Kilka złych informacji dla oprawców Polaków.

Znów z wahadełka, tak więc nie daję żadnej gwarancji czy to jest prawda. Padają jednak konkretne nazwiska, których bym sam nie wymyślił.
I tak, za blokadę mojego konta na YouTube, pracownik działu kultury mason Zygmunt Rogowski, będzie miał uwstecznienie penisa. Zacznie się to pojutrze. Jego zleceniodawca Zoa Wołunko z Izraela z Ministerstwa Cenzury ma raka macicy (już się zaczął). Dalsze restrykcje będą miały skutki fatalne dla wykonawców. Natychmiastowe odblokowanie zmniejszy męki o 60%.

Kolejna sprawa to ci co doprowadzili do uwięzienia Piotra Rybaka na podstawie nadmuchanych zarzutów (wahadełko pokazuje, że zarzuty były w 100% niesłuszne).

Sędzia Marek Górny (ten co publicznie szkaluje Polaków) wg. wahadełka ma już raka prostaty i będzie cierpiał przez 7 miesięcy. 7 miesięcy bez seksu, 20 razy dziennie z siusiu do kibelka.

Sędzia Marek Poteralski, który wsadził Rybaka do więzienia (wahadełko pokazuje, że zarzuty były słuszne w 10%) będzie miał „raka fallusa” (tak podaje dosłownie wahadełko) – zacznie się to już jutro. Będzie to trwało 9 miesięcy. Każdy kto podniesie rękę na Piotra Rybaka odpowie w podobny sposób (tak a propos, Piotr ma wspaniałą odważną starą duszę, która nie znosi hipokryzji i fałszu).
Już widzę, że ogólny stan zdrowia Górnego wynosi 20%, a Poteralskiego 30% – wahadełkowcy, sprawdźcie sami.
Natychmiastowe wypuszczenie go zmniejszy męki sędziów o 80%.

Wahadełko pokazuje, że Górny i Poteralski mieli zwierzchnika, Mordechaja Kaminskiego z Ministerstwa Spraw Zagranicznych Izraela.
Jego ogólny stan zdrowia wynosi obecnie 10%, ma śmiertelnego raka prostaty. Jeśli natychmiast Rybak zostanie wypuszczony, to odzyska zdrowie po 2 miesiącach. Jeśli nie, to bye, bye – ostateczne rozliczenie po drugiej stronie.

Acha, jeszcze jedno – blokada strony justice4Poland.com. Jak pokazuje wahadełko, Stanisław Kołodziej z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, od 2 miesięcy ma za to raka prostaty. Jeśli zostanie to odblokowane, to choroba potrwa 3 miesiące, jeśli nie, to najgorsze dopiero przed nim.
Zleceniodawca z Izraela (nie chce mi się szukać nazwiska) od miesiąca ma znacznie gorszą postać tego raka. Jeśli strona zostanie odblokowana, to wyjdzie z tego, jeśli nie to umrze.

126 komentarzy Kilka złych informacji dla oprawców Polaków.