Informacja z nanowahadełka dla 3 zleceniodawców zbrodni z użyciem substancji radioaktywnej

Nanowahadełko podało mi dzisiaj ważną informację, którą już przekazałem komu trzeba – że jedna z osób, które znam ma być dzisiaj zamordowana substancją radioaktywną – polonem ok. godziny 16-tej. Osoba zagrożona została już ostrzeżona.
Morderca dostał za to 5 milionów dolarów. Jest on ofiarą mind control, więc nie od niego zależy czy ten „wyrok” zostanie wykonany czy nie. W trakcie przyjmowania zlecenia był jednak świadomy, tak więc jego wina jest bazsporna i za to odpowie karnie.
Poszukałem zleceniodawców – są to 3 osoby mieszkające obecnie w Libanie: Marek Pijanowski, Paweł Pytel oraz Wojciech Tyszkiewicz – wszyscy są Polakami o żydowskim rodowodzie, posiadający po 5 paszportów. Pracują dla Tadeusza Lętowskiego, który im dał do dyspozycji 30 milionów dolarów. Sam Lętowski, który jest Iluminatem, dysponuje majątkiem ok 5 miliardów dolarów. Jest Polakiem (nie żydem) posiadającym paszport każdego kraju świata.
Nanowahadełko przekazało informację dla tych ludzi. Otóż za to co robią innym ludziom, wszyscy mają przekazać niemal całe swoje majątki na rzecz administracji rządu Władimira Putina – wystarczy jak się zgłosi do najbliższej placówki rosyjskiej. Ich sprawa co zrobią ze swoim życiem, pracy przy sprzątaniu nie brakuje.

Nanowahadełko podaje, że jeśli wyżej wymienione osoby nie spełnią podanych warunków w ciągu 2 dni, to „ZOSTANĄ ZAMIENIENI W PYŁ”. Dotyczy to też ich rodzin, razem 648 osób.  Potwierdza, że za tymi wymaganiami i informacjami stoi bardzo wysoko rozwinięta cywilizacja, która pomaga nam oczyścić Ziemię ze zła.

* wszystkie informacje zostały przekazane mi przez nanowahadełko, jeśli ktoś potrafi to kontrolować, to za nie nie odpowiadam, owszem były takie działania, ale w zakresie do 20%, a tu mam konkretne informacje i nie były zakłócane. Wielokrotnie je sprawdziłem.

P.S. Widzę znów blokadę strony na świecie – nanowahadełko podaje, że macie 2 godziny na odblokowanie, inaczej „zostaniecie zamienieni w pył”. Dotyczy to 4 osób, które za tym stoją.

67 komentarzy Informacja z nanowahadełka dla 3 zleceniodawców zbrodni z użyciem substancji radioaktywnej