Jesteśmy już w 5D!

Termin przejścia w piątek rano był celowo zafałszowany, żeby mafia chazarska nie próbowała sztuczek z CERN. Teraz już nie mogą zrobić NIC. W kolejnym artykule omówię zmiany jakie zaszły na Ziemi. Nie oczekujcie jednak, że nagle znaleźliśmy się w raju.

Na żywo widzimy, że przewidziana przez nas rozprawa z „żydami” ma miejsce. Bardzo wszystkich proszę by nie doszło do przemocy. Chazarscy „żydzi” są bowiem ofiarami infekcji bakteryjnej, która kontroluje ich mózgi i stopniowo jest to oczyszczane. Coraz więcej żydów będzie przeciwnych dotychczasowej polityce Izraela i tzw. „międzynarodowemu żydostwu”, tzn organizacjom typu Światowy Kongres Żydów, które nie są już kierowane przez ludzi, ale bioroboty. Jest ich około 7 tysięcy, niestety my sami nie jesteśmy ich w stanie usunąć. Jednak na poziomie 5D mogą już swobodnie działać nasi bracia z galaktyki Andromedy, odpowiednia ich ilość ze sprzętem będzie tu za ok 8 dni.
W ciągu najbliższych dni możemy się spodziewać zmniejszenia impetu ataku na „żydów”, gdyż nie chodzi o to byśmy się nawzajem zaczęli rżnąć, a o to by Ziemia była planetą pokoju.

Dzisiejsza całodzienna medytacja poświęcona jest 24 posłom w Sejmie, którzy jeszcze pozostali pod wpływem kontroli umysłu założonej przez zainfekowanych Chazarów. Ale też oczyszczeniu Knessetu i Rządu Izraela, który znów został przejęty przez zło. Szczególne ataki idą na Netanyahu, nie ma co być na niego wściekłym, on nie jest po prostu sobą.
Tu ważna informacja odnośnie oszusta historycznego Jana Tomasza Grossa – nanowahadełko pokazuje, że nie jest on Grossem, ale Izaakiem Goldmanem, tym samym satanistą który grał rolę Jerzego Kosińskiego, autora antypolskiej książki „Malowany Ptak” . Wystarczy spojrzeć na lekko zmienioną facjatę, a pamiętajmy że sataniści pijący krew praktycznie się nie starzeją. Goldman wymordował całą rodzinę Grossów – 3 osoby. Dowodem na to, że jest podstawiony może być zwykłe badanie odcisków palców. Oryginalne odciski palców są archiwach w Bydgoszczy.

Medytacja dotyczy też oczyszczenia mojej matki, która właśnie została zaatakowana bronią reptyliańską. Ta broń ma 2 razy mniejsze w skutkach działanie, ale jednak jeszcze działa. Prośmy więc u całkowite unicestwienie jej, a tych, którzy ją wykorzystują (68 żydów chazarskich) aby szybko przeszli lekcję dusz i wrócili tutaj bez złych intencji wobec ludzkości. Zajmie im to ok 70 tysięcy lat przyspieszonego rozwoju dusz. Na Ziemi minie 3 dni.

96 komentarzy Jesteśmy już w 5D!

 • zxx

  oby to byla prawda

 • zxc

  Uwielbiam to czytać. Kiedyś bardzo lubiłem SF, do tej pory chyba też. To się czyta jak odcinki całości jak kiedyś w czasopiśmie Fantastyka. Wielu ludzi czeka aż za nich wpadną na ziemię tajemne siły z nieba/kosmosu/ czy czegokolwiek – i zrobią tu porządek – bo samemu się nie chce a lepiej siedzieć na kanapie przed TV i czekać aż samo się zrobi. Leniuchami świata nie ruszymy. Taka to już natura ludzka.

 • Darius

  PANIE ADMIN. Nie we wszystko wierzę co Pan pisze ale mam wrażenie, że część to prawda. Przykłady:
  Pisał Pan, że przejście w 5D będzie w piątek a oznakami tego będzie silny wiatr i światło. Wiało w środę i wtorek a w piątek nie ma wiać i też nie wierzyem w to. Później Pan pisze że to zmyła była a w środę faktycznie wiało… Druga sprawa pisał Pan o tych światłach i jasności cholera od 3 dni jakoś jasno w nocy w domu a dzisiaj stoję na dworze a za sąsiada domem błysk na niebie jasny niczym 10 piorunów a grzmotu nic. Trwało to może z sekundę dziwne ale WIDZIAŁEM to cholera…. Także coś w tym jest ale jest też fałsz tak ja to czuję. Proszę o komentarz Panie admin albo sprawdzenie wahadełkiem, dziękuję

  • Trwa walka Federacji Galaktycznej i grupy RA z Gadami i ich wasalami w czwartym wymiarze czyli w świetle – bo w świetle łatwiej się operuje i tam głównie są Okupanci ! Stąd ta nocna jasność, błyski i gwałtowne porywy wiatru. Osobiście oczekuję, że walka ta skończy się pozytywnie dla Sił Światłości i niedługo ujrzymy Ich w naszym trzecim wymiarze ciężkiej materii. Czuję Ich swoim sercem – i widzę okiem mej duszy. I czekam na Ich przybycie ! Pozdrawiam. Jacek

   PS

   Kochani !

   Wkrótce ukaże się 5 moich książek – w niewielkim nakładzie.

   1/ Bóg Jest Miłością …
   2/ Walka Światłości z Ciemnością na Końcu Czasów …
   3/ Ziemia planeta cierpienia, ucisku, zagłady – już dość !
   4/ Świadomość Boska = Chrystusowa – kto ją odzyska ?
   5/ Ziemia i Ludzkość zniewalana prawem i technologią – o co chodzi siłom ciemności i sprzedajnym elitom ? zawierający Program Wyborczy = ZASADY LUDZI WOLNYCH.

   Książki są też aktualnie dostępne na chomiku, blogu, na stronie int. oraz u mnie – w wersji projektowej

   Zapraszam do zapoznania się z tymi i z innymi materiałami.

   Pozdrawiam

   Jacek – Mieczysław Jacek Skiba

   PS. em.; mjacek2013@interia.pl , http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [tu są aktualne materiały, trzeba się zalogować aby pobrać za darmo], http://www.przeslanie.com – moja strona, http://jacek2016.blog.pl – mój blog, https://plus.google.com/u/0/108181152670139080095 – Google+

 • autysta

  Ile mi jeszcze zostało komentarzy zanim trafię do 1D?

 • nina

  ——————–ŻYDOSKIE OBOZY ZAGŁADY ZAŁOŻONE , finansowane były przez ŻYDÓW.
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/02/biae-kapelusze-raportuja-nadchodzi.html

 • Rybak

  Ahttps://m.youtube.com/watch?v=T739kztQ9M8

  • Admin

   Tobie też został 1 komentarz pseudo-Rybaku – Stanisławie Kowalski. Nie ostrzegał cię jak tam jest w 1D?

  • Korniszon

   Może w tym 1D jest normalniej niż tutaj 🙂

   • Vismaya

    Korniszon,
    zdecydowanie myślę, że tam jest normalniej …
    bo w 3D to już ludzie zupełnie stracili zdrowy rozsądek,
    a jakie biznesy robi się na naiwnych!
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=18&v=3OCpazQuZ2I

    I jak tak dalej pójdzie, to strach nawet pomyśleć, co to będzie w 5D.

    • Korniszon

     Faktycznie nie dziwię się kościołowi, że jest temu przeciwny, jak większość tych ludzi po prostu chce porządnie zarobić i nie mają nic wspólnego z prawdziwą duchowością i światłym działaniem. Co gorsze ci ludzie psują opinię tym prawdziwym wysłannikom od Boga. I trzeba jeszcze podkreślić, że głupota (naiwność) ludzka jest naprawdę nieskończona. Nie sądzę również, aby w najbliższym czasie cokolwiek w tym aspekcie się zmieniło na plus.

 • Rybak

  Ale cudownie jest w 5D .Cieszę się że ten czas mogę dzielić z wami. Kocham was przyjaciele,pójdziecie ze mną do kościoła pomodlić się?

  • radioaktywny fosfor

   Ty też sypiesz sobie mąkę pod drzwi ? teraz zima ,popiołu na głowę ci dostatek. syp,syp ….

 • radioaktywny fosfor

  Oczywiście,że była to mąka ziemniaczana rozsypana przez monitora podczas aktywacji rozdwojenia jego jaźni. Teraz wiecie,że ONI monitory są już w 5D 🙂

  • wielbiciele

   kto ci sugeruje abys tu przychodzil i pisał te brednie !? twój chory mózg ci to sugeruje ale na jego leczenie juz jest za póznom pozstaje ci juz tylko nogi moczyć !!

 • zior

  Czy ktoś ten obraz widział w lepszej jakości ? Tutaj mamy Mieszka I jako 15-go władcę Polski.
  Kim byli ci władcy przed nim ? Obraz podobno jest w areszcie na Jasnej Górze.

  https://tajnearchiwumwatykanskie.files.wordpress.com/2016/04/jasnogorski-poczet-krolow-i-ksiazat-polskich.jpg

  Przy okazji warto wspomnieć,że hejtowanie i szczekanie na Uniwersytecie Krakowskim się zaczęło:

  https://www.youtube.com/watch?v=zjxNELjwTck

  • niestety to prawda , a prymitywi chcą im dorównywać dodajac sobie tym punktów w „inteligencji” podobnie jak problem „płaskiej ziemi” nikt kuli globu nie widział ale tak ma być bo debil klaska manipulatorom ignorując fakty i dowody .

 • RysiuKaliszKomandeross.

  Marek chwalił się że chcieli go zabić i usmażyli mu: mózg, jelita i płuca, twierdził jednak że wymienili mu mózg, jelita i płuca na nowe, ale to chyba nieprawda bo być może wymienili mu jelita i płuca ale o mózgu najwidoczniej zapomnieli to znaczy wyjęli ale zapomnieli wsadzić nowego.

  • wielbiciele

   kto ci sugeruje abys tu przychodzil i pisał te brednie !? twój chory mózg ci to sugeruje ale na jego leczenie juz jest za póznom pozstaje ci juz tylko nogi moczyć !!

   • Vismaya

    Kto moczy nogi ten nie ma chorej głowy.

    • radioaktywny fosfor

     Stare porzekadło ludowe głosi : Jak Bóg chce kogoś pokarać ,to mu rozum odbiera . Monitor ześ*wirował odkąd zaczął propagować oszusta Ke*she.