HUCZNY KONIEC OPERACJI „WIZJONER”

Nanowahadełko lokalizuje oficerów – agentów Mossadu w Wojsku Polskim i lekarzy nękających mnie psychtronicznie od półtora roku.
Zastrzegam, że nie znam tych osób, decyduję si ę jednak na podanie imion i nazwisk jakie nanowahadełko mi podało oraz podanie na mapie wskazanej przezeń lokalizacji.

Są to:
Gen Mykoła Harkowski (kierował akcją, oficer WP, wojsk ukraińskich i Mossadu, nanowahadełko pokazuje, że popełnił samobójstwo w czasie aresztowania), płk Maciej Towiński, płk Tomasz Jadowski, płk Wojciech Nużewski (też popełnił samobójstwo w trakcie aresztowania), płk. Tomasz Minkiewicz. Tomasz Rykowski (kierował satelitą lokalizując mnie na mapie),
Kpt. Franciszek Sowiński, kpt. Łukasz Gwizdała, dr Stanisław Piwowski, dr Piotr Towiński, dr Roman Niemiec, dr Łukasz Towiński, por. Tomasz Ułycki, Kpt. Łukasz Gniadek, kpt. Lodi Nukowski, por. Robert Woźniak, kpt. Wojciech Jowiński, dr Antoni Nurkowski, por Franciszek Łodziński, kpt Tadeusz Rowiński, kpt. Łukasz Woźniak, kpt. Stanisław Jowiński, por. Marian Wojciechowski, kp. Ryszard Godlewski, kpt. Dobromir Juszczyk, kpt. Piotr Nowicki.
Wszyscy są żydami z obywatelstwami Polski i Izraela, niektórzy dodatkowo USA i Ukrainy.

Zlokalizowałem ich na terenie Szpitala Jana Pawła II, który jest ode mnie ok 800 metrów. Zajmowali 5 pomieszczeń w jednym z budynków (na mapie). Nanowahadełko pokazuje, że dyrekcja szpitala o tym nic nie wiedziała, gdyż całość podlegała ordynatorowi, a ten miał odpowiednie uprawnienia.

Próbowali oni przejąć moje myśli i czyny. Udało im się to w 5 procentach, w pewnym momencie doszło do 46%, było to ok 5 miesięcy temu. To z tego „ośrodka” szły dyrektywy odnośnie działań dywersyjnych wobec mojej osoby, gdyż w ok 50% mogli kontrolować moje myśli. Nie byli jednak w stanie kontrolować moich działań, gdyż jestem przez nich zwanym „trudnym przypadkiem”.

Sprawdziłem też na nanowahadełku finansistów całej operacji o nazwie „WIZJONER”. Są nimi Iluminaci Jan Kulczyk i Tomasz Nowak. Majątek pierwszego to wg. nanowahadełka ok. 3,1 bln dolarów, a drugiego 4,1 bln. Tak, Kulczyk żyje i miał się dobrze – do dzisiaj wieczorem. Ich lokalizacje podaję na mapkach.

A teraz szubrawcy spróbujcie mnie zamknąć.

403 komentarze HUCZNY KONIEC OPERACJI „WIZJONER”

 • Roma

  Szatan wykorzystuje wydarzenia, które miały miejsce w naszym życiu, oraz pamięć o nich, jako swoiste furtki, przez które może działać i niszczyć człowieka. Ks. Piotr Glas, egzorcysta, w prezentowanym wykładzie informuje przez jakie wydarzenia zły duch wchodzi w nasze życie.
  .
  Zdradza także tajemnice potęgi modlitw o uwolnienie i uzdrowienie, przez które dokonuje się duchowe zerwanie z przeszłością

  .
  https://youtu.be/PQ9vE8Km9NA

 • Roma

  opętanie prawdziwe świadectwo

  .

  https://youtu.be/Kv-4HN-Xw3I

 • Mira

  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/01/ustawa-o-polowaniu-na-polskie-dzieci.html
  Pojawiają się tutaj linki do najróżniejszych źródeł i trudno w którymkolwiek z nich znaleźć choćby najmniejsze potwierdzenie najskromniejszych nadziei, żeby „nasz” rząd miał zamiar na prawdę naszym rządem. Rośnie opresyjność wobec Polaków w ich własnym kraju, a najgorszym zjawiskiem, któremu nie ma końca, ani nawet nadziei na niego, jest holokaust polskich dzieci. Z innych krajów dochodzą informacje o zmianach, u nas cicho – poza MP.
  Po ostatnich odkryciach w sprawie manipulacji, oraz zlikwidowaniu szkodliwej siatki, zamierza Pan, Panie Marku, zweryfikować wskazania z poprzednich tygodni? Żebyśmy mogli wiedzieć, KOMU i czy w ogóle można zaufać? Prezydent ZDECYDOWANIE nam się nie udał, pana Kudlińskiego (zadeklarował działania zmierzające do usunięcia p. Dudy ze stanowiska) zdeprecjonował Xellos, wszędzie pełno agentów mossadu, „odpływają” ludzie Macierewicza – żeby prawda nie wyszła na jaw? Ciekawe, ile grup wpływów walczy o dominację nad Wisłą, ile warstw manipulacji musimy rozpoznać? I jaka jest szansa, że faceci w sukienkach znikną wreszcie z państwowej przestrzeni publicznej? Coraz trudniej znieść to wszystko!

 • Быдлошевский Л.З.

  List Otwarty do KEP-u – „panpolak” & Przyjaciele

  Dot: Kanonizacji Jerzego Owsiaka ps. „Jurek”

  Zwracam sie z prosba do szanownego Episkopatu o wszczecie procedury beatyfikacyjnej dla Jurka Owsiaka.
  Ten wierny sluga Bozy tyle dobra uczynil dla bliznich swoich , ze wielu jego Wyznawcow stawia go w jednym rzedzie z Matka Teresa z Kalkuty,
  Bratem Albertem Chmielowskim z Krakowa czy Sw. Franciszkiem z Asyzu.
  Ta sam bezinteresownosc, bezgraniczne oddanie biednym i chorym i ta sama charyzma.
  Sadze , ze okreslenie „biedaczyna z Warszawy”, bedzie adekwatnym do tego Dziela Bozego, ktore w/w w swojej POsludze blizniemu swemu i czyni.
  „coscie uczynili jednemu z tych najmniejszych mniescie uczynili” – powiedzial Pan Jezus i Jurek ta sciezka biblijna i cale zycie POdaza.
  Swietosci Jego zacnych poprzednikow tez za zycia wspolczesni nie zauwazali.
  Wychowany w ubogiej katolickiej rodzinie o glebokich tradycjach patriotycznych wyrastal maly Jureczek na ta swietlana postac ktora dzis wszyscy tak dobrze znamy.
  Swiadkow jego swietosci a i z pewnoscia cudow udokumentowanych nie zabraknie.
  Sam moge zaswiadczyc o cudownym rozmnozeniu, no moze nie chleba ale innej substancji niezbednej do zycia na Przystanku Woodstock w Kostrzyniu
  n/ Odra w 2008 roku.
  Osobiscie preferuje przyszlego bl. Jerzego Patronem Mlodziezy Europejskiej
  a dniem Jego w kalendarzu katolickim 1 maja wzglednie 17 pazdziernika.

  Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby w terminie zwrotnym.

  Polak Katolik z powiatu lancuckiego
  / podpis nieczytelny /

 • sara

  Uważać na tzw. „korytarze humanitarne” w UE !

  [W Polsce – uważać na Nycza!! MD]

  …To nic innego jak dalsze ściąganie migrantów, które nie będzie się rzucało w oczy opinii publicznej…

  …poruszamy się w orwellowskiej fazie liberalizmu, w której znaczenie słów należy rozumieć odwrotnie…

  RAM http://ram.neon24.pl/post/141937,uwazac-na-tzw-korytarze-humanitarne-w-ue

  10 styczeń 2018

  Nie, UE nie militaryzuje Afryki, by wstrzymać migrację, ale by ją organizować
  https://gefira.org/pl/2018/01/10/nie-ue-nie-militaryzuje-afryki-by-wstrzymac-migracje-ale-by-ja-organizowac/

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=21872&Itemid=47

 • Roma

  Duchu Święty,
  natchnij mnie,
  Miłości Boża, pochłoń mnie,
  na właściwą drogę zaprowadź mnie.
  Maryjo, Matko, spójrz na mnie,
  z Jezusem błogosław mi.
  Od wszelkiego złego,
  od wszelkiego złudzenia,
  od wszelkiego niebezpieczeństwa
  zachowaj mnie. Amen.

  Wezwań tych nauczył Duch Święty św. Marię od Jezusa Ukrzyżowanego. Zamiast „mnie” – mówiła – można używać liczby mnogiej „nas”, albo wymienić własną Ojczyznę np. „Polskę”.

 • taka prawda

  O Żydowskim Parlamecie Europejskim w Brukseli niewiele się pisze i mówi https://www.youtube.com/watch?v=O09gT2MYii0

 • Rybak

  Ciekawy ,tak. Znaleziono Ponoć biblię..ponoć znaleziono biblię.

 • Rybak

  Są rzeczy które fizjologia się nie śniły.

  • Roma

   Proroctwo. Polska ma szczególną misję
   .
   https://youtu.be/9wmO_3FeFQ0
   .
   Gościem Tematu Dnia był Krzysztof Szymczyk, rzecznik Fundacji św. Filomeny i montażysta filmu „Proroctwo”, który w rozmowie z Mateuszem Godkiem wyjaśniał, jak wygląda szczególna misja wyznaczona przez Boga Polakom.

   – Przesłaniem filmu jest to, żeby dotrzeć do Polaków, obudzić ich świadomość tego, że są Narodem szczególnie wybranym przez Pana Boga, co może brzmieć dziwacznie, budzić jakieś negatywne skojarzenia. Jednak gdy zbierze się wypowiedzi, które są w filmie, to trudno jest zaprzeczyć, że nawet historia pokazuje, że tak jest, że Polska ma szczególne zadanie – mówił Krzysztof Szymczyk

 • Rybak

  Ciekawy,ach te twoje wyjaśnienia naukowe ! Ja powiem jedno słowo : CUD !

 • Rybak

  Ponoć Marek umie zmienić wodę w złoto,czy może to potwierdzić? Jeżeli tak to niech rozpocznie produkcję a będzie żył jak lord.

 • Rybak

  Ciekawy, bardzo ciekawe są te twoje wypociny,tylko wiesz co? Ty myślisz zwyczajnie po ludzku,na wszystko potrzebujesz naukowych dowodów,wyjaśnień. A dla Boga wszechmogącego utworzenie kilku ludzkich ras jest jak dla ciebie zapalenie zapałki ! Istnieją rzeczy przy których twoje wyjaśnienia naukowe tracą sens. Np Jezus wskrzesił do życia człowieka,który już cuchnął,zmienił wodę w wino, a po trzech dniach zmartwychwstał. Tak wiem,dla ciebie to bajki. Ale gdyby to naprawdę były bajki to chrześcijaństwo upadło by zaraz po śmierci Chrystusa ! Ale po co ja ci to tłumaczę skoro jesteś ograniczony do wyjaśnień naukowych?

 • Joanna

  Witam. Panie Marku jak wahadełko zapatruje się na chemtrails??? Kiedy to się skończy? dzień w dzień od rana do wieczora sypią 🙁

 • iva

  Panie Marku co Pan sądzi o potrąceniach na przejściach dla pieszych w dniu wigilii i serii zaginięć od sylwestra w Rzeszowie? Mnie się wydaje to bardzo dziwne.

 • Rybak

  Ania,reptilianie czy sreptilianie jak zwał tak zwał. Istnieje coś takiego jak nieujawniona druga część trzeciej tajemnicy Fatimskiej mówiąca coś ,co pokrywa się z pewnym fragmentem apokalipsy świętego Jana. A ludzie powoli zaczynają otwierać oczy. To co pokazałaś nie jest żadnym zaskoczeniem dla mnie.

 • Ania

  http://innemedium.pl/wiadomosc/mroczne-sekrety-watykanskiej-sali-konferencyjnej-czy-papiez-sluzy-reptilianom
  Gdy ktoś uświadomi sobie, co prezentuje konstrukcja papieskiej sali konferencyjnej w Watykanie, może być zszokowany. Sala zawiera bowiem elementy, które niektórym kojarzą się z reptilianami. Czy to tylko pareidolia czy też raczej zamierzony efekt?

 • sara

  http://wolnespoleczenstwo.org/pl/ustawa-o-polowaniu-na-polskie-dzieci/

  Sejm kończy prace nad rządowym projektem ustawy, która pozwoli na zabieranie dzieci polskim rodzicom w Polsce; na wydawanie za granicę dzieci zrodzonych z polskich rodziców, i to nawet w przypadkach, w których wszyscy członkowie ich rodzin mieszkają w Polsce; na organizowanie policyjnych obław i policyjnych przeszukiwań domów pod nieobecność rodziców celem zabrania dziecka; na prowadzenie bez udziału polskiego rodzica postępowania sądowego w celu zabrania mu dziecka; na pozbawianie polskiego rodzica pomocy prawnej w sprawie międzynarodowej; na decydowanie przez obce sądy o umieszczeniu dziecka pod opieką instytucjonalną w Polsce; na urzędowe stosowanie języka niemieckiego w Polsce w międzynarodowych sprawach rodzinnych; na ułatwienie korupcji sędziów w sprawach rodzin poprzez oddanie wszystkich ostatecznych decyzji małej grupce warszawskich sędziów w jednym sądzie apelacyjnym…

  • sprawdzam

   Teraz niektórym łatwiej będzie pojąć, dlaczego tak wszyscy posłowie zwiewali przed Pawłem Bednarzem. Są umoczeni?

  • Vismaya

   Nie mają już za bardzo co kraść, wzięli się za polskie dzieci.

 • Rybak

  Wszyscy wiemy że źle się dzieje ale ten człowiek zupełnie odleciał.

  • Ela

   to nie człowiek odleciał, tylko kościól. Chciałes dowodów na rytuały w kościele,to proszę bardzo. Mowi w tym filmiku o tym ksiądz,jak skladana jest w ofierze-gwałcona na ołtarzu dziewczynka.
   Czy w Watykanie mają miejsca praktyki satanistyczne?
   https://www.yotube.com/watch?v=MNGnYSJSGi0
   pokazane tez sa symbole satanistyczne ,w kościele

   • Ela

    to nie człowiek odleciał, tylko kościól. Cgciałeś dowodow na rytuały w kościele, to proszę bardzo. Mowi w tym filmiku o tym ksiądz, jakskładana jest w ofierze-gwałcona na ołtarzu dziewczynka.
    Czy w Watykanie mają miejsca praktyki satanistyczne?
    https://www.yotube.com/watch?v=MNGnYSJSGi0
    pokazane też są symbole satanistyczne w kościele

  • Ciekawyyy

   Może porwały go UFO-ludki ? 🙂
   Rybka pocieszę Cię i zmartwię zarazem – znaleziono ponoć Biblię obcej nacji i wynika z jej treści że użytkownicy tej Biblii wierzą w Bozię nawet podali jego imię Letug https://youtu.be/iS8004Ad6mU?t=9
   Ze smutnych wieści Rybaku – te UFO-ludy nie żrą mięsa są bretarianami a Ty nie dość że jesz to co najobrzydliwsze okrutnie męcząc zabijasz rybki.
   Niektóre Reptyliany (nadzorcy Watykanu he he) ponoć uwielbiają makabrycznie torturować ludzi a eter cierpienia jest dla oprawców niczym dawka kokainy 🙁
   tak możesz skończyć Rybko prawem karmy przyczyny i skutku.

 • Rybak

  Widzisz,jego opętanie polega na tym że walczy z urojonym wrogiem. Ubzdurało mu się że ma wyzwolić ludzkość spod ucisku. Dlatego wypisuje takie niestworzone rzeczy.

  • Roma

   opętanie Marka jest oczywiste,
   .
   bo on siebie stawia w miejscu Boga
   .
   dokładnie tak robi diabeł
   diabeł imituje Boga i ludzi zwodzi, by ich prowadzić na wieczne potępienie

 • Rybak

  Ciekawy,nie wolno człowiekowi wchodzić w kontakty z diabłem nawet z umiarem ! Wam tylko wydaje się że jest to niewinna bezpieczna zabawa.

  • Ciekawyyy

   Nie musisz Rybko wchodzić w kontakt z diabłem bo to w zasadzie constans żyjąc jak Ty nieświadomie w matrixe.
   Tak, uważam Rybko iż wahadełka channelingi taroty tabliczki quija no może z wyjątkiem laleczek voodoo to kontakt z niepoznanymi jeszcze różnymi istotami oczywistym że podobnie jak my ludzie nie wszystkie z tych istot innych obszarów egzystencji musza być nam przychylne.
   Generalnie pozostaje jedynie zasada organicznego zaufania ponieważ nigdy nie wiesz kto z jakimi intencjami odpowiada ci z drugiej strony
   i dlatego nie bez przyczyny doktryna o diabłach jest prymitywnie podawana teistom – lewe prawe góra dół mądre głupie dobre złe prostacki dualny światek naiwnych głupków wierzących w zbawienie u Bozi.

 • Rybak

  Tak Ciekawy,ewangelizuję biednych naiwnych ludzi,którzy się pogubili. Nawet gdybym chciał wam pomóc to wy nie pozwolicie na to. Diabeł przejął nad wami kontrolę. Sam widzisz jakie bzdety wypisuje Marek. Jest dla Marka nadzieja,pisała o tym Roma ale musiałby sam tego chcieć. Ten człowiek zaczyna tonąć i bez księdza egzorcysty nie wyjdzie z tego. Tak się kończy zabawa z demonami. Więc ty uważaj i nie rób tego co on.

  • Ciekawyyy

   Rybko doktryny o Szatanie Lucyferze podyktowały jak je nazywacie demony, już Ci tłumaczyłem że w naszym wszechświecie nie jesteśmy najwyższym najmądrzejszym gatunkiem a geocentryzm terrorem promowany przez stulecia przez Watykan to brednia podawana hodowli ludzkiej za jego pośrednictwem.
   Jesteśmy eksperymentem obcych nacji (demonów) jedna a może i więcej z nich nas hoduje karmiąc się naszymi emocjami i to cała tajemnica wiary 🙁
   Teoria ewolucji człowieka od małp (dlaczego jeszcze nie dowiedziona? ) jest takim samym kłamstwem/manipulacją jak lepienie Ewy z żeberka Adasia zlepionego z gliny skąd wzięły się cztery rasy ludzi na Ziemi ?
   No tak bo hen hen dawano dawno temu żyły czerwone czarne białe i żółte hominidy he he
   Poświęć godzinke Rybko i posłuchaj co pierwotnie w ..świętym” zlepku faktycznie było pisane https://www.youtube.com/watch?v=DZBl-fjNQNU
   Wszystkie zbiorowe zarazy religijne są przez nich zainicjowane z zapoczątkowaną przez Watykan włącznie, tą akurat zlepili z treści części Talmudu i wyselekcjonowanych przemówień ówczesnego Chrystusa a Ty ewangelisto Rybaku naiwnie sądzisz że głosisz słowo jakiegoś Boga dodatkowo z deka fanatycznym uporem.
   Fajny z Ciebie kolo Rybka z Bozią 🙂

 • Ania

  javascript:void(0)
  Wykład Briana Thiesena o wpływie promieniowania radiowego i mikrofalowego na organizm w kontekście inteligentnych liczników.

  Naval Medical Research Institute wykonał zestawienie 2300 badań i oto niektóre rzeczy, które te badania wykazały i odkryły. Nawet przy małej mocy, ostre i przewlekłe narażanie na niejonizujące promieniowanie radiowe i mikrofalowe może wywołać ujemne skutki dla zdrowia, takie jak: impotencja, brak koncentracji, utrata pamięci, zmienione funkcje przysadki mózgowej, nadczynność tarczycy, powiększenie tarczycy, bóle głowy, bezsenność, stany niepokoju, wszystkie rodzaje zaburzeń nerwu czaszkowego, krwawieniu menstruacyjnym, rozwoju płodu, zmniejszona laktacja u karmiących matek, zmiana częstotliwości i funkcjonowania organizmu.

  100% populacji jest podatne na mikrofale.
  http://tv.wolnemedia.net/?p=5065

 • ARA

  Odwiedzam bloga po raz kolejny, i widzę że nic się nie zmieniło. Naigrywanie się z siebie na wzajem i bezdaremne próby pokazywania jakim to się jest mądrym bo „widziałem filmik na youtube” Ale żadanego linku do książki jakiegoś interesującego naukowca, mistyka czy teologa lub jakiejś konstruktywnej krytyki to jeszcze tutaj nie widziałem. Jakiś czas temu pewna pani tutaj próbowała mnie przeświadczac że ma doświadczenie i miala kontakt z demonami i aniołami, pozostawie to bez komentarza bo daremne jest w chodzenie w polemikę z kimś kto kształtuje siebie filmami z youtube. Nie twierdze ze obe byty nie istnieja ! Z tym ze doświadczanie owych kontaktów wiąże się z odpowiednią pracą wykonaną nad sobą a jeżeli takowa praca zzostała wykonana źle lub co gorsza pominięta to wiąże się to z ogromnym ryzykiem …..
  Pewnie po moim komentarzu po sypie się fala hate- u. Ale cóż, mnie to obchodzi.
  A tu coś dla tych którzy twierdzą że wszystko co katolickie to zle. Ksiądz, Naukowiec Włodzimierz Sedlak. Na szczęście nikt jeszcze nie zrobił filmiku na yt na temat teorii owego księdza pt. na styku falowej i korpuskularnej, świadomość.

 • Rybak

  Ves, Marek jest opętany

 • Rybak

  Sara, ten plan żydom nie wyjdzie a Jerozolima będzie zniszczona Mt 24,15-22. Wy tutaj walczycie o wolność z zawiązanymi oczyma. A Mesjasz Żydów to nadchodzący antychryst. Biedni naiwni ludzie walczycie na oślep bo plujecie na to co może wam dać prawdziwą wolność. Ani Marek ani Międlar ani jakiś Taratajcio nie dadzą wam wolności. Oni tak samo są ślepi jak i przewodnicy kościoła !

  • Ciekawyyy

   Ewangelizujesz Rybko biednych naiwnych ludzi ?
   Skąd wiesz Rybko że coś ktoś zniszczy Jerozolimę bo niby tak w Biblii jest napisane?
   Skoro nikt nie da wolności to tylko z sobą skończyć 🙁 ale co dalej ?
   Być albo nie być Rybko o to jest pytanie 🙂
   Znasz właściciela blogu osobiście dlatego wiesz że Marek jest opętany ?
   Jeśli już to pan Marek zwyczajnie przedawkował wahadełkowanie pewnie tez dlatego ignoruje sygnały z otoczenia. wszystkiego powinno uzywać się z umiarem.

 • Ania

  Ach, ja też zgodnie z tematem.
  https://youtu.be/hOuLiQltSl4

 • Ves

  Weszłam na tego bloga po bardzo długiej przerwie i… powiem, że jestem autentycznie przerażona. Panie Marku, co się z panem stało? Brzmisz pan, jak nie pan.

  • Luna

   Ves,
   Też weszłam po bardzo długiej przerwie i również byłam w szoku …. staram się jakoś to co zastałam ogarnąć …. gdyby nie to, że posiadam jakąkolwiek wiedzę, to byłabym w czarnej dziurze …. aż strach pomyśleć …

 • sara

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/jerozolima-ma-byc-stolica-swiata-alica-frischmann-2018-01

  Taki jest długoterminowy plan Żydów, i powinien się zrealizować jednocześnie kiedy zostanie zgładzona biała rasa (Europejczycy), wymazana z powierzchni ziemi, a inne rasy zostaną na zawsze zniewolone. Ten światowy rząd będzie „teokratyczny”, a świątynia jerozolimska którą Żydzi teraz budują będzie siedzibą króla Żydów, żydowskiego „Mesjasza” (antychrysta), który będzie rządził światem ze swoim „wybranym ludem”. ->

  • sara

   Muzułmanów w Europie wykorzystują Żydzi do rasowego ludobójstwa tubylczych białych…

   • Majestic

    ludobójstwo to GMO, szczepionki , Chemtrailsy , herbicydy , toksyny, itd , reszta to zastepcze tematy aby to właśnie ukryć .

   • Vismaya

    Jak zwykle zakładają białe rękawiczki po same pachy …. a my mamy się nawzajem pozabijać.

    • Luna

     Vismaya,
     Jeśli masz chwilkę czasu …
     Pytałam Cię o owych 144 000 opieczętowanych …. Przeczytałam artykuł na Twojej stronie …
     Moje pytania
     – kim oni są
     – czy wiedzą kim są?
     – jakie jest ich zadanie?
     – jak wygląda proces ,,budzenia”?
     – czy da się ich rozpoznać w zwykłym człowieku ?
     – dlaczego wybrano tych, a nie innych ?
     Przepraszam, za tyle pytań …. jest to ważne dla mnie zagadnienie … ale nie znam nikogo, kto miałby większą wiedzę niż Ty

    • Luna

     Luna
     13 stycznia 2018 o 19:21

     Twój komentarz oczekuje na moderację.

     Vismaya,
     Jeśli masz chwilkę czasu …
     Pytałam Cię o owych 144 000 opieczętowanych …. Przeczytałam artykuł na Twojej stronie …
     Reszta w moderce …

    • Vismaya

     Luna, jestem w trakcie pisania na ten temat …. jeszcze trochę mi zostało, zbieram myśli …. ale nie jestem pewna czy dzisiaj to skończę, mam wychodne …. ale może jutro?

    • Luna

     Vismaya,
     Dziękuję Kochana.
     Może być jutro, pojutrze … Nie znam nikogo, kto miałby większą wiedzę niż Ty … będę czekać … 🙂

    • Vismaya

     Dziękuję Luna, ale dużo mi jeszcze brakuje do wielkiej wiedzy. Ale dziękuje Bogu i za to, czym mnie do tej karmi.

    • Luna

     Vismaya.
     Miłego wychodnego ….
     Jesteś dobrą, miłą osobą …. sięgasz dalej niż inni … Niesiesz promyk światła w ciemności …
     Jest wielu dobrych ludzi … mój znajomy … ukradł w sklepie karpia … zapakowanego w reklamówkę, gotowego do ubicia i … biegł by wypuścić go do rzeki zanim go zatrzymają …. udało się, ocalił choć jedno życie ….

    • Vismaya

     Zmieniają się nam czasy, zwierzęta mają więcej miłosierdzia niż ludzie …. a nie ani chrześcijanami, ani muzułmanami a nawet buddystami ….
     nie wstyd wam bracia w głębokiej chrystusowej w wierze ?!

     https://www.youtube.com/watch?v=5vT4wsoZYb0

    • Ciekawyyy

     Nic się nie zmieniło Pani Vismayu zwierzęta zawsze miały i w dalszym ciągu posiadają samoświadomość życia i nie tylko swego własnego
     https://www.youtube.com/watch?v=5vT4wsoZYb0
     to jedynie ogłupionym zazwyczaj religiami ludziom wydaje się że są jedynymi istotami inteligentnymi na tej planetce dlatego niczym szaleńcy nie szanują innych form życia często brutalnie je mordując a że żyją w chronicznym poczuciu oddzielenia to i nie mogą pojąć że
     zabijając świnię zabijają cząstkę siebie samego.

    • Vismaya

     Dokładnie Ciekawyyy, dokładnie …. ile życia wyrwią z tego zwierzęcia, 10x tyle wyrwią z własnej duszy… a później ta sama duszyczka siedzi na ziemi i płacze, jaki to ten świat jest podły…. i martwi się, ze ziemia przepadnie … bo gdzie taki grzesznik odrobi swoją wredną karmę … tylko w piekle.

   • Majestic

    Muzułmanom trzeba pokazywać kraj docelowy jakim jest Szwecja , sami Szwedzi w wiekszosci to bezpłodne ogiery przyrost naturalny tam znikomy, a nowa krew podniesie im statystyki , a szwedki będą wniebowzięte nie odbierajmy jednym i drugim szczęścia i miłości .