Jak nie zostać dawcą organów.

No nie, powiedzą niektórzy, on namawia do nieetycznego postępowania, przecież dzięki dawcom organów uratowano życie tysięcy ludzi! Tak, owszem, ale czy w sytuacji gdy tzw. „śmierć mózgowa” jest często powodem do odłączenia pacjenta, także młodego?

Powodem do napisania tego artykułu jest to co się wydarzyło w ostatnich dniach z synem mojego znajomego. Zaraz po świętach dostał infekcji ucha. Ojciec zaaplikował mu 3 krople MMS, sądząc, że nie jest to nic groźnego. Od kilku lat stosuje zapper i MMS, w rodzinie praktycznie nikt nie choruje. Syn nie za bardzo się interesował, był zdrowy, nie używał MMS, więc skończyło się na jednej dawce. Na drugi dzień stracił nagle przytomność, zabrano go do szpitala – okazało się, że bakteria przeszła do mózgu. Podano mu serię antybiotyków, lekarze od samego początku byli sceptyczni czy można go będzie z tego wyciągnąć.

Ojciec do mnie zadzwonił dopiero przedwczoraj – po prawie 2 tygodniach. Lekarze zgodzili się na metody alternatywne, łącznie z zapperem MMS-em, ale dopiero wtedy gdy pojawił się obrzęk mózgu i zagrożenie „śmiercią mózgową”, a więc gdy sytuacja była „beznadziejna”. Po kilkukrotnym podaniu 5 kropli MMS pacjent zaczął się pocić! Ojciec twierdzi, że parametry życiowe były w normie. Lekarze jednak przestali podawać MMS, gdyż „poziom sodu się zwiększył, a to jest groźne dla mózgu”.
Jak to usłyszałem to niemal się zwaliłem z krzesła! Człowiek umiera, MMS zaczyna działać (pocenie się jest objawem reakcji układu immunologicznego), a oni boją się, że poziom sodu się zwiększył?

Uruchomiliśmy Quanteca, zasięgnąłem też ekspertyzy znajomego wizjonera Andrzeja Nikodemowicza. Quantec wykazał bardzo zły stan, nietolerancję histaminy i wiele innych problemów, z których lekarze jak przypuszczam, nie zdawali sobie sprawy. Ale nie pokazywał zagrożenia życia!
Andrzej natomiast napisał krótko: „Jego dusza już ma dość. Praktycznie schodzi. Powiem że coś wypiera jego duszę z ciała.
Po chwili dodał: „
Bakteria to skutek. Przyczyną jest głębsza. Zaraz go przyjmę na moment i zobaczymy. Już mam. Najbliższe 24 godziny będą przełomowe. Co mogłem to zostało zrobione.
Ponieważ pacjent ma 10-letniego syna zacząłem nalegać na Andrzeja by próbował przekonać duszę do powrotu. Odpisał: „
Bądźmy dobrej myśli. Intencja przyjęta. Ma szansę.Quantec pracował, pokazywał, że organizm się broni! Andrzej potwierdził: „Jest w tej chwili minimalna zmiana. Powiem że MAMY GO.

Nawiążę tu do podobnej sytuacji z moim ojcem, gdy umierał w maju 2015 – wtedy też dostałem informację od kilku osób, że dusza zdecydowała się na opuszczenie ciała i że nic nie można z tym zrobić. Irma wprost powiedziała, że „będzie jeszcze żył przez 2 tygodnie z kawałkiem” i że nie powinniśmy blokować jej odejścia. Ale Dorota i Anna twierdziły, że dusza się waha i reaguje na nasze prośby! Masowaliśmy kończyny i twarz zgodnie z zaleceniami prof. Jana Talara, parametry życiowe się poprawiły, Quantec pokazywał też poprawę. Ale mimo to ojciec zmarł, po 18 dniach… Ostatecznie Irma miała rację, choć kilka miesięcy później, jak żal po śmierci zmalał, dowiedziałem się, że go odłączono.

Tzw. „śmierć mózgowa” nie jest wyrokiem, na co dowodem są osiągnięcia prof. Jana Talara, który w swojej klinice w Bydgoszczy wyciągał z takiej „śmierci” ponad 90% pacjentów, w sumie ok. 1000 osób! Dla Talara skończyło się to nadmuchanymi procesami sądowymi i potępieniem w środowisku lekarskim. Teraz prowadzi własną mini-klinikę rehabilitacji niedaleko Iławy.

To co się działo z moim ojcem skłoniło mnie do bliższego zainteresowania się „śmiercią mózgową” czego efektem był film „Prof. Jan Talar i jego misja”:
Zob: https://www.youtube.com/watch?v=eeSF8bm_uXg
W filmie padły podejrzenia, że obecna definicja śmierci jest wygodna dla wielkiego przemysłu handlu narządami. 15 tys ludzi co roku umiera w szpitalach z tą właśnie diagnozą i od większości są pobierane narządy! Można zadać pytanie – kto tym handluje i kto na tym zarabia. Krocie! Na samej nerce można zarobić 100,000 zł! (zob: link). Większość ludzi nie wie, że narządy można pobrać od każdego, z wyjątkiem tylko tych, którzy osobiście zrobią to w Centralnym Rejestrze Sprzeciwów.

Zgodnie z ustawą z dnia 01 lipca 2005 pobrania komórek, tkanek i narządów ze zwłok ludzkich można dokonać, jeżeli osoba zmarła nie wyraziła za życia sprzeciwu zgłoszonego do Centralnego Rejestru Sprzeciwów. I jak się okazuje sprzeciw rodziny po śmierci pacjenta w szpitalu nie zmienia tej sytuacji!

„Sprzeciw należy zgłosić osobiście lub listownie w Centralnym Rejestrze Sprzeciwów w Centrum Organizacyjno- Koordynacyjnym ds. Transplantacji w Warszawie na formularzu, który można otrzymać w zakładach opieki zdrowotnej lub na stronie internetowej www.poltransplant.org.pl.
Po dokonaniu zgłoszenia w Centralnym Rejestrze Sprzeciwów, osoba zgłaszająca otrzyma listem poleconym potwierdzenie wpisu do Rejestru.
Sprzeciw jest skuteczny od daty wpisu do rejestru , która będzie uwidoczniona na potwierdzeniu.
Jeżeli formularz będzie źle wypełniony, sprzeciw nie zostanie zarejestrowany, o czym osoba zainteresowana zostanie powiadomiona listownie.
Moc prawną ma również noszone przy sobie własnoręcznie podpisane oświadczenie sprzeciwu lub oświadczenie ustne złożone w obecności dwóch świadków pisemnie przez nich potwierdzone.
W przypadku małoletniego lub innej osoby, która nie ma pełnej zdolności do czynności prawnych, sprzeciw może wyrazić za życia przedstawiciel ustawowy tej osoby. Małoletni powyżej lat 16 lub inne osoby, które nie mają pełnej zdolności do czynności prawnych, mogą same wyrazić sprzeciw.”

Za: http://www.poltransplant.org.pl/crs1.html

I tak, wracając do syna mojego znajomego, spanikowany ojciec zadzwonił do mnie: „oni go chcą zabić na narządy!”. „To niech pan zastrzeże, że rodzina sobie nie życzy, a on sam za życia wyrażał takie zdanie. Że jest religijny i nie życzy sobie kaleczenia ciała”. Kilka godzin po tym jak ojciec to powiedział lekarzom pacjent „zmarł”.

Niemal każdy z moich znajomych sądzi, że do pobierania organów jest potrzebna wcześniejsza zgoda danego człowieka lub jego po jego śmierci. Tak nie jest. Rodzina nie ma nic do powiedzenia, jeśli nie ma oświadczenia pacjenta. Przynajmniej tak wynika z powyższego tekstu na stronie poltransplant.org. Albo ja czegoś nie rozumiem?
Czy takie podejście i duże kwoty za jakie można sprzedać narządy nie sprzyjają indolencji lekarzy czy też wręcz decyzjom o odłączeniu pacjenta, szczególnie ze śmiercią mózgową? Dlaczego prof. Jan Talar jest tak tępiony przez swoje środowisko, dlaczego media milczą na ten temat, dlaczego mało kto wie o tym, że aby uniknąć pobrania narządów po śmierci potrzebne jest specjalne zgłoszenie?

Dopóki nie ureguluje się sprawy „śmierci mózgowej”, która jak udowodnił prof. Jan Talar nie jest śmiercią, dopóty zabijać się będzie w szpitalach żyjących pacjentów (bo tylko od takich można pobrać narządy!). Tzw. „śmierć mózgowa” na pewno jest zachętą dla handlarzy narządami. Doskonale wiemy jak przekupni są lekarze, że łakomią się na przysłowiową stówę za zwolnienie, a co dopiero jeśli ktoś im zaproponuje 20 tysięcy za odłączenie od systemu podtrzymywania życia?

Jedyną rzeczą optymistyczną w tym artykule jest ostatni przekaz jaki otrzymał Andrzej, już po śmierci pacjenta: „Jego dusza miała plan. Ten plan został zrealizowany. A nasza praca pomogła w tym aby spokojnie […] przeszedł do źródła miłości. Informacja z przestrzeni jego duszy jaką odbieram: to wielka ulga i wdzięczność tej duszy dla nas za pomoc w jej przeprowadzeniu.

182 komentarze Jak nie zostać dawcą organów.

 • Bartek Modny

  Trump to zwykły pro żydowski jełop, cymbał. Rozgrywka dotycząca losów świata nie jest zależna od Trumpa. Tak , jak CIA wykreowało Obamę na prezydenta, albo zrobiło z Wojtyły papieża, a potem ciemni z Watykanu zrobili z niego świętego. Tak samo są siły , które stoją za wyborem Trumpa na prezydenta, być może, że odmienne od tych, które rządziły wcześniej, ale Trump, to nie jakiś święty gral, choć pewnie będzie bardziej podatny na realizację pozytywnych planów, przeciwnie od Clinton. Trzeba oduczyć się szanować jakąkolwiek istniejącą obecnie władzę, czy świecką, czy religijną. Wszystko to są szumowiny realizujące plany ciemnych sił, albo mogący je realizować, kto tego nie dostrzega jet głupi. Będzie się kłaniał ciemnym bożkom. Dopóki ciemni będą rządzić, nie będzie inaczej.

 • greg2014

  Chcą kupić za nasze nieloty F-35……….

  http://news-for-you.pl/c/bz9e42j05u/x69ysn3awm/

 • baca

  Tak dla przypomnienia :

  III Wojna Światowa rozpocznie się w styczniu 2017?

  … Ale według naszych danych jeden z folderów dokumentów zawiera informacje dotyczące planów rozpoczęcia III Wojny Światowej. Jak na razie nie znamy żadnych szczegółów i detali. Jest tylko data jej rozpoczęcia. III Wojna Światowa powinna rozpocząć się w okresie pomiędzy 12 a 14 stycznia 2017 roku…

  • greg2014

   Kto tak stwierdził?
   Czyli do piątku?

   • revi

    Czyli w piątek 13 🙂

   • baca

    Wpis z Rosji na forum godlikeproductions

    Your present governors think that Russian are foolish.

    Now NATO collects tanks in Poland.
    Same time:
    a) the British do not bury their queen (the elite can’t lose time for funeral);
    b) Stephen Frand Cohen (the jew Stepan Kogan) said recently on national USA TV that NATO wanted to start a war with Russia 01/11/17 but changed its plan so as became scared in the last moment (once same poker trick worked when Hitler had cheated Stalin);
    c) Barack Obama made his last farewell speech (just to relax Russians military).

    So now we know exactly that the war will start in few days.
    Now is year of Monkey still. The motto of it is „the year of military cunning”.

    Tomorrow Russia will celebrate so called the Old New Year.
    NATO is sure that Russians will be drunk and they will start carefully planned invasion without serious resistance.
    But we are waiting for them and will destroy their plans completely. After it we will clean the Europe from the Zionists forces.

    Happy New Chinese Year. The Fire Cock will burn all plans of Russians enemies entirely. And we will build real Communism based on Justice and Christianity.

    • greg2014

     I będziemy budować prawdziwy komunizm oparty na sprawiedliwości i chrześcijaństwie==

     Z tą budowa komunizmu, bo ja wiem..?

   • baca

    wpisz :

    ww3-will-start-in-the-period-from-12-to-14-january-2017-wikileaks
    vikiliks-tretya-mirovaya-voyna-nachnetsya-v-period-s-12-po-14-yanvarya-2017-goda

    • P

     Jak sięgniesz w otchłanie internetu, zobaczysz że tych dat rozpoczęcia III WŚ już było trochę… A są też tacy co nawet mówią, że III WŚ już jest…

    • greg2014

     A są też tacy co nawet mówią, że III WŚ już jest…==

     Dzieje się, ale ponoć przed wstąpieniem Trumpa na tron
     mieli coś ‚wyczarować’, Pieczenik itd.
     Nie maja tu tyle sił, żeby uderzyć w Rosję, chyba że
     uderza z każdej strony, ale to zabawa w hipotezy.
     A cofka lotniskowców?..

    • P

     @greg, nie twierdzę, że nic się nie wydarzy. Sytuacja jest naprawdę napięta i nie mamy pojęcia co niektórzy planują (a może „wdrażają”). Skoro sprowadzają wojsko (a wiemy, że Rosja nie jest zagrożeniem) to raczej jest tego jakiś cel. Samo „odstraszanie” to chyba za mało…

     Ale jednocześnie uważam, że raczej nie wydarzy się nic w momencie, w którym tego właśnie wszyscy spodziewają się…

     BTW, nie wiem czy ktoś to wrzucał, ale ciekawa i mądra wypowiedź:

     „Marusik: Ameryka prowokuje Rosję do ataku na Polskę”
     – Ameryka prowokuje Rosję do ataku na Polskę – zdaniem europosła Michała Marusika w ten sposób należy odczytywać akcję rozmieszczania wojsk USA na terytorium Polski.
     https://www.youtube.com/watch?v=5jd7eDcXZ28

    • P

     a, jeszcze jedno. Na razie te wojska do nas jadą, nie wiemy tylko ile ich pozostało po wakacyjnych manewrach… Może nie ma ich wcale tak mało…

     W dodatku gdyby miało coś się zacząć, aby nie dopuścić Trumpa do urzędu, to raczej zrobiliby to już dawno… A tak do zostało raptem kilka dni, tydzień. Po tym co ostatnio wygaduje Trump, widać że „linia” będzie raczej zachowana. Może ewentualna prowokacja będzie miała na celu, że może Trump oficjalnie przyjmie kurs poprzedników… Widać, że jest marionetką systemu.

     Trudno wyczuć, bo jest sporo sprzecznych infomacji.
     A tutaj, Trump ma budowąc III świątynię w Jerozolimie…
     „Sanhedryn prosi Putina i Trumpa o zbudowanie III Świątyni w Jerozolimie”
     http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sanhedryn-prosi-putina-trumpa-o-zbudowanie-iii-swiatyni-jerozolimie-2016-11

    • greg2014

     Po tym co ostatnio wygaduje Trump, widać że „linia” będzie raczej zachowana.==

     Tak to można odczytać.

    • baca

     ad P „Marusik: Ameryka prowokuje Rosję do ataku na Polskę”
     ============

     Wątek na forum godlike

     ON THE WAY TO WW3 –
     BREAKING: KREMLIN SAYS U.S. MILITARY BUILD-UP IN POLAND IS A THREAT TO RUSSIA’S NATIONAL SECURITY!!!p.2473

     http://www.godlikeproductions.com/forum1/message2593184/pg2474

    • P

     No i jeszcze takie njusy, też nie świadczące o wojnie i wojennych nastrojach:

     „Podczas kiedy klakierzy ogrzewali się autorytetem starego lisa Kissingera, on wykiwał ich jak szczeniaków. Ostatnio przeszedł dyskretnie na stronę prezydenta elekta Donalda Trumpa i doradza mu teraz jak polepszyć relacje z Kremlem m.in. poprzez uznanie Krymu za integralną część Rosji”

     „Taktyczne przesunięcie Kissingera zapowiadało się już od kilku miesięcy. Pisaliśmy już, że na jesieni zeszłego roku Akademia Nauk w Moskwie dokooptowała Kissingera jako członka”

     „Aby było weselej, członkiem Akademi Nauk w Moskwie jest też były mentor Sikorskiego w MSZ Adam Rotfeld”

     http://monsieurb.neon24.pl/post/136329,kissinger-kiwnal-klakierow

     Oby tylko ta cała szopka nie była tworzona, aby RU-US skonfrontowały się „na niby” na polskiej (i sąsiadów) ziemi, a potem podzielili się łupem. 1/3 Polski – Niemcy, kawałek z Białorusią do Rosji, sporne powiaty wschodnie do Ukrainy (Galicja), a to co zostanie w środku nazywać się będzie Polską…
     Wszystko to pogmatwane jak diabli!

   • baca

    Poza tym pasuje do snów borysa39 :

    „… liczby : 4, 1, 3, 20 …
    … „wcześniej niż 20, wcześniej niż wszyscy oczekują”…
    … czego „koniec” ma być przed 20?…
    … i dlaczego „posłańcem” we śnie był Tusk?… ”

   • baca

    I jeszcze takie coś :
    dziwnym trafem PO odechciało się nagle blokować mównicę w sali sejmowej (nic nie osiągnęli) i zrezygnowali z blokady akurat dzisiaj?
    PIS też zawiesza obrady Sejmu na 2 tygodnie!

    • greg2014

     Też mi to lata pod czajnikiem, nagła zgoda baranów
     przy żłobie, nędzny teatrzyk dla gawiedzi.

    • Ania

     Ten małpi jazgot miał chyba odwracać uwagę od sprowadzania się obcych wojsk do naszych baz.
     Na razie się skończyło, to koniec jazgotu.

  • Xellos

   No i dlatego „całkowicie” „przypadkiem” kolejne „Adolfy Stalinowicze” (link poniżej) ogłosiły w dniach 9-15 stycznia „medytacje”

   https://www.monitor-polski.pl/andrzej-nikodemowicz-zaprasza-na-zbiorowe-medytacje-w-intencji-spokoju-ochrony-bezpieczenstwa-i-milosierdzia-9-do-15-stycznia-godz-2200-przez-17-minut/

   by za tym razem ta WYTĘSKNIONA przez zydków wojna WRESZCIE WYBUCHŁA

   NA PEWNO WYBUCHŁA dając im WYŁĄCZNĄ WŁADZĘ NAD PLANETĄ i życiem goim.

   A cała reszta czyli to smędzenie „o pokoju” to tylko LEP zwany MARCHEWKĄ by więcej FRAJERÓW WSPARŁO DEMONY (żydowskie aniołki) w ich „DZIELE” PODPALANIA ŚWIATA….. i OFIAROWYWANIU JEGO KRWAWEJ MIAZGI biblijnej nierządnicy maryi, znanej też jako aryman czy mateczka plemienia Dana

   • greg2014

    by za tym razem ta WYTĘSKNIONA przez zydków wojna WRESZCIE WYBUCHŁA==

    Próbują od Majdanu, cały czas cóś nie pasi..
    Az czołgi sprowadzili.
    W Syrii też porażka, a miało być tak piknie.

   • Ciekawyyy

    Tak Xellosie gość sugeruje ,,jestem spokojem” na wdechu https://youtu.be/6kEvy7MRNDY?t=480 a wiadomym że taka afirmacja zbiorowo puszczona w eter piątku trzynastego nasyci demony (żydowskie aniołki) co oczywistym zapoczątkuje wojnę karmiącą
    biblijną nierządnicę Aryman mateczkę plemienia Dana.

 • kk7qq

  Wirusy, bakterie zamknięte w elektrycznych nanowłóknach moga być rozpylane na uprawy — mówi Academia

  https://www.youtube.com/watch?v=2rOXurZdgAU

  Naukowcy z Izraela, Hiszpanii, USA i innych miejsc napisali prace o dodawaniu wirusow, bakterii, narkotykow i substancji chemicznych do nanowłókien elektrycznych , które moga być rozpylane na uprawy, wprowadzone do zaopatrzenia w wodę do uzdatniania wody, i będą używane jako dostarczanie lekarstw .

  Izraelscy akademicy wydaja się być najwidoczniej w to zamieszani .

  Dlaczego oni wybieraja E. coli i Staphylococcus do hermetyzacji w nanowłóknach ?
  Innymi wybranymi bakteriami był Rhizobium, który dodaje azot do gleby….

  (nie mam polotu i weny na dokladne tlumaczenie ) 😉

  • greg2014

   Dlaczego oni wybieraja E. coli i Staphylococcus do hermetyzacji w nanowłóknach ?”

   To się nigdy nie skończy..

 • greg2014

  Największa katastrofa nuklearna, Fukuszima stan na 2016

  Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 10:17

  Największa katastrofa nuklearna, Fukuszima stan na 2016, dokładka do jednego z największych genocydów w historii ludzkości
  Suma Fukuszim i prób atomowych: Uczeni: ponad 120 mln przypadków raka i ponad 60 mln zgonów przez opady radioaktywne, nie licząc poronień i martwych porodów — Profesor: “Straszne… To zbrodnia wojenna znacznie większa swą skalą niż jakakolwiek inna w historii ludzkości” (VIDEO) [Nie całkiem tak: np. zbrodnie wojenne dżihadu wymordowały od VII w. ok. 300 mln chrześcijan, a ilu z in. grup religijnych wzdłuż międzykontynentalnych tras dżihadu? Za to tempo genocydu nuklearnego jest wśród rekordowych ludobójstw w historii ludzkości: ż-wojny “z terrorem” zabijają średnio milion ludzi na rok (w samym Iraku ponad 6 mln ofiar cywilnych od 1990), przeważnie muzułmanów. Rozdmuchane przez ż-media “6 mln” ofiar Szoa blednie przy tym… — pb]

  https://piotrbein.wordpress.com/2017/01/09/najwieksza-katastrofa-nuklearna-fukuszima-stan-na-2016/

  http://enenews.com/like-plot-summer-horror-flick-all-along-western-canadian-coast-mussels-dying-bodies-swollen-tumors-unprecedented-mutations-allowing-cancer-spread-one-species-another-like-virus-scientists-beyond

  • matka

   Czy istnieje promieniowanie radioaktywne? Czy istnieje tylko do trzymania w szachu ludzkości i usprawiedliwiania wiecznych wojem i ludobójstw? Dlaczego po niespełna 70 latach życie w Nagasaki i Hiroszimie biegnie normalnym torem. Przecież teoretycznie te miasta powinny być, nie odbudowywane a zaorane. Przecież nikt nie ryzykował by życiem i zdrowiem swoim i swoich dzieci. A tymczasem rzesz ludzi odbudowały ruiny i mieszkają tam i żyją. Predzej uwierzę w bombę neutronową, która zabija ludzi a zostawia budynki.

   • greg2014

    Można zapytać np. kobiet, które ”leczono”
    jodem radioaktywnym.

   • greg2014

    Skutki mogą być mocno przejaskrawione, jak
    wszystkie ”prawdy objawione”.

   • Easy Rider

    No Nukes Were Dropped on Hiroshima and Nagasaki

    https://tabublog.com/2015/11/12/no-nukes-were-dropped-on-hiroshima-and-nagasaki-2/

    Zdjęcia z Hiroszimy i Nagasaki pokazują, że z tymi bombami atomowymi to może być rzeczywiście „Giant Hoax”, jak pisze autor bloga. Widać, że stoją wszystkie obiekty betonowe – budynki, mosty, nawet słupy telegraficzne i opalone kikuty drzew. A przecież fala uderzeniowa powinna wszystko to zmieść z powierzchni ziemi. Wygląda na to, że doszło do ataku dywanowego przy użyciu bomb zapalających (napalm?), w związku z czym spłonęły wszystkie domki wykonane z drewna czy kartonu, jakie tam budowano ze względu na trzęsienia ziemi, a obiekty mocniejsze pozostały. Próbą tego rodzaju ataku miało być zniszczenie Drezna – ludobójstwo nie uzasadnione przyczynami militarnymi, tak jak Hiroszima i Nagasaki.

    Wówczas i później – całe to zagrożenie atomowe służyło do utrzymywania ludzkości w strachu, cała tzw. zimna wojna była ustawką. Natomiast dzisiaj – być może istnieją bronie innego rodzaju, jak te, które zastosowano do zniszczenia WTC w czasie 9/11.

 • greg2014

  Trump o rosyjskich dokumentach: to fałszywe newsy. W pierwszym oficjalnym przemówieniu w 2017 roku zapowiedział szereg zmian

  – Mamy fatalne stosunki dyplomatyczne z Rosją, ale to ona może nam pomóc w walce z ISIS – powiedział Trump. Dodał również, że według niego „Rosja dokonała cyberataku na USA podczas wyborów, ale robiły to również inne państwa”.

  – Obamacare to porażka i totalna katastrofa – powiedział prezydent-elekt o systemie opieki zdrowotnej Baracka Obamy. Zapowiedział, że zastąpi go innym systemem.

  Na konferencji Donald Trump pokłócił się z dziennikarzami CNN i nie pozwolił im zadać pytania.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1038663,title,Pierwsze-oficjalne-przemowienie-Donalda-Trumpa-w-2017-roku,wid,18671339,wiadomosc.html

 • Peryskop

  Po 20.01.2017 może nastąpić kolejny etap Apokalipsy.

  A na razie do wróżb z fusów na suficie dochodzi zapowiedź Roberta Kennedy’ego Jr. – bratanka JFK – że Trump-elekt zasugerował mu – znanemu vaccino-sceptykowi – objęcie komisji d/s weryfikacji faktycznego bezpieczeństwa szczepionek.

  Pharma raczey trzęsie gaciami, bo to info Reuters przywalił gradem zapewnień, że szczepionki są cacy i cymes und wunderbar.

  Robert Kennedy Jr. says tapped by Trump to head vaccine safety review

  http://www.reuters.com/article/us-usa-trump-vaccines-idUSKBN14U2HK

  • greg2014

   Zaczyna być ciekawieee:

   1. US President-elect Donald Trump says he thinks Russia was behind hacking of Democratic National Committee
   2. Trump’s pick for U.S. secretary of state calls Russia a „danger”

   • P

    I jeszcze to:
    „Fałszywe nadzieje prysnęły…Trump odrzucił pomysł rewizji stosunków z Rosją. Putin powinien kochać Trumpa…”
    http://wolna-polska.pl/wiadomosci/putin-kochac-trumpa-2017-01

    ciekawsze fragmenty:
    „Klapki z oczu spadają. Całkowicie kontrolowany przez satanistyczny Chabad Lubavitch Trump jest wrogiem Rosji i nigdy przyjacielem nie będzie.Putin będzie posłusznie płynąć wyznaczonym przez USA torem interesów amerykańskich ale przed „Rosjanami” będzie on się dumnie puszył, że to on o wszystkim decyduje i przed nikim się nie ugina (jak do tej pory zwykle się to działo). Jednakże zakończenie będzie smutne…”

    „Amerykański prezydent-elekt Donald Trump odrzucił ideę ponownej przebudowy stosunków z Moskwą. Powiedział o tym w trakcie konferencji prasowej, która dostępna jest w nagraniu na YouTube. (https://youtu.be/fAkumy7_Pbc)”

    „„W sprawie Rosji nie będzie żadnego resetu, albo dojdziemy do wzajemnego zrozumienia albo nie„. (…) Dodał on także, że jeżeli relacje pomiędzy dwoma przywódcami ulegną pogorszeniu to będzie on dużo ostrzej odnosić się do Putina niż demokratka Hillary Clinton, jego przeciwniczka w czasie wyborów prezydenckich.”

    • greg2014

     No i wyszło żydło z worka?

    • greg2014

     D. Trump:

     -”Przypominam ponadto, że to nie Trump miał wygrać te wybory, ale Kilary Clinton i to ona oraz jej kampania wyborcza była zasilana pieniędzmi syjonistycznych szumowin. Stąd szok i niedowierzanie sponsorów, że pomimo przeświadczenia o zwycięstwie Clinton wygrał Trump. Przypominam także, że Kilary wykazała się doskonale podczas bandytyzmu USA w Libii i zabójstwie Kaddafiego, dlatego była gwarantem dalszej destabilizacji Bliskiego Wschodu. Światowi psychopaci także się mylą i popełniają błędy i tak jak w przypadku Brexitu przeliczyli się oraz identycznie stało się w przypadku wyboru Trumpa.
     Przypomnę, że nieodłączną cechą psychopatii jest myślenie życzeniowe, które nie ma żadnego związku z rzeczywistością i nastrojami zwykłych ludzi.
     Pamiętajmy, zatem że przejmowanie państw narodowych wraz z ich bankami, rabunek zasobów naturalnych, surowców tych krajów trwa niezmiennie od wielu dziesięcioleci i tzw. elity na przestrzeni tych lat nie napotykały większego oporu w przejmowaniu tego co sobie zamarzyły.

     Jest jednak jeden kraj, który nie daje sobie narzucić syjonistycznej uzdy, ten kraj to Rosja, stąd wściekłe, kłamliwe ataki całej Zachodniej prasy na Rosję i Putina.”

     https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/01/10/donald-trump-znienawidzili-go-za-dwa-slowa-america-first/comment-page-1/#comment-24688

    • Irol

     Bo to Trump@ jest czyli po naszemu „jewrejska” Trąba „jerychońska”. Co do Chabad to zwróćcie uwagę, ze Put-in tez się do nich umizguje. Czyli te wszystkie pogłoski o współpracy szabes-gojów mogą wcale nie być takimi humbugami jak nam się wydaje. Pytanie jest jedno: Czy lepiej, żeby rządzili banksterzy-syjoniści, czy gangsterzy-chabadowcy. W obu przypadkach ich celem jest zlikwidowanie życia na Ziemi.

    • greg2014

     W obu przypadkach ich celem jest zlikwidowanie życia na Ziemi.==

     To kogo będą kroić? 😉

 • Tomisław

  Bardzo ciekawy wywiad. SCENARIUSZ SACHAROWA – JAK ROSJANIE ZNISZCZĄ USA – 3. WOJNA ŚWIATOWA
  https://www.youtube.com/watch?v=oMv2oyL9A24

 • pall

  Co mowi Pismo swiete na temat duszy? nic nie mówi. Z Pisma Swietego mozna jasno wywnioskowac ze nie ma duszy. sam do tej pory nie moglem w to uwierzyc, ale tak jest. Nie ma zadnego czyscca, piekła i nieba

  • spoko

   Ty jesteś duszą !!!

   Tedy Pan Bóg stworzył był człowieka z prochu ziemie, a natchnął w oblicze
   jego tchnienie żywota, stał się tedy człowiek duszą żywiącą.
   Biblia Brzeska 1 Mojż 2,7

   Oto wszytki dusze moje są, a jako dusza ojcowa moja jest, tak i dusza
   synowa moja jest. Taż dusza, która zgrzeszy umrze.
   Biblia Brzeska Ez 18,4

   Lecz nie będziecie jedli mięsa z duszą jego, to jest z krwią jego.
   Biblia Warszawska I Mojż 9,4

   • pall

    Stworzył czlowieka z gliny ( prochu ziemi) i tchnał w niego dech zycia, czyli iskre zycia. A moze napisz co Jezus mowi o ponownym przyjsciu i ze wszyscy zmarli wstana zywi, na ostateczny sad. nie mozna tłumaczyc całego pisma swietego jednym zdaniem. Z całego Pisma swiete wskazuje jednoznacznie. człowiek nie posiada duszy ( ciało czyli glina idzie do ziemi, a duch zycia, czyli iskra do Boga

 • cudak

  To jak to jest? Człowiek używa MMS, nie szczepi się, używa zappera, pomagają mu wizjonerzy i i tak umiera? Widziałem 100 prezentacji ludzi tłumaczących, że współczesna medycyna to ściema i że są proste sposoby na wyleczenie autyzmu, raka, nawet AIDS. Sam już nie wiem co myśleć. Znajoma miała zapalenie ucha, poszła do lekarza, dostała antybiotyk i żyje. Mówiłem jej, że metodami alternatywnymi szybciej i taniej by się wyleczyła ale tearz już nie wiem. Może to wszystko bajki?

  • Ciekawyyy

   Antybiotyki nie są szkodliwe złe i nie były by gdyby ich bezkrytycznie nie nadużywano czy to z racji niewłaściwego doboru na dane dajmy na to zapalenie czy też masowego szpikowania przeróżnych artykułów spożywczych którymi się zajadamy na
   codzień.

  • Ania

   Jest zgodnie z filozofią Kubusia Puchatka : Niektóre przedmioty są okrągłe a niektóre nie.

 • Tomisław

  Ten świat to piekło,przepraszam jeśli kogoś urażę tak pisząc ale podzielę się z wami moim doświadczeniem,bo ja już tu byłem,byłem i doznałem tego piekła.
  Jakieś pół roku temu miałem nie wiem jak to nazwać ale podczas snu nie był to śnienie to było coś innego,stałem przed lustrem i widziałem innego człowieka,to uczucie,zdziwienie było tak głębokie że płakałem i nie dowierzałem że to JA,czułem siebie tu i w lustrze,wykonywałem świadome ruchy takie jak dotyk twarzy i wciąż nie mogłem się nasycić i uwierzyć że to JA mimo tego że cały czas czułem siebie tu i po drugiej stronie lustra(pamiętam dokładnie że mój mały synek który śpi razem z nami przebudzał mnie 3 razy i za każdym razem udawało mi się wrócić przed lustro bo tak bardzo tego pragnąłem )Człowiek którego widziałem,wiek +- 30, w lustrze miał bardzo zniszczoną sylwetkę,bardzo wychudzone ciało,łysą i poharataną głowę,pamiętam że gdy trochę zluzowałem i zaakceptowałem że to JA to nagle tło w lustrze zaczęło się zmieniać i widzę że jestem na pewno w niemieckim obozie koncentracyjnym nie wiem gdzie,ale stoimy w kolejce nadzy do numeracji,nie widziałem jakie były to numery ,wszystkich tam znam ,małe dzieci biegają obok nas,następnie golono nam głowy,nagle tło w lustrze znów się zmienia i stoję w domu też przed lustrem widzę pokój(wygląd pokoju,meble lata 40-60)moja mama z tego życia próbuje mi założyć,przymierzyć ciuchy ale wszystko na mnie wisi,nawet jakaś czapka mająca przykryć zniszczoną głowę nie chce się na niej trzymać a cały ten ubiór po to by pójść do kościoła i tu nagle budzik mnie obudził do pracy.
  A więc przeżyłem obóz mając 30 lat prawdopodobnie dożyłem lat 80tych w wieku +-68lat i znów tu wróciłem w roku 1983r.
  Dodam jeszcze raz że najgłębsze i najdłuższe doznanie z tego doświadczenia to było dotykanie twarzy w lustrze i przed lustrem to było bardzo emocjonalne,czułem siebie tu i tam że to Ja.
  Póżniej natrafiłem na wywiad z Michałem Papierskim na kanale porozmawiajmy tv.Michał opisuję jak był na atlantydzie.
  https://www.youtube.com/watch?v=6dJ930xtF8g

  • Monica

   Tomisław,obejrzyj tą sesję hipnotyczną

   https://www.youtube.com/watch?v=8dauKVTemyo

   • Tomisław

    Dzięki bardzo Monica,dziś wieczorem przestudiuję ten materiał.

   • Tomisław

    Monica ,wróciłem tu by jeszcze raz serdecznie Ci podziękować ,w tym filmiku dostałem wiele odpowiedzi i już wiem jak doszło do tego doświadczenia ,wglądu w poprzednie wcielenie,mianowicie jakiś rok temu zacząłem próbować autohipnozy przez yt. z Aurelianem Łasasowskim ,słuchawki na uszy i przed snem zaczynałem, wiele prób ale żadnych wizji nie doznałem ,coś robiłem żle ,po wielu nie udanych próbach przestałem ale nauczyłem się rozlużniać ciało i czasem to robiłem tak z nudy,bez hipnozy i teraz właśnie do mnie dotarło że to było właśnie to ,wgląd w przeszłość dzięki tym lekcjom tak o poprostu raz mi się udało.
    Wstawiam linki z autohipnozą Aureliana ,pozdrawiam
    Autohipnoza Podroz do poprzednich Zyc Aurelian Łasasowski
    https://www.youtube.com/watch?v=3fk6bxOQ474
    Hipnoza Podróż do Przyszłości Aurelian Łasasowski
    https://www.youtube.com/watch?v=EACUK8vrORM

    • greg2014

     Aurelian Łasasowski.

     Hmm…

    • Monica

     Tomisław prwopodobnie doświadczyłeś deja vu.

     „Déjà vu – w psychologii, poczucie powtórnego przebiegu wypadków”

     Radzę Ci jednak nie eksperymentować z autohipnozą ,czy nawet z hipnozą, bo tak naprawdę nie wiemy kim jest ten hipnotyzer Aurelian,czy inny. Jak nie masz problemów zdrowotnych,fizycznych ,czy psychicznych, to nie warto ryzykować,bo ktoś może wykorzystać twój stan rozlużnienia i się podpiąć do ciebie.

     Pozdrawiam 🙂

     PS.Mimo tych napomnień ,napiszę,że miałeś mega ciekawe przeżycie!

 • Ariel

  Pamiętam,że jakiś czas temu była taka akcja: w mediach,a w szczególności księża w kościołach nawoływali ludzi do składania deklaracji o chęci oddania swoich organów do przeszczepu w razie śmierci.Księża tłumaczyli,że nie ma większego uczynku miłosierdzia niż uratować komuś życie,a nasze organy i tak nie przydadzą nam się po śmierci w niebie.Nawet rozdawali takie formularze do wypełnienia.Więc ja to zrozumiałam tak,że trzeba wyrazić pisemną zgodę,a bez niej nie mogą pobrać.I nie zagłębiałam się więcej w ten temat. A tu takie oświecenie,no jestem w szoku.To po co niby te deklaracje mieliśmy składać,skoro bez nich też mogą pobierać? Chyba dla dezinformacji.

  • greg2014

   Chyba dla dezinformacji.==

   Jasne.

  • Easy Rider

   Stręczenie ludzi do oddawania organów „po śmierci” – to jedno z najbardziej haniebnych dokonań Krk, który w tym przypadku postępuje sprzecznie z własną tradycją, nakazującą traktować ciało człowieka jako sacrum. Bo oczywiście to nie jest żadne „po śmierci”, gdyż wtedy organ nie nadaje się do przeszczepu, lecz za życia. To w sumie niewiele odbiega od kanibalizmu, połączonego ze zbrodnią.

  • greg2014

   ja to zrozumiałam tak,że trzeba wyrazić pisemną zgodę,a bez niej nie mogą pobrać.”

   Odwrotnie trzeba wyrazić pisemną NIEZGODĘ!!

   JAKA SPRYTNA MANIPULACJA.
   Ale zostaje w świadomości, że nie podpisałem, to
   nic mi nie wytną..

 • maniek_Drugi

  …MANIFEST ŚLĘŻAŃSKI
  APEL DO NARODU POLSKIEGO

  Złowrogie siły na naszej planecie już wielokrotnie wykorzystywały całe narody, ich populacje do urzeczywistnienia swoich partykularnych interesów.
  Najlepszym tego przykładam są rzeczywiste przyczyny II wojny światowej, której pierwszym sprawca nie był urojony w głowie Adolf Hitler, ale finansujące go grupy wpływowych osób, i które jako sprawcy tego okrucieństwa po wojnie nigdy nie zostały pociągnięte do odpowiedzialności.
  Tylko od czasu zakończania II wojny światowej rząd amerykański obalał na naszej planecie kilkadziesiąt demokratycznie wybranych rządów w różnych krajach, ustanawiając w nich własne, marionetkowe władze, posłuszne ich dyrektywom.
  Taka polityka związana była najczęściej z niewolniczą eksploatacją całych narodów i z życiem małej liczy osób na koszt całych tych populacji.
  Z taką też sytuacją spotykamy się w obecnej Polsce. Żyjemy w kraju, który jest drenowany ze wszystkiego, co stanowi jakąkolwiek wartość. …

  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/12/04/manifest-slezanski/

  https://rodzimowierca.wordpress.com/2014/12/04/manifest-slezanski/#comment-186

  …skoncentrujmy-sie-na-nagłasnianiu…Manifestu_p. Jerzego_Truchlewskiego

  cyt…
  Zamanifestujmy naszą niezgodę na SPROWADZANIE WOJSK OKUPACYJNYCH DO POLSKI I PROWADZENIE POLITYKI ANTYPOLSKIEJ przez faszystowsko-chazarskie elity._______________________ Manifestacja odbędzie się w dniu 21.01.2017 r. o godz. 12.00 w Warszawie przed gmachem Sejmu.____________________________ Zamanifestujemy w sprawie pokoju dla Polski, Europy i świata. Zażądamy uwolnienia Mateusza Piskorskiego. Zażądamy uniewinnienia Piotra Rybaka. Przeciwstawimy się sępom wojny i władzy okupacyjnej w Polsce. Jeżeli będzie nas tylko garstka to też warto. Będziemy powtarzać naszą akcję do skutku aż będzie nas setki tysięcy a może i miliony. Na manifestacji utworzymy komitet zarządzający i dalszy program działania, który opublikujemy we wszystkich dostępnych nam mediach – w kraju i zagranicą.

  NIE DAJMY SIĘ UNICESTWIĆ LUDOBÓJCOM!!!

  http://www.gazetawarszawska.com/pugnae/5164-jerzy-truchlewski-wladza-okupacyjna-w-polsce-zalozyla-polakom-sznur-na-szyje

 • kk7qq

  Zanieczyszczenia powietrza spowodują epidemię?

  Zdaniem ekspertów zanieczyszczenia powietrza mogą wywołać epidemie chorób układu oddechowego, takich jak astma, alergia i przewlekła obturacyjna choroba płuc.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Zanieczyszczenia-powietrza-spowoduja-epidemie,wid,18671226,wiadomosc.html?ticaid=1186d5&_ticrsn=3

  Prof. Bolesław Samoliński – przewodniczący Rady Polityki Senioralnej – twierdzi, że to właśnie choroby układu oddechowego stanowią największe zagrożenie i wyzwanie zdrowotne.

  Choroby płuc co roku powodują zgon około 40 tys. tys. Polaków. Najwięcej zgonów powoduje rak płuca. Rocznie umiera na niego ponad 22 tys. rodaków. Na drugim miejscu jest przewlekła obturacyjna choroba płuc (15 tys. zgonów rocznie), a kolejne- astma (1,5 tys. zgonów).

  Z badań prof. Francine’a Ladena z Uniwersytetu Harvarda wynika, że na zgon z powodu raka płuca o 20 proc. bardziej narażeni są ludzie, którzy nigdy nie palili papierosów, ale mieszkają w rejonach o dużym zanieczyszczeniu atmosfery. Prof.Francine’a Ladena z Uniwersytetu Harvarda przeprowadziła badania, z których płynie jasny wniosek, że na raka płuc bardziej – bo o 20 proc. – narażone są osoby, które nigdy nie paliły papierosów, ale zamieszkują tereny o wysokim poziomie zanieczyszczeń atmosfery.
  —-
  Ostatni raport Europejskiej Agencji Środowiska (EEA) „Air quality in Europe – 2016”, głosi, że w Europie dochodzi rocznie do aż 467 tys. przedwczesnych zgonów związanych z zanieczyszczeniami powietrza. Najbardziej szkodliwy jest pył zawieszony PM10 i PM2.5. Są to mieszaniny cząsteczek organicznych i nieorganicznych, zawierające substancje toksyczne i węglowodory pierścieniowe. Pochodzą w większości ze spalania węgla i to właśnie one w 85 proc. występują na terenie dużych aglomeracji.

 • kk7qq

  Przeszczepione Wspomnienia 1/4

  Dwa dni po udanej operacji Debbie poprosiła męża, żeby koniecznie przyniósł jej do szpitala wyznaczone przysmaki. Mężczyzna zdziwił się nieco ich wyborem, lecz spełnił życzenie żony. Z czasem kobieta odkryła w sobie inne nowe zainteresowania, np. sztukami walki i muzyką rap. Deebie postanowiła się dowiedzieć, kto był dawcą przeszczepionej jej wątroby. Okazało się, że był nim młody czarnoskóry raper. W filmie naukowcy zastanawiają się, czy istnieje tajemnicze zjawisko tzw. pamięci komórkowej. Lekarze przedstawiają wiele przypadków zdających się potwierdzać tę teorię. Jeden z ciekawszych dotyczy blisko 50-letniego mężczyzny o prostych gustach i niewyszukanych upodobaniach, który po wszczepieniu serca tragicznie zmarłego skrzypka stał się nie tylko miłośnikiem muzyki klasycznej, ale także jej znawcą. Wygwizdywał bezbłędnie melodie nigdy niesłyszanych utworów.

  https://www.youtube.com/watch?v=fJMJuFXg33k&t=0s

  • Irol

   Serce ma własny niezależny od mózgu system nerwowy który własnie jest odpowiedzialny za nasze sympatie i antypatie. Zostało to opisane w książce „Kod Serca”.

   Co do dawania narządów to moim zdaniem samo dawanie jest dobre, w przypadku gdy narządy daruje się z własnej i nieprzymuszonej woli i do tego z miłością. W każdym przypadku, gdy pobrane narządy są zabrane siłą w wyniku morderstwa wtedy na bank nie będą działały zbyt długo. Będą najprawdopodobniej dążyły do śmierci komórkowej.

 • Pamiętam jak przed junią,prymas poleciał na zachód,skąd wrócił uspokojony,że
  można tam wejść,wbrew spostrzeżeniu Swiętego JPII,że to cywilizacja śmierci.
  Tak samo kk pod jego egidą ochoczo zaakceptował zbrodniczą praktykę
  transplantacji.”Widziałaś Pani kapłanów Pana,pokłon złożyli Zwierzęciu….”
  To fraza z Miasta Zakazanego na FREDROMAN.BLOGSPOT.COM

 • Tomisław

  Kanibale : Komorowski – chazarski kanibal / Rafał Gawroński
  https://www.youtube.com/watch?v=_bxC_t2WgG0

 • Tomisław

  Przeszczepy narządów=łamanie Praw Kosmosu
  https://www.youtube.com/watch?v=o_HaAky_asY

 • denuo

  Mix Kolonko Wydało się – PO CHCAŁO NAS SPRZEDAĆ Szokujące doniesienia na PO i PSL
  https://www.youtube.com/watch?v=oJ8QaQ_1JxQ

 • Bartek Modny

  Mistrzowie duchowi, uważają iż nie powinno się oddawać własnych organów. Tylko zaznaczam, że prawdziwi mistrzowie, nie jacyś święci katolicy, typu papież, czy inny.
  Powodem takiego postępowania jest to, że po śmierci dawcy, taki darowany organ żyje nadal w ciele biorcy, i jest cały czas związany energetycznie z dawcą, uniemożliwia to, duszy, która jest dawcą dalszy rozwój, musi czekać, aż wszystko, co należało kiedyś do niej obróci się w proch, czyli umrze i będzie uwolniona od ziemskich więzów.
  Nie wiem ile jest w tym prawdy, ale kwestia jest warta zbadania.

  • Admin

   Coś w tym jest, bo mój wujek miał przeszczep zastawek od świni i teraz w nocy nie chrapie, a kwiczy 🙂

  • Ciekawyyy

   (((( Mistrzowie duchowi, uważają iż nie powinno się oddawać własnych organów.))))
   Chciałem o tym wspomnieć lecz z obawy przed zarzutami o uezoterycznianie blogu zaniechałem.
   Ideałem było by gdyby dawstwo było zawsze świadomym osobistym wyborem bo jeśli jednak ktoś zdecyduje sie na ten krok to powinien mieć świadomość zakłóceń pośmiertnych procesów.

 • Vialacta

  Dziękuję Panie Adminie! Świetny przykład na to jak MMS ratuje życie.

 • Vialacta

  Panie Adminie, to jak to jest? Ludzie się nie szczepią, używają MMS, pomagają im wizjonerzy i stosują zappery i i tak umierają? Widziałem 1000 prelekcji, w których znawcy mówili jak wyleczyć raka i AIDS prostymi sposobami, że cała medycyna współczesna to ściema i oni wiedzą jak wyleczyć absolutnie wszystko a tutaj pisze Pan, że kogoś zabiły bakterie? Nie rozumiem. Moja znajoma miała zapalenie ucha, dostała od lekarza antybiotyk i żyje. Mówiłam jej, że jest naiwna, że MMS by ją wyleczył szybciej i taniej ale teraz sama już nie wiem.

  • Ciekawyyy

   Po dokonaniu zgłoszenia w Centralnym Rejestrze Sprzeciwów, osoba zgłaszająca otrzyma listem poleconym potwierdzenie wpisu do Rejestru.
   Sprzeciw jest skuteczny od daty wpisu do rejestru , która będzie uwidoczniona na potwierdzeniu.

   http://www.poltransplant.org.pl/crs1.html

   • Stanisław

    Cwaniaczki rozkręcający biznes przeszczepowy narzucili nam domniemaną zgodę ! Jaka urwa domniemana zgoda ?! Czyż tych co to prawo ustanowili, nie należałoby osądzić i skazać jako współwinnych zabójstw w imię ich chorego prawa ?

    • Easy Rider

     Oczywiście, jeśli już, to powinien być domniemany brak zgody, ale jak wtedy mógłby funkcjonować przemysł transplantologiczny?

     Nawiasem mówiąc, dlaczego tym wszystkim nie zajmą się tzw. obrońcy życia? Bo dla nich liczy się tylko „życie poczęte” – a później, to już można nawet wysyłać kapelanów, aby błogosławili mordowanie ludzi w Iraku, Afganistanie czy innym miejscu dokonywania USraelskich zbrodni.

 • Bon Ton

  Proszę Państwa. Kwestia transplantologii to jest bardzo niebezpieczna kwestia. Ludzi zabija się dla organów. Nauka kościoła mówi że można darować komuś tylko organy te które są w organiźmie podwójne, natomiast jeśli transplantuje się inne organy to jest już zabójstwo człowieka. Prof. Tadeusz Guz uważa że zbrodnie hitlerowskie to pikuś w porównaniu ze zbrodniami jakie miały miejsce po II-giej wojnie światowej w medycynie, chodzi o aborcję i transplantologię.

  kilka cytatów z wykładu Prof. Guza: „tylko podwójne organy można transplantować.” Dlaczego podwójne? (I do dzisiaj urząd kościoła nauczycielskiego uczy), bo w innym przypadku byłoby to zabójstwo. ‘w akcie transpatanlacji serca dzisiejsza medycyna dokonuje aktów zabójstwa” ‘bo musi być doskonale funkcjonujący organizm żeby móc zabrać żywe serce” „A jak długo mówimy o tym że jest żywe serce w organiźmie ludzkim? Tak dłudo jak druga zasada ontyczna i decydująca o życiu serca, jest obecna w organiźmie ludzkim, czyli dusza i duch.” od minuty 48 https://www.youtube.com/watch?v=8P0yjQvkQvw

  Dlatego proszę Państwa tak ważne jest abyśmy ustawowo chronili nasze życie „od momentu poczęcia do NATURALNEJ śmierci”. Czy uda nam sie przeforsować nową konstytucję? Bo na razie to pisowcy się cofnęli przed przegłosowaniem ustawy o ochronie życia od momentu poczęcia.

 • greg2014

  Ewa Błaszczyk: nie oddam swoich organów

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ewa-Blaszczyk-nie-oddam-swoich-organow,wid,16083106,wiadomosc.html

  KOmentarz:
  Tak się składa , że niejednokrotnie byłem świadkiem pobierania organów do przeszczepu. Człowieka w tym momencie traktuje się przedmiotowo , jak podręczny magazynek części zamiennych . Obrzydliwość , podtrzymuje się sztucznie działanie organizmu , żeby się „części” nie popsuły , a sępy krążą wokół . Najpierw przylatują Ci od ważniejszych organów , serce, nerki , wątroba , płuca. Potem wkracza naczyniowiec , bo jakaś żyłka czy tętniczka też się przyda. A może jeszcze się wykroi kilka kawałków skóry bo też się przydadzą. Rodzina zmarłego nie zobaczy że obdzieramy go ze skóry , bo przecież na pogrzebie będzie ubrany ślicznie w trumience . Kto nie widział jak się to robi niech się nie wypowiada , niech zamilknie i nie zabiera głosu w tej sprawie. Pani Ewo , jestem całym sercem po Pani stronie , a wy ignoranci nie mający pojęcia o czym mówicie idźcie komentować zdjęcia porozbieranych celebrytek.”

  • Xellos

   E tam,

   sępy krążą JESZCZE ZA ŻYCIA „dawcy” jak tylko będzie na tyle „przebiegły” że GDZIEKOLWIEK pozostawi swój PROFIL DNA….

   od tego momentu jest już tylko JESZCZE ŻYWYM REZERWUAREM CZĘŚCI ZAMIENNYCH dla nazi…

   i wystarczy tylko iż ma niefart mieć POTRZEBNY NARZĄD połączony z nietypowym (rzadkim) genotypem, iż ma niefart PROWADZIĆ ZDROWY TRYB ŻYCIA a ma 300% szansę iż go wyłowią z jakiegoś ścieku z dziwnymi bliznami na ciele i ubytkiem masy….

   czy wręcz bez śladu zniknie w LODÓWCE jakiegoś WOJSKOWEGO TRANSPORTU lecącego do „demokratycznego” szpitala z kraju nam „sojuszniczego”.

   Ile osób ostatnio jest porywanych w Polsce bo nazi od „medytacji” potrzebuje nowych serc, wątróbek, płucek czy nereczek?

   Cała masa….. doprawiona porywanymi dziećmi do ichnich pizzerni czy na mace….

   No ale niewolnicy potrafią tylko WŁASNĄ PIERSIĄ bronić swoich panów więc medytują nad ku pomyślności swojego dalszego niewolenia…..

   • Admin

    Po to im są potrzebne dane biometryczne w dowodach osobistych.

    • P

     Dowody biometryczne nie są takie niebezpieczne, bo zawierają stosunkowo niewiele danych, tj. linie papilarne i wzór siatkówki oka. Te cechy pozwalają zidentyfikować tożsamość obywatela, ale niewiele mówią o genach, DNA, parametrach krwi…

     Jak dla mnie o wiele groźniejsze jest wykonywanie badań genetycznych w firmach nieznanych, często zagranicznych. Na skrzynkę mailową przychodzą oferty od różnych dziwnych firm, zagranicznych, zachęcających do wykonywania różnych testów DNA, pod kątem wykrywania ewentualnych chorób, długości życia itp. Coś na zasadzie przeczytania horoskopu.

     Należy wypełnić formularz, a próbki wysłać gdzieś za granicę, nie za bardzo nawet wiadomo komu.
     Moim zdaniem to jest zagrożenie dla osób naiwnych. Wątpliwe, aby chodziło tu jedynie o zarobek na badaniach genetycznych, ale raczej obawiałbym się wyłudzenia informacji genetycznych i tworzenia bazy danych. Bazy, którą będzie można sprzedać z zyskiem, komuś kto znajdujące się w niej informacje będzie chciał wykorzystać we właściwym momencie… Gdzieś czytałem, że Isra#el tworzy takie bazy.

     Moim zdaniem tutaj należy zachować czujność. A jeśli ktoś chce takie badania wykonać, to tylko w kraju, w SPRAWDZONYCH laboratoriach i ANONIMOWO! Czyli próbki dostarczyć osobiście, nie podawać żadnych danych osobowych, a odbiór wyników tylko np. na hasło.

    • Peryskop

     P słusznie rzecze.

   • janusz

    Jako Narodowy Socjalista informuję, że jak to ująłeś „nazi” nie pobierają organów, bowiem nie mają wystarczająco silnej władzy. Jak skinheadowi ktoś kulkę wyjmie bez latania na psy to jest już bardzo rzadki sukces, a ideologia skinhead jest dla Białych na tyle humanitarna, że nie pozwala tknąć Białego. Organy biorą żydowskie parchy. Więcej garbatych nosów w Polsce to wszyscy skończymy jako „zwierzęta z ludzką twarzą”.

    • Irol

     Nazi to jest tytuł jewrejski i do jewrejstwa banksterskiego się odnosi, a nie do debili z wygoloną na glace fryzurą i butami ze skóry.

 • Xellos

  Więcej medytujcie, bardziej demony i ich judaistycznych pośredników wspierajcie a częściej i częściej będziecie doświadczać „wypierania” duszy…..

  bo przecież na tym miało polegać „porwanie kościoła”… o co się modlą teraz wszelacy „kapłani” wszelakich odżydowskich sodomizmów….

  o porwania, przejęcia, opętania,……. o NOWE CIAŁA dla BYTÓW z astrala jaki właśnie się zwalił do szeolu….. o NOWE CIAŁA dla bożków i aniołków biblijnego nazizma…. by dalej mogły one plugawić świat wojnami, gwałtami, zadawaniem cierpienia wszelakiemu żywemu.