Jutro ma nastąpić ofensywa Donalda Trumpa

Corsi

Jerome Corsi obawia się o swoje życie

W Waszyngtonie toczy się istna wojna domowa. Biały Dom wydał oficjalne oświadczenie, że przygotowany został „pokój wojenny”, którym dowodzić będą Steve Bannon i Reince Priebus. Demokraci i cały tzw. „Rząd cieni” czy też „Państwo w państwie” (Deep State) chcą doprowadzić do usunięcia Trumpa na podstawie zarzutów, że w wyborach pomogła mu Rosja. „Pokój wojenny” ma się zająć strategią obrony, czy też kontrataku.
Alex Jones uważa, że wojna nie jest iluzoryczna, jest to prawdziwa wojna z globalistami, która staje się coraz bardziej agresywna. Są już ofiary jak Seth Rich, demaskator z wewnątrz partii Demokratów, który był prawdopodobnie źródłem wycieków dla Wikileaks, które wywołały istną burzę polityczną wliczając w to tzw. Pizzagate. Rich został postrzelony, jednak to nie rany były przyczyną śmierci – zamordowano go w szpitalu.

Jerome Corsi – oficjalny przedstawiciel Infowars Alexa Jonesa w Białym Domu, jeden z najlepszych i najbardziej udekorowanych dziennikarzy amerykańskich, obiecuje że jutro tj. we wtorek 30 maja zostanie ujawniona afera znacznie większa od słynnej Watergate. Corsi ostrzegł, że informacje, które posiada, są tak zatrważające, że zagrażają jego życiu, jednak że je zabezpieczył tak, że na pewno zostaną ujawnione.

Chodzi prawdopodobnie o powiązania Obamy, Clintonów i całego „Rządu Cieni” (globalistów) z Chinami i Rosją. Setki tysięcy Amerykanów było szpiegowanych w celach politycznych na użytek tych krajów z użyciem służb amerykańskich, głównie NSA. Celem było całkowite przejęcie Stanów Zjednoczonych. Jak to określił Alex Jones, „zbrodnie tych ludzi są pięćdziesiąt razy gorsze niż Trump mógł sobie wyobrazić”. Chodzi m.in. o pedofilię i mordy rytualne na dzieciach, szpiegowanie na rzecz krajów arabskich, korupcję w kościele katolickim itd.

To są nie tylko podejrzenia – Trump ma na to dowody. Możemy się zatem spodziewać od razu nie tylko fali aresztowań, ale też desperackich prób obalenia rządu.

Należy tu dodać, że „Państwo w państwie” (Deep State) nie dotyczy tylko USA, są to struktury bankierskiej mafii Rotszyldów zainstalowane w niemalże każdym państwie świata. Podobnie, jeśli tu jest mowa o „Rosjanach i Chińczykach” to raczej dotyczy to „państwa w państwie” w każdym z tych państw. Są to media, hierarchowie niemalże wszystkich religii, organizacje pozarządowe, banki dyktujące warunki, sieci komercyjne, organizacje militarne w tym NATO itp. W Europie ten „rząd cieni” jest już oficjalny i nazywa się Komisją Europejską. W wielu krajach nadzorują te wywrotowe działania loże masońskie, a najważniejszą z nich jest żydowska B’Nai B’Rith. De facto jednak, pod przykrywką „żydów” kryją się wyznawcy szatana.

185 komentarzy Jutro ma nastąpić ofensywa Donalda Trumpa

 • cos tu u was nie widac aleksandra jablonowskiego??? dlaczego ?? ON mowi szczera prawde o aktualnej tragedji narodu polskiego

 • metoda wydobywania gazu lupkowego !nie ma kompletnie nic!!!!! wspolnego!!! z „gazem”:) TO KAMUFLARZ ABY ROZMODLONA TRZODA PODATKOWA NIE POLAPALA SIE O CO BIEGA:):)tutaj biega tylko o …………….WODE!!!!!! WODA TO NAJWAZNIEJSZE ZRODLA ZYCIA NIE TYLKO NA ZIEMI ALE TAKZE I W KOSMOSIE!!!!!!!!!!!!!! PONADTO WODA JUZ ZACZYNA ZASTEPOWAC TRUJACA ROPE JAKO ZRODLO TANIE I NIESKONCZENIE EKOLOGICZNIE CZYSTEJ ENERGI !!!!! poprzez wpompowywanie po ogromnym cisnieniem dziesiatki trujacych chemikali na duze glebokosci i poteznych eksplozi na tych glebokosciach !! …….rozmodlona trzoda polska nie bedzie miala juz wody w studniach :):) i bedzie zalezna od wlascisieli tychze wod .Wlasciciele juz wykupoja na masowa skale w polsce bo juz cala demokratyczna 🙂 europejska woda pitna jest juz sprywatyzowana ! Tylko jeszcze Rosja syrja i Iran oraz Korea nie ma wody sprywatyzowanej

 • kk7qq

  Dlaczego CERN w tym roku obecny jest na spotkaniu grupy BILDERBERG !

  https://www.youtube.com/watch?v=mN-by_41kcc&feature=share

 • kk7qq

  Spotkania grupy Bilderberg rozpoczely się w tym roku w Chantilly w stanie Wirginia

  http://www.bbc.com/news/world-us-canada-40125253

  Tegoroczna grupa obejmuje doradce ds. Handlu w firmie Trump, Wilbur Ross, jego doradca ds. Bezpieczeństwa narodowego HR McMaster i Peter Thiel, twórca Paypal miliarder który był kibicem prezydenta.
  Na szczycie 13-punktowego programu grupy znajduje się
  „Administracja Trump: Raport o postępach”.
  Na forum w hotelu Westfields Marriott w Chantilly uczestniczy również krytyk Trump Eric Schmidt, szef firmy macierzystej Google.

  Schmidt powiedział wcześniej, że administracja Trumpa robi „złe rzeczy”.
  Inne tematy z Bilderberg w tym roku to między innymi „Wojna o informacje”, „Dlaczego narasta populizm?”, Czy „Czy globalizacja może zostać spowolniona?”
  „Nie ma pożądanego rezultatu, nie ma minut, a żaden raport nie jest napisany” – stwierdzają zasady grupy.
  „Ponadto nie proponuje się żadnych rezolucji, nie głosuje, a oświadczenia polityczne nie są wydawane”.

  Inni goście to holenderski król Willem-Alexander; David Rubenstein, szef działu private equity prowadzący Grupę Carlyle; I były dyrektor CIA, John Brennan
  Kilka dziennikarzy przyłącza się do tegorocznego forum, w tym George Osborne z Evening Evening Editor w Londynie.

  Tutaj pelna lista czlonkow :

  http://www.bilderbergmeetings.org/participants.html

  na tej liscie nie moglo zabraknac „zasluzonego ” Radoslawa S.

 • czaro

  POLSKA W NIEBEZPIECZEŃSTWIE!

  Jawne rządy masońskie w Polsce już wkrótce??!!

  „Wygląda na to iż masoneria jest w przededniu całkowitego i jawnego przejęcia władzy w Polsce! W każdej chwili CAŁKOWITA władza w Polsce może być JAWNIE i W ŚWIETLE REFLEKTORÓW (i w ramach PRAWA!!!) bezoporowo scedowana na rzecz masonerii i banksterów!!! Wszystko to stać się może błyskawicznie! Na dniach, tygodniach czy miesiącach, przy całkowitej nieświadomości społeczeństwa polskiego i niezrozumieniu przez polskie społeczeństwo sytuacji w jakiej znajduje się Polska!!!

  Dodatkowo, grozi nam niewidzialny i niezrozumiały dla zwykłego człowieka (bo nie terytorialny), scenariusz rozbiorowy Polski, który być może właśnie w tej chwili już się realizuje! Chwile grozy przed nami!

  To jest realne niebezpieczeństwo na najbliższy nam czas! Uczestniczymy w walce z czasem o przetrwanie naszego narodu i naszego kraju – Polski!!! Mobilizujmy siły i uświadamiajmy w tempie ekspresowym naszych współbraci Polaków!

  Żądajmy od rządu PISu, NATYCHMIASTOWEGO masowego druku nowego polskiego pieniądza papierowego dzięki któremu będziemy w stanie regulować płatności po zaniknięciu pieniądza elektronicznego!!! Czas krachu i zaniknięcie pieniądza elektronicznego nadchodzi!!! Jeśli nie będziemy mieli papierowych pieniędzy, jesteśmy skończeni, bo nie będziemy mieli czym płacić za towary i nie będziemy mieli czym wypłacać wynagrodzeń!! Niemcy już to robią i drukują na potęgę banknoty starej waluty (marki)!!!

  A nasz rząd co robi??? Brata się z banksterami i z masonami!!! Czyli brata się z naszymi wrogami, z wrogami całej ludzkości, z oprawcami, którzy już zaplanowali krach finansowy na który jesteśmy całkowicie jako naród zupelnie nieprzygotowani! My, obywatele polscy jesteśmy bezbronni!!! Czy obecny rząd polski pod płaszczykiem wiary i patriotyzmu współuczestniczy w realizacji masońsko-banksterskich planów dla Polski i dla świata??! A plan ten to totalne zniewolenie i destrukcja wszystkich narodów świata jako niezależnych, suwerennych bytów!!! Masoni wiedzą że jeśli chcą osiągnąć sukces w swym przedsięwzięciu, to według prawideł geopolitycznych muszą zacząć od zniewolenia i całkowitego przejęcia Polski! „Na początku XX wieku brytyjski naukowiec i polityk Halford MacKinder stworzył nową naukę – geopolitykę. Po koniec I-szej Wojny Światowej napisał on książkę pt.”Ideały demokratyczne a rzeczywistość” (Democratic Ideals and Reality), w której zawarł trzy zasadnicze fakty: TEN KTO RZĄDZI EUROPĄ WSCHODNIĄ, TEN DOMINUJE W CAŁEJ EUROPIE, TEN KTO RZĄDZI EUROPĄ , TEN DOMINUJE NAD „WYSPĄ ŚWIATA”, TEN KTO RZĄDZI „WYSPĄ ŚWIATA”, TEN DOMINUJE NAD CAŁYM SWIATEM”’(cytat z książki pt.”Czy Ameryka przetrwa do roku 2009?” Gen.Wacław Henrykiewicz-Bakierowski)

  http://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/post/138738,polska-w-niebezpieczenstwie

 • Ania

  A niedawno obśmiewane było egipskie prawo do ostatniego stosunku „pożegnalnego” ze zmarłą żoną.
  A tu proszę, we Francji

  „We Francji zaobserwowano postępy postępu. Tym razem lewacy zadziwili świat zezwalając na ślub homosia z jego zmarłym partnerem, który był policjantem. Na tą irracjonalną ceremonię wyraził zgodę sam Francois Hollande, który już jako były prezydent Francji uczestniczył w tym dziwacznym wydarzeniu.

  Okazuje się, że francuskie prawo dopuszcza coś takiego jak pośmiertne małżeństwa, jednak aby uznano taki „związek” konieczne jest wystąpienie tak zwanych istotnych przesłanek. Okazało się, że do takiej kategorii można zaliczyć śmierć partnera w zamachu terrorystycznym.”

  Swoją drogą, ciekawe, czy była noc poślubna ?
  Sorry, niesmaczne pytanie…
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/we-francji-homoseksualista-wzial-slub-ze-zmarlym-partnerem-policjantem-zabitym-przez

 • Ania

  Marian Kowalski kompletnie gasi Bp Pieronka ws. przyjmowania imigrantów do Polski!
  Marian Kowalski jest znany ze swojego ciętego języka. Tym razem odpowiedział biskupowi Pieronkowi na jego ohydne stręczenie Polakom islamistów. Duchowny miał czelność powiedzieć, że jest to moralny obowiązek a nie szaleństwo.

  Biskup Pieronek powinien dostać całkowity zakaz wypowiadania się publicznie. Chodzi wyłącznie do jasno określonych mediów i opluwa Polskę i Polaków. Tak się zachowuje osoba duchowna?

  Biskup Pieronek od dawna stręczy Polakom islam i morderczych muzułmanów…

  „Tak. To jest jej moralny obowiązek. Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że większość Polaków to chrześcijanie, to ten obowiązek wypływa z miłości bliźniego. Polaków nastraszono uchodźcami. Powiedziano, że oni przynoszą choroby, zabiorą Polakom pracę, będą nas zabijać i Polska stanie się krajem zagrożonym” – powiedział w wywiadzie „Rzeczpospolitej” Bp Tadeusz Pieronek.

  Po tych słowach duchowny powinien dostać absolutny zakaz wypowiadania się publicznie, jednak kościół z niewiadomych przyczyn milczy. A przecież takie zakazy były za małe przewinienia, patrz ksiądz Jacek Międlar.

  Słowa Pieronka wzburzyły wielu polskich katolików. Jednak najbardziej nie spodobały się znanemu publicyście telewizji „Idź pod prąd” Marianowi Kowalskiemu. Ustosunkował się w swoim stylu…

  „Ksiądz Pieronek jest notorycznym szubrawcem i skończonym bydlęciem i każdy, kto tego łajdaka traktuje poważnie jest człowiekiem nierozsądnym. Jest to wyjątkowa kreatura, która już od czasów wejścia Polski do Unii Europejskiej straszyła Polaków, że inną opcją jest Białoruś. Ta notoryczna menda budzi moje najgłębsze obrzydzenie i wszystko to, co mówi, nie jest warte funta kłaków – stwierdził były kandydat na prezydenta Polski. W opinii Mariana Kowalskiego „każdy argument biskupa Pieronka za przyjmowaniem uchodźców jest narzędziem dla rządu przeciwko takim rozwiązaniom”. – Ks. Pieronek jest to człowiek, który prawdopodobnie był sowieckim agentem, jest lojalnym sługusem sił wrogich Polsce i powiedzmy sobie szczerze, jego uprzywilejowana pozycja w Episkopacie świadczy o upadku tego gremium” – powiedział na antenie IPP, Marian Kowalski.

  wRealu24.pl

  Próbują nas podejść ze wszystkich stron.

 • vixen

  Jutro ,w sobote 3-06-17 w Warszawie od godz.12 pod MZ protest przeciw przymusowi szczepien
  kto sie wybiera ?

 • Ania

  W zeszły poniedziałek, w warszawskim meczecie przy ulicy Wiertniczej pojawili się funkcjonariusze policji oraz Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Poszukiwali obywatela Komorów, posiadającego kartę stałego pobytu w naszym kraju. Abu-Bakar został rozpoznany przez żyjących na terenie Polski muzułmanów jako salafita.

  Służby dokonały przeszukań i prowadzą śledztwo w sprawie działalności domniemanego radykała. To, nawiasem mówiąc, nie jedyny islamista, którego śladów poszukują jednostki odpowiedzialne za bezpieczeństwo Polaków. Jak powiedział Witold Gadowski, kolejnym jest Egipcjanin o imieniu Dżamal.

  Publicysta poinformował o ogromnych, nieksięgowanych kwotach – liczonych w euro i dolarach – które pojawiły się w środowiskach żyjących na terenie Polski muzułmanów. Pieniądze pochodzą z Turcji, Pakistanu i Arabii Saudyjskiej. Trafiają przede wszystkim do stolicy, ale także do innych miejsc. – Polski fiskus w ogóle o tym nie wie. Te pieniądze są przekazywane z ręki do ręki, z walizki do walizki, często dystrybuowane przez w ogóle nie zarejestrowane w polskim porządku prawnym podmioty – wskazał Gadowski.

  – W działającym na terenie Polski muzułmańskim związku religijnym trwa od dawna wojna pomiędzy kilkoma prezesami. Jeden z nich ma silne związki z Arabią Saudyjską. W tamtym kraju studiował i dostał się do elitarnego, wpływowego kręgu związanego z rodziną królewską. (…) Ten człowiek teraz wycina konkurencję – powiedział dziennikarz.

  Drugim źródłem, z którego do „polskich” wyznawców islamu trafiają pokaźne kwoty, są – według wiedzy Witolda Gadowskiego – tureckie służby specjalne oraz krąg obecnego prezydenta tego kraju. – To konkurencyjna wobec Arabii Saudyjskiej gałąź propagowania islamu. W tej chwili ona święci swoje triumfy na Białorusi. Tam budowane są meczety za pieniądze tureckie, ale już niedługo ta, pasiona nimi umma będzie się rozrastała – ostrzegał publicysta.

  Trzecia spośród wspomnianych islamskich gałęzi, powiązana jest z Pakistanem i z tamtejszym dżamaatem. – Przyjeżdżają tutaj tak zwane czwórki z dżamaatu. Zwykle dwóch ludzi to są „świątobliwi mężowie”, którzy oddają się medytacjom i modłom. Dwóch pozostałych to już zazwyczaj osobnicy związani z pakistańskimi służbami. Oni tutaj bardzo dobrze się mają – powiedział Gadowski.

  Badacz islamu dodał, że w Warszawie za fundusze malezyjskie powstaje obecnie zamknięte osiedle, na którym będą mogli mieszkać tylko muzułmanie. Działać ma tam m.in. wewnętrzny meczet.

  – Jeżeli myślą państwo, że w Polsce nie ma zagrożeń, że panujemy nad środowiskiem islamskim, to pragnę poinformować, że tak nie jest (…). Polska przestała już być bezpieczna. To, co mówiłem przed wieloma tygodniami: że broni nas tzw. ekonomia terroryzmu, że nie znajdziemy się na nagłówkach światowych agencji – dziś to już nie działa – podsumował publicysta. W jego przekonaniu, „nadchodzi moment znużenia zamachami w Londynie czy Paryżu”, zaś terroryści szukają nowych miejsc dla swojej działalności i spektakularnych ataków. Takim miejscem jest katolicka Polska – uważa Witold Gadowski.
  https://www.nwo.report/nwo/witold-gadowski-polska-juz-bezpieczna-slow-o-radykalnym-islamie-naszym-kraju.html

 • Roma

  brawo minister Ziobro !

  Zarzuty dla pięciu pracowników sądu w związku z przywłaszczeniem wielu milionów złotych na szkodę Sądu Apelacyjnego w Krakowie

  Wczoraj (01 czerwca 2017 roku) Prokuratura Regionalna w Rzeszowie przedstawiła zarzuty dotyczące udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, przyjmowania korzyści majątkowych oraz prania brudnych pieniędzy i poświadczania nieprawdy w dokumentach zatrzymanym wczoraj (31 maja 2017 roku) pięciu pracownikom Sądu Apelacyjnego w Krakowie.

  Co zarzuca się podejrzanym

  Prokuratorskie zarzuty usłyszeli:

  Wojciech M. – zastępca Dyrektora Sądu Apelacyjnego w Krakowie,
  Grzegorz K. – Główny Specjalista do Spraw Informatyzacji w Sądzie Apelacyjnym w Krakowie,
  Urszula S. – Starszy Inspektor Działu Księgowości, a następnie pełniąca obowiązki Głównej Księgowej Sądu Apelacyjnego w Krakowie,
  Zenon D. – Główny Specjalista do Spraw Zamówień Publicznych w Sądzie Apelacyjnym w Krakowie,
  Tomasz W. – pracownik administrujący systemami informatycznymi w Sądzie Apelacyjnym w Krakowie.
  Prokurator zarzucił im udział w zorganizowanej grupie przestępczej (art. 258 par. 1 kodeksu karnego). Grupa ta działał co najmniej od lipca 2012 roku do listopada 2016 roku w Krakowie oraz w innych miejscowościach. Na jej czele stał inny podejrzany w tej sprawie Andrzej P. – Dyrektor Sądu Apelacyjnego w Krakowie. W jej skład wchodzili również między innymi Główna Księgowa tego sądu – Marta K., Dyrektor Centrum Zakupów Dla Sądownictwa – Marcin B. oraz przedsiębiorcy, którzy wystawiali na rzecz Sądu Apelacyjnego w Krakowie fikcyjne faktury VAT i inne dokumenty poświadczające rzekome wykonanie zleceń na rzecz tego sądu w celu uzyskania nienależnych środków pieniężnych.

  http://pk.gov.pl/aktualnosci-prokuratury-krajowej/zarzuty-dla-pieciu-pracownikow-sadu-w-zwiazku-z-przywlaszczeniem-wielu-milionow-zlotych-na-szkode-sadu-apelacyjnego-w-krakowie.html#.WTE6hNSLSt8

 • Roma

  brawo Ziobro !
  światło prawdy

  Prokuratura Okręgowa w Warszawie prowadzi śledztwo dotyczące działania zorganizowanej grupy przestępczej, której członkowie zajmowali się handlem narkotykami.

  Zatrzymano siedem osób

  W toku śledztwa 31 maja 2017 roku zatrzymano siedem osób uczestniczących w przestępczym procederze. Wśród zatrzymanych jest między innymi Wiktor N. – czynny zawodowo adwokat z Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

  http://pk.gov.pl/aktualnosci-prokuratury-krajowej/warszawski-adwokat-podejrzany-o-handel-narkotykami.html#.WTE5_9SLSt9

 • denuo

  Fundacja im.Dobrego Pasterza – Protest głodowy.
  https://www.youtube.com/watch?v=uKp68NFCyo0

 • denuo

  Fundacja im.Dobrego Pasterza – Protest głodowy.
  Fundacja im.Dobrego Pasterza – Protest głodowy.

 • PONADSWIETLNY

  Przypominam , dlaczego społeczeństwa są tak ‚tępe’ ?!
  Ci co to pudło wyrzucili myślą inaczej, sprawdzone 🙂
  ________
  TELE-VISION Will Kill you. PATENT to PROVE it..
  https://www.youtube.com/watch?v=15GtRc7ViBk

 • Świętowit

  Jedyna osoba, która może doprowadzić do skazania Billa Cosby.
  http://kobieta.onet.pl/jedyna-osoba-ktora-moze-doprowadzic-do-skazania-billa-cosby/1bhbpyz
  Sprzedał duszę diabłu dla sławy i pieniędzy, to w końcu przyszedł czas na zapłatę.
  https://mindcontrolblackassassins.com/2015/01/12/bill-cosby-part-iii-sammy-davis-jr-sharon-tate-satanism-black-satanic-cabal/

   • maniek - Drugi

    …dobre!…:))

    …a tak na serio – Grupa Bilderberg i budowa globalnego imperium.

    https://www.youtube.com/watch?v=AN657CUXvGw

    • kk7qq

     Spotkania grupy Bilderberg rozpoczely się w tym roku w Chantilly w stanie Wirginia

     http://www.bbc.com/news/world-us-canada-40125253

     Tegoroczna grupa obejmuje doradce ds. Handlu w firmie Trump, Wilbur Ross, jego doradca ds. Bezpieczeństwa narodowego HR McMaster i Peter Thiel, twórca Paypal miliarder który był kibicem prezydenta.
     Na szczycie 13-punktowego programu grupy znajduje się
     „Administracja Trump: Raport o postępach”.
     Na forum w hotelu Westfields Marriott w Chantilly uczestniczy również krytyk Trump Eric Schmidt, szef firmy macierzystej Google.

     Schmidt powiedział wcześniej, że administracja Trumpa robi „złe rzeczy”.
     Inne tematy z Bilderberg w tym roku to między innymi „Wojna o informacje”, „Dlaczego narasta populizm?”, Czy „Czy globalizacja może zostać spowolniona?”
     „Nie ma pożądanego rezultatu, nie ma minut, a żaden raport nie jest napisany” – stwierdzają zasady grupy.
     „Ponadto nie proponuje się żadnych rezolucji, nie głosuje, a oświadczenia polityczne nie są wydawane”.

     Inni goście to holenderski król Willem-Alexander; David Rubenstein, szef działu private equity prowadzący Grupę Carlyle; I były dyrektor CIA, John Brennan
     Kilka dziennikarzy przyłącza się do tegorocznego forum, w tym George Osborne z Evening Evening Editor w Londynie.

     Tutaj pelna lista czlonkow :

     http://www.bilderbergmeetings.org/participants.html

     a na tej liscie nie moglo zabraknac „zasluzonego ” Radzia S.

 • czaro

  Do czego to doszło? Za wyrażanie własnych poglądów i obronę życia policja kopie leżącego człowieka… Ciężko mi uwierzyć, że to dzieje się obecnie w Polsce.

  http://www.gazetawarszawska.com/pugnae/5824-legalne-zgromadzenie-ktorego-bylismy-wspolorganizatorami-zostalo-brutalnie-spacyfikowane-przez-policje

  • Rodriguez55

   Kwestia komu są lojalni i w kim widzą wygraną. Adamowicz zachowuje się jak Radziwiłł; myśli, że może zjeść Rzeczpospolitą wraz z kilkoma Carolusami Gustavami; no to się ktoś tu przeje. Petycji nawet nie trzeba; sprawa w toku

 • celebryta

  To nie są Narodowcy, to socjaliści. Aleksander Jabłonowski przyjechał na rowerze pod Teatr Powszechny dzień po proteście przeciwko spektaklowi „Klątwa”.

  Został zaatakowany przez Narodowców, zrzucono mu furażerkę z której zerwano orzełka, z rękawa zerwano Mieczyk Chrobergo, Symbol Falangi i Jaszczurkę. Narodowcy zachowali się jak bolszewicy i pohańbili symbole narodowe. Czy można sobie wyobrazić, że prawdziwi Narodowcy zrywają orzełka i jeszcze go kradną?

  http://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/post/138713,onr-i-mw-zaatakowali-jablonowskiego-pod-teatrem-powszechnym

  • janusz

   Akurat „falanga” w wyniku nastawienia tej organizacji ku absolutnej władzy kleru nie jest za dobrym symbolem narodowym. Już swastyka ma więcej wspólnego, bo przed wojną była symbolem jakiegoś pułku.

  • sprawdzam

   To już dawno jest odkryte. Teraz co najwyżej mogli to tylko wyjawić.
   Prawie cala Wielkopolska na gazie siedzi.

   • pi

    Gro odwiertów pochodzi z lat 70-tych i 80-tych. Z tamtego okresu pochodzi mapa złóż i z której korzystają nieliczni tzw. ‚wtajemniczeni’ Najbliższy teren odwiertu zwykle jest już wykupiony lub do tego się przymierzają. Przykład z pogórza, inwestor płacił rolnikom dziesięciokrotnie więcej niż cena rynkowa gruntu. Oczywiście od razu nie może kupić – sensie najpierw musi wystosować zapytanie do Agencji Rynku Rolnego, bo ta ma możliwość pierwokupu. Ale ponieważ cena proponowana jest wysoka agencja rezygnuje. Nieświadomy pierwotny właściciel sprzedaje po korzystnej cenie nie zastanawiając się dlaczego tyle płacą. Te masowe wykupy terenów zaczęły się gdy był wałkowany temat gazu łupkowego. Wcale się nie zdziwię że kapitał tych inwestorów okaże się bliskiego wschodu.

 • sprawdzam

  TVP na usługach?

  https://www.youtube.com/watch?v=kzPIbOLjq1E
  EGIPSKA TAJEMNICA
  Rafal Stanczyk
  https://www.youtube.com/channel/UCe9CkJ89wj2L3tObwTbFsDw
  207
  3 026 wyświetleń
  Opublikowany 29 maj 2017

  „Egipska tajemnica” podsumowuje wynik dziennikarskiego śledztwa w sprawie zagadkowej śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie. Nowe filmy z monitoringu, rozmowy ze świadkami, wersja rezydenta Mahmuda. Zapraszam!

  [ w napisach końcowych
  kierownik produkcji
  Sylwia Mehlis-Gorzkowicz ]

  http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/cialo-magdaleny-zuk-trafilo-do-wroclawia-trwa-sekcja-zwlok-kiedy-poznamy-wyniki,12091942/
  […]
  W egipskiej sekcji uczestniczył jeden z wrocławskich medyków sądowych i prokurator Marek Gorzkowicz z Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.
  […]

  https://www.facebook.com/people/Sylwia-Mehlis-Gorzkowicz/100010424792345
  Więcej o: Sylwia Mehlis-Gorzkowicz
  Praca

  Telewizja Polska
  Warszawa

  Wykształcenie

  Wydział Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego
  Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej · Katowice

  Miejsce zamieszkania i miasto rodzinne

  Warszawa
  Aktualne miejsce zamieszkania
  Wrocław
  Miasto rodzinne
  […]

  http://030267.salon24.pl/705166,sedziowie-i-prokuratorzy-zbrodniarze-gorsi-od-josefa-mengele