Keshe zapowiada nowy typ reaktorów Magrav – niemal 100% redukcji zużycia prądu!

Keshe prezntuje nowy MagravWidzę, że ataki w komentarzach na Mehrana Tavakoli Keshe się nie zakończyły. Jest to zrozumiałe, zważając na to, że dla dotychczasowych władców świata, mafii bankiersko – syjonistycznej pod przewodnictwem Rotszyldów technologia promowana przez Fundację Keshe oznacza koniec ich dominacji. Zresztą nie tylko dominacji, oznacza fizyczną śmierć tych ludzi, którzy nie będą w stanie użyć tych urządzeń, gdyż mają złe intencje.

Armand-prezentacjaDziałanie intencji, czyli myśli, które wraz z emocjami są najpotężniejszą siłą we Wszechświecie, zostało zaprezentowane podczas seminarium w zeszłym tygodniu (link) w filmiku jednego z głównych konstruktorów Fundacji, Armanda, który testował reaktor nowej konstrukcji – kryształ z roztworem tzw. „gansów” (gazów w stanie nano-atomowym), obracany za pomocą silniczka. Dźwięk silniczka zanikał przy pewnej prędkości obrotowej, przy każdej zmianie pojawiał się na chwilę i znów znikał. Natomiast głos komentującego był cały czas słyszalny. Pojawiła się więc bariera dźwiękowa.

W innym nagraniu podczas jednego z wcześniejszych seminariów kanadyjski konstruktor, Ali Sharifzadeh przedstawił nagranie gdzie układ reaktorów w tzw. „formacji gwiezdnej” powoduje zanik dłoni u osoby przebywającej w jego pobliżu. Oczywiście nie jest to fizyczny zanik, lecz coś w rodzaju „cloakingu”, czyli zaniku widoczności tej dłoni dla zewnętrznego obserwatora. Ta technologia jest prawdopodobnie wykorzystywana do ukrywania się tzw. UFO.

Mehran Keshe wyjaśnia, że w pobliżu działających reaktorów tworzy się bariera ochronna, która jeśli jest wystarczająco duża, może ochronić nawet całe miasto przed wybuchem nuklearnym. Bariera ta uniemożliwia jakikolwiek atak zewnętrzny, a wewnątrz nie może być złych emocji. Ludzie ze złymi intencjami przez nią po prostu nie przejdą.
Ciekawe jest też to, że w nagraniu Armanda mimo iż głos silniczka zanikał, to głos komentującego był cały czas słyszalny. Keshe uważa, że zależy to od rodzaju użytych gansów – jeśli były by to gansy aminokwasów, to działały by na ludzki głos, gdyż człowiek jest z nich zbudowany. Co więcej, na nagraniu wyraźnie słychać, że silniczek staje się słyszalny w momencie gdy Armand myśli o zwiększeniu jego prędkości – zanim jeszcze to wykonuje. Jest to więc detektor intencji. Keshe ma zamiar wykorzystać to do sprawdzania intencji polityków, którzy zazwyczaj kłamią.

Wczorajszy wykład (link) Mehran Tavakoli Keshe rozpoczął od informacji na temat nowych reaktorów plazmowych, tzw. Magrav. Otóż niedługo zostaną opublikowane schematy usprawnionych urządzeń, które nie będą musiały przechodzić długiego okresu tzw. nanocoatingu, czyli pokrywania całej domowej sieci elektrycznej nanopowłoką, czyli siatką atomów miedzi.

Systemy będą na stałe obciążone 15 watową lampką LCD, wystarczy je tylko podłączyć do sieci. Działanie plazmy spowoduje redukcję zużycia prądu do 90%, Keshe obiecuje, że ta redukcja docelowo sięgnie 100% – czyli że nie będziemy w ogóle płacili za prąd! Oczywiście, nanopowłoka będzie się tworzyła, nie tylko na drutach, ale i całe mieszkanie zostanie nią pokryte, co spowoduje nie tylko oszczędności energetyczne, ale i poprawę równowagi emocjonalnej mieszkańców i ich zdrowia.

Badania przeprowadzone przez Fundację Keshe potwierdzają w 100% to „cudowne” zjawisko. Jednym z bardziej spektakularnych osiągnięć nowej technologii jest 10% oszczędność w 6MW elektrowni, gdzie zainstalowano systemy Magrav. Proste cewki pokryte tzw. „gansami” dają 600 kW oszczędności!
W Chinach dokonano modyfikacji systemów – zamiast piłeczki ping-pongowej z roztworem gansów użyto kryształów. Dało to od razu oszczędność zużycia prądu 93%, co zostało udokumentowane na nagraniu przedstawionym podczas seminarium w ubiegły czwartek.

Mehran T. Keshe wyjaśnia, że nie jest to żaden cud, ale po prostu działanie plazmy.

Przypomnę, że M.T. Keshe jest popularyzatorem alternatywnej do obowiązującej teorii materii. Wg. niego materia jest jednym ze stanów tzw. plazmy, która się może manifestować w różnych postaciach. Jedną z podstawowych sił we Wszechświecie są emocje i myśli, które są nie skutkiem działania materii, a jej przyczyną. Zgadza się to częściowo z fizyką kwantową, gdzie obserwator decyduje o stanie materii, z tym że teoria publikowana przez Keshe znacznie pełniej i logiczniej wyjaśnia kreację materii i tzw. świat duchowy.

170 komentarzy Keshe zapowiada nowy typ reaktorów Magrav – niemal 100% redukcji zużycia prądu!

 • Smith

  Do Admin’a:
  Może przedstawcie również opracowania Polaka – doktora Jana Pająka – teoria magnokraftu i komory oscylacyjnej. Z punktu widzenia współcześnie znanej technologii jest bardziej zrozumiała. Pozdrawiam.

 • sprawdzam

  Może Gadowski chce się uwiarygodnić i sypie, więc podaję.

  http://trzcinska.neon24.pl/post/131511,zydzi-musza-opuscic-polske#comment_1303658
  @Krystyna Trzcińska 12:02:51
  Gadowski o aferze ws. uprawnień do emisji CO2. W roli głównej Jarosław K. – a w tle Sikorski, Applebaum i… Wałęsa! „Zapowiada się proces stulecia”. Co łączy Radosława Sikorskiego, Anne Applebaum, Lecha Wałęsę i handel uprawnieniami CO2?(czyli żydowski geszeft.)
  —pyta na początku nowego „Komentarza Tygodnia” Witold Gadowski, który w swojej audycji ujawnia aferę związaną z handlem uprawnieniami do emisji CO2. Aferę, o której mówi Gadowski zaangażowani mieli być biznesmeni z Polski a także politycy powiązani z Platformą Obywatelską, m.in. Radosław Sikorski i jego żona. W całą sprawę ma być zamieszany również były prezydent Polski Lech Wałęsa. Otóż w Polsce od 2000 roku rozpoczęła działalność firma Consus S.A. Została ona założona przez Jarosława K. do spółki z Panem W, który został później oszukany. Firma zajmowała się handlowaniem uprawnieniami do emisji CO2. Co więcej, zdobyła ona monopol na pośrednictwo w handlu powietrzem w Rumunii, na Ukrainie, Kazachstanie i w Polsce—zdradza Witold Gadowski. Jak się okazuje afera ma międzynarodowy charakter. Kilka dni temu w Paryżu rozpoczął się proces, który został już nazwany „procesem stulecia”. Na ławie oskarżony zasiedli m.in. zawodowy pokerzysta Arnaud Mimran, Jarosław K. biznesmen z Polski zamieszkały w Toruniu oraz inny biznesmen z Francji. Siedmiu innych oskarżonych uciekło do Izraela. Ich zarzut dotyczy oszustw podatkowych na gigantyczną skale oraz prania brudnych pieniędzy. Zarzut wobec Jarosława K. dotyczy tego, że umożliwiał gigantyczne oszustwa na podatku VAT, do których dochodziło przy handlu uprawnieniami do niskiej emisji dwutlenku węgla mówi Gadowski. W aferze pojawia się także postać Lecha Wałęsy. Jarosław K. jest bardzo znanym w kręgach Platformy Obywatelskiej biznesmenem. Żyjącym w szczególnej zażyłości z Radosławem Sikorskim, a jeszcze bardziej z jego żoną. Jarosław K. ma podwójne obywatelstwo: polskie i izraelskie. Założył kilka firm, które zajmują się handlem biomasą. Firmy te są z Gany i Togo. Co ma z tym wszystkim wspólnego Lech Wałęsa? Otóż, odbywał on egzotyczne podróże właśnie po tych państwach, do których zapraszał go właśnie Jarosław K.(and Jarosław Kłapucki, the CEO of the French arm of Poland-headquartered emissions brokerage Consus SA prasa zachodnia podaje resztę szczegółów czyli Jarosław Kłapucki z Torunia) —zdradza dziennikarz, dodając:
  Zapowiada się jeden z największych procesów światowych z zabójstwami w tle. Dwójka najważniejszych świadków w tej aferze już nie żyje. https://youtu.be/bjauKqOfNgQ Ps..Czyli żydowski biznesmen z PO posuwa żydówkę, żonkę Sikorskiego ? A najlepsze jest to: „siedmiu innych uciekło do Izraela” 🙂 Czyli byli to obywatele Izraela wypłukujący złoto z powietrza. Nie dziwi nic – gdzie afery i kradzież pieniędzy tam żydostwo. 7 pejsatych wzięło forsę i w nogi do Izraela , a gdzieżby indziej. Oni swoich złodziei , którzy okradają cały świat nie wydaja. Powinno się ich wyrzucić z Europy i zakaz wjazdu na wieki bo rozkradną wszystko. Pokażcie mi jedną aferę, jeden przekręt, jedną łapówkę gdzie nie występuje żyd : Wałęsa, Kwasniewski, Komorowski, Pawlak, Tusk, Frasyniuk, Michnik i reszta żydokomuszej hołoty z Magdalenki. Tak się w Polsce czerwona żydobolszewicka mafia dorabia na krzywdzie społeczeństwa !!!! Eurostat potwierdza: Niemcy są największym trucicielem w Europie. Emitują do atmosfery 2,5-razy więcej CO2 niż Polska! – http://niewygodne.info.pl/
  Żydzi muszą opuścić POLSKĘ
  kula Lis 66 07.05.2016 13:13:32

 • APA

  Co ostatnio czynia KOD-y ,czy w ich szeregach sa prawdziwi Polacy ?
  Przeciez ta mieszanka wybuchowa zwana partyjna jest niczym innym jak zapalnikiem, ktory ma odpalic ladunek nie tylko na skale polska,euro-pejska ale i swiatowa .

  Czy Polska i Polacy ciagle maja byc tymi do bicia i ubicia ???

  albo

  Czy partyjniacy zagniezdzeni w PiS-ie to wszyscy Polacy,a moze tylko ci co dali sie nabrac na kolejne semickie gow.o ?
  Znowu chca wierzyc juz nie tylko w Matke Boska w klapie gornej odziezy, co na znaczek symboliczny polskiej flagi,ktora po katach wladzy depcze sie a nawet telewizyjnie pcha w psie odchody ???!!!
  Ile to takich „polakow” mamy (?) – „warszawskich,wojewodzkich ,powiat5owych i gminnych ” ,ktorym na sercu nie lezy dobro Polski ale wlasne zrodla bytowania i wszelkie do wszystkiego dostepy.
  Nawiedzonych religijnie Polakow pytamy :
  Czy naczelnik w czerwonej mycce mimo,ze nazywa sie Polak to napewno Polak ?
  Takze ci na innych urzedach az po Belweder ?
  Sedziowie wszystkich sadow po najwyzszy i TK to w przewadze sa Polacy czy tylko obywatele polscy ???
  Tych dopiero sprobuj z posad ruszyc ,to nie tylko ziemie ale i niebo porusza i potworza KOD-y !
  Czas juz by nie tylko sie im przygladac i wysluchiwac ale „postawic do pionu” !
  Tak dalej byc nie moze by mniejszosc rzadzila wiekszoscia !!!

  • Jan

   Prawdziwe słowa APA, ale nasz naród ŚPI.
   KTO GO OBUDZI?
   Żeby coś zrobić trzeba być NAJPIERW świadomym zagrożenia.
   Większość nie jest.Teraz najważniejsze są kasa, samochód i pokazać się przed ludźmi..pozagryzali by się niektórzy by mieć więcej.

 • APA

  Co by;o na poczatku (slowo czy czyn – co pierwsze ?) przy dzisiejszym zaklamaniu istot zwanych ludzmi mozna tylko snuc domysly ale jedno jest pewne – NIC Z NICZEGO NIE POWSTALO i nie powstaje !
  Biblia,Bog czy bogowie jest/sa caly czas dopasowywane, by dany ustroj sie krecil lub rozlecial,stara wladza upadla a nowa dopchala sie do koryta,po to miedzy innymi stworzono partie ,by przez partie wslizgnac sie tam ,gdzie micha bedzie pelna .
  W tym najbardziej slyna SEMICI,dlatego tez musieli powstac i ANTYSEMICI.
  Semita na wskros zlem przenika i czyni zlo udajac przy tym wszelkie zachowania ,chwyty i spryt,to znani najwieksi faryzeusze i zdrajcy ,gotowi sprzedac nawet swych rodzicow,rodzine i dusze !
  Tym nawiedzonym i ich mieszancom nikt w sianiu zla nie dorowna i to od poczatku istnienia tych rodow ,ktore gdy sie zaglebic w ich rodowody/historie i w to co caly czas wyprawialy i dokonywaly, to faktycznie mozna stac sie antysemita i nie pozwalac dalej na sianie przez nich ZLA.

  My pytamy ciagle w rozmowach bezposrednich :
  Co dobrego uczynili nam Zydzi czy Arabowie,za co ich chwalic kochac i szanowac , jakie jest ich znaczenie w swiecie i jak swiat przez nich cierpi ,co starcil a co zyskal ???
  Odpowiedzi padaja rozne ale co ciekawe sa i takie ,ze przeciez to nie zydowska czy arabska krew ale ten,ta,to – jest MIESZANCEM on sie pod nas podszywa,zmienia imiona,nazwiska,barwy,ugrupowania,organizacje,partie i diabel wie co jeszcze by sie wkrecic miedzy innych i pasozydowac !
  Ci dopiero sieja zamet i wszelakie zlo ,tym bardziej gdy trafisz na nadgorliwca i nawiedzonego czy zwiedzonego,zaslepionego wiara i religia.przynaleznoscia partyjna i inna .
  Wystarcza najswiezsze przyklady z obecna szarancza emigracyjna nawiedzajaca/zalewajaca Europe czy ludzie tych kultur potrafia z innymi narodami wspolzyc pokojowo w dodatku na ich ziemi i chlebie ?
  Przeciez im sie wszystko nalezy !
  Zapewne zasluza sobie i na kopniaka w du.e w odpowiednim zcasie gdy ich juz nie bedzie mozna zniesc .
  Dzieki za „biblijne wyklady” wszelkich znawcow i tlumaczy.

 • largo

  Technologia g-com, wykorzystuje występujące w naturze zjawisko fizyczne tzw. „stojącą fale grawitacyjną”. Cechuje ją brak jakiegokolwiek obciążenia promieniami, w związku z czym wykorzystuje znikome ilości energii, jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia i nie potrzebuje masztów nadawczych. Dodatkową niewątpliwą zaletą jest fakt, że może działać praktycznie wszędzie; również pod wodą i pod ziemią – w czasie rzeczywistym.

  W 2001 r. roku zaprezentowany został pokaz tej technologii na targach „IT Tagen”, gdzie połączono się wówczas z Uniwersytetem w Sankt Petersburgu. Matematycy wspólnie w fizykami rozwinęli technologię g-com tak, by można było używać jej w komunikacji zamiast tradycyjnych telefonów komórkowych.

  Hartmut Müller dążył do tego, by technologia ta stała się dostępna dla wszystkich tak szybko, jak to możliwe i by można było wszędzie kupić „biotelefony”. Jak twierdził, g-com korzysta z naturalnej energii, ale przedstawiciele świata biznesu niestety nie widzą możliwości osiągania wielkich zysków. Ponieważ „biotelefony” łączą się bezpośrednio ze sobą, nie istnieje też żaden centralny operator, który mógłby na tym zarobić.

  Urządzenie do bezprzewodowej transmisji danych zostało zgłoszone jako wynalazek 2.02.2005r i zarejestrowane pod nr EP 01716651.

  Hartmut Müller związał się z firmą GSDI, która gromadziła fundusze na rozwój technologii globalnego skalowania. Firma ta została oskarżona o oszustwo, a Müller stał się głównym oskarżonym o współudział w oszustwie. W lutym 2012r. wyjechał do Brazylii, ponieważ nie czuł się winnym zarzucanych mu czynów.
  24.10.2012r., został aresztowany przez Agentów Interpolu w związku z wyrokiem wydanym przez sąd w Dreźnie, który skazał go na 4 i pół roku więzienia za używanie, nieprawdziwej zdaniem sądu, teorii globalnego skalowania wykorzystywanej w urządzeniach, które miały m.in. chronić przed smogiem elektronicznym i poprawiać stan zdrowia.

  Sąd w Dreźnie uznał, że Muller oszukał ok. 3000 inwestorów, którzy zainwestowali w rozwój jego tchnologii. Muller nie przyznał się do winy, ponieważ twierdzi, że teoria ta jest prawdziwa, jednak biegły, który pojawił się na rozprawie w Dreźnie odrzucił teorię globalnego skalowania, mówiąc, że nie ma żadnego naukowego uzasadnienia.

  Teoria globalnego skalowania zaliczana jest do pseudoauki opierającej się na ezoteryce, która nie ma potwierdzenia w badaniach naukowych.

  W oparciu o tę teorię powstało jednak kilka urządzeń, które zostały zgłoszone jako wynalazki, a część z nich zarejestrowana.
  1. Sposób i urządzenie do konwersji energii – proces konwersji energii kinetycznej przez wykorzystanie naturalnych efektów rezonansu, które zostały zoptymalizowane za pomocą globalnego skalowania, bardzo wysoka wydajność – Zgłoszone: 4 Sierpnia 2004 roku. Wynalazcy: Ralf Otte, Hartmut Müller, Vera Müller. Zgłaszający: Global Scaling Technologies AG, Uzwil, CH (wygasła rejestracja 2011). Zarejestrowane jako WO 2006/012762
  2. Aparatura i metody konwersji energii. – wykorzystanie odpychania i efektów wirujących z wirnika magnetycznego dzięki czemu osiągnięty został efekt perpetuum mobile. Zgłoszony: 22 Grudnia 2004 roku. Wynalazcy: Hartmut Müller Vera Müller, Urs Bühler, Ralf Otte. Zgłaszający: Global Scaling Technologies AG, Uzwil (wygasła rejestracja 2009)
  3. Sposób i urządzenie do bezprzewodowej transmisji danych. – urządzenie do bezprzewodowej transmisji danych („biokomórka”). Zgłoszone: 2 Lutego 2005 r. Wynalazcy: Ralf Otte, Hartmut Müller Martin Nathansen. Również zarejestrowany jako EP 01716651.

  Publikacje na temat Teorii Globalnego Skalowania można znaleźć m.in. w kwartalniku „Postęp w dziedzinie fizyki” (Progress in Physics). Jest to alternatywny internetowy dziennik poświęcony tematyce fizyki i matematyki.

  W czasopiśmie tym publikowane są tematy uznawane za „pseudo-naukowe”, czyli takie, które nie są jeszcze poparte badaniami naukowymi.

  Można tam znaleźć wiele informacji na temat wolnej energii, perpetum mobile a także prace podważające teorię względności.

  Jednym z autorów publikacji w „Progress in Physics” był bułgarski fizyk Stefan Marinov, ur. 1.02.1931r., zwolennik fal skalarnych, przeciwnik teorii relatywistycznych.

  Twierdził, że możliwe jest zbudowanie perpetum mobile. W ostatnich latach jego prace zostały zaakceptowane również przez renomowane czasopisma.
  Oficjalne źródła podają, że 15 lipca 1997 r., popełnił samobójstwo, skacząc z budynku biblioteki Uniwersytetu w Graz.

  Gerhard Steinbach, niemiecki doradca inwestycyjny z Lipska, i jednocześnie przedstawiciel GSDI, dla Niemiec. Doradzał inwestowanie w wolną energię oraz komunikację za pośrednictwem fal grawitacyjnych.
  W 2009 roku został aresztowany i jak podają oficjalne źródła w marcu 2010r. odebrał sobie życie.

  Większość stron związanych z Teorią Globalnego Skalowania nie działa.
  http://iluminaci.com/ads/…ia-aresztowany/

 • ahz

  Tworzą precedens chipowy. Będą się powoływać na grupę oszołomów , którzy z własnej woli , radośnie i rzekomo z dobrym skutkiem przyjęli „dobrodziejstwo” ograniczenia swobód.

 • kk7qq

  Juz 50.000 Niemcow posiada chip !

  50 tysiecy idiotow ! czujecie to ? a reke wystawia ochotniczo kolejni chetni ,kazdego dnia przybywa ich coraz wiecej …. pograza nas wraz z nimi w tym szalenstwe 🙁

  http://www.t-online.de/tv/tv-highlights/pro7sat1/id_77284224/bereits-50-000-bundesbuerger-tragen-einen-mikrochip-unter-der-haut.html

 • APA

  „Graza” to co wyzej wylozylas (slusznie i zwiezle) by trafilo do sumien ludzkich jeszcze musi uplynac troche czasu.
  Przez 71 lat rosnie nam juz po wojnie swiatowej trzecie pokolenie w Europie .
  By do tych ludzi trafic ,by zrozumieli czym jest wojna musza wiele doswiadczyc w tym i wojennej zaglady ,musza doznac tzw „chlodu i glodu” ,ten tez nastapi .
  Sa jednak szanse by wszyscy z wszystkimi usiedli do „kanciastego stolu” (wrogowie i przyjaciele) i wygarneli sobie wzajemnie o co im biega – co chca siac i co zbierac ,z czego i jak zyc !
  To nie moze byc porzadku na swiecie i POKOJU gdy JEDEN PROCENT POPULACJI LUDZKIEJ NA SWIECIE bedac bogatym rzadzil reszta swiata !!!
  Wlasnie przy tym stole zapytac sie wzajemnie dokad zmierzacie/zmierzamy ,za kim i za czym ???
  Czy bydlo i wieprze przy zlobie pelnym maja nadal rzadzic swiatem a narody niewolic ,uwazajac je tylko za bydlo robocze ?

  Czy chorzy na glowe naukowcy maja nam plodzic swe zdobycze naukowe do wzajemnego zabijania sie i unicestwiania wzajemnego ?

  Jaki potencjal sil i srodkow idzie na wszelkie zbrojenia i wyposazania zawodowych armii jakie sluza dzisiaj tylko bogatym bedacym przy wszelkeij wladzy i ich ochraniaja,z ich rozkazow napadaja biedniejszych i nieuzbrojonych ,ida po wszelkie lupy wojenne,narodowe,po ich surowce i wlasnosc narodowa i CIAGLE IM MALO PAZERNYM LAJDAKOM tego wspolczesnego swiata do glebi zdemoralizowanego ?!
  Wezmy dla przyklaadu takie „kurduplowate panstewko” jakim jest Izrael,ktoremu wszystko wolno nawet posiadac bronie masowej zaglady ,a krzyczace AJ WAJ gdy inne panstwo chce sie tylko bronic produkajac taka sama czy inna bron – i to jest sprawiedliwe ???
  Po co zostaly powolane organizacje miedzynarodowe ,by kogo chronic i bronic,isc za sprawiedliwoscia,PRAWDA czy KLAMSTWEM ???
  Czy nie czas SKONCZYC Z NIESPRAWIEDLIWOSCIA MIEDZYNARODOWA i KAPITALISTYCZNYM WYZYSKIEM juz nie tylko czlowieka ale CALYCH NARODOW i PANSTW ???!!!
  Wszystko pod otoczka DEMONO-KRACJI , zwanej demokracja silniejszych i bogatszych.

  STOP z takim porzadkiem swiata !!!

  • Graża

   APA, wróg życia stał się niewidzialny, chociaż odważa się już pokazywać i mówić o swoich planach, swoje zło wprowadza mechanizmami zwanymi prawem, jak potrzebnego mu prawa nie ma to sobie nada, i to czyni na całym świecie, strach przed konsekwencjami pozwala trzymać całe społeczeństwa w bezruchu, czasami mogą pokrzyczeć, wybić okna i coś spalić, jednak ZŁO prze naprzód, chcieli się tak zorganizować i się organizują, kiedy mi siostra 20 lat temu mówiła o rządzie światowym, i zarządcach po 1 na każdym kontynencie oraz najemnikach do pilnowania realizowania planów rządu światowego w poszczególnych krajach, mówiłam stuknij się w głowę – jak niby mogli by tego dokonać? Dokonali! Jedyna nadzieja w tym, że jako społeczeństwa zdamy sobie sprawę że nas jest 99% ich 1% i że ich orężem jest złe prawo, zła żywność, zła technologia, zła medycyna. Aby walczyć ze ZŁEM trzeba to zrobić równie systemowo jak oni wprowadzają swoje złe prawo i rządy, ale z otwartą przyłbicą, powiedział Jezus Chrystus niech twoja mowa będzie TAK – TAK NIE – NIE, ale kto ma to organizować? kogo posłuchają Ci którzy już mają mieszkanie, pracę, auteczko i na resztę dnia TV? A to jest spora część 99%. Zastanawiam się od dłuższego już czasu nad tym, że ,,Na początku było SŁOWO” a teraz słowami można tak mieszać, że z tych samych słów obroni się przeciwstawne tezy, zależy jak się tych słów użyje. A może budujmy świadomość i lepszą rzeczywistość SŁOWAMI! skoro mamy jeszcze internet? Organizowanie samo się rozpocznie jak ludzie będą mieć świadomość, dlatego zawsze dziękuje panu Markowi i wszystkim którzy otwarcie dzielą się tutaj i na innych stronach swoją wiedzą, przemyśleniami, nikt nie jest idealny, każdy popełnia błędy, ale to nie może nas dzielić, są Najważniejsze Priorytety: BÓG HONOR OJCZYZNA! i moim zdaniem nie czas na rozprawki czy Ewangelicy czy Katolicy czy Prawosławni, nie czas bo za chwilę nie będziemy mogli mówić słowa BÓG – mając jakąkolwiek religię w sercu.

 • APA

  Dzis DZIEN ZWYCIESTWA -POKOJU NAD WOJNA !

  Jak do was -zwracamy sie do tych co chca majdanow,rewolucji i wojen – przemowic ,by zrozumieliscie czym sa WOJNY -poczawszy od dolu do gory ,a co gorsze te NA GORZE o KORYTO WLADZY i PANOWANIA NAD innymi ???

  Jak wam unaocznic kto dzis wrog a kto przyjaciel ???

  Kto niszczy a kto buduje ?

  Kim sa ZYDZI,NIEMCY,ROSJANIE,POLACY,AMERYKANIE i inni , czego chca,jak postepuja ,do czego daza , co czynia ???

  Podyskutujmy o tym dzisiaj przy kolejnym swiecie majowym,
  Skad ta wrogosc i kto ja zasiewa do Braci SLOWIAN,POLAKOW, w tym Rosjan ,ktorzy dzis swietuja DZIEN ZWYCIESTWA ,DZIEN ZAKONCZENIA okrutnej wojny swiatowej w maju 1945 r razem WALCZYLI o POKOJ .

  DZIEN PAMIECI O BOHATERACH POLEGLYCH w IIWS,ktorym WIECZNA CHWALA,ODDALI ZYCIE ZA NASZ POKOJ !!!

 • czaro

  Pseudo „Reportaż” w TVN24

  PRAWDA o reportażu w TVN24.

  A dla tych, którzy nie widzieli, tutaj jest „reportaż” :

  http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/znachor-wyklada-swoje-teorie-na-uczelniach,642072.html

  Tutaj jest PRAWDA o tym „reportażu” :

  https://www.youtube.com/watch?v=-HLanyPtjiA&feature=youtu.be

  A tutaj linki do DEBATY o której mówię :

  Cz.1 https://www.youtube.com/watch?v=J-yH5SCkeuM

  Cz.2 https://www.youtube.com/watch?v=PjsQm1RN9Yw

  Cz.3 https://www.youtube.com/watch?v=A-Oy5usQt-Q

  Cz.4 https://www.youtube.com/watch?v=zrxiBD4cVy4

  Cz.5 https://youtu.be/n82mY5CV50s

  Cz.6 https://www.youtube.com/watch?v=LCM5qxVeJts

  Pozdrawiam,
  Jerzy Zięba

 • czaro

  [do Kefira nie linkujemy czaro. Znajdź te same informacje gdzie indziej, bo uwiarygadnianie człowieka, który odciąga ludzi od zapperów i MMS-a nie jest dobre,M.P.]

  • Mariusz

   Nie wiem kto każe dziennikarzom emitować kłamliwe informacje, czy oni to robią z własnej woli, dodatkowo dokonując selekcji osób z którymi rozmawiają i biorą tylko bezmyślnych konformistów. Chemioterapia tak niszczy organizm że potem pacjent ginie na skutek kataru. Witamina C blokuje tworzenie się naczyń krwionośnych w tkankach nowotworowych i dzięki temu ta tkanka ginie. Jest to potwierdzone bo za granicą stosuje się już to leczenie.

   • APA

    Nie dziw sie ,kazdy dziennikarz to sluga …… i sluzyc musi, a jak nie to zycie jego wisi na wlosku .

    • Graża

     1.NIE MUSI – CHCE 2.Brak etyki w zawodzie dotyczy już wszystkich zawodów i prawie na każdym szczeblu 3. Niestety ,,gangrena” objęła każdy poziom – poza ,,nawiedzonymi” wolontariuszami którzy spędzają czas przy łózkach umierających lub ciężko chorych, samotnych ludziach 4.Ryba psuje się od głowy – skoro zdewaluowali postawę Posła, Senatora, skoro okazuje się Prezydent i Premier, skoro Rząd – to bywają ludzie, organizacje przestępcze mafijne wręcz, gdzie pieniądze otrzymuje się za milczenie, wykonywanie poleceń a trup ściele sie gęsto, skoro zawody zaufania publicznego dopracowały się opinii – bez koperty pełnej pieniędzy nawet nie myśl że Cię wysłuchają a dalej wprowadzono prawo że ta koperta jest jawną zapłatą za usługi(leczenie, kształcenie, ochrona, ochrona prawna) – co nie znaczy że nie płaci się haraczu do innych organizacji takich jak ZUS, US i podatki ukryte w akcyzach, vatach-sratach dla tej samej grupy rządzącej – dopuszczono do tego, że polityczne, gospodarcze, biznesowe ( a teraz każdy przejaw ludzkiej egzystencji jest biznesem albo nie ma tej egzystencji czyli Człowieka!) WSZYSTKO MA SWOJĄ CENĘ! TO JEST SUKCES SZATANA I JEGO POMOCNIKÓW – WSZYTKO SPROWADZONE JEST DO PIENIĄDZA I RZECZY MATERIALNYCH – CZŁOWIEKA sprowadza się do poziomu narzędzia produkującego pieniądze, im więcej sobie zarobi tym więcej im odda – jeśli pojawi się np. utalentowany Człowiek i zdobędzie majątek który im zagraża albo będzie śpiewał jak oni albo go uszkodzą czyli zniszczą w każdy sposób, zabicie nie stanowi problemu, już nie tylko pieniądze ale władza jest warta ,,samobójstwa” i stąd w Polsce obawa przed spotkaniem seryjnego ,,samobójcy”. Najgorsze jest to, że właśnie w mediach propagują,,w białych rękawiczkach: treści powodujące wynaturzone myślenie, wartościowanie i pozbawiają ludzi sensu życia. Wstyd, ze w Polsce, która wychowała aktualnych polityków, dziennikarzy, twórców kultury, lekarzy, prawników, nauczycieli, ludzi biznesu, dyrektorów i innych, poza ,,stojącymi przy taśmie – Ci ludzie nic nie mogą spieprzyć i sprzeniewierzyć, ukraść, wyłudzić, zmanipulować”, że już prawie wszyscy myślą jedną kategorią: PIENIĄDZ I WŁADZA! – TO STAŁO SIĘ MIARĄ CZŁOWIECZEŃSTWA I SUKCESU ŻYCIOWEGO.
     NIE MUSZĄ POLACY TAK ŻYĆ I WARTOŚCIOWAĆ, TAKIE POSTĘPOWANIE NISZCZY POLSKĘ JAK RAK, OD ŚRODKA I PO CICHU, ALE TAKA DECYZJA WYMAGA POŚWIĘCENIA, ODWAGI BY NAGŁAŚNIAĆ KAŻDY FAKT NIEUCZCIWOŚCI, MOŻE TRZEBA SIĘ LICZYĆ Z UTRATĄ PRACY, PRACOWANIA PRZY TAŚMIE, MOŻE SKROMNIEJSZEGO ŻYCIA, ALE PAMIĘTAĆ TRZEBA ŻE NASI PRZODKOWIE ODDALI ŻYCIE DLA NAS, NIE TYLKO STANDARD TEGO ŻYCIA. Musimy sobie pomagać, żyć jak NARÓD a nie jak konkurencja, NIKT NIE MUSI KŁAMAĆ, ZABIJAĆ, MANIPULOWAĆ, OSZUKIWAĆ – NIKOMU NIE WOLNO TEGO ROBIĆ – TAK MÓWI 10 PRZYKAZAŃ! – a dla nie wierzących, którzy pomyślą o tym co napisałam że to brednie religijne dodam powiedzenie będące wnioskiem z doświadczeń kilkutysięcznych pokoleń: każdy kij ma dwa końce – jak ktoś nie wierzy niech sprawdzi, i pomyśli czy warto w jakikolwiek sposób używać kija ( tłumaczę: kłamstwa, manipulacji, złodziejstwa, zabójstwa) przeciwko drugiemu Człowiekowi.

  • waryjat

   https://www.youtube.com/watch?v=-HLanyPtjiA Jerzy Zięba o materiale w TVN. Jeszcze nie oglądałem, ale pewnie ładnie rozpracował te wszystkie ich ku**wstwa

  • santa

   Ostatnio tak się zdarzyło, że dość często odwiedzam znajomych w szpitalach…

   obrazek: sala 4ech pacjentów, wchodzi pielęgniarka i każdemu daje naczynie z tabletkami,pacjenci łykają, popijają lurką szpitalną…
   Pytam się czy panowie wiedzą co i na co połknęli, nikt nie wie co mu dała pielęgniarka ani co lekarz zalecił.
   Powiedzieli, że nie wypada pytać ponieważ dr. wie co robi!!!!!!!!!

   Ludzie, trzymajcie mnie, czy w szpitalach trzymają samych debili, te oszołomy zachowują się jak wykastrowani, są potulni i ubezwłasnowolnieni!!! szok!
   Nie dziwię się „włatcom móch”, że robią co chcą z ludzmi.

 • APA

  Mamy w swych szeregach juz jednego POLAKA ,ktoremu bronia psychotroniczana uszkodzono w tym roku sluch .

  Jeszcze raz przypominamy POLAKOM RODAKOM :
  JAK NAJMNIEJ KORZYSTAJCIE Z TELEFONI KOMURKOWEJ i GPS !!!
  Tym bardziej gdy piszecie i mowicie przeciwko naszym wrogom publicznie,bowiem jestescie namierzeni,sledzeni i atakowani falami roznych czestotliwosci .
  Poznajemy to podczas rozmow telefonicznych przez bardzo mocne nagrzewanie sie „pudelka” przy waszym uchu z wczesniejszym slyszalnym trzaskiem i chwila/przerwa w rozmowie telefonicznej.
  Niestety oprocz ciepla,rozgrzania i spadek mocy komorki, fal nie namierzycie, a w uszach „poczujecie ladowanie samolotu” , nastepnie uslyszycie prace waszego mozgu – po czym nastapi cisza i by sluch odzyskac musi uplynac troche czasu i stosowania pewnych „terapii”,w tym opsaka na glowe z odpowiednio ulozonych magnesow stalych.
  To porada.
  Broncie sie ludzie i chociaz jednym telefonem komorkowym wybijcie okno tym co trzeba !

 • APA

  Przeczuwamy ,ze ZYCIE PANA JERZEGO ZIEBY JEST ZAGROZONE !
  Potrzebna mu jest natychmiastowa OCHRONA POLAKOW !!!
  Niestety ale w Polsce jeszcze nie powstala POLSKA OCHRONA i OBRONA ZYCIA POLAKOW przed seryjnymi przypadkami ZABOJSTW i roznych napasci .
  Czas na jej organizowanie i takim jak dziennikarze wyborczej
  czapek i mycek zdejmowanie !

 • waryjat

  Przypadkiem zobaczyłem, fakty a tam Jerzy Zięba. Właśnie materiał dostępny na stronie

  http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/znachor-wyklada-swoje-teorie-na-uczelniach,642072.html

  Uwaga! Oglądanie materiału grozi rakiem hahahaha. Manipulacji w materiale jest wiele i pewnie sam Pan Jerzy wypisze je, jak zrobił to po materiale w żydowskiej gazecie dla Polaków – Gazecie Wyborczej.

  „uwiarygadnia paramedyczne tezy, w oczach odbiorców” Jakaś „expertka” od czasopism kobiecych
  „swoje teorie głosi”. Nie swoje tylko zaczerpnięte z badań naukowców
  „robi wodę z mózgu”. oczywiście musiał być jakiś młody „mędrzec”, chyba student – bo nie ma żadnego podpisu co to za człowiek
  „jeżeli spotykają się fani fantastyki, to nie zakładamy że wszyscy wieża w ufo”. cel dyskredytacja człowieka przez zrównanie ze śmiesznymi osobami

 • sprawdzam

  http://www4pl.dr-rath-foundation.org/aktualnosci/Konferencje_Ruchu_Zycia_w_Oswiecimiu.html
  Zaproszenie na naszą Konferencję Ruchu Życia (Movement of Life) w Oświęcimiu, w dniu 22 maja 2015 r.

  Fundacja Zdrowia Dr Ratha ma zaszczyt zaprosić Państwa w imieniu Ruchu Życia (Movement of Life) do udziału w wyjątkowej publicznej konferencji, która odbędzie się w piątkowy wieczór 22 maja 2015 r., w Oświęcimiu.

  Celem tej konferencji jest nie tylko uczczenie 70-tej rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz, ale przede wszystkim uświadomienie prawdy o II wojnie światowej i o Auschwitz, której nadal brakuje w podręcznikach historii. Naszym głównym przesłaniem, które pragniemy przekazać podczas spotkania, jak i powodem, dla którego spotykamy się właśnie tu – w Oświęcimiu, jest to, iż architekci Auschwitz – kartel farmaceutyczny i chemiczny IG Farben – reprezentują również dziś takie same interesy gospodarcze blokujące wiele dziedzin naszego życia.

  Prelegentami konferencji będą:

  byli więźniowie KL Auschwitz:
  Wiesława Borysiewicz
  Barbara Doniecka
  Artur Krasnokucki
  Róża Krzywobłocka-Laurów
  Elżbieta Sobczyńska
  Jerzy Ulatowski
  Dr Matthias Rath
  Dr Aleksandra Niedzwiecki
  Paul Anthony Taylor

  Konferencja odbędzie się w hotelu Galicja, ul. Dąbrowskiego 119, 32-600 Oświęcim, Polska.

  Wstęp wolny od godziny 18:00, rozpoczęcie konferencji o godzinie 19:00.

  Prosimy o zwrócenie uwagi, iż dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc. Jeżeli chcą Państwo wziąć udział w konferencji prosimy o wcześniejszą rezerwację pod adresem email: Krzysztof.Pilich@dr-rath-foundation.org

  Wszystkim uczestnikom, którzy w ten sposób zarezerwowali miejsca, przysługiwać będzie pierwszeństwo wstępu.

  • APA

   Dlaczego ta konferencja nie odbedzie sie na terenie obozu Auschwitz,miala by ona powage czci i pamieci dla wszystkich oraz posmak/zapach/widok ludzkiej tragedii ?
   Czyzby Zydzi nie zezwolili by na to ???

   I jeszcze to pytanie :
   Do kogo dzis/obecnie nalezy oboz koncentracyjny zbudowany w Oswiecimiu przez Niemcy podczas IIWS, celem zaglady nie-Zydow oraz biednych Zydow ,kto tym obozem zarzdaza dba i lozy na utrzymanie tego MUZEUM mordu ludzi na ludziach ?

  • Co z tą datą zaproszenia ? Czy ono było w roku ubiegłym ? Jeśli tak to po co zapraszać ?

  • maniek - Drugi

   @sprawdzam … a czy będzie wybierana miss holokau$$tu?
   https://www.wprost.pl/414171/Izrael-wybrano-Miss-Holokaustu

  • Roma

   data tej konferencji w Oświęcimiu to jest rok… 2015 !

   tak ma być ?

 • Roma

  dla nie znających historii

  zobaczcie co oznacza termin „rzeź wołyńska”

  bandy UPA mordowały Polaków jak leci, mimo, że byli od zawsze sąsiadami
  brutalnie mordowali kobiety, dzieci, całe rodziny, całe wsie palili

  ponad 100 tysięcy ofiar w krótkim czasie – CYWILNYCH ofiar !!!

  UPA to poziom jak zwierzęta, brutalność ukraińskich band można porównać tylko do hitlerowców
  a dziś co nam …. kitują ?

  od kiedy to niemcy i ukraińcy to nasi … przyjaciele ?

  uczcie się historii, bo zginiemy

  to są odwieczni wrogowie Polaków
  Mieszko przyjął Chrzest z rąk Czechów, bo nie chciał od Niemców !!!
  wiedział, że germanie to nie … nasi
  a dziś judeosataniści intrygują między Słowianami
  i chcą by wojna była między chrześcijanami, bo Rosja ma fundament silny chrześcijański

  Chrześcijanie wszystkich krajów łączcie się !!!

  to jest jedyne kryterium podziału : chrześcijanie i antychrześcijanie
  do tych „anty” należą islamiści, żydzi i ateiści
  mamy czasy ostatecznej rozgrywki między Ewangelią i jej zaprzeczeniem
  nasz Papież mówił te słowa w roku 1976 w USA

  • greg2014

   ==od kiedy to niemcy i ukraińcy to nasi … przyjaciele ?

   uczcie się historii, bo zginiemy

   to są odwieczni wrogowie Polaków==

   Do kompletu trzeba by dodać jeszcze jedna nację.

  • Polak Słowianin

   Jak czytam takie brednie to śmiać mi się chce. „… Mieszko przyjął Chrzest z rąk Czechów, bo nie chciał od Niemców !!! ..”
   Dawaj dowody, że miało w ogóle miejsce coś takiego jak „chrzest Polski”. Może odniesiesz się do tego chociażby https://przemex.wordpress.com/2016/04/17/demaskowanie-katolickiej-mitologii-domniemany-chrzest-polski/
   Na koniec coś o „świętej biblii” https://www.youtube.com/watch?v=DZBl-fjNQNU
   Pozdrawiam.

   • Graża

    na samym początku prelekcji autor książki mówi: ja opowiadam o książce, jeśli ktoś szuka prawdy zupełnej, chciałby wiedzieć jak jest naprawdę niech puka do innych drzwi. Tak więc przeanalizował słowa, skojarzył, połączył – ale to jego widzenie ,,książki” a nie jak jest naprawdę i to mówi na samym początku, ostrożnie z wydawaniem sądów! Ostrożnie ze słowami ,,Na początku było Słowo” a może i teraz na początku wszystkiego jest słowo?! stąd takie zapotrzebowanie na ,,trenerów sprzedaży” stąd demagogia, ostrożnie ze słowami, mogą dać euforie i mogą też zabić – tylko słowa!

  • Ziom

   Jesteś cały czas zamknięty (zamknięta) w świecie religijnym i tradycji narodowych. Ta droga nie daje Ci możliwości spojrzenia na WSZYSTKO dookoła z innej perspektywy.

   • Graża

    może jestem, chociaż nie wydaje mi się, załaczyłeś(łaś) linki i poświęciłam uwagę temu co tam zamieszczone, to co napisałam jest w wypowiedzi prelegenta autora opracowania, tradycję bardzo szanuję bo to ślad naszych ,,korzeni” kulturowych, wierzę w Boga i za krótko żyję oraz zdaję sobie sprawę ze swojej ograniczoności by wydawać sądy o prawdziwości istnienia Boga – w wersji Chrześcijańskiej lub innej, tak świat się rozwija, każdy człowiek ma własne wybory światopoglądowe i nikt poza nim nie może określić na podstawie swoich własnych że jego są ograniczone, zamknięte, głupie, śmieszne – psychologicznie można by powiedzieć ze trochę Ci żal – nie koniecznie mnie ale siebie – ale jestem daleka od tego, patrz na wszytko ze swojej perspektywy jednak nie oceniaj ze perspektywa innych jest zła lub gorsza, złe są czyny ludzi – konkretne i namacalne czyny konkretnych ludzi – i tylko to można tutaj oceniać – o Bogu i Wszechświecie każdy z nas wie tyle samo – co i jak zrozumiał, co i jak przyjął do serca – tym emanuje. Mnie jest wszytko jedno czy ktoś stoi, siedzi i medytuje czy klęczy i się modli, nie poniżam, ale zło należy piętnować, sama też chcę nie być oceniana za mój wybór wiary, czytam, myślę, wybieram, ocena: jesteś zamknięty – zamknięta – nie myślisz ze za bardzo ufasz swojemu intelektowi? masz prawo do wydawania takich opinii?

   • Graża

    @sprawdzam, a na podstawie czego masz takie przypuszczenia?

  • Jan

   @Polak Słowianin, a ty wpisujesz się w dezinformację jaka się teraz szerzy na świecie, która służy temu by całkowicie zniszczyć wiarę w Boga.
   Czy twoim bogiem jest szatan?
   On stoi za tym wszystkim co obecnie się dzieje.
   http://ostrzezenie.net/wordpress/2013/08/26/musza-zabezpieczyc-mszaly-szaty-liturgiczne-swieta-biblie-i-swiete-krzyze-to-wszystko-zostanie-podmienione/

 • Roma

  oto przykład diabelskiej pychy

  Z okazji święta prezydent państwa spotkał się w Kijowie z weteranami Armii Czerwonej, Ukraińskiej Powstańczej Armii (UPA) oraz żołnierzami, walczącymi dziś przeciwko separatystom prorosyjskim na wschodzie kraju.

  Poroszenko zaznaczył, że mieszkańcy Ukrainy walczyli przeciw faszyzmowi zarówno w składzie Armii Czerwonej i w radzieckiej partyzantce, jak i w szeregach UPA oraz armiach państw zachodnich, należących do koalicji antyhitlerowskiej.

  – Jak więc na tle takich niezaprzeczalnych faktów można mieć czelność, by oświadczać, że Rosja wygrałaby tę wojnę bez Ukrainy. Nie zwyciężyliby bez Ukraińców! – powiedział.

 • czaro

  Opublikowany 07.05.2016

  Wywiad z Hartmutem Müllerem, naukowcem, który wspólnie z kolegami opracował mobilną technologię telekomunikacyjną, która nie powoduje emisji jakichkolwiek fal,, a co za tym idzie jest 100% zdrowa i wymaga znikomych nakładów energii w celu jej powszechnego wdrożenia dla dobra wszystkich ludzi.

  https://www.youtube.com/watch?v=NrEqHZY2ucU&feature=share

 • Irol

  Marku, skocz z tym do elektryka to Ci wytłumaczy o co chodzi z tym kondensatorem z miedzi. W krajach trzeciego świata gdzie mierzy się tylko moc czynną może redukcja na liczniku prądu będzie i 80%, ale w Europie masz licznik i na moc bierną co oznacza, że oszczędności wskazane nie będą widoczne. Ech, ta niewiedza. Sam mam podstawową informację wystarczającą do dogadania się z elektrykiem, ale wzór na kompensację mocy czynnej mocą bierną żeby zredukować moc pożarną do zera gdzieś tam w moich notatkach jest.

  • Irol

   Moc pozorną oczywiście.

  • Admin

   Niemal żaden elektryk nie wie nic nt. plazmy z definicji Keshe. O co się więc go mam pytać?
   Ja sam kiedyś studiowałem elektronikę na AGH, budowałem różne urządzenia, doskonale znam pojęcia i wiem na czym polega działanie tych urządzeń, o których wspominasz. Tu jednak chodzi o zupełnie inne zjawisko, z tego co się zorientowałem, to tzw. „plazmowe pola magnetyczne” wzbudzają wibrację elektronów, przez co następuje zysk energetyczny.

   • Irol

    Tego typu cewki są praktycznie na każdym silniku elektrycznym prądu przemiennego :D.
    Służą do kompensacji kąta alfa gdzie moc czynna i moc bierna tworzy tzw moc pozorną która była odpowiedzialna za ogromne zużycie energii zanim nie zaczęli moc pozorną kompensować w celu minimalizacji strat energii.

    Mam wrażenie, że powszechna kompensacja została wprowadzona w krajach zachodu w latach 80-tych, ale nie została wprowadzona w krajach tzw. trzeciego świata ( Afryka, Azja) m.in. dlatego spadek zużycia energii elektrycznej jest zauważalny w Azji i Afryce, natomiast w Europie już z tym gorzej bo takowa kompensacja już jest!

    • T-Mike

     Już tłumaczyłem to wielokrotnie, do tej pory nie znam współczynnika cos fi maggrav, a na pewno taki ma skoro współpracuje z siecią. Niestety nie konstruktorzy mierzą tylko moc czynną.

    • Admin

     Nie rozumiesz, że już nie mamy do czynienia z prądem lecz z plazmą i pierwotnymi polami magnetycznymi – duszą Wszechświata?
     Tymi polami możesz stworzyć wszystko – materię (a więc i energię), antymaterię, ciemną materię – z „niczego”.
     Zostawcie z tyłu wszystko czego się nauczyliście, może niemal wszystko, bo to wam zaburza myślenie.

    • Extazed

     No to monitorku co stworzyłeś za pomocą plazmy? Serio serio bierzesz to za pewnik i uważasz że to prawda? Jeżeli tak to współczuję bardzo – masz ciężki żywot.

    • Michal

     smieszy mnie Irol twoje podejscie. jezeli cos wykracza poza twoj intelekt to nie znaczy ze tego nie ma. juz dawno zostaly zrobione urzadzenia ktore potrafia dawac prad o ogromnej mocy przez nawet 30lat. same z siebie produkuja prad bez paliwa czy slonca. wystarczy wejsc i kupic urzadzenie od 10k Euro wzyz. moze to jest tansza wersja. sprawdz najpierw a nie neguj hejterze

  • Mariusz

   Jakiś czas temu firma steorn zademonstrowała swoje urządzenie orbo, które wydzielało energię. Było wykazane że nie pojawia się powrotna siła elektromotoryczna co było niezwykłym osiągnięciem i zostało to potwierdzone przez komisję naukowców, którzy jednak z jakiegoś dziwnego powodu potem wycofali się ze swoich opinii. Model urządzenia działał przez miesiąc bez zasilania na pokazie w holu wystawowym i było to transmitowane do internetu. Teraz ta firma sprzedaje to urządzenie za duże pieniądze przy czym produkcja energii jest niewielka.

  • Napewnosiemyle

   Przestanicie pisac otym Keshe mesze.Skupmy sie na sprawach bardziej praktycznych waznych I istotnych dla panstwa I narodu.
   Polityka I myslenie polityczne powinno wytycza dzis drogie Spoleczenstwo I tworcze dzialanie.A nie spychanie spraw istotnych I priorytetowych na margines zycia Czeka nas WALKA z roznymi sektami;masoneria krajowa czy swiatowa opus dei sekta ;batorego I inne organizacje wywrotowe Ktore niby dzialaja na rzecz pokoju I sprawiedliwosci tak zwanej.A w gruncie zeczy podkopuja lad moralny polityczny gospodarczy I kulturowy.Na bezwlad duchowy I mentalny .
   Czy nie czujecie ;blusa w czym zecz.?,Masz byc oglupionym do takiego stopnia .Ze nie bedziesz nawet czul ze jestes prowadzony na ;;;UBUJ RYTUALNY ktory ma za zadanie Na zlikwidowanie zdrowej tkanki narodu (spoleczenstwa).MYSLE ZE DOSC TEGO OBYWATELU/OBYWATELKO POLSKI.TO JEST WOJNA PROWADZONA PRZECIWKO PANSTWOM NARODOWYM przez miedzynarodowkie bansksterska z pod znaku (pentagramow diabelskich=okultystycznje gwiazdy =666 ramiennej).Sprawy juz zaszly tak daleki/ ze to dla nas Powinna byc sprawa zycia I smierci(byc=albo nie byc=NARODU).

   • Mac

    Tak się składa, że wzory są zgodne z odpowiednią świadomością i są zmienne 😛 ale powiedz to jakiemuś nieukowcowi z uczelni, to zaraz zacznie krzyczeć, bo jego sieć kwadratowych synaps nie znajdzie żadnego punktu odniesienia.

    Tak się składa, że największe wynalazki konstruowali ci, którzy wierzyli w to, w co nie wierzył nikt inny.
    Dzisiaj mamy wielkich naukowców z kwadratowymi mózgami, wspieranymi przez uczelnie, które są wspierane przez lobby koncernów.
    Ilość fałszowanych badań naukowych jest większa niż tych rzetelnych i prawdziwych.

    Problem w tym, że jeśli nieukowy debil, zafunduje sobie wklepanie do swojego debilnego mózgu wiedzy, którą się mu wpaja na uczelniach – NIE JEST W STANIE ogarnąć innego punktu widzenia, ponieważ nie myśli, tylko powiela programy „wsadzone” mu do tego tępego łba.

    Tylko wariaci pchają Świat do przodu – reszta, żre konsumuje i robi z siebie jakieś zasrane autorytety.

    • Roma

     koleś na k ogłosił się mesjaszem

     to jest antychryst i ma tylko złe zamiary

     reszta jest bez znaczenia

     diabeł ZAWSZE pojawia się w takiej formie, aby była atrakcyjna !
     potem zniewala
     wy nie rozumiecie, że zniewolenie dzieje się BEZ woli
     wszyscy mordercy psychopaci to opętani demonicznie
     czy ktoś by dobrowolnie chciał być … złym człowiekiem ?
     jako dziecko każdy powie, że nie
     no to czemu potem czynią zło ?
     właśnie temu. skutek zniewolenia przez złe duchy.
     sama ofiara tego nie dostrzega, tylko jego bliscy.

    • Ciekawyyy

     Pani Romo Książe Szatan to beznadziejny dyletant, wybrać sobie na syna niemłodego już pierdziela bez krzty aparycji i niby ktoś taki miałby zawładnąć masami duszyczek ?
     Rozumiem jakiś Majkel Jackons, Elvis Presley a na pewno Angelina Jolie czy inny kurdupel Napoleon bo już Hitler czy Stalin wcale modnie się nie obnosili a miliony im ufało, wielu niestety do końca 🙁

     Ludzie czynią (jak pani nazywa zło) nie za namową niewyraźniej mało rozgarniętego Szatana a z niewiedzy (o funkcjonowaniu umysłu/rzeczywistości) gniewu oraz pożądania/łapczywości/lgnięcia.
     Te zaledwie trzy podstawowe stany umysłu w różnych proporcjach sprawiają ból egzystencji proces który nazywamy naszymi życiami i nie potrzeba żadnego wrednego Szatana to nasze własne piekiełka w jednym większym zbiorowym 🙁
     Najważniejsze – Bozia nikomu nie przeszkadza w procesie doświadczania milionów żyć ludzkich jednej duszyczce, lecz prawo przyczyny i skutku mimo to obowiązuje KAŻDĄ istotę bez wyjątków nawet księcia Szatana 😀
     Tak więc więcej luzu COOL pani Romo, prawo karmy przyczyny i skutku jest bardziej karzące aniżeli legendarne piekło,
     kto niezbyt pilnie uczy się życia, jego następne łatwiejszym z pewnością nie będzie a może się stać gehenną jeśli krzywdził inne istoty, jeśli oszukiwał podobnie będzie oszukiwany.

    • Jan

     Ciekawyyy, a co ty tam możesz wiedzieć…
     To są tylko twoje domysły.

    • Vismaya

     Janie, dokładnie te same słowa można wypowiedzieć pod twoim adresem …
     „Co ty tam możesz wiedzieć?”.

    • Vismaya

     Roma, wspaniałe alibi dla źle postępujących ludzi …
     morał z tego taki, że to szatan powinien być osądzony za całe zło świata … ale jak to widać po twoim wpisie, narozrabial szatan a odpowiedzialność będzie zrzucona na ” niewinnych” ludzi …
     Może zacznij ścigać szatana i jego nawracaj a nie ścigasz i wymierzasz sprawiedliwość na jego ofiarach ….

    • Jan

     @Vismaya- czytała, czytała (http://www.apokalipsa.info.pl) i NIC NIE ZROZUMIAŁA- dalej jest czarownicą..?

   • Admin

    Bez sięgnięcia do technologii Keshe jesteśmy już prawie trupami. Nie ma szans powstrzymania tego terroru, jaki dla nas przygotowywali przez stulecia. Pamiętaj, że tam pracują mózgi ludzi z IQ 180 i większym, są uzasadnione podejrzenia, że mają hodowanych super-ludzi z IQ 300 i większym + pomoc sztucznej inteligencji.
    Tak więc jeśli się zdecydowali na ultra-totalitaryzm, to mają 100% pewność, że im się powiedzie. Przynajmniej tak to wyliczyli.

    Ale nie spodziewali się tego co zrobił Keshe. Gdyż Keshe jest kierowany Duchem Wszechświata i ma za zadanie ocalenie ludzkości. Dobrze o tym wie.

    • Graża

     Panie Marku, kim jest Duch Wszechświata? Czy tak rozumiał pan kiedyś Boga i zmienił pan nazewnictwo chcąc podkreślić że nie ma pan nic wspólnego z KK w dzisiejszej wersji, czy to jednak zupełnie inna droga?