Informacje o przebiegu wojny z masonami i religią, 15.04.2018

Ważna uwaga. Jeśli się czujecie bardzo zmęczeni, podenerwowani, bolą was kończyny, stawy, zęby, nie wiecie co się dzieje, to prawdopodobnie zostaliście zaatakowani DOR-em – ujemną plazmą. Masoni mają broń, która to potrafi emitować, a część przenika nawet do naszych hologramów. Rozwiązanie: ząbek czosnku na połowę i wsadzić to do obu uszu. Do tego stwórzcie mentalne lustra z monopolu magnetycznego (metal co tylko odpycha) i otoczcie się nimi z intencją, że odbite promienie dotrą tylko do tych co jej wysyłają.  To skieruje DOR w ich stronę.

Blog znów jest zablokowany dla świata zewnętrznego. Blokada jest spowodowana przez nowych mentalistów zatrudnionych na kredyt przez masonów. Masoni już nie mają pieniędzy, więc posługują się obietnicami, a ponieważ do tej pory żydzi i masoni nie mieli problemów z dodrukiem, to większość ludzi im wierzy. Odkąd jednak żydzi zostali usunięci wraz z ich wredną technologią – głównie kontroli umysłu (70% tej technologii mogło być używane tylko przez 100% żydów), koalicji znacznie łatwiej jest przejmować kolejne przyczółki. Masoni nie mają już w ogóle pieniędzy, a kościoły tylko 1/5 tego co miały. Dobra Watykanu i wszystkich klasztorów zostały w całości przejęte. Ponad połowa księży katolickich, która ocalała nie ma zamiaru identyfikować się z tą swołoczą masońską i doskonale zabezpieczyli się przed możliwymi napadami rabunkowymi. Należy tu dodać, że wszyscy księża praktykujący satanizm przeszli do Czarnej Dziury, gdzie dostają za swoje. Kościoły będące pod ich jurysdykcją zostały przejęte przez młodych, zweryfikowanych i odpowiednio przygotowanych księży. Księża ci będą przygotowywać homiliami społeczeństwo do akceptacji zmian, które zaszły.

Mentaliści, o których mowa powyżej, to głównie zakonnicy, 60% to jezuici. Zostało ich niewielu, ok. 2300 i są to, jak to się mówi „zakonnicy z krwi i kości” – ci, którzy autentycznie czuli powołanie. Niestety, olbrzymia ilość tych co musieli odejść na skutek głównie Fali X, spowodowała ich obawę o to, że działa „siła nieczysta”. Masoni sprytnie ich podeszli zrzucając winę na nas – Avatarów. Wiem, że ci zakonnicy będą to czytać – bardzo proszę o sprawdzenie tego co piszę wspólnym połączeniem się z Jezusem, jeśli nie akceptujecie takich metod jak wahadełko. Macie bardzo stare dusze, średnio ok. 8-9 milionów lat, wasza przyszłość w 5D nie jest w jakikolwiek sposób zagrożona. Natomiast blokując ten blog czynicie wiele zła. My jesteśmy sami w stanie to odblokować, bowiem nasza moc mentalna jest o wiele większa niż wasza, ale niech to będzie wasz wkład w przyszłość Ludzkości – odtąd macie możliwość wspierania nas i Koalicji w dokończeniu dzieła Wyniesienia.

Dzisiejsza medytacja:

1. Usunięcie wszelkich szkodników i technologii obniżającej Avatarom witalność i tzw. wibracje, byśmy nie mogli skutecznie prowadzić naszej mentalnej walki. Tych szkodników pozostało 4590, lokalizujemy ich po wyobrażeniu sobie ludzi w hełmach i skafandrach sześciokrotnie większych niż te „księżycowe”. Do hełmów mają podpięte cztery 3-metrowe rury, którymi płynie nienawiść w postaci negatywnej plazmy (tzw. DOR) i jest wzmacniana na potężnym sześciotonowym sprzęcie skonstruowanym przez Annunaki. To podłączone jest do emiterów – ich wyglądu nie musicie już sobie wyobrażać. Mentalnie blokujemy kanał łączący urządzenia z emiterami – są to szklane rury o średnicy 0,7 metra. Powoduje to całkowite zniszczenie urządzenia. Masoni w tej chwili wykorzystują wszystkie jakie mają, a nie mają możliwości budowy nowych. Należy dodać, że urządzenia te zabiły już ponad 50 tysięcy ludzi!

2. Likwidujemy potężne nanowahadła, które zostały skonstruowane przez firmy farmaceutyczne i poumieszczane na górnych piętrach budynków Baxtera (Warszawa, Wiedeń), Novartis (Lublin, Turyn, i tajna lokalizacja w Szwajcarii – Gothard), Glaxo Smith Kline (też 3 lokalizacje). Nanowahadła miały zabić Avatarów, była to masońska „broń ostateczna”.  Miały być „kręcone” przez pozostałych ośmiu największych „mentalistów” masońskich za pomocą odpowiednich przekładni. Wahadełka wielkości moich małych ok. 2 gramów ważą bowiem od 56 do 89 ton, są bowiem zrobione z bardzo ciężkich pierwiastków transuranowych. Na te konstrukcje poszło 60% zasobów finansowych masonów. A my swoimi duszami, wysyłając tylko ich hologramy (każdy z nas wyśle ich 8 tysięcy) spowodujemy trasmutację tych pierwiastków w jeszcze cięższe i wahadełka po prostu się zapadną pod ziemię. Tam je transmutujemy z powrotem w żelazo. Poczujemy troszkę wypływ energii, ok 3%, ale szybko się to unormuje. Spadające wahadełka, poprzez swoje umocowanie spowodują prawdopodobnie zawalenie się budynków.
Już teraz zapraszamy tam wojska koalicji by zdezynfekowały teren, bowiem w tych budynkach, pod ziemią są straszliwe laboratoria broni biologicznej i nie tylko.

Uwaga dla Koalicji – moje nanowahadełko pokazuje, że 80% „doradców”, o których mówi Grant Cameron to masońscy dezinformatorzy. 50% z nich to są hologramy, później znajdę miejsca skąd emitowane są fale skalarne ich tworzące, już widzę, że tych emiterów jest ok. 7,000 w samym Washington DC – powinniście zablokować bezprzewodowy internet 5G, szczególnie te wieże trzech najnowszych firm. 5G tworzy bardzo dokładne hologramy praktycznie nieodróżnialne od człowieka. Można go jednak zakłócić falą skalarną (piła) o długości 7,85235689 nm. Nadajnik skalarny o mocy 1 MW zakłóci hologram w sposób widoczny w promieniu 6 metrów. Te sieci potrzebują straszliwą moc skalarną do utrzymania tych wiarygodnych hologramów – nanowahadełko pokazuje ok. 10 mln terawatów! To kreuje bardzo dużo ujemnej plazmy (DOR), tak więc ludzie w Waszyngtonie mogą się czuć fatalnie. Już widzę, że część zasilania idzie z 5700 kościołów, 70% katolickich – z mordów rytualnych.
Jeśli chodzi o to co mówią dezinformatorzy, to w szczególności Avianie, jest czystą fikcją – żeby stworzyć grupę ekspertów. Uczciwi researcherzy jak Cameron, Greer, a wszczególności David Wilcock są bardzo wiarygodni, ale też nie mają możliwości weryfikacji informacji jakie dostają. Dla Prezydentów Trumpa i Putina pracuje kilka osób o podobnych możliwościach do moich – możecie to posprawdzać dokładniej. Ja musiałbym szukać nazwisk, a to pobiera dużo energii. W tej chwili dochodzimy do siebie, wszyscy Avatarzy, którzy brali udział w akcji likwidowania masońskich firm farmaceutycznych. Pobrało to z nas wyjątkowo dużo energii, musieliśmy „usunąć” ok. 86% załóg tych firm. Cameron przedstawia ok. 30% prawdy, Fulford 50% (opłacany dezinformator), Wilcock ok. 70%, Greer podobnie, Jordan Maxwell – ponad 90%. Corey Good – tylko 30%, gdyż to co widział to były projekcje holograficzne. Prawda jest znacznie prostsza – w konflikcie jesteśmy tylko my ludzie – w postaci Ziemian, Enki i Logos oraz żydzi, których usunęliśmy całkowicie. Reptylianie i mimy nie są w tej chwili żadnym problemem, owszem sprawa reptylian jeszcze wróci, ale to są bardzo młode dusze i nie powinno być żadnego kłopotu by ich ustawić na właściwym miejscu. Mimy z Syriusza to hologramy reptylian z Antywszechświata, podobnie jak żydzi byli hologramami tamtejszych ludzi. Tego Antywszechświata już nie ma. Kolejny konflikt może się pojawić dopiero za 7 milionów lat.

135 komentarzy Informacje o przebiegu wojny z masonami i religią, 15.04.2018

 • Marek

  Mieliśmy przerwę w odbiorze tego bloga przez wszystkich Avatarów. Od ok. godziny 15-tej połączono jednak wszystkie nasze hologramy tunelami holograficznymi w jeden – abyśmy się mogli wszyscy przygotować na FINAŁ.
  ZMIANA: O godzinie 21:30 ROZPOCZNIE SIĘ OSTATNIA MEDYTACJA W CELU USUNIĘCIA ŻYDÓW Z WIELOWYMIAROWEGO i WIELOPOZIOMOWEGO KOSMOSU – tzw. MULTIVERSE (Wielowszechświata). W tej chwili ciągnie się gonitwa na coraz to wyższe poziomy. Ostatnia garstka żydów będąc z wizytą grzecznościową na poziomie o 5 wyższym niż nasza Ziemie, ukradła wehikuł do przenoszenia się z na coraz to wyższe poziomy, sądząc że będą mogli nas zniszczyć atakując bardzo zaawansowanym przyspieszaczem hadronów, który jest na tym wehikule.
  Nie przewidzieli, że my też potrafimy przenosić się z poziomu na poziom, a czynią to po prostu nasze dusze, które są takie same na wszystkich poziomach. Ok. godziny 21 parchy żydowskie będą na ostatnim poziomie. I my tam na nich będziemy czekali…

 • „Aleksander Jabłonowski, SYRIA NAPADNIĘTA PRZEZ USA, NIKE Z SYRIĄ, NIKE TO NIE „NAJKI”” Aleksander Jabłonowski https://www.youtube.com/watch?v=BXG0Kj5gQd4

 • „US Strikes Syria – Ameryka uderza w Syrie – Max Kolonko Mówi Jak Jest” MaxTVNews
  https://www.youtube.com/watch?v=S2spewODL4c

 • „USA zabrania Assadowi walki z bandytami w Syrii pod groźbą kolejnego uderzenia” jack caleib https://www.youtube.com/watch?v=wAQEEf_JxZ4

 • Bez nicka

  Na dodatek silne wiatry i setki tysięcy ludzi bez prądu.

 • Bez nicka

  Ogromne burze, wielkie śnieżyce i kilkanaście tornad w USA. Coś dziwnego się dzieje o tej porze roku. Wiadomość z Losy Ziemi.pl

 • sieciarz

  Strona z odliczaniem

  https://www.r-u-ready.xyz

  Czy to kolejna strona z akcją marketingową?

  Czy też odliczanie do 19.04. czyli do rocznicy powstania w getcie warszawskim ? (ale wg jakiej strefy czasowej?)

  Czy do 18.04. czyli do BGSW ?

  BoGuSłaWa – BGSW

  Sny borysa39 (sprzed kilku lat) :
  „… taka gra „B G S W” , niedługo wszyscy w nią będą grać … młot Thora …
  „wcześniej niż 20, wcześniej niż wszyscy oczekują” – tak ma powiedzieć Tusk …”

 • Wójt Stefan

  Robi się straszny śmietnim w tych postach.
  Patrzcie się teraz na wschód. Wkrótce nastąpi . . .

 • Turkus

  Fala nam sprzyja – pięknie czyści… http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7

  • Marek

   To myśmy tę falę wywołali. Czekamy aż wszyscy Avatarzy zostaną odtworzeni wraz z ich hologramami. Nie sądzę by coś pamiętali poza tym, że byli strasznie zmęczeni.

   • mak

    Marku, czy psy maja dusze?

    • flat brain on flat Earth

     Psy mają zaczątki ciała mentalnego, podczas gdy ludzie ciało mentalne rozwinięte. A zdecydowana większość ludzi umieszcza świadomość, porusza się na ciele mentalnym, a co dopiero mówić o wyższych: przyczynowe, budhialne, atmaniczne. Temu najlepiej sprzedają się np. gry strzelanki, a najgorzej strategiczne (wymagają świadomości na ciele przyczynowym, wyższym od mentalnego).

 • Turkus

  To, co Marek napisał, jest potwierdzeniem tego, że… Religie powinny być zlikwidowane całkowicie. Ludzie muszą się dowiedzieć, że nie trzeba chodzić do kościoła, by rozmawiać ze Stwórcą. A „bezmyślne klepanie paciorków” w kościele, jest jedynie zasłoną dymną przy ciągłym odnawianiu blokad nałożonych na „owieczki” i cotygodniowym „dojeniu” ich z życiodajnej energii – za pomocą rytuałów tam zawartych; w słownictwie mszy i tonacji organów. Wystarczy popatrzeć na ludzi wychodzących z kościoła po mszy, jacy są apatyczni i przytłumieni – bez siły. Tłumaczą to tym, że w kościele było duszno, a msza się dłużyła… Nic bardziej mylnego.

 • Marek

  Uwaga, jeśli to czytasz, przyłącz się do tej bardzo ważnej medytacji:

  – wzmocnienie mnie do poniższej operacji – na mnie poszedł największy atak i trudno mi operować wahadełkiem. Posługuję się specjalnym GIGA-NANOWAHADEŁKIEM, ale jest bardzo ciężkie. To wymaga olbrzymiej energii mojej duszy.

  – usunięcie wyjątkowo silnego pola skalarnego, które blokuje nasz dostęp do dusz wszystkich tych, którzy czynią źle. Pole jest generowane na krakowskim Kazimierzu przez energię z męki obdzieranych ze skóry ponad 3,5 miliona dzieci z aborcji. Dzieci te były rzekomo zabite podczas aborcji – NIE – one były po usunięciu wsadzane do inkubatorów, gdzie przebywały aż do ok. 2,5 roku życia. Potem trafiły w ręce tych rzeźników – głównie ponad 78 tysięcy księży katolickich!
  Oni w ten sposób chcą się uratować! Pole skalarne ma zaburzyć Falę X.

  – dlatego od razu uderzamy lokalnie w ich skronie – lewe i prawe dwiema wiązkami ultradźwięków 60,384 kHz i drugą o 6,83 Hz niższą. Te dwie wiązki interferując stworzą infradźwięki, które zniszczą mózgi tych zbrodniarzy, którzy pozostali na zewnątrz. Mamy na to zgodę. Wiązka ma mieć średnicę 1,6 mm

  – pozostali będą w schronie podziemnym, który zaraz zlokalizuję. Wojska Koalicji już czekają na detonację. Głębokość 782,530 m

  • Jędrek

   Marek wrzuć zdjęcie tego giga-nanosradełka, bo aż mnie skręca z ciekawości jak ono wygląda 😀 To to słynne, którym rozwaliłeś łeb komuś tam, jakiś czas temu? 😀