Kilka złych informacji dla oprawców Polaków.

Znów z wahadełka, tak więc nie daję żadnej gwarancji czy to jest prawda. Padają jednak konkretne nazwiska, których bym sam nie wymyślił.
I tak, za blokadę mojego konta na YouTube, pracownik działu kultury mason Zygmunt Rogowski, będzie miał uwstecznienie penisa. Zacznie się to pojutrze. Jego zleceniodawca Zoa Wołunko z Izraela z Ministerstwa Cenzury ma raka macicy (już się zaczął). Dalsze restrykcje będą miały skutki fatalne dla wykonawców. Natychmiastowe odblokowanie zmniejszy męki o 60%.

Kolejna sprawa to ci co doprowadzili do uwięzienia Piotra Rybaka na podstawie nadmuchanych zarzutów (wahadełko pokazuje, że zarzuty były w 100% niesłuszne).

Sędzia Marek Górny (ten co publicznie szkaluje Polaków) wg. wahadełka ma już raka prostaty i będzie cierpiał przez 7 miesięcy. 7 miesięcy bez seksu, 20 razy dziennie z siusiu do kibelka.

Sędzia Marek Poteralski, który wsadził Rybaka do więzienia (wahadełko pokazuje, że zarzuty były słuszne w 10%) będzie miał „raka fallusa” (tak podaje dosłownie wahadełko) – zacznie się to już jutro. Będzie to trwało 9 miesięcy. Każdy kto podniesie rękę na Piotra Rybaka odpowie w podobny sposób (tak a propos, Piotr ma wspaniałą odważną starą duszę, która nie znosi hipokryzji i fałszu).
Już widzę, że ogólny stan zdrowia Górnego wynosi 20%, a Poteralskiego 30% – wahadełkowcy, sprawdźcie sami.
Natychmiastowe wypuszczenie go zmniejszy męki sędziów o 80%.

Wahadełko pokazuje, że Górny i Poteralski mieli zwierzchnika, Mordechaja Kaminskiego z Ministerstwa Spraw Zagranicznych Izraela.
Jego ogólny stan zdrowia wynosi obecnie 10%, ma śmiertelnego raka prostaty. Jeśli natychmiast Rybak zostanie wypuszczony, to odzyska zdrowie po 2 miesiącach. Jeśli nie, to bye, bye – ostateczne rozliczenie po drugiej stronie.

Acha, jeszcze jedno – blokada strony justice4Poland.com. Jak pokazuje wahadełko, Stanisław Kołodziej z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, od 2 miesięcy ma za to raka prostaty. Jeśli zostanie to odblokowane, to choroba potrwa 3 miesiące, jeśli nie, to najgorsze dopiero przed nim.
Zleceniodawca z Izraela (nie chce mi się szukać nazwiska) od miesiąca ma znacznie gorszą postać tego raka. Jeśli strona zostanie odblokowana, to wyjdzie z tego, jeśli nie to umrze.

126 myśli na temat „Kilka złych informacji dla oprawców Polaków.

  • Co tam aluminium czy wachadelko.
   POLACY mysie modlmy do PANA BOGA By usunol bydlo amerykansko=zydowskie z NASZYCH ZIEM.
   Ameryka to (WOJNA =SMIERC)=Ameryka to tryjumf (swiatowego =Zydostwa nad NARODAMI GOIOW.
   CHCECIE BYC ZACHIPOWANI (RFID)?
   Smierc Ameryce Smierc Ameryce Smierc Ameryce SMIERC SMIERC SMIERC Po million procentow SMIERC.

 1. ZOBACZCIE JAK SIĘ OKRADA POLAKÓW
  Ukraińcom przysługują polskie emerytury, zasiłki i 500+. Państwo nie wie, ile to wszystko może kosztować
  Już kilkumiesięczny okres ubezpieczenia w Polsce uprawnia Ukraińców do pobierania w przyszłości emerytury z ZUS w wysokości 1000 zł. Gwarantuje to umowa o zabezpieczeniu społecznym między Warszawą a Kijowem. Przebywający w Polsce Ukraińcy mają także prawo do innych świadczeń, ale rząd, ani ZUS nie wiedzą, ile na to wszystko potrzeba pieniędzy.
  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ukraincy-w-polsce-zasilki-swiadczenia-500,199,0,2392007.html

  • Już były na ten temat sygnały i czy to nie wygląda jakby na przygotowanie pod przejęcie przez Polskę zachodniej części UPAdliny? Oby nie kosztem Ziem Zachodnich.

  • „emerytury z ZUS w wysokości 1000 zł.” tak niema w żadnym kraju” kilkumiesięczny okres ” czy to pewne faktycznie tak jest ? 30 -60 zł ? ale tysiąc to jakieś kpiny ?

 2. mam sasiada, ktory notorycznie od roku wycina mi zlosliwie rozne rosliny w ogrodzie pod moja nieobecnosc, stosuje tez grozby wobec mnie…co z nim zrobic drogi Adminie? moze wahadelko cos pokaze jak dlugo bedzie mnie jeszcze nekal…

  • monitoring założyć tak aby obejmował wylacznie własną posesje , w Wietnamie stosowali np granat z zawleczką na drucie he he ..”stosuje tez grozby ” moze to nie on, dlatego się odgraża ?

   • pijak, odbija mu…nie znam powodu…zrobi podobno wszystko, zeby mnie przegonic stamtad, a jak nie to zabije… wykrzyczal osobiscie…sprawa jest na policji ale watpliwe czy cos zrobia

 3. Panie Admin….brak mi słów…wiem że w kraju jest coraz gorzej …ale i coraz gorzej dzieje się z Pana głową…widać to wahadełko i okultystyczne jego działanie …zbyt mocno na Pana oddziałowuje….Maassakra…

  • Z moją głową to nie wiem, ale z wahadełkiem to chyba wszystko w porządku. Powiedziało mi, że Bednarz mnie przeprosi i tak się stało. Mam znajomą, która to potwierdzi.

  • Ostrożnie z Fulfordem. Wahadełko pokazuje, że przekazuje 90% prawdy, ale kluczowe 10% to dezinformacja. Niedługo się nim dokładniej zajmę.

   • ———— Panie Marku , da się sprawdzić Putina ? czy żyje ?. Jak na razie widać samych sobowtórów.

  • Odkąd „odkryłam” teksty Fulforda, chce mi się żyć, czekam też na moment, kiedy wszystko to pęknie jak bańka, a wtedy nasza jelita przestanie otrzymywać instrukcje jak nas, Polaków, robić w bambuko.

  • odczyt jest ważny w chwili odczytu identycznie jest z przepowiedniami itp , a w rozdrobnieniu odnosnie pojedynczych ludzi jest to z reguły tak albo nie , w sumie stabilne są wyniki odnosnie jakiś grup itp , globalnie jest podobnie jak w pierwszym przypadku . odczyt jest z pola informacyjnego im wyżej tym dokładniej. ale sama informacja w chwili odczytu jest raczej rzetelna . najlepiej aby odczytywać grupowo w tym samym czasie wtedy przewaga byłaby bardziej wiarygodna .

 4. Pytanie do Admina natury zasadniczej:

  Skąd mamy pewność, że wahadełko w pewnych momentach nie nawiązuje komunikacji z RZECZYWISTOŚCIĄ RÓWNOLEGŁĄ, co może pozornie wskazywać na błąd? Na poziomie Kroniki Akasza to wszystko jest przecież połączone w całość. Czy istnieje sposób, który pozwoliłby na oddzielenie ewentualnego wpływu tych innych rzeczywistości?

  Ciekawe byłoby więc sprawdzić wahadełkiem te kontrowersyjne fakty, które dotyczą zjawiska Efektu Mandeli. Np. zapytać, jaka jest odległość między Australią i Nową Gwineą?

 5. Wiadomo już może ile dzieci dzielne oddziały służb mundurowych zdołały UWOLNIĆ z rąk tych PSYCHOPATYCZNYCH ZWYRODNIALCÓW spod znaku młota i macy o jakich pisane było w poprzednim artykule?

 6. Marek opowiedz mi o tym jak można być tak bardzo sprzedajną – anty – polską kurwą ?? Na huj mieszasz ludziom w głowach psie nie myty ?? Wypierdalaj do tych twoich komuchów dziwko pierdolona !!

Możliwość komentowania jest wyłączona.