Jan Taratajcio o urządzeniu Kwantowego Rezonansu Magnetycznego Harter / 3D NLS HEALTH ANALYZER.

Konstruktor Biorezonatora Nunczako i Detoksyzatora WN, oraz wielu innych urządzeń, przedstawia wręcz fantastyczne urządzenie diagnostyczne tzw. Harter.

[ Zauważcie jak kogoś mocno zabolało to o czym mówimy w filmiku. Od razu na Wykopie pojawił się ten filmik z hejterskim tytułem „Jan Taratajcio o tym jak robić forsę na debilach..” http://www.wykop.pl/link/3655879/jan-taratajcio-o-tym-jak-robic-forse-na-debilach/  Ciekawe na czym robimy tu forsę? ]

UWAGA: komentarze krytyczne są w większości autorstwa płatnych agentów mafii farmaceutycznej. Będą zatem usuwane, a ich autorzy blokowani.  Sprawdziliśmy na sobie, że urządzenie diagnozuje poprawnie, zatem należy o tym mówić otwarcie.

Jan Taratajcio o urządzeniu Kwantowego Rezonansu Magnetycznego
Harter / 3D NLS HEALTH ANALYZER.

bezpośredni link: https://www.youtube.com/watch?v=3xLdtJWwd6E

W prosty sposób można zbadać przepływy energetyczne całego organizmu. Muszę przyznać, że byłem zaskoczony dokładnością urządzenia, a mogłem go porównać do znacznie droższego i skomplikowanego AuR-um, na którym badania robiłem w listopadzie ubiegłego roku.
Niektóre wyniki się pokrywają, z tym, że na Harterze wykazało dalszą poprawę mojego stanu zdrowia. Jest to podejrzewam wynikiem kąpieli w ciekłej plazmie, którą mam z procesu robienia tzw. „gansów” w technologii Keshe. Dodatkowo przyjmuję płynną plazmę doustnie, w niewielkich ilościach. Jest wiele świadectw udokumentowanych pomiarami, że ciekła plazma oczyszcza i odmładza organizm, niwelując nawet zmiany genetyczne.

Widać to po wynikach badań Harterem – zauważcie jaka jest ilość młodych komórek, które zazwyczaj charakteryzują ludzi w młodym wieku. Dla porównania możecie obejrzeć fragmenty badań kolegi mniej więcej w moim wieku, który jeszcze nie stosował „terapii gansowej”.

Dlatego m.in. będę promował naukę i technologię Mehrana T. Keshe. Sceptyków i malkontentów należy po prostu „olać” i robić swoje. Bo ja swoje wiem.

Kontakt z Janem Taratajcio: generatorzdrowia@yahoo.com
Biorezonatory Nunczako można zakupić w sklepie internetowym Łańcuch Życia: www.lancuchzycia.pl

117 komentarzy Jan Taratajcio o urządzeniu Kwantowego Rezonansu Magnetycznego Harter / 3D NLS HEALTH ANALYZER.