I Konferencja Technologii Keshe początkiem nowej ery w Polsce

Konferencja1Konferencja w Skaryszewie była bardzo udana. W dniach 21-23 kwietnia przez sale Villa Cyganeria w Skaryszewie przewinęło się ponad 200 osób. I nie były to osoby przypadkowe, ale o tym później. Przybyli nie tylko z Polski, ale i z Irlandii, Anglii, Austrii, Czech, Szwecji i pewnie kilku innych krajów.

Organizatorzy – właściciel Villa Cyganeria i jego zespół oraz studenci-wykładowcy Instytutu Kosmicznego Keshe spisali się wyśmienicie. Uważam, że jak na pierwsze tego typu spotkanie był to olbrzymi sukces.
Całość była rejestrowana na wideo, zatem wykłady będą obszernie prezentowane na polskiej stronie Fundacji kfssi.edu.pl. Ja ze swej strony przygotuję materiały skrótowe podsumowujące konferencję oraz by zachęcić do zapoznania się głębiej z technologią Keshe, a właściwie z całą wiedzą, którą ten irański naukowiec przekazał ludzkości.

Wszyscy byliśmy zaskoczeni poziomem naukowym i zakresem wiedzy prezentowanym przez prowadzących wykłady, wszak najstarszy stażem Paweł Braszka jest studentem-wykładowcą od niecałych 2 lat, a najnowszy „nabytek” Fundacji, Przemysław Woźnowski, dopiero od 2 miesięcy. Wiedza nie wymaga szczególnego przygotowania naukowego, ale raczej odpowiedniego nastawienia duchowego. Im mniej uwarunkowań u danego człowieka i bardziej otwarty umysł, tym prędzej ogarnie istotę wiedzy. Mogę tak mówić, bowiem wydaje mi się, że sam zaczynam rozumieć o co chodzi. Ci co krytykują Mehrana Keshe, urządzenia i elementy technologii, są albo dezinformatorami albo po prostu nie dorośli do pojęcia istoty rzeczy.

Jak to dowcipnie określił Paweł Braszka, każdy z uczestników przywiózł z sobą MaGrava. Tak, gdyż ciało ludzkie i jego część plazmowa jest takim urządzeniem! Materialnie jesteśmy zbudowani z gansów, a nasza część emocjonalno – duchowa jest po prostu czystą plazmą. Co też wychodziło na urządzeniach – Alex Polański przyjechał jako sceptyk, wyjechał jako zdecydowany promotor technologii Keshe.

vlcsnap-2017-04-24-21h31m37s102

Alex Polański podczas badań systemu balansującego

„nie mam pojęcia w jaki sposób kilka cewek nigdzie nie podłączonych powoduje tak wyraźną poprawę aury i poziomów energetycznych” – stwierdził Polański po badaniu miłej pani z fioletową aurą, Maryli, jednak z dość niskimi poziomami energii. Zarówno balans energetyczny, jak i poziom energii czakr wyraźnie się poprawił.

„jak tylko siadłam w kabinie balansującej poczułam się jakbym się znalazła gdzie indziej. Głosy ucichły, a ja poczułam się niezwykle odprężona i radosna” – stwierdziła Maryla.

„czuję ulgę, odpływ złego i przypływ dobrego. Głowa przestała mnie natychmiast boleć” – stwierdził inny gość po krótkim pobycie w kabinie.

U młodego człowieka z bardzo niskim zasięgiem aury, zaledwie 30%, po 5 minutach zasięg wzrósł do 80%, a poziom czakr bardzo wyraźnie się poprawił. Najbardziej znaczące jednak było wyrównanie poziomów ciało-umysł-duchowość oraz poprawienie stanu relaksu. I te zmiany pozostają bardzo długo, gdyż tworzy się nowa równowaga, stąd nazwa systemu – balansujący.

Jeśli w tym momencie zadaliście sobie pytanie czy oznacza to też zdrowienie organizmu, odpowiem – tak. Jest coraz więcej przypadków „cudownego” wyleczenia z raka i wielu innych chorób. Na sali byli i tacy ludzie. Nie można jednak o tym głośno mówić, gdyż patent na leczenie mają jak wiadomo tylko lekarze.

Słoje

Prosty system balansujący oparty na dwóch słoikach z gansami

Polska inwencja objawiła się w systemie balansującym opartym na … dwóch słoikach z gansami, w których były mniejsze fiolki z innymi gansami. Osoba stojąca pomiędzy takimi słoikami ma podobne odczucia do przebywania w kabinie balansującej. Dodanie trzeciego i czwartego słoika z gansami w tzw. „formację gwiezdną” wzmacnia jeszcze energię. Organizatorzy zresztą postarali się by cała sala wykładowa była chroniona w ten sposób, co chyba się przydało, gdyż nie było praktycznie żadnych zakłóceń podczas wykładów.

Tematyka była bardzo szeroka – od teorii plazmy i powstania Wszechświata oraz materii, do zastosowań praktycznych i technologicznych, a nawet polityki, bowiem wdrożenie tej technologii oznacza automatyczne zmiany w strukturze społecznej, co pięknie kwituje hasło Fundacji Keshe: „Jedna planeta, jedna rasa, jeden naród”. Zauważmy, że jest to całkowite zaprzeczenie celu Nowego Porządku Świata „Jedna waluta, jeden rząd, jedna religia”. Wdrożenie technologii Keshe oznacza świat bez rządów, bez religii, bez waluty! A to oznacza oczywiście koniec wojen i nędzy.

Podsumowanie konferencji i panel dyskusyjny

Podsumowanie konferencji i panel dyskusyjny

„Celem Fundacji Keshe jest umożliwienie każdemu człowiekowi podróży kosmicznych” – powiedział w podsumowaniu Paweł Braszka. – „I to niekoniecznie w statku kosmicznym”. Ciekawe, nieprawdaż?

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się niedawno przetłumaczone na język polski kluczowe fragmenty seminariów Fundacji Keshe. Studenci-wykładowcy apelują o pomoc w tłumaczeniach, brakuje im bowiem czasu na sen, nie mówiąc o nauce i krzewieniu tej wiedzy. Jak na razie tylko kilka osób pod kierownictwem Marcina Zylika zajmuje się tłumaczeniami, nie są one łatwe z uwagi na specjalistyczne słownictwo.
„Oczywiście, dobrze było by gdyby osoba tłumacząca poznała podstawy wiedzy, ale jeśli nawet ktoś z dobrą znajomością angielskiego zrobi szybkie tłumaczenie, to my już zrobimy korekty” – dodaje Zylik.

Tłumaczenia są niezwykle istotne, bowiem ściągną do Fundacji tysiące Polaków nie znających dobrze angielskiego. Dezinformatorzy żerują właśnie na nieznajomości treści wykładów dr Mehrana Keshe, wykorzystując to perfidnie rozsiewając informacje typu „żaden MaGrav nie działa” czy też „uwaga na gansy, są trujące”, czy też „obniżają energię i nigdy się już nie uwolnisz od swojej ziemskiej powłoki”.

Konferencja zakończyła się wykładem na temat wpływu gansów na zwiększenie plonów upraw, co pięknie udokumentowano na zaprezentowanych zdjęciach. Wielu gości robiło notatki, co świadczy o tym, że podchodzą poważnie do tej wiedzy i że niedługo czeka nas kolejny wysyp jej krzewicieli. Bardzo cieszy to, że było wiele młodych ludzi i to oni najskrzętniej notowali treść wykładów.

Obecni na konferencji radiesteci i bioenergoterapeuci zaskoczeni byli energetyką przybyłych.
„Było kilka osób z fioletową aurą, a nawet jedna z białą” – powiedział Alex Polański w rozmowie podsumowującej.
„Nie pamiętam imprezy z tak dużą ilością zaawansowanych dusz” – skwitował p. Stanisław – radiesteta i egzorcysta.
„Dlatego też złe energie nie mogły zakłócić spotkania” – dodał.

Nic już nie jest w stanie zatrzymać LAWINY KESHE jaka ruszyła na Polskę. Będziemy dominować w Europie. Jako pierwsi wprowadzimy gansy i MaGravy do każdego gospodarstwa rolnego, by produkować zdrową, bez GMO tanią żywność. Wprowadzimy na ulice samochody zasilane energią plazmy, które nie spalają nic bądź bardzo niewiele paliwa, zlikwidujemy szpitale, które zabijają a nie leczą, wyeliminujemy globalną mafię z naszego życia, zagłodzimy ich pozbawiając możliwości żerowania na naszym społeczeństwie. To wszystko przyjdzie, ale nie od razu. Teraz należy się jednoczyć, działać wspólnie, a Technologia Keshe jest piękną ideą, która w tym nam pomoże.

269 komentarzy I Konferencja Technologii Keshe początkiem nowej ery w Polsce

 • przem

  nie mogę dodac posta robie testy

 • przem

  ninanonimowa – po Twojej historii też się czyms podzielę. Kiedy miałem ok 10 lat pomagałem rodzicom w polu,(pomagałem jak na dziecko) wtedy zobaczyliśmy Ufo, nie wiem jak długo to trwało mocno zapamiętałem twarz jedego z nich o dużych oczach. Statek owalnych kształtów, dość spory. Rodzice zaszufladkowali to jako dziwne zjawisko, ale mi mocno zapadło to w pamięć. Mam wrażenie jakbym był tam u nich w środku. Przez większość życia mam wrażenie jakiś blokad.

 • przem

  ninanonimowa po Twojej historii też się z wami czymś podzielę. Kiedy miałem ok 9 lat i pracowałem ( trochę tam pomagałem) rodzicom w polu. Wszyscy widzieliśmy UFO. Jednak rodzice tłumaczyli to po prostu czymś dziwnym na mnie zrobiło to ogromne wrażenie. Nie wiem ile to trwało jednak pamiętam twarz jednego z dwóch o wielkich oczach.
  Reszta bardzo zamglona. Mam takie uczucie jakbym był zblokowany. CO według was dalej ?

 • przem

  Różne pytania i tematy tu padają. Czy ktoś z Was orientuje się co to może być??? Bardzo łatwo wchodzę w stan emocjonalny jakby wzruszenie, wielka podniosłość (czasem nawet jak oglądam film), dzieje się to głównie w sytuacjach bardzo emocjonalnych dobrych i złych. Moje gardło strasznie puchnie zmienia się oddech, źrenicę rozszerzone. W życiu codziennym dobrze radzę sobie z emocjami, presją czy poczuciem pewności siebie. Nie odczuwam lęku czy strachu np w złych dzielnicach. Najprościej wytłumaczyć to jako nadwrażliwość jednak doszukuje się innego wytłumaczenia.

  • ninanonimowa

   —–znam to z autopsji. Co prawda gardło mi nie puchnie, nie wiem jak z zrenicami ale każdą komórką czuję ból osoby / zranionej / jak i ZŁO człowieka raniącego.
   Nie boję się ludzi, dzielnica wyklęta mi nie straszna , dogaduję się i z kamieniem :). Bezbronna staję się z nienacka zaatakowana złym słowem. Nie potrafię nastawić się do rozmówcy wrogo dlatego często daję się zaskoczyć.
   Twoja reakcja / tak myślę / bierze się z posiadania boskiej membrany,moralności. Zapewne nie potrafisz oszukiwać ,ranić/ słowo ranić odnosi się dogłębnego zranienia komuś duszy/. ODRUCH wg mnie jest pierwszym sprawdzianem kim jesteśmy. Odruch !np. przytrzymanie kogoś przewracającego się, podanie ręki,przytulenie, zasłonięcie sobą osoby atakowanej itp. wskazuje,że jesteś wybrańcem dobra/ moja teoria/.

   Wybraniec grzeszny jest jak wszyscy -ot ! człowiek niedoskonały. Ale w sytuacjach, gdy dzieje się krzywda istocie żywej -BOSKA MEMBRANA daje o sobie znać.

   Ps. wszystko co napisałam jest moją i tylko moją interpretacją zjawiska.

   • przem

    Dzięki za odpowiedz, faktycznie mocno staram się kogoś nie zranić i często mam wyrzuty np. że byłem szorstki w obyciu czy nie miły dla kogoś. Oszukiwać nie umiem, kłamać też.( co nei znaczy, że jest idealny :)) Często ma problemy z gardłem moja pięta achillesowa , masz podobnie ? Jak z Twoja odpornością na choroby ?

    • Ania

     Masz przyblokowany czakram gardła.
     Być może w przeszłości byłeś karany za okazywanie emocji i za to, co mówiłeś.
     Myślę, że masz dużo emocji zamrożonych w podświadomości, domagających się uwolnienia.
     Trzeba zobaczyć z jakimi okolicznościami jest ta blokada związana i uwolnić te emocje .
     Odtruć wspomnienia i rozdzielić odpowiedzialność.

    • przem

     Ania – Na zlocie sprawdzałem czakramy, nie mam zablokowanego czakramu gardła a jego właśnie podejrzewałem. Dość łatwo przychodzi mi mówienie swojego zdania. Dlatego nie daje mi to spokoju czemu gardło. W dodatku to mój najsłabszy punkt, dość rzadko choruję ale jak już to na gardło. Pasowałoby się quanteciem przepadać albo jakaś hipnoza regresyjna.

   • Majestic

    Nina . Genialnie !”zasłonięcie sobą osoby atakowanej”

 • celebryta

  Uściślone dane o KL Warschau i planie zagłady Warszawy

  Włodzimierz Bojarski

  Ostatnie, pełniejsze, zweryfikowane i uściślone dane, dotyczące niemieckiego obozu zagłady dla Polaków w Warszawie KL Warschau, zostały przedstawione w zbiorowym opracowaniu książkowym pt. Plan zagłady Warszawy KL Warschau (Pod redakcją: W. Bojarski, wyd. Myślę Ojczyzna, Warszawa 2014). Taka bolesna prawda jednak nie wszystkim odpowiada; jest też przemilczana, a od czasu do czasu pojawiają się niepełne i zafałszowane wypowiedzi przeciwne. Ostatnią rewelację pt. Po latach badań w końcu wiadomo, gdzie znajdował się niemiecki KL Warschau! nadało 12.04. br. Radio Warszawa i powtórzyła m.in. Polonia Chrystiana. Nieco wcześniejszy był artykuł Bogusława Kopki : Niemiecki obóz koncentracyjny w Warszawie. Wspólna historia Żydów i Polaków (Kombatant Nr. 6, czerwiec 2016).
  Prawda dotycząca setek tysięcy Polaków, bohaterów zamęczonych i pomordowanych w Stolicy, krzyczy i nie da się zamazać. Trzeba ją przypominać i przekazywać następnym pokoleniom, prostując podane, fałszywe stwierdzenia.

  Morderstwa Polaków, żołnierzy i ludności cywilnej, zaczęły się już od pierwszych dni wojny 1939 r; w Warszawie, a także na Pradze, w Wawrze i w okolicy (w Palmirach, Magdalence, Lasach Kabackich, Lasach Chojnowskich i w innych miejscach, dokąd wywożono i rozstrzeliwano ludzi z Warszawy). Szerzej wspomina o tym literatura: Władysław Bartoszewski, Warszawski pierścień śmierci 1939-1944, Warszawa 1970 (wyd.II), 2008 (wyd.III); Henryk Pająk, Niemieckie ludobójstwo na polskim narodzie, Wyd. Retro 2004; Praca zbiorowa, Obozy hitlerowskie na ziemiach polskich 1939-1945, Warszawa 1979; Andrzej Leszek Szczęśniak, Plan zagłady Słowian, Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne, Radom 2001 i inne.

  Po kapitulacji Warszawy (28.09.1939) na cele eksterminacji polskich „podludzi” Niemcy przejęli dawne duże więzienie Pawiak, nadając mu charakter więzienia śledczego, kierującego całe duże grupy ludzi na rozstrzelanie, a w następnych latach także do komór gazowych, lub na wywóz, głównie do Oświęcimia Auschwitz-Birkenau. Przejęli też tereny wojskowe na Kole, z Fortem Bema i zabudowaniami przy ul Kozielskiej, wykorzystywane początkowo na obóz polskich jeńców wojennych.
  Wymordowanie ludności naszej stolicy wymagało jednak znacznie szerszej struktury i do tego celu został utworzony Konzentrationslager – KL Warschau (wg. samego Rudolfa Hössa był to obóz zagłady – Vernichtungslager), powołany oficjalnie pierwszym rozkazem Himmlera z 9 października 1942 r.1) Już kilka miesięcy wcześniej Niemcy przystąpili do likwidacji warszawskiego getta i wywieźli większość Żydów do Treblinki. Pozostało blisko 40 tyś. Żydów 1) do prac rozbiórkowych i końcowej zagłady, gdy z polską pomocą wybuchł w getcie zbrojny, miesięczny opór, nazywany Powstaniem. Realizacja całego kompleksu obozowego dla Polaków została znacznie przyspieszona zaraz po likwidacji warszawskiego getta w 1942 r. i działał on do sierpnia 1944 r.2)
  KL Warschau był niemieckim kompleksem obozowym przeznaczonym przede wszystkim do zagłady tysięcy Polaków, mieszkańców stolicy i jej okolic oraz przebywających tu uciekinierów i ludzi wysiedlonych z innych miast. Aresztowano osoby zaangażowane w działalność patriotyczną i zadenuncjowanych przez zdrajców, ale najwięcej było ludzi łapanych masowo na ulicach i dworcach oraz wyciąganych z mieszkań. W pewnym stopniu ginęli tu również Żydzi i obcokrajowcy oraz grupy zagranicznych jeńców wojennych.

  Na terenie lewobrzeżnej Warszawy kompleks obozowy obejmował pięć dużych podobozów-lagrów w trzech częściach miasta:
  Warszawa Koło:
  lager Fort Bema,
  obiekty wojskowe przy ul. Kozielskiej,
  tereny przyległe wraz z laskiem na Kole.
  Warszawa Zachodnia :
  lager przy ul. Bema, Armatniej i innych (po stronie północno-zachodniej torowiska)
  – lager przy ul Skalmierzyckiej ( po stronie południowo-wschodniej torowiska)
  – tunel pod torami przy dworcu W-wa Zachodnia, z komorami gazowymi.
  Warszawa – tereny byłego getta i przyległe :
  lager przy ul Bonifraterskiej (dawna fabryka),
  lager Gęsiówka (nowy obóz drewnianych baraków, na terenie b. getta),
  dawne więzienie wojskowe przy ul Zamenhofa róg Gęsiej,
  dawne duże więzienie Pawiak i sąsiedni budynek Serbia (dla kobiet),
  podobóz dla Żydów (między ul. Nowolipki i Nowolipie),
  wielki obszar między ul. Okopową a Zamenhofa: tereny męczeństwa i rozstrzeliwań,
  obejmujące też kilka krematoriów. 3)

  Oprócz wymienionych, dużych budynków kompleks obejmował szereg mniejszych zabudowań oraz 111 wielkich drewnianych baraków. Jak ustalono, całość zajmowała 120 ha terenu dla około 40 tysięcy więźniów. 4) Nieco osobny zespół więzienny stanowiły mniejsze obiekty na Pradze, prawobrzeżnej Warszawy.

  Kompleks obozowy KL Warschau, działający na terenie lewobrzeżnej Warszawy, został najlepiej udokumentowany i przedstawiony w książce Marii Trzcińskiej: KL Warschau obóz zagłady dla Polaków, Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne Radom 2007 (Autorka całe życie zawodowe poświęciła dochodzeniu w tej sprawie). Pewnym uzupełnieniem danych o tym kompleksie jest wspomniane na początku zbiorowe opracowanie p.t. Plan zagłady Warszawy. KL Warschau..
  Kompleks KL Warschau stanowił wielką fabrykę śmierci, w której Niemcy „przerabiali” setki osób w ciągu doby na popiół zmieszany z gruzem. Szacuje się, że tylko przez Pawiak, gdzie przebywało jednocześnie dwa do trzech tysięcy więźniów, głównie Polaków, przeszło w latach 1939-1944 ponad 100 tyś. więźniów, z których około 37 tyś zostało zamordowanych, a około 60 tyś. wywiezionych do obozów koncentracyjnych.5)
  Ogółem szacunki wskazują, że w kompleksie obozowym KL Warschau zamordowano około 200 tysięcy Polaków, niezależnie od ponad 160 tysięcy pomordowanych później i zabitych w czasie Powstania Warszawskiego oraz dalszych tysięcy pomordowanych wcześniej i wokół Warszawy. To zbrodnia kilkakrotnie większa jak Katyń i Miednoje i podobnie jak tamte przez lata przemilczana i ukrywana.6)

  Codzienny masowy mord ludności stolicy mobilizował nie tylko do biernego oporu, ale także do czynnej obrony i był jednym z czynników stymulujących przygotowanie i wybuch Powstania Warszawskiego. Całkowite zburzenie miasta w czasie Powstania i później było też tylko dalszym ciągiem realizacji planu zagłady polskiej stolicy. Nieco naiwne są twierdzenia osób nie znających warunków okupacyjnych i zbrodni KL Warschau, głoszące, że gdyby nie Powstanie Warszawskie to Warszawa uniknęłaby zniszczenia.
  Trudno oceniać, jak mogła zakończyć się ostatnia wojna światowa, ale jest prawdopodobne, że Powstanie Warszawskie było jednym z czynników, który zatrzymał na pięć miesięcy wielki marsz Armii Czerwonej na Zachód, dając czas aliantom na podejście pod Berlin. Czy walcząca i niszczona Warszawa w 1944 r. nie osłaniała i nie ratowała też jakoś Zachodu, podobnie trochę jak w 1920 r.?

  Po wojnie w lagrze przy stacji PKP Warszawa Zachodnia kontynuowana była zbrodnicza działalność przez organy sowieckie NKWD, a następnie przez krajowy Urząd Bezpieczeństwa (UB). W kompleksie obozowym na Gęsiówce działał około pięć lat tzw. Centralny Obóz Pracy o podobnie morderczo-represyjnym charakterze w stosunku do patriotycznego podziemia i wszystkich obywateli przeciwnych okupacji sowieckiej i komunizmowi. 7)
  Te działania nie zostały nigdy objęte żadnym dochodzeniem sądowym. Oprawcy dbali o to, aby w dalszych latach o lagrze nie mówiono. Także Żydzi i syjoniści, dawniej liczni w organach UB, wolą głosić, że Warszawa była miastem męczeństwa tylko Żydów, a nie Polaków. Tymczasem Żydzi, jak zaznaczyliśmy, byli wcześniej masowo wywiezieni i mordowani w Treblince oraz w Oświęcimiu, wraz z Polakami. Wiedza o warszawskim obozie zagłady przeszkadza również nowym kolaborantom niemieckim. Wielu usiłuje więc tę prawdę przemilczeć i skazać na zapomnienie.
  Do wspomnianej wielkiej wojennej zbrodni przeciw Narodowi Polskiemu, dołącza się więc kolejna zbrodnia odmowy pomordowanym godnego wspomnienia, choćby symbolicznego pochówku, pomnika i mauzoleum. To zbrodnia zacierania śladów, przemilczeń i fałszowania świadomości Narodu, szczególnie młodego pokolenia Polaków. Od najdawniejszych czasów w kulturze naszego kontynentu przysługiwała cześć zmarłym; kurhany i mogiły swoich, obcych i wrogów, pokrywają również polską ziemię. Nawet w Katyniu jest już polski cmentarz i tabliczki pomordowanych. W Warszawie współczesne nowe barbarzyństwo odmawia tego wszystkiego tysiącom pomordowanych Polaków.

  * * *
  Nie głosimy tu wrogości międzynarodowej i nienawiści, ale zabiegamy o cześć i pamięć dla pomordowanych oraz o prawdę historyczną i świadomość społeczną, tak ważną dla lepszej przyszłości. Marszałek Józef Piłsudski dobitnie stwierdził: Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani ma prawo do przyszłości. Życzliwie przypominał nam to również dr Helmut Kohl, kanclerz federalny Niemiec w polskim Parlamencie 6.07.1995 r.: Ten kto nie zna przeszłości, nie może pojąć teraźniejszości i nie jest w stanie kształtować przyszłości. To odnosi się do życia każdego poszczególnego narodu, jak również do stosunków między państwami i narodami.
  12) Sprawozdanie Delegatury Rządu na Kraj z 4 maja 1943 r. (sygn.22/III/8 w Zbiorze akt Archiwum Akt Nowych).
  2) W. Bartoszewski we wspomnianej wyżej książce m.in. pisze wyraźnie, że po likwidacji getta, od października 1942 r. poszerzyła się akcja eksterminacyjna przeciwko Polakom, a w następnym okresie (wymienia 1943 r.)
  … „na plan pierwszy wysuwa się pospieszne, masowe mordowanie Polaków” (wyd. II, s.440-441). Zupełnie inaczej przedstawia to B. Kopka.)
  3) Dane o strukturze kompleksu obozowego, ustalone przez Główną Komisję Badania Zbrodni, zostały przekazane przez stronę polską jako materiał dowodowy Prokuraturze w Monachium 13.12.1994 r. Struktura ta w uproszczeniu zaznaczona jest także na niemieckiej mapie obozów Rudolfa Hössa (patrz ilustracja). B.Kopka zapewne nie zna tych danych i nie słyszał o innych częściach kompleksu obozowego.
  4) B. Kopka podaje zupełnie nierealne, śmiesznie małe liczby więźniów, nawet w odniesieniu do pojedynczych obiektów, nazywając te obiekty zagłady również śmiesznie – „wychowawcze obozy Pracy”.
  5) O tym B. Kopka napisał fałszywie: Do ofiar obozu koncentracyjnego należy zaliczyć żydowskich więźniów obozu, Polaków, którzy też byli, choć w znacznej mniejszości więźniami KL Warschau…”.
  6) Jednym z głównych przeciwników prawdy o KL Warschau (metodą wielu przemilczeń, próbami dyskryminacji dowodów i drobnych przekrętów) jest Bogusław Kopka, autor książki: Konzentrationslager Warschau. Historia i następstwa, wyd. Instytut Pamięci Narodowej, Warszawa 2007.
  7) B. Kopka podaje, bez żadnych dowodów, że „ W tatach 1945-1949 miejsce to należało do największych w Europie obozów dla niemieckich jeńców, a dopiero od 1949 r. było tu Centralne Więzienie.”
  Zmieniony ( 27.04.2017. )

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20098&Itemid=80

 • celebryta

  Alfabet Jerzego Roberta Nowaka: D

  https://www.youtube.com/watch?v=8SCP0kwUvM8

  • ninanonimowa

   —–jeszcze raz ! wysłuchaj wywiadu i postaraj się znalezć w nim KONIA TROJAŃSKIEGO. Pózniej przeczytaj mój post ( Polska -zacznijmy od początku).

   • celebryta

    No to dawaj ten post no bo pełno tu ciebie.

    • ninanonimowa

     ninanonimowa
     26 kwietnia 2017 at 16:48 · Odpowiedz

     ————————POLSKA -zacznijmy od POCZĄTKU.

     Starożytna Lechia dzisiejsza Polska wg najnowszych publikacji ludzi NIEZALEŻNYCH ma 10,700 lat.Nawet gdyby miała np 7 tyś lat to już ! można mówić o niej STAROŻYTNA. Państwo z tak długą historią musiało mieć swoich BOGÓW kimkolwiek by nie byli / fizyka kwantowa zmienia wszystko !/.

     Mówimy o BOGACH PRZYJAZNYCH Narodowi, który ich czcił, w zamian BOGOWIE dbali o swój LUD i ich ziemie. Kim mogli być BOGOWIE dzisiejszych Słowian ??. Odpowiedz na to każdy znajdzie sobie w necie.

     Lechia zniknęła z mapy świata , DLACZEGO ? kto?! był tak mocny że wymazał Narodowi nazwę jego Państwa?. Utrata świadomości narodowej, przynależności ETNICZNEJ jest ŚMIERTELNA. Popatrzcie się na ludzi dotkniętych
     amnezją. Jakaż to tragedia np dla rodziny , gdy Ojciec, Matka nie rozpoznają swoich najbliższych. Nikt nie chciał by skończyć życia w całkowitej nieświadomości.

     A co ? powiedzieć o Narodzie ? , który NIE WIE ! KIM JEST ? o Narodzie , który NIE ZNA swoich BOGÓW ? wierzy ,że tyś lat temu siedział w lasach jak dziki zwierz.

     Jak to się stało ? że starożytne Państwo , jak się okazuje z wiodącej RASY na Planecie Ziemia przed potopem. Stało się OGRYZKIEM poniewieranym przez jakiś pustynny pasożydniczy lud?.

     Człowiekowi choremu na amnezję , można wmówić WSZYSTKO !. A to że jest szambonurkiem choć papiery ma profesorskie albo, że cały majątek zapisał kochanej cioci, której nigdy nie miał itd itp.

     A co z BOGAMI ? ba ! spali się, wytnie ŚWIĘTE GAJE, wymorduje WOŁOCHÓW ,rodzimą ludność sterroryzuje się , co poniektórych wbije na pal, spali na stosie , rozerwie końmi , wybije zęby – zastosuje się jeszcze kilka krwawych argumentów –i ?? ( CZYJE PANOWANIE tego RELIGIA ).

     ———————–

     UGÓR i zakładanie na nim ogrodu.

     Każdy Polak wie ! że aby założyć na ugorze ogród, trzeba najpierw skopać go wybrać najlepiej ręcznie wszystkie chwasty co do korzonka. Czasami trzeba nawiezć wapno aby odkwasić ziemię , obornik lub inny nawóz celem użyznienia. Praca ciężka , mozolna!. Musi jednak taka być gdy chce się w przyszłości posiać malutkie nasionka warzyw aby zebrać piękne, okazałe ,czyste od chemii warzywa.

     A co ? jeśli ktoś z niewiedzy lub lenistwa nie chce zadać sobie trudu pracy na ugorze i zasieje w byle jak skopane oczyszczone grządki malutkie nasionka ?, wiadomo ! zielko prędzej wyrośnie i nici z jakichkolwiek zbiorów.
     —————————-

     Powróćmy do Lechii dzisiejszej Polski. Grupa ludzi nazywających siebie Patriotami zawiązuje stowarzyszenie , które ma na celu WALKĘ o POLSKĘ i Polaków. Cóż piękniejszego może być!?. Przecież uciemiężony, niewolniczo zapracowany , biedny, okradziony przez ludzi pustyni Naród o niczym innym nie marzy. WRESZCIE !! jak przez WIEKI bywało, ktoś ZNOWU upomina się o Polskę i Polaków. A upomina się w dniu świętego Wojciecha. Taki Patron w dniu założycielskim to musi być znak , dobry znak.

     ŁZY BEZSILNOŚCI cisną się do oczu. Znowu przegrana sprawa która jeszcze się nie zaczęła -ZDRAJCA przywoływana na Patrona. Powracamy Słowianie na DRZEWA , przecież tam byliśmy zanim ŚWIĘTY KOŚCIÓŁ KATOLICKI nie pojawił się na naszych ziemiach.

     Kim jest ten KTOŚ ? ano POLSKI KATOLIK PATRIOTA. Nieśmiało zapytać tylko można ? :

     POLSKI KATOLIKU PATRIOTO ! DLACZEGO !! żadne z Twoich krwawych POWSTAŃ -NIGDY !! się nie udało – bo ?.

     ———–https://www.youtube.com/watch?v=DCYD4cln4zk

     POLSKA ZNAJDUJE SIĘ NA MIEJSCU ATLANTYDY ———-

     https://www.youtube.com/watch?v=9YHwRMcb6aE

 • celebryta

  Wypowiedź J.Kaczyńskiego w/s roszczeń żydowskich. Jak ją Państwo oceniacie?

  https://www.youtube.com/watch?v=FY7PpoqVWgY

 • ninanonimowa

  ———DOBRANOC WSZYSTKIM :)-spokojnych snów.

  https://www.youtube.com/watch?v=Mztf_2duTyQ

 • ki

  Info dla śledzących sesje Calogera Grifasi – są nowe sesje tłumaczone przez Milenę na kanale Irazemy Nuño, która należy do grupy telepatów.
  https://www.youtube.com/watch?v=wGQj3thjcqs

 • ciekawe

  Żydzi i lewactwo przeciwko wizycie Stanisława Michalkiewicza w Gorlicach Pan nas obraża każdą swoją wypowiedzią w sposób haniebny! – pikieta protestacyjna w Gorlicach przeciwko Stanisławowi Michalkiewiczowi, 23.04.2017 r.
  https://www.youtube.com/watch?v=n6Bsmudh4Ec

  • puk puk

   Ciekawe – prawdziwy cymes!

   Dla mnie mecenas Michalkiewicz, za bardzo owija w bawełnę, dlatego zwłaszcza w dłuższych wystąpieniach jest po prostu nudny, ale w konfrontacji z tą opłaconą pikietą zawodowych żydów, zaprezentował się jak arcy mistrz w symultanicznej konfrontacji z … idiotami!

   „Mistrz to mistrz”!

 • zdzich

  Wypatroszeni na części ukraińscy żołnierze.
  http://wolnemedia.net/obrazki/transplantacje-ukraina-1.jpg

 • Ania

  Tak dla przypomnienia, jeszcze trochę o złocie.

  Prawdziwa przyczyna ataku NATO na Libię
  Prawdziwym powodem interwencji zbrojnej w Libii była kwestia realizacji planu Kadafiego w zakresie wdrożenia do obrotu złotego dinara, jednolitej waluty dla krajów afrykańskich produkowanej ze złota.
  https://youtu.be/GhuMSxN0pEE

  „Takie przedsięwzięcia trzeba planować potajemnie dlatego, że w momencie zakomunikowania publicznie faktu rezygnacji z posługiwania się dolarem – taki kraj będzie na celowniku. Na dwóch konferencjach organizowanych przez Kadafiego w roku 1996 i 2000 w ramach Światowych Konferencji Mataba państwa afrykańskie wyraziły zainteresowanie taką walutą.“

  • Majestic

   Kadafi wróci , jest potrzebny taki lekki światowy kryzys , i nędza zawoła czasy Kadafiego ,a zegar zadłużenia zacznie bić miliardy .

   • Ania

    E tam !
    Kadafi co prawda dzieci zostawił, ale złoto to już rozkradli.
    Libia rozp…ona, tak jak teraz Syria , a przedtem Irak.