Huzler: ludzkie mięso w McDonaldach.

meatJecie smaczne McNuggetsy, albo jeszcze smaczniejszego McBurgera? Jeśli tak, to może zbierze się wam w końcu na wymioty.
Tak a propos, zarzuty, że piszę o okropnych rzeczach proszę sobie wsadzić w tę część ciała, której oczy nie widzą, bo większość informacji, które publikuję ma potwierdzenie w postaci faktów. A ludzie nie mogą dalej żyć w ułudzie, bo wszyscy skończymy jak żydzi idący pod „prysznic”.

Faktem jest np., że McDonald używa żywności genetycznie modyfikowanej i składników syntetycznych, które nie powinny się znaleźć na żadnym talerzu. Słynny dr Mercola pisze m.in., że McNuggety zwierają tylko 50% miesa kurczaka, a reszta to konserwanty i wypełniacze. Taki dimethylpolysiloxane (ang.) jest konserwantem przeciw spienianiu się na bazie … krzemu. Robotami to jeszcze nie jesteśmy, ale ktoś widać tak sądzi. Konserwant TBHQ (ang. Tertiary butylhydroquinone) jest tak silny, że kilka gramów zabije człowieka. Takich składników jest znacznie więcej, po szczegóły odsyłam do artykułu.
Dr Mercola uważa, że to co jest serwowane w McDonaldzie nie powinno być określone mianem jedzenia.

Z tym „jedzeniem” może być jednak gorzej, znacznie gorzej.
Ponad rok temu w magazynie Huzler ukazał się wstrząsający artykuł na temat inspekcji jakie przeprowadzono w fabryce mięsa McDonalda w Oklahomie. Powodem, dla którego przeprowadzono inspekcję były doniesienia na temat możliwego użycia mięsa robaków jako wypełniacza, a także szokujące zeznania dźwiękowe, w których oskarżono McDonalda o używanie mięsa ludzkiego w swoich produktach.

W dalszym dochodzeniu, w którym wzięło udział kilku inspektorów podobno wyszło, że w lodówkach fabryki mięsa McDonalda w Oklahomie znaleziono mięso ludzkie i koninę. Także w samochodach dostawczych z burgerami do punktów McDonalda znaleziono ludzkie mięso. Istnieją doniesienia, w których podano, że 90% restauracji McDonlada w USA sprzedaje ludzkie mięso, a 65% koninę.
Agent FBI Lloyd Harrison oświadczył Huzlerowi, że „najgorsze jest to, że nie jest to tylko ludzkie mięso. Jest to mięso dzieci. Części ciała jakie znaleziono w różnych fabrykach na terenie USA są za małe by należeć do dorosłych. To naprawdę jest okropne”.

Artykuł dalej przypomina skąd się wziął kanibalizm, przypominając kilka przypadków współczesnych kanibali, z Jeffreyem Dahmerem na czele. Przypomnę, że jedna z jego ofiar była wzorem rzeźby, którą z dumą się obnosi brat szefa sztabu wyborczego Johny Podesty, Tom.

McDonald nie odniósł się ponoć do tych zarzutów – jak długo używane jest mięso ludzkie i skąd pochodzi. Prowadzone są podobno dalsze dokładne śledztwa, choć jak widzimy nikt tego nie komentuje w mediach.

Podejrzewam jednak, że jeśli ta historia jest prawdziwa, to mogła się stać ona przyczynkiem do akcji służb specjalnych USA wymierzonych przeciwko tzw. „elitom”, co w efekcie przyniosło zwycięstwo (jeszcze niepewne) Donalda Trumpa. Nikt o zdrowych zmysłach nie pozostawi takiej sprawy bez reakcji. Zarówno w służbach, jak i w wojsku na pewno jest sporo normalnych ludzi, którzy widząc z jaką swołoczą mamy do czynienia idą na całość.
Oj, zaczyna się robić naprawdę ciekawie…

Materiały:

Zob. też filmy:

132 komentarze Huzler: ludzkie mięso w McDonaldach.

 • Peryskop

  chraboszcz zapraszam na OTO.

 • Vismaya

  … a może głupi? …
  bo ja tu nie widzę nic zabawnego …

  • Vismaya

   Normalnym ludziom się to w głowie nie mieści …
   bo to są place zabaw dla psychopatów ….

   może z 10 lat temu w okolicy Vancouver był taki sobie hodowca świń … w Vancouver zaczęły nagle ginąć bez śladu prostytutki … po nitce do kłębka zaprowadziło policje na farmę świń …
   to co tam odkryli zmroziło nie tylko całe Vancouver …
   farmer żywił swoje świnie ciałami prostytutek …
   a te świnie zjadali ludzie …
   farmer siedzi w więzieniu i w nos się ze wszystkich śmieje…. dziś jest jednym z najsłynniejszych ludzi w Canadzie …

   http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/1540339/Pig-farmer-killed-49-women-but-wanted-50.html

 • rav148

  „złota myśl” Marshall McLuhan odpowiadająca na pytanie, dlaczego te trwające od co najmniej kilku tysięcy lat zbrodnicze satanistyczne rytuały mordowania ludzi w ofierze, a przede wszystkim niewinnych dzieci, nie przedostały się do powszechnej opinii społecznej:

  „Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.”

 • chraboszcz

  A jak komuś nie pasuje ludzina to przecież można poprosić o hamburgera bez niej. Nie robią z tym nigdy problemu.

  • Vismaya

   … tylko ciekawa jestem jak do tematu podejdziesz jak na talerzu położą ci kotlet z twojego dziecka …

   czy dalej będziesz hołdował zasadzie
   – chrabąszcz, kłak, wełna
   aby tylko kicha była pełna?

   Witaj mały ludku w coraz większym zombilandzie ….
   w końcu i ty zostaniesz zjedzony, … przez własne dzieci …. 🙁

   • chraboszcz

    No ale przecież tłumaczę Ci, że jak nie chcesz ludziny to powiedz po prostu składając zamównienie. ‚Big mac , wieprzowy, bez mięsa dzieci poproszę’. To takie trudne?

    • greg2014

     Wydaje ci się, że jesteś zabawny ?

    • chraboszcz

     Zabawny? to wy jesteście śmieszni. Nikt z was pewnie nigdy nie był w McDonaldzie w USA i wypisujecie tu głupoty. Przecież sam artykuł wyraźnie mówi, że tylko 90% restauracji sprzedaje ludzkie mięso. Pozostałe 10% to co? Zapomniało im się? Przecież to franczyza, wszyscy mają te same produkty. Prawda jest taka, że to 90% produktów zawiera ludzinę a 10% nie. To dlatego, że tylko 90% amerykanów to sataniści. Pozostałe 10% (nazywamy ich niezainicjowanymi) może jeść co chce. Nikt ich do jedzenia ludziny nie zmusza. Amerykański satanizm to zwykły pragmatyzm. Chcemy rządzić światem więć czcimy sztana. Ale nie jesteśmy krajem dzikim. Jak ktoś jest wegetarianinem nie musi jeść mięsa, muzułmanie nie muszą jeść wieprzowiny a niezainicjowani nie muszą jeść ludziny.

    • chraboszcz

     Sorry, McDonald to oczywiście nie franczyza a sieć. Mój błąd.

    • Vismaya

     w jednym chrabąszcz masz racje … czas przejść na wegetarianizm i samemu hodować w ogródkach marchewkę ….

     a w McD w jameryce co niektórzy byli, co nie co widzieli … toteż nie bądź z siebie taki dumny, żeś taki światowy i oblatany.

    • chraboszcz

     I Ty może też byłaś?

    • Vismaya

     Sure, że byłam… i to nie jeden raz …
     najczęściej korzystam tam z toalety…. 🙂

    • chrabaszcz

     Najczęściej czyli nie zawsze… Czasami zdarza Ci się coś zjeść.
     Twoim zdaniem dodawanie ludziny poprawia smak czy nie? Ja osobiście hamburgery wolę bez ale nuggetsy uważam, że są lepsze z.

    • Vismaya

     ej chrabąszcz, przykro się ciebie słucha … jestem wegetarianką … i te twoje głupie argumenty nie mają w moim życiu żadnego pokrycia … a ty jak widzę szufladkujesz ludzi wedle siebie …. bele co jesz i bele co gadasz …………..

    • Peryskop

     Vismaya, nie wyczułaś, że chrabąszcz to nieciekawyyyyyy majestyk, szatan, vdo itd … desantem z ezoterościemy NTV ?

    • Vismaya

     …. już go nie chce czuć … już mi wystarczy … widać po chrabąszczach żerujących na koninie mam niestrawność … 😉
     wolę swoją marchewkę i tych „pierwotniaków”, którzy ją uprawiają. Z nimi czuję się znacznie lepiej.

    • chrabaszcz

     Peryskop, Ty to na prawdę odjechany jesteś. Banialuki Vismayi są do ogarnięcia, ale o czym Ty piszesz to nie mam pojęcia. Gratuluję.

    • Vismaya

     … to chociaż jedna zaleta tej dyskusji, że chociaż te moje banialuki rozumiesz … bo ja twoich niestety nie … sorry …. 🙁
     bo nawet jak te twoje posty potraktuję jako czarny dowcip ….
     to mi coś tu mocno zgrzyta …
     jak to człowiek człowieka może zjeść …
     i trza mieć mocno zorane w głowie aby mieć nawet takie myśli ….
     ale widocznie jestem zacofana, głupia (?)
     a ty bardziej w tym świecie oblatany …
     w dwojga złego wybieram moje zacofanie ….
     baw się dalej sam ….
     na cmentarzu twojego własnego czarnego humoru.

     /no comment/

    • chrzaszcz

     Spytaj admina jak można mieć takie myśli.
     Z jednym się zgadzam, trzeba mieć zaorane w głowie żeby w to wszystko wierzyć.

     Jedna uwaga na koniec. Proponuję zastanowić się co Ci czytanie tego wszystkiego daje. Teorie o contrails, żydowskiej mafii, Keshe czy innych orgonach to jedno. Takie hobby dla ludzi, którzy nie rozumieją ani trochę nauki, nic groźnego. Ale całe to pisanie o szatanistach, kanibaliźmie, mięsie zgwałconych dzieci w kebabach… Co to Ci daje? Czujesz się bardziej ‚uświadomiona’ wierząc w to?

    • Admin

     Nie wiedząc w jakim świecie żyjesz, kto nim rządzi, jesteś niewolnikiem. I przyjdzie czas, że ja żydzi w Ashwitz, na progu śmierci, będziesz się jeszcze uspokajać, że to jest „obóz przejściowy” i że „wszystko będzie dobrze” Jeśli tak chcesz żyć, to twoja sprawa ale nie mąć innym w głowach. Niewiedza to brak czynu. Najpierw wiedza, potem czyn. Wyobraźmy sobie, że większość ludzi rzuca pracę w „ich” biznesach policjanci zostawiają swoje mundury i wracają do domów, to samo wojskowi…. Czy ten lucyferański system dalej by mógł funkcjonować?

 • Przypomnijmy sobie kim jestesmy.
  Polachy, wstańcie z kolan! Przestańcie się obwiniać. To Was powinni przepraszać. Spotkanie z dziejopisarką oraz Strażniczką Wedy/Wiedy/Wiedzy Słowian Marzeną Bielińską https://www.youtube.com/watch?v=QjI9Fc7X9b0

  • Peryskop

   Marzena Bielińska vel Suweren – dzięki za bajkę egipską, oraz za kolejną wizję utopii z elementami komunizmu.

   To wszystko już było !
   I duuuużo więcej – łącznie z praktycznymi fiaskami.

   Bo natury ludzkiej z pociągiem do dominacji nie zmienisz.

   OTO.

 • Suweren

  Krotkie streszczenie jak powstala demokracja, ktora kontroluje pieniadze na Planecie.
  W starożytnym Egipcie istniało klasyczne niewolnictwo. Niewolnicy wykonywali określony rodzaj pracy pod nadzorem i w zamian dostawali jedzenie, dach nad głową, potrzebne przedmioty. Władzę sprawowała kasta kapłanów oraz faraon. Jeden z kapłanów nosił imię Kratos i nieustannie zastanawiał się, jak udoskonalić niewolnictwo, aby wyeliminować skłonność do buntu. Każdy kto ma kajdany, chce się ich pozbyć. Kratos zwołał radę kapłanów i oświadczył, że następnego dnia niewolnicy zostaną uwolnieni. Powiemy im, że już nie muszą robić tego, co do tej pory. Ale jeśli nadal będą to robić, dobrowolnie i bez przymusu, dostaną monety, za które będą mogli kupić jedzenie, dach nad głową, potrzebne przedmioty… Jeden z kapłanów krzyknął: „Kratosie, jeśli wprowadzimy ten system na całym świecie, będziesz nazywany największym z demonów”. Kratos odparł, że jeśli tak, to niech ten system nosi nazwę DEMOKRACJI (demon + kratos).
  Rzeczywiste kajdany i bat zastąpił ekonomiczny przymus pracy. Nie pracujesz, nie masz pieniędzy. Nie masz pieniędzy, wpadasz w kłopoty. Czym to się różni od klasycznego niewolnictwa? Tylko detalami. Ludzie rodzą się w świecie opartym na hegemoni pieniądza, ale tylko niewielu zadaje sobie pytanie, czy można to urządzić inaczej. Obecne modele ekonomiczne wyczerpały swój potencjał, jako cywilizacja doszliśmy do ściany. Tryby tej machiny służą tylko nielicznym. Jeśli chcemy stworzyć wysoko rozwiniętą cywilizację (a chcemy!), ZLIKWIDUJMY PIENIĄDZE. Stwórzmy standard samowystarczalności dla każdego mieszkańca planety. Wprowadźmy darmowe źródła energii (projekty już są). Uwłaszczmy ludzi, przekazując każdemu za darmo kawałek ziemi, w miejscu które wybierze. Stwórzmy system swobodnej wymiany dóbr i usług, na zasadach ustalanych przez zainteresowanych. Każdy ma jakieś naturalne talenty i predyspozycje. Obiekty techniczne, jak oczyszczalnie ścieków, czy przepompownie wody, powinny być w pełni zautomatyzowane. Taki model zastosowany w społeczności liczącej od kilkuset do kilku tysięcy ludzi, mógłby funkcjonować już dziś. Taka społeczność niczego by nie potrzebowała z zewnątrz, a więc nie płaciłaby żadnych podatków. Trzeba stworzyć prosty system pozyskiwania żywności. Część ludzi uprawia, część przetwarza, część magazynuje. Ten model można potem zastosować na całej planecie, przy zachowaniu różnic kulturowych i środowiskowych. Do produkcji dóbr luksusowych można wykorzystać na razie drukarki 3D, zanim nie opanujemy wyższych technologii, omijających produkcję przedmiotów na rzecz ich stwarzania w oparciu o uniwersalne prawa. Do rozstrzygania problemów globalnych, można powołać odrębne ciało. Każdy kraj wytypuje na przykład jednego mężczyznę i jedną kobietę, którzy w porozumieniu z lokalnymi społecznościami będą koordynować problemy związane z zasobami wody pitnej (powinny być pod szczególną ochroną), dobrami naturalnymi, ochroną klimatu, ochroną planety przez ingerencją z zewnątrz itp. Trzeba zmienić sposób myślenia o samej planecie. Każdy z nas ma równe prawa w decydowaniu o jej losie i równy udział w jej zasobach. Dobra naturalne, jak złoto, kamienie szlachetne, ropa, naftowa, gaz, należą do całej ludzkości, niezależnie od miejsca w którym się znajdują. Złoża ropy na terenie Rosji, nie należą do Rosji, bo to nie ten kraj je wytworzył, a gaz łupkowy na terenie USA nie należy z tych samych powodów do Amerykanów. Kraj może być właścicielem tego, co sam wyprodukował. Pieniądze mają jeszcze jedną wadę – wartościują. Bez pieniędzy przedmiot jest tylko przedmiotem i jego wartość jest wyrażona jego praktyczną przydatnością. Obsesja gromadzenia dóbr wynika z chęci zbudowania sobie lepszej pozycji, przewagi nad innymi. Ktoś, kto biega po boisku za piłką w ciągu miesiąca zarabia tyle, ile inni w ciągu 10 lat. Dlaczego akceptujemy taki świat? Przecież ilość pieniędzy to określona pula i ilość ludzi też jest policzalna. Jeśli ktoś z tej puli zabiera dużą część, dla innych pozostaje odpowiednio mniej do podziału. W świecie pieniędzy są ludzie biedni i bogaci. W świecie bez pieniędzy są tylko ludzie.

  • vdo

   Utopia, namawiasz do powrotu do gospodarki prymitywnej.
   Sam w swoim ogródku nie wyprodukujesz komputera ani samochodu czyli dóbr niezbędnych dla współczesnego człowieka. Nie będzie telewizji ani internetu. Nie otrzymasz nawet tego gazu który jest dobrem wspólnym ale złoża są w Ameryce i potrzebny jest transprot. Popłyniesz własnym kajakiem ?
   Współczesny świat to wysoki stopień organizacji, specjalizacja, technologie i niestety rola pieniądza.
   To o czym piszesz paradoksalnie najlepiej spełni NWO. Prawda bywa przykra.

 • chraboszcz

  Ja tam McDonalda lubię i konina mi nie przeszkadza. Jaka w końcu jest różnica między koniem czy krową? Tylko i wyłącznie sentymentalna. Ja nigdy konia nie miałem więc nie nawabiłem się żadnych sztucznych oporów przed jedzeniem koniny. Ot, kolejne zwierzę chodowlane.

  • P

   Akurat konina to bardzo dobre mięso. W PRL bardzo ceniona, poszukiwana i droga. Dzisiaj kompletnie zapomniana, bo nie ma już koni na wioskach…

   • kk7qq

    P @ Litosci ! w kulurze polskiej nie jada sie koniny !

    NIKT NORMALNY nie je koniny !

    Kon – pies – kot = PRZYJACIEL 🙂

    • kk7qq

     T -zapomnialam – KULTURZE

    • chrabaszcz

     Nie wiem skąd ten pomysł. Ja np. nigdy nie przyjaźniłem się z koniem. I większość koni jakie widziałęm to były konie pociągowe, tylko bogacze mają własne konie do zabawy. Dla typowego Polaka koń to takie samo narzędzie jak wół czy osioł.

    • kk7qq

     Chrabaszcz@ Nie sadze ze dla „typowego Polaka „jest tak jak napisales .
     Konie zawsze mialy wartosc,niegdys taka jak teraz samochod .
     Teraz niektore przewyzszaja i te ale to dla chcacych sie pokazac ,popisac bogaczy .
     Kiedys ludzie na handlu konmi robili wielkie interesy i zbijali majatki .( teraz w sumie tez mozna )
     Kto normalny wiec chcialby zjesc takiego konia to tak jak bys zjadl swoj kosztowny samochod 😉
     Oczywiscie ze z koniem mozna sie zaprzyjaznic tak samo jak z psem czy kotem 🙂
     Mialam takiego konia u mojego wujka ,wychowany od zrebaka wraz ze mna byl jak pies ,z daleka gdy mnie wyczul galopowal z radoscia by mnie powitac,niechacy nauczylam przeskakiwac go przez ogrodzenie .
     Konie sa niezwykle wrazliwe i przyjacielskie i sa jednymi z najpiekniejszych zwierzat .

     Niestety sa osoby ktorzy kazde zwierze traktuja jak przedmiot bez duszy . Wykorzystuja je dla swoich potrzeb bzlitosnie ,bez serca ,czesto byle jak karmiac ,niektorzy bija swoje zwierzeta , katuja ,zima marzna przywiazane do budy ,lub w stajni stoja zapomniane wielki .

     Ci ktorzy traktuja bez serca zwierzeta czesto podobnie odnosza sie do ludzi .

    • chrzaszcz

     Tak, tak, większość Polaków zarabia krocie na handlu końmi. Widać Ty żyjesz w jakiejś innej Polsce, w której chłopi trenują ujeżdżanie zamiast orać pola. Może nawet w Twojej bogolskiej Polsce miastowi jeżdżą do pracy karocami a dzieci do przedszkola na kucykach. Cóż, nic tylko pozazdrościć bogactwa.

  • Przem

   JESTEŚ TYM CO JESZ !!! Do tego za wszystko zapłaci nasze ciało, nowe – młode ciało i na oleju pojedzie, ale z większym „przebiegiem” szybko skończy się podróż. Drugi temat nie da się być świadomym i rozwijać „duchowo” (wewnętrzne przemiany fizyczne wewnątrz nas) jedząc w macu.
   Czy mac upadnie NIE grono uzależnionych wzrasta, kierując się chwilową przyjemnością kończy się jak otyli amerykanie. Upraszczając zdrowe jedzenie daje późniejszą satysfakcje rozłożoną w czasie. Cukier, tłuszcze glutaminiany szybkie niemal natychmiastowe. W życiu nie chodzi by błyskać jak stroboskop ale świecić jak świeczka.

   Lubię hinduską legendę. Rodzisz się przed wielką górą jedzenia. Kiedy wszystko zjesz umierasz…

 • Ania

  http://naszeblogi.pl/64736-zaginione-dziesiatki-ton-polskiego-zlota
  W ponury i deszczowy dzień 10 grudnia 2016 roku w Warszawie odbyła się podniosła uroczystość. Ignacy Matuszewski i Henryk Floyar-Rajchman dziesiątki lat po śmierci wreszcie otrzymują to na co całym swoim życiem zasłużyli: uroczysty pogrzeb na Powązkach Wojskowych z udziałem rządu wolnej Polski.

  Matuszewski i Rajchman to najwyższy wzór polskich polityków i urzędników: żołnierzy, ministrów, ludzi, którzy otrzymując misję niemal niemożliwą do wykonania, nie tylko ją przyjęli ale powierzone zadanie wykonali. Jakkolwiek nieuczciwe jest porównywanie najlepszych do najgorszych, trudno mi jednak powstrzymać się od przypomnienia postawy niedawno przesłuchiwanych przez komisję sejmową prokuratorów. Owi urzędnicy 3RP wogóle nie reagowali na pisma sugerujące istnienie piramidy finansowej Amber Gold, dziś niczego nie pamiętają. Jeden nie ma telewizora więc generalnie nie ogarnia, inny po kilku dniach uruchomił śledztwo, ale potem przez 3 miesiące nie wysłał dokumentów. Dziś nie pamięta dlaczego. Jeszcze inny, biedaczek, rozchorował się i nie mógł stanąć przed Komisją. Matuszewski i Rejchman w 1939 nie brali zwolnienia lekarskiego, w 1943 roku wbrew woli rządu w Londynie uruchomili Instytut Piłsudskiego w Nowym Jorku, nie mówiąc, że generalnie „co ja mogę, ja nic nie mogę”. Nie byli bezradnymi, proszę wybaczyć, baranami, ale postępowali „jak trzeba”. Być może dziś w 2016 powinni stać się wzorem dla urzędników państwowych, bowiem udowodnlili w stopniu heroicznym jak powinien postępować Prawdziwy Polski Urzędnik, a nie głupi urzędniczyna.

  75 ton złota dotarło do Francji, potem jego losy toną w mrokach tajemnicy. Ok. 11 ton przejął po wojnie rząd brytyjski, uznając, że to cena za pomoc podczas wojny. Ciekawe jak wyglądała podstawa prawna i czy nie jest to temat, który w ramach rosnącej przyjaźni polsko-brytyjskiej warto omówić. Nie wiadomo ile złota przechwyciła komunistyczna junta PRLu. W 1947 roku gen. Stanisław Tatar wbrew woli rządu RP na uchodźctwie przywiózł złoto do Polski. Problem w tym, że nie wiadomo ile go było, najprawdopodobniej niewiele. Badacze tacy jak Krzysztof Kopeć sugerują, że w 1947 wróciło zaledwie ok 10% całości. Oznaczałoby to, że z 75 ton po odjęciu „brytyjskiej płatności” i owych 10% dla PRL, los blisko 60 ton złota pozostaje nieznany! Ponadto nie wiadomo co stało się z 20 tonami polskiego złota (Banku Polskiego) zdeponowanymi za granicą przed wybuchem II Wojny Światowej. Owe 80 ton złota ma dziś wartość kilkunastu miliardów zł., ciekawe czy część z nich podlegałaby oprocentowaniu? Wówczas dziesiejsza wartość byłaby znacznie wyższa.

  Los zaginionego złota Banku Polskiego to także znakomity scenariusz na sensacyjny film. Ważniejsze pytanie to: czy polskie służby specjalne i wywiad interesują się losem tego majątku? Żaden poważny kraj nie uznałby podobnej historii za niewartej śledztwa. W 3RP można skutecznie nie tylko odzyskiwać, ale także wyłudzać kamienice wykazując roszczenia z lat II Wojny Światowej. Czy sama Rzeczpospolita potrafi odzyskać swój majątek o wielomiliardowej wartości? Czy może wolimy pogodzić się z faktem, że zasilił on majątki innych krajów?
  http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/Sz4ktkpTURBXy82OTM4OTQyMmYzOTExODIyNzU5YzJjYzFlYmU0NGUyZS5qcGeRkwIAzQHk

 • łajza

  O kontynuacji żydowskiego terroru w Polsce!

  Dwużydzian Polaka, czyli czemu się tak Polacy skundlili?!

  https://www.youtube.com/watch?v=Lqf3pC4eLY4&index=4&list=PLruEE4DszSwGXeJ78ln2SuxhoPMo_cJ96

 • łajza

  Bardzo kontrowersyjna pani dr.Ewa Kurek, mówi dosłownie to o czym już pisałem:

  https://www.youtube.com/watch?v=Xb9rfl9J8Tg&index=1&list=PLruEE4DszSwGXeJ78ln2SuxhoPMo_cJ96

  „W r.45 żydzi przyjeżdżają z ZSRR na czołgach, zakładają mundury UB, albo garnitury ministerialne i (siłowo, terrorem) biorą się do rządzenia Polską.

  Zdobyli realną władzę za Stalina – komuniści żydowscy objęli władzę w Polsce; komuniści żydowscy pisali polską historię, z kompletną cenzurą swojego żydowskiego pochodzenia”

  Dodam tylko, że przy „okrągłym korycie” po prostu SIĘ uwłaszczyli, nazywając to „transformacją ustrojową”.

 • Tomisław

  Dr.Jaśkowski Świat jest inny odc.22 – Wiedza czyni wolnym
  https://www.youtube.com/watch?v=nn4OWVAKPlU&t=214s

 • Poganka

  Gdybym napisała o tym wcześniej, że ludzie zjadają swoje dzieci w hamburgerach i kiełbaskach, to od razu dostałabym tu bana.

  Zresztą dziwię się tej całej tu obłudnej reakcji gojskich trupojadów czyli jak zwykle bezmyślnie pożerających umęczone i bestialsko zamordowane ciała naszych zwierzęcych braci i sióstr !

  Niedługo święta „bożego narodzenia” z kanibalistyczną „tradycją” zastawiania stołów szczątkami zwierząt i ryb, a szczególnie z szyneczką czyli pośladkami świni genetycznie spokrewnionej z człowiekiem !

 • greg2014

  Rodzice dzieci, ofiar pedofila zlinczowali go podczas koncertu w kościele w Buenos Aires

  Po tym, gdy pedofil wyszedł wcześniej na wolność, rodzice molestowanych dzieci postanowili [wymierzyć sprawiedliwość md]

  Do linczu doszło miesiąc temu w kościele w Buenos Aires. Mężczyzna zmarł 1 grudnia

  Trwa śledztwo ws. zabójstwa.

  Sprawa wzburzyła lokalnych mieszkańców i internautów – piszą „Washington Post” i argentyńskie media

  Sześć lat temu kilka rodzin w Buenos Aires oskarżyło nauczyciela muzyki w przedszkolu o molestowanie ich dzieci. W 2010 r. Marcelo Fabian Pecollo został skazany na karę 30 lat więzienia za wykorzystanie pięciorga dzieci w wieku 3-5 lat.

  Jednak pedofil – po tym, jak sąd zmniejszył mu karę – po czterech latach wyszedł na wolność i szybko został trębaczem w lokalnej orkiestrze w dzielnicy Moron.

  30 października 42-letni Pecollo grał w kościele na trąbce razem z innymi muzykami, gdy wściekli rodzice wdarli się do świątyni. – Gwałciciel i pedofil jest w kościele i gra w orkiestrze! – krzyczeli, według świadków. Mężczyzna pobiegł za ołtarz, próbował uciec, ale ludzie otoczyli go w bocznej nawie i brutalnie pobili. Pecollo przez miesiąc był w śpiączce, zmarł 1 grudnia – informuje „Washington Post” argentyńska policja.

  Media argentyńskie żyją ostatnio aferami pedofilskimi. 28 listopada portal Infobae informował o postawieniu zarzutów pedofilskich dwóm księżom pracującym z głuchymi dziećmi w instytucie w prowincji Mendoza. Sprawę nagłośniła senator Daniela Garcia. W 2015 r. ofiarami gwałtów padło prawie 4 tys. Argentyńczyków. – informuje Infobae, publikując zdjęcia podejrzanych, którzy nie zostali ujęcie przez policję.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Rodzice-ofiar-pedofila-zlinczowali-go-podczas-koncertu-w-kosciele-w-Buenos-Aires,wid,18626889,wiadomosc.html?ticaid=1183bb

 • Peryskop

  ▼Krótka karierka rzekomego dr n. med. dentysty :
  http://www.newsweek.pl/g/i.aspx/680/-600/newsweek/634975801759900000.jpg
  ▼1. milion stracił w rosyjskim kryzysie 1998
  ▼42-latek mówi bez przesadnej skromności
  ▼uważa, że zdrowie to biznes jak każdy inny
  ▼biznes w genach – rodzice prywaciarze w PRL
  ▼odrobił straty na giełdzie, 1998 zawiązał sp zoo
  ▼Polskie Centrum Zdrowia Instytut Medyczny
  ▼perspektywiczny unikalny model biznesowy
  ▼pionowa integracja usług z kontraktami z NFZ
  ▼2000 idzie drogą przejęć publicznych placówek
  ▼sieć szpitali, przychodni, aptek, sanatoriów …
  ▼w 2012 roku PCZ robi ponad 10 mln zł zysku
  ▼27.02.2013
  Romuald J. Ściborski: Recepta na biznes
  http://www.newsweek.pl/biznes/wiadomosci-biznesowe/romuald-j–sciborski–recepta-na-biznes,101799,1,1.html
  ▼życie jak poker
  ▼fachowcy doceniają strategię biznesową PCZ
  ▼Newsweek: Nie ściemnia kreśląc plany rozwoju
  ▼chce stworzyć prawdziwy koncern medyczny
  ▼majątek Romualda Ś. wg „Wprost” 350 mln zł
  ▼nie sprzedaje swoich akcji, bo ma z czego żyć
  ▼nie szasta pieniędzmi
  ▼nie stroni od nart w Alpach
  ▼równie często szusuje w Karkonoszach
  ▼smakosz frutti di mare – najchętniej w domu
  ▼2006 Polski Holding Medyczny Sp. z o.o.
  ▼wartość rynkowa firmy prawie 1,5 mld złotych
  ▼Newsweek: przykład biznesowego sukcesu
  ▼szuru
  ▼buru
  ▼bęc !
  ▼2015 upadłość PCZ ze szkodą dla wierzycieli
  ▼udział w zorganizowanej grupie przestępczej
  ▼oszustwo na kwotę 80 mln zł
  ▼ok. 600 pokrzywdzonych
  ▼45-latek zeznaje bez przesadnej wylewności
  ▼8.12.2016
  Szefowie Polskiego Centrum Zdrowia aresztowani. Wśród nich jeden z najbogatszych Polaków
  http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/szefowie-polskiego-centrum-zdrowia-aresztowani-wsrod-nich-jeden-z-najbogatszych-polakow,11553434/
  ▼cdn

  • Irol

   Skończyła się osłona WSI to skończyło się kozakowanie. Wygląda na to, że I$$rael nie zamierza już więcej importować gołodupców i nie ma gdzie uciekać.

  • greg2014

   Aborcja = Kanibalizm = Krwawe oszustwo !!
   Skrobankowe płody ludzkie ty też zjadasz!?
   (…)
   Na przykład krem Journee Bio restorative day Cream kosztuje w pudełku 30 gramowym aż 120 dolarów i wyprodukowany został z dodatkiem komórek z ciała 14 tygodniowego płodu/skrobanki. Life Dynamisc w raporcie z 2009 wyjaśnia w jaki sposób firmy te nabywają ciała po skrobankach. Doskonale o tym mówi ks. Prof. Zwoliński.
   Takie poaborcyjne płody kosztują w Chinach tylko 75 dolarów za kilogram, a już we Francji cena wzrasta do 220 dolarów. Chińskie sądy wydają zgodę na taki handelek.
   Wiadomo, że w niektórych kantonach wolno kobiecie mieć tylko jedno dziecko, Każde następne jest mordowane = skrobanka!
   (…)
   Poniżej przytoczę parę przykładów produktów spożywczych, zawierających komórki uzyskane z płodów ludzkich. A podobno ludożerstwo istnieje tylko wśród dzikich!!??

   Pepsi: Wszystkie napoje bezalkoholowe: Sierra Mist • Mountain Dew • piwo korzenne i inne bezalkoholowe • napoje No Fear • Ocean Spray • Napoje najlepsza kawa w Seattle • tazo • AMP Energetyczne • Aquafina woda • Aquafina aromatyzowane napoje • Napoje energetyczne DoubleShot • napoje Frappuccino • Lipton Ice Tea • napoje pobudzające • sobe • Gatorade • Fiesta Miranda • soki Tropicana

   Nestle: wszystkie śmietanki do kawy • Maggi Brand błyskawiczne zupy, kostki bulionowe, keczupy, sosy, przyprawy, makaron instant.

   Kraft: Cadbury Adams: • Guma do żucia: Black Jack • Bubbaloo • Bubblicious • Chiclets • Clorets • Dentyne • Freshen Up • Wiśniowa • Kwaśne jabłk • Stride • Trident.

   Cadbury Adams cukierki: • Wiśnia Blaster • Fruit Mania • Bassett likiery wszystkie rodzaje • guma Maynards Wino • Szwedzkie Ryby • Szwedzkie Jagody • Juicy Squirts • • Fuzzy Peach • Sour Chillers • Sour Patch Kids • Mini Fruit Gumy • CERT miętówki • Halls Dropsy.

   Neocutis kosmetyki: Neocutis używa męskich komórek dziecka po 14-tygodniowym okresie ciąży do swoich kremów przeciwzmarszczkowych.

   Poniższe kremy, które sprzedają zawierają komórki płodowe, ale musimy bojkotować wszystkie ich produkty: Bio-Żel Prevedem Journee • Bio-Serum Lumiere • Bio Krem regenerujący skórę.

   Szczepionki: • MMR II (Merck) • ProQuad (MMR + Ospa wietrzna – -Merck) • Varivax (Ospa wietrzna – Merck) • Pentacel (Polio + DTaP + HiB – Sanofi Pasteur) • VAQTA (wirusowe zapalenie wątroby typu– Merck) • Havrix (wirusowe zapalenie wątroby typu– GlaxoSmithKline) • Twinrix (Hepatitis- A i B kombi – Glaxo) • ZOSTAVAX (Półpasiec – Merck) • Imovax (Wścieklizna – Sanofi Pasteur); innych leków: • PULMOZYME (Mukowiscydoza – Genetech) • Enbrel (zapalenie stawów – Amgen)
   (…)

   Źródła: http://www.endalldisease.com + http://www.naturalnews.com ==

   https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwi-4fKFk-rQAhWI3CwKHateDbEQFggaMAA&url=http%3A%2F%2Fdakowski.pl%2Findex.php%3Foption%3Dcom_content%26task%3Dview%26id%3D15407%26Itemid%3D100&usg=AFQjCNHA87tr28u7S86mvndfFjlE-KhP_g

  • Vismaya

   Jakby na to nie patrzył, to myślę McDonaldowi biznes padnie …
   coraz więcej jest takich doniesień w ciągu 2 ostatnich lat … wspominałam już o tym na mojej stronie …. o walorach smakowych, kremach do ciała, etc … o hamburgerach w McDonaaldzie nie pisałam, bo nie byłam do końca przekonana, że to prawda … bo trudno w to uwierzyć …. !!!
   Ale kto mądry tam nie chodzi, kto teraz oprzytomnieje, mam nadzieję, że nie pójdzie, nie będzie pił Coca coli i tych podobnych rarytasów …. bo jakby nie patrzył, to wyraźnie coś tu śmierdzi … czas sobie robić samemu jedzonko ze sprawdzonych produktów …. a dziś lepiej najeść się trawy na łące niż w restauracji zjeść „smaczny” obiad.

   https://www.huzlers.com/mcdonalds-exposed-for-using-human-meat/

   to wideo w tym linku nie chce się odpalić…

   wkładam to miejsce inne …

   https://www.youtube.com/watch?v=Jkdffeaynt4

   https://www.youtube.com/watch?v=d8iwkL1W3Yw

   https://www.youtube.com/watch?v=nitF9qduBQ4

   • Irol

    W UK okazało się, że W Kebabach było mięso pozyskane z zamordowanych, a wcześniej zgwałconych nastoletnich dziewczynek. Sam się zastanawiam, czy nie robić czasami badań DNA w supermarketach. Cholera wie, czego tam dodają do mięsa.

    • greg2014

     Nie prościej nic tam nie kupować?
     W dyskontach oprócz kaszy, faSOLI… i konserw rybnych z ryb morskich nic nie nadaje się do jedzenia.

    • greg2014

     Jesz ”kebaby”? 😉
     To nie jest jedzenie.

    • vdo

     @greg2014:
     no to gdzie kupować ? W miastach większość stanowią supermarkety a w Polsce co ogólnie wiaddomo kupuje się rzeczy najtańsze.
     W produktach najtańszych wypełniacz i odpady stanowią 50%. Namów ludzi do kupowania produktów pełnowartościowych za 3-4 ray tyle

    • Irol

     Nie jem nic na mieście. Coś tam trzeba kupować niestety.

    • greg2014

     Mieszkasz w Polsce?
     Bez kłopotu kupisz mięso w prywatnych porządnych masarniach.
     Na wiosce kury, kaczki, jaja.
     Tylko trzeba wyściubić nos z domu.
     Zrobić WYSIŁEK, to jest bardzo ”trudne”, ale warto.
     Taka taktyka spowodowałaby rozwinięcie niedetalicznego rynku.
     Ale nikomu sie ku..a nie chce.
     Pisaliśmy już o tym.

    • greg2014

     Irol, jesteś rozsądny facet, czytam przecie 😉
     Wystarczy nie kupować przetworzonego gotowego guano.
     Nawet ”nastrzykiwanki” nie będą zabójcze 😉
     Nasze organizmy sa mądrzejsze od nas i próbują się
     do tej piersolonej chemii dostosować.
     Jak mówi (były) kierownik supermarkietu:

     -”Tak, zwykle aby zneutralizować nowy smak dodaje się więcej cukru, aby potanieć – wodę i substancje ją wiążące, aby przedłużyć datę przydatności – konserwanty. Mówi się że jeśli by odmrozić kogoś kto 50 lat temu wpadł do lodu, to mógłby nie przeżyć pierwszego posiłku. Jesteśmy na tyle zaprawieni w walce z chemią, jemy ją codziennie i jakoś żyjemy. Nie ma całkowicie niebezpiecznej żywności, to zależy od tego ile jej zjemy.==
     https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CCAQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.kuchnia-kuchnia.pl%2Fpl20%2Fteksty1024%2Fjak_oszukac_konsumenta&ei=9R9lVP37JarhywPPw4CwBw&usg=AFQjCNGK-Cx7v6AdSs35ZNPKKRHxjYejZQ&sig2=N6vN83b7qzygYBgvGrZsUw

     W temacie:
     – W pamięci zapadły mi słowa mojej przyjaciółki, iż w Polsce sprzedaje się kilka razy więcej zdrowej żywności, niż się produkuje. Odbywa się to oczywiście na zasadzie oszukiwania klientów. Była ona świadkiem rozmowy dwóch sprzedawców na bazarze. Otóż gość sprzedawał niby „organiczną” marchew, dwa czy trzy razy drożej. Jednak to była marchew z.. supermarketu. Człowiek który w ten sposób oszukiwał klientów mówił tak: „panie, a kto mnie sprawdzi, że sprzedaję zwykłą marchew a nie eko?„

     Co nas nie zabije to nas wzmocni 😉

    • greg2014

     Z linku:

     -”Co dzieje się potem?
     Ryby są natychmiast rozmrażane i wrzucone na taśmę gdzie małymi igiełkami nastrzykuje się w nie wodę. Krople wody rozrywają tkanki i zostawiają miejsce na następne nastrzyknięcia i tak się pompuje ryby wodą, żeby przybrały na wadze a następnie się je zamraża. Ale jeszcze gorsze jest zamrażanie ryby z glazurą wodną, tak się robi najtańsze ryby. Wtedy kupujemy kilogram wody, z czego 20 gram to jest ryba. Ale i tak lepsza jest ryba z połowów naturalnych niż z hodowli, gdzie ryby są pasione modyfikowaną genetycznie karmą, tak jak broilery czy świnie.

     Nie tylko zwierzęta, ludzi też…
     Certyfikacja pasz jest bardziej kontrolowana niż jedzenie dla ludzi, trzeba spełnić więcej parametrów żeby wyprodukować paszę. Pod względem zanieczyszczenia chemicznego pasza dla zwierząt jest bardziej stabilna i zdrowsza niż jedzenie dla ludzi, gdyż zawiera mniej chemii. Jednak pasza zawiera więcej antybiotyków i substancji czynnych oraz najgorsze możliwe ziarno.==

     CZy nie lepsza płotka i krąpik od Mariana czy Stefana? 😉

    • greg2014

     vdo
     W produktach najtańszych wypełniacz i odpady stanowią 50%. Namów ludzi do kupowania produktów pełnowartościowych za 3-4 ray tyle==

     Tak, to tylko technologia.
     Nieprawda, te ceny z kosmosu są skutkiem rynkowego ogłupienia.
     Ludziom się nie chce.
     Nawet na działkach ma być równo przystrzyżony trawnik
     zamiast marchewki.
     Moda i głupota (synonim) rządzą..
     Rób sam, naucz się, to rewolucja umysłu.
     Nie musisz wszystkiego kupować.

 • ki

  Kończąc dodam, że „osoby” dyskredytujące Admina tego bloga cierpią chyba na bezsenność 🙂 Zamieszczają one komentarze opaczne bez ładu i składu, bez zastanowienia, pochopne. Czy nie powinno się łączyć wspólne sił w celu stawienia oporu wielowarstwowej, pasożytniczej agendzie ? Przecież wróg tylko zaciera ręce rejestrując to, co dzieje się wśród internautów antysystemowych.
  Kolejna rzecz, nauczcie się kojarzyć ze sobą poszczególne wiadomości z poszczególnych witryn. Pozwoli to na obiektywną, klarowną interpretację wydarzeń, ponieważ one są częścią układanki Nowego Porządku Świata na jednym z planów fiz., który może być ubrany w bardzo śliczne szaty dla zmylenia mas. Jednym z jego wstępnych elementów będzie bezwarunkowy dochód podstawowy wraz z nowinkami technicznymi, żeby uśpić czujność i rozleniwić 🙂

  • łajza

   Ha ha – „wróg tylko zaciera ręce rejestrując to, co dzieje się wśród internautów anty systemowych.”

   Ci „antysystemowi” nawet nie wiedzą co to jest „system”…

   „na jednym z planów fiz.” – to jest właśnie systemowa propaganda (psy-op)

   „Dlaczego ludzie dają się tak łatwo przekonać”

   Mk-ultra ok.9:27

   https://www.youtube.com/watch?v=08nxgSwZn_4

 • vdo

  Być może to konkurencja, wkrótce napiszą że u nich nie ma ludzkiego mięsa więc można swobodnie konsumować, oni dodają tylko mielone szczury.
  Podobnie jak niektórzy producenci wędlin w Polsce.

  PS. Strona M-P jest ostatnio jakby zakłócana (przypomina to trochę dDos) albo przechodzi przez jakieś sito cenzury. Ledwie da się przeczytać czy przewinąć.
  Może zgodnie z ostatnimi wytyczymi światłej UE Brukseli rozpoczęła się cenzura w necie wiadomości niesłusznych.
  W PL też otwarto w lecie kosztem zaledwie paru mln zł jakąś spec agencję do kontroli netu, nie pamietam nazwy. Oczywiście z powodów antyterrorystycznych.
  Widocznie testują.

 • P

  Artykuł na pewno jest szokujący. Pytanie tylko czy coś takiego może być prawdą?

  Moim zdaniem może. Zwłaszcza teraz, kiedy w tak niedługim czasie wypłynęło tak dużo negatywnych, odrażających wręcz informacji nt. tzw. światowych „elit” (satanizm, pizzagate, p_deofilia). Dlatego i to także może być możliwe. Nie wiem, ale nie zdziwiłbym się gdyby elity miały jakąś ogromną „satysfakcję” z faktu, że ludzie ludzi jedzą…. Szczepionki też są produkowane na komórkach noworodków…

  Gdyby tego typu tekst był nierzetelny w USA bardzo szybko zostałby usunięty a autor/wydawca byłby ścigany prawnie. W USA korporacje mogą obecnie zaskarżyć każdego i praktycznie za wszystko, choćby za krytykę produktu.
  Wystarczy publicznie napisać, że „nie lubię/nie piję/nie smakuje” mi x produkt, aby trafić przed sąd o „utratę potencjalnych zysków”. Oglądałem film dokumentalny gdzie pokazano przypadek znanej dziennikarki amerykańskiej, która w jakimś wywiadzie wyraziła się niepochlebnie o produkcie z dużej korporacji. W tej chwili szczegółów nie pamiętam, ale ostatecznie wygrała tę sprawę, ale była wplątana w długotrwały i kosztowny proces (mówiła o milionie dolarów, które musiała „zainwestować” w oczyszczenie się z zarzutów).

  PS. A może to jednak fake, który celowo i w brutalny sposób ma nas oswajać z ideą kanibalizmu, albo nawet obrzydzaniem nam mięsa???

 • kk7qq

  Włosi kupili PEKAO za 4,3 mld zł. W kolejnych latach zarobili na tym banku kilkadziesiąt mld zł. Teraz odsprzedają Polakom 1/3 akcji za 10,6 mld zł. Złoty biznes…

  Pojawiły się głosy, że repolonizacja PEKAO SA, czyli drugiego co do wielkości banku w Polsce, to wielki sukces. Sukces to może i jest, ale – póki co – jedynie dla dotychczasowych właścicieli tego banku, czyli włoskiej grupy UniCredit. Przypomnijmy, że Włosi kupili PEKAO od polskiego rządu w 1999 r. Wydali na to kwotę 4,3 mld zł. W ciągu kolejnych lat bank wygenerował ponad 30 mld zł (!) zysku na czysto. Teraz w ręce PZU trafi niespełna 1/3 akcji PEKAO. Włosi otrzymają w zamian kolejne 10,6 mld zł. Jeśli ktoś odniósł sukces to jest nim grupa UniCredit….

  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03469-Repolonizacja-PEKAO-czyli-wielki-sukces-Wlochow.htm

 • Iwanez

  Huzler to strona na której sam możesz zrobić newsa o czym chcesz i podawać go znajomym jako prawdziwy. Ta strona z założenia jej twórców to strona z hoaxami. Marek jesteś poniżej dna z poziomem rzetelności informacji. Wszystko co pasuje do twojej chorej wizji przyjmujesz bez najmniejszej dozy zdrowego rozsądku.

  • X

   Z całym szacunkiem dla Marka ale to co kolega napisał to całkowita prawda. Chwytasz się wszystkiego co jest niby z tej „drugiej strony” zakładając że wszystkie te informacje z definicji muszą być prawdziwie

   • Admin

    Jeśli była by to nieprawda, to artykuł został by zdjęty. Tak czy nie? W USA nie ma zmiłuj się jeśli ktoś zaatakuje bezpodstawnie korporację, a Huzlera czytają miliony. Nie zdjęto też kopii artykułu na innych stronach.
    Zresztą to nie są jedyne doniesienia nt. wykorzystywania ludzkiego mięsa w produktach spożywczych. Wystarczy poszukać.
    http://www.naturalnews.com/049367_aborted_babies_flavor_chemicals_food_corporations.html
    A tu masz ABC News, chyba nie masz do nich zastrzeżeń, choć wg. mnie w niczym nie różni się od Huzlera:
    http://abcnews.go.com/Health/hot-dogs-sausages-studied-human-dna-report/story?id=34739080
    W niektórych hot dogach stwierdzono obecność ludzkiego DNA.

   • Peryskop

    W tym temacie akurat Admina nie mam ochoty krytykować.

    Po tym jak wizytując jeden z uniwersytetów w US zostałem tam zapoznany z zapleczem badawczym inż-bio-med – m.in. z dostępem do własnej zamrażarki z ludzkimi ramionami i nogami, przeznaczonymi do experymentów laboratoryjnych…

    Standardy dość zaskakujące.

    • Irol

     Mam nadzieje, że nic tam nie jadłeś. Jewrejstwo zawsze było na równi z bydlakami, ale że tak już otwarcie pokazują swoje właściwe ja?

    • Peryskop

     No nie z tej zamrażarki, ale jeść coś musiałem, bo byłem tam 2 doby.

    • łajza

     Nie z TEJ zamrażarki… ale z tej obok to „już musiałem”…

     Widziałem „pracowników naukowych”, którzy potrafili jeść np. śniadanie przy szczątkach ludzkich.

    • Peryskop

     Łajza nie bądź łajza ! Bądź raczey jak Lajza Minelli 🙂

     W naszej kulturze szczątki ludzkie mają status taboo.

     A na przykładzie texaskiej zamrażarki chciałem pokazać, że w USrealu w pościgu za chęcią zysku i zajebistych publikacji poszlono na strywializowanie tego taboo.

     Akurat tam miałem okazję posmakować miejscowych ostryg z Zatoki Mex. Ale po wycieku ropy w 2010 ostrygi też zostały zatrute i bodaj dlatego rzucono je w sklepach PL.

     Qmasz ?

   • Peryskop

    Peryskop
    Twój komentarz czeka na moderację
    10 grudnia 2016 at 13:31 · Odpowiedz

    W tym temacie akurat A^d^m^i^na nie mam ochoty krytykować.

    Po tym jak wizytując jeden z uniwersytetów w US zostałem tam zapoznany z …

 • DonPedro

  Przyszłość? Ją przewidzieć to prościzna.
  Ludzie muszą być zzombieni czy jak kto lekko ułomni. Już dzisiaj jest nadprodukcja , sztuczna biurokracja by stworzyć fikcyjne miejsca pracy. Czemu nowe sprzęty są nietrwałe. Gorsze są materiały ? A może odwaliło projektantom ? Nic bardziej mylnego , projektanci dostali taki prykaz. By zmienić żarówkę w samochodzie trzeba połowę go rozebrać a najlepiej kupić nowy a jak nie masz kasy dostaniesz kredyt by cię zadłużyć.
  Prawda jest taka że przy dzisiejszej technice powinniśmy pracować może 4-5 godz. dziennie a resztę czasu poświęcić sobie lub rodzinie. Lecz komuś zależy by tak nie było.
  Nie chcą dać nam czasu byśmy nie myśleli bo to niebezpieczne. Dadzą gdy będziemy posłusznymi mutantami.

  • Ależ oczywiście, dziękuję że to napisałeś.
   Mimo wielkiego wzrostu wydajności (automatyzacja i robotyzacja), techniki kkomputerowej w urzędach, nowoczesnej łączności- pracować trzeba tyle samo albo i więcej niż dawniej.
   System niewolnictwa znany od starożytnego Ediptu bez przerwy trwa nadal i stanowi największe przekleństwo tego świata. Zniewolenie człowieka i zabranie mu tego co najcenniejsze: wolej woli i czasu który powinien mieć dla siebie.
   Zdegradowanie do roli robota lub kukły za biurkiem.

   Jak oni tą konieczność uzasadniają: wzrost wydajności powoduje mniejsze zapotrzebowanie na pracę i być może 50% bezrobocie. Ci którzy nie pracują też chcą jeść, mieć gdzie mieszkać, jeździć samochodem i kupować sobie różne dobra w sklepach. Luksusowe też bo w ramach poprawności nie może być dyskryminacji
   No więc Twoim OBOWIĄZKIEM jest pracować po 9 godzin i zarabiać średnią krajową po to żeby wytworzyć dla nich produkty, a zarobkami się z nimi podzielić.
   Logiczne, nie da się odmówić.
   A jak jest w Polsce żeby nie sięgać daleko: program KRUS (czyli ochrona bezrobotnych niby-rolników) i program 500+ (czyli płacimy nie za pracę tylko za siedzenie w domu przy dzieciach)- czy to nie jest dokładnie to o czym piszę ??

   • Don Pedro

    Mylisz się jegomość. To wszystko jest grubą polityką. Ani krus ani 500+ nie ma z tym nic wspólnego.
    Pieniądz jest kreowany z niczego. Pytanie czy matka pojedzie do Monte Carlo wydać tą kasę w kasynie ?
    Nie. Na co wyda ?
    Czemu w RFN znajomy kierowca i jego żona zarabiali razem 5500 DEM. Miesięcznie. (marka niemiecka). Za to można było wszystko.
    Czemu ?
    Bo wydawcy pieniędzy podzielili się kasą z tzw. klasa średnią.
    Teraz nie chcą ani klasy średniej ani się dzielić kasą.
    To tyle.

   • Peryskop

    kuziar, a propos twojego promowania energetyki nuklearnej – w zaawansowanej profesjonalnie i technologicznie Japonii spośród 45 reaktorów tylko 3 są obecnie czynne.

    Czyli ok 7 %.

    Fukushima – niezależnie od przyczyn katastrofy – pokazała czym pachnie igranie z tą formą przetwarzania energii.

    • Vismaya

     Kostaryka nie ma żadnego reaktora atomowego i nie wydaje ani jednej kolony na badania w tym kierunku a jest największym w Ameryce Środkowej producentem energii elektrycznej pozyskiwanej z natury…. mają sami pod dostatkiem i ich sąsiedzi.
     Trza się rozejrzeć wokół siebie i wykorzystać naturalne środki.

 • ki

  Cześć. http://www.prisonplanet.pl/polityka/wedlug_swiatowego_forum,p1129209192

  Zapoznajcie się z tym artykułem dotyczącym prognozy, jaka może się ziścić na jednym z planów w niedalekiej przyszłości. Wg wersji, jaką przedstawia Ida Augen, wynika, że zachipowani ludzie – roboty biologiczne zombie, będą uważały nowy system życia za wygodny luksus. (Wg mnie tak zwany „gwarantowany dochód bezwarunkowy” jest jednym z pierwszych kroków do totalnego zniewolenia). Przy okazji chciałbym zaznaczyć, że taki scenariusz prawdopodobnie jest częścią planów tak zwanych „Plejadan” z „Federacji Galaktycznej”, wobec ludzkości. Stworzenie technologicznego raju z pozbawionym swojej woli kontrolowanym społeczeństwem, żyjącym w ułudzie i „myślącym”, że tak jest najlepiej. (Blogi takie, jak http://2012portal.blogspot.com/ i im podobne promujące nadchodzące „wydarzenie”, są prawdopodobnie częścią zakrojonej na szeroką skalę operacji nakierowywania mas na określone wzorce mentalne w kontekście życia i odbioru rzeczywistości). To wszystko zostanie zbadane i zweryfikowane poprzez regres hipnozy.

  • Peryskop

   ki OTO za plejadnizm krystalo-galaktyczny.

   Hipnotyzuj się tam do rozpooqu.

  • ki

   Wzmianka o „Plejadanach” i „Federacji Galaktycznej” może być opacznie odbierana 🙂 Dodam jednocześnie, że „Plejadanie” i „Federacja Galaktyczna” to projekty służb tworzących m.in doktryny „New Age”, czy „Golden Era”, podobnie, jak „płaskość Ziemi” 🙂 Manipulowanie umysłami jest wielowarstwowe. Żeby pojąć, jak ono działa, trzeba znajdować się w innym stanie świadomości.

 • Peryskop

  „Soylent Green” w realu

 • tom

  jerzeli w stanach co rok znika milion ludzi to co sie dziwic

 • Wojox

  Ciekawe czy to tylko USA czy cały świat się w tym babrze. Nie dziwota że Rosja pozbywa siś sieci McDonald…