Jan Taratajcio o urządzeniu Kwantowego Rezonansu Magnetycznego Harter / 3D NLS HEALTH ANALYZER.

Konstruktor Biorezonatora Nunczako i Detoksyzatora WN, oraz wielu innych urządzeń, przedstawia wręcz fantastyczne urządzenie diagnostyczne tzw. Harter.

[ Zauważcie jak kogoś mocno zabolało to o czym mówimy w filmiku. Od razu na Wykopie pojawił się ten filmik z hejterskim tytułem „Jan Taratajcio o tym jak robić forsę na debilach..” http://www.wykop.pl/link/3655879/jan-taratajcio-o-tym-jak-robic-forse-na-debilach/  Ciekawe na czym robimy tu forsę? ]

UWAGA: komentarze krytyczne są w większości autorstwa płatnych agentów mafii farmaceutycznej. Będą zatem usuwane, a ich autorzy blokowani.  Sprawdziliśmy na sobie, że urządzenie diagnozuje poprawnie, zatem należy o tym mówić otwarcie.

Jan Taratajcio o urządzeniu Kwantowego Rezonansu Magnetycznego
Harter / 3D NLS HEALTH ANALYZER.

bezpośredni link: https://www.youtube.com/watch?v=3xLdtJWwd6E

W prosty sposób można zbadać przepływy energetyczne całego organizmu. Muszę przyznać, że byłem zaskoczony dokładnością urządzenia, a mogłem go porównać do znacznie droższego i skomplikowanego AuR-um, na którym badania robiłem w listopadzie ubiegłego roku.
Niektóre wyniki się pokrywają, z tym, że na Harterze wykazało dalszą poprawę mojego stanu zdrowia. Jest to podejrzewam wynikiem kąpieli w ciekłej plazmie, którą mam z procesu robienia tzw. „gansów” w technologii Keshe. Dodatkowo przyjmuję płynną plazmę doustnie, w niewielkich ilościach. Jest wiele świadectw udokumentowanych pomiarami, że ciekła plazma oczyszcza i odmładza organizm, niwelując nawet zmiany genetyczne.

Widać to po wynikach badań Harterem – zauważcie jaka jest ilość młodych komórek, które zazwyczaj charakteryzują ludzi w młodym wieku. Dla porównania możecie obejrzeć fragmenty badań kolegi mniej więcej w moim wieku, który jeszcze nie stosował „terapii gansowej”.

Dlatego m.in. będę promował naukę i technologię Mehrana T. Keshe. Sceptyków i malkontentów należy po prostu „olać” i robić swoje. Bo ja swoje wiem.

Kontakt z Janem Taratajcio: generatorzdrowia@yahoo.com
Biorezonatory Nunczako można zakupić w sklepie internetowym Łańcuch Życia: www.lancuchzycia.pl

117 myśli na temat „Jan Taratajcio o urządzeniu Kwantowego Rezonansu Magnetycznego Harter / 3D NLS HEALTH ANALYZER.

 1. TAK !!! to najlepsza wiadmosc ! 🙂 i nareszcie WIOSNA !

  a wraz z wiosna nowa nadzieja ze po kolei odpadna przebrzydle dranie

 2. Maialam napisac,ze nie zyje David Rockefeller,ale widze,ze wiadomosc juz dotarla. Ja sie zastanawiam co sie dzieje z krolowa Angielska…..ostatnimi czasy nie pokazuje sie publicznie. Chyba ”wibracje” robia sie dla Osob tego ‚typu’ zbyt niebezpieczne….i cos sie dzieje z rezonasem schumanna. Zauwazyliscie?
  A props uzdrawiania znalazlam dzis sesje z takim oto Panem. Moge napisac to CZYTSO subiektywnie,ze uwazazm,ze osoba dobra. Dobry czlowiek, czlowiek bedacy ‚kanalem energi milosci’. Mozecie sami przetestowac jak go odbieracie. Wystarczy sie skupic na Jego spojrzeniu i strefie serca ( 2 palce ponizej serca),moze ktos odczuje poztywny przeplyw enrgii, czy tez plazmy. A moze Komus to aktycznie pomoze w usmierzeniu dolegliwosci. Ponoc czlowiem ma sukcesy na tym polu. I sporo ludzi pouzdrawial:

  https://www.youtube.com/watch?v=XtC6s1C85Ak

  Ja mam odczucia bardzo pozytywne. Dlatego sie tym dziele,ale zawsze pisze byscie SAMI sprawdzili jak sie czujecie.

  • Maja . Braco jest autentyczny ZJ Popko potwierdził ,Braco „znam” już od dawna emanuje energia spokoju , i tak należy odbierać Jego wibracje , Bruno Grening był podobny ale miał nieco mocniejszy impuls energetyczny Serdecznie Cie Pozdrawiam

 3. UWAGA… UWAGA… !!!

  Jutro, we wtorek, 21.03.2017 o godz. 17:00, w Radiu Katowice odbędzie się PUBLICZNA debata lekarzy ze mną !!!

  Debata będzie transmitowana też NA ŻYWO na :

  http://www.radio.katowice.pl/

  Udział wezmą profesorowie reprezentujący specjalizacje takie jak : onkologia, interna, pediatria, gastroenterologia. Niestety nie znam dokładnie składu „z przeciwnej strony barykady”, bo jak mi powiedziano przed chwilą, ciągle są jakieś zmiany.

  Ja będę sam, ale… mam nadzieję, że podołam 🙂

  Pozdrawiam,
  Jerzy Zięba

  • Anja jest jak zawsze niezawodna !, a odnosnie cebuli , gdzież czytałem ? utrzeć cebule powkładać w tampony przytwierdzić do stup owinąć czymś nieprzemakalnym nałożyć skarpetkę i spać z tym , oczyszcza wyciąga a co najwarzniejsze ! otwiera i aktywuje cale magistrale energetyczne .

   • Co do sposobów oczyszczania trzeciego oka ma Rację 😉
    Polecam metody Anji do odwapnienia i odtrucia Molekuły.

  • Wiedźma nie cieszy się cały czas jak głupi do sera. To internetowa wróżka tylko 😉

   • Poza tym jak opisze pojęć świadomego śnienia, wyjścia z ciała materialnego, odmiennych stanów świadomości, oddychania holotropowego, śnienia, dywinacji, ewokacji,oneiromancji, widzenia, telekinezy i teleportacji, gnozy, eteryki, przeistoczenia, kontroli umysłu to uwierzę, iż jest to wiedźma 😉
    Ale fajna z niej dziewczyna jest – urodziwa i sympatyczna.

 4. Dopóki publiczność będzie się zadowalać miernym wytłumaczeniem, dopóty będzie nieprzemyślana krytyka takich rozwiązań. Bez dokładnych informacji jak sprzęt działa, by móc odtworzyć efekty, niewiele można zdziałać. Warto by przygotować publikację – inaczej ta metoda stanie się w mediach kolejnym hermetycznym wymysłem zakrawającym na kant. W przypadku gdy szczegóły będą znane, będzie się dało zrobić tego szerokie badania na różnym sprzęcie i w różnych warunkach i powiedzieć coś konkretnego. I nie jakieś kartele – ze schematem zrobi to każdy radioamator, więc jeżeli ta metoda działa, to siła przebicia będzie duża i nie fanatyczna, tylko logiczna.

Możliwość komentowania jest wyłączona.