Informacje o przebiegu wojny z masonami i religią, 15.04.2018

Ważna uwaga. Jeśli się czujecie bardzo zmęczeni, podenerwowani, bolą was kończyny, stawy, zęby, nie wiecie co się dzieje, to prawdopodobnie zostaliście zaatakowani DOR-em – ujemną plazmą. Masoni mają broń, która to potrafi emitować, a część przenika nawet do naszych hologramów. Rozwiązanie: ząbek czosnku na połowę i wsadzić to do obu uszu. Do tego stwórzcie mentalne lustra z monopolu magnetycznego (metal co tylko odpycha) i otoczcie się nimi z intencją, że odbite promienie dotrą tylko do tych co jej wysyłają.  To skieruje DOR w ich stronę.

Blog znów jest zablokowany dla świata zewnętrznego. Blokada jest spowodowana przez nowych mentalistów zatrudnionych na kredyt przez masonów. Masoni już nie mają pieniędzy, więc posługują się obietnicami, a ponieważ do tej pory żydzi i masoni nie mieli problemów z dodrukiem, to większość ludzi im wierzy. Odkąd jednak żydzi zostali usunięci wraz z ich wredną technologią – głównie kontroli umysłu (70% tej technologii mogło być używane tylko przez 100% żydów), koalicji znacznie łatwiej jest przejmować kolejne przyczółki. Masoni nie mają już w ogóle pieniędzy, a kościoły tylko 1/5 tego co miały. Dobra Watykanu i wszystkich klasztorów zostały w całości przejęte. Ponad połowa księży katolickich, która ocalała nie ma zamiaru identyfikować się z tą swołoczą masońską i doskonale zabezpieczyli się przed możliwymi napadami rabunkowymi. Należy tu dodać, że wszyscy księża praktykujący satanizm przeszli do Czarnej Dziury, gdzie dostają za swoje. Kościoły będące pod ich jurysdykcją zostały przejęte przez młodych, zweryfikowanych i odpowiednio przygotowanych księży. Księża ci będą przygotowywać homiliami społeczeństwo do akceptacji zmian, które zaszły.

Mentaliści, o których mowa powyżej, to głównie zakonnicy, 60% to jezuici. Zostało ich niewielu, ok. 2300 i są to, jak to się mówi „zakonnicy z krwi i kości” – ci, którzy autentycznie czuli powołanie. Niestety, olbrzymia ilość tych co musieli odejść na skutek głównie Fali X, spowodowała ich obawę o to, że działa „siła nieczysta”. Masoni sprytnie ich podeszli zrzucając winę na nas – Avatarów. Wiem, że ci zakonnicy będą to czytać – bardzo proszę o sprawdzenie tego co piszę wspólnym połączeniem się z Jezusem, jeśli nie akceptujecie takich metod jak wahadełko. Macie bardzo stare dusze, średnio ok. 8-9 milionów lat, wasza przyszłość w 5D nie jest w jakikolwiek sposób zagrożona. Natomiast blokując ten blog czynicie wiele zła. My jesteśmy sami w stanie to odblokować, bowiem nasza moc mentalna jest o wiele większa niż wasza, ale niech to będzie wasz wkład w przyszłość Ludzkości – odtąd macie możliwość wspierania nas i Koalicji w dokończeniu dzieła Wyniesienia.

Dzisiejsza medytacja:

1. Usunięcie wszelkich szkodników i technologii obniżającej Avatarom witalność i tzw. wibracje, byśmy nie mogli skutecznie prowadzić naszej mentalnej walki. Tych szkodników pozostało 4590, lokalizujemy ich po wyobrażeniu sobie ludzi w hełmach i skafandrach sześciokrotnie większych niż te „księżycowe”. Do hełmów mają podpięte cztery 3-metrowe rury, którymi płynie nienawiść w postaci negatywnej plazmy (tzw. DOR) i jest wzmacniana na potężnym sześciotonowym sprzęcie skonstruowanym przez Annunaki. To podłączone jest do emiterów – ich wyglądu nie musicie już sobie wyobrażać. Mentalnie blokujemy kanał łączący urządzenia z emiterami – są to szklane rury o średnicy 0,7 metra. Powoduje to całkowite zniszczenie urządzenia. Masoni w tej chwili wykorzystują wszystkie jakie mają, a nie mają możliwości budowy nowych. Należy dodać, że urządzenia te zabiły już ponad 50 tysięcy ludzi!

2. Likwidujemy potężne nanowahadła, które zostały skonstruowane przez firmy farmaceutyczne i poumieszczane na górnych piętrach budynków Baxtera (Warszawa, Wiedeń), Novartis (Lublin, Turyn, i tajna lokalizacja w Szwajcarii – Gothard), Glaxo Smith Kline (też 3 lokalizacje). Nanowahadła miały zabić Avatarów, była to masońska „broń ostateczna”.  Miały być „kręcone” przez pozostałych ośmiu największych „mentalistów” masońskich za pomocą odpowiednich przekładni. Wahadełka wielkości moich małych ok. 2 gramów ważą bowiem od 56 do 89 ton, są bowiem zrobione z bardzo ciężkich pierwiastków transuranowych. Na te konstrukcje poszło 60% zasobów finansowych masonów. A my swoimi duszami, wysyłając tylko ich hologramy (każdy z nas wyśle ich 8 tysięcy) spowodujemy trasmutację tych pierwiastków w jeszcze cięższe i wahadełka po prostu się zapadną pod ziemię. Tam je transmutujemy z powrotem w żelazo. Poczujemy troszkę wypływ energii, ok 3%, ale szybko się to unormuje. Spadające wahadełka, poprzez swoje umocowanie spowodują prawdopodobnie zawalenie się budynków.
Już teraz zapraszamy tam wojska koalicji by zdezynfekowały teren, bowiem w tych budynkach, pod ziemią są straszliwe laboratoria broni biologicznej i nie tylko.

Uwaga dla Koalicji – moje nanowahadełko pokazuje, że 80% „doradców”, o których mówi Grant Cameron to masońscy dezinformatorzy. 50% z nich to są hologramy, później znajdę miejsca skąd emitowane są fale skalarne ich tworzące, już widzę, że tych emiterów jest ok. 7,000 w samym Washington DC – powinniście zablokować bezprzewodowy internet 5G, szczególnie te wieże trzech najnowszych firm. 5G tworzy bardzo dokładne hologramy praktycznie nieodróżnialne od człowieka. Można go jednak zakłócić falą skalarną (piła) o długości 7,85235689 nm. Nadajnik skalarny o mocy 1 MW zakłóci hologram w sposób widoczny w promieniu 6 metrów. Te sieci potrzebują straszliwą moc skalarną do utrzymania tych wiarygodnych hologramów – nanowahadełko pokazuje ok. 10 mln terawatów! To kreuje bardzo dużo ujemnej plazmy (DOR), tak więc ludzie w Waszyngtonie mogą się czuć fatalnie. Już widzę, że część zasilania idzie z 5700 kościołów, 70% katolickich – z mordów rytualnych.
Jeśli chodzi o to co mówią dezinformatorzy, to w szczególności Avianie, jest czystą fikcją – żeby stworzyć grupę ekspertów. Uczciwi researcherzy jak Cameron, Greer, a wszczególności David Wilcock są bardzo wiarygodni, ale też nie mają możliwości weryfikacji informacji jakie dostają. Dla Prezydentów Trumpa i Putina pracuje kilka osób o podobnych możliwościach do moich – możecie to posprawdzać dokładniej. Ja musiałbym szukać nazwisk, a to pobiera dużo energii. W tej chwili dochodzimy do siebie, wszyscy Avatarzy, którzy brali udział w akcji likwidowania masońskich firm farmaceutycznych. Pobrało to z nas wyjątkowo dużo energii, musieliśmy „usunąć” ok. 86% załóg tych firm. Cameron przedstawia ok. 30% prawdy, Fulford 50% (opłacany dezinformator), Wilcock ok. 70%, Greer podobnie, Jordan Maxwell – ponad 90%. Corey Good – tylko 30%, gdyż to co widział to były projekcje holograficzne. Prawda jest znacznie prostsza – w konflikcie jesteśmy tylko my ludzie – w postaci Ziemian, Enki i Logos oraz żydzi, których usunęliśmy całkowicie. Reptylianie i mimy nie są w tej chwili żadnym problemem, owszem sprawa reptylian jeszcze wróci, ale to są bardzo młode dusze i nie powinno być żadnego kłopotu by ich ustawić na właściwym miejscu. Mimy z Syriusza to hologramy reptylian z Antywszechświata, podobnie jak żydzi byli hologramami tamtejszych ludzi. Tego Antywszechświata już nie ma. Kolejny konflikt może się pojawić dopiero za 7 milionów lat.

135 komentarzy Informacje o przebiegu wojny z masonami i religią, 15.04.2018

 • Lotos5

  Panie Marku od 2 dni czuję się źle. Tak jakby moje ciało ważyło jeszcze raz tyle ile waży w rzeczywistości. Bolą mnie kości i mięśnie. Mam jakieś „ciężkie” myślenie. Mógłby Pan sprawdzić co się dzieje?

  • Marek

   Wahadełko pokazuje mi, że odczuwasz przeciążenia statku, na którym jesteśmy. Mnie też nieraz zarzucało. Tu są nagrania jak wahadełka się same kołyszą:
   |https://www.youtube.com/watch?v=qwbPvebz_xc
   https://www.youtube.com/watch?v=nJTr20BFCck
   Co do bólu, to wszyscy to mamy – są to ataki psychotroniczne. Nie mogą cię dorwać, bo jesteś w hologramie, to strzelają bronią w miejsce w 5D gdzie powinieneś być. Informacja jest częściowo przenoszona do twojego otoczenia, tylko 0,4%. Można sobie wyobrazić ile ludzi oni tam zamordowali. Już tego nie powinno być, dzisiaj w nocy ci mordercy zostali odesłani do Czarnej Dziury. No, chyba, że ktoś nowy będzie próbował, ale już na pewno nie z tym natężeniem.

 • PUGOWSKI

  ♦️♦️♦️

  Jedyne cotygodniowe czasopismo katolickie w RFN „Die Tagespost“ informuje nas ,ze tydzien temu w watykanskim centrum „The church village“ zebralo sie okolo 400 katolikow swieckich i kilku kardynalow aby zaprotestowac przeciwko najwiekszej dewastacji kosciola katolickiego od czasow II Soboru Watykanskiego 50 lat temu. Glos zabral zarowno Kard. Brandmüller jak i Kard. Burke. Ten ostatni w dlugim przemowieniu nie tylko skrytykowal w bardzo stanowczy sposob herezje teologiczna Papieza ale nawolywal wprost do jego usuniecia z Kosciola Katolickiego wypowiadajac slynna lacinska formule „Anathema sit“ !!!

  ♦️♦️♦️

 • PUGOWSKI

  ♦️♦️♦️

  Zarowno na angielsko- jak i niemieckojezycznych blogach alternatywnych pojawiaja sie newsy , ze krazy juz w sieci (dark web) video pokazujace Clinton Hillary w trakcie kanibalistycznych ceremonii z malymi dziecmi . Czyzby wiec дядя Вова wkurzony draka w Syrii wyciagnal z archiwow FSB jakies filmy zrobione przez amerykanskich kelnerow ?

  Hillary Clinton Rape Tape Released? Several sources are reporting this NOW! They say multiple people have heard the audio and seen the video and it will make grown men cry! If true, Hillary is finally going down and never again will a Clinton be able to show their face in public! If this is proven to not be true, I will remove this story immediately. The woman reporting seems very credible to me. If she is fooling everybody she is a very good actress! She claims people have already seen the tape on the dark web!

  ♦️♦️♦️

 • Tomekk

  Marek, czy cywilizacja Enki posiada technologię umożliwiającą udoskonalenie naszego ciała? Zniszczenie pasożytów żerujących na energii to jedno, ale potrzebujemy stały strumień dodatkowej dawki energii ze względu na obciążenie energetyczne.
  Ja sam lubię interesować wiedzą duchową, ale jak mam zwiększyć swój potencjał, aby skuteczniej pomagać jako Avatar, jeżeli nie starcza mi witalnej energii?
  Cytując Chrystusa do apostołów – „duch wprawdzie ochoczy, ale ciało słabe”.
  Potrzebujemy dodatkowego wsparcia. Wprawdzie przydałoby się parę innych rzeczy dodać do listy, ale silne ciało to podstawa. Nawet jeżeli to nad-świadomość wykonuje większość pracy to myślę, że i tak wiele zależy od nas samych. Nie wiem, czy propozycja jest realna, ale uważam, że jest warta rozpatrzenia.

  • Marek

   Enki nie mogą bezpośrednio ingerować. Jeśli by to zrobili, to od razu doszło by do ingerencji innych cywilizacji z wyższych poziomów, niekoniecznie dla nas korzystnych.

 • Marek

  Nanwoahadełko pokazuje, że ok. 80% z Was zostało zaatakowanych negatywną plazmą (DOR). Rozbijcie 2 jajka i przelejcie białka do małego słoiczka, z żółtek można zrobić np. jajecznicę.
  Ten słoiczek włóżcie do plastikowej torby i oczyśćcie całe mieszkanie z DOR, robiąc z tej torby wahadełko, kręcąc 4 razy prawoskrętnie 4 obroty góra dół (od wysokości głowy do stóp) w jednym miejscu, a potem zmieńcie położenie o ok. 1-2 metry. W ten sposób trzeba obejść pokój, w którym się najdłużej przebywało, inne też są wskazane, ale już mniej dokładnie.
  Acha, na początku dobrze jest tym słoikiem okręcić wokół siebie od głowy do stóp – 4 okrążenia, całość powtórzyć 4 krotnie. Im bliżej ciała tym lepiej – lekkimi dreszczami można odczuć jak białko wyciąga z naszego organizmu DOR. Dobrze jest też się wykąpać w wannie z rozpuszczoną torebką sody oczyszczonej.
  KONIECZNIE 2 JAJKA. ATAK BYŁ POTĘŻNY.

 • Ika

  Marku, przedwczoraj czułam niepokój i wielokrotnie zadawałam sobie pytanie – co się stało ? A dziś … ? Po godz. 20 zaczęło się istne tornado (atak), do tej chwili nie mogę ochłonąć …

 • Marek

  Uwaga, w tej chwili jest pełna moderacja. Już tych brudasów parchatych tu nie wpuszczę. W nocy odbędzie się rozprawka z nimi, z tego co widzę to po 50% przyjedzie Opiekun Czarnej Dziury, a pozostałych jak to się potocznie mówi „szlag trafi”. Nie ma tam żadnego godnego pozostania z nami, o czym zresztą świadczyły komentarze.

  • Mira

   Świetna wiadomość! 🙂 Jakoś tak ciężko tu się robiło, jak pod górą śmieci. Nie można pozwalać w nieskończoność na te plugawe energie. Od razu lepiej 🙂

 • Venom

  Panie Marku czy ja jestem Avatarem i ile lat ma moja dusza?

  • Marek

   Stara dusza, 8 milionów lat, nie jesteś Avatarem, ale to nie będzie już istotne. Za kilka tygodni wychodzimy z naszych nor.

   • Kali

    Za kilka tygodni mogę nie doczekać, bo 20 planują wysłać mnie na pielgrzymkę do Krakowa, Tyńca i Kalwarii Zebrzydowskiej w ramach wycieczki oazowej. Ta wycieczka organizowaną jest przez księdza R.Sokołowskiego do tego jadę pod przymusem ze strony matki.

    Czego mam się obawiać, ewentualnie zabezpieczyć?

    • Marek

     Nie masz się czego obawiać, to prawdziwy ksiądz i będzie bardzo potrzebny w 5D by obudzić ludzi na prawdę o Chrystusie.

 • Tomekk

  Marku, Mam bardzo dobry pomysł: niech Avatarzy spróbują spalić twarde dyski wraz z kopiami zapasowymi, na których przetrzymywane są materiały pornograficzne z największych serwisów tego typu. Takie działanie da JASNY dowód na moc Avatarów. Nawet największy sceptyk podświadomie zrozumie, że coś musi być na rzeczy. Tylko garstkę serwisów stać na utrzymywanie tak sporej ilości danych więc rozbicie ich wprowadzi takie zamieszanie, że będą o tym pisać w całym internecie, szczególnie że pornografia stanowi w nim ponad 80% informacji. Pomijam już to, że pornografia została wprowadzona w celu kontroli nad gojami.
  Proszę o rozważenie tej prośby, ponieważ czuję, że jest to temat wielkiej wagi.

  • Ciekawyyy

   Po co palić twarde dyski nie łatwiej poczęstować je silnym magnesem neodymowym ?
   Po za tym w ferworze walki z pornografią chyba do dzisiaj nikt jednoznacznie nie określił jej definicji granicy co jest tylko erotyką a co już pornografią ?

  • Marek

   Myśmy już wiele takich rzeczy zrobili. Problem w tym, że tego nie zobaczymy!
   Mamy odcięty dostęp do internetu – to co dostajesz jest filtrowane przez sztuczną inteligencję, pewne rzeczy obojętne przechodzą, ale te istotne nie.
   Z uwagi na nasze bezpieczeństwo mamy założone hologramy 5D – każdy ma co najmniej o promieniu 700 metrów, jak podróżujesz, 7 km jak się jest w domu.
   Poza tym działania na dyskach będą efektywne o ile nasze dusze uznają to za konieczne. Tu widzę faktycznie sens. Do dzieła! Może coś wyjdzie na jaw i w naszych kryjówkach.
   Ja na razie pasuję, bo jest olbrzymi atak na mnie i mentalnie owinąłem się bardzo dużą ilością folii aluminiowej i papieru. Zbieram siły na noc, bo widzę, że będzie atak ostateczny. No to się przejadą!

   Tak a propos tego co widać w naszych hologramach z tego co jest faktycznie w 5D: przedwczoraj gdy wracałem pociągiem z Warszawy był na mnie potężny atak psychotroniczny i DOR-em. Sprawdziłem na wahadełku – całe stado helikopterów i samochodów za mną podążało. Miałem dość małą ochronę, bo tylko 30 metrów, więc osłabione fale mnie dosięgały i to bardzo odczuwałem. Byłem sam w przedziale, więc zadziałałem mentalnie – po prostu wysadziłem ich w powietrze. Pomogłem sobie dużym nanowahadłem, które ze sobą miałem. Na stacji w Opocznnie – Południe widzę setki samochodów z zapalonymi światłami! Kilka osób na peronie, a tam setki samochodów pasażerskich! Sprawdziłem na wahadełku – oni przyjechali tymi samochodami, ale już nikogo nie było, bo wylecieli w powietrze wraz z wielkimi samochodami ze sprzętem, nie mówiąc o helikopterach. Może ktoś z 5D to czyta i wie co się stało z tymi samochodami? Nikt tam już po nie nie wróci, chyba że policja. Wahadełko pokazuje mi, że wysadziłem w przestrzeń kosmiczną ponad 780 masonów.

   • Królowa Luccilla

    Ja mam propozycję, udowodnijcie że coś możecie i spalcie dysk twardy w moim komputerze. To tylko jeden mały dysk, do dzieła awatarzy, udowodnijcie że coś potraficie oprócz pierdolenia głupot. Wtedy ja wspaniała Lea Laura Luccilla i cała cywilizacja Anunnaki wesprzemy was, a wsparcie jej wysokości Laury to nie byle co.

    hehehe stado helikopterów i samochodów za tobą podążało Marku 🙂 🙂 to i tak dobrze że nie stado pędzących imadeł albo stada dzikich psów Dingo. Marku albo jesteś takim perfekcyjnym oszustem udającym idiotę lub jesteś psychicznie chory.

    _∆⌂∆_
    ‛(•̀ᴗ•́)’
    ═▒▒═
    _▒▒___
    LUCCILLA uczy, LUCCILLA radzi, LUCCILLA chorych psychicznie na leczenie prowadzi.

    • Marek

     W końcu dostałem zgodę na rozprawienie się z wami. Jeszcze nie wiesz, ale 6 poziomów wyżej, dokąd wysłaliście posłanników odwrócono się plecami. To co się wczoraj stało, wypalenie waszej floty 5 poziomów wyżej było WASZĄ winą, nie naszą. Ja nikogo nie nachodzę chroniąc się technologią 80 miliardów lat do przodu. Nie zabiliście mnie, bo od samego początku nie było zgody Rady. Teraz my mamy zgodę. Avatarzy – wystarczy wysłać te 6,958,086 dusz żydowskich (małe szare ledwo świecące się kuleczki) do Czarnej Dziury. Tam zostaną podjęte decyzje jak je posegregować. Oni ukrywali się 5 poziomów wyżej, tzn. za pomocą technologii przekazanej przez współbraci 4 poziomy wyżej tam się przenieśli.
     Co to są poziomy? Pisałem o strukturze Kosmosu. Nasz Wszechświat jest jednym z elektronów w atomie. Te atomy tworzą inny, wyższy o 1 poziom wszechświat. Wyobraźcie sobie jaka jest skala wielkości pomiędzy naszym poziomem, a tym 4 razy wyżej i jaka musi być technologia by przenieść strukturę naszej materii tak wysoko.
     Dodam, że na żadnym poziomie nie ma już żydów. Ci co uderzyli nas dzisiaj z 4 poziomy wyżej od nas przestali istnieć. Zmieniono wszystkie ścieżki wszystkich wszechświatów – w całym kosmosie.
     Ci co pozostali w naszym Wszechświecie, to są żydzi z DNA co najwyżej 69% żydowskim, inni by nie przetrwali Fal X. Kolejną Falę X MY JUŻ WYTWORZYMY. Nawet nie muszę ich lokalizować. Zostało ich zresztą tylko 783. Zaczynamy o 22:15.

 • tomekk

  Panie Marku, Intensywnie myślałem wczoraj o napisaniu prośby na tym blogu o usunięciu tych co pobierają energię życia, ale prośba i tak została spełniona. Widocznie nasze dusze są połączone.
  Dopisałbym, że każda osoba, która świadomie czerpie z innych energię używając technologii lub zaawansowanych technik czarnej magii powinna mieć zabieraną w ramach rekompensaty esencję życiową. Zasłużyli na to.
  Nie jestem pewien wciąż czy te przekazy są wiarygodne, ale wiem jedno: zło jest usuwane z wszechświata. Jeżeli mogę chociaż trochę pomóc w tej walce to, czemu nie? Co mi szkodzi? Może informacje na tym blogu to żart, kłamstwo, dezinformacja a może w to jest jedyny sposób na rozdeptanie tego obrzydliwego robactwa. Perspektywa jest zbyt kusząca.
  Znam i cenię pojęcie miłosierdzia, ale osobiście uważam, że tych śmieci należy eksterminować. Wyciąć dokładnie tak jak wycina się raka.

  • Marek

   Tomku, bądźmy wszyscy na „ty”. Jesteś Avatarem i bardzo dużo robisz w swojej nad-świadomej części (duszy). Dlatego były ataki. Mnie samemu trudno w to uwierzyć co piszę, ale staram się wielokrotnie weryfikować przekazy jakie dostaję. Myślę, że góra 8-10% się pomyliłem to bardzo mało zważając na to, że nie mam tak olbrzymiej wiedzy jak np. Jordan Maxwell. Podziwiam go, że tak dużo potrafi przekazać prawdy bez przekazów i bez wahadełka by to potwierdzić – tylko dzięki swojej spostrzegawczości i inteligencji.
   Zło zostanie usunięte i to nie jest kwestia eksterminacji, ale decyzji dusz tych ludzi. Oni muszą jeszcze swoje przerobić w inkarnacjach, niektórzy muszą odrobić w „Czarnej Dziurze”.
   Ja nawet nie winię żydów za to co z nami robili, w dużej mierze to myśmy sami się o to prosili! I zasłużyliśmy sobie – biernością i obojętnością. Bo jak ci mordują sąsiada, to wychodzisz z siekierą i walczysz, a nie chowasz się. To jest bardzo trudne i nie sądzę byśmy się nawet my – Avatarzy z bardzo starymi duszami tego nauczyli. Ale pewnie będą jeszcze bardzo zaawansowane lekcje, gdzie te zaległości odrobimy.

 • a to śmieć xDDDDDD podlecki, odpowiesz przed szatankami za swoje sbeckie wyskoki xD szykuj dupala xD

 • UWAGA!!!
  Do wszystkich czytających. To iż marek jest byłym kapusiem SB już wszyscy wiemy, natomiast zastanówcie się skąd ma pieniądze! Żyje z wysokich kwot wypłacanych przez swoich dawnych pracodawców! Pieniądze nie rosną na drzewach. Zastanówcie się czy taka osoba może mówić prawdę.

  • Od dawna mnie zastanawiało skąd Pan Marek ma pieniądze skoro nie pracuje, jak widać wszystko jasne.

  • Kosmiczny Żyd

   Mosze pisać najsamprawdszy komksz.

   • Znam nazwiska ludzi którzy walczyli o wolność a donosy marka spowodowały że osoby te zostały zabite w rytualnych obrzędach: Antoni Rybak, Michaela Klarczyk, Walerian Turczyński, Kazimierz Wygoda. To tylko pierwsze spośród 2564 osób które zostały zabite dzięki donosom marka.
    Zbrodniarzu, odpowiesz za swoje grzechy

    • Ciekawyyy

     Czyli obecnie żyjemy w wolności skoro znasz nazwiska osób o nią walczących i rzekomo na skutek donosów zabitych w rytualnych obrzędach.
     Kto organizował te obrzędy i dlaczego brałeś w nich udział ?

   • Bonio

    Kosmiczny Żyd i Romek

    widzę że pederaści zawsze chodzicie parami, gratuluje

    • No właśnie jakoś średnio idzie podłemu to uciszanie kogokolwiek. Czy masz jakieś skrzywienie seksualne? Cały czas wspominasz o homoseksualiźmie, sprawiasz wrażenie kryptogeja. Prawdopodobnie to skutek tego iż tak samo jak TW Janusz współpracowałeś z organami SB i sprzedałeś 534 osób, płotka z ciebie.
     Szalom Alejchem

  • Bonio

   z tego by wynikało że w ciągu 2 godzin mogą ciebie „uciszyć”
   nie boisz się?

  • Ciekawyyy

   https://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82u%C5%BCba_Bezpiecze%C5%84stwa_(PRL)
   Księgowa U.B. od 28 lat prowadzi stały wykaz T.W. i wypłaca im co ustawowy miesiąc pobory 🙂
   Teza godna żydokretyna.

  • Ela

   Gdybys umiał czytac teksty ze zrozumieniem /wg badan coraz mnie młodych ludzi rozumie to co czyta/to wiedziałbys skąd P.Marek ma pieniądze, poniewaz o tym napisał. Wystarczy tez pogrzebac. Kto szuka ten znajdzie

   • Marek

    Elu, to są stare esbeki, w tym 5 co mnie torturowało! W taki sposób chcą odciągnąć winę od siebie, tego typu rozumowanie jest typowe dla bardzo młodych dusz. Nawet nie ma co się obrażać, bo one nie mają jeszcze wykształconych wyższych emocji. Mówi się o kimś – „serce jak kamień” – to właśnie oni.
    Ale tego typu ludzi nie będzie już w 5 wymiarze. Sądzę, że i w 4 nie będzie – ześlą ich do innego wszechświata do czasów niewolnictwa, coś jak zanim powstał Egipt, był taki brutalny okres 7 tysięcy lat. Tam się będą uczyć pokory – oczywiście po odrobieniu w Piekle bólu jaki wywołali innym.

  • Miotła

   ROMEK osiołku wredny. Jakie pieniądze? ile dostaje? od kogo? Jakie ma wydatki? Wahadełko i bilety na przejazdy. A kto tobie płaci? JUŻ WIĘCEJ NIE DOSTANIESZ.

 • Co tu sie porobilo.. normalnie szok

 • Rafał Lewczuk

  Panie Marku, nawet dzieci, jak wiadomo szczere z natury, intuicyjnie wiedzą, że cała nadzieja w Rosji. Od rana słucham dzisiaj rosyjskiego hymnu i mam w oczach łzy wzruszenia, bona sze zwycięstwo, szczęśliwy koniec, jest już blisko.
  Tutaj polecam prace dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 21 w Radomiu, gdzie zorganizowano konkurs plastyczno-informatyczny pt. „Mój Przyjaciel Rosjanin”:

  https://www.youtube.com/watch?v=U_I3t8kle0A

  • Leszek

   prawdopodobnie uczestnicy konkursu jeszcze nigdy nie oglądali telewizji ani wiadomości,
   ciekawy eksperyment!

  • PUGOWSKI

   ♦️♦️♦️

   To niech kolega poslucha piesni spiewanej przez dzieci rosyjskie ze szkoly wojskowej na polu bitwy pod Stalingradem.
   А если главный коммандир позовёт в последний бой, дядя Вова мы с тобой ❗️
   A jesli glownodowodzacy zawezwie nas na ostatni boj, wujku Wowa my z Toba ❗️

   https://m.youtube.com/watch?v=-AViL_Q7t5k

   ♦️♦️♦️

  • Marek

   Rosji i Ameryce pod przywództwem Donalda Trumpa!
   Wizerunek USA też jest u nas zafałszowany, mieszkałem tam 18 lat i nie powiem złego słowa o przeciętnych Amerykanach, są uczciwi, słowni, pracowici, godni zaufania – to dlatego byli celem nr 1 parchów.
   Acha, Coca-Cola, Pepsi-Cola i inne amerykańskie napoje już są czyste! Nie ma żadnej szkodliwej chemii, woda najwyższej jakości. Cukier też będzie nam coraz to mniej szkodził – przechodzimy na biologię krzemową.
   McDonalds – dobre, nieskażone mięso, ziemniaki na frytki bez GMO itd itp. Nie wierzycie? Oddajcie do laboratorium. Tak jest od ok, miesiąca. Służby Donalda Trumpa pozamykały całe to ścierwo, które nas zatruwało.

 • paralizator

  ej a tak w ogole to co z keshem magravami nanopendrivami nanocochingiem itd??? cos temat ucichl dawno temu. A mwoilem pisalem ze ten keshe to sciema przeciez on juz z 5 lat temu twierdzil ze nie bedzie juz wojen na swiecie a w syrii czy na ukrainie dalej trwaja

 • Mira

  Na Corey`u Goodym przeprowadzono tyle okropnych doświadczeń, że trudno wszystko, co mówi przyjmować jako prawdę. A jego głowni bohaterowie – Niebiescy Avianie zostali już zdyskwalifikowani przez pewną grupę, która zastosowała jakieś subtelne metody weryfikacji/wykrywania nieprawdy.
  Szkoda, że Fulfordowi nie można ufać, już wkrótce nie będzie prawie nic do czytania?!

 • EWA

  Do „Królowa Luccilla” i jej podobnych. Agresja jaka jest zawarta w Twoich postach świadczy o strachu-być może przed prawdą, jaka z tego blogu dociera do prawdziwych ludzi. A brak argumentów (powtarzasz w kółko o samo) o niskim IQ.
  Czy sadzisz, że piszesz do idiotów? Rozumiem, że
  nas informujesz, że Marek donosił na ludzi. Dla mnie o jest bez znaczenia co było wiele lat temu. Ludzie się zmieniają. Należ żyć przyszłością, zostawmy to, co było i patrzmy na to co jest.

 • M

  Panie Marku wczoraj przez cały dzień miałem tak mocno spuchnieta twarz z lewej strony że trudno mi było coś mówić a dzisiaj już jest dużo lepiej
  Czy to jest powiązane z tym co pan pisze?
  Proszę o odpowiedź
  Pozdrawiam serdecznie

  • Marek

   Tak, wahadełko potwierdza, że to było robione z lokalnego astralu przez masonów. Tych samych, których dzisiaj w nocy likwidujemy – dostali nową technologię i myśleli, że są bezkarni. Twoja dusza zniszczyła ich astral, a wraz z nim 6 zbrodniarzy, którzy stamtąd atakowali.

 • nina

  ——————-ZAPRASZAM PONOWNIE NA UCZT, w każdym wymiarze.
  Wczoraj zapodałam MISTRZA i MAŁGORZATĘ. TWIERDZĘ,że dopiero dzisiaj dorośliśmy do tej Lektury a może prawdy ?. Ucztuj się człowieku słowem i obrazem prawdy ? nieprawdy ?. W słowach i obrazach odnajdziecie Pana Marka Podleckiego i samych siebie.
  ——————————–——–ZAPRASZAM na Ucztę —
  cytując z pamięci słowa Jasnowidza Jackowskiego: one już mają moje ciało , już płaczą nad nim A JA W TYLU JUŻ CIEKAWYCH MIEJSCACH BYŁEM .
  ——————————–WIESZ ??? jak nie wiesz?!. https://www.youtube.com/watch?v=r1kfXBqUuq8

  • Leszek

   odcinek 1 pokazuje dokładnie jak jest zakładany hologram wypadku przez satanistów

  • PUGOWSKI

   ♦️♦️♦️

   „ Мастер и Маргарита“ dzielo ktore przed laty przeczytalem w oryginale bez tego idiotycznego onetowskiego „zrozumienia“ . 5 lat temu przeczytalem ponownie juz ze „zrozumieniem“ i na dodatek ogladnalem wszystkie rosyjskojezyczne ekranizacje i spektakle teatralne. Jedna ekranizacja z poczatku lat 90-tych uchodzi za kanon.
   Kolezanka pisze, ze „moze dopiero dzis doroslismy do zrozumienia „Мастер и Маргарита» ?
   „wy“ moze tak, choc osobiscie bardzo w to powatpiewam . W Rosji czy w Bialorusi w zyciu codziennym w szerokich kregach spoleczenstwa z przyslowiowa „matura“ cytowanie wypowiedzi z tego wiekopomnego dziela Bulgakowa (pisal je chyba 10 lat с лишним ) nalezy do prozy zycia codziennego od kilkudziesieciu lat.

   ♦️♦️♦️

   • Mira

    Najwyraźniej my – Polacy objawiliśmy się jako największe zagrożenie dla pasożytów, skoro poddano nas tak intensywnemu i długotrwałemu praniu mózgów (co zresztą powiedział głośno, swego czasu, na forum ONZ „przedstawiciel” Kanady). Ale nadrabiamy, doganiamy swoich Braci – Słowian i już teraz możemy rozumieć Bułhakowa 🙂

   • nina

    —— trochę smutno mi się zrobiło po Twoich słowach . Wy 🙂 nie mieliście przez pięćset lat jezuitów za nauczycieli i / kacapów / za wrogów.

    • mak

     Problem w tym, ze Polacy zwykle mieli wrogöw na wlasne zyczenie. „Kacapy” jacy byli, tacy byli, nie wolno jednak zapominac,ze byli wsröd nich szlachetni ludzie. Nie chce mi sie wymieniac, ale np.Starynkiewicz zrobil dla Warszawy wiecej niz niejeden polski polityk.

  • mak

   Ja mam inna uczte- cos dla smiechu. NIEBIESKA KSIEGA – M.Zoszczenki ! Rzeczywistosc czasöw dawno minionych, opisana z humorem, na chandre jak znalazl.
   Pozdrawiam.

 • Ja widze to inaczej. Na terenie Turcji rozlokowane są liczne bazy amerykańskie które stanowią potencjalne zagrożenie dla Rosji. Dla równowagi Rosja potrzebuje swojej strefy w Syrii z dostępem do M. Śródziemnego. Jankesi postanowili właśnie naruszyć ten istotny interes.
  Po wojnie z marca 2003 w której uczestniczyły głównie USA i Wlk.Brytania (czy mówi to coś?) Rosja utraciła znaczne wpływy w tym rejonie. Wiadomo było że Husajn jest sprzymierzeńcem Rosji. Rosja jednak nie zareagowała i poniosła nieodwracalną stratę. Bush natomist ryzykował III wojnę o czym otwarcie pisała prasa. Wszystko to po prowokacji z 11.09.2001, oskarżeniu Husajna o terroryzm i posiadanie broni chemicznej (ten sam motyw po raz drugi, mówi coś?)
  Teraz sytuacja jest analogiczna a prezydentem Usa jest człowiek równie nieodpowiedzialny co G.W. Bush. Prawdziwa powtórka z historii. Różnica polega jednak na tym że tym razem Rosja może nie odpuścić.

 • Jak rozpoznać Żyda.
  VII. Metody działania
  14. Jeśli Żyd nie może w polemice sprostać swemu oponentowi – bez ceregieli przejdzie do wyzwisk, obrzucania błotem i oszczerstwami
  https://www.proroctwa.com/objawienie/jak-rozpoznac-zyda.htm

 • Turkus

  Pogrążasz się w obłędzie nienawiści, do osób mających własne poglądy na otaczającą nas rzeczywistość. Czy chorobliwa nienawiść, jest wynikiem twojej osobowości? czy dobrze opłacanym interesem finansowym?

  • Marek

   Turkus, wystarczy powiedzieć jej duszy – „wróć na swoje miejsce i nie przeszkadzaj starszym” i się uspokoi. Musi to zrobić naraz kilka osób, bo takie są zasady. Jej dusza ma na imię Mrgl.

   • Królowa Luccilla

    Mrgl 🙂 a wczoraj mówiłeś że Renata, jesteś nie tylko schizofrenikiem ale również oszustem idiotą i kretynem.

 • Stanisław

  Tekst do pliku mp3 jako pomoc dla tych co mają problemy z czytaniem ( pełna nazwa w czytanym pliku mp3 )

  https://zachowajto.pl/!tI2UgNahi75O/informacje-o-przebiegu-wojny-z-masonami-i-religia-mp3

 • Mira

  Kilka dni temu Trump mówi, że wycofa amerykańskie wojsko z Syrii, Q następnie mówi, że Trump nigdy nie ujawnia swoich intencji. Następnie kabał organizuje fałszywą flagę w postaci ataku bronią chemiczną w Syrii. 13 kwietnia składy broni chemicznej w Syrii zostały zniszczone przez pociski koalicji. Nie było śmiertelnych ofiar w tej akcji, gdyż inteligencja amerykańska i rosyjska uprzedziła o tym Syryjczyków kilka dni wcześniej. Ciekawe, że Rosja oprócz słów o „konsekwencji” nic nie zrobiła, aby zapobiec tej akcji. Poniżej wybrałam kilka komentarzy z YT, które może bardziej naświetlą sytuację. – kr
  .
  Putin, Trump, Syria, Francja, powtarzają teorie o 3. wojnie światowej, aby odwrócić uwagę i wykorzenić kabalistyczne podziemnie. Mustafa, „Imię, którego nie wypowiadamy” [McCain, który dostarczał broń chemiczną do Syrii], tunele w Syrii, itp.
  https://krystal28.wordpress.com/ – tutaj całość od Q Anon

  • Marek

   Nikt niczego nie mówi. Widziałaś go, rozmawiałaś z nim?
   Media to czysta fikcja. NIC NIE JEST PRAWDĄ. Dopięli swego, o czym ostrzegał nie tylko zamordowany Udo Ulfkotte, ale mówił o tym też sam szef CIA James Woolsey, że ich celem jest fałszowanie w 100% przekazów medialnych.
   https://www.zerohedge.com/news/2016-03-28/top-german-journalist-admits-mainstream-media-completely-fake-we-all-lie-cia

   Bez obaw, powoli prawda wróci na ekrany.

   • Mira

    To podobno grupa wspierająca Trumpa, porozumiewają się szyfrem, kiedyś nawet snuto domysły, że to sam prezydent. Póki co wydaje się, że są po właściwej stronie.

   • Królowa Luccilla

    Jak „NIC NIE JEST PRAWDĄ” to wszystko co piszesz też nie jest prawdą trochę logiki mareczku.

    • mops

     „Lucilla-żenua” pisze o logice? Litości…

    • Królowa Luccilla

     Owszem, logika to coś co jest poza zasięgiem twojego intelektu.

     W XVIII wieku jedno z towarzystw należących do loży masońskich założyło zakon na ziemiach niemieckich, którego symbolem stał się mops. Pies ten był postrzegany przez członków tego stowarzyszenia jako uosobienie zaufania i wierności. W 1745 roku oficjalnie powstał w Norymberdze Zakon Mopsów, do którego najczęściej należeli ewangeliccy szlachcice.

     🙂

    • mops

     W XiX wieku jedna z lóż założonych w Szkocji wybrała sobie za patronkę Lucillę, która była symbolem kłamstwa i bezczelności. I co ty na to?

    • Królowa Luccilla

     Przyznaję się, że jestem żydowską zbrodniarką, która zamordowała wraz czterema kolegami 5683 polskich patriotów, pracując w Komendzie Wojewódzkiej w Krakowie. Jestem teraz w bunkrze 563 metry pod tą komendą, chroniona bardzo silnym polem plazmowym tworzonym na bieżąco z mordowanych dzieci. Piszę to, bo to paliwo nam się kończy, zostało ich tylko 3 tysiące. Obdarliśmy ze skóry ponad pół miliona. Dostarczyli nam ich nasi rodacy z 70% szpitali w Polsce i wielu zza granicy. Mieliśmy wykończyć Avatarów, dlatego na nas postawiono. Teraz pozostało nam tylko samobójstwo, ale jesteśmy strasznymi tchórzami. Prosimy na kolanach Avatarów żebyście nas załatwili, ale tak żeby nie bolało. Oj, już b oli kurw .

    • mops

     Lucia, Lucia… Objawy obłędu nasilają się w szybkim tempie.

  • mops

   „inteligencja amerykańska i rosyjska”? Wywiad, matołku, WYWIAD, nie inteligencja, której tobie najwyraźniej bardzo brakuje!

   • mak

    Co Ci daje ublizanie? Nie wszyscy wiedza, ze ubogi jez. angielski nazywa wywiad „inteligence” /CIA/

    • mops

     I co z tego, że tak to się nazywa po angielsku? Jak jest Polką, niech pisze po polsku i w miarę poprawnie. A jak ma IQ na poziomie jednokomórkowca, to niech nic nie pisze.

 • Turkus

  Religie powinny być zlikwidowane całkowicie. Ludzie muszą się dowiedzieć, że nie trzeba chodzić do kościoła, by rozmawiać ze Stwórcą. A „bezmyślne klepanie paciorków” w kościele, jest jedynie zasłoną dymną przy ciągłym odnawianiu blokad nałożonych na „owieczki” i cotygodniowym „dojeniu” ich z życiodajnej energii – za pomocą rytuałów tam zawartych; w słownictwie mszy i tonacji organów. Wystarczy popatrzeć na ludzi wychodzących z kościoła po mszy, jacy są apatyczni i przytłumieni – bez siły. Tłumaczą to tym, że w kościele było duszno, a msza się dłużyła… Nic bardziej mylnego.

 • Leszek

  to rzeczywicie wszystko prawda, Masoni już nie mają pieniędzy, posługują się obietnicami, Niemcom są winni oficjalnie już 923 miliardy euro, ta liczba może wysadzić ich system euro, choć na pewno są już dłużni więcej, cyborgi w wiadomościach są zaprogramowani na zdobywanie Syrii, nie bardzo wiem co tam jest i czy ma to coś wspólnego z przepowieścią baby wangi?
  Jeśli ktoś spotkał kiedyś masona to polecam opowiedzieć mu w tym momencie jakiś dobry kawał o żydach,
  wtedy hełm i skafander z rurami, którymi płynie nienawiść staną się widoczne

  • Rafał Lewczuk

   Może nie kawał, ale cykl artykułów Klimona Sołowieckiego, opublikowanych na soc.culture.polish w miesiącach lipiec – październik 2002, połączony w jedna całość, zawierający odcinki 1 – 6.
   Wzbudziły one furię i wściekłość wśród jawnych i zakamuflowanych Żydów, jacy zapaskudzają polskojęzyczne forum dyskusyjne swymi antypolskimi i antychrześcijańskimi prowokacjami – można się pośmiać i przy okazji nieco dowiedzieć:

   https://www.proroctwa.com/objawienie/jak-rozpoznac-zyda.htm

 • Bon Ton

  ze strony:
  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2018/04/15/aktywisci-i-dzialacze-idziemy-razem-do-celu-czy-osobno-do-nikad/
  „AKTYWIŚCI I DZIAŁACZE! IDZIEMY RAZEM DO CELU CZY OSOBNO DO NIKĄD?!
  Z początkiem lutego 2018 roku, roku próbowałam przemycić agendę zjednoczeniową w ramach konferencji 17 marca 2018 roku, która odbyła się w Krakowie, odnośnie uwłaszczenia Narodu Polskiego na polskich zasobach naturalnych. Wstępną propozycję programu konferencji którą zatytułowałam „DOBRO WSPÓLNE KAŻDEGO OBYWATELA POLSKIEGO NADRZĘDNYM CELEM I OBOWIĄZKIEM POLSKICH POLITYKÓW!” wysłałam do wielu działaczy i aktywistów. Niestety nie było zainteresowania. Agenda nie została zakceptowana i konferencja w Krakowie 17 marca 2018r. odbyła się w zupełnie innym tonie i z innym programem. Tu ta niezaakceptowana propozycja: Niezaakceptowana konferencja (przypis: załącznik do wglądu bezpośrednio na stronie)

  W takiej sytuacji uważam że ludzie nie są jeszcze gotowi do poważnych wspólnych działań. Preferują nadal bezskutecznie krążyć bez celu, wodza i strategii. Ja widzę że wciąż po Polsce krążą grupy i grupki wzajemnej adoracji (AntyGMO, Antyszczepionkowcy, frankowicze, rolnicy itd). Grupki które nic konkretnego do tej pory nie osiągnęły i nic w tym systemie nie osiagną. Wielu z tych ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego że są wodzeni za nos, wciąż oni wierzą w obietnice bez pokrycia polityków którzy tak naprawdę ich zwodzą i grają na czas. To jest wypracowana technika partii politycznych. Zatem, czy nie lepiej zjednoczyć się wokół konkretnego sztabu, iść po władzę i samemu przeprowadzić te zmiany które postulują? Na razie to Ci ludzie tracą cenny czas, pieniądze i energię, zamiast spożytkować ją bardziej efektywnie, przygotowywując się do objęcia władzy i przygotowywując konkretne programy, projekty i akty prawne do przeprowadzenia zmian.

  Ja też działam samodzielnie, tak robiłam i robię do tej pory bo cenię sobie wolność i niezależność. Ale w pojedynkę dla kraju nic się nie zrobi. Do tego potrzebna jest grupa podobnie myślących, mądrych i uczciwych ludzi. Zastanawiam się czy nie nadszedł właściwy moment abyśmy na poważnie włączyli się i skonsolidowali nasze siły wokół konkretnego sztabu?

  Od samego początku mojej aktywności na scenie politycznej rozglądam się za sztabem, za organizatorem który mógłby nami pokierować i poprowadzić nas do objęcia władzy. Bo liderów to mamy na pęczki tylko że są nieskuteczni bo niezorganizowani i nie chcą współpracować, w wyniku czego organizacją ich zaplecza zajmują się służby i obcy agenci. Dlatego mamy to co mamy – kraj w ruinie i biedę. Polecam bardzo poważny wykład Pani Prof. Grażyny Ancyparowicz: „Czym grozi Polsce i Polakom dług publiczny? Prof. dr hab. Grażyna Ancyparowicz (całość 3h 30 min)”. Kto go nie obejrzy w całości, nie ma prawa działać w polityce: https://www.youtube.co.m/watch?v=I8mHI3kxSYg

  Z moich poszukiwań na dzień dzisiejszy to najbardziej właściwym naszym organizatorem mógłby być Grzegorz Czuryło http://www.bastiondialogu.pl Jest on byłym wojskowym, ekspertem od zarządzania i strategiem, więc wydaje się być najwłaściwszą osobą która mogłaby SKUTECZNIE doprowadzić nasze Polskie Siły Polityczne do władzy. Może powinniśmy dać mu szansę niż dalej dreptać cały czas w miejscu bez żadnych osiągów? Trudno przewidzieć czy byłaby to dobra czy zła decyzja, bo tylko przyszłość może to zweryfikować. Ale tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów… Wkrótce powstanie ugrupowanie Czuryły pn.„Bastion Polska”… Z tego co mi wiadomo to już sieje ono postrach i wzbudza przerażenie w szeregach POPIS i reszty…. Ja proponuję: ŁĄCZMY SIĘ I CAŁA NAPRZÓD!

  p.s.

  Jeśli ktoś liczy na PISowskie obietnice wygłoszone na kowencie PISu w dniu 14 kwietnia 2018 roku to się grubo przejedzie. To jest tylko kiełbasa wyborcza dla naiwnych. Na dodatek śmierdzi na odległość socjalizmem. PIS będzie rozdawał kasę pożyczoną od bankierów, którzy wkrótce przejmą za te właśnie „usługi” nasze bogactwa naturalne. PIS jest u władzy prawie trzy lata i jakby chcieli to dawno wszystko to co teraz obiecują mogliby już zrealizować….. ale tego nie zrobili… Życie większości Polaków wciąż jest mizerne, nadal łupi się Polaków ZUSwskim haraczem 1200 zł (podczas gdy w Wielkiej Brytani ZUS wynosi tylko 60 zł miesięcznie). Młodzi Polacy wciąż muszą wyjeżdżać po godne życie za chlebem za granicę, bo na godziwe, słuszne zarobki w Polsce, mogą liczyć tylko urzędnicy państwowi. Jeśli ktoś dalej pozwoli się wodzić za nos i ulegać pięknym słówkom rzadzących, bez pokrycia w faktach, to jego sprawa, kto natomiast czuje się odpowiedzialny za swój los i los swoich dzieci, powinien natychmiast wziąć sprawy we własne ręce, łączyć się i działać!”

 • Marek podlecki rucha psa jak sra a enki jedzo gówno.
  Szalom Alejchem

  • nina

   ——właściwie to żal czasu dla ciebie ale ! ANIELE STRÓŻU proszę rozbuduj mózg temu biedakowi bo jak do tej pory, to ma jeden zwój mózgowy i to wyprostowany- NIECH TAK SIĘ STANIE.

  • mops

   Skoro na tym blogu nic ci nie pasuje, po cholerę tu włazisz i rzucasz jakimś mięchem? Wypierdalaj na jakiś szwabski czy parchaty portal i tyle!

 • ki

  Dobra 🙂 Wg niektórych źródeł zostały zniszczone zakłady produkcji broni chemicznej i inne obiekty mafii kabalistów w Syrii. Damaszek nie zostanie zbombardowany tak, jak Pjongjang nie został. Baszar Al-Assad jeździ sobie samochodem po mieście i nagrywa tweety.
  Benjamin Fulford pisał o rychłym upadku reżimów (niewolników chazarskich) Macrona i Teresy, tymczasem te reżimy wg innych źródeł pomagają Trumpowi (Apollo) niszczyć obiekty kabalistów w Syrii. A Cobra apeluje o medytację, by wojna nie wybuchła. Nad wszystkim czuwa gospodarz domu, nie da on krzywdy zrobić nikomu, czyli „Sojusz”, czy Light Forces. Z tymi fałszywkami w mediach Pan Marek ma racje, większość to hologramy i komputerowe generowanie zawartości newsów. Goście w studiach mówią zupełnie od rzeczy, jak zaprogramowane cyborgi. Z tą holograficzną rzeczywistością też jest coś na rzeczy ale już nie mam siły teraz w to wnikać, jest niedziela 🙂
  Jak to mówi Barbara Santana na yt – „wspaniałe wiadomości!” 🙂

  • To jest sztucznie podgrzewany konflikt i tak naprawdę nikt nie wie co się tam dzieje. Amerykanie uprzedzają o ataku po to żeby rosjanie mogli się wycofaći zabrać sprzęt. Podczas nalotu siły rosyjskie nie reagują, ani jeden samolot nato nie został zestrzelony. Strzelano za to do wystrzelonych już rakiet co jest kompletnym nonsensem. Skutecznoćśi tej ‚obrony’ nikt nie potwierdza, być może głowice nato nie były w ogóle uzbrojone. Ani Trump(zapowiedź wycofania wojsk) ani Putin (zapowiedź zdecydowanej reakcji) nie wywiązali się ze swoich obietnic. Konflikt, niszczenie kraju, prześladowanie ludności cywilnej, EMIGRACJA o europy – dalej trwają.

   • ki

    @reiff
    Pewne fakty są niestety przykre i zupełnie niepotrzebne w tym wszystkim.
    (Mi przychodzi, że „pod Syrią są rzeczy, które są bardzo ważne dla stron tego „konfliktu”, zresztą ten zgiełk wynika z prostej przyczyny – sporej liczby zakulisowych skrytych, z których każde ma swoje cele do zrealizowania. Assad oficjalnie jedzie po zachodniej koalicji, koalicja po nim, że to barbarzyńskie zwierzę mordujące swój naród, a nieoficjalnie jest poinstruowany, co ma robić”).

   • ki

    @reiff
    Tak, część zniknęła. Pogadamy potem, bo zbieram się teraz. Trzymaj się.