Informacje o przebiegu wojny z ostatnimi żydami, masonami 16.04.2018

Mieliśmy przerwę w odbiorze tego bloga przez wszystkich Avatarów. Od ok. godziny 15-tej połączono jednak wszystkie nasze hologramy tunelami holograficznymi w jeden – abyśmy się mogli wszyscy przygotować na FINAŁ.
ZMIANA: O godzinie 22:30 ROZPOCZNIE SIĘ OSTATNIA MEDYTACJA W CELU USUNIĘCIA ŻYDÓW Z WIELOWYMIAROWEGO i WIELOPOZIOMOWEGO KOSMOSU – tzw. MULTIVERSE (Wielowszechświata). W tej chwili ciągnie się gonitwa na coraz to wyższe poziomy. Ostatnia garstka żydów będąc z wizytą grzecznościową na poziomie o 5 wyższym niż nasza Ziemie, ukradła wehikuł do przenoszenia się z na coraz to wyższe poziomy, sądząc że będą mogli nas zniszczyć atakując bardzo zaawansowanym przyspieszaczem hadronów, który jest na tym wehikule.
Nie przewidzieli, że my też potrafimy przenosić się z poziomu na poziom, a czynią to po prostu nasze dusze, które są takie same na wszystkich poziomach. Ok. godziny 21 parchy żydowskie będą na ostatnim poziomie. I my tam na nich będziemy czekali…

/ Medytacja poszła wspaniale! Nie widzę by jakikolwiek żyd był na którymś z poziomów. Nawet ci aresztowani prze cywilizację Poziomu 1 Pekłowi wyzionęli ducha po kilku minutach. Co do ich dusz – po zneutralizowaniu zostały przekazane do Czarnej Dziury 1 Poziomu. Tak dopiero ich rozliczą! Nawet nie próbujcie sobie wyobrazić co to jest Pierwszy Poziom. Zawiera ok. 2,46 x 10 do potęgi 10 do potęgi 10 do potęgi 10 do potęgi 10 do potęgi 10 więcej informacji niż nasz. Tam to nawet najniższe formy życia są septyliony razy bardziej złożone niż żydy. No a teraz wracamy na nasz poziom.

Wiem, że jesteście wszyscy niemiłosiernie atakowani. Ataki są coraz krótsze, bowiem czas przebywania na coraz to wyższych poziomach się skraca. Jednak w waszych ciałach i domach gromadzi się coraz to większa ilość DOR – złej plazmy. Przypominam sposób w jaki to można usunąć:

Rozbijcie cztery jajka i przelejcie białka do małego słoiczka, z żółtek można zrobić np. jajecznicę.
Ten słoiczek włóżcie do plastikowej torby i oczyśćcie całe mieszkanie z DOR, robiąc z tej torby wahadełko, kręcąc 4 razy prawoskrętnie 4 obroty góra dół (od wysokości głowy do stóp) w jednym miejscu, a potem zmieńcie położenie o ok. 1-2 metry. W ten sposób trzeba obejść pokój, w którym się najdłużej przebywało, inne też są wskazane, ale już mniej dokładnie.
Acha, na początku dobrze jest tym słoikiem okręcić wokół siebie od głowy do stóp – 4 okrążenia, całość powtórzyć 4 krotnie. Im bliżej ciała tym lepiej – lekkimi dreszczami można odczuć jak białko wyciąga z naszego organizmu DOR. Dobrze jest też się wykąpać w wannie z rozpuszczoną torebką sody oczyszczonej. KONIECZNIE CZTERY JAJKA. ATAK JEST POTĘŻNY, BO IDZIE Z WYŻSZYCH POZIOMÓW. Ich młode dusze są przez to wzmocnione razy 10 do potęgi 87.

Druga rzecz, to woda. Możecie wziąć szklankę czystej wody w dwie ręce i poprosić Duszę Wszechświata o oczyszczenie jej i żeby do końca neutralizowała ujemną plazmę DOR. Taka woda wprowadzona do organizmu bardzo pomoże w waszym powrocie do dobrego samopoczucia. Najlepszy sposób na naszym rodzimym poziomie Wszechświata (nasza Ziemia jest bodajże na 456-tym poziomie).

Trzeci sposób, chyba najlepszy i najprostszy na tym poziomie na jakim teraz jesteśmy  – właśnie sprawdziłem – dźwięk 432 doskonale neutralizuje ujemną plazmę, ktokolwiek ma problemy, proszę puścić 432 Hz sygnał sinusoidalny dość głośno na kilka minut! http://onlinetonegenerator.com/

Czwarty sposób. Woda ze smartfona z łyżeczką sody oczyszczonej usuwa efekty DOR, np. ból zębów. Można to wzmocnić dźwiękiem sinusoidalnym 432 Hz – po prostu postawić wodę koło głośnika na kilka minut z włączonym generatorem – link powyżej.

Uwaga na rozmowy telefoniczne, Whatsupy, Vibery, emaile itd. Wszystkie są przejęte. Każda wasza rozmowa z osobą, z którą rzadko się widzicie jest FAŁSZYWA. Ja miałem dzisiaj kilka telefonów, żadna z nich nie przeszła weryfikacji. Zadawałem proste pytanie: „jak się poznaliśmy”. Odpowiedzi to był czysty bełkot, oni są na tyle bezczelni, że jeszcze cię opierdolą, że próbujesz weryfikować kto dzwoni. To na pewno nie byli moi przyjaciele, w tych ludziach czułem czyste ZŁO. Sprawdziłem na nanowahadełku – jest to grupa ok. 780 osób zakotwiczona w Niemczech. W polskiej sekcji działał m.in. Marek S., który skutecznie zniszczył mi owocującą relację fałszywymi przekazami Whatsupem i sms-ami. I nie tylko to. Obecnie szefem tej sekcji jest niejaki Pełnucki. Mogę się mylić gdyż nadal na naszym poziomie jest silne pole skalarne z poziomów wyższych – parchy zostawiły gdzieś jakąś maszynę na wyższym poziomie. Widzę, że tych niespodzianek jest jeszcze 458, z ukrytymi włącznie… Co za swołocz to była! Cel ich istnienia to nieszczęście innych, ból i śmierć.

Uwaga też na informacje z wahadełek! Parchaci będąc na którymś z wysokich poziomów zapisali żydowskim syfem wszystkie Kroniki – Akaszy, Enki, Wszechświata itd. Jak już pisałem Kroniki są wielkimi bazami danych gromadzonych z fal skalarnych jakie wysyłają wszystkie organizmy żywe. Gromadzono tam dane przez setki milionów lat. Na pewno są gdzieś kopie, ale nie sądzę by szybko wszystko wróciło do normy. Nanowahadełko w kontakcie z żywą osobą od Enki pokazuje 5-6 miesięcy. Odzyska danych, które będą nam potrzebne zajmie ok. 5-6 tygodni. Avatarzy posługujący się wahadełkami dostaną dostęp do Kroniki Tozos – jest to kronika rezerwowa Enki, posiada nota bene znacznie więcej informacji niż Akaszy. Mamy okazję!
/ właśnie spróbowałem – zadałem pytanie ile milionów lat temu po raz pierwszy na Ziemi pojawił się człowiek? Odp. 869,857,794 lat temu. Była to wizyta cywilizacji Logos z siódmego wymiaru (obecnie ósmy). 6800 z nich zostało na Ziemi by założyć tu ludzką cywilizację.

48 komentarzy Informacje o przebiegu wojny z ostatnimi żydami, masonami 16.04.2018

 • sprawdzam

  Kopiując i wklejając poniższe nikogo do niczego nie zmuszam.
  Robię to głównie po to, by poinformować, że taki proceder się dzieje.

  Szanowna Pani,

  „Gazeta Wyborcza” oraz internetowy portal LGBT zachęcają do zbiórki pieniędzy na pozew przeciwko organizacji rodzin wielodzietnych, która skutecznie sprzeciwiła się szkodliwej działalności seksedukatorów w polskich szkołach.

  Zbiórkę pieniędzy prowadzą Fundacja na Rzecz Różnorodności Społecznej, Kampania Przeciw Homofobii i Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej. Razem z nimi pozew przeciwko rodzinom wielodzietnym złożyć chce Małgorzata Fuszara, była pełnomocnik w rządzie PO-PSL, odpowiedzialna za wdrożenie genderowej konwencji przemocowej, oraz Marta Konarzewska, nauczycielka i homoseksualna celebrytka, autorka broszury „Warsztaty anty-homo i antytransfobiczne”, uczestniczka akcji „Szturm na Szkoły”, w 2015 r. usunięta z Parady Równości za obsceniczność.

  Uderz w stół, a nożyce się odezwą

  W 2016 r. Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych Warszawy i Mazowsza wysłało list do dyrektorów szkół i ministra edukacji, wyrażający rodzicielską opinię o deprawacyjnym charakterze zajęć z edukacji seksualnej – tzw. warsztatów antydyskryminacyjnych i „kodeksu równego traktowania”. Pismo uzupełniało słynne zdjęcie obnażonej podczas Parady Równości Marty Konarzewskiej.

  Od tego czasu minęły dwa lata. Seksedukatorzy kilka razy próbowali zmusić odważne rodziny wielodzietne, żeby przestały ostrzegać przed deprawacyjnymi zajęciami w szkołach, ale pomoc prawników Ordo Iuris powstrzymywała ich przed rozpoczęciem kosztownego procesu sądowego.

  Dopiero nasza kampania „Chrońmy Dzieci!” uświadomiła tysiącom rodziców prawdziwą treść zajęć prowadzonych przez niektóre organizacje pozarządowe. Ministerstwo Edukacji Narodowej opublikowało na swoich stronach raport Ordo Iuris oraz usunęło niebezpieczne przepisy z rozporządzenia określającego program szkolny.

  Uderzyć w dzieci i zniszczyć rodzinę

  Środowiska promujące rozwiązły i homoseksualny styl życia działają według długofalowego planu. Teraz wiedzą, że muszą zniszczyć wszystkich, którzy bronią najmłodszych przed demoralizacją i stoją na straży prawa rodziców do wychowania własnych dzieci.

  Słusznie obawiając się wystąpienia na drogę procesową przeciwko prawnikom z Ordo Iuris, za cel wybrali sobie stowarzyszenie rodzin wielodzietnych.

  Jednak my nigdy nie zostawiamy swoich przyjaciół w potrzebie! Z całą stanowczością i sztabem najlepszych prawników staniemy po stronie rodziców, którzy odważnie przeciwstawili się machinie deprawacji dzieci.

  Staniemy w obronie rodzin i dzieci

  Nie mamy wątpliwości, że to dopiero początek. Przegrywając walkę o szkoły, lobby seksedukatorów uderzy z ogromną mocą w organizacje prorodzinne, rodziny wielodzietne i każdego, kto będzie mówił prawdę o skali deprawacji. Nikogo nie pozostawimy bez pomocy!

  Organizacje seksedukatorów oraz lobbyści homoseksualni już chwalą się, że ich zbiórka na koszty procesów przyniosła ponad 15 000 zł. Mają też wsparcie „Gazety Wyborczej”, organizacji LGBT i sieci międzynarodowych powiązań.

  Musimy przeciwstawić im sztab prawników. Obronimy nie tylko pozwane rodziny wielodzietne, ale każdego, kto przeciwstawia się atakom promotorów wulgarnej edukacji seksualnej.

  To bardzo poważne koszty.

  Dlatego bardzo Panią proszę o przekazanie 40 zł, 70 zł, 120 zł lub dowolnej innej kwoty, która umożliwi nam skuteczną obronę naszego Instytutu przed atakiem lobby homoseksualnego.

  Ordo Iuris może liczyć tylko na pomoc swoich Darczyńców. To Państwo stanowią o naszym „być albo nie być” i umożliwiają profesjonalną pracę prawników Ordo Iuris.

  Nasi Darczyńcy nigdy nas nie zawiedli. Dlatego głęboko wierzę, że razem odeprzemy ten atak!

  Z poważaniem

  P.S. Atak seksedukatorów wzmacnia naszą determinację, by kontynuować akcję „Chrońmy Dzieci!”. Będziemy dalej skutecznie ostrzegać rodziców przed zagrożeniami, jakie mogą spotkać ich dzieci w szkole.

  Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris jest fundacją i prowadzi działalność tylko dzięki hojności swoich Darczyńców.

  Numer konta: 32 1160 2202 0000 0002 4778 1296
  Tytuł przelewu: Bronimy rodziców
  Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris
  ul. Górnośląska 20 lok. 6, 00-484 Warszawa

  Rachunek bankowy dla darowizn w USD: PL 92 1160 2202 0000 0002 5104 0774
  Rachunek bankowy dla darowizn w EUR: PL 86 1160 2202 0000 0002 5104 0591
  Bank Millennium S.A, BIC: BIGBPLPW

  Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris
  ul. Górnośląska 20 lok. 6, 00-484 Warszawa
  (22) 404 38 50
  http://www.ordoiuris.pl

  • Ciekawyyy

   Teoria Gender została brutalnie wykorzystana w wypatroszonej z jej istoty wersji dla propagowania pseudo rewolucji seksualnej z hasłem przewodnim ,,różnorodności społecznej”
   to najzwyklejsza manipulacja, swoista idiotyczna mieszanka preferencji seksualnych z nieograniczoną wręcz niczym edukacją seksualną o bardzo szerokim spektrum szerzona pod płaszczykiem tolerancji akceptacji i podobnych haseł a w finale da jedynie bezsensowny zamęt w młodocianych głowach rozbudzając bezsensownie i tak już nad wyraz skomplikowane pojęcie o życiu seksualnym człowieka jak żadnego innego gatunku na Ziemi.
   Ciekawe czy cywilizacje UFO-ludków podbnie jak ludzie wyodrębniły po kilkadziesiąt parafilii ich trapiących ?
   Po wielkiej rewolucji ,,Gender” przybędzie następnych setka 🙁

 • nina

  ———–halo ,zwidy ,omamy,złudzenie optyczne ,przewidzenie itd,itp — https://innemedium.pl/wiadomosc/nad-rosja-widziano-slonce-w-ksztalcie-diamentu

 • kubaky

  Czekam na słonce bo tylko chmury na niebie u nas.

  • Kula

   Wojna z”’terorystami zydowskimi.Dopiero bedzie.I TO BEDZIE PRAWDZIWY HOLOKAUST.
   Tamten z 1939 roku do 1954 roku Byl to HOLOKAUST NA SLOWIANACH .KTORY NIESTETY TRWA DO DZIS.
   POLSKA SLOWACJA CZECHY,ROSJA,Ukraina,

   • kubaky

    żadnej wojny już nie będzie mediamainstreamowy straszą ludzi którzy żyją w nieświadomości.

 • Stanisław

  Tekst do pliku mp3 jako pomoc dla tych co mają problemy z czytaniem ( pełna nazwa w czytanym pliku mp3 )

  https://zachowajto.pl/!0al6DPS9ukUu/informacje-o-przebiegu-wojny-z-ostatnimi-zydami-masonami-mp3

 • Marek, jakiś fakap wyszedł, o 22’30 miała być jakaś medytacja czy coś, ja sobie walnąłem drina z kolegą i nic nie czułem, znowu wam nie wyszło :/
  Szalom Alejchem

 • Marek

  Coś mi nie pasuje… Spójrzcie na mapę południowych Chin. Jest tam wielka wyspa Hajnan. Czy nie powinien być w tym miejscu Tajwan? O ile pamiętam to właśnie tam był, a o Hajnanie nie słyszałem!
  Poza tym wyspy Indonezji i Filipin wydają mi się dużo większe i bliżej położone Azji niż pamiętam. No i mają inny kształt. Borneo była o ile pamiętam drugą wyspą co do powierzchni. Teraz jest trzecią po Nowej Gwinei. Ta była o ponad 200 tys km. kw mniejsza od Borneo. Tasmania też chyba była ciut mniejsza. Nie wiem, być może nie odrobiłem odpowiednich lekcji geografii.

  • Ela

   zamach na Haretskiego w Polsce /ma swoją klinikę w Swiebodzicach/
   https://www.yotube.com/watch?v=zrtdzMaErw treść listu skierowanego do mediów

  • Prawda Objawiona we śnie

   Czy Ty kurwa miałeś wogóle geografię w szkole, przestań pierdolić ludziom taki głupoty!!!

  • grzegorz

   na obrazku, ktory wstawiles widze tajwan. a odleglosci australii i okolicznych wysp byla dosc glosna przy zeszlorocznym szumie nt. efektu mandeli.

   zastanawiam sie od dluzszego czasu, czy rzeczy przekazywane cyfrowo są odbierane w taki sam sposob, w jaki byly widziane podczas wysylania. i jestem praktycznie przekonany, ze w zaleznosci od obserwatora (jego filtrow i ograniczen, czy tam implantow i czipow) rzeczy na obrazie roznia sie.

   jakis czas temu przekazalem Ci kilka zdjec przez nasza wspolna znajoma. m.in. zdjecie „twarzowego drzewa”. ciekawy jestem czy i na jakim poziomie odbywaja sie ewentualne znieksztalcenia wplywajace na odbior przekazu.

   ____
   i dopiero teraz, jak juz mialem wysylac pojawil sie na mapce. Hajnan. jestem pewny, ze wczesniej go nie bylo. ani na obrazku powyzej, ani w rzeczywistosci, do ktorej przywyklem. strach zajrzec do lodowki.

   • Marek

    Z tym postrzeganiem to nieprawda. Można je zmienić tylko na pewien okres czasu, jeśli się kogoś zaimplantuje i przesyła sztuczny obraz do jego oczu. Tu mamy do czynienia ze stałą zmianą ścieżki czasowej, albo raczej z powrotem do właściwej.
    Obrazek z „drzewem”, który mi przesłała Marta miał mnie zabić. Zabił Martę. Nanowahadełko pokazuje mi, że ZABIŁEŚ JĄ TY, SZYMONIE NITECKI, szefuniu Mossadu w Polsce. Morderco, wykonawco wyroków na ponad 3500 ludzi.
    Myślisz, że się ścierwo uchowasz za tymi ścianami?
    Schron 684 m pod ABW w Krakowie, 9 najgorszych skurwysynów jakie w Polsce miały pracę w ABW, schron 64 m. kw. ma 1,5 cm ściany z Oftalium, nie do sforsowania bez użycia bomby wodorowej. Mają własne zasilanie, KTÓRE W TEJ CHWILI MY, AVATARZY NISZCZYMY. Energię po prostu przekierowujemy dla potrzebujących – ludzi osłabionych dzisiejszą nocą.
    Wyjścia też zostaną zasypane, udusicie się tam z tymi myślami. I wiedzcie, że pod sam koniec ściany z oftalium prysną jak papierek i wejdzie tam Opiekun Czarnej Dziury. Już czuć siarkę, będzie coraz to mocniejszy swąd. I ta cisza….

   • barbara

    Spójrz na starą mapę. Mam taką z 1964 r. Wszystko jest tak jak tutaj i wyspa Hajnan też. Zapomniało się albo sugestia. Nie sądzę, żeby mi na starym, prawdziwym papierze potrafili wprowadzić jakieś zmiany.Poszukajcie starych atlasów, nie posiłkujcie się cyfrową technologia.

    • Marek

     Na tym polega właśnie Efekt Mandeli. Zmiany obejmują wszystko, dokumenty, mapy… Z wyjątkiem naszej pamięci. Zresztą prawdopodobnie tylko my, w hologramach, będziemy pamiętać starą Ziemię.

  • Od dziecka fascynowałem się geografią, chemią ( xD ) i pisaniem opowiadań. Do dziś wiem co i gdzie się znajduje. Wyspa Hajnan była zawsze na swoim miejscu. Tajwan także. Marek, zasadne jest pytanie: uważałeś na lekcjach geografii w szkole? Ja wiem że ten przedmiot jest nudny jak flaki z olejem, i jedynie nieliczni coś z niego wynoszą, poza bólem głowy i dupy. Ale jakąś podstawową wiedzę jednak wypadałoby mieć.. To za komuny mogłeś nie wiedzieć, że np Madryt jest stolicą Hiszpanii, ale teraz mamy XXI wiek,,

 • Ika

  Marek, przebitki z minionej nocy (zapomniałam o tym wspomnieć). To nie był sen, to była wyrażna informacja. OCZYSZCZENIE PRZEZ OGIEŃ. I albo zostanie użyty literalnie, albo tak nas wk…..ą, że NASZ GNIEW ZAPŁONIE i ich spali …

  Ps. A przed chwilą się wk…..am, gdy przeczytałam wspomnienia na Fb:
  „W trakcie porodu pracownik sporządza wniosek do Sądu o pozbawienie praw rodzicielskich, kuratorka dzwoni, a Sąd wydaje szybki wyrok. Kiedy po raz pierwszy przykłada się maleństwo do piersi młodej kobiety, ona dowiaduje się, że matką już nie jest. Ze szpitala zostaje wypisana bez dziecka. Każą jej przychodzić do niemowlęcia na karmienie piersią jeszcze przez tydzień, po czym dziecko zostaje oddane do rodziny zastępczej. Opisane powyżej wydarzenia miały swe miejsce w …….(w mojej miejscowości).”

  • PANI GENERAŁOWA

   Gdy takie barbarzyństwo ma miejsce wowczas na odsiecz RODZINIE IDZIE CAŁA RODZINA DZIECKA OJCA I MATKI I NIE MA PRZELEWKI TO NIE GESTAPO W POLSCE TO TYLKO LEWACTWO ROZZUCHWALONE NIE BOJMY SIE DRANSTWA !

  • PANI GENERAŁOWA

   Gdy takie barbarzyństwo ma miejsce wowczas na odsiecz RODZINIE IDZIE CAŁA RODZINA DZIECKA OJCA I MATKI I NIE MA PRZELEWKI TO NIE GESTAPO W POLSCE TO TYLKO LEWACTWO ROZZUCHWALONE NIE BOJMY SIE DRANSTWA !

 • PUGOWSKI

  ♦️♦️♦️

  Od kilku tygodni Wenezuela, Iran i Rosja sprzedaja Chinom rope naftowa za ktora to Chinczycy placa wylacznie w JUANACH . Gwoli przypomnienia sam tylko Iran ma drugie co do wielkosci zasoby gazu ziemnego na swiecie i czwarte ropy naftowej. A w MSM -ach „europejskich“ czy „polskich“ kompletna cisza o tym przelomowym dla prymatu dolara – fakcie.

  ♦️♦️♦️

 • nina

  ———– UPIERAM się !!! przy MISTRZ i MAŁGORZATA –KTO JESZCZE ! nie oglądał, zbagatelizował -MUSI !!tą prawdę POZNAĆ !!
  ——————————-ZAPRASZAM PONOWNIE NA UCZTĘ, w każdym wymiarze.
  Wczoraj zapodałam MISTRZA i MAŁGORZATĘ. TWIERDZĘ,że dopiero dzisiaj dorośliśmy do tej Lektury a może prawdy ?. Ucztuj się człowieku słowem i obrazem prawdy ? nieprawdy ?. W słowach i obrazach odnajdziecie Pana Marka Podleckiego i samych siebie.

  cytując z pamięci słowa Jasnowidza Jackowskiego: one już mają moje ciało , już płaczą nad nim A JA W TYLU JUŻ CIEKAWYCH MIEJSCACH BYŁEM .
  ——————————–WIESZ ??? jak nie wiesz?!. https://www.youtube.com/watch?v=r1kfXBqUuq8

  • PUGOWSKI

   ♦️♦️♦️

   Wersja filmowa „Мастер и Маргарита» z 2005 roku ktora uchodzi za zdecydowanie najbardziej udana .
   Aktorzy – smietanka rosyjska tamtych lat, a muzyka – to piesn. Wersja pelna nie skrocona czyli prawie
   osiem (8) godzin uczty, w tym na balu u samego Pana Szatana.

   https://m.youtube.com/watch?v=sqIe84uQZIM

   ♦️♦️♦️

  • Mira

   Masz absolutną rację! To nasze postrzeganie – teraz rozszerzone dzięki pracy Marka i wielu innych, sprawia, ze odbieramy wszystko inaczej, możemy zobaczyć rzeczy, które wcześniej nie były widziane przez umysł.
   I stąd ten bełkot medialny o niczym – żeby zająć umysły jakąś papką i utrzymać status quo, które służy pasożytom. Pozbawieni świadomości, bo umysł nie dopuszcza „szalonych fantazji”, podtrzymujemy tę fikcyjną „rzeczywistość”, w której już mało kto może wytrzymać pod dyktando manipulatorów – jak mieszkańcy zoo.
   A ten film jest teraz zupełnie inny 🙂

 • mak

  Niestety, to lodowa wariatka zaczela i nastapil wysyp chamstwa.

  • Mira

   Tak więc najlepszym sposobem wydaje się ignorowanie chamstwa – w ten sposób nie dajemy mu pożywki.
   Ja zwyczajnie omijam te wypociny – one NIE ISTNIEJĄ w mojej świadomości.

 • Leszek

  picie wody z niewielką ilością sody bardzo polecam, najlepiej na czczo, i nie bezpośrednio przed jedzeniem, można nawet codziennie przez 2-3 tygodnie, rozrzedza krew, obniża ph zatrutego organizmu

 • Later

  Wysyłam Panu dobrą plazmę i ochronę, co do telefonów to dzisiaj po 14 dostałem telefon „w sprawie pracy” mam mieszane przeczucia czy to nie jest zasadzka, mam się stawić tam jutro o 6 rano

  • Marek

   Dziękuję! Nigdzie nie wychodźcie!!! Poza waszym miejscem zamieszkania ochrona jest bardzo cienka.
   Nanowahadełko pokazuje mi por. Tobiasz Uworski z ABW w Przemyślu. Tam mają centralę na Polskę, 78 tysięcy półżydów pod bronią. Wejście w budynku ABW, schron jest 894 m pod ziemią. Ma ok 690 hektarów, straszna ilość broni.

   • Prawda Objawiona we śnie

    I w tym oto momencie pozbawiasz człowieka szansy na pracę, nie wciskaj ludziom kitu, bo tylko im szkodzisz.

 • Marek

  Informacja dla cywilizacji Pekłowi z poziomu 1.
  Poszukiwani przez was mordercy i złodzieje są już na waszym poziomie. Szukać ich po identyfikacji plazmowej, podaję hexadecymalnie: B6A79ED – info od Duszy waszego Wszechświata

 • Leszek

  nie bardzo rozumiem,
  czy ten słoiczek z białkiem w torebce może być zamknięty przykrywką, czy musi być otwarty?

  • Marek

   Tak, zamknięty. Ale lepiej pójść na trawę i postać, albo do wanny z 1 torebką sody oczyszczonej. Białkiem usuwa się DOR w mieszkaniu, nie dodałem jednak że najpierw jest siebie dobrze oczyścić – właśnie kąpielą lub na trawie / glebie.
   Avatarzy, pomóżcie Leszkowi, bo też się naraża. Atak potrwa jeszcze góra 50 minut.

 • nina

  ————– Pan Adolf Kudliński –mówi ……….https://www.youtube.com/watch?v=ww4-ZMr2UK8

 • LEA

  Twoja matka TW Januszu powinna dzwonić po karetkę.

 • Turkus

  Jak wredną kanalią trzeba być, aby będąc z wizytą grzecznościową, ukraść wehikuł do przenoszenia się na coraz to wyższe poziomy… Tą kanalią mogą być tylko „karaluchy”. Zero skruchy… instynkt pasożytniczy.