sukience . Co Ty pleciesz, jaki mały, skoro ma w sobie jego czastke. Czyz nie na obraz i podobienstwo Boga zostal „stworzony” człowiek? czy Ty aby znasz biblię czy tak pisa=zesz dla samego pisania, bo nie masz co do roboty

  • Ela

   żyj sobie nadal w swoim świecie , skoro Ci w nim dobrze. Tylko mozesz ktoregos dnia nie wytrzymac, tzn serducho Twoje nie wytrzyma. Skad wiesz, ze nie hologramem, mozg lubi oszukiwac , podobnie nasze zmysły. Wielu ma znaki, a satez tacy , co potrafia sczytywac przestrzen, linie czasowe. Wierzysz w to w co chcesz wierzyc, chcesz to masz, tak to działa

  • Ciekawyyy

   Oko nie widzi żadnego kształtu
   umysł nie rozpoznaje żadnej idei
   Oto jest najwyższa prawda w którą świat nie może wniknąć
   Ostatni Budha Sakjamuni.

   Rybko zapłaczesz się – zabrakło w sentencji Bozi Jedynego
   to takie straszne przerażające gdy się ciągle poszukuje gdzieś
   po za sobą.

 • Rybak

  Luna,będziesz w szoku kiedy poznasz prawdę.

 • Rybak

  Elu,UFO to bzdury . I nawet nie chce mi się tego komentować. Karmią was oszustwem a wielu z was na siłę chce zostać albo mistykami albo jasnowidzami. Zrozumcie ,że to Bóg wybiera komu przekazuje i co przekazuje. A teraz ten świat napompowany jest przez fałszywych mistyków,fałszywych proroków . I z tego co otrzymaliście powstała,często jakąś niezrozumiała papka. O tym co ja widziałem,staram się wypowiadać ostrożnie bo być może też pochodzi od złego ducha. Ale jednego znaku jestem pewny ale wolę go zachować dla siebie.

  • Ela

   to nie Bog wybiera, tylko zło, ktore podszywa się pod Boga. Są na to dowody

  • Ela

   czy Ty naprawde jestes az tak zadufany w sobie, że sadzisz, ze tylko człowiek zamieszkuje planete. Na innych planetach tez istnieje życieObys nie przeżył szoku jak ktoregos dnia wyświetlą Ci hologram z Matka Boska, jak to miało miejsce w Fatimie

 • Rybak

  Luna tylko ci się wydaje że tak jest bo żyjesz iluzją. Prawda jest niestety inna ale wielu z was nie potrafi jej zaakceptować.

  • Luna

   Rybak-Rycerz-bolo,
   Nie żyję iluzją…. prawdę poznam we właściwym momencie … po raz kolejny … czego i tobie życzę ….

  • Ela

   A może Cie ufo przejęło a Ty nie miałeś tej swiadomości będąc dzieckiem i dlatego skojarzyło Ci się na wzor piekła. Takie przyoadki sa opisywane

  • Ciekawyyy

   Podaj tą prawdę Rybko a skoro ,,nie potraficie jej zaakceptować” to w jakim celu podgrzewasz ciekawość odbiorcy wampirku ?

   ((( Ale jednego znaku jestem pewny ale wolę go zachować dla siebie.)))
   Zobaczyłeś kosmicznego kutasa ? 🙂

 • Rybak

  Ela,ja nie widziałem piekła . Nie zamierzam nikomu wciskać bajek,bo nie do końca rozumiem co to było ale być może ma to związek z tym o czym wspominałem. Nie interesuje mnie jak jest w piekle,najbardziej wiarygodne jest to co widziała siostra Łucja,siostra Faustyna. Powstało też wiele fałszywych wizji od fałszywych proroków. Jest też pewne że zbliżają się wielkie wydarzenia na świecie.

  • Luna

   Rybak-Rycerz-bolo,
   Każdy trafia tam gdzie powinien ….. jeden do wykreowanego własnego piekła, a inny do nieba …

 • Ela

  ktos musial Cie bardzo straszyc piekłem jak byłes malutko,do tego stopnia, ze Twoj mozg to zapamiętał. Rodzice nie sa swiadomi jka krzywdę potrafia wyrzadzic dzieciom ,straszac ich. Umysl dziecka jest bardzo podatny na wszelkie manipulacje, a zwlaszcza ze strony rodzocow czy dziadków.Strach ma wielkie oczy i jest to jedna z najniższych emocji, generujacych tez choroby

 • Ela

  no właśnie czyny i w tymprzypadku masz rację. A jak to Twoje piekło wyglądało- była smoła i ogień? ludzie się smazyli? jeszcez raz polecam Ci Calogero Grifasi. Nie jestes jedynym, ktory miewal czy miewa takie koszmarki

 • Rybak

  Ela,ja też nie mam koszmarów. Piszę to co było mi pokazane w dzieciństwie . Nie wiem czy dobrze to rozumiem ale jeżeli takie coś odczuwa dusza odchodząca do piekła to jest się czego bać. Nie życzę ci byś to przeżywała. A bądź pewna że pójdziesz tam jeżeli nie porzucisz swoich okultystycznych praktyk. Bo wasze praktyki są obrzydliwością w oczach Boga. Nie wahadełka ani tarot ani wróżbiarstwo,tylko ludzkie czyny są najważniejsze.

  • Luna

   Rybak-Rycerz-bolo,
   Byłam po tej ,, drugiej stronie”, miałam 8 lat … co widziałam nie opiszę …. ale … nie wróciłam sama … przyszedł zemną anioł stróż…. był ze mną jak cień zawsze … jak cień …. jak obecność, którą wyczuwasz tylko własnymi zmysłami … pokazał mi we śnie, kim byłam wcześniej….

   • Ela

    i to jest prawda, w ktora tak cięzko zaakceptowac jest tej trójcy, ktorzy nie wierza, ze reinkarnacja istnieje i ze o niej ktos te pamięć wymazał. /niektorym tylko udaje się ja odtworzyc,zwlaszcza dzieciom

    • Luna

     Ela,
     Mojej dzieci są mądrzejsze niż ja …. moi synowie … są z pokolenia kryształowych ….

    • Ela

     teraz podobno zaczęły sie rodzic dzieci perłowe

    • Ela

     jak znajdę link do filmiku o dzieciach perłowych to podeślę

    • Vismaya

     Ogólnie biorąc będzie 7 wielkich fali dzieci (dusz) z poziomu tzw – Archanielskiego. W każdej fali po 11 różnych częstotliwości ich pól energetycznych, od tego będzie zależał kolor ich aury i ich zdolności.

     W pierwszej fali znajdują się dzieci: kryształowe, perłowe …i jeszcze 9 innych częstotliwości … w drugiej fali znajdują się dzieci indygo, rubinowe …. wszystko zależy od tego jakie promienie ich prowadzą i ile tych promieni. W większości ziemianie w 3D prowadzeni są przez 7 promieni ( kolory naszych 7 czakr), każdy jest podłączony do jednego promienia.
     Następny etap to prowadzenie przez 12 promieni, ale tu mówimy już o przejściu do wymiaru 5D … w tym wymiarze dusze są prowadzone przez więcej niż jeden promień (tu znajdziemy dzieci kryształowe, rubinowe …. )
     następny etap to prowadzenie przez 24 promieni…
     jeszcze dalej 49 promieni … i to jeszcze nie koniec …

     ale to już wyższa szkoła magii, zaawansowania i z tą wiedzą mogą mierzyć się tylko światłe umysły już z zaawansowanych poziomów..

   • Ela

    dzieci indygo, kryształowe i teraz perłowe

    • Luna

     Ela,
     Dzięki ci, mam dwóch synów … i obaj naznaczeni ….od dziecka są inni …. młodszy ma świadomość kim jest, starszy bije się z myślami ….

    • Luna

     Ela,
     Młodszy mówi, że jest indygo …. sam z siebie, tak mówi …. zawsze był inny … jako 4 latek zbierał śmieci na łące, bo jak twierdził – trawa nie może oddychać …

    • Ela

     uważnie go słuchaj,te dzieci są faktycznie bardzo mądre, dużo wiedzą i kochaja bardzo przyrodę

    • Ela

     a niektore z nich maja podobno nawet dar uzdrawiania. Czytałam, ze dzieci te sa bardzo rozwinięte duchowo i dla nich konsumpcjonizm nie ma zadnej wartości. Maja zmienic świat na lepszy, trzeba im dac tylko wolną ręke, bo są bardzo wrażlwe i łatwo je można stłamsic

    • Luna

     Ela,
     Bez wątpienia, zmienią świat na lepsze … oni mówią innym językiem … językiem ziemi ….

 • Ela

  póki co cieszę się zyciem i nuikogo i niczego się nie boję, nie mam zadnych koszmarów, śpie całą noc. Widocznie nie masz obrony energetycznej, skoro sie do Ciebie przyczepia energia o niskiej wibracji. Musiałes ja przywiołac do siebie, tzn. dałes na to przyzwolenieświadomie lub nie/. .. Moja przestrzen energetyczna wolna.. jest od takich koszmarków i nie mam Ci czego zazdrościc. Cieszę się tym co mam, jestem spełniona jako matka i w pracy zawodowej tez, cieszę sie tez dobrym zdrowiem/niewiele mi brakuje do 70-ki/ Z dziećmi tez nie mam na chwilę obecna problemow. A zatem życ i nie umierac
  Tobie życzę życia w zdrowiu

 • Rybak

  Ela,będziesz miała okazję sama zobaczyć jeżeli się nie nawrócisz. Kiedy miałem jakieś 10 lat,dane mi było przeżyć coś co być może ma związek z momentem odejścia do piekła. Tak jakbym śnił na jawie i bardzo żarliwie się modliłem w ogromnym lęku . Na pewno będziesz czuła wielki lęk,rozpacz i żal do samej siebie że byłaś tak zaślepiona. Będziesz błagać o miłosierdzie i przebaczenie ale miłosierdzie już ciebie nie dosięgnie. Nie wiem czy to co przeżyłem jest wizją przejścia do piekła ale jeżeli tak to ja nie chcę tego przeżywać i wolę tutaj przeżywać swoje piekło.

 • Rybak

  Ciekawy, podaję definicję : satanizm to zło,gdyż prowadzi do piekła.

 • Rybak

  Leo,jeżeli już to z satanistyczną wiedzą.

 • Leo

  Vismaya.Czy czy to ta która prowadzi stronę internetową z duchową wiedzą?