Komentarz nt. śmierci Magdaleny Żuk

Komentarz ukazał się tutaj, kopiuję w razie gdyby zniknął
http://fakty.interia.pl/polska/news-nowe-oswiadczenie-prokuratury-w-sprawie-smierci-magdaleny-zu,nId,2409617#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

Wpisał: „Krystek” 24.06.2017. Mail’em:

Mam nadzieję, że jakaś inna prokuratura zajmie się sprawą całościowo:

Śmierć: Karoliny Kaczorowskiej, Magdaleny Żuk czy Iwony Wieczorek …..

Dziewczyny wpadły w szpony podejrzanych środowisk. To niestety półświatek biznesmenów, polityków czy prawników bardzo często powiązanych z pracownikami organów ścigania czy wymiaru sprawiedliwości. Osoby te, prowadząc wspólne interesy, zbierają na siebie nawzajem również niewygodne dowody w postaci jakiś dokumentów, nagranych rozmów o nielegalnych transakcjach czy kompromitujących sex taśmach. Dlatego gdy media podejmują niewygodny dla nich temat, wszyscy się mobilizują by prawda nie wyszła na jaw. Wiedzą bowiem doskonale, że jak jeden pójdzie na dno, to pociągnie za sobą pozostałych, tzw. „efekt domina”.

Śledztwo ws. śmierci Magdy prowadzi m.in. ta sama prokurator, która nadzorowała sprawę śmierci Karoliny. Przypadek? Obie dziewczyny obracały się w tym samym towarzystwie, mimo to prokuratorzy nie widzą podstaw do powiązania tych dwóch spraw. Przypadek? Zwróćcie uwagę, że Karolina i Magda „popełniły samobójstwa” z dala od miejsca zamieszkania. Przypadek? Dlaczego Karolina nie mogła się naćpać we Wrocławiu i tam się powiesić? Dziewczyna organizuje wyjazd z okazji swoich urodzin i odbiera sobie życie? Taki sobie prezent sprawiła? Dlaczego Magda nie doznała załamania nerwowego we Wrocławiu, gdzie bardzo dużo pracowała, tylko akurat w Egipcie, gdzie miała odpocząć? Ponadto prokuratura nie łączy włamania do mieszkania Karoliny z jej śmiercią! Rozumiecie to?!

Po 24 godz. od śmierci Karoliny ktoś włamuje się do jej mieszkania i wynosi kosmetyki, ubrania, cenną biżuterię oraz ponad 400 tys.zł w gotówce ale zdaniem prokuratorów nie ma podstaw do łączenia jej śmierci z włamaniem. Z Karoliny zrobiono więc narkomankę a z Magdy robi się wariatkę. Nie dajcie sobie wciskać takiego kitu. Magda nie była żadną wariatką a Karoliną nie była żadną ćpunką. Obie dziewczyny dużo wiedziały a ponieważ z jakiegoś powodu stały się niewygodne to musiały „popełnić samobójstwa” tak jak Jolanta Brzeska czy Andrzej Lepper.

Przykład innej „ośmiornicy”. Krystian W. z Wejherowa na Pomorzu i w Elblągu nagrywał jak gwałci nastolatki a następnie szantażując ujawnieniem nagrań zmuszał je do prostytucji. Współpracował m.in. z Maciejem T. właścicielem kilku lokali w Sopocie w tym Zatoki Sztuki. Orgie z tymi dziewczynami organizowali bogaci biznesmeni, prokuratorzy, prawnicy, urzędnicy, sędziowie a nawet ludzie z telewizji. Napisano o tym książkę pt. „Zatoka Świń”. Proceder ten trwał ponad 10 lat a skrzywdzonych może być nawet 100 dziewczyn w wieku od 13 do 19 lat. Zapytacie jak to możliwe. Ano możliwe, prokuratorzy bowiem tylko raz oskarżyli „Krystka” o gwałt, a pozostałe sprawy regularnie umarzali. W marcu 2015r. zgwałcona 14 letnia Anaid rzuciła się pod pociąg. Mimo to Krystian W. dalej cieszył się wolnością. Dopiero gdy jej mama dotarła do innych skrzywdzonych nastolatek a następnie poinformowała media to dopiero w listopadzie 2015r., pół roku po śmierci Anaid, łaskawie aresztowano Krystiana W. Jego nazwisko widnieje w aktach sprawy Iwony Wieczorek. Iwona była ładną nastolatką, a właśnie takie krzywdził „Krystek”, ale prokuratura oczywiście nie łączy obu spraw. Przypadek? Nie. Śledztwo wobec Krystiana W. prowadzi bowiem ta sama prokurator co prowadziła właśnie sprawę zaginięcia Iwony Wieczorek. Przypadek? Nastolatki są zastraszane a grób Anaid został zdewastowany. Krystiana W. bronią najlepsi adwokaci w Gdańsku. Ponadto przy każdej podejrzanej sprawie pojawia się nagle Rutkowski i nic nie osiąga. Przypadek?

Nad. mailem Marek Chrapan

21 komentarzy Komentarz nt. śmierci Magdaleny Żuk

 • Ryszard Ochódzki

  Ksiądz źródłem, a tymczasem tutaj na KK tak się jedzie. Zero konsekwencji, eh.

 • gsdgsd

  gość o nicku GMesserszmidt publikował dużo na twitterze o sprawie Magdy oraz tego zwyrola kajetana, często to było info, które potem nabierało sensu. Na pierwszy rzut oka fantasta ale potem wyglądało na to, że coś tam wie. Może jakiś dziennikarz śledczy. Teraz konto ma prywatne.

  Napisał, że kiedyś zginęła córka kogoś wysoko postawionego w służbach Usa. Reakcja była stanowcza – zlikwidowano całą grupę przestępczą w większości złożoną z Polaków. Ponoć zainteresowali się też sprawą Magdy czy aby jakieś niedobitki jeszcze nie zostały.

 • celebryta

  Trump wyzwoli Polskę spod sowieckiej okupacji. Szokujące słowa Macierewicza

  Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz w najnowszym wideofelietonie dla TV Trwam postanowił podzielić się przemyśleniami na temat wizyty Donalda Trumpa w Polsce. I zapowiedział, że prezydent USA wyzwoli nas spod sowieckiej okupacji.

  Wystąpienie Macierewicza zaczyna się dość standardowo. Od wspomnienia o atakach na polski rząd, tym razem porównanych do ataków na Donalda Trumpa. – Jest pełna analogia między działaniami przeciwko prezydentowi Donaldowi Trumpowi i republikanom w Stanach Zjednoczonych i przeciwko rządowi pani Beaty Szydło – twierdzi Macierewicz. I kontynuuje w podobnym tonie. – Te same kłamstwa, oszczerstwa i brutalny atak dotyka tych, którzy pragną wnieść nowy powiew, nowe sytuacje, nowe rozwiązania dzisiaj po obu stronach Atlantyku.
  Z czasem robi się jednak zaskakująco. Minister mówi o niezwykłej wielkości wydarzenia (wizyty Trumpa), którą łączy z rozwiązaniami wypracowanymi przez „polską myśl niepodległościową” w latach 70. Chodzi o porozumienie krajów postsowieckich w Europie Środkowo-Wschodniej. Macierewicz wspomina o dwóch totalitaryzmach – hitlerowskim i sowieckim – próbujących zniszczyć państwa tego regionu. Powraca koncepcja Międzymorza, która ma być istotna także dla Trumpa.

  I tutaj minister zapędza się w zupełnie niezrozumiałe rejony. – Obecność prezydenta Donalda Trumpa w Polsce musi być obecnością, która raz na zawsze przekreśli doświadczenie okupacji i zniewolenia sowieckiego – pada z ust Macierewicza. Absurdalne twierdzenie szef MON uzasadnia koniecznością dekomunizacji przestrzeni publicznej w Polsce. A wydawałoby się, że z amerykańskich prezydentów to Reagan jest uznawany przez środowiska prawicowe za pogromcę Sowietów. Najwyraźniej jego pomniki należałoby usunąć z polskiego krajobrazu. I zatąpić monumentami Trumpa.

  https://wiadomosci.wp.pl/trump-wyzwoli-polske-spod-sowieckiej-okupacji-szokujace-slowa-macierewicza-6137370292938369a)

 • celebryta

  Ale w koło jest wesoło.
  Na spotkanie helikopterem przyleciała nawet Magda Gessler.

  http://niezalezna.pl/101179-helikopter-glosna-muzyka-politycy-policja-na-imprezie-u-giertycha

 • denuo

  Max Kolonko i Zbigniew Ziobro JAK ZROBIĆ PORZĄDEK Z UCHODŹCAMI
  https://www.youtube.com/watch?v=gtzUwFoiqqI

 • sprawdzam

  http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Turczynscy-szukaja-najemcy-na-Zatoke-Sztuki-n102477.html
  Turczyńscy szukają najemcy na Zatokę Sztuki
  9 czerwca 2016 (artykuł sprzed 1 roku) (253 opinie) autor: Piotr Weltrowski

  Klub Zatoka Sztuki mieści się w należącym do miasta budynku dawnych Łazienek Północnych. Dzierżawcy tego obiektu są od prawie roku skonfliktowani z miastem. fot. Trojmiasto.pl

  Marcin i Natalia Turczyńscy, współzałożyciele sopockiej Zatoki Sztuki i związanej z kilkoma sopockimi klubami firmy Art Invest, wycofują się z interesu. Ona chce zamknąć fundację prowadzącą Zatokę Sztuki, on z kolei wyprzedaje udziały w Art Invest. To pokłosie sporu z miastem i seksafery związanej z Krystianem W.

  Sądzisz, że najemcy Zatoki Sztuki faktycznie wycofają się z Sopotu?

  tak, nie za bardzo widzę perspektywy dla ich biznesu w tym mieście
  62%

  tylko pozornie, bo udziały przejmą firmy z nimi związane
  23%

  nie, nikt nie będzie chciał przejąć dzierżawy Zatoki Sztuki
  15%

  zakończona
  łącznie głosów: 3357

  – Moja siostra po prostu nie wytrzymała i poddaje się. Od lutego miasto nie wydawało nam zgody na kolejne imprezy, ktoś próbował podpalić lokal, do tego wciąż trwała medialna nagonka, mająca na celu zniszczenie naszego biznesu – mówi Marcin Turczyński (mimo zarzutów prokuratorskich zgadza się na podanie pełnych danych osobowych).

  Jak twierdzi, prowadzi rozmowy „z dwoma podmiotami”, dotyczące sprzedaży udziałów w firmie zarządzającej Zatoką Sztuki. Przyznaje też, że on sam wyprzedaje swoje udziały w firmie menadżerskiej Art Invest, związanej z działalnością kilku sopockich klubów (najbardziej znanym z nich jest Dream Club).

  – Żaden z tych klubów nie jest prowadzony przez Art Invest, wszystkie prowadzą firmy trzecie, więc na ich działalność raczej nie powinno mieć to wpływu. W mediach pojawiała się narracja, wedle której to ta firma prowadziła wszystkie te lokale, co jest oczywistą bzdurą. Art Invest jedynie kreowała te miejsca, łącznie pomogła stworzyć wizerunek około 40 klubów na Pomorzu – mówi Turczyński.

  Konflikt z miastem

  Konflikt między Zatoką Sztuki i miastem wybuchł w lipcu zeszłego roku. Urzędnicy, po blisko pięciu latach współpracy, wypowiedzieli wtedy zawartą na 10 lat umowę dzierżawy Zatoce Sztuki [ http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Sopot-zabierze-plaze-Zatoce-Sztuki-n92922.html ]. Powodów było kilka. Wśród zarzutów wymieniano łamanie norm hałasu, brak zgody na organizację dwóch koncertów oraz niezgłoszenie planu zagospodarowania plaży urzędnikom.

  W tle pojawiła się też sprawa Krystiana W.

  Czytaj więcej o sprawie Krystiana W.

  Przedstawiciele dzierżawcy od początku twierdzili, że doszło do nieporozumienia i podstaw do wypowiedzenia umowy nie ma. Swoje argumenty przedstawili przed sądem, który wciąż sprawę bada. Z czasem zaczęli coraz wyraźniej sugerować, że chodzi o „spisek, mający zniszczyć ich biznes” i że miasto jest w ten spisek zaangażowane. Dziś już całkiem otwarcie mówią, że elementem tego spisku jest też sposób, w jaki sprawę Zatoki Sztuki połączono ze sprawą Krystiana W.

  Zarzuty w sprawie „Krystka”

  Marcin Turczyński usłyszał zresztą zarzuty w sprawie „Krystka” [ http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Marcin-T-z-Zatoki-Sztuki-uslyszal-zarzuty-Grozi-mu-12-lat-wiezienia-n100014.html# ]. W marcu tego roku postawiono mu dwa zarzuty dotyczące współżycia z małoletnią poniżej 15 roku życia oraz obcowania z małoletnią powyżej 15 roku życia w zamian za korzyść majątkową, za co łącznie grozić może mu aż do 12 lat więzienia.

  – Te zarzuty są absurdalne. Sam fakt, że w sprawie „Krystka” postawiono mi zarzuty dotyczące czasów, gdy nie miałem w ogóle pojęcia, że ktoś taki, jak „Krystek” chodzi po ziemi, świadczy o tym, że to jest element jakiejś rozgrywki. Jestem przekonany, że gdybyśmy z siostrą wcześniej wycofali się z Sopotu, to żadnych zarzutów bym nie usłyszał – mówi dziś Turczyński.

  Miasto sprawy Zatoki Sztuki komentować nie chce.

  autor Piotr Weltrowski p.weltrowski@trojmiasto.pl

  • sprawdzam

   http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Kolejne-zarzuty-gwaltu-dla-Krystka-n113069.html
   Kolejne zarzuty gwałtu dla „Krystka”
   22 maja 2017, godz. 11:45 (129 opinii) autor: piw

   Od momentu zatrzymania, czyli od listopada 2015 roku, Krystian W. usłyszał już 33 zarzuty. fot. Trojmiasto.pl

   Zarzuty gwałtu i usiłowania gwałtu dwóch kolejnych młodych kobiet usłyszał w prokuraturze Krystian W. – to już 32. i 33. zarzut, jaki postawiono mężczyźnie określanemu w mediach mianem „łowcy nastolatek”. Większość z nich dotyczy przestępstw seksualnych dokonywanych na młodych kobietach i dziewczynach.

   Nowe zarzuty „Krystkowi” przedstawiono kilka dni temu.

   – Podejrzany nie przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów i odmówił składania wyjaśnień – mówi Tatiana Paszkiewicz z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

   Przypomnijmy: Krystiana W. zatrzymano w listopadzie 2015 roku [ http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Krystian-W-zatrzymany-W-piatek-przesluchanie-n96060.html ]. Prokuratura postawiła mu wówczas zarzuty dotyczące gwałtu [ http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Krystian-W-uslyszal-dwa-zarzuty-n96094.html ] i usiłowania gwałtu, a sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny.

   Oba postawione mu wówczas zarzuty dotyczyły sprawy sprzed pięciu lat. Poszkodowana 15-latka zgłosiła wówczas gwałt, jednak nie była w stanie wskazać sprawcy, a postępowanie umorzono.

   Czytaj więcej o sprawie Krystiana W.

   Kiedy jednak o „Krystku” zrobiło się głośno, po kilku publikacjach w mediach na jego temat, dziewczyna ponownie zgłosiła się do śledczych i poinformowała, iż to właśnie on był sprawcą przestępstwa.

   W kolejnych miesiącach „Krystkowi” uzupełniano zarzuty. Obecnie prokuratura zarzuca mu popełnienie 33 przestępstw. Większość z nich to przestępstwa seksualne, których miał się dopuścić na 23 nastolatkach, w tym też na dziewczynkach poniżej 15. roku życia.

   Zarzuty te dotyczą czynów popełnionych w latach 2007-2014. Krystian W. działał w tym czasie na terenie Trójmiasta, Pucka, Wejherowa i Władysławowa.

   Dodatkowo prokuratura zarzuca mu także posiadanie substancji psychotropowych oraz wyłudzenia – mężczyzna miał bezprawnie, zatajając swoje dochody, pobierać przez blisko dwa lata świadczenia z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wejherowie.

   To jeszcze nie koniec?

   Prowadzący śledztwo wprost przyznają, że Krystian W. usłyszeć może kolejne zarzuty.

   – W toku śledztwa realizowane są dalsze niezbędne czynności, w tym m.in. prokurator skierował do sądu kolejne wnioski o przesłuchanie pokrzywdzonych. W sprawie niezbędne jest również uzyskanie opinii biegłych psychologów – mówi Paszkiewicz.

   Zatrzymanie Krystiana W.
   [video]

   piw

 • greg2014

  Wjechał w tłum zatrzymujących go imigrantów
  https://youtu.be/amO91EwqDVg

  Niemiecka policja poluje na „ksenofobów”
  https://ndie.pl/rewizje-mieszkan-przesluchania-niemiecka-policja-poluje-ksenofobow/

 • denuo

  Fundacja im.Dobrego Pasterza – Pod sejmem – Rozmowy bez cenzury
  https://www.youtube.com/watch?v=6iT5vBHNITY

 • sprawdzam

  Napisałam to 3 maja br.

  https://www.monitor-polski.pl/list-do-aktywistki-ruchu-pro-imigranckiego-rozsadny-humanitaryzm/comment-page-2/#comment-279609
  sprawdzam
  23 maja 2017 at 22:17

  Czy widzieliście taki pogrzeb lub słyszeliście o takim, na który nie wpuszczano ludzi z aparatami fotograficznymi?

  http://wiadomosci.wp.pl/pozegnano-magdalene-zuk-jak-bylo-to-tylko-ona-wie-6125773636360321a
  Zakończył się pogrzeb Magdaleny Żuk
  […]
  Na teren cmentarza nie wpuszczano osób z aparatami fotograficznymi.

  … jedyne dostępne w internecie nagranie z pogrzebu jest z zamazanymi do połowy postaciami?
  http://onet.tv/i/fakt/pogrzeb-magdaleny-zuk/s9jgpg

  I taki komentarz:

  patrycja
  2h temu
  Śmierć Karoliny Kaczorowskiej, Magdaleny Żuk czy Iwony Wieczorek nigdy nie zostaną wyjaśnione. Dziewczyny wpadły w szpony podejrzanych środowisk. To niestety półświatek biznesmenów, polityków czy prawników bardzo często powiązanych z pracownikami organów ścigania czy wymiaru sprawiedliwości. Osoby te, prowadząc wspólne interesy, zbierają na siebie nawzajem również niewygodne dowody w postaci jakiś dokumentów, nagranych rozmów o nielegalnych transakcjach czy kompromitujących sex taśmach. Dlatego gdy media podejmują niewygodny dla nich temat, wszyscy się mobilizują by prawda nie wyszła na jaw. Wiedzą bowiem doskonale, że jak jeden pójdzie na dno, to pociągnie za sobą pozostałych, tzw. „efekt domina”. Śledztwo ws. śmierci Magdy prowadzi m.in. ta sama prokurator, która nadzorowała sprawę śmierci Karoliny. Przypadek? Obie dziewczyny obracały się w tym samym towarzystwie, mimo to prokuratorzy nie widzą podstaw do powiązania tych dwóch spraw. Przypadek? Zwróćcie uwagę, że Karolina i Magda „popełniły samobójstwa” z dala od miejsca zamieszkania. Przypadek? Dlaczego Karolina nie mogła się naćpać we Wrocławiu i tam się powiesić? Dziewczyna organizuje wyjazd z okazji swoich urodzin i odbiera sobie życie? Taki sobie prezent sprawiła? Dlaczego Magda nie doznała załamania nerwowego we Wrocławiu, gdzie bardzo dużo pracowała, tylko akurat w Egipcie, gdzie miała odpocząć? Ponadto prokuratura nie łączy włamania do mieszkania Karoliny z jej śmiercią! Rozumiecie to?! Po 24 godz. od śmierci Karoliny ktoś włamuje się do jej mieszkania i wynosi kosmetyki, ubrania, cenną biżuterię oraz ponad 400 tys.zł w gotówce ale zdaniem prokuratorów nie ma podstaw do łączenia jej śmierci z włamaniem. Z Karoliny zrobiono więc narkomankę a z Magdy robi się wariatkę. Nie dajcie sobie wciskać takiego kitu. Magda nie była żadną wariatką a Karoliną nie była żadną ćpunką. Obie dziewczyny dużo wiedziały a ponieważ z jakiegoś powodu stały się niewygodne to musiały „popełnić samobójstwa”. Przykład innej „ośmiornicy”. Krystian W. z Wejherowa na Pomorzu i w Elblągu nagrywał jak gwałci nastolatki a następnie szantażując ujawnieniem nagrań zmuszał je do prostytucji. Współpracował m.in. z Maciejem T. właścicielem kilku lokali w Sopocie w tym Zatoki Sztuki. Orgie z tymi dziewczynami organizowali bogaci biznesmeni, prokuratorzy, prawnicy, urzędnicy, sędziowie a nawet ludzie z telewizji.

  […]

  ••••••••••••••••••

  W tym wątku napisano więcej o sprawie śmierci Polki w Egipcie.

  • sprawdzam

   Wyjaśnienie do komentarza zw moderacji;
   Nie wskoczyła mi dwójka.
   Napisałam to nie 3 maja, ale 23 maja.

   A o sprawie tej też pisałam
   https://www.monitor-polski.pl/jutro-ma-nastapic-ofensywa-donalda-trumpa/comment-page-3/#comment-280097

   Podawałam tam dwukrotnie link do nagrania, w którym przedstawiono moment śmierci Magdaleny Żuk wraz z omówioną i udokumentowaną siatka powiązań. Kogoś mocno się ten filmik nie podoba i się nie dziwię, bo wszystko czarno na białym pokazano.
   Film nosił tytuł:
   MAGDALENA ŻUK – MOMENT ŚMIERCI – NAGRANIE – OSTATNIA MINUTA ŻYCIA

   To nagranie dwukrotnie zostało skasowane przez youtuba wraz z całymi kontami.
   Jeżeli ktoś jest zarejestrowany na facebooku, to proszę podać informację o innych możliwościach zamieszczania nagrań w necie, np. vimeo

   To ich konto:
   https://www.facebook.com/NaszaPolskaPRL/

   A tak właściciele piszą tam o drugim skasowanym koncie:
   Nasza Polska czasy PRL
   1 czerwca o 12:38 ·

   Niestety kolejne konto na You Tubie zablokowane, tym razem dobiliśmy prawie do 2 milionów wyświetleń. Standardowo konto czyste, zero ostrzeżeń, wszystkie filmy sami sprawdzali po 10 tys wyświetleń, bo celowo zaznaczone zostało, by to zrobili i wszystko było Ok, ale wraz ze wzrostem popularności filmów, wzrosła potrzeba kolejny raz w ten sam bezczelny sposób, zablokowania kanału.

 • denuo

  Fundacja im.Dobrego Pasterza – Dzieci z Hampstead i szkoły Sandy Hook
  https://www.youtube.com/watch?v=X5WDNdH0a4Q

 • janusz

  Jeżeli chodzi o tą śmierć w Egipcie, to ta impreza na kilometr śmierdzi narkotykami szczególnie gdy zna się rynek narkotykowy w Egipcie.
  Otóż tam są dwa rodzaje narkotyków. Pierwsze to wyrabiane lokalnie, jakiś podejrzany, brudny haszysz, amfetamina o takim stopniu rozcieńczenia, że można z nią bezkarnie iść na każdy posterunek czy „gibony” o składzie nieznanym i efektach ubocznych niepoznanych. To są narkotyki, jakimi „stołują się” lokalni narkomani i nikt obcy tego nie tknie tak jak ktoś spoza Polski nie tknąłby „kompotu”.
  Bogaci turyści zaopatrują się więc w drugiego rodzaju używki – zachodnie, u bezpiecznych dilerów, którzy sprowadzają narkotyki z reszty świata, są to dragi bardziej „sprawdzone” i wiadomo, że np. ecstazy to nie lek dla konia a amfetamina zawiera amfetaminę, a nie proszek na pluskwy. Stąd istnieje dobrze rozwinięty przemysł przemytu narkotyków DO Egiptu.
  Podejrzewam, że w sprawę mógł być wciągnięty ten cały rezydent, bowiem woził dziewczynę od szpitala do szpitala bardzo szybko.
  Sprawa więc wygląda mniej więcej tak: Dziewczyna w szemranym towarzystwie przyjeżdża z zestawem „balonów” w sobie, za które już dostała pieniądze. Okazuje się potem, że jednego „balonika” nie ma – utknął. Rezydent nie wie co robić, bo to się często kończy pęknięciem „balonika” i zgonem, więc lata z dziewczyną jak pogłupiały. Co gorsza na jednym z wpisów Twittera, później wykasowanym z całym kontem pokazującym działania policji w krajach arabskich (rzekomo za „nielegalne treści” i „propaganda isis”, bardzo wygodne) jeden z ludzi w szpitalu został rozpoznany jako członek wydziału narkotykowego egipskiej policji. Będąc w sytuacji tej dziewczyny też bym zgłupiał mając taki „ładunek” puszczający już „soki”, mogący skutecznie posłać mnie do kicia na dziesiątki lat i nie mogąc się go pozbyć.

  • Luna

   E, tam. Laska chciała się zabawić, zaćpała i dostała schizy … co wcale nie tak rzadko się zdarza po narkotykach. Nie ma co szukać dalej.

  • b.piskie

   Kontrola umysłu z ang.Mind Control ,Gang Stalking, zorganizowane osaczanie, odbywa się na kliku poziomach , wirtualnie- ofiara nie jest świadoma osaczania.