Jak demaskować i likwidować klony

Wyglądają tak samo jak ludzie. Nowy typ nie wymaga zewnętrznych źródeł zasilania – mają tzw. „akumulatory panisatyczne” w pięciu miejscach ciała – mózg, serce, wątroba, nerki, jelita. Na zdjęciach rentgenowskich wyglądają bardzo podobnie, tylko dokładna analiza potrafi ich zdemaskować. Temperatura w.w. narządów jest o ok. 0,5 st C wyższa niż u człowieka, czyli to też nie może być kryterium. Na oczy nakładają specjalne szkła kontaktowe by wyglądały jak ludzkie (poprzednie klony miały czarne oczy).
Specjalistyczne urządzenia jak odbiorniki fal skalarnych z łatwością mogą dokonać detekcji z odległości do 200 m. Emitują bowiem 5 różnych częstotliwości, są nieco inne niż w poprzednich wersjach:

f1: 9060504030201 Hz
f2: 907958473 Hz
f3: 906040 Hz
f4: 89457 Hz
f5: 6907 

Można je też usunąć emiterami dającymi moc na klonie min. 8W/m.kw. o tych samych częstotliwościach lecz o przebiegu prostokątnym. Nanowahadełko podaje, że zaburzenie tylko jednej częstotliwości je niszczy, z tym że natężenie np. w przypadku f3 musi być 60 W/m.kw. Klony znikają pozostawiając ok 3 kg złomu. Można je też wypalić dezintegratorem, to jest chyba nawet bardziej skuteczne i działa nawet z satelity, ale energochłonne. Nawiasem mówiąc, ci „niepełnosprawni” w Sejmie, to są klony. Widać to nawet po ich zachowaniu. Możecie je usunąć z 50 m jednym nadajnikiem ultradźwiękowym 2 kW (dźwięk to niemalże fale skalarne).

Klon zamordowanej Joanny Smackiej. Typowe wzorki. Asia miała niebieskie oczy. (zdj.FB)

Jest kilka cech, które przeciętny człowiek może wyłapać:

 • mdły głos, brak intonacji jak u człowieka, czuje się brak emocji,
 • są kleptomanami – nie mogą się powstrzymać od kradzenia,
 • lubią zabawki,
 • pisząc tworzą różnego typu wzorki, nawet w postaci elektronicznej. Swoje zdjęcia zdobią różnymi pstrokaciznami,
 • tworzą swoją nową personifikację, tzn. zmieniają zdjęcia profilowe, nowy kolor włosów, makijaż – pachnie tandetą.
 • Są 60 razy silniejsze od człowieka! Nie masz szans w bezpośrednim starciu. Potrafią biegać z szybkością do 60 km na godz. Z Avatarami i innymi „starymi” duszami nie mają szans – zabijamy je z 40 metrów, jeśli nie mają zewnętrznego zasilania.

Jeśli dość długo znasz daną osobę to możesz zdemaskować klona pytając o szczegóły waszych relacji sprzed ponad 5 lat. Nie będzie ich pamiętał gdyż jego . jej pamięć ogranicza się do 3 lat i jest tylko połowiczna. Jest to tylko pamięć krótkotrwała, bowiem ta jest przechowywana w mózgu. Długotrwałą przechowuje dusza, a tej nie da się wyciągnąć żadnymi metodami. I nie będzie się dać – dusze, nawet młode, mają za dużą energię by mogły tego dokonać osoby fizyczne.

Nanowahadełko pokazuje mi, że na świecie jest ok. 2,5 mln takich klonów. Trzeba je jak najszybciej zniszczyć, bowiem sieją niezły zamęt. Tworzone są przez cztery urządzenia przesłane do nas przez żydów z wyższego wymiaru, ze ścieżki czasowej, w której oni istnieli. Jesteśmy już na innej ścieżce gdzie nie ma żydów, ale urządzenia pozostały. Urządzenia są w Polsce i Niemczech, po 2 szt. i można je zlokalizować z wysokości do 4 km po emisji tych właśnie fal skalarnych.

62 komentarze Jak demaskować i likwidować klony

 • Szkoda marnotrawić energię na niechęć czy obosieczną pogardę – przemieńmy ją na łagodną adorację…. Na planie rzeczywistym , Słowian nurtuje jak skutecznie wyzwolić się z okupacji talmudycznej i odbudować fundamenty nowej Lechii.

  I tu trzeba rozważnych mądrych działań i ogrom pozytywnej energii.

 • janusz

  Czy istnieją plany emiterów tych częstotliwości? Dzięki rozstawianiu takiego ustrojstwa można by skutecznie kontrolować strefę gdzie są ludzie a gdzie klony?

 • Luna

  Marek,
  Wyciągnij łaskawie moje wpisy z moderki, Nie wiem po co, ta moderacja. Przecież pisałeś, że tylko ,,wybrani” mają dostęp do bloga …

  • Ika

   Pisał również, że pożyteczni idioci… Nie wspomniał o pożytecznych idiotkach.

   Widzisz, ponownie wgramoliłam się na twój „wyższy” poziom. Tego ducha rozpoznaję na wylot… i bez znaczenia, jak się nazwiesz – luna, sun czy ………

   Za każdym razem, na twoje szczekanie, merdać ogonkiem nie będę. Szkoda czasu, mam ciekawsze zajęcia. Np. wieczorny spacer z moim cudownym przyjacielem.

   • Luna

    Ika,
    Na twój poziom z pewnością nie wskoczę … szkoda czasu by się zniżać … Gdyby Marek nie kasował moich komentarzy, inaczej byś ćwierkała … doskonale wiem, że nie masz nic do powiedzenia ( tylko frazesy), dlatego też unikasz odpowiedzi na zadane pytanie … szkoda, że twój rozum nie nadąża za twoją duszą, ale to pewnie wina przyspieszonych kursów nocnych …

    Monitor,
    Jeśli będziesz kasował moje wpisy… przestanę pisać … Enki nie da się przypisać klonom, a niektórym Avatarom potrzebna jest lekcja pokory … Wiem kim jestem …

 • Ika

  Luna, manipulantko, na wszelkie manipulacje jest wyczulona, jak cholera !

  Zadaj sobie trudu, manipulancie i przytocz kontekst mojej i Marka konwersacji z Vismayą.

 • Ika

  Korniszon, do Ciebie.

  Nabrałam szczerej chęci odpowiedzieć na Twoje pytanie. Uznałam je bowiem za niezwykle ważne.
  Czy wierzę w poprawność wskazań Marka ? Wymaga z mojej strony obszerniejszej odpowiedzi, a nie tylko – tak. Zrozumiałbyś wówczas, mam nadzieję, dlaczego …

  Podziękuj jednak Lunie, po przeczytaniu jej wpisu ręce mi opadły i odeszła mi chęć …

  Ps. Aczkolwiek nie wykluczam, że może odpowiem za jakiś czas.

  • Luna

   Ika,
   Ty znajdź sobie inne uzasadnienie, dla swojego – nie chce mi się … nie ładnie tak obarczać kogoś odpowiedzialnością i zwalać na niego winę, z powodu swojego lenistwa … nie bój się, aż tyle energii nie pochłania stukanie w klawisze, no chyba, że masz na myśli myślenie …

  • Luna

   Ika,
   Wprost nie mogę doczekać się, odpowiedzi na pytanie Korniszona. Nie daj nam długo czekać i racz zaszczycić swoimi przemyśleniami. Jako ,,stara” dusza, masz pewnie wiele ciekawych i pouczających danych do przekazania. Czekam z niecierpliwością …

 • Grzegorz

  Marku zarówno oryginał jak i jej rzekomy klon .Obie dla mnie są paskudnie brzydkie.A ty w takich się lubujesz?

 • Kali

  Skoro zwycięstwo to zostały jeszcze media i niedługo możemy wychodzić z matrix’a
  To tyle, czy jeszcze coś zostało?

 • Art

  Marku jak chronic swoje dzieci w tych czasach? Oczekuje drugiego dziecka. Pierwsze niedlugo do przedszkola idzie. Jestem bardzo nieufny a tam obce osoby beda sie moim dzieckiem zajmowac. Jak ograniczyc zagrozenie? Czy ja sam dam rade?

  • Marek

   Będziesz jeszcze miał kilkoro, nie martw się. Wszystko się zmieni. To co widzisz w mediach to czysta żydowska propaganda, nawet jak już żydów nie ma, to ludzie tam pracujący mają totalnie wytrzepane mózgi. Będą musieli się zająć czymś innym, najlepiej wywożeniem gówna, bo do tego chyba się tylko nadają.

 • Byk

  A co z Marta Jakubek? juz zrobili jej klona? ……

  • Marek

   Pisałem o tym chyba wczoraj. Ma 6 klonów i 3 typu z wyższego poziomu, bardzo trudny do odróżnienia i detekcji.

 • Benjamin_Netanjahu

  Zatem wypada wykrzyczeć na cały głos „Cześć i Chwała antysemitom Polin!!!”

 • Rina

  Ciekawe, co zrobi Aśka, jak się dowie, że publikujesz zdjęcia z fejsa bez jej zgody i na dodatek ją oczerniasz, oszołomie. Widziałam, jak pracuje to twoje nanowahadło. Sam nim machasz i ustawiasz łapę, gdzie ci wygodnie. Żenada.

  Rozumiem oczywiście, że znów nie przepuścisz mojego komentarza i będziesz wmawiał ludziom, że nie żyję? 🙂

  • Marek

   Sosulski, energia poszła. Jeśli ty ją ciąłeś po twarzy to czeka się to samo. A potem ćwiartowanie. Dusze nie żartują – to już nie moja sprawa, Asia tam zadziała odpowiednio.

  • Grzegorz

   Nie! Popko jest od Marka znacznie lepszy, ma wynik zanim wahadełko zdąży ruszyć.poszukajcie w yutube Jan Popko

 • Ania

  Coś dla wierzących w moc sprawczą pozytywnego myślenia.

  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/04/wyzwanie-28-dni.html

  Zacznij świadomie kreować swoje osobiste pole kwantowe. Oto dwie medytacje, które najlepiej robić codziennie. Pierwsza „Kreuj świadomie” najlepiej wykonywać codziennie rano przed rozpoczęciem dnia. Drugą zaś „Medytacja serca” wykonywać wieczorem przed zaśnięciem.

  Wskazówki:

  Podejdź do tego na luzie, baw się tym a nie „ pracuj”.
  Obserwuj zmiany ale nie oczekuj ich z niecierpliwością.
  Jeśli masz ochotę dziel się na grupie swoimi kreacjami, wątpliwościami, opowiadaj o tym co zmienia się w Twoim polu.
  Mówiąc osobiste pole kwantowe- mam na myśli rzeczywistość, którą tworzysz za pomocą swoich myśli- robisz to cały czas, teraz będziesz to robić świadomie.
  W miejscu gdzie mówię żebyś wstawił do pola te osoby, które chcesz aby tam były : * *Możesz pomyśleć o konkretnych osobach lub „ typie osób”- np. pogodnych ludzi, świadomych, życzliwych
  W miejscu dotyczącym marzenia wstaw to co jest Twoim osobistym pragnieniem. Możesz pomyśleć już dziś co to ma być.
  Każdego dnia możesz też wstawiać inną rzecz dotyczącą tego konkretnego dnia np. spotkanie z przyjacielem, owocny dzień w pracy czy co tylko sobie wymyślisz. Możesz też przez kilka dni stosować tę samą intencję. Bądź kreatywny!
  Jeśli opuścisz jakiś dzień, trudno, baw się dalej nie przerywaj, nie obwiniaj się.

  • Prusu

   To wszystko to trochę pierdolenie. Bawię się w takie coś od dawna i mimo samych pozytywnych myśli mam rozebrany cały kręgosłup. 33 lata 5 wylanych dyskow\przepuklina ledwie chodzę i mimo super miłych wibracji i pomaganiu innym wychodzi ze jestem kaleką. Myślę czy nie lepiej było by zło tłum standardowo ogniem i mieczem:) nie wpadajcie w blogostan jak w serialu V bo te istotki to wykorzystają. Kiedy należy się wkurwic to tak trzeba bo pasożydy nie patrzą czy wibrujesz miłością tylko cie zjedzą. Główną bronią niech będzie tarcza ale trzeba umiec nią przyjebac jak bronią kiedy trzeba

   • Mira

    Święta prawda, Prusu :)Te New-agowskie nauki to zwyczajnie mentalny bełkot. Jak długo już to trwa? I co mamy z tego? TRZEBA WRESZCIE ROZPOZNAĆ i zrobić z tym wszystkim porządek!

 • Anonim

  Cześć, jak z opryskami?
  Byłem dzisiaj w Grudziądzu, niebo czyste i naturalne chmury. Trojmiasto zachmurzene całkiem.
  Jak u Was?

 • Justyna11

  Panie Marku co tak właściwie znaczy określenie Avatar?

  • Marek

   Tłumaczyłem to jeszcze chyba w listopadzie. Postaram się umieścić na marginesie linki do artykułów wyjaśniających terminologię.
   W skrócie – nasze ciała są w innym wszechświecie, w wyższym wymiarze – dla naszego bezpieczeństwa, a my tu jesteśmy niemal doskonałymi klonami.

 • Ika

  W zasadzie miałam nie komentować… Po prostu, mam za sobą za dużo przeżyć i emocji, które im towarzyszyły przez ostatnie 11 godz. – nawet, jak na mnie.

  W żaden sposób nie neguję Twoich spostrzeżeń i obserwacji.
  Natomiast zjawisko jest szersze i długo trwające. Co w ogóle kobiety z siebie robią … ? Co determinuje kobiety do pogrubiania sobie ust, do trwałego poprawiania brwi ale tak, że … ręce opadają. One naprawdę nie widzą, że wyglądają po takiej zmianie żałośnie, postarzone, sztuczne.

  Rozumiem, jakieś delikatne, subtelne zmiany urody, które pasują do całości twarzy ale to, co od wielu lat robią np. moje koleżanki z sobą (z brwiami, z ustami) to jest jakiś złożony, głębszy problem w psychice. I masowe zjawisko, bo skala jest przeogromna !

  Nie wiem, czy uważają, że staną się w ten sposób atrakcyjniejsze, bardziej kochane …
  Wyglądają strasznie ale zostały masowo (umysł zbiorowy) przekonane, że … ślicznie !

  Jakiś czas temu na fb wystąpiła fala wklejania przez dorosłe kobiety własnych zdjęć z żenującymi łatkami graficznymi zajączków, myszek, różowych, czerwonych serduszek, ryjków, itp. Ulegała temu większość kobiet (nie, nie wszystkie).
  Ale ciekawe, że tendencję miały właśnie te, które wcześniej „zrobiły” sobie usta na „gwiazdę” i/albo okropne, beznadziejne brwi.

  Co ciekawsze, co autentycznie zaobserwowałam, to wraz ze zmianami – zachodzącymi w ich psychice i robienia z siebie sztucznych, napompowanych lalek – ulegał zmianie ich charakter na negatywny. Wzmacniał się ten czarny.

  Teraz oceniam to na typowe zjawisko nekrofilii. Niestety …

  • Ika

   Dodam po krótkiej analizie…

   To jest NIEDOWARTOŚCIOWANIE i głęboki, masowy (w umyśle zbiorowym) BRAK MIŁOŚCI !

   Tylko z taką osobą/osobami, kobietą/kobietami system może zrobić wszystko !
   To żałosne ZAMIENNIKI BRAKU MIŁOŚCI !

   Wypełniająca je PUSTKA (pustynia miłości) czyni całkowicie bezbronnym na procesy nekrofilne !

   POZBAWIONA MIŁOŚCI ludzkość (kobiety) i …klony.
   Pasuje ? Pasuje…

   • Franek

    Ika, popieram w 100%. O tym się nie mówi, a to zjawisko masowe. Degradacja ludzi, szczególnie kobiet postępuje. Masowe odmóżdżone, bezwstydne reklamy w TV i radio robią swoje. Tematy jeszcze dziesięć lat temu tabu dziś są na topie. Kobiety są chłonne i poniżają się bez zażenowania. Jest to zastanawiające, że można tak dawać sobą manipulować i zarazem poniżać się. Mam wrażenie, że właśnie przez niszczenie kobiety – niszczy się całą ludzkość.

    • Ika

     Dziękuję. Franku.
     Problem jest ogromny, bo w przekonaniu sztucznego „piękna” (nakładania na siebie wyolbrzymionych masek-nakładek) wspierają się wzajemnie kobiety. Bez względu na wykształcenie. Wszystkie zagubione, nie zastanawiające się nad własną głębią i potężnymi brakami… Nic nieświadomi mężczyżni jeszcze przytupują !

     Ps. I jeszcze raz zaznaczam, abym była dobrze zrozumiana, że makijaż „ze smakiem” dodaje piękna kobiecie. A krzykliwe brwi i pogrubione sztucznie usta czynią z niej coś potwornego.

  • Za bardzo to komplikujesz, to jest zwyczajne zidiocenie. Brak zajęcia, perspektyw, przesiadywanie godzinami przy internecie zamiast zwyczajnie zająć się swoim gospodarstwem.

   • Ika

    Złożyłeś mi życzenia. Spójrz na ich energię. Odbiła się ode mnie. I ciekawe, do kogo wróci ? Z tym, że wielokrotnie wzmocniona. Ile razy, już mnie nie interesuje.

    Ps.
    1. Trzeba było się uczyć, jak była na to pora. Zdobywanie wiedzy z różnych dziedzin(zwłaszcza tej niekonwencjonalnej) mnie fascynowało.

    2. Gdybym była małym dzieckiem, mógłbyś mnie „ustawiać”… Teraz troszkę za póżno. Ilość „gnoju” (negatywnej energii), który/ą przerobiłam przez lata liczy się co najmniej w megatonach, więc daruj sobie podobne teksty.

    A zaczęło się na studiach, 28 lat temu, gdy jeden z wykładowców z tytułem dr-a zaplanował, że … nigdy studiów nie skończę. Wściekłość do tego stopnia go roznosiła, że wparował do pokoju, w którym broniłam pracy magisterskiej i …wyrzucił mnie. Ludzie z roku, czekający na korytarzu, zamarli, bo pamiętali co wyprawiał ze mną przez okres studiów. Doktorkowi nie mieściło się w głowie, że młoda studentka może otwarcie wyrażać poglądy, które … jemu cholernie nie pasowały. Do pokoju wróciłam i pomimo syfu (negatywnej energii), który po sobie pozostawił próbując mi szkodzić, magisterkę obroniłam na 5 !

    To właśnie w okresie studiów zaczęły się ze mną dziać, nazwijmy to, dziwne rzeczy, a obecnie tylko składam te puzle do jednej, wielkiej, cudownej UKŁADANKI.

    Nazywam się UŚMIECH, wiesz… ?

 • Stanisław

  Tekst do pliku mp3 jako pomoc dla tych co mają problemy z czytaniem.

  https://zachowajto.pl/!ClSfjEAFVfBz/jak-demaskowac-i-likwidowac-klony-mp3

 • DAriuszES

  Danuta Anna Sharma – Ludzie kontra Klony 2018
  https://www.youtube.com/watch?v=-It2w-A-_JE

 • Turkus

  Nurtuje mnie taka sprawa… Po stworzeniu klona, trzeba go wprowadzić w dane środowisko. Powiedzmy, że mają wgraną pamięć krótkotrwałą i są na bank przekonani, że byli tu od zawsze. Mają nazwisko, imię, a jaki jest ich adres zamieszkania? Nie sądzę, że klon Joanny Smackiej mieszka w tej chwili w jej mieszkaniu. Bo gdyby tak było, to tylko patrzeć, jak nas wszystkich wymienią na klony.

  • Marek

   Klon nie ma świadomości. Steruje nim sztuczna inteligencja, którą dość trudno zdemaskować, ale da się. Nie obawiajcie się, maszynki do ich detekcji i eliminacji już są, klon Smackiej zniknie do wieczora.

   • Vismaya

    …. a jak Pani Smacka nie zniknie, to co zrobisz?
    Co ci takiego złego uczyniła?

    Marek, od kiedy przemieniłeś się w takiego anioła śmierci…?
    Pamiętaj, czym kto wojuje, od tego ginie.

   • fanklub MP

    Właśnie na tvn uwaga leci reportaż o chorym psychicznie,który wjechał w ludzi, 1 zabita,druga śpiączka .Ty też jesteś realnym zabójcą za kierownicą. Człowieku opamiętaj się i poddaj się leczeniu,bo narobisz nieszczęścia.

 • nina

  ————– PRZEBACZENIE
  Na wielu alternatywnych internetowych stronach pisze się o wzniesieniu, którego warunkiem jest przebaczenie. Rozmawiałam nawet z kimś ze środowiska alternatywnego przez dobrą chwilę na ten temat ,na koniec powiedział mi – tyle w Pani żalu NO ! NIE WIEM.
  Nie mogę mówić za innych, więc mówię za siebie : nie posiadam cech osoby zdolnej nienawidzić ale JEST we mnie ŻAL ,ogromny żal, do paru osób. I nie mam ochoty z nim walczyć. Jest to żal=oskarżenie z którym umrę. Jest to żal z gatunku PAMIĘCI O INNEJ OSOBIE , wybaczenie byłoby ZDRADĄ.
  Przypomina mi się Legenda o Zbóju Madeju. Czytam jakieś wschodnie mądrości, stwierdzam,że nie pasują do mnie. Nie tylko,że nie pasują, ale pozostawiają we mnie osad moralnego szantażu. Odrzucam w takim razie takie złote – jak w zapodanym teksie rady. Najwyżej się nie wzniosę.
  https://1.bp.blogspot.com/-WAdNXLJeYU8/WtMuAQSYu1I/AAAAAAAAUb8/_BlhuzWbDqICRiAYHbx0h1vxxF4qm9a4gCLcBGAs/s1600/16195001_1761577927503176_6367058453109511772_n.jpg

  • Mira

   Mam wrażenie, Nina, że zmagasz się z pewnym wzorcem narzuconym nam siłą głównie przez religie, zwłaszcza New Age, a serce/czucie generuje opór; domyślasz się chyba, o co w tym wszystkim idzie – podobnie jak z nadstawianiem drugiego policzka. A jak nie możesz, bo budzi się opór, masz poczucie winy, lub tez bycia kimś, kto nie zasługuje na wzniesienie….To wrogi człowiekowi program, który ma nas zatrzymać w uzależnieniach od tych wyszukanych filozofii. 🙂
   Tylko Twoje własne serce, własne odczucia są ważne! Jedyną Istotą, której „musisz” wybaczyć (czy też raczej zaakceptować :)) jesteś Ty sama – to moja najświeższa wiedza po uwolnieniu się od wrogich człowiekowi programów.
   Powodzenia 🙂

  • Ania

   Nie martw się.
   Przebaczenie jest procesem.
   Najłatwiej zachodzi i najszybciej jak już nie podlegasz złym wpływom twojego krzywdziciela ( umarł albo się wyprowadził, np.)
   Czasem skrzywdzenie jest tak duże, że jego skutki nadal trwają mimo nieobecności w naszym życiu krzywdziciela.Wtedy trzeba zastosować jakąś technikę ” rozmowy” z nim. Np. Krzesło z poduszką, do której mówisz głośno, co ci zrobił i jak go za to nienawidzisz i czego mu życzysz. Poduszka lub cokolwiek innego symbolizuje krzywdziciela.
   Można też napisać dosadny list i wysłać, albo lepiej nie wysyłać.
   Chodzi o to, aby uwolnić na zewnątrz uczucia negatywne związane z działalnością krzywdziciela.

   Natomiast ci wszyscy, którzy sugerują ci, że jest z tobą coś nie tak, że ” nie umiesz wybaczać ” też cię krzywdzą, bo wpędzają cię w poczucie winy.
   Wybaczenie pojawi się lub nie.
   Ale nie można czuć się winnym, że się nie pojawia i nie starać się wybaczać na siłę, zwłaszcza na zasadzie ” udawajmy, że to sie nie stało”.

   Najłatwiej wybaczyć po zadośćuczynieniu ze strony krzywdziciela, albo wyroku skazującym sądu. Chodzi o to, aby poniósł on konsekwencje swojego postępowania.
   Wtedy łatwiej ” zamknąć sprawę ” a z czasem pojawi się obojętność emocjonalna w stosunku do złych wydarzeń i wślad za nią wybaczenie i….. uwolnienie.

   Tak, wybaczając uwalniamy siebie, ale zmusić do tego samego siebie się nie da !

   Trzeba zastosować coś z tego, co napisałam powyżej.

  • tak przebaczyć ? ciężki temat, myślę w tym kontekście kategorie zrozumienia powinnismy stawiać w świetle gdy nam ktoś musiałby wybaczyć to chyba najlepszy probierz i skala odniesienia , bo musimy siebie postawić na lawie oskarżonych i przyjąć kryteria zgodnie z sumieniem , drugi aspekt to skala przestępstwa i wybaczenia , wszystko zaś co było pełną premedytacja raczej nie moze być być wybaczalne no chyba że nastąpi zadość uczynienie ale to i tak będzie kitem bo „co zasiejesz to zbierzesz „

 • Ela

  Poszukajcie na yotube wywiadów z P.Danutą Sharmą. Mowi o klonach ludzkich

 • Rodriguez55

  A co tu komentować. Same ciężko sprawdzalne dane; bez znajomości konkretnych osób czy bytów, czy umiejętności czytania z tego arcywątpliwego wahadła to zostaje ino enjoy the show.

 • ki

  Przychodzi mi, że klon działa w wyniku bardzo zaawansowanej technologii, często jest w nim jakiś fragment energii życiowej, albo coś pobranego z tej energii, ale to nie czysty duch. Wystarczy trochę posłusznej plazmy zasilanej maszyną, żeby klon działał i odstawiał szopki (media, polityka, celebryci i podobne klimaty).
  Różnica między klonem, a bytem z duchem polega m.in na oczach – te klona są bez iskry życiowej, a te kogoś z duchem mają iskrę życia, co zmysł ducha rozpozna. Poza tym sprawa emocji, klona to zdarta płyta programów, schematów, taki trybik. Zdjęcia celebrytów pokazują przeważnie wytrzeszczone zęby i gały bez iskry życia.

 • Turkus

  Marku, czy ten blog jest już czytany w świecie rzeczywistym? Sądząc po ilości komentarzy, mam wrażenie, jakby był jeszcze bardziej okrojony.

  • Marek

   Dociera tylko do 4% realu, głównie do naszych. Ale czytają go wszyscy Avatarzy. Niestety, boją się komentować.

   • Anonim

    A co tu komentować, same dane cieżko sprawdzalne, bez znajomości konkretnych osób czy bytów czy umiejętności czytania tego arcywątpliwego wahadła to co tu pisać. Ino zostaje indżoj de szoł.

   • Turkus

    Marku, boją się komentować? Czy istnieje zagrożenie, które nam jeszcze zagraża? Czy klony są sterowane przez kogoś i mogłyby kontynuować program po „karaluchach”?

   • Stanisław

    Może nie boją się komentować, co raczej nie rozumieją spraw o jakich piszesz i przez to są tylko jako obserwatorzy, którzy czekają na końcowy efekt.

  • Vismaya

   Jest czytelny na całym świecie… nic się w tej kwestii nie zmieniło …
   czytam go codziennie w Kanadzie… czytałam go w Meksyku nawet leząc na plaży przy słabym zasięgu Wi-fi …. aktualnie niezła to rozrywka na necie i dobrze działa na poprawienie humoru …. z drugiej strony przeraża kiedy widzi się ilość rosnących wśród nas bezmózgowców….

   jednak temu blogowi ubyło logicznie myślących komentujących, … bo tematyka nie z tego świata i wymieniła się kadra dyskutantów … ten blog jest obecnie w rękach głupoty …. czyli gromady pelikanów …..

   a kto ma więcej po kolei w głowie jest tu uśmiercany i zmieniany na klona 🙁 … ale głupotę połykają tylko pelikany…. szkoda, że Polacy mają jeszcze tak niskie pułapy świadomości, można im ożenić każdy kit …. i po co późnej zganiać na żydów, cyganów, muzułmanów… a nawet ojca Rydzyka – każdy cwaniak ustawia się w szeregu aby wykorzystać głupków. Tak było na świecie, jest i będzie… dopóki człowiek nie otworzy w sobie swojej wewnętrznej mądrości…. wówczas cwaniak straci swoje żerowisko.

   • Воланд

    ♦️♦️♦️

    No wiec jestem „bezmozgowcem“ , czlonkiem „grupy pelikanow“ bedacej w „rekach glupoty“ i mam wyjatkowo „niski pulap swiadomosci“ a do otworzenia „panivismajowej“ wewnetrznej madrosci nawet nie jestem zdolny. Kawalek gowna bezwartosciowego widac jestem. Taka karma czy inna „sharma“.
    „.. niech sie dzieje wola nieba, z nia sie zawsze zgodzic trzeba …“

    ♦️♦️♦️

   • „jednak temu blogowi ubyło logicznie myślących komentujących,” Vismaya gdzie umiejscowisz logikę ? logika to jawa czy sen ? czy wiesz że logika to niekończący się łańcuch wydarzeń i nastepstw powiedz mi co jest w tym świecie logiczne ? konteksty wybrane i zaakceptowane przez Ciebie ? Twoja wizja świata ,pamiętaj każdy obserwator ma swoja pozycje i miejsce obserwacji .

   • Ika

    Dobra, zadam sobie trudu (zużywa niepotrzebnie energię) i wgramolę się na twój (specjalnie z małej litery) „wyższy” poziom …
    I pogadamy, jak nekrofilny klon (ty) z biofilnym „klonem” (ja).

    Czy nie ty czasem wspominałaś o noszeniu kolorowych ubranek (różowych piżamek i niebieskich sukienek) ? TO OZNACZA DOKŁADNIE TO SAMO, CO „ROBIENIE” SOBIE SZTUCZNYCH BRWI I UST
    CZYLI … GŁÓD MIŁOŚCI I WSZECHOGARNIAJĄCĄ PUSTKĘ !!!

    Tymi ubrankami krzyczysz, klonie, że jesteś PUSTY W ŚRODKU.
    Podobnie, jak kobiety, które czynią z siebie twory sztuczne.
    Zrobiłaś sama z siebie klona (zabiłaś własne człowieczeństwo) i jeszcze czujesz się z tym dobrze … Oj, jak mi dobrze !

    Ps. I mówi ci to jedna z „najgłupszych” dusz. Zapytaj Marka, może ci powie (jak będzie to właściwe ujawnić), jak stara jest moja dusza …

    • Korniszon

     Ika, a ty oczywiście wierzysz w poprawność jego wskazań?

    • Luna

     Ika,
     Coś z tobą nie tak ?! Każdy może nosić takie ubrani jakie lubi … niebieskie, różowe czy żółte. Co ci do tego, co kto nosi ? Co ma wspólnego kolor noszonych ubrań ze sztucznymi brwiami, czy ustami ? Ogarnij się trochę i przestań dorabiać swoją ideologię, do postrzegania człowieczeństwa. Według ciebie, człowieczeństwo zależy od koloru czy rodzaju ubrania ?! Takie podejście rzeczywiście świadczy o ,,starości” twojej duszy …