Keshe zapowiada nowy typ reaktorów Magrav – niemal 100% redukcji zużycia prądu!

Keshe prezntuje nowy MagravWidzę, że ataki w komentarzach na Mehrana Tavakoli Keshe się nie zakończyły. Jest to zrozumiałe, zważając na to, że dla dotychczasowych władców świata, mafii bankiersko – syjonistycznej pod przewodnictwem Rotszyldów technologia promowana przez Fundację Keshe oznacza koniec ich dominacji. Zresztą nie tylko dominacji, oznacza fizyczną śmierć tych ludzi, którzy nie będą w stanie użyć tych urządzeń, gdyż mają złe intencje.

Armand-prezentacjaDziałanie intencji, czyli myśli, które wraz z emocjami są najpotężniejszą siłą we Wszechświecie, zostało zaprezentowane podczas seminarium w zeszłym tygodniu (link) w filmiku jednego z głównych konstruktorów Fundacji, Armanda, który testował reaktor nowej konstrukcji – kryształ z roztworem tzw. „gansów” (gazów w stanie nano-atomowym), obracany za pomocą silniczka. Dźwięk silniczka zanikał przy pewnej prędkości obrotowej, przy każdej zmianie pojawiał się na chwilę i znów znikał. Natomiast głos komentującego był cały czas słyszalny. Pojawiła się więc bariera dźwiękowa.

W innym nagraniu podczas jednego z wcześniejszych seminariów kanadyjski konstruktor, Ali Sharifzadeh przedstawił nagranie gdzie układ reaktorów w tzw. „formacji gwiezdnej” powoduje zanik dłoni u osoby przebywającej w jego pobliżu. Oczywiście nie jest to fizyczny zanik, lecz coś w rodzaju „cloakingu”, czyli zaniku widoczności tej dłoni dla zewnętrznego obserwatora. Ta technologia jest prawdopodobnie wykorzystywana do ukrywania się tzw. UFO.

Mehran Keshe wyjaśnia, że w pobliżu działających reaktorów tworzy się bariera ochronna, która jeśli jest wystarczająco duża, może ochronić nawet całe miasto przed wybuchem nuklearnym. Bariera ta uniemożliwia jakikolwiek atak zewnętrzny, a wewnątrz nie może być złych emocji. Ludzie ze złymi intencjami przez nią po prostu nie przejdą.
Ciekawe jest też to, że w nagraniu Armanda mimo iż głos silniczka zanikał, to głos komentującego był cały czas słyszalny. Keshe uważa, że zależy to od rodzaju użytych gansów – jeśli były by to gansy aminokwasów, to działały by na ludzki głos, gdyż człowiek jest z nich zbudowany. Co więcej, na nagraniu wyraźnie słychać, że silniczek staje się słyszalny w momencie gdy Armand myśli o zwiększeniu jego prędkości – zanim jeszcze to wykonuje. Jest to więc detektor intencji. Keshe ma zamiar wykorzystać to do sprawdzania intencji polityków, którzy zazwyczaj kłamią.

Wczorajszy wykład (link) Mehran Tavakoli Keshe rozpoczął od informacji na temat nowych reaktorów plazmowych, tzw. Magrav. Otóż niedługo zostaną opublikowane schematy usprawnionych urządzeń, które nie będą musiały przechodzić długiego okresu tzw. nanocoatingu, czyli pokrywania całej domowej sieci elektrycznej nanopowłoką, czyli siatką atomów miedzi.

Systemy będą na stałe obciążone 15 watową lampką LCD, wystarczy je tylko podłączyć do sieci. Działanie plazmy spowoduje redukcję zużycia prądu do 90%, Keshe obiecuje, że ta redukcja docelowo sięgnie 100% – czyli że nie będziemy w ogóle płacili za prąd! Oczywiście, nanopowłoka będzie się tworzyła, nie tylko na drutach, ale i całe mieszkanie zostanie nią pokryte, co spowoduje nie tylko oszczędności energetyczne, ale i poprawę równowagi emocjonalnej mieszkańców i ich zdrowia.

Badania przeprowadzone przez Fundację Keshe potwierdzają w 100% to „cudowne” zjawisko. Jednym z bardziej spektakularnych osiągnięć nowej technologii jest 10% oszczędność w 6MW elektrowni, gdzie zainstalowano systemy Magrav. Proste cewki pokryte tzw. „gansami” dają 600 kW oszczędności!
W Chinach dokonano modyfikacji systemów – zamiast piłeczki ping-pongowej z roztworem gansów użyto kryształów. Dało to od razu oszczędność zużycia prądu 93%, co zostało udokumentowane na nagraniu przedstawionym podczas seminarium w ubiegły czwartek.

Mehran T. Keshe wyjaśnia, że nie jest to żaden cud, ale po prostu działanie plazmy.

Przypomnę, że M.T. Keshe jest popularyzatorem alternatywnej do obowiązującej teorii materii. Wg. niego materia jest jednym ze stanów tzw. plazmy, która się może manifestować w różnych postaciach. Jedną z podstawowych sił we Wszechświecie są emocje i myśli, które są nie skutkiem działania materii, a jej przyczyną. Zgadza się to częściowo z fizyką kwantową, gdzie obserwator decyduje o stanie materii, z tym że teoria publikowana przez Keshe znacznie pełniej i logiczniej wyjaśnia kreację materii i tzw. świat duchowy.

170 komentarzy Keshe zapowiada nowy typ reaktorów Magrav – niemal 100% redukcji zużycia prądu!

 • Smith

  Do Admin’a:
  Może przedstawcie również opracowania Polaka – doktora Jana Pająka – teoria magnokraftu i komory oscylacyjnej. Z punktu widzenia współcześnie znanej technologii jest bardziej zrozumiała. Pozdrawiam.

 • sprawdzam

  Może Gadowski chce się uwiarygodnić i sypie, więc podaję.

  http://trzcinska.neon24.pl/post/131511,zydzi-musza-opuscic-polske#comment_1303658
  @Krystyna Trzcińska 12:02:51
  Gadowski o aferze ws. uprawnień do emisji CO2. W roli głównej Jarosław K. – a w tle Sikorski, Applebaum i… Wałęsa! „Zapowiada się proces stulecia”. Co łączy Radosława Sikorskiego, Anne Applebaum, Lecha Wałęsę i handel uprawnieniami CO2?(czyli żydowski geszeft.)
  —pyta na początku nowego „Komentarza Tygodnia” Witold Gadowski, który w swojej audycji ujawnia aferę związaną z handlem uprawnieniami do emisji CO2. Aferę, o której mówi Gadowski zaangażowani mieli być biznesmeni z Polski a także politycy powiązani z Platformą Obywatelską, m.in. Radosław Sikorski i jego żona. W całą sprawę ma być zamieszany również były prezydent Polski Lech Wałęsa. Otóż w Polsce od 2000 roku rozpoczęła działalność firma Consus S.A. Została ona założona przez Jarosława K. do spółki z Panem W, który został później oszukany. Firma zajmowała się handlowaniem uprawnieniami do emisji CO2. Co więcej, zdobyła ona monopol na pośrednictwo w handlu powietrzem w Rumunii, na Ukrainie, Kazachstanie i w Polsce—zdradza Witold Gadowski. Jak się okazuje afera ma międzynarodowy charakter. Kilka dni temu w Paryżu rozpoczął się proces, który został już nazwany „procesem stulecia”. Na ławie oskarżony zasiedli m.in. zawodowy pokerzysta Arnaud Mimran, Jarosław K. biznesmen z Polski zamieszkały w Toruniu oraz inny biznesmen z Francji. Siedmiu innych oskarżonych uciekło do Izraela. Ich zarzut dotyczy oszustw podatkowych na gigantyczną skale oraz prania brudnych pieniędzy. Zarzut wobec Jarosława K. dotyczy tego, że umożliwiał gigantyczne oszustwa na podatku VAT, do których dochodziło przy handlu uprawnieniami do niskiej emisji dwutlenku węgla mówi Gadowski. W aferze pojawia się także postać Lecha Wałęsy. Jarosław K. jest bardzo znanym w kręgach Platformy Obywatelskiej biznesmenem. Żyjącym w szczególnej zażyłości z Radosławem Sikorskim, a jeszcze bardziej z jego żoną. Jarosław K. ma podwójne obywatelstwo: polskie i izraelskie. Założył kilka firm, które zajmują się handlem biomasą. Firmy te są z Gany i Togo. Co ma z tym wszystkim wspólnego Lech Wałęsa? Otóż, odbywał on egzotyczne podróże właśnie po tych państwach, do których zapraszał go właśnie Jarosław K.(and Jarosław Kłapucki, the CEO of the French arm of Poland-headquartered emissions brokerage Consus SA prasa zachodnia podaje resztę szczegółów czyli Jarosław Kłapucki z Torunia) —zdradza dziennikarz, dodając:
  Zapowiada się jeden z największych procesów światowych z zabójstwami w tle. Dwójka najważniejszych świadków w tej aferze już nie żyje. https://youtu.be/bjauKqOfNgQ Ps..Czyli żydowski biznesmen z PO posuwa żydówkę, żonkę Sikorskiego ? A najlepsze jest to: „siedmiu innych uciekło do Izraela” 🙂 Czyli byli to obywatele Izraela wypłukujący złoto z powietrza. Nie dziwi nic – gdzie afery i kradzież pieniędzy tam żydostwo. 7 pejsatych wzięło forsę i w nogi do Izraela , a gdzieżby indziej. Oni swoich złodziei , którzy okradają cały świat nie wydaja. Powinno się ich wyrzucić z Europy i zakaz wjazdu na wieki bo rozkradną wszystko. Pokażcie mi jedną aferę, jeden przekręt, jedną łapówkę gdzie nie występuje żyd : Wałęsa, Kwasniewski, Komorowski, Pawlak, Tusk, Frasyniuk, Michnik i reszta żydokomuszej hołoty z Magdalenki. Tak się w Polsce czerwona żydobolszewicka mafia dorabia na krzywdzie społeczeństwa !!!! Eurostat potwierdza: Niemcy są największym trucicielem w Europie. Emitują do atmosfery 2,5-razy więcej CO2 niż Polska! – http://niewygodne.info.pl/
  Żydzi muszą opuścić POLSKĘ
  kula Lis 66 07.05.2016 13:13:32

 • APA

  Co ostatnio czynia KOD-y ,czy w ich szeregach sa prawdziwi Polacy ?
  Przeciez ta mieszanka wybuchowa zwana partyjna jest niczym innym jak zapalnikiem, ktory ma odpalic ladunek nie tylko na skale polska,euro-pejska ale i swiatowa .

  Czy Polska i Polacy ciagle maja byc tymi do bicia i ubicia ???

  albo

  Czy partyjniacy zagniezdzeni w PiS-ie to wszyscy Polacy,a moze tylko ci co dali sie nabrac na kolejne semickie gow.o ?
  Znowu chca wierzyc juz nie tylko w Matke Boska w klapie gornej odziezy, co na znaczek symboliczny polskiej flagi,ktora po katach wladzy depcze sie a nawet telewizyjnie pcha w psie odchody ???!!!
  Ile to takich „polakow” mamy (?) – „warszawskich,wojewodzkich ,powiat5owych i gminnych ” ,ktorym na sercu nie lezy dobro Polski ale wlasne zrodla bytowania i wszelkie do wszystkiego dostepy.
  Nawiedzonych religijnie Polakow pytamy :
  Czy naczelnik w czerwonej mycce mimo,ze nazywa sie Polak to napewno Polak ?
  Takze ci na innych urzedach az po Belweder ?
  Sedziowie wszystkich sadow po najwyzszy i TK to w przewadze sa Polacy czy tylko obywatele polscy ???
  Tych dopiero sprobuj z posad ruszyc ,to nie tylko ziemie ale i niebo porusza i potworza KOD-y !
  Czas juz by nie tylko sie im przygladac i wysluchiwac ale „postawic do pionu” !
  Tak dalej byc nie moze by mniejszosc rzadzila wiekszoscia !!!

  • Jan

   Prawdziwe słowa APA, ale nasz naród ŚPI.
   KTO GO OBUDZI?
   Żeby coś zrobić trzeba być NAJPIERW świadomym zagrożenia.
   Większość nie jest.Teraz najważniejsze są kasa, samochód i pokazać się przed ludźmi..pozagryzali by się niektórzy by mieć więcej.

 • APA

  Co by;o na poczatku (slowo czy czyn – co pierwsze ?) przy dzisiejszym zaklamaniu istot zwanych ludzmi mozna tylko snuc domysly ale jedno jest pewne – NIC Z NICZEGO NIE POWSTALO i nie powstaje !
  Biblia,Bog czy bogowie jest/sa caly czas dopasowywane, by dany ustroj sie krecil lub rozlecial,stara wladza upadla a nowa dopchala sie do koryta,po to miedzy innymi stworzono partie ,by przez partie wslizgnac sie tam ,gdzie micha bedzie pelna .
  W tym najbardziej slyna SEMICI,dlatego tez musieli powstac i ANTYSEMICI.
  Semita na wskros zlem przenika i czyni zlo udajac przy tym wszelkie zachowania ,chwyty i spryt,to znani najwieksi faryzeusze i zdrajcy ,gotowi sprzedac nawet swych rodzicow,rodzine i dusze !
  Tym nawiedzonym i ich mieszancom nikt w sianiu zla nie dorowna i to od poczatku istnienia tych rodow ,ktore gdy sie zaglebic w ich rodowody/historie i w to co caly czas wyprawialy i dokonywaly, to faktycznie mozna stac sie antysemita i nie pozwalac dalej na sianie przez nich ZLA.

  My pytamy ciagle w rozmowach bezposrednich :
  Co dobrego uczynili nam Zydzi czy Arabowie,za co ich chwalic kochac i szanowac , jakie jest ich znaczenie w swiecie i jak swiat przez nich cierpi ,co starcil a co zyskal ???
  Odpowiedzi padaja rozne ale co ciekawe sa i takie ,ze przeciez to nie zydowska czy arabska krew ale ten,ta,to – jest MIESZANCEM on sie pod nas podszywa,zmienia imiona,nazwiska,barwy,ugrupowania,organizacje,partie i diabel wie co jeszcze by sie wkrecic miedzy innych i pasozydowac !
  Ci dopiero sieja zamet i wszelakie zlo ,tym bardziej gdy trafisz na nadgorliwca i nawiedzonego czy zwiedzonego,zaslepionego wiara i religia.przynaleznoscia partyjna i inna .
  Wystarcza najswiezsze przyklady z obecna szarancza emigracyjna nawiedzajaca/zalewajaca Europe czy ludzie tych kultur potrafia z innymi narodami wspolzyc pokojowo w dodatku na ich ziemi i chlebie ?
  Przeciez im sie wszystko nalezy !
  Zapewne zasluza sobie i na kopniaka w du.e w odpowiednim zcasie gdy ich juz nie bedzie mozna zniesc .
  Dzieki za „biblijne wyklady” wszelkich znawcow i tlumaczy.

 • largo

  Technologia g-com, wykorzystuje występujące w naturze zjawisko fizyczne tzw. „stojącą fale grawitacyjną”. Cechuje ją brak jakiegokolwiek obciążenia promieniami, w związku z czym wykorzystuje znikome ilości energii, jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia i nie potrzebuje masztów nadawczych. Dodatkową niewątpliwą zaletą jest fakt, że może działać praktycznie wszędzie; również pod wodą i pod ziemią – w czasie rzeczywistym.

  W 2001 r. roku zaprezentowany został pokaz tej technologii na targach „IT Tagen”, gdzie połączono się wówczas z Uniwersytetem w Sankt Petersburgu. Matematycy wspólnie w fizykami rozwinęli technologię g-com tak, by można było używać jej w komunikacji zamiast tradycyjnych telefonów komórkowych.

  Hartmut Müller dążył do tego, by technologia ta stała się dostępna dla wszystkich tak szybko, jak to możliwe i by można było wszędzie kupić „biotelefony”. Jak twierdził, g-com korzysta z naturalnej energii, ale przedstawiciele świata biznesu niestety nie widzą możliwości osiągania wielkich zysków. Ponieważ „biotelefony” łączą się bezpośrednio ze sobą, nie istnieje też żaden centralny operator, który mógłby na tym zarobić.

  Urządzenie do bezprzewodowej transmisji danych zostało zgłoszone jako wynalazek 2.02.2005r i zarejestrowane pod nr EP 01716651.

  Hartmut Müller związał się z firmą GSDI, która gromadziła fundusze na rozwój technologii globalnego skalowania. Firma ta została oskarżona o oszustwo, a Müller stał się głównym oskarżonym o współudział w oszustwie. W lutym 2012r. wyjechał do Brazylii, ponieważ nie czuł się winnym zarzucanych mu czynów.
  24.10.2012r., został aresztowany przez Agentów Interpolu w związku z wyrokiem wydanym przez sąd w Dreźnie, który skazał go na 4 i pół roku więzienia za używanie, nieprawdziwej zdaniem sądu, teorii globalnego skalowania wykorzystywanej w urządzeniach, które miały m.in. chronić przed smogiem elektronicznym i poprawiać stan zdrowia.

  Sąd w Dreźnie uznał, że Muller oszukał ok. 3000 inwestorów, którzy zainwestowali w rozwój jego tchnologii. Muller nie przyznał się do winy, ponieważ twierdzi, że teoria ta jest prawdziwa, jednak biegły, który pojawił się na rozprawie w Dreźnie odrzucił teorię globalnego skalowania, mówiąc, że nie ma żadnego naukowego uzasadnienia.

  Teoria globalnego skalowania zaliczana jest do pseudoauki opierającej się na ezoteryce, która nie ma potwierdzenia w badaniach naukowych.

  W oparciu o tę teorię powstało jednak kilka urządzeń, które zostały zgłoszone jako wynalazki, a część z nich zarejestrowana.
  1. Sposób i urządzenie do konwersji energii – proces konwersji energii kinetycznej przez wykorzystanie naturalnych efektów rezonansu, które zostały zoptymalizowane za pomocą globalnego skalowania, bardzo wysoka wydajność – Zgłoszone: 4 Sierpnia 2004 roku. Wynalazcy: Ralf Otte, Hartmut Müller, Vera Müller. Zgłaszający: Global Scaling Technologies AG, Uzwil, CH (wygasła rejestracja 2011). Zarejestrowane jako WO 2006/012762
  2. Aparatura i metody konwersji energii. – wykorzystanie odpychania i efektów wirujących z wirnika magnetycznego dzięki czemu osiągnięty został efekt perpetuum mobile. Zgłoszony: 22 Grudnia 2004 roku. Wynalazcy: Hartmut Müller Vera Müller, Urs Bühler, Ralf Otte. Zgłaszający: Global Scaling Technologies AG, Uzwil (wygasła rejestracja 2009)
  3. Sposób i urządzenie do bezprzewodowej transmisji danych. – urządzenie do bezprzewodowej transmisji danych („biokomórka”). Zgłoszone: 2 Lutego 2005 r. Wynalazcy: Ralf Otte, Hartmut Müller Martin Nathansen. Również zarejestrowany jako EP 01716651.

  Publikacje na temat Teorii Globalnego Skalowania można znaleźć m.in. w kwartalniku „Postęp w dziedzinie fizyki” (Progress in Physics). Jest to alternatywny internetowy dziennik poświęcony tematyce fizyki i matematyki.

  W czasopiśmie tym publikowane są tematy uznawane za „pseudo-naukowe”, czyli takie, które nie są jeszcze poparte badaniami naukowymi.

  Można tam znaleźć wiele informacji na temat wolnej energii, perpetum mobile a także prace podważające teorię względności.

  Jednym z autorów publikacji w „Progress in Physics” był bułgarski fizyk Stefan Marinov, ur. 1.02.1931r., zwolennik fal skalarnych, przeciwnik teorii relatywistycznych.

  Twierdził, że możliwe jest zbudowanie perpetum mobile. W ostatnich latach jego prace zostały zaakceptowane również przez renomowane czasopisma.
  Oficjalne źródła podają, że 15 lipca 1997 r., popełnił samobójstwo, skacząc z budynku biblioteki Uniwersytetu w Graz.

  Gerhard Steinbach, niemiecki doradca inwestycyjny z Lipska, i jednocześnie przedstawiciel GSDI, dla Niemiec. Doradzał inwestowanie w wolną energię oraz komunikację za pośrednictwem fal grawitacyjnych.
  W 2009 roku został aresztowany i jak podają oficjalne źródła w marcu 2010r. odebrał sobie życie.

  Większość stron związanych z Teorią Globalnego Skalowania nie działa.
  http://iluminaci.com/ads/…ia-aresztowany/

 • ahz

  Tworzą precedens chipowy. Będą się powoływać na grupę oszołomów , którzy z własnej woli , radośnie i rzekomo z dobrym skutkiem przyjęli „dobrodziejstwo” ograniczenia swobód.

 • kk7qq

  Juz 50.000 Niemcow posiada chip !

  50 tysiecy idiotow ! czujecie to ? a reke wystawia ochotniczo kolejni chetni ,kazdego dnia przybywa ich coraz wiecej …. pograza nas wraz z nimi w tym szalenstwe 🙁

  http://www.t-online.de/tv/tv-highlights/pro7sat1/id_77284224/bereits-50-000-bundesbuerger-tragen-einen-mikrochip-unter-der-haut.html

 • APA

  „Graza” to co wyzej wylozylas (slusznie i zwiezle) by trafilo do sumien ludzkich jeszcze musi uplynac troche czasu.
  Przez 71 lat rosnie nam juz po wojnie swiatowej trzecie pokolenie w Europie .
  By do tych ludzi trafic ,by zrozumieli czym jest wojna musza wiele doswiadczyc w tym i wojennej zaglady ,musza doznac tzw „chlodu i glodu” ,ten tez nastapi .
  Sa jednak szanse by wszyscy z wszystkimi usiedli do „kanciastego stolu” (wrogowie i przyjaciele) i wygarneli sobie wzajemnie o co im biega – co chca siac i co zbierac ,z czego i jak zyc !
  To nie moze byc porzadku na swiecie i POKOJU gdy JEDEN PROCENT POPULACJI LUDZKIEJ NA SWIECIE bedac bogatym rzadzil reszta swiata !!!
  Wlasnie przy tym stole zapytac sie wzajemnie dokad zmierzacie/zmierzamy ,za kim i za czym ???
  Czy bydlo i wieprze przy zlobie pelnym maja nadal rzadzic swiatem a narody niewolic ,uwazajac je tylko za bydlo robocze ?

  Czy chorzy na glowe naukowcy maja nam plodzic swe zdobycze naukowe do wzajemnego zabijania sie i unicestwiania wzajemnego ?

  Jaki potencjal sil i srodkow idzie na wszelkie zbrojenia i wyposazania zawodowych armii jakie sluza dzisiaj tylko bogatym bedacym przy wszelkeij wladzy i ich ochraniaja,z ich rozkazow napadaja biedniejszych i nieuzbrojonych ,ida po wszelkie lupy wojenne,narodowe,po ich surowce i wlasnosc narodowa i CIAGLE IM MALO PAZERNYM LAJDAKOM tego wspolczesnego swiata do glebi zdemoralizowanego ?!
  Wezmy dla przyklaadu takie „kurduplowate panstewko” jakim jest Izrael,ktoremu wszystko wolno nawet posiadac bronie masowej zaglady ,a krzyczace AJ WAJ gdy inne panstwo chce sie tylko bronic produkajac taka sama czy inna bron – i to jest sprawiedliwe ???
  Po co zostaly powolane organizacje miedzynarodowe ,by kogo chronic i bronic,isc za sprawiedliwoscia,PRAWDA czy KLAMSTWEM ???
  Czy nie czas SKONCZYC Z NIESPRAWIEDLIWOSCIA MIEDZYNARODOWA i KAPITALISTYCZNYM WYZYSKIEM juz nie tylko czlowieka ale CALYCH NARODOW i PANSTW ???!!!
  Wszystko pod otoczka DEMONO-KRACJI , zwanej demokracja silniejszych i bogatszych.

  STOP z takim porzadkiem swiata !!!

  • Graża

   APA, wróg życia stał się niewidzialny, chociaż odważa się już pokazywać i mówić o swoich planach, swoje zło wprowadza mechanizmami zwanymi prawem, jak potrzebnego mu prawa nie ma to sobie nada, i to czyni na całym świecie, strach przed konsekwencjami pozwala trzymać całe społeczeństwa w bezruchu, czasami mogą pokrzyczeć, wybić okna i coś spalić, jednak ZŁO prze naprzód, chcieli się tak zorganizować i się organizują, kiedy mi siostra 20 lat temu mówiła o rządzie światowym, i zarządcach po 1 na każdym kontynencie oraz najemnikach do pilnowania realizowania planów rządu światowego w poszczególnych krajach, mówiłam stuknij się w głowę – jak niby mogli by tego dokonać? Dokonali! Jedyna nadzieja w tym, że jako społeczeństwa zdamy sobie sprawę że nas jest 99% ich 1% i że ich orężem jest złe prawo, zła żywność, zła technologia, zła medycyna. Aby walczyć ze ZŁEM trzeba to zrobić równie systemowo jak oni wprowadzają swoje złe prawo i rządy, ale z otwartą przyłbicą, powiedział Jezus Chrystus niech twoja mowa będzie TAK – TAK NIE – NIE, ale kto ma to organizować? kogo posłuchają Ci którzy już mają mieszkanie, pracę, auteczko i na resztę dnia TV? A to jest spora część 99%. Zastanawiam się od dłuższego już czasu nad tym, że ,,Na początku było SŁOWO” a teraz słowami można tak mieszać, że z tych samych słów obroni się przeciwstawne tezy, zależy jak się tych słów użyje. A może budujmy świadomość i lepszą rzeczywistość SŁOWAMI! skoro mamy jeszcze internet? Organizowanie samo się rozpocznie jak ludzie będą mieć świadomość, dlatego zawsze dziękuje panu Markowi i wszystkim którzy otwarcie dzielą się tutaj i na innych stronach swoją wiedzą, przemyśleniami, nikt nie jest idealny, każdy popełnia błędy, ale to nie może nas dzielić, są Najważniejsze Priorytety: BÓG HONOR OJCZYZNA! i moim zdaniem nie czas na rozprawki czy Ewangelicy czy Katolicy czy Prawosławni, nie czas bo za chwilę nie będziemy mogli mówić słowa BÓG – mając jakąkolwiek religię w sercu.

 • APA

  Dzis DZIEN ZWYCIESTWA -POKOJU NAD WOJNA !

  Jak do was -zwracamy sie do tych co chca majdanow,rewolucji i wojen – przemowic ,by zrozumieliscie czym sa WOJNY -poczawszy od dolu do gory ,a co gorsze te NA GORZE o KORYTO WLADZY i PANOWANIA NAD innymi ???

  Jak wam unaocznic kto dzis wrog a kto przyjaciel ???

  Kto niszczy a kto buduje ?

  Kim sa ZYDZI,NIEMCY,ROSJANIE,POLACY,AMERYKANIE i inni , czego chca,jak postepuja ,do czego daza , co czynia ???

  Podyskutujmy o tym dzisiaj przy kolejnym swiecie majowym,
  Skad ta wrogosc i kto ja zasiewa do Braci SLOWIAN,POLAKOW, w tym Rosjan ,ktorzy dzis swietuja DZIEN ZWYCIESTWA ,DZIEN ZAKONCZENIA okrutnej wojny swiatowej w maju 1945 r razem WALCZYLI o POKOJ .

  DZIEN PAMIECI O BOHATERACH POLEGLYCH w IIWS,ktorym WIECZNA CHWALA,ODDALI ZYCIE ZA NASZ POKOJ !!!

 • czaro

  Pseudo „Reportaż” w TVN24

  PRAWDA o reportażu w TVN24.

  A dla tych, którzy nie widzieli, tutaj jest „reportaż” :

  http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/znachor-wyklada-swoje-teorie-na-uczelniach,642072.html

  Tutaj jest PRAWDA o tym „reportażu” :

  https://www.youtube.com/watch?v=-HLanyPtjiA&feature=youtu.be

  A tutaj linki do DEBATY o której mówię :

  Cz.1 https://www.youtube.com/watch?v=J-yH5SCkeuM

  Cz.2 https://www.youtube.com/watch?v=PjsQm1RN9Yw

  Cz.3 https://www.youtube.com/watch?v=A-Oy5usQt-Q

  Cz.4 https://www.youtube.com/watch?v=zrxiBD4cVy4

  Cz.5 https://youtu.be/n82mY5CV50s

  Cz.6 https://www.youtube.com/watch?v=LCM5qxVeJts

  Pozdrawiam,
  Jerzy Zięba

 • czaro

  [do Kefira nie linkujemy czaro. Znajdź te same informacje gdzie indziej, bo uwiarygadnianie człowieka, który odciąga ludzi od zapperów i MMS-a nie jest dobre,M.P.]

  • Mariusz

   Nie wiem kto każe dziennikarzom emitować kłamliwe informacje, czy oni to robią z własnej woli, dodatkowo dokonując selekcji osób z którymi rozmawiają i biorą tylko bezmyślnych konformistów. Chemioterapia tak niszczy organizm że potem pacjent ginie na skutek kataru. Witamina C blokuje tworzenie się naczyń krwionośnych w tkankach nowotworowych i dzięki temu ta tkanka ginie. Jest to potwierdzone bo za granicą stosuje się już to leczenie.

   • APA

    Nie dziw sie ,kazdy dziennikarz to sluga …… i sluzyc musi, a jak nie to zycie jego wisi na wlosku .

    • Graża

     1.NIE MUSI – CHCE 2.Brak etyki w zawodzie dotyczy już wszystkich zawodów i prawie na każdym szczeblu 3. Niestety ,,gangrena” objęła każdy poziom – poza ,,nawiedzonymi” wolontariuszami którzy spędzają czas przy łózkach umierających lub ciężko chorych, samotnych ludziach 4.Ryba psuje się od głowy – skoro zdewaluowali postawę Posła, Senatora, skoro okazuje się Prezydent i Premier, skoro Rząd – to bywają ludzie, organizacje przestępcze mafijne wręcz, gdzie pieniądze otrzymuje się za milczenie, wykonywanie poleceń a trup ściele sie gęsto, skoro zawody zaufania publicznego dopracowały się opinii – bez koperty pełnej pieniędzy nawet nie myśl że Cię wysłuchają a dalej wprowadzono prawo że ta koperta jest jawną zapłatą za usługi(leczenie, kształcenie, ochrona, ochrona prawna) – co nie znaczy że nie płaci się haraczu do innych organizacji takich jak ZUS, US i podatki ukryte w akcyzach, vatach-sratach dla tej samej grupy rządzącej – dopuszczono do tego, że polityczne, gospodarcze, biznesowe ( a teraz każdy przejaw ludzkiej egzystencji jest biznesem albo nie ma tej egzystencji czyli Człowieka!) WSZYSTKO MA SWOJĄ CENĘ! TO JEST SUKCES SZATANA I JEGO POMOCNIKÓW – WSZYTKO SPROWADZONE JEST DO PIENIĄDZA I RZECZY MATERIALNYCH – CZŁOWIEKA sprowadza się do poziomu narzędzia produkującego pieniądze, im więcej sobie zarobi tym więcej im odda – jeśli pojawi się np. utalentowany Człowiek i zdobędzie majątek który im zagraża albo będzie śpiewał jak oni albo go uszkodzą czyli zniszczą w każdy sposób, zabicie nie stanowi problemu, już nie tylko pieniądze ale władza jest warta ,,samobójstwa” i stąd w Polsce obawa przed spotkaniem seryjnego ,,samobójcy”. Najgorsze jest to, że właśnie w mediach propagują,,w białych rękawiczkach: treści powodujące wynaturzone myślenie, wartościowanie i pozbawiają ludzi sensu życia. Wstyd, ze w Polsce, która wychowała aktualnych polityków, dziennikarzy, twórców kultury, lekarzy, prawników, nauczycieli, ludzi biznesu, dyrektorów i innych, poza ,,stojącymi przy taśmie – Ci ludzie nic nie mogą spieprzyć i sprzeniewierzyć, ukraść, wyłudzić, zmanipulować”, że już prawie wszyscy myślą jedną kategorią: PIENIĄDZ I WŁADZA! – TO STAŁO SIĘ MIARĄ CZŁOWIECZEŃSTWA I SUKCESU ŻYCIOWEGO.
     NIE MUSZĄ POLACY TAK ŻYĆ I WARTOŚCIOWAĆ, TAKIE POSTĘPOWANIE NISZCZY POLSKĘ JAK RAK, OD ŚRODKA I PO CICHU, ALE TAKA DECYZJA WYMAGA POŚWIĘCENIA, ODWAGI BY NAGŁAŚNIAĆ KAŻDY FAKT NIEUCZCIWOŚCI, MOŻE TRZEBA SIĘ LICZYĆ Z UTRATĄ PRACY, PRACOWANIA PRZY TAŚMIE, MOŻE SKROMNIEJSZEGO ŻYCIA, ALE PAMIĘTAĆ TRZEBA ŻE NASI PRZODKOWIE ODDALI ŻYCIE DLA NAS, NIE TYLKO STANDARD TEGO ŻYCIA. Musimy sobie pomagać, żyć jak NARÓD a nie jak konkurencja, NIKT NIE MUSI KŁAMAĆ, ZABIJAĆ, MANIPULOWAĆ, OSZUKIWAĆ – NIKOMU NIE WOLNO TEGO ROBIĆ – TAK MÓWI 10 PRZYKAZAŃ! – a dla nie wierzących, którzy pomyślą o tym co napisałam że to brednie religijne dodam powiedzenie będące wnioskiem z doświadczeń kilkutysięcznych pokoleń: każdy kij ma dwa końce – jak ktoś nie wierzy niech sprawdzi, i pomyśli czy warto w jakikolwiek sposób używać kija ( tłumaczę: kłamstwa, manipulacji, złodziejstwa, zabójstwa) przeciwko drugiemu Człowiekowi.

  • waryjat

   https://www.youtube.com/watch?v=-HLanyPtjiA Jerzy Zięba o materiale w TVN. Jeszcze nie oglądałem, ale pewnie ładnie rozpracował te wszystkie ich ku**wstwa

  • santa

   Ostatnio tak się zdarzyło, że dość często odwiedzam znajomych w szpitalach…

   obrazek: sala 4ech pacjentów, wchodzi pielęgniarka i każdemu daje naczynie z tabletkami,pacjenci łykają, popijają lurką szpitalną…
   Pytam się czy panowie wiedzą co i na co połknęli, nikt nie wie co mu dała pielęgniarka ani co lekarz zalecił.
   Powiedzieli, że nie wypada pytać ponieważ dr. wie co robi!!!!!!!!!

   Ludzie, trzymajcie mnie, czy w szpitalach trzymają samych debili, te oszołomy zachowują się jak wykastrowani, są potulni i ubezwłasnowolnieni!!! szok!
   Nie dziwię się „włatcom móch”, że robią co chcą z ludzmi.

 • APA

  Mamy w swych szeregach juz jednego POLAKA ,ktoremu bronia psychotroniczana uszkodzono w tym roku sluch .

  Jeszcze raz przypominamy POLAKOM RODAKOM :
  JAK NAJMNIEJ KORZYSTAJCIE Z TELEFONI KOMURKOWEJ i GPS !!!
  Tym bardziej gdy piszecie i mowicie przeciwko naszym wrogom publicznie,bowiem jestescie namierzeni,sledzeni i atakowani falami roznych czestotliwosci .
  Poznajemy to podczas rozmow telefonicznych przez bardzo mocne nagrzewanie sie „pudelka” przy waszym uchu z wczesniejszym slyszalnym trzaskiem i chwila/przerwa w rozmowie telefonicznej.
  Niestety oprocz ciepla,rozgrzania i spadek mocy komorki, fal nie namierzycie, a w uszach „poczujecie ladowanie samolotu” , nastepnie uslyszycie prace waszego mozgu – po czym nastapi cisza i by sluch odzyskac musi uplynac troche czasu i stosowania pewnych „terapii”,w tym opsaka na glowe z odpowiednio ulozonych magnesow stalych.
  To porada.
  Broncie sie ludzie i chociaz jednym telefonem komorkowym wybijcie okno tym co trzeba !

 • APA

  Przeczuwamy ,ze ZYCIE PANA JERZEGO ZIEBY JEST ZAGROZONE !
  Potrzebna mu jest natychmiastowa OCHRONA POLAKOW !!!
  Niestety ale w Polsce jeszcze nie powstala POLSKA OCHRONA i OBRONA ZYCIA POLAKOW przed seryjnymi przypadkami ZABOJSTW i roznych napasci .
  Czas na jej organizowanie i takim jak dziennikarze wyborczej
  czapek i mycek zdejmowanie !

 • waryjat

  Przypadkiem zobaczyłem, fakty a tam Jerzy Zięba. Właśnie materiał dostępny na stronie

  http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/znachor-wyklada-swoje-teorie-na-uczelniach,642072.html

  Uwaga! Oglądanie materiału grozi rakiem hahahaha. Manipulacji w materiale jest wiele i pewnie sam Pan Jerzy wypisze je, jak zrobił to po materiale w żydowskiej gazecie dla Polaków – Gazecie Wyborczej.

  „uwiarygadnia paramedyczne tezy, w oczach odbiorców” Jakaś „expertka” od czasopism kobiecych
  „swoje teorie głosi”. Nie swoje tylko zaczerpnięte z badań naukowców
  „robi wodę z mózgu”. oczywiście musiał być jakiś młody „mędrzec”, chyba student – bo nie ma żadnego podpisu co to za człowiek
  „jeżeli spotykają się fani fantastyki, to nie zakładamy że wszyscy wieża w ufo”. cel dyskredytacja człowieka przez zrównanie ze śmiesznymi osobami

 • sprawdzam

  http://www4pl.dr-rath-foundation.org/aktualnosci/Konferencje_Ruchu_Zycia_w_Oswiecimiu.html
  Zaproszenie na naszą Konferencję Ruchu Życia (Movement of Life) w Oświęcimiu, w dniu 22 maja 2015 r.

  Fundacja Zdrowia Dr Ratha ma zaszczyt zaprosić Państwa w imieniu Ruchu Życia (Movement of Life) do udziału w wyjątkowej publicznej konferencji, która odbędzie się w piątkowy wieczór 22 maja 2015 r., w Oświęcimiu.

  Celem tej konferencji jest nie tylko uczczenie 70-tej rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz, ale przede wszystkim uświadomienie prawdy o II wojnie światowej i o Auschwitz, której nadal brakuje w podręcznikach historii. Naszym głównym przesłaniem, które pragniemy przekazać podczas spotkania, jak i powodem, dla którego spotykamy się właśnie tu – w Oświęcimiu, jest to, iż architekci Auschwitz – kartel farmaceutyczny i chemiczny IG Farben – reprezentują również dziś takie same interesy gospodarcze blokujące wiele dziedzin naszego życia.

  Prelegentami konferencji będą:

  byli więźniowie KL Auschwitz:
  Wiesława Borysiewicz
  Barbara Doniecka
  Artur Krasnokucki
  Róża Krzywobłocka-Laurów
  Elżbieta Sobczyńska
  Jerzy Ulatowski
  Dr Matthias Rath
  Dr Aleksandra Niedzwiecki
  Paul Anthony Taylor

  Konferencja odbędzie się w hotelu Galicja, ul. Dąbrowskiego 119, 32-600 Oświęcim, Polska.

  Wstęp wolny od godziny 18:00, rozpoczęcie konferencji o godzinie 19:00.

  Prosimy o zwrócenie uwagi, iż dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc. Jeżeli chcą Państwo wziąć udział w konferencji prosimy o wcześniejszą rezerwację pod adresem email: Krzysztof.Pilich@dr-rath-foundation.org

  Wszystkim uczestnikom, którzy w ten sposób zarezerwowali miejsca, przysługiwać będzie pierwszeństwo wstępu.

  • APA

   Dlaczego ta konferencja nie odbedzie sie na terenie obozu Auschwitz,miala by ona powage czci i pamieci dla wszystkich oraz posmak/zapach/widok ludzkiej tragedii ?
   Czyzby Zydzi nie zezwolili by na to ???

   I jeszcze to pytanie :
   Do kogo dzis/obecnie nalezy oboz koncentracyjny zbudowany w Oswiecimiu przez Niemcy podczas IIWS, celem zaglady nie-Zydow oraz biednych Zydow ,kto tym obozem zarzdaza dba i lozy na utrzymanie tego MUZEUM mordu ludzi na ludziach ?

  • Co z tą datą zaproszenia ? Czy ono było w roku ubiegłym ? Jeśli tak to po co zapraszać ?

  • maniek - Drugi

   @sprawdzam … a czy będzie wybierana miss holokau$$tu?
   https://www.wprost.pl/414171/Izrael-wybrano-Miss-Holokaustu

  • Roma

   data tej konferencji w Oświęcimiu to jest rok… 2015 !

   tak ma być ?

 • Roma

  dla nie znających historii

  zobaczcie co oznacza termin „rzeź wołyńska”

  bandy UPA mordowały Polaków jak leci, mimo, że byli od zawsze sąsiadami
  brutalnie mordowali kobiety, dzieci, całe rodziny, całe wsie palili

  ponad 100 tysięcy ofiar w krótkim czasie – CYWILNYCH ofiar !!!

  UPA to poziom jak zwierzęta, brutalność ukraińskich band można porównać tylko do hitlerowców
  a dziś co nam …. kitują ?

  od kiedy to niemcy i ukraińcy to nasi … przyjaciele ?

  uczcie się historii, bo zginiemy

  to są odwieczni wrogowie Polaków
  Mieszko przyjął Chrzest z rąk Czechów, bo nie chciał od Niemców !!!
  wiedział, że germanie to nie … nasi
  a dziś judeosataniści intrygują między Słowianami
  i chcą by wojna była między chrześcijanami, bo Rosja ma fundament silny chrześcijański

  Chrześcijanie wszystkich krajów łączcie się !!!

  to jest jedyne kryterium podziału : chrześcijanie i antychrześcijanie
  do tych „anty” należą islamiści, żydzi i ateiści
  mamy czasy ostatecznej rozgrywki między Ewangelią i jej zaprzeczeniem
  nasz Papież mówił te słowa w roku 1976 w USA

  • greg2014

   ==od kiedy to niemcy i ukraińcy to nasi … przyjaciele ?

   uczcie się historii, bo zginiemy

   to są odwieczni wrogowie Polaków==

   Do kompletu trzeba by dodać jeszcze jedna nację.

  • Polak Słowianin

   Jak czytam takie brednie to śmiać mi się chce. „… Mieszko przyjął Chrzest z rąk Czechów, bo nie chciał od Niemców !!! ..”
   Dawaj dowody, że miało w ogóle miejsce coś takiego jak „chrzest Polski”. Może odniesiesz się do tego chociażby https://przemex.wordpress.com/2016/04/17/demaskowanie-katolickiej-mitologii-domniemany-chrzest-polski/
   Na koniec coś o „świętej biblii” https://www.youtube.com/watch?v=DZBl-fjNQNU
   Pozdrawiam.

   • Graża

    na samym początku prelekcji autor książki mówi: ja opowiadam o książce, jeśli ktoś szuka prawdy zupełnej, chciałby wiedzieć jak jest naprawdę niech puka do innych drzwi. Tak więc przeanalizował słowa, skojarzył, połączył – ale to jego widzenie ,,książki” a nie jak jest naprawdę i to mówi na samym początku, ostrożnie z wydawaniem sądów! Ostrożnie ze słowami ,,Na początku było Słowo” a może i teraz na początku wszystkiego jest słowo?! stąd takie zapotrzebowanie na ,,trenerów sprzedaży” stąd demagogia, ostrożnie ze słowami, mogą dać euforie i mogą też zabić – tylko słowa!

  • Ziom

   Jesteś cały czas zamknięty (zamknięta) w świecie religijnym i tradycji narodowych. Ta droga nie daje Ci możliwości spojrzenia na WSZYSTKO dookoła z innej perspektywy.

   • Graża

    może jestem, chociaż nie wydaje mi się, załaczyłeś(łaś) linki i poświęciłam uwagę temu co tam zamieszczone, to co napisałam jest w wypowiedzi prelegenta autora opracowania, tradycję bardzo szanuję bo to ślad naszych ,,korzeni” kulturowych, wierzę w Boga i za krótko żyję oraz zdaję sobie sprawę ze swojej ograniczoności by wydawać sądy o prawdziwości istnienia Boga – w wersji Chrześcijańskiej lub innej, tak świat się rozwija, każdy człowiek ma własne wybory światopoglądowe i nikt poza nim nie może określić na podstawie swoich własnych że jego są ograniczone, zamknięte, głupie, śmieszne – psychologicznie można by powiedzieć ze trochę Ci żal – nie koniecznie mnie ale siebie – ale jestem daleka od tego, patrz na wszytko ze swojej perspektywy jednak nie oceniaj ze perspektywa innych jest zła lub gorsza, złe są czyny ludzi – konkretne i namacalne czyny konkretnych ludzi – i tylko to można tutaj oceniać – o Bogu i Wszechświecie każdy z nas wie tyle samo – co i jak zrozumiał, co i jak przyjął do serca – tym emanuje. Mnie jest wszytko jedno czy ktoś stoi, siedzi i medytuje czy klęczy i się modli, nie poniżam, ale zło należy piętnować, sama też chcę nie być oceniana za mój wybór wiary, czytam, myślę, wybieram, ocena: jesteś zamknięty – zamknięta – nie myślisz ze za bardzo ufasz swojemu intelektowi? masz prawo do wydawania takich opinii?

   • Graża

    @sprawdzam, a na podstawie czego masz takie przypuszczenia?

  • Jan

   @Polak Słowianin, a ty wpisujesz się w dezinformację jaka się teraz szerzy na świecie, która służy temu by całkowicie zniszczyć wiarę w Boga.
   Czy twoim bogiem jest szatan?
   On stoi za tym wszystkim co obecnie się dzieje.
   http://ostrzezenie.net/wordpress/2013/08/26/musza-zabezpieczyc-mszaly-szaty-liturgiczne-swieta-biblie-i-swiete-krzyze-to-wszystko-zostanie-podmienione/

 • Roma

  oto przykład diabelskiej pychy

  Z okazji święta prezydent państwa spotkał się w Kijowie z weteranami Armii Czerwonej, Ukraińskiej Powstańczej Armii (UPA) oraz żołnierzami, walczącymi dziś przeciwko separatystom prorosyjskim na wschodzie kraju.

  Poroszenko zaznaczył, że mieszkańcy Ukrainy walczyli przeciw faszyzmowi zarówno w składzie Armii Czerwonej i w radzieckiej partyzantce, jak i w szeregach UPA oraz armiach państw zachodnich, należących do koalicji antyhitlerowskiej.

  – Jak więc na tle takich niezaprzeczalnych faktów można mieć czelność, by oświadczać, że Rosja wygrałaby tę wojnę bez Ukrainy. Nie zwyciężyliby bez Ukraińców! – powiedział.

 • czaro

  Opublikowany 07.05.2016

  Wywiad z Hartmutem Müllerem, naukowcem, który wspólnie z kolegami opracował mobilną technologię telekomunikacyjną, która nie powoduje emisji jakichkolwiek fal,, a co za tym idzie jest 100% zdrowa i wymaga znikomych nakładów energii w celu jej powszechnego wdrożenia dla dobra wszystkich ludzi.

  https://www.youtube.com/watch?v=NrEqHZY2ucU&feature=share

 • Irol

  Marku, skocz z tym do elektryka to Ci wytłumaczy o co chodzi z tym kondensatorem z miedzi. W krajach trzeciego świata gdzie mierzy się tylko moc czynną może redukcja na liczniku prądu będzie i 80%, ale w Europie masz licznik i na moc bierną co oznacza, że oszczędności wskazane nie będą widoczne. Ech, ta niewiedza. Sam mam podstawową informację wystarczającą do dogadania się z elektrykiem, ale wzór na kompensację mocy czynnej mocą bierną żeby zredukować moc pożarną do zera gdzieś tam w moich notatkach jest.

  • Irol

   Moc pozorną oczywiście.

  • Admin

   Niemal żaden elektryk nie wie nic nt. plazmy z definicji Keshe. O co się więc go mam pytać?
   Ja sam kiedyś studiowałem elektronikę na AGH, budowałem różne urządzenia, doskonale znam pojęcia i wiem na czym polega działanie tych urządzeń, o których wspominasz. Tu jednak chodzi o zupełnie inne zjawisko, z tego co się zorientowałem, to tzw. „plazmowe pola magnetyczne” wzbudzają wibrację elektronów, przez co następuje zysk energetyczny.

   • Irol

    Tego typu cewki są praktycznie na każdym silniku elektrycznym prądu przemiennego :D.
    Służą do kompensacji kąta alfa gdzie moc czynna i moc bierna tworzy tzw moc pozorną która była odpowiedzialna za ogromne zużycie energii zanim nie zaczęli moc pozorną kompensować w celu minimalizacji strat energii.

    Mam wrażenie, że powszechna kompensacja została wprowadzona w krajach zachodu w latach 80-tych, ale nie została wprowadzona w krajach tzw. trzeciego świata ( Afryka, Azja) m.in. dlatego spadek zużycia energii elektrycznej jest zauważalny w Azji i Afryce, natomiast w Europie już z tym gorzej bo takowa kompensacja już jest!

    • T-Mike

     Już tłumaczyłem to wielokrotnie, do tej pory nie znam współczynnika cos fi maggrav, a na pewno taki ma skoro współpracuje z siecią. Niestety nie konstruktorzy mierzą tylko moc czynną.

    • Admin

     Nie rozumiesz, że już nie mamy do czynienia z prądem lecz z plazmą i pierwotnymi polami magnetycznymi – duszą Wszechświata?
     Tymi polami możesz stworzyć wszystko – materię (a więc i energię), antymaterię, ciemną materię – z „niczego”.
     Zostawcie z tyłu wszystko czego się nauczyliście, może niemal wszystko, bo to wam zaburza myślenie.

    • Extazed

     No to monitorku co stworzyłeś za pomocą plazmy? Serio serio bierzesz to za pewnik i uważasz że to prawda? Jeżeli tak to współczuję bardzo – masz ciężki żywot.

    • Michal

     smieszy mnie Irol twoje podejscie. jezeli cos wykracza poza twoj intelekt to nie znaczy ze tego nie ma. juz dawno zostaly zrobione urzadzenia ktore potrafia dawac prad o ogromnej mocy przez nawet 30lat. same z siebie produkuja prad bez paliwa czy slonca. wystarczy wejsc i kupic urzadzenie od 10k Euro wzyz. moze to jest tansza wersja. sprawdz najpierw a nie neguj hejterze

  • Mariusz

   Jakiś czas temu firma steorn zademonstrowała swoje urządzenie orbo, które wydzielało energię. Było wykazane że nie pojawia się powrotna siła elektromotoryczna co było niezwykłym osiągnięciem i zostało to potwierdzone przez komisję naukowców, którzy jednak z jakiegoś dziwnego powodu potem wycofali się ze swoich opinii. Model urządzenia działał przez miesiąc bez zasilania na pokazie w holu wystawowym i było to transmitowane do internetu. Teraz ta firma sprzedaje to urządzenie za duże pieniądze przy czym produkcja energii jest niewielka.

  • Napewnosiemyle

   Przestanicie pisac otym Keshe mesze.Skupmy sie na sprawach bardziej praktycznych waznych I istotnych dla panstwa I narodu.
   Polityka I myslenie polityczne powinno wytycza dzis drogie Spoleczenstwo I tworcze dzialanie.A nie spychanie spraw istotnych I priorytetowych na margines zycia Czeka nas WALKA z roznymi sektami;masoneria krajowa czy swiatowa opus dei sekta ;batorego I inne organizacje wywrotowe Ktore niby dzialaja na rzecz pokoju I sprawiedliwosci tak zwanej.A w gruncie zeczy podkopuja lad moralny polityczny gospodarczy I kulturowy.Na bezwlad duchowy I mentalny .
   Czy nie czujecie ;blusa w czym zecz.?,Masz byc oglupionym do takiego stopnia .Ze nie bedziesz nawet czul ze jestes prowadzony na ;;;UBUJ RYTUALNY ktory ma za zadanie Na zlikwidowanie zdrowej tkanki narodu (spoleczenstwa).MYSLE ZE DOSC TEGO OBYWATELU/OBYWATELKO POLSKI.TO JEST WOJNA PROWADZONA PRZECIWKO PANSTWOM NARODOWYM przez miedzynarodowkie bansksterska z pod znaku (pentagramow diabelskich=okultystycznje gwiazdy =666 ramiennej).Sprawy juz zaszly tak daleki/ ze to dla nas Powinna byc sprawa zycia I smierci(byc=albo nie byc=NARODU).

   • Mac

    Tak się składa, że wzory są zgodne z odpowiednią świadomością i są zmienne 😛 ale powiedz to jakiemuś nieukowcowi z uczelni, to zaraz zacznie krzyczeć, bo jego sieć kwadratowych synaps nie znajdzie żadnego punktu odniesienia.

    Tak się składa, że największe wynalazki konstruowali ci, którzy wierzyli w to, w co nie wierzył nikt inny.
    Dzisiaj mamy wielkich naukowców z kwadratowymi mózgami, wspieranymi przez uczelnie, które są wspierane przez lobby koncernów.
    Ilość fałszowanych badań naukowych jest większa niż tych rzetelnych i prawdziwych.

    Problem w tym, że jeśli nieukowy debil, zafunduje sobie wklepanie do swojego debilnego mózgu wiedzy, którą się mu wpaja na uczelniach – NIE JEST W STANIE ogarnąć innego punktu widzenia, ponieważ nie myśli, tylko powiela programy „wsadzone” mu do tego tępego łba.

    Tylko wariaci pchają Świat do przodu – reszta, żre konsumuje i robi z siebie jakieś zasrane autorytety.

    • Roma

     koleś na k ogłosił się mesjaszem

     to jest antychryst i ma tylko złe zamiary

     reszta jest bez znaczenia

     diabeł ZAWSZE pojawia się w takiej formie, aby była atrakcyjna !
     potem zniewala
     wy nie rozumiecie, że zniewolenie dzieje się BEZ woli
     wszyscy mordercy psychopaci to opętani demonicznie
     czy ktoś by dobrowolnie chciał być … złym człowiekiem ?
     jako dziecko każdy powie, że nie
     no to czemu potem czynią zło ?
     właśnie temu. skutek zniewolenia przez złe duchy.
     sama ofiara tego nie dostrzega, tylko jego bliscy.

    • Ciekawyyy

     Pani Romo Książe Szatan to beznadziejny dyletant, wybrać sobie na syna niemłodego już pierdziela bez krzty aparycji i niby ktoś taki miałby zawładnąć masami duszyczek ?
     Rozumiem jakiś Majkel Jackons, Elvis Presley a na pewno Angelina Jolie czy inny kurdupel Napoleon bo już Hitler czy Stalin wcale modnie się nie obnosili a miliony im ufało, wielu niestety do końca 🙁

     Ludzie czynią (jak pani nazywa zło) nie za namową niewyraźniej mało rozgarniętego Szatana a z niewiedzy (o funkcjonowaniu umysłu/rzeczywistości) gniewu oraz pożądania/łapczywości/lgnięcia.
     Te zaledwie trzy podstawowe stany umysłu w różnych proporcjach sprawiają ból egzystencji proces który nazywamy naszymi życiami i nie potrzeba żadnego wrednego Szatana to nasze własne piekiełka w jednym większym zbiorowym 🙁
     Najważniejsze – Bozia nikomu nie przeszkadza w procesie doświadczania milionów żyć ludzkich jednej duszyczce, lecz prawo przyczyny i skutku mimo to obowiązuje KAŻDĄ istotę bez wyjątków nawet księcia Szatana 😀
     Tak więc więcej luzu COOL pani Romo, prawo karmy przyczyny i skutku jest bardziej karzące aniżeli legendarne piekło,
     kto niezbyt pilnie uczy się życia, jego następne łatwiejszym z pewnością nie będzie a może się stać gehenną jeśli krzywdził inne istoty, jeśli oszukiwał podobnie będzie oszukiwany.

    • Jan

     Ciekawyyy, a co ty tam możesz wiedzieć…
     To są tylko twoje domysły.

    • Vismaya

     Janie, dokładnie te same słowa można wypowiedzieć pod twoim adresem …
     „Co ty tam możesz wiedzieć?”.

    • Vismaya

     Roma, wspaniałe alibi dla źle postępujących ludzi …
     morał z tego taki, że to szatan powinien być osądzony za całe zło świata … ale jak to widać po twoim wpisie, narozrabial szatan a odpowiedzialność będzie zrzucona na ” niewinnych” ludzi …
     Może zacznij ścigać szatana i jego nawracaj a nie ścigasz i wymierzasz sprawiedliwość na jego ofiarach ….

    • Jan

     @Vismaya- czytała, czytała (http://www.apokalipsa.info.pl) i NIC NIE ZROZUMIAŁA- dalej jest czarownicą..?

   • Admin

    Bez sięgnięcia do technologii Keshe jesteśmy już prawie trupami. Nie ma szans powstrzymania tego terroru, jaki dla nas przygotowywali przez stulecia. Pamiętaj, że tam pracują mózgi ludzi z IQ 180 i większym, są uzasadnione podejrzenia, że mają hodowanych super-ludzi z IQ 300 i większym + pomoc sztucznej inteligencji.
    Tak więc jeśli się zdecydowali na ultra-totalitaryzm, to mają 100% pewność, że im się powiedzie. Przynajmniej tak to wyliczyli.

    Ale nie spodziewali się tego co zrobił Keshe. Gdyż Keshe jest kierowany Duchem Wszechświata i ma za zadanie ocalenie ludzkości. Dobrze o tym wie.

    • Graża

     Panie Marku, kim jest Duch Wszechświata? Czy tak rozumiał pan kiedyś Boga i zmienił pan nazewnictwo chcąc podkreślić że nie ma pan nic wspólnego z KK w dzisiejszej wersji, czy to jednak zupełnie inna droga?

 • APA

  Jak tam „energia KOD-u” po marszach ?
  Co tak cicho na ten temat,nikt nie monitoruje ???

  • Graża

   głośno było w Austrii: 18 włoskich policjantów i karabinierów odniosło obrażenia na przełęczy Brenner podczas starć z 500 anarchistami manifestującymi przeciwko zamknięciu granicy przez Austrię. Wiedeń postanowił ją uszczelnić z obawy przed napływem migrantów od strony Włoch.

 • karton

  Bezpaliwowe technologie energetyczne

  https://www.youtube.com/watch?v=P53TTBRqA_M

  Możemy być wszyscy wolni i bogaci. Co stoi na przeszkodzie

  forum overunity.com największe forum na temat darmowej energi. WOJNA TRWA

 • Anna

  Dlaczego ten gans nie działa na samego Keshe? Napewno wczoraj ten płyn nie został przez niego wynaleziony.

 • Zbigniew

  Wiekszosc zakladow wytwarzania energi elektrycvznej opartej jest na spalaniu wegla ,gazu ,ropy i wytworzenia pary przegrzanej do napedu turbin i generatorow .w ten sposop wytwarzana energia nie jest efektywna ,sprawnosc 30-50% i zostaja nam popioly i gazy. Pana Keshe zostawmy w spokoju niech sobie exprymentuje ,moze cos z tego sie pozytecznego dla nas wykluje .Wszystkie silniki czy to spalinowe czy parowe pracuja na zasadzie cisnieniowej .Opracowana jest metoda wykorzystujaca zjawisko prozni i grawitacji ziemskiej. Wyniki sa rewelacyjne ,gdzie uzyskuje sie 30-krotnosc energii uzyskanej do wlozonej.Zachecam do poszukania w internecie tej techniki.Podaje dla wiadomosci ,ze 1KW mocy zainstalowanej w tej technice wyceniono na 900€. W tej technice nie potrzeba zadnego z w/w paliw.Panie Prezydencie RP i Panie Ministrze Energetyki postawcie na ta technike , POLSKA w szybkim czasie bedzie miala najtansza i czysta energie elektryczna.

 • ZGG

  Aleście na bzdecili.A ja proponuję pomyśleć jak wykręcić się od płacenia za nie posiadanie tellawizora i i radia. Bo są to OGŁUPIACZE nie do zniesienia. Może zapisać się do świadków Jechowy na niby .Albo do amiszów. Co wy na to? Bo już nie długo dowalą to nam w połacie za prąd.

 • lawa

  UWAGA nad Gdanskiem lataja dziwne samoloty, dosyc wysoko, rozpylaja bardzo dlugą smuge, nonstop lataja w powietrzu

 • sprawdzam

  http://macgregor.neon24.pl/post/131492,po-250-tys-euro-odszkodowania-ale#comment_1303337
  @KOSSOBOR 19:52:44 proszę o podpisanie wszystkich z tej strony!
  http://www.petitiongo.org/pl/petition/zdelegalizowac-w-polsce-dzialalnosc-wszystkich-fun?mp=admin.message.success
  „Po 250 tys. euro odszkodowania … ale ”.
  kula Lis 66 06.05.2016 09:33:51

  ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

  Przychylam się do tej prośby.

 • APA

  Kolejne OSTRZEZENIE dla wszystkich „komorkowcow” :

  Korzystanie z telefonow komorkowych to pewny NOWOTWOR twojego ciala/organizmu !

  Pojawily sie juz oficjalne stwierdzenia w prasie zachodniej i amerykanskiej.

  Helo ,na zdrowie !

  Wiemy,wiemy,pisaliscie juz nie raz o tym ale jak zyc bez telefonu ?

  Odpowiadamy :
  SPOTYKAC SIE OSOBISCIE i PODEJMOWAC WLASCIWE DECYZJE I DZIALANIA .

 • Świętowit

  [do agenta dezinformacyjnego kefira tu nie linkujemy, M.P.]

 • Świętowit

  Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
  http://pressmix.eu/2015/04/01/pilne-znamy-plan-ewakuacji-rzadu-rp-na-wypadek-wojny-z-rosja/

 • ahz

  Tutaj opowieść Polaka, który … Heh, sami popatrzcie, posłuchajcie.
  https://www.youtube.com/watch?v=MqoXSre_3Z4

 • goplo

  Prawda jest jeszcze wieksza niz sie wydaje ze jest 🙂

  Do dziela ludzie.

 • goplo

  A ogloail sie mesjaszem . A dlacWgo nie? Klepanie wyuczonych regulek do obrazkow na kolanach albo w poludnie to objaw zdeowia psychicznego? Ogladanie teleqizki polityki to samobojstwo na rozumie. Wiec dlaczego nie sprobowac ? Uwierzy ze jest sie kims qiecej niz wmawiaja nam . Kto nam laduje te programy w glowe? ObidIC SIE TO JEST TA WIZJA KESHE I wtedy rozmawiac o bogu o niemozliwym na wyciagniwciw
  E reki . Zrzuceniu kajdan niewolnictwa!

 • goplo

  Keshe dziala czy nie to niewazne . To co proponuje to inne podejscie do rzeczywostosci . Chodzi o to by odblokowac myslenie porzucic prpgramy jakie narastaly przez tysiac lat . Poko co swiat cywiliAcja to dzielo pana tesli . Ktory wytyczyl droge keshe kolejny krok ku prawdzie? . Z tego co mozna zaobserwowac to Rosja chiny juz znaja moc plazmy . Teraz czas na ludzkosc bo czas dorosnac I stworzuc raj na ziemi bez politykow bez poenirdzy bez banksterow mordercow I bez biedy. noewolnikow I bez tych chorych wizji chorych ludzi bo prawda jest jedna I w to … ja wierze xhoduje gansy I eksperymentuje z drucikami miedzianymi bo nikt za nas tegp nie zrobi I nikt za nas nie decyduje . To nasze zycie nasz swiat i rzeczywistosca nie maxherow od losu chorych na wladze I pieniadze

 • znak

  Ale kwadratowe jaja 🙂

 • nowecant

  Tego pierwszego jeszcze nie zrobił, a zapowiada kolejny? Jak na razie to jest multum kilkugodzinnych filmów „instruktażowych”, przez które po prostu nie ma kiedy przebrnąć, a ja działającego reaktora i to działającego sprawnie (sprawniej od tych tradycyjnych źródeł zasilania) w dłuższym okresie czasu nadal nie widziałem. No ale to można zrozumieć, technologia jest w fazie rozwoju i ci ludzie tak naprawdę sami nie wiedzą, co tworzą, więc nawet nie mają jakiej wiedzy reszcie przekazać.
  Nie podoba mi się natomiast cała ta otoczka – że tak ją nazwę – „mesjanistyczna” wokół samej osoby Keshe i tej technologii w ogóle, używanie jego imienia jak jakiegoś błogosławieństwa, traktowanie go jak jakiegoś zbawiciela.

  • Graża

   to także odpowiedź dla Romy, niedawno napisałam że nazywając Keshe Mesjaszem to nadużycie i przgięcie, ktoś mi odpowiedział, ze to w sensie ,,porównania” do wolności jaka dał/daje Mesjasz i wolności jaką da tworzona przez Kshe technologia, pan Marek dość wyraźnie manifestuje zachwyt odwagą Keshe i samą technologią, ale nie mniej zachwytu wykazywał przy opisywaniu orgonitów, biorezonatorów i innych spraw i rzeczy opisywanych na tym blogu. Taki temperament – za pozwoleniem panie Marku. To , że nie widać działającego urządzenia i mnie wkurzyło, ale postanowilam bidować, wysłałam linki do mądrych technicznie ludzi, przekonam się i dam Wam znać. Przegięciem jest nazywanie Keshe Mesjaszem, tak samo przegięciem jest mówienie że wszytko co człowiekowi ułatwia życie a nie utrudnia jest od szatana, ludzie! świat kroczy do przodu i odkrywa nowe technologie również a dokładniej przede wszystkim dlatego, że PAN BÓG tak chce! Co ma być dla nas otwarte, takie będzie a co zamknięte, zamkniętym pozostanie. Oczywiście odcinam się od niewybrednych docinek dla Romy.

  • Roma

   ależ temu kolesiowi na k
   o to właśnie chodzi, o przyciągnięcie uwagi ludzi i skupienie ich uwagi na SOBIE

   to jest cel, a ta energia to środek do celu
   celem długofalowym jest zniewolenie
   utworzenie sekty guru pana na K
   i prawie tak grupa już jest jego wyznawców, tutaj z Markiem na czele
   każda sekta działa tak samo, odpowiada na niespełnione marzenia, uwalnia od poczucia lęku
   gdy człowiek poczuje się bezpiecznie (pod opieką guru) to oddaje mu swoją wolę
   poddaje mu się, staje się niewolnikiem sekty
   czasami oddaje sekcie swój majątek, czasami oddaje życie

   wy oddajecie sekcie pana „gotówka” na razie swój CZAS
   na razie

 • Reality

  Wielu z was zapomniało o Bogu.

 • w

  A o komorze samooscylującej słyszeli?
  https://nowaziemia.com.pl/viewtopic.php?t=209

 • taght

  Jsak na razie nie istnieje ani jedno działające urządzenie, jak się mylę to proszę o dowód. Skoro każdy to robi i działa to filmów powinno być multum a ja nie znalazłem ani jednego. Darmowa energia z wody z octem takiego kitu to nawet tusk by nie wymyślił a najlepsze jest to, że Ci co w to wierzą to najzwyczajniej człownkowie nowej religi.

  • Jan

   „… Ci co w to wierzą to najzwyczajniej człownkowie nowej religi.” -napisałeś.
   O jaką religie Ci chodzi?

   • taght

    Religię magento grawitacji uleczającej zło. Keshe to ich nowy Chrystus.

   • taght

    To jest nowa wiara w krzyż, tylko teraz masz health pen w wersji kieszonkowej, a na ołtarzu stoi magrav, woda święcona to oczywiście woda z gansem.

   • Jan

    Taa, to nie jest ..religia. To otumanienie.

  • Roma

   dokładnie tak jest

   zniewolenie przez sektę antychrysta kesh (gotówka)

   dla zniewolonego brak dowodów nie ma znaczenia

   on wierzy w magika jak w guru sekty

   • Admin

    Roma, a [Grzegorz] Braun to brązowy, jak koszule hitlerowców.
    Ale masz argumenty.
    Niedługo sama się będziesz ładowała reaktorami Keshe, zobaczysz.

    • taght

     O to właśnie chodzi panie marku, o te nie długo które zaczęło się dobre kilka lat temu, i tak w kółko. W zeszłym roku Keshe twierdził, że zmieni świat a nic nie zmienił, nikt nie widział działających urządzeń ale to nic bo jeszcze trochę, już za chwilę, wkrótce, niebawem,itp. itd. aż człowiek w końcu zrozumie, że żaden wynalazek nie przeżyje za niego życia, nie będzie magicznej pigułki która sprawi, że świat stanie się tylko dobry, zło zniknie po naciśnięciu guzika. To co tu propagujecie to wasza ulubiona forma rozrywki, to was kręci i podnieca, problemem jest jak ktoś zaczyna brać to na poważnie bo robi z siebie błazna.

    • Roma

     Braun nie ogłasza się mesjaszem !

     Braun – podobnie jak ja – lobbuje za koronacją Chrystusa na Króla

     to jest zasadnicza różnica

     ważne jest źródło pochodzenia wszystkiego = prawdy, wiedzy

     ale każdy zniewolony zatraca podstawy wnioskowania, logiki
     miesza kategorie jak paranoik, to jest wpływ demona

  • Mariusz

   Samochód na wodę jeździł kilka lat temu po ulicach Japonii ale rząd zdławił ten wynalazek. Rządy wszystkich krajów są skorumpowane. Jak działa ta technologia. Z tego co czytałem, woda jest używana jako środek pośredniczący dla uproszczenia elektroniki i zwiększenia wydajności. Faktycznie energia pobierana jest z otoczenia. Technologia która jest zdławiona to rozkład wody na wodór i tlen przy użyciu energii z otoczenia. Następnie woda jest spalana w ogniwie paliwowym z wytworzeniem energii elektrycznej zasilającej elektryczny silnik samochodu.

   • Ciekawyyy

    https://www.youtube.com/watch?v=xc5tx3W8OR8
    Na siedzonku tylnym stoi skrzyneczka rozmiarów kuchenki mikrofalowej w zasadzie to taki duży separator oddzielający wodór od wody.
    Z jakis przyczyn ten mały koncern zaniechał dalszej masowej produkcji duzych separatorów tego typu a na rynku ostały się tylko małe jak poniżej
    http://allegro.pl/listing/user/listing.php?id=121620&us_id=19657178
    Każdy może sobie taki zakupić i samodzielnie zamontować w samochodziku faktycznie daje znaczne oszczędności nawet do 40%
    zaś silnik dostaje takiego kopa że mało nie wyskoczy z autka i dawkę paliwa należy zmniejszyć aby oszczędzał siłą nowej mocy z wodoru.

 • Tomasz

  ciekawe kiedy będzie można kupić taki sprzęt.

  • Ciekawyyy

   Na ile prawidłowo pojąłem to twórca tych technologii namawia między wierszami do samoreplikacji tych prostych w konstrukcji urządzonek, pewnie stąd taki chaos skrajności w oświadczeniach samokonstruktorów o skuteczności lub jej braku.

 • MajaWalia27

  Świat mógłby za kilka lat wyglądać zupełnie inaczej. Oto co mówi o tym Kobra na konferencji w Szwajcarii 17 kwietnia:

  Pamiętajcie, że jest to interpretacja osoby uczestniczącej a nie dokładne słowa Kobry:

  – Jesteśmy obecni na tej konferencji, by doprowadzić do ostatecznego zwycięstwa Sił Światła. Konferencja jest pierwszym krokiem w kierunku tego wydarzenia.
  – Właściwie Wydarzenie weszło w fazę początkową- jesteśmy obecnie na etapie – nazwijmy go „przed-Wydarzeniem”.
  – Bardzo ważną sprawą jest oczyszczenie się z wszelkiej negatywności. Pierwszą rzeczą, którą musimy teraz zrobić to oduczyć się znanego procesu poznawania wiedzy.
  — Weszliśmy w obszar kwarantanny Ziemi dobrowolnie, aby pomóc w transformacji Ziemi i przyspieszyć planetarne wyzwolenie.
  – Przed wcieleniem wszystkim nam Archonci wszczepili implanty, w wyniku których utraciliśmy naturalne połączenie ze Źródłem. Musieliśmy również podpisać umowę z siłami ciemności.
  – Każdy kto się urodził utracił pamięć przeszłych wcieleń ( z powodu implantów). Dziedziczymy także myśli i emocje naszych rodziców.
  – Wszyscy pochodzimy z różnych systemów gwiezdnych, jednak jako ludzie możemy zobaczyć tylko bardzo wąski zakres częstotliwości.
  – Kobra poleciał w Mig- 29 i przekroczył granicę VEIL [Zasłonę] w lutym 2014 r. i opisał, że doświadczył deszczu tachionów – cząsteczek iluminacji Światła, które przeszły przez pole energetyczne jego ciała (zobacz:http://2012portal.blogspot.co.uk/2014/02/cobra-beyond-veil.html)
  – Pewnego dnia energia, która istnieje w ciele każdego człowieka może się nagle obudzić, wtedy wszystkie inne ukryte zdolności obudzą się także w bardzo krótkim czasie.
  -Niektórzy ludzie będą wątpić w samych siebie. Gdybyśmy pozwolili spełnić się naszym potencjałom Wydarzenie mogłoby się odbyć w 1996 r.
  – Wiele osób obecnie zaczyna się gwałtownie budzić i te przebudzenia przyspieszają czas Wydarzenia.
  – Galaktyczna Super Fala z Centralnego Słońca Galaktyki przypomina puls ludzkiego serca (i jak pamiętamy występuje to co 26.000 lat)
  — Tym razem NIE PRZEJDZIEMY przez jakiekolwiek zdarzenie jak globalny potop czy katastrofa jaka wydarzyła się na Atlantydzie.
  – Energiczny impuls z Galaktycznego Słońca ma wpływ na nasze ‚lokalne’ słońce, i jest przyczyną niezwykłych zmian pogodowych na Ziemi w ostatnich latach.
  — Galaktyczna Super Fala „odkurzy” całą ciemność z naszego Układu Słonecznego i z naszej planety w szczególności i przetransformuje społeczeństwo.
  – Po tym ‚oczyszczeniu wszystkiego’ ludzie będą pamiętać istnienie Boskiego Źródła.
  – Teraz Centralne Galaktyczne Słońce wysyła fale gamma w kierunku Ziemi (sonda Voyager 2 wykryła to silne promieniowanie gamma).
  — Wszystkie proroctwa apokaliptyczne NIE SPEŁNIĄ SIĘ, gdyż WIELE masywnych statków matecznych chroni Ziemię (długość tych statków matecznych przekracza 1000 km).
  – WIĘKSZOŚĆ populacji nie wykorzystuje swojej wolnej woli.
  – PLAZMA jest połączeniem działania Światła i naszej inteligencji. Jest to ŻYWA ISTOTA. To jest KLUCZ do wyzwolenia Ziemi, który można znaleźć w dowolnym miejscu i zastosować.
  – Medycyna azjatycka, zwłaszcza chińska skupia się na uzdrowieniu ciała eterycznego, a nie fizycznego. Więc w medycynie chińskiej istnieją teorie wykorzystujące PLAZMĘ.
  – Internet pomaga ludziom w procesie budzenia, a zwłaszcza oderwania się od religii ujawniając ich manipulacje.
  – Niemcy naukowcy rozpoczęli badania nad pojazdami kosmicznymi na początku XX w. W 1923 r. wymyślono pierwszy prototyp statku kosmicznego. W 1945 roku niemieccy naukowcy mieli możliwość podróżowania na księżyc i inne planety w Układzie Słonecznym.
  – Istnieje wiele wypadków lub eksplozji promów kosmicznych, ze względu na negatywne działania wewnątrz NASA ( Ci ludzie nie chcą szybkiego rozwoju oficjalnego programu kosmicznego).
  – Jeśli natomiast zdarzały się wypadki w oficjalnym programie kosmicznym, nie były one szczegółowo badane.
  – Celem tajnych programów kosmicznych była ekspansja na innych planetach i cele wydobywcze – niektóre z asteroid są diamentowe). Program kosmiczny Rosji był bardziej pozytywny.
  – Siły Światła wyczyściły bazy wszystkich negatywnych grup.
  – Pewne statki mateczne, na przykład Plejadian, zawierają membranę tachionową, która jest nie do wykrycia przez tradycyjną technologię.
  – Jest baza Plejadian na Syberii. Tam Putin spotkał się z Plejadianami. Komenda Asztara próbowała różnych strategii, aby obudzić 99% populacji, która głęboko cierpi z powodu kontroli 1%.
  – Jest pierścień obronny uformowany wokół Ziemi przez flotę statków kosmicznych. Drugi pierścień obronny nazywa się Komenda Jowisza.
  – Jest ogromna baza podziemna Galaktycznej Konfederacji Światła na Ganimedesie, który jest centralnym punktem dla wszystkich pozytywnych sił kosmicznych pracujących dla wyzwolenia Układu Słonecznego i w szczególności Ziemi.
  – Długość statków matecznych w drugim pierścieniu obronnym wynosi pomiędzy 1000 i 2000 km.
  – Centralna Cywilizacja jest najbardziej zaawansowaną rasą kosmiczną we Wszechświecie – ich statki mateczne mają od 5000 do 10000 km!
  – Ganimedes nie jest pod wpływem Archontów.
  – 70% żywych Istot w tej galaktyce jest humanoidalna.
  – Siły Światła mają swoje podziemne bazy na Księżycu i Ziemi. Jest to zupełnie inny świat pod ziemią. Tylko kilka osób o tym wie. Są jeziora podziemne, jedno z nich jest tak duże,że może zapewnić dopływ wody dla wszystkich krajów Europy.
  – Pod powierzchnią tej planety Ruch Oporu zbudował piękne kryształowe osiedla. Aby przejść do tych baz ludzie będą musieli przejść przez komory sterylizacji, by pozbyć się wszelkich wirusów i bakterii.
  – KAŻDY jest katalizatorem Wydarzenia. Każdy jest światłością Ziemi. Weszliśmy w KRYTYCZNY MOMENT WYBORU.
  – Ludzkość musi podjąć decyzję TERAZ. Od marca 2016 r. weszliśmy w ostatnią fazę (okno czasu zamyka się w 2025 r.)
  – W tym okresie naszego życia sytuacja na planecie i w całym Universum zostanie naruszona.
  – Okres ten określi cel Wszechświata. Obecnie jesteśmy w końcowym etapie przekształcania ciemności.
  – Ziemia jest ostatnią planetą do przyłączenia do Galaktycznej Sieci Świata.
  – Wzniesieni Mistrzowie (tacy jak Jezus, Budda czy St.Germain) nadal muszą pozostać w tym wszechświecie dopóki nie zostanie on uwolniony spod kontroli sił ciemności.
  – Obecnie tysiące statków matecznych przebywających w obłoku Oorta czeka na wyzwolenie tej planety. Oni bez ustanku wysyłają pozytywną energię w kierunku Ziemi.
  -Musimy ZROZUMIEĆ Wolną Wolę i efektywnie korzystać z tego uprawnienia. Jeśli uda nam się to zrobić, to nic nie jest niemożliwe do rozwiązania.
  – Kwarantanna Ziemi zostanie usunięta. Ciemne siły muszą wydawać miliardy dolarów, średnio 1 miliard rocznie, aby zatrzymywać próby kontaktu pozytywnych ras ET.
  – Jesteśmy blisko ostatecznego przełomu. Turystyka kosmiczna wejdzie w okres renesansu. W najbliższym czasie będzie coraz więcej obserwacji statków kosmicznych. Jest szansa, że w ciągu 10 lat ludność populacji zacznie odwiedzać inne planety.
  – Bazujemy na technologii, gdzie ludzie mogą podróżować z Ziemi na Marsa w 15 minut.
  – Celem afery „Panama Papers” był między innymi atak na Putina. W rezultacie Putin może ujawnić prawdę na temat kabały i rodziny Rothschild, co przyspieszy tylko Wydarzenie.
  — WSZYSCY w tajnych programach kosmicznych nie znają ukrytej grupy Chimery. I choć statki Sił Światła emitują dużo pozytywnej energii to nie potrafimy jej w tym momencie odczytać bez dużych zdolności telepatycznych, których nauka zajmuje kilka lat.
  – Chimera pochodzi z negatywnej frakcji galaktyki Andromedy. Przybyli na Ziemię w ciałach humanoidalnych – większość z nich to upadli aniołowie. Mają fizyczne ciała. Po usunięciu tej ciemnej frakcji z planety Wydarzenie zostanie w PEŁNI uaktywnione.
  – Banki Centralne są teraz w panice. Obawiają się, że Chiny mające całe złoto zresetują system finansowy.
  – Po zakończeniu Wydarzenia bezwarunkowa miłość rozprzestrzeni się na planecie.
  — Skończy się dualizm. Zniknie CAŁA struktura religijna.
  – Tuż przed Wydarzeniem coraz więcej osób będzie miało telepatyczny kontakt z pozytywnymi rasami kosmitów. Ten proces już się rozpoczął.
  – Po Wydarzeniu będą ludzie, którzy przeżyją taki kontakt, ”twarzą w twarz”- będą o tym opowiadali w TV, 2 -3 tyg po Wydarzeniu. Ludzkość podpisze dokumenty dyplomatyczne z takimi rasami jak Plejadianie, czy Istoty z Syriusza. Ludzkość przejdzie okres przejściowy i po akceptacji dołączy do Galaktycznej Konfederacji. W przyszłości jak poznamy prawa duchowe możemy wykorzystać Gwiezdne Bramy, aby przejść do Centralnego Słońca i wejść do nieba Stwórcy ostatecznie.
  – Szwajcaria zakończyła przygotowania do ‚pierwszego kontaktu”. Każdy z krajów BRICS ma swój własny plan Pierwszego Kontaktu.
  – Wiele tajnych jaskiń mających energię Bogini zostanie ponownie otwartych. Po Wzniesieniu nie będziemy musieli używać kombinezonów kosmicznych do podróży kosmicznych. Będziemy wykorzystywać własne ciało i uda nam się osiągnąć prędkość nad-świetlną.
  — Kobiece ciało jest portalem do innego wymiaru. Kobieta może skierować Światło z różnych gęstości do swojego ciała. Kobieta poprowadzi ludzkość w Nową Erę. Energia czystej miłości, kobieca strona Boskości WRACA na ziemię właśnie TERAZ.
  – Technologia teleportacji będzie po Wydarzeniu dostępna do użytku publicznego (ten rodzaj technologii jest bardzo spopularyzowany we Wszechświecie).
  – Replikatory będą zaspokajały fizyczne potrzeby.
  — Urządzenia oparte na wolnej energii wykorzystującej pole magnetyczne zostaną upublicznione, między innymi latający samochód, do którego wprowadza się współrzędne miejsca przeznaczenia. Chiny mają już taki samochód DZISIAJ.

  Gdy Ziemia dołączy do galaktycznej rodziny nastąpi Wielkie GALAKTYCZNE PONOWNE SPOTKANIE. WSZYSCY będziemy istnieć w MANDALI ŚWIATŁA.

  Abstarchując od innych informacji, które dla wielu mogą być zbyt futurystyczne, to Chiny wmają już ponoć prototyp latającego samochodu. Z Keshe może być tak samo jak z komputerami- kiedyś zajmowały pół pokoju, o telefonie kom nikomu się nie śniło. Zobaczcie jak wyglądał świat 100 lat temu. Jeśli technologia Keshe wejdzie w życie będzie to największym przełomem technologicznym do niepamiętnych czasów.

  • Dzwoneczek

   Ciekawe informacje lecz widać jak mąci biały i fioletowy astral, cięszko się wydostać spod jego wpływu, wszystkie religie, mistrzowie i sekty są z nim związane. Jedyną Prawdziwą Istotą jest Bóg Dawca Życia i on w pełni pomaga bezinteresownie, a wszelkiego rodzaju pośrednicy czerpią z wszelkiej pomocy zyski kosztem naszej naiwności i zaślepienia niestety przyciągamy wszelkiee zdarzenia podświadomie zgodnie z prawem karmy. Jedynym weryfikatorem prawdziwości wszelkich przekazów jest odwołać się Do Boga Dawcy Życia, zawsze odpowiada i sercem intuicyjnie odbieramy to co jest prawdziwe.

  • butrek

   Daj se spokój z cobrą to oszuści jak wszyscy, ja już cobre mam za sobą.

 • Graża

  może tak się stanie: Zwycięstwo Norberta Hoffera w wyborach prezydenckich w Austrii może doprowadzić do powstania eurosceptycznego bloku w Unii Europejskiej. W składzie takiego sojuszu mogłyby znaleźć się kraje Grupy Wyszehradzkiej, państwa bałtyckie i Austria.

  • Admin

   Krzysiu „kurwa” Jackowski 🙂
   Niezła wizja, o ile nie ustawiana. Reaktory Keshe też się kręcą jak śruba.
   Co się stało w jego oczami, jakby mu się śruby wkręciły?

 • ahz

  Chciałbym uzyskać ów gans CO2 i NH3. Czy jakich kompetentny kolega mógłby mnie poprowadzić mailowo w tym temacie a zwłaszcza nano powłoki, bo nie kumam kompletnie co to jest. Z góry podziękować.

  • Admin

   http://www.keshe.pl, Pokolenie 3000 na Facebooku itp., poszukaj przez Google Keshe Polska

   • ahz

    Nie mam pejsbuka ani żadnych trwałych powiązań z internetem prócz niezbędnego maila. Ale dziękuję za kierunek poszukiwań. Czeka mnie zakup szklanego naczynia do gotowania, drutów z miedzi i reszty składników. Chyba przyszedł już czas.

   • Graża

    Panie Marku, odbyłam ,,konferencję” na temat budowy gansów(https://www.youtube.com/watch?v=lsup7-RmqXU ) sprawdziłam fundacji Keshe, będziemy hodować gansy i budować, najlepsze jest pod koniec, co robi plazma? nie dopuszcza niczego pod swoją powłokę. Podzielę się tutaj przebiegiem naszych prac, szkoda, że nikt nie zrobił jasnego planu krok po kroku, wygląda wszystko na proste zadanie, jednak wszystko wymaga doświadczeń i podstawowej wiedzy z chemii, przepływu energii, prądów. Hodowanie gansów to też przygoda – za każdym razem inna, i tak naprawdę porwali mnie Ci ludzie, którzy to budują i szukają różnych ścieżek, dzielą się wynikami, doświadczeniami – to jest mnóstwo pozytywnej energii – czy taka wróci na blog http://www.monitor-polski.pl bardzo tego życzę Panu i nam wszystkim.

   • Graża

    Panie Marku, odbyłam ,,konferencję” na temat budowy gansów(https://www.youtube.com/watch?v=lsup7-RmqXU ) informacje na stronie fundacji Keshe, będziemy hodować gansy i budować, najlepsze jest pod koniec, co robi plazma? nie dopuszcza niczego pod swoją powłokę. Szkoda, że nikt nie zrobił jasnego planu krok po kroku, zacznij od…zrób teraz to…itd., informacje w pana art. są lakoniczne ale w linkach już jest treść konkretna, co do jakości schematów trudno mi sie wypowiedzieć ale sprawdzimy budując, wygląda wszystko na proste zadanie, jednak wymaga doświadczeń i podstawowej wiedzy z chemii, przepływu energii, prądów. Hodowanie gansów to też przygoda – za każdym razem inna, i tak naprawdę porwali mnie Ci ludzie, którzy to budują i szukają różnych ścieżek, dzielą się wynikami, doświadczeniami – to jest mnóstwo pozytywnej energii – czy taka wróci na blog http://www.monitor-polski.pl bardzo tego życzę Panu i nam wszystkim. Chciałabym napisać: trzymajcie kciuki aż otrzymam 1,5% rachunek za energię, a już całkiem byłoby fantastycznie gdybym mogła ogrzać mieszkanie, dom, albo i sąsiadów, no i ta plazma nad nami, która ochroni nas przed napaścią – pisze całkiem poważnie – skoro inni budują i im działa, to i nam zadziała!

    • Admin

     Wszystko jest, trzeba włożyć tylko trochę wysiłku, a nie z góry się ustawiać. Mojemu koledze co robi gansy same zaczęły „wyłazić” ze słoja – nadciekłość i nadprzewodnictwo w temperaturze pokojowej! Za takie coś dostaje się Nobla.

 • Extazed

  Marek, czemu to robisz?! Czemu z fajnej alternatywy informacyjnej gdzie można podyskutować na ciekawe tematy robisz taki bullshit? Przecież aż nóż się w kieszeni otwiera jak się czyta te pomyje. Jak możesz uważać takie informacje za rzetelne! Się kur** w głowie nie mieści co ci się stało …

  • Admin

   Albo jesteś dezinformatorem albo idiotą. Posłuchaj seminariów. Tysiące ludzi jest w to zaangażowanych – WSZYSCY potwierdzają działanie urządzeń. Polacy też. Np. Pokolenie 3000 na Facebook.
   Technologia Keshe jest najważniejszym przełomem w historii ludzkości.

   • Extazed

    Poczekamy, zobaczymy kto tu jest idiotą. Obstawiam, że wyjdzie na moje, jestem tego pewien – potrzeba tylko czasu. No ale bawcie się dalej dzieciaczki, macie prawo do tego, poza własną głupotą i prezentowaniem naiwności nie wyrządzacie nikomu krzywdy. Parę miesięcy i keshe dołączy na półkę z baśniami między zapery a nunczaka. Kwestia czasu. Z resztą – każdy się przekona 🙂

   • Roma

    celem jest zniewolenie ludzi przez antychrysta keshe ?

    słowo „keshe” kojarzy się ze słowem „kesh” czyli gotówka

    typowa zagrywka szatańska

    zniewolić ludzi od siebie, nie dając nic poza zniewoleniem
    i złudną nadzieją na … dobro
    złudną !

    bo szatan tylko kusi i obiecuje a faktycznie nie ma dla człowieka nic dobrego
    szatan tylko IMITUJE Boga
    aby ludzi przyciągnąć do siebie

    celem szatana jest spowodowanie, by człowiek oddalił się do Boga
    wobec wielu z was skutecznie mu się to udało
    błądzicie, szukacie ratunku dla ludzi tam gdzie go nie ma
    a nie dostrzegacie Boga, mimo, że on czeka na każdą zabłąkaną owieczkę
    wystarczy otworzyć swoje serce i poprosić Boga o prowadzenie w życiu
    a to się stanie
    bo Bóg odpowiada na każdą prośbę o pomoc, jak troskliwy ojciec na prośbę swojego dziecka

    • Roma

     szatan to książe TEGO świata

     Chrystus jest Królem, jego królestwo nie jest z tego świata

     szatan to zło, ciemność, nienawiść, intrygi, zniszczenie – wszystko co złe, to tylko zło

     Bóg objawił się w ciele człowieka po to, by ludzie nie błądzili jak żydzi wg Starego Testamentu
     ale żeby od Chrystusa się dowiedzieli, że Bóg jest miłością, jest dobry i miłosierny
     wszystko wybacza, jak każdy ojciec pomaga każdemu dziecku na drodze do dobra
     uczniowie Chrystusa spisali wszystko
     i to się nazywa NOWY Testament

     człowiek, który odrzuca Boga sam się wystawia na żer ludzi realizujących plan szatana wobec człowieka
     żadne urządzenie nie rozwiąże problemów człowieka i ludzkości
     sedno jest gdzie indziej, sens życia jest gdzie indziej

     Chrystus

    • Jan

     Oczywiście Roma MASZ RACJĘ.
     Bez dwóch zdań.
     Ten Keshe to prawdopodobnie antychryst (syn szatana), ale dla Admina to sformułowanie chyba zbyt abstrakcyjne. On po prostu, nie rozumie tych spraw testamentowych.
     CZAS POKAŻE kto jest idiotą.
     http://ostrzezenie.net/wordpress/2013/10/16/waz-daje-antychrystowi-specjalne-przeslania-ktore-ten-pieczolowicie-dokumentuje/

   • xx

    Może najwyższy czas powiedzieć, że król („zbawiciel” Keshe) jest nagi.

    Zagrywka typu: „jak masz złe intencje, to nie będzie ci działać” jest dokładnie taka sama, jak ta, że jak ktoś nie widzi szat króla jest głupcem.

    Ja tam mogę być uznanay za głupca, ale powiem wprost, król jest nagi. A Keshe to blagier, który ma za zadanie odwracanie uwagi ludzi od rzeczy ważnych. A jak to widać wokół, czas działa na naszą niekorzyść.

    • Ziom

     No jasne… i tylko Keshe o tym mówi?
     Obejrzyj „400 days”, „Interstellar”, „Inception” i sprawdź tam przekazy co do intencji.
     Życiem większości ludzi teraz żądzą: strach, złość, nienawiść, zemsta itd… Jak wiadomo, te cechy nie prowadzą do rozwoju cywilizacji, a raczej do jej degeneracji.

    • xx

     Przeczytaj mojego posta jeszcze raz i postaraj się go zrozumieć.

    • utik

     Nie każdy czytał w dzieciństwie Andersena 🙂
     Pozdrawiam serdecznie.

    • xx

     I w tym jest właśnie problem.
     Bo gdyby czytał, albo rodzice mu czytali, to pewne rzeczy byłyby oczywiste.

    • Ziom

     Skoro mowa o Andersenie, to Keshe ma rolę „małego dziecka”… natomiast kto jest królem/cesarzem? Zapytaj siebie… 😉

   • Wojox

    Oczywiste jest że wszystko to działa.
    Nawet biblijnie można to uzasadnić.
    Slowa „cuda” kojażyły sie ze zjawiskami nadprzyrodzonymi.
    Z czymś co jest wręcz niemożliwe. A jednak Jezus udowadniał że sa mozliwe.
    Daje dużo do myślenia to ze kiedy Jezus mówił uczniom jak maja się modlić,
    powiedział wtedy :”kiedy o coś prosicie, czyncie to tak jakby się to już spełniło”.
    Chodzi o intencję i jej wynik. Ludzie kreują sobie codziennie swoje więzienie,
    codziennie są zamknięci w swoim jakby świecie utrwalonym negatywnym mysleniem.
    Z dnia na dzień karmią armię demonów swoją energią życiową.
    Nie wiem czy „Kesze” pokazuje to dla dobra ludzkości, nie mam pojecia.
    Ale jedno jest pewne na 100%, że komuś zależy aby ciemny lud został dalej na tej samej drodze.
    Zobaczcie jak długo trwało uwalnianie ludzi z mroków średniowiecza, kiedy to ludziom sprzedawano „odpusty” i straszono mękami w piekle. Dziś ludzie widzą jak bardzo nas ktos trzyma w uścisku.
    I komuś bardzo zależy aby istniał ten stary paradygmat.
    Stary to ten który wmawia że trzeba gotować oceany aby uzyskiwać prąd. Tak, pręty paliwowe w elektrowniach atomowych i okrętach podwodnych, ciągle podgrzewają wodę aby uzyskać parę do turbin.
    5000 litrów na minutę. Lub wiecej. To to jest istna zgroza. Taki okręt przebije sie spod lodu wyłącznie gotując nieustannie wrzątek. To są archaiczne technologie. Oni niszczą Ziemię. Obecne pożary w Kanadzie to efekt chemtrails w których jest także metal magnez+, który to pali sie lepiej od benzyny,
    Strazacy nic nie mogą z tym zrobić. A media dalej i dalej usypiają swoje konsumpcyjne społeczeństwo.

    • Roma

     ależ oczywiście, że cuda się dzieją, że WIARA CZYNI CUDA itd.

     ale …

     są 2 źrodła wszelkiej energii.

     TYLKO DWA.

     Od Boga

     i do szatana.

     koleś na k jest od szatana. na 100 %.
     a nawet na milion %.

     człowiek, który jest narzędziem Boga, ma natchnienie od Ducha Św.
     i np leczy ludzi, to: jest skromny i pokorny,
     bo wie, że wszystko co ma zawdzięcza swojemu Stwórcy
     i że jest jedynie narzędziem Boga do działania na ziemii
     a takie kreatury opętane demonicznie jak koleś na k … (czytaj „gotówka”)
     robi z siebie mesjasza
     wszystko co mówi ten koleś i robi to KLASYCZNE zagrywki diabelskie
     poczytajcie sobie trochę fachowej literatury nt opetań
     co mówią demony jak są wypędzane
     cecha pana na k to typowe cechy diabła: pycha, mataczenie, pozorna nadzieja bez pokrycia
     zwodzenie na maxa
     max ludzi na max czas

  • Szaku

   Technologia działa i jest banalna w tworzeniu.
   https://blueprint.keshefoundation.org/blueprint.php

  • Polak Słowianin

   Człowieku jest zawsze jedna złota zasada -> jeżeli coś jest niemożliwe, to trzeba to udowodnić (co i tak odnosi się do stanu posiadanej wiedzy i umiejętności na daną chwilę). Ty nawet nie zadałeś sobie trudu żeby zbudować urządzenie w oparciu o schematy a od razu stajesz „okoniem” w stosunku do tego. Ja sam wkrótce buduję pierwsze urządzenie. Nie wierz nikomu na słowo, sprawdź to sam !!! Ja nie krytykuję, sprawdzę to samemu. Pozdrawiam ludzi z otwartymi umysłami i mającymi „dobry kontakt” ze swoją duszą 🙂
   Ps. Polecam kanał youtube https://www.youtube.com/channel/UCvaxg5r6s6UKUxLRfTTv99A/videos (PitońTV) dla obudzonych i budzących się.

   • Extazed

    Udowodnić to trzeba że jest coś możliwe. Póki nie zostanie udowodnione pozostaje w kategorii bajek baśni i krasnoludków z calineczką na czele.

    • APA

     Spokojnie czlowieku !
     Jezeli za bajki nikt nie nakazuje ci placic ani ich ogladac to co w tym zlego .
     1oo lat temu jak by ci ktos mowil ze bedziesz rozmawial na odleglosc z takiego pudeleczka jakim dzis jest telefon komorkowy ,tez bys w bajki nie uwierzyl ,a dzis tym cackiem zobacz,ile ludzi i tyzapewne tez bawi sie kazdego dnia ,zamiast spotkac sie i normalnie jak przystalo na ludzi porozmawiac nie stajac sie samsonami .
     Zrozumiales o co biega ?
     Czas i swiat nie stoi w miejscu ,ani tez nie cofa sie !
     Czekamy na nowe zdrowe osiagniecia naukowe ,te szkodliwe odrzucmy od siebie z wlasnej woli .
     Nauczmy sie tez liczyc pieniadze chocby na palcach.
     POWODZENIA , PRAWDY i SPRAWIEDLIWOSCI !
     BEZ OSZUSTW i KLAMSTW !
     Keshe juz kogos naciagnal na straty , oklamal ???
     Bo Zydzi i Niemcy czynia to caly czas.

    • Admin

     Świetnie APA, ściągam ci moderkę. Tylko błagam, jak wypijesz trochę winka, to nie siadaj za klawiaturą.
     Tak a propos, jak opracujemy gansową miksturę odmładzającą, to dostaniesz jedną z pierwszych porcji za darmo. Nie żartuję.

    • Extazed

     Może i tak, może i zbyt emocjonalnie zareagowałem, ale to dlatego że czuję nosem że to grubo śmierdzi. Jeżeli okaże się, że to prawda, to oczym Marek pisze, i oczym sam Keshe mówi, no to będzie bardzo szczęśliwy. Ale wszystko mi podpowiada że to ściema, i to przepotężna. Widziałem filmiki z generatorami i tak dalej i dla mnie nie jest to wiarygodny materiał.

  • Ciekawyyy

   Adminie, pan Taratajcio próbował tworzyć gansy lub inne spiralki
   miałby cos do powiedzenia w tej dziedzinie ?
   Jest dużo sceptyków może nie samej w szerokim słowa znaczeniu technologii tylko raczej osoby samego Keshe pomijając tych oskarżających go z interpretacji doktryny religijnej.
   Może krótki filmik z prelekcją dziadka Taratajci uspokoił by pesymistyczne nastroje.
   Osobiście nie oceniam/wypowiadam się na temat skuteczności technologi Keshego najzwyczajniej nie znam nikogo osobiście kto zajmuje sie doświadczeniami ze spiralkami czy gansami dodatkowo co najgorsze nie znam angielskiego, języka przekazu większości prelekcji.
   Chyba samodzielnie zacznę od kręcenia spiralek później taplanie w sodzie kaustycznej itd. znając swe intencje jak w banku że będę fruwał jak ptak – bez paszportu ma się rozumieć 🙂
   Z treści wstępniaka wynika iż nastąpi rozwarstwienie społeczne w pozytywnym tego wyrażenia znaczeniu.
   Ograniczone istoty ludzkie pozostaną w swym świecie zaś pozostałe żyć będą mogły w enklawach chronionych plazmą transformowaną ich czystymi intencjami – istny Raj na Ziemi.
   Ciekawe czy gansy mogą również poszerzać rozumy ?
   Oby 🙂

   • irman z Polonisza

    Czlowieku rozumny ……spojrz na Taratajcio i jego wory pod oczkami . Czy tak wyglada zdrowy czlowiek?
    I ten sympatyczny domorosly konstruktor sprzedaje „masc na szczury” dla niedowidzacych pod nazwa nunczako -goloslownie twierdzac ze to Cacko LECZY !!!
    Gdyby tak bylo ..to najpierw sam by sie wykurowal z licznych przypadlosci zdrowotnych.
    Bol WASZ w tym adminka spowodowany odsysaniem Kasiory przez SYSTEM BESTII ,probojecie oslodzic sobie oszczedzaczami energii i innymi „wynalazkami” cudownymi . Jaj nie macie Rodacy ,aby przestac sie prostytuowac ,przez wchodzenie w alianse z wampirami,
    przeroznej masci. System was doi a WY macie caly czas nadzieje ,ze proces mozna zoptymalizowac !!!
    Nawet jak ew. Keshe cos naprawde dzialajacego wykona ,czego MU zycze – to badzcie pewni -zostanie niezwlocznie zakazane albo oblorzone PODATKIEM !!!

    • Mariusz

     Na taką sytuację trzeba się przygotować i jak obejść przepisy albo rozprowadzać urządzenie nielegalnie. Gdy po zdecydowanej blokadzie działającego urządzenia przez rząd byłoby ono masowo używane, to jest podstawa do zrobienia masowej demonstracji antyrządowej z postulatami całkowitej likwidacji sejmu i zmiany konstytucji, bo to ci ludzie dokonują zbrodni przeciw ludzkości blokując te technologie. Gdyby społeczeństwo było wystarczająco energiczne, to wystarczyłoby żeby wywołać strajk generalny i obalić rząd.

   • APA

    Ciekawy czy ciekawa – ciekawosc to pierwszy stopien do piekiel wszelakich .
    Adminowi zadajemy pytanie do ktorego z nas APA-czy sie zwraca z tym piciem winka – czy do samego wodza AP dzis 74-letniego czy do jego druzyny mlodszej (wg.stopni wojskowych – wszyscy jestesmy po sluzbie w LWP ,z tego polowa sluzby zawodowej ,reszta czynnej ,do ktorej juz dawno oglosilismy pobor ,niczym Antek ministrem zostal i teraz chce nas wyreczyc czyniac dziadostwo zwane OTK lub wg zamiarow gwardia narodowa- czytaj : do ucieczki gotowa) ???

    • APA

     Wszyscy w druzynie jestesmy gotowi do „gans dzialan”,zbrojenie trwa .
     Po drodze informujemy nieobyte z bronia ciala meskie (baby odsylamy do ich powinnosci – kuchnia i inne nakazy jak Pan Bog przykazal a nie pchanie sie w mundur rycerski) ze,wszystkich mezczyzn krwi POLSKIEJ i SLOWIANSKIEJ przyjmujemy na podstawie sprawdzianu tezyzny fizycznej i wiedzy historycznej Slowian.
     Mieszancow odsylamy tam gdzie ich miejsce ale o tym innym razem.

     TWORZYMY PRAWDZIWE WOJSKO POLSKIE na zasadach rycerskich troche innych niz ks.dr.P.Natanek bez cyrkowych strojow,na glowach polskich zolnierzy znowu znajdzie sie rogatywka , a MUNDURY BEDA POLSKIE z pasem glownym , a nie jak wspolczesne lachmyty bez pasow przypominajacy jencow wojennych czy aresztantow !
     Nikt za nas POLAKOW nie odbije naszej OJCZYZNY POLSKI z rak naszych wrogow ani tez nie przyniesie wolnosci i suwerennosci Polsce na tacy,bowiem historia uczy jak sie bronic i zwyciezac .
     Juz rozpoczelismy zwiad ,kto w Polsce jest POLAKIEM a kto tylko obywatelem polskim .
     Intencje oparte nie tylko na metodach Kesh-a ale nade wszystko na SLOWIANSZCZYZNIE wykorzystujemy, robiac wszystko na glanc-gans !
     Bywa ,ze z gun-em przy pepku , po dokladnym rozpoznaniu KTO JEST KTO w POLSCE.
     Nie straszny nam jest zaden wrog,ktory jak wtargnal w granice Polski tak i bedzie zwiewal lub polegnie,wczesniej zblednie ze starchu i narobi szmulo-szwabskiego raj-wachu !
     Potem nastpi cisza i wieloletni POKOJ na wszystkich ziemiach SLOWIANSKICH .
     Bedziem orac siac i zbierac ,
     obcych wezmie szlag i cholera !!!
     Daj Boze nie zydowski ,tylko POLSKI !

   • alleksa

    Gadacie, gadacie i co z tego wynika, dyskutanci? NIC.
    W Polsce są ludzie, którzy to robią, wychodzi im i działa. Dzielą się wiedzą praktyczną i teoretyczną z każdym, kto jest zainteresowany i chce coś zrobić, a nie tylko para w gwizdek, jak tu.

  • Roma

   @ Extazed

   na tym właśnie polega zniewolenie i opętanie demoniczne

   osoba opętana wykonuje wolę demona, który włada jej ciałem
   piszę o tym od lat tutaj, tzw ezoterycy to osoby we władzach sił demonicznych
   bardzo polecam filmy (dokumentalne) Marka Kondrata
   oraz miesięcznik egzorcysta
   Marek potrzebuje egzorcysty, ale wpierw nawrócenia

   • Graża

    Roma, czy jeśli urządzenie działa a procesy zachodzące w nim są zwyczajnie następnym obszarem wiedzy teraz przez człowieka odkrywanym – kiedyś ogień, później prąd itd. to czy ludzie którzy to odkrywają, budują, używają są opętani? Straszny musiał być ogień dla jego odkrywców, ruchomy, migający różnym światłem, parzący, niszczący, a jednak dla człowieka okazał się zbawienny. Byłam sceptyczna, i wkurzona i napisałam to, nadal uważam za nadużycie nazywania pana Keshe Mesjaszem a jednak dzisiaj poświęciłam kilka godzin aby sprawdzić co inni ludzie o tym mówią i piszą, i chcę spróbować zbudować całe urządzenie, to nie jest opętanie, to praca naukowa, odkrywcza i nie piszę tego aby popierać krytykę Twojej wiary, a po to abyś mogła, chciała, mieć dystans do rzeczy nieznanych, niezrozumiałych – nie wszystkie mają źródło w siłach zła.

    • Roma

     jeśli ten koleś na k (kesh to „gotówka” )

     obwieszcza się mesjaszem

     to jego pochodzenie jest demoniczne

     nic więcej nie trzeba wiedzieć
     i każdy kto się temu podda, tym samym zaprosi do swojego życia owe siły demoniczne
     pojawią się problemy, ale nie każdy skojarzy, że to z tego powodu
     a żeby potem się tych sił pozbyć … będzie potrzebna duchowa pomoc
     te filmy Marka Kondrata wyjaśniają wiele
     ale trzeba chcieć szukać prawdy a nie prostych diabelskich rozwiązań

     prosta i łatwa to jest droga do piekła
     do zbawienia prowadzi droga krzyżowa, pełna cierpienia

    • Roma

     korekta

     nie chodzi o marka tylko filmy …. Michała Kondrata !!!

     Michała

    • Ciekawyyy

     Pani Romo zakradnę się do kościelnych magazynów wody święconej
     i zakaże je szatańskimi gansami.
     Po pokropku mohery Wam zakiełkują 🙂

   • Ciekawyyy

    Pani Romo niby ezoterykiem nie jestem lecz gdy często myślę o dobrym bzykanku to.. no.. wie pani często jednak dochodzi do niego 🙂 i trochę mnie to przeraża bo ponoć ((( osoba opętana wykonuje wolę demona))) czy ruchy frykcyjne również mogę być opętany demonicznie ?

   • APA

    Kto ci takich bzdur o demonach naklad do glowy babo czy chlopie !
    Najlepiej demonicznym sciagnac gacie i po golej srace demona czy demonke !!!
    Jak ktos chce moze jeszcze przy tym „odmawiac koronke”.

  • Pogromca mitów 2

   Marek Przyjacielu prawdy zbuduj to sam a potem pisz ! Jak zobaczę na własne oczy co zbudowałeś i pomierzę to własnym sprzętem pomiarowym firmy FLUKE to uwierzę. Nawet film z pomiarów zamieszczę na YouTube. A ty jak na razie mącisz prąd ale w mętnej rzece! Przepraszam bez urazy, nikogo nie obrażam każdy ma prawo do własnej wiary. Pozdrawiam Serdecznie praktykujących elektroników 🙂 .

  • Mariusz

   Faktem jest, o czym czytałem jeszcze od czasów odkryć Tesli którego tysiąc patentów zostało zdławionych, że mamy w otoczeniu rozproszoną energię i można ją pobierać w dowolnym miejscu. Jest to nazywane energia punktu zerowego zero point energy. Natomiast Keshe niezbyt energicznie ani komunikatywnie przedstawia swój wynalazek.

   Należałoby jak najszybciej odtworzyć model i przedstawić wyniki badań jak również dokonać obliczeń teoretycznych wydajności dużego urządzenia!! Inaczej utkwimy w martwym punkcie na długo.

   Dla porównania, zderzak Łagiewki, chociaż nie miał teoretycznych podstaw naukowych działania, spełniał swoje funkcje, co zostało potwierdzone przez naukowca na AGH. Zaraz potem wojsko przyszło na AGH i zabroniło dalszych badań. Wszystko utajnili, zabrali dokumentację.

  • butrek

   Racja keshe to oszust a prezentowane przez niego cuda to bzdury.

  • Napewnosiemyle

   Kesze mesze.DOSC .Ludzie skupcie sie na naszym tak zwanym rzadzie I naciskajmy ich by robili to co przyrzekli NARODOWI.Albo pakowali sie WONT Z POLSKI….POWIEDZMY temu rzadowi prost w oczy.NIE DLA WOJNY Z ROSJA NIE DLA IMIGRANTOW Z BLISKIEGO WSCHODU.Gdzie w wiekszosci ich TO POPROSTU TERORYSCI Ktorzy na naszych trupach chca zbudowac IMPERIUM SZATANA (NWO)…..NIE BEDZIE NIC Z TEGO.
   ………………KONIEC DYKTATURY WLADZ.KONIEC TEGO POWIEDZMY TO SOBIE JASNO.Zreszta LUDZIE CZEGO MY SIE BOIMY NO CZEGO BANDYTOW …/
   W CZARNYCH MUNDURACH UZBROJONYCH POZEBY ,,,,KTORZY BEDA NAS ZABIJAC.Tak tak beda nas zabijac .I TO POD PLASZCZYKIEM PRAWA.
   GODZISZ SIE NA TO RODAKU………………NIGDY.DOSC