Imprezy satanistyczne w sobotę 4.11.2017 – wskazania wahadełka.

Sprawdzałem po oczyszczeniu miejsca i siebie – były liczne ataki „demoniczne”. Sataniści mają prawdopodobnie kontrakt z „diabłem” i jego wysłannikami – demonami, dżinami itd. To nie jest fantazja.

Nie mam pewności co do tych wskazań, proszę o potwierdzenie przez inne osoby. Dokładne adresy zostały przejęte przez polskie służby z moich przekazów do znajomych. Mam nadzieję, że dzięki temu uratuję 35 dzieci przeznaczonych na rzeź.

Ustaliłem, że „imprezy” miały się odbyć w piwnicach restauracji i barów w Poznaniu (18 dzieci), Gdyni (6 ofiar), Katowicach (6 ofiar) i Krakowie (4 ofiary) dodatkowa 1 ofiara jeszcze nie zlokalizowałem gdzie ma być poświęcona. Być może jest to jakaś „prywatka”.

Dodatkowo zaintrygowała mnie miejscowość Krutla, gdzie 13 lat temu zagrzebano pod drzewami bardzo dużą ilość ofiar – nie śmiem nawet jej podawać.

94 komentarze Imprezy satanistyczne w sobotę 4.11.2017 – wskazania wahadełka.

 • neo

  Już się tego nie da ciągle czytać. W zeszłym roku zrobili sobie pewni goście chrystusa królem. Pytam więc gdzie jest tan wasz król????Nie było i nie będzie!!! A może miał być tylko coś nie tak poszło.Nad czym tu filozofować, odrazu widać że pewni ludzie ostro tutaj trolują. Jaki kościół,jaka religia?? Każdy kto ma trochę oleju w głowie widzi to doskonale, a widać po owocach. Minimum wiedzy o historii mówi dosadnie z kim mamy do czynienia. Religja jako narzędzie naszych wrogów, oraz poczynania kościoła na przestrzeni ostaniego milenium mówią bardzo dosadnie o swojej misji w stosunku do słowian. Kościól to organizacja PRZESTĘPCZA i jako taka zostanie rozliczona. Tutaj nie ma filozofii kto chce zrozumieć znajdzie wiedzę chyba że jest na usługach. My jesteśmy Polacy i nie daliśmy się zajechać przez 1000 lat, siłą nie udało się nas podbić to walka z nami przechodzi na inny tor. Szczepienia wydają się tutaj być próbą nowej formy trucia polakow. Z tego co widać są bardzooooo zdesperowani , już przegrywają a my wkrótce zrobimy z tym porządek. Nie damy się. POLSKA górą.

 • Roma

  10 powodów kochać Polskę… mówi Brytyjczyk! po polsku !

  https://youtu.be/DGqgKp3clB0

 • sprawdzam

  Info dla osób z okolic Gdańska.
  ____

  Szanowni Państwo,

  Gorąco zapraszamy mieszkańców Trójmiasta na Uliczne Forum Obywatelskie. Happening odbędzie się jutro – 04.11 (sobota) o godzinie 9:00, przed głównym wejściem do Urzędu Miasta w Gdańsku, ul. Nowe Ogrody 8/12.

  Kilka tygodni temu byliśmy zaproszeni na Panel Obywatelski dotyczący wsparcia samorządu dla organizacji LGBT. Niestety w ostatnim momencie zaproszenie zostało wycofane.

  Stronami w sprawie finansowania organizacji LGBT zostali wyłącznie przedstawiciele organizacji homoseksualistów. Za to wykluczeni przedstawiciele środowisk pro-rodzinnych.

  Postulaty jakie stawiają organizacje LGBT to: przeprowadzanie szkoleń w przedszkolach i szkołach przez organizacje LGBT, szkolenia urzędników przez organizacje LGBT, ograniczanie swobody dyskursu publicznego. Wszystkie te projekty mają być finansowane z funduszy samorządu.

  Uważamy, że dzieci mają prawo być wychowywane przez mamę i tatę (rodziców biologicznych lub adopcyjnych). Uważamy, że rodzice mają prawo wychować dzieci zgodnie ze swoim sumieniem.

  Szkolenia realizowane przez działaczy LGBT w przedszkolach i szkołach naruszają to fundamentalne prawo rodziców do wychowania.

  Mamy nadzieję, że jutro głos środowisk wykluczonych z dyskusji będzie słyszalny.

  Zapraszamy Gdańszczan, a także władze miasta do udziału w realnej debacie na ważne dla Gdańska tematy. Do zobaczenia na happeningu!

  Pozdrawiam,

  Marek Grabowski
  Prezes Fundacji Mamy i Taty

 • Ela

  Watykan posiada najlepsze obserwatorium astrologiczne. Niedawno Franciszek powiedzial, ze ujawnia istnienie pozaziemskich cywilizacji

 • Ela

  chodzi o panstwo Watykan