HUCZNY KONIEC OPERACJI „WIZJONER”

Nanowahadełko lokalizuje oficerów – agentów Mossadu w Wojsku Polskim i lekarzy nękających mnie psychtronicznie od półtora roku.
Zastrzegam, że nie znam tych osób, decyduję si ę jednak na podanie imion i nazwisk jakie nanowahadełko mi podało oraz podanie na mapie wskazanej przezeń lokalizacji.

Są to:
Gen Mykoła Harkowski (kierował akcją, oficer WP, wojsk ukraińskich i Mossadu, nanowahadełko pokazuje, że popełnił samobójstwo w czasie aresztowania), płk Maciej Towiński, płk Tomasz Jadowski, płk Wojciech Nużewski (też popełnił samobójstwo w trakcie aresztowania), płk. Tomasz Minkiewicz. Tomasz Rykowski (kierował satelitą lokalizując mnie na mapie),
Kpt. Franciszek Sowiński, kpt. Łukasz Gwizdała, dr Stanisław Piwowski, dr Piotr Towiński, dr Roman Niemiec, dr Łukasz Towiński, por. Tomasz Ułycki, Kpt. Łukasz Gniadek, kpt. Lodi Nukowski, por. Robert Woźniak, kpt. Wojciech Jowiński, dr Antoni Nurkowski, por Franciszek Łodziński, kpt Tadeusz Rowiński, kpt. Łukasz Woźniak, kpt. Stanisław Jowiński, por. Marian Wojciechowski, kp. Ryszard Godlewski, kpt. Dobromir Juszczyk, kpt. Piotr Nowicki.
Wszyscy są żydami z obywatelstwami Polski i Izraela, niektórzy dodatkowo USA i Ukrainy.

Zlokalizowałem ich na terenie Szpitala Jana Pawła II, który jest ode mnie ok 800 metrów. Zajmowali 5 pomieszczeń w jednym z budynków (na mapie). Nanowahadełko pokazuje, że dyrekcja szpitala o tym nic nie wiedziała, gdyż całość podlegała ordynatorowi, a ten miał odpowiednie uprawnienia.

Próbowali oni przejąć moje myśli i czyny. Udało im się to w 5 procentach, w pewnym momencie doszło do 46%, było to ok 5 miesięcy temu. To z tego „ośrodka” szły dyrektywy odnośnie działań dywersyjnych wobec mojej osoby, gdyż w ok 50% mogli kontrolować moje myśli. Nie byli jednak w stanie kontrolować moich działań, gdyż jestem przez nich zwanym „trudnym przypadkiem”.

Sprawdziłem też na nanowahadełku finansistów całej operacji o nazwie „WIZJONER”. Są nimi Iluminaci Jan Kulczyk i Tomasz Nowak. Majątek pierwszego to wg. nanowahadełka ok. 3,1 bln dolarów, a drugiego 4,1 bln. Tak, Kulczyk żyje i miał się dobrze – do dzisiaj wieczorem. Ich lokalizacje podaję na mapkach.

A teraz szubrawcy spróbujcie mnie zamknąć.

403 komentarze HUCZNY KONIEC OPERACJI „WIZJONER”

 • nina

  ————————– z mojej wiedzy ,zbieranej przez całe moje życie wyłania się obraz, który pokrywa się z treścią filmu. https://www.youtube.com/watch?v=b0U99fslDaY

 • Vismaya

  Viśka to nie twoja koleżanka.

 • Mika

  Ryby choc dobre bywaja na trzeci dzien sie przejadaja.

 • Rybak

  Miki ,ty już nie wyręczają się Viśką ,co sekretarkę sobie znalazłeś?

 • Rybak

  Viśka,po co ty tutaj ciągniesz kuzynkę ? Przecież to taki katolicki kraj ! Ona woli z muzułmanami

 • Rybak

  Mika, Viśka ma rację , bawisz się w psa ogrodnika ! Skoro nie chcesz tracić energii ,dlaczego się powtarzasz?

  • Mika

   Na pewno nie bede jej tracic na ciebie Rybko ,bo kiedy wejdziesz miedzy WRONY musisz krakac tak jak one. Jestes w dobrych rekach,Vismaya mnie wyreczy.

 • kolo

  Chory na głowę…. biedak nawet o tym nie wie.

 • zior

  7 kwi 2010– Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński nadał, za wybitne zasługi w rozwijaniu współpracy Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej i Stanów Zjednoczonych Ameryki, Krzyż Komandorski Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej gen. Davidowi Petraeusowi – dowódcy United States Central …

  http://www.prezydent.pl/archiwum-lecha-kaczynskiego/galerie/rok-2010/galeria,380.html

  • Easy Rider

   Te zdjęcia z Lechem K. to fejk mający udowodnić, że był on w Warszawie w przeddzień tzw. katastrofy, podczas gdy rzeczywiście zniknął on z życia publicznego już na wiele dni wcześniej. Tę sprawę pamiętam dokładnie z dyskusji na S24, gdzie zajmowałem się tematem 10/04 przez 3 lata.

   Zdjęcie nr 5 – L.K. ewidentnie wklejony, gdyż osoby przed nim i za nim są nieostre, a on sam bardzo ostry. Nie ma możliwości zastosowania tak krótkiej głębi ostrości z odległości, z jakiej mogło być wykonane zdjęcie. Ponadto, daje się odczuć jakiś sytuacyjny dysonans – wszyscy pozostali wyprostowani, zachowują poważne miny (hymn?), a L.K. w luźnej pozie i niepoważnie się uśmiecha.

   Zdjęcie nr 6 – jw., sztuczna poza L.K., nieproporcjonalność odwzorowania wzrostu obu dżentelmenów, niewidoczna niebieska szarfa od orderu, którym jest dekorowany Petraeus, order odstaje od pionu, co jest niemożliwością fizyczną przy tak obszernej szarfie. Ponadto, cień ręki L.K. na głowie P. wygląda, jakby nie pochodził od lampy błyskowej wykonującego zdjęcie – lampa musiałaby znajdować się znacznie poniżej aparatu, czego się nie praktykuje, natomiast z reguły lampa jest nieco powyżej aparatu.

   Zdjęcie nr 7 – fotomontaż widać wyraźnie na dziwnym połączeniu rąk obu dżentelmenów – gdzieś zniknęły ich dłonie.

 • Mika

  Widze,ze na sile szukasz kogos zeby sie podroczyc,Rybak zamilkl na chwile,Hmmm ze mna sie nie podroczysz bo ja nie znize sie do twego poziomu ,szkoda mi mojej energi.
  Napisz moze jakisz pouczajacy artykul na swoim podworku.

  Tak długo jak w umyśle panuje zamieszanie tam światło nie może wejść. W stanie ciszy odzywa się mądrość.Czy to nie twoje slowa?
  Poczucie humoru tez posiadam kobiece.

  • Vismaya

   Skoro ci szkoda twojej cennej energii to po co tyle powtórek, zaliczanych podwórek … bawisz się w psa ogrodnika?

   • Mika

    Oj Vismaya nie badz taka uszczypliwa. Nie pomyslas o tym,ze mogl wystapic blad…..
    Moim celem nie bylo powtorzenie tekstu.

 • Mika

  Widze,ze na sile szukasz kogos zeby sie podroczyc,Rybak zamilkl na chwile,Hmmm ze mna sie nie podroczysz bo ja nie znize sie do twego poziomu ,szkoda mi mojej energi.
  Napisz moze jakisz pouczajacy artykul na swoim podworku.
  Ho’oponopono może pomóc przywrócić harmonię wewnątrz nas i z zewnątrz z innymi. Przydatne dla ludzi, którzy szukają przebaczenia.

  Ho’oponopono: przepraszam, wybacz mi, dziękuję, kocham cię…
  to tylko 4 słowa, które są silną mantrą i pomagają człowiekowi w trakcie psychicznego i duchowego sprzątania. Można tę metodę porównać do buddyjskich technik oczyszczania karmy. Przez Hawajczyków uważany jako praktyka przebaczania i pojednania, oczyszcza błędne myśli, źródło problemu i chorób w fizycznym świecie.

  Ho’oponopono dosłownie brzmi: naprawić, poprawić, uregulować, uporządkować – wypowiadając te słowa należy zdać sobie sprawę: za co mamy przepraszać, dlaczego powinno nam być przykro, czy potrzebujemy w tej chwili przebaczenia, za co mamy być wdzięczni. A kiedy wypowiadamy “kocham cię” czy naprawdę to czujemy? Czy poczujemy w sobie jakieś gwałtowne uczucia, jaki będzie ich charakter. Jeśli nie, zastanówmy się co jest na drodze, czy na naszej drodze jest jeszcze przeszkoda do usunięcia problemu?

  Te cztery słowa, każde nosi inny ton czystości, stroją dysharmonię każdej naszej części na wszystkich poziomach: fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym.

  Toteż nie zdziwimy się, że na początku tej medytacji oczyszczającej (terapii) jako pierwszy odezwie się nasz chaos. Ale my nadal śpiewamy do tego chaosu te 4 słowa dopóty nasz umysł nie wejdzie w stan spokoju, harmonii i ciszy.

  Tak długo jak w umyśle panuje zamieszanie tam światło nie może wejść. W stanie ciszy odzywa się mądrość.Czy to nie twoje slowa?
  Poczucie humoru tez posiadam kobiece.

  • Vismaya

   Moje słowa Mika… i masz racje nie zniżaj się do mojego poziomu, ty przy mnie to ty gość pierwsza klasa …. a ja … tylko kobieta…. to i tak grzecznie z twojej strony … wczoraj był tu taki, który nie był taki delikatny. 🙂

 • Vismaya

  Mika,
  To rzeczywiście dużo tracisz …
  ale przecie nic ci nie przeszkadza kontynuować główny temat „HUCZNY KONIEC OPERACJI „WIZJONER”…
  moje wahadełko milczy w tym temacie jak zaklęte, moja szklana kula też się obraziła na mnie, nie chce ze mną gadać ….toteż żartuje sobie z fanatyków, którzy ugrzęźli we własnej prawdzie….
  a tobie życzę więcej poczucia humoru … bo inaczej zwariujesz w tym świecie powagi i prawdy.

  • Vismaya

   Miłego spania wam życzę, wszystkim patriotom, wizjonerom, katolikom, egzorcystom i zwykłym grzesznikom, dobranoc. 🙂

 • Roma

  polecam wykłady egzorcysty księdza Piotra GLAS
  .
  na YT

  • Vismaya

   No widzisz Mika … i dyskusja się rozkręca …. Roma szuka egzorcystów, Marek już wystawił całą listę drani do kąpieli w wodzie święconej …. i żyjemy dalej …. w braterskiej miłości. 🙂
   Chcesz to dołącz, do dyskusji czy kąpieli … a jak chcesz możesz być cichym obserwatorem.

 • nina

  —————Zespół Pieśni i Tańca ŚLĄSK
  Wróciłam właśnie z Gali koronującej lokalnych Przedsiębiorców. Gala jak gala , niesamowite było to !,że pełno było czarnej ZARAZY z pingwinami włącznie. Jako gość honorowy purpurat.Na koniec organizator zaprosił wszystkich na mszę w przyszłą Niedzielę. WATYKAŃSKIE WAMPIRY uwłaszczyły się już na wszystkim. Widziałam europosłankę, żydówkę , której portret powieszono w Katowicach. Jak najbardziej !!! z purpuratem w komitywie. Mam nadzieję,że niebawem szlag trafi watykańską synagogę szatana. Popatrzcie !! jak rozgrywa się Naród polski. KONTR UDERZENIE w Słowian !!!.https://www.youtube.com/watch?v=YRb9hkktPwA
  Z radością stwierdzam ,że ŚLĄSK dał piękny występ, stroje , taniec , jednym słowem pełny profesjonalizm. Cudem przetrwał rzydoski najazd. Oby dotrwał do lepszych czasów.

  • Jędrek

   Śląsk i czczenie Słowiańszczyzny? Może i tak, choć znajomy ze „ślunska” mi opowiadał, że „ślunzoki” prędzej dadzą dupy niemcowi za „Golfa trójkę” i odłączą się od Słowiańszczyzny, niż będą działać na jej korzyść. No, ale ja tam nie wiem, powtarzam tylko stwierdzenie kolegi, który twierdzi, że temat zna, bo ma wielu kolegów w tzw. „RAS-ie”… No, ale ilu ludzi – tyle opinii… Trzeba myśleć samodzielnie…

 • Mika

  Nic dobrego nie wnosicie,ujadacie jeden na drugiego. Wasze komentarze odchodza od tematu.

 • Vismaya

  Tak Tomasz, ja zarabiam na rower.

 • Tomasz

  3/4 komentarzy tutaj to obrzucanie się nienawiścią , po co tutaj wchodzicie?jesteście hejterami z zawodu?

 • Vismaya

  Różnie ludzie patrzą na powrót do Polski, i to ze wszystkich kontynentów. Akurat mam kuzynkę w Londynie, kiedy zadaję jej pytanie, czy wraca do Polski … odpowiada, pozwolę się stąd wywieść tylko w glinianym naczyniu.

  • Majestic

   NIE wracajcie do sparszywiałej i już nie ojczyzny to obóz „fema „z otwartymi drzwiami , pomyślcie o pociechach swoich które tu będą musiały oddychać , nie nabierajcie się na propagandę sukcesu to wszystko chwilowe , jest to jedyny kraj gdzie obywatel po urodzeniu jest już przestępcą , jedyny kraj gdzie obywatel ma mniejsze prawa od obcego https://www.youtube.com/watch?v=9XTe1JXQgWg

   • Vismaya

    Ludzie nie chcą wracać, choćby na szczepionki, nie chcą krzywdzić swoich dzieci …. tutaj nie ma przymusu, chociaż intensywnie namawiają … ale siłą nie szczepią. Nie słyszałam jak dotąd aby ktoś rodziców zaprowadził pod sąd.
    I na pewno tu się żyje bardziej bezstresowo … i ludzie mimo tego mesz-masz są w lepszych stosunkach między sobą.

 • Ela

  a dlaczego Bydłosziewskij?

 • Admin `

  Kpt. Franciszek Sowiński z mossadu? Masz 5 demonów, jak nie przeprosisz za ten wpis i nie wpłacisz miliona $ do budżetu RP do dostaniesz paraliżu, ogłuchniesz i oślepniesz.

  • Vismaya

   Kurcze Marek, tylko mnie nie każ nikomu płacić takiej kasy za te moje figle … bo leżą na obie łopatki, żaden bank mi nie da takiej pożyczki a moje wdowie konto cieniutkie. 🙁

 • Быдлошевский Л.З.

  Panie Redaktorze,
  ponad pol roku nie zagladalem na MP .
  Tematyka poruszana przez Pana Redaktora pokrywa sie w duzym stopniu
  z moimi obserwacjami w sieci niemiecko- i rosyjskojezycznej.
  I pomimo, ze nanowahadelka nie posiadam i nawet nie zamierzam.
  Chcialbym jednak zwrocic uwage na jakosc Forum -MP.
  „Uwlaszczyly” sie na nim „vismaja”, „roma”, „cikawyyy”, „ela” i „rybak”
  i tym monotonnym nic wartosciowego nie wnoszacym rytmem pogrozyly
  to kiedys ciekawe medium alternatywne.
  Przeciez wystarczy zredukowac ilosc wpisow tych „stachanowcow” wiedzy szerszej
  niz wszechswiat, do kilku na watku i troche moze wtedy zostanie przestrzeni
  i powietrza dla nowych Kolegow, ktorzy moze i zagladaja tu, ale nie chca sie „babrac” w tej niekonczacej sie „mantrze” samouwielbienia i „besserwisserowstwa”
  w/w Kolegow i Kolezanek ❓

  • Vismaya

   Bo Vismaya tak jak Jezus Chrystus, chodził po wszystkich tawernach i szukał towarzycha nierządnic, nierządników i opętanych przez demony …. gdzieś ci znajdę lepsze miejsce w sieci?
   Don’t worry, wahadełka też nie mam, jeno klawiaturę. 🙂

  • Ciekawyyy

   Nie odczuwam uwłaszczenia, blog to przecież terenem otwartym dla każdego chcącego tworzyć nową jakość .

  • Ela

   „Każda rzecz, która irytuje nas w innych prowadzi nas do zrozumienia nas samych” -Carl Jung

 • sceptyk

  Paniemarku jest pan już bezpieczny. raz że jak świat światem nigdy jeszcze ani jednego razu nie zabito wioskowego idioty, no bo w sumie po co skoro jest z niego sporo uciechy, a dwa mossady umarły na opryszckę i wrzody i szatany wyjechały w cholerę, pamięta pan to jeszcze? to było przed tygodniem, obecnie mamy nową erę ludzkości, wodę ze smartfona zamiast lekarstw, wahadełko zamiast Wikipedii, kronikę akaszy zamiast gazet, no i złoto domowym sposobem. w sumie t tylko kaftana dla pana jeszcze nie dowieźli…
  ale możemy zrobić zrzutkę na jakiś z kevlaru żeby pan był naprawdę kuloodporny i w pełni bezpieczny…
  ten wahadełkowy bełkot do bólu przypomin brednie fulforda czyli celową, świadomą dezinformację pod jednym wspólnym tytułem „JUŻ, JUŻ JUŻ ZA CHWILECZKĘ NASTĄPIĄ MASOWE ARESZTOWANIA BANKIERÓW, PEDOFILI, ŻYDÓW, I JUZ OD POJUTRZE ŚWIAT BĘDZIE PIĘKNY” tego typu pierdolamento trwa już ze dwadzieścia lat i identyczny bełkot wciska także keshe no a teraz pan.
  strasznie to naiwne i straszne głupie bo tylko za pierwszym razem było to interesujące i oryginalne. to co pan tu odpierdala to tylko dziesiąta woda po dwudziestym kisielu… żałosne podróbki nędznych podróbek…
  jest na to fachowe określenie” BLAMAŻ SZARLATANA” to się nazywa i żaden nawiedzony skowyt niczego tutaj nie zmieni, wioskowy idiota zawsze pozostanie idiotą i jedyne co osiągnie to wymusi nieco litości a w tym przypadku nawet tego nie bo pan się udebilnia publicznie dobrowolnie i na własne życzenie – proponuję badania na obecność pasożytów mózgu zmieniających osobowość – chodzi o bakterię która sprawia że myszy tańcza przed kotem aby zostać zgładzone i zapewnić pasożytowi dostanie się do kocich jelit aby zamknąć cykl… pan ma kliniczne objawy zarażenia toksoplazmozą, serio
  a to zarazenie sprawia że… jest jak jest, czyli mało śmiesznie bo z osób chorych nie powinno się robić polewki…

 • rav148

  Nie ma to jak codzienna dawka absurdu
  Wiesz ile to jest 3bln dolarów? Dla porównania sprawdź sobie PKB Polski

  • Admin

   M.W. wiesz co czeka za pracę dla wroga?

   • Bein Piotr `

    Ja nie wiem Marku ale ty powinieneś wiedzieć bo przecież wszyscy wiemy z jaką służbą współpracowałeś za czasów demokracji ludowej.

   • rav148

    Nie jestem M ani W, w zad można se włożyć to machadelko

  • Bein Piotr `

   Na Marku takie sumy nie robią wrażenia, on twierdzi że poda youtube do sądu za skasowanie kanału i dostanie conajmniej 20 milionów dolarów odszkodowania.

   • Jędrek

    No właśnie… Nie wiem, czy ktoś przechwycił Marka stronę/profil i sobie jaja robi, czy Marek już całkiem odleciał psychicznie… Aczkolwiek poziom „bzdurności nie popartej niczym” tej strony już dawno przekroczył stan alarmowy. Ehhh… chyba trzeba będzie usunąć zakładkę w przeglądarce lub zmienić jej nazwę na „psychiatryk” albo „cyrk”

  • Быдлошевский Л.З.

   Pan Redaktor byl wiele lat w USA i uzywa tych „hamerykanskich” bilionow,
   ktore u nas w EU sa tylko nedznymi miliardami czyli 1000 milionow.
   I po co tu Kolega ten PKB – Polski tu fatyguje ❓