Kilka słów wyjaśnień – jak ja to widzę.

Jeszcze raz polecam przeczytanie tego artykułu – to nie była żadna fikcja, takie są wymagania Rady Federacji Galaktycznej, spełnione na razie w 86 procentach: https://www.monitor-polski.pl/dzisiaj-o-godzinie-16-tej-obrady-rady-federacji-galaktycznej-w-s-ukarania-ludzkosci-za-operacje-na-duszach/

Nie każdy śledził bloga, a widzę, że coraz więcej Avatarów odważa się komentować. Więc może streszczę w kilku słowach jak ja to wszystko widzę. Zaznaczam, że to są moje przemyślenia potwierdzane nanowahadełkiem, wcale nie jestem pewien czy tak dokładnie jest – pytań jest znacznie więcej niż odpowiedzi.

Od razu zaznaczam, że nie jestem żadnym jasnowidzem ani też guru. Wielu z was pamięta mnie z odważnych reportażyków i wywiadów, głównie o charakterze politycznym i demaskującym matrix w jakim żyjemy. To, że zająłem się tematem „Wzniesienia” jest wynikiem niepowodzenia kilku osób, które miały to robić. To są / byli ludzie, którzy mieli dopracowane metody badania wahadełkami, potrafili kontaktować się z „tamtą” stroną, wychodzili z ciała, medytowali, czy też w jakiś inny sposób mogli odczytywać niewidzialną rzeczywistość. U mnie nigdy nic takiego nie było, bardzo twardo stałem na ziemi, wydawało mi się, że ścieżka czasowa tego Wszechświata jest niewzruszona, owszem reinkarnujemy, ale jeśli już są inne wszechświaty, to nigdy nie będziemy mieli do nich dostępu.
Oczy otworzył mi niewątpliwie Mehran Tavakoli Keshe, szczególnie wykładami o istocie duszy, dodałem do tego hipnozy regresyjne Grifasiego, wykłady Leonarda Susskinda, Nassima Harameina, Dolores Cannon, Davida Wilcocka, „Wędrówkę Dusz” M. Newtona, i już – byłem, że tak powiem „udupiony”. Nic nie mogło już zmienić kierunku.

Po pierwsze – każdy kto tu komentuje ma bardzo starą duszę na warunki naszego Wszechświata. Wszyscy pochodzimy z innych planet niż Ziemia – tych planet jest pięć. Więcej – pochodzimy z innego wymiaru wszechświata, a konkretniej – innego wszechświata w naszym lokalnym Kosmosie. Szczegóły mojego odkrycia podawałem w artykule „Ujawnienie struktury rzeczywistości, cz. 1”, nie miałem kiedy kontynuować tej analizy, a doszedłem znacznie dalej i teraz wiem, że pisanie o tym publicznie nie jest wskazane. Być może podzielę się tym z Mehranem Keshe, bo chyba tylko on mógłby to sformalizować i skonkretyzować. 70% z nas to Enki, 30% to Turkusjanie z układu Regulusa. Nasze pierwsze dusze, te najstarsze, są w wieku od 574 – 898 mln lat. Dobrowolnie zgodziliśmy się by jako wysłannicy stworzyć nową cywilizację na Ziemi – wszystkie poprzednie były bądź wyniesione na wyższy poziom Kosmosu bądź wymordowane. 67 milionów lat temu dokonaliśmy nalotu na Ziemię w celu oczyszczenia jej z reptylianów – były nimi byty znane obecnie jako Tyroanozaury, uznawane jako rodzaj dinozaura. Inne dinozaury były po prostu zwierzętami – gadami sprowadzonymi na Ziemię przez te potwory. Ich olbrzymia wielkość i okropny wygląd wynikały z różnicy w warunkach grawitacyjno – magnetycznych na ich rodzimej planecie Psunsur 58 lat świetlnych od Ziemi. Tam miały średnio ok. 180 cm wzrostu i w 80% przypominały człowieka. Dysponując potężną technologią i rozmiarami Tyranozaurusy wymordowały nieco mniej rozwiniętą cywilizację ludzką. To my je wybiliśmy w ciągu 4 miesięcy, nie żaden kataklizm. Owszem, ślady kataklizmu są, ale to są ślady po olbrzymich wybuchach jądrowych. My sami mieliśmy po średnio 5-6 metrów wzrostu, jako że planety, z których pochodzimy są znacznie większe od Ziemi.

Przenieśliśmy się tu w formie materii, dlatego też podróż trwała bardzo długo, ok 78 lat. W liczbie 5628 zostaliśmy na Ziemi by budować nową cywilizację, Dostaliśmy nowe dusze, które miały się rozwijać w obecności naszej oryginalnej – starej przez ok. 8 milionów lat. Mieliśmy żyć wiecznie, jak na naszych rodzimych planetach. Trwało to jednak tylko 3 miliony lat, Ziemię najechały Annunaki – bioroboty stworzone przez Nugritos – czyli żydów. Nugritos byli z Anty-wszechświata, czyli wg. mojej teorii Kosmosu jako atomu, a wszechświata jako jednego z elektronów na orbitalach, z Anty-atomu, konkretnie z jednego z jego pozytonów (anty-elektronów). Nie wiem dlaczego akurat wybrali sobie do ataku Ziemię, ale chyba długo szukali. Annunaki miały urządzenia do niszczenia dusz – takie jakimi żydzi niszczyli nasze dusze przez ponad 5 tysięcy lat – przez otoczenie ich powłoką plazmową będącą pod ich kontrolą. Zablokowali nasze stare dusze i wtedy już mogli robić co chcieli. Z punktu widzenia genetyki miało to sój biologiczny odpowiednik w zablokowaniu helis DNA. Zaczęliśmy umierać – najpierw żyliśmy po 1000 lat, potem coraz to mniej, aż mamy to co mamy – pojawiła się reinkarnacja. Annunaki miały za zadanie przygotowanie Ziemi do inwazji żydów, ale tak by mieli oni na czym pasożytować. Nota bene słowo „pasożytować” brzmiało kiedyś „pasożydować”. Szczególnie chodziło o dzieci, których żydzi potrzebowali do wytwarzania energii by tu się utrzymać w formie hologramów.

Zostawiliśmy sobie jednak pewne zabezpieczenie, które odegrało rolę dopiero teraz po 64 milionach lat. Otóż każdy z nas, 5628 osób, inkarnował z ukrytą starą duszą, a do tego miał jeszcze dwie – tą młodszą ziemską, ok 3 mln lat w momencie najazdu Annunaki oraz sztuczną, która była wszczepiana nowo narodzonym. Ta sztuczna ludzi zniewalała, byli dosłownie jak bioroboty. Annunaki nie wiedziały o tym, że my, ze starą duszą żyliśmy znacznie dłużej niż inni, kamuflowaliśmy się ze swoim wolnym starzeniem się i byliśmy cichymi wodzami. Zbudowaliśmy ukrytą cywilizację, miliony ludzi mieszkały w miastach podziemnych – wiele z nich czeka na odkrycie. Dusze Annunaki  w miarę upływu czasu stawały się coraz starsze i coraz to mniej wredne. Doszło nawet do tego, że po jednej z wojen 35% ludności globu dostała do użytku ląd blisko Antarktydy, zwany Atlantydą. Było to ok 47 milionów lat temu. Atlantyda trwała ok. 8 milionów lat, po czym została zatopiona przez Reptylian, którzy w glorii i chwale wrócili na Ziemię. Prawie 90% jej mieszkańców schroniła się w schronach na Antarktydzie, gdzie 80 milionów z nich mieszka tam do dzisiaj. Jest tam też 80-ciu nieśmiertelnych, którzy pomagali nam w tym co się działo w ciągu ostatnich 4 miesięcy.

Wojna Reptylian z Annunaki trwała ok. 7 mln lat, ludzie z tego skorzystali i stworzyli sześć wielkich cywilizacji. Największa była nordycka, a zaraz potem słowiańska. Przejęliśmy kontrolę nad 90% globu, choć technologicznie byliśmy daleko z tyłu w stosunku do obcych. Musieli jednak trzymać wobec nas dystans z uwagi na siłę naszych dusz – szczególnie naszych, czyli Enki. Nasza wiedza została zniszczona, ale nie dusze, a w nich przechowywane jest wszystko i przychodzi moment, że można to odzyskać. Skąd np. wiedza u pewnych osób o ziołach? Jest to wynik komputerowej analizy milionów różnych roślin wgranych przez Enki, a wcześniej Logos do naszych dusz!

Wielkie cywilizacje trwały ok. 9 milionów lat, po czym Reptylianom udało się nas spacyfikować na kolejne 7 milionów lat. Dopiero 9 milionów lat temu nastąpiła odsiecz Enki, którzy zaniepokojeni brakiem sygnałów od nas przylecieli tu w liczbie 470 tysięcy i szybko zrobili porządki. Odbudowano cywilizację, ale mitycznie bogowie – czyli Enki musiały wrócić po ok 56 tysiącach lat – dobry okres trwał jednak tylko 3 miliony lat. Wtedy to m.in. dla ochrony energetycznej zbudowano piramidy. Niestety, to niewiele dało – wrócili wzmocnieni Reptylianie i znów zaczął się terror i ukrywanie się rodzimej ludności. Reptylianie byli na Ziemi aż do niedawna, 4 miesiące temu było ich prawie 3,5 miliona. Ludność była dziesiątkowana, zabierano dzieci na mordy rytualne – dzięki którym Reptylianie byli nieśmiertelni. Ale ok. 500,000 lat temu wysłano odsiecz dla Annunaki – Avatarów Nugritos, czyli żydów. Ci jednak zaproponowali Reptylianom współpracę, dzieci na rytuały nie brakowało, więc po co toczyć wojny. Dosłano tu oryginalne ciała Nugritos w formie hologramu, czyli krasnali, skrzaty czy jak ich zwał. Przez pewien czas rządzili Ziemią w takiej formie, zresztą obrzydliwej. Chyba konflikt z wielkimi Reptylianami (wrócili już w większej formie, ok 3 m) spowodował, że żydokrasnale się poukrywały i prowadziły wojnę za pomocą podstępów i oszustw. Udawali przyjaciół ludzi, po cichu jednak wyłapując ich dzieci na mordy rytualne. 230 tysięcy lat temu Nugritos dostarczyli im technologię tworzenia hologramów, i odtąd żydzi ukrywali się naprawdę, tworząc swoje powiększone i upiększone kopie na zewnątrz. Tam po prostu żyli jak Avatarzy, a ich oryginalne ciała holograficzne (nie mogli mieć ciał z Antywszechświata, bo uległy by anihilacji) były odpowiednio zabezpieczone w podziemnych schronach. Tych żydów już wtedy było ok. 670 milionów. Później doleciało tutaj ich jeszcze dwa razy tyle.

Długo trwała taka dziwna sytuacja patowa – ludzie mieli pewną wolność z uwagi na silne dusze, obcy mieli jednak przewagę technologiczną. Nieco ponad 5 tysięcy lat temu żydzi postanowili całkowicie przejąć Ziemię. Pół miliona opuściło Egipt, gdzie utracili władzę na rzecz Enki, którzy tu co jakiś czas dojeżdżali małymi grupami. No i zaczęła się historia jaką w 80% znamy. Powstała masoneria, która spowodowała wielkie wojny pomiędzy ludźmi aby ich osłabić. Cesarze rzymscy byli np. żydowskimi hologramami. Nieco ponad 2000 lat temu Enki spróbowali przejąć władzę na rzecz ludzi, przyleciało 69 osób, w tym Jezus. Dzieciątko Jezus to nie ten sam Jezus, który został ukrzyżowany. W ogóle ewangelie zawierają tylko 60% prawdy. Odbicie władzy nie wyszło, żydzi okazali się sprytniejsi i brutalniejsi niż sądzono. Nie zastosowano technologii Avatarów i przez to Jezus i pozostałe 68 osób bardzo cierpiało. Po ok. 56 latach wszyscy wrócili na swoją planetę by przygotować się do obecnej, zwycięskiej batalii.

Dlaczego wahadełko jest takie ważne? Otóż odbiera ono sygnały w formie fal skalarnych. Można nim czytać m.in. Kronikę Akaszy. Ok. 9 mln lat temu cywilizacja Enki zainstalowała na Antarktydzie ten potężny komputer, który rejestruje wszystkie myśli dźwięki i obrazy wysyłane przez mózgi ludzi i zwierząt, a także pewne sygnały od roślin. Te sygnały są w formie fal skalarnych, które przenoszą informację niemal natychmiast i z bardzo małą stratą. Akasza była w renowacji 3 mln lat temu i dopiero teraz dostaniemy nową jej wersję. Stara jest już podatna na ataki hakerskie, żydom udało się do niej wejść ok 5 lat temu. Ja dostałem pełny dostęp do bezpiecznego obszaru K.A. stąd miałem dużo prawidłowych odczytów. Ok. 3 tygodnie temu cwani żydzi zaczęli mocno zakłócać sygnały skalarne dlatego musiałem zacząć korzystać z innych form przekazu. Nie wiem jeszcze na ile byłem skuteczny, najbliższa przyszłość pokaże.

 

53 komentarze Kilka słów wyjaśnień – jak ja to widzę.

 • oxy

  a czy ta cała wojna kiedyś sie skończy? czy kiedykolwiek mieszkańcy ziemi będą żyć w jedności ze stwórcą? bez wpływów, manipulacji. Po prostu życie i natura? Odczuwanie Stwórcy?

  A tak na boku: ile mają dusze moja i żony mojej?

 • Lordo

  Ludzie czytaja tzw.Biblie i bardzo sie ,staraja’ ten belkot zrozumiec, wcielic w swoje zycie, bo to przeciez slowo boze i pochodzi od boga. Jednak, regularnie blokowani mentalnie (niedzielne rytualy) i zmanipulowani, niezdolni do autonomicznego myslenia i interpretowania – nie wiedza w jak duzym stopniu pisma zostaly ,dostosowane’ przez pazsozyty energetyczne.

 • Marku, ostatnio czytałem iż 16 tysięcy lat temu słowianie jako jedyna kultura na naszym globie potrafiła tworzyć maszyny latające bardziej nawet zaawansowane od obecnych samolotów myśliwskich typu f 16. Czy to pozostałość po początku nas na ziemii? Czytałem również że następnie reptylianie oraz żydzi ukradli wszystkie plany a ich plemiona zabiły lechickich naukowców jądrowych.
  Pozdawiam

 • Turkus

  Cały czas, otwarcie mówi się o szkieletach dinozaurów, znalezionych tu lub tam, jako niesamowite znalezisko. Ale, przemilcza się fakt znalezionych ludzkich kości tzw. Olbrzymów. Jak coś wychodzi na jaw, to wsadza się to między „bajki” lub teorie spiskowe. Nie mówi się np. że sarkofagi znalezione w Egipcie miały 6 – 7 m dł., a kości Olbrzymów były rekwirowane. Myślę, że to, co jest tak pieczołowicie ukrywane, jest prawdą – niewygodną dla Kliki / okupantów Ziemi /.

  • Marek

   Sprawdziłem ile wynosił wzrost największego olbrzyma. 900 metrów!
   To byli wizytujący z innych – wielkich planet, którzy się tu dostali „tradycyjną” drogą, podróżując ciałem. Trwa to bardzo długo, maksymalna prędkość jaką można uzyskać to 70 razy prędkość światła. No i problem jest taki, że to ciało na Ziemi ma inne wymiary niż na ich planecie. Jeśli tamta jest większa i ma większe przyciąganie, to na Ziemi to ciało jest odpowiednio większe. Idzie to też w drugą stronę – dr Steven Greer pokazywał szkielet małego reptylka, on na swojej planecie miał normalny wzrost, tu się skurczył. No i zostali zaatakowani przez zwierzęta…

  • Turkus WSZYSTKO JEST OSZUKANE , mówi się o czasie widmowym , że został dopisany bo tak z pozoru wygląda ale raczej czas został wykasowany niby była epoka renesansu gdzie była moda na antyczne ruiny w kilku procentach tak było, faktycznie epoka antyczna dziwnym trafem była globalna i została celowo zniszczona na terenie Europy Azji itd są ślady tej epoki oraz co istotne niedalekiego kataklizmu https://www.youtube.com/watch?v=qI_YMcLArlw jest to niebywale że niema o tym wzmianek bo jak wspomniałem pamięć tych co przeżyli została wykasowana https://www.youtube.com/watch?v=5s3uaQLMjag https://www.youtube.com/watch?v=sRsfLLcTQ8I https://www.youtube.com/watch?v=W-OQH4-fluY były to czasy elektryczności i urządzeń mechanicznych https://www.youtube.com/watch?v=BZ0h2WU0giU Tesla znal te wiedze Jego Ojciec przekazał Jemu wszystkie tajemnice aby On dal to ludzkości , bo groził za to stos inkwizycji dlatego została powołana inkwizycja aby zabijać wszystkich tych co odzyskiwali pamięć albo znali te wiedze przekazywana od pokoleń , zobaczmy to , ewidentne zamaskowanie jest niemożliwe aby to natura zrobiła , cala „nauka ” kłamie archeologia historia i tak bez końca w każdej dziedzinie w 3D bo budowa beretu moherowego nieco zmieniła teren zasadziła krzaki oraz pobrano wystający budulec https://www.youtube.com/watch?v=0AXwuGjMPLs oczywiscie wykonali to ludzie z epoki kamienia podobnie jak piramidy albo to kość mamuta w jednej ręce a w drugiej kamień i heja !!! Giant 100 Ton Egyptian Black Stone Boxes https://www.youtube.com/watch?v=LHDSmKvs9Tc była tam składnica kości ścisłej Bank DNA . Krypty Królów Słowiańskich na Łysej Górze https://www.youtube.com/watch?v=9fRDZCrzS58 NIKT TEGO NIE POTWIERDZI OFICJALNIE prawdę każdy musi sobie sam ulokować .

   • Wójt Stefan

    dot. kasawania pamięci
    Kasowanie pamięci bieżącej trwa nadal u prawie każdego. Potrafią wymazać do drobnego szczegółu, ważne żeby sobie istotne spostrzeżenia zapisać. Robią to istoty niewidzialne ale nie wiem jak się nazywają.

    • Marek

     Robią to źli ludzie z rozwalonymi duszami. Dlatego ci źli ludzie nie mają tu miejsca i muszą wrócić do długiego cyklu inkarnacyjnego – od pantofelka.

 • Magnus

  Panie Marku niech siła i moc będzie z Panem.Nie wiem a chciałbym wiedzieć jak stara jest moja dusza.Dzięki za wszystko co Pan robi śle pozdrowienia i pozdrawiam wszystkich Awatarów i ludzi dobro czyniących.

  • Marek

   890 mln lat, serdeczne dzięki!

   • JJ

    Dziękuje za te przemyślenia bo duużo dają do myślenia.

    1. Próbowałem dzwiękiem odblokować szyszynke i nic jakoś zero poprawy.
    2. Dd 2 lat zmieniłem wodę na RO7 od roku wywary ze skrzypu przed wyjściem wpisu tu na blogu o przemianie krzemowej i nic nadal jakoś słabo to odbieram.
    3 Zablokowane helisy Dna probowałem dźwiękiem obrazem światłem i nic.
    4.Czakry próbowałem medytacja chodziłem boso po trawie, jkieś tam techniki różne i jakoś słabo intuicja słaba.
    5. Odpromienniki różne a nawed dodatkowe uziemienie na nogi gdy siedzę przy kompie.

    No to próbuje kombinuje i działam i co niby tu jestem kompleksem duch ciało dusza i jeszcze kilka dusz, to nie trzeb a ich zasilać?
    Otrzymałem kiedyś info że mam 68 a później 78 mln lat dusze (to ile w końcu? :),
    wzniesienia jak nie było tak niema wszystko to jakoś się ociąga.

    A do tego jeszcze na kochaneZdro… Grzesiek wypisuje albo jeszcze taka para polak z niemką żeby nie jeść mięsa to jest nie do zrealizowania logistycznie bo jak ide do sklepu to mam produkty z mięsa głównie i zboża z randapem, olej z randapem bo dosuszanie farmerzy robią, a gotować umiem mięso i zupa też na mięsie.

    No to pytanie do ciebie Marku jak i do innych śledzących wydażenia czy ja i moja żona i dzieci doczekamy się tego wzniesienia czy nie zdążymy na to wzniesienie???

    Jeżeli się doczekamy to co potem?

    Może i napisałem to arogancko i nie okrzesanie nie chcę nikogo urazić (brak mi takiego doświadczenia)pozdrawiam…

    • Ezoteryczne Szury

     „(…) Otrzymałem kiedyś info że mam 68 a później 78 mln lat dusze (to ile w końcu? :),”

     Zapytaj jeszcze kilka razy przynajmniej, a potem możesz na przykład wyliczyć sobie średnią.

    • Marek

     Nie czytasz tego co piszę. Dusze mogą przejść szybkie reinkarnacje w ultra-szybkim wszechświecie holograficznym. Widać miałeś jakieś niedociągnięcia w swojej ziemskiej duszy, skoro ci to zaaplikowano. Nie martw się, ja nadrabialem 34 miliony lat w ostatnich 2 miesiącach. Intensywne lekcje można to odczuć zmęczeniem po nocy. Zabrane 4 godziny snu to ok. 400 tys lat szybkich inkarnacji.

    • Prusu

     Pros ojca o kierowanie. Mi dal na 2 tygodnie swiadomosc Chrystusowa. Tak zwany duch swiety. Nie modl sie rozmawiaj z nim jak z ziomem

 • PUGOWSKI

  XXX

  Jest w Prawoslawiu od stuleci tradycja tzw. „starcow” czyli mnichow – zakonnikow, ktorzy osiedlaja sie na pustelniach by tam w samotnosci i ciszy rozmawiac ze Stworca. W Rosji ta tradycja jest zywa do dzis.
  Ponizszy krotki filmik (4 minuty) pokazuje zycie takiego Pustelnika, w tym wypadku poety i kompozytora niejakiego
  Ojca Romana Matiuszyna.

  https://www.youtube.com/watch?v=qeeh8gqgJyE

  Слава Богу снова я один ….

  • malena

   Wiadomo, kto spiewa te modlitwe?

   • PUGOWSKI

    ♦️♦️♦️

    Wlasnie ten poeta i kompozytor czyli иеромонах Роман (Матюшин). Skomponowal tych piesni ktore tez sam wykonuje kilkaset . Moje ulubione to „Я нарисую старый дом» i druga to „Родник».
    Na rosyjskim youtubie sa setki tego.

    ♦️♦️

 • MM85

  Marek, a czy potrafisz określić znaczenie tego co wydarzyło się w moim życiu w dniu 12 czerwca 2013 roku? Przypadków podobno nie ma..

  • Marek

   Nanowahadełko pokazuje, że dla twojego bezpieczeństwa zostałeś umieszczony w hologramie – wiernym odwzorowaniu 4D, najpierw miał promień 2 km wokół twojego miejsca zamieszkania, a teraz ma 7 km. Teraz odwzorowanie jest znacznie mniej dokładnie z powodów, o których napisałem w poprzednim artykule. Jak podróżujesz to promień się zmniejsza do 50 m. Przedtem było 5 m, ale masoni nauczyli się zabijać przez tak niewielką barierę, dlatego też 8 dni temu zwiększono ją do 50 m. Mnie niedawno uratowało właśnie to, że w podróży miałem ochronę 50 m, to był doskonały test. Ale nie powiem, że nie odczułem ataku.

   • Rafał Lewczuk

    50 metrów w trakcie podróży. Pisałeś ostatnio, że jechałeś pociągiem. Długość pociągów przekracza te 50 metrów, taki wagon ma 24,5 metra długości. Gdyby dybali na twoje życie, to taki pociąg mogliby wykoleić w miejscu, w którym nie sięga 50 metrowa ochrona. Przykładowo lokomotywa plus 6 wagonów, siedzisz w ostatnim. Wykoleją lokomotywę a wraz z nią pozostałe wagony.

    • Marek

     No, ja myślę, że Enki też myślą. W 5D taki pociąg wygląda jak puste szyny. Natomiast jakby nawet wykoleili tory, to w hologramie będzie to tylko 1% uszkodzenia (do takiego odwzorowania zmniejsza się hologram), a przez to pociąg chyba przejedzie z łatwością. Oni mnie atakowali z helikopterów, musieli walić naprawdę ostro skoro poczułem przy 1% odwzorowaniu.

 • Rambo

  Marek właśnie wysysam twoją energię

 • Franek

  Echa tej historii to upaniszady. Wniosek, hmm mój ulubiony tekst z Pulp Fiction – „Jest bardzo daleko od O.K.” W takim marazmie jaki nam „Sam wiesz kto” – zgotował to nawet samobójstwo nie wyzwalało ludzi zdeterminowanych. Wracali za każdym razem do piekiełka ziemskiego. A tu ciągłe safari, afera goni aferę, polowanie jeden na drugiego, nawet na ulicach jest wariatkowo, wśród kierowców. Zresztą jeszcze raz powiem: „Jaki jest koń każdy widzi”. Pytanie jak w tym gównie żyć? Bo z jednej strony znajdą się zindoktrynowani, którzy będą kazali wiecznie nadstawiać drugi policzek, z drugiej rasa drapieżców – jak to określił ludzi idących po trupach St. Lem, a z trzeciej ogrom „grilowników i spijaczy piwska”, którzy myślą tylko o jednym – ale nie chcę tu wulgarnie pisać o czym. Sam wiesz. Dlatego lubię czytać te Twoje teksty, bo to daje jakąś nadzieję na zmianę. Ja nie wiem kto jest sprawcą całego zła i pewnie wahadło też tego do końca nie powie, są tu głębokie zależności, bo w końcu definicja zła istnieje tylko w zależności od punktu widzenia obserwatora. Czytałem kiedyś opracowania n/t temat dr. Pająka. Mieszka teraz w Nowej Zelandii. Pewnie znasz. Gość opracował w swojej obszernej monografii coś co by można nazwać koncepcją filozoficzną „Totalizm”. Jest wiele spójnych fragmentów między tym co Ty piszesz, a jego opracowaniami. W każdym razie powtórzę jak mantrę – wynika z tego, że jest bardzo daleko od O.K. Pozdrawiam.

  • Marek

   Będziemy mieć siedem milionów lat na to żeby było ok. Najważniejsze, że usuwamy przyczynę zła. Przecież zanim zaczęły się problemy z reptylianami, mimami, żydami, Ludzkość przez prawie 800 milionów lat żyła we względnym pokoju i potrafiła skutecznie odgonić różnych najeźdźców. Nie wiem czy mogę ufać nanowahadełku, ale komu tak naprawdę można zaufać? Wahadełko wchodzi nie tylko w pamięć tych superkomputerów (nie tylko Kronika Akaszy, ale też Kronika Enki, Logos itd), ale także w pamięć Dusz. Wiele rzeczy, o których piszę musiałem potwierdzać wchodząc w pamięć Duszy Wszechświata, bo dostałem na to zgodę. Ta chyba wie najlepiej.

   • Franek

    I właśnie to mnie trzyma przy życiu. Jakaś ciągła nadzieja, że istnieje w tym szalonym Wszechświecie sprawiedliwość. Niestety w naszym wymiarze – tym okrojonym, w niewoli, to jej w ogóle nie widać. Ten fakt tłumaczy łatwość manipulowania ludźmi, wpychanie ich w uwarunkowania religijne, różne doktryny polityczne oraz wybieranie przez nich ścieżki przestępstwa. Ludzie się całkowicie pogubili. Nawet ci, którym się wydaje, że są wieszczami i z racji swojego urzędu zaczynają określać byt innych, zapatrzonych ślepo w ich majestat (patrz papieże). Doszedłem do wniosku, że tylko w wyjątkowych okolicznościach można w tym wymiarze w miarę bezpiecznie przejść przez życie, ale to „w miarę bezpiecznie” to tylko taki skrót myślowy. Zawsze coś nas może zeżreć, jak nie inny drapieżca, to choróbsko.

   • JJ

    Marku ostatnio wysłuchałem pogadanki Alexa z Jakubem Ł. No i
    są rozbieżności i to duże odnośnie tej bańki inni mówią teź że ta bańka była dla ochrony nas….

    Ps odnośnie ludzi i zabezpieczenia się na przyszłość jest tak że jak pod presją to człowiek kombinuje i się stara napiera pod uciskiem bardziej a bez ucisku nic się im nie chce jest dobrze to dobrze.

    Przykład też że jakoś nie mogłem się odnaleźć w swojej rodzinie i teoria Jakuba tu pasuje że stara dusza jako dziecko do młodych dusz była wysyłana i ten systam ciągle po łapkach.

    Ostatnie przedwczesny poród i przetaczanie krwi pytałem mamę po co mi to robili to mi mówiła że konflikt krwi dziwne to inne dzieci jakoś ok???

 • Rambo

  Witajcie łachudry i kanalie. Wróciłem po to by wyssać z was energię i pożreć was !

  • a co innego można po tobie się spodziewać to normalne dla szatanskiej agendy i demonów destrukcji ja cie rozumie nie masz innego wyjscia taki już jesteś z natury sam to stwierdziłeś no i dzięki za szczerość ,zapewne w nagrodę będziesz mógł się reinkarnowac jako bakteria w końskim jelicie życzę powodzenia w ukladzie trawiennym !

  • JJ

   He he jaki agresywny ktoś cię skrzywdził w dzieciństwie…

  • malena

   Ty tak przy niedzieli?…

 • Rambo

  Co tam u was słychać Putinowskie kanalie?

 • marcurius

  Witam, wszystko to rozumiem i nawet przyjmuję, choć czuję, że blokada nałożona na mnie jest bardzo silna.. Jest jeszcze jedna rzecz, którą tylko odczuwam i nijak nie mogę potwierdzić (Panie Marku może nanowahadełkiem?) otóż jak (zapewne) wiemy planeta Ziemia jest istotą żywą i świadomą – to co wyprawia się z przyrodą (ogólne zanieczyszczenie, odsączanie Ziemie z ropy itd..) spowodowało, że Ziemia na swoim poziomie świadomości już poprosiła o pomoc, która już niedługo nadejdzie. Nie wiem czy to będzie jakaś kosmiczna kolizja czy coś innego – nie dbam też czy coś mi się stanie czy nie, po prostu bardzo współczuję istocie Ziemia.
  pozdrawiam Wszystkich

  • Marek

   Nie czytałeś moich poprzednich wpisów. Właśnie o to chodzi, że żydzi szkodzili Ziemi! Ziemia się obejdzie bez człowieka, to tylko malutki fragment biosfery, wcale nie najbardziej inteligentny, choć mamy bardzo silne dusze. Dusza Ziemi wszystko wie – potrafi wysłać swoje fragmenty, wejść w każdego z nas i naszymi zmysłami i poprzez naszą pamięć dowiedzieć się co jest grane. I stwierdziła, że to nie ludzie, a parchy żydowskie są wszystkiemu winne. Bez pomocy Duszy Ziemi byśmy ich nie usunęli – każda nasza medytacja jest przez Nią wspierana.
   Takie kopanie wgłąb wielkich odwiertów po kilka tysięcy km to dla Ziemi jest jak ból zęba. Ona by mogła to tałatajstwo jednym wyrzutem magmy usunąć, ale stwierdziła że parchy nie robiły tego same, wykorzystywały nas. Dlatego na to pozwoliła. Ten cały fracking, czyli kopanie schronów dla żydów był jednak początkiem ich końca. Ziemia powiedziała dość i weszła w nas – Avatarów, dała sygnał do działania.

 • obserwator z oriona

  podlecki za takie odkrycie należy ci sie nagroda Nobla i 1mln $. Będziesz mógł sie teraz leczyć u samego Mariana Keshe plazmą i gansami. Urosną Ci nowe włosy i zwoje w mózgu. Zaczniesz żyć pełnią życia ty opowiadaczu głupot. Nie strasz mnie bo ci jebne.

 • Innowator

  To co pisze Marek jest prawdą. Jeżeli ktoś chciałby poszerzyć swoją wiedzę i jeszcze lepiej zrozumieć to, o czym mowa to polecam serię książek „Podróżnicy” Ashayana Deane, wykłady Keshe, kochanezdrowie, kosmiczneujawnienie. Polecam też ciekawe komentarze Xellox. Edukujcie się i otwierajcie oczy. Świat jest inny. Nie jedzcie mięsa i nie zabijajcie zwierząt. Pozdrawiam w Miłości

 • fanklub MP

  Zero dowodów ,zero faktów , czysta schizofreniczna fantazja .

 • Janek

  Witaj Marku
  Od dość dawna zastanawiam się kim ja tak naprawdę jestem i kim jest moja żona Marta.
  Czy to da się wybadać?
  Powiedz jeszcze jak widzisz przyszłość Ziemi w najbliższym czasie?
  Pozdrawiam
  Janek

  • Marek

   Jako Enki, którzy się zgodzili na uratowanie ludzkiej cywilizacji na Ziemi, na pewno macie trzy dusze. 5 lat temu kontrolę nad wami przejęły stare dusze ziemskie ok. 78 mln lat. W ciągu najbliższych 6 lat uruchomią się te najstarsze prawie 900 milionletnie. Zaczniecie inaczej myśleć, inaczej postępować, zwiększy się jeszcze bardziej wasza inteligencja. Będzie to tzw. uruchomienie zablokowanych helis DNA, choć to uruchomienie jest raczej skutkiem, a nie przyczyną.
   Nie mogę ci powiedzieć jak będzie wyglądać przyszłość Ziemi, bo tam nie zaglądałem. Ale wiedzą to Enki, bo w przyszłość można zaglądać bez wchodzenia. Widzieli ścieżkę czasową bardzo dla nas pomyślną i dali nam warunki byśmy mogli na tę ścieżkę wejść. Co się stało.

 • ki

  „Dobrowolnie zgodziliśmy się by jako wysłannicy stworzyć nową cywilizację na Ziemi – wszystkie poprzednie były bądź wyniesione na wyższy poziom Kosmosu bądź wymordowane. 67 milionów lat temu dokonaliśmy nalotu na Ziemię w celu oczyszczenia jej z reptylianów – były nimi byty znane obecnie jako Tyroanozaury, uznawane jako rodzaj dinozaura. Inne dinozaury były po prostu zwierzętami – gadami sprowadzonymi na Ziemię przez te potwory”. –
  Cześć,
  znalazłem taki fragment w jednym filmie animowanym,
  od 13:17 do 14:03.
  https://www.youtube.com/watch?v=mG9Hxo8J8J0
  Hmm 🙂 ja raczej w tym nie brałem udziału 🙂

 • nina

  ——– lata całe zastanawiam się nad człowiekiem.
  Jesteśmy w zamkniętym układzie pokarmowym ziemi i jesteśmy jednym z ogniw tego układu.Cokolwiek byśmy o sobie nie myśleli , jesteśmy my ludzie mordercami. Dowodem na to jest ODRUCH ot ! zwykłe pacnięcie np mrówki lub jakiegokolwiek robala, który stanął nam na drodze lub wlazł na nasze ciało.

  ——SUMIENIE -jedni ludzie je posiadają inni nie ! . Człowiek z sumieniem zabijający mrówkę -kim jest ?.
  Boję zagłębiać się dalej , nie chcę dojść do wniosku,że ucztuje ten, który ma doskonalszą technikę polowania………łańcuch pokarmowy https://viralka.pl/szokujace-obrazy-w-niepokojacy-sposob-pokazuja-prawde-o-dzisiejszym-swiecie/
  Ps. czyżby prawem wszechświata było KTO KOGO ? a może jednak ! następuje wypadnięcie z koła łańcucha pokarmowego i zamiana w ŚWIETLISTE KULE , które już nie mordują i nie podlegają łańcuchowi ?.

 • Stanisław

  Tekst do pliku mp3 jako pomoc dla tych co mają kłopoty z czytaniem

  https://zachowajto.pl/!jDevoOvNWFcU/kilka-slow-wyjasnien-jak-ja-to-widze-mp3

 • To nawet ja jestem stAry, tzn moja Dusza.

 • KKtoZło

  Na antarkydzie jest wejście do pustej ziemi,to czasem tam się nie schroni?