Kolejna nieudana próba powstrzymania wyzwolenia świata od reptylianów – Wielkie podziękowania dla prezydentów USA i Rosji.

Uwaga – NIE PISZCIE DO MNIE PRZEZ MESSENGRA. Facebook jest jeszcze zablokowany dla mnie przez tych mafiozów.
Z tego co mi pokazuje nanowahadełko, siły posłuszne prezydentowi Trumpowi odblokują go jutro rano.

Wielkie podziękowania dla Prezydentów USA i Rosji, Donalda Trumpa i Władimira Putina. Dzięki dostępowi do założonej 9 milionów lat temu podczas kreacji Człowieka bazy danych na Antarktydzie, zwanej Kroniką Akaszy, mam możliwość kontroli sytuacji. Pomoc naszych kreatorów z bardzo odległej galaktyki, również ludzi, ale jakże od nas bardziej rozwiniętych, dzięki temu że żaden gad nie zablokował im helis DNA, umożliwia nam usunięcie tych galaktycznych szkodników. Nie powinniśmy zresztą ich traktować z nienawiścią – ich dusze po prostu nie przeszły jeszcze ścieżki, która tworzy szlachetne emocje. Wszyscy kiedyś byliśmy tacy jak oni teraz.

To jednak nie jest powodem byśmy się dali im kontrolować i by Ziemianie nie czuli się na własnej planecie jak u siebie w domu. Za 3 tygodnie Ziemia będzie wolna od tych niskich w rozwoju emocjonalnym istot. Musimy już teraz zacząć myśleć o tworzeniu nowego społeczeństwa opartego na prawdzie i humanitaryzmie. Nie będę się teraz nad tym rozwlekał, w każdym razie nastąpi czas rozliczeń – ma być to nauka dla tych, którzy poddali się niskim emocjom i chęci zysku za każdą cenę. DO rozliczeń musi dojść.

Agenci Rotszyldów i reszty tego gadostwa znów próbowali mnie dopaść, nie zdając sobie sprawy, że tak naprawdę, to ja wcale nie jestem potrzebny w przeprowadzeniu tej zmiany. To co ja robię, to tylko małe lustereczko prawdy kierowanej do Was, uchylanie rąbka tajemnicy, o której żadne media nie powiedzą, bowiem ludzie są tam totalnie zastraszeni – mimo, że nie mają już nad sobą groźnych gadzich „panów”. Pozostał tylko zły wzorzec, ślad energetyczny po tych kreaturach z niskiego poziomu.

Nie mam nic wspólnego z zachorowaniami i śmiercią wszelkiego rodzaju agentury. Jedynie co to robię notatki z tego co mi mówi nanwahadełko – bardzo czułe urządzenie, które ma dostęp do superkomputera Kroniki Akaszy. Tam jest wszystko, nawet wasze myśli. W Polsce około 7 milionów ludzi ma dostęp do tej bazy danych, choć ja mam nieco większe uprawnienia, np. mogę obejść zasłony informacyjne. Ale jeszcze się uczę i widzę, że mam ok 20% marginesu błędu, gdyż nie zawsze sprawdzam źródło informacji. Teraz już to robię.

Atak na mnie się nie udał, w sumie 24 osoby nie żyją, 79 jest jeszcze ciężko chorych, w tym Mark Zuckerberg i 2 członków jego rodziny. Jego zdrowie jest na poziomie 10%, idzie stromo w dół, zejdzie za ok 9 godzin, chyba że uruchomi mi dostęp do mojego profilu na Facebooku. Mnie nie powinno interesować co się z nim stanie, ale nie życzę mu śmierci, gdyż gdyby usunąć te 16 demonów go kontrolujących na pewno odkrylibyśmy jego prawdziwą, piękną duszę. Demony założone przez gadzich czarnych magów kontrolują go już od 17 lat. Ale nie ja kontroluję losem ludzi – podejrzewam, że „cel uświęca środki” i ci, którzy to robią nie patrzą na to czy dany człowiek przeżyje czy nie. Dusza i tak nie ginie – może należy patrzeć z tej perspektywy.

Zaatakowano także serwer Monitor-polski.pl. Jest już czynny dzięki interwencji 3 agencji amerykańskich, które są pod kontrolą Prezydenta Donalda Trumpa. 8 osób, które dokonały ataku na serwer już nie żyje, właściciel wraz 2 osobami technicznymi jest zatrzymany przez amerykańskie władze. Jego stan zdrowia już się poprawił, choć brodawki na całym ciele będą dowodem, że to on dopuścił do przejęcia serwera. Zapłacono mu 3 miliony dolarów.

Tak więc kolejny dzień za nami, na 39 statkach kosmicznych prawie milion gadzich istot, w tym 93% Rotszyldów i Rockefellerów, opuścił Ziemię. Są już w odległości 11 godzin świetlnych, mkną z prędkością 2,89-krotnie większą od światła – zaznaczam, że nie jako ciała materialne, a jako energia. To jest maksymalna prędkość z jaką mogą się poruszać. My ludzie, dzięki naszemu unikatowemu DNA i jego imprintowi energetycznemu możemy się poruszać z dowolną prędkością.
Niedługo postaram się zrobić podsumowanie kto jeszcze tu jest, a kogo nie ma. Pozostało ponad 3 miliony gadzich istot średniego i niskiego szczebla – oni się będą bić o miejsca w pozostałych 9 statkach, tam jest miejsca na ok 600,000.

Niemal wszystkie powyższe informacje mam dzięki dostępowi przez nanowahadełko do Kroniki Akaszy. Można je samemu spróbować potwierdzić własnym wahadełkiem.

51 komentarzy Kolejna nieudana próba powstrzymania wyzwolenia świata od reptylianów – Wielkie podziękowania dla prezydentów USA i Rosji.