Jak sprawdzić czy zapper działa

Ponieważ zgodnie z oczekiwaniem, agentura mocno zaatakowała bio-rezonatory Nunczako Jana Taratajcio, podaję dzisiaj prosty sposób na sprawdzenie czy działają. Nie potrzeba oscyloskopu, nie potrzeba nawet miernika.

Z ostatniej chwili. Poniżej cytuję e-mail podesłany mi przez Jana Taratajcio. Jest to dowód na to, że zappery Nunczako nie są żadną ściemą, jak to nam próbują wmówić „życzliwi” Polakom. Odnośnie rozbieżności w częstotliwościach z tym co podaje instrukcja, czekamy na wyjaśnienie od konstruktora. Ponieważ ja sam byłem konstruktorem urządzeń radiowych i nadajników, to spodziewałem się właśnie takich wyników.
Szanowny P. Janie, (…) przy okazji chcialbym prosic o wyjasnienie mi kwestii czestotliwosci pracy Zappera- z instrukcji wynika ze ten, ktory ja mam pracuje w trzech zakresach czestotliwosci od 70khz do 750khz. Nie wiem czy jest Pan osobiscie konstuktorem i wykonawca urzadzen ktore przechodza przez Pana rece, ja zawodowo zajmuje sie elektroniką zwiazaną z radiokomunikacją i pozwolilem sobie przy okazji wykonac proste pomiary, glownie ciekaw bylem wlasnie zakresow czestotliwosci, uzywam dosc precyzyjnego oscyloskopu HPackard. Wyniki jakie uzyskalem sa nastepujace : napiecie wyjsciowe 7Vpp , na zakresie pierwszym czas przebiegu to 55 mikrosekund co daje 18khz , na zakresie drugim czas 35 mikrosekund co daje 28,6khz i zakres trzeci czas 25 mikrosekund co daje czestotliwosc 40khz. Zaden z zakresow nie obejmuje wartosci podanych w instrukcji !! Nie mam pojecia czy to co wyszlo u mnie to przypadek czy wlasnie tak ma byc? Z opisu wynika ze wszystko to co ma byc zniszczone przez Zappera ma swoją czestotliwosc ktora wlasnie powinna byc emitowana przez urządzenie. Czy zatem moje wartosci sa prawidlowe? Uzywam Zappera dopiero od paru dni i mam wrazenie ze dziala on stymulujaco na moj organizm. Na blogach opisujacych Panskie urzadzenie jest sporo wypowiedzi ludzi, jest sporo tez roznych pytan, chwilami dosc szczegolowych czemu ja osobiscie sie nie dziwie. Z gory dziekuje za pare kolejnych słów i pozdrawiam

W zapperach, nie tylko Nunczako, jest prosty układ elektroniczny generujący falę sinusoidalną lub prostokątną. Sinusoidalna w przypadku zapperów eliminujących jeden rodzaj pasożyta, pracujących na jednej częstotliwości. Jan Taratajcio nie bawi się w ogóle w robienie takich zapperów, gdyż należało by najpierw ustalić jaki pasożyt żeruje w ciele człowieka. Jeśłi jest to bakteria w moczu, to nie jest problem z ustaleniem, ale jeśli jest to przywra we krwi (bardzo częsta) lub jaja tasiemca bąblowatego w mózgu (powodują m.in. padaczkę) to już trudniej. W pewnych przypadkach ustalenie pasożyta jest w ogóle niemożliwe bez sekcji zwłok, a przecież chodzi nam o ratowanie zdrowia, a nie badania umarlaków.

Dlatego też Jan Taratajcio wybrał generator fali prostokątnej, któa poprzez harmoniczne eliminuje większość drobnoustrojów. Nunczako 1-pasmowy emituje jedną częstotliwość ok. 30kHz, która jak zbadała dr Huldy Clark, jest optymalną, gdyż zakres harmonicznych sięga tak szeroko, że obejmuje niemalże wszystkie pasożyty. Co mozę być problemem to amplituda – szerokie pasmo oznacza mniejszą amplitudę, potrzebne jest więc dłuższe stosowanie. Dlatego zalecane jest 7 minut powtarzane 3 razy co 20-30 minut by wykonać jedną sesję.
Jan Taratajcio usprawnił ten model, dzieląc pasmo na 3 podzakresy, przez co wystarczy ok 2 minut w każdym zakresie by eliminować kolejno: bakterie i wirusy, pleśnie i grzyby oraz robaki i inne większe pasożyty (przepraszam jeśli coś ominąłem).

Jak więc zbadać czy zapper w ogóle działa?
Po pierwsze: polizać elektrody włączonego zappera. Jeśli działa, to będzie lekko szczypać. Można być pewnym, że zapper działa, ponieważ taki jest układ – jeśli już działa, to emituje falę prostokątną. W przypadku zappera 1-pasmowego to wszystko co należy sprawdzić. Jeśłi chodzi o 3-pasmowy, jest już gorzej. Należy sprawdzić, czy każda z pozycji przełącznika emituje fale o innej częstotliwości podstawowej.
Można to prosto sprawdzić  włączając radio na fale długie (lepiej) lub średnie. Przyłożyć jedną z elektrod do anteny – powinno wystarczyć zbliżenie jej. Po włączeniu zapppera dźwięk powinien się zmienić, mogą się pojawić odległe stacje na skutek interferencji harmonicznych. Jeśli się przełączy zapper na inną pozycję to te dźwięki się zmienią, ponieważ częstotliwość podstawowa zappera i harmonicznych też się zmieni.
Proste jak drut.

Mój zapper działa bez zarzutu, podobnie jak dwóch znajomych z Warszawy. Zappery działają i są już skutki ich działania. Pisałem już o tym, ale jeszcze raz wspomnę: moi rodzice wyranie młodnieją, nabierają energii, ojciec wychodzi z Parkinsona, nie dość, że wróciła mu władza w sparaliżowanej nodze, to ostatnio zaczął znów pisać (trzy miesiące temu nie mógł się podpisać nawet sygnaturą, na co mam dowody), a od kilku dni poprawił mu się węch. Jest to sprzeczne z tym jak rozwija się Parkinson – powinno być coraz gorzej, a jest coraz lepiej. Dodam, że zdiagnozowano go jako „parkinsonowca w zaawansowanym stadium”, co teraz wydaje się wręcz śmieszne. To co się dzieje z włosami moich rodziców, niedługo zostanie pokazane na zdjęciach. Dodatkowo, matka wyleczyła sobie bardzo szybko resztki półpaśca, którego miała w uchu i jej mocno dokuczał. Codzienni intensywnie używa zapper – sądzę, że to nie jest przypadek.

I co, mam nie promować zapperów Jana Taratajcio?

170 komentarzy Jak sprawdzić czy zapper działa

 • Fostel

  http://www.globalmarchagainstchemtrailsandgeoengineering.com/events.html

  Jutro globalny protest przeciw Chemtrails i Geoinżynierii. Na mapie ewentów brakuje Polski, nikt nie zorganizował. Podobnie było z GMO, w ostatnim dniu pojawił się Warszawski organizator.

  http://www.globalmarchagainstchemtrailsandgeoengineering.com/

  http://przetrwanie-prosperowanie.pl/swiatowy-marsz-czas-odzyskac-nasze-niebo/

  • monitorpolski

   A szkoda. Polska jest bardzo do tyłu z wiedzą. Może ktoś z was by się tym zajął.

   • Fostel

    Ciekawe czy ma to związek z ustawą o zgromadzeniach?
    Też dowiedzieliśmy się pół dnia wcześniej i nie dotrzemy na czas.
    Wielka szkoda.

 • Fostel

  http://www.globalmarchagainstchemtrailsandgeoengineering.com/events.html

  Jutro globalny protest przeciw Chemtrails i Geoinżynierii. Na mapie ewentów brakuje Polski, nikt nie zorganizował. Podobnie było z GMO, w ostatnim dniu pojawił się Warszawski organizator.

  http://www.globalmarchagainstchemtrailsandgeoengineering.com/

 • Kokosek665

  Witam, zamówiłem zappera 3-stopniowego, i chciałem, niestety już po czasie, dowiedzieć się jak realnie sprawdzić czy ten produkt jest zgodny z jego opisem. Kto mi pomoże?

  • monitorpolski

   Jest zgodny. Rozmawiałem dzisiaj z Janem – w wypowiedzi na jednym z filmiku podał częstotliwość graniczną drobnoustrojów, na które działa zapper, a nie poszczególnych pasm. Te oscylują wokół 30kHz, które ustaliła dr Huldy Clark o +-10kHz. A więc dokładnie tak jak to pomierzył elektronik.
   Jeśli jest coś inaczej w instrukcji, to Jan to poprawił w nowym wydaniu. Ja nie wiem co tam było, bo starej instrukcji nie mam.

 • szuwaxpl

  105 komentarz w ważnej sprawie – ZAPPER’a
  Nie pytałem o pozwolenie autora, ale ten odcinkowy komediodramat jest dobry na WEEKend 😀

  „Agentka specjalna, Dana Scally Gaja z blogowego Archiwum X na tropie zappera zapewniającego ludzkości nieśmiertelność.

  Znana ze swej dociekliwości Dana Scally Gaja wpadła na trop niezwykłego urządzenia zwanego „zapperem”, którego niewiarygodne możliwości były dotąd skrywane przed światem. Zaintrygowana doniesieniami blogosfery postanowiła sprawdzić to urządzenie na własnej skórze.

  Będąc doktorem medycyny niekonwencjonalnej oraz posiadaczką wiszących na ścianie dyplomów z olimpiad z fizyki i chemii ochoczo przystąpiła do badania niewiarygodnego urządzenia. Jako naukowiec twardo stąpający po ziemi nie dawała wiary doniesieniom TW (Towarzysza Wybrańca) Marka i spółki obawiając się, że stoi za tym blogowa konspiracja mająca na celu otumanienie blogosfery.

  Zważywszy na to, że jej zawodowy partner Mulder zakotwiczył w dennych obszarach świata podwodnego w poszukiwaniu podwodnych Trollo-ludków, zdana była wyłącznie na własne siły. Nie pierwszy to jednak raz, kiedy Mulder zamiast ją wspierać zaszywał się w otchłaniach oceanów poszukując zagubionego szóstego zmysłu zwanego przez niego błędnikiem. Wszak bez tego błędnika tracił równowagę i popadał w paranoję widząc wokół samych agento-trolli więc i Dana Scally Gaja zbytnio się nie przejmowała jego nieobecnością, tym bardziej, że od czasu do czasu podsyłał grypsowaną wiadomość iż świat podwodny jeszcze go nie pochłonął –w sensie fizycznym, bo w psychicznym stało się to już dawno temu.

  Dana Scally Gaja, kiedy w końcu weszła w posiadanie sławetnego zappera, z zacięciem naukowca przystąpiła do jego testowania. Zamawiając go wybrała jedną z trzech wersji, czyli zappera trzypasmowego, chociaż konstruktor-sprzedawca namawiał ją do zakupu generatora bio-zapper, ale z uwagi na brak przydomowego ogródka i kija do robienia dziur w ziemi –wszak nie mając poletka nie sadziła sadzonek –obstawała przy swoim wyborze.
  Konstruktor-sprzedawca nie odpuszczał i w swoim e-mailu podzielił się z nią tajemną wiedzą pisząc: „Podpowiem ci że najlepiej jak będziesz miała Bio, będziesz mogła nim doładowywać Aurę, bo jest to ogniwo Orgonalne Reicha. Dodatkowo dostałem pozwolenie na bicie pewnego znaku ukrywanego przed nami przez Iluminatti. Nazywa się Twarz Boga. W ten sposób wibracje “Złotej Proporcji” są wzmacniane kilkukrotnie, a to bezpośrednio usówa zabórzenia Aury jak Różdzki Horusa. Od tego momentu praktycznie zapper przestał być zapperem tylko generatorem Kosmicznej Radiacji. Poczytaj także o dr.Jan Pokrywka i Bajkalinie. W połączeniu z generatorem to broń prawie na wszystkie choroby.”
  Zadumała się nad powyższym tekstem i wcale nie z uwagi na bijące po oczach rażące błędy ortograficzne, bo nie tylko jej jest znane, że wielcy odkrywcy często są na bakier z ortografią. Przecież nie o ortografię tutaj chodziło, a o nieśmiertelność, czym zatem jest ortografia w obliczu nieśmiertelności?
  Jej zadumę i naukowy niepokój wywołało zdanie „Dodatkowo dostałem pozwolenie na bicie pewnego znaku ukrywanego przed nami przez Iluminatti. Nazywa się Twarz Boga.” Choć wychowana w rodzinie katolickiej nie była zbyt religijna –w potocznym tego słowa znaczeniu. Wierzyła w Boga, miała z Nim swoje relacje, ale mierziła ją cała ta otoczka wypracowana przez ludzi, którzy zawsze wiedzą, co Bóg ma na myśli i czego oczekuje od pojedynczego Kowalskiego. Zawsze uważała, że między nią a Bogiem nie powinno być pośredników, bo to jedynie zakłóca komunikację. Pomyślała, że pomimo pół wieku jej relacji z Bogiem nigdy nie było jej dane ujrzeć „Twarzy Boga”, a tutaj znalazł się ktoś, kto nie tylko daje jej taką możliwość, ale nawet uwieczni ową twarz. Popijając zimną już herbatę utkwiła wzrok w słowie „pozwolenie”. Po raz kolejny czytała zwrot „dostałem pozwolenie” starając się zrozumieć jego sens. Semantyka słów była zrozumiała, ale rodziły się pytania, które stały za tymi niedopowiedzeniami. Od kogo dostał pozwolenie? Od Boga? Czy to pozwolenie jest ustne, czy na piśmie? W jakim języku przemówił Bóg? Odesłanie do lek. med. J. Pokrywki oraz „Bajkaliny” też ją zastanowiło, bo nie kto inny, jak ona próbowała już kilka miesięcy temu zainteresować blogosferę „Tarczycą bajkalską” i panem Pokrywką i nie kto inny, jak TW Marek ośmieszył i pana Pokrywkę i „Bajkalinę”.
  Czym dłużej myślała, tym więcej rodziło się pytań więc uznała, że nie jest specjalistką od tego rodzaju „mocy” więc bezpieczniej będzie skoncentrować się na obszarach jej znanych więc ostatecznie zamówiła zappera trzypasmowego i nim postanowiła zając się w sposób naukowy.
  Kiedy okazało się, że nadesłany zapper zawiera instrukcję do zappera jednopasmowego i ni słowa o zakresie częstotliwości na poszczególnych pasmach postanowiła przekazać go w ręce fachowca uzbrojonego w odpowiednie przyrządy, który da jej odpowiedź na nurtujące ją pytanie: czy ten zapper jest tym zapperem, który jej oferowano przed zakupem?
  Później sprawy potoczyły się już szybko. Do akcji wkroczył TW Marek, który jako uczestnik zapperowego przedsięwzięcia nie mógł pozwolić, aby jakaś tam agentka –nawet specjalna –bruździła jemu w jego kwitnąco zapowiadającym się interesie. Takim się nie przepuszcza i nie odpuszcza. Interes wszak rzecz święta, a mamona może zapewnić nieśmiertelność i godne życie wieczne. TW Marek znanymi i od lat przerabianymi sposobami przystąpił do unicestwienia agentki specjalnej poprzez ośmieszenie jej na forum blogowym, przypinając wiele łatek, które miały zastąpić argumenty.
  Kiedy Dana Scally Gaja nie odpuszczała postanowił umieścić wstępniaka, który zamknie usta nie tylko jej, ale wszystkim innym, u których zaczęła kiełkować niepewność, co do reklamowanego zappera.
  Dana Scally Gaja zasiadła do jego czytania z nieukrywaną ciekawością. Miała nadzieję, że może w końcu dowie się od konstruktora-sprzedawcy, jak sprawy mają się naprawdę, czyli jakie są owe parametry. Tytuł wstępniaka „„Jak sprawdzić czy zapper działa” nie pozostawiał wątpliwości, że zagadka zostanie szybko rozwikłana i to przez samego konstruktora-sprzedawcę. Szybko jednak rozczarowała się i to podwójnie. Po pierwsze autorem wstępniaka okazał się być TW Marek, a nie konstruktor-sprzedawca, a po drugie na zasadnicze pytanie „jak sprawdzić, czy zapper działa” dowiedziała się, że … organoleptycznie!
  Ta metoda miała prawo powalić nawet agentkę specjalną z dwoma wiszącymi na ścianie dyplomami oraz zawodowym doświadczeniem medycznym i życiowym. Czego to dowiedziała się i co tak mocno odcisnęło się na matrycy jej naukowego umysłu?
  „LIZANKO DOBRE NA WSZYSTKO” -Nowy patent Podleckiego
  Szanowny Czytelniku, przy każdym „lizaniu”:
  -loda
  – zappera
  -i wszelakich urządzeń elektrycznych
  ZAWSZE PAMIĘTAJ o prawach autorskich Marka Podleckiego i wniesieniu stosownej opłaty z tego tytułu. „Lizanie” to dużo więcej niż do tej pory sądzono.
  Agentka specjalna poczuła się niczym gimnazjalistka, a może i gorzej, bo jak to możliwe, że ona nigdy nie wpadła na tak proste rozwiązanie? A wystarczyło zastosować –jak to uczynił TW Marek –Brzytwę Ockhama. Nadto dowiedziała się, że padła ofiarą prowokacji, czego TW Marek nie tylko nie ukrywa, ale nawet szczyci się tym pisząc: „Teraz powiem wam, że tak miało być, zostali sprowokowani.” Ale dlaczego o niej pisze w liczbie mnogiej? Przecież tylko ona podjęła się sprawdzenia zappera.
  TW Marek w ramach wyjaśnienia niedouczonym –w tym agentce specjalnej –sposobu, w jaki należy sprawdzić działanie urządzenia zalecił „polizać elektrody włączonego zappera. Jeśli działa, to będzie lekko szczypać. Można być pewnym, że zapper działa, ponieważ taki jest układ – jeśli już działa, to emituje falę prostokątną. W przypadku zappera 1-pasmowego to wszystko co należy sprawdzić.
  Genialne! –pomyślała zawstydzona Dana Scally Gaja. Sprawdzamy organoleptycznie przy użyciu zmysłu dotyku języka. Podlecki powinien tą metodę natychmiast opatentować! Po co ludzie wydają kasę na jakieś mierniki, jak wystarczy własny język? Teraz poprzez „liźnięcie” będziemy nie tylko odczulać się (alergia), jak proponuje nadworny ekspert od GNM @od z monitorowego bloga, ale nawet sprawdzać parametry wszystkich urządzeń elektrycznych. Jak zacznie szwankować alternator w samochodzie, to wystarczy „polizać języczkiem” (@Monitorpolski) i wszystko jest już jasne.
  Dla niedowiarków dopytujących o inne metody dodaje, że nie jest to potrzebne, bo „Układ jest sprawdzony i działa. Napisałem dlaczego działa, czytaj uważnie – mam dowody na jego pozytywne działanie. Układ się nie zmienia, więc niby dlaczego należało by każdy zapper badać oscyloskopem? Jeśłi działa na język i radio to działa w 100%.”
  TW Marek ma jednak pewne wątpliwości, co do zappera trzypasmowego, ale i w tym przypadku ma genialne rozwiązanie, gdyby „jężyk” był zbyt mało czuły, to „Jeśli chodzi o 3-pasmowy, jest już gorzej. Należy sprawdzić, czy każda z pozycji przełącznika emituje fale o innej częstotliwości podstawowej. Można to prosto sprawdzić włączając radio na fale długie (lepiej) lub średnie. Przyłożyć jedną z elektrod do anteny – powinno wystarczyć zbliżenie jej. Po włączeniu zapppera dźwięk powinien się zmienić, mogą się pojawić odległe stacje na skutek interferencji harmonicznych. Jeśli się przełączy zapper na inną pozycję to te dźwięki się zmienią, ponieważ częstotliwość podstawowa zappera i harmonicznych też się zmieni.”
  „Proste jak drut” dodaje TW Marek. Ale, czy każdy „drut” jest prosty? Agentka specjalna widziała różne „druty” i choć badała je organoleptycznie wyłącznie za pomocą zmysłu wzroku, to nie zawsze były proste. Może gdyby użyła zmysłu dotyku dowiedziałaby się więcej, ale przecież nie znała jeszcze patentu Podleckiego i nawet nie przyszło jej do głowy, że jej zacny „języczek” może być wykorzystany także w takim celu. Po raz kolejny zawstydziła się swoją niewiedzą i czym prędzej zdjęła wiszące na ścianie dyplomy, które w tym momencie były dowodem jedynie jej nieuctwa. Zawstydzona i zasmucona wpatrywała się raz w puste miejsce na ścianie powstałe po zdjęciu dyplomów, raz w ekran monitora. Zastygła w bezruchu i statyczności intelektualnej. Całe lata zdobywania wiedzy, doświadczenia rozsypały się, jak domek z kart. Tyle lat –pomyślała –a wystarczyła chwilę, aby to wszystko zamieniło się w gruz …

  I wtedy dojrzała na ekranie …
  Podskoczyła na fotelu i czym prędzej oddała się lekturze …

  Ale o tym, co przeczytała agentka specjalna Dana Scally Gaja dowiemy się nieco później 🙂 „

  • od

   @jak proponuje nadworny ekspert od GNM @od…

   Dobre, dobre – dzięki za uznanie 😉

   Nie sądziłam, iż jestem tak znaczącą postacią,
   że dostąpię zaszczytu wystąpienia w tak „znamienitym”
   opowiadniu-bajaniu-gajaniu-niu-niu-niu… samego @szuwaxpl’a.

   Trochę to wszystko długie, więc siłą rzeczy trzeba było tekst omieść tylko wzrokiem, ale to, co najważniejsze, czyli siebie wyłapałam ! 😉

   Gratuluję talentu i pracowitości !

   Pozdrawiam 🙂

  • Ciekawyyy

   Mocna satyra hłe hłe – działa nie mniej wydajnie niż zapper
   w końcu śmiech to zdrowie. Osiem gwiazdek w skali.

  • nemo

   Świetne streszczenie, jeśli można tak interaktywnie, to drugi odcinek może nie: „Podskoczyła na fotelu i czym prędzej oddała się lekturze … ” a

   Podskoczyła na fotelu i czym prędzej oddała się (stukaniu w) klawiaturze…

   Przydało by się naświetlenie stanowiska Scally Gai na @maślankowym rozwolnieniu, tzn.porwaniu,czy wygnaniu a może ukrywaniu…

  • grypka świńska

   Szanowny panie szuwaxpl! Uprzejmie przypominam, ze ten blog to nie magiel. Czy wobec tego bylby pan laskaw oszczedzic nam tu takich komentarzy? Ciagle nie potrafie zrozumiec dlaczego Myslaca Gaja tak ochoczo zaczela sie mscic na panu Janie Taratajcio. Ma zal do Marka – niech nie wchodzi na ten blog. Co jej zawinil Jan, z ktorym tak przyjacielsko korespondowala? Czy teraz bedzie pan codziennie raczyl nas jej analizami? Takze na temat wszelkiej dzialalnosci pana Jana, ktorego komentarze w miedzy czasie posciagala z innego forum? Dajmy sobie z tym spokoj, bardzo pana prosze. Kto chce niechze sie leczy Nunczakami a kto nie chce niech nie kupuje. I tyle. Dajcie spokoj czlowiekowi, ktory naprawde chce pomagac chorym ludziom.

   • szuwaxpl

    Szanowny panie Piotrze – uważałem, że stoi pan po stronie prawdy?!
    Dodam, że znam wszelkie jej odmiany serwowane przez ks. prof. Tischnera :
    Są w życiu tylko trzy prawdy:
    święta prawda, tysz prawda i gówno prawda.

    W życiu bywają takie chwile, że trzeba się określić – po której stronie jesteśmy!?

    • grypka świńska

     Szanowny panie szuwaxpl! Uprzejmie informuje, ze bazujac na moim swinskim nicku, pomylil mnie pan z Piotrem Beinem z Grypa666 🙂
     Jakkolwiek porownanie z Piotrem Beinem bardzo mi pochlebia oprocz szacunku i sympatii do niego nic wiecej mnie z nim nie laczy. A juz napewno nie wspolne nazwisko.
     Pozdrawiam

     PS. Kardynal Stefan Wyszynski pouczal wiernych by „…nie upodlali sie w drodze do poszukiwania ich prawdy”
     Klaniam sie

    • szuwaxpl

     Przepraszam za pomyłkę. Faktycznie tak myślałem.

     Posłużę się cytatem, który bardzo oddaje ducha naszej wymiany poglądów.

     „Jedna z najokrutniejszych lekcji życia (oraz śmierci): To, co się liczy dla nas, nie musi się liczyć dla innych, nawet jeżeli jesteśmy sobie bliscy. Inni niekoniecznie kochają to, co my, czy nienawidzą to, co my. Nasza prawda bywa dla nich kłamstwem.”
     Jonathan Carroll

   • monitorpolski

    Bo tu nigdy nie chodziło o Jana Taratajcio, ale o ten blog. Specjalnie nie piszę „mój blog” bowiem jest redagowany przez szerokie grono bardzo niewygodnych dla syjonistycznych zbrodniarzy. Pojawia się tu więcej prawdy niż gdziekolwiek, a kim jest MG i inni „krytycy” to już dawno rozgryźliśmy.

    • delta

     Dokładnie TAK Monitor !
     Trudno się z Tobą nie zgodzić.
     A teraz jeszcze bardziej „to” (wiadomo co)
     wypłynęło na wierzch…

     Przypuśćmy, że oliwa…

    • szuwaxpl

     Delta po twoim wpisie można się domyśleć, że w trójkącie znajduje się oko?

     Bo chyba nie matematyczna Delta=b[kw.2]-4ac
     Bardziej wygląda mnie na Trójkąt Sierpińskiego 😀

    • bartek

     Biznes kwitnie to i chetnych do koryta przybylo?

  • monitorpolski

   Mogłeś dodać, że ta Gaja pracuje dla Agory Michnika, co wyciągnął jej Peryskop. Na co są dowody. Sądzę, że to samo robi niejaki Kefirus von Piździec, który wcześniej nawet oferował propozycję dystrybucji zapperów Monitorowi. Podstęni i natrętni. Guano zdziałali.
   Przypomnę ci szuwaxpl, czyli amfetaministo, co o tobie powiedział Peryskop – to samo co o tej reszcie hołoty hasbarskiej.
   ALEŚCIE SIĘ W KOŃCU WYSYPALI.
   Acha, masz bana za używanie mojego nazwiska na blogu, o którym wiesz, że się tego nie robi, NIE POJAWIAJ SIĘ TU WIĘCEJ.

   • Kokosek665

    Gaja nie pracuje dla Agory, skąd takie info?
    Ona pracuje dla FBI, przecież u mnie na blogu podpisuje się jako agentka specjalna
    Ja zaś pracuje w biurze GRU, a nie mossadu, jak niedawno mnie oskarżałeś. Wstyd, monitor.

    • monitorpolski

     Z jej CV. Cytował to Peryskop, ja to usunąłem na jej prośbę. Uważam, że każdy ma prawo do anonimowości na moim blogu. Ale w końcu okazało się, że Peryskop miał rację, trzeba było ją zbanować.

 • Konarski

  Dokument masońskiej loży watykańskiej potwierdzający nadanie kardynałowi S. Dziwiszowi 33 stopnia wtajemniczenia masońskiego – lucyferycznego (ci z 33 stopnia – najwyższego to tzw. ILLUMINATI – czyści czciciele Szatana).
  Czy to prawda?
  http://gazetawarszawska.com/wp-content/uploads/2013/08/Lo%C5%BCa-watyka%C5%84ska-Kardyna%C5%82-S-Dziwisz-masonem-33-stopnia1.jpg

 • tito

  Australijski premier Kevin Rudd oświadczył, że rodzice odmawiający szczepienia swoich dzieci zostaną pozbawieni dopłat w wielkości 726 dolarów australijskich rocznie przysługujących na każde dziecko. Politycy uważają, że będzie to wystarczająca sankcja, która zmusi rodziców do przemyślenia swojej postawy.

  Co więcej ulga podatkowa nie będzie przysługiwała żadnej rodzinie, w której znajdują się nieszczepione dzieci. Dotyczy to również tych przypadków, gdy szczepień nie wykonuje się ze względów religijnych czy medycznych. Z rządowego oświadczenia w tej sprawie wynika, że naukowe aksjomaty dotyczące zbawiennego działania szczepionek nie podlegają dyskusji.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rzad-australijski-zabiera-ulgi-podatkowe-rodzicom-niezaszczepionych-dzieci

 • kokon20

  Jest pretekst.
  Nareszcie Usrael może najechać Syrię w imie wolności i praw człowieka.hehe

 • Stoper

  Nie na temat, jednakże ważne!

  Witamy

  Wzywamy wszystkich ludzi na naszej planecie, aby wziąć udział w spotkaniu, które odbędzie się lokalnie

  ŚWIATOWY MARSZ PRZECIWKO CHEMTRAILS I GEOINŻYNIERII
  http://przetrwanie-prosperowanie.pl/swiatowy-marsz-czas-odzyskac-nasze-niebo/

  Nasze środowisko i nasza planeta oraz my ludzie jesteśmy w przeddzień ogromnej katastrofy ze względu na skutki oddziaływania przez dziesięciolecia geoinżynierii !

  Spójrz w niebo i działaj! Powiadom innych! Rozpowszechniaj informacje.

  Dowodów jest wystarczająco dużo.
  Akcja ogólnoświatowa: http://www.globalmarchagainstchemtrailsandgeoengineering.com

  Zobacz gdzie w pobliżu Ciebie odbywa się jakieś spotkanie, prelekcja, wydarzenie.

  Więcej nt geoinżynierii i chemtrails w języku polskim – zobacz tutaj:
  http://www.stopcodex.pl/media/geoinzynieria/

  Definicja geoinżynierii – inżynieria klimatu, czyli działania mające na celu sztuczną modyfikację pogody i klimatu.

  • ex student

   http://www.globalmarchagainstchemtrailsandgeoengineering.com/map.html
   na mapie nie ma polskiego ośrodka…
   Słabe te grupy anty-NWO…
   Albo lokalne sprawy nas przytłaczają…
   `

   • ex student

    Najbliższa w Berlinie albo Budapeszcie…

   • Ania

    Na mapie nie ma polskiego ośrodka, bo i wiedza na temat NWO jest w społeczeństwie niska.
    A dlatego ludzie się tym mało interesują, bo władza ( rozmyślnie) daje im coraz nowe problemy do pokonania.
    Ludzie już biegają jak chomiki w karuzeli, żeby nadążyć z rachunkami , dokumentami dla administracji, pozwoleniami, odwołaniami, smieciami i tysiącem zajmujących czas duperelami.
    Ale idzie wrzesień i zapowiadane protesty ….
    Może właśnie TERAZ trzeba nasilić akcję informacyjną ?
    Na zebrania to nie przyjdą.
    A może trzeba zrobić akcję plakatów i ulotek ?
    Pewnie pozdzierają. Ale chociaż część przeczyta.

    • Don Pedro

     Dobrze Ania prawisz. „stwórz problem i wskaż rozwiązanie”. Cały czas wszystko się toczy wokół tego zagadnienia. Tym co my , może interesuje się ? Strzelę 2 % populacji ? Czy aby nie zawyżyłem ? Gdyby to było 10% cała kabała by się rozsypała. 98% interesuje mieć „apu” coś do wychlania oraz zapalenia. No i jakiś fajny „serialek” do zaliczenia. W przerwie reklamowej powiedzą jak się leczyć i czym. Po co więcej ?
     A tacy dyskutanci jak tutaj to zagrożenie dla tej „sielanki”. I tu , uwaga ? Proponuję usunąć z posesji wszelkie przedmioty którymi można np. się powiesić , usunąć leki którymi można się otruć itp.” Bo w sumie nie wiadomo kiedy przyjdzie (nagła)(?) ochota na tak desperacki krok ” !(?)

    • Ania

     Strach pomyśleć, ale obudzi ludzi dopiero brak środków na podstawowe potrzeby.
     Już zapowiadają uwolnienie cen prądu, czyli podwyżki o ?? %. Dwa znaki bo pewnie dwucyfrowa.

     Czyli idzie Grecja i Hiszpania. Tylko czy my w biedzie okażemy się tak solidarni jak Grecy i Hiszpanie? Na razie to żremy się między sobą, starając się jak najwięcej zarobić jeden na drugim.
     A to dopiero początek.

  • kk7qq

   AQQ@-Zabieraja sie dranie do „roboty” na wzor niemieckich jugendamtow ktore wyrzadzaja chyba wiecej zla niz dobra .

   Wlasnie ze 3 tyg .temu moja dobra znajoma otrzymala upragnione Pflegekind niespelna roczne dla ktorego jest juz 4 -ta matka w tym roku !!!

   Najgorsze jest to ze ona nie wie jak dlugo bedzie u niej tak jak nie zna sytuacji w jaki sposob , dlaczego odebrano je matce i dlaczego jest juz 4-ta matka w tak krotkim czasie ?

   Drugi bardzo smutny przypadek to kolezanka corki 8 -smio latka , ktra” wyrwano” matce odrywajac od rodzenstwa ” wsadzono” do rodziny zastepczej lesbijskiej ktore maja 2 corki wlasne (jedna zaplodnila sie invitro w Holandii )

   Mloda matka 24 l. odebranej dziewczynki ktora miala wowczas okolo 3 latka, w okolo rok po dramacie wyrzadzonym przez jugentamt rozchorowala sie na raka i zmarla w przeciagu roku /tak szybko ?! -typowy przyklad z GNM/
   Dziewczynka trafila do bardzo surowych „matek” po czym miala problemy emocjonalne na pewno z powodu traumy straty matki i rodzenstwa .
   Ostatnio jak byla z nami na basenie zaobserwowalam liczne zadrapania na brzuchu rekach i nogach ,gdy zapytalam dziewczynka powiedziala ze to kroliczek tak ja podrapal,jak dla mnie to wygada na samookaleczanie .

   Teraz dowiedzialam sie ze po 4 latach pobytu u zastepczej „rodziny” wrocila do biologicznej babci ktora podobno walczyla o nia i reszte rodzenstwa przez 4 lata .

   To straszne jaka trauma na cale zycie dla takiego dziecka funduje niezwykle troskliwe panstwo .Popieprzone jest to wszytsko dokladnie ze brak slow po prostu .

   Ale kto zastanawia sie nad jego uczuciami?
   I kto pyta DZIECKO o zdanie ??!!

   Osobiscie znam jeszcze 3 dramat takiego „wyrwanego” dziecka ktore trafilo do rodziny inteligenckiej oboje po studiach wyzszych a prywatnie mega patologia, po czym „macocha ” po chyba 4 latach powiedziala ze juz go nie chce , to dluga skomplikowana historia .

   Na niemieckich stronych bardzo duzo filmow i blogow laczacych rodzicow ktorym bezprawnie odebrano dzieci ,oni walcza razem z chorym sytemem .

   Dlatego nikt mi nie powie ze chodzi o dobro dziecka ,moze skrajne przapadki .
   Zaklamany caly swiat i to na kazdym kroku to jest prawdziwy MATRIX.
   Trudno uwierzyc zeby powrocilo kiedykolwiek do normalnosci .

  • monitorpolski

   Aleś nas gniocie zaszokował!

   • Kometa&Ogien

    […] z jego strony, jak to Monitorze określiłeś; z „gniota” strony widać wyraźny atak na Pana koncepcje promowania zapperów, więc może warto podjąć realną siłe obrony ?, potwierdzenie poprawności działania zapperów – to zamknie „ryje” hejterów oraz „troll’om za dolary”.

    • dalmat

     Nie warto, oni już się kończą.

    • monitorpolski

     Nie bój żaby. Oni srają w gacie, bo wiedzą co te zappery mogą. SPrawa już się rypła, poszło w naród. 3-pasmowce załatwiają wszystko!

    • Majka

     Monitor@ „poszlo w narod”? Ja chyba tez jestem „narod”? I jedyne co czuje po tej Twojej hucpie z Gaja to kwas. Prawda jest taka,ze trudno jest ocenic kto w tym sporze ma racje, „tajna agentka” Scali-Gaja czy Monitor&co.

     ps.Moze i idea byla sluszna i prawa,ale w moim odczuciu zepsuliscie wszystko z p. Jankiem swa arogancja.A szkoda….
     Jak znow bede wisiec w moderacji to trudno,wazne,ze przeczytasz,albo i nie 😛
     Pzdr.

    • ex student

     Rzeczowe wyjaśnienia dla Gaji, które do niej nie trafiają [Sorry Ex, ale nie akceptuję linków do tego bloga, więc daję cytat, M.P.]:

     wqa powiedział/a
     23 Sierpień 2013 @ 22:42
     Do Grypy
     Do Gaji:
     “ale najprostszy, poprawnie działający układ może sobie zmontować każdy za ok. 30 zł.”

     Chyba masz małe pojęcie o technice.
     Układ najprostszy to sobie można zrobić, ale tu nie chodzi o najprostszy, tylko nieco bardziej skomplikowany. Ale przyjmijmy ze i bardziej skomplikowany da się zrobić za 30 zł, bo elektronika w prostych zastosowaniach jest śmiesznie tania. Tylko że tak jest, jak się coś robi na własne potrzeby.

     Czy ty jako laik z elektroniki też byś sobie zrobiłą za 30 zł?
     Nie, bo najpierw byś musiała wydać z kilka dych/stówek na książki, zeby się douczyć, jak takie rzeczy działająi jak to się konstruuje. Potem musiałabyś zużyć ileś czasu, by to przeczytać i zrozumieć, a potem nabyć umiejętności projektowania albo adaptowania podobnych układów na włąsne potrzeby. Potem praktycznych umiejętności ich wykonywania. Potem zakupić rurki z mosiądzu (miedź ostatnio sporo zdrożała) i zapłacić jakiemuś warsztatowi za ich sprofilowanie, docięcie końcówek, wiercenie, potem to sobie złożyć w funkcjonalną całość. Potem przeprowadzić badania na sobie, czy to działa, potem na znajomych. A potem podobne czynności wykonawcze powtarzać przy kazdym egzemplarzu

     Więc sama widzisz, ze cena 60 zł jest absurdalna w tych okolicznościach,chyba ze jak Grypa pisze, założycie spółkę z Chińczykami

    • MaciejKa

     Elektronik, który napisał tekst:
     “ale najprostszy, poprawnie działający układ może sobie zmontować każdy za ok. 30 zł.”

     Ma w 100%-ach rację. Układ można sobie zmontować. Układ ale nie całe urządzenie.
     Jeśli jednak mamy policzyć pełne koszta to należy uwzględnić wszystkie poniesione wydatki, które przy wykonaniu jednego urządzenia są wyższe niż w przypadku produkcji większej ilości.

     Do układu należy doliczyć płytkę montażową uniwersalną lub wykonanie płytki na zamówienie. Nie ma raczej w sprzedaży płytek, które zmieszczą się do rurek miedzianych. Jeśli płytka nie zmieści się do rurki, to trzeba dokupić pudełko. Można oczywiście wytrawić sobie płytkę samemu jeśli ktoś umie a do tego potrzeba odczynniki.

     Należy policzyć też czas pracy i dojazdy po wszystkie części.
     Przeciętny obywatel nie ma w domu miernika, oscyloskopu, chemii do trawienia płytek, lutownicy, cyny.. nie mówię o elektronikach czy majsterkowiczach. Kawałka rurki raczej nie można kupić. Oczywiście można próbować znaleźć jakieś gotowe. Chemii na wytrawienie jednej płytki też nikt nie kupi, należy zakupić jakąś porcję w zestawie.

     Nie da się więc wykonać całego urządzenia po tak niskich kosztach. Mowa o zapperze nunczako. Oczywiście można zmontować układ w pajęczynkę, wrzucić do plastikowego pudełka po mydle i podłączyć dwa druty robienia swetrów i będzie.. a czy będzie działać.. nie wiem..

     Co do działania czegokolwiek.. co chwilę coś kupuję i nie działa.. i jeśli mnie to boli to składam reklamację…

    • ex student

     słuszne uwagi – co innego jak „zawodowy majsterkowicz” czy elektronik takie coś robi, to jego to może wyniesc 30zl (sama elektronika), a co innego, gdyby laik zaczynający od 0 coś takiego chciał robić 😉

     Gotowe urzadzenie i jeszcze działąjace w sposób odpowiedni wymaga znaczniewiecej zachodu i pracy.

    • passing through

     Panie Ex, Pan wybaczy ale Pan jesteś idiota! Jeśli tłumaczy Pan, że towar, którego wyprodukowanie wynosi x zł powinien kosztować blisko 10x więcej, bo kupujący musiał by o wiele więcej zapłacić, gdyby się chciał sam nauczyć jak to robić, to jak Pan żyje? To Pan chleb powinien kupować za 30 zł!! A mleko za 45!!!

     OK – Pan się zagalopował, ja się zagalopowałem… ale Pańska pokrętna logika… będzie prędzej, czy później niezłym studium przypadku/obiektem do przykładowych alegorii, odniesień.

     pozdr.serd.
     p.s.

     p.s. w sumie ten idiota nie powinien paść… ale Pan się tak ładnie o ten epitet prosił…
     tak czy inaczej, zapewne uraziłem – przepraszam.

    • ex student

     No cieszę się, ze się Pan spostponował, bu już miałem go nazwać kretynem 😉

     Pana porównanie jest całkowicie nietrafione, ponieważ chleb przy odrobinie wysiłku w domu można sobie upiec samemu za koszt zbliżony do ceny sklepowej, a będzie o wiele lepszy! I to nie majac nic oprócz zwykłych sprzętów domowych i niewielkim nakładem pracy. Przy zakupie maszyny za ok. 160 zł będzie to jeszcze sprawniejsze,a przez rok łatwo się zamortyzuje.

     A chleb jemy na codzień i „zuzywamy go”, a zappera nie zuzywamy w ten sposób.

     Z mlekiem z kolei tak by było, gdyby ktoś chciał sobie sam kupic krowę, gdzies ja przechowywac i karmić, to koszt byłby ogromny, moze nawet taki, jak Pan napisał. Ale tu mamy masową produkcję i otrzymujemy w zasadzie odpad niesłusznie zwany mlekiem 😉 wiec cena jest ok. 3 zł.

     Zapper to produkcja jednostkowa i rękodzielna póki co, więc pan załóż spółkę z chińczykami,jak na blogu Ke.fir.a poradził g666,sprzedasz Pan 3 x taniej i jeszcze zostaniesz milionerem 😉

    • ex student

     http://tnij.org/wyj_dla_gaji

     Rzeczowe wyjaśnienia dla MG, które do niej nie trafiają i kończy swym „NICZEGO nie zrozumiałas”:-)

  • Gwniostlyciek

   A tutaj kolejne 100% FAKTY, a więc mamy już 200% FAKTY!! Tylko na blogu K.e.f.i.r.2010 !!

   http://demotywatory.pl/1052562/Dupa-Maryny

 • od

  Dla odmiany trochę inny temat, ale nieustająco ważny i aktualny,

  „Zwierząt się nie je, tylko się nimi opiekuje – filmik obiegł cały świat

  Zobacz chłopca, który swoimi niezwykle dojrzałymi wypowiedziami na temat niejedzenia zwierząt doprowadza mamę do łez wzruszenia. Internauci go pokochali! A ty?

  Dieta wegetariańska bogata jest w owoce, warzywa, produkty zbożowe. Nie zawiera za to ciężkostrawnego mięsa czerwonego.

  W Polsce obecnie jest około 2 milionów wegetarian i liczba ta stale rośnie.

  Jak widać, już taki maluch, jak Luiz Antonio (bohater filmiku) staje się świadomym tego, ile cierpienia niesie za sobą spożywanie mięsa zwierzęcego.

  Kiedy dostaje od mamy na obiad ośmiornicę i dowiaduje się, w jaki sposób ona oraz inne zwierzęta trafiają na nasze talerze, postanawia nigdy więcej nie jeść mięsa.

  Zobacz małego małego wegetarianina, bohatera internetu.”

  http://babyonline.pl/rodzice_wydarzenia_artykul,14480.html

 • Kometa&Ogien

  Panie Marku, a jeśli chciał bym sprawdzić „dokładność” działania zappera za pomocą miernika oraz wykonać pomiar za pomocą oscyloskopu, to dlaczego Pan już nie postarał się aby i takie możliwości sprawdzenia zappera były dostępne w tym wpisie ???

  • niańka

   Agencie wstrętny! co mieszasz i szukasz dziury na siłę ???

   • Kometa&Ogien

    Dla wiadomości tego „Virtuos’a” agenturalności:
    Weryfikowanie poprawności działania urządzenia,
    to nic innego jak dbanie o dobro ogólne,
    a czcze biadolenie o agentach na Monitorze
    prosze pozostawić dla swoich potomnych.

    Z uszanowaniem, lecz weryfikacja poprawnego działania urzędzenia nie jest „mieszaniem i szukaniem dziury”, tylko racjonalnym podejściem do obecnej sprawy.

    Pozdrawiam.

  • ex student

   Jak to we wpisie?!
   Bierz chłopie oscylo i dawaj zrzuty ekranu…

  • Gwniostlyciek

   @Kometa&ogień – tu masz 100% fakty, żadne domysły:

   http://wp.me/p1v8iZ-3sa

   • Kometa&Ogien

    Taka odpowiedź to czysta spekulacja, tak samo jak strona jaką trzymie ten blog,
    sam Monitor jak i Kefir są „promotorami”, a kto z nich ma dobre intencje,
    kto ma interes, kto ma cel, kto ma coś innego – tego nie wiemy.
    Opierając swoje stwierdzenia(FAKTY) opieramy je na spekulacji na zasadzie:
    a) ON COŚ MA, COŚ Z TEGO ON MA, ALE ONA JEST ZAZDROSNA WIĘC WBIJA SIEKIERE W OKO
    (opcja a) jest opcją bezinteresowności Monitora)
    b) ON COŚ MA, MA COŚ Z TEGO, ROBI LUDZI W „ciastko z kremem”, WIĘC KTOŚ MU WBIJA SIEKIERE W OKO
    (opcja b) reprezentuje stanowisko winy Monitora)
    Samo ujęcie SIEKIERY W OKU jest ujęciem metaforycznym, by była jasność co do przekazu.

    Sama celowość tej rozmowy jest niejasna, sam temat jest niejasny.
    Po Pierwsze, powinniśmy posiadać wynik pracy oscyloskopu z tradycyjnego zappera, po drugie userzy elektrody posiadają oscyloskopy, co za problem podjechać do kogoś z okolicy i „przebadać” samo urządzenie Pana Jana T.
    A brednie typu ON JEST WINNY!!! ON OSZUKUJE!!!! są tylko bredniami, tak samo jak obrona Monitora przed takimi „bredniami”.
    Jeśli ktoś zweryfikował prace zappera to prosze o konkretne informacje.

   • nemo

    @G…-poszedłem tym tropem i naprawdę się ubawiłem- abstrahując od tematu, najpierw ocenię wiarygodność @śmietanki na podstawie tematu,którym też się interesowałem,mianowicie WL czyli rajskich ludzi.

    Swoją drogą,inteligentny @śmietanka (ładnie i prosto podsumował kiedyś @jednookiego)w przypadku Rajskiej zbłaźnił się totalnie. Pod pretekstem „dziennikarskiego śledztwa”,”zbliżył się jak mógł” do WL (podsyłał nam tu nawet linki do nich) i co…-przytoczę tylko ciekawsze komenty z bloga jego alter ego:

    (przytoczę tu w całości,(trochę przydługi koment),jako,że nie wypada go linkować)

    Przem Ilu pisze:
    Lipiec 13, 2013 o 00:33

    Jak to jest, że p. Jarek Kefir przez ileś tam miesięcy się “nie połapał” z kim ma do czynienia, a teraz, po kontakcie z przeciwnikami Rajskiej odkrył niebezpieczną sektę?
    I dlaczego blokuje komentarze, które mu “nie pasują do sztandaru”?

    Pewnie obraził się za to “trudne słowo”…
    Dla oceny p. Zenobiusza, zamieszczam zbanowany przez J.K. mój komentarz.

    ❮ No zobacz Pan!
    Od jakiegoś czasu wchodzę dość regularnie poczytać sobie różne różności na blogu p. Jarka Kefirka, i sprawiają mi wiele radości, a i wiedzy czasami sobie łyknę nieznanej.
    Jak zobaczyłem ten ostatni wpis, to też, tak jak Miraz89 dostałem dziwnych wibracji… i zgadzam się z jego hasłem: “Pieprzyć wszystkie sekty!”
    […]
    “Wolna Ludzkość” jest zarejestrowaną fundacją i ma swoje cele, które… zresztą, kto chce, niech wejdzie na portal i sobie poczyta. Jako żywo – współdziałanie jest dobrowolne i nikt nikogo nie zmusza do współpracy, a Ci, którym to przestało się podobać i nie chcieli, znajdują sobie swoją drogę (np. Mikołaj R.).

    Po tym wpisie, wszystkie informacje pojawiające się na tym blogu trzeba będzie b. dokładnie analizować. Powód jest prosty – jeśli p. Kefirek daje wiarę takim filmom i różnym podobnym enuncjacjom (wiem, trudne słowo, przepraszam… ), to są dwa, a nawet trzy, możliwe rozwiązania –

    1/ Nie wie o czym pisze, bo nie sprawdził (czyli brak podstawowej przezorności) i posługuje się plotkami – ot, jak mówiła moja prababcia – wie, że dzwonią, ale nie wie w którym kościele… W takim przypadku, do wszystkiego, co publikuje na swoim blogu należy podchodzić z dużą ostrożnością.

    2/ został “wpuszczony w kanał” przez cwańszych od siebie – i osiągną oni, co zamierzali – wystarczy mała utrata wiarygodności, a potem, to jak z tą łyżką dziegciu w beczce miodu. I każda wiadomość tu się pojawiająca będzie gdzieś z tyłu głowy generowała myśl: “Czy aby na pewno?”

    3/ Jest jeszcze możliwy trzeci wariant, o którym pisze sam Jarek :

    “A pani Rajska to co? Ile razy zapowiadała tzw “zombienie” ?? to już w lutym miało być na potężną skalę, a mi wmawiano, że w czerwcu. wiesz jak się nazywa taka strategia psychologiczna stosowana w sektach? dobrze, że ja nie wsiąkłem w to gówno i w porę się opamiętałem…”
    No właśnie – tak to się mniej więcej objawia.
    Bez komentarza.

    A przecież podejmując współpracę z portalem WL kilka miesięcy temu, chyba wiedział, co robi…
    Oznaczać to może tylko jedno – potraktował sprawę “po łebkach” i nie przeanalizował zamieszczanych tam treści. Może nawet próbował, ale umysł nie był w stanie pojąć? To tak jak z algebrami Liego dla maturzysty – za cholerę nie wiadomo, o co chodzi, ale ładnie wygląda.

    … i przy okazji, “mózg” (w którym m.in. to ww. “zzombienie” powstaje), pisze się przez “ó” – taki drobiazg, ale nie mogłem sobie odmówić…

    I na co Ci to było Grzegorzu Dyndało?

    Pozdrawiam serdecznie
    Przemek I.❯

    oraz koment nieodłącznej @Wizji „pisze:
    Lipiec 13, 2013 o 12:59

    Myślę ,że umysł Jarka jest w stanie BARDZO DUŻO POJĄĆ , tyle,że system nerwowy bywa niekompatybilny z systemem pojmowania . Pisał o tym nieraz bo Big Farma go trochę rozstroiła.
    Czuję intuicyjnie -wiem,że wnioskowanie intuicyjne nie jest naukowo akceptowane, że ” zespół” pani R. to sekta.Nawet ,jeśli Jarek zbadał i przedstawił sprawę fragmentarycznie.Fakt ,że nikt nie musi się w to pakować …..nie musi,ale…..na taką okoliczność istnieje plik sekciarskich technik manipulacyjnych. Dlatego masa ludzi uwolnionych od wpływu sekty, dziwi się potem: jak mogłem ulec tak zdumiewającemu , nieprzyjaznemu wpływowi ..!?”

    Myślę,że to w zupełności podsumowuje wiary-godność Jarka samej śmietanki i teraz z właściwej perspektywy można spojrzeć na @śmietankowe rewelacje.

    Ps.Coś w tej „sekcie”jednak musi być,skoro spotyka się z tyloma o wiele przesadzonymi atakami a przecież jest tyle sekt, na które nikt nie zwraca uwagi.

  • monitorpolski

   Ponieważ nie jest to potrzebne. Układ jest sprawdzony i działa. Napisałem dlaczego działa, czytaj uważnie – mam dowody na jego pozytywne działanie. Układ się nie zmienia, więc niby dlaczego należało by każdy zapper badać oscyloskopem? Jeśłi działa na język i radio to działa w 100%.

   • Kometa&Ogien

    Działa na język… dla przeciętnego Kowalskiego taka odpowiedź będzie zadawalająca, ale Panie Marku sama bateryjka zasilająca konstrukcje Pana Jana T. też działa na język, a wpływ na antene radia weryfikuje zapewne inną sfere działania zappera (jego częstotliwości w przypadku 3zakresowego – jeśli się myle, a specjalistą nie jestem, to śmiało prosze mnie poprawić.), więc jeśli jest pomysł nawiązania kontaktu z userami forum elektroda, to dlaczego by nie zweryfikować w 100% konstrukcje Pana Jana T., oraz szczere intencje promowania zappera.

    Monitorze – sprawa jest prosta, Ty nic nie tracisz, a potwierdzić można dokładnym „badaniem” min. oscyloskopem prace urządzenia (zappera).

    • Gwniostlyciek

     No właśnie. Trzeba zbadać oscyloskopem czy to urządzenie jest zgodne z opisem. Gdyby pan Podlecki nie miał nic do ukrycia, to zbadałby jedno z tych urządzeń oscyloskopem i wstawił video, nie? Nie? Nie? xD xD xD ale beka ja nie mogę 😀

    • Kometa&Ogien

     Panie Gwniostlyciek, prorok narodu wybranego jest Pan ?
     Badanie przy Panu Marku wykonał Pan Jan T.
     Tak więc to w Naszym wspólnym interesie leży kwestia zweryfikowania urządzenia samodzielnie, nie poprzez osobe Monitora.

     Tak więc tą wypowiedź (jaką obecnie komentuje) można traktować jako atak na persone Monitora.
     – Nie trzymam strony Monitora czy Kefira, oczekuje faktów.

    • niańka

     Fakty są takie… Uwaga! Jesteś agentem- nas nie oszukasz 🙂

    • Kometa&Ogien

     i gdzie Pan ma te fakty/dowody ?
     – Jeśli nie dostarczy Pan dowodów bądź nieprzeprosi mnie za oszczerstwa, wykonam odpowiednie kroki prawne domagając się zadość uczynienia finansowego na Pana koszt, w formie opłaty finansowej na dowolnie przezemnie wybraną placówke społeczną.

     http://antyweb.pl/bedziemy-musli-udostepnic-dane-hejtera-o-co-tu-chodzi/ – niech nie czuje się Pan taki bezkarny.

    • niańka

     🙂

     „Kometa&Ogien
     23 sierpnia 2013 at 22:45 · Odpowiedz

     […] z jego strony, jak to Monitorze określiłeś; z „gniota” strony widać wyraźny atak na Pana koncepcje promowania zapperów, więc może warto podjąć realną siłe obrony ?, potwierdzenie poprawności działania zapperów – to zamknie „ryje” hejterów oraz „troll’om za dolary”.”

     Kto tu kogo obraża ???

    • Kometa&Ogien

     Z Panem to chyba nie ma sensu normalny dialog:
     1. Pana twierdzenie: „Kto tu kogo obraża ???”
     a) zacytowałem słowa Monitora, prawo do cytatu.
     b) „to zamknie „ryje” hejterów oraz „troll’om za dolary”.””
     – te słowa z b) nie są ukierunkowane do Pana, lecz do ogółu „hejterów” – jest Pan hejtem?
     – Jeśli przyzna Pan racje, to przyzna się do „Hejtingu”, więc nie jest to wina mojej osoby, jeśli zaprzeczy Pan „hejterstwa”, to nie musi czuć się Pan obrażony.

    • niańka

     🙂
     „potwierdzenie poprawności działania zapperów – to zamknie „ryje” hejterów oraz „troll’om za dolary”.”

     Ogół to również ja… Swoją drogą ładne masz zdanie o innych ludziach biorących udział w tej dyskusji 🙁

    • Don Pedro

     A jak jesteś u zwykłego lekarza który zapisał ci zastrzyki i jakieś pigułki też zadajesz takie pytania ? Nie ma potrzeby ? Przecież wszystko ma certyfikaty i jest super. Wygląda to tak, przyjeżdża komisja, a tam stoi siatka z „makulaturą” no i gotową pozytywną opinią. Zabierają siatkę no i po problemie. Zastosuj oscyloskop ? No tak, są certyfikaty to i po co (?). Całego świata zbawić się nie da. Nie każdemu pomoże pigułka i nie każdemu zapper. Próbować jednak trzeba.

  • ORzesz

   „Proście a będzie wam dane”… prosiłem Boga o wiedzę, o znak!. Dzięki za ten link.
   Znalazłem tam to czego szukałem a czego, choć podświadomie czułem i odruchowo robiłem starając się odpowiadać na Przykazania, nie rozumiałem:

   http://dzieckonmp.wordpress.com/2013/08/23/konflikt-na-bliskim-wschodzie/#comment-155470

   “…Wiesz, że przykazania Prawa sprowadzają się tylko do dwóch i nie przestrzegając tych dwóch, nie przestrzega się żadnego (por. Rz 13,8-10 i Jk 2,10n). Trzeba kochać Mnie ponad wszystko i bliźniego, jak siebie samego. To jest początek, środek i koniec przykazań Prawa. … Nie żądam od was niczego innego, tylko miłości i ukochania Mnie i bliźniego. Możecie to czynić w każdym czasie, w każdym miejscu i w każdym stanie, kochając Mnie i korzystając z każdej rzeczy ku chwale i sławie imienia mego. … Żądam od was, abyście kochali Mnie tą miłością, jaką Ja was kocham. Wprawdzie nie możecie tego uczynić, bo Ja pokochałem was, zanim byłem kochany i wszelka miłość, którą żywicie dla Mnie, jest długiem, z którego się wywiązujecie, nie łaską, którą Mi czynicie, podczas gdy miłość moja jest łaską, a nie powinnością. Więc nie możecie Mi oddać miłości, której od was żądam; lecz dałem wam bliźniego, abyście czynili dla niego to, czego dla Mnie nie możecie czynić, to jest kochać go bez zastrzeżeń i bez oczekiwania jakiejś korzyści. Wtedy uznam, że czynicie dla Mnie, co uczyniliście dla niego. Toteż miłość ta musi być szczera. Tą miłością, którą kochacie Mnie, winniście kochać bliźniego. Wiesz, po czym poznać miłość niedoskonałą? Niedoskonale kocha ten, co kochając nawet miłością duchową, doznaje cierpienia i jest zgnębiony, gdy stworzenie, które on kocha, nie zdaje się odwzajemniać miłości jego, lub kochać go tak, jak on zdaje się kochać; aby gdy widzi, że pozbawiony jest jego towarzystwa i pociechy, którą stąd czerpał; albo gdy czuje, że kocha ono kogo innego bardziej, niż jego…” (z rozdz. ‘Nauka o Moście’). i
   “… Należy więc trwać bez przerwy w miłości bliźniego z prawdziwym poznaniem siebie. W ten sposób żywi w sobie ogień Mej miłości. Miłość bliźniego wypływa z miłości ku Mnie (por. 1J 4,19-21), to jest z poznania, przez które dusza poznaje siebie i dobroć Mą w sobie. Wtedy widzi, że kocham ją niewymownie i miłością tą, którą jest kochana, kocha każde stworzenie rozumne. Oto powód, dlaczego dusza, skoro tylko Mnie pozna, rozszerza miłość swą, aby nią objąć bliźniego (por. Ps 119,32). Widząc go, kocha go już niewymownie, aby kochać to, co jak widzi, kocham najbardziej.
   Potem poznaje, że nie może przynieść Mi żadnej korzyści, ani oddać Mi tej czystej miłości, którą jak czuje, jest przeze Mnie kochana. Wtedy zaczyna Mi świadczyć swą miłość przez pośrednika, którego jej dałem, to jest, przez bliźniego, któremu winniście oddawać usługi. Każdą cnotę, jak ci rzekłem, spełnia się za pośrednictwem bliźniego, w ogóle i w szczególności, według darów (zob. Rz 12,4-8; 1P 4,10n), któreście otrzymali ode Mnie i których rozdawnictwo wam powierzyłem. Winniście więc kochać tą czystą miłością, która ja was kocham, ale wy nie możecie tego czynić względem Mnie. Bo pokochałem was nie będąc przez was kochany, pokochałem was bez korzyści własnej, zanim zaczęliście istnieć. Miłość skłoniła Mnie, bym stworzył was na obraz i podobieństwo moje. Tego nie możecie oddać Mnie, lecz winniście to oddać stworzeniom obdarzonym rozumem i kochać je, nie będąc przez nie kochani i nie licząc na żadną korzyść osobistą, czy to duchową, czy doczesną. Winniście kochać je jedynie dla chwały i sławy imienia Mojego, bo Ja je kocham. Tak spełnicie przykazanie prawa, aby kochać Mnie nade wszystko, a bliźniego, jak siebie samego…” ( z rozdz. “Nauka o łzach’). cd(2)n”

   Chwała Najświętszej Marii Pannie!.

   Jezu Chryste Króluj nam!.

   • ex student

    A to ciekawe, bo jak to przeglądałem a potem zamieściłem, tego wpisu jeszcze nie było…

    Albo był wirtualnie,tj.w modderacji bo autor pisze:
    „Ponieważ nie ukazał się do tej pory mój wpis (a wysył. go przed południem) ponawiam go. ”

    I teraz są dwa zdublowane…

   • pola

    Św. Katarzyna ze Sieny – Posłuszeństwo.

    http://www.youtube.com/watch?v=VVerezDRyiY

    • AQQ

     Napis w staroegipskich świątyniach kapłanów głosił:

     „Ludzie, to są śmiertelni bogowie.
     Bogowie, to są nieśmiertelni ludzie.”

    • ex student

     No takie włąśnie mętne pojęcia mieli staroegipcjanie…

     Nie ma „bogów”, co najwyżej aniołowie i demony – ale to też stworzenia, tylko duchowe i daleko bardziej doskonałe od ludzi w porządku natury. A Bóg jest nieskończenie doskonały, w sposób nieskończony przewyższający każde stworzenie…

     I tyle w temacie…

 • kk7qq

  EUSSR przeciwko naturalnym środkom leczniczym – Podpisz petycję!

  http://www.politaia.org/wichtiges/vernichtungsfeldzug-der-eudssr-gegen-naturheilmittel-petition-unterschreiben/

  Do ochrony wiele naturalnych środków, które mają zakazać Europejskie i Międzynarodowe firmy farmaceutyczne.

  Prosimy o wsparcie naszej petycji!

  http://www.fid-gesundheitswissen.de/spezial/talk/pet_13_33/index.html?ehkzneu=GNL5434

  Komisja Europejska planuje zakaz naturalnych środków, a nawet chce zapobiec informacji o zdrowiu i środków altrnatywnych promujących efektywne leczneie .

  http://www.mmnews.de/index.php/i-news/14465-eu-will-naturheilmitteln-verbieten

 • Q.

  A ja mam inne pytanie, z tego co czytam zapper wybija różne bakterie i tu ok, jednak oprócz tego trzeba podobno stosować różne kuracje i tu właśnie moje pytanie, czy przy zakupie dostajemy jakiś poradnik co stosować oprócz zappera na różne dolegliwości, co do czego, czy to tak „chałupniczo” trzeba sobie samemu wyszukiwać i wierzyć co ktoś sobie w necie napisał że mu pomogło?

  • monitorpolski

   Masz książkę dr Huldy Clark, „Kuracja Życia”. Link podawłem w którymś z poprzednich artykułów. Jan Taratajcio napisał z kolei „Łańcuch Życia”, który przesyłam zainteresowanym e-mailem.

 • denuo

  Co wydarzyło się na plaży w Gdyni?
  http://www.youtube.com/watch?v=Y1i4b7Sp6zA

  • monitorpolski

   Zauważcie jak profesjonalnie zrobiona jest grafika. Ale dlaczego Max nie ma przypiętego mikrofonu, a za nim byle jakie tło? Bo to ma sprawiać wrażenie alternatywnych, niezależnych mediów. Max ma niezłą kasę i wie co robi! Co nie znaczy, że jest niezależny…

   • FEL123

    Monitor masz zmiany jak baba w ciąży. Niedawno pisałeś,że można mu ufać. Teraz podważasz jego wiarygodność. Zdecyduj się.

    Może zazdrościsz mu odsłon na youtubie? 🙂

    Niektóre programiki jego to kicha, ale częściej mówi z głową.

    Tylko nie chrzań,że sprawdziłeś go u jasnowidza, bo to najbardziej mnie u ciebie rozwala. Średniowiecze

    • monitorpolski

     Poczytaj dokładnie moje wcześniejsze komentarze na teamt informacji z Polonii jakie otrzymałem. Jeśli ktoś jest sponsorowany czy też kierowany przez żydowską mafię, to czy można mu ufać?
     Poza tym zadałem konkretne pytania. Profesjonalna grafika, a dlaczego nie profesjonalny dźwięk? Jestem filmowcem, więc wiem, że dźwięk jest najważniejszy.

    • nemo

     @FEL-chyba wiesz co nie zmienia zdania.

     Marek znał Maxa osobiście, więc trudno mu się dziwić, że pozostał pod jego … wpływem,tak jak ponad miarę pozwalał się tu panoszyć @Zen.owi, @śmietanie,czy @jednookiemu, święcie wierzy w Keshe, teraz Janowi Taratajcio.

     Po prostu wierzy w ludzi.

     Maxa w końcu przejrzał i poczynił celne uwagi,to znaczy,że jednak nie „zamyka oczu” na fakty .

     Max „po oglądalności” zwęszył okazję do kariery w Polsce i zaczyna robić filmiki „pod publiczkę”. Widać jak na dłoni, że szykuje wielki „comeback”.

     Jednak ten filmik spieprzył totalnie: rozkojarzony,śmieje się jak idiota,bez przerwy powtarza, jakby nie umiał spuentować i pociąga nosem – jednym słowem był naćpany.

     Pewnie sponsorzy zrobili mu pranie mózgu,licząc na jego SZYBKI powrót i zwroty z inwestycji.

     Swoją drogą marnie widzę społeczeństwo, że tak łatwo daję się nabierać na gładką gadkę,bez analizy treści.

     Wszystko bierze się z autohipnozy,jak tu ktoś napisał(nie wytykając palcem) „czyż nie codziennie modlimy się wyznając wiarę w święty kościół”

     Tak – utwierdzanie się w absurdach, wymaga codziennego, (lub przynajmniej raz na tydzień) wmawiania sobie „wiary” bo bez tego by upadła.

    • nemo

     To zaszczyt od tych rozmodlonych samo-utwierdzających dostać jedynki.
     Dzięki.

    • nemo

     No no no i mały atak sieciowy – widać celny strzał,kogoś mocno boli.

     Poczekajcie aż się ukaże albo i nie,następny „koment w moderacji”.

    • Ciekawyyy

     Nie znam Pana Monitora Polskiego lecz stanowczo protestuję
     na zarzut wobec niego iż powołując sie na jemu znane medium/jasnowidza prezentuję ciemnogród. http://www.claudia-om.com/ Prosze odwiedzić tą Panią (ona nie przyjmuje ludzi zabiegających o ,,diagnozę” z ciekawości a tym bardziej na tle uprzedzeń/sceptycyzmu) po prostu leczy ludzi oraz potrafi wejść w kanał czyiś myślokształtów (uwaga ! nigdy wcześniej nie widząc danej osoby w realu ba…bez zdjęcia tej osoby czy jej osobistego przedmiotu ) po naszemu potrafi ,,czytać”
     czyjeś myśli oraz wyłapywać spore fragmenty przeżyć z życia danej osoby w wyjątkowych sytuacjach potrafi odtworzyć silne myśli osoby umierającej a nawet więcej lecz to już inna sprawa i nie ma nic wspólnego z katolickim niedorzecznym Szatanem czy innymi bredniami ludowo-religijnymi na temat strefy astralu. Tylko proszę Panie FEL 123 nie molestowac telefonicznie Pani Claudi zazwyczaj odbiera i umawia wizyty jej mąż a na nią z obłąkanym sceptycyzmem bez czystych intencji wyleczenia się radziłbym nikomu nie dzwonić , po prostu go spławi , ponieważ ona faktycznie odczytuje czyjeś próżne intencje na odległość.
     Z ustaleniem czyjejś tożsamości również nie miała by problemu z tym że ona naprawde leczy ludzi i jedynie to jest jej głównym motto życiowym – parafrazując nie leczy chorej ambicjonalnej z ego wynikłej głupoty.

    • ex student

     „…nie leczy chorej ambicjonalnej z ego wynikłej głupoty.”

     Na głupotę nie ma rady, no ale Bóg zawsze może oswiecić…

     „z katolickim niedorzecznym Szatanem ”

     Niestety jest on całkiem dorzeczny, a podstawowym jego działaniem jest maskowaniesię i ukrywanie, żeby naiwni myśleli, ze go nie ma, tak jak ty… Bo wtedy może działać śmiało…

    • Ciekawyyy

     Polemika o możliwej ilości diabłów obcujących na główce od szpilki była domeną innej epoki , obecnie w XXI wieku można już publicznie/otwarcie stwierdzić iz niedorzeczność postaci Szatana polega międzyinnymi na tym iż dawno by Ziemię unicestwił, chociażby na złość podobnej silikonowej postaci pod nazwą roboczą Bóg. Dziadek z brodą nieodzownie płci męskiej jest z konstrukcji identyczną zapchaj dziurą co i Szatan w zależności od potrzeb wtajemniczonych apologetów tej doktryny. O pułapce dualizmu blokującej umysł nauczał przedostatni Budda Miłocze jakieś 7000 tysięcy lat temu, to przerażające iż od 2000 lat dualizm stał się imperatywem masowych religii, faktycznie tylko ktoś taki jak Szatan mógł podpowiadać ich twórcom.
     Mówię Ci to ja Panie Eks Studencie stary agent antyklerykalny.

    • ex student

     „…była domeną innej epoki”

     epoki się zmieniają, a swiat duchowy mimo tego trwa wciaż taki sam, bo tam nie ma czasu…

     „O pułapce dualizmu ”

     Tyle,ze tu nie ma dualizmu,jako ze Diabeł też jest stworzony, zatem ma moc skończoną, a Bóg nieskończoną, więc tu nie może być żadnej proporcji, jaka jest charakterystyczna dla dualizmu, czy manicheizmu, gdzie oba czynniki sa równoważne.

     Z tej racji dualizm w tej kwestii jest fałszywy, podobnie buddyjski monizm.

     Panie ciekawy, warto by sprawę dokładniej zbadać, a nie pisać bajeczki i swą agenturę podnieść na wyższy poziom 😉

    • Ciekawyyy

     Katolicka doktryna – Szatan kontra Bóg jest odwieczną walką dobra ze złem i ewidentnie dualistycznym tłumaczeniem pierwotnej natury zjawisk, bazuje na założeniu istnienia Szatana/diabła walczącego z Bogiem. Tak więc skoro dziadek z brodą stworzył Szatana bo jest nieskończony (a Szatan ma moc jedynie skończoną) to niech go skończy i katolicki paradoks na Ziemi wreszcie przestanie funkcjonować a ludzie (ponoć tworu Dziadka z brodą) odczują raj na Ziemi szczęśliwie sie rozmnażając jak Bozia nakazał np. w Biblii., ba…. zarzucą fałszywy monizm buddyjski i czcić będą Dziadka z brodą do czasu aż Słońce wystygnie na dobre.
     Katolicyzm to miła teoretyczna religia

    • ex student

     „…i ewidentnie dualistycznym tłumaczeniem pierwotnej natury zjawisk,”

     Tak na pierwszy rzut oka może to wyglądać, ale wyjasniłem ci, dlaczego tak nie jest. Więc nie wciskaj tu tego samego w kółko…

     „…to niech go skończy i katolicki paradoks na Ziemi wreszcie przestanie funkcjonować…”

     Już go skończył, ale jeszcze się to musi wypełnić w czasie, któremu podlegamy i z powodu wolnej woli, którą mamy, to się ciągnie…
     „Któż poznał zamysł Pana tak, aby go pouczał”? Na to zgłasza się pan „ciekawy” i mówi „ja!”:-)

     „…odczują raj na Ziemi szczęśliwie sie rozmnażając… ”

     hehe, i wyszło szydło z worka panie islammisto, jakie masz pojęcie o raju 😉

    • Ciekawyyy

     Panie eks Studencie, najwyraźniej rozprawiał Pan w swych postach o dualizmie filozoficznym , ponieważ dualizm religijny http://pl.wikipedia.org/wiki/Dualizm_%28religia%29 to ten o jakim ja pisze w kontekście
     katolickiej doktryny dobra i zła i jest on katolicką wykładnią pierwotnej natury zjawisk. Chyba nie musimy powracać do Katechizmu – Bozia był zawsze , będąc sam pewnie z nudów stworzył Ziemię , niebo, zwierzątka, roślinki, słoneczko , Adasia oraz Ewę mu do bzykania co by mogli się rozmnażać no i Szatana co by mu naiwnie służył za worek treningowy dla sprawiedliwego rozładowywania nadmiaru Jego boskiej energii. Jako zagorzały Katolik mógłby mi Pan uściślić kiedy szlachetny Bozia (w końcu jest juz sędziwym dziadkiem z brodą) zniszczy Szatana kończąc tym odwieczny paradoks mieszkańców Ziemi ? Islam ma milion razy więcej wspólnego z Chrześcijaństwem za sprawą Abrahama aniżeli ja w końcu tylko skromny cichy agent antyklerykalny. Tak …tak Panie ex Studencie istnieje wcześniejsza wspólna droga tych dwóch religii światowych o czym powinien Pan wiedzieć tak odważnie interpretując katolickie dogmaty.

    • ex student

     „…dualizm religijny jest on katolicką wykładnią pierwotnej natury zjawisk.”

     Nie ma ściśle biorąc dualizmu fil. czy rel., bo dualizm jest jeden, tylko może mieć różne obszary zastosowania, wiec nie ma sensu „mnożyć dualizmów bez potrzeby”,zgodnie z zasadą Ockhama ;-), takich jak antropologiczny, biologiczny, fizykalny, itp.,itd.

     „Bozia był zawsze , będąc sam”

     otóż nie był sam, tylko w 3 osobach:-)
     Trza się douczyć, a nuda to naiwny antropomorfizm – wspominałem, ze trzeba się panie ciekawy podniesc na wyższy poziom, bo inaczej jest nie-ciekawie 😉

     „…kiedy szlachetny Bozia (w końcu jest juz sędziwym dziadkiem z brodą) zniszczy Szatana kończąc tym odwieczny paradoks mieszkańców Ziemi ? ”

     Szatan nie będzie zniszczony, skoro został stworzony, bo wyroki Boga są odwieczne i niezmienne. A tylko jego władza się skończy nad ludzmi, którzy mu się oddają, albo na skutek przejrzenia na oczy i dobrowolnego odwrócenia się ich od niego, albo przy końcu świata, kiedy
     wszyscy będa musieli się za kimś opowiedzieć – za Bogiem albo diabłem.

     Ale to wszystko jest w Katechizmie, trzeba doczytać i wyjaśnić sobie wątpliwości.

     A Islam to zaprzeczenie chrześcijaństwa w kilku kluczowych kwestiach, o czym mozna było się przekonać w dyskusji z masakalambura, „polskim muzułmanem”, więc nie mów nasz blogowy agencie antykatolicki dyrdymałek 😉

    • dalmat

     Jesteś bardzo fizyczny, nie dopuszczasz żadnych innych możliwości poza tymi, które sam jesteś w stanie ogarnąć swoi umysłem. Wkrótce rzeczy o których pisze monitor, będzie można udowodnić za pomocą fizyki. Mam nadzieję ze takie dowody cię nie rozwalą. W średniowieczu rewelacje których dzisiaj używasz na co dzień rozwalałyby większość ówczesnego zaściankowego społeczeństwa.

    • ex student

     Na pewno cześć fenomenów uważanych za parapsychiczne czy okultystyczne ma jakieś podstawy dające się wykryć metodami fizyki, ale zapewne też nie wszystko…

 • no_name

  Monitor napisał :
  ——–W przypadku zappera 1-pasmowego to wszystko co należy sprawdzić. Jeśłi chodzi o 3-pasmowy, jest już gorzej. Należy sprawdzić, czy każda z pozycji przełącznika emituje fale o innej częstotliwości podstawowej.———-

  Czyli co ? Wychodzi na to ,że M.yśląca G.aja mogła otrzymać model 1-PASMOWY ?
  Pisała ,że instrukcja obsługi opisywała właśnie 1-pasmowy .
  Czy taki zamawiała ?

  • monitorpolski

   Jeśli ma przełącznik to dostała 3-pasmowy. Nie można wykluczać feleru, ale w takim przypadku pierwsze co się robi, to pisze do konstruktora, tym bardziej, że bezpośrednio z nim korespondowała. Fałszywa i perfidna. Jan udostępnił mi te jej podstępne maile, bym się przekonał do jakiego stopnia jest perfidna. Jeszcze wredna pisze, że ją „zbanowałem”. Nie ma żadnego bana, co można sprawdzić w logach. Jestem teraz pewien, że jest to hasbara zadaniowana na niszczenie takich blogów jak mój. Cała ta ferajna się odsłoniła teraz u kefira. I dobrze, bo ludzie otworzą oczy.

   • no_name

    Dziwnie to wszystko wygląda jak piszesz , jestem trochę zdezorientowany .
    W końcu poproszę M.G o zdjęcie zrzutu ekranu ,czy naprawdę nie ma dostępu do twojej strony .
    Niewątpliwie ktoś kłamie ,a ja nie lubię być oszukiwany przez kogokolwiek .

    • monitorpolski

     Udostępnię wszrlkie logi. Ktoś kto nie zwraca się do producenta z reklamacją, mimo pięknych słówek w mailach i możliwości bezpośredniej rozmowy telefonicznej, a następnie pluje na wrogim od dłuższego czasu w stosunku do mnie blogu, nie jest nawet niewiarygodny. Jest to po prostu wredny. Ohyda! Fe!!!

  • ex student

   Już dzis wiele rzeczy jest uzależnione od funkcjonowania netu, ale jeszcze nie jest tragicznie, jak to przewidują w przyszłości, kiedy powstanie „internet rzeczy”, gdy wszystko będzie online w sieci – lodówki, automaty z kawą, windy, kasowniki, zamki do drzwi, kasy, samochody, TVzory, oczywiście t- i smart-fony, itp. itd.

   Wtedy „wyłączenie sieci komp.” to będzie katastrofa, ale dzis jeszcze to chyba jakoś byśmy przeżyli, zwłąszcza w krajach mniej rozwinietych…

  • Skowronek

   Niemcy też piszą a u nas cisza.
   25.08.2013 – niedziela!
   GLOBAL marca przeciwko Chemtrails i Geoinżynierii – WORLDWIDE DEMO przed czynnikami atmosferycznymi Chemtrails i eksperymentów

   Berlin, Kolonia, Dusseldorf – na całym świecie!
   http://www.politaia.org/umwelt-und-gesundheit/chemtrails/kondenszirren-chemtrails-nazi-deppen-und-kachelmanner/

  • ORzesz

   I znowu!.
   Załóżcie fanklub miłośników strachu.
   Polecam Smurfy… „to film dla tych co się lubią bać”.

   • no_name

    🙂 ORzesz ,dałem ci ocenę ósemkę ,bo po blogu grasuje jedynkowiec . 🙂

    Ale ten tekst daje wiele do myślenia na temat Człowieczeństwa ….

    Jak to się robiło w Sarajewie.

    ————-Jestem z Bośni. Wiesz, w latach 1992 i 1995 tu było piekło. Przez rok mieszkałem i przetrwałem w mieście, gdzie 6000 osób żyło bez wody, prądu, benzyny, pomocy medycznej, obrony cywilnej, obsługi i dystrybucji wszelkiego rodzaju tradycyjnych usług, lub reguł prawa. Nasze miasto zablokowało wojsko i przez cały rok życie zamieniło się w koszmar. Nie mieliśmy armii, nie było policji. Mieliśmy tylko grupy zbrojne: uzbrojonych ludzi chroniących swoje domy i rodziny. Kiedy to wszystko się zaczęło niektórzy z nas byli lepiej przygotowani na przetrwanie, ale większość rodzin, sąsiadów miała wystarczającą ilość pożywienia zaledwie na kilka dni. Niektórzy mieli pistolety, mało kto miał AK-47, lub strzelby. Po miesiącu lub dwóch gangi rozpoczęły działalność niszcząc wszystko. Na przykład szpitale przekształcono w rzeźnie. Nie było policji. Około 80 procent pracowników szpitala zniknęło. Miałem szczęście. Moja rodzina była w tym czasie był dość duża (15 osób w dużym domu, sześć pistoletów, trzy AKS) i przetrwaliśmy (przynajmniej większość z nas). Amerykanie zrzucali paczki co 10 dni, aby pomóc w blokadzie miasta. To nigdy nie było dosyć. Niektórzy – bardzo niewielu – miało ogrody. To trwało trzy miesiące, już w pierwszym miesiącu rozprzestrzeniały się plotki o ludziach umierających z głodu i zimna ….———

    http://imetro.nowyekran.net/post/97351,jak-to-sie-robilo-w-sarajewie

    Najprawdziwsze porady i wskazówki przetrwania .

    Nie National Geographic i BBC , …życie przeżyte …

    • ex student

     No tak to były przypadki skrajne na wojnie, sytuacje pogarszała blokada. Na pewno ludzie by się jakoś zorganizowali, straż mogłaby dowozić jakaś wodę ze źródeł, itd.

     Problemem faktycznie byłyby te gangi rabunkowe, chcące zarobić na kryzysie.

    • no_name

     I co , mogli ,chcieli ,ale nie mogli , bo nie za bardzo chcieli ,bo ta nieszczęsna blokada?

    • ex student

     twój koment jest bez sensu 😉

    • ORzesz

     Dzięki za link.
     Pierwsza dziś myśl po przebudzeniu i ogarnięciu świata przez okno… „Czas nadchodzi. Dużo krwi”.
     Wiedza zawsze się przyda. Szczególnie gdy pochodzi od praktyków.

    • no_name

     Nas to nie spotka .Dobra myśl tworzy Świat .
     obok siebie światy , możliwe …to tylko Umysł …

    • ORzesz

     Nie twierdzę że u nas.
     Po prostu coś w powietrzu „wisi”.
     Możliwe nawet że, jak to często bywa, odbieram swoje myśli zza iluś tam godzin czy dni kiedy przeczytam coś czy zobaczę co mnie wprowadza w odpowiedni stan.
     Nie lubię tego bo to trąca determinizmem a wiem że on nie istnieje. To jedynie brak odpowiednio szerokiej informacji mogącej tym „wizjom” zapobiec oraz nasze działania wbrew informacjom wynikłe z wielu indywidualnych pobudek.

     Dlatego wolę się zdać na opiekę Opatrzności i właśnie na owo dobre myślenie.
     Zawsze powtarzam „jest dobrze”.
     To obecne teraz kreuje szlaki w Polu Nieskończonych Możliwości.
     Dlatego bombarduje się nas masą negatywów mających wywołać strach… jak choć by informacje o Słońcu.

   • no_name

    Dobro myśl ,to chyba najlepsza z myśli … 🙂

 • Monitor, wiesz, ze sa 3 rodzaje parkinsona?!
  Naczyniowy, mozgowy(uklad nerwowy) i… polekowy 🙂

  W Wawie jest p. Dr, ktora ma jaja. Postaram sie dorwac jej adres, tel, etc.

  Ps. Jaki jest koszt Nunczako?!

  • monitorpolski

   Wiem. G… prawda. Są dwa. Pasożyty i zatrucie metalami. Mój ojciec miał oba rodzaje.
   Jeśli dostaniesz adres, to proszę o kontakt.

   • Marek, pomysl, ze moze byc 5 przyczyn 🙂

    http://youtu.be/EhGN7NksUpM
    Posluchaj murzynow na dobranoc :))

    • A tak serio to moze byc to wszystko jeszcze bardzoej zlozone lub bardziej proste nix mozemy sobie wyobrazic…

     Btw, mam znajomego z PD, wspolpracuje z J Foxem, najwiekszym ignorantem na swiecie:)
     Mam zamiar wyslac temu bucowi paczke z PL albo UK. Nagram video jak pakuje, co pakuje, gdxie adresuje i wsadze w siec z odpowiednim komentarzem 🙂

     Ahhh… Czy nie warto?! 🙂

  • katerina404

   Jakbyś mógł podać adres tej lakarki, to by było super

 • Jarson

  O ile świat byłby piękniejszy, czystszy i bardziej zielony jakby tych wszystkich technologii i całej wiedzy przed nami nie ukrywano… Czy Pan Jan miał/ma jakieś problemy przez swoje „wynalazki” ?

  • ex student

   nie dopoki bedzie uznawany za szarlatana dzialajacego gdzies na obrzezach oficjalnego zycia

 • grey

  pytanko,czy znacie jakieś metody wyleczenia boleriozy?
  jest jedna,żreć przez rok antybiotyki ale wiecie czym to się skończy…
  Z góry dzięki

  • monitorpolski

   Napisz do Jana Taratajcio generatorzdrowia@yahoo.com
   Z tego co wiem już kilka osób stosuje unikalną terapię

   • Ciekawyyy

    Jak doczytałem Pan Taratajcio mieszka na Dolnym Śląsku , ja również , gdybym go odwiedził moge liczyc na zakup zappera bezpośrednio u niego ?
    Pytam ponieważ jak rozumiem Panowie się znają a nie wiem czy Pan Taratajcio posiada obecnie na stanie zapper do sprzedaży.
    Bez obaw , ja stary agent lobby antyklerykalnego jak mnie nazwał Pan Ex Student ,nie obsmaruję negatywem zalet tego prostego urządzenia nawet gdyby moich nieproszonych gości skutecznie nie wyprosił. Po za tym trudno mi stwierdzić czy posiadam sublokatorów czy tez nie a po kuracji zapperowej przekonam sie czy doznam poprawy samopoczucia – jesli tak , to nie będzie końca mych peanów na każdym dostępnym forum , będe sławił zapper nawet na forach ,,agenturalnych” Pani Vismayi czy tez Pana Smietanki/ Kefira.

    • ex student

     ” stary agent lobby antyklerykalnego jak mnie nazwał Pan Ex Student ,nie obsmaruję negatywem zalet tego prostego urządzenia nawet gdyby moich nieproszonych gości skutecznie nie wyprosił.”

     Bo zawsze toć jaskaś iskra potępu w walce z ciemnogrodem 😉

    • Ciekawyyy

     (((,,Bo zawsze toć jaskaś iskra potępu w walce z ciemnogrodem ”)))
     Mam domniemać iż do tej pory prezentowałem ciemnogród w kwestii zappera ? Nie powątpiewam ani nie powątpiewałem w skuteczność zabijania mikrobów prądem z tym że Pan Monitor Polski az nadto się podpalił , po za mikrobami czy metalami ciężkimi obarczającymi organizmy żywe istnieje dziesiątki innych przyczyn stanów chorobowych.
     Jest dla mnie oczywiste iz taki zapper to super alternatywa dla quasi medykamentów zbrodniczego lobby farmaceutycznego. Z pewnościa niebawem napisze do Pana Taratajci z prosba o adres , mieszkam jak szacuje niespełna 70 km od niego i zakupie taki zapper , moge go używac chociażby profilaktycznie od czasu do czasu, poniewaz w jakis szczególny sposób nie czuje się sfilcowanym drobnoustrojami choć może z pomoca zappera nabęde więcej wigoru do życia – nie wiem przekonam się.

    • ex student

     „Mam domniemać iż do tej pory prezentowałem ciemnogród w kwestii zappera ?”

     Eee,nie o to chodziło, tylko dla agentów antyklerykalizmu Kościół reprezentyuje wszelki „ciemnogród i wstecznictwo”, a cywilizacja i technika to zawsze „postęp” 😉

  • inwigilowany

   spróbuj z płynem lugola, gdzieś kiedys czytałem że jest skuteczny na borelioze, poszukaj wiecej info w sieci

  • AQQ

   „Grupa oszustów wmawia ludziom, że boreliozy nie da się wyleczyć kilkoma tygodniami antybiotyków, że trzeba całymi latami leczyć (czytaj – oddawać oszustom pieniądze), a jak się okazuje, że taki pacjent, który kiedyś faktycznie przechodził boreliozę ma problemy zdrowotne, a na dodatek te problemy nie mijają po antybiotykach – według szarlatanów jest to dowód na to, że jest on chory, że ma w organizmie bakterie, że dalej musi im oddawać pieniądze.”>
   http://www.borelioza.vegie.pl/przewlekla.html