Kilka rad dla użytkowników wahadełek

Choć nie jestem wieloletnim ekspertem w dziedzinie radiestezji, to jednak wojna jaką stoczyłem nanowahadełkiem z magami, technologią, dezinformatorami i różnego typu służbami czegoś mnie nauczyła. Przetrwałem to, więc znaczy że coś umiem.
Kilkadziesiąt czytelników mojego profilu systematycznie używa wahadełka, są też tacy, którzy zrobili nanowahadełko wg. mojego opisu.
Jest kilka ważnych rzeczy, które powinniście wiedzieć zanim przystąpicie do pracy z wahadełkiem.
Otóż informacje jakie dostajecie są poprzez tzw. Kronikę Akaszy – olbrzymi komputer, który znajduje się gdzieś we Wszechświecie, a który zbiera niemalże wszystkie informacje wypływające z naszych mózgów. Są to myśli, emocje, pragnienia, obrazy, dźwięki, zapachy itd. Myśli są falami skalarnym i jako takie nie znają ograniczenia przestrzennego, nie słabną też wraz z odległością. Tak przenoszone są te wszystkie informacje.
Tak więc wszystko co kiedykolwiek zdarzyło się na Ziemi, i nie tylko mowa o człowieku, jest dokładnie zapisane w pamięci krystalicznej Kroniki Akaszy. Na podstawie tych zapisów następuje rozliczenie dusz, z tym że to dusze same siebie rozliczają, a nie jakieś „sądy Boże” – to osobny temat, odsyłam do „Wędrówki Dusz” Michaela Newtona.

Jeśli chodzi o badanie wahadełkiem możemy mieć do czynienia z wieloma problemami natury technicznej. Wahadełko wymaga takiego traktowania by działało dobrze.
Należy go odpowiednio zabezpieczyć i usunąć wszelkie możliwe zakłócenia, które mogą wynikać nie tylko z magii, klątw, wpływu świata astralnego, ale i też czystego działania szkodliwej technologii. Tak, fale skalarne można zakłócać, można też przekazywać fałszywe informacje. Wszelkiego rodzaju służby mają tego typu urządzenia i uwierzcie mi, stosują ile wlezie!

Magii już nie ma i nie będzie, Wszechświat ją usunął ze swojego hologramu, ale zostają jeszcze klątwy, zbłąkane dusze, wpływ świata astralnego i technologia. To są najważniejsze przeszkody.
Oczyścić siebie i przestrzeń wokół siebie przed badaniem wahadełkiem można kilkoma słowami. Myślą prosimy Wszechświat, a on to wykonuje, gdyż mamy wolną wolę. Podam w punktach jak w sposób najprostszy przystąpić do badania, by jak najmniej było ono zakłócone. Na razie badanie numeryczne, o tzw. „literówkach” później.

Oczyszczenie samego siebie.
Na wstępie należy oczyścić siebie poprzez wyrażenie takiej woli głośno lub w myślach – np. oczyszczam się z wpływów wszelkiego typu bytów energetycznych, zabłąkanych dusz, implantów, zakłóceń plazmowych mojej duszy itp.

Oczyszczenie przestrzeni.
1. Wyrażamy wolę oczyszczenia nas z wpływów klątw, uroków, złorzeczeń, zabłąkanych dusz itp.
2. Wyrażamy wolę oczyszczenia zakłócających wynik pracy wahadełkiem pracy fal skalarnych, fal elektromagnetycznych, grawitacyjnych i innego rodzaju fal.
3. Żądamy zablokowania wszelkiego typu zakłóceń generowanych przez urządzenia zakłócające i złe myśli innych ludzi.
4. Możemy wzmocnić pracę wahadełka mocząc go w bieżącej wodzie, wtedy można przez ok 40 sekund uzyskać bardzo dokładny wynik. Stuknięcie w metal to 20 sekund dobrej pracy, a zamoczenie w np. słoiku z wodą to 30 sekund.

Po tych czynnościach, przed pracą, sprawdźmy jeszcze czy ktoś nie zakłóca badania urządzenia specjalistycznym sprzętem np. pytaniem „Czy są jakieś osoby zakłócające moje badanie?”.
Jeśli jeszcze są, to można bardzo prosto do końca je usunąć z naszego pola rysując symbolicznie na kartce papieru siebie , kratkę z tymi osobami (wystarczą małe kwadraciki zamiast urządzeń i kółka zamiast głów), łączymy to linią z naszą sylwetką i przekreślając ją. Takie zabezpieczenie wystarczy na 4 godziny. Można je zwieszać na okres gdy nie pracujemy mówiąc po prostu „zawieszam zabezpieczenie”, a potem znów przystępując mówiąc „odblokowuję zabezpieczenie”. Ile mamy jeszcze zabezpieczenia można sprawdzić na skali numerycznej z godzinami pytając „ile mi zostało zabezpieczenia?”.
Jeśli zabezpieczenie się skończy to albo pracujemy bez niego licząc na to, że metody słowne działają, albo też odczekując 4 godziny i robiąc nowe.
Metodą numeryczną oraz TAK / NIE można wiele rzeczy sprawdzić, np. w ilu procentach dana żywność jest dla nas zdrowa, czy dany lek nas nie otruje, czy ktoś chce się z nami umówić na randkę, jaki jest potencjał możliwości wystąpienia burzy na jutro itd. O emocje nie pytajcie, bo to jest temat niedostępny dla olbrzymiej większości. Jak by każdy mógł to sprawdzić, to nie było by miejsca dla radiestetów 🙂

Teraz kilka słów o literówkach. Tu musimy się liczyć z poważnymi ograniczeniami i zagrożeniem ze strony wrogich takim badaniom osób i praktycznie nie możemy mieć żadnej pewności czy wahadełko pokaże prawdę. Osoby doświadczone przez lata już wiedzą kiedy są zakłócenia, mogą np. pytać o to kto jest informatorem (powinno to być boskie źródło danej osoby) i poziom numeryczny skąd jest informacja (powinien być to stały boski poziom danej osoby, który się wyraża liczbą). Dlatego zanim się weźmiesz do literówek, dokładnie sprawdź swój boski poziom oraz czy informacje są z twojego źródła (powinno literowo pokazać twoje nazwisko i imię). Dobrze jest to sprawdzić po każdej literówce, bowiem nawet w trakcie czytania może ci ktoś to zakłócić.

No i na koniec jeszcze jedno poważne zagrożenie dla dokładności wyniku – Kronika Akaszy może być obiektem ataku hakerów. I wtedy mogą po prostu wychodzić brednie.
Z tego mniej więcej powodu miałem ok 20% złych wskazań, i to po bardzo dokładnym sprawdzaniu sposobami, o których tu nie mogę pisać. U was może to być nawet 35%.
Totolotka nie zgadniecie, nie dostaniecie też numeru telefonu danej osoby. Możecie jednak porozmawiać z duszami zmarłych!

Zachowując środki ostrożności nie ma żadnego ryzyka opętania, zresztą obecnie nie ma już demonów, dlatego mogę bez żadnego ryzyka opisać powyższą procedurę. Życzę wspaniałej i owocnej pracy wahadełkiem. I tylko dla dobrych celów, bo złe zostaną od razu wykryte i boleśnie oberwiecie. A jak, to nie radzę się przekonywać.

309 komentarzy Kilka rad dla użytkowników wahadełek

 • Ania

  UE znowu atakuje polskie stocznie! Bruksela uważa, że Polska może osiągnąć za dużą przewagę nad konkurencją

  Komisja Europejska (KE) wszczęła kolejne postępowanie przeciwko Polsce. Tym razem chodzi o polskie stocznie, a dokładnie o podatkowe zachęty dla przedsiębiorców budujących statki na terenie naszego kraju. Zdaniem Brukseli takie działanie może dawać polskim stoczniom przewagę nad konkurentami z zagranicy… No cóż – tak tylko przypomnę, że kiedy rządzony przez obecnego szefa KE Luksemburg stosował optymalizacje podatkowe dla wybranych międzynarodowych korporacji (ze szkodą dla takich państw jak Polska), to wszystko było okey.
  http://niewygodne.info.pl/artykul8/04222-UE-znowu-atakuje-polskie-stocznie.htm
  (16/01/2018)

 • oszolomplamisty

  najwieksza prawda o Bogu 🙂 sa te slowa : GLUPOTA ,DEBILIZM ,NAIWNOSC ,LATWOWIERNOSC ITP, U ROZMODLONEJ TRZODY PODATKOWEJ 🙂 JEST NIEPORUWNALNIE !!! WIEKSZA POTEZNIEJSZA!!! OD MILOSIERDZA !!! !WSZYSTKICH BOGOW ZE STAREGO I NOWEGO TESTAMENTU razem wzietych :):):)

 • oszolomplamisty

  Wahadelko jednak mowi prawde !!:) kiedy go poraz pierwszy uzylem !(w trakcie pisania postu o Putinie) powiedzialo mi ze jestem w tej chwili ! obiektem ataku mossadowcow! ale ku moiemu zdziwieniu nic mi nie dolegalo? az tu nagle ni ztad ni z owad! cycek:) mi sie nagle wyprostowal ! i …juz zrozumialem jak przewrotne i wymyslne:) techniki maj do dyspozycji mosiadkowcy 🙂 Zamiast skonczyc post niepochlebny o Putinie! .z wyprostowanym cyckiem pobieglem do samotnej sasiadki 🙂 zerznaelm jej krocze dokladnie ! i do konca ! ale….Cycek wcale nie wiodczal:) zrozumialem wowczas ze …nie moge tego postu skonczyc ! bo inaczej ON bedzie sterczal jak po zarzyciu garsci Viagry:) .Kiedy mentalnie zrezygnowalem z tego postu ! cycek szybko zwiotczal 🙂

 • Mike

  5 ponieważ żyjący wiedzą, że umrą,
  a zmarli niczego zgoła nie wiedzą,
  zapłaty też więcej już żadnej nie mają,
  bo pamięć o nich idzie w zapomnienie.
  6 Tak samo ich miłość,
  jak również ich nienawiść, jak też ich zazdrość – już dawno zanikły,
  i już nigdy więcej udziału nie mają żadnego
  we wszystkim, cokolwiek się dzieje pod słońcem. Koh 9,5

 • Rycerz

  „dusze same siebie rozliczają, a nie jakieś „sądy Boże”
  Panie Marku,,Niebiosa to Swietość – przerażające na co Pan sobie pozwala-,,nie naruszaj pan Bożej Prawdy i Bożego Sądu , który i Pana niestety nie minie ,,oj będzie , bedzie płacz i zgrzytanie zębów.
  ” kto choć jedno Moje słowo podważy lub zamieni- niech będzie przeklęty” – te słowa Boga są każdemu katolikowi bardzo dobrze znane,
  A więc jest się czego bać i lepiej mieć chociaż szacunek – jesli nie ma się wiary i respekt przed Najwyższym i Wszechwiedzącym i jedynym Stwórcom i Właścicielem tego swiata.
  Owszem prawdą jest. że po śmierci różne dusze będą oskarżać, winnych ich grzechów i śmierci, którzy stoją właśnie u wrót przed Sądem Bożym.
  Ale Ostateczne i decydujące rozliczenie -to Sąd Boży, który wskazuje ci gdzie jest Twoje miejsce wg Twoich zasług – gdy dotrzesz na drugą strone brzegu,
  To on rozdaje karty. daje życie, śmierć i rozliczenie. I przydziela Ci miejsce takie samo, jakie Ty na ziemi miałeś dla Niego. Amen
  Ps.
  Modle się jż dawno za Pana- o uwolnienie, Swiatło Ducha Swiętego i dary rozpoznania.
  Prosze innych by się włączyli do tej modlitwy.
  To dobry człowiek ale dał się zwieść.

  • Mike

   Masz rację Rycerz, wyręczyłeś mnie dzięki :). Jeśli Marku nie nawrócisz się będziesz potępiony, nawet nie wiesz jaką skarbnicą wiedzy jest Biblia, jest ponad wszystkimi naukami , tu związek biblii z liczbami i nieboskłonem dla niedowiarków https://logos373slowoblog.wordpress.com/
   „Możecie jednak porozmawiać z duszami zmarłych!”
   „nikt, kto by uprawiał zaklęcia, pytał duchów i widma, zwracał się do umarłych. Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni. Z powodu tych obrzydliwości wypędza ich Pan, Bóg twój, sprzed twego oblicza.” (Powt.Pr. 18:10, 11)

 • Rycerz

  „dusze same siebie rozliczają, a nie jakieś „sądy Boże”
  Panie Marku,,Niebiosa to Swietość – przerażajäce na co Pan sobie pozwala-,,nie naruszaj pan Bożej Prawdy i Bożego Sądu , który i Pana niestety nie minie ,,oj będzie , Bedzie płacz i zgrzytanie zębów.
  ” kto choć jedno Moje słowo podważy lub mieni- niech będzie przeklęty”
  a więc jest się czego bać i lepiej mieć szycunek i respekt przed Najwyższym i Wszechwiedzącym i jedynym Stwórcom i Właścicielem tego swiata.
  Owszem prawdą jest. że po śmierci rózne dusze będą oskarżać, które zmarły po szczepionkach- przed Bogiem np,Prezydenta za szczepionki i inne zdrady narodu. morderstw itd.
  Ale Ostateczne decydujące rozliczenie – Sąd Boży, który wskazuje ci gdzie jast Twoje miejsce wg Twoich zasług.
  To on rozdaje karty. daje życie, mierć i rozliczenie, Amen
  Ps.Modle się za Pana- o uwolnienie, Swiatło Ducha Swiętego i dary rozpoznania

 • Rybak

  Zastanawia mnie w co wy jeszcze wierzycie? W smerfy? W gumisie? W smoki? Gdyby jakiś psychiatra poczytał ten blog ,od razu by się zastrzelił .

 • Rybak

  Ciekawy,nie oglądam takich bzdetów. Karmią was iluzją i wy też wierzycie w iluzję. Żal mi was bo niedługo uwierzycie w każdą bajkę. Jacyś reptilianie,kosmici,smoki chematilusy ? W co wy jeszcze uwierzycie? W gumisie? W smerfy? Biedulki wy moje,nakarmili was szmirą

 • Rybak

  Vismana,kiedy spotkasz nad Pacyfikiem jakiegoś rybaka,zbesztaj go ! Bo co będzie kaleczył biedne rybki jakiś cham !

  • Ela

   jednak inteligencją to Ty nie grzeszysz.

  • Ciekawyyy

   Mozesz być pewnym Rybko że przeżyjesz podobne cierpienia jakie zadawałeś swym ofiarom bo od prawa karmy nie ma ucieczki a oprawić Cię żywcem mogą istoty o których wyczynach opowiada były policjant podbnhttps://youtu.be/njZuDEUjcb4?t=926
   Nie jesteś ignorancie najwyższym ogniwem w zadawaniu cierpienia
   jak mawiają znawcy Bozi czynieniu zła.

 • Rybak

  Ostatnio analizowałem różne proroctwa i wiecie co? Doszedłem do wniosku że ,patrząc z punktu widzenia matematycznego wszystkie mają jeden wspólny mianownik. Myślicie że tym Mickiewiczowskim czterdzieści i cztery może być Marek Podlecki? A może to Jasio Taratajcio? A może Popek? A może jeszcze inny demoniczny szarlatan?

 • Wojciech

  Zmuszony zamknąć Bloga czyżby Mossssuuud

 • Wojciech

  Cobra się coś nie odzywa czyż to nie zastanawiajace? MOI Kochani Lechici?

 • Mika

  Tez lubie poczytac ciekawe komentarze na tym blogu bo czasami pisza tu naprawde wartosciowi ludzie ale od tych ciaglych wypicin swietej trojcy to bierze juz niejednego na wymioty.Ignorowac ,moze w koncu sobie pojda. Mam pytanie do Mariana,czy piszesz czasami na blogu Moniki?

 • Mira

  http://newdimension2012.blogspot.com/2018/ może chociaż ten wpis przejdzie (blokada na mnie?)
  Vismaya pierwsza – ma najbliżej 🙂 A później nam opowie, jeśli moderka będzie działać.
  Próbuję zruzumieć ten kod, ale nijak……

 • nina

  ————- UKRADZIONA tożsamość Prusów/Borusów – teraz kradną naszą – POLIN tak zaczynają !!.
  https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2017/12/02/o-zagladzie-prusow-borusow-przez-niemcow-i-kradziezy-ich-miana-przez-prusakow/

 • nina

  ———— LEHICI istnieją !!!! mieszkają wśród nas ! wiesz o tym Polaku Słowianinie ?.
  https://www.youtube.com/watch?v=_nDYRe87HFo

 • Majestic

  co się dzieje tutaj do „Kury” Nędzy !!?

  • Vismaya

   Rybaki zapuścili sieci …
   i chcą ułowić nowe rybki na swój „złoty” haczyk!

   • Majestic

    któryś z nich abstraahuje ? jak tak ,to Bogusława wołać ! św Bogusław od fanatyzmu i nawiedzeń stosować kilka razy dziennie dogmatex posiada tylko jedna formule i jeden atrybut gazowy https://www.youtube.com/watch?v=2h9zNR2NA4U

    • Vismaya

     No własnie rybki zaczęły mówić … a nawet dźeć gęby …
     i św. Bogusław tu niepotrzebny…. 😉

    • Vismaya

     Miłego spania życzę tym złotym rybkom, które nie oddają sie całe swoim wspaniałym Rybakom…. 🙂

     A ja idę nad Pacyfik, może spotkam na plaży jakiegoś fajnego rybaka 🙂 … bo ot tych tutaj dostałam już zgagi. 🙁

   • Ela

    sam haczyk nawet gdyby był szmaragdowy, nie pomoże,do tego potrzebna jest jeszcze dobra przynęta i cierpliwość i cisza. A u Rybaka jakos brak i przynety ,cierpliwości . Rybki nie podpłyną jezeli beda słyszały wrzask

 • Mira

  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/01/agenda-2018-ujawnienie-nowa-era-druga.html
  Miło poczytać – wizja Nowej Ziemi. Czy dla wszystkich? Podobnych obietnic było już wiele. A może to wizja, którą wystarczy podeprzeć wyborem – intencją – pasją? NIECH SIĘ SPEŁNI! TERAZ!

 • Dlaczego wy rozmawiacie z tymi bolami,rybakami,……..????????
  Bez tych pomylencow wasze rozmowy sa bardzo ciekawe-lubie je czytac.
  Zobaczcie co sie stalo – ci agenci synagogi szatana zabili wasze dyskusje!!!!!
  Uprawiacie jakis belkot z tymi agentami.
  Jednego chyba rozpoznaje – jestes od Michaela!!!!!

  • Wojwit

   @Marianie
   To był kiedyś ciekawy blog. BYŁ… A dobijają go dyskusje z tymi, których powinno się ZIGNOROWAĆ. Dla swojego ale tak naprawdę i dla ich dobra także. Może im się poprawi w głowach jak pohukają sobie na puszczy… A nie żeby poświęcać im swój czas i uwagę. Więcej na ten temat tu nie napiszę. Szkoda mojej energii na nich. Mam nadzieję, że zrozumiecie to sami.

  • bolo

   sam jestes pomylencem ,ja tu zagladam rzadko i rzadko zabieram glos ,raczej cala reszta wlacznie z toba to pomylency ,pokrzykujecie ,pohukujecie ,obrazacie ,wypisujecie glupoty ,zdrowym rozsadkiem nie grzeszycie ,wiedzy nie posiadacie ,gdzies cos slyszeliscie ,cos skopiujecie ,podwyzszacie sobie ego bo jestescie niedowartosciowani ,nie dyskutujecie tylko obrazacie i jak przystalo na lewakow mowicie ze to was obrazaja .duzo tu glupich starych bab co nie maja sie czym zajac tylko tu sie dowartosciowuja .
   sa tez panienki co logika nie grzesza a powtarzaja po innych utarte frazesy.
   ja tu jestem czytelnikiem od czasu do czasu ale to co tu sie wypisuje to przeraza .

   • Ela

    psychopatku odpuść juz sobie, bo nie przystoi katolikowi uzywac slownictwa typu”głupie stare baby” itp. chyba tego nie ucza w kościele a może się mylę. Tak bardzo Cie zabolało, ze cos moze Ci się „zardzewiec” bezpowrotnie. Ladne mi „od czasu do czasu”. Z Toba , awłaściwie z Twoim umysłem jest cos nie tak,a w domyśle wiadomo co w trawie piszczy

   • Ela

    oj Boluś Boluś gdzie Ty byłeś jak Najwyższy ludziom rozum dawal i zdolność do samodzielnego myślenia. Czy wybierasz się na tamten świat? A może masz jakis patent na nie starzenie się ? Chetnie od Ciebie odkupię! Tez tak bym chciała nie starzec sie jak Ty. skoro uwazasz, ze Ciebie starość ominie szerokim łukiem

    • bolo

     stary chlop nie jest tak stary jak stara baba

    • Ela

     i znowu nie popisałeś się wiedzą. Stara baba zawsze może,ale stary facet niestety ale nie

    • Ela

     Poza tym stara baba nie zawsze wygląda na starą babę,jeżeli dba o siebie.,a ta na ogóL dba, czego niestety nie można powiedzieć o starych facetach . Widzisz kazdy facet chce miec modelkę tyle, ze sam nim nie jest

    • Ela

     Bolusiu jeszcze Cie dokształcę w kwestii fizjologii starzenia się-otóż miarą starzenia sie organizmu jest wiek biologiczny a nie kalendarzowy. Czy mam Ci nt. zrobić wykład?

   • Ciekawyyy

    Po za prostackimi inwektywami nie wiele więcej chamski przygłupku potrafisz nabazgrolić – pokolenie J.P.II he he

 • Mira

  No i mamy wysyp wiadomości o opresyjnym państwie. Jak również pole do popisu (mjr Kudliński). No i pewnie dylematy…….bo wszystko się nie zgadza z tym, co miało być! Może czas najwyższy na deklaracje i działania. Pewnie w „naszej” telewizji nie powiedzą o inicjatywie Prawdziwych Polaków – Słowian. Chyba nie ma co czekać na ratunek od „wyższych” cywilizacji…..

 • celebryta

  Czy świat oszalał? – Śmierć na receptę 2014

  https://www.cda.pl/video/14199272b

  • Roma

   dot. w/w linka celebryty

   Antydepresanty i środki nasenne są najczęściej przepisywanymi przez lekarzy medykamentami. Nazywane pigułkami szczęścia niosą jednak za sobą wiele skutków ubocznych od zawrotów głowy po nudności. Producenci milczą na temat innych konsekwencji używania tych lekarstw, jak próby samobójcze czy agresja. W filmie historia 48-latka, który odebrał sobie życie po tygodniu stosowania środków antydepresyjnych i kobiety, która będąc pod wpływem pigułek zamordowała swoich rodziców. Dziennikarskie śledztwo ujawnia nieznane zagrożenia, jakie niosą za sobą antydepresanty.

 • Majestic

  być moze szydło dopiero teraz wychodzi z wora ??! „Kukiz przypomniał wywiad z ojcem premiera . Czy człowiek legenda to syjonistyczny agent?” Jan Dociekliwy https://www.youtube.com/watch?v=_frnk_7HO3E

  • bolo

   to nie jezyk dosadny tylko wyjatkowo chamski ,odzwierciedlajacy poziom osoby wypowiadajacej sie .a poza tym ten facet to jeden z tych cwaniakow kolesiow przebojowych co do celu dochodzi po trupach ,nie przebiera w niczym i nikim.

 • sara

  Manifestacja władzy reptilian na Ziemi – przekaz 2 wyznawców Filozofii Totalizmu Jana Pająka

  https://www.youtube.com/watch?v=f42K7gaxR3U

 • Rybak

  Ela,gówniane pomówienia mnie nie interesują,przedstaw filmy,podsłuchy a nie jakieś satanistyczne gówno.

  • Vismaya

   Rybak… a kogo tu interesują twoje goowniane kazania? Nawet Biblii nie znasz ale chcesz nawracać … ze swojego na wasze. Dzisiaj już nie zaślepisz ludziom oczu, nie postraszysz Boska Karą … bo karę i życiową torturę to nam gotują głupi i fanatyczni ludzie tego świata. Bóg jest miłością, i nawet rybce nie zada bólu.

  • Ela

   Sam sobie znajdz leniwcu pospolity. Kto szuka ten znajdzie. Ale teraz ta młodziez wygodna. A wiesz co to jest encyklopedia i jak się nią posługiwac. Co zrobisz jak pewnego dnia wyłączony zpostanie na kilka godzin prąd? Co Ty biedny zrobisz wtedy z czasem, chyba bedziesz bardzo plakał no i oczywiście powiesz, ze taka byla wola Najwyższego

   • Vismaya

    Takie mundre
    bo mają wujka gugle …
    ale jak wujek umrze
    to w tej samej sekundzie
    ich mundrość wyfrunie.

 • Rybak

  Bolo masz rację,szkoda czasu na tych ludzi,beton można jedynie skruszyć solidnym młotem.

  • Luna

   Rybak-Rycerz-bolo,
   To nie jest portal religijny !!! Idź z tym swoim świętym młotem, na strony gdzie znajdziesz ludzi podobnych sobie ….. Po co masz się tu denerwować ….

   • bolo

    to nie jest portal dla starych bab ,wybierzcie sie na spacer ,pobawcie wnuki ,porobcie na drutach albo idzcie spotkac kolezanke na kawe.
    widac wyraznie ze nie macie sie czym zajmowac ,szczegolnie Ela .Nie marnuj czasu na walenie w klawiature ,masz przeciez wnuki wiec pomoz corce.
    temat tego portalu jest inny , nie wciskanie swoich glupich dezinformacji.

    • Ciekawyyy

     A kim rzesz to ty jesteś jebany chamie aby bliżej nieznane sobie kobiety nazywać starymi babami co ?

    • Ela

     Przypominam Ci, ze nie jest to portal katolicki, bo byc moze do tej pory jeszcze tego nie zauwazyłeś. W końcu nie kazdy jest spostrzegawczy. Ja tez Ci dam radę. Zamiast klepac w klawiature,to zajmij sie dziewczyna jakąs Uprawiaj z nią seks,nie tylko po bożemu, bo Ci pryśnie do innego. Spłodz z nia dzieci/jeżeli mozesz oczywiście/ . Widzisz ja już swoj dług spłaciłam wychowujac swoje dzieci, a Ty? Chyba, ze jesteś gejem lub hermafrodyta. Nie mam corki

    • Vismaya

     bolo, o kościele jeszcze zapomniałeś ….. ktoś różance musi za ciebie odmawiać, opasywać nim całą Polskę … i kościół ze swojej emerytury utrzymywać ….inaczej runie jak długi.
     A ty wal w klawiaturę ile wlezie ….. dopóki się nie zestarzejesz, wówczas twoje dzieci wręczą ci receptę na śmieć.

    • Ela

     Boluś to właśnie babcie maja duzo czasu i moga klepac w klawiaturę, a Ty powinienes sie zabawiac inaczej,czas powiinienes spedzac z dziewczyna, bo sie marnujesz i jeszcze trochę a nie bedziesz wiedzial co do czego służyw tej zabawie. A wg prawa Lamarcka-narzad nieużywany ulega uwstecznieniu. Tego pragniesz? Babcie są spełnione i to one maja wreszcie czas dla siebie i moga go spedzac jak chca. Niektore nawet jeszcze pracują, będac na emeryturze

    • Vismaya

     Na swoim poletku w Kanadzie mam taką starą babę, w dodatku Indiankę. Dochodzi do emerytury. Wychowała 5 swoich dzieci… a 3-kę jeszcze adoptowała z sierocińca, w sumie miała ich 8 sztuk. I pracuje jeszcze, i ma czas na klawiaturę … i na spacer … i na zabawę, i uśmiech z jej twarzy nie schodzi … i ma dużo zdrowiej pod czapką niż ty młody bolo.

    • Ela

     Boluś ktos strasznie wypaczył Ci psychę, nie potrafisz odrożnic fikcji od rzeczywistości. Cwicz połączenia neuronalne, to bedziesz bardziej sprawny intelektualnie i nie dopadnie Cie Alzheimer, czego oczywiście Ci nie życzę. Straszna choroba . Może masz za dużo ołowiu w mozgu i bynajmniej nie jest to złośliwość z mojej strony, raczej skrzywienie zawodowe

    • Ela

     Bolus zatrzymales sie na XIX wieku. Babcie juz dawno nie robia na drutach i nie wszystkie zajmuja sie wnukami. Kto Ci taki obraz babc przedstawił. Teraz niejedna babcia przeskoczyłaby takich jak Ty

    • Luna

     Rybak-Rycerz-bolo,

     To żeś się popisał, co tak cienko ? Na więcej cię nie stać ? To z ciebie katolik…… z pełną gębą katolickich wymiocin…. Do jakiego Boga ty się odwołujesz ? Pewnie do swojego – rogatego …. idź precz, a kysz !

  • Vismaya

   Szkoda czasu kiedy dochodzi do rozliczania grzeszydeł …. lepiej odwrócić uwagę, za zimę na Saharze.

 • Rybak

  Ela,jeżeli masz na to dowód że dochodzi do morderstw dzieci to powiedz gdzie to się dzieje,musimy to zgłosić do prokuratury ! No chyba że jest to kolejne gówniane pomówienie. Ale wtedy to ty zrobisz z siebie idiotkę !

  • Ela

   szukaj wiedzy, malo Ci jej przedstawiono na tym portalu odnośnie tego tematu. Poszukaj a znajdziesz w mysl szukajcie a znajdziecie. Jestes leniwy,i chcesz gotowca.Ja Ci go nie podam, zadaj sobie chociaz minimum trudu.
   Czy nie jestes czasem hermafrodytą?

  • Ela

   a zgłosiles niektorych księzy gwalcących malolaty do prokuratury? jezeli nie to jestes wspolwinny . Dowody dotyczace tego zagadnienia tez przedstawino na tym portalu, wiec szukaj